Pondělí 13 leden 2020
Vynesou Rychetského z Ústavního soudu nohama napřed jako Leonida Brežněva v SSSR?   
Pridal tk Pondělí 13 leden 2020 - 19:22:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rychetský, Brežněv a Gottwald: každý jiný názor je lež a dezinformace!

Rychetskému schází ještě pár měsíců, aby dohnal svého vůdce z SSSR slavného Leonida Iljiče Brežněva, či dokonce předehnal. Továrišč Leonid Brežněv jel na nembutal a také se držel nejvyššího Sovětu jako klíště.

Soudruh Leonid Iljič Brežněv, po osmnáct let generální tajemník ÚV KSSS.

Bývalý komunista Pavel Rychetský, po sedmnáct let předseda Ústavního soudu České republiky.


Leonid Iljič Brežněv, trpěl aterosklerózou, od roku 1976, kdy prodělal infarkt a byl ve stavu klinické smrti, byl závislý na nembutalu. Jeho pohřeb byl mimořádně pompézní, za rakví neslo 44 důstojníků polštáře s vyznamenáními. Čestná salva byla tak mohutná, až vzbudila domněnku, že státníkova rakev při spouštění do hrobu spadla. A v Československu byl jásot a nadšení, jako kdyby dávali čtrnáctý plat a k tomu promítali Charlese Chaplina.

Bývalý komunista Pavel Rychetský ještě žije. V nejvyšší funkci. Zda též jede na nembutal nevíme. Rudou knížku už nemá, dnes je nekomunista a prý antikomunista. Každá doba si žádá své hrdiny.

6. srpna 2003 byl jmenován soudcem a předsedou Ústavního soudu. Funkce ústavního soudce trvá deset let. Rychetský dopředu prohlásil, že podruhé chce funkci soudce Ústavního soudu zastávat jen do roku 2017. Tento názor změnil. V Hospodářských novinách dne 2. ledna 2020 prohlásil, že mandát dokončí.
A další podobnost čistě náhodná:

"A my, my jsme stranou československého proletariátu a naším nejvyšším revolučním štábem je skutečně Moskva. A my se chodíme do Moskvy učit, víte co? My se od ruských bolševiků do Moskvy chodíme učit, jak vám zakroutit krk," hlásal Klement Gottwald.

„Jistěže si dovedu představit příslušníky jistých bezpečnostních složek, kteří budou postupně požadovat větší míru kontroly komunikace veřejnosti, elektronické komunikace, různých těch facebooků a jiných jevů. Přitom takovou kontrolu nelze realizovat bez velmi zásadních a hlubokých zásahů do lidských práv a svobod. Ta kontrola prostě neumí být selektivní, ta musí být paušální,“ říká Pavel Rychetský.

A nejúžasnější symbol totalitního myšlení? To jsou paradoxy pane Vaněk, zaznělo v Havlově Audienci...

V roce 1948 komunistické zrůdy pronásledovaly obyčejné komunisty a komunisti obviňovali komunisty, kdo je větší komunista. Nyní bývalí komunisté jako generál Petr Pavel, Svěrák, Štětina a jim podobní obviňují Válkovou a Babiše, kdo byl tenkrát větší komunista a opět se mydlí mezi sebou. A opět ti "kvalitní bývalí bolševici" tvrdí, že mají jedinou pravdu oni a nikoliv ti druzí "nekvalitní bývalí bolševici". Rozdíl je pouze v tom, že už nikdo z nich nemá Rudé knížky a všichni myslí proevropsky.

A jaksi nikdo z nich nechápe, že nikoliv Rudá knížka, ale okřikování a osekávání svobody slova, či dokonce zavírání za slovní i třeba nehezké výroky jsou znakem totality a že je to v nich, i kdyby sami sebe tisíckrát nazývali demokratickou hlavní silou demokratického státu!

A to je slavný rok 2020! V demokratickém státě se funkce obměňují a vůdci střídají. Rychetský nás vrací zpět do totality. Možná ho z funkce vynesou nohama napřed. Už jednou komunistou byl...

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2972-vynesou-rychetskeho-z-ustavniho-soudu-nohama-napred-jako-leonida-brezneva-v-sssr
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVíkendové orgie trpaslíků byly zdařile poučné   
Pridal tk Pondělí 13 leden 2020 - 19:04:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Masmediální tanečky mediálních havlistů byly ve dnech volna mohutné. Zápaďáčtí lokajíčci se napřed div nemohli udusit dvěma tučnými sousty „duševní“ stravy, aby pak přes viditelnou přežranost uspořádali mediální křepčení, které jistě bude mít přesah až do dalších dnů i týdnů a morálně zmrzačeným zaručí ideologicky nádherné usínání.

Když Západ říká vraždě „přistižení“...

Válková a Írán. Tolik dobrot najednou! Jako manu nebeskou hltali pseudožurnalisté i papolitici zdrcené přiznání íránského velitele vzdušné obrany země, jehož odhodlaní obránci omylem sestřelili ukrajinský civilní letoun plný Íránců. (Čtenář nechť se nenechá mýlit národnostním mixem Kanaďanů, Němců apod., byli to rodilí Peršané, jimž „uzurpátorská“ teokracie klidně povoluje cestovat za příbuznými, tak „děsivé“ podmínky vládnou v Íránu…)

Odhodlaní Íránci právě vraceli facku Američanům a doplatili na přehorlivé odhodlání obránců vlasti. (Kéž bychom měli takové...!) Upřímně se nyní kají a za neúmysl usmrtit své nešťastné krajany a cizí posádku, jsou již předem odhodláni přijmout jakýkoliv trest. Omlouvají se na všechny strany, k vyšetřování rovněž přizvali okamžitě mezinárodní expertskou komunitu, zahrnuli do ní i zástupce Ukrajiny. Té fašizoidní země, která svůj atentát či omyl při sestřelení indonéského letounu trapně zatlouká a svaluje vinu na Rusko a vlastní, režimem vražděné občany. „Vidíte je? Neříkali jsme to, že to těm teroristům patří, když s nimi americký prezident rázně po kovbojsku zatočil? A jaképak porušení mezinárodního práva?“ Takto radostně plesala srdíčka českých, kolaborantských politických zahradilů, takto se mediálně hýřilo i na obrazovkách ČT.

Vrcholný mejdan politikářských trpaslíků uspořádal tradičně sám šéf novodobých urválkovských odsuzovatelů Václav Moravec. A tak u něj souhlasně hýkali Markéta Adamová- Pekarová za TOP-09 (dáma má přednost i při cestě do politického zapomnění při příštích parlamentních volbách. pozn. aut.), Vít Rakušan ze STANu a Jan Hamáček, předseda pomerančových „demokratů“.

To bylo radosti! Jsou to přece jen hodnoty - to státní vraždění cizích politiků v cizích státech! Už Svatý Havel to vnímal podobně při přepadení (pardon – přesvědčování) Srbska.... Nikoli těmito slovy, ale v tomto jednoznačném smyslu, se dělo nedělní schvalování a odsuzování.

Urválek..., Urválek, že by ten hokejista...?

A zmínili jsme i toho Urválka! Tak to je teprve pikantérie. Notorická kariéristka za všech režimů a bývalá ministryně spravedlnosti Helena Válková odstoupila ze své nominace na post veřejné ochránkyně práv prý z důvodu svého předchozího členství v KSČ. Ne snad z důvodu její soudružské spolupráce s lidsky odpornou figurou režimního juristy Urválka, jenž krvelačně žádal rozsudky smrti nad jinonázorníky, ale právě jen ze členství ve straně, která se v jistém období už snad ani neměla sama nazývat komunistickou.

Naivní drmolení přistižené tetky Válkové o tom, že nevěděla, kdo krvavý talárník Urválek je, by pobavilo, kdyby ovšem tak typicky neprozrazovalo všehoschopnost téměř celé právnické obce, tolik podobné té ubohé všehoschopnosti „umělecké fronty“. Komu by dnes vadilo členství v KSČ, když se jím může honosit většina politických živnostníků přiměřeného věku? Když jej coby „studijní období“ přiznává i předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský? Ten Pavel Rychetský, jehož maminka působila dle veřejných zdrojů jako agentka StB pro ideologickou čistotu, tatínek hájil dalšího juristického vraha s titulem Karla Vaše a syn dodnes veřejně hlásá, že tento druhý urválek byl „politickým vězněm“?

Ale ze dvou předních jmen právnických řezníků Urválek a Vaš je nyní zmiňován jen ten jeden, protože se to hodí. A protože prezidentská kandidátka na post ombudsmanky (jak si neodpustil škodolibě podotknout Václav Moravec) je tak hloupě společensky vyděšená, že by klidně podepsala i teorii, že středem vesmíru je hlava premiéra Babiše.

Takto bezpracně nabité kanóny, které způsobily události v agresívně napadaném Íránu a nejapné tlachání pavlačové domovnice s titulem JUDr Válkové tu skutečně už dlouho nebyly! To bylo slávy! To se to krásně osíralo!

Svatopluk Otava

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCopak je to za vojáka? Stojí za přečtení!!!   
Pridal tk Pondělí 13 leden 2020 - 07:01:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Copak je to za vojáka? Bolševický generál!!!

“Kpt. Pavel je třídně uvědomělý, má dobré znalosti marxismu – leninismu a dokáže je uplatnit ve své práci…” Diverzní minulost generála Pavla, kde se to důvěrníky jen hemží a není nouze o žerty...

Vida! Z mlžné minulosti generála Petra Pavla se vynořily dva dokumenty z doby, kdy byl ještě soudruhem v KSČ a neměl vousy. Dnes je pan Pavel považován za hlavního kandidáta na prezidenta České republiky pro volby 2023, a to jako favorit brigády, která nenávidí současného prezidenta Zemana.

Může být až úsměvné, jak se z experta na marxismus – leninismus stal velitel NATO.

Osud má zvláštní smysl pro ironii.

Oba dokumenty, které uveřejnil na svých stránkách deník Echo, však napovídají, že je třeba jít o něco hlouběji.

Dokument 1:

S Marxem na stráži

Datován 31.3.1988. Žádostí o medaili “Za službu vlasti” pro Kpt. Petra Pavla.Ze žádosti o medaili

“Kpt. Petr Pavel je třídně uvědomělý a politicky vyspělý. Jako člen strany při výkonu své funkce napomáhá prosazovat vedoucí úlohu strany mezi podřízenými. Snaží se získat pro tuto politiku ostatní. Politickoideová připravenost jmenovaného je na dobré úrovni. Má dobré znalosti M-L (marxismu – leninismu, pozn. red.) a dokáže je uplatnit ve své práci. Projevuje se slabší péče o materiál, za který odpovídá,” píše se v žádosti.

Prezident Zeman: Ať si Pavel hledí armády, které rozumí, a neplete se do politiky, které nerozumí.Poslední věta, týkající se Pavlovy “slabší péče o materiál”, je přímo prorocká. V roce 2003 zapomněl generál Pavel v autě před kasárnami v Dejvicích počítač s tajnými zpravodajskými materiály NATO. Notebook mu byl z auta ukraden a našli později v zastavárně.

V žádosti o medaili se dále uvádí, že tehdejší funkce Kpt. Pavla byla: Velitel roty I. výsadkového praporu 22. výsadkové brigády. Z této 22. výsadkové brigády se později vyklubala 22. výsadková brigáda speciálního určení tedy tzv. Červené barety. Ty jsou známé zásahem na Národní třídě 17. listopadu.

Pod dokumentem, kde se též s uspokojeným konstatuje, že je Pavel synem syn důstojníka kontrarozvědky, (pozn. red. kontrarozvědka byla součástí Státní bezpečnosti- StB!!!)je podepsán plukovník Ing. Jiří Hudský, velitel 22. výsadkové brigády speciálního určení, jejímž nadřízeným orgánem byla Zpravodajská zpráva.

Zlatý hřeb programu ukradené revoluce: Komunista z NATO generál Pavel, který má rád mír, zahajuje 17. listopadu prezidentskou kampaň. Kalouskův muž v plné polní. Co je pravdy na tom, že pro NATO pracoval jako “rušička”? Začíná česká verze operace Trvalá svoboda

Dokument 2:

Důvěrníci a agentura spokojeni

Druhým dokumentem je svodka složky Kpt. Petr Pavel, jejímž autorem je Správa vojenské kontrarozvědky Západního vojenského okruhu.

Je nedatována, ale pochází jistě z doby po roku 1986 (zmínka o svatbě) a před “Žádostí o medaili Za službu vlasti” března 88.

Svodka uvádí, že Kpt. Pavel je člen KSČ a jeho oba rodiče jsou také členové KSČ.

Vykonává funkci velitele 3. výsadkové průzkumné roty I. výsadkového průzkumného praporu.

“Prověrky prováděné cestou agentury a důvěrníků obsahují poznatky kladného charakteru.
Otec jmenovaného je registrován u III.S SNB-SEO po reg. číslem 30793 (SVKR ZVO 1/1. odb. Tábor) a podle zjištění se v něm nachází kladné poznatky.”


Více o tomto tématu viz novinář Daniel Kaiser z deníku Echo ZDE:

https://echo24.cz/a/SN7py/general-pavel-mlzi-o-sve-komunisticke-minulosti-a-sluzbe-u-spionu

Zajímavé že Válková, Ondráček vadí a tento šmejd chce kandidovat na prezidenta!

Zdroj: https://www.pokec24.cz/politika/copak-je-to-za-vojaka/?fbclid=IwAR0iEcRBA7318vA4-NqA5UhS82DSyYN5DNHvy97cMP3PoUCxk6Ox6VWZd4U

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHaftarova armáda prohlásila, že sestřelila turecký dron   
Pridal tk Pondělí 13 leden 2020 - 06:47:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Libyjská národní armáda (LNA) maršála Chalífy Haftara sestřelila turecký dron s náboji pro minomety, uvádí se v prohlášení tiskového střediska operačního velitelství operace Al-Karama.

V noci na neděli LNA a Vláda národní jednoty oznámily zastavení bojových akcí v západní Libyi od 00.00 místního času (23.00 SEČ). Každá ze stran slíbila, že bude reagovat na jakékoliv porušení zastavení střelby.

„Byl sestřelen nepřátelský turecký dron nesoucí náboje do minometů. Toto (let - pozn. red.) je porušením příměří. Sestřelila ho rota (pojmenovaná podle – pozn. red.) mučedníka Abdulláha al-Utayriho, která je součástí 128. pěšího praporu,“ uvádí se v prohlášení.

Dříve se prezidenti Ruska a Turecka Vladimír Putin a Recep Tayyip Erdogan dohodli na společném postoji k Libyi a vyzvali všechny strany, aby zastavily střelbu od 00.00 12. ledna a okamžitě zasedly k jednacímu stolu. Velitel LNA Chalífa Haftar však uvedl, že tuto iniciativu vítá, ale bude pokračovat v útoku na Tripolis, který vede od dubna loňského roku. Na druhou stranu šéf mezinárodně uznávané Vlády národní jednoty Libye Fayez Sarraj v sobotu během návštěvy Itálie řekl, že vítá iniciativu o příměří, avšak s podmínkou stažení jednotek LNA.

Po svržení a zavraždění libyjského vůdce Muammara Kaddáfího v roce 2011 Libye prakticky přestala fungovat jako jednotný stát. V zemi je nyní dvojvládí. Parlament zvolený lidem zasedá na východě a na západě, v hlavním městě Tripolisu, je u moci Vláda národní jednoty Fayeze Sarraje, která byla vytvořena s podporou OSN a Evropské unie. Úřady východní části země pracují nezávisle na Tripolisu a spolupracují s Libyjskou národní armádou Chalífa Haftara.

Tuto neděli však Akil Saleh, předseda východního parlamentu Libye, spolupracující s Libyjskou národní armádou pod vedením Chalífy Haftara, během svého vystoupení před poslanci egyptského parlamentu prohlásil, že by se parlament východní části Libye mohl obrátit na Egypt se žádostí o vojenskou pomoc v případě zahraniční intervence.

„Vyzývám vás, abyste zaujali odvážné postavení... Možná budeme nuceni požádat o zásah egyptské ozbrojené síly, pokud narazíme na zahraniční zásahy do naší země," řekl Saleh. Vystoupení libyjského předsedy bylo vysíláno egyptskou televizí

Zdroj: https://sptnkne.ws/AY8e
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNebezpečný a podléhající sebeklamu... Trump chrlil lži po íránských útocích   
Pridal tk Pondělí 13 leden 2020 - 06:34:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Středeční tiskové prohlášení prezidenta Trumpa, které zveřejnil Bílý dům následně po odvetných leteckých útocích Íránu na americké základny v Iráku, bylo více než obvykle plné lží a iracionálních tvrzení.

Bizarní způsob, jakým obviňuje Írán, naznačuje, že USA nedokážou vést pod jeho vedením seriózní dialog. Jeho nesourodý projev (úplný přepis zde) je navíc známkou toho, že tato administrativa je beznadějně vzdálena od reality. Podléhá sebeklamu a je nebezpečná.

Na začátku tiskové konference Trump prošel dvojitými dveřmi, jimiž prosvítalo světlo, poté ho obklopili vojenští velitelé a následoval projev, při němž Trump těžce oddechoval a předstíral gravitaci. Začal tím, že americký lid „by měl být nesmírně šťastný a vděčný“, protože „Írán přestal“ s další eskalací napětí.

Vypadalo to, jako kdyby Trump očekával gratulace za odvrácení totální války na Středním východě, ale pravdou je, že to byl on, kdo lehkovážně přivedl tento region na pokraj války, neboť minulý týden osobně nařídil atentát na generála Kásima Sulejmáního, nejvyššího velitele íránské armády.

Můžeme být skutečně vděční za to, že tak napjatá patová situace mezi USA a Íránem se zmírnila, alespoň prozatím. Trump si ale rozhodně nezaslouží žádnou pochvalu, naopak, neboť vytvořil nesmírně výbušnou situaci.

On je ten, kdo jednostranně odstoupil od mezinárodní jaderné dohody s Íránem před zhruba dvěma roky, což vedlo k napětí, jehož výsledkem v současnosti je riskantní slepá ulička. Navíc Trump ve svém projevu vyzval evropské, ruské a čínské signatáře dohody, aby následovali jeho příkladu zlého úmyslu a také odstoupili od dohody. Trumpova absurdní rada by jen zhoršila mezinárodní vztahy.

Během tiskové konference Trump oprášil otřepaná frázovitá témata proti Íránu.

„Příliš dlouho - již od roku 1979, abych byl přesný - národy tolerovaly destruktivní a destabilizující chování Íránu na Středním východě i mimo něj. Ta doba skončila. Írán je hlavním sponzorem terorismu a usiluje o jaderné zbraně, což ohrožuje civilizovaný svět. Tohle nikdy nedovolíme.“

Naprosté převrácení reality je opravdu dech beroucí. Toto prohlásil vůdce země, která napadla, nelegálně okupovala a totálně zničila mnoho zemí na Středním východě. Nejen na Středním východě, ale po celém světě. Země, která skutečně použila atomové zbraně, což máme ještě v živé paměti, aby vyhladila civilní obyvatelstvo.

Trump jen opakoval skandální lži, jimiž hanobil generála Sulejmáního. „Minulý týden jsme podnikli rozhodné kroky, abychom zabránili krutému teroristovi v ohrožování životů Američanů. Na můj pokyn armáda Spojených států zlikvidovala největšího teroristu na světě... V poslední době plánoval nové útoky na americké cíle, ale my jsme ho zastavili.“

Ve skutečnosti tomu bylo jinak. Generál Sulejmání byl hlavním aktérem ve válce, jejímž cílem byla porážka islamistických teroristických skupin, které USA a jejich spojenci pustili ze řetězu v Iráku a Sýrii. Pokud by v těchto zemích Íránem podporované šíitské milice zabily americké jednotky, bylo by to jen proto, že setrvávají navzdory nelegální okupaci amerických jednotek, jejichž přítomnost je válečným zločinem, který začal genocidní invazí Iráku v roce 2003.

Kromě toho nejvyšší představitelé Trumpovy administrativy neposkytli v tomto týdnu žádný věrohodný důkaz, proč se rozhodli zavraždit Sulejmáního. Tvrzení, že „plánoval nové útoky na americké cíle“, je pochybné prohlášení, hraničící s naprostou fabulací. Jeho smrt byla odpornou vraždou ze strany Ameriky. Akt války.

Trump dále řekl: „Nadále vyhodnocujeme další kroky v reakci na íránskou agresi, a v souvislosti s tím Spojené státy okamžitě uvalí další tvrdé ekonomické sankce na íránský režim. Tyto drsné sankce budou trvat tak dlouho, dokud Írán nezmění své chování.“

To znamená, že Trumpova nepřátelská agenda vůči Íránu je neústupná, navzdory zjevné deeskalaci napětí v tomto týdnu.

Znovu obvinil Írán ze zneužívání omezených kompenzací, které legálně obdržel na základě jaderné dohody, a pokračoval v „teroristickém řádění“ a „vytvořil peklo v Jemenu, Sýrii, Libanonu, Afghánistánu a Iráku“.

To, že si americký lídr absolutně neuvědomuje, že jeho vlastní národ vyplenil a spáchal zločiny v těchto zemích, které uvedl, je udivující. Můžeme se jen domnívat, že Trump žije v sebeklamu a trpí falešnými představami, stejně jako mnoho politiků ve Washingtonu.

„Mír a stabilita na Středním východě nemohou zavládnout, dokud bude Írán nadále podněcovat násilí, nepokoje, nenávist a válčení. Civilizovaný svět musí íránskému režimu vyslat jasný a jednotný vzkaz: vaše teroristické činy, vraždění a chaos již nebudou více tolerovány. Nedovolíme, aby to pokračovalo.“

Výše uvedená citace by objektivně dávala smysl, pokud by slovo „Írán“ bylo nahrazeno za „Spojené státy“.

Hluboce znepokojujícím faktem je, že Trump a velká část amerického establishmentu jsou přesvědčeni o své vlastní nehorázné propagandě, týkající se Íránu. Věří, že Írán se snaží vytvořit jadernou zbraň a věčně šířit chaos v regionu, jako kdyby chování Ameriky nemělo v tomto precedens; a proto se USA potýkají s jednorozměrovou politikou konfrontace s Íránem, což v konečném důsledku znamená válku.

Zdánlivá nabídka dobré vůle, kterou Trump učinil na závěr tiskové konference, nevzbuzuje naději. Ani zdaleka ne.

„Na závěr chci sdělit lidem a vůdcům Íránu, chceme, abyste měli budoucnost - skvělou budoucnost, takovou, jakou si zasloužíte, blahobyt ve vaší zemi a harmonii s ostatními národy světa. Spojené státy jsou připraveny přistoupit na mír se všemi, kdo o něj usilují.“

Během několika minut přešel prezident Trump od odsouzení Íránu coby teroristického zla k následnému „přistoupení na mír“ s Íránem kvůli jeho prosperitě a harmonii.

Není divu, že stále více odborníků na psychiatrii zastává názor, že Trump z klinického hlediska podléhá sebeklamu a mylným představám, chová se iracionálně, tudíž představuje nebezpečí pro světový mír. Takový závěr přesahuje rámec obvyklých snah politických oponentů USA, kteří se snaží vypudit Trumpa z Bílého domu podvodnými prostředky. Nemusíme je brát za slovo. Trumpovy bláznivé projevy to naznačují samy.

Ještě je třeba říci, že obavy se zdaleka netýkají slabostí jen jednoho jedince - Donalda J. Trumpa. Obavy jsou mnohem větší a mnohem vážnější. Týkají se vyšinutého způsobu myšlení celé americké vlády, pokud jde o jejich nenapravitelný, útočný a znepřátelený náhled na Írán a vlastně na zbytek světa.

Dangerous and Delusional… Trump Rants With Lies After Iran Strikes vyšel 10. ledna 2020 na Strategic Cultere Foundation. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/01/8159-nebezpecny-a-podlehajici-sebeklamu-trump-chrlil-lzi-po-iranskych-utocich.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJak president Beneš odsoudil pakt Poláků s Hitlerem - aneb - Co se stalo v Evropě roku 1934   
Pridal tk Pondělí 13 leden 2020 - 06:26:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V současnosti Evropská unie vyhlásila superblábol o tom, že II. světovou válku zavinili Rusové a Němci společně – paktem Molotov–Ribbentrop. Pravdou je opak.

Prolog II.světové války zahájily dvě mezinárodní události ve stejném roce.

Byl to rok 1934. Polská vláda podepsala pakt o neútočení a spolupráci na deset let s Hitlerem (!) a v Marseille spáchal ustašovec placený Itálií atentát na zastánce kolektivní bezpečnosti Evropy, ministra zahraničí Francie Barthoua, a na jugoslávského krále Alexandra.

Proč Poláci podepsali pakt s Hitlerem? Životopisec presidenta Beneše, Edward B.Hitchcock, (Zasvětil jsem život míru, Praha 1948, str.238 ad.) to popsal takto. Ve Francii byly stále prudší rozkoly: nevědělo se, jaký bezpečnostní systém vůči Německu by byl nejúčinnější a vyvstávala prý otázka, jestli bránit Německu, anebo se s ním a s Itálií dohodnout, "i za cenu nějaké oběti". Hitchcock přitom cudně zamlčel, co a kdo by měl být obětí! K tomu lze podotknout: Těmi oběťmi se nakonec staly Rakousko a Československo, a Západ nehnul prstem. Proč?

Atentátem v Marseille byl odstraněn jeden ze tří představitelů antifašistické fronty kolektivní bezpečnosti Evropy proti fašistické a nacistické mocnosti Itálii a Německu. Byli to tito státníci: Barthou – Beneš – Litvinov. Barthou byl zavražděn, Litvinov odstraněn. Beneš zůstal osamocen. Británie se stáhla do ostrovní isolace a snažila se paktovat s Hitlerem námořními dohodami. Francie otevřeně fašisovala po porážce Lidové fronty. Bývalí spojenci ČSR v tzv. Malé Dohodě,Rumuni a Jugoslávci, se po zavraždění krále Alexandra postavili proti Benešově politice – a začali mohutně kolaborovat s Hitlerem a Mussolinim. Bulharsko s Maďarském stálo na straně Hitlera již od počátku. A Poláci? Polská vláda nenáviděla SSSR ještě více, nežli předtím Rusko. Nakonec jí Hitler připadal jako "Evropan a muž pořádku". Nakonec polský národ strašlivě doplatil na Hitlerův pořádek. Polská vláda, vyznávající de facto principy mussoliniovského režimu, byla původně spojena diplomaticky s Brity a Francouzy. Nyní však počala politicky lavírovat. Hitchcock to nazval koketováním s Německem. Když se stal polským ministrem zahraničí Beck, bylo dokonáno. Po čtyřstranném paktu mocností, navržený Ducem (Británie,Itálie,Německa a Francie), Beck neváhal spolčit se s Německem a 26,ledna 1934, ještě za života Pilsudského, podepsal pak s Hitlerem. Proto také Hitler přijel roku 1935 na pohřeb presidenta Pilsudského a seděl v obřadní síni v uniformě na čestném místě. Jak strašlivě se tehdy Poláci zmýlili!

Jak president Beneš roku 1934 odsoudil pakt Beck–Hitler

President Beneš to líčí ve svých Pamětech takto:

"Když mi vyslanec Grzybowski přišel 27.ledna 1934 oznamovat podpis německo–polského paktu, řekl jsem mu v podstatě toto:

"Pokládám podpis vaší smlouvy s Německem za velkou ránu dnešní evropské politice. Znamená to, že pomůžete Německu, aby o odzbrojení už vůbec nejednalo a přešlo definitivně k volnému zbrojení.

Znamená to, že opouštite frontu Ženevy a dáváte možnost Německu odůvodňovat jeho expansivní politiku protiženevskou. Dostanete se tímto spojení s Německem velmi daleko, neboť tím je celý tzv. francouzský systém evropské bezpečnosti znehodnocen a naše společná východní fronta proti německé útočnosti znemožněna."


Dále dr.Beneš líčí velice chabou odpověď vyslance Grzybowského. Odkazoval na pakt čtyř mocností a na hledání "svobodné bezpečnosti", a že Polsko dalo najevo Anglii a Francii vlastní cestu. Na toto vysvětlení president Beneš, že to povede pouze k posílení Německa a jeho přípravě na ČSR a na Polsko samotné.

Grzybowski kontroval: pakt prý stejně deset let nevydrží (jak osudně bezděky . předpověděl útok Hitlera!), a snad prý to přivede Francii na "správnou cestu" (!),a pro Polsko to znamená získat čas proti Německu a možnost lépe se připravit.

Co je paradoxem dějin v tomto případě? Polský vyslanec argumentoval zcela stejně jako potom roku 1939 Stalinův SSSR. ( Beneš, Paměti, Orbis Praha 1948,str.16 ad.)

Ovšem Stalinovu SSSR se totéž vyčítá jako zločin, Beckovu Polsku však nikoli. To je ubohý dvojí metr a nepřípustné selektivní hodnocení spolku zvaného Evropská unie. Zde se jasně prokazuje padělání dějin se strany Evropské unie vůči SSSR.

Jak se Poláci zachovali v roce 1938 vůči ČSR? Je to notoricky známo a doloženo. Ovšem dnes to připomíná pouze Unií proklínaný president Ruské federace, pan V.V.Putin.

Nejen že urvali další kus těla nebohé republiky, ale blahopřáli si k tomu s německými generály. Předtím se polští generálové, jasně vyslovili proti vojenské pozemní i letecké pomoci SSSR Československu.

Na dotazy Francouzů. zdali připustí přechod sovětských vojsk na pomoc ČSR proti hitlerovcům, prohlásili, že nikdy. A na dotaz, zdali připustí alespoň leteckou pomoc nebohé republice, pravili, Rusy sestřelíme!

Samozřejmě je nutno rozlišovat – polský lid se nezpronevěřil, zpronevěřila se jen polská panská vláda. Zdali pak si pan generál Rydz–Smigli, když po porážce Polska prchal před hitlerovci přes Rumunsko do Anglie, vzpomněl na svá nenávistná slova proti Československu? Jak by ovšem pravil rabín – vše už bylo jinak. Toto vše je nutno připomenou ubohým padělatelům dějin, kteří ve funkci europoslanců schválili paskvil proti historické úloze SSSR v obraně proti nacismu a v boji proti němu za osvobození Evropy.

Jiří Jaroš Nickelli
Spol. L. Svobody Brno
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMediální štvanice na kandidátku nominovanou prezidentem republiky   
Pridal tk Pondělí 13 leden 2020 - 06:21:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vulgarizace našeho politického prostředí dospěla do takového stavu, že na působení v politice je skutečně třeba „mít kačení žaludek“. Politická kultura poklesla natolik, že uchazeč o veřejnou funkci musí počítat s tím, že na něj odpůrci jeho zvolení vylijí kýbl výkalů, aby jej odradili a vyřadili z konkurence. Nezapomenutelná byla štvanice na soudce Jana Sváčka, když se uvolil přijmout kandidaturu na soudce Ústavního soudu. Ač kandidát na členství v KSČ, nebál se rozhodnout v neprospěch StB. To ale jeho pronásledovatelé nevzali v úvahu. Neměří se všem stejně: členství v KSČ u někoho vadí, u jiných se odbývá s tím, že od listopadové pseudorevoluce již uběhlo 30 let.

Sprostoty nebyla ušetřena Helena Válková, navržená prezidentem republiky do funkce Veřejného ochránce práv. Server Info.cz ji obvinil, že jako vědecká pracovnice Výzkumného ústavu kriminalistiky se podílela na šikanování disidentů. Zprávy se okamžitě ujala média a spustila kamenování. Nikdo se neobtěžoval vysvětlením domněnky o příčinném vztahu mezi prací bezvýznamné badatelky a zneužíváním zákona o ochranném dohledu proti disidentům, kteří mezi všemi, na něž zákon dopadal, tvořili nepatrný zlomek. Její bádání směřovalo ke zjištění, proč používání zákona, určeného k prevenci recidivy, nepřináší očekávané výsledky. Zákon brala jako danost a jiným způsobem k němu přistupovat nemohla. Tvrzení o podílu na šikaně disidentů je lež.

Samozřejmě, lze dát za pravdu Jiřímu Gruntorádovi, že zákon o ochranném dohledu zasahoval do základních práv a svobod lidí, vracejících se z výkonu trestu, zvláště když na jeho výkonu se významnou měrou podílela policie. Současně je třeba říci, že až na použití policie stejná opatření uplatňuje justice v současnosti: osobám, které opouštějí vazbu, nebo jimž byla prominuta část trestu odnětí svobody, se ukládají různá omezující opatření, u podmíněně propuštěných s platností až na sedm let. Soudy mohou také uložit povinnost podrobit se dohledu probačního úředníka. V článku „Neklidný soudní advent“ jsem popsal, jak podle práva naložil drsně v čase adventním soudce Aleš Novotný s obžalovaným, propuštěným z vazby, který se nedostavoval k probačnímu úředníkovi.

Další hřích Heleny Válkové má spočívat v tom, že v r.1979 napsala článek, který údajně bez jejího vědomí podepsal Josef Urválek, bývalý prokurátor a později soudce, sesazený v r.1963 ze všech funkcí a „odložený“ do kriminalistického ústavu „na dožití“. Helena Válková si asi spoluzaměstnance vybírat nemohla. U každého jiného by se asi řeklo, že od r.1979 uteklo hodně vody, takže jde o lapálii. U nominantky prezidenta republiky jde o neodpustitelné provinění. Mimochodem, netuším, jak Josefa Urválka, který se občas vyskytoval na jejím pracovišti, vnímala mladá žena, která v době procesu s Miladou Horákovou & spol. ještě nebyla na světě a velké politické procesy padesátých let prožívala v batolecím věku. Potkal jsem dnešní třicátníky, jimž činí potíže, mají-li vysvětlit, proč slavíme 17.listopad 1989.

Posléze se na ni nahrnuly výčitky, že byla krátkou dobu členkou KSČ. Toto uznala za skvrnu na svém štítě. Výsledkem útoků bylo její rozhodnutí dodatečně oznámit prezidentovi republiky odmítnutí kandidatury: tuším, že si uvědomila, že do rozhodování Poslanecké sněmovny zbývá ještě dost času na to, aby napadání mohlo pokračovat.

Pokud prezident republiky její odstoupení neodmítne, a bude-li chtít využít své právo navrhnout kandidáta na tuto funkci, nezbyde mu, než hledat dalšího zájemce, jenž na sebe vezme nebezpečí, že jako „prezidentův kůň“ zažije nechutnosti.

Útok serveru Info.cz článkem byl zjevně součástí dobře koordinované akce. Článku „Válková se v KSČ podílela na šikaně disidentů s mužem, který poslal na smrt Horákovou“, vydaného v r. 1979, se hbitě ujala média a štvanice začala. Přečetl jsem bedlivě inkriminovaný článek a skutečně nechápu, jaký vliv na případné zneužívání zákona mohla mít badatelka, která zkoumala, jak zákon funguje, vyjadřovala se k němu kriticky a určitě nemohla dát jakýkoli popud, aby zákon byl zneužit proti disidentům. Zákon směřoval obecně proti osobám, u nichž nebyla záruka, že po propuštění na svobodu povedou řádný život. Sdělení, obsažené v nadpisu, je jednoznačně lživé.

Na obsahu článku mě ale zaujalo, že předlistopadový režim měl stejné problémy s recidivisty, jaké máme my, ale postpenitenciární péči věnoval větší pozornost než my. Skvrnou na kráse samozřejmě bylo zapojení policie do dohledu nad propuštěnými vězni. Ale kdybychom z textu článku vypustili slova „socialismus“, „socialistický“, která se v něm občas vyskytují, mohli bychom si myslet, že čteme odůvodnění propuštění na svobodu současného vazebně stíhaného obžalovanéhco nebo odsouzeného, který se domohl propuštění za dobré chování.

Helena Válková byla krátkou dobu řadovou členkou KSČ a byla bezvýznamnou badatelkou, která neměla žádnou výkonnou pravomoc. Pokud usoudila, že ji to činí „nečistou“, nechtíc dala příklad bývalým členům KSČ v justici a státním zastupitelství, kteří na rozdíl od ní se aktivně podíleli na výkonu moci protiprávního režimu a zřejmě by se měli zamyslet stejně jako ona nad svou minulostí a nad neetičností jejich setrvání na významných postech. Problematičnost působení těchto lidí v strukturách současné justice a státního zastupitelství připustil Ústavní soud ČR v odůvodnění ústavního nálezu č.j. I. ÚS 517/10 ze 17.října 2010. Soudci s komunistickou minulostí zachránili před uvězněním bývalého prokurátora Karla Vaše, zločince stejného kalibru, jakým byl Josef Urválek. Zejména nejvyšší stupně justice a státního zastupitelství jsou dosud skanzenem bývalých členů KSČ a aktivních vykonavatelů její moci. Jsou mezi nimi lidé s velkou mocí, např. místopředseda Ústavního soudu Jaroslav Fenyk, nebo Igor Stříž, náměstek nejvyššího státního zástupce, oba bývalí vojenští prokurátoři, postrach vojáků. Nepsali žádné badatelské články, ale obžaloby. Zejména na Nejvyšším soudu ČR a u Vrchního soudu v Olomouci působí bývalí soudci protiprávního režimu, kteří mu kdysi horlivě sloužili. Z pohledu štvanice na Helenu Válkovou tyto všechny přijímá současný režim jako „rovnější mezi rovnými“ a jejich hříšnou minulost jim promíjí. Jsem si jist, že žádného z nich, ani z desítek dalších nejmenovaných, příklad Heleny Válkové nepřiměje k pokání, vedoucímu k následování: neboť od jejích hříchů již uplynulo více než třicet let a pouze článek Heleny Válkové je proviněním s nadčasovou platností. Kde je v tomto případě Havlova „tlustá čára za minulostí“?

=================================

Internetové vydavatelství Bez vydavatele vydalo mou knihu ŠKŮDCI V TALÁRU. Její obsah je trestí zkušeností a poznatků , postupně získávaných téměř 20 let v půtkách s orgány činnými v trestním řízení, které nekorektním vedením řízení poškozují obviněné.

Kniha je dostupná na http://www.bezvydavatele.cz/book.php?Id=1389

Autor: Zdeněk Jemelík

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV zemi vládne …….. státní zástupce   
Pridal tk Pondělí 13 leden 2020 - 06:17:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Státní zástupci se postupem času stali nedotknutelnou skupinou. Ta už před poměrně dlouhou dobou prakticky převzala v ČR moc.

Když policejní komando v roce 2013 vtrhlo na Úřad vlády a sesadilo tehdy úřadujícího premiéra Nečase, mnozí lidé to uvítali.

Vážná obvinění vůči premiérovi, která snad mohla ospravedlnit takový nebývalý zásah do Ústavy, se ale ukázala jako neopodstatněná.

Státnímu zástupci Ištvánovi, který k útoku dal příkaz, se kupodivu nestalo vůbec nic.

Státní zástupci se vzájemně chrání, a to i za cenu pokřivení Ústavy, demagogie a pozměňování a padělání důkazů. Pokud se jim někdo vzepře, dokážou ho dehonestovat, zahájit proti němu trestní stíhání, úplně ho zničit. Takových případů jsou už stovky.

Pokud se náhodou stane, že dojde k jejich vyšetřování, dozorují sami sebe, což je vrchol absurdity. Mnoho policejních vyšetřovatelů, pracovníků prokuratury i řadových policistů bylo odvoláno poté, co zdokumentovali trestnou činnost vysoce postavených, státními zástupci chráněných lidí. Následně se sami ocitli v roli obžalovaných.

Většina státních zástupců je dnes propojena s organizovanými zločineckými skupinami a také některými soudci a vedením policie. Jsou na výplatních listinách kmotrů a obvykle plní jejich zadání. Tak byl např. zlikvidován Útvar na odhalování organizovaného zločinu.

Dnes se státní zástupci baví tím, že pořádají hon na Babiše. Kdo bude jejich obětí příště?

Na této situaci má největší podíl nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Proto se lidé poškození justicí spojují a zahájili kampaň za odvolání P. Zemana a nápravu justice.

Slávek Popelka

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJeště k sestřelení ukrajinského dopravního letadla nad Iránem   
Pridal tk Pondělí 13 leden 2020 - 06:12:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Z vyjádření velitele vojensko-kosmických sil Islámského revolučního gardového sboru (IRGC) Amira Ali Hajizadeha bych připomenul toto:

„Žádali jsme o zastavení pohybu letadel během útoku na základnu Ain al-Assad, ale nestalo se to z mnoha důvodů," citoval Ali Hajizadeha televizní kanál Al-Jazeera.

To je zvláštní, že? V době vysokého rizika sestřelení civilního letadla kdosi odmítl přerušit civilní provoz.

A dále:

„Systém protivzdušné obrany viděl ukrajinské letadlo jako řízenou střelu nacházející se ve vzdálenosti 19-ti kilometrů,“ řekl Hajizadeh. Dodal, že komunikace s operátorem systému protivzdušné obrany byla přerušena, nemohl se spojit a rozhodnout se. Podle něj měl 10 sekund, aby se rozhodl, zda sestřelí cíl, nebo ne, a „udělal špatnou volbu“.

Opět zvláštní, že právě v tu chvíli selhala komunikace s operátorem protivzdušné obrany...

A ještě toto:

V generálním štábu dodali, že sestřelili letadlo, protože se přiblížilo k důležitému vojenskému objektu..

Takové vojenské protivzdušné objekty se v blízkosti velkých letišť skutečně nacházejí, to není nic neobvyklého. Co je ovšem zajímavé je, že letadlo mířilo právě tím směrem a dle jiných zdrojů změnilo původní směr...

-------------

A ještě něco pro srovnání následné omluvy a příslibu uhradit veškeré škody ze strany Iránu. Když USA 3.července 1988 sestřelili civilní iránský Airbus A 300 (let Air655) s 274 cestujícími a 16-ti členy posádky, jejich následná reakce byla tato, a to přestože po počátečním popírání nakonec svou vinu uznaly:

Americká vyšetřovací komise došla k závěru, že k „sestřelení letadla Íránských aerolinií nedošlo v důsledku zanedbání ze strany amerického námořnictva.“ Kapitán podle komise „jednal vzhledem k dostupným informacím a časovému rámci obezřetně.“ Vyšetřovací komise dále uvedla, že Írán musí nést zodpovědnost za „rizika vyplývající z provozování osobní letecké dopravy v těsné blízkosti válečného konfliktu.“

Za sestřelení civilního letadla nebyl nikdo potrestán, naopak všichni členové posádky USS Vincennes byli vyznamenáni stuhou za bojové nasazení. Kapitán lodě byl vyznamenán Řádem záslužné legie (Legion of Merit), který je jedním z nejvyšších amerických vojenských vyznamenání. Koordinátor leteckého boje ("air-warfare coordinator") byl v roce 1990 vyznamenán "Navy Commendation Medal".

Zdeněk Bálek

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Let_Iran_Air_655?fbclid=IwAR0FUkqai3MC8D22pmWG4EFrv8zwtBStOUTQI7Udl4i3QiUMjcjwAx-UL64
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOdmítáme kriminalizaci domobrany v České republice. Vystupme z NATO   
Pridal tk Pondělí 13 leden 2020 - 06:08:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Národní demokracie je znovu znepokojena vyhrocenou mezinárodní situací, kdy americké vedení nařídilo a následně armáda USA 3. ledna 2020 spáchala mimosoudní popravu vysoce postaveného generála Íránu. Spojené státy tak učinily bez konzultace se svými spojenci v NATO, mezi něž bychom měli patřit i my. To znovu potvrzuje aroganci a nadřazenost amerických elit, které se neohlížejí na zájmy svého lidu, ani zájmy svých tzv. spojenců. Kvůli tomu jsou i občané ČR neustále jen krůček od vtažení do světové války, o níž zde v České republice nemá 99 procent občanů zájem. Případně jsme zase blíže nekontrolované migrační vlně z Blízkého východu a z Afriky.

Znovu a ještě s větší naléhavostí tak do popředí vystupuje program Národní demokracie a zejména bod číslo 1 – vystoupení z EU a z NATO. Oněch 99 % mírumilovných občanů bohužel nemá ve vládě ČR, ani v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR dostatečné zastoupení vlasteneckých a pronárodně uvažujících politiků. Úřad vlády totiž zveřejnil na sněmovním serveru jména předkladatelů návrhu zákona o nakládání se zbraněmi. V něm je de facto kriminalizována domobrana, u jejíhož vzniku v ČR stála i Národní demokracie.

Mnozí příznivci SPD Tomia Okamury budou asi šokováni tím, že jedním z předkladatelů tohoto protinárodního zákona je i přední představitel SPD Jiří Kobza. I sám Okamura se za zákon postavil a dokonce lživě tvrdil, že SPD domobranu podporuje. Analýzou problematiky se zabýval podrobně ve svých článcích AE News. Tento portál jednoznačně usvědčuje předsedu SPD ze lži a z útoku na národní bezpečnost. Dnes je již všem vlastencům a národovcům, kteří nemají klapky na očích zřejmé, že u SPD se nejedná o stranu pronárodní, ale pouze o tzv. fiat alternativu neboli řízenou opozici vůči naší vládě.

Vždyť každému občanovi se zdravým rozumem, který trochu sleduje bezpečnostní situaci, je jasné, že pokud má Armáda ČR jen několik tisíc příslušníků a ještě část z nich hájí cizí zájmy v Afghánistánu, Mali, Estonsku apod., pak se těžko může naše země ubránit jakémukoliv vpádu na naše území, a to i neozbrojenému vniknutí migrantů, ke kterému dochází neustále, týdně v počtu jednotek, ale zatím ne naštěstí v počtu tisíců. Ovšem, zejména díky agresivní rozkladné politice USA, jež praktikuje celosvětově poslední desetiletí, dnes tedy v Iráku a snahou o rozpoutání války s Íránem, se těchto počtů můžeme brzy dočkat. A kdo se jim potom na hranicích postaví? Kdo bude bránit naše ženy a děti ve vnitrozemí, když nám naši zaprodaní politici, včetně SPD, svazují ruce připravené se bránit!

Založení domobraneckých uskupení jako Národní domobrany, Zemské domobrany a Československých vojáků v záloze pro mír bylo určitým signálem a nadějí, že český národ neztratil pud sebezáchovy. To ale asi předkladatelům zákona o nakládání se zbraněmi, včetně pana Kobzy z SPD, vadí. Tito poslanci a ti, kteří zákon obhajují, se definitivně odkopali a ukázali, na čí straně ve skutečnosti stojí. Nejsou to občané ČR, ale jsou to jejich páníčkové z globalizovaného světa, kteří jim umožňují jejich kšefty – provozovat cestovní kanceláře nebo dovážet do ČR košer vína z Izraelem okupovaných území.

Národní demokracie tento návrh zákona jednoznačně odmítá a vyzývá poslance všech sněmovních stran, kteří si chtějí ještě zachovat jakous takous důvěryhodnost, aby tento zločinný návrh zákona nepodpořili. Naopak, aby připravili zákon, v němž bude výslovně s domobranou v ČR počítáno a ta bude mít státem garantovanou ochranu a podporu. Pokud bude mít Národní demokracie po příštích volbách do Parlamentu ČR v Poslanecké sněmovně své zastoupení, její poslanci téma domobrany zvednou a legalizaci domobrany budou prosazovat. Ostatně tak, jak to Národní demokracie má ve svém programu – https://narodnidemokracie.cz/z-noveho-programu-nd-2018-ochrana-statu-a-naroda-strucne-teze/

V Praze dne 9. 1. 2019

Předsednictvo Národní demokracie
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2220 sec,0.0622 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,600kB