Úterý 11 únor 2020
OSN a Africká unie nadále podporují čínský boj proti epidemii   
Pridal tk Úterý 11 únor 2020 - 03:03:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na 33. summitu Africké unie v Addis Abebě podpořili vedoucí představitelé Organizace spojených národů a Africké unie čínský boj proti epidemii zápalu plic způsobené novým typem koronaviru a prezentovali argumenty s cílem předcházet urážkám a fámám.

Generální tajemník OSN António Guterres 8. února řekl, že Čína dělá maximum pro kontrolu šíření epidemie, což není snadné. Mezinárodní společenství by mělo spolupracovat na vyrovnání se s epidemií. Varoval také okolní svět, aby nekritizoval a nenapadl čínský boj proti epidemii.

Předseda 74. Valného shromáždění OSN Tijjani Muhammad-Bande, který se zúčastnil summitu, 8. února řekl, že při vypořádávání se s epidemií zápalu plic způsobené novým typem koronaviru bychom měli posílit solidaritu a spolupráci a vyhnout se fámám. Vyjádřil také uznání čínské praxi při šíření epidemických informací.

Výkonná rada Africké unie vydala během summitu prohlášení, které jednomyslně podpořilo úsilí čínské vlády a lidí v boji proti epidemii a vyjádřilo důvěru, že čínská vláda je schopna čelit výzvám, které tato epidemie přináší.

Generální ředitel WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus podle zprávy téhož dne zdůraznil, že chybné informace o zápalu plic způsobeném novým typem koronaviru zvyšují obtíže zdravotnického personálu a rozšiřují strach a zmatek ve společnosti. Proto WHO různými způsoby posílí úsilí v boji proti falešným informacím.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Německá televize odkrývá lži, kterých bylo použito k vyfabrikování soudního případu proti Julianovi Assangemu   
Pridal tk Úterý 11 únor 2020 - 03:00:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
„Jakmile jednou stanovíme, že se lež stala zločinem, zatímco mocní si mohou užívat beztrestnosti, zjistíme, že na nápravu tohoto stavu je už příliš pozdě. Naše svědomí se vzdá cenzuře a náš osud neomezené tyranii."
Nils Melzer, zpravodaj OSN pro problémy mučení.

Parlamentní shromáždění rady Evropy vyzvalo k okamžitému propuštění Assange.
https://www.lewrockwell.com/2020/02/no_author/ray-mcgovern-german-tv-exposes-the-lies-that-entrapped-julian-assange/

Přeložil L. Man

Zdroj: google-P.C.Roberts-Official Homepage-Guest Contributions-German TV exposes the lies to fabricate a case against Julian Assange
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2]
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1836 sec,0.0541 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,346kB