Neděle 19 leden 2020
Extremista Novotný (ODS): Na deset let do basy?   
Pridal tk Neděle 19 leden 2020 - 17:19:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Extremista Novotný (ODS): Na deset let do basy? První výslech na policii: Bývalý policejní prezident. “Jsou to hajzlové a zaslouží kulku do hlavy”, vzkázal všem starosta Řeporyjí a vytáhl nůž. Má podporu ODS

Před hlasováním o pomníku nacistům občané řeporyjští požadovali, aby bylo na téma nacistického pomníku uspořádáno referendum. Starosta Novotný referendum okamžitě odmítl s tím, že “dostal ve volbách mandát”.

Nebezpečné vyhrožování, schvalování trestného činu, výtržnictví, podpora a propagace fašismu a další odpudivé činy. Na starostu Řeporyjí Pavla Novotného podle informaci ARFA.cz na policii neleží jedno, ale hned několik trestní oznámení.

Dnes byl na policii do Bartolomějské ulice předvolán bývalý policejní prezident Stanislav Novotný, kterému starosta Řeporyjí Pavel Novotný vyhrožoval smrtí oběšením. V kauze vystupuje jako poškozený.

“Nezlobte se, podepsal jsem slib mlčenlivosti,” řekl portálu ARFA.cz bývalý policejní prezident Stanislav Novotný, který je nyní předsedou Asociace nezávislých médií. Spoluzaložil Křesťansko-demokratickou stranu, Úřad pro dokumentaci a vyšetřování činnosti StB, je bývalým ředitelem Úřadu vyšetřování ČR a ředitelem České křesťanské akademie.

Starostovy Řeporyjí vyjádřila podporu jeho strana ODS, a to osobně předseda strany Petra Fialy. “Pan Pavel Novotný má od nás divokou kartu,” nechal se slyšet Fiala.

Trestních oznámení bylo na starostu Řeporyjí Pavla Novotného podáno podle informací ARFA.cz několik desítek. Mezi nejznámější předkladatele patří advokát Jiří Vyvadil, jehož trestní oznámení se týká propagace nacismu, a poslanec Zdeněk Ondráček (KSČM), jemuž Pavel Novotný vyhrožoval smrtí a řekl o něm do médií, že je „zmrd”, “svině”. Poslanec Ondráček je bývalý policejní vyšetřovatel.

Starosta Pavel Novotný před několika týdny šokoval veřejnost, když na radnici Řeporyjí prosadil, že bude v obci vztyčen pomník nacistům. Když za Novotným přijela ruská televize udělat rozhovor, vytáhl na ni nůž.

Několika lidem vzkázal, že by měli viset, nebo jim patří kulka do hlavy. V souvislosti s pomníkem nacistům je podáno trestní oznámení i na dalších deset radních řeporyjské radnice, který s pomníkem souhlasili.

Za výše uvedené trestné činy hrozí starostovi 10 let vězení. Nyní vykonává veřejně prospěšné práce, k nimž byl odsouzen loni v prosinci.

Zdroj: https://www.arfa.cz
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMaduro sdělil podrobnosti pokusu o státní převrat ve Venezuele   
Pridal tk Neděle 19 leden 2020 - 17:04:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Venezuelský prezident Nicolás Maduro sdělil v interview pro americký list The Washington Post, že předem věděl o chystaném pokusu o státní převrat v dubnu 2019.

Vůdce venezuelské opozice Juan Guaidó, který se prohlásil za prezidenta, vyzval loni v dubnu lid a armádní příslušníky, aby vyšli do ulic za účelem ukončení operace Svoboda s cílem svržení legitimní hlavy státu Nicoláse Madura. Jeho stoupenci se sešli v Caracasu před vojenskou základnou Carlotta, vypukly střety mezi stoupenci Guaidóa, kteří zatarasili silnici u základny, a vojáky. Protesty později vypukly také v jiných čtvrtích v okolí křižovatky Altamira v Caracasu. Vláda informovala o pokusu o státní převrat.

Maduro řekl, že se dozvěděl o spiknutí proti jeho osobě 10 dní před zahájením nevydařeného převratu. Nic ale nepodnikl, aby odhalil zrádce a uvědomil si rozsah eventuální vzpoury.

Prezident sdělil, že hlava Nejvyššího soudu Maikel Moreno a venezuelský ministr obrany Vladimir Padrino mu prozradili všechny podrobnosti spiknutí, nehledě na to, že opozice je považovala za své zastánce.

20. dubna mu například sdělili na poradě, že tehdejší šéf Služby národní rozvědky Venezuely (Sebin), generál Christopher Figuera přestoupil na stranu jeho nepřátel, a poradili prezidentovi, aby ho propustil, avšak Maduro chtěl „nalíčit past“ na bývalého šéfa rozvědky, který utekl do Kolumbie a pak do USA,“ cituje Madura The Washington Post. List píše, že se převrat měl konat 1. května, ale byl přesunut na dřívější den.

„Nezamezil jsem tomu, abych se podíval, jak daleko sahají chapadla tohoto spiknutí. Hodlal jsem ho zmařit 24 hodin předem, avšak protesty byly zahájeny dříve,“ řekl Maduro.

21. ledna 2019 vypukly ve Venezuele masové protesty proti Madurovi brzy po složení prezidentské přísahy. Guaidó se prohlásil nelegitimně za dočasnou hlavu státu. Řada západních států v čele s USA ho uznala. Maduro označil Guaidóa za loutku USA. Rusko, Čína, Turecko a řada dalších zemí podpořily Madura jako legitimního prezidenta.

Krach Trumpovy politiky

Maduro vysvětlil krach politiky prezidenta USA Donalda Trumpa vůči Caracasu.

„Myslím, že (ministr zahraničí USA, pozn. red.) Mike Pompeo utrpěl porážku ve Venezuele a nese odpovědnost za krach politiky Donalda Trumpa vůči naší zemi. Myslím, že Trump měl moc špatné poradce pro Venezuelu. (bývalý poradce pro bezpečnost, pozn. red.) John Bolton, Mike Pompeo, (zvláštní zástupce USA pro Venezuelu) Elliott Abrams zkreslili jeho názor,“ prohlásil Maduro.

Venezuelský prezident vyslovil rovněž přání zahájit přímý dialog s Trumpem. „Když mezi vládami existuje respekt bez ohledu na to, jak velké jsou USA, a když existuje dialog, výměna pravdivých informací, můžete si být jistí, že dokážeme vytvořit nový typ vztahů.“ ujistil.

Maduro dodal, že je ochoten promluvit si také s vůdcem opozice Juanem Guaidóem, avšak zdůraznil, že se nepodřídí jeho požadavku ohledně rezignace z postu.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Bcc3
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJednání Putina a Erdogana: dohoda o S-400 a situacie v Libyi   
Pridal tk Neděle 19 leden 2020 - 16:58:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Berlíně probíhají jednání mezi ruským prezidentem Vladimirem Putinem a tureckým prezidentem Recepem Tayyipem Erdoganem. Jedná se i o S-400 a příměří v Libyi.

S-400

Turecký prezident v souvislosti s ruskými protivzdušnými zbraněmi S-400 prohlásil, že Turecko a Rusko rozhodně dokončily dohodu o nákupu těchto zbraní, nehledě na vnější tlaky.

„Minulý rok jsme vyhodnotili velmi dobře z pohledu vzájemných vztahů. Nehledě na všechny možné tlaky, rozhodně jsme dokončili dohodu ve věci S-400,“ řekl Erdogan při setkání s prezidentem Vladimirem Putinem.

Turecký prezident zmínil i plynovod Turecký proud, kde věnoval pozornost jeho dokončení. Připomněl také společné budování atomové elektrárny na území Turecka, což má, podle jeho slov, velký význam.

Válka v Libyi

Ruský prezident Vladimir Putin během setkání s tureckým prezidentem před zahájením konference, které se také účastní obě válčící strany v Libyi, prohlásil, že strany vyslyšely výzvu Ruska a Turecka o příměří, kdy velké vojenské operace byly zastaveny.

„My skutečně pracujeme velmi efektivně v mnohých klíčových směrech mezinárodní politiky, hlavně té regionálního charakteru. Mám na mysli Sýrii, vše, co je spojeno s íránským jaderným programem, a mám na mysli i řešení libyjského konfliktu,“ řekl Vladimir Putin během setkání s prezidentem Turecka před začátkem konference o Libyi.

„Z mého pohledu je to již velmi dobrý výsledek, který vytvořil předpoklady pro dnešní mnohostranná setkání zde, v Berlíně,“ řekl ruský prezident.

Podle jeho slov, Rusko podporuje tuhle iniciativu německé kancléřky Angely Merkelové ohledně řešení libyjské války.

Chalífa Haftar

Při minulých jednáních v Moskvě se nepodařilo vyřešit všechny otázky, jelikož jedna ze stran prohlášení zatím nepodpořila, je ale nezbytné pokračovat dále, řekl ruský prezident.

„Skutečně, spolu jsme energicky pracovali na pozitivním konci setkání konfliktujících stran v Moskvě. Sám fakt, že přijely do Moskvy, provedly jednání nejen s námi, ale i mezi sebou – myslím si, že musíme naším kolegům poděkovat – ministrům zahraničních věcí a ministrům obrany, kteří věnovali maximální úsilí na to, aby jednající strany došly k dohodě a podpořily společné prohlášení,“ řekl Putin na setkání s tureckým prezidentem Erdoganem.

„Skutečně, ne vše se podařilo, jedna ze stran prohlášení – v každém případě prozatím – nepodpořila. My ale neztrácíme naději na to, že dialog bude pokračovat a my se budeme upřímně snažit o to, aby konflikt byl vyřešen,“ zdůraznil Putin.

Berlínská konference se odehraje po mezinárodních jednáních v Moskvě. Účastní se jí také Rusko a Turecko. Velitel libyjských Libyjské národní armády Chalífa Haftar předtím opustil Moskvu, aniž by podepsal dohodu o příměří s vládou v Tripolisu. Delegace vlády z Tripolisu dohodu podepsala a následně odletěla do Istanbulu.

Zdroj: https://sptnkne.ws/BcjR
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKdyž na Kongresu ODS naslouchají choromyslní choromyslnému   
Pridal tk Neděle 19 leden 2020 - 16:46:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Stalo se večera v sále pražského Kongresového centra na jednodenním 29. kongresu ODS, když k delegátům promluvil starosta Řeporyjí Pavel Novotný. Mluvil a svíjel se přitom tak, jak činí choromyslní, a na naslouchajících bylo znát, že nevědí, co si mají o jeho projevu myslet. Kdyby nebyli též buď už jen částečně či zrovna tak plně choromyslní jako řečník, začali by křičet, bručet. bouchat do stolu či klepat lžičkami do sklenic ve snaze ostudný projev ubohého starosty ukončit, ale oni to neudělali, protože sami, buď už jen částečně či plně též choromyslní, nebyli s to rozhodnout, blábolí-li to starosta za řečnickým pultíkem totální nesmysly, anebo nemá -li jeho projev přece jen jakýsi smysl.

A tak mlčeli, hledali odpovědi na svou otázku v obličejích kolem sebe, ale nacházeli v nich stejné rozpaky, v jakých se právě sami nacházeli. A tak hledali odpověď na svou otázku ve tvářích delegátů dalších a dalších, otáčeli hlavy a rozhlíželi se po celém sále a nejčastěji k místu, kde seděl sám znovu potvrzený předseda strany Fiala (ten by jim přece měl dát na jejich sžíravou otázku rozhodnou odpověď), ale běda i on jevil stejné znaky rozpaků jako oni. Ale na rozdíl od nich se kolem sebe nerozhlížel, protože cítil, že on, jako předseda, by měl o téhle zapeklité otázce rozhodnout sám i kvalifikovaně, čímž by dal ostatním příklad. Ale běda už podruhé, nedokázal to ani on, a jeho jindy tak rozhodný a sebejistý výraz nesl v těch okamžicích stejné stopy zmatku, jaké byly v tu chvíli tak čitelné ve tvářích všech delegátů v sále.

Pokud tak kongres nepřinesl ve věci programových cílů a priorit ODS nic nového, stal se zaznamenáníhodnou událostí v míře duševního chaosu, který během projevu jediného delegáta v sále při kongresovém jednání zavládl. Ovšem s tím, že jedna zdravá osoba se na tomto shromáždění přece jen našla. Byla jí elegantní a naprosto při smyslech vyhlížející žena, která chod Kongresu v tu chvíli řídila, a jak výrazem svého obličeje, tak i několika důraznými připomínkami na adresu řečníka, aby už svůj projev konečně ukončil, dávala najevo, co si jak o řečnícím starostovi, tak o nerozhodném a váhavému auditoriu mu laslouchajícímu, myslí.

Mám za to, že jen ona by měla napříště stát v čele ODS.

Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Poslední velký počin“ ODS. Díky komu Česko vítězí?   
Pridal tk Neděle 19 leden 2020 - 06:36:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V sobotu 18. ledna začal v Praze kongres Občanské demokratické strany (ODS). Volí se nové vedení strany. Funkci předsedy obhájil Petr Fiala. Na pozadí této události český premiér Andrej Babiš (ANO) zveřejnil na svém facebookovém účtu post. Politik napsal o „posledním velkém počinu“ strany.

„Heslo ODS o ‚zemi, která vítězí‘, je super a naprosto pravdivé, Česká republika skutečně vítězí díky hnutí ANO a už sedmý rok, kdy ODS není ve vládě. Jejím posledním velkým počinem bylo, že zplodila nějakého AB a hnutí ANO, které naši zemi posouvá na špičku Evropy,“ napsal Babiš na Facebook.

Fiala kritizuje a paroduje Babiše

Na dnešním kongresu občanských demokratů v Praze Petr Fiala obhájil funkci předsedy ODS, protikandidáta politik neměl. Získal 90,6 % hlasů (470 z 505 platných).

Během kongresu ODS na zvolení vedení strany její předseda Petr Fiala kritizoval vládu Andreje Babiše. Ta podle něj nemyslí na budoucnost, zpronevěřila příležitosti ekonomického růstu a nesplnila sliby v oblasti vzdělání, dostupného bydlení, zdravotnictví, zrušení superhrubé mzdy a snížení daně a byrokracie.

Fiala také zkritizoval novoroční projev premiéra – šlo podle něj o papírové plány. Politik se také pustil do národního investičního plánu, který premiér prosazuje. V této souvislosti připomenul Babišův výrok o tom, že kdyby měl kouzelnou hůlku, jako známá literární postava Harry Potter, okamžitě by plán realizoval.

„Ani ten Harry Potter s kouzelnou hůlkou, ve kterého by se rád projevil náš pan premiér, by si s takovým plánem nevěděl rady, možná by si s tím věděla rady jiná postava, Baron Prášil,“ žertoval Fiala během svého projevu.

Ve své kritice činů současné české vlády Fiala neopomněl jisté parodování premiéra. Politik totiž připomněl, že se stává, že Babiš v projevech používá slovenštinu. „Z vedení státu zaznívá podivný jazyk, jak je všechno vynikajúcno,“ sdělil Fiala.

Co slibuje ODS?

Ve svém projevu Fiala sdělil, že pokud se jeho strana dostane do vlády, tak zvětší investice do dopravní infrastruktury, aby dosáhly 3 % HDP. Ke školství promluvil o zvýšení investic na 5 % HDP a do výzkumu a inovace by mělo jít 1 % HDP. Na obranu ODS plánuje vyčleňovat 2 % HDP. Mluvilo se i o snížení a zjednodušení daní a reformách ve státní administrativě.

„My nabízíme reformu státu, do které patří i značný právní úklid: budeme škrtat zákony. Ano, nabízíme levnější a efektivnější stát,“ uvedl Fiala.

„Příští parlamentní volby budou i referendem o tom, zda má být politika divadlo, show a festival výtržností, nebo je politika solidní práce, odpovědnost za stát, vyžaduje kompetenci, program a výsledky. Na takové referendum rád přistoupím. My tento zápas vyhrajeme,“ sdělil Fiala.

Závěr

Ještě větší blbci, než jsme si mysleli...Zdroj: https://sptnkne.ws/BbNG
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProč je prostě nepostříleli? Celníci v Praze provedli odchyt přivandrovalé mu-slimácké svoloče   
Pridal tk Neděle 19 leden 2020 - 06:28:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V dramatickou honičku se změnila noční služba pražských celníků ze středy 15. na čtvrtek 16. ledna. Líčí v tiskové zprávě ozbrojená složka Ministerstva financí Celní správa odchyt v Česku podle šulína ministra vnitra Hamáčka neexistujících migrujících mu-slimáckých nečistých prasat a prašivých psů, či jiných nechutných sviní, vrahů, hrdlořezů, kriminálníků a lidského odpadu.

Tiskový odbor celníků to vše popisuje jako skazku z bolševického seriálu propagandy 30 případů majora Zemana, který popisuje práci StBáckých hovad té doby: „Zhruba v půl třetí ráno si na dálnici D1 ve směru na Prahu celníci náhodně vytipovali ke kontrole osobní automobil Audi maďarské imatrikulace. Za použití výstražného zařízení a nápisu STOP se snažila hlídka vozidlo navést k zastavení na bezpečném místě na čerpací stanici, kde chtěla provést kontrolu vozidla. Řidič ovšem na výzvu celníků nereagoval, naopak výrazně zrychlil a snažil se hlídce ujet směrem na Vršovice. Nebezpečnou jízdou ohrozil několik účastníků silničního provozu. Během pronásledování pachatele si celníci přivolali na pomoc své kolegy z další hlídky. V ulici Záběhlická pronásledované vozidlo zpomalilo a vystoupily z něj tři osoby. Tyto osoby, jednalo se o jednu ženu a dva muže, část hlídky okamžitě zajistila. Osoby nekladly žádný odpor a neprodleně byla kontaktována Policie České republiky se žádostí o součinnost.“

A pak to popisují jako by to bylo z filmu z Belmondem: „Druhá část hlídky pokračovala v pronásledování podezřelého vozidla. Neznalost Prahy se ovšem pronásledovanému řidiči nevyplatila, neboť zajel do slepé ulice v blízkosti ulice U Plynárny. Zde se pokoušel nebezpečně po chodníku a následně i v protisměru hlídce celníků ujet. Byl však dostižen a pod hrozbou namířené střelné zbraně zajištěn a spoután. Řidič byl maďarský občan syrské národnosti a v době kontroly u sebe neměl platný řidičský průkaz. Zbytek osádky pronásledovaného vozidla neměl u sebe žádné doklady, avšak bylo zjištěno, že se jedná o uprchlíky ze Sýrie.“ Bylo zjištěno? Aha, propaganda ozborjených hňupů, co si mohou dovolit tvrdit.

„Uprchlík ze Sýrie“ je jen terorista a lidský dobytek, neb vlastenec zůstal v zemi a bojoval proti teroristům. Proč je na místě nezastřelili, když mají služební zbraně není jasné, ale píšou, že pro podezření ze spáchání trestného činu organizování a umožnění překročení státní hranice, byl případ předán Policii České republiky k dalšímu šetření. Kdyby hranice byla střežená, tak by byli zastřeleni přímo na hranici a nechání hnít na místě jako odstrašující případ pro další lidské svině, které podnikají zločineckou invazi do Evropy.

Autor: Ferdinand Pištora

Zdroj: http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=244659
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCena dobíjení elektromobilů letí závratně nahoru   
Pridal tk Neděle 19 leden 2020 - 06:12:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Evropská unie: Cena dobijeni elektromobilu jde prudce nahoru, provoz je výrazně dražší než u konvenčních motorů.

Zdražení je vyvoláno situací na trhu, kde jednotlivé společnosti musí investovat nemalé prostředky do budování sítě stanic a zároveň citelně roste cena elektřiny ale i spotřeba.

Soudruzi z EU mají své občany asi za naprosté idioty. Z jedné strany řvou o likvidaci uhelných elektráren, vadi jim i jádro ( viz Kurtz při setkání V4) ale kde chtějí v budoucnu brát elektřinu na tu bezuhlikovou komedii, to neřeknou.

Pouhá zelená energie z obnovitelných zdrojů pro budoucí provoz elektroaut je nedostačující!


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponGwyneth Paltrow, kampaň MeToo a jak urazit důstojnost osoby, která žádnou důstojnost nemá   
Pridal tk Neděle 19 leden 2020 - 06:05:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Před časem na plné obrátky běsnila nenávistná, šovinistická kampaň MeToo, v rámci které si ženy po třiceti letech vzpomínaly, že vlastně tehdy, když se s nimi vyspal ten dnes (často i tehdy) bohatý a úspěšný muž, tak to vlastně tak nějak už tehdy nechtěly, nebo ten pocit přinejmenším dnes mají, takže vlastně byly zneužité, když si teď po třiceti letech myslí něco jiného, než si myslely, když s dotyčným mužem spaly.

V jejím rámci mne pobavila především zakladatelka hnutí, která se také cítí být zhnusena a ponížena tím, že se na ni muži dívají jako na sexuální objekt a tím jí ponižují. Mno, nechci nic říkat, proti gustu samozřejmě žádný dišputát, ale za sebe říkám otevřeně, že na zakladatelku hnutí MeToo bych se jako na sexuální objekt nedokázal dívat, ani kdyby mi bylo 17 a kdybych měl v sobě lahev tvrdého alkoholu:

https://www.gannett-cdn.com/-mm-/bc37db8c9084b0100df54559fceaedc3c4a8fa33/c=0-179-1997-1307/local/-/media/2018/04/19/MIGroup/Lansing/636597626501507013-180419-metoo-founder-18a.JPG?width=3200&height=1680&fit=crop

Možná po deseti letech na pustém ostrově. Ale i tak bych radši zkusil doplavat na pevninu.

Stejně zábavné jsou ty herečky (kauza Weinstein), které si dnes, po třiceti a více letech vzpomínají, že byly kdysi dávno znásilněné. Pro jistotu tedy, říkají, že nešlo o sex ale o „dominanci a moc“ Weinsteina. Prostě naučená fráze. „Sexuální obtěžování není o sexu ale o moci“, tak zní poučky, tak to herečky odříkávají. Kdyby si omylem před svým vystoupením přečetly návod na splachování toalety, tak budou se slzami v očích vykládat „stiskněte malé tlačítko a voda spláchne toaletu, po použití toalety si nezapomeňte umýt ruce“ nebo něco podobného.

Mimochodem, je to také zcela zřejmé deformování pojmu znásilnění – znásilnění je, když někdo jinou osobu donutí násilím nebo přímou pohrůžkou násilí a ne když jde herečka dobrovolně do postele s producentem a když už jí po třiceti letech došly prachy a žádné další role už nemůže dostat, tak si vzpomene, že ji vlastně tedy jako znásilnil a zneužil, díky své moci a dominanci. A že by jí tedy vlastně za ten sex měl dnes zaplatit prachy, o které si před třiceti lety zapomněla říct.

A další mimochodem k „moc a dominance“ – krucinál, co přeci ženy v drtivé většině případů hledají u mužů jako atraktivní? No přeci moc a dominanci. Už v jeskyních každá samice hledala takového samce, samce, který má moc a který je dominantní a tak o něm šlo předpokládat, že zajistí dost jídla a dalších zdrojů pro ni a pro její (jejich) mláďata. Tak to prostě je. Bohatí muži jsou atraktivní, chudí muži se můžou vztekat, jak chtějí – protože ženská kritéria jsou nastavena na zcela jiné parametry, než je jen samotná fyzická krása. Naproti tomu mužská kritéria jsou koncentrována téměř výhradně na oblast fyzické krásy a přitažlivosti. Samec hledá atraktivní tedy zdravou mladou samici, schopnou porodit zdravá silná mláďata a starat se o ně. Samice hledá úspěšného samce, který není kripl, aby dokázal zplodit mláďata a hlavně aby dokázal postarat se o samici i mláďata. Několik milionů let vývoje člověka, pravidla zakódovaná v genetické informaci. Zeptejte se evolučních biologů na důvody rozdílných preferencí i rozdílného sexuálního chování žen a mužů.

Zpět k MeToo. Jednou z prvních hereček – úplně se mi vtírá na mysl známá scénka z filmu „Kurvahošigutentag“:

„Herečka, herečka! Kurva je to! Já to přeci musím vědět, já s ní žiju!“

tak tedy jedna z prvních hereček, které se připojily k „Salem madness“ alias #MeToo a které obvinily producenta Weinsteina byla Gwyneth Paltrow.

Nemá smysl rozebírat obvinění G. Paltrow vůči štvanému Weinsteinovi, bylo to by opět velice dlouhé a nutně podrobné uvádění na pravou míru celé této vylhané mediální štvanice. Ale jen abych nevypadal jako podporovatel sexuálního násilí:

https://www.thesun.co.uk/news/9896931/gwyneth-paltrow-harvey-weinstein-downfall/

Zde je mj. citována G.Paltrow, která byla Weinsteinovou top hvězdou. A jednou byla u Weinsteina a on jí položil ruce na krk a řekl jí, že by se navzájem mohli namasírovat. Dnes si prý nebohá Gwyneth vzpomíná, že byla celá strachy bez sebe, že jí Weinstein vyhodí, ale pro kariéru se ovládla. K sexu zřejmě stejnak nedošlo, protože Gwyneth nic takového neuvádí. Shrnuto: Weisntein jí navrhl, že by si mohli navzájem udělat masáž. Samozřejmě jde o sexuální, nebo minimálně erotický podtext. Ale k ničemu ji nenutil, natožpak násilím a natožpak k sexu. Dokonce ani zřejmě k ničemu nedošlo. Ale pro dnešní slávu je potřeba říci „Znásilnil mě! Jsme oběť strašlivého násilí! Třicet let mám trauma z toho, že mi řekl „co takhle masáž?‘!“

Promiňte, zejména dámy, ale je to opravdu naprosto směšné, celá kampaň MeToo je o amorálních, kariéristických, zištných osobách, které před lety dělaly kariéru přes postel a dnes pro změnu přes obviňování nevinných. Skutečné oběti skutečných znásilnění jsou pak vedlejší ztrátou, jen další obětí fanatické kampaně MeToo. Když si pročítám prohlášení Gwyneth Paltrow ke „strašnému násilí ze strany Weinsteina“, čím dál více mi soudružka Gwyneth připomíná soudružku kariéristku-i-přes-mrtvoly Chramostovou.

Gwyneth Paltrow se cítí být ponížena, dotčena na své lidské důstojnosti zlým „sexuálním predátorem“ Weinsteinem.

No, Gwyneth Paltrow momentálně na Netflix uvádí nový pořad. Reklama na něj představuje Gwyneth Paltrow v pop-artovém ztvárnění doširoka otevřené vagíny a program samotný se jmenuje „dosáhněte nových hloubek“. Pořad „dosáhněte nových hloubek“ uvádí Gwyneth Paltrow z široce rozevřené vaginy.

https://media.allure.com/photos/5e139079b825be00091e5eb3/16:9/w_2560%2Cc_limit/Goop.jpeg

Před nedávnem měla Gwyneth malý problém. Přes internet prodávala „jadeitová vajíčka k zastrkávání do vaginy“, o kterých tvrdila, že pomáhají plodnosti. Soudem ale tato reklama byla shledána nepodloženým reklamním tvrzením a ubohá Gwyneth musela zaplatit pokutu 145 tisíc dolarů. Určitě to proti ní zpunktoval nějaký muž, určitě sexuální predátor.

Gwyneth také na internetu prodávala pozlaceného robertka za 15 000 dolarů. Komu by se snad robertek od Gwyneth zdál za 15 000 dolarů drahý, mohl si od ní koupit za pouhých 7 900 dolarů ocelového robertka.

https://www.elle.com/culture/celebrities/news/a36256/gwyneth-paltrow-goop-dildo/

Skoro se mi zdá, že vlastní frndou je Gwyneth posedlá mnohem více, než kdy byl producent Weisntein. :-D

Jo, také na internetu Gwyneth prodávala sexuální prach, který prý měl každého proměnit tak, že se ocitne mimo čas a promění se na něco velikého. Také prý měl Gwynethin sexuální prach způsobit, že afrodiziakální moc sexuálního prachu pošle obrovské vlny krve do všech těch správných míst vašeho těla.

https://www.marieclaire.com/sex-love/a19993/i-tried-sex-dust/

A jako by toho všeho nebylo málo, nyní začal Gwyneth na internetu prodávat svíčku „voní jako moje frnda“. Tedy pro přesnost „Je cítit jako moje vagína“.

Michal Brand

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVýsledky multikulturalismu a imigrace: Švédsko zažilo za rok 2019 zhruba tolik bombových útoků a explozí jako pracovních dnů   
Pridal tk Neděle 19 leden 2020 - 05:59:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Švédsko zažilo loni ohromný nárůst počtu explozí a bombových útoků, kdy Rada prevence kriminality (BRA) to odhaduje na nejméně 236 incidentů za prvních 11 měsíců roku 2019.

Tato čísla BRA ukazují prudký nárůst oproti předchozímu roku, kdy bylo zaznamenáno za celých 12 měsíců roku 2018 162 incidentů, hlásí vysílač SVT.

Podle Stefana Hectora ze švédského policejního úřadu Národní operační oddělení (NOA) se v posledním roce změnila i povaha těch bombových útoků a explozí.

„Předtím jsme zažívali používání ručních granátů. Teď jsou to spíš podomácku kutilsky zhotovené výtvory než zbraně používané ve válce. Používají se, buď aby ublížily, nebo aby zastrašily, ale nově dochází k vyšší bezohlednosti, jelikož k bombovým útokům dochází na místech, kde je ohrožena i veřejnost. Bombovým útočníkům je jedno, že by to mohlo ublížit i těmto lidem,“ řekl.

„Fenomén výbušnin používaných jako zbraně v konfliktech je relativně nový. Znamená to, že ohledně toho, odkud jsou části výbušných náloží, panuje značná nejistota,“ dodal Hector.

Je to jen několik měst, které jsou hlavními ohnisky explozí, včetně multikulturního jižního města Malmo, které v červnu zažilo tři exploze během pouhých 24 hodiny.

Také celkových počet případů střelby v roce 2019 narostl z 306 v roce 2018 na 316, ač celkový počet zastřelených poklesl z 45 na 38. Takže rok 2018 byl ve Švédsku na počet zastřelených rekordní.

Většina té střelby a explozí je v návaznosti na stoupající násilnosti gangů. Ač švédská vláda pod ministerským předsedou Stefanem Lofvenem dala slib, že dostane situaci pod kontrolu, tak jen málo Švédů věří, on si s tím problémem bude umět poradit.

Průzkum zveřejněný v prosinci odhalil, že jen osm procent švédské veřejnosti si myslí, že vláda vedená Sociální demokracií bude schopna narůstající násilnosti gangů do několika měsíců vyřešit.

Jeppe Gustafsson/TT News Agency via AP

CHRIS TOMLINSON
1 Jan 2020

Zdroj: www.reformy.cz
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Rusové nás osvobodili, a ne USA nebo NATO.“ Lidé reagují na pietní akt v Prešově, jehož se zúčastnil Pellegrini   
Pridal tk Neděle 19 leden 2020 - 05:55:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Slovenský premiér Peter Pellegrini se na svém Facebooku věnuje tématu 75. výročí osvobození Prešova od fašismu. Nejen že se k tomu vyjádřil, ale i zveřejnil fotografie oslav důležitého data v dějinách země.

„Dnešní den vnímám nejen jako připomenutí si významné historické události, jakou bylo osvobození města Prešov, ale i jako náš společný morální závazek, abychom takové válečné běsnění už nikdy víc nedovolili,“ uvedl na začátek předseda slovenské vlády.

V této souvislosti zdůraznil, že je to závazek vůči občanům země a budoucím generacím, které se o hrůzách druhé světové války dozvídají už jen z historických knih.

Premiér také podotkl, že si měl možnost v médiích přečíst vzpomínky rodáka z Prešova Pavla Prokopoviče, který dětskýma očima vnímal hrůzy války.

„Jeho odkaz, jakož i paměti těch, kteří válečné běsnění zažili na vlastní oči, je tedy jasný. Nezapomeňme! Ctěme si hrdinů války, veteránů, kteří nasazovali své životy, abychom mohli my být svobodní. Ctěme si těch, kteří se postavili proti fašistickému zlu, s vírou ve svobodu národa,“ napsal Pellegrini.

Uživatelé sociální sítě zareagovali na zveřejněný příspěvek. Nechyběly připomínky, kdo měl na tom zásluhu.

„Děkuji Rudé armádě, za mír za život,“ poznamenala Marta Gregová.

„Přesně tak, jak říkáte... Rusové nás osvobodili, a ne USA nebo NATO ..... Na to nezapomínejte,“ napsal Roman Fábri.

Některým sledujícím připadalo divné, že na takových slavnostech chybí hlava státu.

„A nechybí tam Čaputová? Asi nemá přehled?“ zeptal se Viliam Kračinovský.

Stojí za zmínku, že na oficiálních stránkách města bylo předem avizováno, že leden je měsícem, ve kterém se připomíná výročí osvobození Prešova, a že pietní akt se uskuteční 17. ledna 2020.

Uvádělo se, že součástí pietního aktu bude uložení věnců k Památníku Rudé armády a k Památníku obětem bombardování Prešova a také projev primátorky města Prešov Andrei Turčanové. Navíc bylo informováno o tom, že zazní hymny Slovenska, Ruska, Ukrajiny a České republiky a čestné salvy ze samopalů.

Vděčnost Slovensku za péči o hroby vojáků Rudé armády

Na začátku prosince šéf ruského ministerstva zahraničí Sergej Lavrov prohlásil, že Moskva vyjadřuje hlubokou vděčnost slovenskému lidu za péči o všechny hroby vojáků Rudé armády, kteří společně se Slováky bojovali proti fašismu. Politik to oznámil na základě výsledků setkání s předsedou Národní rady SR Andrejem Dankem.

„Společně s našimi příznivci neustále varujeme před různým pokušením pohrávat si, tolerovat neonacistické tendence. Bohužel ti, kteří se nepoučili právě z té strašné války v dějinách lidstva, se snaží prosazovat neonacistické, ultraradikální a nenávistné myšlenky do současné politiky. V zemích Evropské unie, v zemích, které chtějí upevňovat vztah s Evropskou unií, dochází k oslavování nacistů, konají se průvody s pochodněmi v duchu těch akcí, které provádělo hitlerovské Německo s cílem zdůvodnění myšlenky rasové nadřazenosti. To je nepřijatelné,“ prohlásil Lavrov.

„Chci vyjádřit hlubokou vděčnost slovenskému lidu za péči o všechny hroby vojáků Rudé armády, kteří společně se Slováky bránili nezávislost naší vlasti, bojovali proti fašismu,“ podotkl.

Zdroj:
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2054 sec,0.0544 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,613kB