Sobota 11 duben 2020
Děsivé záběry z pohřbívání rakví s obětmi nákazy COVID-19 na Hartově ostrově v New Yorku...   
Pridal tk Sobota 11 duben 2020 - 06:25:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Děsivé záběry z pohřbívání rakví s obětmi nákazy COVID-19 na Hartově ostrově v New Yorku odhalily na kameře z dronu alarmující nesrovnalost se skutečností a realitou, na kterou naši redakci upozornil dlouholetý zaměstnanec pohřební služby! V těch rakvích mají buď malé děti, anebo jsou úplně prázdné, podívejte se, jak pouze dva chlapi nesou metrákovou rakev s tělem jako lehkou krabici od bot! Radnice New Yorku začala na ostrově pohřbívat tisíce rakví do masových hrobů, práce provádí trestanci z místních věznic v biohazard kombinézách, jde prý o tisíce mrtvých, ale bez příbuzných! A co ty prázdné nemocnice v Německu?

Celý svět dnes oblétly děsivé obrazové záběry z Hartova ostrova v New Yorku, kde místní radnice zřídila masové pohřebiště pro tisíce mrtvých, kteří jsou v obyčejných dřevěných rakvích sendvičově na sebe pohřbíváni do vybagrovaných příkopů. Samotnou ukládku provádí trestanci z místních věznic, kteří jsou navlečeni v biohazard kombinézách a nakladač v příkopu přiváží rakve a trestanci je ukládají do výkopu a zahrnují zeminou ze shora, a to ručně lopatami.

Hartův ostrov sloužil jako psychiatrická léčebna pro ženy, dále sloužil jako karanténa pro nemocné se žlutou zimnicí v roce 1870 a také jako léčebna tuberkulózy, následně na ostrově vyrostl pasťák a věznice pro nezletilé delikventy. Později byly na ostrově rozmístěny rakety protivzdušné obrany Nike Ajax. Největší a nechvalné slávy ostrov dosáhl počátkem 80. let minulého století, kdy na tomto ostrově byly pohřbeny první oběti nákazy AIDS na světě. Ostrov je od té doby opuštěn a slouží jako pohřebiště při epidemiích.

Dva pracovníci překládají rakev jako bedničku s jablky. Video zachycuje celou situaci ještě výstižněji.

VIDE ZDE: https://vimeo.com/406183660

Záběry pohřbívání rakví se zemřelými na nemoc COVID-19 však zachytily něco, co asi mělo zůstat skryto. Do redakce se nám dnes ozval jeden z našich čtenářů, který pracuje v Plzni už dlouhá léta jako zaměstnanec pohřební služby. Dnes viděl v médiích záběry z New Yorku, jak vězni na Hartově ostrově ukládají rakve se zemřelými do vyhloubených příkopů, ale hned na první pohled ho zarazil jeden naprostý a z jeho pohledu fatální nesmysl, který nedává smysl. V určitém čase videa je vidět situace, kdy nakladač na vidlicích přiváží dvě dřevěné rakve a pracovníci v bílých kombinézách je zvedají z nakladače, přenáší kousek dál a ukládají v příkopu vedle dalších již uložených rakví. Pro obyčejného laika na tom není nic divného, ale pro profesionála z pohřební služby to byl okamžitě šok, co na videu spatřil.

Metráková rakev lehká jako krabice od bot

Dva muži totiž zvedli z nakladače metrákovou rakev ve dvou lidech, jako kdyby to byla krabice od bot a lehce ji položili k ostatním rakvím. Čtenář nám k tomu napsal, že kdokoliv někdy zvedal a nesl rakev s mrtvým tělem člověka, tak ví, jak těžce se taková rakev vůbec zvedá ve dvou lidech, s jakým zakloněním musí dva lidé ten metrický cent nést a není možné ohýbat záda při nakládání a skládání metrákové rakve. Na videu je vidět, jak muž vpravo na záběru opatrně a pomalu při ohnutých zádech pokládá, a to bez podřepu, metrákovou rakev. Náš čtenář nám k tomu napsal: “Nechci, abyste to brali jako konspiraci, mohu se mýlit v tom, že v rakvi mohla na těch záběrech být nějaká dost lehká oběť, možná dítě, ale dospělý člověk v té rakvi nemohl být ani náhodou.

Rakev stlučená z prken má asi 20 až 25 kilogramů a mrtvá váha dospělého člověka je tak 80 až 90 kg, je to podle výšky a stáří. Takže v ruce dva chlapi nesou 100, i přes 110 kilo váhy, vím, co to je. Ne, že by se nedalo, ale je to taková hmotnost, že se to zvedá úplně jinak než na videu a pokládá se to v podřepu. Když byste se ohnul v zádech, praskne vám v bederní páteři a skončíte na pohotovosti. Nevím, co v těch rakvích ukládali, ale určitě to nebyla těla dospělých Amíků. To by si ti dva týpci na videu pěkně mákli, prohnuli by se v kolenou při zvednutí i položení rakve, a nenesli by tu rakev jako papundeklovou krabici. Doufám, že vás to zaujme a napíšete o tom článek, možná to bude někoho zajímat. Váš čtenář z Plzně.”

Detail, který unikne 99% veřejnosti, a přitom to mají všichni na očích

Upozornění našeho čtenáře nás opravdu zaujalo, a tak jsme se vydali pátrat. To video jsme snadno našli, jsou to uniklé záběry, které od dnešního rána kolují po celém internetu a našli jsme přesně ten inkriminovaný úsek, o kterém náš čtenář psal. A když se na to podrobně podíváme, zůstaneme úplně v šoku. Je to přesně tak, jak nám napsal. Záběr v čase videa 00:57 zachycuje, jak dva muži přenáší z nakladače rakev tak snadno, jako by v ní nic nebylo, a pokud ano, tak opravdu nějaké malé a hodně lehké tělo. Všimněte si, jak pomalu a snadno muž vpravo pokládá rakev, ohýbá záda a pomaličku pokládá na zem. Američané nejsou žádní hubeňouři, ani ženy, mluvíme zde skutečně o hmotnosti dřevěné rakve plus hmotnosti těla, což je hmotnost spolehlivě nad jeden metrák. A chlap pokládá rakev s opatrností, jako kdyby skládal bedničku s porcelánem. Profesionální funebráci, kteří mají léta zkušeností se zdviháním a pokládáním rakví, při pohledu na záběry z videa nevěřícně zírají na ty borce v bílých kombinézách.

Položme si tedy znovu šokující a znepokojivou otázky, co se to sakra doopravdy děje? Opravdu v New Yorku umírají tisíce lidí denně? Radnice oficiálně uvádí, že márnice v New Yorku jsou přeplněné, nestíhají, a tak přednost v márnicích dostávají zemřelí, kteří mají pozůstalé. Lidé, kteří zemřou a nikoho neměli, tak jdou do masového hrobu na Hartově ostrově. Jenže informace z Hartova ostrova hovoří o tisících rakví, a máme věřit tomu, že tisíce lidí tak zemřeli v naprostém osamocení a bez nikoho, kdo by chtěl jejich těla pohřbít do rodinného hrobu, nebo zpopelnit.

Radnice uvedla, že rakve budou v zemi jen dočasně a později se přesunou na jiné a důstojnější místo. To bude ale zahrnovat exhumaci a bude záviset na době, jak dlouho rakve ze dřeva budou v zemi. New York City je obrovské město, kde je mnoho lidí, kteří žijí single, tak by se dalo říct, není to vyloučené, ale když uniknou na veřejnost záběry z Hartova ostrova a zaměstnanci pohřebních služeb si začnou všímat nesrovnalostí, že ty rakve musí být sakra nějak moc lehoučké, tak naše podezření se začne prohlubovat. A podezření se prohlubuje i v Německu.

Prázdná nemocnice v Berlíně, která podle německých médií má úpět pod náporem pacientů s Coronavirem

Německý blogger Billy Six vyrazil do berlínské nemocnice Virchow, která je ve městě vyčleněna pro ošetřování těch údajných tisíců a tisíců nakažených Němců v kritických stavech. Alespoň takto dramaticky to líčí zdejší německá média. Jenže, když se Billy vydal do nemocnice natáčet, našel jenom liduprázdnou kliniku, bez jediného pacienta, v hlavním městě Německa. Média jsou zaplavena hororovými příběhy o tisícovkách nových případů, Berlín pomalu by šel označit za morovou ránu, jenže v nemocnici, která se má o ty tisíce nebožáků starat, je prázdná a místní zdravotní personál mimo kameru z obav o ztrátu zaměstnání přiznává, že média přehánějí, žádná katastrofa a ani krize se nekoná.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/406218463

Jediné, co připomíná krizi, jsou sedačky v čekárně, kde jsou nápisy, že lidé si mají sedat dále od sebe. Jinak ale nikde nikdo, naprosto bizarní ticho všude a žádné kašlání nemocných lidí, žádný spěch a zmatek lékařů a sester na chodbách, prostě vůbec a naprosto nic. A najednou získáte podezření, že co když ty rakve na Hartově ostrově v New Yorku jsou opravdu tak lehké proto, že jak v New Yorku, tak i v Berlíně prostě ta krize a katastrofa v reálu neodpovídá té katastrofě vykreslované v médiích. A co v dalších zemích, co třeba u vás ve městě v nemocnici? Kolik tisíců nemocných se tam nachází každý den v čekárnách? Něco tady opravdu nehraje a nesedí.

Záznam pořadu na Svobodném vysílači CS


-VK-Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmeričtí námořníci masivně vypovídají smlouvy kvůli nečinnosti Washingtonu během pandemie.   
Pridal tk Sobota 11 duben 2020 - 06:07:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle informací aktivně šířených na sociálních sítích posádky amerických válečných lodí masivně rezignují kvůli lhostejnosti Washingtonu k podmínkám masivní infekce námořníků na palubě dvou amerických letadlových lodí. Uvádí se, že rezignovalo nejméně 100 námořníků a členů posádky, včetně pilotů palubních letadel, zatímco situace se rozrostla.

Situace na palubě americké letadlové lodi Theodore Roosevelt je obzvlášť vážná, kde se nachází více než 300 námořníků a nakažených členů posádky.

Neexistují žádné oficiální komentáře k tomuto tématu z velení amerického námořnictva. Odborníci však nevylučují velmi tragické následky, protože Washington odmítá evakuovat infikované námořníky i když nejméně 80 členů posádky amerických letadlových lodí je ve vážném stavu.

Zdroj: http://avia-pro.fr/news/ekipazhi-amerikanskih-avianoscev-mas...
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěkteří autoři to věděli   
Pridal tk Sobota 11 duben 2020 - 06:05:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Co mne nikdy nepřestane překvapovat na sci-fi literatuře je, jak během času může nabýt jiný smysl a společenský význam. Platí to zejména o klasických dílech dystopického žánru. Ve většině případů jde o příběhy odehrávající se ve smyšlené společnosti --často diktátorské , nespravedlivé a odpudivé—v níž její příslušníci prožívají obludnou noční můru. Když dnes některá z nich čteme znovu, nemůžeme se ubránit pocitu, že jsme ve zrychlujícím se skluzu do budoucnosti, kterou jejich autoři předvídali.

Podobně jako totalita v románu Geprge Orwella 1984 politická korektnost nám ukládá nový newspeak s cílem vymiškovat řeč tak, aby nebylo možné nazvat věci pravým jménem. Když zlo nelze pojmenovat, nelze proti němu bojovat. Naši vládcové nás špiclují na každém kroku. Velký bratr je ve srovnání s americkou National Security Agency pouhý břídil.

Podobně jako občané v Margaret Atwoodové Handmaid’s Tale (Příběh služky) jsme soustavným vymýváním mozků vedeni k tomu, abychom znali své místo a povinnosti, pochopili, že nemáme žádná skutečná práva, přijali určený osud, nevzbouřil se a neutekli.

Podobně jako v Aldoux Huxleyho Konci civilizace (Brave New World) spějeme do báječného nového světa, v němž národní a kulturní identita patří dávné minulosti. Nevzniká genetickou manipulací, jak předvídal Huxley, ale křížením zcela přirozenou cestou. Poddajní, snadno ovladatelní metisové se smíří se svojí podřadností a podrobí se vládnoucí elitě dobrovolně a bez odporu jako nižší kasty vyšším v Huxlyho románu.

Podobně jako v Jean Raspailově Ostrovu svatých připlouvají k nám Středozemním mořem utečenci před bídou a hladem. Máme je uvítat nebo zahnat zpět ? Evropské národy jsou názorově rozpolcené na hlasitou menšinu a mlčící většinu. Když se političtí vůdcové konečně rozhodnou jednat, je pozdě…v Raspailově románu, který není čistou dystopií, ale spíše historií naší budoucnosti.

Co se v těchto příbězích odehrává připadá dnes mnohem bližší nežli předtím. Neboť my se nyní nacházíme před stále naléhavější a znepokojivější otázkou, zda to, co prožíváme je noční můra anebo předobraz naší obludné budoucnosti? Tkanivo společnosti je drceno na prach, mezilidské vztahy se rozpadají, činorodému životu zvoní hrana. Vše se děje pod pochybnou záminkou v panice a v davovém poblouznění. K čemu to povede? Cui bono?

Jak Orwell varoval: «Jestliže chcete mít obraz své budoucnosti, představte si botu dupající do lidské tváře.»

Jan Vítek

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVedení EU kvůli koronaviru zahájilo propagandistickou akci za pomoci lží a manipulací   
Pridal tk Sobota 11 duben 2020 - 06:00:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rada Evropské unie je zděšena: Pochybnosti o Evropské unii a svoboda sociálních sítí, vyzývá k cenzuře

Na Twitteru Rady Evropské unie jsem nalezl dvě pozoruhodné prezentace.
Na té včerejší se Rada snaží dokázat nepostradatelnost Evopské unie.

V emotivní videoprezentaci proklamuje Rada Evropské unie tyto své zásluhy:

1. Stimuluje zdravotnické zásobování
2. Masově investuje do výzkumu vakcín a prostředků diagnostiky
3. Chrání pracovní místa a firmy v zemích EU prostřednictvím pomoci státům a finanční pomocí
4. Chrání naše hranice, zatímco zelené pruhy dál fungují pro základní a zdravotnické produkty
5. Repatriuje tisíce občanů EU
6. Prosazuje masivní ozdravný program, aby ochránila evropské hospodářství.

Ani jedno z tvrzení nedokládá nezbytnost Evropské unie. Jak to bylo a je se zdravotnickým zásobováním dobře víme, hodí se mnohem více slova nepřipravenost, bezradnost. Že investuje peníze občanů jednotlivých států, není zásluha, to činí státy i bez EU. Při této charitě zdaleka nepřijdou zkrátka farmaceutické koncerny a producenti zdravotnických prostředků. Pracovní místa se snaží ochránit jednotlivé státy, ne komise. Pomoc zadluženým státům blokují velké bankovní domy, hlavně německé a nizozemské, které na „pomoci“ chtějí co nejvíce profitovat. O ochraně hranic by měla Rada zcela pomlčet. Není schopna se ohradit ani proti nelegální imigrací, a už vůbec ne proti turecké agresi.

Omezení dopravy kvůli pandemii prosadily jednotlivé státy, představitelé Evropské komise zprvu naopak proti tomu protestovali. Repatriaci prováděly a provádějí jednotlivé státy, a to dokonce solidárně. Pokud tak činí Rada Evropské unie, je to okrajové a nezbytnost její existence to rozhodně nedokládá. Projekt „ozdravného programu“ nikomu nepomohl a těžko někomu pomůže. Dlouhodobě působící restrikce uplatňované EU zejména slabším státům vysloveně škodí, a zcela nesmyslný projekt „zelený úděl“ zůstává stále hrozbou dalšího unijního avanturismu v hospodářství.

Videoprezentace odráží fakt, že Rada Evropské unie se vážně bojí, že občané prohlédnou přinejmenším neefektivnost EU a možná dokonce její škodlivost zejména pro slabší státy.

To je právě to, co konstruktéry projektu Evropské unie děsí. Lidé si mohou vyměňovat názory a informace zcela svobodně. Některé informace jsou chybné, některé dokonce úmyslně nepravdivé. Nepravdivými, překroucenými a účelově vybranými informacemi vytrženými z kontextu se však mediální mainstream jen hemží. A mnoho důležitých informací je v něm záměrně zatajeno.

Proto Evropská komise v čele s Věrou Jourovou (ANO) prosazuje cenzuru pod záminkou boje proti nebezpečným desinformacím. Oni chtějí mít monopol na informace.

Charakterizuje snad něco dokonaleji totalitu než právě potlačování svobody slova?

A právě o tom byl druhý tweet ve formě videoprezentace Rady Evropské unie, který jsem včera našel. Nese hlavní titulek „Fake news o koronaviru se rychle šíří online a snaží se ohrozit naše demokracie a diskreditovat Evropskou unii.“ Lidem z mé generace to sotva může nepřipomenout velmi podobně formulované tvrzení o „štvavých vysílačkách, které se snaží ohrozit socialistické zřízení“. Ty vysílačky se o to opravdu snažily, za tím účelem byly zřízeny a financovány a také se podílely na úspěchu své snahy. To co nazývají „fake news“ jsou ve skutečnosti jen názory, které jsou jim nepohodlné.

Jakési „desinformace“ mají podle propagandy Evropské komise ohrozit jejich „demokracii“ a diskreditovat EU? Je uveden příklad: „Koronavirus je Černobylem EU.“ Debilnější příklad opravdu nemohli najít. Případné srovnání epidemie COVID-19 s Černobylem (sám jsem se s takovým srovnáním nesetkal a nepokládám je za výstižné) totiž není žádná „informace“, tedy nemůže to být ani úmyslně nepravdivá informace, tedy „desinformace“. Je to metafora. Co je to za individua, že se nedokáží vyrovnat s metaforou? Přece, kdyby neměla ani náznak přesvědčivosti, nemohla by jim vadit…! Další „nebezpečná desinformace“ je prý tvrzení, že „virus není nebezpečný“. Tomu přece prakticky nikdo nevěří, nehledě na to, že jde o kategorické tvrzení a každá nebezpečnost má svoji míru.

Další údajná desinformace je, že „Schengen se zhroutil“. To také není žádná „informace“, ale nadsázka neboli hyperbola. Hranice nejsou volně prostupné, to je pravda, jestli to někdo v nadsázce nazývá „zhroucení“, to může být nanejvýš předmětem diskuze, pravdivost nebo nepravdivost nelze dokázat, dokud není přesně definováno, co je to „zhroucení“.

„Oni se snaží vystavovat lidi strachu“, tvrdí Rada Evropské unie a sama se snaží touto svojí propagandou vyděsit. Konstatují: „Ministři zahraničních věcí mají povinnost bojovat proti desinformacím.“ Zobrazen je pak typický eurokrat Josep Borrell s tvrzením: „Čelíme info-demii s nebezpečným vlivem na veřejné zdraví. Budeme pokračovat v řešení desinformací a posilovat naše koordinované úsilí s členskými státy a sociálními médii.“

Jak již víme ze zkušeností, jde o zavádění cenzury, tedy „s členskými zeměmi koordinované úsilí“ potlačovat svobodu slova. Josep Borrell je španělský „socialista“ a vysoký představitel Unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku a bývalý předseda Evropského parlamentu.

„Vy také můžete pomoci“, hlásá videoprezentace s obrázkem dívky hledící na displej mobilu: „a to nesdílením neověřených informací z pochybných zdrojů“. Už nedodávají, že co je ověřené a co pochybné, chtějí určovat oni.

Připomínám svoji zásadu: Bát se mají ti druzí. A tak to také zřejmě je.

Autor: Ivan David

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVědec vyvrátil jeden z mýtů o přenosu koronaviru   
Pridal tk Sobota 11 duben 2020 - 05:52:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pracovník univerzity amerického státu Ohio Sanja Ilic vyvrátil mýtus o přenosu koronaviru jídlem. Varoval přitom, že koronavirem se může člověk nakazit v supermarketu. Oznámil to portál MedicalXpress.

„Koronavirus není žaludeční a střevní chorobou, infekce covid-19 se na jídle nerozmnožuje,“ řekl vědec. Zdůraznil, že viry se nerozmnožují na površích, potřebují živého hostitele.

Varoval přitom, že koronavirem se může člověk nakazit v supermarketu. Aby k tomu nedošlo, doporučuje Sanja dodržování sociální vzdálenosti dva metry a periodické ošetření rukou antiseptiky. Koupenou zeleninu a ovoce je třeba důkladně mýt.

Odborník podotkl, že obavy z nakažení koronavirem při objednávce hotového jídla rozvozem z obchodů jsou zbytečné. Podle jeho slov nebyly dosud hlášeny případy přenosu koronaviru zásilkovou službou z obchodů nebo restaurací.

Zdroj: MedicalXpress
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPutin s Trumpem telefonicky projednali situaci ohledně ropy a dohodu OPEC+. Došlo ale i na koronavirus   
Pridal tk Sobota 11 duben 2020 - 05:48:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kreml informoval o tom, že ruský prezident Vladimir Putin a americký lídr Donald Trump vedli telefonní rozhovor. Uvádí se, že rozhovor byl uskutečněn z iniciativy Washingtonu. O čem dotyční jednali?

Oba lídři měli při telefonickém rozhovoru diskutovat o situaci na světovém trhu s ropou. Rovněž si vyměnili názory na dohodu, která je nyní v rámci OPEC+ v jednání a která má přispět ke snížení produkce za účelem stabilizace světových cen surovin.

„Trump informoval o svých kontaktech s vůdci několika zemí produkujících ropu,“ prohlásili v Kremlu.

Nejvyšší představitelé se navíc rozhodli, že budou pokračovat v bilaterálních konzultacích na toto téma.

Další témata rozhovoru

Prezidenti v neposlední řadě diskutovali také o problému pandemie koronaviru. V této souvislosti ocenili úsilí Ruska a Spojených států v boji proti šíření infekce.

Kromě toho se dotyční dotkli řady bilaterálních otázek, včetně spolupráce ve vesmíru.

Dohoda OPEC+

Dříve země OPEC+ přijaly novou deklaraci o spolupráci na stabilizaci trhu s ropou za předpokladu, že se k dohodě připojí Mexiko. Nová dohoda přitom předpokládá snížení těžby aliance ve třech fázích, a to z úrovně října roku 2018.

V rámci nové dohody bylo Mexiku nabídnuto postupné snížení produkce o 400, 320 a 240 tisíc barelů za den, přičemž země byla připravena snížit ji o 100 tisíc barelů.

Prezident Andrés Manuel López Obrador následně uvedl, že se s americkým lídrem Donaldem Trumpem dohodl na snížení těžby.

Mexiko podle něj sníží těžbu o 100 tisíc barelů, jak bylo původně plánováno, a Spojené státy zase sníží svou produkci o 250 tisíc barelů.

Koronavirus ve světě

Úřady ČLR 31. prosince 2019 informovaly Světovou zdravotnickou organizaci o případech neznámé pneumonie ve Wu-chanu v centrální části země (provincie Chu-pej). Odborníci zjistili původce choroby – nový typ koronaviru. WHO uznala epidemii za mimořádnou situaci mezinárodního významu a dala chorobě oficiální označení Covid-19.
Dne 11. března pak generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO) informoval o vyhlášení pandemie Covid-19.

K dnešnímu dni se po celém světě nakazilo již více než 1,6 milionu osob. Celkem jich nemoci podlehlo přes 98 300 a z koronaviru se uzdravilo přes 366 600 osob.

Zdroj: https://sptnkne.ws/BZyh
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČínská vláda poskytla protiepidemické materiály 131 zemím a mezinárodním organizacím   
Pridal tk Sobota 11 duben 2020 - 05:42:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Zhao Lijian (Čao Li-ťien) dnes v Pekingu řekl, že čínská vláda poskytla protiepidemické materiály 131 zemím a mezinárodním organizacím. Čína bude i nadále poskytovat podporu a pomoc mezinárodnímu společenství v rámci svých schopností.

Zhao Lijian na tiskové konferenci řekl, že čínská vláda až dosud poskytla materiální pomoc 127 zemím a 4 mezinárodním organizacím, včetně lékařských masek, ochranných oděvů a testovacích činidel.

Zhao Lijian dodal, že některé země předložily Číně diplomatickou cestou žádost o komerční nákup materiálů a Čína jim doporučila vývozce. Čínské ministerstvo obchodu také zveřejnilo seznam certifikovaných výrobců zdravotnického materiálu.

Podle statistik čínského celního úřadu dosáhl celkový vývoz hlavních materiálů k boji proti epidemii z Číny od 1. března do 4. dubna letošního roku téměř 10,2 miliardy yuanů, včetně přibližně 3,86 miliardy masek, 37,52 milionů ochranných oděvů a 2,41 milionu infračervených teploměrů a dalších.

Zhao Lijian zdůraznil, že Čína bude nadále posilovat spolupráci s ostatními zeměmi a společně chránit mezinárodní bezpečnost veřejného zdraví.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCelé zdravotnictví USA pod kontrolou firmy Big Pharma   
Pridal tk Sobota 11 duben 2020 - 05:40:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americké centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), je ve skutečnosti vakcínovou společností, nalézající se pod kontrolou společnosi Big Pharna. Ovšem ještě víc se pod kontrolou BiG Pharma nachází Světová zdravotnická organizace (WHO). Ta už pro farmaceutický průmysl není skutečně ničím jiným, než z ponožky spíchnutou loutkou.
Robert F. Kennedy ml.

Zdroj: P.C.Roberts: The CDC is actually a vaccine company


P.C.Roberts: Dogmatická lékařská ortodoxie se pokouší zdiskreditovat účinnou léčbu COVIDU-19

Hydroxychlorochin (HCQ), se už desetiletí používá na léčbu lupusu, malárie a arthritídy. A jak tedy došlo k tomu, že se o jeho vzácných vedlejších účincích začalo mluvit až tehdy, kdy začal být používán i proti COVIDU-19? Nede o akci vakcínové lobby?

https://www.medpagetoday.com/infectiousdisease/covid19/85870?xid=nl_mpt_DHE_2020-04-10&eun=g619645d0r&utm_source=Sailthru&utm_medium=email&utm_campaign=Daily%20Headlines%20Top%20Cat%20HeC%20%202020-04-10&utm_term=NL_Daily_DHE_dual-gmail-definition

Jak je možné, že lékaři, používající k léčbě viru HCQ a ohlašující dobré výsledky této léčby, se nezmiňují o žádných srdečních zástavách?

https://m.washingtontimes.com/news/2020/apr/2/hydroxychloroquine-rated-most-effective-therapy-do/

Ale zato tito lékaři hovoří o tom, že to, co lidi zabíjí, jsou ventilátory.
Než se o věci zmínil prezident Trump, probíhala o tomto slibném léku (HCQ), docela vyvážená debata, a to samozřejmě též i proto, že se tak dlouho už používá. Ale chvíli, kdy se Trump o léku vyjádřil kladně, média džihádisticky zaútočila s jasným cílem lék zdiskreditovat.

Přečtěte si tento lékařem sepsaný článek, nastolující následující otázku: Je možno dovolit lékařské orthodoxii, aby potlačovala účinnou léčbu?

https://www.americanthinker.com/articles/2020/04/medical_advances_minus_the_full_research_apparatus.html
Překlad: Lubomír Man

Zdroj: P.C.Roberts: Dogmatic medical orthodoxy attempts to discredit effective Covid-19 treatment


Překlad: L. Man
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěkteří američtí politici jsou skuteční mistři skrývání   
Pridal tk Sobota 11 duben 2020 - 05:35:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve snaze přesouvat svou odpovědnost na ostatní vyvolali někteří američtí politici několik vln útoků proti Číně. Před několika dny se objevil další klam o tom, že Čína skrývala počet mrtvých a nakažených novým koronavirem. Americký ministr zahraničí Mike Pompeo 8. dubna opět očerňoval Čínu za to, že skrývala počet nakažených. Mluvčí čínského ministerstva zahraničí na to přísně reagoval.

Čína má jedno starověké přísloví, že zloděj křičí, aby chytili zloděje, které se hodí na lidi jako je Mike Pompeo. V situaci epidemie jsou někteří američtí politici skuteční mistři skrývání.

Podle listu The New York Times varovala americká lékařka v lednu USA před epidemií, v únoru předložila výsledky testů americkému dozorčímu orgánu, ale současná vláda vydala příkaz, aby se tyto informace nerozšířily.

Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) 2. března oznámilo zastavení vydávání údajů o počtu testovaných a mrtvých lidí. Američtí uživatelé internetu odsoudili tuto instituci za skrývání epidemie.

Jaká je situace epidemie v Číně? Od 21. ledna čínská vláda každý den zveřejňuje nejnovější údaje a v tom stále pokračuje. Americká vláda může kdykoli získat tyto informace a údaje. V únoru se odborníci z amerického CDC a Státního výzkumného centra pro zdravotnictví také zapojili do inspekční skupiny odporníků pod vedením Světové zdravotnické organizace (WHO), která přijela do Číny, a strávili v Číně 9 dnů, během kterých se všestranně seznámili s čínskou epidemickou situací a s prevencí. Tak co je netransparentní?

Lidé si uvědomili, že téhož dne, kdy Bloomberg News vydaly zainteresované zpravodajství, Světová zdravotnická organizace odmítla bezdůvodné odsouzení o netransparentních údajích čínské strany. Zástupce pro krizové programy WHO Michael Ryan poukázal na to, že různá čínská místa každý den posílají mnoho informací na základě vědeckých důkazů, proto jedna země nemůže Čínu svévolně označit za netransparentní. Prezentoval informace o výzkumu viru, jednu zprávu z Německa, jednu ze Singapuru, jednu z USA a čtyři z Číny.

Je třeba poukázat na to, že Čína zvládla za dva měsíce dostat epidemii pod kontrolu, protože čínská vládnoucí strana rychle rozhodla o podpoře provincie Hubei (Chu-pej) všemi zdravotnickými silami, uzavřela oblasti vážně postižené epidemií a 1,4 miliardy Číňanů se zdržovalo ve svých domovech. Časopis Science vydal před několika dny článek, podle kterého zabránilo uzavření Wuhanu (Wu-chan) v prvních 50 dnech po vypuknutí epidemie nakažení až 710 tisíc lidí mimo Wuhan, což snížilo počet potenciálně nakažených o 96 %. Čína vynaložila velké úsilí a na úrovni nižší než předpovídané snížila poměr mrtvých. To odráží efektivitu čínských protiepidemických opatření.

Lidé, jako Mike Pompeo, kteří chtějí přesouvat odpovědnost na ostatní, ignorují fakta a vědecké závěry. Záchrana životů pro ně není priorita při prevenci epidemie, zajímají se pouze o své politické zájmy.

Počet potvrzených případů nového koronaviru v USA už dosáhl 450 tisíc, z toho 16 tisíc lidí už nemoci podlehlo. Očerňování a přesouvání odpovědnosti na ostatní nepomůže zachránit ztracený čas, další lhaní jenom přináší další ztráty na životech. Tito američtí politici by se měli co nejdřív vrátit na správnou cestu zachraňující životy.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2245 sec,0.0692 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,790kB