Středa 04 březen 2020
EU neselhala, ale jede podle svého migračního plánu!!!   
Pridal tk Středa 04 březen 2020 - 04:43:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nalijme si čistého vína. Kdyby se EU a NATO stále vojensky neangažovala na Blízkém Východě – navíc ve prospěch kořistnických zájmů USA, KDYBY SE EU NEPODÍLELA NA TOTÁLNÍ VOJENSKÉ A HOSPODÁŘSKÉ DESTRUKCI IRÁKU, SÝRIE A LIBYE, tak by neexistovali žádní migranti.

Ale dokonce i kdyby tam byli všichni lidé polomrtví a chtěli se mermomocí dostat do EU, tak by se jim to NIKDY nepodařilo, kdyby tento přesun migrantů sama EU neorganizovala, nefinancovala a logisticky nezabezpečovala! EU migraci do EU nebrání, ale SAMA JI ORGANIZUJE A FINANCUJE – skrze neziskové organizace, skrze přímou podporu a skrze legislativu!

Migranty nezvala pouze Angela Merkelová! Nahradit původní obyvatelstvo Evropy chce sama EU i OSN – a podle toho tvoří i legislativu. Takzvaný Islámský stát, proti kterému údajně bojovalo NATO i státy EU, je tzv. nepravidelná armáda USA – to znamená, že USA si ISIL platí a vyzbrojuje a vychovává tzv. fundamentalistické imámy a to v amerických vojenských campech, zvaných inkubátory. Mimochodem, USA s touto výchovou šílených salafistických muslimů začaly již v Afghanistánu. Tzv. Islámský stát primárně zlikvidoval a zničil samotné obyvatele arabských zemí - k tomu byl určen!!!!!

ZDROJ je ZDE:
EU krok za krokem naplňuje pouze svoje plány!

ZDROJ ZDE:

https://www.parlamentnilisty.cz/profily/PhDr-Vladimira-Vitova-Ph-D-119785/clanek/EU-sama-organizuje-migraci-z-Afriky-do-Evropy-Zde-jsou-fakta-88069

Existuje materiál OSN, který implementovala EU a podle kterého se stále řídí a nezřekla se ho! Dokument nese název „Migrace k náhradě původního obyvatelstva: řešení pro stárnoucí a upadající populace“ a uvádí, že Evropa bude v roce 2025 „potřebovat“ 159 miliónů imigrantů.

ZDROJ ZDE:

https://www.un.org/en/development/desa/population/publications/ageing/replacement-migration.asp

EU se migraci nikdy nebránila, nebrání a bránit nebude!!!!

Jestli si snad někdo myslí, že EU bojuje proti migraci, tak se zásadně plete. Naopak! EU ji aktivně a štědře podporuje. Každý z nás měl a má volbách na výběr. Buď volit zástupce politických stran a hnutí, které mají ve svých programech setrvání v EU, a tím zvolit budoucnost naší země jako součást plánovaného evropského chalífátu. Anebo volit zástupce stran a hnutí, které mají v programu OKAMŽITÉ VYSTOUPENÍ Z EU, což samozřejmě možné je a nemusí být ani podmíněno referendem, viz článek 50 Lisabonské smlouvy. O zástupcích těchto stran však v mainsteramu neuslyšíte nic, leda slova odsudku.

Jestliže ale voliči, kteří nesouhlasí s migrací do Evropy a tedy i do naší země, volí stále dokola a dokola a zcela nelogicky a proti svým bytostným zájmům opět zástupce stran, které chtějí setrvat v EU z ekonomických důvodů, pak je naše země definitivně ztracena!!! A následné lkaní těchto voličů nad tím, jak jen volili menší zlo a jak byli podvedeni, je jen falešné bědování nad vlastní hloupostí. VOLIČI NEBYLI PODVEDENI!

Evropskou unii nelze zreformovat. Byrokratický aparát EU nelze vyměnit. EU jede stále podle migračních plánů svých a podle migračních plánů OSN. EU krok za krokem tyto plány naplňuje, organizuje a velkoryse finančně podporuje. PROBUĎME SE PROBOHA!!!!

Vladimíra Vítová
předsedkyně Aliance národních silSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČeská vláda opět jako srabi nic nedělá. Rakousko naopak ukazuje podporu Maďarska a posílá policisty se psy   
Pridal tk Středa 04 březen 2020 - 04:39:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Známy český novinář Žarko Jovanovič píše: Rakouský spolkový kancléř Kurz obvinil Erdogana ze záměrného vyvolání krize. Rakouský ministr vnitra přislíbil v rozhovoru se svým maďarským protějškem pomoc podobě dvacítky policistů doprovázených psy.

Rakouský kancléř zároveň obvinil tureckého prezidenta Erdogana ze zneužití migrantů k vytváření tlaku na EU, podle Kurze ještě před měsícem vše vypadalo klidně jako by žádná krize nebyla a dnes se najednou střetáváme s velkou vlnou uprchlíků na řeckých i bulharských hranicích. Vše nasvědčuje tomu, že se jedná o dobře organizovanou věc, nejsou to uprchlíci směřující aktuálně ze Sýrie, jsou to lidé, kteří roky žili v Turecku. Celou věc vědomě zorganizoval Erdogan, dal jim lživé informace i autobusy k dispozici.

Kurz zdůraznil, že využívaní lidí jako figurek a nástrojů k vytváření tlaku na EU je třeba co nejdůrazněji odsoudit. Zároveň poukázal, že je to právě Turecko, které nese plnou odpovědnost za vyostření situace v syrském Idlíbu.

Musíme jasně říci kdo je vinen a musíme se postavit proti Erdoganovi, vzkázal kancléř.

Zdroj: euRabia
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrump podpořil Putinovu iniciativu týkající se summitu „pětky“ Rady bezpečnosti OSN   
Pridal tk Středa 04 březen 2020 - 04:36:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 

Americký prezident Donald Trump následně po prezidentech Francie a Číny podpořil iniciativu uspořádat summit „pětky“ stálých členů Rady bezpečnosti OSN, sdělil ministr zahraničních věcí RF Sergej Lavrov.


Podle ministrových slov je otázka místa a času schůzky zatím projednávána.

„Otázky strategické stability jsou součástí programu, který vyžaduje rychlé a naléhavé a mimořádné kroky, ale obecněji jde o přežití lidstva. Poprvé za mnoho let začnou odborníci hovořit i o pravděpodobnosti jaderné války. To je nepřijatelné,“ prohlásil Lavrov.

Připomněl, že už prezident SSSR Michail Gorbačov spolu se svým americkým protějškem Ronaldem Reaganem přijali prohlášení, že v jaderné válce nemohou být žádní vítězové, proto nikdy nesmí začít.

„Navrhli jsme našim americkým kolegům, aby potvrdili tuto pozici v nových podmínkách. Už uplynulo více než rok a půl, možná dva roky, ale ještě jsme neobdrželi odpověď. <...> Domnívám se, že i tuto otázku musí vedení ,pětky‘ projednat,“ dodal ministr.

V lednu navrhl Vladimir Putin na pátém Světovém fóru o holocaustu schůzku hlav států - stálých členů Rady bezpečnosti OSN (Velká Británie, Čína, Francie, Rusko a USA) a prohlásil, že Moskva má v úmyslu „neprodleně zaslat příslušné dopisy vedení ,pětky‘ “.

Jak uvedlo ruské ministerstvo zahraničních věcí, summit se může konat v září na výročním zasedání Valného shromáždění v New Yorku, ale zatím to není dohodnuto.

Tiskový mluvčí prezidenta RF Dmitrij Peskov koncem ledna uvedl, že ČLR a Francie souhlasí s touto schůzkou, ale od Spojených států a Velké Británie nepřišla žádná odpověď. Velvyslanec USA v RF John Sullivan později prohlásil, že Trump uvažuje o tomto návrhu.

Rusko doufá, že dojde k brzké dohodě o datu summitu „pětky“ Rady bezpečnosti OSN

Rusko doufá, že se v blízké budoucnosti podaří dohodnout se o místě a datu summitu „pětky“ stálých členů Rady bezpečnosti OSN, řekl Lavrov novinářům.

„Pokud jde o místo a čas, tyto otázky se nyní projednávají. Doufám, že v nejbližší budoucnosti budeme schopni dosáhnout dohody, a pak to bude oznámeno," řekl Lavrov.

Zdroj: https://sptnkne.ws/B8JV
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSpojené státy chtějí pomoci Turecku v Idlibu zbraněmi   
Pridal tk Středa 04 březen 2020 - 04:32:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
James Jeffrey, zvláštní zástupce amerického ministerstva zahraničí pro Sýrii, prohlásil, že Washington má v úmyslu podpořit kroky Turecka v syrském Idlibu dodávkou munice. Jeffrey a stálá zástupkyně USA při OSN Kelly Craftová dorazili v předvečer na návštěvu Turecka.

Američtí představitelé jednali s tureckým náměstkem ministra zahraničí Sedatem Ünalem a poté navštívili tureckou provincii Hatay u syrské hranice.

„Chceme Turecku poskytnout podporu v Idlibu formou munice,“ citují Jeffreyho noviny Sabah.

V pondělí americký ministr obrany Mark Esper uvedl, že Spojené státy nebudou poskytovat Turecku vzdušnou podporu v Idlibu.

„Turecko je spojenec NATO. Máme velmi, velmi velký program vývozu zbraní. Většina vojenského vybavení pochází z USA. Zajistíme, že vybavení bude připraveno,“ uvedl Jeffrey.

Kromě toho americký zvláštní zástupce zdůraznil, že Spojené státy sdílejí s Tureckem zpravodajské informace prostřednictvím struktur NATO. Podle něj Washington zajistí, že Turecko dostane, co potřebuje.

Na internetu se mezitím objevily fotografie, jejichž autentičnost je ovšem nutné ještě ověřit, jak Jeffrey spolu s dalšími americkými představiteli pózují spolu s členy kontroverzní skupiny záchranářů Bílé přilby. Rusko spolu se syrskou vládou obviňuje Bílé přilby ze spolupráce s teroristy a z organizace falešných útoků, které měly vyprovokovat západní země k vojenskému zásahu proti Sýrii.

Americký velvyslanec v Turecku David Satterfield, který byl rovněž členem delegace, potvrdil, že Washington nadále zkoumá tureckou žádost o systémy protivzdušné obrany Patriot. Ankara je chce rozmístit na své jižní hranici kvůli zhoršující se situaci v syrské provincii Idlib, kde došlo k ozbrojenému střetu mezi tureckými a syrskými vojáky.

Situace v Idlibu se zhoršila poté, co 27. února teroristé z organizace Haját Tahrír al-Šám* spustili rozsáhlou ofenzivu na pozice syrských vládních sil. Syrská armáda je začala ostřelovat. Podle informací ruského ministerstva obrany se pod palbu dostali i turečtí vojáci, kteří se tam neměli nacházet. V důsledku syrského útoku zahynulo 36 tureckých vojáků.

Jakmile se ruská strana dozvěděla o této události, přijala veškerá opatření, aby došlo k ukončení palby syrskými ozbrojenými silami a byla zajištěna bezpečná evakuace mrtvých a raněných do Turecka. Ruské ministerstvo obrany zdůraznilo, že ruské letectvo v oblasti nepůsobilo.

V pondělí syrská armáda zahájila útok na město Sarákib, jehož část 27. února ovládli ozbrojenci. V úterý podle vládních medií syrské jednotky město obsadily. Poté se tam přesunula ruská vojenská policie.

Zdroj: https://sptnkne.ws/B8QK
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLídři WHO a Ligy arabských států: Je třeba poučit se z čínských zkušeností při kontrole a prevenci epidemie koronaviru   
Pridal tk Středa 04 březen 2020 - 04:29:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vedoucí odboru prevence a kontroly infekčních nemocí pro východní Středomoří WHO Abdel Nasser Abu Bakr a zástupkyně generálního tajemníka Ligy arabských států pro sociální věci Haifa Abu Ghazalehová nedávno při rozhovoru s novináři čínské mediální organizace China Media Group (CMG) uvedli, že čínská opatření účinně zabránila dalšímu šíření epidemie a Světová zdravotnická organizace vyzvala další země a regiony, aby se od Číny poučily.

Abdel Nasser Abu Bakr řekl, že po vypuknutí epidemie koronaviru přijalo 22 zemí ve východním Středomoří včasná opatření ke zlepšení svých schopností v oblasti prevence a kontroly, včetně centralizovaného rozesílání nezbytných potřeb, rozmístění nemocnic, přípravy zdravotnických a karanténních zařízení a rozmístění pracovních sil pro kontrolu ve vstupních přístavech. Poukázal na to, že země by měly zvýšit komunikaci, aby zajistily nejpřesnější informace o epidemické situaci. Poděkoval Číně a dalším zemím za jejich podporu při poskytování informací.

Abdel Nasser Abu Bakr také ocenil Čínu za to, že poskytla jiným zemím technickou a lékařskou podporu.

Haifa Abu Ghazalehová uvedla, že Liga arabských států přikládá velký význam rozvoji epidemie koronaviru a oceňuje úsilí Číny na prevenci a kontrolu epidemie. Dodala, že arabské země mají zájem o posílení spolupráce a výměny informací s Čínou a WHO.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2]
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1147 sec,0.0452 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,193kB