Neděle 29 prosinec 2019
„Moje babička je stará ekosvině.“ Video z Německa otřásá internetem. Připomíná fanatismus Hitlerjugend   
Pridal tk Neděle 29 prosinec 2019 - 11:39:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Internetové sítě po celém světě obletěla zpráva, že v Německu sbor malých dětí zazpíval v tamní veřejnoprávní televizi výchovnou písničku o babičce, již nazývá „starou ekosviní“.

Toto video je znevažování a zastrašování starších lidí, na konci písně děti hrozivě říkají v angličtině před kamerou: „Nedovolíme vám to, musíte s tím přestat!“

Tato zpívaná dětská křížová výprava byla napsána, režírována a produkována dospělými. Dospělí použili děti k vytvoření politického poselství, které bylo financováno německým státem. Nemáme slov!

Dívky z dětského sboru WDR Dortmund zpívaly na přelomu roku tuto píseň. Text je následující:

"Moje babička řídí motocykl v kurníku." To je tisíc litrů super každý měsíc. Moje babička je stará ekosvině!
Moje babička říká: „Motocykl je opravdu super.“ Tuto věc používá v pečovatelském domě jako invalidní vozík. Moje babička je stará ekosvině!
Moje babička jede k lékaři v SUV a přejíždí dvě babičky s chodcem. Moje babička je stará ekosvině!
Moje babička smaží vepřové kotlety každý den, protože slevové maso je téměř nic. Moje babička je stará ekosvině!
Moje babička už nelétá, byla obrozena. Místo toho nyní pluje desetkrát do roka.
Moje babička už není ekosvině!
Nedovolíme vám to dostat pryč! “

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMá to jednu zásadní chybu - M. Zeman je prezident, zatímco vy jste ...   
Pridal tk Neděle 29 prosinec 2019 - 07:04:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Se shovívavostí a určitou ještě sváteční laskavostí, byť v politice skoro nepatřičnou, netřeba hovořit o nulách a nýmandech, ostatně jádro tohoto označení z nich všech čiší na sto honů a čouhá jak sláma z bot. Ano, ze všech těch dam a pánů, kteří (které) jednohlasně, bojovně až, místy vztekle a zle, označují ve svých komentářích sváteční poselství, projev pana prezidenta za všelijaký, jen né dobrý, moudrý, státnický a trefný.

Kdo však chce psa bít, hůl si vždy najde, říká se a tady v tom případě se našla těch holí hromada, přehršle přímo. A těch bijců, panečku, to jsou zástupy různých pišišvorů, povětšinou z řad těch už předlouhých sedm roků zklamaných a naštvaných voličů někoho jiného, než právě Miloše Zemana na post nejvyšší, hlavu státu.

A zase se vesele lže, manipuluje, podsouvá, fabuluje, vytváří se ze slov, pronesených panem prezidentem, něco úplně jiného, s jiným smyslem a obsahem. Dokonce i některá média ze slov, vytrženích z kontextu projevu, tvoří chytlavé a špinavě bulvární fake news, dezinformace. Viz Seznam Zprávy titulkem svého článku "Zeman kritizoval pomalost úřadů, považuje se za klimatického kacíře a lidem přál bolest", což ale u tohoto webu je tak nějak už normou.

Pan prezident nedal ani na rady nějaké paní Hovorkové z jednoho z nejpokleslejších dezinformačních deníků Fórum24, která mu dokonce sepsala, co by měl říkat ( https://www.parlamentnilisty.cz/…/Prezident-Zeman-ma-Vanocn… . Až tak!

Ale našli se i různí jiní čičmundové, kteří nešetřili, sice už ex post, radami a návody, přímo koncepty, co a jak měl pan prezident ve svém poselství říkat. Někteří (a některé) dokonce označili pana prezidenta za všechno možné, jen ne za moudrého a vzdělaného člověka, kterým ve skutečnosti je. Takový pokleslý, přímo až vulgární slovník, rétorika dnešních lapšolidí, převážně pražskokavárníků. Komediantskou obec zastoupila neuvěřitelná až, už vyšeptalá Daniela Kolářová, dle které jsou hlavy států V4 (kromě Sorosovy figurky Čaputové) přímo "narušení lidé" ( https://www.parlamentnilisty.cz/…/Celni-politici-jsou-narus… ). No, ona už zřejmě žádná Audience nebude, ani před kamerami, tak zase k ní - jenom shovívavost, tentokrát odhalila jenom své už jaksik pamatené myšlení ...

Jeduplný a vzdělání plus rozumu prostý člověk Fendrych, tak ten byl úderný až revolučně, ten ve svém textu opakovaně řičel "abdikujte!" ( https://www.parlamentnilisty.cz/…/Abdikovat-zada-Fendrych-p… ), mezi větami plnými urážek a sprostot. Inu, také způsob, jak si vylévat své komplexy a frustrace z vlastní malosti a ubohosti.

Těch různých výlevů, ze kterých čišela ta jeduplnost a zloba, zášť, přímo nenávist, se vyrojilo v éteru povícero, tyhle výše uvedené příklady jsou ilustrací, příkladem.

Máme moudrého a prozíravého prezidenta, zaplať za něj přírodo a prozíravá, dobrá většinová volba občanů, můžeme se těšit ještě na tři roky do ukončení jeho mandátu, kdy bude hájit tuto naši krásnou zemi, bude činit a konat v jejím zájmu a tím i v zájmu nás všech.

šichni ti ratlíci, dorážející na jeho kotníky, byť nemocné, mají prostě smůlu a nezbývá jim, než poštěkávat, lhát, vymýšlet si, překrucovat jeho slova, vykládat je jak se jim jenom zlíbí.

Přejme, my všichni lidé dobré vůle, panu prezidentovi Miloši Zemanovi do dalšího roku a i do těch dvou následujích, mnoho sil, zdraví a zachování si svého moudrého státnictví.

Přejme to tím i nám samotným, protože je to třeba v této době.

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Zdroj: Vaše Věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSváteční Wimbledon pražské havlérky   
Pridal tk Neděle 29 prosinec 2019 - 07:00:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Při nedávné účasti na vysílání internetových pořadů na Svobodném rádiu Beta Kladno a vojensko-historického Cassus Belli na Slobodnom vysielači Myjava jsem se dopracoval ke zjištění, že současnou českou komediální politickou scénu lze přirovnat k situaci kolem tenisového utkání. Samozřejmě s vydatnou dávkou vánoční silvestrovké nadsázky. Na kurtu se rozcvičuje globální hráč Babiš koučovaný nejen Sorosem a Allbrightovou, ale rovněž Merkelovou a německými bankami. Někdo musí pracovat na udržení německého vysokého životního standardu v době nastávající krize.

Budou to samozřejmě především Češi, Poláci, Slováci a další kolonie na východě řízené podle německých zájmů dosazenými guvernéry, či guvernérkami. Babišovi nahrává jako sparingpartner hráč evropské úrovně Mirda Kalousek koučovaný Merkelovou, katolickou církví papeže Františka a sudeťáky. Oba špičkoví hráči si nahrávají v poklidu, protože jsou nad věcí a mají dávno vystaráno. Vědí, že povyk kolem Čapího hnízda a Agrofertu je pouze komedií pro duté hlavy ochotné zdarma blbnout na náměstích v cizím zájmu. Babiše přece živí nikoli zadlužený Agrofert, který mu jako nepatří, ale především jeho chemické fabriky u nás, na Slovensku a jedna aktuálně ztrátová v Německu. Dvojka hlavních herců české politické komediální scény přehlíží ostatní služebné figurky nižších kategorií jako kdysi Brežněv kolchozní celinu, skot a brav. Fiala v zeleno-duhovém tričku, šéf vítězné strany v propagaci nacismu pomníkem v Řeporyjích, sbírá míčky a uctivě nosí Kalouskovi. Přitom sní o tom, že jednou bude moci líbat v kleče ruku Allbrightové, stejně jako Babiš, a nejen zadek Merkelové, případně propocené a probzděné koženky sudeťáku Posseltovi. Umaštěné papíry, kelímky a psí šišky kolem hřiště uklízejí euromarxističtí svazáci dredař antifa Bartoš a zelená duhovka Pekariová. Oba se opájejí nereálnými chimérami o tom, že nahradí svého šéfa Kalouska. Bartoš sní rovněž o tom, že se dostane do Bakalova Aspen Institutu, kde je kolegyně už pevně usazená spolu s Charanzovou, Dlabajovou za ANO, Hamáčkem za ČSSD, exministrem Šedivým za ODS a samozřejmě generálem ve výslužbě Pavlem. V popelnici nalézají Fialou odhozeného modrého ptáka a generála ve výslužbě Pavla, který s lupou v ruce hledá svůj zelený mozek. Bez něj nedokáže domyslet, jak povede z Pobaltí a Ukrajiny strategickou morální a obrannou agresi proti Rusku a ještě k ní přesvědčí české voliče. I on se opájí chimérami, jak s podporou Allbrightové, Bakaly a tabletových makovic získá pozici českého prezidenta ve službách Sorose a Německa. Nevadí, že moudrosti moc nepobral a čest vojáka někde zapomněl v latríně na cestě za korytem. Zato má pěkně zastřižené vousy a dokáže holou rukou zabít králíka, takže by byl vzorový euromarxistický německý prezident a guvernér. Takový historicky Hácha, či aktuálně česká verze Čaputové, kterému nahoře něco chybí a dole něco málo přebývá.

Na lavičce u kurtu sedí levá a pravá ruka ďábla, hlavní Babišovi lokajové. Především Pocheho žák Petříček řídící politiku stále prohnilejšího rodinného podniku se značkou ČSSD, pravý syn svého otce. Spolu s ním čeká na rozkazy šéfa Bundeswehr Metnar. Hlídají Babišovi ručník, župan a čisté spodky. Oba sní o tom, že získají trvalou vedoucí pozici v Aspen Institutu a koryto v Bruselu, případně po vzoru Stropnického, post velvyslance za zásluhy v podlézání Sorosovi, německé EU a Babišovi. Osvědčená cesta ke korytu je plnění protinárodních rozkazů typu podpory afroislámské migrace, nákupu nejméně vhodných vrtulníků, preferencí německé výzbroje, zařazováním naší armády jako kanonenfutru do německého Bundeswehru, v přinejhorším podpisy různých „nezávazných“ smluv. Vedle se nudí král neziskovkářů Pánek. Chce se poptat ligových hráčů, zda mu Allbrightová neposlala nějaký ten miliónek. O svátcích je třeba nakupovat dárky. Peněz je málo, neboť petrodolarové a fondy podporující islamizaci Evropy se rozplývají při financování demokratické války v Jemenu ve jménu saúdské islamistické svobody a lidských práv. Na trávníku kolem kurtů vyhnal vánoční deštík z nor mnoho hlodavců. Z jedné kouká euro-Prouza a z další, vyzdobené nápisem Masarykova dělnická akademie se kření socialistický slouha německých zájmů, bývalý eurokomisař a nejbohatší český důchodce Špidla.

Za plotem organizuje nedostudovaný farář Minář s pomocí několika placených aktivistů a požehnáním bývalého komunistického kádrováka a samozvaného kněze Halíka další komediální nástup tabletových makovic. Vše se děje podle fýrerského principu, dobrovolně, zdarma a nezištně. Opět se má jednat o demonstraci proti Babišovi, která přinese, jako vždy, další voliče-Babišovi. Samozvaný profesor Kohout osahává v tlačenici mladší kluky a povykuje obzvlášť hlasitě. Čeká se jen na Pavla, který se prý přilepil generálským knírem, neznámo mezi kterými půlkami. Večer vyrazí Minář pro pochvalu na Babišovo velitelství v Praze na Chodově a možná i na kus řeči s jeho nahrávačem Mirdou. Halík sní o tom, že s podporou heretika Františka, Sorose a pražské havlérky se stane nejmorálnějším pražským arcibiskupem, či imámem s nekonečnou nabídkou roztoužených chlapeckých zadků. Přitom nezapomíná morálně napadat kardinála Duku za krytí pedofilů v církvi. Od předlistopadového oceněného soudruha bojovníka proti náboženským bludům a lektora VUMLu (Večerní univerzita marxismu leninismu) urazil přes Postupim a Varšavu dlouhou a hlavně morální cestu. Od ministra Metnara dostal nedávno ocenění odbojáře třetího odboje. Asi za pobyt s Havlem na utajeném pracovišti v protialkoholní léčebně. Jeho podobně orientovaného kamaráda Hermana vyznamenal pro změnu šéf Svazu bojovníků za svobodu Vodička. Svůj k svému.

V nedaleké nádražní restauraci stojí u pisoárů, každého pro jiné pohlaví, pseudolevičáci z pražské havlérky soudruh Filip a přítel Hamáček. Řeší problém, kam zmizel socialistický testosteronový býk Onderka, který měl nabrat Babiše na rohy. Zbyla po něm jen nevábná hromada v lihovém domě po večerním posezení se šéfem socialistů a boji s panáky. Oběma bývalým marxistům, současným euromarxistům ujel politický vlak s voliči, když měli hlavy zaražené mezi Babišovými půlkami a podporovali protinárodní politiku euromarxistické německé EU. Filip přemýšlí o tom, jak poletí kontrolovat plantáže ve Vietnamu, zatímco Hamáček o tom, že si dá dalšího panáka, raději dva, než úslužně vyrazí s denním hlášením k Petříčkovi a Pochemu a poté domů za Bakalou do Aspen institutu, mezi své vlastenecké přátele. Každý sní na své úrovni. Soudruha i přítele šmíruje na WC vzrušený zaměstnanec Hamáčkova ministerstva vnitra a pornoherec Jakub Janda, který kontroluje, zda stojí i správných pisoárů, močí v souladu s evropskými hodnotami a neporušují práva třiceti dalších pohlaví.

V kabince za jejich zády se starosta Řeporyjí přehrabuje v přetékající míse, kterou vrchovatě naplnil a snaží se uplácat tvárnice na stavbu pomníku SS vlasovců v Řeporyjích. Slastně mlaská a hlasitě vypouští větry do taktu písní „Deutschland Deutschland über Alles, Horst Wessel Lied“ a „Óda na radost.“ Přitom sní o přetékajícím politickém korytu, minimálně v euromarxistickém německém Bruselu. Považuje se za velkého politika a geniálního mediálního manipulátora, protože tvoří kromě historicky zastydlého nadávání na neexistující komunistickou hrozbu, aktuálně jediné viditelné téma současné ODS, podlézání Německu stupidními útoky na Rusko. Svými sprostými, arogantními a nemorálními komediemi si koryto u Allbrightové, Merkelové a Fialy jistě vyslouží. Na dveře kabinky netrpělivě buší vládní zmocněnkyně Babišova úřadu vlády, árijsky stepilá atletická blondýna Eugenie Číhalová s modrýma očima v oduševnělé tváři. I ona si chce šplhnout u sudeťáků a kryptonacistů v Berlíně a v německém Bruselu. Číhalová se cítí ohrožena atomovým Hřibem a garážovým Kolářem. Ti se výrazně zviditelnili v podlézání Berlínu útokem na pomník maršála Koněva a tím i památku 148 000 sovětských voják, kteří osvobodili v roce 1945 Československo a zastavili tím nacistický protislovanský teror a holocaust. Babiš se totiž chystá pod záminkou investic zadlužit výrazně naši republiku u německých bank, samozřejmě nezištně. Tím posílí koloniální závislost na Německu, sníží možnost odchodu z německé EU a posílí propojení naší armády s Bundeswehrem. Proto chce Číhalová na demonstraci podpory politiky Babišovy germanizace naší republiky vyrobit několik tvárnic, případně hnědý věnec, páchnoucí jak Hitlerovy spodky. Ten na oslavu hrdinů SS, kteří s nasazením života bojovali v Osvětimi i jiných rekreačních střediscích proti židákům, cigánům a slovanské verbeži, éj, čo to táram, komunistům. Z tohoto hlediska je ilustrativní, že v Bundeswehru, stejně jako v celém Německu se v souladu se zákonem nehajluje a nemalují svastiky. Nicméně se dodržují nacistické vojenské rituály a pějí na oslavách nacistické písně. Intelektuálové z pražské havlérky typu starosty z Řeporyjí se patrně domnívají, že nacisti, kteří v Německu veřejně nehajlují a nemalují svastik, stejně jako ti, kteří to na Ukrajině a v Pobaltí provádějí veřejně, jsou zamilovaní do Židů. Starý Jehova je údajně jediný bůh, který má smysl pro humor. Místy evidentně dost cynický a namyšlené hlupáky trestá slepotou.

V nedaleké restauraci sedí pospávající kníža se sudeťákem Posseltem. Dávají si osmý chod vepřových a hovězích uzenin a paštik vyrobených v Agrofertu z vodňanských kuřat vypěstovaných v Polsku. Vše za peníze získané komedií kolem likvidace vepřína v Letech. Díky vydatnému podílu americké sóji jsou pochutiny nadýmavé, takže Posselt sedící na dvou židlích si povoluje vůdcovské koženky číslo osmdesát. Na stůl nosí euromarxistická sudeťačka Válková s bydlištěm v Passau a Herman, vlastenecký a morální milovník sudeťáků a mladých chlapců, oba státní zaměstnanci a bojovníci za lidská práva Babišova úřadu vlády. Upocený euromarxista Dolejš z KSČM prohání u vchodu automaty. Ministr Plaga chystá v koutě stolu posilování inkluze a výrazné zjednodušení školních osnov. Hloupost budoucích českých generací je zaručena a se stane normou na úrovni afroislámských pasáků koz. K tomu jim pěje Kocáb o tom, jak jsme kdysi žili v nenormálním Absurdistánu. Povykem probuzený kníža si s Posseltem připíjí japonským pivem z Plzně, francouzskou pitnou vodou z Prahy a dobře baví blbostí nemalé části mladé české generace. Céska Trottl, dóbra Trottl. Volají Merkelové, že další nástup tabletových makovic v euromarxistické německé kolonii východní Afrika-Česko ve prospěch koloniální germanizace se vydařil. Domů vyrazí v německém autě z Boleslavi, nebo v korejském z Nošovic. Ja, ja, zeme céska, dómof muj.

V protinárodní ČT placené z našich daní a na Seznamu připravují reportáže na oslavu Wimbledonu 2019 pražské havlérky jako dalšího vítězství svobody, demokracie, rasového multikulturalismu, globální sexuální revoluce, vlády menšin a politicky korektní pravdy a lásky. Zdůrazňují, že se máme skvěle a čekají nás ještě skvělejší zítřky v německé EU. Mají sice problém odlišit od sebe euromarxistické partaje pražské havlérky (ANO, ODS, ČSSD, TOP 09, KDU-ČSL, STAN, Piráti, KSČM). Ty jsou díky svému vedení a zastoupení ve sněmovně a senátu, o europarlamentu ani nemluvě, jedna jako druhá protinárodními slouhovskými rodinnými podniky cizáckých zájmů. Nicméně, to nevadí, národ za třicet let dostatečně zblbl. Stádo pubescentních tabletových makovic, zkráceně „tableti“ propuká v neutuchající jásot. Proč se učit, když můžeme demonstrovat! Volají po nahrazení Babiše jeho hlavním lokajem Petříčkem. Ilustrativní doklad jejich pronikavé inteligence i faktu, že inkluze podporovaná dlouholetou mediální masáží, a pokud možno drogami, opravdu zabírá. Stádem vzájemně zdivočelí „tableti“ mávají zelenými kartami s fotkami Gréty. S orgastickými posunky doprovázenými téměř opičími skřeky poblázněných, či nafetovaných euro- mužen připomínajícími africké křepčení kolem ohně se každý ze stáda cítí osobností. Oslavují svoji cestu do německého euromarxistického otroctví v rámci německé východní Afriky-Česko.

Martin Koller

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZajímavé zamyšlení   
Pridal tk Neděle 29 prosinec 2019 - 06:55:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Francie je naprosto v háji a všichni by měli pochopit, jak se tam
dostali, neboť tento scénář hrozí v budoucnu i nám. Začíná to tím, že
ekonomika roste a chybí zaměstnanci pro manuální, a ne příliš placené
profese. Střední třída se má velmi dobře, bohatí chtějí více bohatnout a
rozšiřovat výrobu a vláda chce růst HDP aby mohla disponovat s více
penězi.

Francie má ale smůlu – pracovité Středoevropany ponechala Stalinovi
napospas spolu se spojenci – začne si tedy dovážet muslimy a
černochy. První přijdou ti schopnější a opravdu ekonomice pomohou,
ale své děti vychovávají stejně zaostalým způsobem, jako v Africe.
Druhá generace je pak méně užitečná než ta první – podřadná práce
jim nevoní a na lepší nemají ani intelekt, ani vzdělání a začne
zatěžovat sociální systém a navyšovat kriminalitu, a přitom se bouřit
proti státu. Je tedy nutné si dovážet další a další migranty a doufat, že
budou chtít pracovat.

Jenže ti jsou ještě méně kvalifikovaní, než ti první a rovnou tedy
žádají o azyl a velká část vůbec nepřemýšlí, že by měla někdy
pracovat – stačí si udělat 3-5 dětí a z jejich sociálních dávek pohodlně
vyžijí, aniž by peníze použili ve prospěch vzdělání dětí.

To, co zprvu vypadalo jako ideální integrace se zvrhává v závody, kdo
víc ošidí stát. Navíc téměř všichni migranti posílají desátky z výdělku
i sociálních dávek zpět do Afriky, což slouží jejich příbuzným jako
platba pašerákům za cestu do Evropy. Počty sociálně potřebných
raketově rostou a státu dochází peníze. Jediný, koho může stát obrat je
ale střední třída. Vysokým zdaněním jsou odčerpávány peníze od
střední třídy k sociálně potřebným migrantům a jejich potomkům.

Ti ale, jak víte, značnou část těchto přerozdělených peněz posílají do
Afriky, zatímco pracující střední třída by je utratila ve Francii – to
způsobí postupný úbytek pracovních míst a nezaměstnanost roste, což
opět zvýší počet sociálně potřebných. Veškerá sociální pomoc tak
přichází vniveč a čím více stát přerozděluje, tím je sociálně slabých
více, a i čím dál více Francouzů se stává sociálně slabými. Zároveň se
k hranici chudoby přibližuje i kdysi bohatá střední třída.

Sociální nepokoje narůstají a jelikož jsou lidé hloupé ovce, které
nechápou, jak je stát, potažmo migranti do této situace dostali, všichni
volají po sociální rovnosti a zvyšování sociálních dávek, což
ekonomickou situaci státu opět zhorší.

Během 3 generací dokáží migranti z Afriky naprosto rozvrátit
ekonomiku vyspělé země jako je Francie, a to jen svou mentalitou.
Tímto způsobem se propracuje stát do stavu, kdy už není komu brát,
aniž by to nevyvolalo povstání a nepokoje a nezbývá než do dotáhnout
do regulérního státního bankrotu!!!!

Francie již nemá kde brát, a teď už bude jen čekat na bankrot, což
položí celou tu slavnou EU!

Milan Štrupl

Zdroj: https://www.pozitivnisvet.cz/zajimave-zamysleni/Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPetr Štěpánek zoufá nad Letnou   
Pridal tk Neděle 29 prosinec 2019 - 06:52:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ti lidé, kteří tam vystupovali, to bylo šílené panoptikum. Jestli toto by měla být nějaká varianta k Babišovi, no tak to tedy nevím… Vezměme si to popořádku.

Napřed na podium vylezl nějaký „jáhen ze Sudet“. Potom tam zpíval s kytarou narcis Klus, pak Jan Piňos – ekoterorista, můžeme s nadsázkou říct. Díky takovýmto lidem u nás vázne výstavba dálnic. To jsou lidé, kteří mají raději čolky a žáby než lidi. Kdo tam byl dál? Ano, pak tam řvala Sandra Pogodová, naprosto smyslů zbavená. Nebo zpěvačka Basiková v roli politologa, jenž nám pojede na venkov vysvětlit, koho máme volit, neb my venkované jsme nesvéprávní. Kdo dál? Demagog non plus ultra, vrchní elf a bonzák Kartous.
Pak práskač Banga, udavač. A rudý Zdeněk. Tím myslím tedy Zdeňka Svěráka a narážím na transparent, který byl na jedné z demonstrací proti Marii Benešové. Byl na něm nápis „Rudá Marie“.Jenže Marie Benešová nikdy nebyla v KSČ, zatímco Zdeněk Svěrák, jenž pěl na letenském pódiu o loupežnících, rudou knížku vlastnil a ještě k tomu podepsal Antichartu.

Prostě když znáte tyto souvislosti, tak je to směšné. A pokud toto má být nějaká „elita národa“, která bubnuje – svrhněme toho nahoře? No tak já tvrdím, že dát dohromady takové panoptikum, je fiasko.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOd čtenáře: Otevřený dopis premiéru Babišovi a ministru Petříčkovi ohledně jejich vyjádření k přijetí zákona o Dni památky obětí invaze a následné okupaci vojsky Varšavské smlouvy   
Pridal tk Neděle 29 prosinec 2019 - 06:47:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
(oba se vyjádřili v tom smyslu, že prý srpen 1968 je pro český národ stále obrovské trauma), následuje tedy moje reakce formou otevřeného dopisu...
27.12.2019


Pánové Babiši a Petříčku (rozhodně nemůžu napsat vážení, protože si vás vůbec v ničem nevážím, neboť vážně není za co, promiňte), opravdový a skutečný český a slovenský národ, tedy obyčejní, normální, slušní a pracující lidé s pevným charakterem a morálně volními vlastnostmi ( mimochodem – což vy ani jeden nejste), kteří řádně a poctivě platí daně, ze kterých jste placeni i vy jako jejich služebníci a sloužící těmto národům a jeho všem obyvatelům, mají trauma z vás, z vašich lží, překrucování a falšování dějin, z vašich podlostí, z vašich zlodějen, z vašeho chorobného podněcování k nenávisti k Rusku, k ruskému národu, z vašeho lokajského poklonkování západu, z vašeho vlísávání se Evropské unii, z vašeho patolízalského podbízení se USA, z vaší nechutné odporné servility k Bruselu, z vašeho cynismu a vaší snahy překrucovat fakta o vinících a obětech druhé světové války, z vaší odsouzeníhodné souhlasné podpory prohlášení Evropské komise o tom, že druhou světovou válku začal společně Hitler se Stalinem, tedy fašistické Německo a Sovětský svaz, z vaší úmyslné provokace namířené proti Rusku přijatým zákonem připomínat den 21. srpen 1968 jako Den památky obětí invaze a následné okupace vojsky Varšavské smlouvy.

Český a slovenský národ (a věřím pevně, že je to většina jejich obyvatel), rozhodně NEMAJÍ žádné TRAUMA ze dne 21. srpna 1968, jak stále usilovně, cíleně, promyšleně, záměrně podsouváte lidem a snažíte se tak již desetiletí přiživovat, vzbuzovat a u jisté části populace (- neschopné analyzovat geopolitické události a vývoj) udržovat při životě jejich vzdor, odpor a nenávist ke všemu nejen tehdy sovětskému, ale i k ruskému, k Rusku.

Stručně vám to zopakuji: – „Babiši a Petříčku, český a slovenský lid NEMÁ TRAUMA z 21. srpna 1968, nýbrž MÁ TRAUMA z vás, z vás všech těch polistopadových zaprodanců, vlastizrádců a kolaborantů!!“ (Petříček byl v té listopadové a polistopadové době ještě klouček, tak ten o tom ví navíc houby!)

To tak zvané trauma, tedy deprese a stálý psychický panický strach z tohoto dne, z této události, z příchodu vojsk Varšavské smlouvy a zachránění Československé socialistické republiky, mají v sobě stále právě všichni ti zloději, podvodníci, velezrádci a vlastizrádci Československé socialistické republiky, lokajové a kolaboranti západu a USA, ti, kteří svou podvratnou činností „pracovali“ na rozbití ČSSR, dále pak i „ukřivdění“ potomci v druhé světové válce poražených fašistů, potomci tehdejších fašistických a nacistických kolaborantů hitlerovského Německa, potomci spolupracovníků a udavačů gestapa, čekající a očekávající všichni tito jakousi satisfakci za tu jejich drtivou ponižující pro ně porážku sovětskou Rudou armádou ve druhé světové válce, dále pak i všichni ti staronoví globalizátoři, kteří cíleně vedou evropské národy a přivedli je a Evropu k zániku.

Příchod spřátelených vojsk pěti socialistických zemí tím také narušil plány všech těch už natěšených nejrůznějších továrníků, fabrikantů a spekulantů, či již vlastně jejich potomků, kterým byl v souladu s Košickým vládním programem z roku 1945 zcela správně znárodněn majetek v únoru 1948. Vstup spřátelených vojsk VS (Varšavské smlouvy) též znemožnil na dlouho chutě revanšistům a po právu a zásluze odsunutým sudetským Němcům požadovat nazpět majetek, který jim byl zcela po zásluze a právu zabaven v souladu s tak zvanými Benešovými dekrety.

Vstup vojsk VS na území Československa zcela zmařil a překazil stoupencům prozápadního režimu a tedy kontrarevolucionářům pronásledování komunistů, jejich fyzickou likvidaci, vraždění a věšení na kandelábry u silnic, jak tyto živly měly naplánováno. Vstup vojsk VS na území Československa také pochopitelně narušil a o celá dvě desetiletí oddálil plán staronových globalizátorů.

Právě všem těmto výše jmenovaným sortám, které se již tak moc těšily na „radostné“ znovu nastolení kapitalistického režimu a „pořádku“ v dosud socialistickém dobře prosperujícím Československu, to jest okrádání, znovu kapitalistické vykořisťování dělníků a zemědělců, rabování, drancování a vyvezení majetku do kapitalistického západního „ráje“, zotročení obyvatelstva, vyrvání prosperující socialistické země ze svazku spřátelených zemí východního bloku a její zavlečení do pařátu a chřtánu západu, do područí USA, do vojenského teroristického bloku NATO, na vraždění a pronásledování členů komunistické strany a pogromy na ně, a těm čekajícím na onu jakousi satisfakci za porážku ve druhé světové, zatknul tipec bleskový, perfektně zorganizovaný a včasně razantně provedený vstup nám spřátelených vojsk Varšavské smlouvy (jejíž jsme ostatně byli také členem) v čele s vojsky Sovětského svazu dne 21. srpna 1968.

Pro všechny výše vyjmenované v předcházejících několika odstavcích ANO, – 21. srpen 1968 je trauma!! Pro ně!! A to je dobře!! Věřím tomu!

Pánové Babiši a Petříčku, je-li pro vás opravdu toto datum takovým traumatem, jak oba dva tak prohlašujete v médiích a na sociálních sítích, jistě máte (a jsem o tom přesvědčen) nejednoho společného jmenovatele právě s těmi výše vyjmenovanými v předcházejících odstavcích! Jste pak tedy opravdoví, skuteční, nebezpeční nepřátelé českého a slovenského národa a jeho lidu!

Pánové Babiši a Petříčku, já se vám přiznám, že já naopak – naprosto žádné trauma z onoho dne, tedy 21. srpna 1968, nemám a nikdy jsem ani neměl v celém svém dosavadním životě! Prostě ne!! Nemám!! Netrpím žádnou duševní poruchou, jako vy, kvůli tomu datu. Jsem si jistý, že převážná většina české a slovenské společnosti, TO vnímá a cítí stejně jako já. My totiž stále tvoříme to zdravé a normální jádro národa, českého i slovenského! A český i slovenský národ přežije tuto falešnou, prolhanou dobu jen tehdy, pokud si uvědomí, kde je pravda, nebude se bát tuto pravdu říkat, hlásat, šířit a bránit třeba proti všem.

Bilance obětí na životech celkově za dobu celé té sovětské prý okupace (od 21. srpna 1968 do 21. června 1991) je 400 lidí, z toho do konce roku 1968 137 lidí!! Toto je přesný údaj, který přiznali historici té současné doby – tedy doby zcela chorobně nepřátelské a nenávistné ke všemu ruskému!! Historici zpřesnili počet obětí té sovětské prý okupace. Znovu – do konce roku 1968 ZEMŘELO 137 lidí. Průměr obětí za jeden rok celé té 23 leté sovětské prý okupace je tedy 17 (ano, slovy sedmnáct) lidí!! Zajímavé – čtěte – ti historici píšou, že ZEMŘELO!!! Ne bylo zastřeleno, ne bylo umučeno, ne bylo pověšeno, nebyla jim setnuta hlava v sekyrárnách!!

(SROVNÁNÍ – Bilance obětí na životech celkově za dobu německé nacistické okupace (od 15. března 1939 do 9. května 1945), která trvala podstatně kratší dobu (6 let), než ta sovětská prý okupace (23 let), je 365.000 UMUČENÝCH!! (tj. skutečně zastřelených, oběšených, sťatých, zplynovaných). Průměr obětí za jeden rok celé té německé nacistické okupace je tedy 60.833 (slovy šedesát tisíc osm set třicet tři) lidí!!

Žádná vypálená vesnice s žádnými vyvražděnými obyvateli v době té prý sovětské okupace je prý daleko a nesrovnatelně horší zločin než desítky vypálených jiných vesnic s vyvražděnými obyvateli za německé nacistické okupace. Žádné umučené děti za té sovětské prý okupace je daleko horší zločin než 82 umučených „jenom“ lidických dětí za německé nacistické okupace.

SROVNEJ ČÍSLA obětí na životech!! 17 proti 60.833!! 400 proti 365.000!! Ale podstatně a nesrovnatelně horší zločin je přece těch 17!! 17 je více než 60.866!! Podstatně nesrovnatelně horší zločin je přece těch sovětských 400 než německých 365.000!!

Na tomto místě mi to nedá nezeptat se: – Babiši a Petříčku, jste cynici?! Jste normální?! A Němcům za to lezete oba dva do zadku?! Doufám, že tedy též tak usilovně, vehementně a zmedializovaně držíte tryznu za oběti německého nacistického řádění a teroru v období německé okupace!! Věřím tedy, že držíte minimálně takovou tryznu a máte trauma z 30. září 1938 (Petříčkovi připomínám Mnichov, tedy zrada Francie, zrada Británie), z 15. března 1939 (Petříčkovi připomínám začátek okupace okleštěného zbytku Československa německými hitlerovskými hordami), z 10. června 1942 (Petříčkovi připomínám vypálení obce Lidice a vyvraždění obyvatelstva německými – nynějšími přáteli)!!

Logické by tedy bylo věřit tomu, že adekvátně větší zlobu a nenávist pociťujete a projevujete i medializací vůči původcům těchto zločinů německé okupace, než je vaše bezbřehá nenávist k původcům zločinů té sovětské prý okupace! Navrhuji, že by též bylo vhodné nově přijatým zákonem každoročně připomínat Den památky obětí 30. září 1938 a následného záboru československého pohraničí hitlerovským Německem, Den památky obětí 15. března 1939 a následné invaze a okupace německými vojsky, Den památky obětí 10. června 1942 zrůdného, nelidského německého zločinu vypálení a vyvraždění obyvatel Lidic.)

Vracím se k srpnu 68 – tito lidé, oběti 400, ano – bohužel oběti, ale nepřišli rozhodně o své životy v důsledku nějakých urputných bojů a statečném bránění své země se zbraněmi v rukou proti přicházejícím vojskům Varšavské smlouvy, ale v naprosté většině případů to byly nešťastné nehody, tragické náhody a neúmyslná zabití mnohdy i zcela zbytečně úmyslně vyprovokovaná. Mnozí z těch tehdy tragicky zahynulých občanů ČSSR byli provokatéři!! (ať se vám to líbí, nebo nelíbí, je to tak!)

Nikdy (naprosto NIKDY!!) žádný sovětský/ruský voják (nebo jiný voják Varšavské smlouvy) nevzal samopal a nezačal pálit do bezbranných obyvatel jako například 10. června 1942 na Horákově statku v Lidicích, kdy po zuby ozbrojení Němci začali pálit, postříleli a pozabíjeli všechny muže jen tak! Pak se klidně procházeli mezi mrtvolami a každému ještě vpálili pro jistotu ránu do hlavy. Poté se šli fotografovat, veselit a opíjet. Během tedy jen několika málo hodin němečtí fašisté pozabíjeli jen v jedné vesnici a jen na jediném dvorku více lidí, než ti Rusové a celá Varšavská smlouva za celou dobu trvání té prý okupace na území celého Československa!! Jistě havloidé, pravdoláskaři, sluníčkáři, kavárenská svoloč a další ta proamerická špína vám budou ukazovat postřílené zdi třeba na Národním muzeu na Václavském náměstí, snad i jinde. No a co?! Pro výstrahu a možná i ze strachu bych do vzduchu a nad hlavy lidí a davu střílel i já.

Na našem vlastním, československém území, byla skutečná a opravdová OKUPACE – ta provedená našimi sousedy, nynějšími „spojenci“ NĚMCI za druhé světové války, kdy nás právě NĚMCI nejdříve pod hrozbami, ale též již i páchaným terorem, vraždami, násilím, zastrašováním, vyhrožováním, terorizováním, šikanováním obyvatelstva, sabotážními akcemi, přepadáváním a únosy obyvatel okradli Mnichovem 1938 o ne nepodstatnou část našeho území (SUDETY), aby pak 15. března 1939 obsadili a vojensky OKUPOVALI celý zbytek již tak okleštěného ČESKOSLOVENSKA!! NĚMCI s důsledností sobě vlastní páchali zločiny a brutální teror s cílem totální likvidace českého, ale i slovenského národa jeho vysídlením daleko na východ, vyvražděním, či „převýchovou“ – (toto ale jen u několika „vhodných“ jedinců!). Mimo jiná zvěrstva a teroru páchaná Němci na našem obyvatelstvu vypálili a srovnali se zemí Lidice, Ležáky, Javoříčko, desítky dalších obcí. Bezbranné, ničím vinné obyvatele těchto vesnic buď rovnou vyvraždili postřílením, nebo je násilně odvlekli do koncentračních táborů na jen o něco pozdější jistou smrt! Včetně žen a dětí!

NĚMCI vyvraždili, popravili a bestiálně v koncentračních lágrech umučili na 365.000 (uvádí se dokonce 370.000) obyvatel Československa!! (Nelze nepřipomenout bestiální zločin NĚMCŮ spáchaný na bezbranných lidických dětech, kdy i naprosto malé děti ve věku dvou, tří let až patnácti let byly umučeny, zavražděny udušením ve speciálně pro to připraveném nákladním vozidle, jehož korba – nástavba byla uzpůsobena jako plynová komora, kde tato děcka byla udušena výfukovými plyny!!)

Představte si, pánové Babiši a Petříčku, že tyto bestiální zločiny, teror, vyvražďování českého a slovenského národa, jsme my, Češi, (Slováci) Němcům odpustili!! (- LZE VŠAK TOTO VŮBEC ODPUSTIT?!!) Zcela cynicky, pokrytecky, falešně, neupřímně, donuceně, na povel se s nimi přátelíčkujeme, bratříčkujeme a objímáme ve společném odporném jedovatém hadím hnízdě (EU, NATO)!!

(Já za sebe rozhodně říkám a tvrdím a budu tvrdit až do své smrti, že NE!! NIKDY JSEM NEODPUSTIL A NIKDY NEZAPOMENU!!)

Rusům, našim jediným odvěkým největším a skutečným přátelům, slovanským bratrům, zastáncům a ochráncům, za to, že nám přinesli v květnu 1945 mír, svobodu a zachránili český a slovenský národ před Němci nejen plánovanou, ale i uskutečňovanou genocidou, za to, že neváhali obětovat za naše životy své vlastní životy, za to, že jich padlo za naši svobodu na československém území více jak 144.000, nadáváme a spíláme?!! Proč Rusům stále a stále jen a jen připomínáme nějaký srpen 1968?!! Vždyť v tom srpnu – viz psané výše, bylo maximálně 400 obětí (jak přiznali i sami historici, a opravdu jen a jen tragické nehody a náhody – a provokatéři) za celou tu dobu, tedy za 23 let té prý okupace, která ale ve skutečnosti žádnou okupací nebyla! Víte třeba, že zahynulo i 95 sovětských vojáků?!

I totálnímu hlupákovi při srovnání čísel musí být vše naprosto jasné! – NĚMCI umučených, zavražděných, popravených 365.000 (370.000) československých občanů za té opravdové a skutečné německé OKUPACE proti max. 400 tragicky zahynulým československým občanům za té prý sovětské okupace!! – A s Němci, našimi vrahy, máme být kamarádi a Rusy máme nenávidět?!!

Pokud člověk pozorně sleduje zahraničně i vnitropolitickou situaci posledních několika desetiletí (a není naprostý politický dement, či vědomý ignorant a je kapánek politicky i sociálně vnímavý), musí být už naprosto každému jasné a musí si chtě nechtě přiznat, že tehdy – 21. srpna 1968 – byl velice úspěšně zmařen a zcela rozdrcen POKUS vždy nám nepřátelského západu v čele s arogantními, po světovládě prahnoucími zločineckými Spojenými státy americkými – O nyní bychom řekli „ČESKOSLOVENSKÝ MAJDAN“ nebo též, chcete-li, pokus implantovat v tehdejším Československu jednu z těch revolucí, kterým se právě v posledních desetiletích říká (ó bože jak poeticky) revoluce barevné.
A jak to s těmi všemi záměrně vyprovokovanými revolucemi (oranžová, Majdan – Ukrajina), revolucemi tzv. „arabského jara“ (Libye, Egypt, Tunis, Maroko, Sýrie…) pokus v Gruzii… bylo, kdo je ve skutečnosti zrežíroval a inicioval, víme už všichni velice dobře! Štěstí, že u nás tehdy (v tom 68. roce) zasáhla sovětská vojska se svými tanky!! Jinak bychom byli o 21 let dříve tam, kde se nachází ČR nyní – v postavení kořisti a kolonie západu (Německa, fašistické Evropské Unie a teroristických zločineckých USA), v hlubokém rozvratu a na cestě k zániku a své vlastní záhubě! A dovedete si představit, kolik by tehdy v tom roce 68 bylo obětí na životech československých občanů, kdyby Varšavská smlouva nezasáhla?! Pokud ne – běžte se podívat na Ukrajinu!

Znovu a nestále opakuji a budu všem vždy opakovat, že jsem tedy vděčný vojskům Varšavské smlouvy a Sovětské armádě za to, že od r. 1968 jsem měl šťastné dětství, rodiče zajištěnou práci, všichni kvalitní bezpoplatkovou lékařskou péči, jako stát jsme byli naprosto soběstační ve výrobě kvalitních potravin, vlaky a autobusy jezdily pravidelně i do každé vesnice, mohl jsem v míru a v klidu sociálních jistot absolvovat základní školu, vystudovat střední a VŠ. Stavěly se školy, nemocnice, elektrárny, přehrady, byty, dálnice, v akcích “Z” se zvelebovaly vesnice, prosperovala družstva, každý měl nejen právo na práci, ale i tu skutečnou práci, jisté důchody, velice kvalitní systém školství a vzdělávání, který nám záviděl celý svět. Byl mír, klid, pořádek, sociální jistoty, bylo dobře!! Moc dobře!

Toto již musí být jasné naprosté většině uvažujících, myslících lidí! Díky včasnému, perfektnímu, dobře zorganizovanému a bleskovému zásahu vojsk obranného vojenského paktu socialistických států přejících si žít v míru – Varšavské smlouvy bylo ČESKOSLOVENSKO zachráněno a chráněno celých nádherných 21 let, kdy lidé v důsledku této bratrské a přátelské pomoci mohli v klidu a míru žít, pracovat, studovat, budovat prosperující stát, bavit se, žít beze strachu, milovat se a rodit děti. Také v sedmdesátých letech byla nejvyšší populace, kdy se narodilo nejvíce dětí v celé historii Československa! Proč asi?! Protože byly sociální jistoty, každý měl jistou práci, byly jisté důchody, mladí lidé po bezplatném vystudování středních a vysokých škol nebo po absolvování odborných učilišť měli jistá pracovní zařazení ve svém prvním zaměstnání – pro každého byla práce! Budovaly se a stavěly stovky tisíc nových bytů, mladým lidem bylo umožněno čerpat velice výhodné tzv. novomanželské půjčky, za které si pohodlně mohli zařídit svou první vlastní domácnost a domov. Z této půjčky jim dokonce po narození prvního dítěte bylo odečteno 2.000,- Kčs, za každé druhé a další dítě dokonce 4.000,- Kčs. Takto se šlo mladým lidem na ruku. Byl mír, klid, pořádek, sociální jistoty, bylo dobře!! Moc dobře! Fungoval průmysl – náš vojenský průmysl patřil mezi absolutní světové špičky, vyráběli jsme automobily (osobní i nákladní), motocykly, lokomotivy, tramvaje i traktory, letadla, turbíny, měli jsme textilní průmysl, vyráběli oděvy, obuv, byl zde sklářský průmysl (naše sklo, ale i třeba lustry) se vyvážely do celého světa, vyráběla se a prodávala bižutérie, vyráběli jsme koberce, nábytek, potravinářské stroje, fungovaly pivovary, cukrovary, lihovary, měli jsme naprostou soběstačnost ve výrobě kvalitních nemodifikovaných potravin (protože dokonale fungovalo zemědělství, na každé vesnici JZD, nebo Státní statky), na vysoké úrovni bylo bezplatné zdravotnictví, fungovala prevence, existoval naprosto ve světě ojedinělý a dokonalý systém školství a vzdělávání (od jeslí, přes mateřské školy, po ZDŠ, síť středních odborných škol s maturitou, gymnázií, učňovské školství, vysoké školy), měli jsme vlastní výzkum a vývoj, dokonce námořní loďstvo, jako 3. stát na světě jsme dokonce měli vlastního československého kosmonauta… a mnoho a mnoho dalších vymožeností, o kterých se nám dnes jen zdá a mladí, kteří toto vše nezažili a neprožili (například i Petříček!!), tomu vůbec nevěří a vše považují jen za nějakou komunistickou nebo ruskou propagandu! Měli jsme se dobře. Prosperovali jsme, nebyli jsme zadlužení, byli jsme nejen nepříjemnou, ale přímo nebezpečnou konkurencí pro Západ, kterou je třeba proto totálně zničit, rozvrátit, ukrást lidem a tomu státu, co se jen dá.

Lidé v době socialismu pracovali ve fabrikách i na 3 směny (ranní, odpolední, noční), neboť tak neskutečně mnoho bylo práce pro všechny, bylo nutné splnit plány a závazky pro export našich produktů do ciziny. Po práci lidé jezdili na odpočinek a dovolenou velice levně do podnikových rekreačních zařízení, jejich děti za symbolické částky do dětských rekreačních táborů, nejlepší pracovníci dostávali i poukazy na dovolenou a zotavení zdarma a to i k moři, jezdívalo se na podnikové zájezdy ROH po celém Československu. Toto vše bylo!

Toto vše jsem zažil na vlastní kůži, prožil jsem to, velice dobře si všechno ještě pamatuji. Velice dobře. Ano, občas nebyly dámské vložky (jak se stále píše a jak odpůrci socialistického režimu – floutkové, feťáci, disidenti a třeba i ti „chartisté 77“ a prozápadní proamerická svoloč stále připosměšně připomínají, zrovna tak byl prý občas i nedostatek toaletního papíru, nebyly prý banány!!). Opravdu se musím přiznat, že ze svých vlastních životních zkušeností jsem právě toto nezaznamenal a na své kůži nepociťoval, ale budiž, byla to pravda. Jistěže byly i jiné, opravdové nedostatky, ale v porovnání s tsunami zlodějen, podvodů, krádeží, loupeží, lží, intrik, falše, pokrytectví, vražd, okrádání lidí, řádění exekutorských mafií, bezdomovectví, sociálních sebevražd, naprosté bezmoci a beznaděje lidí, ale hlavně totálního zašmelení a prodání celého státu na západ a do USA, to byly jen nepatrné, neznatelné, naprosto kosmetické drobounké chybičky!!

Ta pravá katastrofa, zánik státu, jeho naprosté vyrabování, vykradení a zaprodání do ciziny přišlo právě po tragickém zinscenovaném a zrežírovaném listopadu 1989! Z prosperujícího vyspělého suverénního státu se stala nesvéprávná zcela závislá kolonie šílené deviantní Evropské unie, která sama je jen a jen kolonií ještě šílenějších a deviantnějších, zločineckých USA!!

Po roce 1989 došlo k rozkradení a rozprodání veškerých zdrojů do ciziny. České banky byly předány cizím bankám, infrastruktura, vodárny, podniky, závody, obchodní domy, lesy, půda… To, co nebylo lukrativní, to se nechalo zchátrat a zplundrovat. Marx napsal, že vlastnictví zdrojů je rozhodujícím znakem státnosti a nezávislosti zemí a národů. Země, která nedisponuje vlastními zdroji, nemůže být suverénním a samostatným státem. Proto musí česká vláda (přesněji česká koloniální vláda!) skákat tak, jak cizí mocnosti určí. Nemáme už zdroje, abychom byli samostatným a suverénním národem. Nemáme zdroje, o které by stát mohl opřít vlastní národní politiku, která by šla proti tezím globalizace podle NWO. Cesta k nezávislosti bude mnohem těžší, než jenom navolení jiných zástupců do parlamentu. Nyní jsme jen a jen českou kolonií!

Vy, pane Babiš, nejste žádným premiérem suverénního státu, suverénní republiky, jste jen pouhopouhým „premiérkem“ loutkové české koloniální vlády obyčejné rabované a drancované české KOLONIE!

Ty, Petříčku (nemůžu ti ani vykat, neboť to se prostě v tvém případě ani nedá!), hraješ si, lépe – byla ti přiřčena role ministra zahraničí. Ale nejsi žádný ministr zahraničí suverénního státu, suverénní republiky! Jsi jen pouhým „ministříčkem“ Petříčkem loutkové české koloniální vlády obyčejné rabované a drancované české KOLONIE!

Pánové Babiši a Petříčku, jste jen loutky, maňásci, pimprlata sloužící cizáckým zájmům, jen ne zájmům českého a slovenského národa!

Jsou již naprosto otravně nudné názory všech těch (tedy i vaše), kteří ještě i v té současnosti dokážou jen papouškovat, že v 68. nás Sovětský svaz prý okupoval (a prý dnešní Rusko!). Těm lidem, kteří se zmůžou jen na takovéto primitivní papouškování, nevadí, že dosud, do dnešní doby, tj. více jak 74 let po ukončení 2. světové války Američané stále vojensky okupují celé Německo?! Těm lidem, kteří se zmůžou jen na takovéto primitivní papouškování, nevadí, že dosud, do dnešní doby, tj. více jak 74 let po ukončení 2. světové války Američané stále vojensky okupují celé Japonsko?! Okupace Evropy americkými vojáky prostřednictvím jejich vojenského teroristického paktu NATO nevadí?!! Jak podivné…!!

Shrnutí – Znovu, jasně, stručně opakuji a ZDŮRAZŇUJI – v srpnu roku 1968 vojska Varšavské smlouvy v čele se Sovětským svazem přijela zabránit puči a převzetí moci nechutnými krysami typu zaprodance a vlastizrádce Havla a celé té vlastizrádné, protičeskoslovenské, protisocialistické vlčí smečky kolem něho vždy kolaborující se Západem a USA. Co se nepodařilo (naštěstí, díky Varšavské smlouvě a Sovětskému svazu) v srpnu roku 1968, to se, bohužel, uskutečnilo zinscenovaným převratem v listopadu roku 1989!!

Západ a USA nikdy netoužily, neprahly, ani nechtěly, abychom my byli jejich rovnoprávní přátelé a spojenci!! Odjakživa nás chtěly jen porobit a udělat z nás kolonii a otroky! Toho všeho potom využít pro nástup proti Sovětskému svazu, nyní proti Rusku!! Viz všechny ty události současné smutné, tragické doby převrácených hodnot, lží, pokrytectví, falšování a přepisování dějin!

Stát a národ, který nectí své dějiny, své skutečné opravdové hrdiny, stát a národ, který dopouští falšování a přepisování historie, stát a národ, který záměrné popírá události tak, jak se ve skutečnosti staly, stát a národ, kterému dočasně vládnoucí zločinci a jejich poskoci beztrestně vnucují svůj falešný a lživý výklad dějin a historie, je definitivně a navždy odsouzen k zániku a do propadliště dějin. Takový stát a národ nemá nárok na svou vlastní existenci. Česká republika chce být takovým státem a stádem (národem)?! My, Češi a Slováci jsme SLOVANÉ!! Patříme jinam, než kam jsme se nechali zatáhnout polistopadovými zločinci!!

Armádní generál Ludvík Svoboda, prezident ČSSR, a jeho odkaz budoucím generacím: „Nikdy nezapomeňte, jak lehce jsme svobodu ztratili a jak těžce a za cenu velikého úsilí a velkých obětí našeho a zejména sovětského lidu jsme ji dobývali zpět.“

Pánové Babiši a Petříčku, nesmírně se za vás stydím, je mi za vás neskutečná hanba, hluboce vámi pohrdám a opovrhuji! Jste skuteční zrádci a zaprodanci českého a slovenského lidu! Pokud byste uvažovali o tom, že mé jednání naplňuje podle těch vašich polistopadových koloniálních zákonů znaky trestného činu například vlastizrady republiky (ve skutečnosti „republiky“), byl bych velice rád za mé trestní stíhání.

Já a vlastizrádce…? Já, který se narodil v Československé socialistické republice (ČSSR), který vyrůstal, měl šťastně dětství, chodil do školy, maturoval, byl na vysoké v ČSSR, který sloužil v armádě ČSLA (Československá lidová armáda) v ČSSR, který přísahal věrnost ČSSR, který poctivě pracoval v ČSSR, který založil rodinu v ČSSR, který si pořídil dva syny v ČSSR, který byl vždy věrný přátelství se Sovětským svazem (SSSR) a k ruskému národu, který vždy byl proti a nesnášel USA, který byl vždy proti a nesnášel NATO, který se v armádě ČSLA ve svazku armád socialistických států Varšavské smlouvě (VS) připravoval k obraně proti nenáviděnému agresivnímu NATO, který i nadále je přítelem Ruska a ruského národa, který i nadále je proti a nesnáší USA a pakt NATO, který i nadále nesnáší pokrytecký a vždy falešný západ, jsem vlastizrádcem?! A koho že tedy jsem zradil?! Já jsem stále stejný, já se nezměnil, mé názory jsou stále stejné, mé chování také, já nepřevlékl kabát podle toho, jak je momentálně výhodné, já neměním barvu své kůže jako chameleon podle situace. Nesnáším a neuznávám ten váš polistopadový loutkový stát, který není ani státem, nýbrž jen a pouze závislým nesvéprávným územím, obyčejnou kolonií. Neuznávám jeho instituce – armádu, soudy, vládu. Však všichni vidíme a sledujeme, co provádějí a v koho zájmu… Vinou, velezradou a vlastizradou všech těch polistopadových (1989) šmejdů vznikly na troskách kdysi velice dobře prosperujícího socialistického státu, který měl ve světě dobré jméno a zvuk, dvě závislé KOLONIE, dva naprosto loutkové státy s NESVOBODNÝM TOTALITNÍM REŽIMEM – kolonie s názvem Česká republika a kolonie s názvem Slovenská republika.

Jsem přesvědčen, že všichni ti polistopadoví politici, ti uzurpátoři moci, ti, kteří rozbili moji vlast Československou socialistickou republiku, jsou nejen VLASTIZRÁDCI, ale též VELEZRÁDCI a KOLABORANTI podporující fašismus, světový terorismus a islamizaci Evropy. Věřím tomu, že všichni do jednoho budou, až přijde čas, po zásluze velice tvrdě lidem a národem za své vlastizrádné, velezrádné a kolaborantské skutky spravedlivě potrestáni. Kolaboranti a vlastizrádci jsou též všichni ti, kteří podporují a souhlasí s tím současným polistopadovým (1989) režimem bratříčkujícím se s fašismem!!

Autor: Mgr. Petr Michalů, Sankt-Petěrburg, Čechoslovák, žijíci v Sankt-Petěrburgu
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPROFIL – LUKÁŠ VĚTROVEC   
Pridal tk Neděle 29 prosinec 2019 - 06:35:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Lukáš Větrovec je dnes asi jeden z nejznámějších českých muslimů. Je provozovatelem portálu E-islám.cz, spoluzakladatel Muslimské obce v Brně, člen Islámské nadace v Brně, spolupracovník Islámské nadace na Slovensku a byl činovník Svazu muslimských studentů a mládeže.

Na islám konvertoval během svých studii na střední škole a řadí se dnes k ortodoxnímu islámu s osobním vyhraněním na pojetí islámu dle bosenských a saúdskoarabských wahabitů. Od svého konvertováni a islám se stal jedním z nejbližších spolupracovníku předsedy Ústředí muslimských obcí a Islámské nadace v Brně Muneeba Hasana Alrawiho, který ho využíval k aktivním opatřením proti liberálním konvertitům k islámu.

Asi nejznačnějším počinem Větrovce je přečtení několika kázání v brněnské mešitě bez cenzurováni českého překladu, během těchto kázání vyzýval k antisemitismu, odporu proti demokracii a právům žen. Po medializováni celé kauzy se dobrovolně obětoval, aby pomohl uchránit brněnskou mešitu a Muneeba Hasana Alrawiho z odpovědnosti za tyto projevy, neboť se uvedená instituce a Alrawi snaží na české veřejnosti vystupovat liberálně a tolerantně.

Kromě občasných čtení českých překladů arabských kázání Větrovec také vyučoval v brněnské mešitě islámskou teologii a praxi. Zastupuje také českou muslimskou obec na zahraničních konferencích a účastnil se v doprovodu předsedy islámské nadace v Brně i mnoha přednášek a lekcí o islámu pro studenty českých škol. V jeho apologetice o islámu jej podporoval i Vladimír Sáňka (Islámská nadace v Praze), který mnoho z jeho textů zveřejňoval v časopise Muslimské obce Hlas.

Větrovec po střední škole odešel studovat na univerzitu do Českých Budějovic, ale po krátké době se vrátil zpět na Masarykovu univerzitu z které byl, ale vyloučen pro nezvládnuti studia. Toto vyloučeni, ale Větrovec v muslimské komunitě interpretoval ne jako své selhání, ale mstu stoupenců židů mezi vyučujícími a Bezpečnostní informační služby.

Dnes se Větrovec pokouší pokračovat v studiu na filozofické fakultě univerzity Komenského v Bratislavě, zároveň začal pracovat pro Islámskou nadaci na Slovensku. Například připravil překlad a výklad Koránu (dostává za to 8 tisíc českých korun měsíčně), internetový vzdělávací kurzy o islámu apod.

Větrovec se také skrze přátelství s Muneebem Hasanem Alrawim a návštěv rodiny Alrawiho ženy v Bosně dostal do kontaktu s předními představiteli bosenského wahabismu, kteří jej poté nekontaktovali i na islámské radikály v Rakousku (např. imám Porča) a dalších zemích.

Lukáš Větrovec byl Muneebe Hasanem Alrawim připravován jako jeho „korunní princ“ pro vedoucí pozice v Muslimské obcí a zveřejněním záznamu jeho čtení českých překladu pátečních kázání v brněnské mešitě byl zdiskreditován jeden z budoucích vůdců českého islámu, z osobní zkušenosti vím, jak Alrawi Větrovcovi opakovaně říkal, že má být diplomaticky a moudrý a neříkat česky v mešitě vše co se říká v arabštině, protože neví kdo může poslouchat …

Autor: Lukáš Lhoťan

PS: Více se o Lukáši Větrovcovi & spol. dočtete v mé knize Islám a islamismu v České republice.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠtětina se pokusil být vtipný, ale pak přišla ledová sprcha od Ovčáčka. Na tuhle jeho fotku ještě dlouho nezapomenou   
Pridal tk Neděle 29 prosinec 2019 - 06:23:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mluvčí prezidenta České republiky Jiří Ovčáček uveřejnil na svém twitterovém účtu článek Jana Schneidera, v němž vyjmenovává množící se příklady projevu neonacismu a antisemitismu v Evropě. Na tento tweet zareagoval bývalý europoslanec Jaromír Štětina a začal urážet autora článku. Jiří Ovčáček však rychle zjistil, jak Štětinu usadit.

Na stránkách České pozice bezpečnostní analytik Jan Schneider varuje před „hnědnutím“ Evropy, jako příklady projevu neonacismu a antisemitismu v Evropě zmiňuje glorifikaci banderovců na Ukrajině, antisemitismus v Polsku a neonacistické pochody v Pobaltí. Všechny tyto jevy se setkaly v Česku pouze s omezenou reakcí. Schneider se osobně zajímal, jak se k tomu staví české kompetentní orgány, ale dostalo se mu pouze „tristní“ odpovědi.

Podle Schneidera to vše vypovídá o snaze zlehčovat nacistické zločiny, což začalo srovnáváním nacismu se stalinismem a komunismem. Bezpečnostní analytik se proto obává, že dochází k „vyviňování nacismu ve jménu nacistického hesla, že vlastně chránili Evropu před bolševismem“. Obětí novodobých nacistů se tentokrát mohou stát Slované.

Jiří Ovčáček tento článek na Twitteru sdělil a dodal: „Lze sledovat již i Wiesenthalem naznačené pokusy o vyviňování nacismu ve jménu nacistického hesla, že vlastně chránili Evropu před bolševismem”.

K diskusi v komentářích se připojil taky bývalý europoslanec a předseda hnutí ESO Jaromír Štětina.

„Kde se pan Schneider naučil kremelsky? Je mi líto, že takové kolaborantské žvásty tisknou právě Lidovky, noviny, na nichž mi záleželo,“ zareagoval.

Ovčáček mu položil vstřícnou otázku:

„Takže když Jan Schneider varuje před nárůstem antisemitismu v Evropě, mluví kremelsky a vede kolaborantské žvásty? Ale co čekat od podporovatele neonacistů z praporu Azov, že?“ zeptal a přidal k tomu fotografie Jaromíra Štětiny s praporem Azov.

Jaromír Štětina je známý svou podporou ukrajinského dobrovolnického batalionu Azov, mezi jehož členy jsou neonacisté nejen z Ukrajiny, ale i z řady evropských zemí. Znakem batalionu je runa Wolfsangel, kterou za 2. světové války používala nacistická divize SS Das Reich. Úřad Vysokého komisaře OSN pro lidská práva prohlásil, že Azov porušuje pravidla vedení války masovým rabováním, mučením, únosy novinářů a znásilňováním.

Zdroj: https://sptnkne.ws/ARqH
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponIT odborníci předpověděli světu novou studenou válku. Má k ní dojít v roce 2020   
Pridal tk Neděle 29 prosinec 2019 - 06:18:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V roce 2020 čeká svět nová studená válka, jež má vypuknou v kybernetickém prostoru. Uvádí se, že v politice budou internetovým trendem falešné zprávy před volbami, zatímco společnosti a obyčejní lidé se mají obávat již známých hrozeb, jako jsou vyděračské viry a phishing.

Podle informací s takovou předpovědí přišla IT společnost Check Point.

„Nová studená válka se bude odehrávat online. Stále častěji se bude využívat kyberútoků jako nepřímých konfliktů mezi menšími státy financovanými a podporovanými velkými zeměmi, které usilují o konsolidaci a rozšiřování sfér svého vlivu,“ očekávají odborníci.

Kromě toho předpovídají také růst počtu kyberútoků na městské a jiné kriticky významné infrastruktury, což odůvodňují to tím, že jsou v mnoha případech v zásobování elektřinou a vodou užívány zastaralé technologie.

Dále analytici předpovídají, že v roce 2020 dojde ke zvýšení počtu cílených útoků na konkrétní podniky, mocenské orgány a organizace ve zdravotnické sféře za pomoci vyděračských programů, a také útoků za pomoci škodlivého mobilního softwaru, který může „krást“ informace o platbách, registrační údaje a informace o prostředcích na bankovních účtech obětí. „Nové verze škodlivého softwaru jsou přístupné každému, kdo je za ně ochoten zaplatit jejich autorům,“ podotýká se ve studii.

Check Point rovněž společnostem předpovídá více fishingových útoků proti jejich zaměstnancům. Připomeňme, že fishing je krádež důvěrných informací (hesel, údajů z kreditních karet a informací ze sociálních sítí) pomocí rozesílání e-mailů, a také zpráv jménem finančních a státních institucí a sociálních sítí.

„I přesto, že elektronická pošta zůstává i nadále vektorem útoku číslo jedna, kybernetičtí zločinci využívají i velké množství jiných vektorů. Phishing stále častěji zahrnuje SMS útoky na mobilní telefony nebo zneužívání zpráv na sociálních sítích a herních platformách,“ podotýkají odborníci.

Dalším trendem roku 2020 budou podle názoru IT společnosti fake zprávy v průběhu předvolebních kampaní. „V roce 2016, před prezidentskými volbami v USA, začalo šíření falešných zpráv na základě umělé inteligence. Političtí odpůrci dosáhli úspěchu tím, že vytvořili zvláštní týmy, které vymýšlely a šířily lživé příběhy,“ připomínají autoři studie.

Zdroj: https://sptnkne.ws/ARtF
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPolitická hra kolem Istanbulské úmluvy aneb Co tají Čaputová?   
Pridal tk Neděle 29 prosinec 2019 - 06:15:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nehledě na jednoznačné rozhodnutí slovenského parlamentu o nepřijetí Istanbulské úmluvy, pokračuje tamní prezidentka Zuzana Čaputová ve snaze vyhnout se své povinnosti a využívá další záminky pro dosažení vlastních politických cílů.

V listopadu Národní rada Slovenské republiky přijala usnesení, v němž vyjádřila svůj nesouhlas s ratifikací Úmluvy Rady Evropy o prevenci a potírání násilí vůči ženám a domácího násilí, která je známá také jako Istanbulská úmluva. V souvislosti s tím měl předseda vlády Peter Pellegrini požádat slovenskou prezidentku o to, aby oficiálně informovala Radu Evropy o vypovězení Istanbulské úmluvy ze strany Slovenska. Zuzana Čaputová ale dává jasně najevo, že to udělat nehodlá.

„Místo splnění obligatorní povinnosti však Čaputová prostřednictvím svých asistentů Slovákům sdělila, že nejdříve musí posoudit, zda to vůbec spadá pod její kompetence. Navíc se jí zdá, že dva měsíce před volbami by se tato záležitost neměla řešit,“ píše portál Hlavné správy.

Dále se uvádí, že liberální ideologové využívají argumenty o údajné nízké informovanosti slovenského obyvatelstva, co se týče obsahu a významu tohoto dokumentu. Prosazuje se tvrzení, že Istanbulská úmluva vůbec neřeší genderovou ideologii či definici manželského svazku, stejně jako se nezabývá otázkou partnerských vztahů mezi osobami stejného pohlaví. Zastánci Istanbulské úmluvy totiž tvrdí, že hlavní a jedinou úlohou dokumentu je prevence násilí vůči ženám.

Istanbulská úmluva jako první krok pro změnu ústavy?

Nicméně, ve skutečnosti se může jednat o následnou úpravu Ústavy Slovenské republiky. Zastánci ratifikace tvrdí, že podle stanoviska Benátské komise Rady Evropy nejsou smluvní strany Istanbulské úmluvy nuceny přijímat opatření na uznání různých kategorií osob na základě rodové identity, přesto však musí zabezpečit zákaz diskriminace na základě rodové identity. Následně si autoři portálu Hlavné správy pokládají otázku, jak je ve skutečnosti možné zabezpečit tento zákaz v praxi, když nebudou předem definovány a uznány jednotlivé kategorie rodové identity, kterých je podle liberálních ideologů víc, než jen kategorie muž a žena. Autoři totiž naznačují, že je možná ratifikace Istanbulské úmluvy prvním a zásadním krokem pro následující nevyhnutelné změny ve slovenské legislativě, jež budou doprovázeny liberální genderovou ideologií.

Zdroj: https://sptnkne.ws/ARpJ
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2584 sec,0.0534 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,981kB