Pondělí 13 leden 2020
Lež má krátké nohy. Důkazy jak lže šéf českých muslimů Alrawi ve vysílání České televize   
Pridal tk Pondělí 13 leden 2020 - 06:05:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Česká televize dala prostor šéfovi českých muslimů Muneebu Hasanu Alrawimu, aby prezentoval svůj postoj ke kauze bývalého pražského muslimského duchovního Samera Shehadeha, který je v těchto dnech souzen za podporu islámského terorismu. Alrawi příležitost využil k lhaní jimž se snaží vyvolat dojem, že jakmile začal být Shehadeh radikální, tak se ho v českých mešitách zbavili. To je ovšem lež a zde uvádím důkazy, které to dokazují.

Podle šéfa Ústředí muslimských obcí nebyla muslimská komunita v ČR zdrojem žádného jiného případu, kdy by to bylo nepřijatelné pro Českou republiku. Opravdu?

Samozřejmě, že šéf muslimů Alrawi lže.

Například opakována antisemitská kázání konvertity k islámu Lukáše Větrovce v brněnské mešitě. Podle české policie šlo o spáchání trestného činu, byť je promlčen. Více v článku Idnes.cz s názvem Policie: Kázání v brněnské mešitě bylo trestné, je ale promlčené.

Pak to bylo šíření islámské knihy Základy tauhidu, která podle odborníku má stejné zdroje, jako teroristická organizace Islámský stát. Před šířením této knihy varovalo ve své zprávě i Ministerstvo vnitra. Knihu vydala a šířila Muslimská obec v Praze pod vedením zástupce pana Alrawiho Vladimíra Sáňky. Muslimskou obec zachránilo od odsouzení to, že žalobcům se nepodařilo prokázat, že knihu šířili čeští muslimové jako organizovaná skupina. Více v článku Idnes.cz pod názvem: Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize.

Asi nejzásadnější bod je tvrzení Alrawiho, že se měl Samer Shehadeha radikalizovat až po odchodu do Saúdské Arábie.

Samer Shahedaha se již v roce 2005 projevil jako islámský extremista, když v prostorách mešity na Černém mostě v Praze poskytl rozhovor redaktorovi Lidových novin v němž řekl, že sebevražedné útoky na izraelské civilisty jsou správné a že nedokáže odsoudit teroristické útoky na New York z z roku 2001 a Londin z roku 2005. Ale chápu, že takové názory nejsou pro šéfa českých muslimů Alrawiho extremismem ...

Podstatné ovšem je, že i přes přiznáni Alrawiho, že čeští muslimové věděli o radikálních názorech Samera Shehadeha, tak ho nechali několik let působit ve svých mešitách, dotáhl to až na místopředsedu Muslimské obce a podle mých informací, teprve ve chvíli, kdy se dle mých informací ozvali pracovníci Ministerstva vnitra (a tedy ne BIS již to asi nevadilo), tak se čeští islamisté z Ústředí muslimských obcí Samera Shehaeha zbavili, protože začal být až moc problémový a neposlouchal je.

Zde vám dávám ukázku, co kázal Samer Shehadeh již v roce 2010 v pražské mešitě:

V úvodu pátečního kázání z 22. října 2010 dokonce označil ty, kteří dodržují české zákony, které jsou v rozporu s islamistickými zákony, za odpadlíky od islámu:

„Bratři a sestry v islámu, Alláh říká ve významu: „Tento Korán uvádí k nejlepší z cest." (17/9). Jednou z věcí, kterou Korán objasňuje je to, že každý, kdo následuje jiný zákoník než ten, se kterým přišel prorok Muhammad (sAs) je nevděčník a odpadlík od víry."

„Uposlechnutí satana v tom, co odporuje Božímu zákoníku je ve skutečnosti uctíváním satana. Tento význam Korán a sunna potvrzují v nejednom místě: Alláh říká ve významu: „neuctívají mimo něj nic jiného než sochy ženských jmen. Ve skutečnosti však neuctívají nic jiného než satana..." (4/117). Uctíváním satana je zde myšleno jeho následování v tom, co odporuje Božímu zákoníku," pokračoval Shehadeh.

To tedy znamená, že ten, kdo se neřídí podle práva šáría, je odpadlíkem. Připoměňme jen, že například právo šáría odpadlíky od víry trestá smrtí.

Tak ještě věříte šéfovi českých muslimů Muneebovi Hasanovi Alrawimu?

A proč se ho na tyto fakta nezeptají novináři? Jsou neinformování nebo záměrně nechtějí, protože chtějí šířit pozitivní obraz českých islamistů?


Autor: Lukáš Lhoťan / eurabia
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSkutečné nebezpečí 5G sítě - totální ztráta svobody na internetu a totální dohled na společnosti   
Pridal tk Pondělí 13 leden 2020 - 05:58:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nebezpečí 5G sítě vůbec nevnímám jako zdravotní riziko. Když pominu, že až na jeden rozsah jsou to frekvence dosud běžně používané, existují na to celkem relevantní a nezávislé lékařské studie. Non-ionizujici síla záření tak pravděpodobně bude zařazena z hlediska rizika změn DNA v těle něco nad zeleninu, která dnes sdílí pozici s frekvencí pro rádiové vysílání.

Nebezpečí 5G sítě je v brutálním navýšení rychlosti a přicházející odezvy 1ms. Tím se přiblíží realitě vlhký sen Microsoftu o cloudovém OS a definitivní a nezvratné ztrátě kontroly osobních dat několika miliard lidí na planetě Zemi. O absolutní ztrátě digitální svobody státu, který bude na podobné produkty nucen politikou vendor lockin přejít, radši ani nemluvě. Pro občany je méně nebezpečné nemít armádu, než nemít v 21. století pod kontrolou vlastní infrastrukturu a data státu.

Lidé nemají rádi alarmisty, ale já upozorňuji, že před 5 lety si nikdo na FB brutální cenzuru taky neuměl představit, stejně jako pro něj byla fantasmagorie teorie, že si otevře své youtube odběry a zjistí, že autoři už zde neexistují, protože byli zcenzurováni. A dnes je to zcela všední zážitek. Exemplární případ třeba youtuber Bratříček, který v podobné argumentaci setrval pouze pár měsíců.... A pak se stal obětí taky.

Autor: Michal Urban
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDo konce roku 2020 bude dokončena stavba všech stadionů pro Zimní olympijské hry roku 2022 v Pekingu   
Pridal tk Pondělí 13 leden 2020 - 05:55:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Do konce roku 2020 bude dokončena stavba všech stadionů pro Zimní olympijské hry i paralympijské hry roku 2022 v Pekingu, a současně bude zrychlena stavba dalších nesoutěžních zařízení, jako je zimní olympijská vesnice. Dnes to bylo uvedeno na třetím zasedání 15. shromáždění lidových zástupců Pekingu.

Pekingský starosta Chen Jining (Čchen Ťi-ning) řekl, že v roce 2020 Peking zlepší podpůrnou infrastrukturu pro pekingské zimní olympijské a paralympijské hry v oblasti dopravy, meteorologie, bezpečnosti a bezbariérového přístupu, a podpoří standardizované používání znaků cizích jazyků na veřejných místech. Bude zřízen tým pro provoz zimních stadionů a periferní podporu, aby se zdokonalila organizace zimních olympijských her a příslušné služby. V roce 2020 je třeba vhodně uspořádat tři testovací soutěže, včetně Světového poháru v alpském lyžování.

Peking navíc zrychlí provádění klíčového projektu „technologických Zimních olympijských her", prohloubí vývoj základních technologií a konstrukci aplikačních scénářů a podpoří demonstraci a aplikaci nových technologií při přípravách na Zimní olympijské hry v roce 2022 v Pekingu. Peking zřídí Pekingskou mezinárodní olympijskou akademii. Podle plánu bude posílena výstavba demonstračních škol pro olympijské vzdělávání a speciálních škol pro ledové a sněhové sporty. Peking bude nadále podporovat víc obyvatel, aby se podíleli na zimních sportech, a současně bude popularizovat zimní olympijskou kulturu mezi obyčejnými lidmi, aby rozšířil vliv zimních olympijských her.

Shi Wei (Š´ Wej), ředitel odboru sociálního rozvoje při Pekingském výboru pro rozvoj a reformu, uvedl, že uplynulý rok byl rozhodujícím rokem pro přípravu zimních olympijských a paralympijských her v Pekingu a byl i klíčovým rokem pro stavbu zimních stadionů a podpůrných zařízení. V současné době vstoupily přípravy na zimní olympijské hry v Pekingu do fáze „zkoušek" a ve výstavbě stadionů došlo k významnému pokroku.

Ocelárna Shougang (Šou-kang) leží 18 km od náměstí Nebeského klidu. Dne 31. července 2015 získal Peking právo pořádat zimní Olympijské hry v roce 2022 a Shougang také přivítal novou rozvojovou příležitost. Po koordinaci vlády Pekingu se v areálu Shougang postupně usídlily kanceláře organizačního výboru zimních olympijských her v Pekingu, čtyři tréninková místa zimního výcvikového střediska v rámci Státního sportovního úřadu, byty sportovců, skokanské můstky a další projekty.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2]
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1346 sec,0.0577 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,318kB