Pondělí 11 listopad 2019
Europoslanci za SPD se už také zbláznili? Kateřina Konečná z KSČM odhalila, jak se hlasovalo v EU pro skandální usnesení o tom, že II. světovou válku rozpoutalo Německo bok po boku se Sovětským svazem   
Pridal tk Pondělí 11 listopad 2019 - 18:09:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Europoslanci za SPD se už také zbláznili? Kateřina Konečná z KSČM odhalila, jak se hlasovalo v EU pro skandální usnesení o tom, že II. světovou válku rozpoutalo Německo bok po boku se Sovětským svazem! Tohle je vlastenectví? Pakt Molotov-Ribbentrop byl podepsán v reakci SSSR na Mnichovskou zradu, kterou západ uvolnil ruce Berlínu k útoku na Sovětský svaz! Přepisování dějin jede v Evropském parlamentu na plné otáčky a europoslanci za SPD i od Marine Le Pen hlasovali pro podporu skandálního usnesení!

Europoslankyně za KSČM Kateřina Konečná uveřejnila pro Sputnik CZ informaci, k čemu došlo 19. září 2019 v Evropském parlamentu. Ano, došlo k dalšími skandálu, opět je v tom SPD a opět si můžeme klepat na hlavu, jestli už jsme opravdu s podporou vlastenců jako u blbejch na dvorku, když potom ti vlastenci hlasují jako naprostí diletanti. K čemu vlastně došlo? Evropský parlament přijal onoho dne skandální rezoluci, která přepisuje dějiny v Evropě takovým způsobem, že se z toho zvedá žaludek.

O návrhu usnesení jsme sice už psali, více v článku zde: http://infokuryr.cz/comment.php?comment.news.25909 ,ale nevěděli jsme tehdy ještě, jak kdo hlasoval. Svodka totiž nebyla ještě k dispozici. Teď už je, a je to na zvracení. Z českých europoslanců pouze jediná ruka hlasovala proti, ruka Kateřiny Konečné z KSČM. Ostatní europoslanci z ČR, a to včetně obou europoslanců za SPD, hlasovali pro návrh. Generál Hynek Blaško a Ivan David hlasovali pro návrh. A potom se někdo diví, že SPD ztrácí důvěru voličů. Tohle je prostě otřes a zlý sen. A co vlastně usnesení řeší?

Celé usnesení č. 2019/2819 (RSP) s názvem Společný návrh usnesení o významu evropské paměti pro budoucnost Evropy, odsuzuje Ruskou federaci a její dosavadní uznávání symbolů Velké vlastenecké války a především nově přepisuje dějiny, že prý za vypuknutím II. světové války můžou dvě země, nacistické Německo a komunistický Sovětský svaz. V dokumentu se uvádí, že Sovětský svaz podepsal s Německem pakt Molotov-Ribbentrop, a tím pádem se prý obě země dohodly, že společně zahájí II. světovou válku.

Pod tuhle s odpuštěním sračku se tak podepsali i dva europoslanci za SPD. Hlasování o finální podobě rezoluce najdete v hlasovací svodce na straně 24 v odkazu zde: https://href.li/?http://www.europarl.europa.eu/doceo/document/PV-9-2019-09-19-RCV_EN.pdf Nevím, jestli poslanci spali a nevěděli, pro co vlastně hlasují, ale i kdyby hlasovali omylem, tak ani náhodou a ani omylem je to neomlouvá. Evropská unie tím chce přesunout zodpovědnost za rozpoutání II. světové války z výhradně jedné země, tedy z nacistického Německa, na dvě země, tedy současně i na Sovětský svaz. Tím dochází k pokroucení dějin a především výkladové části procesů, které vedly k válce.

Bez Mnichovské dohody by nebyl ani pakt Molotov-Ribbentrop

Cesta ke druhé světové válce byla otevřena 30. září 1938 v Mnichově, kde Neville Chamberlain (Velká Británie), Édouard Daladier (Francie), Adolf Hitler (Německo) a Benito Mussolini (Itálie) jako zástupci a premiéři svých zemí podepsali dohodu o tom, že Československo, které nebylo k jednání přizváno, odstupuje Německu území Sudet. Zrada západních spojenců Československa znamenala, že Německo zahájí invazi a útok do Sovětského svazu, protože západní velmoci v Mnichově uzavřely s Adolfem Hitlerem Dohodu o míru, jak se oficiálně Mnichovská dohoda tehdy nazývala. Jak dokazují historické záznamy, sovětská rozvědka v následujících dnech předložila Stalinovi prognózu vývoje, že Německo zaútočí na Sovětský svaz nejpozději na jaře roku 1940, protože Berlín bude mít krytá záda v Evropě od (bývalých) spojenců Československa.

Jedinou možností, jak Sovětský svaz mohl zabránit válce a invazi německých vojsk do Sovětského svazu, byla dohoda o neútočení právě s Německem, která obsahovala zásadní garanci, a to vytvoření nárazníkové zóny vrácením Haliče na Ukrajině a části Běloruska zpátky Sovětskému svazu. Polsko totiž po 1. sv. válce okupovalo západní část Ukrajiny a Běloruska, přestože toto území mělo patřit Sovětskému svazu a Polsko se mělo vrátit za tzv. Curzonovu linii, více v článku zde: http://infokuryr.cz/comment.php?comment.news.25909

Poláci však odmítali území vyklidit a k jeho navrácení pod Sovětský svaz tak došlo až po dohodě Molotov-Ribbentrop. Díky této smlouvě získal Sovětský svaz jeden rok navíc na přípravu obrany, než původně německá armáda plánovala invazi do SSSR. Když totiž 22. června 1941 vtrhla německá vojska do Sovětského svazu, ruský válečný průmysl už měl ve výrobě nové tanky a stíhačky, i když jejich nasazení do výzbroje šlo v první fázi velmi pomalu a německý Blitzkrieg časové okno také nenabízel.

Zrada spojenců na Československu byla předehrou k útoku na Sovětský svaz

Pokud by západní spojenci v Mnichově v roce 1938 Československo podrželi, Adolf Hitler by 1. září nejen nevtrhl do Polska, ale nedošlo by ani na podpis paktu Molotov-Ribbentrop. Adolf Hitler totiž nechtěl jít do války na východě i na západě současně, chtěl se tomu vyhnout. Takže došlo k tomu, že Dohoda o míru z Mnichova byla v Moskvě vyhodnocena jako nepřátelský akt západu proti Moskvě, neboť mírový pakt se západem Hitlerovi otevřel volné válečné pole směrem na východ a na SSSR, takže Josif Stalin chtěl tuto kartu přebít a nabídl Adolfu Hitlerovi pakt o neútočení. Nakonec se to ukázalo jako správné, protože Adolf Hitler po obsazení Polska se obrátil na západ a zaútočil přes Belgii a Holandsko na Francii. Spojenci tak za mnichovskou Dohodu o míru tvrdě zaplatili a dobře jim tak. Tažení do Ruska se však nešlo vyhnout, věděli to i ruští generálové, že Wehrmacht útok na SSSR pouze odloží, dokud západní Evropa nebude dobyta.

Jinými slovy, za vypuknutí II. sv. války může Velká Británie, Francie a Itálie. Tyto země totiž ukázaly Adolfu Hitlerovi, že si může diktovat podmínky. Spojenci tak obětovali Československo, aby s Adolfem Hitlerem měli uzavřený mír. Sovětský svaz tak nemohl na tento proces koukat se založenýma rukama, protože bylo jasné, že Berlín si v Mnichově vyjednal krytá záda od západu a zaútočí na východ a na Sovětský svaz. Proto ze strategického hlediska bylo jedinou obranou pokusit se Berlín zavázat k neútočení výměnou za rozdělení Polska. Sovětská armáda osvobodila Halič a východní část Běloruska, kterou Poláci okupovali od 1. sv. války. Poláci by dnes měli plivat na Velkou Británii, Francii a Itálii za podpis Mnichovské dohody, protože bez Mnichova 1938 by nebylo ani září 1939 a napadení Polska a nebyl by ani pakt Molotov-Ribbentrop.

Poslanci Marine Le Pen hlasovali pro usnesení, kterým se zakrývá podíl viny Francie na Mnichově 1938 a procesů, které následně vedly k vypuknutí II. sv. války

Tyto zásadní souvislosti dějin jsou natolik známé a všeobecně probrané, že by si nikdo nepomyslel, že čeští europoslanci budou hlasovat pro tak ostudný pamflet. Polsko v roce 1939 okupovalo Ukrajinu a Bělorusko, ale nejhorší je samozřejmě Sovětský svaz. Západní spojenci zradili Československo, čímž se Německu otevřela volná ruka od spojenců k útoku na Sovětský svaz, ale europoslanci označují SSSR za spoluviníka vypuknutí II. sv. války. Vůbec mně nepřekvapuje, že pro takový skandální dokument hlasovali europoslanci za Hnutí ANO a dalších stran, ale že se k tomu připojili i poslanci za SPD, to je naprostý skandál. A já tuším, proč to udělali. Pro tento návrh totiž hlasovali poslanci celé frakce Marine Le Pen v Evropském parlamentu, takže když viděli, že jejich kolegové pro něco hlasují, hlasovali s nimi. A toto je potom důsledek.

Proč tito poslanci nepředloží v EU parlamentu vlastní návrh, který by třeba v rámci evropské paměti odsoudil zradu Velké Británie, Francie a Itálie za zradu Československa? To si přece zaslouží také usnesení, protože Mnichovská zrada rozhodla o tom, že Německo rozpoutá II. sv. válku. Bez obsazení Československa by k tomu nedošlo, protože Adolf Hitler se obával, že opevněné Československo by mohlo znamenat otevření fronty na hranicích Německa a Rakouska.

Proč proboha SPD dělá tyhle chucpe manévry v Evropském parlamentu? Není to snad tím, že poslanci za SPD podpořili usnesení o ochraně Izraele, který provedl anexi Golan letos v červnu ve spolupráci s americkým prezidentem stejně, jako to udělal Adolf Hitler v Mnichově roku 1938 s Československem? Golany také byly anektovány dohodou mezi Izraelem a USA bez pozvání Sýrie k jednání, stejně jako Sudety byly anektovány dohodou mez Hitlerem a spojenci bez pozvání delegace z Československa. To jsou prostě stejné procesy. A kdo zná dějiny, ten je schopen vidět i přítomnost.

USA a Ukrajina hlasovaly proti rezoluci OSN odsuzující podporu nacismu

Pouze Kateřina Konečná měla dost rozumu, aby hlasovala proti. To je naprostá tragédie. Tímto tempem se brzy dostaneme do situace, kdy odsun Němců ze Sudet v roce 1945 bude označován za agresi Československa, stejně tak boj československých vojáků a policistů proti Banderovcům a také Werwolfům v pohraničí Československa po roce 1945. Přepisování historie jede na plné obrátky a hádejte, kdo hlasoval v páteční rezoluci OSN na podporu nacistů?

Rusko předložilo v OSN rezoluci odsuzující oslavy nacismu a proti hlasovaly jen dvě země, USA a Ukrajina. Takže sláva Banderovcům, takový je vzkaz z USA a z Kyjeva. Země EU nehlasovaly nijak, zdržely se hlasování, aby nenasraly americké páníčky a rovněž Ukrajinu. Takové jsou procesy a takto se přepisuje historie. A celá SPD v tom jede společně s ostatními partajemi v EU parlamentu. Nakonec to bude voják Wehrmachtu, který bude stát v Praze místo sochy maršála Koněva. Je to jenom otázkou času, a to zejména ve chvíli, kdy už i poslanci a europoslanci za SPD hlasují doma ve sněmovně i europarlamentu jako ty největší štětky protiruských agitátorů a proizraelských poskoků. Pro tohle jsme opravdu pana generála nepodporovali při volbách do EU.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMoravec si samým blahem dost možná cvrnknul i do „textilu“.   
Pridal tk Pondělí 11 listopad 2019 - 17:45:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vydání Otázek Václava Moravce dne 10.11.2019 bylo, resp. muselo být velmi pikantní a to hned ze dvou důvodů. První, že pan Moravec hned v úvodu přítomným hostům s neskrývanou radostí oznámil, že podle „průzkumu“ společnosti Kantar CZ, by se Tomio Okamura s hnutí SPD, resp. Svoboda a přímá demokracie už nedostal do Sněmovny, protože by získal jen 4,5 % hlasů Navíc prý Okamurovi voliči přecházejí k hnutí Trikolóra Václava Klause mladšího, resp. k ANO 2011.

K Andreji Babišovi se prý zase přiklánějí především starší voliči. Co hlavní je prý ale zjištění, že do Sněmovny by se nedostala ani ČSSD, které stejně jako Okamurovo SPD, získalo jen 4,5 procenta.

V celkovém přehledu by hnutí ANO 2011 podle průzkumu společnosti Kantar CZ získalo 31,5 procenta hlasů, druzí Piráti by obdrželi 17 procent. Podle společnosti Kantar CZ dnes k Pirátům prý zase přecházejí voliči ČSSD. Ti vedle Pirátů dávají přednost také Babišovi. Třetí by skončila ODS s 12,5 procenty, k nim však zřejmě nikdo nepřichází. Pomyslnou bramborovou medaili by také obdrželi komunisté se 7 procenty hlasů. Pátá TOP 09 by získala 6 procent hlasů a KDU-ČSL a STAN by podle průzkumu získaly 5 % hlasů. Zjištění o „stopce“ pro SPD a ČSSD muselo panu Moravcovi přinést nemalý kopec radosti a obávám se, že mu to přivodilo i cvrnknutí do spoďárů.

Nerad bych panu Moravcovi boural bábovečky a kazil dětinskou radost, ale jeho radost je až příliš jednostranná a krátkodobá. Poněkud mu k jeho škodě nedochází, že jakkoli mu společnost Kantar CZ způsobila radost, je to radost jen s jepičím trváním, protože existuje jiný „průzkum“, např. od společnosti STEM, podle které se nejen mění hodnota získaných procent u některých subjektů, ale hlavně se změní radost ve zklamání u pana Moravce.

To se projeví především ve významné změně získaných procent pro panem Moravcem tolik nenáviděné SPD, které by získalo 7,9 procent proti 4,5 % podle průzkumu společnosti Kantar CZ. Aby toho nebylo málo, pak i ČSSD by se ještě dostala do Sněmovny a to s 6,4 %! Naopak nepochybně velkým zklamáním pro pana Moravce musí být také zjištění, že do Sněmovny by se nedostalo STAN a TOP 09 s 3,8, resp. 3,7 procenty. Poněkud jiný je také průzkum společnosti Median s.r.o,. podle které by byly výsledky průzkumu následující: ANO 2011 30,5 %, Piráti 12,5 %, ODS 11,5 %, SPD 8,0 %, ČSSD 7,5 %, KSČM 7,0 %. STAN a TOP 09 shodně po 6,0 %, ale KDU-ČSL už jen 4,5 %, Zelení 2.0 %, Trikolóra 1,5 %, ostatní celkem 3,0%.

Z uvedeného vyplývá, že pan Moravec se celkem pochopitelně, ztotožňuje s výsledky průzkumu, které pro něj samotného mají větší politickou validitu. Udělali mu, sice jen krátkodobou, přesto radost a to až takovou, že s tímto zjištěním „vylezl“ ve svém vydání OVM hned na úvod pořadu. Měly to být asi bomba, ale jak na to reagovali přísedící hosté nevím, pořad jsem nesledoval. Protože ale přítomní hosté byli politici tzv. „par excellence“ (Přibáň, Pavel a Jourová), byla odezva nepochybně příznivá.

Škoda jen, že pan Moravec se raduje z něčeho, co je pro většinu občanů naprosto zřejmé a sice, že výsledky průzkumu společnosti Kantar a jejich věrohodnost jsou takové, jaké si zadavatel přeje mít. Ostatně to se netýká jen společnosti Kantar CZ, ale i těch ostatních. Pravda je totiž zpravidla vždy někde uprostřed.

Jiří B a ť a
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSPD by se nově už nedostala do Sněmovny...   
Pridal tk Pondělí 11 listopad 2019 - 07:36:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
SPD by se nově už nedostala do Sněmovny, Trikolora vysává voliče Okamurovu hnutí, jenže i Babiš zbavený trestního stíhání začal odebírat hlasy SPD a také ČSSD, obě strany by se už nedostaly do parlamentu! Co musí udělat SPD, aby se zachránila, se dozví znovu a pouze z Aeronetu! Proč voliči “oceňují” politiku rozbíjení krajských buněk hromadným odchodem k mladému Klausovi a ke všehoschopnému Babišovi? Ztratit důvěru je horší než ztratit procenta!

Jedna z pouček vyhodnocování volebních průzkumů zní, že nemá smysl se děsit a bát procentních bodů, ale zjištěného trendu. Čísla mohou být prefabrikovaná, nepřející, zmanipulovaná a zejména v dnešní době. Co však musí být bráno na zřetel, to jsou trendy ve společnosti a různé signály, které se nedají prefabrikovat, ale jsou skutečným výrazem nálad ve společnosti. Průzkumová agentura Kantar dnes přinesla volební průzkum, jak by dopadly volby do poslanecké sněmovny, kdyby se konaly v říjnu. Vyhrál by Andrej Babiš a jeho Hnutí ANO, které posiluje a má už 31,5% preferencí.

Posilují i Piráti, dostali by 17% hlasů. Katastrofální výsledek však zaznamenává ČSSD, který by dostala 4,5% hlasů a nedostala by se do sněmovny. Na Aeronetu nás to nepřekvapuje, protože hrobař ČSSD v roli ministra vnitra předvádí a navrhuje tolik skandálních novel různých zákonů, že úprk voličů ČSSD je garantovaný. Novela zákona o Trestním řádu, který posiluje pravomoci tajných služeb, novela azylového zákona o strpěncích, výmysl nového trestného činu předsudečné nenávisti s cílem zakázat občanům svobodně mluvit a kritizovat migraci, zákaz domobran v ČR, to všechno pochází z návrhů a nápadů ministerstva vnitra, kterému šéfuje Jan Hamáček. Takže vypadnutí ČSSD ze sněmovny je tím dané, nikoho to nemůže překvapovat.

SPD pod hranicí vstupu do sněmovny, trvalý sešup preferencí ode dne, kdy Klaus ml. představil svoji Trokoloru

Jenže průzkum Kantar ukázal, že úplně stejně se ziskem 4,5% by skončilo Hnutí SPD. A tady pozor, situace je opravdu vážná. Ještě v červnu ten samý Kantar v průzkumu pro ČT uváděl, že Okamurovo hnutí by mělo 10,5% preferencí a Tomio Okamura se tím pochlubil na webu SPD. Uběhlo 5 měsíců a SPD je rázem mimo sněmovnu. Co se stalo? Někdo přiběhl do Kantaru a nasypal jim balík peněz, aby začali honem rychle prefabrikovat průzkumy v neprospěch SPD? Ne, v tomto případě jde o objektivní změnu preferencí, skutečnou a musíme si vysvětlit, co se stalo. Když totiž 10. června vyšel průzkum, že SPD má 10,5% preferencí, tak SPD byla na politické scéně jedinou alternativně vnímanou politickou stranou. Nebyla jiná alternativa, než volit SPD a Okamurovo hnutí se domnívalo, že to tak zůstane. Ale nezůstalo. Staly se totiž dvě zásadní, a pro SPD de facto fatální události.

Jenže v ten samý den, kdy průzkum SPD přisuzoval 10,5% preferencí, se zjevila na politické scéně nová politická strana se silným vůdcem. Ten den byla představena Trikolóra a Václav Klaus ml. stál v jejím čele. Jeho vyloučení z ODS, kde se otřel o Židy, čímž vyvolal velký ohlas na alternativě. Stejně tak velká snaha Václava Klause ml. o boj za české školství na 1. prioritě řízení, čímž se Václav Klaus ml. stal jediným politikem, který zjevně pochopil procesy řízení, to všechno vedlo k tomu, že mnoho voličů SPD začalo odcházet k Trikolóře. Celá Trikolóra je de facto složená z bývalých členů SPD, protože členů ODS je tam naprosté minimum, prakticky promile.

Proč voliči utíkají od SPD, když měla tak silnou podporu?

Jenže, to ještě není všechno. Dne 2. září totiž nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman oznámil [5], že zbaví Andreje Babiše trestního stíhání a od té chvíle už nelze na Andreje Babiše jakkoliv útočit, že je trestně stíhaný premiér. Lidé, kteří by volili Babiše, ale nikoliv trestně stíhaného, najednou měli zcela jasno. Pokles SPD trvá už 4 měsíce, od srpna tohoto roku. Trikolóra odebírá SPD voliče, protože Václav Klaus ml. lidem imponuje více jako politik, než obchodník Tomio Okamura. Alespoň takto to tvrdí pozorovatelé, ale já si to nemyslím. Voliči SPD neodchází do Trikolóry kvůli personám šéfů obou partají, ale kvůli něčemu jinému. Ten důvod se jmenuje deziluze. Nejde ani o to, že komunální volby minulý rok dopadly pro SPD katastrofálně, ani o to, že při volbách do EU parlamentu se do Bruselu nakonec dostal pan generál Hynek Blaško, který z nevolitelného 8. místa kandidátky byl díky i naší mediální podpoře prokroužkován na 1. místo.

Ta deziluze spočívá v tom, že SPD nemůže zůstat na 10% preferencí, když provádí destrukce vlastních krajských buněk a rozvrací si týmy schopných lidí a srdcařů, kteří v roce 2017 ten výsledek pro SPD udělali, a to nejen díky své práci, ale hlavně i díky svým penězům, které do kampaně a do SPD nalili. Na to se nesmí zapomínat. Nejprve to byl rozvrat buňky v Brně, která byla rozpuštěna. Pan Kamil Papežík na to upozornil a tím to začalo. Vzápětí následoval rozvrat a rozpuštění Moravskoslezské organizace v Ostravě v čele s Lubomírem Volným. Byla to mimochodem nejúspěšnější buňka SPD při volbách do sněmovny v roce 2017. Dále byla za podivných okolností rozpuštěna Královéhradecká buňka. A to nejhorší přišlo poté. Vedení SPD dosadilo do buněk supervizory, kteří začali přijímat nové i staré členy zpátky, ale selektivně, jenom ty lidi, kteří nedělají vlny a problémy.

Ztráta důvěry alternativních voličů ve stranu, která lavíruje okolo reforem EU

Největším skandálem přitom bylo, že tito supervizoři byli bývalí členové ČSSD, TOP09 a informace o tom, že vedení z Prahy chtělo na kandidátku v Ostravě dát člena Rotary klubu výměnou za sponzorský dar 1 milion korun, což Lubomír Volný tehdy odmítl, je pouze dokreslením toho, co je příčinou exodu voličů SPD a jejich odchodu do Trikolóry, ale tak k Babišovi. Andrej Babiš totiž brutálně vysává voliče ČSSD, ale stejně tak i věkově starší voliče SPD. Andrej Babiš imponuje zejména svojí politikou rozdávání důchodcům, čímž si kupuje přízeň nejsilnější armády voličů v ČR. Kdo ovládá přízeň důchodců, ten vyhrává volby. To je poučka, kterou Karel Schwarzenberg pronesl kdysi dávno počátkem 90. let a na této pravdě se nic nemění. Armáda důchodců, nejen starobních, ale úplně všech, rozhoduje volby. Jenom blbec si znepřátelí důchodce, to je pro změnu citát od Miloše Zemana.

Já si ale dovolím prezidentův citát parafrázovat s ohledem na SPD. Jenom blbec si dovolí usilovat o reformu Evropské unie, když do voleb šel se sliby o vystoupení z EU a tvrdil, že EU je nereformovatelná. To je přesně ten problém deziluze, kdy voliči SPD už nevěří, že SPD bude opravdu chtít z EU vystoupit. A pokud volič tomuto již nevěří, začne upřednostňovat jinou prioritu. Např. boj proti neziskovkám, boj ze reformu školství, boj za tvrdý postup proti spekulacím s byty v ČR ze strany zahraničních penzijních fondů atd. Na krajích už SPD nemá ty srdcaře, se kterými udělala volby v roce 2017. Kromě toho, situace se změnila. Už tu není jenom SPD, ale i Trikolora a navíc Babiš byl zbaven trestního stíhání. Volič SPD tak má více variant a musí si najít sakra velký důvod, aby v SPD zůstal a nadále SPD volil. Je tady jedna věc, kterou SPD nemůže nijak vysvětlit alternativnímu voliči.

Podpora usnesení na ochranu Izraele byla poslední tečkou a fackou voličům SPD

Tou věcí je skandální hlasování všech členů SPD pro usnesení na ochranu a obranu Izraele. Všichni voliči na alternativě vědí, co je Izrael zač. Je to národ okupantů, který jen za poslední rok provedl anexi Golan a chystá anexi velké části Západního břehu, je to národ, který zasahuje a ovlivňuje volby v Evropě, na Ukrajině, na Slovensku, je to stát, který provádí řízenou genocidu Palestinců a postupně jejich území zabírá a Palestince vytlačuje. Kdokoliv se na alternativě postaví na obranu Izraele a lidí jako je Benjamin Netanyahu, je okamžitě zdiskreditován.

Alternativní strana nesmí a nemůže schvalovat anexe prováděné Izraelem, nesmí se připojovat k rezolucím pro nebo proti Izraeli. Alternativní strana se nesmí nechat zatáhnout do války mezi sionisty a Židy v boji o osud Jeruzaléma. SPD ztratila u alternativců svojí podporou Izraele důvěru. Stejně tak ztratil důvěru Tomio Okamura u mnoha voličů SPD, když se tak neobratně a velmi trapně zastával zednářů a Hynka Berana v čele pražské kandidátky do komunálu. Následné vystoupení na stranickém rádiu, kde obhajoval zednáře v české historii, potom bylo ukázkové chucpe. Nabízet a vykreslovat voličům a vlastencům na alternativě zednáře jako lumeny národa, to bylo drastické i pro hodně otrlé voliče.

SPD klesá už 4 měsíce, trend je objektivní a bude se zhoršovat, pokud…

Průzkum Kantaru není osamocen, už před 10 dny vyšel průzkum CVVM, který rovněž ukazuje, že SPD by měla 4,5% hlasů u voleb, pokud by se konaly v říjnu. Takže to je shoda s Kantarem. Stejně to vyšlo i pro ČSSD. Čísla můžete ignorovat, ale nemůžete ignorovat trend podepřený brutálními fakty. Servilní podpora Izraeli ve Sněmovně, snaha Jiřího Kobzy prosadit usnesení odsuzující českou zpravodajskou alternativu za kritiku Izraele, nasazování zednářů na kandidátky, nasazování uctívačů koránu na kandidátky, pokusy o dosazování Rotariánů na kandidátky, rozbíjení buněk v krajích, odsunování vlastenců a generálů na nevolitelná místa na kandidátkách, vylučování vlastenců z partaje pár dní před volbami, měnění vystupování z EU za reformování EU. Toto všechno jsou důvody nevolitelnosti SPD pro alternativní voliče.

SPD se může vrátit zpátky, pokud provede revers a vrátí všechno do pořádku. Obnovit původní buňky SPD, zbavit se kariéristů a bývalých členů systémových partají, kteří se nasáčkovali do SPD, odvolat tu servilní podporu Izraeli, začít dosazovat na kandidátky vlastence a uvidíte, jak se podpora SPD opět obnoví. Jenže, je mi jasné, že tohle je utopie. Je mi naprosto jasné, že to, co proběhlo v posledním roce v SPD, je daný a tudíž jednosměrný proces. Proto objektivním závěrem je, že SPD má štěstí, že Trikolora nechce vystupovat z EU. Kdyby chtěla, SPD by už neměl kdo volit. A tím je to dané, bohužel.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPodaří se milionchvilkařům rozbít na Letné demokracii?   
Pridal tk Pondělí 11 listopad 2019 - 07:23:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zcela demokraticky jistěže ne. Protože byť by se jim, destrukčníkům demokracie, podařilo vyburcovat a přitáhnout na tu Letnou i ten jejich vysněný milion nespokojených občanů, což se jim s pravděpodobností, hraničící s jistotou, nepodaří, byl by to pořád jenom zlomek občanů, voličů v této zemi.

Mimochodem, není bez zajímavosti, že se někteří politici, úspěch kterých strmě padá do propadliště neprebendových míst, pokouší všemi možnými i nemožnými prostředky nějaké ty hlasy navíc získat vskutku stupidními návrhy na změny volebního zákona, volebních pravidel.

Od návrhu na zavedení jednodenních voleb, až po umožnění volit i neobčanům České republiky. Už i možnost volit občanům (?), kteří trvale nežijí na našem území, nemají zde trvalý pobyt, je jedno z nefér, nespravedlivých pravidel, které se podařilo určitým politickým silám protlačit do zákona. Nespravedlivých proto, že tito lidé (nejedná se jen o ty, kteří žijí středně a dlouhodobě v zahraničí ze studijních a pracovních důvodů) svými volebními hlasy také zlomkově rozhodují o tom, kteří, jací politici, ale hlavně jak, určují a provádějí každodenní politiku a naplňují systém žití nás, těch, kteří tady žijí a s výsledky práce politiků se potýkají neustále. Ti voliči zvenku, kteří, mnozí dlouhé roky třeba ani nenavštíví svoji bývalou vlast, mají volit, rozhodovat, co a jak se tady (skrzevá jimi zvolené politiky) bude dít. Proč? Dění v zemi má ovlivňovat volič, občan, kterého se to bytostně, každodenně dotýká.

Argument, že mají i tito lidé naše občanství, je hořce slabý, s pachutí toho, že v divokých devadesátých letech se občanství dávalo a navracelo mnoha lidem, kteří této krásné zemi už nikdy nemůžou přijít na slušné jméno a otevřeně jí přejí všechno nejhorší. Z pocitu zahořklosti, namnoze až nenávisti, které nevymazala ani změna režimu. Ta občanství se rozdávala vskutku divoce a za mnohdy prapodivných podmínek, v podstatě nerespektujících žádná pravidla.

Umožní-li se ještě k tomu volit i cizincům, zde žijícím, bez občanství ČR (dokonce se zvráceně navrhuje pro ně i možnost kandidovat a být tím zvolen politikem), bude tím popřena veškerá logika suverénní státnosti a v tom nejhorším, byť zatím (!) málo pravděpodobném případě, nám zde budou vládnout cizinci. Příšerná představa.

Jednodenní volby, zcela novodobá a protitradiční záležitost, by způsobily hluboký propad voličské účasti, bez diskuzí a jednoznačně. Komu to prospěje, kdo má na takovém stavu zájem, je také víc jak jasné. Stačí se podívat na výsledky voleb, kde je účast malá až minimální, třeba volby do Senátu nebo eurovolby.

Volby rozhodují, kdo vládne v zemi, to je ta pravá, skutečná demokracie.

Před třiceti lety se na Letné „bojovalo“ za nastolení této demokracie a dnes se tamtéž bude vyřvávat z tribun nespokojenost s touto demokracií. Provokativně v čele s vůdcem v nahnědlé košili nechvalně známého střihu, za účasti sudeťáckého duchovního, s provoláváním a vyzýváním k dělání „bordelu“ od někoho, komu ten „bordel“ je tak nějak životně vlastní, ale i s jinými, kteří parazitují na společnosti, nikdy nic nevytvořili a nevytvářejí. Bude se zase zasévat nenávist k těm, kteří ve svobodných, demokratických volbách vyhráli a úspěšně řídí tento stát. Bude se podněcovat k nepokojům, i zastánci a obdivovatelé krvavého Majdanu, nalezlí v destrukčních politických, v podstatě protistátních neziskovkách, budou mít prostor k vyjádření své touhy vidět tu krev i v našich ulicích.

Praha ale není Kyjev a Česká republika není Ukrajina, tady se Sorosovi nezadaří, dokonce ani nebude mít možnost, určitě, zásadním způsobem ovlivňovat výsledky voleb, jako na Slovensku ty prezidentské.

Ať si sejí svoji nenávist, vzešlou z prohry ve volbách, všichni ti opozičníci, nespokojenci a popírači demokracie, naše většinová společnost není pro ně úrodnou půdou. Nepovede se jim totálně zdestabilizovat a rozvrátit systém, je jich málo, jsou čitelní, byť své cíle špatně schovávají za „občanskou nespokojenost“.

Nepodaří se jim to ani navrhovanými, účelovými změnami ve volebním zákoně, které připravují jim naklonění politici, kteří jsou si vědomi, že v řádných, osvědčeně tradičních volbách, neuspějí zase. Ani za pomocí lží, manipulací, vulgárních výzev , dehonestací prezidenta a premiéra, na které pořádají doslova nechutné štvanice.

Tak ať si jdou zařvat na tu Letnou, mají na to své demokratické právo, ať protestují proti rozhodnutí nezávislých státních zástupců slovy, že zde ta demokracie a ta nezávislost justice není.

Ještě je a věřme, že bude, že se jim nepodaří jí demontovat a nastolit tady diktaturu nedostudovaných teologů, nýmandů v nahnědlých košilích.

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi
Zdroj: Vsše Věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSe zavedením páté generace mobilních sítí český národ nejspíš zblbne   
Pridal tk Pondělí 11 listopad 2019 - 07:20:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Šestý otevřený dopis české vládě (na předchozích pět nikdo nereagoval)

Allanu Freyovi bylo v roce 1960 25 let, měl vystudovanou biofyziku a pracoval na Cornellově universitě ve vývojovém elektronickém centru americké společnosti General Electrics. Když ho tamní radarový technik pozval, aby si šel poslechnout vysílání radaru, které se mu na jeho pracovišti ozývalo v mozku, nastartovalo to Freyovu celoživotní vědeckou dráhu. Už o rok později, v roce 1961 zveřejnil ve vědeckém časopise pokusy, při kterých vysílal do mozků pokusných subjektů ze vzdálenosti až 100 metrů různé zvuky s použitím pulsovaných mikrovln a vyvolával v nich pocit prudkého úderu do hlavy nebo pocity mravenčení. Jeho další pokusy financovalo americké válečné námořnictvo a letectvo, které v nich začaly vidět cestu k vyvinutí nových zbraní. Allan Frey se pustil do experimentů s krysami a žábami a zjistil, že k ovlivnění činnosti jejich nervového systému stačí menší intenzita elektromagnetického záření, než jaká je dnes používána při komunikaci mobilními telefony.

Robert Becker byl dvakrát nominován na Nobelovu cenu za výzkum vlivu elektrických a magnetických poli na léčení zlomenin. Koncem minulého století přišel o dotace na výzkum, potom co svědčil v procesu, ve kterém chtěl americký stát Wisconsin zakázat, aby na jeho území byla budována anténa pro komunikaci s válečnými ponorkami, která měla vysílat signály ve frekvenci 90 Hz, která zapadá do rozsahu frekvencí, ve kterých funguje lidský nervový systém. Robert Becker svědčil proti budování této antény. Když přišel o práci, začal psát knihy o výzkumu působení elektromagnetických polí na lidský organismus. V jedné z nich - „Elektrické tělo“ (Body Electric) - psal o pokusu Allana Freye, při kterém Frey zpomalil činnost žabího srdce elektromagnetickou energií o intenzitě 3 mikrowatty na centimetr čtvereční. Jenom pro srovnání – V České republice je v současné době stanoven limit expozice elektromagnetickému záření mobilními sítěmi pro obyvatelstvo při frekvenci 900 MHz na 450 mikrowattů (miliontin Wattů) na centimetr čtvereční a při frekvenci 1,8 GHz na 900 mikrowattů na centimetr čtvereční. Je tedy povoleno, aby lidé v České republice byli mobilními telefonními sítěmi vystaveni 150 krát a 300 krát větší intenzitě mikrovlnné energie než kolik je zapotřebí ke zpomalení činnosti žabího srdce a se zavedením páté generace mobilních sítí se tato hustota zvýší ještě nejméně desetinásobně. Dá se namítnout, že při vyšších frekvencích většinu tohoto záření pohltí kůže, ale lidské tělo je plné slaných tekutin a tento elektrolyt může působit jako anténa, která toto záření přenese hlouběji do lidského organismu.

V roce 1975 zveřejnil Allan Frey pokus, při kterém vstříkl do krve krys barvivo a potom vystavil jejich mozek mikrovlnnému záření. To způsobilo, že bariéra v mozku, která brání tomu, aby do mozku pronikaly z krve škodlivé látky, bakterie a virusy, přestala fungovat, a barvivo proniklo až do mozku. Podobným experimentům se věnuje i švédský vědec Leif Salford. Ten vystavil tři skupiny krys intezitě záření 24 mikrowattů, 240 mikrowattů a 2.400 mikrowattů na centimetr čtvereční a zjistil, že v důsledku pronikání škodlivin do mozku došlo u krys ozářených všemi těmito intenzitami elektromagnetické energie k úhynu neuronů v mozku, zatímco u neozářených krys k němu nedošlo. K podobným výsledkům dospělo 13 vědeckých laboratoři v 6 zemích na světě (zde, zde). Při pokusu na křečcích na univerzitě v americkém Chicagu došlo vlivem působení mikrovln na bariéru mezi krví a mozkem k dočasnému poškození mozku, které ustoupilo po 2 hodinách. Před mobilními sítěmi páté generace ale nebude možné nikam uniknout a budou vysílat 24 hodin denně.

Indičtí vědci provedli pokus, při kterém byly krysy po dobu 180 dní na dvě hodiny denně vystaveny záření mobilních sítí ve frekvencích 900 MHz, 1800 MHz a 2450 Mhz. Před pokusem byly krysy vycvičeny na pohyb v bludišti. Po pokusu byly všechny krysy, které byly vystaveny mikrovlnnému záření, při reakcích v bludišti pomalejší v porovnání s krysami, které mikrovlnnému záření vystaveny nebyly. Vědci dospěli k závěru, že u krys, které byly vystaveny mikrovlnnému záření došlo k poškození jejich schopnosti se učit a paměti. Poškozena byla i jejich DNA. Specifická míra absorpce, což je jiný způsob měření expozice živých organismů elektromagnetickému záření, byla v indickém pokusu od 595 mikrowattů na jeden kilogram do 672 mikrowattů na jeden kilogram. Podle české normy nesmí expozice lidí elektromagnetickému záření přesáhnout 0,08 Wattů na kilogram. Tedy vysoko nad škodlivými účinky mikrovlnného záření na mozky krys. Můžeme se potom divit, že podle průzkumů klesá ve vyspělých zemích od 90. let minulého století u lidí inteligenční kvocient (zde, zde)?

Allen H. Frey napsal v roce 2012, kdy už byl částečně v důchodu, že v USA byly v předchozích letech falsifikovány výzkumy účinků mikrovlnného záření na lidské organismy s cílem utajit vývoj mikrovlnných biozbraní a z obavy, že by americká veřejnost mohla odmítnout používání radarů v rámci studené války. Najatí vědci proto produkovali falešné výzkumy, které údajně dokazovaly, že mikrovlny nezpůsobují propustnost bariéry mezi krví a mozkem a neškodí lidem. Aby dosáhli opačného výsledku, vstřikovali tito vědci barvivo místo do žil do střev krys a barvivo se proto v mozku neobjevovalo. Tímto způsobem zpochybňovali platnost Freyových pokusů a tyto zfalšované výzkumy potom předkládali na vědeckých konferencích. Po několika letech se k tomu i přiznali. Dalšímu nevojenskému výzkumu účinků mikrovln na lidské organismy pak americká vláda zabránila tím, že na nevojenský výzkum přestala poskytovat finanční podporu. Veřejnost se tak ale o účincích mikrovln na lidský organismus prakticky nic nedozvěděla. Stejná situace zřejmě existuje i v České republice, protože jsme na náš pokus získat stanovisko českých vědeckých odborníků ke škodlivosti zavádění páté generace mobilních sítí nedostali žádnou odpověď – snadno se vědci bojí, že by mohli přijít o dotace na výzkum jako Robert Becker. V závěru svého článku Allan H. Frey napsal, že se stovky milionů lidí, kteří začali používat mobilní telefony, staly předmětem experimentů, ke kterým nedaly žádný souhlas.

Vzhledem k tomu, že česká vláda ještě neodpověděla na žádný z pěti otevřených dopisů o nebezpečích spojených se zaváděním páté generace mobilních sítí, které jsme jí posílali, hledáme touto cestou právníka, který by byl ochoten podat žalobu na českou vládu za to, že chce umožnit zavádění této technologie, aniž by si ověřila, že nebude pro lidi škodlivá. Podle zákonů, které vznikly na základě norimberských procesů po druhé světové válce, je protizákonné provádět experimenty na lidech bez jejich výslovného souhlasu a to chce česká vláda umožnit mobilním telefonním společnostem tím, že jim k tomuto účelu už letos v listopadu prodá frekvence. Pokud bude žaloba na českou vládu podána, budou v budoucnosti členové současné české vlády trestně zodpovědní za další nárůst onemocnění způsobených oxidačním stresem, který v živých organismech vyvolává elektromagnetické záření (zejména od uvedení do provozu globálních navigačních systémů, mobilních telefonních sití a WiFi, které všechny využívají mikrovln) -

◾rakoviny (od roku 1985, kdy se začalo šířit používání mikrovln, do roku 2016 vzrostl výskyt rakoviny v ČR o 140%),
◾cukrovky (která je v České republice na prudkém a stálém vzestupu – v roce 2008 bylo registrováno 184.000 lidí nemocných cukrovkou a v roce 2018 jich bylo už 320.000 (zde a zde)),
◾Parkinsonovy nemoci (na tu má, podle předpovědí, zemřít v České republice v roce 2040 víc lidí než na rakovinu a současných 20.000 nemocných má do roku 2030 přibýt na 30.000),
◾Alzheimerovy nemoci (v současnosti 135.000 nemocných a v roce 2050 se jich očekává 225.000 - za posledních 5 let vzrostl počet nemocných o 38%, což nelze vysvětlit jenom věkem, protože věk dožití se za posledních pět let o 38% nezvýšil),
◾autismu (v roce 1975 jím trpěl jeden z 5.000 lidí, v roce 1985 jeden z 2.500 lidí, v roce 2007 jeden ze 150 lidí a v roce 2015 1 z 86 dětí) Zde.

Podle vědeckých výzkumů může všechny tyto nemoci vyvolávat oxidační stres, který v lidském organismu způsobuje elektromagnetické záření (zde a zde). Každého logicky myslícího člověka by mělo zarazit, že právě nemoci, které mohou být vyvolány oxidačním stresem, způsobeným elektromagnetickým zářením, jsou na prudkém vzestupu v době kdy prudce přibývá elektromagnetických vln v atmosféře.

Čtenáři mohou přispět na žalobu proti české vládě za následky jejího rozhodnutí prodávat frekvence na vybudování páté generace mobilních sítí na číslo účtu 5816581349 u České spořitelny (kód banky 0800) název účtu Spolek Za zákaz manipulace. (Škoda, že není možné soudit velká česká svobodná media za to, že na tato nebezpečí neupozorňují).

Více informací na toto téma můžete najít na adresách https://stop5g.cz a http://www.emfsmog.cz/.

Světový apel, požadující globální zákaz instalace 5G sítě už podepsalo víc než 3.700 vědců (z toho v České republice 57, včetně 10 biologů).

Petici české vládě za zákaz zavádění technologie 5G před jejím důkladným otestováním můžete podepsat na adrese https://www.petice24.com/... mezinárodní petici lze podepsat na adrese https://www.5gspaceappeal.org/sign-individual.

Za Spolek za zákaz manipulace lidské nervové soustavy radiofrekvenčním zářením Mojmír Babáček, předseda

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKam zmizeli ti dělníci z ČKD?   
Pridal tk Pondělí 11 listopad 2019 - 07:15:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Televize již měsíc do nás buší, abychom nezapomněli… Slavíme listopadové výročí, hudba hraje na náměstích měst, přijdou studenti, herci i politici. Zvykáme si, že bývalý hrdina revoluce, či listopadový miláček davu, může být provolán jako zemský škůdce. Však také není věnec jako věnec, není svíčka jako svíčka. Věnec může být vyhozen, svíčka zadupána.

Náš Listopad 1989 se zrodil až dlouho po Polsku, později než v Maďarsku, Německu, Bulharsku, za námi bylo jen Rumunsko, ten starý režim se samovolně sypal a STB do něj ještě kopla. Jako první na tvrdý zásah policie proti studentům reagovala svým prohlášením Československá strana socialistická, vydala k tomu své odsuzující prohlášení. Její deník Svobodné Slovo a balkon Melantrich se tak staly tribunou lidu. Svobodné Slovo, to bylo denně až 400.000 výtisků ! Četlo se po celé republice.

Třicáté výročí 17.listopadu 1989 vede k otázce, kam zmizely ideály sametové revoluce ? Kam zmizela ta revoluční atmosféra, kam zmizeli ti dělníci z ČKD, kteří na čele se slavným kovářem Petrem Millerem, pozdějším ministrem, svým pochodem na Václavské náměstí rozhodli o pádu komunismu. Kdo si na ně dnes vzpomene ? Bude slavit i ten slavný kovář ?

Po vítězném Listopadu jsme si užívali chvilky opojení. Svět nás plácal po ramenech, ve Washingtonu prezidentovi tleskali ve stoje. Politici hovořili o světovém míru, o zániku vojenských paktů, o rozpuštění Varšavské smlouvy i NATO. Představitel SSSR Gorbačev dostal za sjednocení Německa Nobelovu cenu míru, rozpustil i Varšavskou smlouvu. Mohl nastat konečně mír, nebylo kolem nás nepřítele. Svět zářil štěstím.

My občané jsme se dočkali těch vytoužených banánů, pomerančů, mohli jsme vyrazit za nákupem do Vídně, Paříže, nebo do Bavorska na pivo, nebo si tam koupit západní ojeté auto.

Ze zahraničí přijížděli poradci, nebo zvědavci, kteří se porozhlédli po východním, ještě nezmapovaném teritoriu. Stali jsme se zemí netušených možností, vše bylo za babku…. A tak se stalo, že ti šikovnější, se vrhli do podnikání, rodili se Kožení, Bakalové a další podnikavci.

V tom samém opojení ze svobody se nám rozpadlo Československo. Přesto nám ve světě tleskali, jací jsme to pašáci, kteří se rozešli bez výstřelu. Suverenita státu, po které jsme tak toužili se stala jen iluzí. Dnes bojujeme v Bruselu o suverenitu našeho státu, můžeme se stát pro EU jen pouhým východním teritoriem s lacinou pracovní silou…,

Po dálnicích se prohání tisíce kamionů, místo cukrovky, obilí, řepy, rostou na orné půdě velkosklady. Vesnice skomírají, lidé tam bojují o svou školu, prodejnu potravin, autobus i o svého lékaře. Hospodu už také zavřeli. Do republiky dovážíme i brambory, maso vepřové i kuřecí, vajíčka i jogurty. Naopak jsme obohaceni o nové pojmy, jako je exekuce, osobní bankrot, státní dluh, charita, bezdomovci, podpory, sociální dávky, noclehárny, sbírky na vše…

Doba se změnila, máme se lépe než před 30lety. Můžeme cestovat, studovat či pracovat v zahraničí, můžeme říci svůj názor, sice nemáme všichni stejný mediální prostor, jako ti vyvolení, přesto nejsme za něj zavíráni. Máme svobodné volby, ještě se musíme naučit respektovat výsledek těchto svobodných voleb !

Přemysl Votava
mpř. Národní socialisté


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVznikne česká islámská strana?   
Pridal tk Pondělí 11 listopad 2019 - 06:57:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je zajímavé pozorovat, jak nám odcházejí politické strany, které se účastnily vystoupení na politickém a komediálním jevišti naší země od roku 1990. ČSSD pod ubohým vedením euromarxisty z Aspen Institutu Hamáčka, posluhujícího Petříčkovi a Pochemu je při posluhování Babišovi, Sorosovi, Merkelové a Allbrightové stále trapnější. Nicméně pouze navazuje na dlouhodobé posluhování socialistů lidovcům, kteří dlouhodobě posluhují Bruselu a ještě dávněji Berlínu. KSČM pod vedením majitele vietnamských plantáží Filipa je už s bídou sociální demokracií a mění se stejně jako ČSSD na euromarxistickou partaj držitelů koryt.

Semo tamo se ještě někdo z nich ozve ve prospěch zachování míru, aby se neřeklo. V praxi se takzvaní komunisti projevili při odmítnutí diskuze ve sněmovně na téma povinného přijímání migrantů kriminálníků. Nepodpořili spolu s pražskou havlérkou návrh Trikolóry, který směřoval k odmítnutí této špinavosti diktované Bruselem. Vedení KSČM pošilhává po spojenectví s Piráty a Zelenými, což jsou partaje ještě více navázané na euromarxisty ve Washingtonu, Berlíně a Bruselu a protinárodní ideologie, než ANO Babiše, slouhy Allbrightové a současného komediálního vítěze české politiky a podlézání cizákům.

Zásadní a do jisté míry nečekaný obrat doznala nedávno naše první polistopadová strana, ODS. Pod vedením Fialy, který chce být premiérem, přestože nemá ani na průměrného Babiše, o skutečných osobnostech nemluvě, se ohání ideologií jakési vítězné země. Pokud někdo považuje rozkradenou a rozprodanou kolonii za vítěznou zemi, musí mít opravdu bujnou fantazii, nebo vydatně požívat nějaké stimulanty. Komické je rovněž zezelenání modrých ptáků. Začínají se ohánět stupidní grétologií solárnické a baterkářské lobby. Je vidět, že jediná osobnost ODS, Václav Klaus se svým analytickým myšlením jim už dlouho chybí. Proto opustili jeho cestu vytváření národní podnikatelské strany a vrhají se do náruče Berlína, Bruselu, Sudeťáků a především Aspen Institutu Allbrigtové, Bakaly, Pavla, Hamáčka a soudružek europoslankyní Jourové, Charanzové a Dlabajové z ANO. To vše s evidentním ubohým cílem udržení koryt bez ohledu na kohokoli a za každou cenu. Zde nelze přehlédnout ani rasantní podporu některých politiků z ODS pro zavádění německé výzbroje do naší armády před agresivním tažením proti Rusku.

Nejpovážlivější je ovšem upevňující se spolupráce mezi profesorem Fialou a veřejně arogantním a sprostým starostou vesnice Řeporyje na okraji Prahy, který se sobě opakovaně píše, jak je nesmírně inteligentní, bez ohledu na oblíbené tvrzením, že samochvála páchne. Pokud by se jako stupnice inteligence hodnotil hulvátský projev, mohl starosta by dosahovat úrovně až geniální. Podobných intelektuálů je ostatně v ODS více a objevili se na lokálních vedoucích pozicích právě v éře Nečase posluhujícího Kalouskovi a Fialy přátelsky se tulícího k sudeťákům. Jistě, každý si hledá kamarády na svojí úrovni, přičemž akademický titul nemusí zajišťovat reálné hodnocení konkrétního člověka. Každopádně, arogantních polovzdělanců bez odborných znalostí i praxe je i mimo současnou ODS plná česká politika, obzvláště ta takzvaně opoziční. Nelze se divit, vždyť nevzdělanci bez rozhledu se z ciziny pohodlněji ovládají. Dokladem je vývoj v našem inkluzivním školství i úroveň myšlení mnohých voličů.

Stačí připomenout Jandu, Hamáčka, Feriho a některé další, přičemž se mezi politiky objevily i figurky s vymyšlenými tituly, stejně jako držitelé titulů, kteří podmínky k jejich získání evidentně nesplnili, počínaje různými písemnými pracemi, často na univerzitě v Plzni. Zde si můžeme připomenout Grosse, stejně jako Bendu. Havel rovněž nedostudoval ani protekční komediantskou školu, kam mohly pouze prověřené kádry, přestože jeho blízký přítel Vondra to dotáhl v komunistickém pekle na doktora přírodních věd. Havlův bratr Ivan byl dávno před listopadem 1989 profesorem a mezinárodně uznávaným expertem v oboru umělé inteligence. Asi ten teror nebyl tak hrozný. Stačilo mít zájem o studium a dostatek pracovitosti a inteligence.

Přední reprezentant pražské havlérky Ruml dokonce úspěšně absolvoval vysokou školu, aniž by měl maturitu, přesně po vzoru některých předlistopadových kádrů, které rád morálně kritizuje a odsuzuje. Pravda, tyto kádry měly aspoň jakousi formální dělnickou maturitu, opírající se o pracovní praxi, obvykle v průmyslu, zatímco Ruml žádnou, neboť pásl krávy (on tvrdí, že koně) na slovenské salaši. Při pohledu na ubožáckou kampaň kolem Karla Gotta, v režii pražské havlérky se musíme zamyslet nad tím, zda Ruml taky nebyl kolaborant, když zvyšoval pastvou kvalitu socialistického mléka. Ve stejné souvislosti si můžeme připomenout soudružku Kubišovou, která si hraje na oběť předlistopadového režimu a bojovnici proti komunismu. Ještě v sedmdesátých letech jezdila Kubišová se souborem ÚV SSM (Ústřední výbor Socialistického svazu mládeže) Plameny a upevňovala vedoucí úlohu strany (komunistické). Svého času, nás jako frekventanty vojenské školy nahnalo velení jako pořadatele na jejich vystoupení. Mezi tehdejší oblíbené slogany (i na vojenské škole) patřilo: „Nasbírejte kameny, přijely k nám Plameny.“ Poté se Kubišová úspěšně provdala, žila klidný život zajištěné ženy v domácnosti a vylezla v listopadu 1989. A dnes kádruje Gotta a klaní se ikoně moralistů z pražské havlérky soudružce Chramostové, oblíbené budovatelské umělkyni Tondy Zápotockého, člence KSČ, agentce Stb a manželce tří nomenklaturních soudruhů.

Problém řady našich současných politiků, především mladších, je nejen absence kvalitního vzdělání, ale rovněž té pracovní praxe v nějakém přínosném oboru, která může vysokoškolské vzdělání, především to polistopadové humanitní, do značné míry nahradit. Přitom za přínosnou praxi nelze považovat poflakování se v politických stranách od osmnácti let, nebo práci v politických neziskovkách. Možná se u nich projevuje nedávno zjištěný pokles inteligence evropského obyvatelstva.

Problém vztahu mezi Fialou a starostou z Řeporyjí však není v oficiálních rozdílech obou reprezentantů modrých možná už zelených, ne-li duhových ptáků. Je třeba si připomenout především starostovské výroky z doby nepříliš dávné. Projevoval se v době boje o bruselské a berlínské kvóty na ilegální afroislámské migranty jako jednoznačný zastánce migrace. Volal po přijetí 100 000 migrantů. Zároveň se projevoval jako nadšený propagandista islámu, počínaje chválou na kebab v době řešení otázky halal týrání zvířat. Jeho názory, jakoby vypadly ze zpěvníku Aspen Institutu, Bruselu a Berlína, politických neziskovek a samozřejmě pražské havlérky, která jim posluhuje. Veřejně vyjadřoval svoje sympatie k Pirátům, kteří jsou propojeni na nadnárodní úrovní se Zelenými prosazujícími cestou komediální grétologie zájmy solárnické a baterkářské lobby. Už mu chybí jen požehnání od Čaputové a Halíka.

Zde si musíme položit zásadní otázku. Začne zelená ODS díky spojení starosty Řeporyjí a Fialy mávat kromě zelené grétologie také zelenou vlajkou islámu? Kdo to bude financovat? Brusel, Berlín, Allbrightová (která vykřikovala, že se stane muslimkou), solárnická a baterkářská lobby, Sudeťáci, Saúdská Arábie, Turecko, nebo nějaký islámský stát opírající se o narkomafii z Afghánistánu, či Kosova? Nebo všichni dohromady? Každopádně se nelze zbavit dojmu, že uvedená dvojka se pokusí vytvořit s podporou Bruselu, Berlína, protinárodních médií vedených ČT a pražské havlérky širokou koalici tvořenou ODS, TOP 09, KDU-ČSL, STAN, Piráty a Zelenými k získání moci v zemi, prosazení zájmů Aspen Institutu, Berlína a Sudeťáků z hlediska dalšího zotročování českého národa, afroislámské migrace, jaderné války v Evropě, a volby generála ve výslužbě Hanby-Pavla, slouhy Aspen Institutu, za prezidenta. Nelze vyloučit ani dílčí podporu vedení KSČM lačnícího po spolupráci s Piráty a Zelenými s cílem udržení zbytků koryt. Stane se ODS Fialy a Novotného vítěznou českou islámskou stranou?

Martin Koller

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Tohle už je fraška.“ Zahradil neunesl generála Pavla na ČT. Komu se tahle „pluralita“ nelíbí, pak je ruský troll, tvrdí   
Pridal tk Pondělí 11 listopad 2019 - 06:51:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Europoslanec Jan Zahradil (ODS) v neděli zkritizoval pořad České televize Otázky Václava Moravce. Vadil mu především výběr hostů, který nenabídl názorovou pluralitu. Pořad proto přirovnal k politickému školení.

V neděli se v první hodině pořadu Otázek u Václava Moravce sešli evropská komisařka Věra Jourová, bývalý předseda Vojenského výboru NATO Petr Pavel a právní filozof Jiří Přibáň. Jedním z klíčových témat, o kterém hosté mluvili, bylo prohlášení francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, podle kterého se „NATO nachází ve stavu mozkové smrti“.

Diskutující se shodli na tom, že z těchto slov museli mít v Kremlu radost, což francouzskému prezidentovi vyčetli.

„Osobně si myslím, že bychom se měli vyvarovat všeho, že se v Kremlu bude slavit. Já si myslím, že toto byla pro Kreml dobrá zpráva. EU jasně říká, že NATO je náš dobrý partner, že nebudeme budovat paralelní strukturu, ale také to, že si občané přejí, aby se více investovalo do obrany,“ podotkla Jourová.

Česká komisařka dodala, že po roce 2020 by na budování společné obrany z evropského rozpočtu mohlo jít až 17 miliard eur.

Podobně reagoval i Petr Pavel, který se domnívá, že se francouzský prezident tímto způsobem snaží zvýšit svou váhu v Evropské unii. Snaží se také zvýšit roli EU v obranné politice, čímž narušuje jednotu Severoatlantické aliance.

„Souhlasím s tím, že z toho jistě měli v Kremlu radost, protože to narušuje jednotu Aliance a nahrává to tomu plánu prezidenta Putina ve stylu rozděl a panuj,“ poznamenal generál.

„Představa, že by měla Evropská unie nabýt i dimenze v rámci kolektivní obrany, je v rozporu s tím, co dosud EU prohlašuje,“ řekl dále Pavel. „Pokud by mělo dojít k tomu, že Evropská unie skutečně bude mít ambici převzít odpovědnost za kolektivní obranu, pak bude muset vybudovat struktury, které budou do značné míry paralelní s NATO, a tím neuděláme silnější ani Severoatlantickou alianci, ani Evropskou unii, naopak NATO oslabíme a EU neučiníme tak silnou, aby toho byla schopna,“ dodal.

Přibáň chápe Macronovo prohlášení jako výzvu, jak přimět Evropu, aby se začala více starat o svou bezpečnost. Rusko se podle něj snaží být velmocí, ale nemá vojensky a ekonomicky na to, aby se vyrovnalo NATO a EU. Proto se snaží své okolí ovlivňovat šířením dezinformací.

Tvrdá reakce

Pozvaní hosté ve svých názorech téměř souzněli, což nemohlo uniknout divákům. Mezi nimi byl i europoslanec Jan Zahradil nebo mluvčí prezidenta ČR Jiří Ovčáček. Zahradil zkritizoval pořad za absenci názorové plurality a dodal, že jakákoliv kritika vysílání ČT je označována za útok na nezávislost televize.

„V OVM tzv. debatují Jourová, Přibáň a Pavel. Dle očekávání říkají jinými slovy totéž. A komu se tahle ‚pluralita‘ názorů nelíbí, je ruský troll a chce zničit nezávislost ČT,“ napsal u sebe na Facebooku. „Ne, ale fakt. Tohle už je fraška. Politické školení mužstva,“ konstatoval.

Ovčáček zase podezřívá ČT, že protežuje Petra Pavla, který neskrývá své prezidentské ambice.

„V ČST Praha už mají zkušenosti, jak propagovat „liberálního“ prezidentského kandidáta a tvářit se, že to propaganda není. ‪To si vymyslíte krycí téma. Třeba „Západ a jeho další cesta“. A šup s kandidátem do OVM.‪ Že je to nepoctivé? To ČST Praha netrápí,“ napsal mluvčí na Facebooku.

„Kdyby za ‚liberály‘ kandidoval na post prezidenta zubař, v OVM ČST Praha nasadí téma ‚Extrakce zubů moudrosti‘,“ dodal.

Kandidát Pavel

Příští prezidentské volby se budou v Česku konat za tři roky. Tento týden Petr Pavel avizoval, že zvažuje svou kandidaturu na post hlavy státu.

„Pokud by u ostatních kandidátů na prezidenta reálně hrozilo, že by s jejich pomocí Česko mělo směřovat blíže k Rusku a Číně nebo by hrozila jeho proměna do podoby současného Maďarska, začal bych přemýšlet nad tím, co bych mohl a měl udělat,“ řekl generál Pavel v rozhovoru pro info.cz.

V rozhovoru rovněž uvedl, že Česko nemá s Čínou a Ruskem společný hodnotový systém.

„Takto servilní jsme pro ně onucí, a tak s námi budou zacházet,“ dodal.

Zdroj: https://sptnkne.ws/AtN6
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDalší důkaz napojení Pirátů na Sorose? Okamura už mluví o trestném činu. Spolupráce s neziskovkami je proti tomu sranda   
Pridal tk Pondělí 11 listopad 2019 - 06:44:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Šéf SPD Tomio Okamura se na svém Facebooku opět pustil do Pirátů. Tentokrát ve svém příspěvku zmínil, že je Česká pirátská strana napojena na finančníka George Sorose. Jak takovému závěru český poslanec dospěl?

Napojení na Sorose?

Okamura ve svém facebookovém postu poukazuje na to, že Piráti odsouhlasili dvoumilionovou dotaci z veřejných peněz města Prahy pro firmu miliardáře Zdeňka Bakaly. A právě ten je, dle jeho slov, spojován s kauzou vytunelováni OKD. A co to pro Piráty znamená?

„Za to má pirátský politik a pražský radní Vít Šimral slíbené, že může vystoupit na akci, kterou pořádá Bakalova firma Economia. Tato společnost vydává Hospodářské noviny, Respekt, Aktuálně.cz a financuje DVTV. Koukám, že nás Piráti ve vedení pražského magistrátu přichází hodně draho!“ píše a poukazuje na to, že dříve měli Piráti „plnou pusu“ řečí o boji proti korupci.

Podle Okamury se ale poté, co se dostali ke korytům, začali chovat úplně stejně jako ostatní vládnoucí papaláši.

„A že by propojení na Bakalu bylo dalším důkazem o napojení Pirátů na Sorose?“ ptá se a odkazuje na portál Parlamentní listy, který měl o celé dotační kauze informovat.

Co se týče samotné dotace pro Bakalu, šéf SPD uvádí: „V tisku R-34547, který předkládá Vít Šimral, pirátský radní Radě hlavního města Prahy a následně jejímu zastupitelstvu, je předkládán návrh na základě žádosti ze dne 1. července 2019 o poskytnutí finančních prostředků formou dotace pro společnost Economia.“

Poukazuje přitom na to, že jejím jediným akcionářem je právě miliardář Zdeněk Bakala.

Jak ale celá věc probíhala? Okamura uvádí, že žadatel požádal Prahu prostřednictvím radního pro oblast školství, sportu, vědy a podpory podnikání Víta Šimrala (Piráti) o poskytnutí finančních prostředků na zajištění akce „The Prague Education Festival“. Daná akce se má konat ve dnech 14.11.–16.11.2019.

„O kolik si Bakalova společnost řekla? O dva miliony korun. Pirátští politici šli navíc tak daleko, že už nyní připravili „U S N E S E N Í Zastupitelstva hlavního města Prahy“, které má dva miliony Bakalově firmě přiklepnout…“

Bakala a (nejen) jeho vazby na Sorose

Politik rovněž připomněl i to, že Nadace George Sorose Open Society Fund (OSF) udělila Novinářské ceny za rok 2018, kdy v nominacích byly hojně zastoupené i články redakcí z Bakalova vydavatelství Economia. Zdůrazňuje především to, že některé z nich si dokonce odnesly ocenění ve svých kategoriích.

„Piráti mají zase vazby na Sorosův Open Society Fund přes poslance Pirátů Mikuláše Ferjenčíka, který díky nadaci Open Society Fund, kterou založil George Soros, studoval dva roky ve Velké Británii. Ferjenčík pracoval i pro Rekonstrukci státu rovněž financovanou Open Society Fund George Sorose,“ napsal.

Rovněž neopomněl ani skutečnost, že Česká pirátská strana nominovala do Rady ČTK Josefa Šlerku. „To je člověk napojený na sorosovské globalisty. Šlerka podporuje globalistickou a neomarxistickou agendu a spolupracoval i s Open Society Fund George Sorose. A Ivan Bartoš hovořil o spolupráci s Ústavem nezávislé žurnalistiky, který je rovněž placen OSF,“ argumentoval Okamura.

Připomenutí další kauz

Ve svém rozsáhlém příspěvku pak Okamura nezapomněl připomenout ani další kauzy této strany. Ostatní tak upozornil na to, že Piráti falšují podpisy na oficiálních dokumentech zasílaných na státní úřady. Další kauzou pak bylo, když politik Jaroslav Němec, který je zastupitelem na Praze 2, promluvil o tom, že pražská pirátská zastupitelka a bývalá pornoherečka Michaela Krausová manipulovala výběrové řízení do dozorčí rady v Obecním domě.

„Nejsou výše uvedené věci trestným činem a neměla by vedení Pirátů začít šetřit policie? V podstatě každý den vyplouvají na povrch další a další podvody Pirátů na jejich voliče. Mě samotného překvapuje, co v posledních dnech vyplouvá na povrch. Jelikož Piráti přeci slibovali úplně něco jiného. Ale skutek úplně utek...“ uvádí Okamura.

Zmínil také europoslance Pirátů Mikuláše Peksu. Ten totiž veřejně přiznal, že je ve Sněmovně jen kvůli tomu, aby se dostal do europarlamentu.

„Provalily se také vazby pirátských špiček na vedení společnosti JCDecaux, jejíž vrcholný manažer Tomáš Tenzer je souzen za korupci a manipulaci s veřejnými zakázkami na pražském magistrátu, boj o koryta a umísťování kamarádíčků do dobře placených funkcí, nekompetentní a katastrofické řízení Prahy, manipulování výběrových řízení na pražském magistrátu, kariérismus, šikanu a navíc vzájemné útoky a nenávist,“ uvedl Okamura výčet událostí.

V příspěvku se objevilo i to, že Peksa a další Piráti obviňují Michálka z toho, že šikanuje ostatní členy strany. „Vidíme, jak na sebe Piráti navzájem hází špínu… Takže neumazaný asi z nich zůstane málokdo...,“ podotkl a pokračoval ve jmenování dalších skandálů strany.

Na konec poukázal na to, jak Piráti před volbami říkali: „Pusťte nás na ně!“. Tehdy se prý jejich voliči mylně domnívali, že tím mysleli, aby je pustili na zkorumpované politiky.

„Nyní vidíme, že tím Piráti mysleli: „Pusťte nás taky na koryta.“ Jakmile se stali součástí koalice vládnoucí v Praze, už si pěkně rozdělují dobře placené funkce a koryta. Kážou vodu, ale pijí víno plnými doušky. A teď se o koryta řežou mezi sebou. Hnutí SPD prosazuje hmotnou odpovědnost a odvolatelnost politiků pro případ, kdy se politici zpronevěří svým předvolebním slibům,“ uzavřel věc politik.

Zdroj: https://sptnkne.ws/AtB3
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko a Írán zahájily výstavbu druhého energetického bloku jaderné elektrárny Búšehr   
Pridal tk Pondělí 11 listopad 2019 - 06:35:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
K významné události v dějinách partnerství Ruska a Íránu došlo v neděli 10. listopadu: na íránském území byla s účastí ruských odborníků zahájena výstavba druhého energetického bloku jaderné elektrárny Búšehr.

Informovala o tom íránská agentura Mehr.

Ve slavnostní atmosféře odstartovali oficiální výstavbu druhé jednotky jaderné elektrárny Búšehr viceprezident Íránu, vedoucí Organizace pro atomovou energii Íránu Alí Akbar Sálehí a první náměstek generálního ředitele státní korporace Rosatom Alexandr Lokšin.

Výstavba energetických bloků JE Búšehr je považována za největší rusko-íránský projekt. V listopadu 2014 podepsaly Rusko a Írán smlouvu o výstavbě druhého a třetího energetického bloku jaderné elektrárny Búšehr (projekt Búšehr 2) „na klíč“. Slavnostní zahájení projektu Búšehr 2 se konalo 10. září 2016. V blocích č. 2 a 3 budou pracovat reaktory ruského projektu VVER-1000, které splňují nejvyšší bezpečnostní požadavky. Celková kapacita těchto dvou nových jednotek je 2,1 tisíce MW. Realizace projektu Búšehr 2 by měla trvat 10 let.

První blok JE Búšehr s reaktorem VVER-1000 byl připojen k íránskému národnímu energetickému systému v září 2011. V dubnu 2016 byl blok definitivně předán Íránu k používání a to bylo oficiálním dokončením projektu jeho výstavby. Současně Státní atomová energetická společnost Rosatom v rámci svých povinností pokračuje v servisní obsluze bloku a v zajišťování jaderného paliva pro něj.

Během provozu dodal blok č. 1 jaderné elektrárny Búšehr několik desítek miliard kilowatthodin elektřiny do íránského energetického systému a umožnil Íránu zabránit uvolnění několika desítek milionů tun skleníkových plynů.

JE Búšehr je jedinečné zařízení, které nemá ve světě obdoby. Výstavbu této první jaderné elektrárny na Blízkém východě zahájil v roce 1974 německý koncern Kraftwerk Union AG (Siemens/KWU).

V roce 1980 se vláda SRN připojila k americkým sankcím zavedeným proti Íránu po islámské revoluci v roce 1979 a výstavba byla zastavena.

Rusko bylo jedinou zemí, která se rozhodla pomoci Íránu dokončit jadernou elektrárnu v Búšehru. V srpnu 1992 vlády obou zemí podepsaly dohodu o výstavbě této jaderné elektrárny a v lednu 1995 byla podepsána smlouva o dokončení výstavby prvního energetického bloku elektrárny. Ruským odborníkům se v obtížných klimatických podmínkách podařilo „namontovat" ruské zařízení do konstrukční části, vyrobené podle německého projektu, a kromě toho aplikovat asi 12 tisíc tun německého zařízení.

Zdroj: agentura Mehr, Sputnik


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2881 sec,0.0586 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,947kB