Pondělí 27 duben 2020
V květnu otevřou ve Stockholmu muslimský bazén, koupaní bude vhodné pro plavce v celotělovém oblečení. Platí to švédský daňový poplatník   
Pridal tk Pondělí 27 duben 2020 - 10:04:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V květnu otevřou ve Stockholmu první skutečně muslimský bazén. Plavci ho najdou v Järvafieldu se severní části města. Pojme až 3000 osob. Podle manažera projektu P. Seatona bude vhodný pro plavce v celotělovém oblečení.

Jak známo muslimské ženy se běžně koupou v normálním muslimském oblečení, který nedovoluje zvýraznit jejich ženské rysy. Jak bude v tomto případě řešena hygiena (normálně se plavci před vstupem do bazénu mají sprchovat) již ale úřady neuvádí.

Výstavba začala před 2 roky a stavba je zcela hrazena švédskými daňovými poplatníky. Vzhledem k tomu, že většina imigrantů nepracuje je na sociálních dávkách, tak by se dalo říci , že stavba je placena bílými Švédy.

KIP / Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKatyň a pravda o polském teroru   
Pridal tk Pondělí 27 duben 2020 - 07:06:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V dubnu roku 2020 bude Polsko vzpomínat na zastřelení polských válečných zajatců, kteří zahynuli před 80 roky u Katyně rukama NKVD (a, možná, ne NKVD, a možná, ani ne v dubnu roku 1940…).

Nebudu hovořit o tom, že z nějakého důvodu byly ruce zastřelených svázány motouzem, který se vyráběl pouze v Německu, a v tělech zahynulých byly nalezeny pouze kulky ráže 7,65 mm, které se hodily k pistoli typu Walter nebo Browning.

Nebudu hovořit o tom, proč NKVD a Stalin potřeboval zastřelit více než 4 tisíce Poláků u Smolenska, ještě k tomu na území chat NKVD, kdy, kdyby chtěli utajit tyto popravy, bylo mnohem jednodušší a logičtější prostě poslat všechny tyto Poláky daleko-daleko na východ a dát jim možnost beze stop zmizet v sibiřské tajze v četných lágrech GULAGU.

Ostatně, tam by je bylo možné bez problémů zastřelit.

Nebudu hovořit o všech těch nehorázných hloupostech, o nichž žvástají stoupenci přiznání viny NKVD a SSSR za Katyň vůbec, kteří tvrdí, že vychytralí "enkávédéisté", kteří předpokládali blízkou válku s třetí říší, speciálně použíli německý motouz a náboje 7,65 mm, aby tímto "nastrčili" "šlechetné" árijce a přenesli odpovědnost za zastřelení na ně.

Určitě také nebudu hovořit o tom, že poprvé katyňský případ komentoval úřad Josepha Goebbelse, známý svou "objektivitou". Rovněž nebudu hovořit o tom, že Norimberský tribunál odmítl uznat vinu SSSR za Katyň.

Tím spíše nebudu hovořit o tak zvané "katyňské složce", která se objevila u Michaila Gorbačova a která jím později byla předána Borisu Jelcinovi, neboť u kterýchkoliv aspoň trochu spolehlivých odborníků vyvolává pravost dokumentů v ní nesporné pochybnosti.

Memoranda, nasměrovaná ESPČ, Ministerstvu spravedlnosti Ruska a hlavní vojenské prokuratuře RF, která provedla od roku 1990 do roku 2004 šetření trestního případu č. 159, zpochybnila hodnověrnost hlášení L. Berii Stalinovi č. 794/B z " _ " března roku 1940 s návrhem na zastřelení 25 700 polských občanů, a také zprávy předsedy KGB A. Šelepina N. Chruščovovi č. 632 š ze 3. března 1959 o údajně provedeném zastřelení v roce 1940 21 857 polských občanů, jež jsou základními dokumenty, údajně potvrzujícími fakt zastřelení Poláků v roce 1940.

Zeptám se pouze na to, jak se Polsko vůbec ocitlo na území západního Běloruska a západní Ukrajiny, které ovládalo od roku 1920 do roku 1939?

Prostě zaútočilo v roce 1920 na sovětské Rusko, anektovalo tyto země a ignorovalo všechny návrhy západních velmocí a nótu britského ministra zahraničních věcí lorda George Curzona z 11. července 1920, podle níž měla polsko-sovětská hranice procházet přes Grodno, Jalovku, Nemirov, Brest-Litevsk, Dorohusk, Ustilug, východně od Grubešova, přes Krylov a dále západně od Ravy- Ruské a východně od Přemyšle po Karpaty.

Na těchto územích se 19 let prováděla politika bezohledné polonizace, která ve skutečnosti vyústila do politiky absolutně zvířeckého státního teroru ze strany polských úřadů a kolonistů ve vztahu k Bělorusům, Židům, Ukrajincům, Rusům a lidí dalších národností.

O tom, že je to tvrzení, v podstatě, dokonce příliš měkké, svědčí četné požadavky jménem Běloruské rolnicko-dělnické hromady, které přicházely na jméno ministra obrany a jiných vyšších úředních osob Polska málem každý den.

Mimochodem, právě kvůli tomu v noci byly na 15. ledna 1927 mezi členy Hromady provedeny hromadné prohlídky a zatýkání. A tehdejšími polskými "demokraty" bez jakéhokoliv souhlasu Sejmu bylo zatčeno vedení Hromady - poslanci Bronislav Taraškevič, Simon Rak-Michajlovský, Pavel Vološin i další. A 21. března byla Hromada zakázána …

O tom hovoří i dokumenty, jež jsou k článku přiloženy (pozn. překl.)

Samozřejmě že takové postupy Varšavy vůči "místnímu" obyvatelstvu západního Běloruska nemohlo u něj nevyvolat hromadné protesty. Historici napočítali několik stovek velkých a drobných povstání Bělorusů za téměř dvacetileté polské meziválečné období. Na tyto masové protesty Varšava reagovala trestními expedicemi, vojenskými a polními soudy a koncentračními tábory, z nichž nejznámějším byl tábor v Bereze Kartuské.

Ale nyní v Minsku, s jeho aktivním směřováním "do Evropy", vůbec nechtějí na ta zvěrstva vzpomínat a zrazují tak památku na své předky, kteří šli na smrt kvůli osvobození se od polských zvěrstev.

Zvláště aktivně Bělorusové povstali při přiblížení se Rudé armády v září roku 1939. V běloruském městečku Skidzel místní obyvatelstvo povstalo proti polské administrativě, když se doslechlo o přiblížení jednotek RKKA. Mnozí obyvatelé za to zaplatili svými životy. Povstání bylo potlačeno polskými hulány, četníky a členy polských nacionalistických stran, kteří vystoupili jako dobrovolní poradci armády a četnictva. Připomenu, že to všechno se stalo, když už byl Wehrmacht nedaleko od Varšavy. Ale "chrabří" polští vojáci dali před střetem s agresorem přednost "hrdinskému" masakrování žen, dětí a starců...

Historik N. Mališevský:

"V malém městečku se rozpoutal velký masakr. 30 lidí karatelé ihned zastřelili. Stříleli i ty, kteří se prostě nachomýtli. Před zastřelením je týrali: jedněm vypichovali oči, jiným řezali jazyky, třetím lámali pažbami prsty na rukou … Nerozlišovali muže i ženy. Všechny nahnali do pravoslavného chrámu, přinutili je si lehnout tváří dolů, bili je pažbami po hlavách, nutili líbat půdu a přitom křičeli: "Je to naše země, polská, vy na ní žít nesmíte!". Zatím co jedni karatelé trápili Bělorusy u pravoslavného chrámu, jiní šli po městě.

Tím tragedie malého městečka neskončila. K večeru z těch dvou set osob, které proležely celý den u pravoslavného chrámu, vybrali 70 "nejaktivnějších povstalců" a hnali je na popravu … Když první pětici zmučených lidí vyhnali z davu odsouzených a postavili je na popravu, za lesíkem se ukázal tančík s rudou hvězdou na bočnici. To na pomoc povstalcům v Skidzeli pospíchal rychlý oddíl RKKA v čele s kapitánem Čerňavským - dva obrněné vozy a dva tanky. Byly naplněny zbraněmi. Kapitán Čerňavský vyzbrojil těmito zbraněmi zemědělce z okolních vesnic. S jejich pomocí byl Skidzel úplně očištěn od polských karatelů 20. září 1939".


Stojí zato se také zeptat dnešní Varšavy na to, proč se nijak nepokouší spolehlivě identifikovat ostatky těch Poláků, kteří byli nalezeni v Katyni. Neuvěříte, ale doposud se to podařilo udělat pouze u několika desítek, i když s moderními technologiemi by toto nečinilo žádné problémy.

Zdá se, je tomu zcela přesně naopak.

Dokonce i když právě NKVD ve skutečnosti popravilo nějaké Poláky v Katyni a na jiných místech, ti vůbec nebyli "zlatí a stříbrní". A nebyli také, pochopitelně, polskou elitou.

Ale byli to ti samí polští policajti, huláni, nacionalisti, kteří krutě a zvěrsky likvidovali obyvatelstvo západního Běloruska a západní Ukrajiny v době nucené polonizace v letech 1920-1939.

Právě proto jejich potomci a oficiální Varšava až tak nechtějí určovat totožnost zahynulých. Kdopak by chtěl přiznávat fakt, že v Katyni leží ostatky karatelů a katů? A ještě k tomu něčích příbuzných, kteří jsou dnes spokojenými občany Polska?

Současná oficiální Varšava pravdu nepotřebuje. Potřebuje lež.

Wojciech Komorowski

Zdroj: Nová republika vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerická tajná služba varovala před epidemií ve Wuhanu dříve než Číňané identifikovali první případy   
Pridal tk Pondělí 27 duben 2020 - 06:59:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americká propaganda se intenzivně snaží svalit vinu za koronavirus nCoV19 a epidemii onemocnění Covid19 na Čínu. Neustále posloucháme historky, jak epidemie začala v Číně, jak za to může čínská polévka z netopýrů, nebo jak za to může čínská biologická laboratoř ve Wuhanu. Jak by měla Čína zaplatit kdekomu na světě stovky a tisíce miliard dolarů jako odškodnění.

K podobným výkřikům o povinnosti Číny vzít na sebe vinu a zaplatit stovky a tisíce miliard dolarů odškodnění kdekomu se připojuje nejen Prezident USA Donald Trump, ale i jednotlivé americké státy, různí zejména američtí právníci a agenti amerických tajných služeb v médiích různě po světě (například spolupracovníci amerických tajných v německém magazínu Bild minulý týden).

Všechna fakta ale ukazují čím dál jasněji na USA, jako na skutečného původce dnešní pandemie koronaviru nCoV19. Podle všech dostupných fakt a informací, vypukla dnešní pandemie koronaviru v USA někdy na jaře 2019, tedy více než před rokem a více než půl roku před prvními případy v Číně. V létě 2019 totiž v USA byla epidemie „záhadného onemocnění“, které mělo zcela totožné příznaky a následky jako Covid19. Jen to USA nikdy nepřiznaly a přišly s báchorkou o nemoci z e-cigaret, s báchorkou o nemoci, která se neobjevila nikde jinde na světě, ani jednou, ani v jedné jediné zemi světa. V létě 2019 došlo v USA k velkému nárůstu případů tohoto „záhadného onemocnění“, kdy zdraví, silní a relativně mladí lidé měli Covid19. Ehm, pardon, e-cigaretózu. V počtech tak velkých, že už to i americká vláda musela začít vyšetřovat. (A jak zmíněno, americká vláda ihned přišla s báchorkou o nemoci z e-cigaret.)

Prakticky vzato, je téměř jisté, že kromě těchto mladých, zdravých a silných lidí onemocnělo již v létě 2019 hodně starších, jinak nemocných lidí na tuto „záhadnou nemoc“, dokonale stejnou v příznacích i následcích s koronavirem a nemocí Covid19. Ale u starších a jinak nemocných lidí to nikdo neřešil. Ani když ti lidé umřeli na koronavirus Covid19, pro americký trh přejmenovaný na „e-cigaretóza“. Protože u starších a nemocných lidí je úmrtí na zápal plic běžný. Takže s velikou pravděpodobností již na jaře 2019 trpěli nemocí Covid19/“e-cigaretóza“ stovky a tisíce starších a jinak nemocných lidí. Řada z těchto lidí bezpochyby na Covid19 již tehdy v USA umřela. Až když začaly přibývat masově případy mladých, zdravých, silných lidí s vysokými horečkami, záchvaty kašle, vážnými problémy s dýcháním a s vážným poškozením plic i dalších orgánů, teprve tehdy se začalo v USA alespoň s nějakým vyšetřováním.

Toto „vyšetřování“ probíhalo v létě 2019. A připravilo uklidňující krycí historku o riziku e-cigaret.

Ale tak úplně v klidu americká vláda nebyla. Během vyšetřování „e-cigaretózy“ americká vláda uzavřela svoji armádní biologickou laboratoř nejvyššího stupně bezpečnosti ve Fort Detrick. Asi tam v kantýně prodávali špatné e-cigarety, že? Ale kdepak, v armádních laboratořích ve Fort Detrick více než rok nefungovala dekontaminace odpadních vod. Takže je téměř stoprocentně jisté, že se z této laboratoře dostaly do světa různé viry a bakterie z té nejnebezpečnější skupiny virů a baktérií.

Americká vláda sice tvrdila, že z Fort Detrick neunikl žádný virus ani baktérie, i přesto, že tam rok nefungovala dekontaminace. Ale tomu může věřit jedině pražská kavárna, americký konzument z fastfoodu, redaktor České televize nebo jiný tupý živočich bez špetky kritického myšlení.

Dokonce i mainstream media uvedla ve své době, že po povodních v létě roku 2018 bylo dekontaminační zařízení ve Fort Detrick „špatně fungující“. Pozdější zprávy přišly s krycí historkou, že jen „ne zcela přesně byly dodržovány předpisy“. Což je zase jen další zcela zřejmá hovadina. Protože to by muselo znamenat, že při povodních v létě 2018 se ve Fort Detrick rozmočila úřední lejstra a pak tam rok nemohli dávat správně razítko, pročež byla laboratoř ve Fort Detrick v srpnu 2019 uzavřena. No tak to jistě! ;-)

Dekontaminační zařízení tedy ve Fort Detrick nefungovalo správně rok. Rok unikaly z této top security laboratoře ty nejnebezpečnější viry a baktérie. Na jaře 2019 již téměř jistě starší a jinak nemocní lidé často onemocněli nebo umřeli na koronavirus Covid19 („e-cigaretóza“). Ale u starých a nemocných lidí tehdy ještě nikdo nevěnoval pozornost úmrtím podobným úmrtím na zápal plic. O koronaviru se totiž ještě obecně nevědělo a (jinak běžným) úmrtím starých a nemocných na zápal plic a podobná onemocnění tak nikdo nevěnoval pozornost. V létě 2019 ale již byl počet případů i u mladých a zdravých lidí s Covid19/e-cigaretóza tak velký, že bylo zahájeno „vyšetřování“. V srpnu 2019 americká vláda uzavírá na několik měsíců laboratoře ve Fort Detrick, kvůli rok nefungujícímu dekontaminačnímu zařízení, ehm, pardon, vlastně kvůli špatnému razítkování lejster. ;-)

Pozn.: Pokud to čte nějaký absolvent univerzity genderových nebo sociálních studií, pak jedna faktická – kdyby rok nefungující dekontaminační zařízení v top security biologické laboratoři znamenalo nulový únik virů, pak by bylo zcela zbytečné vůbec pořizovat jakékoli dekontaminační zařízení do jakékoli biologické laboratoře nejnebezpečnějších virů.

Ale zpět k vyprávění tohoto příběhu Tobě, inteligentní čtenářko a inteligentní čtenáři.

V září 2019 jsou již potvrzení případy Covid19 („e-cigaretózy“) i přímo v armádě USA.

Na konci října 2019 se konají světové armádní hry ve Wuhanu. Za účasti armádních sportovců z USA.

Až donedávna jsem se domníval, že k rozšíření nákazy „e-cigaretózou“ v čínském Wuhanu došlo nedopatřením při účasti nějakého nakaženého armádního sportovce z USA. Ale tato verze dostala nedávno vážné trhliny. A je pikantní, že právě díky snaze USA obvinit Čínu.

První onemocnění na Covid19/“e-cigaretózu“ v Číně se objevují na konci listopadu 2019, zhruba měsíc po celosvětových armádních sportovních hrách, konaných za účasti vojáků USA. Potud by vše sedělo na rozšíření koronaviru americkými vojáky do Číny z nedbalosti. Ale to by USA nesměly ve svém křivém obviňování Číny přicházet s tak pitomě vyfabrikovanými „důkazy“ a historkami na podporu své snahy vyvinit sebe samotné ze všeho pomocí obviňování nevinné oběti.

Pozn.: I skutečnost, že první případy Covid19/“e-cigaretózy“ se hned po USA objevily v říjnu 2019 v Itálii. I tady mohlo jít o nevědomé zavlečené amerického koronaviru nCoV19 americkými turisty nebo americkými vojáky sloužícími v Evropě.

Ale jako obvykle, kdy se pachatel snaží potvrdit vlastní alibi a přináší nové a nové detaily své vylhané historky, a ty detaily jsou pitomější a pitomější a víc a víc naopak prokazují vinu lháře, tak i USA a jejich propaganda se vydaly na tuto smutnou cestu, která obvykle vede k tomu, že přitroublý pachatel se usvědčí sám tím, že se zamotá do vlastních nesmyslných lží.

Před několika dny odpálily americké tajné služby naprostou bombu, která zcela likviduje jakákoli americká obvinění proti Číně.

Nejprve fakta, pak ona odpálená bomba.

Čína první případy onemocnění novým koronavirem zaregistrovala na konci prosince 2019. Případ z konce listopadu 2019 byl až zpětně identifikován jako první dohledaný pacient v Číně. Takže tedy – na jaře 2019 běží „záhadné onemocnění“ v USA; v létě toto „záhadné onemocnění“ (v příznacích i následcích zcela shodné s koronavirem Covid19) dosahuje v USA takových rozměrů, že se jím zabývají alespoň formálně úřady; v srpnu 2019 americké úřady uzavírají vojenskou biologickou laboratoř nejnebezpečnějších virů a baktérií kvůli rok nefungující dekontaminaci; v říjnu 2019 se objevují první případy „záhadného onemocnění“ v Itálii; na konci října 2019 jsou světové armádní hry ve Wuhanu; v prosinci v Číně identifikují nový virus způsobující nemoc Covid19.

A ta bomba? Jste připraveni? Ano? Táááááák - - - chvíle napětí - - - ještě trochu - - - tak jo, tady to je:

V LISTOPADU 2019 VARUJE TAJNÁ SLUŽBA AMERICKÉ ARMÁDY, ŽE KORONAVIRUS COVID19 BUDE SVĚTOVÝ PRŮSER. Pouhý měsíc před tím, než si zbytek světa vůbec všimne nového koronaviru přenosného na člověka a onemocnění s ním spojeného. Ale zato téměř rok a čtvrt poté, co v USA přestalo fungovat po záplavách dekontaminační zařízení v armádních laboratořích ve Fort Detrick. Měsíc před tím, než si kdokoli na světě všiml nového koronaviru, tak už před tímto virem varuje americká armádní tajná služba v tajné zprávě. Ale zato tři čtvrtě roku poté, co v USA propuká onemocnění „e-cigaretózou“/Covid19 u starších a nemocných lidí a pouhých čtvrt roku poté, co se Covid19/“E-cigaretóza“ rozšíří tak masově, že se vážné onemocnění objevuje masově i u mladých a zdravých lidí a americká vláda musí provést formální „vyšetřování“ a přinést veřejnosti krycí, vybájenou historku.

To je jako když v „Hříšných lidech města pražského“ přijde rada Vacátko za podezřelým a zeptá se ho „Kde jste byl v pátek večer?“ a on vykřikne „Já ho nezapíchnul, pane inšpektore“ ještě dřív, než kdokoli zmíní vraždu natožpak vraždu nožem.

Ale ve Wuhanu ani v Číně tehdy, v listopadu 2019 ještě nikdo žádnou novou nemoc, žádný nový virus nezaregistroval. Nikdo si nevšiml podivných úmrtí. Na rozdíl od USA, kde úřady dokonce vedly vyšetřování již v létě 2019 (ale nikoho nevarovaly). Toho, že některá úmrtí jsou zcela rozdílná od běžných onemocnění a že jde o nový virus, si v Číně vědci a lékaři povšimli až v prosinci. A poté, co čínští lékaři zpětně vystopovali první případy v Číně, ve Wuhanu, tak zjistili, že první pacient ve Wuhanu byl na konci listopadu 2019. Ale už před tím varovala americká armádní tajná služba, že se ve Wuhanu rozšíří nový virus, nebezpečný a přenosný na člověka, a že epidemie tohoto viru ohrozí celosvětovou stabilitu.

https://en.wikipedia.org/wiki/2019%E2%80%9320_coronavirus_pandemic_in_mainland_China#Discovery

The first confirmed patient started experiencing symptoms on 1 December 2019,[96] though the South China Morning Post later reported that the first case may have been a 55-year-old patient from Hubei province as early as 17 November.[97][98][99] More recently, on 27 March 2020, news outlets citing a government document reported that a 57-year-old woman, who started having symptoms on 10 December 2019 and subsequently tested positive for the coronavirus disease, was described in The Wall Street Journal on 6 March 2020, may have been patient zero in the coronavirus pandemic.[100][101] Although the first confirmed patient did not have any exposure to Huanan Seafood Market, an outbreak of the virus began among the people who had been exposed to the market nine days later.[102][103] On 26 December, Shanghai PHC received a sample of a patient with unknown pneumonia from Wuhan CDC and Wuhan Central Hospital and started an investigation to the sample which was later confirmed to contain a new coronavirus.[102]

The outbreak went unnoticed until a cluster of unknown pneumonia cases was observed by Zhang Jixian,[104] director of the Department of Respiratory Medicine at Hubei Hospital of Integrated Traditional Chinese and Western Medicine,[105] whose experience fighting SARS in 2003 kept her alerted about a public health emergency. On 26 December 2019, a couple of seniors who lived near Zhang's hospital came to her for their fever and cough. The CT scan results of the couple's thorax showed unusual changes in the lungs which were different from those in any known viral pneumonia. Zhang saw the couple's son and found similar conditions. On the same day, a patient from Huanan Seafood Market that Dr. Zhang saw also had the unusual conditions.[106]

Konec citace

Takže tedy první případ, kdy byla onemocnění věnována pozornost a kdy bylo podezření na nový typ onemocnění a nový virus bylo období někdy mezi 1. prosince 2019 a 10. prosincem 2019.

A někdy na konci listopadu 2019 již měla americká armádní tajná služba sepsanou zprávu o tom, že se Wuhanu rozšíří koronavirus a bude to ohrožení pro celý svět. Americká armádní tajná služba věděla o koronaviru Covid19 a o tom, že se rozšíří v čínském Wuhanu, několik dní před tím, než se v Číně první případ koronaviru Covid19 vůbec vyskytl.

Takže tedy americká armádní tajná služba VĚDĚLA O KORONAVIRU NOVÉHO TYPU PŘENOSNÉHO NA ČLOVĚKA A VAROVALA, ŽE ŠÍŘENÍ TOHOTO NOVÉHO, SVĚTU TEHDY JEŠTĚ NEZNÁMÉHO VIRU MŮŽE ZPŮSOBIT SVĚTOVOU EPIDEMII.

V LISTOPADU 2019 AMERICKÁ VOJENSKÁ TAJNÁ SLUŽBA VĚDĚLA, ŽE V PROVINCII WUHAN SE MASOVĚ (ROZ)ŠÍŘÍ KORONAVIRUS A NEMOC COVID19. JEŠTĚ PŘED TÍM, NEŽ SE VŮBEC KORONAVIRUS V PROVINCII WUHAN OBJEVIL.

Zdroj: https://abcnews.go.com/Politics/intelligence-report-warned-coronavirus-crisis-early-november-sources/story?id=70031273

Shrnuto: Je vysoce pravděpodobné, že k rozšíření koronaviru Covid19 z USA do Wuhanu nedošlo náhodou nebo nedbalostí. Skutečnost, že americká armádní tajná služba věděla o tom, že tato epidemie vypukne ještě dříve, než vůbec epidemie započala prvním případem (navíc identifikovaným až zpětně, první v čase zaznamenaný případ v Číně byl až v prosinci 2019), to vše jasně dokazuje, že americká armádní tajná služba National Center for Medical Intelligence (NCMI), „dceřinná agentura“ agentury Defense Intelligence Agency (DIA) věděla, že ve Wuahnu vypukne epidemie koronaviru Covid19 ještě před prvním případem ve Wuhanu. A proto je tato americká tajná služba přímým pachatelem nebo významným spolupachatelem, proto je právě americká tajná služba tím, kdo ve Wuhanu koronavirus Covid19 vědomě, úmyslně a cíleně rozšířil nebo se na celé operaci významně podílel.

Případ uzavřen. Americká armádní biologická laboratoř nechala uniknout nebezpečný virus Covid19 do světa. První onemocnění byla masově v USA. Následně se virus šířil i v Itálii. Americké tajné služby pak vědomě rozšířily virus v Číně, aby právě na Čínu mohly ukázat jako na viníka.

Tak to jsem vážně zvědav, z čeho budou předlužené USA platit celému světu ty stovky a tisíce miliard Euro, Juanů, Rublů, korun a dalších a dalších měn v rámci celosvětového finančního odškodnění ze strany skutečného a navíc vědomého a úmyslného pachatele pandemie Covid19.

Tato světová ekonomická krize i všechna onemocnění a úmrtí na koronavirus Covid19 jsou výsledkem absolutního šlendrijánství v laboratořích Fort Detrick (srovnatelného snad jen s tím ukrajinským hlupákem v Černobylu) a naprosté zločinné nezodpovědnosti amerických tajných služeb snažících se zakrýt vinu USA rozšířením viru po celém světě.

Post Scriptum: Doplňující, nepřímý ale významný podpůrný důkaz toho, že koronavirus Covid19 se nejprve rozšířil v USA pak přinesly i výsledky plošného testování obyvatel v jednom americkém okrese. Podle těchto výsledků američtí odborníci usuzují, že celkový rozsah nákazy může být v USA 50-80x vyšší než uvádí oficiální čísla. Pokud porovnáme takový rozsah se známými údaji o rozsahu nákazy v jiných zemích, ať již Itálie, Španělsko, Čína nebo jiná zasažená země, pak je vysoce pravděpodobné, že by se nákaza v USA nemohla rozšířit natolik, pokud by se šířila teprve od února nebo března 2020. Ale při šíření, dlouho nepozorovaném, nebo spíše dlouho zamlčovaném, může být takovýto rozsah rozšíření nákazy v USA právě v případě, že se tam nákaza šíří mnohem déle. Třeba od povodní a poškození dekontaminačního zařízení ve Fort Detrick, že?

https://abcnews.go.com/Health/antibody-research-coronavirus-widespread/story?id=70206121

Podrobný přehled a zdroje ke všem výše zmíněným faktům jsem zpracoval v článku „Koronavirus nCoV19 / Covid19 – Stručná Chronologie“, např.:

http://www.novarepublika.cz/2020/04/koronavirus-ncov19-covid19-strucna.html

https://voxpopuliblog.cz/koronavirus-ncov19-covid19-strucna-chronologie/

http://www.czechfreepress.cz/zdravi/koronavirus-ncov19-covid19-strucna-chronologie.html


Michal Brand

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠVÉDSKO OBĚTOVALO SVÉ SENIORY: EPIDEMIE KORONAVIRU JAKO ŘEŠENÍ PENZIJNÍ REFORMY?   
Pridal tk Pondělí 27 duben 2020 - 06:56:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zdravotní sestra Sonja Aspinen popisuje odvrácenou tvář švédské strategie boje s epidemií: "staří lidé jsou obětováni". Ve Stockholmu je v 75 % domovů důchodců nákaza, 30 % obětí koronaviru jsou právě obyvatelé těchto zařízení.

Na předměstí Stockholmu se v nemocnici stará hlavně o staré lidi, kteří jsou nakažení a mají jen malou šanci se uzdravit. Mnozí se ji i na to ptají: zda se uzdraví. Podle Sonji jsou ale tito lidé obětováni, je ráda, že její nejbližší příbuzní žijí ve Finsku.

Sonja má po domácku vyrobené ochranné pomůcky, v nemocnici došly zásoby lékařských ochranných pomůcek, dle její výpovědi nemoc navíc rozšířil personál. Ve Švédsku se považuje 48-hodinová karanténa za dostatečnou, po dvou dnech od negativního testu je povinnost se vrátit do práce.

"Švédsko potřebuje migranty jako pečovatele, problém je ale nedostatečná znalost švédštiny". Podle pečovatelky za šíření nákazy v domovech důchodců mohou částečně i ti pečovatelé, kteří mají nedostatečné vzdělání a ubohé znalosti švédštiny.

Zdroj: Yle.fi
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCo nás po zdolání epidemie může dál ohrožovat? Bude sledování lidí již trvalým stavem?   
Pridal tk Pondělí 27 duben 2020 - 06:51:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jak pravil jednou jeden moudrý rabín - a ujalo se to, protože je to pravda přímo božského rozměru - všechno je jinak. Například je to tak, že ekonomové, hospodářští a finanční analytici, a konečně i politici po celém světě si začínají uvědomovat, že obávaná pandemie způsobuje do této chvíle více škod v národním hospodářství, než na samotném obyvatelstvu. Těžko se to řekne příbuzným někoho, kdo zemřel právě v této době, a sdělovací prostředky z něho udělaly oběť nového viru. Ale je to tak.

Začíná převládat názor, že to nejhorší stran nové epidemie je za námi. To také není úplně přesné. Viru mohou klidně narůst ještě „druhé zuby“ a statistiky nakažených a zemřelých budou stoupat znovu. O novém viru toho zatím víme tak málo, že další vývoj je stále ve hvězdách. Je proto nutné zůstat ve střehu, nepolevovat, a bránit se dál.

A týká se to opravdu všeho. Jak možného původu viru a skutečné úmrtnosti (kterou virus bezesporu má), tak i jeho devastujícího účinku na světové hospodářství, který nejvíce postihuje zejména demokratickou část planety. Všimněte si, že např. v islámských zemích je nakaženost všeobecně nižší. Virus není nebezpečím jen ze zdravotního hlediska. Jeho zvláštní přidaná hodnota vychází najevo, podíváme-li se na četnost výskytu i rychlost jeho šíření právě v západních demokraciích. Všechny souvislosti jsem se snažil objasnit v nedávném článku „Koronizace našich životů“, jenže jeho rozsah mi neumožnil probrat celou věc do hloubky tak, jak by si zasluhovala. Berte tedy tento text jako volné pokračování předchozího článku.

Bývá nevyhnutelné, že v nouzovém stavu vlády více či méně omezují demokratické svobody svých občanů. Obyvatelstvo nic nenamítá, a má to určitě svůj smysl. Jistě, množství omezení závisí na povaze a naléhavosti nouzového stavu. Otázkou zůstává, jsou-li opravdu všechna omezení tou správnou reakcí vlády na příchod toho či onoho krizového stavu. Zejména takového, který se podobá válečnému stavu, i když nikdo nikomu žádnou válku formálně nevyhlásil. Z tohoto hlediska bychom měli uvítat obnovení alespoň některých kontrol na státní hranici a vládě za to poděkovat.

Není to příliš povznášející zjištění, ale lidskou civilizaci zbytečně často žene kupředu vzájemný boj. Ve jménu čehokoli nebo kohokoli. Znamená to, že válkám se asi jen tak jednoduše nevyhneme. Ani těm dnešním, ani těm budoucím. Člověk je od přírody tvor vynalézavý, a platí to i v tomto případě. Celý technologický pokrok je už od nejstarších dějin úzce svázán s vývojem stále dokonalejších způsobů zabíjení. Zvláště v posledních desetiletích jsme se naučili propojovat všechny myslitelné vědní disciplíny, jenom proto, abychom si opět zaválčili. Až jsme se dopracovali k tzv. hybridní válce.

Je to víceúrovňový konflikt, říkají vojenští odborníci. Ke konvenční válce přibývají netradiční způsoby vedení boje. Speciální jednotky, partyzánská válka, jinak guerilla, čím dál tím častější terorismus. Pokusy o obcházení platných dohod o zákazu biologických a bakteriologických zbraní nejrozmanitějšími způsoby. K tomu Ideologické podvracení a rozvracení protivníkova myšlení způsoby, o kterých se Hitlerovi a dr. Goebbelsovi ani nezdálo. A konečně, k nejnovějšímu „vylepšení“ hybridní války došlo přiřazením faktorů, kterým se říká ekonomické.

Podotýkám, že ani samotnou hospodářskou válku nelze brát na lehkou váhu. Nedávnou čtyřicetiletou „studenou“ válku jsme považovali také především za hospodářskou, jenže stačilo málo, a mohla z ní být válka tak horká, že bychom ji nemuseli přežít. Na konci každé války byli, jsou a vždycky budou vítězové a poražení. A co víc, vítězové novodobé hybridní války si nakonec mohou odnést mnohem podstatnější válečnou kořist, než jakou by získali klasickým vojenským vítězstvím a následnou okupací.

Bránit se v podobné situaci vyhlášením nějakého druhu nouzového stavu je tedy první povinností každé vlády, která vznikla demokraticky. Jenže moderní hybridní válce se říká hybridní proto, že používá doslova propletenec nových a netradičních způsobů, jak náš demokratický systém nabourat, rozložit, a nakonec způsobit chaos, který pak může ve jménu obnovy nezbytného pořádku skončit nastolením zbrusu nové diktatury, samozřejmě takové diktatury, která bude vyhovovat nepříteli.

Vraťme se však k základní myšlence tohoto článku. Předpokládejme, že se nám primární zbraň nepřítele, tj. nový virus, podařilo odrazit, a začneme sčítat škody. Ale než tohle uděláme, musíme si uvědomit podstatu a šíři celého útoku. Zásadní je nejprve odhalit a pojmenovat nepřítele. O tohle jsem se už ve svém shora zmíněném článku pokusil, a nebudu to proto opakovat. Z provedeného rozboru by mělo být zřejmé, v kolika oblastech našeho života jsme byli zasaženi, co je už za námi, a kde nám ještě tikají skryté časované bomby.

Co nás po zdolání epidemie může dál ohrožovat? Na jednom z prvních míst to bude program na sledování našich mobilů za účelem vystopování lidí, s nimiž se mohl setkat člověk virem již nakažený. Pro původní účel možná v pořádku, ale hrozí nebezpečí, že když už ho zde jednou máme, bude nenápadně provozován pro jiné účely i později. Podobně, jako jej už běžně používají vládci Číny v orwelliánském systému udělování tzv. kreditů občanské poslušnosti. Hovořím o nebezpečí, které bychom neměli ignorovat. Mohlo by rychle smést celou demokratickou společnost rovnou do pekel.

Vypadá to, že se blíží doba, kdy bude nejlépe naše chytré telefony buď prostě zahodit, anebo je používat jako jsme to kdysi dělali s pevnými linkami a zkusit žít tak, jak jsme žili před vynálezem komunikační mobility. Dobře vím, že to lze těžko provést např. mezi podnikateli a jejich zaměstnanci, ale stejně, nejméně jedné třetině našich obyvatel (včetně většiny seniorů) by to vrátilo dávno ztracenou svobodu být jinde, než je zrovna jejich telefon. A my bychom mohli opět chodit třeba na záchod, do sprchy či do obchodu bez telefonů.

Dalším případem je útok na platební hotovost. Záminkou je, že viry přežívají pár dní i na bankovkách. Ano, ale stejně přežívají i na vašich telefonech, anebo kartách, kterými platíte, protože do nich stejně buď nekontrolovaně chrchláte, anebo je stále oťapkáváte nesterilními prstíky. Zde musím citovat prezidenta Václava Klause, který na březnových stránkách Zpravodaje (zvaného Newsletter) svého institutu IVK řekl: „Klasický příklad je útok na hotovost. Tady je přece obrovský tlak už delší dobu, je to základní cesta k okleštění svobod člověka. Leckde se už dnes ruší bankovky s vysokou nominální hodnotou, v některých zemích severní Evropy se už hotovost nepoužívá vůbec. Jdete si koupi sirky a musíte zaplatit kartou. Tento vývoj bude urychlen. Obávám se, že bude nesmírně posíleno sledování lidí. Že se zkomplikují jakékoli převody peněz, celé bankovnictví.“

A do třetice. Jistě vám neuniklo, že naše vláda ohlásila, že si na překonání ekonomických důsledků koronavirové krize půjčí dosti astronomickou částku dvou set miliard korun. Před několika dny oznámila ministryně financí zvýšení této částky na 300 miliard. Dobře, jsme pod tlakem krize a musíme ji nějak řešit. Ale nemělo by to být výhradně jen vytvářením nových dluhů.

Předseda SPD Tomio Okamura na svém pravidelném blogu ze sněmovny zdůrazňuje, že SPD už po několikáté navrhuje vládě seznam smysluplných a v nastalé krizi zcela oprávněných a logických úsporných opatření. Patří k nim odložení nákupu nových armádních vrtulníků, zrušení inkluze ve školách, omezení nemravných zisků tzv. solárních baronů, zdanění dividend odcházejících do zahraničí, úprava sociálních dávek tak, aby nemohly být zneužívány, stáhnutí našich vojáků z Afganistanu. Celkem jde zhruba o 100 miliard korun. Vláda všechny návrhy SPD pokaždé smetla se stolu. Tohle všechno je veřejně známo.

K tomu musím opět ocitovat Václava Klause ze stejného (Newsletter IVK) zdroje: „V první dny roku 1997 jsme začali tušit, že s ekonomikou se něco děje. Ohromný výpadek, nelepšilo se to. V polovině března už jsme začínali připravovat úsporný balíček. Dnes jsme za polovinou března a myslím, že k žádnému balíčku nikdo (ze současné vlády, pozn. aut.) nesměřuje.“

Pokud jde o virus, neříkejme hop, dokud jsme nepřeskočili. Stále zůstává otázkou, co dalšího ještě nový virus přinese. Ale neměli bychom už dnes začít uvažovat o nevyhnutelných změnách v politickém vedení země, nechceme-li skončit mezi hybridně poraženými národy?

Autor: Pavel Chrastina

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Bezcharakterní Kalousek vyskakuje.“ Mediální expert obvinil bývalého ministra z kádrování ve jménu eurofilního světa   
Pridal tk Pondělí 27 duben 2020 - 06:42:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Český hudebník a politik Petr Štěpánek zevrubně vysvětluje, proč názory poslance Miroslava Kalouska lze považovat za projev totalitního myšlení. Štěpánek tvrdí, že Kalousek zaujímá diskriminační postoj vůči Davidu Dlouhému, jenž byl jmenován rektorem Policejní akademie, a to jen kvůli jeho politickým názorům a pozici vůči Evropské unii.

Tento čtvrtek český prezident Miloš Zeman jmenoval Davida Dlouhého do funkce rektora Policejní akademie. V poslední době Dlouhý zastával funkci vedoucího personálního oddělení na univerzitě, rovněž se zabýval pedagogickou činností. Mimo jiné působil jako předseda odborné komise pro vnitro a policii v politickém hnutí Trikolóra. Kvůli nominaci na post rektora Policejní akademie Dlouhý své působení v Trikolóře ukončil. To potvrdil předseda tohoto hnutí Václav Klaus mladší. „David Dlouhý nám pomáhal s tématy týkajícími se politice, vnitra a bezpečnosti, teď už v této funkci máme jiného policistu,” poskytl svůj komentář český politik.

Reakce Miroslava Kalouska

Nominace Davida Dlouhého na tento post se však moc nezamlouvala dalšímu českému politikovi, a sice členu TOP 09 Miroslavu Kalouskovi. Před několika dny na svém Twitteru dal najevo, že mu vadí především politické názory Dlouhého, zvláště postoj vůči Evropské unii.

„’Pomáhat a chránit‘. V čele Policejní akademie má stát osoba, která si přeje naše vystoupení z EU. Pokud s tímhle nic neuděláte, @jhamacek, nejste k ničemu,“ vyzval Kalousek ministra vnitra Jana Hamáčka.

Řada uživatelů vyslovila své nepochopení, proč by rozhodování o nominaci na veřejné pozice mělo záležet na politických či ideologických postojích kandidátů.

„Není právě tohle ta stejná logika, která tu fungovala 50 let a která nás vrací spíš dozadu než dopředu? Anebo kdo nehlásá určité názory, tak nemá právo na to, aby byl v důležité pozici?“ ptá se uživatel s přezdívkou NÝVLT.

Liberální kádrování jako totalitní prvek současné české politiky

Český politik a bývalý místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek považuje Kalouskův přístup za projev kádrování, jenž je typickým prvkem totalitních režimů. Tvrdí rovněž, že tento postup se podobá té politice, kterou Češi zažili v období nacistické a komunistické totality. Jenže v dnešní době se jedná o cejchování občanů kvůli jejich skeptickým postojům vůči Evropské unii a současným politickým trendům.

„No představte si to, jaká je to opovážlivost. Ten Dlouhý byl členem hnutí Trikolóra, ba dokonce byl jejím odborným garantem pro bezpečnostní oblast. A kdyby jen to! On dokonce v minulosti vyslovil kritický názor na Evropskou unii. Taková drzost! Taková neodpovědnost! A tak eurosoudruh Kalousek už bije na poplach, trochu vyhrožuje a pro jistotu zároveň zodpovědného ministra předem ostouzí,” zareagoval Štěpánek na Kalouskova slova.

Petr Štěpánek se dále zmínil, že obdobným způsobem Miroslav Kalousek reagoval i na jeho nominaci do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. „Není to poprvé, co bezpáteřní a bezcharakterní Kalousek takhle vyskakuje,” zdůraznil Štěpánek. Obvinil ho rovněž i z politického pokrytectví. Jedná se totiž o situaci, kdy Kalousek, podle slov Štěpánka, hodlal sestavit vládu za podpory KSČM, což následně popíral.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CkcK

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLoď, která je schopna dokončit výstavbu Nord Stream 2, změnila kurs   
Pridal tk Pondělí 27 duben 2020 - 06:29:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Loď Akademik Čerskij, která by měla dokončit výstavbu plynovodu Nord Stream 2, uvedla kurs na přístav Nachodka, ale momentálně se nachází v Lamanšském průlivu, což vyplývá z údajů portálů pro sledování lodí Marine Traffic a Vesselfinder.

Předtím měla loď zakotvit v britském přístavu Aberdeen. V neděli ráno uvedla loď Akademik Čerskij jako nové místo určení Nachodku, z níž se vydala na cestu 10. února. Podle odhadu Vesselfinderu má Čerskij dorazit do ruského přístavu 1. července.

Loď se přitom v současné chvíli pohybuje směrem k Severnímu moři přes Lamanšský průliv mezi Francií a Velkou Británií.

Akademik Čerskij je na cestě již 76 dní. Místo určení se však stále mění.

Ruský ministr energetiky Alexandr Novak sdělil v prosinci 2019, že použití této lodi je jednou z variant dostavby Nord Stream 2, ale je nutný určitý čas k potřebné adaptaci.

Plynovod Nord Stream 2

Projekt plynovodu Nord Stream 2 je výstavba dvou linek plynovodu o roční kapacitě 55 miliard kubíků plynu od ruského pobřeží přes Baltské moře do Německa.

Proti projektu se vyslovila Ukrajina, která se obávala ztráty příjmů z tranzitu ruského plynu, a také USA, které prosazují export vlastního zkapalněného plynu do Evropy. S výzvami ohledně zastavení výstavby nejednou vystoupila Velká Británie, Polsko a pobaltské státy.

Vladimir Putin nejednou zdůraznil, že Rusko pohlíží na plynovod výhradně jak na ekonomický projekt. Moskva vyzývá, aby nebyl považován za nástroj vlivu. Výstavbu plynovodu Nord Stream 2 aktivně podporuje Německo, Rakousko a Norsko.

Sankce USA proti plynovodu

Americký prezident Donald Trump 20. prosince 2019 podepsal obranný rozpočet na rok 2020, který zejména obsahuje omezovací opatření vůči plynovodům Nord Stream 2 a Turecký proud.

Společnosti, jež se účastní jejich výstavby, byly požádány, aby neprodleně zastavily práci. Švýcarská firma Allseas to učinila hned.

Podle slov ruského prezidenta Vladimira Putina má být pokládka a spuštění plynovodu ukončeny do konce roku 2020 anebo do prvního čtvrtletí příštího roku. Zdůraznil, že Moskva dokáže dostavět plynovod samostatně, bez zahraničních partnerů, otázka spočívá pouze v termínech.

Mezitím začátkem března šéf národní akciové společnosti Naftogaz Ukrajiny Andrij Koboljev oznámil, že Kyjev jedná s USA s cílem definitivně zabránit Rusku v obnovení výstavby plynovodu Nord Stream 2.

Podle slov Koboljeva se sankční politika Washingtonu vůči Nord Stream 2 stala „jedním z nejzávažnějších kroků“ na podporu energetické bezpečnosti Ukrajiny.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CkcF
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAngela Merkelová: Německo plně podporuje iniciativu WHO k mezinárodní spolupráci v boji proti novému koronaviru   
Pridal tk Pondělí 27 duben 2020 - 06:22:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Německo plně podporuje iniciativu pro mezinárodní spolupráci v boji proti epidemii nového koronaviru, kterou předložila Světová zdravotnická organizace(WHO)spolu se svými globálními partnery, a je ochotno k tomu významně přispívat. Uvedla to 24. dubna německá kancléřka Angela Merkelová.

Generální ředitel WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus 24. dubna na videokonferenci prohlásil, že WHO oficiálně spustí milnikovou iniciativu k mezinárodní spolupráci s cílem urychlit vývoj, výrobu a spravedlivé rozdělení nových vakcín, diagnostických a léčebných nástrojů souvisejících s pneumonií koronaviru.

Angela Merkelová na videokonferenci uvedla, že epidemie nového koronaviru je největší výzvou pro lidstvo v posledních desetiletích. Poděkoval WHO za její aktivní roli v boji proti epidemii a poukázala na to, že virus lze překonat jen cestou mezinárodní spolupráce a vytvořením silné aliance.

Německá kancléřka mimo jiné uvedla, že výroba vakcíny a její distribuce do všech částí světa souvisí s celosvětovým veřejným blahem. Zdůraznila také, že je třeba prozkoumat nové způsoby vývoje vakcín a zvýšit kapacitu produkce vakcín v co největším počtu regionů světa.

Merkelová uvedla, že výroba nové korunové vakcíny a její distribuce do všech částí světa souvisí s celosvětovým veřejným blaho. Zdůraznila také, že je třeba prozkoumat nové způsoby vývoje vakcín a zvýšit kapacitu její produkce v co největším počtu regionů světa.

Merkelová rovněž vyzvala mezinárodní společenství, aby spolupracovalo na zaplnění mezery ve financování přibližně osmi miliard EUR, které čelí zmíněná iniciativa WHO.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNesnesitelné dilema hostů České televize   
Pridal tk Pondělí 27 duben 2020 - 06:20:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Moderátoři a moderátorky to snad mají od vedoucích zpravodajské redakce ČT přímo nakázáno a možná v tom byli dokonce i odborně proškoleni. A o čem že to vlastně mluvím?

Mluvím o technice kladení tzv. sugestivních otázek. V životě jsem jich od nikoho neslyšel víc, než právě od moderátorů a snad ještě víc od moderátorek zpravodajství ČT, když vedou rozhovory s lidmi, které si do pořadu zvou. Třeba i jen telefonický, kdy se moderátorem pozvaný prezentuje na monitoru jen svou svou fotografií, anebo sedí přímo ve studiu, to je jedno, je to prostě ten host, který nebyl do vysílání zpravodajského pořadu pozván proto, aby zde něco nového či dosud neznámého posluchačům sdělil či dokonce prozradil, ale výhradně a je a jen proto, aby divákům oznámil onu velkou a překvapivou novinu o tom, že má naprosto stejný názor jako ta slečna ať s vlasy nazrzlými, či černými či kudrnatými, která se jej právě teď na cosi ptá? Třeba takto.

„Jak myslíte, že vláda zvládla nápor pandémie? Myslím, když uvážíte ten zmatek, kdy každý člen vlády mluvil jinak, existoval absolutní nedostatek roušek, respirátorů atd.?“

Hostu, který si tuto až nevkusně návodnou otázku právě vyslechl, je v tu chvíli vše jasné. Moderátorka ode mě žádá, abych vládu rozcupoval na tisíc kousků. O tom žádná pochybnost.. A otevřeně ode mě chce nejen, abych to, co její otázka obsahuje potvrdil, ale určitě i to, abych ji navíc i demonstroval třeba nějakými průkaznými příklady. Jistě, jinak by si mě sem nepozvali, proto tady jsem. Herdek, co teď? U televizoru mě vidí rodina, ale nejen ta nejužší doma, ale i ta širší, Keprtovi z Vysočiny. Smrčkovi z jižní Moravy, otcův bratr z matčiny strany z Kouřilova, který vždycky prohlašoval, že já jsem přesně ten typ, co díru do světa neudělá.

Hergot, když se teď téhle mrše přede mnou vzepřu, jsem na Kavčích Horách naposledy ve svém životě!
I stalo se, že se už našli i takové či takoví, kteří se vzepřeli. Vzepřela se slavná zpěvačka Soňa Červená Takáčovi, vzepřela se tisková mluvčí Ikemu Lindě Bartošové. Třebaže obě dobře věděly, že si tím kopou cosi jako svůj televizní hrobeček. Ale nemohly jaksi jinak.

Měly by mít – a právě vedle budovy ČT, kam zavítaly jen jednou – v betonu odlitou svoji stopu.

Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponStephen Lendman: Obama Bin Ládina nezabil   
Pridal tk Pondělí 27 duben 2020 - 06:16:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tvrdit opak je jednou z velkých Obamových lží, jíž měl být americký lid oklamán. Obama ji uvedl těmito slovy: Usmrcení Bin Ládina je jedním z nejpozoruhodnějších činů našeho národního úsilí porazit Al Khájdú.

V časopise Londýnský přehled knih z neděle 19. dubna vyvrací investigativní novinář Seymour Hersch velkou Obamovu lež o tom, jak zabil Bin Ládina. Jeho oficiální pověst o tomto činu by totiž stejně dobře mohl zplodit autor knížky Alice v Říši divů Lewis Carroll. Šlo o výmysl od prvního písmenka až do posledního. Ale zkuste si sami rozlišit fakta od výmyslů.

V červenci 2002 napsaly New York Times: Usáma Bin Ládin je mrtev. Zemřel v prosinci a byl pohřben v horách jihovýchodního Afghánistánu.

Tutéž informaci zopakoval pákistánský prezident Pervez Mušaráf: Pravdou je, že Bin Ládin je mrtev.

A stejnou informaci přinesly BBC, Fox News a další média. A zhruba ve stejné době napsal D.R. Griffin ve své knize Usáma bin Ládin: Mrtev či živý, toto: Agenti CIA monitorovali telefonické rozmluvy Bin Ládina s jeho druhy. Ty ale najednou ustaly.

V prosinci 2001 oznámily Ládinovu smrt Pákistánské noviny a citovaly slova prominentního člena Talibánu, který se smutečního obřadu účastnil a k příčině smrti zesnulého řekl: Byl těžce nemocen na ledviny i další choroby. V červenci 2001 ho léčili v Americké nemocnici v Dubaji.

A 10. září 2001 ( to je den před pověstným 11. zářím), navštívil Bin Ládina v nemocnici reportér televize CBS Dan Rather a později prohlásil: Bin Ládin neměl s 11. zářím nic společného.

V lednu 2001 ošetřující lékař Bin Ládina Dr. Sanjay Gupta řekl, že se jeho pacient nachází v posledních stádiích selhání ledvin.

Jak za této situace a s tolika svědky dotvrzujícími, že Bin Ládin byl mrtev už v roce 2001, mohl přetrvávat mýtus o jeho přetrvávajícím životě až do května 2011, zůstává jedním z největších tajemství našeho věku.

Stojí tedy za to zopakovat: Nevyvratitelné důkazy dosvědčují, že Bin Ládin zemřel z přirozených příčin už v prosinci 2001. Mediální udržování mrtvého muže při životě posloužilo tedy americké falešné válce „proti terorizmu“, a tak zvaný „nepřítel číslo jedna“ zafungoval jako záminka pro všechny pozářijové americké imperiální války, které jedna po druhé pokračují až dodneška.

K čemuž shora uvedený investigativní novinář Seymour Hersch ve svém článku dodává: Oficiální popis Bílého domu o tom, jak byl Bin Ládin usmrcen, byl ve všem všudy falešný. Ale Obamovi posloužil k jeho znovuzvolení presidentem.

Hersh ve svém článku dále uvádí, že operace proti už nežijícímu Bin Ladinovi začala v srpnu 2010, a to poté, co jeden z pákistánských zpravodajců za odměnu 25 milionů dolarů poskytl Američanům informaci o Bin Ládinově úkrytu poblíž města Abbottábádu. Po čemž následoval slavný nájezd oddílu amerického námořnictva na udané místo a výtřely, které život Bina Ládina údajně ukončily.

A pochopitelně. Jeho mrtvé tělo nikdy nikdo nespatřil. Stejně tak jako žádné jiné důkazy o jeho smrti.

A jak tato fraška končila?

Šestého srpna 2011 členové oddílu amerického námořnictva, kteří se údajné vražedné mise u Abbottábádu zúčastnili, ztratili život při zřícení helikoptéry v Afghánistánu.

Závěr si každý domyslí sám. Mrtví nemluví.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Zdroj: P.C.Roberts: the navy seal raid that killed Bin Ládin was just another Washington Hoax
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2294 sec,0.0518 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,882kB