Úterý 17 březen 2020
Sherwood Ross: 13 000 vědců smrti plní bioválečný program USA   
Pridal tk Úterý 17 březen 2020 - 18:46:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký zákonodárce a profesor iilinoiské univerzity v Champaign Francis Boyle, který v roce 1989 sepsal návrh zákona, který měl dle nařízení Kongresu zůstat v souladu s Konvencí o biologických zbraních z roku 1972, tvrdí, že v současné době USA tuto konvenci flagratně porušují.

Od 11. září 2001 jsme vydali 100 miliard dolarů na výrobu ofenzivních biologických zbraní, říká profesor Boyle a dodává:

Odhadovaný počet 13 000 vědců ve 400 laboratořích v USA i v zahraničí plní program vývoje a výroby nových kmenů zabijáckých bakterií, odolávajících vakcinaci.

Tak např. skupina Dr. Yoshihiro Kawaoka z Univerzity ve Wisconsinu nalezla způsob, jak zvýšit toxicitu chřipkového viru 22 krát, říká Boyle a dodává, že Kawaoka je „oním vědcem smrti, který vzkřísil genocidní virus španělské chřipky pro účely ofenzivního bioválečného programu Pentagonu.“

V roce 2006 dostaly Národní instituty zdraví na boj s chřipkou, která zabíjí ročně zhruba 36 000 Američanů, od Kongresu pouhých 120 milionů dolarů, zatímco vývoj „bioobrany“ dotoval Kongres částkou 1,76 miliardy dolarů.

Tyto pokřivené rozpočtové dotace (patnáctkrát vyšší na bakteriální válku než na boj proti chřipce), demonstrují, že prioritou v naší zemi není ochrana zdraví amerických občanů, ale rozvoj amerického ofenzivního bioválečného průmyslu, který jednou v budoucnu zpětným rázem uvrhne na americké občany katastrofální pandemii, řekl Boyle.

Boyl dále prohlásil, že Pentagon a CIA jsou „připraveny, ochotny a schopny rozpoutat biologickou válku, pokud to bude vyhovovat jejich zájmům...Mají superzbraňový anthrax, který proti nám použili už v říjnu 200l (Boyl tím naráží na anthrax, který byl po 11. září 2001 doručen senátorům Dashlemu a Leahymu i dalším osobám, a jak se zjistilo, odesílatelem byla válečná biolaboratoř ve Fort Detricku).

Poslední Boylova věta je částí odpovědi na moji otázku, zda za vypuknutím epidémie eboly v Sierra Leone a v Libérii nestojí americkou vládou dotované zařízení.

Boyle odpověděl:

„Tyto vakcíny eboly byly zkušebními vakcinami amerického bioválečného průmyslu, které se testovaly v západní Africe. Šlo o testování amerických bioválečných vakcín v naší laboratoři v Kenema ve státě Sierra Leone, která stojí za vznikem pandémie Eboly jako viník první“.

Boyle též varoval, že galvestonská národní výzkumná laboratoř v Texasu, uchovávající vysoce nakažlivý materiál, pátrá v divočině po potenciálních bioválečných činidlech, které by bylo možné přeměnit v biologickou zbraň. Boyl řekl: Galveston by měli jako trvající kriminální podnik, kráčející v linii SS a gestapa, okamžitě zavřít. Ale co to říkám, Galveston je pro lidstvo daleko nebezpečnější, než kdy byly Hitlerovy vraždící bandy.

Boyl uzavřel debatu touto poznámkou: Americké univerzity svolily k tomu, že jejich výzkumníci, instituty a laboratoře byly Pentagonem a CIA kooptovány do vědy, která si vzala za cíl vraždit lidi. Týká se to univerzit ve Wisconsinu, v Severní Karolině, v Chicagu, v Illinois, a týká se to i bostonského Harvardu a mnoha amerických univerzit dalších.

Překlad: Lubomír Man

Zdroj: P.C.Roberts: report by reporter Sherwood Ross of Statement made by Francis Boyle who drafted the US implementing Law of biological warfare

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŘeditel CDC přiznal před americkým kongresem, že v USA umírali lidé na Coronavirus dlouho předtím, než virus propukl v Číně!   
Pridal tk Úterý 17 březen 2020 - 18:34:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ředitel CDC přiznal před americkým kongresem, že v USA umírali lidé na Coronavirus dlouho předtím, než virus propukl v Číně! Česká špičková bioložka v rozhovoru šokovala, když potvrdila informace Aeronetu, že Coronavirus má zjevně laboratorní původ a nevznikl přírodní cestou! Mluvčí čínského ministerstva zahraničí obvinil USA, že virus do Wuhanu zatáhli američtí armádní sportovci minulý rok v říjnu! Virus podle Číňanů pochází z vojenského laboratorního výzkumu laboratoře NAMRU-2 v Silver Spring v Marylandu! Mike Pompeo obvinění ze strany Číny ostře odmítá, že USA to nebudou tolerovat!

Zatímco v celé Evropě už bez předstírání naplno vypukla panika kvůli Coronaviru a lidé na černém trhu za roušky platí i stovky EUR, přičemž této panice napomáhají i jinak správná rozhodnutí o zákazu vstupu lidí bez roušek do obchodů a prostředků hromadné dopravy, tak mimo to se začíná odehrávat a odhalovat neuvěřitelné pozadí o původu samotného Coronaviru, který způsobuje nemoc Covid-19. Určitě si pamatujete na konec ledna a počátek února, když jsem na SVCS a rovněž v článcích zde na Aeronetu vyslovil teorii, že Coronavirus má charakteristiky bojového viru, který nepochází z přírody, ale ze špičkové laboratoře. Vedou k tomu totiž mnohé důkazy a indicie, např. skutečnost, že virus je koncipován tak, že se nejsnáze množí v plicích asijských mužů, což odhalila americká laboratoř a přinesli jsme o tom článek zde: https://aeronet.cz/news/novel-coronavirus-2019-ncov-celi-podezreni-ze-muze-jit-o-prototyp-biotechnologicke-zbrane-zamerene-prioritne-na-cinske-muze-rozumej-cinske-vojaky-potvrzuje-to-studie-6-vyzkumniku-publikovany/

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/398226316

Virus je rovněž velice odolný a má nepřirozeně vysokou nakažlivost, která dosahuje více jak 90% a po korekci osob, které nemají průběh a příznaky, je deklarovaná nakažlivost okolo 83% podle čínských údajů, což je nepřirozeně vysoké číslo, které v přírodě není běžně dosažitelné. Takto rozsáhlá pandemie má jeden zvláštní rozměr. Rychlost a ochota evropských vlád uzavírat hranice a vyhlašovat karantény je podezřelá. V minulosti při dřívějších nákazách SARS a MERS žádné takové divoké manévry neprobíhaly v Evropě a ani v USA.

Veškeré nižší procesy řízení mají charaktery loutkového řízení, jednotlivé vlády nesmí dělat kroky, které nejsou povoleny a dovoleny sionistickými procesy globálního řízení. Zde ale dochází k bizarní události, kdy je vazalským státům najednou dovoleno se chránit a bránit. Není to přirozený proces sám o sobě. To totiž samo o sobě znamená, že něco se děje a Coronavirus je v něčem jiný. Obávám se, že tito mocní dobře vědí, co je to Coronavirus, kde vznikl a odkud unikl. Pravda totiž pomalu začíná vyplouvat na povrch.

Šéf CDC přiznal, že v USA zemřeli pacienti s Coronavirem v době, kdy nikdo o této údajně čínské nákaze z Wuhanu vůbec neslyšel

Celé to začalo už 11. března 2020 ve Washingtonu, kde proběhlo slyšení amerického Kongresu ve věci nákazy Covid-19 v USA a před kongresem svědčil samotný Robert Redfield, ředitel Centra pro kontrolu a prevenci nákaz (CDC). Kongresman Harley Rouda se ředitele CDC ptal, jestli v minulosti mohlo dojít k chybným diagnózám amerických pacientů, kteří byli diagnostikováni s chřipkou, ale ve skutečnosti měli Covid-19. Rovněž se ptal, jestli se v USA provádí posmrtné testy zemřelých s diagnostikovanou chřipkou, jestli opravdu zemřeli na chřipku, anebo na nějakou jinou nemoc z rodiny SARS, MERS a koronavirů.

To jsou všechno viry příbuzenského původu k běžné chřipce, ovšem podobnost je pouze klinická, nikoliv molekulární. Na molekulární úrovni jde o naprosto odlišné a jinak operující viry. A ředitel CDC na tyto dotazy odpověděl, že ve skutečnosti byly provedeny posmrtné testy již zemřelých osob z odebraných vzorků v ampulích, a tyto testy zpětně prokázaly v některých případech, že někteří pacienti, kteří byli v minulosti v USA označeni za oběti chřipky, ve skutečnosti zemřeli na Covid-19. A šokující reakce z Číny na sebe nenechala dlouho čekat.

Lijian Zhao, mluvčí čínského ministerstva zahraničí o dva dny později, tedy 13. března 2020, obvinil USA z toho, že Coronavirus do Wuhanu zavlekli američtí armádní sportovci. Minulý rok v říjnu se totiž ve Wuhanu konaly Military World Games, tedy světové vojenské hry, kterých se zúčastnila i americká vojenská delegace a reprezentanti z řad amerických vojáků. Čínský mluvčí ministerstva proto ostře udeřil na USA a vyzval je, aby odhalili svého Pacienta 0, který v USA měl minulý rok jako vůbec první onemocnění Covid-19, a to celé 2 měsíce předtím, než se nemoc v prosinci rozvinula v čínském Wuhanu. Jenže, ředitel CDC během slyšení před kongresem řekl, že v USA neexistovaly donedávna žádné testy a že ne všechny nemocnice v USA mají monitorovací systém CDC pro sledování úmrtí způsobených infekcí plic, tedy pneumonií, což je hlavní indikátor pro nákazy SARS, MERS a koronaviry.

Molekulární bioložka z Prahy šokovala, když novinářům vyložila, že Coronavirus zjevně nepochází z přírody, ale podle všeho z pokročilé laboratoře

Z tohoto titulu tudíž USA budou alibisticky tvrdit, že nemohou zjistit, kdy se v USA objevil Pacient 0 s nákazou Covid-19, protože USA mají testovací sady na Coronavirus teprve od pátku 6. března 2020. Tedy údajně mají od této doby, testy prý vyvinula Washingtonská státní univerzita. Američané tedy neuvolní informaci o zemřelých pacientech, kteří v minulých měsících byli diagnostikování na chřipku, ale ve skutečnosti zemřeli na Covid-19. Lidé, kteří totiž nebyli v minulosti testováni vůbec, ani na chřipku, ani na Coronavirus, a přesto zemřeli, tak prostě nejsou nikde v databázi CDC.

Čína nyní tvrdě útočí na USA vyzývá je k transparentnosti, aby země odhalila svého Pacienta 0, ale ředitel CDC měl zjevný úkol v Kongresu, a to zahladit stopy od případné snahy pátrat po zemřelých v USA, kteří podlehli nemocem se symptomy podobnými chřipce a zápalu plic. Mike Pompeo včera dokonce ostře zaútočil na Čínu aby neprovokovala a ihned přestala obviňovat USA z rozšíření viru, že to prý nebude tolerováno.

Jenže, úder proti USA přichází nejen z Číny, ale i z Prahy. Molekulární bioložka Dr. Soňa Peková, vedoucí laboratoře Tilia Laboratories, poskytla před dvěma dny rozhovor, ve kterém doslova šokovala mnoho lidí a novinářů na mainstreamu, protože bioložka vyjeveným novinářům potvrdila teorii Aeronetu. Podle Soni Pekové nic nenasvědčuje tomu, že by Coronavirus měl přírodní původ, že by spontánně vznikl např. mutací ve zvířatech a potom se virus přenesl na člověka, ale naopak, jeho konstrukce prý vykazuje charakteristické znaky laboratorní manipulace na molekulární úrovni, což každý odborník, který se zabývá molekulární biologií, snadno pozná a vypozoruje na konstrukci viru. Vyjádření paní doktorky je úplně jiná liga a jiná úroveň, než když tuto hypotézu napíše novinář někde na alternativě, protože to pouze potvrzuje a podtrhuje fakt, že teorie Aeronetu o laboratorním původu Coronaviru je správná a je to žhavá a pravá stopa. Opět se nabízí staré známé heslo: Rozdíl mezi konspirací a realitou je zhruba 2 měsíce.

Záhadná virová divize amerického námořnictva NAMRU-2 a její laboratoře na výzkum asijských nakažlivých nemocí vojenského významu. Defender 2020

Dr. Soňa Peková se stala slavnou před zhruba 2 týdny, když ministr zdravotnictví Adam Vojtěch o ní rozšířil nepravdivou informaci, že se nakazila v laboratoři, a že je v karanténě. Ministr zdravotnictví se paní doktorce omluvil a celé by to skončilo. Jenže, novináři z anti-Babiš médií nelenili a vyrazili za paní doktorkou, aby s ní natočili rozhovory. Jenže, co se nestalo. Paní doktorka nejen, že je profesionálka a do politického marasmu se nenechala zatáhnout, ale navíc se upřímně a pravdivě rozpovídala o podivném původu Coronaviru, který podle znaků vznikl v laboratoři, a tím paní doktorka potvrdila teorii pana VK z konce ledna tohoto roku. Takový šok nastal mezi mainstreamovými novináři, že by se v nich krve nedořezal. Molekulární bioložka, a ona potvrzuje teorie proruského dezinformačního Aeronetu. No zkrátka, nádherná nahrávka nám na smeč. Jenže, zbývá ještě jeden úkol, a opět v rovině (zatím) spekulací.

Čínská vláda považuje za zdroj Coronaviru podle našich posledních informací elitní výzkumnou laboratoř amerického námořnictva NAMRU-2. Tato laboratoř s názvem Naval Medical Research Unit Two spadá pod Námořní zdravotní výzkumné středisko nakažlivých nemocí v Silver Spring ve státě Maryland. NAMRU-2 je divize, výzkumný oddíl, jehož náplní je výzkum nakažlivých nemocí potenciálního vojenského významu v Asii. To je přímo definice této divize. Divize má své laboratoře ve Vietnamu, v Laosu, v Singapuru, v Thajsku, v Indonésii a na Filipínách. Laboratoře zkoumají virové a biologické kmeny nákaz tradičních v prostoru jihovýchodní Asie, což je tedy alespoň oficiální náplň práce těchto laboratoří. Čínská vláda obviňuje USA, že právě z některé laboratoře NAMRU-2 pochází Coronavirus, který má tak specifické chování a znaky, že napadá a nejlépe se rozmnožuje právě v plicích asijských mužů. Chápete? Najednou to do sebe dokonale zapadá.

Američané se urychleně před Coronavirem stahují z Evropy, cvičení Defender 2020 nebude. Historie nic takového nepamatuje, Američané tudíž musí vědět, co je to Coronavirus a odkud pochází

Když jsme na počátku února publikovali článek o nálezu americké laboratoře Cold Spring Harbor, že Coronavirus má podivné chování, že mu nejlépe svědčí plíce asijských mužů, ukazovalo to na možnost, že jde o selektivní bojový virus, který má principiálně útočit na plíce čínských vojáků. Něco se však stalo, virus unikl, anebo byl zkušebně vypuštěn ve Wuhanu při Světových vojenských hrách a důsledkem je ohromná nákaza po celém světě, přičemž vlády západních zemí podle všeho dostali echo od USA a vědí, s čím mají tu čest.

Pamatujte si jednu věc: Loutka se nikdy nevzepře svému pánovi a ruce, která ji vodí. A vzhledem k tomu, že českou vládu vodí Američané (proti Bruselu) a i další země EU jsou pod vlivem USA, tak najednou dochází k bizarní situaci, že naivním lidem se může zdát, že vlády jednotlivých zemí se vzbouřily proti Bruselu a EU, jenže ve skutečnosti pouze americká ruka začala s velkou důsledností ovládat své marionety v Evropě a pro jistotu Američané stahují i většinu svých vojáků z cvičení Defender 2020, které se ruší a místo toho bude malé a komorní dělostřelecké cvičení v Pobaltí. Pokud Američané stahují z Evropy své vojáky, tak to znamená, že musí na 100% vědět, co vlastně uniklo z laboratoře, musí dokonale vědět, odkud Coronavirus pochází, jaký má původ a jakou hrozbu představuje.

Virová krize, anebo spíš Krizové řízení?

Američané nestahovali své vojáky ani při epidemii SARS, ani při MERS, ani při ptačích a prasečích chřipkách, ale stahují je před Coronavirem. To znamená jediné, že vědí, co uniklo z laboratoří a jaké je to svinstvo. Konceptuální gramotnost znamená, že musíte být schopni vnímat a posuzovat situaci z pohledu mocenských hráčů. Jestliže americká armáda utíká před Coronavirem, jestliže servilní a Bruselu povolné vlády evropských zemí najednou hrdinně a statečně konají kroky proti Bruselu a zavírají hranice a likvidují Schengen, tak pokud netrpíte konceptuální slepotou, musí vám docvaknout a dojít, že dostali instrukce od těch, kteří je řídí. Dostali instrukce od amerických bratří, kteří narychlo z Evropy stahují své vojáky. Mělo by vám i dojít, proč nejsou roušky. Roušky nejsou, protože elity je zavčas odklonily. Pokaždé platí, že procesy řízení se posuzují podle toho, kdo ovládá “mocné” a jak se loutky chovají v případě krizí. Loutka totiž i v krizi zůstává loutkou, ale nervozita loutkovodiče se přenáší na loutku samotnou.

Když tedy vlády vyhlašují karantény, když provádí manévry proti viru jako za války, potom to znamená, že ti, kteří ovládají ze zákulisí tyto mocenské procesy, mají informace o viru, vědí odkud unikl a mají zkrátka strach a děs. V takovém okamžiku jdou stranou všechny Schengeny, všechny Evropské unie, všechny Brusely. Ve chvíli, kdy mocným dojde, co se stalo, začnou probíhat procesy v ostrém rozporu se všemi “evropskými hodnotami” a na konci bude něco, co možná odhalíme až v závěru. Povinná očkování celých populací? Povinné zrušení hotovosti a nahrazení bezhotovostním stykem? Sledovací čipy pro lidi, aby se vědělo, kde se pohybovali a v budoucnu se nákaze zabránilo? Tohle všechno nakonec může z virové krize vylézt. Krize totiž nemusí být krizí, ale pouze mistrným krizovým řízením s cílem dosažení donedávna nedosažitelného. A na to si budeme muset počkat.

-VK-
Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVědci z ČLR dešifrovali genom koronaviru 2019-nCoV   
Pridal tk Úterý 17 březen 2020 - 16:58:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
„Vědci z ČLR dešifrovali genom koronaviru 2019-nCoV a našli v něm „autogram“ americké biologické laboratoře Ravenlab. Specialisté hovořili o jejich objevu na tiskové konferenci v Pekingu.

Ve struktuře jednořetězcové RNA byl nalezen charakteristický otisk. Po dešifrování jedné z částí vědci přenesli data do spektrogramu, kde byla jasně viditelná písmena RVNLB. Podle odborníků je pravděpodobnost, že se tohle objeví spontánně, téměř nulová.

„Náhodné mutace mohou vysvětlit vzhled tohoto nápisu pouze teoreticky. Známá laboratoř Ravenlab v praxi používá podobnou metodu kódování k označení svých inženýrských projektů – už jsme viděli něco podobného dříve a nyní jsme si plně jisti, že se jedná o stejný štítek,“ řekl Kin Seuchen, vedoucí Biochemické laboratoře Shenzhen.

Specialista dodal, že značka byla umístěna na mřížce, která obvykle není čitelná jinak než s použitím pokročilé americké technologie. Vývojáři Ravenlab tehdy však nepočítali s tím, že na začátku roku 2020 měla Čína nový skener RNA 天际 Р 全景 (Red Dawn), který v kvalitě skenování nijak nezaostává za americkými protějšky.

Informace o nálezu byly předány orgánům ČLR. Čínští diplomaté již uvedli, že mají v úmyslu tuto otázku nastolit na úrovni Rady bezpečnosti OSN. Probíhá další studium viru.

Na základě toho jsem udělal symbolický rozbor:

Na tu nemoc je již vynalezen lék: https://www.dailymail.co.uk/health/article-8026293/US-scientists-completed-coronavirus-vaccine.html

Mně bylo hned jasné, že se jedná o umělou věc. Ono je si třeba uvědomit, že nic velkého se na světě nestává náhodou a že všechny procesy jsou řízeny z nejvyšších míst. A proč se to objevilo v Číně? Vždyť je to vzestupující velmoc, která už přebírá moc nad USA, myšleno silou své ekonomiky atd.

Vzato symbolicky:

Ravenlab – cituji: “Obecně je však symbol černého krkavce nebo havrana varování před něčím zlým. Nemocí, smůlou smrtí, záleží podle kontextu. Mně osobně ještě nikdy žádný krkavec nepřinesl zlé znamení ani smůlu, ale přesto si myslím, že spojitost krkavce s něčím nedobrým může být reálná a že to není pouhá pověra.”

Red Dawn – červený úsvit, tedy vzestup Číny je nevyhnutelný, Čína je už moc daleko a nejde to zastavit, pokus Američanů je poslední hozený klacek pod nohy.

Zdroj: tadesco.org
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV době přebytku…   
Pridal tk Úterý 17 březen 2020 - 16:05:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nemám prostředky ke zjištění a možnost prověřit data a proto nevím, jak silná a veliká je každodenní dávka článků a informací týkajících se koronavirusu, dnes i karantény a zítra následků pandemie v české kotlině. Proto nabízím statistiku ze Švýcarska za měsíc – od 10. února do 10. března 2020, tj. doby, kdy si mnozí mysleli, že koronavirus bude zkoušet fungování států, které v podstatě nefungují. Například Itálie, Španělsko, ne však Švýcarsko.

Ve švýcarských médiích bylo v úvodu označeném měsíci zveřejněno podle Mediendatenbank SMD ve 217 médiích 18 736 článků na téma koronavirus! Tj. v průměru 625 textů denně. 8271 na téma klima a 5089 na téma Trump. Otázka s prosbou k vědoucím v české kotlině: Kolik článků na téma koronavirus, klima a Trump bylo zveřejněno v téže době v ČR a kolik po vyhlášení pandemie? Proč se ptám? Odpověď je krátká: Pro srovnání, pro indikaci úrovně manipulace, orientace a post-pandemických následků, o kterých se doposud nepíše.

Uvedené množství informace lze nazvat informačním terorismem. O něm jsem se zmínil v příspěvku - Čím méně vím, tím lépe spím (13.3). Jako každý terorismus, i ten informační má svůj smysl, metody a nemůže zůstat bez následků pro člověka. Otázka: O co jde dnes?

Pro pochopení odpovědi, smyslu příspěvku, cvičení paměti a očekávaných změn po konci pandemie, uvádím několik mýtů o výrocích Stalina a několik citátů z Protokolů sionských mudrců. Encyclopædia Britannica (EB)označuje Protokoly sionských mudrců jako podvodný dokument, který sloužil jako záminka a zdůvodnění antisemitismu na počátku 20. století. Po svém prvním vydání v roce 1903 v carském Rusku byla vydána plná verze v roce 1905 ruským spisovatelem náboženských textů a vystudovaným právníkem Sergejem Nilusem (1862 – 1929). Výtisk leží v Britském muzeu a nese datum přijetí 10. srpna 1906. Pro srovnání s označením EB připomínám čtyři skutečnosti: 1) Na odborné úrovni se Protokoly s jejich literárněhistorickým pozadím zabývá Umberto Eco ve svém románu Foucaultovo kyvadlo (originál 1988, v češtině 1991) a v knize Pražský hřbitov (originál 2010), kde jsou Protokoly ústřední tematikou. 2) Protokoly se také zabývá komiks Willa Eisnera Spiknutí: Tajný příběh protokolů sionských mudrců. 3) Všechny známé kopie v Rusku byly zničeny Kerenského režimem, jejich vlastnictví bylo zločinem dostatečným k tomu, aby byl dotyčný na místě zastřelen. 4) Henry Ford zaplatil tisk a distribuci 500.000 knih a řekl v interview publikovaném v NEW YORK WORLD 17. února 1921: O Prrotokolech mohu říci pouze to, že zapadají do toho, co se děje. Jsou staré šestnáct let a hodí se do světové situace naší doby.

Co se týče mýtů o výrocích Stalina, uvádím tři nejrozšířenější: Není člověk – není problém. Smrt jednoho člověka je tragédie, smrt milionů je statistika. Není nezáměnných. Skutečností je, že pramenem výroků není Stalin. V prvním případě je to ruský autor antistalinistických děl Anatolij Rybakov (1911 – 1998). Ve svém románu Děti Arbatu zkrátil a upravil výrok Stalina z roku 1918 v Caricyně (carevnině): Smrt řeší všechny problémy. Není člověk – není problém. V druhém případě se jedná o výrok německého pacifistického spisovatele Erich Maria Remargue (1898 – 1970) – Černý obelisk (1956) a v třetím případě se jedná o výrok 28 prezidenta USA, Woodrow Wilsona (1856 – 1924) během prezidentské kampaně v roce 1912. V roce 1932 výrok použil Franklin Delano Roosevelt (1882 – 1945), nejdéle úřadující 32. prezident USA (1933–1945). Uvedené skutečnosti i ve spojení s Protokoly sionistických mudrců, nezávisle od toho, jak je čtenář hodnotí, podporují myšlení a představují důležitý prvek pro pochopení alespoň části současného dění ve světě nesourodou společností. Tu spojuje jen mládí a místo, kde žijí, nedostatečná profesionalita, princip – poptávka budí nabídku a osobní neodpovědnost za následky konání. Soucit, solidarita a vize představují deficit. O něm jsem se zmínil v příspěvku Čínská lekce a Bella ciao (15.3).

Zpět k médiím. Akceptováním tzv. primeurs, tj. zpráv, které ještě nebyly zveřejněny a jsou určeny pro redakci, se tyto stávají prostředkem v boji o čtenáře. Dramatizace, kterou nabídly například seriózní NZZ koncem února t.r. by neměla být součástí boje o čtenáře a finanční zisk. Postrádá nejenom etiku a morálku. V interview NZZ, výzkumník epidemií Christian Althaus prohlásil, že Švýcarsko stojí před největší zdravotnickou nouzí nedávné historie (grössten gesundheitlichen Notlage ihrer jüngeren Geschichte), a že nejhorší scénář nelze vyloučit: cca 30 tisíc mrtvých, což odpovídá 1% nakažených ve Švýcarsku. Současně nezapomenul zdůraznit, že panika není na místě.

Podobné výroku pana Althause je hlásání rádoby expertů (bez garance) s pokryteckým cílem nabídky jiného názoru. Ekonom Reiner Eichenberger známý svými výstředními formulacemi zvýšil čtenost NZZ názorem typickým pro dnešní dobu: by bylo asi dobře, kdyby se všichni lidé ve věku pod 65 let co nejrychleji nakazili, zůstali 14 dní doma, po té mohli opět pracovat, bavit se a cestovat (Es wäre vielleicht richtig, dass die unter 65-Jährigen sich möglichst schnell infizieren, 14 Tage zu Hause bleiben und dann wieder arbeiten, festen und reisen). Názor podpořil dokonce jiný expert, tentokrát Spolkového úřadu pro zdravotnictví (Bundesamts für Gesundheit). Ten ohodnotil výrok pana Eichenbergera jako zajímavý (interessant). Já ho spojuji s výrokem Protokolu 1, odstavce 6: Politická svoboda je idea, ale ne skutečnost. Musíte vědět, jak tuto ideu použít, kdykoli je to nutné, jako vnadidlo pro přilákání lidí do něčí strany za účelem rozdrcení jiné strany, která je právě u moci. Tohoto úkolu se dosáhne snáze, pokud je oponent sám infikován myšlenkou svobody, takzvaného Liberalismu, a kvůli této myšlence je ochoten vzdát se části své moci. A také s kolektivní imunitou. O ní bude řeč ve druhé části příspěvku.

V době přebytku informace a dezinformace o koronavirusu se ztrácí mnoho důležitého pro dobu post-pandemickou. Ta si zasluhuje již dnes odpovědi na otázky typu: S jakými následky a jakým způsobem se bude stát vyrovnávat s příští vlnou epidemie či pandemie? Karanténa nám může vyhrát pouze trochu času. Rozšiřuje-li se nákaza bez nového importu virusu, znamená to, že virus již cirkuluje v zemi. Představuje modifikace či dokonce přesunutí vojenských cvičení NATO vítězství virusu nad válečným nebezpečím, nebo dokonce přípravou války? Co stojí za uzavřením Centra Jelcina v Jekaterinburgu? Tam není v době práce na příspěvku ani jeden nakažený nebo nemocný koronavirusem? Proč náhle odplouvají vojenské lodě USA a NATO z Černého moře? Co se děje mimo českou kotlinu, mimo EU?

V době přebytku a volného času v karanténě v kontextu toho, co vědomě či nevědomě propouštíme nebo ignorujeme, nemůže uškodit seznámit se s některými mechanismy přežití. Připomíná je například setkání se lvem během safari. Takové setkání způsobuje strach a současně nabízí si uvědomit tři základní neurobiologické možnosti: strnout jako mrtvý sloup, utíkat, nebo se bránit. Pro útěk nebo boj, musím však být schopen běhu (mít dobré plíce a kondici), umět koncentrovat se, uvědomit si prostředí a jeho strukturu a nepodlehnout panice. Část dospělých spoluobčanů se dnes však koncentruje na zásoby jídla, toaletního papíru a starosti, co bude za měsíc, přičemž neví (protože nemá důkazy) zda bude žít ještě večer nebo zítra. Mladá generace podporovaná informací, že koronavirus jí jenom pohladí žije ve svém světě a opomíjí, že její imunita je v nebezpečí z nadměrného používání komputerů a telefonů.

V panice, která je konečným stavem strachu, se člověk koncentruje na Míti, a ne Býti. Přidám li k tomu skupinové psychologické fenomény, ke kterým patří probíhající nezbytná příprava vědomí společnosti na válku, která se pohybuje od tří let a více, musím si připustit, že pandemie ovlivní chování a vědomí člověka bez rozdílu na věk, vzdělání a zkušenost.

V době přebytku a současného nedostatku reflexe o nutnosti uvědomit si, že hořká pravda je vždy lepší než sladká lež, že bez solidárnosti zvyšujeme sílu negativních energií a tím urychlujeme proces ničení Planety, doporučuji všem čtenářům shlédnout video:


The lockdown: One month in Wuhan.

Video nabízí možnost začít srovnávat situaci v ČR a EU se situací v ČLR a chování lidí. Připomínám současně, že ČLR neměla žádné varování, předstih nebo srovnatelnou zkušenost s onemocněním jako máme my dnes v Evropě. Číňané a jejich politické vedení, především po odstranění od moci tzv. komsomolců ve Wu-chanu (majících jinou historií, než má KS ČLR nebo jak ji znají Evropané z dob SSSR a ČSSR) dokázali univerzalitu lidskosti bez hranic, že každý tunel má svůj konec, a že mysle na finanční a hospodářské následky nemají v situaci ohrožení národa a řešení krize prioritu. Existují jiné hodnoty, než materiální.

Jeví se mi, že včas a dostatečně varovaná tzv. národní a EU elita ignorovala po léta vše, co mohla. Dnes nemá dostatek disciplíny, odvážných a rozhodnutých lidí obětovat se. Výjimky s lékaři, zdravotním personálem a svépomoc obyčejných lidí potvrzují napsané. Post-pandemická doba ukáže, zda jsme pochopili, co znamená boj s neočekávanou výzvou myslíc na druhé více, než na sebe. Doporučené video představuje testament, to nejlepší co nabízí láska k člověku a indikuje důkaz naší ignorance a proč ČLR již dnes patří 21. století. Hřib & Co by si měli v karanténě připomenout historickou paměť a jak jednají Asiaté se slabochy.

V Číně je chování lidí mnohem spořádanější, než v Evropě. To umožnilo s pomocí přísných nařízení vzniknout určité normalitě v nenormální situaci a prostředí. Za to v Evropě a USA pandemie umožnila oživení předsudků, obviňování a strachu. Stačí kýchnout nebo říci slovo italsky nebo španělsky, a zůstanu sám bez pomoci, než přijede policie nebo sanitka. Typický fenomén v krizových situacích, který představuje potřeba lidské blízkosti, kontakt a porozumění je podle osobní zkušenosti z pozorování lidí deficitem. Pozoruji ho i u mladých příbuzných a členů rodiny žijících v zahraničí: Řekli, že u mladých nejsou následky. Nás se to netýká. Takováto věta, dokazuje úroveň myšlení, která je typická i pro část české kotliny.

Současná omezení jsou podle osobního hodnocení nedostatečná. Především v době, kdy není zabezpečeno plošné testování všech občanů, kdy není zabezpečena logistika podobná té ve Wu-chanu (ukázaná ve videu), včetně rozvozu potravin a jídla. Kromě toho značná část obyvatel trpí depresí. Zastavit šíření viru je prakticky nemožné. Zmiňuji se o depresi, protože ta s přidruženými poruchami bude jedním z drahých následků pandemie. O transformaci cestovního ruchu, obchodu, výroby a strachu nutícího vlády pomáhat privatizátorům bez duše a morálky po ukončení pandemie, nemluvě. Bude li karanténa delší, a bude li se prodlužovat, strach bude narůstat. To očekávám. Proč? Strach z radikálního řešení v současném politicko – hospodářském systému, ego a egoismus člověka bez etiky (a duše) jsou t.č. větší než rozum.

Masová média nikomu nevysvětlují ani rozdíl mezi následky pandemie a například tsunami. To představuje biologicky rychlý, intenzivní a velký stress. Po jeho přijetí však každý ví, co bude: identifikace škod, sběr mrtvých, odvoz materiálu a výstavba nového. Současný stress ve společnosti je jiný: představuje nevědění, co kdy přijde, jaké to bude, nebo jak to může být nebezpečné. Stress je částí řetězové reakce, kterou lze krátce popsat: mrtví, pravděpodobná recese, zvětšující se (nevymýtitelná) chudoba a na druhé straně další zbohatnutí několika málo, udržení produkce (s novými technologiemi), obchodu a současné moci, částečně již despotické. Proto jsme mohli před několika dny slyšet o 60% nákaze, o tisících mrtvých nebo v izolaci se nacházejících důchodcích (někde od 70, jinde od 80 let), či konfiskaci hotelů a podobně. Nevědění na jedné straně a rozhodnutí bohatnout, vyrábět, obchodovat a udržet se u moci za každou cenu i s velkým rizikem indikuje také kancléřka Merkel a premiér Johnson. Oba myslí a vyjadřují myšlenku tvořící část podstaty strategie tzv. kolektivní imunity.

Pod ní se rozumí nejenom matematický odhad, neznalost skutečných (přímých a nepřímých) obětí, které se musí brát v úvahu a skutečnost, že v populaci existuje určité procento imunních lidí (a je jedno z jakých důvodů) dohromady dovolující vysokou pravděpodobnost, že se šíření viru nejen zastaví, ale že nemoc v podstatě vymizí, ale i to, co se píše v Protokolu č. 23, odstavec 1 a 2: Aby lidé přivykli poslušnosti, je nutné vštípit jim lekce ze skromnosti, a proto bude omezena výroba luxusních předmětů. Tím zvýšíme morálku, která byla pokažena soutěžením na poli luxusu. Obnovíme drobnou řemeslnou výrobu, která podkopá soukromý kapitál výrobců. To je nezbytné také proto, že výrobci často ve velkém měřítku podněcují, i když ne vždy vědomě, masy proti vládě. Drobní řemeslníci nevědí nic o nezaměstnanosti a to je úzce svazuje s panujícím pořádkem a jsou tudíž loajální k autoritě. Řemeslnou výrobu budeme podporovat od momentu, kdy moc přejde do našich rukou. Také opilství bude zakázáno zákonem a bude se trestat jako zákon proti lidskosti, protože člověk pod vlivem alkoholu se mění ve zvíře… Poddaní, ještě jednou opakuji, jsou slepě poslušní jedině vůči silné ruce, která je na nich absolutně nezávislá, protože v ní cítí meč obrany a opory proti sociálním pohromám. Proč by měli chtít krále s andělskou duší? Potřebují v něm vidět zosobnění síly a moci. Sílu a moc představuje mimo jiné i matematika. Proto zpět k matematickému odhadu nákazy.

Klíčovým číslem matematického odhadu nákaz je takzvaný koeficient R0: kolik dalších lidí člověk v průměru během konkrétní epidemie nakazí. Pro koronavirus se odhaduje R0 na základě dat z ČLR kolem 2,5. Nakazit dva a půl člověka se nezdá tolik pro toho, kdo neví nic, nebo málo o exponenciálním růstu. Při něm není zásadní, jak vysoké číslo R0 je, pokud je vyšší než 1. V případě epidemie je špatné cokoli nad hodnotu 1, protože cokoli pod 1 znamená konec nákazy a nemoci. Zjednodušeně napsáno: 1,1 je problém, 0,9 je jeho řešení. Podstata kolektivní imunity je v tom, že při konstantním R0 klesá počet lidí, které roznašeč může nakazit, protože jeden virus nemůže nakazit celou populaci. V případě, že R0 je 2,5, hranicí nakažení je 60 % rovnoměrně rozmístěné populace. Skutečnost s koronavirusem bude pravděpodobně menší, ale podstata se nemění. Zjednodušeně formulováno: Drakonická opatření jsou zbytečná, osobní chování občana odpovídá jeho zodpovědnosti a konečným řešením je kolektivní imunita. Její kouzlo spočívá v tom, že se eliminují ekonomické ztráty, zpomalí se demolice existujícího finančního systému a zůstává naděje udržet si moc.

Strategie nutí připomenout negativní jevy Viktoriánského období (1832/1837 - 1901): Nízká životní úroveň a vznik slumů doprovázené využíváním práce dětí a zákony z let 1802 a 1819. Ty omezovaly maximální délku pracovního dne pro děti na 12 hodin. Policejní odhady z poloviny století uváděly počet prostitutek na 8600. Tento vysoký počet byl důsledkem nařízení v britské armádě: muži v armádě nemohli zakládat rodiny. Prostituce byla považována za službu pro ukojení mužské touhy i dívkami ve věku 12 let. V roce 1864 byl zaveden zákon o nakažlivých chorobách. Ten dovoloval mužům zákona chirurgicky vyšetřit jakoukoliv ženu, když se ve městě nacházela vojenská posádka. Díky britské aktivistce, feministce a bojovnici proti vykořisťování žen Josephine Butlerové (1828 – 1906) se podařilo zákon zrušit a zvýšit hranici beztrestného pohlavního styku z 12 na 16 let.

A co stojí v Protokolech? Abychom svedli ty, kteří touží po moci, k jejímu zneužívání, rozeštvali jsme všechny síly navzájem tím, že jsme podporovali jejich liberální tendence k nezávislosti. S tímto cílem jsme roznítili všechnu podnikavost, vyzbrojili jsme všechny strany, osobní moc jsme postavili jako cíl všech ambicí. Ze států jsme udělali gladiátorské arény, kde proti sobě bojuje mnoho znesvářených stran. Stačí málo, a zmatek a úpadek bude všeobecný...Neúnavní tlučhubové přeměnili parlamenty a zasedání vlády na závodiště v řečnění. Nestoudní žurnalisté a bezohlední pamfletáři se denně vrhají na vládní úředníky. Zneužívání moci připraví svržení všech institucí a všechno bude vzhůru nohama pod ranami rozzuřené chátry.

Vystrašená EU byrokracie vždy považovala hranice mezi státy a národy za překážku její dominance. Proto pracuje s individuálním strachem. Ten je vždy spojen s velkými emocemi. Strachu následují fyzické reakce a vyhýbání se (člověku, realitě, faktům). K tomu nabádají instrukce, jak se chovat v situaci pandemie. Nikdo nechce být nakažen nebo jiného nevědomě nakazit, je-li nosičem virusu. To se nezmiňuji o společenském strachu a jeho následcích, který může způsobit vládce rozhodující o penězích v době přebytku založeném na dluhu. V Protokolu č. 1, bod 21 se píše: Jedině despotický vládce je schopen vypracovat tyto plány jasně a v celé šíři takovým způsobem, aby mohl celý systém státní mašinérie řádně fungovat. Z toho nevyhnutelně plyne závěr, že jediná uspokojivá forma vlády v jakékoli zemi je taková, že všechna moc je soustředěna do rukou jediné zodpovědné osoby. Bez absolutního despotismu nemůže existovat žádná civilizace, který je provozován nikoli masami, ale jejich vůdcem, ať je touto osobou kdokoli. Dav je barbarský a své barbarství projevuje při každé příležitosti. V momentě, kdy dav získá do svých rukou svobodu, rychle ji obrátí v anarchii, která je nejvyšším stupněm barbarství.

Jestliže barbarství znamená primitivní, nevzdělaný či krutý, nelze opomenout exteritoriální biologický výzkum USA v postsovětských státech, částečně alibisticky zveřejňován (Viruses, 2019, 11, 356, doi:10.3390/v11040356, Tropical Medicine and Infection Disease, 2019, 4, 136, doi:10.3390/tropicalmed4040136, Viruses, 2019, p.2,Transbound Emerg Dis, Dec;64(6): 1790–1800. doi: 10.1111/tbed.12568) a paradox psychoterapie, jejího omezení v případě tzv. digitální terapie nebo přerušení stávajícího procesu psychoterapie, včetně případů bipolárních poruch (BAP I a II), kterých máme ve společnosti více než dost.

EK se svým zvýšeným sebevědomím, grandiozitou a přeceňováním svých schopností, včetně v bezpříznakových obdobích, vykazuje symptomy takové poruchy. Bipolární porucha II. typu je obtížnější na diagnózu, protože nemocný zažívá pouze lehčí formy mánie. Ty mu zpravidla nezpůsobují vážné problémy. Proto se o nich často nezmiňuje. I když se o sebevraždu statisticky pokusí okolo 50 % nemocných, přičemž až 20 % z nich čin dokoná. Současná migrační, epidemiologická a následná post – pandemická hospodářsko – finanční krize mohou nepřímo potvrdit nejenom BAP u našich elit, ale i slovo Boží, hovořící o přebytku a nedostatku. V době přebytku je nutné člověku myslet na vyrovnání. Jeví se mi, že se mu tentokrát nevyhneme. A tím i příchodu úsvitu nové doby. Souhlasu netřeba.

Jan Campbell
16.03.2020

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Neskutečná arogance a drzost.“ Okamura nenechal na Macronovi nit suchou   
Pridal tk Úterý 17 březen 2020 - 13:07:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Lídr SPD Tomio Okamura se na Facebooku pustil do francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, a to kvůli jeho kritice zemí Evropské unie. Francouzské hlavě státu se totiž nelíbilo, že některé země zavírají hranice kvůli obavám ze šíření nového koronaviru.

Emmanuel Macron nesouhlasí s tím, že některé členské země EU uzavřely své hranice, aby tak zabránily šíření onemocnění COVID-19, které v současné době sužuje celý svět, Evropu nevyjímaje. K jeho kritice se však vyjádřil šéf hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura, který si nebral servítky.

„Neskutečná arogance a drzost. Francouzský prezident Macron zkritizoval ty země EU, které uzavřely hranice! Připojil se tak k šéfce Evropské komise von der Leyen. Tenhle panák chce společně s Mutti Merkel, která do Evropa zavlekla více než milion migrantů, vládnout Evropě? Měl by mlčet a měl by se starat o Francii!“ zní v úvodu příspěvku Okamury.

Podle jeho slov jde o neskutečnou drzost Bruselu. Navíc unii vyčítá, že v aktuální situaci s koronavirem vůbec nijak nezakročila.

„Evropská unie, která proti šíření koronaviru neudělala vůbec nic, kritizuje členské státy za to, že uzavírají hranice a chrání své občany! Na to fakt člověk už nemá slov! Hranice se měly naopak uzavřít mnohem dřív. Evropská unie nejen, že nepomůže, ale navíc škodí!“ myslí si šéf SPD.

Politik pak dále uvedl, že rozhodně „nestojíme o takovéto profesorské rady přemoudřelců z Bruselu a Paříže, kteří vedou díky islamizaci a podpoře imigrace i svou šílenou ekonomikou a eurem Evropu ke krachu“. Poukazuje také na to, že zřejmě není žádná náhoda, že tam, kam se migranti zvali a kde procházeli po statisících, je situace v šíření nákazy nejhorší.

„V Německu kancléřka mluví o nákaze 70 % obyvatel. V Itálii vláda bez vlastenecké Ligy Mattea Salviniho opět vedla proimigrační politiku a otevřela přístavy. Dnes umírá téměř 200 Italů denně,“ uvádí.

V závěru se pak Okamura pustil ještě do současné Evropské unie, která je podle jeho názoru nepřítelem číslo jedna pro existenci naší země a našeho národa.

„Kdo to nevidí, je politicky slepý, zastrašený, koupený, nebo přímo kolaborant zrazující svou zemi. Táhněte k čertu paní von der Leyen a pane Macrone. To jsou naše hranice a ty střežíme, když je národ v nebezpečí,“ doplnil.

Francie a koronavirus

Francie také vzhledem k šíření pandemie začala zavádět různá opatření. Například od úterního poledne omezí pohyb obyvatel na veřejnosti. Znamená to tedy, že Francouzi budou moci opouštět své domovy jen v nejnutnějších případech, jako jsou nákupy potravin a léků, cesta do práce či návštěva lékaře. Toto omezení má přitom platit nejméně patnáct dní.

Země o víkendu uzavřela postradatelné obchody, kavárny a restaurace. Zavřené od včerejšího dne zůstaly také školky, školy či univerzity.

Stejně tak se podle Macrona odkládá druhé kolo místních voleb, které bylo naplánováno na neděli. Zatím není jasné, kdy se druhé kolo komunálních voleb uskuteční. Premiér Édouard Philippe jako nový termín navrhl 21. června.

Ve Francii se již novým koronavirem nakazilo celkem 6 633 osob a 148 lidí nemoci podlehlo. Celkem se uzdravilo 12 pacientů.

Zdroj: https://sptnkne.ws/BGFT
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZapomenuté věci na letišti v Amsterodamu   
Pridal tk Úterý 17 březen 2020 - 10:06:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zapomenuté věci na letišti v Amsterodamu......tam si můžete být jistí, že zapomenutou věc dostanete zpět.

Protože mají pracovní sílu, která pracuje jen za stravu a ubytování......a skutečně pracuje bezchybně!!!

Podívejte se sami!!!

Tahle pracovní síla nemá chybu.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon30 uprchlíků se porvalo na ulici před sisha barem. Obyvatelé menšího německého města nechápou   
Pridal tk Úterý 17 březen 2020 - 07:40:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Západoněmecké město Saarlouis (asi 34 tisíc obyvatel) nevěřilo svým očím a uším, když se jim na ulici večer porvalo asi 30 uprchlíků, vesměs mladých mužů, kteří měli všichni zbraně jako nože, tyče a vzduchové pistole.

Rvačka vypukla před jením sihsa barem, kde se scházejí muslimští imigranti. Jak ukazuje video, bitka to byla opravdu drsná. Policie následně jednoho delikventa zadržela, neb podobné rvačky jsou v Německu na denním pořádku a dotyčný byl následně stejně propuštěn.

Otázkou zůstává, zda by policie postupovala stejně benevolentně, kdyby se jednalo o bílé etnické Němce. Můj odhad je, že nikoliv.

To je přátelé dnešní multikulturní Evropa. Pokud nechceme, aby nás stáhla s sebou, tak s tím musíme začít sakra něco dělat!
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Nemám slov, tohle je zločin.” Konečná se ostře pustila do Trumpa kvůli koronaviru. Opravdu kapitalismus nemá meze?   
Pridal tk Úterý 17 březen 2020 - 07:05:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Administrativa Donalda Trumpa chce, aby německá společnost pracující na vakcíně proti koronaviru přenesla výrobu do USA. Tato zpráva německých médií rozzuřila komunistickou europoslankyni Kateřinu Konečnou, která označila Trumpa za hyenu, která nemůže být spojencem.

Spojené státy údajně nabídly značné finanční částky německé firmě CureVac, aby si získaly exkluzivní přístup k vakcíně proti koronaviru, kterou firma vyvíjí. Podle německých médií Američané chtějí, aby firma, jež má sídla ve Frankfurtu a Bostonu, přesunula svůj výzkum do Spojených států a vyvinula vakcínu „pouze pro USA“. V neděli o tom napsal list Die Welt.

Tuto zprávu potvrdili i na německém ministerstvu zdravotnictví, kde uvedli, že Berlín má velmi velký zájem na tom, aby vakcína byla vyvinuta v Německu a v Evropě. Vládní zdroje dále tvrdí, že Berlín v současné době nabízí značnou finanční iniciativu, aby společnost CureVac zůstala v Německu.

Na druhou stranu americký velvyslanec v Německu Richard Grenell popřel pravdivost těchto informací. Každopádně šéf dotyčné německé společnosti Daniel Menichella navštívil minulý týden USA, kde, jak stojí v tiskovém prohlášení firmy, americkým funkcionářům řekl o vývoji vakcíny. Menichella doufá, že experimentální vakcína bude připravena začátkem léta.

Ostrá reakce

Tato zpráva vzbudila ostrou reakci v samotném Německu. Podle řady politiků je nepřípustné, aby Spojené státy získaly kontrolu nad výrobou vakcíny.

„Americký režim se dopustil extrémně nepřátelského aktu,“ řekl sociálnědemokratický poslanec Karl Lauterbach. „Kapitalismus má meze,“ dodal.

Obdobně reagovala i česká europoslankyně Kateřina Konečná. Podle ní americký prezident překročil hranici cynismu a nemůže být považován za spojence.

„Nemám slov, tohle je zločin. Je mi z Trumpa zle. Tohle by snad ani Machiavelli neradil – nechat svět napospas možné smrti a naprosté zkáze, ale zajistit si znovuzvolení. Hyena nemůže být spojencem,“ napsala na Facebook.

Dříve se objevila zpráva, že Slovensko mělo zarezervované dva miliony roušek na Ukrajině. Nicméně německý překupník slovenskou objednávku odkoupil.

„Už jsme připravovali hotovost 1,2 milionu eur v kufru, abychom sedli do vládního speciálu a jednoduše pro ně letěli. Přišel tam překupník z Německa, který to celé proplatil a koupil,“ uvedl slovenský premiér Peter Pellegrini.

Zdroj: https://sptnkne.ws/BG8V
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProč Milion chvilek není pro demokracii, ale naopak je proti demokracii?   
Pridal tk Úterý 17 březen 2020 - 03:01:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
ULTIMÁTUM PRO MINÁŘE-ULTIMÁTUM PRO MINÁŘE-ULTIMÁTUM PRO MINÁŘE

1. Pokud požadujete po Babišovi, ať se zbaví Agrofertu ststřetu zájmů, my požadujeme, ať všichni vaši umělci a rádoby umělci SE ODSTŘIHNOU OD DOTACÍ, dají výpověď v divadlech beroucích dotace a ukončí spolupráci s ČT, aby se zbavili podezření o střetu zájmů, když právě propagandistická ČT jim dává vydělat.

2. Zveřejněte všechny zvláštní a soukromé linky busů a vlaků, které svážely demonstranty a které jsou potvrzeny i v mainstreamovém tisku (např. zvláštní vlak z Českých Budějovic) a kdo je financoval a omluvte se národu a premiérovi Babišovi a přiznejte, že si kupujete část demonstrantů! Tuto omluvu žádáme výslovně i po té slepici Filipové, která se soudí s Babišem, ačkoliv ji Babiš osobně vůbec nejmenoval.

3. Vysvětlete občanům, proč vám naprosto nevadí např. nehorázný solární tunel, nehorázné exekuční praktiky (milion lidí v exekuci), Bakalovy podvody, podvody při privatizaci vodní sítě, nedostupnost bydlení, vyhrožování ze strany USA a problémy se zdaněním Google, Amazonu a spol. a další problémy, které zcela ignorujete.

4. Pokud vám vadí lži a krádeže, jmenujte na svých demonstracích politiky, kteří toto dělali nebo tomu napomáhali během 30 let od převratu a mnozí jsou stále aktivní a sedí v různých zavedených stranách. Jmenujte je, odsuďte a distancujte se od nich, jinak opět dokážete, že jste jen loutky demožumpy.

5. Omluvte se, Mináři, za drzé obelhávání občanů, protože jste tvrdil, že nemáte politické cíle, ale přitom je doloženo, že jste se tajně scházel s Čižinským a Hřibem, jelikož vás při tom nachytali. Nemluvě o tom, že z vašeho rádoby programu zůstal jen politický boj proti Babišovi.

Pokud nesplníte podmínky našeho ultimata, budou zváženy kroky proti vám, Mináři, a případné trestní oznámení na váš podvodný spolek za podvod a neoprávněné obohacování. Jelikož si z příspěvků, které vám zblblí lidé posílají, financujete své pohodlí a živobytí a kamuflujete to nekonečným samoúčelným mejdanem na pódiu.

ULTIMÁTUM PRO MINÁŘE

Souhlasíte? Přeposílejte tento článek dalším a udělejme z toho národní internotovou demonstraci proti Chvilkařům!


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVážně Šmucler a Kubek s primátorem Hřibem a hejtmany nevěděli, že nás ošetřovali lékaři bez roušek a respirátorů?   
Pridal tk Úterý 17 březen 2020 - 02:55:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jak je možné, že lékaři v první linii neměli žádné roušky a respirátory a nikdo na magistrátu u Piráta Hřiba nic netušil? Jak to, že hejtmani netušili, že zubaři prskají bacily na pacienty (moje zubařka byla výjimkou), ukrajinští lékaři a zubaři zde fungují jak za krále Klacka a nic se nedělo?

Měli by být potrestáni primátor Hřib a hejtmani za šílená zvěrstva mezi lékaři v první linii?

Ptali jsme se náhodných 50 chodců na Smíchově, zde je ošetřovali zubaři s rouškou (minulý rok). Ani jeden nebyl u zubařky (zubaře), který by roušku používal! Je to normální v roce 2020? A dokonce když jsou tam ukrajinští lékaři či zubaři, tak šílí!

Co dělá primátor Hřib místo hledání nové magistrátní znělky a útoků na Čínu? Kulový!

Co dělal Šmucler a Kubek, když takováto zvěrstva byla celá léta u lékařů a zubařů v první linii?


Ta drzost, že příjdete k zubaři a on tvrdí, že žádnou roušku nemá, protože ministr mu nedal. Tak ten lékařský dobytek ošetřoval pacienty a chrchlal jim bacily do obličeje? Kdo tato zvěrstva připustil?

A tak vypadalo celé naše zdravotnictví poslední léta: ti kvalitní pracují jako pendleři za české daně a německé mzdy, a natahali jsme sem nevzdělané, či nehygienické špíny odevšaď! A naši se přizpůsobyli! Takže kdo za to může?

To se ale bude řešit později: nyní by měl stihnout tvrdý trest lékaře a zubaře v první linii, kteří se vykašlali na hygienu a chrchlali bacily na pacienty, místo aby je chránili. Špína, která se usadila v našem zdravotnictví a pouze vydírala o co nejvyšší platy. A nad nimi jsou primátoři, hejtmani, Kubek, Šmucler a pak ta vydírací skupina, která se vykašlala na pacienty a hlavně žádala násobné platy - pamatujete na heslo: NÁŠ EXODUS - VÁŠ EXITUS - SYPEJTE PENÍZKY?

Co by mělo následovat? Tvrdé postihy pro lékaře a zubaře, co ordinovali a ohrožovali pacienty, místo léčení. Kteří nemají hygienické potřeby a vykašlali se na ně! Trest pro primátora Hřiba a hejtmany, kteří neplnili své povinnosti a nekotrolovali zvěrstva v ordinacích. A vládu ohodnotíme po skončení epidemie!

A vy (nejen) Pražáci, kolik vás ošetřovalo lékařů a zubařů v rouškách? Tak zavři Piráte Hřibe hubu a jdi se pomodlit, aby ti tu flákárnu na magistrátu bez zodpovědnosti neomlátili nakažení o hlavu a lékaře se zubaři bez roušek potrestejte. Tvrdě dle Hypokratovy přísahy! Vše měli vždy mít a ne až nyní!

Poznámka IK: Pirát Hřib nařídil odedneška používat v metru roušky! No a kde je máme ty vypatlanej mozku koupit?!

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3126-vazne-smucler-a-kubek-s-primatorem-hribem-a-hejtmany-nevedeli-ze-nas-osetrovali-lekari-bez-rousek-a-respiratoru

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2 3
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2660 sec,0.0828 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,780kB