Pondělí 16 březen 2020
Bezohledný systém vůči původním občanům může za šíření coronaviru ve světě   
Pridal tk Pondělí 16 březen 2020 - 14:40:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bezohledný systém vůči původním občanům v evropských státech i ve světě může za šíření pandemie coronaviru. Tady se už začíná nevyplácet...

Bezohledný systém vůči původním občanům v evropských státech i ve světě může za šíření pandemie coronaviru. Tady se už začíná nevyplácet pro-imigrační politika z epidemického hlediska.

Zaprodané a prohnilé režimy států Evropské unie totiž způsobily kalamitní stav přijímáním migrantů a tolerováním jejich kriminality.

Například se "nedávno" v Itálii změnila vláda z proti-imigračního proudu na proud pro-imigrační! Do toho nám ještě vyhrožuje Turecko posíláním migrantů do Evropy, čímž je ohroženo zdraví a existence původních evropských obyvatel.

Pokud tady máme NATO, tak by si Severoatlantická aliance měla pozvat turecký stát na kárný kobereček, aby učinil nápravu, jenže členské státy uvedeného pochybného paktu nemají k tomu vůbec odvahu!

Státy, které brojí proti vlastním lidem, doplácejí na svou zhoubnou politiku, neboť USA se nelíbí ekonomická konkurence.

Sice média uvádějí vznik coronaviru v Číně, ale někomu se hodilo jej rozšířit po celém světě, a tak to pokračuje jakoby válečným stavem dokonce na západě - viz ponechání starších obyvatel napospas pandemii, což je největší hyenismus.

A tak by Evropská unie měla uznat svou dosavadní chybu místo buzerace na adresu členských evropských států. Vím, že se budou prohlubovat deficity a schodky zadlužení evropských států, ale státy Evropské unie musejí především myslet na své původní obyvatele, aby jednoho dne nevymřeli.

Co je tedy řešením situace? Nejprve shromáždit všechny léčebné postupy a zkušenosti ze světa, dále potřebné lékařské materiály, aby se zabránilo šíření coronaviru. Zároveň rozšířit týmy výzkumníků, aplikovat poznané a ověřené.

Rovněž spoléhat na dosud známé přírodní bohatství například léčivých rostlin a hub doma i ve světě. Aplikovat získané zkušenosti proti zhoubné pandemii, vždyť existuje mnoho cest, jak léčit vážná chřipková onemocnění.

Peníze z rozpočtů přesunout do zdravotnictví, sociálních služeb a vědy a výzkumu. Dále smysluplně a adresně využít mezinárodní pomoci, jednat s bankami a věřiteli na dočasné odložení splátek. Rovněž stanovení smysluplných splátkových kalendářů nezbytné, aby se evropské státy vyhnuly finanční krizi.

I odpuštění státních dluhů připadá v úvahu, stejně tak správné přizpůsobení pracovních úvazků, či podpor. Jsem světového názoru, že zdraví jest přednější než bezohledné honění se za ekonomickým růstem a majetkem.

Václav Kovalčík, Zlín
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPředmět: kompenzace pro umělce   
Pridal tk Pondělí 16 březen 2020 - 12:29:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nezávislí divadelníci chtějí po vládě kompenzace za ušlý zisk. Nezávislí? Umělci se většinou pohybují na demonstracích proti vládě a najednou chtějí po té samé vladě peníze. Že se ti nezávislí divadelníci nestydí chtít po státu tedy nás všech, kompenzace za ušlý zisk.

V této republice se zavřelo tolik fabrik a nikde jsem neviděl žebrat dělníky o peníze. Ti lidé byli "normální" a normálně si našli práci a to třeba i v jiném oboru. Zkrátka se museli přizpůsobit trhu. Ovšem tito jen natahují ruce a žádají kompenzace, jiní zase granty na provoz divadla atd. Divadelníci na pracák? A z čeho jim budou počítat prachy když každý odvádí jen to poctivé minimum co musí...

Na trhu práce chybí zhruba 300 tisíc lidí, tak si tito nezávislí mohou zajít na úřady práce a zde si vybrat obor, kde by chtěli pracovat. Na tak malou zemi je zde mnoho "umělců" a tak se všichni asi nemusí uživit.

90% personálu těchto divadel nepracuje v zaměstnaneckém poměru. To znamená, že pracují na volné noze, nebo jako OSVČ a nemají povinnost platit sociální pojištění. A dle statistik jej platí pouze 10% z nich. Takže tedy nechtějí platit, ale pouze brát. Každý rozumný člověk má finanční rezervu na horší časy. Tito "Augusti" by si to měli uvědomit! Žijí si nad poměry a když se nedaří, začnou fňukat.

To vidíte pořád na sociálních sítích, jak tráví dovolenou třikrát čtyřikrát do roka někde u moře, jak si žijou jako prasata v žitě a teďka by chtěli nějaké kompenzace. Koronavirem jsou nejvíc ohroženi umělci, pár dní se nehraje a už umírají hlady.

Ti samí lidé, kteří tvrdili, že přijmout a uživit migranty není problém, najednou neuživí ani sebe!


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAnglický soud vynesl průlomový rozsudek!   
Pridal tk Pondělí 16 březen 2020 - 12:15:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Islám zastaven! Anglický soud vynesl průlomový rozsudek! Berlín v šoku! Pražská média mlčí!

Je zřejmé, že Angličané čekali až se dostanou s Unijního chomoutu. Česká média a politici Vám zase tají, že již 14.2.2020 vynesl Anglický soud průlomový rozsudek.

Podle něj v Anglii platí pouze anglické právo, žádná Šaria a podobné v Anglii nikdy neplatily a platit nemohou.

Neziskovky křičí, jak o život. Hanebný rozsudek německé justice o dětských svatbách nemá v Anglii místo!

V Čechách ta informace opět zase nějak zapadla protože se nehodila! Tak o tom informujeme!

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Číně se uzdravilo téměř 84 % nakažených koronavirem   
Pridal tk Pondělí 16 březen 2020 - 10:35:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Počet nemocných novým druhem koronaviru v Číně se každým dnem snižuje, dnes zůstalo v nemocnicích 9 898 lidí, přičemž téměř 84 % všech nakažených se uzdravilo, o čemž svědčí data čínského Státního zdravotnického výboru.

Počet potvrzených případů nákazy koronavirem v pevninské Číně dosáhl podle posledních zpráv 80 860 lidí, z nichž se uzdravilo a bylo propuštěno z nemocnic 67 749, což činí 83,78 procent celkového počtu nemocných.

Celkem bylo od začátku epidemie zaregistrováno po celé Číně bez provincie Chu-pej 13 062 případů nákazy, z toho 114 lidí zemřelo (0,87 %). V samotné provincii Chu-pej, ohnisku epidemie, bylo zjištěno 67 798 případů nákazy, zemřelo 3 099 lidí, úmrtnost činila 4,57 %.

V městě Wu-chan přitom činila úmrtnost 4,93 %. Celkem si epidemie již vyžádala životy 3 213 lidí, úmrtnost v celé zemi činila 3,97 %.

Počet zemřelých na koronavirus v Číně se za 24 hodin zvýšil o 14 lidí

Během posledních 24 hodin bylo v Číně zjištěno 16 nových případů nemoci, zemřelo 14 lidí, z nemocnic bylo propuštěno 838 pacientů.

Za stejný čas bylo v zemi zjištěno 12 případů dovezené nákazy: 4 v Pekingu, 1 v provincii Jün-nan, dva v Šanghaji, jeden v provincii Kan-su, 4 v provincii Kuang-tung. Celkový počet dovezených ze zahraničí případů nákazy dosáhl 123.

Případy ze zahraničí

Počet případů nákazy COVID-19 lidí, kteří přijeli ze zahraničí, překročil za posledních 24 hodin třikrát počet nakažených na vlastním území. Svědčí o tom data Státního zdravotnického výboru.

Tato převaha byla poprvé zaregistrována v Číně v sobotu a daný trend se zachovává třetí den za sebou. Během posledních 24 hodin bylo v Číně zjištěno 16 nových případů nemoci, z toho 4 v provincii Chu-pej, ostatních12 bylo dovezeno z ciziny, včetně 4 v Pekingu, 1 v provincii Jün-nan, dva v Šanghaji, jeden v provincii Kan-su, 4 v provincii Kuang-tung.

V Číně, zvlášť ve velkých městech jako Peking a Šanghaj, stále častěji v poslední době dochází k dovezeným případům nákazy koronavirem. Cestující s touto infekcí dorazili z Itálie a Íránu, došlo rovněž k případům příletu z Velké Británie a Španělska. Celkem bylo v Číně zaregistrováno 123 dovezených případů nákazy.

Čínská vláda 31. prosince 2019 informovala Světovou zdravotnickou organizaci o epidemii neznámého druhu zápalu plic ve Wu-chan v centrální části země (provincie Chu-pej). Odborníci zjistili, že původcem choroby je nový koronavirus, který později dostal název COVID-19.

WHO vyhlásila 11. března světovou pandemii nového koronaviru. Čínský Státní zdravotnický výbor oznámil 12. března, že špička epidemie v zemi pominula.

Zdroj: https://sptnkne.ws/BGap
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEuroatlantismus se hroutí před očima   
Pridal tk Pondělí 16 březen 2020 - 10:17:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Světová zdravotnická organizace vyhlásila pandemii nového koronaviru ve světě, uvedl generální ředitel této organitzace Tetros Adhanom Ghebreyesus.

„V nejbližších dnech a týdnech očekáváme, že množství případů úmrtí a počet zasažených zemí se navýší. Došli jsme k závěru, že COVID19 může být brán jako pandemie.“

Toto prohlášení bylo dostatečně silné, aby svedlo světovou ekonomiku do nové fáze deprese, což se okamžitě projevilo v obchodování všech světových burz. Ale jak se ukázalo, byla to jen předehra ke skutečným novinkám.

V noci na 12. března prezident USA Donald Trump oznámil zákaz cestování z Evropy do USA. Zatím na 30 dní.

Kromě toho Trump přímo obvinil evropské vlády ze slabosti a neakceschopnosti. „Evropská unie nedokázala přijmout analogická (Spojeným státům) preventivní opatření a omezit cesty z Číny a dalších ohnisek nákazy.“

Rozpad /…jednopolárně… , pozn. překl/ globalizovaného světa přichází rychleji, než předpokládaly nejsmělejší prognózy. Koronavirus je jen záminka jak změnit naprosto všechna pravidla Velké hry.

Trump nepovažoval za nutné dodržet diplomatické zvyklosti a o rozhodnutích vstoupivších v platnost tradičně informoval přes Twitter.

Charakteristické je, že ze strany Číny vůči USA, ani obráceně, k žádným vzájemným omezením možností cestování nedošlo. To názorně ukazuje, co a kdo je prioritou amerických elit vzhledem k jejímu vidění světa.

Žádné rituální zaklínání „společnými hodnotami“ a „jednotným Západem“ nestojí ani za zlámaný groš, když dojde na reálné hrozby.

Zde se projevují Trumpovy německé kořeny – názorně ukazuje celému světu, co je to „Real Politik“ 21. století.

Mimochodem, zákaz cestování do USA se netýká Velké Británie (což už není pravda, zákaz zahrnul VB od včerejška, poznámka editora), což je zvlášť urážlivé pro Berlín a Paříž, které nemají nejmenší představu, jak pokračovat dál v globálním světě po odchodu Velké Británie z EU.

Je samozřejmě možné tvářit se a dávat všemi způsoby najevo, že „všechno jde podle plánu.“ Nicméně, kromě vážných problémů s rozpočtem, který přišel o 10 procent příjmů a nikdo v EU zatím nepřišel na to, jak tuto ztrátu nahradit, EU nyní působí silně oslabeně vůči svým velkým i malým konkurentům.

A soupeři aktivně prověřují stabilitu EU na všech frontách. Například Turecko.

Těžko říci, jestli by si Erdogan dovolil takový nátlak na Evropu s běženci před třemi, čtyřmi roky. Proč to nezkusit znovu, jako když to s běženci tak probíhalo v roce 2015? Dnes jsou jeho možnosti zatlačit na Evropu podstatně větší.

Rozhodnutí Trumpa uzavřít Spojené státy vůči cestování z evropských zemí není jen úderem proti „staré“ Evropě, nebo v širším smyslu proti EU. Toto rozhodnutí je těžkým úderem euroatlantismu. EU, která se ještě nevzpamatovala z brexitu, tím dostala úder ještě silnější.

Na mapě světa opět začínají prosvítat rysy anglosaského světa, který předpokládá, že bude držet starou Evropu na vzdálenost upažené ruky a podle potřeby ji bude využívat pro své zájmy.

Za všemi těmi politickými, zdravotními a humanitárními opatřeními stojí ekonomické zájmy. Na upadajícím globálním trhu platí znovu, že každý hraje jen sám za sebe. Spojenectví se stávají situačními a aliance se uzavírají na dobu jediné „vojenské operace“ a jsou doprovázeny nepřetržitými separátními jednáními všech účastníků událostí.

Zahájením nové obchodní války prakticky s celým světem USA zjišťují jaký je reálný poměr sil, jak si kdo stojí.

Epidemie koronaviru se stala ideální zkouškou, která názorně odhalí stav ekonomického a politického organismu různých zemí. A obrázek se tu skládá velice překvapivý.

Čínská komunistická strana ukázala celému světu tak neuvěřitelnou úroveň mobilizační připravenosti a způsobilosti vypořádat se s nejvážnějšími hrozbami, že už není nikdo na pochybách, že je Čína novou supervelmocí.

Čína využila své obrovské průmyslové, vědecké a organizační zdroje. A také politické možnosti, které, jak se ukázalo, jsou pouze v možnostech vlády státu se socialistickým systémem.

V té samé době Itálie, řazená mezi 10 hospodářsky nejrozvinutějších zemí světa, se nachází prakticky v kolapsu a je nucena obrátit se o pomoc právě k Číně, která přislíbila dodat italské vládě několik miliónů respiračních masek a 1000 ventilačních přístrojů.

Jak se ukázalo, ekonomicky rozvinutá Itálie nedokáže sama rychle vyrobit ani respirační masky, nemluvě už o zdravotní technice. Každoroční parlamentní volby také nepřispívají k efektivní práci vlády v mimořádné situaci.

Koronavirus a ekonomická krize, kterou ohlašují mnozí ekonomové, znovu vynášejí na pořad dne otázku výběru vhodných sociálněpolitických systémů pro státy a národy. Západní model demokracie, jehož nadřazenost nikdo (kromě Číny) nezpochybňuje více jak 40 let, znovu podléhá pochybám, včetně široké veřejnosti v baště této demokracie – USA, jejichž establishment nechápe, co si počít s fenoménem Sanderse.

Není důvod bát se změn. Všechno se už změnilo. Jen jste si toho ještě nevšimli.

Sergej Mardan

Евроатлантизм рушится на глазах vyšel 13. března 2020 na Vzgljad.ru. Překlad Croix.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/03/8232-euroatlantismus-se-hrouti-pred-ocima.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVykopejte Moravce z České televize na minutu: neskutečný šmejd - dvě hodiny nenávisti   
Pridal tk Pondělí 16 březen 2020 - 10:07:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Šílený Moravec z nenávisti s rudýma ušima. Vyřídit si to s Babišem. A ta "neinteligentní" z Mníšku pod Brdy za Zelené, co prý bude posílat mail Babišovi tušila už dávno věděla, že vláda je neschopná a ona by měla vše. Kdyby to jelito nakouklo na internet, tak by pochopilo, že je to šok pro celý svět a a být ve studiu, je to na inzultaci jak pro ní, pro Moravce a senátora Vystrčila!

Nechtějte ode mě, abych se k těm zrůdám, které místo aby hledaly ve veřejnoprávním médiu další řešení kydají hnůj a účtují si to s Babišem, vyjadřoval korektně. Odmítám!

Vystrčil přemýšlí, jestli někdo vyrábí roušky. Idiot.
Vystrčil přemýšlí, zda fungují hygienické stanice, proč tam nesedí tisíce lidí na telefonu. Máme politology, tak na co hygieniky? Idiot!

Šmejd Moravec se každého ptá, zda ví, že nejsou roušky a respirátory, když je Babiš slíbil. Všichni odpoví ne a šmejdovi Moravcovi radostí rudnou uši! A to opakuje každých pět minut!

Další genderové jelito Nerudová hlásá, že prý nadávání na ty, co si dělají zásoby, je špatné. Jenomže když pár stovek šílenců vlétne do obchodu a kupuje sto kilo cukru, sto kilo mouky, tak ani v době klidné na další TEN SAMÝ DEN NEZBYDE!!! A rozšafně vykládá, že by se vláda měla věnovat rozpočtu, když jede nadoraz, aby nás uchránila: genderová soudružka a její kecy...

Moravec jako šmejdský idiot hledá, jak nakopat Babišovi,
místo aby si vzal hygienika a probral s ním celou škálu možností, třeba náhrad kdyby nebyly roušky k dostání, když je panika, a které látky jsou nejvhodnější?

To přece má dělat veřejnoprávní médium a nikoliv nenávistně pronásledovat Babiše a ANO!

Proč tam nepozve třeba důchodce - vysoce vzdělané hygieniky, kteří se mohou věnovat otázkám a odpovídat?

Co je to a znovu opakuji - za zrůdu, která se v době strachu věnuje nenávisti?

Nechtějte prosím ode mě, abych korektně nazýval lidi, kteří jsou horší než šmejdi, kteří okrádají o pár tisícovek důchodce. Zde jde o životy a Moravec se věnuje nenávisti, generální ředitel ho tam nechá vyřizovat osobní účty a celý pořad vyděsí, ale celkově je k hov...

Marně se snažil člen Národní rozpočtové rady Richard Hindls žádat Moravce, aby brzdil, aby ubral z nenávisti a útočení a hledal řešení, že na vše bude čas později. Nenávist jenom tekla a šílený Moravec se zastavit nedal!

Vykopejte všechny ihned a teď! A vládo. Skrytá Pravda upřímně, skutečně upřímně děkuje: s tímto nemá zkušenost nikdo na světě a my to zvládneme! I bez zrůdy Moravce! I bez veřejnoprávní Čt!


Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3121-vykopejte-gaunera-moravce-z-ceske-televize-na-minutu-neskutecny-smejd
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmecká státní televize ARD: Oslavujme smrt starých ekologických sviní, planeta bude zelenější   
Pridal tk Pondělí 16 březen 2020 - 09:47:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Po skandálu s dětskou písní „Má babička je stará ekologická svině“ se německá státní televize ARD opět vyznamenala.

V pořadu pro mládež „Funk“ uvedla nízkou a bezohlednou agitaci proti starým a nemocným lidem v nelidském komentáři k pandemii koronaviru SARS-CoV-2.

Dvouminutové video skupiny „Bohemian Browser Ballett“, jehož autorem je herec Christian Brandes, který přijal název „Schlecky Silberstein“, je cynickou chválou (!) pandemie.

Člověka poněkud mrazí, když vidí, co předkládá německá státní televize mladým Němcům.

Je zřejmé, že v čele Německa opět stojí duševně nemocní a pokřivení lidé – novodobí fašisté.

A z toho jde opravdu strach.Český překlad:

My z Browser Ballet říkáme koronavisusu ano. Planeta se jeho přičiněním uzdravuje.
Je zajímavé, jak je tento virus spravedlivý. Zasahuje staré, ale mladí infekci přežijí bez problému.
To je spravedlivé.
Generace 65+ ničila tuto planetu posledních 50 let.
Ale nezasahuje jen staré, ale také lidi s kardiovasculárním onemocněním, které se vyskytuje především v rozvinutých a prosperujících zemích. Případně lidi, kteří jsou při těle a málo se pohybují.
Který národ bude tedy nejvíce zasažen? USA.
Ovšem, 48 % Američanů trpí kardiovasculárním onemocněním. A nebyly to snad USA, které ničily planetu s jejich růstem, který měl přednost před jakoukoli jinou politikou?
Možná je koronavirus odpovědí na turbo-kapitalismus.
A funguje!
Letecká doprava zkolabovala, produkce se snížila, spotřeba poklesla.
Nemůže být lepší zpráva pro tuto planetu.
Díky koronaviru pokleslo znečištění vzduchu v Číně na minimum. Pokud to tak bude pokračovat, možná budeme svědky nového zeleného ráje.
Konečně: Není hlavním problémem, že je nás příliš mnoho?
Méně lidí znamená snížení nedostatku zdrojů.
To znamená méně hladu. To znamená méně válek. A znamená to také méně uprchlíků.
Proto je koronavirus podle všeho jen krásným a užitečným reflexem přírody, který nám má připomenout, kdo je tu pánem.
A proto zastavte malicherný egoismus, koronavirus je zde, protože si nezasloužíme nic lepšího."


Možná je toto video skutečným politickým manifestem současné, globalisty obsazené, německé federální vlády.

A možná je epidemie SARS-CoV-2 opravdu důchodovou reformou globalistů.

Ve stejný den, kdy OSN WHO (OSN Světová zdravotnická organizace) oznámila, že se epicentrum pandemie koronaviru přesunulo do Evropy (především do Itálie a západních států EU), vyvinula OSN WHO tlak na Evropskou komisi, aby donutila státy střední a východní Evropy znovu otevřít uzavřené hranice.

S odkazem na přístup České republiky a Slovenska i některých dalších zemí EU nám pak předsedkyně Evropské komise von der Leyenová oznámila, že OSN WHO nevnímá uzávírky hranic jako efektivní řešení, protože narušují pohyb lidí a zboží.

A že Evropská komise chce místo uzavřených hranic jen zdravotní kontroly na hranicích, pro které připraví společnou unijní strategii.

(A začne s její přípravou teprve nyní, když už epidemie v některých zemích EU propukla v plném rozsahu.)

Komise je podle Leyenové v kontaktu se členskými zeměmi a chce je přesvědčit o tom, aby volily „přiměřená opatření”.

„Co můžeme udělat a co bychom měli udělat, je provádět kontroly zdravotního stavu, ať již na vnějších hranicích, na vnitřních hranicích nebo v rámci území členských států,” řekla šéfka unijní exekutivy.“

Nezbývá, než si položit otázku, zda si globalisté opravdu myslí, že Evropané mají IQ nižších primátů?

Jak chtějí dělat kontroly na hranicích, když se nákaza může projevit až po 14 dnech? A po celou tu dobu jsou lidé s virem infekční?

K tomu dodejme, že Merkelová i v této době, kdy ve světě na koronavirus umírají tisíce lidí, stále odmítá uzavřít hranice, přestat přijímat ilegální migranty a přijmout centrální bezpečnostní opatření boje proti šíření koronaviru SARS-CoV-2.

Zdroj:

http://www.pi-news.net/2020/03/ard-lob-auf-corona-pandemie-und-altensterben/

http://www.zvedavec.org/komentare/2020/03/8231-nemecka-statni-televize-ard-oslavujme-smrt-starych-ekologickych-svini-planeta-bude-zelenejsi.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVědci našli protilátku na koronavirus   
Pridal tk Pondělí 16 březen 2020 - 09:32:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vědci z Utrechtské univerzity v Nizozemsku nalezli protilátku na koronavirus COVID-19. Protilátka blokuje infekci.

Práce vědců byla publikována na portálu bioRxiv.

Jak poznamenal profesor buněčné biologie Frank Grosveld, je to první objevená protilátka na koronavirus nového typu. Existuje velká pravděpodobnost, že na jejím základě bude možné vyvinout lék.

Objev ještě musí získat schválení jiných nezávislých výzkumníků a projít testy na lidech.

Koronavirus působí selektivně, prohlašují vědci. A rozhodujícím faktorem může být přítomnost chronických onemocnění, věk nebo dokonce i pohlaví.

Oznámení portálu
https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.03.11.987958v1

Zdroj: https://strana.ua/news/254990-uchenye-nashli-antitelo-k-novomu-koronavirusu-chto-mozhet-privesti-k-lekarstva.html

Autor: Božena W./NWOO
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNATO se koronaviru nebojí   
Pridal tk Pondělí 16 březen 2020 - 04:53:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Evropa se stala hlavním ohniskem pandemie koronaviru. Vlády se předhánějí v omezeních pohybu občanů mezi státy a uvnitř států, ale žádná z nich neplatí pro 20.000 amerických vojáků, kteří se vyloďují v evropských přístavech a přistávají na evropských letištích.

Ukvartýrují se na čas na amerických základnách na starém kontinentě, kde se k nim připojí 10.000 příslušníků okupačních jednotek. V příštích dnech začnou nácvik na největší manévry NATO v posledních dvaceti pěti letech. Postupně se k nim připojí sedm tisíc vojáků ze 17 členských zemí NATO, včetně České republiky.

Těchto 37.000 mužů se dá na pochod v dubnu a manévry skončí v květnu. Velení NATO si nemohlo vybrat lepší čas. Bude jaro, rozkvetou kaštany a také pandemie koronaviru bude v největším rozpuku, dá-li se tak říci o životu nebezpečné nemoci.

První obrněná jednotka připlula z amerického přístavu Savanah a už se vylodila v Brémách. Víc jak 20.000 kusů výstroje a těžkých zbraní bylo vyloženo v přístavech šesti zemí: Belgii, Holandsku, Litvě a Estonsku. Američtí výsadkáři přistáli na základně u Benátek.

Vrchní velitel Generál Tod Wolters, který velí jak americkým vojákům tak evropským jednotkám prohlásil, že cílem manévrů nazvaných Ochránce Evropy 20 (Defender Europe 20), je „vyzkoušet a zlepšit schopnost přemístění velkého počtu mužů a zbraní z USA na evropské dějiště v zájmu ochrany Evropy proti možné hrozbě.“

Oceňme diplomatickou ohleduplnost pana generála, že na možnou hrozbu neukázal prstem. Předpokládejme proto, že nemyslel Rusko. Protože to by nedávalo smysl: co by si ruský medvěd se zadluženou Evropou, jejími migranty, politickou korektností a LBGT počal? To by si jen nasadil cizí vši do kožichu. Proč, když má svých vlastních na rozdávání!

Námět manévrů prozrazuje, že stratégové NATO jsou zamrzlí vojevůdci druhé světové války. Nečetli nebo neberou na vědomí, že Putin slíbil ruskému lidu: „Na našem území se už nikdy válčit nebude.“ Ruská vojenská doktrína je založená na obraně a atomové odvetě. Není od věci v této souvislosti připomenout proroctví Alberta Einsteina, že třetí světová válka bude atomová a čtvrtá se bude vést s dřevěnými kyji.

Manévry poskytnou příležitost desetitisícům vojáků provádět bojová cvičení v deseti zemích. V obrněných vozech a tancích projedou čtyři tisíce kilometrů od západu na východ. Při přesunech a polním výcviku nebude možné, aby vojáci se podrobili zdravotním a hygienickým opatřením, které byly v navštívených zemí zavedeny na ochranu obyvatelstva proti pandemii. Proto od nich budou osvobozeni. Zdá se, že vládám postačilo ujištění vrchního velitele sil NATO generála Wolterse, který prohlásil: „máme koronavirus pod dohledem a naši vojáci jsou v dobrém zdraví.“ Dodal, že styk s místními lidmi jim nebude zakázán, spíše naopak je žádoucí. Armádní rocková kapela, která vojáky doprovází, chystá koncertní šnůru v Německu, Polsku a Litvě. Vstup zdarma. Po každém koncertě veselice a pravý americký punč.

Jaká je reakce Evropské unie, vlád a národních parlamentů? Co dělá Světová zdravotní organizace? Skrývají se za rouškami, které halí nejen jejich ústa a nosy, ale i oči.

Jan Vítek

………………………………………..

PS:

Tento rod koronaviru byl v USA předložen k patentování v roce 2015 a schválen v roce 2018. A U.S. Patent For ‘An Attenuated Coronavirus’ Was Filed In 2015 And Granted In 2018. 18. října 2019 přijelo do Wuhanu 280 amerických vojáků, aby se zúčastnili Světových armádních her, které skončily 27. října. Pět vojenských atletů bylo ošetřováno na infekčním oddělení místní nemocnice. Dva týdny později, 2. listopadu 2019, se ve Wuhanu objevil první případ koronaviru. Inkubační doba Covid-19 je čtrnáct dní. Podle New York Times z 13. března 2020 mluvčí čínského ministerstva zahraničí Žao Lijian vyslovil podezření, že „to mohla být americká armáda, která přinesla epidemii koronaviru do Wuhanu.“ Bude zajímavé sledovat, zda další představitelé vlády a Komunistické strany se připojí k tomuto „podezření“, anebo zda jde jen o pokusný balónek. Americké ministerstvo zahraničí předvolalo čínského velvyslance ve Washingtonu, aby protestovalo proti „lživému tvrzení.“

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŘekové vyztužují hraniční plot betonovými bloky - muslimští uprchlíci připravují nové útoky   
Pridal tk Pondělí 16 březen 2020 - 04:42:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vztyčení valu HESCO s kulometnými hnízdy zabralo. Na řecko-turecké hranici byl včera poprvé po dvou týdnech obležení migranty, které zorganizovala turecká vláda, relativní klid. Ještě před dvěma dny házeli migranti na řecké pohraničníky a policisty zápalné „Molotovovy koktejly“, na které jim benzín dodávala turecká armáda. Po bleskovém vybudování valu, který se ježí kulometnými hlavněmi, se situace výrazně uklidnila. Řecká armáda předvedla argument, kterému migranti z Afghánistánu, Pákistánu, Nigérie a další "Syřané", ale hlavně turecká armáda dobře rozumí. Ani jim to nikdo nemusí překládat do jejich nářečí.

Díky relativnímu klidu mohli včera vojáci ve spolupráci s civilními stavebními firmami zintenzívnit práce na opevňování hranice. Železobetonovými bloky o velikosti 1,5x1,5x1,5 metru byl zcela zatarasen hraniční přechod Kastaines. Hraniční plot je dále vyztužován železobetonovými L profily, které tvoří třetí vrstvu za dvěma řadami drátěného plotu nahoře zpevněného kotouči žiletkového drátu. Úspěšně pokračuje i výstavba valu HESCO, který už pokrývá téměř celou linii hranice.

Musím vyslovit Řekům velké uznání, za to jak rychle dokázali i v těžkých podmínkách a pod tlakem turecké armády a protiřecké propagandy hranici opevnit. Chrání tím i nás. Tímto posílám všem, kteří se účastní obrany i opevňování hranic s Tureckem – policistům, vojákům i civilním dobrovolníkům, velké poděkování z ČR. Prosím čtenáře z Řecka, aby svým spoluobčanům vyřídili poděkování i pozdravy ze střední Evropy. v ČR na Vás hodně lidí myslí každý den. Moc Vám držíme palce!

Autor: MUDr. Ivan David je europoslanec za hnutí SPD
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2245 sec,0.0496 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,670kB