Sobota 23 listopad 2019
Jak argumentuje kultivovaná novinářka Deníku N Petra Procházková   
Pridal tk Sobota 23 listopad 2019 - 07:57:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Šok! Novinářka českého Denníka N to nezvládla a fyzicky napadla redaktora portálu Sputnik.

V Praze na mezinárodním novinářském fóru Media 2019 (Free Media Forum), které probíhalo od 20. do 22. listopadu v pražském hotelu Grand Majestic Plaza, novinářka Denníku N Petra Procházková fyzicky napadla redaktora serveru Sputnik Vladimíra Frantu.

Podle ankety "Křišťálová lupa" je Deník N "projektem roku".

Každopádně paní "novinářka" Petra Procházková ukázala svoje pojetí demokratické žurnalistiky. Z té osoby, která vyzbrojovala čečenské džihádisty je nám zle. S láskou píše o ukrajinském fašizmu a sama taková je. Hlupaňa a pokrytec, fašistka a omezenkyně. Tací se hlásí k Havlově odkazu.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRok 2020: začátek kolapsu i okamžik pravdy   
Pridal tk Sobota 23 listopad 2019 - 07:29:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Stále dokola se řeší Milion chvilek, falešná opozice, Babiš a Zemanovy hloupé bonmoty. Mohu Vás ujistit, že si na toto brzy nikdo ani nevzpomene. Za rohem číhá taková krize, že ČR může zcela přijít o zbytky své státnosti.

Nízké úrokové sazby a tištění dalších peněz ekonomiku, jako po roce 2008, již v další krizi neuklidní. Peníze pro zachránění kolabujících bank nebyly vytvořeny ,,z ničeho", zaplatili je daňový poplatníci. Soukromé korporace byly sanovány z veřejných financí - ,,velcí kapitalisté" přiběhli škemrat veřejné finance, které jsou od té doby zatíženy extrémními dluhy.

Korporacím byly zároveň nabídnuty půjčky s nízkými a taky nulovými úrokovými sazbami, takže v současnosti jen ty největší dluží 9 bilionů dolarů ( a státy jsou na tom ještě hůře - viz. 22 bilionů dolarů dluh USA ). K dispozici mají 12% hotovosti z toho, co dluží.

V polovině letošního roku začaly krátkodobé dluhopisy nést větší výnosy, než ty dlouhodobé, tudíž investoři nemají žádné pozitivní vyhlídky do střednědobé budoucnosti.

Krize přitom již začala. V první polovině roku bylo v USA uzavřeno 7000 podniků, což je o 20% více, než za celý minulý rok a do konce roku to bude asi 12 000. O 70% se propadl celosvětově prodej nákladních aut a hodnoty evropských automobilek Volkswagen, Audi a BMW klesly o 4 - 17% ( 4%VW, 12,8% Audi, 17% Bmw ). V Číně se propadl o 16% prodej osobních automobilů a největší petrochemická společnost Petro China se dostala do úpadku, stejně jako největší britské ocelárny British steel. Rozbuškou v EU je Deutsch bank, jejíž cena za akcii klesla ze 100 dolarů let 2005 - 2009 na 7,4 dolaru roku 2019. DB dále ztrácí miliardy a propad pod 6 dolarů za akcii již nevydrží.

Minulá krize byla ,,vyřešena" vytvořením potenciálu pro ještě větší krizi. Globální elity a US státní elita ji měly vyřešit ,,kreativním způsobem" - tradičně válkou a podvody. Hospodářství neřídí ti ekonomové, co vidíte v televizi podle pouček z veřejné ekonomie. Ti vůbec nechápou, že žádná ,,tržní ekonomika" neexistuje. Ekonomika je vždy plánová, záleží pouze na tom kým a pro koho a zda je regulovaná tržním mechanismem nebo státněkapitalistickým systémem, příp. jejich kombinací. Každý myslící člověk musí vědět, že
plán společensko-ekonomického rozvoje, to je souhrn cílů výroby a rozdělení produkce a scénář řízení (řízení má vždy záměr, nelze řídit při absenci cílů) mnohaodvětvovým výrobně-spotřebním systémem a tržní mechanismus je jedním z možných prostředků samoregulace fungování mnohaodvětvového výrobně-spotřebního systému, který (pokud to umíme dělat) může být naladěn na realizaci těch či oněch zadaných cílů výroby a rozdělení produkce.

A kdo tvrdí opak, není ekonom, ale hlupák a podvodník. Každopádně i podle V.V. Pjakina měla válka v režii US státních elit globální moci Pax Americana začít v roce 2014. Bylo vytvořeno rozsáhlé informační pole pro její vypuknutí, provokace jako byl Majdan na Ukrajině nebo sestřelení nizozemského letu MH17. Jistě máme v živé paměti válečnické zpravodajství České televize a dalších médií, lži ,,českých" politiků v žoldu US státní elity, apod.

Za všechno může Putin!

3. světové válce se prozatím podařilo, zejména díky ruské asertivnosti, zabránit a US státní elita začala prohrávat v konfrontaci s globální elitou. Energie připravená na válku se v Evropě pomalu upouští, výsledkem je Brexit nebo bouře ve Španělsku. Podle plánu Us stratégů a části globálních elit měla být EU rozložena ( proto bylo připraveno infopole na Brexit a po změně situace je zase nepotřebné ), národní státy měly být smeteny uprchlickou krizí a státy východní Evropy obětovány pro zažehnutí konfliktu s Ruskou federací. Tento záměr však v důsledku porážek Us státní elity nevychází a evropští politici, naposledy francouzský prezident Macron, se začínají stavět proti americké globální moci ( budování evropské armády, atd. ).

USA proto na krizový rok 2020 chtějí uspořádat v rámci NATO v Evropě největší vojenské cvičení od konce Studené války, jako demonstraci síly, a přesouvají desetitisíce vojáků na evropský kontinent. Jakmile v roce 2020 zpomalí Americká nebo světová ekonomika pod určitou úroveň, tak se začne finanční systém sypat jako domeček z karet, protože korporace jsou schopné pokrýt každý dolar, co dluží, pouze 12 centy. Globální kořistnický systém vysávaný mezinárodními židovskými lichváři není v nejlepší kondici. Globálním elitám proto hoří koudel stejně jako americké globální moci.

Neoliberalismus je u konce s dechem a vyměnit globální šmírování a intervence USA za sociální kredity a vměšování Číny moc lákavé není. Budoucnost není pro běžné občany dobrá ani když bude Čína novým hegemonem, pakliže neoliberální hydra bude pokračovat. Francouzi již více než jeden rok protestují, výsledkem je 44 tisíc zraněných a 70 miliard přímých škod. Spojujícím faktorem protestů je odpor proti neoliberalismu, nikoli jen daně a ceny pohonných hmot, jak se nám média snaží namluvit. Ve Francii již totiž i oficiální režimní struktury přiznaly, že se současné generace budou mít hůře, než generace jejich rodičů. To jen v ČR ještě straší Bureš se svými demagogickými slogany ,,Bude, líp". Babiš a Zeman jen motají lidi a do poslední chvíle jim mazají med okolo úst, aby se nesoustředili na to hlavní: neudržitelnost neoliberalismu.

My se totiž musíme připravit a srovnat priority, jinak globální elity opět vystrčí své koníky a krizi budou rešit výhradně na úkor tuzemského obyvatelstva. Různí Klausové mladší, starší budou chtít rušit minimální mzdy ( ČR není Švýcarsko, tam má zaměstnanec nějaká práva ), Kalouskové vyvádět kapitál za hranice svým páníčkům a Babišové sát z Bruselského dotačního prsu i za cenu poškozování země. Zase nám zkusí podsouvat ty své deformy. Pošleme je k čertu? My potřebujeme úplně jiné kádry jako je třeba doc. Švihlíková a vychovat novou generaci vlastenců a národohospodářů.

A hlavně určité povědomí o procesech řízení a hlavních koncepcích společenského rozvoje. Kdykoli uslyšíme politika, který bude velebit volný pohyb kapitálu, musíme ihned zakřičet "Zrádce"! A ukázat na něho. Tento politik totiž chce, aby bylo možné kapitál volně vyvádět a odvádět z jedné země do druhé, přelévat, jednu zemi ožebračovat a chudnout, zatímco druhá země funguje jako bankovní přístav s nulovými daněmi. Buďto národy a státy vybudují a vybojují svoji suverenitu, anebo vyjdou z krize vítězně globální parazitické elity a všichni ostatní budou zotročení až na úroveň každého jednotlivce. Investice do vývoje technologií a směřování do UI automatizace jdou v současné hierarchii globální technokratické civilizace zcela jasně na úkor rozvoje národů a lidstva, nikoli v jejich prospěch. U současných genrací se objevují hlubší problémy zastavení přirozeného evolučního procesu tzv. biorobotizací.

A tento faktor pomáhá udržet současnou mocenskou strukturu a naopak. Vysvětlím. Jde o převod vyššího nervového systému z dvouhemisférového v levohemisférový, ohraničený logikou a abstrakcí. Současná kultura tlačí lidské vědomí do oblasti logiky a abstrakce, čímž mu nedovolují vstoupit do přímého kontaktu se svou mnohorozměrnou podstatou a čerpat intuitivní znalosti. Ukazuje se, že současná koncepce rozvoje, vzdělávání a ,,tržní ekonomiky“, nepotřebuje člověka - tvůrce, ale ,,kvalifikovaného příjemce". Tvrdí, že být plnocenným člověkem-tvůrcem ( a tvořit může pouze člověk, u kterého současně pracují obě mozkové hemisféry - intuitivní pravá i logická levá ) je nedostatkem. Podle současné teze je normální vychovávat lidi-stroje, spotřebitele schopné jen ničit, ale už ne vytvářet. Co sama o sobě představuje "psychologie" libovolného stroje? Jak je známo každému mechanikovi, libovolný stroj, libovolný mechanismus je krajně egoistický. Stroj pracuje jen z přinucení a je lhostejný k okolí. A zajímá se, pokud je to tak možné říct, jen o sebe. Prý poptávka určuje nabídku.

Ale u ,,biorobotů“ lze poptávku lehce řídit vkládáním informačních ,,programů" do jejich vědomí ( podvědomí ). A nyní si představte, jak se tito lidé-stoje budou chovat až zjistí, že ,,software", podle kterého fungují, je nepoužitelný v nové situaci ( a vlastně ji celou zavinil ). V posledních letech jsme byli svědky toho, jak tyto zombírované davy byly zneužity k rozpoutání majdanů ( převratů ) v různých zemích, z nichž největšími oběťmi jsou Sýrie a Ukrajina. Dopadneme také tak?

Je tu navíc ještě větší problém. Současná Česká republika není historicky vzniklým, ale projektovaným státem. Zatímco státy historicky zformované ( Rusko, Německo, Velká Británie, Kanada, ...) mají značné interní operativní možnosti, tak státy projektově zkonstruované se samy o sobě zhroutí do sebe, jakmile mají samostatně fungovat nebo se vážně změní vnější vlivy, protože zachování jejich státnosti je možné jen v případě existence vnějšího řízení, protože se u nich nenachází soběstačná koncepce řízení dlouhodobých strategických směrů a dostatečné operativní zdroje odborníků, kapitálu a životně důležitých komodit.

Všimněte si, že ani jeden z jmenovaných států by nepřipustil, aby měl při 10 milionech obyvatel v době údajné prosperity 5 milionů exekucí, aby násilím vymohl ročně desítky miliard korun z milionu exekučně postižených domácností a pak vydal stovky miliard korun na následky této perzekuce ( byrokracie - více úředníků, napětí ve společnosti a snížená loajalita občanů ke státu, vznik tzv. šedé ekonomiky, nárůst státních dávek, kriminalita, přeplněné věznice, veřejný nepořádek, bezdomovectví ).

V Kanadě trvá oddlužnění 9 měsíců a exekuce postihuje 40% pouze jednoho příjmu, neboť jinak je to právně považováno za perzekuci a v Rusku nesmí exekutor zabavit dlužníkovi byt nebo dům, kde má trvalý pobyt a prodat ho v dražbě, neboť právo na bydlení je tam v zákoně zakotveno logicky jako základní lidské právo. A nějaký - vlastenci mi prominou - ,,záprdek" si dovoluje takto nesouvisle a plošně šikanovat občany, když i velmoci mají úctu a pokoru před svým obyvatelstvem. Je to dáno tím, že politici ukotvení v tuzemské politice totiž neznají státní řízení, nerozumí zahraniční, natož globální politice, oni jen čekají na povely zahraničních páníčků, které nezajímá, co bude s neudržitelným molochem státní správy České republiky do budoucna ( již dnes má Ministerstvo vnitra ČR o 20 tisíc více zaměstnanců, než totéž ministerstvo celého reál-socialistického Československa, které údajně sledovalo všechny… ).

A ti podpindosníci u nás si myslí, že to bude napořád. Jsou to nevolníci, kteří myslí jen na to, jak se zavděčit svým páničkům - globalistům z EU ( SRN ) a Us státní elitě a přitom se tváří, jak vše řídí, má to logiku a mají to pod kontrolou. Okamžik pravdy a tvrdého dopadu na realitu se však blíží. Otázka je, jestli to republika přežije a nebude obměněným vnějším řízením rozparcelována na kusy a my se nebudeme bít v občanské válce. Čím déle budou ohlupovači řízení ze zahraničí u moci, tím horší budou následky. To, že je to smete také je hodně mizerná satisfakce pro miliony krizí postižených a nezaměstnaných, kteří zaplaví v příštích letech Česko...

Takže: Čau lidi, bude líp!

Daniel Novák

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmecko se odmítlo zbavit amerických jaderných zbraní   
Pridal tk Sobota 23 listopad 2019 - 07:16:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Německo je proti jednostrannému stažení jaderných zbraní ze svého území. Informoval o tom německý ministr zahraničí Heiko Maas během své návštěvy Hirošimy, píše Deutsche Welle.

Ministr zdůraznil, že pokud by měly zbraně zmizet, pak všude a ne pouze na území Německa. Poznamenal, že přemísťování jaderných zbraní z jednoho státu do druhého, nemá žádný přínos.

„Jsou zapotřebí rozsáhlé dohody, a to nejen s jednotlivými zeměmi,“ řekl.

​Heiko Maas dorazil do Japonska v předvečer dvoudenního summitu ministrů zahraničí G20 v Nagoji. Během návštěvy Hirošimi položil věnec na památku obětí jaderných bombových útoku na Hirošimu a Nagasaki.

„Vzpomínka na lidské neštěstí v Hirošimě a Nagasaki by neměla zmizet,“ dodal německý ministr zahraničí.

Jaderné zbraně na území SRN

Dietmar Bartsch, předseda frakce Levice v německém Spolkovém sněmu, oznámil po schůzi s předsedou strany Spravedlivé Rusko Sergejem Mironovem, že Spojené státy mají stáhnout jaderné zbraně z území SRN.

Předseda sdělil, že jsou proti tomu, aby zůstávali americké jaderné zbraně na území Německa, a musí být staženy. Otázku amerických vojenských základen označil i nadále za naléhavou a dodal, že většina obyvatel Německa s daným přístupem a s danou pozicí souhlasí.

Média uvedla informaci, že v Evropě se skladuje okolo 150 jednotek taktických jaderných zbraní, a to kromě jiného například v Belgii, Německu, Itálii a Nizozemsku.

Stažení amerických vojsk z Německa

Koncem října byla vyzvaná spolková vláda Německa poslanci za Stranu levice, aby zrušila smlouvu o pobytu amerických ozbrojených sil v zemi. Podle německých poslanců se jejich přítomnosti využívá pro stupňování napětí ve vztazích s Moskvou.

​Dále podotkli, že americká vojska se přesunují v kolonách po dálnicích a železnicích z jedné americké základny na druhou blíž západní hranici Ruska.

Podobná přemístění „porušují duch smlouvy o konečném uspořádání ve vztahu k Německu známé též jako smlouva 2 + 4. Byla uzavřena v roce 1990 mezi NDR, SRN, SSSR, Francií, Velkou Británií a USA. Vylučuje možnost rozmístění a rozvinutí na území bývalé NDR cizích vojsk a jaderných zbraní“.

Ve Spolkovém sněmu zkritizovali kromě toho přítomnost amerických vojáků na základě rotace v Polsku a v baltských zemích, která podle nich ohrožuje Zákládající akt NATO-Rusko „poslední platnou dohodu mezi Západem s Ruskem o omezení nejaderných zbraní“.

Zdroj: Deutsche Welle
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÍrán úspěšně otestoval nový systém protivzdušné obrany   
Pridal tk Sobota 23 listopad 2019 - 07:00:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Írán úspěšně otestoval systém protivzdušné obrany vlastní výroby. O výsledcích testů zbraně, které proběhly v pátek, informovala agentura Mehr.

Systém, o němž se mluví, se nazývá Khordad-15. Poprvé byl představen v letošním červnu a úspěšně otestován v pátek v provincii na severu Íránu Semnán, kde podle agentury probíhají rozsáhlá cvičení vojsk protivzdušné obrany Íránu.

Cvičení se konají na území o velikosti 416 tisíc kilometrů čtverečních, které má imitovat region Perského zálivu a Hormuzského průlivu. Hlavním cílem je vyzkoušet nejnovější druhy vojenské techniky, které má země k dispozici, ověřit a zvýšit jejich připravenost k možným hrozbám v případě reálné války.

Khordad-15

Nový íránský systém protivzdušné obrany Khordad-15 je schopen detekovat různé cíle, včetně vojenských letadel a dronů, v rádiu150 kilometrů a sledovat je na vzdálenost 120 kilometrů. Systém je také schopen detekovat nenápadné cíle v rádiu 85 kilometrů a zasáhnout je na vzdálenosti 45 kilometrů. Kromě toho může současně zachytit šest cílů. Mobilita systému umožňuje vojákům připravit je k porážce cílů za dobu menší než 5 minut.

8. října Írán otevřel nové středisko letecké obrany poblíž Perského zálivu v jižní provincii Búšehr. Během zahajovacího ceremoniálu íránská armáda předvedla celou řadu komplexů protivzdušné obrany, včetně ruského protiletadlového komplexu S-300 a taktického protiletadlového raketového komplexu Tor M1. Také byl demonstrován radarový systém využívaný jako součást systému včasné výstrahy ABM.

USA posilují přítomnost poblíž Íránu

Dříve americký prezident Donald Trump informoval, že Spojené státy se rozhodly v nejbližších týdnech posílit vojenskou přítomnost v Saúdské Arábii s cílem ochrany ropných objektů země, kam budou také zaslány radary a protiraketové systémy. Podle slov Trumpa tam mají zůstat do té doby, dokud to bude nutné.

14. září došlo na útok proti několika saúdským ropným objektům, což vedlo k snížení těžby ropy v zemi více než o polovinu. Jemenští povstalci Hútíové, proti nimž bojuje arabská koalice v čele se Saúdskou Arábií, prohlásili, že útok provedli jejich bojovníci s pomocí dronů. USA prohlásily, že nejsou žádná svědectví toho, že útok pocházel z Jemenu, a obvinily z něho Írán. Arabská koalice v čele se Saúdskou Arábií se rovněž domnívá, že do útoků je zapojen Teherán. Írán odmítá obvinění na svou adresu.

Zdroj: Mehr
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPutin: Pokusy o přiblížení NATO k ruským hranicím vyvolávají znepokojení   
Pridal tk Sobota 23 listopad 2019 - 06:54:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský prezident Vladimir Putin oznámil, že do raketového a jaderného klubu vstupují noví členové, znepokojení podle něj vyvolávají pokusy o přiblížení NATO k hranicím Ruska a militarizace vesmíru.

„Přední strany aktivně zdokonalují útočné zbraně. Dodám, že takzvaný raketový a jaderný klub, jak ve skutečnosti všichni víte, získává nové členy,“ oznámil v pátek Putin při schůzi Rady bezpečnosti RF.

Ruský prezident dodal, že vážné znepokojení vyvolává i přibližování vojenské infrastruktury NATO k ruským hranicím. Zároveň uvedl, že ani militarizace vesmíru nemůže nechat Rusko v klidu.

„Citelným útokem na systém kontroly zbraní bylo vystoupení USA ze smlouvy o likvidaci raket středního a krátkého doletu, k čemuž použily vymyšlenou záminku. Hrozba šíření raket této třídy v různých částech světa ještě více zesílila napětí ve světě,“ uvedl prezident.

Úkoly obrany na 10 let

Při schůzi Rady bezpečnosti Vladimir Putin také vytyčil úkoly obranné strategie země na dalších deset let. Ruský prezident vydal příkaz k vývoji státních programů zbraní a rozvoje vojensko-průmyslového komplexu do roku 2033.

„Hlavním úkolem nového období je navyšování kvalitních a kvantitativních charakteristik zbraní a techniky,“ zdůraznil ruský lídr.

K této otázce Putin dodal, že mluví o nutnosti vytvoření nových modelů vysoce přesných zbraní a prostředků vzdušně-vesmírné obrany. Do nového vývoje mají být zařazeny i prvky umělé inteligence. Mezi priority ruský prezident zařadil i rozšiřování průzkumných a útočných dronů, robotů, laserových a hypersonických systémů a také robotizovaných komplexů pro různé účely na bojišti.

„Našim úkolem v nejbližších deseti letech je pokračování v posilování vývoje vojenského, technického a personálního potenciálu vojenské organizace země,“ uvedl prezident.

Prezident Putin také uvedl, že se dnes svět sráží s nebezpečnými výzvami a hrozbami, na planetě je hodně faktorů neurčitosti a je vidět posilování konkurence.

Ruské technologie

Rusko navrhuje státům BRICS, aby zvážily ruské digitální technologie, a je přepraveno na výměnu zkušeností. S touto nabídkou Vladimir Putin vystoupil při slavnostním ukončení podnikatelského fóra BRICS, které od 13. do 14. listopadu probíhalo v Brazílii.

„Existují dobré možnosti pro rozšíření naší spolupráce také v informatice a telekomunikacích. Rusko navrhuje státům BRICS, aby zvážily naše nové elaboráty, jde o technologie elektronické výměny, vyhledavače, protivirové softwary, jež jsou na úrovni nejvyšších pokrokových informačních požadavků v oblasti bezpečnosti,“ řekl Putin.

Podle jeho slov může Rusko poskytnout tyto technologie zemím pětky.

„Chtěl bych připomenout, že Rusko navrhlo zřízení v rámci BRICS sítě na výměnu dat pro drobný a střední byznys. Umožnilo by to našim podnikatelským kruhům získávání aktuálních informací o zboží, službách, dodavatelích, v hledání a nalezení nových partnerů,“ dodal prezident RF.

Zdroj: https://sptnkne.ws/A2JU
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína a Rusko mají odpovědnost za obranu mezinárodní spravedlnosti   
Pridal tk Sobota 23 listopad 2019 - 06:50:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Geng Shuang v pátek v Pekingu řekl, že v současné situaci mají Čína a Rusko odpovědnost a povinnost ztělesňovat moc velkých mocností a plnit historické poslání zabezpečit světový mír a stabilitu a bránit mezinárodní spravedlnost.

Ruský prezident Vladimir Putin nedávno na 11. investičním fóru „Rusko volá" řekl, že pokusy USA omezit Čínu a Rusko jsou velkou chybou.

Geng Shuang uvedl, že Čína vysoce oceňuje pozitivní a jasné prohlášení ruského prezidenta Putina. V poslední době některé země usilují o jednostrannost, násilně zasahují do vnitřních záležitostí jiných zemí a svévolně vydávají sankce, čímž vážně ovlivnily současný mezinárodní řád a vážně narušily současný mezinárodní systém.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČínský velvyslanec ve Velké Británii se setkal s britským ministrem zahraničí   
Pridal tk Sobota 23 listopad 2019 - 06:49:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dne 20. listopadu místního času mluvčí čínského velvyslanectví ve Velké Británií prohlásil, že se dne 19. listopadu čínský velvyslanec Liu Xaioming (Liou Siao-ming) ve Velké Británii setkal s britským ministrem zahraničí Dominicem Raabem. Velvyslanec Liu Xiaoming vyjádřil silnou nespokojenost a rozhodnou opozici k tomu, že britská vláda v poslední době mnohokrát pronesla nesprávné řeči.

Velvyslanec Liu Xiaoming uvedl, že podstatou současné situace v Hongkongu není takzvaná „demokratická svoboda" pocházející od některých západních politiků a médií, ale fakt, že extrémně násilní zločinci vážně porušili právní stav a sociální pořádek v Hongkongu a prosperitu a stabilitu Hongkongu, jde o vážnou výzvu vůči zásadě „jedné země, dvou systémů", jedná se o jisté extrémně násilné trestné činnosti.

Velvyslanec Liu Xiaoming požádal, aby britská strana porozuměla situaci, okamžitě zastavila jakoukoliv řeč nebo chování, které je v souladu s extrémně násilnými trestnými činy, okamžitě zastavila zasahování do hongkongských záležitostí a do čínských vnitřních záležitostí.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2061 sec,0.0542 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,778kB