Úterý 03 prosinec 2019
Pomníková válka   
Pridal tk Úterý 03 prosinec 2019 - 17:05:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Myslím si, že o pomník Vlasovců Pavlovi Novotnému vůbec nejde. Slovy Jiřího Paroubka bych to charakterizoval: Kdo na to má, aby vystupoval v hodinovém pořadu jedné z hlavních televizí v Rusku.

Starosta Řeporyjí je členem ODS. Zbytky konzervativních voličů této strany už ze židlí zvedl nápad její místopředsedkyně, odpustit daně mladým do 26 let a zaplacení měsíční cesty 18ti letým prvovoličům po Evropě. Paní místopředsedkyně ODS se vyjádřila, že by tam v cizině našli mladí snad i svou lásku. Ovšem, jak tady v blogu někdo trefně napsal, byl by to odsun mladých dívek do manželství ve státech, kde jsou výdělky nepoměrně vyšší. A naši mladíci by zůstali na ocet. (Možná ale, že by to ani nad obrazovkami svých chytrých mobilů nepoznali.)

Však jsme si zachovali konkurenceschopnost našich výrobků držením mezd na třetinové úrovni vyspělých západních států. A tak neustále doháníme západ tak, jako pes dohání svůj ohon. Jsem zvědav, jak nám tato konkurenceschopnost v době klimatického alarmismu EU bude co platná, až zahraniční majitelé např. automobilek, výroby pneumatik atd., tyto závody u nás uzavřou. Co budeme dělat s těmi statisíci pracovníků z východu v Mladé Boleslavi, či jinde?.

Ostatně si nemyslím, že by tyto„geniální“ nápady jakkoliv přilákaly ty, kteří jsou jimi korumpováni. Prostě pro mladé jsou „cool“ jiné strany. Zatím Piráti a v dohlednu to, k čemu se přilne Milion chvilek. Někdo mne v diskuzi na fb nařkl, že jak jsem si mohl dovolit v Politickém spektru České televize vyslovit domněnku, že to bude Česko sobě. Dovolím si prostřednictvím tohoto blogu oponovat tím, že stejnou domněnku o den později vyslovil v debatě ČRo Plus redaktor Hospodářských novin, které jsou součástí Bakalova vydavatelství Economia, Honzejk. A tomu rozhodně nikdo nemůže vyčítat, že by chtěl jakkoliv Chvilky poškodit.

Nehledě na to, že obrat o 180 stupňů od ODSácké modré planety k planetě zelené, také u některých konzervativních voličů způsobil nazdvihnutí obočí, řečeno slovy zakladatele této strany (à propos vyloučení jeho syna, to byl také „geniální tah“ který jí „přinese“ nárůst voličů). Až se mi zdá, že jak Novotný, tak Udženija se snaží vyhnat konzervativní pravicové voliče ODS k Trikolóře.

Ale nechme těch úvah, které se nás netýkají, to se týká dvou současných ODS.

Nás se týkají jiné věci. Hrozivá ekonomická předpověď (dnes jsem ji slyšel z úst mladého renomovaného ekonoma na ČRo Dvojka v pořadu Jak to vidím), která dolehne na náš exportně orientovaný průmysl vlivem zelené politiky nové Evropské komise. Dále pak neúměrně vysoké ceny nemovitostí vlivem nižší kupní síly našich občanů v porovnání s kupní silou občanů západních zemí (opět důsledek politiky konkurenceschopnosti našeho průmyslu a zemědělství). Neúměrný růst nájmů v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni a dalších velkých městech ČR. V Praze hlavně kvůli tzv. investičním bytům, opět většinou s majiteli v zahraničí. Někde jsem četl, že čtvrtina bytů v centru Prahy už je pouze v registru airbnb. Problémem je také, že tyto krátkodobě pronajímané byty jsou v domech, kde žijí ještě normální dlouhodobí nájemníci, kteří trpí hlukem a nepořádkem způsobenými zvláště mladým turisty ze západu, využívajícími hojnou měrou nízké ceny alkoholu u nás.

Vraťme se k pomníkové válce. Pokud Novotnému obyvatelé městské části stavbu pomníku schválí a přiklepnou na to peníze, a domnívají-li se, že už vše potřebné v obci mají a peněz mají nazbyt na sochy, tak to je jejich věc. Protest ruského velvyslanectví proti stavbě sochy, je zase věc Ruska, pro které je Vlasov a jeho adorace něco takového, jako kdyby chtěl někdo v zahraničí stavět sochu zrádci našeho národa Emanuelovi Moravcovi. Co Novotnému vyčítám je příjezd multikárou k ruskému velvyslanectví za náležité asistence médií, a hlavně charakter jeho vystoupení ve sledované ruské televizi, kde nahrál k růstu protičeských nálad nejenom politiků typu Žirinovskij, ale i velké části ruských občanů, kteří zatím k ČR měli kladný vztah. Myslím, že to neprospěje ke snaze udržovat pomníky padlých československých legionářů, která i tak naráží na neochotu tamních úřadů. Akce Novotného právě tak jako záměr zbourat pomník maršála Koněva v Dejvicích starostou za TOP09 Koláře jsou zbytečnosti, které pomáhají k růstu nenávisti na obou stranách.

A já si myslím, že nenávisti už bylo dost. Mluvím o tom v Politickém spektru ČT.

Diskutovali jsme tam tři předsedové stran, každý z odlišného úhlu vnímaní daného tématu. Zelení, Svobodní, Rozumní. Slyšel jsem od mnohých známých (i z naprosto odlišného názorového spektra), že to byla diskuze, ze které by si měli vzít příklad poslanci v Parlamentu. Nikdo nikoho nenapadal a přesto každý zastával jinou politickou pozici.

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10116287760-politicke-spektrum/219411058200034/

Vážení čtenáři mých článků. Zřejmě do Vánoc už nic psát nebudu. Nač také jitřit emoce. Na závěr vám jako symbolický vánoční dárek posílám dvě písničky, které zpívá můj úplně první pěvecký objev, tehdejší spolužačka z konzervatoře Petra Černocká (teď oslavila v plné kráse 70) a hraje můj první orchestr Pastýři, složený z konzervatoristů, kteří se později stali významnými sólisty jak hudby vážné tak popu. Mimochodem na baskytaru hrál tehdy v mé kapele spolužák Karel Vágner, kterého jsem prý byl prvním kapelníkem.

Nejdříve je to Ovečka, kterou si Petra složila sama. Je z roku 1967a druhou písní je úplně první Petřina nahrávka. Vánoční koleda, jejíž hudbu i text jsem napsal já, Poslouchejte všichni lidé z roku 1966.Petře Černocké bylo tehdy16 let a mě 20. Kritik Jiří Černý nazval mé aranžování a styl Pastýřů ve své populární rozhlasové Houpačce, kde Ovečka bodovala, „Něžným beatem“. Snad jsem zde ty odkazy na písně uvedl tak, jak je nutné. Kdyby to nešlo s youtube,com propojit, tak mě, prosím, omluvte. Jsem stále internetový Pat a Mat.

Pokud někdo uvažuje nad tím, proč Pastýři, tak odpovídám, pastýř kráčí mimo stádo. A o tom je i mé politické působení. Snažím se naslouchat druhým a nemám pocit, že vždy mám pravdu jenom já.

Přeji všem krásné prožití svátků vánočních. Kdysi byl rosničkou v televizi Ján Zákopčaník, který vždy na závěr každé předpovědi říkal: „Mějte slunce v duši“. Což vám přeji i já. Mějte v srdci lásku. Je to rozhodně zdravější, než mít v srdci nenávist. Pozitivní myšlenky léčí.

Mgr. Petr Hannig
předseda strany ROZUMNÍ – za spravedlnost a životní jistoty,
bývalý a snad i budoucí prezidentský kandidát


Zdroj: https://hannig.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=737827
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPavel Novotný to dokázal, v Rusku rozdmýchal mohutné protičeské nálady, objevují se první útoky proti českým turistům v Moskvě!   
Pridal tk Úterý 03 prosinec 2019 - 07:46:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pavel Novotný to dokázal, v Rusku rozdmýchal mohutné protičeské nálady, objevují se první útoky proti českým turistům v Moskvě! Provokatér Pavel Novotný vyprovokoval pro změnu Vladimira Žirinovského, který zaútočil proti českému národu a strčil ho do jednoho pytle spolu s Novotným jako národ fašistů, nácků a soukromníků! České ministerstvo zahraničí v čele s diletantem za ČSSD není schopno a ani ochotno obrovskou roztržku mezi oběma zeměmi uklidnit, naopak to vypadá, že tomu úmyslně nechává volný průběh s cílem prohloubení eskalace!

Obávám se, že přesně to, před čím jsem v sobotu varoval, se opravdu naplňuje. Neuvěřitelná provokace starosty městské části Praha – Řeporyje (ODS) v souvislosti s jeho vystoupením na ruské televizní stanici Rossija 1 v rámci pořadu 60 Minut má opravdu drsné pokračování. Napsala nám naše čtenářka Martina, která je se svým ruským manželem právě na návštěvě v Moskvě u manželových rodičů a napsala nám, jak dnes nedaleko obchodního domu Gum v centru Moskvy nastal konflikt při nákupu suvenýrů.

Prodavač si totiž při placení všiml, paní Martina vytáhla z peněženky smíchané české a ruské bankovky. Prodavač, když to spatřil, tak se jí zeptal, jestli je z Česka. A když paní Martina odpověděla, že je z Prahy, prodavač spustil, že fašistům neprodává a odmítl jim prodat dva zarámované panoramatické obrazy. Důsledek víkendového vystoupení Pavla Novotného tak má první českou oběť.Ruský pořad 60 Minut je v Rusku nejsledovanější politická show, její sledovanost standardně dosahuje až 100 milionů diváků, tento formát pořadu je de facto vlajkovou lodí ruské státní televize v oblasti toho, čemu Rusové říkají “panelová publicistika”, což je de facto model a obdoba český televizních pořadů Kotel nebo Máte slovo. Zatímco v Česku tyto pořady nemají až tak vysokou sledovanost, v Rusku patří 60 Minut k naprostému vrcholu 1. ruského státního kanálu a dopad imprese kohokoliv, kdo v pořadu vystoupí, je obrovský. Ruská televize pozvala Pavla Novotného minulý týden do pořadu právě proto, že bylo jasné, že přitáhne v Rusku obrovskou sledovanost. Jenže, jediným výsledkem tohoto vystoupení bylo zažehnutí protičeských nálad v ruské společnosti. Nic jiného nešlo očekávat, a přesně k tomu došlo.

Česko-ruská eskalace vztahů se prohlubuje a ministerstvo pod vedením “asistenta” mlčí

Již v minulém článku jsem varoval, že nejde vůbec o Pavla Novotného jako šaška a provokatéra, ale o naprosto nulový a jalový přístup české diplomacie, které šéfuje naprostý diplomatický elév a diletant Tomáš Petříček, bývalý asistent europoslance Miroslava Pocheho. Ministerstvo zahraničí ČR, namísto toho, aby tvrdě a kategoricky se od výroků Pavla Novotného distancovalo, tak místo toho Petříčkovo ministerstvo mlčí, čímž dochází k posilování podezření, že celá Novotného akce je součástí protiruské zpravodajské hry, která je koordinována na ose českých tajných služeb a ministerstva zahraničí ČR.

Ve chvíli, kdy se čeští občané stávají v Moskvě obětmi diskriminace a osočování od místních Rusů z toho, že Češi jsou prý fašisté, tak by mělo české ministerstvo zasáhnout a distancovat se od nápadu s vybudováním pomníků kolaborantům s nacisty, tedy Vlasovcům, a současně by mělo důrazně vymezit a omezit pravomoci český starostů, aby zákonem jim bylo zamezeno v interferenci s ministerstvem zahraničí a vměšování se do zahraniční politiky, včetně poskytování rozhovorů zahraničním štábům.

Naopak, současná situace zavdává podezření, že česká diplomacie mlčí, protože veškeré kroky Pavla Novotného jsou v souladu s protiruskou diplomacií Petříčkova ministerstva a rovněž v souladu s hysterickou protiruskou agendou české BIS pod vedením Michala Koudelky, laureáta zlaté medaile CIA za spolupráci. Mlčení českého ministerstva je potom důvodem, proč skandál v ruských médiích neutichá a navíc se prohlubuje. V pořadu 60 Minut totiž rovněž vystoupil i Vladimir Žirinovský, šéf Liberální demokratické strany Ruska, který je známý svými brutálně extrémistickými židovskými názory na vedoucí světovou úlohu ruských Židů ve světě, který zastává silné pro-stalinské postoje ochrany ruských zájmů pod vedením ruských Židů. Vladimir Žirinovský je tolerovaný v Rusku z toho důvodu, že jeho extrémismus je opřený o židovskou nadřazenost v Rusku.

Provokace Pavla Novotného vyprovokovala ruského extrémistu Žirinovského k brutálním protičeským výrokům, které jsou vodou na mlýn českým rusofobům

Vladimir Žirinovský je Chazar s nečistým židovským původem. Otec byl Ukrajinec a chasidský Žid Volf Isaakovič Eidelstein, matka byl gójská žena Alexandra Pavlovna Makarovna z republiky Mordovie. Žirinovský sám sebe označuje za ortodoxního křesťana, přestože v roce 1989 předsedal v Sovětském svazu židovské kulturní organizaci Shalom, tedy tehdejšímu sovětskému židovskému synodu. Je to z jeho strany oblíbené chucpe, kdy Chazaři svůj poloviční židovský původ extrémně exaltují na jednu nebo druhou stranu, kdy jednu chvíli o sobě tvrdí, že jsou ortodoxní křesťané, ale jindy nemají problém předsedat židovskému kulturnímu spolku.

Vladimir Žirinovský je v Rusku považovaný za fašistu a extrémistu, přesto ale se mu od roku 2000 dostává od Kremlu mohutné ochrany. Vladimír Žirinovský je totiž něco, co bychom mohli nazvat řízenou opozicí v Rusku. Jelikož je poloviční Žid a de facto má roli Chazara, jeho strana přitahuje voliče ruského nacionalismu, kteří by jinak spadli do náruče ruských komunistů a pohrobků Sovětského svazu, kteří se skládali většinově právě z ruských Židů, kterými se obklopil i samotný Josif Stalin.

A právě Vladimir Žirinovský ze sebe vypustil v pořadu 60 Minut další z jeho fašizačních výlevů. když divákům předestřel, že Josif Stalin udělal chybu, když v roce 1945 neposlal do Polska, Československa, NDR, Maďarska a dalších zemí okupační sovětskou armádu. Němci prý měli po válce jenom pěstovat brambory a nic víc. Veškerý průmysl Německa měl být přesunut do Sovětského svazu. To samé mělo potkat Československo, kdy veškerý průmysl měl být odsunut a Češi měli vyrábět jenom párky a pivo.

Tyhle fašistické výroky proti ČR jsou doslova vodou na mlýn všem českým rusofobním médiím z mainstreamu, které dnes jeho výroky přetiskly a tlumočily, aby tím ukázaly, jak jsou ti Rusové zlí, jací to jsou okupanti, jaké mají myšlení. Žirinovského výroky přitom mají stejnou a bezvýznamnou hodnotu jako ty bláboly Pavla Novotného, jsou to prostě provokační výroky, které mají rozeštvat oba národy mezi sebou. A ruská televize na tuto hru přistupuje. A tím se dostáváme k další souvislosti.

Proč ruská státní televize vůbec dovolila odvysílat vystoupení tak brutálně protiruského komunálního politika z Prahy?

Ruská televize Rossija 1 je státním médiem a vystoupení Pavla Novotného se vůbec nemuselo odehrát. Jenže, nejenom, že vystoupení bylo umožněno, ale dokonce se tato kauza na ruské televizi prodlužuje a televize celou věc znovu podněcuje a eskaluje. Nerad bych se mýlil, ale mám obavy, že ruská diplomacie se rozhodla, že začne Českou republiku vykreslovat jako zemi nepřátelskou vůči Rusku, a to ve stejné dynamice, v jaké je vykreslována Velká Británie, která dosud je v Rusku považována za nejvíce protiruskou zemi v Evropě. Dokonce ještě více protiruskou, než je Polsko.

Pořad 60 Minut je totiž vlajkovou lodí ruské státní televize a po vypuknutí kauzy Skripal se v pořadu 60 Minut začaly objevovat reportáže z Velké Británie, které ukazovaly fašistické protiruské názory, výroky, vystoupení. A několik měsíců poté následovalo vyhoštění britských diplomatů, potom britských novinářů, do Moskvy přestaly létat některé britské aerolinky, začal proces naprosté izolace Ruska od Velké Británie. Mám pocit, že ruská diplomacie se rozhodla pro to samé jako v případě Velké Británie, tedy postupné odstřižení svazků a obchodních vztahů s ČR, což by znamenalo, že Moskva definitivně přenechává Českou republiku Američanům a jejich vlivu ve Střední Evropě.

Rusům zjevně dochází trpělivost s protiruskými kroky české zahraniční, ale i pražské komunální politiky

Proto by najednou dávalo smysl, proč ruská televize poskytla Pavlu Novotnému prostor, aby prostě poskytl ruským divákům důkaz, proč je nutné ukončit obchodní vztahy s ČR, protože je to národ fašistů. Proto pozvali do studia Vladimira Žirinovského, který to řekl na plnou hubu, že Češi a všichni v Evropě dnes chtějí bourat pomníky sovětským osvoboditelům a místo nich stavět pomníky zrádcům a kolaborantům. Ten nápad, že Německo by pěstovalo jen brambory, to byl nápad Winstona Churchilla v roce 1943, myšlenka zazněla i na setkání spojenců v Teheránu, jak Německu zabránit po skončení války v rozpoutání 3. světové války.

Jenže, vystoupení Pavla Novotného způsobilo přesně to, čeho jsem se obával. Obyčejní Rusové vlivem a pod dojmem ruské televize získají dojem, že ČR je zemí fašistů, Banderovců, Vlasovců, revizionistů a nepřátel Ruska a všeho ruského. Rusové si řeknou, že ve chvíli, kdy magoři jako Pavel Novotný vyhrávají svobodné volby v České republice, i když jsou to jen komunální volby, je situace už tak daleko, že celá Česká republika je zcela a úplně zfašizována. To znamená, už to není nějaký nýmand, ale je to starosta. A když Rusové vidí nulovou reakci Petříčkova ministerstva zahraničí, které mlčí a tím pádem s výroky Pavla Novotného souhlasí, tak jim to docvakne a je vymalováno.

Pavel Novotný na Twitteru: “Dnes již všichni víme, že II. sv. válku rozpoutali ruský šmejdi…”

Dovedu si proto představit, že ruská televize dostala za úkol poskytnout divákům v Rusku důkaz o fašizací České republiky, aby mohly být přijaty a ospravedlněny další chystané kroky. Blázen a magor nedostane na nejsledovanější televizi a v nejsledovanějším pořadu prostor, pokud by tím něco nebylo sledováno. Praha vypovídá smlouvy s Pekingem, šéf Senátu se chystá odjet na Taiwan navzdory protestům Číny, Praha chce Rusům odstranit pomník osvoboditele a nahradit ho pomníkem kolaborantů s nacisty, kteří potlačovali povstání ve Varšavě a teprve dva dny před koncem války se rozhodli, že se pokusí zachránit si život tím, že se zaslouží o pomoc povstání v Praze.

Výrok Pavla Novotného na Twitteru. (Pozn IK. jde jednoznačně o pragaci nacizmu a bude zajímavé jak se k tomu postaví orgány činné v trestním řízení)Co takhle postavit v Praze pomník Karlu Čurdovi, který zradil a nacistům prozradil jméno rodiny, u které se parašutisté z operace Anthropoid ukrývali po nějakou dobu? Karel Čurda to přece také myslel dobře. Nechtěl, aby nacisté po atentátu na Reinharda Heydricha každý den popravovali tisíce nevinných ve vzteku a zběsilém hledání pachatelů. Takže, co? Také budeme omlouvat i Karla Čurdu? Proč omlouvat jenom Stěpana Banderu? Proč omlouvat jenom generála Andreje Vlasova? Tak postavte v Praze pomník i Karlu Čurdovi, ať to máte komplet! Koneckonců, Pavel Novotný na Twitteru se postavil dokonce i za členy SS, že prý bojovali proti bolševikům. Novotný již tweet v obrázku nahoře smazal, ale redakci Sputniku jeho autenticitu nepopřel, stejně tak autenticitu potvrzují i další svědci, kteří sledují Novotného twitterový účet. Tak postavte, pane Novotný, i pomník Heinrichu Himmlerovi, šéfovi jednotek SS. Proč dělat věci polovičatě? Postavte pomníky i Wehrmachtu, vždyť všichni bojovali proti těm Rusům, takže zdůvodnění si v Praze najdete.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKam jsme (ne)došli po třiceti letech   
Pridal tk Úterý 03 prosinec 2019 - 07:28:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Chtěli jsme na Západ. To se povedlo. Tehdejší západní svobodu a demokracii socialistický tábor infikoval a dnes se potácíme v něčem, co má něco málo ze Západu, něco víc ze socialismu a stále více z diktatury orwellovského typu.

Po roce 89 ́ jsme byli nadšení, jak úžasně nás Západ vítá, objímá s ochotou všemožně pomoci. Dnes, po letech, je jasné, že šlo převážně o kšeft a strategické politicko-vojenské pozice. Navezli do východního bloku miliardy tun západní nadvýroby – převraty v soc. dem. bloku pomohly Západu oddálit agónii nekryté měny a zadluženosti. Následující kolaps se už bude týkat i nás.

V roce 1989 jsme udělali stejně hloupou chybu jako komunisté v roce 1948, když jsme prohlásili, že vše, co vymyslel předchozí režim, je špatné a musíme to zničit. Náš nový americký přítel s otevřenou náručí přijímal komunisty z vysokých postů i estébáky podobně jako po 2. světové válce nacisty, zločinec, nezločinec, protože právě tito lidé měli informace a styky, nejvzácnější platidlo kapitalismu. A v České republice se už 30 let straší pořád dokola komunisty, aby si dav nevšiml, že zde vyrostla mnohem horší mafie.

V kroužku dobrých známých občané polohlasně nadávali před rokem 1989, jak komunisté kradou, zedníci jezdí v pracovní době stavit jejich vily, chaty, nakupovali v Tuzexu v Esu… Po roce 1989 jsme teprve zjistili, co to znamená krást. Mezi kecy o svobodě, demokracii a spravedlnosti mizely fabriky, miliardy z bank beztrestně, nebo takřka beztrestně. To samozřejmě trvá dodnes, byť možná v omezenějším rozsahu. Načerno se vesele staví továrny, vily milionářů a politiků a vše se dodatečně povoluje. Manželé senioři však musí bez pardonů zlikvidovat načerno postavený zahradní domek. Tak jsme se konečně dočkali vytoužené spravedlnosti.

Justice žádá vysoké platy, aby byla neovlivnitelná, ale jak vidíme, taktéž téměř neodvolatelná. A tak existuje právo, které se rozsudek od rozsudku mění o 180°, soudní znalci vytvářejí zcela protichůdné posudky a nikomu to nepřipadá nenormální. Ať už justice vysvětluje, jak chce kauzu podnikatele Janečka, který jiný vězeň si v klídku běhá (nebo jezdí na kole) po svobodě? Který jiný vězeň by přes takovou masivní mediální kampaň zůstal, byť jen týden, na svobodě? A co exekuce ČSSD? Strana, která se tak stará o dlužníky. Který dlužník s desítkami milionů dluhů má taková privilegia jako ČSSD? Není to u obyčejných dlužníků tak, že jej napřed sedřou z kůže a teprve, když nemá nic, tak se může bránit? Takto nám funguje právo a spravedlnost 30 let po převratu.

Určitě jsme si nemysleli, že 30 let po pádu socialistického systému zde vyroste za peníze pracujících elitní minorita, která je hýčkána právě proto, že v drtivé většině nepracuje. To by komunisty ani ve snu nenapadlo! Vše je perfektně pojištěné, aby nikdo nezískal důkazy. Ačkoliv statistiky existují na všechno, na úřadech práce je zakázáno uvádět etnikum. Takže sice můžete tvrdit, že většina nepracuje, ale pohybujete se na tenkém ledě, protože, i když je důkazní břemeno na státu, není jak dokázat, sic evidentní, pravdu. Stát se svými pohůnky z médií prohlásil útržky poštovních poukázek sociální pomoci ve výši přes 30.000 Kč za hoax kolující po internetu, takže kdo to i nadále tvrdí, lže. Na zaměstnance pošty se odvolat nemůžete, protože jsou vázáni mlčenlivostí. A kdo na věci upozorňuje, nosí cejch nácka, xenofoba, rasisty a dalších nesmyslů žvanilů z politiky, médií a neziskovek, kterých se na etnickém uměle vyvolaném problému velmi dobře živí hned několik desítek.

Že má západní „demokracie“ pro nás jiná pravidla, jsme zjistili záhy po vstupu do EU a Schengenského prostoru. Například celých 30 let trvající několikanásobné rozdíly v dotačním systému zemědělství. Nazývali nás kolegy, plácali po ramenou stejně jako naivku s krátkými nohavicemi, který jim daroval východní zbrojní trhy (kdo by mu pak neuplácal bustu v Kongresu USA), ale nesměli jsme na Západě pracovat.

Třicet let demokracie a svobody nám zdevastovalo soběstačnost v potravinové výrobě. Výrobní prostředky u nás vlastnil dříve stát, dnes téměř vše vlastní cizinci a veškeré zisky a dividendy odcházejí do zahraničí. S tím, co posíláme do EU, mnohem více ztrácíme, než dostáváme na něčem tak typicky socialistickém – dotacích. Po třiceti letech se pokrytecky chlubíme německou firmou Škoda. Pyšníme se světoznámým japonským pivem z Plzně nebo japonsky hořkým z Moravy. Hynek Čermák se dme patriotismem nad kanadsko-americkým pivem. Možná více než 70% bývalého českého průmyslu patří dnes Němcům a dalším „spojencům“, včetně strategické výroby. Hlupáci prodali i to nejcennější – pitnou vodu a zničený řad si nechali. Dnes ji horko těžko za nemalé miliony města kupují zpět. Dokonce jsme prodali i státní zlatý poklad, který přežil od císaře pána, za pár bezcenných papírů nekrytých zlatem. Zbavili jsme se všeho, co přežilo i komunisty. To znamená, že jsme horší a hloupější než oni.

I těm nejhorším fanatikům neziskovek, které živí jednotlivé státy, říkají mainstreamová média aktivisté. O lidech, kteří žádají, aby se používal rozum a základní evropské hodnoty, se mluví jako o extremistech, rasistech, xenofobech, kteří mají nesmyslné požadavky. Spousta médií a politických neziskovek na obou stranách barikády je financována penězi ze zahraničí. Než vznikla lež nazývaná politická korektnost, říkalo se takovým lidem kolaboranti a to plným právem. Dnes jsou politickými předáky oslavováni. Tedy pokud nestraní Rusku, není-liž pravda?

Psychicky nemocná dospívající dívka se stala loutkou fanatiků zelené lobby. V OSN do očí říká politikům, že jsou hloupí, oni kývou hlavami a nadšeně tleskají (někdy může mít i Greta pravdu). Ve Švédsku nikdo neřeší její záškoláctví a ve vedlejším Norsku kradou děti rodičům za pohlavek. Ulicemi prochází zmanipulované davy řvoucí proti fosilním palivům, proti jádru. Ale drtivá většina používá auta, používá elektřinu a na talíři má jídlo, které by neměli, kdyby byla půda zastavěna solárními panely a elektrická energie na příděl, protože by nebylo dost pro všechny. Tyto zelené manipulace opět vytvářejí nové penězovody a další miliardy mizí z rozpočtů zemí i EU.

Kdo by si pomyslel, že třicet let po snaze o svobodu a demokracii budou mainstreamová média psát a vysílat úplně stejně jako Rudé právo a Československá televize v 70. a 80. letech. Tehdy se dennodenně objevovaly nenávistné zprávy proti Spojeným státům a jejich evropským nohsledům. Dnes, takřka stejnými slovy, média dennodenně vedou nenávistnou kampaň proti Rusku. Stačí porovnat veřejně přístupné dokumenty. Odpustili jsme Německu porobu, vraždění, odsun z pohraničí, plán na likvidaci Slovanů. Dnes jsme takřka jejich spolkovou zemí (vyjma životní úrovně a rovnosti postavení) a za minulostí jsme udělali tak tlustou čáru, že naši politici jezdí na setkání těch, jejichž předci vyhnali Čechy ze Sudet a tak strašlivě se stydí, že jsme jim to v roce 1945 vrátili i s úroky. Ale za mnohem menší utrpení od Sovětského svazu vedeme nenávistnou kampaň proti Rusku a o 21. srpnu 1968 se v médiích píše už celoročně. Nenávidíme pro okupaci Rusko, ale jsme jako členové NATO přinejmenším spoluviníky napadání svrchovaných států ostatními členy NATO, jako jsou Spojené státy, Velká Británie, Francie, dnes třeba Turecko. Takže co na jedněch kritizujeme, u druhých nanejvýš s výtkou (a to až po schválení EU) mlčky přecházíme. Historie se přepisuje urputněji než v 50. letech minulého století. Samozřejmě vše velmi podporováno našimi novými přáteli, na které socialistický tisk ještě před třiceti lety plival. Podlézali jsme Moskvě, teď to samé děláme ve Washingtonu a Bruselu.

Jako celek jsme jedním z nejtolerantnějších národů na světě, co se týká sexuálních odchylek (i když toto označení asi způsobí řadě těch, co to mají v hlavě jinak nastavené, ukrutné utrpení). Dnes životy většiny, za vydatné pomoci pomýlených politiků, diriguje stále více se rozšiřující společenství písmen (LGBT) a někdy se dá říci, že taky osoby, které by spíše patřily do psychiatrické léčebny. Přes tři tisíce milionů let (3 000 000 000) zde existuje svět o dvou pohlavích. Pak se sejde v Bundestagu parta politiků, většina zvedne ruce a vznikne třetí pohlaví a tím i třetí záchodky. Vznikla zvrácená gender politika, která je nebezpečnější než celý socialistický tábor dohromady. Vznikla opět jen z křiku neziskovek a pomatených nápadů. Tyto perfektně státem živené neziskovky s úžasnými zisky přikazují (a stát jako osel kývá), aby si ve školkách chlapci hráli s panenkami, holky s auty, aby panenky byly černé, aby rodiče byli bezpohlavní stvůry číslo 1 a 2. Vymýšlejí se zvrácenosti typu, že Oscary vyhrávají pouze bílí herci (nikoliv ti dobří, bez ohledu na barvu kůže), tupé návrhy na jeho přejmenování, ze státních znaků se lvům odstraňují pohlavní orgány, takže jsou zde zástupy eunuchů. V muzeích je málo vycpaných samic. V USA soutěži s ženami chlap cyklista, který si prostě myslí, že je žena a vesele vyhrává. Ale Caster Semenyovou svět pronásleduje, protože se narodila s vyšší hladinou testosteronu! Co se stane, až se někdo bude cítit jako lev a vrhne se na kolemjdoucí? Bude souzen za napadení nebo litován? Vůči těmto hnusům by měla být plná náměstí protestujících…

Stát nás den ode dne více nutí k tomu, co nemáme a máme číst. Už to chce dokonce vnucovat dětem prostřednictvím Člověka v tísni ve školách. Už ani korunu na Člověka v tísni, který mezinárodně již dávno není apolitickou neziskovkou! Stát rozhoduje, co jsou lži, dnes nazývané fake news, ale přitom stále častěji jsou při lživých zprávách přistižena právě mainstreamová média. Za 30 let jsme se nenaučili uznávat právo na odlišný názor až tak, že by někteří byli schopni lynčovat v zájmu svého jedině správného demokratického názoru, jak nám předvádí náměstí. A to už vůbec nemluvě o presumpci neviny. Svoboda je i o tom, že si budeme číst, co chceme, ať je to lež, ideologická kampaň, cokoliv. A tato svoboda v České republice i v Evropě a západním světě končí. Zde jsme úspěšně na cestě k orwellovské diktatuře.

Stát, kde se politici před třiceti lety dušovali, že zastupování lidu bude čiré jako křišťál, vymyslel již 10 let po převratu tzv. náhubkový zákon. Poskytování informací je stále více omezováno. Úředník se stal přinejmenším stejným pánem nad našimi osudy jako za socialismu, nikoliv služebníkem a rádcem. A takto by se dalo pokračovat dlouho a dlouho…

Nežijeme v demokracii, pokud si lžeme do očí a říkáme tomu politická korektnost. Nežijeme v demokracii se svobodou slova, pokud jsou nám cenzurovány názory, které se nelíbí druhým a pokud je nám vnucováno, co máme číst. Cenzurováno opět úředníky jako za komunistů, ale taky vynucenou autocenzurou a kolaborantskými neziskovkami. Nežijeme v demokracii, je-li právo jedince nebo skupiny povyšováno nad právo většiny. Nežijeme v demokracii, je-li možné odsoudit člověka bez soudu, ať už tak činí vyvolaná nenávist na náměstích a v politice nebo zapšklost a závist, kdy stačí pro zničení osoby ukázat mnohdy anonymně prstem, jak se děje především v anglosaských zemích. Nežijeme v demokracii, pokud je právo ilegálního narušitele hranic povyšováno nad práva původních obyvatel. Nežijeme v demokracii, jsou-li vraždy, násilí a teror na domácím obyvatelstvu páchané přistěhovalci neustále omlouvány jako něco zcela výjimečného. Nežijeme v demokracii, když omezujeme vlastní křesťanské zvyky kvůli těm, kteří ve svých zemích křesťany pronásledují. Nežijeme v demokracii, když se o Vánocích musíme procházet mezi betonovými kvádry. V takovém případě nás na konci cesty čeká zase jenom válka a zmar.

Radomír Dolanský

Zdroj: https://www.regionvalassko.cz/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVýroční zpráva BIS Chvojkovice-Brod   
Pridal tk Úterý 03 prosinec 2019 - 07:24:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ti čučkaři musejí být fakt slušnej oddíl - vydat výroční zprávu za r. 2018 na konci roku 2019 ... ta rychlost, ta operativnost, zkrátka solidní výkon hodný uznání.

Když se v minulých dnech začaly objevovat nekorektní a přiznejme si, ba přímo hanlivé, komentáře k výroční zprávě naší BIS za rok 2018, říkal jsem si: " ... co ti proruští trollové, xenofobové, zaprodanci a ztroskotanci, ta Putinova úderka, nepřátelé velké EU myšlenky a konspirátoři blbnou, proč na konci roku 2019 připomínají nějakou zprávu za r. 2018..??" Málem jsem si říkal, že tentokrát v tom budou naši čučkaři asi nevinně. Jenže omyl - ti umělci fakt vydali Výroční zprávu za r. 2018 dne 26.11.2019.

Datum vydání je zdánlivě malichernost, ale asi bude přesně vystihovat skutečný stav věcí. Jeden by si mohl říct, že možná do poslední únosné chvíle čekali zda se vítr neobrátí a zda nepřijít raději s nekorektní, leč pravdivější verzí. Přece jenom - vydat zprávu za r. 2018 v r. 2020 už by bylo fakt dost blbý, stejně tak, jako vydat ji pár dní (tedy v prosinci) před koncem r. 2019.

Ta zpráva má 25 stránek a zkrácená verze zní : za každou břízkou číhá zlej, proradnej Rus a zbytek stromů obsadily Číňani. Rus má na zádech PC propojené s baťohy Číňanů obsahující síťové prvky a lá Huawei - to aby mohli hacknout a narušit naše mírumilovné úmysly.

Že naši, aktuálně nespojenci, budou mít snahu zjistit co máme za lubem, bych bral jako normální a nedivím se tomu. Co mě ovšem zaráží je, že dle naší rozvědné služby jsou asi jediní, kdo mají snahu u nás vyzvídat a prosazovat svoje zájmy a plány. Při čtení mě jen tak bezděčně napadlo, zda už např. Američané, prostřednictvím svých technologií, přestali odposlouchávat vrcholné představitele Evropy. O tomto nebezpečí se zpráva nezmiňuje, takže asi fakt dali čestné pionýrské a potuplovali to přísahou na holý pupek, že nikoho neodposlouchávají. Jenže - vzpomínáte na vraždu novináře Kuciaka na Slovensku? Při té příležitost se šuškalo, že Amíci dodali detailní pohyb mobilů v onom zapadlém koutu Slovenska. Že prý čirou náhodou nad tím místem prolétal jejich nevyzvídající satelit. Nejednoho rusomilce by určitě mohla napadnout všetečná otázka - když mají k dispozici pohyb mobilů neznámých lidí v místě, kde lišky dávají dobrou noc, co takhle pohyb mobilů vrcholných představitelů státu? A to se nebavíme o odposleších. Ty zatím oficiálně praskly jen na Merkelovou a spol.

Teda já nevím, milí čučkaři, možná by stálo za to si jen tak cvičně zkusit spustit instalaci nejrozšířenějšího operačního systému ve státní správě, aktuálně Windows 10, a podrobně si všímat, co všechno musíte při instalaci odsouhlasit. Možná dojdete ke stejnému závěru jako početná skupina IT správců (které mám čest být členem), že se z operačního systému Windows stal sice graficky velmi pěkně vyvedený, ale jen prostý terminál na sběr informací od uživatele. A vzhledem k zaměření vaší služby by pak mohla být na místě otázka, co je cílem tak masivního sběru informací, kterému Huawei svými příležitostmi nemůže pokukovat ani po kotníky.

Zde si dovolím malou odbočku. Konspirativní, prokremelské, xenofobní ... zkrátka média, která mají tak půlroční informační náskok před mainstreamem, přišly se zajímavým tvrzením. Tvrdí, že silové složky Kremlu se v případě těch ukrutně nejtajnějších věcí dočasně vracejí ke klasickému psacímu stroji a to z obavy před sledovacími možnostmi USA. Měl je k tomu vést rozbor výpadku el. sítě ve Venezuele a Jižní Americe. Do té doby prý panovala shoda, že je dostačující nepoužívat OS Windows, ale systém s otevřeným (a tedy zkontrolovatelným) kódem. Ovšem možná jste zaregistrovali jistě konspirativní a směšnou zprávu, že Rus hodlá začít sázet výhradně na svoji elektroniku. A tady se kruh logicky uzavírá a celé to dává logiku. Zkrátka v Kremlu údajně sílí podezření, že v základních / řídících deskách vyráběných US firmami budou asi nějaká zadní vrátka pro nekalé aktivity a tedy jako obrana nestačí jen používat systém s otevřeným kódem, který je vrstvou nad firmwarem dané základní / řídící desky. K tomuto je má vést právě rozbor výpadků vzpomínaných el. sítí. Ono to totiž prý probíhalo tak, že z ničeho nic věci přestaly fungovat a nepomohly ani obnovy ze zálohy a resetování hodnot. Údajně pomohly až výměny celých řídicích desek, protože na postižených byl záhadným způsobem přepsán firmware, tedy prográmek na úrovní BIOSu, který řídí chování daného kusu hardware.

Tož tak. Na celé věci bude dobrá zpráva asi ta, že pokud se Rus pustí do miniaturizace elektroniky, tak současně se může dát do práce odvětví zajišťující výrobu přívěsných vozíků ... to aby zdroje energie ji byly schopné doprovázet a být nablízku. Tedy času máme nejspíše dost ...

No a na závěr - datum zveřejnění výroční zprávy signalizuje, že BIS je na tom s rychlostí asi jako Rus s miniaturizací. Možná je tedy namístě alespoň jedním zpravodajským okem kouknout na aktivity euroobčanky Jourové - zda její činnost nelze hodnotit jako nepřátelskou, navíc ve spojení s cizí mocí, když je spoluautorkou dokumentu, který má snahu autoritativně přepisovat dějinná fakta. Ono přepsat fakta může být z krátkodobého pohledu výhodnější, ale z dlouhodobého hlediska je to časovaná bomba s běžícím odpočtem. Komunisti by o tom mohli jistě sáhodlouze vyprávět ...

David Dvořák

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2019/12/8109-vyrocni-zprava-bis-chvojkovice-brod.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEET: Tři roky lží   
Pridal tk Úterý 03 prosinec 2019 - 07:14:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nezlepšil se výběr daní, nenarovnalo se podnikatelské prostředí a nezlepšil se stav šedé ekonomiky. Jako politický nástroj se však EET velmi osvědčila. Stát posílil svou moc nad drobným podnikáním.

Stát už tři roky sleduje malé podnikatele a živnostníky. Už tři roky žijeme s EET, už tři roky nám vláda o ní lže, aby si ji udržela. Od 1. 12. 2016 víme, jak to s námi vláda myslí. Je čas zavzpomínat a připomenout, jak to tehdy bylo.

Někdo slaví, jiný si to připomíná s hořkostí. Už samotný postoj k EET napovídá, na čí straně kdo stojí. Ti, kteří slaví, stojí na straně státu a jeho tažení proti malému podnikání. Andrej Babiš, Alena Schillerová, Karel Havlíček, Marta Nováková, sociální demokracie, komunisté, AMSP, HK ČR a Svaz obchodu.

S hořkostí naopak myslí na EET ti, kteří hájí svobodné podnikání a zájmy malých podnikatelů. Podnikatelské odbory, Asociace podnikatelů a manažerů, ODS, TOP09, STAN, Piráti, Strana soukromníků, Asociace soukromého zemědělství a další a další podnikatelské spolky. Především však s hořkostí a odporem myslí na EET asi 500 000 malých podnikatelů a živnostníků.

Čtenáři si zaslouží stručně připomenout, co je to EET. Je to nástroj sledování podnikatelů, kteří přijímají platby v hotovosti. Každou tržbu musí takový podnikatel elektronicky zaregistrovat, tedy nahlásit Finanční správě. Podnikatelé si museli sami za svoje peníze pořídit zařízení, které státu umožní jejich sledování.

A nedosti na tom, k prosazení EET v letech 2015 a 2016 rozjel stát marketingovou mašinerii ve prospěch EET. Reklamy v televizích, v rádiích i v tisku. To tady ještě nebylo, aby stát utrácel stovky milionů za reklamu na nový zákon! Jádrem sdělení všech těch reklam bylo, co vše se pořídí za peníze, které EET vymůže od těch podvodníků podnikatelů a živnostníků. A především přišli Babišovi poradci s třemi sice vylhanými, ale velmi chytrými slogany. Prý EET zvýší výběr daní, narovná podnikatelské prostředí a potlačí šedou ekonomiku.

Nezlepšil se výběr daní, nenarovnalo se podnikatelské prostředí a nezlepšil se stav šedé ekonomiky.

Jako politický nástroj se však EET velmi osvědčila. Stát posílil svou moc nad drobným podnikáním, Podle známého hesla „Rozděl a panuj“ kampaněmi k EET vyvolal Andrej Babiš u části nepodnikajících občanů třídní zášť vůči drobným podnikatelům, protože prý „všeci kradnú“. Stát a na něj navázané korporace sledují kdo, co a za kolik prodává. EET dala úředníkům do rukou klacek kontrol, kterými vyvolávají strach mezi podnikateli. Podnikatelé platí do státní kasy stovky milionů korun za pokuty udělené za banální přestupky. S EET přišla i Účtenkovka, nemravná loterie, kterou provází skandály a podvody.

Pokud tohle někdo považuje za úspěch, pak může slavit.

Jinak nic, žádný pozitivní přínos, žádné výsledky, které by se daly doložit. Mocní tohoto státu jsou spokojeni, a stovky tisíc malých podnikatelů a živnostníků cítí bezmocný vztek. Proč?

Protože:

Podnikatelé vydali za pořízení EET několik miliard korun – zbytečně a nedobrovolně. Další miliardy utratil za EET stát.

Nesnížil se počet kontrol, jak sliboval Andrej Babiš a jeho lidé. Naopak, jen za první tři roky vykonaly Finanční správa a Celní správa více než 240 000 kontrol!

EET zhoršila pozici drobných podnikatelů v konkurenci s velkými korporacemi, tedy ještě více pokřivila podnikatelské prostředí. EET byla jednou z příčin zavírání tisíců venkovských hospůdek a obchodů.

Kvůli EET přijaly Finanční správy a Ministerstva financí tisíce nových úředníků. EET poškodila pozici živnostníků ve společnosti. S EET se úředníci naučili chovat se při kontrolách nepřátelsky a manipulativně.

S EET se lež stala běžnou součástí našeho života – lež, že EET kritizují jen ti nepoctiví, lež, že je potřebná, aby se odhalilo, kdo nepřiznává tržby, lež, že se s ní zvyšuje výběr daní, lež, že narovnává podnikatelské prostředí, lež, že to mají všude v zahraničí, lež, že ji podnikatelé a živnostníci mají rádi.

Jaká je tedy tříletá bilance EET?

EET je návrat do dob totality, kdy byli všichni sledováni a všichni byli apriori sprostými podezřelými.

EET je zvrácená a obludná. Je to však jen výtvor lidí, a tedy sama Elektronická evidence tržeb za nic nemůže. To lidé, kteří ji vymysleli, prosadili a se zvráceným potěšením provozují, jsou špatní. Jejich myšlení je obludné, jejich motivací je zlo a jejich postoj k drobnému podnikání je nepřátelský. Andrej Babiš, Simona Hornochová, Alena Schillerová, Martin Janeček, ale nezapomeňme i na „zásluhy“ poslanců ČSSD, KDU-ČSL a KSČM, kteří ji pomohli prosadit a dodnes drží EET nad vodou – nepotřebnou a škodící, ale politicky tak cennou.

EET je nutné zrušit. Je to vřed na těle svobodné a demokratické společnosti.

Autor: Radomil Bábek

Zdroj: https://radomilbabek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=737447
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDalší blbá česká sluničkářka se stala obětí afrického násilníka. Zneužil a týral ji v Itálií   
Pridal tk Úterý 03 prosinec 2019 - 07:03:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
ITÁLIE - ČESKÁ REPUBLIKA / ČEŠKA BYLA V ITÁLII MULTIKULTURNĚ OBOHACENÁ OBČANEM NIGERIE!!!! 23-letá Češka poznala svého násilníka - trýznitele asi před rokem, a to přes Facebook. Šlo o Nigerijce, 26 let. No znáte to, láska jako trám...Před asi 15 dny se milenci poznali osobně. Dívka totiž sedla na autobus a dojela do obce Tribano, přičemž obdržela i nabídku k sňatku. Samozřejmě vůbec netušila, co jí na Apeninském poloostrově čeká...

Po osobním setkání ji totiž čekal pouze horor a šok. Za několik málo dnů plných komplimentů a dvoření se Afričan kompletně změnil. Jeho chování bylo agresivní, vyhrožoval jí, fackoval, napadal, fyzicky i psychicky. Dívku dokonce i okradl o asi 2 tisíce euro.

Hrubé zacházení pokračovalo po celé dny, dokud se dívce nepodařilo, ve chvilce nepozornosti svého trýznitele, zalarmovat prostřednictvím WhatsApp francouzského přítele, který okamžitě zavolal policii v Padově.

Dívka byla následně nalezena v malé místnosti v šoku, pak odvezena na stanici a na vyšetření do nemocnice. Mezitím začalo pátrání po násilníkovi. Ten byl dopaden a obviněn za únos a sexuální násilí. Pro úplnost: šlo o dalšího chudáčka žádajícího o azyl, který byl hostem neziskovky Edeco.

Zdroj: http://www.ilgiornale.it

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPavel Novotný v ruské televizi prosazuje zájmy Německa   
Pridal tk Úterý 03 prosinec 2019 - 06:57:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Novotný ale není žádný blbec.

Novotný v ruské televizi, Hřibovy protičínské aktivity, Kuberova návštěva Tchajwanu, odstranění památníku Koněva.

Nějak se nám po schůzce s chvilkovým SS Minářem opozice zaktivizovala.

Vší mocí se snaží torpédovat všechny pokusy prezidenta a některých členů vlády snížit naši ekonomickou závislost na Německu.

Celá ta banda je německou (v případě Pirátů globalistickou) pátou kolonou v ČR.

[youtube]3cez9GmOqmc[youtube]
Zdroj: http://www.zvedavec.org/vezkratce/16643/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUkázka desinformace šířené ČT aneb jak se dělá propaganda sluničkářů z Kavčích hor   
Pridal tk Úterý 03 prosinec 2019 - 06:49:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Česká televize odvysílala 1. prosince v pořadu 168 hodin lživou a desinformační manipulaci, kdy spojila náš web Eurabia s kauzou brněnské školy Vejrostová a kauzou Lékařů bez hranic. Zde si stručně můžete podívat jak Česká televize manipuluje a šíři desinformace. Proč tedy není i ona na seznamu desinformatorů? Protože přece tyto seznamy nepohodlných webů slouží k pronásledováni opozice a ne skutečnému boji proti desinformacím ...

Na našem webu Eurabia byl zveřejněn v říjnu článek: V Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu! Kde autorem komentáře je Martin Gust a nadpis je náš redakční. Článek pojednává o případu akce "Tolerance k náboženství se zaměřeným na islam." z roku 2017. To ovšem propagandistickým aktivistům z České televizi nebránilo v tom, aby lživě spojili náš web s kauzou protestu proti aktivitě Lékařů bez hranic na ZŠ Vejrostova!Toto je screen z pořadu České televize. Všimněte si červeného rámečku screenu našeho webu a článku o ZŠ Vejrostova. Ovšem když si to zvětšíte uvidíte, že ČT použila článek o události z 2017 a použila ho jako důkaz, že píšeme o kauze Lékařů bez hranic, což jsme vůbec zde na Eurabia nepsali. A takto ČT podprahově manipuluje a šíři desinformace. Jenže tyhle lži ČT nejspíše žádný tzv. web bojující proti desinformacím nebude kritizovat, protože přece jde o jejich společný zájem. Lhát o kriticích multikulturalismu ...

Celý pořad České televize můžete zhlednout zde:Už chápete proč Česká televize takhle o nás musí tvrdě lhát a šířit desinformace? Protože my zde na Eurabia.cz přinášíme necenzurované informace, které ukazují skutečnou situaci v Evropě. Dáváme prostor lidem různých názorů a to asi štve propagandisty multikulturalismu z Kavčích hor a jejich soudruhy v neziskovkách. A tak o nás lžou a šíři desinformace.

Zdroj: https://www.eurabia.cz/Articles/33599-ukazka-desinformace-sirene-ct-aneb-jak-se-dela-propaganda-slunickaru-z-kavcich-hor.aspx


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Sluníčkářům se to v hlavě už úplně popletlo.“ Okamura se vysmál Milionu chvilek   
Pridal tk Úterý 03 prosinec 2019 - 06:43:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura sdílel na svém profilu na Facebooku příspěvek s krátkým videem. V něm se vyjádřil na adresu spolku Milion chvilek, který žádá odvolání jistých politiků, konkrétně Andreje Babiše a Marii Benešovou.

Okamura na začátku videa, které pojmenoval „Milion chvilek pro nedemokracii“, hovoří o tom, jak se díval na záběry z demonstrace, kterou uspořádalo hnutí Milion chvilek pro demokracii.

„Oni pořád žádají opakovaně o odstoupení či odvolání některých politiků. Aby třeba premiér odvolal Marii Benešovou, nebo aby Andrej Babiš odstoupil. A jak víte, na jejich demonstraci na Staroměstském náměstí vystupovali politici, přímo poslanci ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09, STAN a Pirátů,“ řekl ve videu předseda SPD a dodal, že tito poslanci vystupovali přímo na pódiu.

Okamura dále poukazuje na to, že těchto pět stran je proti odvolatelnosti politiků. Podle jeho slov právě tyto strany blokují zákon o odvolatelnosti a jak uvádí, nejde zde o demokracii.

Jde o moc

„Tady jde o moc, protože jinak by přece neměli problém podpořit tyto návrhy a naopak tam kritizují jiné, konkrétně nás, kteří tu přímou demokracii prosazujeme. Takže kdyby tyto strany se naopak spojily a společně jsme prosadili ten návrh zákona k té odvolatelnosti politiků, tak samozřejmě by to prošlo i v Senátu a ta změna by byla hotová, ale o tom už ta mainstreamová média, přestože to velice dobře ví, tak to schválně nenapíšou,“ říkal ve videu Okamura.

V popisu videa Okamura dodal, že v Česku došlo k neuveřitelné situaci, kterou následně vysvětlil.

„Ti, co blokují demokracii, sami sebe označují za demokraty – a naopak ti, co skutečnou demokracii prosazují, jsou těmito lidmi označováni za fašisty či populisty. Sluníčkářům se to v hlavě už úplně popletlo. Kocourkov. :-) Naštěstí se jim už nedaří většinu lidí oblbnout :-),“ doplnil závěrem předseda hnutí SPD.

Zdroj: https://sptnkne.ws/A8Gk
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Zbytek světa Evropu ignoruje,“ zabodoval Babiš na klimatickém summitu OSN   
Pridal tk Úterý 03 prosinec 2019 - 06:39:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Madrid: Český premiér Andrej Babiš během klimatického summitu OSN v Madridu zkritizoval státy, které podle něj jdou proti proudu Evropy v otázkách emise a nerespektují Pařížskou dohodu o změně klimatu.

Babiš poukázal na to, že konference se nezúčastnili ani zástupci všech členských států EU. „Evropa tady není, ani pan Macron, velký protagonista, ani paní Merkelová, není tu plno dalších premiérů,“ prohlásil premiér ve svém projevu před ostatními politiky.

Mimo jiné dodal, že Česko klimatické závazky stanovené do roku 2020 splní a v některých oblastech je i překoná. Upozornil ale, že uhlíkové neutrality není možné dosáhnout bez jaderné energie.

„Bez podstatného zvýšení jádra v energetickém mixu není možné nejen v České republice dosáhnout uhlíkové neutrality,“ řekl.

Svá slova zopakoval i na Twitteru. Dodal, že Česko na to je připraveno. „Uhlíkové neutrality ale není možné v ČR dosáhnout bez zvýšení jádra v energetickém mixu. Ani bez investic do obnovitelných zdrojů. Bude to stát stovky miliard a energie a my jsme připraveni do toho jít. Úsilí ale musí vyvinout všechny státy světa bez rozdílu a ne jen Evropa,“ napsal Babiš.

Kdo nerespektuje povinnosti?

Babiš také zmínil možné zavedení uhlíkové daně. Podle něj mnoho států nerespektuje závazky a je potřeba řešit otázku klimatu právě s nimi.

„Ty státy, které vyrábějí a mají emise, tak tam se říká, snižte emise. Ale některé státy v pohodě nakupují výrobky z Číny, Česká republika taky. O tom je taky debata, je potřeba se podívat na to. Pokud nedonutíme státy, které nerespektují závazky, a zároveň spotřebováváme a nakupujeme jejich zboží, to je k debatě,“ uvedl premiér.

„Jde o to, že zbytek světa Evropu ignoruje. Pokud Čína, Vietnam, celá Afrika, Indie, jedou uhlí, jdou totálně proti proudu Evropy,“ dodal.

Zdroj: https://sptnkne.ws/A8Qx

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3396 sec,0.0996 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,916kB