Pátek 08 listopad 2019
Jihočeská univerzita zakázala Václavu Klausovi ml. vystoupení na oslavách 30. výročí státního převratu poté, co šéf Trikolory odsoudil výroky generála Petra Pavla o prezidentu republiky!   
Pridal tk Pátek 08 listopad 2019 - 05:02:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jihočeská univerzita zakázala Václavu Klausovi ml. vystoupení na oslavách 30. výročí státního převratu poté, co šéf Trikolory odsoudil výroky generála Petra Pavla o prezidentu republiky! Generál sprostě a vulgárně napadl prezidenta republiky, že prý mu bodyguardi utírají pusu a dělají mu pečovatelky s pistolí za pasem! Český generál si tak s předstihem 4 let řekl o kandidaturu na českého prezidenta, od Bakalových médií už má zajištěnou podporu od října! Ano, je to kampaň a jede v tom i Jihočeská univerzita!

Blíží se 30. výročí Sametového podvodu a příští neděli se rozpoutá hotové peklo. Jenže cesta do pekel je lemována velkými ohni, jak říká jedno germánské přísloví, a právě tyto ohně a vatry jsou právě teď v médiích už v předstihu zapalovány. Určitě jste zaregistrovali neuvěřitelně nechutný útok generála Petra Pavla, který zaútočil na prezidenta republiky takovým fekálním slovníkem, že z toho zaskočilo i některým otrlým kavárníkům.

Bývalý šéf vojenské sekce NATO totiž o prezidentu Miloši Zemanovi prohlásil, že je na tom už tak špatně po zdravotní stránce, že mu jeho bodyguardi musí utírat pusu a tykají mu křestním jménem, takže de facto mají roli pečovatelek s pistolemi za pasem. Je to podle něho prý nedůstojné. A rovněž dodal, že pokud o to bude požádán a dostane důvěru, zváží kandidaturu na Pražský hrad v roce 2023. A právě tímto výrokem si o tu kandidaturu řekl. Samozřejmě, že za jeho kandidaturou stojí Zdeněk Bakala, je to naprosto zjevné a Koudelkova BIS mlčí, protože těm to vyhovuje, protože proces jede na objednávku amerických neoconů, kteří šéfa BIS úkolují přímo z Langley, dokonce mu dali medaili za vzornou spolupráci v kauze Novichok proti Rusku.

Celé to začalo již počátkem října, kdy Martin Fendrych na Bakalově serveru Aktualne.cz publikoval pro generála Petra Pavla de facto předvolební agitku jako otvírák v podobě článku, kde je bývalý člen KSČ a poté šéf vojenské sekce NATO nabízen jako skvělá alternativa na ochranu Pražského hradu před kandidáty, které prý do prezidentských voleb vyšlou Rusové a Číňané. Generál Petr Pavel tak nepřímo naznačil, že je tudíž do boje o Pražský hrad třeba nasadit jeho, kterého vyšlou logicky Američané. Přesně takto ten výrok působí a je zjevné, že je myšlen přesně tak, křišťálové průzračně. Jenže přesně o měsíc později ten samý generál velmi brutálně a mediálně nepřirozeně zaútočí na prezidenta republiky, který se mezitím léčí pro poruchy výživy. Bez ohledu na Zemanův zdravotní stav je naprosto skandální, aby se generál vyjadřoval ke svému nadřízenému jako největší hulvát.

Generál zaútočil na svého nadřízeného jako největší hulvát, kterého armáda vynesla až do pozice čela vojenské sekce NATO. Tyhle manýry ho naučili Američané v Bruselu, proslýchá se ve sněmovně

Na co se totiž opět zapomíná, to je skutečnost, že prezident Miloš Zeman je nejvyšším nadřízeným generála Petra Pavla, protože prezident má funkci vrchního velitele ozbrojených sil ČR a tyto výroky generála proti vrchnímu veliteli lze bez problémů označit za těžké porušení subordinace, za což by měl být generál degradován. Tento útok proti prezidentovi znovu ukazuje, že americkým neoconům dochází nejen trpělivost, ale dochází jim i to, že procesy v Praze začínají ovládat Chasidé. A signály o tom, že to znepokojuje sionistické kádry, můžeme najít i v dnešním výroku premiéra Andreje Babiše, který šokoval americkou ambasádu v Praze. Andrej Babiš totiž podpořil jako jediný politik ve Střední Evropě nápad Emmanuela Macrona na vytvoření Evropské armády proto, že dnešní NATO prý prochází mozkovou smrtí.

Emmanuel Macron to uvedl ve vyjádření k současné situaci v Sýrii, kde má Francie své vlastní zájmy, ale Turecko jako člen NATO provádí agresi, bez konzultací s Paříží a s NATO. Jinými slovy prý hrozí, že pokud syrská armáda spustí ofenzívu a zaútočí na turecké pozice, může dojít k tomu, že Ankara aktivuje článek 5 Washingtonské smlouvy a požádá o pomoc ostatní členské země, které ovšem s tureckou agresí v Sýrii nemají a nechtějí mít nic společného. De facto by tak mnoho zemí NATO aktivaci článku nevyslyšelo, a to by znamenalo prokázání nefunkčnosti kolektivní obrany NATO.

Emmanuel Macron proto navrhuje jednak zahájit dialog s Ruskem v oblasti bezpečnosti, stejně tak s Čínou, a rovněž navrhuje začít budovat Evropskou armádu. Šéf NATO Jens Stoltenberg to ostře odmítl, stejně tak ale i Angela Merkel, která nemůže takové požadavky prohlašovat otevřeně, když na území Německa jsou dosud stále americká okupační vojska jako relikt po konci II. sv. války. Ona sama ale vznik Evropské armády prosazuje, zavázala se k tomu podpisem Aachenské smlouvy mezi Německem a Francií v lednu tohoto roku, více v článku zde: https://aeronet.cz/news/nova-evropa-nemecko-a-francie-dnes-podepsaly-v-cachach-klicovy-dokument-o-vzniku-dvourychlostni-evropy-podpis-se-odehral-necelych-40-kilometru-od-maastrichtu-za-pritomnosti-vrcholneho-nemeckeho/ Jenže Německo musí nejprve vyřešit Američany, teprve poté může Německo budovat Evropskou armádu.

Generál Petr Pavel půjde do boje o Pražský hrad s podporou Bakalových médií, univerzita zakázala mladému Klausovi mluvit se studenty

Americkým neoconům tak začíná znovu hořet půda pod nohama, a proto dochází k typickým a násilným projevům prosazování americké moci Pax Americana v Evropě. Neoconi v jedné rovině mají jednu velkou výhodu pro pozorovatele, protože jejich kroky jsou natolik primitivní, násilné a brutální, že je prostě nelze přehlédnout. Neoconi vždy prosazují své cíle z pozice síly a tento proces je natolik zřetelný, že jej nelze zaměnit s ničím jiným. Nikdo neprovádí takové procesy s takovou bezohledností jako právě neoconi. A tím se potvrzuje, kdo stojí za generálem Petrem Pavlem.

Jsou to američtí neoconi a jeho mediální podporu mu v ČR zajišťuje neoconský koník a importér, který do ČR z USA před lety přivezl slavný Aspen Institute, tedy Zdeněk Bakala a jeho média. Generál tudíž cítí podporu z USA, a proto si dovolí mluvit o svém nadřízeném v roli vrchního velitele takovými slovy, jaká použil. Ví, že si to může dovolit, protože má za sebou Američany. Jenže Andrej Babiš už tuší, kam se korouhvička na Bílé hoře pootočila, vítr momentálně fouká od Chasidů a z Izraele, ne od amerických neoconů a jejich moci Pax Americana. Jenže, Česko není jenom Praha.

Šéf Trikolory Václav Klaus ml. chtěl promluvit ke studentům Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích v rámci tzv. Týdne demokracie. Mladý Klaus chtěl se studenty pohovořit o polistopadovém vývoji v dnešní společnosti a o tom, jak postupně v liberální demokracii ztrácíme osobní svobody. Jenže děkanka ekonomické fakulty Jihočeské univerzity, Dr. Dagmar Škodová Parmová, diskusní panel Václava Klause ml. se studenty zakázala, protože půda univerzity prý není určena pro politické agitace a pro politiky. To je sice správný názor, kdyby se jím ale univerzita opravdu řídila.

V minulosti totiž univerzita bez problému umožnila na akademické půdě vystupovat bývalým členům Sobotkovy vlády, před studenty vystoupil např. bývalý ministr vnitra za Hnutí ANO Robert Pelikán, nebo třeba europoslanec za TOP 09 Jiří Pospíšil. Takže, vystupování politiků na půdě univerzity zjevně nevadí, pokud jsou z TOP 09 nebo od Babiše. Univerzita dokonce povolí příští týden vystoupení Milionu chvilek na tzv. Festivalu demokracie. Jakmile ale chce vystoupit Václav Klaus ml., okamžitě dostává stopku. A čím si to vysloužil?

Pražský hrad se prý pokusí obsadit Rusové a Číňané svými kandidáty, a to prý nesmí NATO připustit

No, to je přece jasné. Šéf Trikolóry se obořil na generála Petra Pavla za jeho útok na prezidenta republiky, postavil se na stranu prezidenta Miloše Zemana a prohlásil, že generál si tím řekl o kandidaturu, ale Václav Kluas ml. ho rozhodně volit nebude, zejména ne poté, co předvedl ve vztahu k prezidentovi. Takže na 30. výročí Sametové habaďůry se dostáváme do situace, kdy akademické obce zakazují jedněm politikům vstupovat před studenty, zatímco jiným politikům to dovolují.

Obranná aliance NATO, které donedávna šéfoval generál Petr Pavel z pozice vojenského velení, je dnes ve stavu klinické smrti, protože právě to slavné NATO a jeho druhý největší člen právě páchá agresi a genocidu na Blízkém Východě v Sýrii. A tento generál má tu drzost, že namísto toho varuje před údajnou agresí Ruska a Číny. Pjakin to řekl trefně o těchto podpindosnících, éto děbily. Mají plné huby demokracie, ale přitom zakazují některým politikům mluvit se studenty a nadávají na své nadřízené a vrchní velitele.

Největší zbraní dnešní doby je svobodné slovo, které má ničivou sílu zbraní hromadného ničení. Proto se snaží umlčovat nejen alternativní servery, ale útoky směřují už i na nekonformní politiky, kterým je zakazováno vystupovat na akademické půdě, která je placena z peněz daňových poplatníků. To nejsou totiž soukromé vysoké školy, jako mají např. v USA, toto jsou všechno veřejné vysoké školy placené z veřejných peněz a je skandální, že univerzita na jihu Čech provádí propagandistickou selekci politiků, kteří smí před studenty vystoupit, a kteří nesmí. Pokud má politik správný kádrový profil, je mu vystoupení dovoleno. V opačném případě si škola najde důvod pro zákaz.

Autogenocida národa se projevuje jako rakovinový proces uvnitř organismu společnosti, která se rozkládá zevnitř a není k tomu již potřeba externí faktor

Co je to za zemi, kde jeden z nejvyšších generálů plive na svého nadřízeného velitele a prezidenta, přičemž promo a mediální agitku mu zajišťuje uprchlý uhlobaron ve Švýcarsku a jeho média? Co je to za zemi, kde veřejné univerzity kádrují politiky, kteří smí a kteří nesmí popovídat se studenty? Ano, je to země, která ztrácí vlastní kulturu, hodnoty, zásady, integritu a hlavně svoji vlastní budoucnost v podobě nových generací a dětí, které jsou vychovávány k nenávisti vůči všemu, co ztělesňuje i třeba jen lehké náznaky pronárodních obrysů, suverenity a národovectví. Víte, co by se stalo v dobách komunismu, kdyby generál plival na prezidenta? Víte, co by se stalo, kdyby ruský generál plival na Vladimira Putina? A víte, co by se stalo, kdyby americký generál zaútočil na amerického prezidenta?

Jenže v Česku je to jinak. V Česku je generál v médiích mainstreamu pomalu za hrdinu a jeho nadřízení mlčí. Jste svědky objektivního procesu autogenicidy, tedy okamžiku, kdy se národ již nedokáže zevnitř bránit rakovinovým procesům ve společnosti, které se stávají objektivními. Zasaženo rakovinou je školství, univerzity, média, armáda, kultura, politika, ekonomika a v poslední době už dokonce i rodina a vnitřní kruh. Nenastala přitom žádná válka, nejsme okupováni vojsky nepřítele, ale přesto evropské národy čelí genocidě a jsou likvidovány, neboť veškerou moc v zemi po roce 1989 ovládli sionisté a zednářské spolky. Parlament nechrání národ, chrání ale Izrael. Nechrání prezidenta, chrání ale Českou televizi. Nechrání vlast, chrání setrvání v Evropské unii, lépe řečeno v Kalergiho unii. Stačilo k tomu 30 let a procesy řízení zejména ve školství, v médiích a v bankovním sektoru a národ je na pokraji kolapsu. Národní elity zmizely, kádry nejsou. Stav čekání na protektorátní ukotvení, na povely z Berlína a z Washingtonu.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponViktor Orbán je středoevropská jednička…   
Pridal tk Pátek 08 listopad 2019 - 04:43:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Maďarsku prostě jejich premiéra musíme závidět. Ještě tak před půl rokem sluníčkáři a eurohujeři na něho nasazovali a viděli v něm hlavního viníka odporu západní Evropy proti V4. Ale ty časy jsou dávno pryč. 19. srpna německá kancléřka Angela Merkelová spolkla všechny výhrady a zajela poprvé od roku 1914 do Maďarska, aby si v Šoproni na západě Maďarska společně připomněla s premiérem Orbánem 30. výročí od takzvaného Panevropského pikniku, který předznamenal pád Berlínské zdi a železné opony. Kdepak nepřátelství… Jen samé úsměvy.

Snad největším nepřítelem Sorose byl francouzský prezident Emanuel Macron. Ale to už je také minulostí. Odpor Evropského parlamentu při schvalování francouzské nominantky a maďarského nominanta na eurokomisaře z nich udělal spojence.

Ale nejen v tom. Tam kde náš Babiš vůbec neví, co si může dovolit, Emanuel Macron i Viktor Orbán jednoznačně propagují spojenectví svých zemí s ruským prezidentem Vladimírem Putinem a před několika týdny Viktor Orbán přivítal v Budapešti vzácného ruského hosta.

Bohužel náš premiér opět zpanikařil, když dobrý nápad, tj. vytvoření nárazníkového pásma mezi Tureckem a Sýrií, kdy by mohli být přemístěny až dva milióny Syřanů zpět do své vlasti, hlasitě podpořil z tribuny Valného shromáždění, okamžitě odvolal, když naše hysterická opozice na něj zadupala. Tím samozřejmě vyzmizíkoval své předchozí návštěvy v Ankaře a až se v Sýrii bude rozhodovat, kdo a jak se bude podílet na rekonstrukci této země, opět vypadneme z pořadí.

Dnes Orbán přijímá Erdogana v Budapešti a za týden míří Erdogan za Trumpem, aby společně vyhodnotili, jak se vyvíjí vybudování bezpečnostního pásma, kdy Orbán masivně vybízí EU, aby napomáhala přemístění migrantů a finančně vypomohla.

No a my budeme zase jako kůl v plotě. A přitom jsme mohli hrát podobnou roli jako Maďarsko.

Na zahraniční politice Orbána se ukazuje, že vůbec nezáleží na velikosti státu ani počtu obyvatel. Stát, který je členem EU a zároveň členem NATO nemusí mít obavu přijímat netradiční řešení.

Ale to zřejmě neumíme.

Když si to shrneme, při trvalém oslabování Angely Marekelové, která se záměrně stahuje ze světla kamer, aby umožnila zazářit své nástupkyni, která ovšem je slaboučká a zmatená, jak ukázala svým návrhem, aby NATO samo vybudovalo bezpečnostní pásmo, při nepochopitelném mnohaměsíčním mlčení Sebastiana Kurze, který v Rakousku triumfálně zvítězil, ale není schopen se rozhoupat, s kým půjde do koalice, jsou dnes v Evropě jen dvě politické špičky Orbán a Macron.

Alespoň, že Orbán patří k V4.

Jiří Vyvadil

Zdroj: Vaše Věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMinisterstvo spravedlnosti nebude zkoumat Babišův střet zájmů   
Pridal tk Pátek 08 listopad 2019 - 04:38:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ministerstvo spravedlnosti nebude přezkoumávat rozhodnutí krajského úřadu ohledně údajného střetu zájmů premiéra Andreje Babiše. Česká televize informovala, že pro zahájení řízení není důvod.

Středočeský úřad na konci září zastavil přestupkové řízení s premiérem Babišem.

O přezkoumání rozhodnutí se snažila organizace Transparency International. Krajský úřad informoval, že odpovědný úředník odeslal nejvyššímu státnímu zástupci a ministerstvu spravedlnosti záležitost k posouzení.

Údajně se jednalo o snahu „zamezit veškerým spekulacím“ okolo postupu úřadu pod vedením hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO).

„Ministerstvo spravedlnosti podnět Transparcency International posoudilo a pro zahájení přezkumného řízení jsme neshledali důvody,“ prohlásil tiskový mluvčí ministerstva spravedlnosti Vladimír Řepka.

Pozadí kauzy

Středočeský krajský úřad totiž ve čtvrtek 26. září pravomocně rozhodl o zastavení přestupkového řízení s Babišem. To se týkalo jeho možného střetu zájmů.

Český premiér původně dostal celkem dvakrát pokutu ve výši 200 tisíc korun, a to od městského úřadu Černošice, pod který dle svého bydliště patří. Tamní právníci si stáli za tím, že porušuje zákon proto, že jako přední politik vlastní celostátní média.

Nadřízený úřad zpočátku rozhodnutí daného městského úřadu zrušil a znovu nařídil jeho projednání. Nestalo se však nic závratného, jelikož dne 5. srpna město rozhodlo o věci prakticky stejně. Premiérovi tak byla opět udělena pokuta 200 000 Kč. To se však nelíbilo odvolacímu orgánu, který řízení rovnou definitivně zastavil.

Kauza Čapí hnízdo

Dne 30. srpna Městské státní zastupitelství v Praze pravomocně zastavilo jeho trestní stíhání v kauze Čapí hnízdo. Prezident Miloš Zeman v souvislosti s touto kauzou později prohlásil, že pokud by mělo dojít k jejímu obnovení, použil by své právo abolice, aby ji zastavil. Poukazoval na mediální tlak v této souvislosti ze strany politických soupeřů úřadujícího premiéra.

Babiš, který byl v říjnu 2017 obviněn z dotačního podvodu a poškození finančních zájmů Evropské unie, dlouhodobě odmítal, že by na vytváření farmy bylo něco nezákonného. Premiérovi hrozilo až deset let vězení. Kromě jeho samotného čelila stíhání i jeho žena Monika, dcera Adriana Bobeková, švagr Martin Herodes a také bývalí členové společnosti Farma Čapí hnízdo Jana Mayerová a Josef Nenadál. Původně v kauze mezi stíhanými figurovali i první místopředseda ANO Jaroslav Faltýnek a další tři lidé.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Asrx

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNATO se nachází ve stavu mozkové smrti   
Pridal tk Pátek 08 listopad 2019 - 04:27:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
NATO zcela ztratilo koordinaci v rámci Aliance, kterou lze označit jako „mozkovou smrt“. Oznámil to ve čtvrtek francouzský prezident Emmanuel Macron v rozhovoru v časopise The Economist.

„To, co nyní zažíváme, je mozková smrt NATO. Nemáme koordinaci strategických rozhodnutí mezi USA a jejími spojenci v Alianci. Vidíme nekoordinované agresivní činy ze strany ještě jednoho člena NATO, a to Turecka, v oblasti našich zájmů,“ cituje publikace jeho slova.

Macron také poznamenal, že Evropa musí začít přemýšlet o sobě jako o samostatné geopolitické síle, jinak „nebude ovládat svůj osud“.

V souvislosti s tureckou ofenzívou se objevilo vícero otázek včetně té okolo článku pět Severoatlantické smlouvy o kolektivní obraně. Podle daného článku je útok proti jedné nebo několika zemím NATO považován za útok proti všem členům.

​K tomu položil francouzský prezident otázku.

„Pokud se režim Asada (syrského prezidenta, pozn. red.) rozhodne na akce Turecka odpovědět, zapojíme se?“

Dialog s Ruskem

Kromě jiného sdělil, že se po nástupu Donalda Trumpa na prezidentský post již státy Evropské unie nemohou spoléhat na Spojené státy. Naopak je nutné posílit vlastní obranu nezávisle na NATO. Rovněž poznamenal, že je nutné opět začít strategický dialog s Ruskem.

Podle jeho názoru je nutné k jednání s Ruskem přistupovat bez naivity, Evropská unie si rovněž musí uvědomit, že toto sbližování nepůjde rychle a bude nějakou dobu trvat.

Kriticky se vyjádřil prezident Macron na adresu amerického prezidenta Donalda Trumpa. Podle něj americký lídr vnímá Severoatlantickou alianci jako „ekonomický projekt“. Podle Macrona chápe Trump NATO jako projekt, kde Spojené státy zabezpečí jakousi formu geopolitického deštníku. Na oplátku pak požadují hospodářskou výlučnost,“ sdělil svůj názor francouzský prezident a dodal, že „k tomuto se Francie nezavázala“.

Zdroj: The Economist, SputniknewsSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa 2. Čínském dovozním veletrhu je více než 750 společností z EU   
Pridal tk Pátek 08 listopad 2019 - 04:22:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Šanghaji se koná 2. čínský mezinárodní dovozní veletrh. Ve čtvrtek mluvčí čínského ministerstva obchodu Gao Feng (Kao Feng) v Pekingu uvedl, že 2. čínský mezinárodní dovozní veletrh tvoří mezinárodní veřejný produkt pro mezinárodní obchod a slouží jako platforma pro vyjednávání transakcí pro vystavovatele a kupující z celého světa. V současné době se více než 40 společností v EU přihlásilo na 3. čínský mezinárodní dovozní veletrh, který se bude konat příští rok.

Gao Feng dodal, že na 2. Čínském dovozním veletrhu je více než 750 společností z EU. Celková výstavní plocha evropských společnostní dosáhla 105 tisíc metrů čtverečních, plocha se zvýšila o 25% ve srovnání s prvním zasedáním a průměrná výstavní plocha dosáhla 140 metrů čtverečních, což také odráží, že veletrh přináší společnostem v Evropské unii skutečné výhody.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.5034 sec,0.3460 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,768kB