Úterý 19 listopad 2019
Prohlášení Akce D.O.S.T. k listopadovému výročí   
Pridal tk Úterý 19 listopad 2019 - 17:26:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dnes jsme si připomněli jeden z významných symbolů pádu komunismu před třiceti lety. Jsme vděčni, že se této připomínky může zúčastnit každý, kdo si cení návratu svobody do naší země. I dnes jsme však na Národní třídě byli svědky toho, že někteří z nás svobodu druhým upírají. Že někteří z nás by nejraději občany s odlišným názorem z této slavnostní chvíle násilně vyloučili. Takovým chceme vzkázat, že to, po čem volají, rozhodně není svoboda, ale jen větší podíl na moci. Nejlépe monopolní podíl.

Pluralita do naší společnosti patří, stejně jako postoje, které se někomu mohou nelíbit. Ve chvíli, kdy si připomínáme třicet let svobody, bychom ale měli právě tuto pluralitu oslavovat a nikoli nahrazovat názorovou uniformitou.

Nostalgie za totalitou?

Česká společnost je v postoji k soudobé politické realitě a k hodnocení různých fází a osobností polistopadového vývoje hluboce rozdělena. Různí mainstreamoví komentátoři, pro které je každý kritik nepřítelem „velkého listopadu“, vidí toto rozdělení zjednodušeně a varují před údajným nárůstem nostalgie za Husákovským režimem. Tito komentátoři vhánějí (možná úmyslně) všechny své oponenty do jednoho chumlu, čímž dochází k optickému klamu, kdy se komunistické nebezpečí jeví větší, než je. Skutečnost je jiná: Mnozí lidé opravdu vzpomínají na doby, „kdy bylo líp“, nemají tím ovšem na mysli nesvobodné poměry tzv. reálného socialismu, nýbrž zvyklosti normálního světa, které měli v srdcích, bez ohledu na tehdy vládnoucí režim, nebo jemu navzdory. Do normálního světa se ostatně také chtěli v roce 1989 naplno vrátit!

Světa svobody podnikání, projevu a přesvědčení. Světa, kde se dostane společenského uznání hodnotám, jako je rodina, věrnost, pracovitost, nikoli fanatismus, udavačství a podlézavost. Světa suverénních a svobodných národních států, nikoli umělého internacionalismu. Soudobé nadnárodní „elity“ však brzy po listopadu 1989 nabídli občanům místo návratu k normalitě opět vizi jakýchsi jasných zítřků v podobě globalisované multikulturní společnosti. Společnosti, která krok za krokem zpochybňuje občanské svobody (ať už pod záminkou ekologické krize nebo ochrany svévolně stanovených „lidských práv“).

Skutečně, takřka všechny tolik vytoužené svobody, jichž se občané u nás v listopadu 1989 dovolávali, byly a jsou těmito „elitami“ během posledních třiceti let znovu a znovu napadány. Snad s výjimkou svobody cestování, která „elitám“ (aspoň zatím) nevadí, jsou totiž přesvědčeny o svém brzkém globálním úspěchu a z toho plynoucí jistoty, že z jejich ráje nebude kam utéct. Stejné multikulturní vize, které prosazují u nás, už předtím imputovaly společnosti západní a v mnoha zemích je dnes názorové rozdělení veřejnosti ostřejší než u nás (z toho vznikající napětí je asi nejviditelnější ve Spojených státech mezi příznivci a odpůrci současného prezidenta). Česká společnost tedy netrpí rozdělením na příznivce demokratických zítřků a komunistických včerejšků, ale na fanatické (nebo naivní) stoupence multikulturalismu, kteří si dělají monopol na 17. listopad a cynicky (nebo naivně) se zaštiťují hesly o pravdě a lásce, a občany, kteří odmítají zavírat oči před hrozbou nové nesvobody!

Populismus?

V roce 1989 si občané přáli návrat do svobodného světa, místo toho se ocitli ve světě „No go“ zón, kam se Evropan bojí vstoupit. Ve světě, kde „odborníci“ na universitách s vážnou tváří tvrdí, že u člověka existuje několik set druhů pohlaví (a kde ostatní akademici k těmto nesmyslům mlčí). Ve světě, kde se některé jevy opět nesmějí pojmenovat pravým jménem (například sexuální deviace). Ve světě, kde zklamávají i mnohé duchovní autority (část z nich jsou odporní pedofilové a část ochotní překrucovači nauky podle diktátu „elit“). Ve světě, kde se vyvolené „neziskové organizace“ těší nemístné veřejné podpoře, s pomocí médií manipulují davy a snaží se nahradit parlamentní uspořádání hybridním systémem, krytým líbivým názvem liberální demokracie.

Zklamání z tohoto vývoje je důvodem, proč občané dávají své hlasy tzv. populistům (tímto titulem „elity“ označí každého politika, jenž se v něčem odchýlí od stanovené linie). Příznivci pravdolásky či tzv. pražské kavárny se často zlobí, že část občanů dala někomu takovému volební hlas. Nikdy se však neptají, proč se tak stalo. Odpověď je přitom jednoduchá: Protože nestojí o váš globalisovaný ráj. Nechtějí se s vámi hádat na ulicích nebo ve zbytečných internetových diskusích, místo toho jdou k volebním urnám a hodí to komukoli, kdo měl dost peněz na předvolební kampaň (takže ho znají) a kdo zároveň není úplně spjat s vašimi hodnotami (jako je nekritizovatelnost EU, genderismus, nadpráva menšin atd.). Hlasy dané tzv. populistům jsou hlasy protestu.

Proti permanentní revoluci

Ačkoli to představitelé pražské kavárny neradi slyší, jejich vize představují vlastně to nejhorší z komunismu: myšlenku trockistické permanentní revoluce proti tradičním hodnotám našich národů, i proti existenci evropských národů vůbec. Tyto vize se zaštiťují lidskými právy a dovolávají se humanismu, přitom však nejsou ochotny poskytnout skutečně ohroženým skupinám občanů ani společenský respekt, ani chabé sociální „jistoty“ někdejšího reálného socialismu. (Pro mladé manžele mají jedinou radu – nemějte děti. A pro chudé starší lidi obdobnou – včas si vyžádejte euthanasii).

To jsou vize, které nechceme. Přejeme naší zemi pracovité a podnikavé lidi, mladá manželství, fungující rodiny schopné poskytnout svým členům potřebné zázemí, úctě se těšící starce a především šťastné, v bezpečí žijící děti. Přejeme našemu národu budoucnost. Proto dnes musíme jménem Akce D.O.S.T. prohlásit, že výročí 17. listopadu 1989, dne boje za svobodu a demokracii, nepatří jen kavárně. Vždyť mnozí z nás se tehdy aktivně zapojili do demonstrací proti totalitnímu režimu. Dnes, třicet let po té, nás ovšem stejné důvody jako tehdy opět nutí ke společenské aktivitě.

Akce D.O.S.T. není politickou stranou, tím spíše však může spojovat, navazovat kontakty a inspirovat. Vědomí vážnosti současných hrozeb nás dnes vede k ochotě nabídnout ruku ke spolupráci každému člověku dobré vůle, který sdílí naše obavy a naše sny, včetně včerejších a předvčerejších nepřátel. Samozřejmě nabízíme podporu autentické konzervativní pravici, ale, ačkoli důrazně odmítáme marxistickou filosofii, jsme připraveni na konkrétních problémech spolupracovat se všemi, kdo se neodrodili národu a nesdílejí nenávistné vize permanentní revoluce.

Ačkoli jsme vlastenci a národní zájmy jsou pro nás zásadní, jsme připraveni spolupracovat i s autentickými vlastenci jiných národů, zejména blízkých středoevropských partnerů, jako je národ slovenský, polský a maďarský, ale také těch, s nimiž jsou české vztahy dlouhodobě zatíženy vážnými historickými spory, jako jsou Rakušané, Němci či Rusové. Věříme v budoucnost Evropy. Věříme ve vitalitu jejích mužů a žen. Věříme v sílu přirozených autorit. Věříme v hodnoty řádu a svobody.

V Praze 17. listopadu 2019

Mgr. Petr Bahník – historik
Mgr. Michal Semín – politolog
Ladislav Jakl – úředník
PhDr. Jiří Hejlek – filosof
Jiří Sodoma – důchodce
Antonín Minarský – podnikatel
Vlastimil Podracký – spisovatel
Mgr. Ivo Švajner – státní zaměstnanec
David Hibsch – grafik a výtvarník
František Červenka – publicista
Ladislav Malý – důchodce
Jan Kopal – státní zaměstnanec
Ing. Mgr. Jiří Hamouz- OSVČ
Jan Čáka – podnikatel
Mgr. Igor Volný – právník
Tomáš Čada – živnostník
Dušica Zimová – občanka České republiky
RNDr. Ivana Haslingerová, CSc. – šéfredaktorka revue Fragmenty
Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc. – vydavatel revue Fragmenty

K tomuto prohlášení se můžete připojit na e-mailové adrese akce-dost©seznam.cz
www.akce-dost.cz
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBašár Asad v rozhovoru pro VESTI označil Donalda Trumpa za výkonného ředitele firmy zvané USA, kterou vlastní a řídí zločinecké gangy ...   
Pridal tk Úterý 19 listopad 2019 - 06:13:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bašár Asad v rozhovoru pro VESTI označil Donalda Trumpa za výkonného ředitele firmy zvané USA, kterou vlastní a řídí zločinecké gangy s využitím stejných procesů řízení, jaké používali nacisté za II. světové války! Američané nechali oddělat už dva pracovníky Bílých přileb, mluví se přitom jenom o jednom! Usáma Bin Ládin, Abú Bakr al-Bagdádí, James Le Mesurier, všichni odstraněni na pokyn CIA poté, co splnili úkoly a už nebylo potřeba jejich služeb! Michal Koudelka a jeho medaile za spolupráci od CIA může mít děsivou dohru!

Syrský prezident Bašár Asad poskytl o víkendu ruské televizi Rossija 1 a jejímu pořadu VESTI exkluzivní rozhovor, který obsahoval zásadní postřehy a výroky, které jsem sestříhal a umístil do videa a doplnil o české titulky. Tento rozhovor je klíčový a zásadní, protože pokud posloucháte mé páteční pořady, tak přesně o tomto jsem zrovna nedávno hovořil a Bašár Asad tyto informace otevřeně sdělil i ruskému novináři. Před několika týdny byl ve vězení zavražděn, anebo uklizen, americký miliardář Jeffrey Epstein, který věděl příliš mnoho informací na vysoké osobnosti britské a americké politiky. Podle Bašára Asada se nelze ani na smrt šéfa Bílých přileb Jamese Le Mesuriera dívat jako na izolovaný případ, protože se jedná jen o jednu z částí širokého panoramatického obraz.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/373918737

Bašár Asad uvedl v rozhovoru výbušnou informaci, že to nebyla první smrt a údajná sebevražda z řad lidí z Bílých přileb. Německo v červenci minulého roku oznámilo, že poskytne azyl několika desítkám pracovníků této organizace a právě nedávno v německém vězení zemřel jeden z bývalých Le Mesurierových spolupracovníků. Rovněž i on podle německých úřadů spáchal údajně sebevraždu. Podle Bašára Asada jsou Bílé přilby napojeny přímo na Al-Kajdu, která je produktem a nástrojem americké CIA. Velmi přesný je Asadův další pohled, že veškeré tajné západní služby nepředstavují tajné služby svých zemí, ale jsou to pouze divize Ústřední zpravodajské služby CIA, které plně podléhají. Bašár Asad tím otevřeně potvrzuje informace Aeronetu, neboť o tom píšeme již pět let, že i české tajné služby jsou plně v područí americké CIA. K tomu se ale ještě dostanu.

Americká CIA odstraňuje agenty po splnění úkolů formou podivných jako-sebevražd

Podle syrského prezidenta mají Jeffrey Epstein, Usáma bin Ládin, Abú Bakr al-Bagdádí a James Le Mesurier jedno společné. Všechno to byli lidé, kteří věděli o velkých tajemstvích a spiknutích západních vlád, především té americké, ale i britské, turecké a izraelské. Všichni pracovali a měli své úkoly, ale po jejich splnění se stali nepohodlnými na přítěž, protože by mohli začít mluvit. Je proto téměř jisté, že byli odstraněni, aby spolu s jejich smrtí zemřela i pravda, uvedl Bašár Asad. Samotnou akci na likvidaci Le Mesuriera v Istanbulu mohla mít na svědomí turecká tajná služba, která provedla jeho likvidaci na pokyn ze zahraničí, přičemž pokyn CIA nebo MI6 se zdá nejpravděpodobnější. Jenže během rozhovoru došlo ještě na jedno důležité téma, totiž na rozkrádání syrské ropy americkou armádou.

Bašár Asad rozebral celé toto téma naprosto dokonalým způsobem. Nejprve vysvětlil, že americký prezident není představitelem státu, ale pouze výkonným ředitelem. Za ním stojí správní rada, která je složena z majitelů největších amerických firem, zbrojařských podniků, bank atd. Aniž by to Bašár Asad zmínil, vlastníky těchto podniků jsou židé a židovské klany. A nemusím zde zdůrazňovat, že se jedná jak o sionistické podniky, tak i ty chasidské. Americká administrativa je podle Bašára Asada vládou zločinných gangů, která k prosazování svých cílů používá metody, které v historii používal už někdo jiný. Byli to nacisté.

Americká vláda neřídí zemi ale ve skutečnosti firmu

Podle jeho názoru nacistické Německo zaútočilo na Sovětský svaz z jednoho hlavního a prakticky jediného důvodu, kvůli ropě. Veškeré německé válečné úsilí stálo a padalo na ropě, bez ropy nešlo nic budovat a plán Germanie potřeboval ropu z ruských ropných polí v Baku a v Kaspickém moři. Stejně tak bylo potřeba získat nerostné zdroje za Uralem. Ovšem ropa byla v roce 1941 tím hlavním důvodem pro napadení Sovětského svazu. A jak si Bašár Asad všiml, americká administrativa to dělá úplně stejně jako nacisté. Provádí útoky, invaze, podkopává jednotlivé vlády, porušuje mezinárodní právo, a to všechno kvůli ropě, tedy kvůli stejné věci, kvůli které nacisté vtrhli do Sovětského svazu. Americká moc tak naplňuje všechny znaky nacistických sil a americká armáda je novodobým Wehrmachtem a oddíly SS.

Syrský prezident vystihl jednu zásadní myšlenku a nevím, jestli si to uvědomuje, ale popis americké vlády jako firmy s výkonným ředitelem v roli prezidenta, je přesným popisem modelu Nového světového řádu a tzv. korporativismu, kdy veškerou moc uchopí korporace a firmy, ovšem v rukách světového židovstva, což Bašár Asad taktně a zdvořilostně neuvedl v rozhovoru pro ruskou televizi, protože tím by ukázal i na Vladimira Putina, který je za svými zády obklopen stejnou správní radou ředitelů, kteří ovládají největší firmy, a to pro změnu v Rusku.

Rovněž i Vladimir Putin je výkonný ředitel, jenom se liší procesy řízení v těchto firmách, když porovnáme procesy v Rusku a v USA. V obou zemích jsou u moci chasidští prezidenti v této chvíli a mají za svými zády chasidské oligarchy, poradce, bankéře, zbrojaře. Zbrojí ruští Židé, vyvíjí nové špičkové ruské zbraně, zbrojí američtí židé, vyrábějí nové americké sofistikované zbraně. Dá-li Bůh, doufejme, že ty zbraně jednou proti sobě ty dvě skupiny neobrátí. Chápu ale, že o tomto Bašár Asad už mluvit nemohl, ruský redaktor i při velké snaze a přemýšlení by to asi konceptuálně nepobral.

Rozdělení společnosti na 3 vrstvy sociální bezpečnosti po nastolení režimu NWO

Model korporativismu je nadstavbou NWO nad procesy neofeudalismu a neomarxismu. Jedná se o tzv. vícevrstvé členění společenského režimu, který rozdělí společnost NWO na celkem 3 kasty a skupiny osob. O tomto si musíme něco říct. Úplně dole budou lidé podléhat společenskému systému neofeudalismu na úrovni sociální bezpečnosti. Co to znamená? To znamená společnost, která bude vykazovat znaky novodobého nevolnictví ve vztahu k otázkám sociální bezpečnost jako takové. Lidé nebudou moci cestovat tam, kam by chtěli. Omezení pohybu osob, zelené zóny, kam nesmí žádná vozidla, ani elektrická, jenom kola a pěší. Modré zóny, kam mohou jen elektrická auta. Auta na spalovací motory budou tabu. Sociální bezpečnost bude ovládat systém sociálního kreditu, který je již v pilotním provozu v Číně.

Po zavedení 5G sítí začne být obyvatelstvo motivováno k pořízení chytré domácnosti. Poté bude 5G domácnost mandatorní a bez 5G připojení domova vám pojišťovna odmítne uzavřít pojistku na dům nebo na byt. Auto bez 5G rozhraní nebude zaregistrováno do evidence aut. Toto všechno bude mít jeden jediný cíl, naprosté ovládnutí sociální bezpečnosti, a to i proti vůli obyvatelstva. V Číně při porušení sociálního kreditu nesmíte jezdit autem, vlakem, nekoupíte lístek do kina, omezí vám platební kartu jen na nákup potravin, nekoupíte si ní nic jiného. Nezapnete na televizi jiný kanál, než je kanál státní a stranické televize. Síť 5G ve spojení se sociálním kreditem udělá ze života doslova 5G koncentrák.

Neofeudální nevolnictví a elektronický koncentrák

Součástí neofeudalismu se stane bezhotovostní společnost propojená na 5G sítě a sociální kredit. Pokud budete ohrožovat sociální bezpečnosti, zablokují vám veškeré finance a v bezhotovostní společnosti zemřete, protože hotovost bude zrušena jako zastaralá forma placení. Už to vidíte dnes, kdy firmy a úřady na vás křičí, že s penězi v hotovosti nám sem nechoďte, my akceptujeme jenom karty. Zrušení hotovosti nebude zavedeno jako nějaký násilný krok vlády, ale samotná společnost a obchodníci si to vydupají. Koneckonců, proč myslíte, že bylo v ČR zavedeno EET? No, zkuste hádat.

Kdopak je z EET osvobozen? Pokud to nevíte, tak klikněte sem: https://eet.money.cz/koho-se-tyka-elektronicka-evidence-trzeb , abyste byli v obraze. Strašák EET byl v ČR zaveden kvůli tomu, aby obchodníkům maximálně otrávil přijímání a akceptování hotovostních plateb. Pokud totiž firma přejde pouze na přijímání plateb kartami (a bankovními bezhotovostními převody), tak se jí EET prostě netýká. A je vymalováno. K čemu to povede? No přece, povede to k cedulkám na dveřích obchodů “No Cash – Sorry!” a k českým ekvivalentům tohoto anglického upozornění.

Obchodníci kvůli EET začnou hromadně utíkat k bezhotovostním prodejům a přestanou postupně akceptovat hotovost. Některé německé supermarkety už toto plánují, že přejdou čistě jenom na bezhotovostní karetní prodeje. Zákazníky obvykle lákají na nějakou výhodu, např. kreditní kartu, kterou vám vydá přímo obchodní řetězec a za nákupy kartou získáváte buď body, ale v poslední době především slevy, na které jinak platbou v hotovosti nedosáhnete. Lidé tak houfně pořizují karty a platí kartami. Znovu vás musím upozornit, jak pracují globalisté (sionisté) ve svém plánu na světovou vládu. Ten proces probíhá nikoliv násilně, ale indukovaně ve společnosti. Indukce znamená, že lidé sami něco chtějí, co je připraví o svobodu. Když globalisté chtějí prosadit špehování lidí a rozmístění kamer, zorganizují teroristické útoky. Tím vznikne indukce strachu ve společnosti a lidé začnou křičet, že chtějí do ulic více a více kamer, a proč už tam nebyly dříve?

EET v Česku je součástí induktivního procesu přechodu a donucení firem a občanů k bezhotovostní společnosti

Stejně tak zavedení EET povede k indukci nenávisti k hotovosti a lidé budou křičet, že chtějí platit kartami, protože díky nim dosáhnou na slevy. A stejně tak ve společnosti, kde klesá porodnost kvůli brutální genocidě bílého člověka, jak na úrovni biologické, tak ekonomické, vedou procesy k indukci názoru, že porodnost zachrání migrace a stejně tak nedostatek pracovníků v průmyslu, který mizerně platí místní bílé obyvatele.

Krize navozená v hospodářství tak indukuje procesy, kdy podniky a firmy samy chtějí do svých firem cizince a školy, které by nedávno musely zavřít kvůli nedostatku bílých dětí, najednou nabírají nové učitele, protože všude je najednou dětí jako smetí, i když jsou to černošské, arabské a turecké děti. Němečtí učitelé nedají na migraci dopustit, protože ty děti jim plní třídy v dříve jinak v poloprázdných školách. Zkrátka, proces indukce je hlavním nástrojem prosazování prvků NWO do společnosti tak, že sami lidé chtějí tyto prvky prosazovat. To je tedy model neofeudalismu, tedy společenské vrstvy 95% západní civilizace.

Neomarxistická vrstva manažerů a elit

Nad touto vrstvou je 4% hranice neomarxistického managementu. Tato společenská vrstva bude obsahovat elity, vyšší třídu, byrokraty, politiky, pohlaváry a řídící kádry. Hlavní tezí neomarxismu je likvidace národních států, likvidace dějin a přepisování minulosti falešnými výklady. Řídící neomarxistické kádry budou schvalovat normy, ustanovení, předpisy a zákony, kterými se bude muset řídit nižší neofeudální kasta. Hlavními kádry neomarxistické třídy budou podnikatelé, oligarchové, businessmani, bankéři, celebrity a mediální hvězdy, umělecká fronta, nevládní organizace a mainstreamová média. Tato skupina bude plně podřízena nejvyšší světové kastě řízené korporativismem.

Korporativistická světová vláda v rukách židovských firem a bank

Úplně na vrcholu NWO bude korporativistické 1% řízení, kdy celý svět budou vlastnit korporace a nadnárodní firmy a banky v rukách světového židovstva. Namísto prezidentů budou v jednotlivých státech u moci výkonní ředitelé, CEO, nebo generální ředitelé, státní manažeři, je to jedno a totéž. Budou řídit stát jako firmu. V USA už mají businessmana Donalda Trumpa. V Česku je u moci businessman Andrej Babiš, který je proslavený svým výrokem, že chce řídit stát jako firmu. A dokonce i v zemích, kde zdánlivě není u moci podnikatel, jsou ve skutečnosti u moci oligarchové, ale schovaní za nastrčenými loutkami a marionetami, jako třeba na Ukrajině. Proto Bašár Asad přesně vystihl charakteristiku americké vlády, že to není vláda, ale ve skutečnosti firma v rámci korporativistického řízení USA. Všude probíhá nasunování NWO, lidé sami na sebe šijí klec v mnoha oblastech, kde probíhají indukované procesy s cílem naočkovat lidi, aby chtěli a požadovali něco, co je nakonec zbaví jejich veškerých svobod.

Nezapomeňte, že i nasunování elektrických aut je jedním z procesů indukce strachu z oteplování planety a škodlivých emisí. Boj proti moderním naftovým motorům, které jsou přitom čistější než benzínové podle mnoha testů, je tím samým indukovaným procesem. A protože to nestačí, německá vláda motivuje lidi, aby kupovali elektrická auta, že budou mít nižší daně. Jenže na konci nebude dostatek elektřiny na nabíjení všech těch aut, takže lidé nikam nepojedou, nebudou se pohybovat, přijdou o svoji svobodu pohybu. A to je přitom cílem globalistů. Indukovaný proces tak navodí v civilizaci takovou dystopickou diktaturu, proti níž všechny diktatury světa budou vypadat jako největší lidumilné demokracie. Bašár Asad tak skvěla upozornil na téma korporativismu v USA a je opravdu skvělé, že vznikají takovéto rozhovory.

Bašár Asad odhalil vzorec likvidace agentů CIA a MI6, přebírání medailí od šéfky CIA není dobrý nápad

Jenže Bašár Asad načrtl i jednu děsivou linii, o které jsem již dříve hovořil. Je to role spolupracovníků a kádrů CIA, kteří po skončení a splnění úkolů končí nepřirozenou smrtí. Když si vzpomeneme, jak česká BIS rozjela proti Rusku kauzu Novičok, mnoho lidí se pozastavilo nad servilitou Michala Koudelky k informacím od CIA a MI6, které plavaly na vodě, ale celé to vypadalo, že české tajné služby vědí o Novičoku v Salisbury více, než samotní Rusové. A to není všechno.

Podobná servilita BIS se objevila i vloni koncem roku v kauze Huawei a jejího prý nebezpečí, které se skrývá v čipech. Přestože v té kauze nejvíce svítil NÚKIB, tak samotná BIS hrozby potvrzovala a nijak nevyvracela. A letos v březnu to najednou přišlo, když se při návštěvě Andreje Babiše v USA provalilo, že Michal Koudelka mezitím jel do Langley ve Virginii do sídla Ústřední zpravodajské služby CIA, kde od ředitelky Giny Haspel převzal medaili za spolupráci. Článek jsme přinesli zde: https://aeronet.cz/news/proc-cesky-premier-andrej-babis-a-sef-cuckaru-z-bis-michal-koudelka-navstivili-centralu-cia-v-langley-navsteva-probehla-na-zaklade-pozvani-od-sefky-cia-giny-haspelove-a-nikdo-nevi-co-oba-dva-delali/ Jenže, otázka zůstala viset ve vzduchu jako mrtvola na provazu: Medaile za spolupráci na čem?

Můžeme se jen dohadovat, jestli se jednalo o spolupráci na zpravodajské hře Skripal a Novičok proti Rusku, nebo na té hře proti Číně a Huawei, nebo to mohlo být něco jiného, ale každopádně to vyslalo tak děsivý signál v okruhu zpravodajců, že se nyní proslýchají neuvěřitelné věci, např. o podepsané spolupráci pro CIA, o tajné hodnosti důstojníka CIA a další nepodložené dohady. Každopádně i zahraniční média si tehdy všimla, že není obvyklé, aby šéfka CIA transparentně vyznamenávala šéfa cizí rozvědky medailí, kterou jinak dostávají hlavně tajní agenti CIA.

Mohlo jít dokonce i o medaili za vydání Jevgenije Nikulina do USA, nebo za jeho dopadení v Praze, to už je jedno. Jednoznačně však Michal Koudelka rozehrál velmi nebezpečnou partii se CIA a měl by dobře poslouchat Asadova slova o tom, jak takové partie nakonec pro spolupracovníky CIA končí. Ta medaile totiž nepřišla jen za pěkné úsměvy a hezký pozdrav. Za ní se skrývá dost možná celá paleta operativních úkolů pod velením CIA. Není proto divu, že prezident Miloš Zeman již 4x odmítl povýšit Michala Koudelku do generálské hodnosti. Sami si to dejte do souvislosti, proč asi.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPaul Craig Roberts: Feminismus a násilničtí imigranti zničili Evropu   
Pridal tk Úterý 19 listopad 2019 - 05:55:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Znásilňování bílých švédských žen černošskými násilnickými imigranty ve Švédsku snad nikdy nepřestane. Při posledním násilném činu přinutili čtyři černí Eritrejci 13letou švédskou dívku, aby vešla do koupelny, kde ji střídavě znásilňovali a natáčeli si skupinové znásilňování. Podle novinové zprávy došlo před vaginálním znásilněním „k násilí, kdy nejméně dva z obžalovaných popadli napadenou za krk a rameno, mlátili jí hlavou o zeď a poté ji násilně dovlekli do koupelny.“

Budou-li usvědčeni, žalobci doufají, že tito čtyři černoši budou deportováni zpět do Eritreje a bude jim zakázán vstup do Švédska na dobu nejméně 15 let. Avšak švédský imigrační tribunál blokuje deportace z „humanitárních důvodů“.

Deportace neznamená žádné uvěznění za skupinové znásilnění a jeho natáčení, což je podle švédských zákonů naprosto jednoznačně těžký zločin, jde o „trestný čin šíření dětské pornografie“. Uvěznění by bylo pro tyto ubohé, sociálně znevýhodněné a nepochopené černé muže z Eritreje, kteří přišli do Švédska začít nový život, příliš tvrdé. Ach, ubozí drahoušci. Už slyším feministickou švédskou vládu, jak pláče nad těmito chudáčky a za znásilnění dává vinu samotné švédské dívce.

Povšimněte si také, že novinová zpráva popisuje pachatele znásilnění jako „obžalované“, a nikoli jako pachatele, a že oběť znásilnění je pouze žalobcem, nikoli obětí. Takhle to nyní ve Švédsku chodí. Násilničtí imigranti, kteří házejí bomby, jsou chráněni zákonem o nenávistném projevu. Jakákoli znásilněná švédská žena riskuje, že ji obhájci násilnických imigrantů obviní z trestného činu z nesnášenlivosti, pokud znásilnění nahlásí.

Policejní úředníci, kteří upozornili na to, že převážnou většinu znásilnění spáchali násilničtí imigranti, byli suspendováni a dokonce bylo proti nim zahájeno vyšetřování.

Proč ještě bílé ženy žijí ve Švédsku, v zemi, kde s nimi jejich feministická vláda zachází jako s návnadou, aby přilákala více násilnických imigrantů? Z průzkumů veřejného mínění vyplývá, že 25% švédských žen se bojí odejít z domu dokonce i když jdou nakupovat. Nárůst násilných trestných činů znásilnění o 1 472% způsobil, že švédské ženy se staly vězenkyněmi ve svých vlastních domovech.

Má 13letá dívka otce, bratry, bratrance? Pokud ano, jak si mohou být prokurátoři jistí, že se černoši dožijí deportace do Eritreje? Jelikož celá vlastizrádná feministická švédská vláda otevřela hranice Švédska a pozvala sexuální násilníky švédských žen dál, neexistuje žádná vládní ochrana švédských žen. Tresty pro pachatele znásilnění se zhroutily. Norská tisková agentura Herland Report uvedla, že „v ohromujícím počtu případů švédské soudy projevily soucit s pachateli znásilnění a zprostily viny ty, kteří tvrdili, že dívka chtěla mít sex se šesti, sedmi nebo osmi muži“.

Kvůli zhroucení práva a potrestání mohou pouze rodiny poškozených docílit toho, aby sexuální násilníci nesli odpovědnost za tyto trestné činy. Ale co se stalo se švédskými muži? Odcizili se jim feministky natolik, že nechávají švédské ženy, ať si pomohou samy? Jaká totální katastrofa pro ženy, když se ze švédského feminismu vyklubalo tohle. Feministická vláda ve Švédsku umožňuje nekonečné znásilňování bez postihu.

Proč se švédská vláda rozhodla zničit pokojnou jednotnost Švédska? Zaplatil jim snad George Soros za zničení Švédska tím, že přivedou násilnické imigranty, aby znásilňovali domácí ženskou populaci? Aby byli lidé ve Švédsku shovívavější k násilnickým imigrantům, vládní televizní kanál vytvořil falešný zpravodajský „dokument“, v němž se tvrdí, že první Švédové byli modroocí černí Afričané, kteří se nakonec změnili v bílé, aby mohli přijímat vitamín D z nedostatečného slunečního záření ve Švédsku.

Ať se podíváme v Evropě kamkoli, narazíme na stejný problém. Mrcha Merkelová zničila Německo. Německý federální institut pro výzkum zaměstnanosti odhaduje, že násilničtí imigranti by mohli za 20 let tvořit více než 40% populace Německa. Ve větších městech má dokonce populace násilnických migrantů tvořit 70% populace.

Jinými slovy, Merkelová nenechala Němcům v německých městech prostor.

Ze zpráv v evropských alternativních médiích vyplývá, že Itálie poskytuje větší pomoc násilnickým imigrantům, než handicapovaným Italům. Takhle je to všude. Nynější Evropa je pro násilnické imigranty, nikoli pro rodilé občany. Vůdkyni francouzské nacionalistické strany Marine LePenové hrozí trestní stíhání za nenávistné projevy, když se postavila za práva Francouzů.

Nikde v Evropě nemůže občan protestovat proti ničení své vlastní země, aniž by nebyl nazván „bílým rasistou“ a obviněn z nenávistných projevů. Nacionalismus a vlastenectví se staly zločinem.

Abychom si to vyjasnili, Evropa již neexistuje. Evropa je Babylonská věž, zcela zničená civilizace. Z Evropy již nic nezbylo.

Ve Spojených státech je to stejné. Obama, velký spasitel, přivedl 100 000 Somálců do Minneapolis a dalších 100 000 do Portlandu, Maine a nepochybně i někam jinam.

Co udělá komunita, když je do jejího středu přivedeno 100 000 přistěhovalců, kteří požadují jídlo, bydlení, zdravotní péči a zábavu? Nežádoucí imigranti s tmavou pletí mají privilegia na základě zákonů o občanských právech, která diskriminují bílé muže.

Jak to pomůže Washingtonu, když budou Evropu řídit islamisté, které Washington bombarduje a napadá dvě desetiletí?

Jak to pomůže Izraelcům, když se islamistický Střední východ rozšíří do Evropy?

Jak to pomůže Izraeli, když bude obrovský počet islamistů v USA protestovat proti tomu, že Izrael má velkou kontrolu nad americkou vládou a že zabírá stále větší území na Středním východě?

Je zřejmé, že pitomci, kteří vládnou ve Washingtonu a Izraeli, vytvořili svět, který znásobuje počty a moc nepřátel Izraele a Washingtonu.

Není divu, že Rusko a Čína stojí stranou, ignorují provokace a čekají na zaručené sebezničení naprosto zhovadilého západního světa.

Paul Craig Roberts

Feminism and Immigrant-Invaders Destroyed Europe vyšel 11. listopadu 2019 na paulcraigroberts.org. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2019/11/8094-feminismus-a-nasilnicti-imigranti-znicili-evropu.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKomunismus není nebezpečný, havlismus ano…   
Pridal tk Úterý 19 listopad 2019 - 05:49:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Václav Havel: „Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí…“

-x-x-x-

Zpráva z médií: „Zkurvysyne! Putinova děvko! To si musel vyslechnout Václav Klaus ml. směřující se svými stoupenci i se svou mladou dcerkou k místu, kde si tradičně část Pražanů připomíná události na Národní třídě z listopadu 1989. Nakonec svou dcerku vzal do náručí, ale to zřejmě útočníkům nevadilo… Letos ho ještě fyzicky nenapadli“

-x-x-x-

Zpráva z médií : „Estébáku, Bureši ani to nezkoušej. A na video bylo trvale slyšet. Hovado, Hovado a pískot.“ To když předseda vlády, mimochodem nejpopulárnější politik v Česku a předseda nejsilnější a stále posilující vládní strany ANO s členy své vlády chtěl pokládat květiny… na témže místě.

-x-x-x-

Použití a definice pojmu „havlismus dle Wikipedie:

Havlismus je specifická ideologie, která je nejblíže levicovému vizionářství, jehož hlavním představitelem je Václav Havel. Snaží se ve jménu dobra pro všechny potlačit demokratické principy. Není schopen vytvářet politicky programovou pestrost či jakoukoliv alternativu. Standardní demokratické mechanismy nejsou důležité, politické strany nejsou nezbytné a vše může mít v rukou aktivismus občanské společnosti v zájmu vize budoucího světa pro všechny.

Jedná se spíše o ideologii nepracujících sociálních skupin, které cítí právo žít na úkor ostatních. Ztotožňují se s myšlenkou, že jejich posláním je převychovat ostatní a ukazovat jim cestu ke správnému životu, kde se lidé dělí a pracují i pro ty, kteří mají méně prostředků než ostatní.

-x-x-x-

16. a 17. listopad 2019 ukázal co vše havlismus umí. Nepochybně je organizačně mimořádně schopný. 250 000 účastníků na Letné, možná desetitisíce 17. listopadu na Národní a Václavském náměstí.

Zcela nesporně dnes za nimi jde 25% populace, radikální nenávistné a všeho schopné pupulace spojené s volebně totálně neúspěšnými pravicovými subjekty TOP 09, KDU-ČSL, STAN a zčásti i ODS a Pirátů.

Je to jakýsi předvoj, který se tak snaží porazit prezidenta Zemana a premiéra Babiše. Udávají, zde i v EU, svolávají jednu nátlakovou stávku za druhou, vyvolávají hlasování o nedůvěře vlády a Babiš zůstává.

Dnešní portály Echo24, Forum24, SeznamTV i deník Hospodářské noviny jásali triumfalismem. A buďme si toho vědomi a nepodceňujme to.

Dnes havlisté umí zaplnit nejen Letnou a Václavák a zcela si podmanili Českou televizi, která je zcela v jejich rukou, zítra budou chtít celý stát.

Jsou nenávistní, netolerantní a nesmiřitelní jako kdysi to nejtvrdší jádro komunistů, které se podílelo na politických procesech.

Ale není to jejich chyba.

Tak jako se proti tomu nepostavil prezident Beneš v roce 1948, dnes se stejně chová premiér.

Normální demokracie, jinými slovy demokracie bez přívlastků, se umí bránit.

Ale ta naše ne…

Základním zákonným požadavkem pro televizi je vyváženost.

ANO jako rozhodující politická síla společnosti zcela selhala při ochraně demokracie té trvale potlačované plurality. Sebevětší nadbíhání Andreje Babiše militantním havlistům ničemu nepomůže.

Budou ho stále nenávidět.

Jsou jen odrazem toho agresivního hnutí liberálů v našem civilizačním okruhu, které mu, stejně jako Trumpovi nikdy nepřijdou na jméno, jako nepřijdou na jméno Orbánovi či Kaczyńskému.

To je realita ideologie současného světa.

Buď ji přijmeme a nebo nás nová havlistická totalita zlikviduje…

Protože havlisté, plně v duchu brilantní definice Wikipédie, chtějí vládnout, chtějí ve jménu dobra pro všechny potlačit demokratické principy. A možná příště použít i násilí.

Jiří Vyvadil

Zdroj: Vaše Věc
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPodle předsedy Ústavního soudu Pavla Rychetského jste nejspíš méněcenní a zakomplexovaní, pokud používáte pojmy „sluníčkář“, „pravdoláskař“ či „lepšolidé“...   
Pridal tk Úterý 19 listopad 2019 - 05:28:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle předsedy Ústavního soudu Pavla Rychetského jste nejspíš méněcenní a zakomplexovaní, pokud používáte pojmy „sluníčkář“, „pravdoláskař“ či „lepšolidé“. Podle mého hlubokého přesvědčení to vyplývá z jeho slov. To je ze strany Rychetského podle mě opravdu vrchol arogance a sám se po mém soudu chová jako „lepšočlověk“, „pravdoláskař“ a „sluníčkář“, který se dívá na normální obyčejné lid zpatra, když jsou kritičtí k masové imigraci, Evropské unii, polistopadovému vývoji, k roli NATO a USA nebo když se bojí o bezpečnost a budoucnost naší země a svých dětí. Sám se rozčiluje, že se používají uvedené pojmy, ale neváhá jiné lidi urážet jako méněcenné či zakomplexované… Také hovořil o tom, že se zde šíří strach z uprchlíků a islámu a že máme přijímat „uprchlíky“…

My na rozdíl od pana Rychetského si nemyslíme, že pokud používáte termíny „sluníčkář“, „pravdoláskař“ či lepšolidé, tak že jste méněcenní či zakomplexování. Také si nemyslíme, že u nás uprchlíci a islám nejsou. Braňme se společně proti arogantním elitářům, kteří plivou na obyčejné lidé, a společně zvítězíme.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJe tragické, že v posledních letech se oslavy 17. listopadu díky médiím staly majetkem zrovna té skupiny, která oslavuje největší zloděje listopadové revoluce   
Pridal tk Úterý 19 listopad 2019 - 05:24:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Drazí přátelé, milé dámy a pánové, třicáté výročí 17. listopadu nás zastihlo v situaci, kdy většina těch, kteří události roku 89 a 90 zažili, jsou naprosto zklamaní. Necelý rok po 17. listopadu 89 vydali dřívější studentští představitelé dokument Ukradená revoluce. Reakce byla příznačná a předeslala novou éru, v níž žijeme dodnes. Protože prohlášení kritizovalo představitele nové sametové moci, většina médií odmítla text převzít od ČTK a uveřejnit. Mnozí novináři v souladu se svými totalitními návyky text kritizovali, aniž by se s ním čtenář mohl seznámit.

Pouze Lidová demokracie, což byly tehdejší noviny, přinesla určité, avšak neúplné, výtahy z tohoto třináctibodového prohlášení. A zcela pochopitelně označili někteří funkcionáři Občanského fóra autory prohlášení za extrémisty. V listopadu 89 napsal Ivan Hoffman do samizdatových Lidovek esej „Proč nejsem antikomunista“ a řekl celkem odpovídající definici, že komunismus v jeho představě a antikomunismus, spojuje jedna společná negace, nenávist.

Studenti, dělníci a vůbec všichni občané v ulicích roku 89 chtěli naopak společnost zbavenou třídní nenávisti, kterou definovali heslem “Nejsme jako oni”. Nechtěli vládu elit, chtěli skutečnou demokracii a spravedlivou společnost, spravedlivou politicky, ekonomicky a sociálně.

Nic z toho se samozřejmě neuskutečnilo a stal se pravý opak. Nomenklaturní kádry, kteří měli monopol moci, vystřídali straničtí oligarchové, kteří následně rozkradli, nebo nechali zničit drtivou většinu státního majetku. Kriminalisté se ptají cui bono, komu ku prospěchu, když hledají pachatele. I my bychom se stále měli ptát, komu ku prospěchu byly změny, které nastartovaly davy idealistů a které nakonec skončili na smetišti v momentě, kdy moc pevně uchopila další nomenklaturní elita.
Komu ku prospěchu je lhaní o listopadu, komu ku prospěchu je rozeštvávání občanů?

Je tragické, že v posledních letech se oslavy 17. listopadu díky médiím staly majetkem zrovna té skupiny, která oslavuje největší zloděje listopadové revoluce.

K výročí převratu bych rád upozornil na jednu záhadu - před pár dny se znovu objevily doklady o tom, že od roku 1986 vedení KSČ pracovalo na změnách, které měly zavést v zemi demokracii. A je zřejmé, že se změnám bránily staré komunistické kádry, ale nakonec reformní síly i pod tlakem Gorbačova zvítězily, a 4. května roku 1987 schválilo předsednictvo UV KSČ zahájení prací na nové Ústavě. Ta byla hotová v létě roku 1989.

Paragrafy nové Ústavy jsou šokující i dnes. Zaváděly v Československu přímou demokracii, která tehdy kromě Švýcarska, neměla v Evropě obdobu.

Ústava samozřejmě rušila vedoucí úlohu KSČ, a co je zásadní, zaváděla celostátní referendum a referendum komunální a zaváděla přímou odvolatelnost zastupitelů na všech politických úrovních.

Je tristní, že jsme ani po třiceti letech nedosáhli na zavedení prvků přímé demokracie, kterou paradoxně pod tlakem nakonec navrhovali do nové Ústavy i sami komunisté. Jejímu přijetí zabránil totiž právě 17. listopad v režii z části StB. Od té chvíle skončil pokus zavést v Československu přímou demokracii, a byť se k ní pod tlakem občanů tehdejší elity hlásily, v tichosti ji opustili a následujících 30 let jakékoli demokratické změny úspěšně bojkotují. 17. listopad by nám proto měl připomínat hlavně stále nedokončený boj za demokracii mařený elitáři vydávajícími se za demokraty.

Autor: Tomio Okamura
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponImigranti si ulovili dvě dívky a bestiálně se na nich střídali a natáčeli na video   
Pridal tk Úterý 19 listopad 2019 - 05:21:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Někteří z členů senátu zemského soudu v německém Kleve video ani nemohli pro nevolnost ani dokoukat, některým tekly slzy. Nemohl jsem uvěřit, co se těm dívkám přihodilo, konstatoval státní zástupce.

Do svízelí se ale 20-leté dívky dostaly vpodstatě klasicky. Letos v březnu se na diskotéce v Düsseldorfu seznámily s imigranty, následovaly K.O. kapky, zavlečení do bytu jednoho z imigrantů – a víkend mohl začít. Imigrantům. Dívkám martyrium. Několik hodin se na nich střídalo 5 mladých imigrantů, věkem do 30 let. Potud asi normálka.

Co ale státního zástupce a senát dostalo, byla bestiálnost, zvrácené brutální divadlo, ve kterém dívka nebyla snad ani lidskou bytostí. Pistoli do úst flašku od vodky do genitálií – obrázek pro kamarády doma, jak se žije v Německu. Mnohé další ještě horší. Ze sexuality ženy vyždímali všechno na krev až do perverzního bizarna. S praktikami v koncentráku se to tuším nesmí porovnávat, aby jedno nebylo horší než druhé.

Imigrantům « hrozí » osvobození. Dívky byly sice totálně groggy, ale při vědomí a nekladly žádný odpor. Navíc si ani nic moc nepamatovaly. Hlavním doličným předmětem byla videa z mobilů imigrantů.

Není přece jen něco na té imigrační politice špatně?

Zdroj: https://www.derwesten.de/region/nrw-gruppenvergewaltigung-fuenf-maenner-sollen-frauen-vergewaltigt-und-erniedrigt-haben-details-sorgt-fuer-entsetzen-id227656075.html
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPři střelbě v Oklahomě zemřeli tři lidé   
Pridal tk Úterý 19 listopad 2019 - 05:15:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nejméně tři lidé byli zabiti při masové střelbě v obchodě Walmart v Duncanu v Oklahomě. Podle nejnovějších informací, které odkazují na místní policii, byl střelec zabit.

Podle místních médií bylo navíc zraněno několik dalších lidí.

Policie a pohotovostní jednotka vtrhly do obchodu Walmart na Dálnici 81, kde přesně v 9 hodin 53 minut byla nahlášena aktivní střelba.

Pachatel měl na sobě černý oblek a zahájil střelbu uvnitř obchodu Walmart. Podle zpráv místní policie byl střelec zabit.

Po zprávách o střelbě byly školy v americkém městě zablokovány po dobu dvou hodin.

„Jako vždy přijímáme veškerá preventivní opatření k ochraně našich zaměstnanců a studentů. V současné době jsou kvůli této zprávě všechny školy zablokovány. Školy budou fungovat normálně, ale návštěvníci nebudou přijati, dokud policie nenahlásí, že je to bezpečné,“ uvádí se v prohlášení.

Toto není první střelba tohoto typu, k níž došlo v obchodě Walmart. Dne 3. srpna ozbrojený muž zahájil střelbu v obchodě Walmart v El Paso v Texasu, kde zabil 22 lidí a dalších 24 zranil.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Ayud
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTurecko pohrozilo, že obnoví operaci v Sýrii   
Pridal tk Úterý 19 listopad 2019 - 05:09:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Turecké ministerstvo zahraniční v pondělí 18. listopadu oznámilo podmínku, za níž obnoví vojenskou operaci v Sýrii. Odpovědnost teď leží na Rusku a USA.

Podle slov tureckého ministra zahraničních věcí Mevlüta Çavuşoğlu k tomu dojde, pokud Rusko a USA nesplní závazky ohledně odsunu kurdských sil z bezpečnostní zóny.

„USA a Rusko splnily své sliby? Ne, k dnešnímu dni nesplnily. Je třeba, aby je splnily. Pokud nezískáme výsledek, tak, jak jsme dříve zahájili operaci a pokoušeli se (domluvit) s USA, znovu uděláme, co je třeba,“ cituje ho Anadolu.

Operace Pramen míru

USA a Turecko se 17. října dohodly o pozastavení vojenské operace Pramen míru na 120 hodin a odsunu kurdských sil z 30kilometrového hraničního pásma na hranici se Sýrií, kterou se chystala Ankara kontrolovat samostatně. Platnost režimu zastavení střelby skončila 22. října. Později turecký prezident Tayyip Erdogan prohlásil, že USA nesplnily v plném rozsahu své závazky v rámci dohody o Sýrii a Ankara se nechystá souhlasit s kompromisy.

Rusko a Turecko podepsaly 22. října desetibodové memorandum o vzájemném porozumění. Hovoří se v něm především o vstupu jednotek ruské vojenské policie a syrské pohraniční služby na syrskou stranu hranice se Sýrií. Musí napomoci odsunu kurdských oddílů a jejich zbraní na 39 km od syrsko-turecké hranice. Ministr obrany RF Sergej Šojgu sdělil, že odsun Kurdů byl ukončen v předstihu. Poté byla zahájena činnost společných rusko-tureckých hlídek.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Ayzw
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHongkongská policie vyzvala násilné zločince na Polytechnické univerzitě v Hongkongu, aby zastavili násilí a vzdali se policii   
Pridal tk Úterý 19 listopad 2019 - 05:05:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hongkongská policie 18. listopadu uvedla, že v minulém týdnu byl Hongkong vážně poškozen násilnými zločinci, kteří obsadili univerzitu jako pevnost, použili velké množství benzinových bomb a zbraní, zablokovali silnice, zapalovali obchody a útočili na veřejnost a policii. Policie podnikla kroky k rozptýlení a zatčení některých násilných zločinců. Policie vyzvala zločince na Polytechnické univerzitě v Hongkongu, aby přestali používat násilí a vzdali se policii.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2495 sec,0.0522 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,902kB