Sobota 07 březen 2020
Slovenka natočila video o Londýně   
Pridal tk Sobota 07 březen 2020 - 05:58:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mladá Lívie, která je tváří portálu Kulturblog.sk vyrazila do Londýna, kde natočila jeho odvrácenou tvář. Zaměřila se především na to, jak se Londýn změnil díky migraci a multikulturalizmu.

„Západní Evropa je nám stále nekriticky dávána jako příklad. Obraz britské metropole není takový, jaký nám ho předkládají v médiích. Čeká podobný osud i ulice slovenských měst?“ píše se v popisu videa.

Video se okamžitě stalo hitem a za necelé 4 hodiny ho vidělo skoro 100 tisíc lidí, což je na slovenské poměry absolutní úspěch.


Zdroj: https://magazin1.sk/slovenka-natocila-video-o-londyne-ktore-sa-stalo-hitom-a-nikdy-to-v-tv-neuvidite/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJourová: důchodci a vy staří, hloupí, nenechte se strašit! Migranti nejsou, Lisabonská smlouva nás ochrání!   
Pridal tk Sobota 07 březen 2020 - 05:44:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Drazí Evropané (nikoliv Eurohujeři), také se vám z těch lží chce zvracet?

(A my, paní Jourová jsme staří a hloupí, tak si ověřujeme) Kdo skutečně vytváří konspirace a hoaxy? Vážně si nejen Jourová může dovolit vše? Může lhát, podvádět, urážet nás, útočit na obyčejné občany beztrestně, dokonce nám vyhrožovat??

02.07.2019

Moje maminka je rozrušená

Jourová: Dezinformace cílí často i na seniory, řetězové maily v nich budí strach

Je potřeba, aby lidé přestali věřit úplně všemu, aby se začali zajímat, jestli to je pravda, nebo není. Je to velmi těžké, protože dezinformace jsou založené na krásném českém přísloví, že není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu. Vždycky tam je kombinace něčeho, co se stalo, a pak je na to nabalená dezinformace. A lidé jí věří a vůbec se tomu nedivím. Je potřeba daleko více pracovat i s mladými lidmi, škola by měla připravovat studenty na éru dezinformací.

A my se zajímáme a ověřujeme!

Důchodci, nenechte se strašit, Lisabonská smlouva vás ochrání
Zajímavé je, že Jourová, Roithová, Šojdrová nejsou označeny jako dezinformátorky, podvodnice a konspirátorky. Údajně jsme to právě my, co tyto dezinformace odhalujeme. A vousaté siroty po nich zůstaly...

Jourová, lze ještě klesnout níž?

----------------------------------

Pod čarou

V roce 2002 řecký kavárník zval
Řecký kavárník zve do EU

A v roce 2020 Řeky všichni poslechli.
Už jdou do EU.

Znovu se ptám Jourové a cenzorů: kdo je šmejd, konspirátor, kdo obchodník se lží a kdo celé desítky let poctivý a slušný? Kdo potrestá Jourovou, Roithovou, Šojdrovou...?

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3098-jourova-duchodci-a-vy-stari-hloupi-nenechte-se-strasit-migranti-nejsou-lisabonska-smlouva-nas-ochrani

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNávod George Sorose pro poslance (nejen) Bundestagu, jak argumentovat v případě ruských válečných zločinů v Sýrii   
Pridal tk Sobota 07 březen 2020 - 05:33:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
George Soros sepsal osobně článek pro středeční Financial Times. Včera jsem slyšel mladou zapálenou poslankyni za německé Zelené Agnieszku Brugger mluvit při přímém přenosu z Bundestagu, a až na obhajobu Erdogana snad citovala tento článek, který jsem chvíli předtím četl. Titulek zní: „Evropa musí stát po boku Turecka tváří v tvář Putinovým válečným zločinům v Sýrii“. Dovoluji si Vám předložit celý Sorosův článek proložený vlastními komentáři, která jeho tvrzení uvádí na pravou míru.

Miliardář a měnový spekulant, který je předsedou a zakladatelem Soros Fund Management a Open Society Foundation v článku píše:

"Od začátku své intervence v Sýrii v září 2015 se Rusko nejen snažilo udržet svého nejvěrnějšího arabského spojence, syrského prezidenta Bashara al-Assada. Rovněž chtělo znovu získat regionální a globální vliv, který ztratilo od pádu Sovětského svazu." napsal Soros."

Ve skutečnosti je to tak, že Assad se dostal do konfliktu s Tureckem již v roce 2009, kdy se Turecko snažilo prosadit možnost, aby Muslimské bratrstvo mohlo kandidovat ve volbách. Jde o odnož stejné organizace, která se chopila moci v Egyptě po tzv. Arabském jaru a která byla posléze svržena vojenským převratem. Erdogan tuto organizaci podporuje a používá ve svém snu o obnovení Osmanské říše.

Soros dále píše: "Vladimir Putin se snažil využít nepokoje na Středním východě k vymazání mezinárodních norem a pokroku v mezinárodním humanitárním právu, ke kterému došlo od druhé světové války. Vytvoření humanitární katastrofy, která změnila téměř 6 milionů Syřanů v uprchlíky, nebylo vedlejším produktem strategie ruského prezidenta v Sýrii. Byl to jeden z jeho hlavních cílů,"

Odvážné tvrzení. Jediný prezident, který cíleně vyrábí uprchlíky, je sám Erdogan, vzhledem k jejich výhodné "zobchodovatelnosti" a možnosti nátlaku na Evropskou unii. Jak vidíme v přímém přenosu.

"Věřím, že pan Assad je nejvíce barbarským vládcem, jaký svět viděl od Josefa Stalina. Když jeho vlastní lidé povstali proti němu, vyvinul vojenskou strategii navrženou tak, aby způsobila co největší poškození jeho civilních oponentů. Záměrně zacílil na nemocnice, školy a školky a pokusil se zabít nebo zmrzačit ošetřovatele a lékaře. Použil jedovaté plynové a chemické útoky v průběhu konfliktu, který zanechal více než půl milionu mrtvých. Pan Putin mu mezitím poskytl leteckou sílu, bez níž by pan Assad nemohl provést svou strategii.", napsal Soros

Stále opakované mantry o Assadových chemických útocích, kterých se nelogicky dopouštěl vždy, když zrovna postupoval a hned byl důvod poslat na něj pár amerických raket. Opakovaně bylo prokázáno – naposledy v Dúmě , že žádný chemický tok se nekonal a byl fingován „Bílými přilbami“.

Soros dále tvrdí, že "v květnu 2019 Rusko bombardovalo čtyři nemocnice za 12 hodin, jak je podrobně uvedeno v vyšetřování New York Times. Jenom 26. února 2020 bylo podle OSN za jeden den zaměřeno 10 škol včetně mateřských škol. Místní zdravotničtí činitelé tvrdí, že od doby, kdy syrský režim a jeho ruský spojenec zahájili v dubnu 2019 kampaň na opětovné dobytí Idlibu, bylo bombardováno nejméně 49 zdravotnických zařízení. Další šetření naznačuje, že počet může být až 60."

V Idlíbu, jako předtím v Aleppu, byl zřejmě každý druhý dům nemocnice, škola nebo školka. S nadsázkou by se dalo říci, že tolik nemocnic, co jich bylo Asadem vybombardováno není v celé EU. A stále se opakující záběry Bílých přileb, které zachraňují stále totéž dítě. Ne, že by při bombardování nedocházelo k utrpení lidí, ani bych si to nedovolil zpochybňovat. Upozorněte mě však, jestli podobné odstavce psal pan Soros v době, kdy americká armáda bombardovala Mosul či Rakká, kde také zemřelo mnoho tisíc civilistů.

Dovoluji si na podporu svého názoru použít citát německého historika Götze Alyho "Vojenská akce vlády Assada a Ruska v severní Sýrii je nevyhnutelná. „Nevidím jinou alternativu. Idlib je „teroristické hnízdo“, jsou tam bojovníci z fronty Al-Nusra, kteří nedávno ostřelovali Aleppo. Současné útoky syrské armády na Idlíb také nezanechaly více mrtvých než útoky, které - bez jakýchkoli komentářů - provedly Irák a Spojené státy, aby v létě 2017 osvobodily Mosul", napsal Aly.

Soros dále uvádí, že "Rusko během konfliktu v Idlíbu zacílilo také na nejméně 14 táborů, ve kterých byly během války ubytovány interně vysídlené osoby. V posledních týdnech se útoky na tábory poblíž tureckých hranic znásobily a tisíce lidí se tlačily směrem k tureckým hranicím. To zpanikařilo Ankaru, což ji přimělo povzbudit uprchlíky již pobývající na půdě Turecka, aby směřovali k Evropě. To zase vyvolalo uprchlickou krizi na turecké hranici s Řeckem".

Ve skutečnosti je to tak, že Turecko uprchlíky z Idlíbu - jejichž milionové počty mimochodem ruské zdroje dementují, do Turecka nepouští - a Syřany z Turecka cíleně vyhání. A to i za pomoci pogromů, jak je doloženo ve videích. Kromě toho propouští z vězení kriminálníky, kteří mají jedinou šanci, jak uniknout vězení - překročit hranice do Řecka. To však nejsou Syřané, ale převážně Afghánci, Pákistánci a lidé z Afriky.

Soros dále tvrdí, že "Syrská občanská společnost a mezinárodní skupiny pro lidská práva opakovaně zdůrazňovaly toto systematické zacílení na civilisty a základní civilní infrastrukturu. Ale bez úspěchu.

Vzhledem k tomu, že Rusko je stálým členem Rady bezpečnosti, využilo své veto opakovaně - 14krát od začátku války v Sýrii, aby blokovalo úsilí o pohnání k zodpovědnosti. Toto veto, spolu s Čínou, zabránilo přijetí rezoluce podporované 65 zeměmi a zbytkem bezpečnostní rady, který by předal válečné zločiny spáchané v Sýrii Mezinárodnímu trestnímu soudu."


Zajímalo by mě, co je syrská občanská společnost. Kromě území ovládaných kurdskou samosprávou do turecké agrese na podzim 2019, byly v oblastei, z nichž ustoupila Assadova armáda, obsazené džihádisty. Včetně struktur Islámského státu.

"Jedinou vládou, která vytvořila vojenské síly na obranu civilistů uvězněných v Idlibu panem Assadem a jeho ruským spojencem, je Turecko. Letecké údery ruských letadel (Moskva odmítla svou roli) koncem minulého měsíce zabily 34 tureckých vojáků.
Turecko se však neodvážilo napadnout Rusko přímo, protože ruské letectvo je silnější než turecké. Rusko má jaderné zbraně a Turecko ne. Turecko se místo toho rozhodlo odvetu proti Assadovým silám pomocí vojenských bezpilotních letounů. Tak se Putin beztrestně zbavil obvinění z vraždy,"
pokračuje v obžalobě Soros.

No, to už je cynismus nejvyššího druhu - nazvat válečného zločince Erdogana ochráncem civilistů. Ale opět - tyto věty jsou slyšet z úst amerických politiků, dokonce samotného prezidenta Trumpa. Hle, kdo tu vrtí psem. Jako by turecká armáda nebombardovala civilisty v kurdských oblastech Sýrie a Iráku. Dokonce s použitím bílého fosforu, který zakazuje úmluva o zákazu chemických zbraní.

Soros pokračuje: "V roce 2014 jsem naléhal na Evropu, aby si uvědomila své priority i hrozbu, že Rusko sleduje své strategické zájmy, i když v jiném kontextu a geografii. Rusko napadlo Ukrajinu s vědomím, že Evropa se bude snažit vyhnout jakékoli konfrontaci s Moskvou."

Ano ano, Rusko napadlo Ukrajinu. Žádná občanská válka proti vlastním lidem, žádné záhadné střílení na Majdanu, žádní upálení v Oděse - ale hrůzo, Krym se stal opět ruským, jak vždycky byl - od té doby, co ho Rusové dobyli od Turků. Bez jediné kapky krve. Na základě referenda místních obyvatel. A to asi vadí nejvíc.

"To, co se nyní děje v Idlíbu, však nyní probíhá stejným způsobem: Evropa se vyhýbá konfrontaci s Ruskem ohledně své politiky v Sýrii, když by se jí měla postavit. Evropa se zaměřením na uprchlickou krizi, kterou Rusko vytvořilo, řeší důsledky, nikoli příčinu," píše Soros dále.

A přitom příčina je stejná jako vždy - může za to Putin. To on zřejmě podporoval ve verzi pana Sorose Islámský stát, nikoli Turecko. Kradenou ropu nekupovali od džihádistů z Islámského státu Erdoganovi příbuzní, ale Putin osobně.

Soros nám dále káže, že "Evropa, která chce omezit příliv uprchlíků, musí uznat, že Turecko již neslo nátlak na bydlení milionů Syřanů vysídlených z jejich země. Turecko již na svém území sídlí 3,5 milionu syrských uprchlíků. Nemůže absorbovat další miliony, které tlačí pan Assad a Putin k jejím hranicím."

Ano slovo o velkorysém výpalném 9 miliard eur ročně, které měl Erdogan použít na péči o uprchlíky a místo toho vyzbrojoval jak svou armádu, tak spřátelené džihádisty. S nimž provedl 2 agrese do Sýrie a jednu do Iráku. Nyní provádí za evropské peníze svoji třetí invazi v Sýrii nazvanou „Štít jara“.

"Evropa by neměla zapomenout, jak může Turecko zacházet také se svými vlastními lidmi - být svědkem bezohledné síly, kterou použilo proti Kurdům. Ale alespoň s ohledem na Sýrii si Turecko zaslouží evropskou podporu," píše Soros.

Kurdové jsou i pro pana Sorose pouze "kolaterální škody". Jejich stovky tisíc uprchlíků z Afrínu a Rojavy, stovky mrtvých civilistů i bojovníků, zabraná zem a "etnické čištění" by neměly být pro Evropu pranepatrnější překážkou, aby Erdogana podpořila, jak shrnuje George Soros v posledním odstavci svého článku:

"Evropa by se proto měla snažit podpořit vyjednávací pozici tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana s panem Putinem ve snaze dosáhnout příměří, který by zachránil „bezpečnou zónu“ v Idlibu pro syrské uprchlíky. Doufám, že by to také postavilo válečné zločiny pana Putina do středu evropské konverzace."

Ano, válečné zločiny Putina, které páchá z čisté potřeby, na rozdíl od Erdogana, který se v potřebě obrany tu a tam dopustí přehmatu. Člověk se pak už nemůže divit, že všemožné neziskovky, které mají podobné články jako povinnou četbu, už mají dvojí metr tak zažraný pod kůži, že každý, kdo je na toto " Quod licet Iovi, non licet bovi" upozorní, vytočí je k nepříčetnosti a je okamžitě zařazen na seznam "dezinformátorů".

Assad má před sebou mnoho domácích úkolů, chce-li sedět v židli pevně. Zrovna u Kurdů by mohl konečně uznat, že školství ve vlastním jazyce není zločinem proti sjednoceným Arabům. Ale tak velkoryse přehlížet zločiny jednoho diktátora a druhého srovnávat se Stalinem, jen proto, že je v NATO a je to "náš zkurvysyn" (jak označil spřáteleného diktátora Batistu US prezident Roosevelt) a doporučovat ho Evropě jako partnera místo zločinného Ruska, to je vrchol cynismu.

Ivan David

Zdroj: Nová republika
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA přiznaly vytvoření ISIL Pentagon přiznal, že založil Islámský stát!!!   
Pridal tk Sobota 07 březen 2020 - 05:25:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Přeposílám zprávu, která snad nikoho ani nemůže překvapit, jelikož se již stalo pravidlem, že za každým válečným konfliktem posledních desetiletí stojí právě USA!

Je to vůbec možné??? Pentagon přiznal, že založil Islámský stát !!Tajná zpráva Pentagonu odhalila, že USA vytvořily ISIS jako nástroj na svrhnutí prezidenta Sýrie Assada.

Teroristická skupina ISIS, která krutě popravuje lidi na teritoriu Sýrie a Iráku, kterou finančně a vojensky sponzoruje spojenec USA Saudská Arábie, je dílem tajných služeb USA - je to dnes už i oficiálně potvrzené!

Tajný dokument vlády USA, který obdržela právnická kancelář se zaměřením na podporu veřejného zájmu v USA Judicial Watch, prokazuje, že cílem bylo svržení syrského prezidenta Assada.

Podle právní kanceláře Judicial Watch předmětný dokument (viz odkaz níže), který pronikl na veřejnost, odhaluje, že ve spolupráci se státy Perského zálivu a s Tureckem západ úmyslně sponzoroval násilnické islamistické skupiny, aby destabilizoval vládu Assada...

http://www.judicialwatch.org/.../Pg.-291-Pgs.-287-293-JW... final version11.pdf

Tato odhalení vynesl na světlo světa novinář britského magazínu The Guardian Dr Nafeez Ahmed, který je vítězem letošní alternativy k Pulitzerově ceně - Project Censored Award za vynikající investigativní žurnalistiku po dobu práce v magazínu The Guardian. a který je v tzv. Power 1000, tedy mezi tisícovkou nejvlivnějších Londýňanů.

Další odhalení zde:

https://medium.com/.../secret-pentagon-report-reveals...

USA a západní země tedy vytvořily ISIS za účelem, aby mohly svrhnout prezidenta Sýrie Assada, aby po jeho svrhnutí už nic nebránilo USA v tom, aby z Kataru postavily plynovod přes Sýrii do Evropy a aby USA tak mohly obchodně dominovat nad Ruskem. Kvůli této intrice tajných služeb USA musely zemřít doslova statisíce lidí. Podle odhadů OSN zemřelo jen v Sýrii za 4 roky od počátku této války cca 250 000 lidí. V Iráku podle odhadů zemřelo od počátku invaze USA dokonce až cca 500 000 lidí.

No a nyní je z vyjádření mnoha lidí na sociálních sítích zcela zjevné, že nám tyto lidi z ISIS tlačí USA do Evropy jako utečence spolu se zuboženými lidmi, kteří před ISIS utíkají do Evropy. Tyto lidi nám politici EU přerozdělí mj. do ČR, aby, až přijde vhodný čas, způsobili chaos na našem území?

Pro lidi, kteří smýšlí čistě - lidsky (a v Čechách zvláště), jsou takové zákeřné myšlenky nepředstavitelné. Těžko si vůbec představit, že by někdo, natož demokratičtí politici USA, EU a ČR, kteří v tomto USA ochotně pomáhají, mohl být až tak zvrhle smýšlejícím, že by s cílem dosažení obrovského obchodního zisku a přes zisk obrovské moci, byl schopný obětovat životy tolika lidí.

https://www.judicialwatch.org/.../Pg.-291-Pgs.-287-293-JW…

Zdroj: https://www.facebook.com/České-národní-listy
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa ochranu výrobců drog v Afganistanu poslala česká vláda armádu, na pomoc Řecku před muslimskou invazí 8 policistů   
Pridal tk Sobota 07 březen 2020 - 05:20:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Už zasedla Bezpečnostní rada státu a schválila vyslání českých vojáků a policistů na pomoc ochraně hranic Maďarska, Řecka a ve východním Středomoří? Když šlo o ochranu makových polí v Afghánistánu nebo o plundrování ropného bohatství Iráku a ne o ochranu vlastních obyvatel, byli naši politici o poznání rychlejší.

Vzhledem k tomu, že Turecko právě prohlásilo, že nadále nebude bránit tranzitu nelegálních migrantů přes svoje území do Evropy, očekávám, že síly okamžité reakce NATO budou ihned rozmístěny v Řecku, Bulharsku, Severní Makedonii a v Egejském a Středozemním moři.

Není toto jeden z hlavních úkolů ozbrojených sil? Nebo už nám ke štěstí stačí jen hlídat maková pole Američanů v Afghánistánu?

Autor: Peter Markup / eurabia

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponIdeová policie požádala poslaneckou sněmovnu o vydání poslankyně SPD Karly Maříkové k trestnímu stíhání za výrok o invazivních druzích, jejich dovozu do EU a o migraci!   
Pridal tk Sobota 07 březen 2020 - 04:59:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ideová policie požádala poslaneckou sněmovnu o vydání poslankyně SPD Karly Maříkové k trestnímu stíhání za výrok o invazivních druzích, jejich dovozu do EU a o migraci! Poslankyně přitom neudělala nic jiného, než že řekla pravdivý a faktický stav věcí v Evropské unii, kde migranti postupně vytlačují z jednotlivých čtvrtí velkých západních aglomerací původní domácí obyvatelstvo. Spolu s tím dochází ke změně kultury, v obchodech se mění sortiment zboží a služeb odpovídající více potřebám migrantů než potřebám původního obyvatelstva! Místo bufetů s tlačenkou kebabárny, místo zakouřených hospod s pivem šíša bary, místo tradičních trhů arabské bazary! Řekla pravdu a teď půjde sedět?

Ideová policie ministerstva vnitra opět začala úřadovat v české malebné a děsivými procesy zahalené kotlině. Včera totiž předala poslaneckému a imunitnímu výboru sněmovny žádost o vydání poslankyně za SPD Karly Maříkové k trestnímu stíhání kvůli údajnému přečinu podněcování k nenávisti. Jsme zde svědky naprosto bezprecedentní kriminalizace poslankyně za to, že řekla pravdivý a faktologicky přesný názor, který popisuje současný stav v celé Evropské unii.

Policii totiž vadí, že Karla Maříková přirovnala migranty k invazivním rostlinným a živočišným druhům, které Evropská unie reguluje a zakazuje dovážet a importovat do Evropské unie. Poslankyně za SPD si tedy dovolila to, co si v duchu myslí hodně lidí. Když je možné zakazovat invazivní rostliny a živočichy pro import do EU, měla by být zakázána i migrace cizích etnik. Doslovný a přesný citát jejího výroku z loňského roku totiž zní:

Je zakázané dovážet invazivní nepůvodní druhy rostlin a zvířat na území EU. Muslimští imigranti také nejsou původními obyvateli Evropy a stejně jako invazivní druhy znamenají nečekané šíření a postupné vytlačení původních obyvatel Evropy. Proto by měli mít také zákaz vstupu na území EU.

Za tento výrok, který poslankyně publikovala na svém Facebooku před více než rokem, se o ní začala zajímat policie a ukazuje se, že poslanec v ČR už nemůže říct vůbec nic pravdivého ve vztahu k faktům okolo migrace do Evropy. Karla Maříková žádnou nenávist nepodněcuje, pouze upozorňuje na skutečnost, že je opravdu neuvěřitelné, že Evropská unie se umí bránit proti invazivním druhům rostlin a zvířat, existují na to desítky předpisů a směrnic, ale proti překreslování demografie velkých evropských měst cizím kulturním etnikem a exodus a vytlačování původního obyvatelstva pryč z těchto míst nehodlá Evropská unie udělat naprosto nic. Právě naopak, migrace je Evropskou unií všemožně a maximálně podporována na všech úrovních evropské společnosti.

Kriminalizace poslankyně za SPD kvůli jejímu postoji proti migraci

Vedení SPD logicky odmítá trestní stíhání své poslankyně jako účelové a označuje jej za kriminalizaci postojů poslankyně SPD a potažmo celého hnutí. Migranti se šíří do Evropy podobně jako invazivní druhy rostlin a živočichů a toto tvrzení přesně vystihuje skutečný stav věcí. Výzva k zastavení migrace je legitimním požadavkem politika za SPD a nikdo nesmí být trestně stíhán za vyjádření svého politického a protimigračního postoje. Jenže, to je pouze teorie. Podívejte se, jak zatočili s Tommy Robinsonem ve Velké Británii. A co udělal tak hrozného? Natočil na kameru před budovou soudu přicházející účastníky soudního procesu s gangem arabských obchodníků s nezletilými, kde bylo několik lidí obviněno z kuplířství. Za to, že pořídil záznam, byl uvězněn a důvodem bylo opovrhování soudem. Ten totiž nařídil, že se nesmí nic natáčet ani před budovou sudu, kam ale pravomoc soudu se nevztahuje.

Nakonec se zjistilo, že když Tommy záznam pořizoval, stál na schodišti soudu a z katastru vyplynulo, že schodiště patří do majetku justice, není to městský pozemek. Takže i schodiště venku z ulice bylo označeno za součást soudní budovy, kde bylo zakázáno natáčení. A za to byl Tommy Robinson odsouzen a šel sedět. Tu kauzu všichni znáte. Ten soudní zákaz byl kvůli umlčení médií, aby nepublikovaly informace o arabském gangu, který organizoval prostituci, a to nejen uvnitř komunity, ale především pro vysoce postavené klienty a bankéře z londýnského City. To byl pravý a skutečný důvod pro takové utajování onoho soudního přelíčení. Tento případ nám odhaluje, že nemusíte provést nic protiprávního a nemusíte pronést žádný hanebný výrok, prostě jenom něco natočíte nebo řeknete svůj názor na situaci a máte v tu ránu problém.

Česká ústava sice obsahuje garanci svobody slova, ale s výjimkami definovanými souhrnně jako ideové zločiny

Karla Maříková se se svým výrokem dostala i do jedné ze zpráv ministerstva vnitra a na to reagovala slovy: “Nenávist šíří ministr vnitra Hamáček, jelikož lidem omezuje svobodu slova, jsou na sociálních sítích blokováni a stíháni policií za svůj názor, čímž je popíraná ústava.” Ústava v ČR sice opravdu zaručuje svobodu slova, ale pouze limitně s výjimkami, které určuje obyčejný zákon. A to jsou právě ty paragrafy o podněcování, popírání, o xenofobii a dalších ideozločinech, které jsou vyjmuty v ČR ze svobody slova.

Paragraf o podněcování je přitom nejlegendárnějším paragrafem, se kterým se aktivisté za lidská práva a při odporu proti migraci setkávají v ČR nejčastěji. Podněcování je totiž tak gumově vyložitelný a aplikovatelný paragraf, že stačí pouze říct, že nechcete migraci, a pokud to orgán zasadí do příslušného výkladového rámce, např. uvede, že jste výrok řekli v souvislosti s demonstrací za práva migrantů, tak ihned je z toho ideozločin a podněcování k nenávisti.

Migrace zcela nepochybně ohrožuje celou bezpečnost Evropské unie. Potvrzují to teroristické útoky, násilí a trestná činnost migrantů. Jenže tím největším ohrožením je právě demografická intifáda, tedy překreslování a dobývání Evropy arabskou a jmenovitě muslimskou kulturou. Migranti si totiž s sebou přinášejí svoji kulturu. A když se řekne kultura, tím se nemyslí divadla a koncerty.

Kulturou je myšlena kultivovanost, tedy soubor pravidel, zvyků a obyčejů, které odlišují jednu kulturu od druhé. A pokud se ptáte, co definuje kulturu, jsou to především náboženské zvyky, s nimi úzce spojená liturgie, dále úzce spojená gastronomie a pravidla, co se smí a nesmí jíst a pít, dále kultura oblékání, a spolu s tím je spojena rovina práva, jak je možné se chovat a jak už ne, a v tom okamžiku už pochopíte, že změna kultury znamená změnu celé civilizace a jednotlivých řídících procesů.

Projekt “Velké výměny” probíhá v celé Evropě, ale málokdo ví, že je to koncept navržený již v 70. letech pod názvem New Age, který se točí okolo myšlenky “kulturní aproximace”

Systém tzv. Velké výměny (The Great Replacement) spočívá právě v tom, že celá evropská populace bude nahrazena smíšenou globalistickou kulturou, která již koncem 70. let minulého století byla označena jako koncept New Age, tedy koncept Nového věku, kde všechny kultury se spojí v jeden obrovský multikulturní monolit, kde nikdo nebude nadřazený, ale nikdo nebude ani vynikat nad ostatní. New Age někdy bývá označován jako světový koncept “zprůměrování kultur”, resp. globální aproximace kultur. Zprůměrování kultur je však v konceptu New Age eufemismus, jedná se o komplexní likvidaci jednotlivých kultur, likvidaci jejich předností a odlišností.

Je to zločinný proces, který lze jednoznačně nazvat “kulturní genocidou” západní civilizace. Použiji přirovnání jako Karla Maříková: Představte si, že provedete aproximaci špičkových plnokrevníků, kteří mají vyšlechtěné genové linie arabských a andalúzských koňů, s pivovarskými koňmi. Výsledkem nebude špičkový kůň, který bude vyhrávat dostihy, ale bude to zprůměrovaný hřebec, který nebude sice zaostávat, ale nikdy nebude vynikat. A přesně toto je koncept New Age, tedy proces aproximace národů do jediné globální kultury, která v ničem nebude vynikat. Dojde tím k zastavení pokroku a následně ke zhroucení civilizací. Kromě těch, které se procesu Velké výměny nebudou účastnit. A pokud znáte principy řízení systémů, tak víte, že společnost může růst a rozvíjet se jedině tehdy, když existuje pokrok.

Teorie pohybu systémů a soustav na ose vpřed je základem rozvoje nebo zhroucení civilizace, ekonomik, bankovních systémů, prostě všeho, co podléhá zákonu hybnosti a stability systémů

Pokud pokrok přestane, dojde k zahájení úpadku a kolapsu civilizace. Civilizace totiž používá princip hybnosti jako na jízdním kole. Civilizace se může rozvíjet jedině tehdy, pokud existuje pokrok, tedy pomyslný pohyb na kole vpřed. Tento pohyb vpřed vám zaručuje, že nespadnete z kola. Je to divné, že? Kolo se musí pohybovat. Je úplně jedno jak rychle nebo pomalu, ale musí existovat pohyb, tedy pokrok.

Pokud se pohyb zastaví a stojíte na místě, z kola dříve či později spadnete, protože to nedokážete dlouho balancovat. Teorie řízení a pohybu systémů funguje stejně. Koncept systémového řízení civilizací jako těles, které se musí pohybovat a rozvíjet vpřed, jinak zaniknou, je popsaný už dávno v sumerských textech o městských státech, kde některá města rostla díky obchodu, stavěly se další a další domy a ulice, a čím více se stavělo, tím více obchodu do města přicházelo.

Pokud město ustrnulo, přestalo se stavět, najednou začal kolabovat i obchod a městský stát se začal hroutit. Systém bicyklu, neboli kola, je dnes uplatňován v moderním konceptu nekonečného růstu v oblasti ekonomik a bankovního sektoru. Růst je vyjádřením pokroku, pohybu vpřed. Všimněte si, že když ekonomiky nerostou, neznamená to, že společnost setrvá v blahobytu, že bylo dosaženo maxima blahobytu. Ne, jakmile se růst zastaví, ekonomika se začne kymácet, padají podniky, padají pracovní místa, padá výběr daní, ekonomický bicykl stojí na místě a nehýbe se, hrozí zhroucení. A tento proces pokroku a hybnosti systému vpřed se právě začíná v Evropě zpomalovat a hroutit spolu s nasunováním migrace a procesem simplifikace ve školství. Proto Karla Maříková pravdivě popsala proces Velké výměny, která probíhá v Evropě. Dovolila si říct pravdu, a teď jí za o chtějí stíhat. Kdokoliv vyčnívá v systému budování aproximované globalizované kultury v Evropě, bude odstraněn.

FOTO: Dnešní Teplice! Díky bývalému primátorovi J. Kuberovi, který je opěvován ze všech stran, jsou dnes Teplice 100% muslimské!

-VK-
Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNASA zaregistrovala UFO létající kolem Slunce, které bylo větší než Země   
Pridal tk Sobota 07 březen 2020 - 04:49:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vývoj situace přichází týdny poté, co kamera na Mezinárodní vesmírné stanici zaregistrovala neznámý kuželovitý předmět, který létal směrem vzhůru.

Pozorovatelská stanice NASA STEREO zaregistrovala to, o čem fanoušci konspiračních teorií říkají: „Gigantické UFO letí kolem Slunce“.

Samotná událost se stala 29. února, ale její záběry byly vysílány nedávno na kanále „Hidden Underbelly 2.0“, který se věnuje tajemným událostem a pozorováním.

Podle moderátora natáčela stereo kamera obrovský objekt po dobu čtyř vteřin, poté se vypnula a začala fungovat až poté, co UFO zmizelo.

„Velikánský objekt“ se zdá být větší než Merkur, Venuše a Země.

„Můžete říci, že tahle věc nevypadá jako naše vesmírná stanice. V žádném případě to nevypadá jako žádný satelit, který jsem viděl. Abych byl upřímný, když jsem poprvé viděl záběry, napadlo mě: Ezechielova kola! Je to velmi podobné - kruh s křížem v něm,“ prohlásil moderátor.

Moderátor odkazuje na rčení v knize Ezechiela, kde prorok hovořil o létajícím voze, který popsal jako „kolo uprostřed kola“.

NASA dosud nevydala odpověď na danou záležitost.


Zdroj: NASA
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMinistr obrany Srbska: Ozbrojené síly jsou připraveny uzavřít hranice migrantům   
Pridal tk Sobota 07 březen 2020 - 04:42:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Srbská armáda je připravena bránit státní hranice před přílivem migrantů, pokud vedení vydá takový rozkaz. Řekl to v pátek ministr obrany Alexandar Vulin v návaznosti na krok Turecka otevřít své hranice s Evropskou unií migrantům uprostřed eskalace v syrské provincii Idlib.

„Pokud prezident a nejvyšší velitel Alexandar Vucic učiní rozhodnutí, že je nutné dále zabezpečit hranici nebo zabránit jakémukoli pohybu, armáda, spolu s ministerstvem vnitra a dalšími bezpečnostními službami, je plně připravena chránit naše hranice, (naše, pozn. red.) území a zabránit vstupu všem migrantům,“ řekl Vulin.

Prezident Vucic již dříve řekl, že Bělehrad nebude čekat na rady EU v případě prudkého přílivu migrantů, ale bude jednat v zájmu národní bezpečnosti, účinně chránit státní hranice a zájmy občanů.

Orgány severní Makedonie rovněž vyhlásily připravenost policie a armády, podporované policejními kontingenty z EU, na příliv migrantů na hranicích s Řeckem. Severomakedonská pohraniční policie v posledních dnech zabránila několika pokusům o pašování desítek migrantů.

Maďarský ministr zahraničí Peter Szijjarto v pondělí řekl, že očekává, že do EU z Turecka ze Sýrie vstoupí až 100 000 migrantů. Informoval srbské vedení a ujistil, že Budapešť bude chránit své hranice a je připraven pomoct Bělehradu.

Migrační krize

Turecko po zhoršující se situaci v syrském Idlibu uvedlo, že již nebude schopné zastavit příliv migrantů a uprchlíků, a otevřelo své hranice s EU, po čemž se do Řecka hrnuly tisíce migrantů. Na hranicích jsou stovky policistů, byly nasazeny i řecké vojenské jednotky.

Ankara také zapojila asi 1 000 policistů speciálních jednotek, aby zabránila řeckým pohraničníkům ve vytlačení uprchlíků z hranic na turecké území, uvedl turecký ministr vnitra Süleyman Soylu.

Prezidenti a premiéři členských států EU se v polovině března roku 2016 dohodli s Tureckem na společném plánu boje proti migrační krizi. Jde mimo jiné o poskytování finanční pomoci Ankaře při přijímání uprchlíků, návratu do Turecka všech nelegálních přistěhovalců, kteří přišli do Řecka z tureckého území, a přijímání legálních syrských uprchlíků z Turecka do EU podle vzorce „jeden za jednoho“.

Zdroj: https://sptnkne.ws/BAEF
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuské ministerstvo zahraničí považuje vysvětlení pražských úřadů ohledně náměstí Němcova za nesmysl   
Pridal tk Sobota 07 březen 2020 - 04:39:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle mluvčí ruského ministerstva zahraničí jsou vysvětlení pražských úřadů ohledně důvodů pro přejmenování pražského náměstí na náměstí Borise Němcova nesmyslná.

„Přečetla jsem si prohlášení městských úřadů, které stály za odpovídajícím přejmenováním náměstí, jejich motivaci. A ta mě zasáhla... Nemohla jsem ani očekávat, že vysvětlení bude takové: Děláme to kvůli podpoře ruské opozice. To je takový nesmysl,“ řekl Zacharovová na brífinku, který se koná každý týden v pátek.

Zacharovová si také položila otázku, zda budou české úřady podporovat pouze ruskou opozici.

„A co třeba německá opozice, italská opozice? Možná potřebuje podporu českých úřadů také opozice ve Francii. Plánuje se její podpora instalací pomníku žlutých vest? Z nějakého důvodu je předmětem zájmu pražských úřadů ohledně podpory určitých vnitřních politických procesů pouze Rusko. Je to takový nesmysl,“ poznamenala.

Podle jejích slov je toto oficiální prohlášení neuctivé k památce té osoby nebo osob, jejichž jména se v tomto případě používají. „Ukazuje se, že jejich jména jsou nástrojem politického rozruchu,“ konstatovala mluvčí.

„Jestli se k ulicím, městům, náměstím přiřazují jména nějakých lidí, tak je to spojeno s tím, nakolik výjimečná byla ta nebo ta osoba. To za prvé. A za druhé, zvěčnění památky člověka v historii dané země, a jde o ulice a náměstí suverénního státu, je důležitým příkladem, oslovení vlastního publika. Vždy jsem si to myslela. Pokud přece děláte úpravy u sebe doma, děláte to především pro sebe a ne pro sousedy,“ dodala.

Zacharovová ještě upozornila na skutečnost, že takové „akce, které mají vliv na vnitřní politické procesy v jiných státech“, jsou v rozporu s mezinárodním právem. „Samozřejmě existuje občanská společnost, existují politické strany, hnutí, která mohou vyjádřit svou podporu, ale stále mluvíme o oficiální pozici státu,“ uvedla.

Přejmenování náměstí

Dne 27. února došlo k přejmenování náměstí Pod Kaštany v Praze 6 na náměstí Borise Němcova. Datum nebylo vybráno náhodně, v noci na 28. února došlo před pěti lety k vraždě liberálního opozičního politika, který byl znám svou kritikou ruského prezidenta Vladimira Putina. V letech 1997 až 1998 Němcov působil jako vicepremiér za prezidenta Borise Jelcina. Po odchodu z parlamentu v roce 2003 pomáhal organizovat pouliční protesty proti Putinovi.

Po jeho vraždě bylo odsouzeno pět vykonavatelů s odnětím svobody v rozmezí od 11 do 20 let. Soud odsoudil vraha Zaura Dadajeva na 20 let vězení, Anzora Gubaševa na 19 let, jeho bratra Shadida na 16 let, Temirlana Eskerchanova na 14 let, Chamzata Bachajeva na 11 let. Na seznamu hledaných je Ruslan Muchudinov, který je podle vyšetřování organizátorem, obviněn byl v nepřítomnosti. Vyšetřování dalších spolupachatelů a objednavatelů pokračuje.

Na tuto změnu, která se uskutečnila v Praze, zareagoval dříve i tiskový mluvčí ruského prezidenta Peskov. Ten odhalení náměstí Borise Němcova v Praze označil za svrchované právo městských úřadů. Dodal však, že by Kreml upřednostnil to, aby městské úřady Prahy nezapomněly na Rudou armádu a vojáky Rudé armády, kteří obětovali svůj život, aby osvobodili město od nacistů.

Zdroj: https://sptnkne.ws/BAz5
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponWHO: Po celém světě kromě Číny bylo potvrzeno více než 14 tisíc případů pneumonie nového koronaviru   
Pridal tk Sobota 07 březen 2020 - 04:33:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle nejnovější zprávy WHO bylo až do 10 hodin dopoledne evropského času dne 5. března v dalších 85 zemích kromě Číny potvrzeno 14.768 případů pneumonie nového koronaviru a 267 nakažených nemoci podlehlo. Ve srovnání s předchozím dnem bylo mimo Čínu potvrzeno 2.098 nových případů pneumonie nového koronaviru a 5 nových zemí ohlásilo nové případy poprvé.

Epidemie se nyní rozšířila v Evropě a pacienti se objevili ve více než 30 zemích. Až do 22:30 dne 5. března pekingského času bylo v Evropě potvrzeno 4.700 případů pneumonie nového koronaviru. Z toho v Itálii bylo potvrzeno 3.203 případů a více než sto nakažených nemoci podlehlo. Epidemie se objevila už v 74 městech po celé Itálii. Aby se omezilo šíření epidemie, italská vláda rozhodla uzavřít všechny školy na celostátní úrovni od 5. března do poloviny března.

Kromě Itálie se případy onemocnění objevily také ve více než 20 členských státech EU, včetně Německa, Francie, Španělska a Švédska. Počet potvrzených případů v Německu, Francii a Španělsku navíc překonal 200.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2279 sec,0.0535 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,713kB