Pondělí 27 leden 2020
Ovčáček se poklonil památce maršála Koněva a omluvil se za přepisovače dějin   
Pridal tk Pondělí 27 leden 2020 - 19:11:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Den památky obětí holocaustu uctil prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček památku a položil květiny k soše maršála Ivana Stěpanoviče Koněva, která poslední dobou čelí útokům vandalů a snahám některých aktivistů jej demontovat.

„Poklonil jsem se památce maršála Ivana Stěpanoviče Koněva, osvoboditele vyhlazovacího tábora Auschwitz-Birkenau. Omlouvám se a modlím za ty, kteří se snaží památku osvoboditelů pošlapat a zkouší ideologicky přepisovat historii. 27.1. - Mezinárodní den památky obětí holocaustu,“ napsal Ovčáček a přidal fotografie z místa.

Poklonil jsem se památce maršála Ivana Stěpanoviče Koněva, osvoboditele vyhlazovacího tábora Auschwitz-Birkenau.

Omlouvám se a modlím za ty, kteří se snaží památku osvoboditelů pošlapat a zkouší ideologicky přepisovat historii.

Po přijetí rezoluce Evropského parlamentu o tom, že 2. světovou válku odstartoval pakt Ribbentrop-Molotov mezi Polskem a Ruskem, byla podrobně diskutována historie druhé světové války.

Ruský prezident Vladimir Putin ve středu 22. ledna na dotaz učitele dějepisu, jak odolat zkreslování dějin v médiích, uvedl konkrétní plán.

Aby se předešlo zkreslování historie 2. světové války, je nutné srozumitelně a rozumně uvádět pravdu o těchto událostech. Tímto se bude zabývat odborné informační a analytické centrum, které bude založeno na materiálech archivu, uvedl ruský prezident Vladimir Putin.

„Pravdou, jenom pravda se musí uvádět. Ale to musí být odůvodněno,“ řekl Putin v reakci na dotaz.

„Zajistíme široký přístup pro veřejnost, stejně jako v našem státě tak i v zahraničí. Samozřejmě je však nutné, aby začalo řádně fungovat, aby tam byli dobří odborníci, kteří mohou správné věci jasně a srozumitelně oznámit milionům lidí. Doufám, že to bude fungovat. Pokud jde o archivní materiály, pravděpodobně jich máme více než kdekoliv jinde,“ zdůraznil ruský prezident.

Spory o historii

Evropský parlament v září 2019 přijal rezoluci, která tvrdí, že 2. světovou válku odstartoval pakt Ribbentrop-Molotov uzavřený Sovětským svazem a Německem v roce 1939.

Následně ruský prezident Vladimir Putin během velké prosincové tiskové konference poznamenal, že SSSR byl poslední zemí, která se domluvila s nacisty, protože další státy s nimi smlouvy už měly. Zdůraznil, že evropská rezoluce je nepřijatelná.

O něco později Putin prohlásil, že některé evropské země, zejména Polsko, uzavřely dohodu s fašistickým Německem. Dodal, že existují dokumenty o tom, jak jednaly. Připomněl, že od roku 1938, kdy Hitler přednesl své nároky na část Československa, se Velká Británie a Francie vzdaly svého spojence a poskytly Hitlerovi příležitost obsadit část Československa. Co se týče ostatních států, Putin poukázal na Polsko, které se ve skutečnosti připojilo ke spiknutí s Hitlerem. Ruský prezident Putin podotkl, že to přímo vyplývá z archivních dokumentů.

Polsko vyjádřilo nespokojenost s prohlášeními Vladimira Putina, jenž mimo jiné označil polského velvyslance v nacistickém Německu Józefa Lipského za „svini a antisemitské prase“, když připomněl, že Adolf Hitler navrhl v roce 1938 vyhnat Židy do Afriky a Lipský souhlasil a nabídl mu vztyčení pomníku.

V lednu polský Sejm (dolní komora parlamentu) přijal usnesení, v němž uvedl, že za vypuknutí 2. světové války jsou rovným dílem odpovědné Sovětský svaz i Německo.

Náměstek polského ministra zahraničí Szymon Szynkowski vel Sęk na úterním 21. ledna briefingu prohlásil, že Polsko je připraveno pokračovat v práci společné skupiny s Ruskou federací pro složité otázky a dialog historiků.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Bjvz
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOsvobození vězňů z Osvětimi sovětskými vojsky   
Pridal tk Pondělí 27 leden 2020 - 19:05:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dnes se slaví 75 let od osvobození vyhlazovacího tábora Auschwitz-Birkenau v polské Osvětimi.

Toto výročí se stalo nejen připomínkou strašlivé genocidy proti lidem různých národností, kterou vykonávali nacisté v době druhé světové války, ale i varováním o riziku vzniku nových zárodků šovinismu a xenofobie na pozadí pokusů některých zemí přezkoumat výsledky války a ospravedlnit vrahy a zločince.

Auschwitz-Birkenau byl největším a nejdéle existujícím nacistickým vyhlazovacím táborem, proto se stal jedním z hlavních symbolů holocaustu. V Osvětimi v letech 1941 – 1945 zahynulo asi 1,4 milionu lidí, z toho asi 1,1 milionu Židů.

27. ledna 1945 sovětští vojáci osvobodili asi 7 tisíc vězňů tábora, většina z nich byla nemocná a velmi těžce fyzicky vyčerpaná.

V roce 1947 vzniklo na místě bývalého nacistického koncentračního tábora muzeum. V roce 1979 byl zařazen na seznam světového dědictví UNESCO.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKrásna a mladá blbá vítačka muslimských uprchlíků byla jedním z nich brutálně zavražděna   
Pridal tk Pondělí 27 leden 2020 - 18:42:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
FINSKO V ŠOKU / ZABITÍ MULTI - KULTI AKTIVISTKY:

Pokud by ČT opět "omylem" zapomněla na nějakou zprávu, zde jedna z čerstvých. Finskem otřásla zpráva, že byla neobvykle brutálně (s uříznutou hlavou) zavražděna mladá dívka. Zabil ji její ex-přítel, kterému byla zamítnuta žádost o povolení k pobytu ve Finsku. Následně zabil sám sebe.

Mladá, pěkná, ale blbá a toužící po sexu s nebělochem, který ji nakonec zabil. Aktivní socialistka a podporovatelka islámu a LGBT ...

Více informací policie neuvedla, nicméně jsou tu ještě soukromá média, která si myslí, že fotografie mluví za vše.

Dívka byla aktivní za práva všech, především však za multikulturní společnost...

Zdroje:

https://beta.oikeamedia.com/
https://www.mtvuutiset.fi
https://www.facebook.com/sanni.ovaska - facebook profil muslimského vraha
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Globální ekonomika nás může zabít více způsoby než jen jedním   
Pridal tk Pondělí 27 leden 2020 - 18:25:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Před 61 lety vydal Walter M.Miller ml. knihu Chvalozpěv na Leibowitze. Její příběh překrývá tisíce let, po které lidé po devatující nukleární válce obnovují lidskou civilizaci.V jedné z episod knihy je líčen konflikt mezi bojvnými kočovníky a místními starousedlíky, spoléhajícími více na svoji lstivost, než na zbraně: infikují koně kočovníků chorobou, zasahující jejich tlamy a kopyta.

Vzpomněl jsem si na tuto episodu, když jsem na RT četl o zhoršující se situaci v Číně v souvislosti s koronavirem. Čínský prezident označil situaci za vážnou s tím, že šíření infekce se zrychluje.

Může jít o uměle vyrobený virus, který unikl z jedné z čínských biolaboratoří?
Nebo o biologickou válku svévolně vrženou na Čínu s cílem destabilizovat její vládu a uvést ji do takového chaosu, že se následnému útoku nedokáže ubránit?
Anebo je celá ta věc spíš mediálním humbukem?

Bylo by rozumné a přiměřené zastavit veškeré cestování do Číny a z Číny, aby se zajistilo, že lidé příjíždějící z Číny nepřivezou něco, co se vymkne jakékoli kontrole?

Globalizmus, miláček neoliberálů, ohrožuje nás všechny. A možný vývoz pandemie je další vedlejší cenou za globální ekonomiku.

Překlad: Lubomír Man

Zdroj: google -roberts - official homepage - recently publisjed articlec - Global economis can kill us.....
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJak vznikají odborníci   
Pridal tk Pondělí 27 leden 2020 - 04:27:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
„Inkluze je opředena mýty, svádí se na ni všechny problémy školství, říká odbornice“.

V článku Jana Odstrčilová, označená za odbornici, tvrdí například, že: „Často nechybí peníze, spíše zkušení odborníci.“, nebo „Osobní zkušenost je mnohem cennější než nějaká teoretická školení.“, či: „Učitelé by měli přestat vnímat žáka jako objekt, do něhož se mají nalít vědomosti.“ Velmi mne zaujal způsob, jakým někdo tímto způsobem hodnotí učitele, když už podle obrázku v článku je dáma ve věku, kdy ještě příliš životních, ani profesních zkušeností nenabyla. Podíval jsem se tedy na profil Jany Odstrčilové https://cz.linkedin.com/in/jana-odstr%C4%8Dilov%C3%A1-221064b6 , prezentující se jako odbornice na školství, na profesní síti Linkedln.

Pro Národní institut pro další vzdělávání pracuje dva roky a 10 měsíců, před tím byla v neziskovce Člověk v tísni /2 roky a 2 měsíce/, ještě před tím v České radě pro šetrné budovy, v Českém rozhlase a v PR firmě Lehmann and Weiss Consulting. Studovala humanitní enviromentalistiku v Brně a angažovala se v Okrašlovacím spolku.

Nikdy pedagogiku nestudovala, nikdy ve škole nepracovala.

Dělat z ní odbornici na vzdělání, která radí, co a jak ve školství, je opravdu děsivé.

Bakalovy noviny, stejně jako Bakalův Aspen institut v Praze, produkují takových postav hodně. Nejbizarnější je asi podobný "odborník", který se také nazývá hrdě „mluvčím českých elfů“, Bohuslav Kartouz. Aniž by někdy v životě učil na základní, střední škole, napsal o vzdělávání knihu. Osobně netuším, kde se v takových lidech bez praxe a zkušeností bere ta drzost poučovat ostatní.

Lukáš Fišer

Zdroj: http://www.zvedavec.org/prispevky/2020/01/8174-jak-vznikaji-odbornici.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Rusku byla konstatována napjatá situace kvůli připravované "válce v roce 2028"   
Pridal tk Pondělí 27 leden 2020 - 03:46:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Profesor Vojenské akademie věd Vadim Kozjulin hovořil o napjaté situaci kvůli přesunu vojsk USA do Evropy a provedení největšího cvičení za posledních 25 let. Podle scénářů se relativní válka odehraje v roce 2028 s blízkým co do síly odpůrcem NATO. Informují o tom Izvestija.

Kozjulin vysvětlil svou prognózu tím, že hlavní manévry proběhnou v Polsku, Gruzii a pobaltských státech, které sousedí s Ruskem a jež se vyznačují nepřátelským vztahem vůči němu. "A Estonsko nám nedávno vznášelo územní požadavky", dodal specialista. Mimo to podle jeho vyjádření se u ruských hranic objeví velké množství pozemní techniky a stovky leteckých systémů.

Profesor učinil předpoklad, že situace bude připomínat tu situaci, která vznikla v Evropě v době rozsáhlých cvičení NATO Able Archer v roce 1983. Tehdy SSSR uvedl armádu do zvýšené bojové pohotovosti a nevylučoval vojenské operace, připomněl Kozjulin.

Podle údajů z novin přijede z USA do Evropy 20 tisíc vojáků. Dalších devět tisíc vojáků bude zapojeno z amerického kontingentu, trvale nacházejícího se v Evropě, a sedm tisíc z Národní gardy USA. 15 evropských zemí tam vypraví celkem asi osm tisíc vojáků.

USA také přesunou do Evropy asi 500 tanků, samohybných děl a bojových vozidel pěchoty (BMP). Soustředění vojsk bude trvat několik měsíců, aktivní fáze cvičení proběhne v dubnu a květnu roku 2020. Všichni vojáci se vrátí domů v červenci.

Zdroj: Nová republika vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVzkaz z doby minulé...   
Pridal tk Pondělí 27 leden 2020 - 03:43:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
S přibývajícími léty a s nimi přicházejícím poznáním, že ani moje generace, ani já tady nebudeme věčně, se člověk začíná stále častěji obracet do minulosti a to jak do té své osobní, tak i těch, se kterými byl životem tak či onak spojen. A každý, kdo dospěje do tohoto životního bodu, si to řeší po svém.

Například mne to volání minulosti přivedlo k hledání starých archivních dokumentů, zpočátku vztahujících se k mým dětem a mé rodině, později se však okruh minulosti, s námi spojené, začal rozšiřovat. A tak jsem doputoval, při prohlížení rodinných fotografií, až kamsi do roku 1918 a k první světové válce, ve které bojoval a byl zraněn i můj děda Emanuel Bálek.

( Na fotografiích vždy s nezbytnou cigaretou a v pozici, jak cosi řídí, třeba alespoň automobil....Chlapi se od té doby příliš nezměnili, i já jsem se v minulosti nejraději nechával fotit s cigaretou a s takovým tím výrazem, jak jsem nad věcí...) A pak přišel na řadu čas objevu, pro mne to skutečné perly. V zavátých, rodinných sutinách jsem objevil deník, který můj děda, Emanuel Bálek, začal psát a fotografiemi z té doby doplňovat 29. prosince 1940, tedy v den, kdy se narodil jeho syn a můj pozdější otec - Zdeněk Bálek. To samo o sobě je záležitost čistě osobní a soukromá, nicméně při čtení některých, černým inkoustem a ručně psaných částí dědova deníku, na mne velmi silně dýchl duch tehdejší doby. Doby strachu a nejistoty, zda-li oni a náš český národ, naše zem, kterou opravdově, srdečně a hluboce milovali, přežijí... Díky Bohu, nikdo z mých nejbližších příbuzných tehdy neskončil v koncentračním táboře, ani nebyl popraven... Není to partyzánský deník, jsou to úryvky ze života zcela obyčejných lidí, kteří v té době žili. Tedy pár krátkých citací z dědova deníku:

" Narodil jsi se, Zděnečku, v neděli večer, dne 29. prosince 1940 v domě tvých rodičů na Březových Horách v Mariánské ulici v čísle popisném 332 v prvém poschodí. Bylo to v době veliké války, kdy již celá Česká země byla součástí Velkoněmecké říše a kdy válka trvala již přes rok. Tehdy byla krutá zima s velikými mrazy a spoustami sněhu..."

"...Než-li ti byli dva roky, zemřel Ti dne 4.prosince 1942 dědeček Bálek, který již byl chorý, vetchý, 82 letý stařec. Chodíval jsi k němu na hřbitov a těšíval jsi se mu dávati svíčky na hrobku. Druhá - hrozná, světová válka stále ještě trvala a byla příčinou nedostatku všech jídel a poživatin a potřeb a my nemohli jsme Ti dáti často, co bychom ti dát chtěli a co bys byl potřeboval. Snad nám bude brzy všem lépe..."

"...Tehdá babička Kuchařová nebyla právě u nás, neboť odjela do Šeberova. Vrátil se její syn Karel, jenž tam měl strojní pekařství, po tříletém pobytu v káznici domů. Toužila ho zase spatřiti, když před tím myslila, že snad jej již neuvidí, vždyť hodně jich umíralo a nevrátili se již nikdy. A den nato, v pátek dne 30.prosince 1943 byl zatčen i tvůj otec a předveden na četnickou stanici a po delším výslechu Gestapem propuštěn na svobodu, kdežto ostatních 11 občanů odvezli do vazby do Příbrami. Chápal jsi již, co se s otcem stalo a také si měl s maminkou velkou radost, že se taťka vrátil. Maminka běžela naproti taťkovi ke stanici a vedla si jej domů. Paní Kodlová a paní Matějčková vítaly jej s tebou na prahu domu se slzami v očích a se srdcem plné radosti. .."

"... V tomto roce 1944 babička Bálková, která bydlila sama v bytě v Prokopské ulici čp. 334, utrpěla úraz v květnu zlomení levé ramenní kosti. Brzy se jí to zahojilo a byla pak zase zdráva. Až pak 20.října 1944 o 9. hodině odpoledne, po krátkém ochuravení, náhle vydechla svoji dobrou duši naposledy. Tolik trpěla její dobrota zlou a krutou dobou, kterou k nám zanesla zločinná německá válka. V tom roce 1944 doléhaly na Němce na frontě kruté rány. Taťka přinášel z cizího rozhlasu, zejména londýnského, ač na to Němci dávali nejkrutější tresty v koncentráku a i smrtí, radostné zprávy, že ruské, americké a anglické vojsko se k nám valem blíží a že jsou Němci všude na hlavu poráženi a překotně ustupují.

Naší krajinou přelétávali celá hejna - stovky spojeneckých letadel a také tak zvaní "hloubkoví letci" prostříleli několik lokomotiv u příbramského nádraží. Přes náš dům přelétávali za strašného hukotu skoro přes střechu. Měl jsi po nich i patrony z jejich střel, které si horlivě sbíral. Při leteckém poplachu jsi se s námi ukrýval na sklepních schodech. Věděl jsi, že se něco zlého děje, ale nechápal jsi ještě rozsah nebezpečí, které nám hrozilo. Napodobil si houkání sirény a nosíval si pásku s červeným křížem na rukávě a vyzýval si kolem jdoucí občany ke schování do krytu a tak působil jsi trochu veselí mezi námi. A tak jsme ve starostech o Tebe a sebe s napětím očekávali, že brzy nám vítězství spojeneckých armád přinese toužebně očekávané osvobození našeho národa i že setřeseme okovy německých barbarů, kteří nemilosrdně popravovali a mučili tisíce českých nejlepších lidí v žalářích, koncentračních a pracovních táborech. Den osvobození nám tak drahé naší Československé republiky se rychle blížil..."

Dědův deník, který začal psát v době narození mého otce, tedy v roce 1940, se uzavřel po skončení 2. světové války. Od té doby uplynulo téměř 75 let. Do jaké míry se jejich tehdejší sny o nové, osvobozené, jim tak drahé Československé vlasti naplnily...?

Píše se rok 2020. Československá republika byla mezitím opět a bez možnosti, aby její občané dostali příležitost projevit svou svobodnou vůli, rozťata na dva samostatné státy. Mimo jiné i za nemalého, diplomatického, zákulisního přispění sousedního Německa (německý kancléř Kohl se na tom tehdy, především na Slovensku, intenzivně podílel), tedy právě toho Německa, které nese vinu za rozpoutání strašlivé, druhé světové války a které již naši zemi právě takto tehdy rozdělilo, neboť stále platí, že mnohem snáze se podmaní a zotročí dva malé, samostatné útvary, než-li jejich jednotný, společný stát a řízení. Ruku v ruce s tím jsme dnes a denně svědky toho, jak se zločiny původců tehdejší hrůzné války zamlčují a překrucují, jak se z obětí dělají viníci a z viníků naopak oběť této války. To platí nejenom pro stále sílící snahy prezentovat Hitlerovské Německo jako ochránce Evropy a naopak na tehdejší Sovětský svaz, potažmo dnešní Rusko, svalit vinu za její rozpoutání.

Děje se tak, milý dědo, opět i v naší zemi! Z nejrůznějších nor již opět vylézají proradní, zrádcovští štíři, ne nepodobní těm, kteří v tvé době udávali své spoluobčany Gestapu a v cizím žoldu zrazovali svůj vlastní národ. Kdo by si byl pomyslel, že téměř 75 let od skončení války, o které píšeš, budou jako viníci prezentováni naši lidé, aniž by se zmínilo, kdo tehdy tak intenzivně toužil po připojení k Říši a kdo tehdy volil Henleina, kdo nemilosrdně hnal naše lidi ze Sudet a kdo plánoval poněmčení a vyhlazení našeho národa a jeho odsun kamsi na mrazivou Sibiř za účelem postupného vyhynutí. Kdo by si byl pomyslel, že se znovu a znovu bude otevírat otázka tzv. Benešových dekretů, na nichž se tehdy dohodly vítězné mocnosti, nikoliv my, a to s jediným dlouhodobým cílem - opět nás připravit o naše pohraničí. Že dokonce i ten lidický zločin bude nenápadně prezentován jako naše vina...

Kdo by si byl pomyslel, že celý zástup českých politiků i novinářů bude klečet před nástupci těch, kteří se tebe a tvé rodiny chtěli zbavit... Že české soudy budou kladně rozhodovat o navrácení majetku někdejším nacistickým kolaborantům... Že se pomníky našich osvoboditelů budou veřejně zneuctívat a bořit a naopak začnou se klást věnce a stavět pomníky těm, kteří bojovali, společně s nacisty, proti nim ...Že naše země ztratí schopnost se sama uživit a bude závislá na jedech a druhořadých potravinách, které nám sem, a opět i z toho Německa, pošlou... Že bojeschopné části naší armády bude velet německý Bundeswehr a němečtí policisté budou moci, bez jakéhokoliv oficiálního souhlasu, zasahovat na našem území... Že se opět staneme německou montovnou a kolonii a náš průmysl bude rozmetán....

A nakonec, kdo by si byl pomyslel, že tu budou opět Němci a jejich politická garnitura, kdo zahájí rasovou genocidu Evropy, tentokrát nikoliv cestou vyhlazování tzv. neárijských ras, ale jejich smísením s tradicemi, kulturami a rasami zcela odlišnými, a to tak, aby to nakonec nemohlo skončit jinak , než krvavými občanskými válkami a zánikem původní Evropy...

A teď ještě, proč jsem zde tak osobní a soukromou archiválii zveřejnil. Já myslím, že proto, abychom tak dostali příležitost uvědomit si, jak hluboký vztah, i ti nejobyčejnější Češi (nebo právě ti!), v minulosti k naší zemi měli!!! A že by naši předci nikdy nedopustili to, co zažíváme dnes, a to přestože nám dnes nehrozí doživotní káznice, koncentrační tábory či tresty smrti...

Zdeněk Bálek

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŽeny na dlažbu? Imigranti chtějí být v obchodě obsluhováni muži   
Pridal tk Pondělí 27 leden 2020 - 03:35:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Muslimští imigranti ve Švédsku odmítají ve stále větší míře být obsluhováni prodavačkami, a chtějí jednat jen s prodavači. Zejména v hlavním městě Stockholmu, které v důsledku masové imigrace už není zdaleka jen švédské, trvají početní příslušníci muslimské diaspory na mravnosti do té míry, že odmítají zbytečný styk s necudnými ženami. Několik prodavaček údajně už podalo výpověď. Paradoxně – v zemi, která je kolébkou emancipace a feminizmu.

To samozřejmě není politicky korektní, ale vyšší bere, a tak jsou úřady raděj za bukem.

Zdroj: https://nyheteridag.se/lamotte-avslojar-grova-kvinnosynen-hor-inspelningen/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZa slova, že část Romů zneužívá sociální systém, jsou lidé trestně stíháni a odsuzováni soudem?   
Pridal tk Pondělí 27 leden 2020 - 03:33:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Za slova, že část Romů zneužívá sociální systém, jsou lidé trestně stíháni a odsuzováni soudem? Naštěstí aspoň jednou za čas zvítězí zdravý rozum. Slovenský Úřad speciální prokuratury zrušil na konci roku obvinění slovenského expremiéra a předsedy Smeru Roberta Fica z podpory extremismu. Fico se měl podle policie provinit schvalováním spáchaného trestného činu, když se veřejně zastal nyní již bývalého poslance strany Lidová strana Naše Slovenso Milana Mazurka odsouzeného za protiromské výroky...

Mazurek v roce 2016 v rozhlase řekl, že část Romů zneužívá sociální systém a stát vynaloží 150 milionů eur (3,9 miliardy korun) na domy pro lidi z romských komunit. „Pro lidi, kteří nikdy pro náš národ, pro náš stát nic neudělali. Právě naopak, rozhodli se žít asociálním způsobem života a vysávat náš sociální systém. My, kteří žijeme slušným životem a pracujeme, tak na nás stát kašle, zatímco těmto asociálům dá zadarmo úplně všechno,“ řekl Mazurek.

Za tohle mu sebrali poslanecký mandát? Za tato slova? A za to, že se ho Fico chtěl zastat, za to chtěli stíhat jeho? Co je na těch slovech nepravdivého? Za chvíli už nebudete moci říci vůbec nic. Tato atmosféra je výsledkem zvolení Zuzany Čaputové slovenskou prezidentkou. George Soros z toho má jistě radost. Slušní lidé nikoli. Sluníčkáři a globalisté nás budou chtít zavírat za to, že řekneme pravdu…

Co si o tom myslíte vy?

Autor: Jiří Kohoutek
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZásadní střet se sluničkařskou mediální totalitou! Volby do Rady ČT   
Pridal tk Pondělí 27 leden 2020 - 03:30:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je velmi užitečné nepouštět ze zřetele důležité věci. Ve dnech 4.-6. února proběhne v Poslanecké sněmovně selekce 18 kadidátů do Rady České televize (z 90 přihlášených) a 6 kandidátů do Rady Českého rozhlasu (z 32 přihlášených).

S ohledem na to, jaká žumpa se pod vedením sluníčkářské rady z obou veřejnoprávních médií stává (ČT už jí dávno je), by mělo být povinností každého normálního občana využít svého práva a napsat poslancům Volebního výboru Poslanecké sněmovny (předseda výboru Stanislav Berkovec), koho jako koncesionáři podporujete.

Za mně zcela jasně, do Rady ČT Hana Lipovská Lucie, Groene Odkolek, Tomáš Doležal, Petr Štěpánek, Vladimír Pikora a Jan Schneider.

Autor: Peter Markup
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1908 sec,0.0596 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,586kB