Sobota 21 březen 2020
Nizozemsko je pokusnou laboratoří. Koronaviru otevřelo dveře dokořán   
Pridal tk Sobota 21 březen 2020 - 10:44:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zatímco většina evropských zemí se rozhodla pro klasický přístup v případě epidemie, který obsahuje dnes už dobře známé uzavírání restaurací a obchodů nebo zákaz vycházení kromě cest do práce a na nezbytný nákup, některé země se rozhodly pro opačný přístup. Přestože podobná strategie Borise Johnsona ve Velké Británii sklidila drtivou kritiku a pomalu se od ní upouští, v případě Nizozemska na ní vláda stále trvá. Tato země se rozhodla, že bude nejlepší, když se koronavirus rozšíří v celé populaci, a ta si na něj vytvoří protilátky. V projevu k národu to uvedl holandský premiér Mark Rutte.

Premiér promluvil k národu

“Pravdou je, že v blízké budoucnosti se velká část nizozemské populace tímto virem nakazí,” prohlásil Rutte. “Můžeme šíření trochu zpomalit, zatímco si budeme kontrolovaně budovat skupinovou imunitu.” Podle něj to může trvat měsíce. Myšlenka skupinové imunity proti nemoci známé jako Covid-19 je rozhodně zajímavá, ale velmi kontroverzní. K jejím nejhlasitějším zastáncům patří švédský státní epidemiolog Anders Tegnell a hlavní vědecký poradce britské vlády Patrick Vallance. Nicméně Světová zdravotní organizace (WHO) tento přístup zpochybnila.

“Nemáme dostatečné vědecké poznatky o tomto viru. Není v naší populaci tak dlouho a nevíme, jak se v imunologickém směru chová,” uvedla mluvčí WHO Margaret Harris. “Každý virus funguje v těle trochu jinak a stimuluje odlišný imunologický profil. Můžeme se bavit o teoriích, ale aktuálně skutečně čelíme situaci, kdy je třeba jednat.”

Opatření v Nizozemsku proto nejsou tak přísná jako v jiných zemích. Prioritou je chránit starší občany, ale zdejší vláda zkrátka přiznává, že to bude poměrně divoké. Počet případů v zemi rychle roste, ale vzhledem k tomu, že jsou testováni jen ti, co mají nějaké příznaky, není možné říct, jak moc je v zemi nákaza rozšířená.

Jak to vidí Češka v Nizozemsku

Ne všem v Holandsku se ale blahosklonný přístup vlády k šíření viru líbí. Situaci na své sociální síti popsala Češka, která v zemi dlouhodobě žije. “Sem tam tady na FB zahlédnu, jak lidi pindají proti současným opatřením v ČR. Já jsem druhým rokem v Nizozemí a místní vláda si z nás nyní udělala pokusné králíky. Nizozemská strategie je nakazit celý národ, aby si sám vytvořil imunitu. Jinými slovy prohnat virus národem, zbavit se tak legálně důchodců a lidí s podlomeným zdravím, procházející léčbou, notabene kuřáků, když ten virusek napadá plíce. Zdravotnictví i důchodové fondy tak ušetří majlant a uvolní se spousta bytů pro odolnější a zdravější daňové poplatníky. Byť já nejsem primární cílová skupina tohoto viru, jako hostitelka mu posloužit můžu a on mi za to doživotně zjizví plíce, způsobí nekrózu srdeční svaloviny a zmenší slezinu. Prostě taková chřipečka verze 2.0.”

Petr Vavrenka

Zdroj: https://www.aazdravi.cz/nizozemsko-pokusnou-laboratori-koronaviru-otevrelo-dvere-dokoran/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCo vozí kamiony, když se nic nevyrábí a krámy jsou zavřené?   
Pridal tk Sobota 21 březen 2020 - 07:32:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jezdí sem a tam?

Jedna z velkých záhad se objevuje na našich silnicích, hlavně dálnicích. Kamiony jezdí jak šílené, na hranicích jsou obrovské až čtyřicetikilometrové fronty, protože i celníci dělají větší kontrolu a přitom se prodávají údajně pouze potraviny, drogerie a látky. A prý trochu stavebnin pro část podnikatelů.

Nebylo by dobré, aby nám celní správa oznámila, co v těch kamionech je?

Náš největší výrobce Škoda zastavil výrobu. I další továrny zastavily výrobu. Lidé si auta nekupují. Je skoro zákaz vycházení. A i ti, co si dělali zásoby potravin na měsíce pozvolna z obchodů zmizí. Přitom jsme dovolili jezdit kamionům i o víkendu a nepřetržitě. A zatímco osobní auta z dálnic a silnic skoro vymyzela, kamiony se neztenčeně dnem i nocí řítí dál.

Vyloučená lokalita z Bruselu nám stále tvrdí, že zde máme zaneřáděný vzduch a dávají nám za vzor Finy, Švédy a další státy. Tak ať všichni jezdí jinudy a není co řešit!

Pardon, vlastně tvrdila, protože naši vůdci z vyloučené lokality Bruselu zalezli někam do katakomb a vše řídí utajeně. Za půl milionu měsičně. To fakt musí být náročná práce - nedělat nic. To dokáže jenom někdo, například Jourová. Za půl mega měsíčně...

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3142-co-vozi-kamiony-kdyz-se-nic-nevyrabi-a-kramy-jsou-zavrene

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Česku hrozí úplný zákaz vycházení podle čínského modelu...   
Pridal tk Sobota 21 březen 2020 - 07:03:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Česku hrozí úplný zákaz vycházení podle čínského modelu, jak předpovídal Aeronet před 2 týdny! Počet nakažených v ČR do konce týdne dosáhne 1 000 osob? Mainstreamová média v ČR začala šířit dezinformaci, že prý vědci prokázali, že Coronavirus má přirozený původ. Není to pravda! Koncentrovaný útok z USA a českých médií proti výrokům české bioložky a tvrzením čínské vlády má společného jmenovatele, kterým je prosazování protiruské agendy v Evropě! Za výroky o laboratorním původu viru prý mohou Rusové a Vladimir Putin! Američané odmítli ČR poskytnout pomoc, roušky a zdravotnický materiál nabídla pouze Čína!

Několik hodin po uveřejnění našeho stěžejního článku včera, kde jsme publikovali záznam rozhovoru redaktora TA3 s českou bioložkou MUDr. Soňou Pekovou, se spustilo doslova zemětřesení. České mainstreamové servery několik hodin poté a v noci nad ránem publikovaly sérii článků, které mají za úkol vyvrátit tvrzení Dr. Pekové a současně nepravdivě interpretovat závěry výzkumu skupiny vědců v čele s výzkumníkem z Kalifornie, kteří na serveru Nature Medicine publikovali analýzu, která zpochybňuje teorii o laboratorním původu Coronaviru, ale v žádném případě ta analýza nic neprokazuje, což je na konci samotné práce výslovně uvedeno. Česká média jako Novinky.cz nebo iDnes.cz však od rána přináší články s dezinformačními nadpisy, že vědci prokázali přirozený původ SARS-Cov-2. Není to pravda, nic takového analýza nepřinesla.

V našem včerejším článku jsme přinesli český překlad části uvedené studie a ukázali jsme, že tým vědců nic neprokázal, pouze vyslovil hypotézu, že nevěří, že Coronavirus je umělý konstrukt z laboratoře. Doslova je v závěru analýzy uvedeno, že… “We do not believe that any type of laboratory-based scenario is plausible” a v českém překladu to znamená: “Nevěříme, že jakýkoli typ laboratorního scénáře je věrohodný.” Současně je v závěru uvedeno, že pro prokázaní skutečného původu je potřeba nasbírat více dat. Analýza tak nic z vědeckého hlediska neprokazuje, pouze vyjadřuje hypotézu samotných autorů analýzy, z nichž 2 jsou členové CDC, což v mnoha ohledech vyvolává další otazníky nad objektivitou a nezávislostí analýzy.

Zřejmě je marné a zbytečné od českých novinářů z mainstreamu očekávat, že budou chápat rozdíl mezi důkazem a hypotézou, ovšem to zjevně nikomu nevadí, protože cílem těchto článků na mainstreamu je chránit americké zájmy a renomé v ČR. Přitom se úplně zapomíná na to, že o laboratorním původu Coronaviru nemluví jenom zástupci čínské vlády, ale velmi jasně a srozumitelné o tom hovoří i MUDr. Soňa Peková, která je jednou z největších kapacit molekulární biologie ve Střední Evropě a o její práci mají zájem i americké farmaceutické firmy.

Pomoc přišla od Číny, Američané se na celou Evropu vykašlali, protože z pomoci by jim nic nekáplo

Američané ztrácí kontrolu nad situací v Evropě. Velké zklamání nastalo ve chvíli, kdy americká vláda odmítla poslat do Evropy letadla se zdravotnickým materiálem. O tomto neuvěřitelném skandálu se na mainstreamu nedočtete, ale uvnitř vlád evropských zemí panuje obrovské rozčarování, protože politicky se jedná o porážku trans-atlantického spojenectví. Za několik dní bude většina obyvatel evropských zemích používat roušky, respirátory a virové testy vyrobené v Číně a poskytnuté čínskou vládou, která udělila povolení na masovou distribuci a export strategického zdravotního materiálu z Číny do Evropy.

Americká vláda naproti tomu zakázala vývoz zdravotnického materiálu z USA do Evropy v souladu s opatřeními na zvládaní epidemie Coronaviru v USA. Drsné, že? Proto si všimněte, že Američané v této kritické chvíli svým spojencům v Evropě neposkytli naprosto nic a ukázali jim záda. I kdyby Evropané měli pochcípat, Američané nepomohou, pomohla jenom a pouze Čína. A velké poděkování patří Miloši Zemanovi a jeho politice nadstandardních vztahů s Čínou, ať se to někomu líbí nebo ne.

V posledních dnech namísto zdravotních pomůcek poslali Američané do Evropy jenom instrukce. Obsahem těchto instrukcí pro své lokaje v evropských médiích je vyrobit znovu ruskou stopu a využít situaci okolo Coronaviru proti Rusku. Ursula von der Leyen jako šéfka Evropské komise včera přišla s tvrzením, že za informacemi ohledně původu Coronaviru z laboratoře stojí Rusko a ruská propaganda. Jejího výroku se okamžitě chytli novináři a začali chrlit články o tom, že skupina jakýchsi vědců prokázala, že Coronavirus má přirozený původ.

Je to dokonale synchronizované, jako na povel, jako na objednávku. Američanům totiž teče do bot a vysoké kapacity jako MUDr. Soňa Peková začínají veřejnosti odhalovat podivný původ tohoto viru, který se vymyká všem předchozím virovým nákazám. A proto Američané cítí, že je potřeba zahájit mohutný “damage control” a začít vyvracet tvrzení vědeckých kapacit o tom, že virus má zjevné znaky laboratorních manipulací.
Lidé v USA umírali na Coronavirus v době, kdy se myslelo, že je to jen chřipka a USA tají svého Pacienta 0, nikdo z Evropy nechce na USA tvrdě udeřit, aby Trumpova vláda odhalila genezi a původ viru

Tady je přitom potřeba si uvědomit princip kejhající husy. Kdyby se jednalo o uměle vyrobený virus z čínské laboratoře, už by to dávno psala všechna západní média a všichni novináři mainstreamu by to opakovali, že Číně unikl virus z laboratoře ve Wuhanu. Jenže, podívejte se, kdo nejvíce kejhá a řve. Je to americká vláda, ministr zahraničí Mike Pompeo, američtí vědci a “jejich” čeští mainstreamoví novináři. Je to doslova jako autoimunitní reakce pachatele, nedá se to skrýt, nedá se to zamaskovat, pachatel prostě začne křičet, že to není on, že to tak není.

Čína je v klidu, nemá zapotřebí nic vyvracet, prostě žádá pravdivé informace od USA, kdy a kde se v USA objevil Pacient 0, kterého USA odmítají odhalit a ředitel CDC Robert Redfield odmítá s novináři na toto téma mluvit s odkazem, že v USA před 6. březnem 2020 neexistovaly testy na Coronavirus, a proto CDC neví, kolik na údajnou chřipku zemřelých pacientů v USA od minulého roku zemřelo ve skutečnosti na Covid-19 nákazu. Jak uvedl při slyšení v Kongresu, některé testy v poslední době na post-mortem vzorcích prokázaly, že v minulosti zemřelí pacienti s indikací na chřipku ve skutečnost zemřeli na Coronavirus. A toto se zjistilo ze vzorků až po 6. březnu 2020. Výbušné video ředitele CDC najdete zde: https://aeronet.cz/news/video-reditel-cdc-priznal-pred-americkym-kongresem-ze-v-usa-umirali-lide-na-coronavirus-dlouho-predtim-nez-virus-propukl-v-cine-ceska-spickova-biolozka-v-rozhovoru-sokovala-kdyz-potvrdila-info/

Schyluje se k zákazu vycházení, varoval v ČR šéf krizového štábu

Český šéf krizového štábu Roman Prymula dnes varoval, že v Česku může dojít k zákazu vycházení, protože lidé porušují pravidla karantén. Už před 2 týdny jsme psali na Aeronetu, že toto opatření z Číny je jedinou prevencí proti Coronaviru, protože tento virus má tak vysokou nakažlivost, se kterou se Evropa nesetkala od dob Španělské chřipky v letech 1918 až 1920.

Pandemie tehdy trvala téměř 2 roky a výrazným způsobem zpomalila ekonomické zotavování Evropy po 1. sv. válce. Totéž se očekává po této epidemii Coronaviru. Porušování karantén v ČR je v mnoha případech způsobeno tím, že lidem v karanténě nemá kdo pomoci např. s nákupy. Nakažená je obvykle celá rodina a nikdo zdravý tam není. Donáškové služby fungují jen v několika největších městech ČR a ty navíc jsou tak přetížené, že když si objednáte nákup na donášku dnes, přivezou vám ho na počátku dubna. No, nekupte to. Ani v Číně to takto nemohli udělat.

Proto znovu opakují, že pokud dojde na zákaz vycházení, bude to čínský model zákazu vycházení spojený s časovými sloty pro nákupy nemocných lidí ve stanovených časových oknech, přičemž lidé budou mít přidělené nejen intervaly, ale zřejmě i obchody. V Číně to funguje tak, že přijdete s průkazem totožnosti a ostraha obchodu jej oskenuje a ze státní databáze zjisti, jestli máte přidělený tento obchod a časové okno, kdy si můžete nakoupit. Stále přitom v ČR funguje MHD a lidé chodí do práce. V Číně si kvůli tomu klepou na hlavu, že s takovým přístupem budou do 2 měsíců v ČR desítky tisíc nakažených.

Čína ze své zkušenosti varuje, že bez zastavení hromadné dopravy, podniků a firem, nelze dosáhnout rychlého zastavení epidemie v řádu několika měsíců

Nejde přitom o roušky, jedná se prostě o to, že lidé virus přenáší domů zvenku nejen na rukách, ale i na oblečení. Nenapadne vás, že když si doma holýma rukama navlékáte třeba kalhoty nebo bundu, že na ní jsou prudce nakažlivé viry. Rukama si potom nasazujete roušku před odchodem ven, ale rukama se dotýkáte tváře při nasazování roušky, a těma rukama jste předtím sahali na oblečení kontaminované zvenku ze včerejšího dne. Asi neperete bundy a kalhoty každý den, že? A kolik lidí si myje ruce před odchodem z domova? A potom těma rukama saháte na madla v autobusech, v tramvajích, v metrech, saháte na kliky atd. Psali jsme o tom už před 2 týdny a výsledkem je, že v ČR se počet nakažených blíží k tisícovce.

Hlavní chyba v ČR se stala v únoru, kdy po vypuknutí epidemie v Itálii ČR nezavedla automatické karantény pro lidi vracející se z Itálie po vlastní ose přes české jižní hranice. Jednalo se o inkubační okno zhruba 10 dnů, kdy lidé v ČR po návratu z Itálie šířili virus v rodinách, ve školách, ve firmách, v úřadech, v nemocnicích, ve vozech MHD, v tramvajích, v autobusech, ve vozech Taxi, v barech, v restauracích, nákupních centrech, při sportovních událostech, na stadionech atd. Časové okno 10 dnů, kdy se lidé volně a bez kontrol mohli vracet z Itálie do ČR bude hlavním důvodem toho, co teď ČR čeká.

Evropská unie selhala, není schopna pomoci Itálii, kde krematoria nestíhají spalovat mrtvé a italská armáda tak začala kopat hromadné hroby, média přinesla noční záběry vojenských vozů, jak odváží stovky zemřelých z nemocnic v Bergamu. Coronavirus zřejmě během svého šíření velice aktivně mutuje a mění se, což je jeho hlavní maskovací charakteristika, aby na něj nešla použít generická antivirotika. Tento mechanismus morfování viru s takovou rychlostí je v přírodě nevídaný a znovu podporuje podezření, že virus byl takto modifikován laboratorně. Ochrana proti viru je pouze jediná, nepřijít s ním do styku ani aerobně, ani mechanicky. Dělejte to jako Čína, a epidemie nákazy bude zkrácena na pár měsíců. Dělejte to jinak a epidemie v ČR bude trvat 2 roky.
Cvičení Defender 2020 bylo odpískáno, protože virus by prý nakazil americké vojáky i na vojenských polygonech a střelnicích, kde se žádná civilní veřejnost nenachází. To samo ukazuje na to, že Coronavirus má podle všeho obrovskou aerobní agresivitu

Znovu a poněkolikáté opakuji, že pokud chcete vědět, kde je pravda a jaká je pravda, tak se podívejte, co dělají Američané. Stahují americké vojáky z Evropy před něčím, co se donedávna nazývalo “čínskou chřipkou” a všichni se tomu smáli. Největší agresivní vojenské manévry proti Rusku pod názvem Defender 2020 jsou v Evropě v troskách a generálové musí své vojáky stahovat zpátky do USA. Příkaz přišel přímo z Pentagonu, takže několik let příprav je v tahu. A to se Američané bojí, že by nešlo to cvičení udělat jen se zdravými vojáky?

Na vojenských polygonech se pohybuje tolik civilistů, že by ty vojáky nakazili? Chápete? To je přece nesmysl. Takže, čeho se americká armáda bojí, že odpíská největší manévry v Evropě za posledních 30 let? No, je to strach z toho, co se dostalo do vzduchu v Evropě. Je to strach z toho, co se v Evropě šíří a v Itálii denně umírají stovky lidí. Je to znalost toho, co uniklo z laboratoří. Vědí naprosto přesně, s čím by měli tu čest, pokud by to cvičení nezrušili a opravdu by proběhlo.

Všimněte si souvislostí, že USA nepomohli Evropě ani jedinou rouškou, ani jediným respirátorem, ani jediným testem na Coronavirus. Panečku, to je spojenec za všechny prachy! Transatlantické vazby jenom k jedné věci, a nechci být sprostý. Kdo teď musí pomáhat, u koho se hledá záchrana, kdo může zachránit Evropu? Čína! A to je šok nejen pro americké neocony, ale i pro jejich marionety a loutky. Pan Hřib z pražského magistrátu asi vztekem kousá devítku drát, protože Praze a Česku pomáhá ve válce proti viru Peking, rozuměj Čína, rozuměj lépe, čínská komunistická strana. Rozuměj ještě lépe, údajný nepřítel svobody Tibetu a Taiwanu.

Takové chucpe je natolik nestravitelné pro současný pražský magistrát, že tam vztekem praskají dlaždičky v podlaze. A pozor, těch dodávek z Číny budou desítky, možná stovky letů letadel v příštích 6 měsících. S každým dalším letem Američané budou ztrácet mocenský úchop nad Prahou. Je možné, že nedojde k nákupu amerických helikoptér pro armádu, protože za pár měsíců bude státní rozpočet v takovém stavu, že nákup zbraní v takové chvíli nebude politicky průchodný. A je jasné, že Česko zvýší svůj státní deficit a zadluží se u londýnských bank. Vliv Domu Sion tak v Praze posílí a nebude to zadarmo. Bude žádáno, aby česká vláda zostřila politiku vůči Izraeli. Ano, přesně tak, Coronavirus si vyžádá neslýchané a nad Mah’ralem v Praze dosud nevídané.

Záznam pořadu


-VK-Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLisette Voytko: Lék na chřipku působí i proti koronaviru   
Pridal tk Sobota 21 březen 2020 - 06:48:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Současně se čtvrteční zprávou o tom, že globální počet obětí koronaviru překročil číslo 200 tisíc, bylo z mnohých pramenů oznámeno, že japonský lék proti chřipce, který v Číně prochází klinickými zkouškami jako možný lék i proti koronaviru, zde účinně pomohl vyléčit řadu nemocných.

Japonský lék favipiravir se prodává pod značkovým názvem Avigan a byl byl podle Nikkei Asian Review vyvinut japonskou firmou Fujifilm Toyama Chemical v roce 2014.

Nikkei oznámil, že lék byl ve městech Wu-chan a Schenzen podán v rámci zkoušek 200 nemocným.

Výsledky podle Nikkei prokázaly, že u nemocných, kterým byl podán favipiravir, se prokázala nepřítomnost koronaviru v těle už po čtyřech dnech, zatímco u kontrolní skupiny, která lék nepoužila, trvalo toto zotavení 11 dní. Oficiálně to oznámil ředitel Čínského vládního centra biotechnologického vývoje Zhang Xinpin.

Zhang reportérům na úterní tiskové konferenci dále oznámil, že lék je „naprosto bezpečný a prokazatelně účinný“ a nemá žádné rozpoznatelné vedlejší účinky.

Akcie firmy Fujifilm v odpověď na tuto informaci, sdělenou světu agenturou Reuters, poskočily o 15 procent.

Jak oznámil list Guardian, citující japonské ministerstvo zahraničí, klinické zkoušky však prokázaly, že lék není účinný u pacientů s těžkým průběhem nemoci.

Tiskový mluvčí firmy Fujifilm řekl reportérům Nikkei Asian Review, že Fujifilm se čínských klinických zkoušek s favipiravirem neúčastní a v současné době je jen vyhodnocuje. V současnosti existují jisté výhrady proti léku v Japonsku a Jižní Koreji, třebaže Fujifilm lék v Japonsku za účelem klinických zkoušek distribuuje. Výsledky se však očekávají až v průběhu několika měsíců.

Z webu Forbes vybral a přeložil Lubomír Man
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmci i další západoevropané se kvůli imigraci a islamizaci stávají cizinci ve vlastní zemi   
Pridal tk Sobota 21 březen 2020 - 06:38:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Němci i další západoevropané se kvůli imigraci a islamizaci stávají cizinci ve vlastní zemi. Německý deník Bild přinesl reportáž o tom, že ve škole ve čtvrti Kreuzberg jsou jediné tři německé děti, ostatní mluví převážně turecky nebo arabsky. Školní jídelna už nenabízí vepřové… Ukazuje to, jaká za pár let čeká budoucnost celé Německo. Víme, že v mnoha zemích západní Evropy je nejpopulárnější jméno pro děti Mohamed… Nesmíme dopustit, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa!

Základní škola Jense Nydahla v Kreuzbergu má 313 žáků. Přes 99 procent z nich pochází z rodin imigrantů, rodiče 285 z nich žijí ze státní podpory. Trojice německých dětí to ve škole nemá lehké. Při vyučování musejí vysvětlovat spolužákům německá slova. Ostatní děti, většinou z muslimské komunity, jim říkají posměšně jedlíci vepřového masa.

Starosti rodičů i učitelů ale nechávají chladnými berlínské politiky. „Je úplně jedno, kolik dětí přistěhovaleckého původu tam chodí,“ citoval list berlínskou radní pro školství Moniku Hermannovou ze strany Zelených.

„Odmítáme islamizaci Teplic a České republiky. Vidíme, co to přineslo na Západě. Tohle tady nechceme,“ řekl kandidát SPD na senátora v obvodu Teplice Bohumil Ježek. (Doplňovací volby do Senátu v Teplicích se budou konat 27. a 28. března).

Imigrace a islamizace s sebou přináší terorismus, kriminalitu, vraždění, znásilňování, války gangů, obrovskou nezaměstnanost, obří náklady na sociální dávky, postupné zavádění islámského práva šáría, ženské obřízky, vraždy ze cti, útoky kyselinou, no-go zóny. Nenávistnou islámskou ideologii tak vyznává čím dál tím více obyvatel Evropy.

V bruselském regionu můžeme získat představu o populační změně, když se podíváme na podíl žáků a studentů na hodinách náboženství na základních a středních školách. 15,6 % jich navštěvuje výuku katolického náboženství, 4,3 % navštěvuje výuku protestantského a pravoslavného křesťanství, 0,2 % navštěvuje hodiny judaismu a 51,4 % navštěvuje výuku islámu.

Marseille, druhé největší město ve Francii, je již z 25 procent muslimské. Rotterdam, druhé největší město v Nizozemsku, je muslimské přibližně z 20 procent. V druhém největším britském městě Birminghamu žije 27 % muslimů. Odhaduje se, že za jednu generaci bude celá jedna třetina obyvatel Vídně muslimská.

Podle výzkumného centra Pew Research Center může žít ve Švédsku do roku 2050 až 30 % muslimů. V současnosti má 30 % švédských dětí matky narozené v zahraničí.

Obyvatelstvo Leicesteru ve Spojeném království tvoří v současnosti 20 procent muslimů a v Lutonu je z 200 000 obyvatel 50 000 muslimů. Přírůstek populace ve Francii mezi lety 2011 a 2016 vznikl ve velkých městských aglomeracích. Podle studie francouzského Národního institutu pro statistiku a ekonomické studie jsou největšími tahouny metropolitní oblasti Lyonu, Toulouse, Bordeaux a Paříže. Ve čtyřistatisícovém Lyonu žije přibližně 150 000 muslimů. Až 18 % novorozenců ve Francii muslimské jméno. Během 60. let minulého století to bylo 1 %.

Nejtemnější scénář předpovídá nárůst podílu muslimů v evropských zemích do roku 2050 na tyto uvedené hodnoty: Francie (18 %), Velká Británie (17,2 %), Nizozemsko (15,2 %), Belgie (18,2 %), Itálie (14,1 %), Německo (19,7 %), Rakousko (19,9 %), Norsko (17 %). Co lze očekávat za dvě nebo tři generace, když historik Bernard Lewis řekl, že Evropa bude "nejpozději do konce tohoto století" islámská?

Hnutí SPD předložilo už i návrhy zákonů na zákaz nenávistné islámské ideologie a zákaz islámského zahalování, což nám bohužel Babišova vláda a další strany ve sněmovně blokují. Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše děti, Vaše přátele a Váš majetek.

Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako Švédsko či jiné islamizované země západní Evropy, podporujte prosím hnutí SPD. Společně se ubráníme.

Autor: Radim Fiala
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEskalace: Turecko nasadilo na turecko-řecké hranici prostředky elektronického boje   
Pridal tk Sobota 21 březen 2020 - 06:34:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Turecko nasadilo na řecko-turecké hranici na podporu imigrantů prostředky elektronického boje.

Ruší tak řeckým pohraničníkům spojení a znemožňují koordinaci při nájezdech imigrantů.

V polovině týdne musela řecká pohraniční stráž odrážet útok 500 imigrantů.

Zdroj:

https://www.kathimerini.gr/1069982/article/epikairothta/politikh/hlektronikos-polemos-ston-evro-apo-thn-toyrkia


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponObyvatelům rómských čtvrtí chtěli změřit teplotu pomocí dronů   
Pridal tk Sobota 21 březen 2020 - 06:29:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Krizový štáb pro čelení koronaviru v Burgasu se rozhodl změřit teplotu obyvatelům rómských čtvrtí pomocí dronu, informoval televizní kanál bTV.

„Dnes jsme se rozhodli použít inovativní způsob měření zvýšený teploty obyvatelů ghetta. Už máme dron s teplovizorem. Velmi brzy budeme moci začít měřit teplotu. Speciálně pro toto ghetto máme přísná opatření,“ vysvětil primátor Burgasu Dimitr Nikolov.

Podle informací médií je v rómských čtvrtích zvýšená přítomnost policie, která sleduje plnění karantény a zabraňuje vzniku nepořádků. Policejní služba ve čtvrtích funguje od včerejška.

Speciální opatření se také činí v rómských čtvrtích v Sofii. Ve čtvrti Fakultět byla dnes údajně klidná situace.


Zdroj: TV bTV
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUdržet virus pod kontrolou: Rusko zintenzivnilo preventivní opatření   
Pridal tk Sobota 21 březen 2020 - 06:28:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rusko postupně rozšiřuje seznam preventivních opatření proti šíření koronaviru. Díky tomu se mu zatím daří mít poměrně nízkou úroveň pozitivně testovaných případů nakažených ve srovnání s ostatními zeměmi, jež infekční nemoc podstatně zasáhla.

Zatímco vyhlášení karantény v Rusku není vzhledem k jeho současné epidemiologické situaci donucovacím opatřením, vláda se čím dál tím víc snaží podnikat kroky zaměřené na prevenci vzniku velkých ohnisek. Počínaje omezením leteckého spojení s evropskými zeměmi a uzavřením pozemních hranic probíhá nyní v rámci zvýšeného dohledu kontrolní měření teploty v metru, na mezinárodních letištích a pracovištích, všichni vracející ze zahraničí jsou nyní posláni do dvoutýdenní karantény. V Moskvě a mnoha dalších městech funguje zákaz masového shromáždění nad 50 lidí. Je pozastaven vstup návštěvníků do všech federálních kulturních institucí, včetně škol – zahajuje se organizace distančního vzdělávání. V metropoli se mimo jiné také staví mobilní nemocnice určená pro zhruba 500 – 600 lidí. V naší fotogalerii můžete nahlédnout do rutiny všedního dne ruských občanů, jež je nyní poznamenána bojem s neviditelnou, ale neméně skutečnou hrozbou.

Zdroj: https://sptnkne.ws/BKbv
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Itálii zemřel rekordní počet lidí. V Polsku vyhlásili kvůli koronaviru epidemii   
Pridal tk Sobota 21 březen 2020 - 06:10:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Itálii zemřelo za den s koronavirusem 627 lidí. Jedná se o rekordní počet obětí za jeden den v této zemi. V Polsku kvůli nemoci vyhlásili epidemii. Srbsko má první oběť.

Jak v Itálii zdůraznil náčelník civilní obrany Andželo Borrelli, lidé „zemřeli s koronavirusem, ale ne kvůli němu“.

Itálie včera předstihla Čínu v počtu celkových obětí nemoci – dnes jejich počet dosáhl 4032.

Borrelli zmínil vysoký počet lidí, kteří se uzdravili. Za jeden den se jedná o 689 lidí. Celkový počet vyléčených dosáhl 5129.

V Itálii se nyní nachází téměř 38 tisíc případů koronaviru, za jeden den tento ukazatel vyrostl o 4670 případů. Včera se nakazilo 4,5 tisíce lidí. Předtím se jednalo maximálně o 3 tisíce lidí denně.

Režim epidemie v Polsku

Polský premiér Mateusz Morawiecki informoval, že jeho země zavádí kvůli koronaviru režim epidemie.

„Zavádíme režim epidemie,“ řekl ve Varšavě premiér na brífinku. Předtím byl v Polsku aktivní režim epidemiologického nebezpečí.

Premiér vyzval spoluobčany, aby dodržovaly bezpečnostní opatření a byli disciplinovaní. Podle jeho slov mají být nejbližší týdny až do Velikonoc „týdny plné disciplíny“.

„Myšlenky na to, že se to mě netýká, jsou myšlenky cizí,“ dodal.

Podle posledních informací je v zemi potvrzených 411 případů koronaviru. Šest lidí zemřelo.

Dříve bylo informováno, že Polsko kvůli šíření koronaviru učinilo rozhodnutí zavřít hranice pro cizince a obnovit hraniční kontroly. Dále bylo zakázáno pořádání akcí, kde se nachází více než 50 lidí a byly uzavřeny vzdělávací zařízení.

První oběť v Srbsku

Srbská premiéra Ana Brnabičová informovala o tom, že její země má první oběť koronaviru. Stal se jí muž (59) z města Kikinda.

Podle slov srbské premiérky má země potvrzených 135 případů nákazy. Od soboty bude v zemi zastavena městská doprava a následně budou uzavřeny kavárny a restaurace.

Brnabičová vyzvala, aby lidé zůstávali doma a dodala, že od neděle večer budou uzavřena obchodní centra.

Zdroj: https://sptnkne.ws/BKb8
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína, Japonsko a Korejská republika uspořádaly zvláštní videokonferenci ministrů zahraničí o pneumonii nového koronaviru   
Pridal tk Sobota 21 březen 2020 - 06:05:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V pátek dopoledne se konala zvláštní videokonference ministrů zahraničí Číny, Japonska a Korejské republiky o pneumonii nového koronaviru. Ministři zahraničí těchto tří zemí si důkladně vyměnili názory na společné zvládnutí epidemie a na podporu praktické spolupráce mezi těmito třemi zeměmi a dosáhli důležitého konsenzu, což ukázalo pevné odhodlání a pozitivní vůli těchto tří zemí spolupracovat při řešení hlavních globálních výzev a udržovat normální výměnu a spolupráci. V Pekingu to dnes řekl mluvčí čínského ministerstva zahraničí Geng Shuang (Keng Šuang).
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2260 sec,0.0601 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,690kB