Středa 19 únor 2020
George Soros začíná ztrácet nervy a něco se děje! Miliardář a majitel Open Society Foundations napsal článek do New York Times a ostře v něm vyzval k odvolání Marka Zuckerberga z funkce šéfa Facebooku   
Pridal tk Středa 19 únor 2020 - 18:22:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
George Soros začíná ztrácet nervy a něco se děje! Miliardář a majitel Open Society Foundations napsal článek do New York Times a ostře v něm vyzval k odvolání Marka Zuckerberga z funkce šéfa Facebooku! Vedení sociální sítě prý usiluje o znovuzvolení Donalda Trumpa na podzim tento rok, Facebook prý profituje na Trumpově popularitě a vydělává neskutečné peníze na šíření fake news! George Soros v článku varoval, že pokud nedojde ke změně vedení Facebooku, znovuzvolení Donalda Trumpa na podzim už nic nezabrání!

Americký miliardář židovského původu z Maďarska a zakladatel neziskového koncernu Open Society Foundations, George Sorors, se zúčastnil v lednu tohoto roku Světového ekonomického fóra v Davosu, ale jedna věc unikla v Evropě pozornosti. Byl to článek ze dne 31. ledna 2020, který George Soros publikoval v americkém listu The New York Times. V tomto článku, který je naprosto klíčový pro pochopení situace v USA v roce 2020, se židovský finančník otevřeně vyslovil pro kádrovou změnu ve vedení největší sociální sítě na světě, ve vedení Facebooku. George Soros vyzval k odchodu Marka Zuckerberga z pozice CEO a Sheryl Sandberg z pozice COO, tedy šéfky provozu Facebooku. Oba dva představitelé Facebooku jsou etničtí Židé a pochází z tradičních židovských rodin. To je potřeba zdůraznit, protože všechno další se od toho bude odvíjet, ale k tomu se ještě dostaneme.

Nestává se často, že by židé a Židé otevřeně na veřejnosti šli proti sobě. Stává se to jen zcela výjimečně, obvykle v situacích, kdy jedna strana prohrává na celé čáře takovým způsobem, že potřebuje pomoc gójů. Geroge Soros je v USA přesně v této situaci, kde sionisté ztrácí kontrolu a mocenský úchop nad procesy a naopak silně posilují židovské vlivy Chasidů, zejména v okolí Chabad Lubavitch. A pokud jde o Chabad Lubavitch, to jsou ruští Židé, kteří spojili Halachu ochrany Jeruzaléma spolu s diasporálním Ruskem.

Tajné setkání šéfa Facebooku a Donalda Trumpa v podivné okultní datum zpečetilo dopředu výsledek voleb letos v listopadu?

Když George Soros a Deep State v USA křičí a řve, že Rusové ovlivnili volby, je to nepravda, ale není to lež. Nepravda je to proto, že Chabad Lubavitch, který kontroluje Donalda Trumpa a celou jeho rodinu, tak stejně kontroluje i Vladimira Putina a celý Kreml. Proto se potažmo, ale opravdu jen potažmo, nikoliv přímo, dá prohlásit, že Rusové vyhráli v roce 2016 v USA volby prezidenta. Jenže, nepravda je to proto, že to nebyli Rusové, kdo v roce 2016 vyhráli Bílý dům, ale byli to ruští Židé z Chabad Lubavitch. A to je zásadní rozdíl.

A jak se dnes ukazuje, velkou zásluhu na tom měl právě Facebook, kterému na nejvyšších dvou pozicích šéfují dva Židé. Skandál Cambridge Analytica, kdy Facebook poskytoval marketingové firmě osobní údaje voličů, kteří měli účty na Facebooku, byl jenom špičkou ledovce. Pokud tedy si dáme obraz do souvislostí, potom reakce Geroge Sorose v článku pro The New York Times potvrzuje, že Mark Zuckerberg a Sheryl Sandberg jsou pod kontrolou Chabadu Lubavitch. A toto podezření nepřímo potvrzuje i soukromá a neveřejná schůzka Marka Zuckerberga s Donaldem Trumpem v Bílém domě dne 19. 9. 2019, což je okultní datum “Debar’ah” (19-9-19) a rovněž nordické kmeny toto datum znají jako “Skylla” symbolizující znovuzrození mrtvých, resp. symbol přerodu, což je přesnější.

Volby amerického prezidenta neovlivnili Rusové v roce 2016, to je zásadní omyl, že šlo o Rusy

Záznam ze schůzky není znám, ale jak se uvádí v článku v The New York Times, Donald Trump oznámil 22. ledna 2020 reportérům v Davosu, že mu Mark Zuckerberg tehdy 19. září 2019 řekl, že Donald Trump je ve světě Facebooku osobností č. 1 a popularitou se mu nikdo neblíží. Jinými slovy, Facebook už dopředu ví a dokáže z mohutných statistických dat své sítě vyčíst kompletní dynamiku nálad ve společnosti jako žádná jiná průzkumová agentura, že Donald Trump letos v listopadu obhájí svůj mandát. Je to jasný signál, protože schůzka Zuckerberga a Trumpa v Bílém domě Illuminati na den Debar’ah je aktem a ritem Zrození a Přerodu. Je to rit pečeti. Tento rit předurčuje, že Donald Trump má před sebou další úkoly a jeho znovuzvolení letos v listopadu bude již jen formalitou.

V takové chvíli nastává v Domu Sion panika. Je naprosto jisté, že Geroge Soros jako maďarský žid by si nikdy nedovolil v USA zaútočit otevřeně proti kastě Chabadu, tedy proti chasidským. Jenže, jeho útok proti dvěma nejvyšším figurám Facebooku proběhl zjevně na povel Domu Sion. Sionisté věří, že když se podaří tyto dvě osoby dostat z Facebooku pryč, podaří se změnit informační platformu této sociální sítě a zabránit zvolení Donalda Trumpa v listopadu. Je to poslední šance, jak tomu zabránit.

Chabad od roku 2016 vládne na obou březích Atlantiku, ale ne s cílem navodit mír mezi USA a Ruskem, ale s cílem mamutí a neporazitelné ochrany plánů na vybudování Velkého Izraele

A protože je to poslední šance poté, co ani impeachment proti Trumpovi v zoufalém pokusu nevyšel, tak je najednou jasné a logické, že George Soros je jako loutka Domu Sion vyslán opět do boje a publikuje v New York Times článek, kde varuje před fake news a ovlivněním voleb z Ruska. Ani George Soros nesmí říct na rovinu, že nejde o ovlivnění voleb Rusy z Ruska, ale chasidským Chabadem z Ruska.

To je totiž zásadní a klíčový rozdíl, protože tím je řečeno vše, že volby neovládají Rusové v USA, ale Židé z diaspory Chabadu v Rusku. A to je celé, to je to tajemství. Všichni to v Rusku vědí, kdo v roce 1999 přivedl Vladimira Putina do Kremlu. Byl to šéf Evropského židovského kongresu a chasidský Žid Lev Leviev. Hlavní spojkou Chabadu do Kremlu je potom Rabbi Shlomo Dovber Pinchas Lazar zvaný Berel Lazar (Berla Lazarova s odkazem na Bibli). Vladimir Putin je pro Chabad v Rusku tím, čím je Donald Trump pro Chabad v USA.

Dva prezidenti nejsilnějších jaderných velmocí stojí proti sobě na pokraji války, ale přitom společně chrání a brání Izrael, Jeruzalém a jeruzalémského primase Netanyahua. Pro góje je to nepochopitelné

Oba dva prezidenti jsou kandidáty Chabadu Lubavitch. A tím je to dané, myslím tedy ta mocenská osa ovládající Rusko a USA s jedinou výslednicí, velmi překvapivou pro někoho, ale zcela jasně danou, s výslednicí naprosto oddané a bezmezné ochrany od obou prezidentů ve vztahu k Izraeli a nedotknutelnosti Jeruzaléma. Obě dvě země se mezi sebou nenávidí, mají proti sobě namířené zbraně, ale jedno mají společné: Oba dva prezidenti jaderných velmocí společné, pospolu, bez námitek a poslušně ochraňují Izrael, Jeruzalém a jeho primase, Benjamina Netanyahua. To je to tajemství. A že nevíte jaké?

No, přece tajemství podvodu na góje, tajemství kaleh. Nikdy nebylo v roce 2016 cílem dosadit k moci Donalda Trumpa v USA, aby došlo k normalizaci vztahů mezi národy amerických a ruských gójů. Ne, to nebylo účelem. Jediným účelem bylo, aby nejen v Rusku v Moskvě, ale i v USA v Bílém domě seděl prezident, který na rozdíl od Baracka Obamy bude bezmezně, slepě, servilně a na povel ochraňovat a bránit Izrael a Jeruzalém, ale nejen to, bude nejen Izrael chránit, ale bude aktivně pomáhat budovat Velký Izrael. A přesně k tomu došlo, když vloni v březnu Donald Trump podepsal dekret uznávající izraelskou anexi Golan, a proto Donald Trump navrhl před pár týdny absurdní a pro Palestince nepřijatelný mírový plán, který není vlastně plánem, ale návodem na genocidu Palestinců a likvidaci zbytků Palestiny. Tohle by se nikdy nestalo, kdyby Chabad v roce 2016 nedostal Donalda Trumpa do Bílého domu.

Znovuzvolení Donalda Trumpa je o to větší jistotou, čím větší nervozitu předvádí George Soros

A tak se nelze divit, že George Soros počátkem roku 2020 najednou ztrácí nervy a obává se, že Donald Trump bude zvolen i podruhé na podzim v listopadu. Nasadil proto všechny páky na to, aby dvě nejvyšší figury ve vedení Facebooku byly odstraněny, protože schůzka Zuckerberga s Trumpem 19. 9. 2019 v Bílém domě znamenala stvrzení pečeti znovuzrození jako symbolu pro znovuzvolení Donalda Trumpa. Sionisté v USA momentálně a zcela jednoznačně tahají za hodně kratší konec.

Nepodařilo se jim sesadit Trumpa v impeachmentu, nepodařilo se jej usvědčit z koluze s ruskou státní mocí a nově se ukazuje, že Demokraté nemají nikoho, koho by mohli proti Trumpovi postavit. Karty jsou tak rozdány způsobem, že i Facebook si dokáže z mohutných empirických dat spočítat, kdo bude v listopadu zvolen a procesy tak jsou nastaveny jednoznačně a mohutně, že Domu Sion nezbývá nic jiného, než vyslat George Sorose, aby se otevřeně postavil proti vedení Facebooku a zaútočil na dva židovské předáky této sociální sítě. Netřeba dodávat a vysvětlovat, jak zoufalý a jalový krok to je. Budování Velkého Izraele začalo a je to Chabad, který momentálně disponuje největší mocí na světě. Ovládá totiž dva prezidenty dvou největších jaderných velmocí.

-VK-
Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKrysa nikdy nečeká do zítra   
Pridal tk Středa 19 únor 2020 - 18:11:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dostal jsem prosbu vyjádřit se k příspěvku paní Olgy Lomové ze 13. 2.2020 nazvaným Svobodu slova! https://sinopsis.cz/svobodu-slova/

Vřele doporučuji seznámit se s obsahem příspěvku, dát si jeho obsah do kontextu s následujícími skutečnostmi a pokusit představit si následky proti čínské propagace pro ČR, ve které se angažuje paní akademička ne zadarmo, pravděpodobně již ani ne dobrovolně. Všeobecně informovaný čtenář se zdravým rozumem již bez lektury příspěvku ví, nebo tuší, že projekt Sinopsis.cz má daleko k vyvážené osvětě a ještě dále k vyváženému analyzování vývoje v ČLR a v česko – čínských vztazích, nehledě na kvalifikované sinology. O to více se výsledky práce některých sinologů podobají terči, který se v moderní době dodatečně maluje kolem vystřeleného nebo zapíchnutého šípu na dřevěné stěně. Paradox lze definovat i jinak: Čím větší je elitní prostor, tím snadněji spadáme do tzv. rozinkové pasti (cherry picking).

Nabízí se otázka: Komu slouží čisto čistá, přitom obsahově levná propagace petice s pěti požadavky, pod kterou jsem nenašel jméno ani adresu, abych si mohl prověřit její autenticitu. Kdo platí v době nedostatku solidarity u vlády a mnohých propagandou zmatených občanů za šíření nesmyslného, ale známého hesla prakticky všech módních hnutí: Žádáme okamžitě svobodu slova!? Jako by svoboda slova a proud nesmyslů byly schopny přemluvit virus.

Hned v prvním odstavci petice čtu: Požadujeme, aby se den 6. února stal dnem svobody slova a dnem Li – Wenlianga. Lékař zemřel 6. února, je nazýván whistleblowerem a mučedníkem! Ke štěstí zázraky všude na světě trvají déle. Česká kotlina má nepředstavitelné štěstí, že se čínští netopýři, hadi a sám koronavirus doposud nerozhodl k návštěvě jinak krásné krajiny. Ke svému pohybu prý využívá dokonce telefonní aplikace! Samozřejmě čínského původu.

Zpět k faktům: Dnes víme z dosud největší studie čínského Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, že zhruba u 80 procent lidí nakažených koronavirem se nemoc projevuje pouze s mírnými příznaky. Nejohroženější skupinou jsou staří a nemocní lidé. Studie zahrnuje detailní popis 44 672 potvrzených případů v ČLR a do značné míry potvrzuje předchozí informace týkající se charakteristiky a přenosu koronavirové nákazy. I proto se včera rozhodli úředníci Světové zdravotnické organizace odletět na návštěvu ČLR.

Podle posledních dat se zatím nakazilo celkem 3 019 zdravotníků, z čehož bylo 1 716 potvrzených případů. Do 11. února zemřelo podle studie 5 zdravotníků. Dnes ráno oznámil čínský Lidový deník úmrtí lékaře a ředitele wuchanské nemocnice Liou Č'-minga. Z celkového počtu nakažených lidí (19.2 dopoledne - 74,1 tisíc), podlehlo nákaze 2004 lidí. Uzdravených je zatím 14 300 lidí. Pro vyjasnění počtu infikovaných je nutné si uvědomit, že byly použity (podle osobních informací) tři různé diagnostické testy, každý s jinou sensitivitou a specificitou. I proto Čína zvolila jinou metodu klinické definice infikovaných a tím sčítání nakažených, aby se vyhnula křivému obviňování a spekulacím.

Nabízí se otázka: Kolik obyvatel ČR ví, kolikrát se měnila metoda při klinických zkouškách léků či pokusech, při výpočtu inflace, chudoby, průměrné mzdy a podobně? Otázka není rétorická. Její kořeny sahají do farmaceutického průmyslu a výzkumu diagnostických přístrojů (především karcinogenních). Proto jsem je převzal do cvičení kritického myšlení.

Druhý příklad k zamyšlení nabízí 42 letý Švýcar pocházející s Ženevy, Emmanuel Geebelen, ženatý na Číňance, Connie. Pár žije s dvěma dětmi ve Wuchanu. Oba odmítli výlet do Švýcarska, jsou v dobé náladě (část citátu z telefonního rozhovoru: Die Kinder machen gerade einen Mittagsschlaf. Da habe ich Zeit, in Ruhe mit meiner Frau zu reden und zu telefonieren…) a zůstávají v uzavřeném městě v očekávání konce karantény, přestože prvotní možnost opuštění bytu jednou za tři dny (s pomocí speciální karty, na které se označuje východ) se od nedělního telefonátu ještě zpřísnila. Restaurace a bary mají zakázáno obsluhovat případné neposlušné – hosty, mohou ale současně hotovit jídla pro občany, kteří se rozhodli využívat kurýry. Tato nabídka funguje bezchybně (Dieses Angebot funktioniert noch reibungslos) tvrdil pan Geebelen. Horší je to se zásobováním masem a čerstvou zeleninou přes internet. Proto kvůli možnosti vyrovnané výživy pro děti nakupuje v obchodním centru. Tam je dostatek mraženého hovězího a vepřového masa a zeleniny. Čerstvých produktů je v nabídce méně. Problém má pan Geebelen s nákupem papriky nebo dýně a někdy s výběrem hub. Takové starosti si přeji mít! Jinak má pan Geebelen k dispozici cca 15 druhů zeleniny a k tomu ještě čerstvé ovoce (Es gibt jedoch noch immer rund 15 Gemüsearten, weshalb wir ein abwechslungsreiches Essen zubereiten können). Taková je situace v OC Aeon. Horší je situace v provincii, kde žijí rodiče Connie. Tam se bydlící v mnohopatrových domech domlouvají na organizaci a obsahu nákupu. Tuto možnost nemají, nebo mají pouze omezeně rodiny žijící v rodných domech nebo vilách.

Co se týče zdravotních služeb, situace se podstatně zlepšila, zkvalitnila a uklidnila. Prvotní nepokoje z pocitu paniky a neočekávaného patří minulosti. V současné době, tvrdí paní Connie, že osoby s podezřením na onemocnění jsou diagnostikovány ve stadionu. V něm probíhá separace zdravých od infikovaných. Problémy, se kterými by se měla setkat KS ČLR, a o kterých se spekuluje na Západě, neexistují. Proč? Protože většina obyvatel Wuchanu si dnes plně uvědomuje, co vše se mohlo stát a co pro dnešní situaci udělala centrální vláda v Pekingu. Z telefonního interview, které zveřejnilo formou příspěvku NZZ předevčírem, což v české kotlině se mi jeví téměř nemožné, vyplývá i poučení: Rozhodnutí se vrátit do Wuchanu (z dovolené, poznámka autora) bylo jediné a správné. Tady jsme ve své privátní sféře (Der Entscheid, wieder nach Wuhan zu gehen, war genau richtig. Hier haben wir unsere Privatsphäre).

Použil jsem příklad mně osobně neznámého páru a několik faktů spojených s dočasným omezením vstupu některých kategorií občanů ČLR do RF, který vstupuje zítra v platnost. Pro orientaci a srovnání s ČR uvádím pouze, že v RF je dnes v průměru jedno místo v infekčním oddělení na cca 2475 obyvatel a cca 13 tisíc lékařských specialistů. Z uvedeného a dat čínské studie vyplývá, že ve statisticky nejhorším případě proniknutí koronaviru do RF (5% obyvatel RF s potvrzením infekce) existující počet lůžek v infekčních odděleních (7,3 milionů) je dostačující pro zvládnutí epidemie, jak ji známe dnes. Nikdy však neříkej, nikdy.

Nepoužil jsem informace mých osobně známých, žijících v ČLR.Jejich zkušenosti jsou velmi podobné páru Emmanuel – Connie. Používání a podporování nejvíce rozšířených fetišizmů v příspěvku paní Olgy Lomové (včetně lidských práv, korupce, bajky o suverenitě), indikují potřebu si uvědomit, že naše zvířecí minulost a současnost mnohým nedovoluje si počkat na výhodu, kterou nelze vyloučit. Krysa nikdy nečeká do zítra na sýr, který může dnes sežrat. Souhlasu netřeba.

Jan Campbell
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLEX Babiš: jedním okem pláče, druhým se směje   
Pridal tk Středa 19 únor 2020 - 04:42:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Možná to už Rychetský dle zachmuřenosti pochopil...

A Trójský kůň (řecký) opět vesele zařechtal. Prezident Zeman si je namazal na chleba. Dnes udavači jásají, zítra zapláčí. Ústavní soud vzal Babiše pod ochranu a oni to nevědí. O co jde?

Buď je český Parlament nadřazen Bruselu, nebo už jsme kolonie a Česká republika je zrušena.

Babiš a Zeman budou na veřejnosti plakat, mimo stíny kamer se mlátí smíchy.

Piráti, udavači, práskači, Kalouskové a Fialové na veřejnosti jásají, a až jim to dojde, budou řvát vzteky. Vypadá to divně, ale to je přesně to, co má Babiše ochránit. Zákon lex Babiš platí a tím je Babiš zobliga.

Premiér Babiš je tímto verdiktem ochráněn (pokud Babiš dle něj vše dodržel) a prezident Zeman z nich zase udělal pitomečky.

"Společnost Agrofert respektuje rozhodnutí Ústavního soudu, který zamítl návrhy na zrušení části zákona o střetu zájmů. Mluvčí firmy Karel Hanzelka informoval, že premiér Andrej Babiš (ANO) vyhověl zákonu už v roce 2017 a z aktuální situace pro holding neplyne žádná nová povinnost.
„Nic se pro nás nemění. Náš někdejší akcionář pan Andrej Babiš přijal příslušná opatření dle zákona lex Babiš už v roce 2017. Pro nás z této situace nevyplývá žádná nová povinnost,“ uvedl Hanzelka.


Jak snadné: kdyby zákon neplatil (ač ho vymysleli práskači), mohli by postupovat dle komanda EU. Pokud je zákon platný, musí postupovat dle zákona, který sami vymysleli. Ústavní soud to posvětil. Dnes to nechápou, až to zítra zjistí, prasknou vzteky, notoričtí práskači.

I když ty tupce to asi stejně nezastaví...

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3058-lex-babis-jednim-okem-place-druhym-se-smeje
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTunel jménem Václav Havel a daňový poplatník pláče   
Pridal tk Středa 19 únor 2020 - 04:37:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Proč to "honorace" neplatí ze svého?

V Praze nefunguje doprava, tramvaje se plazí a skáčí, silnice jsou tankodrom, ale vedení má strašné starosti: jak nejlépe podojit rozpočet Prahy kámošům. No nekupte to. Jedna "opilecká lavička sudová Václava Havla" bratru za 850 000Kč v hodnotě jedné fošny, soudku a ocelové hmoždinky za 2000Kč a Bořek Šípek si namastí kapsu. Nemusí pršet, hlavně když kape. Jasně, proč ne, kámoš Havla...

A jednou je to opilecká lavička se sudem, podruhé opilecká lavička bez sudu, a potřetí možná lejno Václava Havla na podnose.

Honosný název městský mobiliář, který je zároveň prý uměleckým dílem, stál 850 tisíc korun. To je ta fošna a pivní sud. A pak se změní název ulice z plezíru proti Rusům a opět to zaplatí daňový poplatník. To totiž není jenom přemalovaná cedulka, ale adresy domů, občanek, mezinárodních a českých atlasů atd., atd.. Následně se likviduje socha maršála Koněva. Provokace. A Pirát Hřib to samozřejmě ze své kapsy se svojí bandou neplatí. Prostě vytuneluje pražský rozpočet a daňový poplatník zapláče. A pak se jde žebrat na ministerstvo financí.

Proč ty Havlovy opilecké krámy neplatí ti co to všude cpou ze své kapsy? Kolik na to dali Piráti, TOP 09, ODS, Starostové... Prý to zaplatí Pražáci. Ptal se nás někdo? Kolik na ní dal Pirát Hřib od Gottwaldova?

A Bořek Šípek dojí státní rozpočet (naše daně) - další lavička za 2000 - 5000Kč jde do kapsy kámoše Havla Šípka za 300 000Kč. No nekupte to.

2019
•35. Tišnov
•34. Brandýs nad Labem
•33. Čeladná
•32. Zlín
•31. Milán
•30. Brno

2018
•29. Ženeva
•28. Šumperk
•27. Praha-Suchdol
•26. Košice
•25. Lublaň

2017
•24. Mladá Boleslav
•23. Lisabon
•22. Olomouc
•21. Praha / Horní Počernice

2016
•20. Ústí nad Labem
•19. Černošice
•18. Kroměříž
•17. Liberec

2015
•16. Krásná Lípa
•15. Pardubice
•14. Tel Aviv
•13. Karlovy Vary
•12. Portland

2014
•11. Nový Bor
•10. Oxford
•09. Haag
•08. Plzeň
•07. Hradec Králové
•06. Benátky
•05. České Budějovice
•04. Praha / Staré Město
•03. Barcelona

2013
•02. Dublin
•01. Washington

Jak dlouho nám (občanům) budou dělat ostudu po celém světě? Lid si klepe na čelo, zatímco tito pošuci si mastí kapsy z našich daní. Neuvěřitelná drzost. A nikdo se nás neptá! To je prý demokracie. Západní...

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3057-tunel-jmenem-vaclav-havel-a-danovy-poplatnik-place


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProvokace místo práce, to je naše agitace!   
Pridal tk Středa 19 únor 2020 - 04:30:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Stávající vedení hlavního města, nejviditelněji reprezentované primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti), se zjevně rozhodlo, že za svůj hlavní program a náplň činnosti – neboť prací pro obyvatele Prahy se to v drtivé většině případů opravdu nazvat nedá – zvolí zahraničně politickou provokaci. Jak jinak chápat arogantní jednání s čínskými partnery, které vyústilo nejen v naprosto neodpustitelné ukončení příprav umístění čínských pand do pražské ZOO, ale také v sérii znemožněných výjezdů pražských uměleckých souborů do Číny?

Položme si jednoduchou otázku: tuší vůbec někdo z party kolem primátora, co tím vlastně Pražané resp. všichni Češi získali? Zisky jsou v tomto případě vysoce mínusové. Ztratili především možnost vidět v pražské ZOO na vlastní oči jinak nedostupné živé zvíře (a vzhledem k tomu, co se dnes děje v Číně, je absolutně vyloučeno, že ti, kteří ji mohli obdivovat v pražské ZOO, je do konce svého života spatří jinde než v televizi). Samotná ZOO a pražský rozpočet tak přišel o těžko vyčíslitelný příjem, protože umístění pandy by zmnohonásobilo počet návštěvníků zahrady. A dále: naši umělci nemohou jezdit do Číny, ačkoli je tam naše škola klasické hudby na vysokém stupni autority. To znamená, že nejen nebudou reprezentovat naši kulturu, což by bylo impulsem k dalšímu rozvoji kulturního exportu tím směrem, ale zároveň nepřinesou do pražského rozpočtu ani korunu.

My v SPD prosazujeme, aby politik byl sám trestně i hmotně zodpovědný za škody, které způsobí. Zeptal se někdy někdo Zdeňka Hřiba, který nese veškerou zodpovědnost za všechny excesy, zda tyto škody nahradí, případně kdo bude pohnán k zodpovědnosti za toto špatné zacházení s veřejnými prostředky? Podle mého by před takovou soudní stolicí měl stát právě primátor Hřib.

A pro ty zapomnětlivé, připomeňme, jak se rozmanití opozičníci, Piráty počínaje a panem Kalouskem zdaleka nekonče, mohli ukřičet, když Prahu a hlavu našeho státu navštívil čínský prezident. Jeden by mohl nabýt pocitu, že to my, pod vedením Miloše Zemana, okupujeme Tibet. A přitom každý, kdo si umí pustit You Tube, shlédne opravdu královské přivítání, jehož se hlavě čínského státu dostalo v Británii a dalších zemích.

A další provokace - kopání do mrtvol hrdinů. Neskutečný tanec a aféry kolem sochy maršála Koněva v Dejvicích. Tam sice vládne starosta Ondřej Kolář (prominentní syn zakladatele Evropských hodnot Petra Koláře, který ještě v roce 2015 oznamoval svou kandidaturu na prezidenta a krom jiného stojí za politickou krizí zvanou Sarajevský atentát 1997 – je dobré si všechny historické souvislosti uvědomovat a připomínat). Ondřej Kolář je ve své funkci za TOP 09, což je (nejenom) na „velkém“ magistrátu celé Prahy koaliční partner Pirátů a jedná s nimi ve shodě. To se ukazuje právě kolem dalších politických provokací, tentokrát namířených proti Rusku, ve snaze poškodit úsilí prezidenta Zemana o narovnání vztahů s hegemony mimo EU. Nejprve šlo o snahu Koláře a jeho věrných zlikvidovat sochu ruského válečníka (která na stejném místě stojí od roku 1980). Jejími autory byli Zdeněk Krybus a Vratislav Růžička, socha měla symbolizovat oslavu 35. výročí konce nacistické okupace, v čemž beze vší pochyby sehrála právě Rudá armáda hlavní roli. Úpadek našeho školství dobře ukazuje stále hlasitější skupina historických analfabetů, jako je jistý Tomáš Klvaňa, který před časem prohlásil, že v pětačtyřicátém nás Rudá armáda neosvobodila, nýbrž přepadla. Ti, kdo chodili aspoň někdy ve škole na dějepis a nemají před očima ideologický závoj, znají fakta. Já je znám z vyprávění svých rodičů a dalších pamětníků.

Nyní aktuálně, opět v dojemné shodě, ruku v ruce magistrátní Piráti, TOP 09 a další takoví chtějí do konce února provést bezprecedentní krok: přejmenovat Náměstí Pod kaštany, k němuž přiléhá dejvický objekt ruské ambasády, na Náměstí Borise Němcova. Připomeňme si podivuhodnou politickou kariéru tohoto člověka: horem dolem do nás veřejnoprávní média tlačí, že byl Němcov politickým oponentem Vladimíra Putina. Ale tato vědomost nestačí, ono je tam totiž toho víc, o čem stejná média takticky mlčí: Už se nehodí připomínat, že ve dvou vládách prezidenta Borise Jelcina zastával post místopředsedy. Málokdo ví, že už v roce 1994 při návštěvě USA představil Jelcin Němcova Billu Clintonovi jako „příštího ruského prezidenta“. A už vůbec se nepřipomíná, že v roce 2001, tedy už za Putina byl Němcov dekorován jedním z nejvyšších ruských vyznamenání, Medailí Za upevňování přátelství ve zbrani. Jenomže poté byl Němcov jedním z předáků pravicové strany Svaz pravicových sil, která se dvakrát za sebou nedostala do parlamentu. Volební porážku neunesl a postavil si svou politiku na negaci Putina, za potlesku západních liberálů. Krátce na to se stal bohužel obětí atentátu. In memoriam byl vzápětí Petrem Porošenkem odměněn vysokým ukrajinským Řádem svobody, a to za protiruské postoje v období počínající občanské války na Ukrajině. Nuže tomuto ruskému opozičnímu politikovi chce pražský primátor věnovat náměstí proti ruskému velvyslanectví. A není to podobné tomu, jak jiný rádobypolitik chce stavět pomníky nacistům generála Vlasova? Což to není opět jen politická provokace?

To vnucuje otázku: dělá to všechno Zdeněk Hřib (a jemu podobní) pro vlastní „slávu“, nebo je vykonavatelem nějaké cizí vůle? A pokud platí druhé vysvětlení, pak jaké vůle a odkud vysílané? Tak jako tak jsme v unikátní situaci. Během roku a pár týdnů se podařilo pražskému primátorovi poštvat proti vlastní zemi dvě ze tří globálních mocností. To nemůže být náhoda. A mimochodem, ještě žádný polistopadový primátor hlavního města se nepletl do zahraniční politiky státu, natož aby svými kroky zcela jednoznačně vystupoval v přímém protikladu vůči oficiální doktríně státní zahraniční politiky, jak ji prezentuje prezident a vláda. Otázkou pro pirátské koaliční partnery pak je: opravdu tento megaloman mluví za vás všechny a opravdu sdílíte tezi, že tyto jeho kroky jsou ve prospěch Pražanů potažmo celých národních zájmů? A otázkou pro voliče je: opravdu jste to takhle chtěli? OPRAVDU? V minulosti se nespokojenost s výkony pražských konšelů obvykle řešila tradiční českou cestou, defenestracemi. Nyní máme demokracii a tak máme dost možností, jak se ozvat, pokud nás zvolený politik podvedl ve svých předvolebních slibech. Demokratické uspořádání dává občanům do rukou dost nenásilných, ale účinných prostředků, jak napravit věci evidentně škodlivé.

Nejhorší, co můžeme udělat, je mlčet a nechat je řádit.

Jiří Kobza
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSTANOVISKO ANS K PROHLÁŠENÍ MINISTRŮ ZAHRANIČÍ 11 STÁTŮ PROTI FALZIFIKACI VÝSLEDKŮ 2. SVĚTOVÉ VÁLKY   
Pridal tk Středa 19 únor 2020 - 04:18:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ministři zahraničí Ázerbájdžánu, Arménie, Běloruska, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Moldavska, Ruska, Srbska, Tádžikistánu, Turkmenistánu a Uzbekistánu v rámci Rady ministrů zahraničních věcí přijali společné prohlášení, ve kterém jsou odsuzovány pokusy o falzifikaci výsledků 2. světové války, která byla jedním z nejkrutějších a nejkrvavějších konfliktů v dějinách a přinesla lidstvu strašlivé utrpení.

ANS odsuzuje fakt, že se k Prohlášení nepřipojila vláda České republiky, jejíž obyvatelé měli být dle nacistických plánů vyhlazeni. Odsuzujeme skutečnost, že toto Prohlášení ignorují všichni poslanci PS PČR a všichni senátoři, včetně všech parlamentních i neparlamentních politických stran.

Členové a sympatizanti ANS jsou rozhořčení zřejmým porušování zákonů ze strany některých českých politiků a politických stran a jejich snahou rehabilitovat a dělat hrdiny z nacistických zločinců a jejich spolupachatelů. Zároveň jsme znepokojeni skutečností, že policie i státní zastupitelství toto veřejné porušování zákonů zcela ignoruje a nekoná.

Hrdinství vítězných vojáků druhé světové války a jejich sebeobětování musí být věčným poselstvím pro budoucí generace. Je nezbytné budovat svět na zásadách spravedlnosti, rovnosti a nedělitelné bezpečnosti! Považujeme za rouhání všechny projevy neúcty k památkám vojáků a velitelů Rudé armády. Odsuzujeme zneuctění památky těch, kteří položili svůj život za osvobození Evropy od nacistů. Vandalismus vůči pamětním místům nelze nijak omluvit.

Odsuzujeme přepisování historie a příčin 2. světové války a zásluh Rudé armády při osvobození velké části Evropy, včetně naší země. Toto přepisování dějin direktivně zavádí EU. Evropský parlament schválil dne 18.9.2019 Usnesení o významu evropské paměti pro budoucnost Evropy, které lživě přepisuje dějiny. Dokument má číslo 2019/2819. Toto evropské usnesení dává na stejnou rovinu vinu Německa a Sovětského svazu při zahájení 2. světové války a zcela pomíjí význam Sovětského svazu na poražení nacistického Německa a v některých bodech z něj dělá dokonce hlavního viníka.

V dokumentu je například zcela vynechána Mnichovská dohoda a nikde není uvedeno ani datum 1.9.1939, kdy skutečně vypukla 2. světová válka napadením Polska nacistickým Německem.

Zato dokument zdůrazňuje, že druhá světová válka byla zahájena v bezprostředním důsledku smlouvy mezi nacistickým Německem a Sovětským svazem o neútočení ze dne 23. srpna 1939, (pakt Molotov-Ribbentrop) a že „jejím prostřednictvím si tyto dva totalitní režimy s celosvětovými dobyvatelskými ambicemi“ prý rozdělily Evropu na dvě zóny vlivu. Dále dokument žádá všechny členské státy EU, aby si tento den podepsání paktu Molotov – Ribbentrop (23. srpna) připomínaly jako Evropský den památky obětí totalitních režimů a aby to v zájmu mladé generace zařadily do osnov a učebnic pro všechny školy.

V dokumentu se dokonce konstatuje, že po 2. světové válce jsme ve střední a východní Evropě žili ve zločinném režimu, který byl stejný jako nacismus.

EP je prý hluboce znepokojen snahami současného ruského vedení překrucovat historické skutečnosti a maskovat zločiny spáchané sovětským totalitním režimem, což považuje za nebezpečnou součást informační války vedené proti demokratické Evropě s cílem Evropu rozdělit, a žádá proto Komisi, aby proti těmto snahám přijala rozhodná protiopatření.

Dokument konstatuje, že skutečnost, že v některých členských státech stále zůstávají na veřejných prostranstvích (v parcích, na náměstích, na ulicích apod.) pomníky a památníky oslavující totalitní režimy, připravuje půdu pro překrucování historických faktů o důsledcích druhé světové války a pro propagaci totalitního politického systému. To znamená, že pro EP a tedy i českou vládu a celý parlament (jelikož se od usnesení nedistancovaly) je žádoucí odstraňování soch našich osvoboditelů – jako například sochy maršála Koněva.

Národ, který popírá vlastní minulost, nemá ani vlastní budoucnost. A o to patrně stávajícím výkonným politikům ČR jde. Aliance národních sil a její sympatizanti však s takovýmto přístupem k národu a jeho historii absolutně nesouhlasí a důrazně žádají vládu, aby pověřila ministra zahraničních věcí, aby připojil svůj podpis k Prohlášení 11 států proti zkreslování výsledků 2. světové války.

V Praze dne 16. 12. 2019

•PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS
•JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Téma antiBabiš tři strany téměř vyhodí ze sněmovny. Minář je apoštolem nové totality.“ U Xavera ve studiu zahřmělo   
Pridal tk Středa 19 únor 2020 - 04:10:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Luboš Veselý si do studia televize XTV pozval komentátora Petra Holce. Hovořil o nebezpečí plynoucí ze spolku Milion chvilek pro demokracii a nástupu totality pod jejich taktovkou. Nevyhnul se ani ostré kritice Facebooku, jenž považuje za katastrofu, která v nás odhalila to nejhorší.

Na úvod diskuze se Luboš Veselý zajímal o téma údajného střetu zájmů premiéra Andreje Babiše. V souvislosti s tím upozornil na to, že téma antiBabiš skoro dostalo z Poslanecké sněmovny několik politických stran.

„Ty dotace a všechny ty střety zájmů se vznášejí nad českou politikou jako nějaký černý mrak. Podívejte se na opozici, která to nejvíce hraje. Oni už nemají téměř jiné téma a podívejte se, kam to dotáhli – tři strany jsou na vypadnutí ze sněmovny a kdysi vládní 35% ODSka dnes slaví 12 % ve volbách, a ke všemu to myslí upřímně,“ prohlásil komentátor v rozhovoru.

"Facebook je zlo"

Jako další se Xaver Veselý s hostem bavil o zprávě, ve které bylo informováno, že „Facebook smazal desítky podvodných účtů a skupin. Stopy podle něj vedly k ruským tajným službám“.

„Více, co by mi způsobilo největší radost? Až se probudím a uvidím, že Facebook smazal Facebook ze zemského povrchu, protože je to zlo. Já si myslím, že Mark Zuckerberg je největší zločinec poslední doby. On stvořil monstrum, které odšpuntovalo ty nejhorší pudy v nás – narcisizmus, vulgaritu,“ uvedl Holec a dodal, že Facebook by se ve skutečnosti měl jmenovat „fakebook“ (fake od anglického slova lež).

„Já se toho děsím. Já vidím ty efekty. To nás kdysi mělo propojovat a měli jsme se všichni kamarádit. A podívejte se, co to způsobilo. Jedna věc je, jak to ovlivňuje mezilidské vztahy – jak tam lidé vystupují. Druhá věc je, jak to ovlivňuje politiku, a to je mnohem vážnější,“ zmínil komentátor.

"Ať si Milion chvilek natrvalo pronajme Letnou"

Petr Holec v diskuzi s moderátorem o aktivitách vlivového spolku Milion chvilek pro demokracii prohlásil, že ten by si měl natrvalo pronajmout Letnou, aby tam mohli operativně chodit protestovat.

„Oni by si měli trvale pronajmout Letnou, aby vždy když někdo něco udělá, co se nelíbí Mikuláši Minářovi, tam mohli okamžitě vytáhnout, aby jim to nesebral jinej cirkus. Letná byla tradiční místo cirkusů, tak oni v tom jenom pokračují,“ prohlásil komentátor.

U toho však nezůstalo. Komentátor uvedl, že se vlivového spolku Milion chvilek pro demokracii začíná bát podobně jako Facebooku, neboť v tomto spolku vidí příchod totality do Česka.

„Já už se toho začínám bát podobně jako Facebooku, a nejen Mikuláše Mináře, ale i jeho parťáka Benjamina Rolla. Já v nich vidím totalitu, kterou oni za sebou táhnou, nebo kterou pomáhají nastolovat v rámci takzvaného „boje za demokracii“,“ myslí si Holec s tím, že vlivový spolek si uzurpuje stále větší část oblastí, do kterých si myslí, že může mluvit.

„To, co začalo jako protest proti Andreji Babišovi, končí jako nástup Velkého bratra. Oni už jsou Velký bratr, oni už chtějí dohlížet na všechno,“ uvedl Petr Holec, podle jehož názoru se v brzké době objeví protipól ke spolku Milion chvilek.

„Já myslím, že tím ombudsmanem si už spousta lidí uvědomí, že to přehnali, že nám tady najednou roste něco, co do demokracie nepatří,“ uzavřel téma Holec.

Zdroj: nhttps://sptnkne.ws/Bymr
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČínské ministerstvo zahraničí: Každá země má právo rozvíjet své vlastní vztahy se zahraničím   
Pridal tk Středa 19 únor 2020 - 04:04:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Filipínské ministerstvo zahraničí nedávno oznámilo, že Filipíny se oficiálně rozhodly ukončit Dohodu o hostujících jednotkách (VFA) podepsanou se Spojenými státy. Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Geng Sheng (Keng Šuang) se k tomu dnes na tiskové konferenci vyslovil v tom smyslu, že každá země má právo provádět nezávislou zahraniční politiku a rozvíjet své zahraniční vztahy na základě národních zájmů. Čína vždy tvrdila, že výměna a spolupráce mezi zeměmi by měla být přínosem nejen pro příslušné země, ale také pro regionální a globální mír a stabilitu.

VFA je jedna z důležitých vojenských dohod podepsaných mezi Filipínami a Spojenými státy v roce 1998. Poté, co přestane dohoda formálně platit, už nebudou prováděny další společné vojenské manévry mezi Filipínami a Spojenými státy.

V reakci na to, zda tento krok ovlivní situaci v Jihočínském moři, Geng Shuang zdůraznil, že v současné době je situace v Jihočínském moři díky společnému úsilí Číny a zemí ASEANu obecně stabilní. Čína je ochotna spolupracovat s dalšími zeměmi v příslušných regionech s cílem udržet stabilitu v Jihočínském moři a vybudovat ho na moře míru, přátelství a spolupráce.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína sdílí s WHO klíčové informace o boj proti epidemii   
Pridal tk Středa 19 únor 2020 - 04:02:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Generální tajemník WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus 17. února v Ženevě řekl, že dokument zveřejněný téhož dne v Číně, který obsahuje podrobné údaje o 44 tisících potvrzených případech infekce nového koronaviru, je pro WHO velmi důležitý pro formulaci příslušných doporučení pro prevenci a kontrolu epidemie.

Tedros Adhanom Ghebreyesus řekl, že údaje umožní WHO lépe porozumět věkovému rozmezí, závažnosti onemocnění a úmrtnosti v potvrzených případech zápalu plic způsobeného novým koronavirem. Je to důležité proto, aby mohla WHO poskytovat zemím dobré návrhy založené na důkazech. Tedros Adhanom Ghebreyesus doporučil všem zemím, aby své údaje sdílely veřejně. Mezinárodní tým odborníků WHO v současné době spolupracuje s čínskými odborníky v Číně na zlepšení porozumění epidemii.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2384 sec,0.0457 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,622kB