Čtvrtek 30 duben 2020
Prezidente Putine, odstupte! Usvědčili jsme vaše agenty, našli jsme kufřík s ricinem!   
Pridal tk Čtvrtek 30 duben 2020 - 09:56:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jako jediní jsme kufr s ricinem odhalili a zdokumentovali

"A celej svět se bude divit co my Češi jsme zač. My už se neztratíme." může opět zvolat Škopková. Putin je namydlenej. Zde jsme celému světu dokázali, že kufr s ricinem je skutečnost, zdokumentovali, ofotili a pak kufřík s ricinem hodili do popelnice. Stejně by ho nikdo po odhalení nechtěl.

Už podruhé udělal Kundra z Koudelky a BIS debily a dokonce s mezinárodním přesahem. Pak pokračuje šaškárna, že se Kolář, Hřib a Novotný údajně plazí kanálama, zatímco hrdinná BIS už tři týdny chrání celou Prahu před strašnou smrtí. Eurokomisařka vyhlašuje, že z Bruselu přiveze miliony, aby těmto hrdinům zaplatila odměnu v boji proti fake news. Předseda Ústavního soudu Rychetský 26.4.2020 vykládá Kundrovi, že strachu zatím nepropadl, ač je ohroženo údajně ricinem celé město Praha, což je v době, kdy už opět v Praze pracují i lidé z okolí bratru 2,5 milionu lidí.

A pozor: toto se děje v době, kdy za krádež "v nouzovém stavu" může být sazba až 8 let. A zde Kolář a Kundra vyvolali totálně poplašnou zprávu a státní zastupitelství mlčí? Nebo se zde skutečně potuluje kufr s ricinem a BIS s policií nad tím mávla rukou a vše jenom monitoruje?

Takže jsou dvě možnosti: buď je BIS v dezolátním stavu a pod Koudelkou pracují hochštapleři, nebo Kundra udělal z BIS debily, dokonce vyděsil poplašnou zprávou celou Českou republiku a měl by být okamžitě zatčen. Přesto je v Praze pohoda a klídek, přesto je nad ohrožením 2,5 milionů lidí v České republice klídek a dokonce je v celém světě po zprávě, že je ohroženo 2,5 milionu obyvatel a možná víc v celém světě klídek.

Vážně je to normální?

Zdroje Respektu tvrdí, že pasažér cestoval s kufříkem, ve kterém měl mít smrtící jed ricin. Bezpečnostní složky o příletu cestovatele věděly a muže vyhodnotily jako bezprostřední riziko. Smrtelná dávka činí cca 70-500 mikrogramů. Mikrogram (značka μg) je tisícina miligramu (miliontina gramu, tzn. miliardtina kilogramu). V běžném životě je to příliš malé množství, aby mělo nějaký praktický význam. Pokud byl kufřík naplněný ricinem, a Kundrovi agenti to odhalili, není žádný problém vhodit to do nádrže s pitnou vodou a zemře celá Praha i s jejími mimopražskými návštěvníky.

Vážně je normální, aby všichni byli v klídku a jenom se hádala mluvčí Ruska s mluvčí našeho ministra zahraničí?

Zatímco jsme všichni hlídali s rouškama koronavir, musíme zabudovat do vodovodu filtr, aby nám nevytekl ricin?

Pane ministře vnitra, pane premiére a především pane prezidente: jsme v době vyhlášení nouzového stavu a tato děsivá poplašná zpráva může obletět celý svět. A my, občané máme právo vědět: vážně se tady potuluje kufr se smrtelným ricinem, nebo jenom už podruhé udělal Kundra a nezávislá média pod ochrannou rukou komisařky Jourové z Koudelky a BIS debily?

Máme to právo vědět, může zemřít 2,5 milonu lidí a mlčet nesmíte! I když vážně: má kauza Koněv, ricin je o pokračování novičoku a Huawei zakrýt, že nás před 75 léty osvobodila Rudá armáda, nebo je to útok na Benešovy dekrety, kdy se stále zvyšuje tlak, zatímco lidé protestují proti Evropské unii a vnucování eura?

Můj přítel Monk - výrok Monka

On lže. Má to snadné. Je herec. Živí se lhaním...

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3255-prezidente-putine-odstupte-usvedcili-jsme-vase-agenty-nasli-jsme-kufrik-s-ricinem

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRicinová aféra: Ruské velvyslanectví v Praze dementovalo tvrzení Petříčkova ministerstva, že před cca. 3 týdny přiletěl z Ruska diplomat s kufříkem...   
Pridal tk Čtvrtek 30 duben 2020 - 09:43:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ricinová aféra: Ruské velvyslanectví v Praze dementovalo tvrzení Petříčkova ministerstva, že před cca. 3 týdny přiletěl z Ruska diplomat s kufříkem, protože poslední ruský diplomat do Prahy přiletěl v polovině března! Jeden Ondřej vyrobil v Respektu novinářskou kachnu, druhý Ondřej z Prahy 6 podepsal tajným papír o spolupráci a mlčenlivosti, přesně podle vzoru Sergeje Skripala! Starosta Prahy 6 je uklizen na neznámém místě stejně jako Skripal a jeho dcera! Cestovní zavazadla diplomatů neprochází kontrolami na letišti, kdyby existoval diplomat i jeho kufr, nikdo by neměl šanci obsah kufru zjistit! Dezinformace Respektu nepochází z Respektu, ale z okruhu českých tajných služeb!

Redakce Aeronetu jako první v ČR už před více jak 2 týdny informovala a varovala v předstihu, že se chystá nová mohutná zpravodajská hra proti Ruské federaci, na které se budou podílet české tajné služby, vybraná česká média a současně i české ministerstvo zahraničí. Celé to začalo tiskovým prohlášením amerického ministra zahraničí Mikea Pompea v pátek 17. dubna, kdy varoval nejmenované země světa, aby přestaly kyberneticky útočit na české nemocnice. Naše redakce vzápětí poté dostala z okruhu ruské diplomacie informaci, že ruská velvyslanectví v Evropě dostala varování od ruských tajných služeb, že se chystá nová zpravodajská hra proti Ruské federaci, která má začít naprosto bezprostředně, a to během několika dalších dnů, nebo dokonce hodin. A skutečně k tomu došlo.

Hned následující pondělí server Lidovky přinesl článek, že za útoky proti českým nemocnicím, podle zdrojů z okruhu bezpečnostních služeb, mohou stát Rusové. V tom okamžiku bylo jasné, že došlo ke spuštění nové zpravodajské hry proti Ruské federaci, která bude mít podobný scénář jako byla kauza Skripal a Novičok v Salisbury. Opakovaný vtip obvykle není vtipem, ale i v případě této zpravodajské hry proti Ruské federaci hraje hlavní roli opět chemická látka, tentokrát to ale není Novičok, ale lahvička ricinu.

Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář, který nechal odstranit pomník maršála Ivana Koněva, je v současné chvíli na neznámém místě, podle informací má i vypnutý telefon a má okolo sebe ochranku. Včera přesto poskytl na dálku rozhovor televizi Prima, že se ukrývá na doporučení bezpečnostních služeb, protože po něm jde jakýsi Rus, který přicestoval do ČR. Současně ale nesmí Ondřej Kolář o ničem mluvit, protože podepsal tajné službě papír o mlčenlivosti. Přestože Ondřej Kolář nespecifikoval, o jaký dokument se jedná, podle názoru našeho kolegy z oboru může jít o Slib mlčenlivosti o utajovaných skutečnostech.

Starosta Prahy 6 je na neznámém místě, jde po něm ruský diplomat s lahvičkou ricinového jedu… to nevymyslíš, ale přesto to tvrdí české tajné služby a nepřímo i ministerstvo zahraničí

Tento papír dávají tajní podepisovat civilistům v případě, že se stanou součástí zpravodajské operace, resp. zpravodajské hry. V takovém okamžiku se daná osoba stane součástí operativního plánování tajné služby a Ondřej Kolář v této chvíli asi ani netuší, do čeho se namočil. Pokud by se teď Ondřeji Kolářovi něco stalo, třeba by jenom uklouzl v koupelně, nebo se mu udělalo špatně, nebo kdyby byl převezen v ohrožení života do nemocnice, protože by snědl nebo vypil něco otráveného, co by se mu dostalo na stůl i přesto, že má okolo sebe ochranku, tak by se to okamžitě hodilo na Rusy.

Potom by to okamžitě bylo použito pro obvinění Ruské federace z atentátu na politického zastupitele Prahy 6. Přesunutí Ondřeje Koláře na neznámé místo je stejný proces, který zvolila britská MI6 v případě Sergeje Skripala a jeho dcery. Oba dva po propuštění z nemocnice v Salisbury byli odvezeni na neznámé místo a od té doby o nich neví ani jejich příbuzní. Oba dva totiž podepsali MI6 dokumenty o mlčenlivosti. A podezření, že i v případě Ondřeje Koláře půjde o stejnou zpravodajskou hru jako se Skripalem, o tom svědčí neuvěřitelný hoax a kachna, která vyletěla toto pondělí z Bakalova časopisu Respekt.

Zástupce šéfredaktora Ondřej Kundra totiž vypustil článek, ve kterém tvrdí, že před cca. 3 týdny se z Moskvy do Prahy vrátil ruský diplomat, který si v kufříku přivezl s sebou prudký jed ricin. Tuto informaci Kundrovi prý poskytly zdroje z okruhu bezpečnostních služeb. Jedná se samozřejmě o hoax a dezinformaci, která navíc kulhá na všechny nohy. Držitelé diplomatických pasů na letištích nepodléhají standardní letištní kontrole a jejich zavazadla nesmí být otevírána, protože jsou chráněna diplomatickou imunitou, která se vztahuje nejen na diplomata samotného, ale i na jeho zavazadla.

Nikdo tudíž nemohl vědět, co si diplomat v zavazadle veze, jestli je tam lahvička ricinu, nebo lahvička vodky. České tajné služby by musely mít v ruské FSB své krtky, kteří by přesně věděli o konkrétních operacích. I kdyby to byla pravda, je absurdní se domnívat, že Rusové budou chtít zavraždit jakéhosi starostu na Praze 6, když sami dobře vědí, že Ondřej Kolář je pouze loutka, která vykonává zadání amerického ministerstva zahraničí. Kdyby tam nebyl Ondřej Kolář, sochu by odstranil někdo jiný z TOP 09 na povel americké strany, která chtěla skrze odstranění sochy maršála, na což jsou Rusové háklivý, rozehrát zpravodajskou hru proti Rusku.

Kachna nepochází z Respektu, ale přímo od tajných služeb, a nejen těch českých

Na hlavu Ondřeje Kundry se snesla záplava křiku ze serverů alternativy, že šíří nenávist a hoaxy proti Ruské federaci, ale podle mého názoru se jedná o křik na špatném hrobě. Tohle není podle mého názoru privátní aktivita a kachnička Ondřeje Kundry, ale je to součást zakázky českých tajných služeb. Jsem o tom přesvědčen kvůli tomu, že české ministerstvo zahraničí tento nehorázný hoax o ruském diplomatovi s ricinem nejen neodsoudilo, ale dokonce jej de facto potvrdilo a poskytlo Kundrově článku alibi.

Došlo totiž k tomu, že mluvčí ministra zahraničí Zuzana Štíchová na tiskové konferenci uvedla, že je faktem, že zhruba před třemi týdny se ze služební cesty do Prahy skutečně vrátil ruský diplomat. Jenže, to není pravda. K detailům se ministerstvo zahraničí ČR prý vyjadřovat nebude, to je otázka na tajné služby, zdůraznila k záležitosti Štíchová. Ruské velvyslanectví to včera ostře dementovalo v tiskovém prohlášení, že poslední diplomat, který do Prahy tento rok přiletěl, přicestoval už v polovině března a v žádném případě ne před 3 týdny okolo 10. dubna.

Toto prohlášení mluvčí českého ministra zahraničí staví Kundrův článek do úplně jiné role a jiného světla. Pokud by se jednalo o Kundrovu soukromou iniciativu, neměl by podporu ani od ministerstva zahraničí, ani od českých tajných služeb. Proto důrazně varuji před tím, aby si někdo myslel, že toto je privátní kachna Ondřeje Kundry, která měla zvednout Respektu náklad. To by byl velký omyl, pokud byste si to mysleli. Ten článek totiž vznikl na objednávku českých tajných služeb, které mají na základě povelů a pokynů CIA z Langley provést úkol zpravodajské hry proti Ruské federaci.

Organizace této hry je velmi komplexní a důkladná, má dokonalé mediální provedení, nechybí osoby v ohrožení, které mají ochranu a nachází se na neznámém místě, nechybí zlý ruský muž v podobě vraždícího diplomata, který si přivezl v kufříku ricin a nechybí televizní vystoupení Ondřeje Koláře, ve kterých hovoří o tom, že do Česka přijel Rus, který mu jde po krku. Tajná služba Ondřeje Koláře zaváže písemnou mlčenlivostí a když se ruská ambasáda ohradí proti pomluvám a zpravodajské hře, Petříčkovo ministerstvo zahraničí odpoví, že v ČR je svoboda slova a Respekt si může psát, co se mu zlíbí.

Namísto vyhoštění diplomata plánujícího atentát došlo na uklizení Ondřeje Koláře a mohutnou hysterickou kampaň podpořenou i Petříčkovým ministerstvem

Ministerstvo zahraničí ale zapomíná na jednu věc, že by se mohlo jednat o šíření poplašné zprávy, že se v ČR pohybuje ruský diplomat s úmyslem zabíjet české starosty kvůli pomníku. Ruská ambasáda nechce nic jiného, než aby se proti Ruské federaci nešířily nebezpečné lži, které ohrožují bezpečnost ruského diplomatického sboru, pokud o něm bude psáno v intencích Kundrova článku. Pokud tajné služby ví, jaký konkrétní diplomat přivezl do Prahy v kufříku ricin a opravdu to byl diplomat, který přiletěl někdy okolo 10. dubna, tak přece nejjednodušším řešením je takového diplomata vyhostit, ne? A proč místo vyhoštění diplomata došlo k ukrytí Ondřeje Koláře na neznámém místě?

To jako Česká republika na jedné straně ví, že přijel diplomat s ricinem, který má za úkol vraždit, ale na straně druhé ČR takového diplomata nevyhostí? Takže Ondřej Kolář je ukrytý na neznámém místě, tajní mu dali podepsat papír, že nesmí mluvit a pokud se v tom tajném úkrytu Kolářovi něco stane, někdo mu něco přimíchá do pití, potom se dočkáme nové kauzy Skripal, opět uvidíme televizní štáby před Ústřední vojenskou nemocnicí, jak čekají na zprávy o stavu Ondřeje Koláře, který je v kritickém stavu, protože jeho organismus bojuje s prudkým jedem. Přesně takový je podle mého názoru plán s Ondřejem Kolářem. Nejprve připraví příběh v médiích o příletu diplomata s ricinem, který sice nepřiletěl, neexistuje, ale to nevadí, stačí prostě, že to potvrdí Petřičkova tisková mluvčí. Potom odklidí Ondřeje Koláře na neznámé místo.

Plán na obětování starosty z Prahy 6 podle modelového vzoru Skripala anebo Litviněnka?

Po nějaké době bude převezen v akutním stavu do nemocnice a lékaři mu zjistí otravu. Hodí se to na Rusy, že rozstříkali ricin v zahradě za domem, kam se Ondřej Kolář chodil procházet bez ochranky. Nepřekvapilo by mně, že by to ale odneslo i několik členů české ochranky. Když se kácí les, létají třísky, ne? Novičok už zkrátka není v módě, takže v Langley vymysleli, že tentokrát obviní ruské diplomaty na té nenáviděné ruské ambasádě v Praze, že si přivezli ricin a rozhodli se oddělat starostu, který jim sáhl na maršála Koněva. Takto absurdní motiv česká veřejnost spolkne i s navijákem a bude slastně hýkat protiruskou agitku. Účel bude splněn a Michal Koudelka za boj proti vraždícím ruským diplomatům dostane konečně hodnost generála, protože Miloši Zemanovi nic jiného v takové situaci nezbude.

Pamatujte si, že zlatá medaile CIA za spolupráci, kterou Michal Koudelka jako šéf BIS dostal vloni na jaře v centrále CIA v Langley ve Virginii od ředitelky CIA Giny Haspel, nebyla zadarmo. Taková medaile je závazkem naprosté poslušnosti a oddanosti americké tajné službě a jejím zájmům. Takže, když před dvěma týdny Mike Pompeo odsoudil útoky neznámého státu proti českým nemocnicím, bylo jasné už dopředu, jaká zpravodajská hra se tím rozehrává.

Uběhly dva týdny a najednou v ČR média píší o vraždícím ruském diplomatovi s ricinem a Ondřej Kolář je na “neznámém” místě v baráku se zahradou. Tahle hra ale má svá pravidla a být na místě Ondřeje Koláře, měl bych opravdu obavy. Co asi tak plánují české a americké tajné služby s osudem starosty z Prahy 6, po kterém jde ruský hitman s diplomatickým pasem a lahvičkou ricinu, který ale neexistuje? Nevím, jak vysoké IQ má Ondřej Kolář, ale v jeho situaci není moc východisek. Jedno východisko se jmenuje “model Skripal” a druhé východisko “model Litviněnko”. Na scéně už je ricin, dokonce i padouch je známý, takže co ještě chybí? Oběť!

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuskem nařízená likvidace O. Koláře nebo jeho politická sebevražda?   
Pridal tk Čtvrtek 30 duben 2020 - 09:28:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Starostu Prahy 6 Ondřeje Koláře kvůli odstranění sochy maršála Koněva nepotřebuje nikdo zavraždit – on totiž podle všeho páchá politickou sebevraždu sám.

Činí to v posledních dnech šířením poplašných zpráv v České televizi a tisku za jejich vydatného přispění, že nejvyšší ruská místa rozhodla o likvidaci jeho osoby a primátora Zdeňka Hřiba, což údajně potvrzují i české tajné služby. Tvrdí, že musí být proto v hlubokém utajení a úkrytu, a zdůrazňuje to fotografiemi, mj. i v plynové masce.

Za podpory svého otce Petra Koláře se svými antiruskými provokacemi se i tím tento komunální politik zřejmě snaží veřejnost přesvědčit o své výjimečnosti a politickém významu. Nelze též vyloučit, že svými názory a činy se chce zavděčit americké straně a spoléhat i na její podporu ve své zjevně očekávané další kariéře v české politice. USA ale nic podobného jistě nevyžadují a může jim to být i proti mysli, protože dobře vědí, že by si lidé mohli myslet, že to pan Kolář dělá na pokyn jejich velvyslanectví v Praze.

Hloupé protiruské provokace navíc v předvečer 75. výročí konce II. světové války, na němž měla lví podíl sovětská armáda, spíše ukazují na lidskou malost, kariérismus a nezodpovědnost O. Koláře. Lidé nejsou hloupí a tak svými provokacemi, zveličováním svého významu a fake news o své údajné likvidaci tak páchá pan starosta politickou sebevraždu. Nejen on sám, ale politickou újmu působí i svým kolegům v Praze 6, kteří se ho bojí, ministrovi Petříčkovi, který se ho snaží hájit, a také vládě, která by měla bránit zbytečnému narušování jakýchkoli mezinárodních vztahů a spolupráce a porušování smluv a bohužel tak v případě O. Koláře a spol. dosud nečiní.

Současné ukrývání O. Koláře mi současně připomnělo jednu poválečnou historku, kterou mi před lety vyprávěl můj přítel z Českých Budějovic: Na jaře roku 1946 tam po ulici za hlasitého zpěvu pochodovala jednotka československé armády a několik Němců, kteří byli v jednom obchodě, se vyděsilo a za křiku „Russen sind da!“ se našup schovali pod pultem.

Také němečtí fašisté, jak jistě ví i O. Kolář, Rusy provokovali, pak je přepadli a nakonec je Rudá armáda s maršálem Koněvem vyděšené a vyčerpané hnala až do Berlína. A na německé fašistické provokace a vyvolání války doplatily miliony lidí nejen v Evropě. I pan starosta Rusy provokoval, provokoval, pak se vyděsil a najednou je i on plný strachu „zalezlý pod pultem“……

A tak, ač je „díky“ O. Kolářovi maršál Ivan Stěpanovič Koněv dočasně v ústraní, lze po nesporném splasknutí Kolářovy bubliny očekávat jeho další vítězství, tentokrát v současné válce - proti předsudečné nenávistí a zlobě.

PhDr. Jiří Vaško
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuský agent s kufrem: “Nevídaný průšvih v každém případě!” shodují se špičkoví expert   
Pridal tk Čtvrtek 30 duben 2020 - 09:13:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Buď totálně selhaly české zpravodajské služby, nebo lže týdeník Respekt. A pak je tu ještě třetí možnost…

Obrovské selhání českých bezpečnostních služeb, nebo obludné fake news Bakalova týdeníku Respekt. Na tom se shodují dva přední čeští experti: bývalý policejní prezident Stanislav Novotný a bývalý náčelník Vojenské zpravodajské služby Andor Šándor.

“Před třemi týdny přicestoval na Letiště Václava Havla z Ruska muž s ruským diplomatickým pasem. Čekalo na něj auto ruského diplomatického sboru a odvezlo ho na ambasádu v pražských Dejvicích.”

“Zdroje Respektu tvrdí, že pasažér cestoval s kufříkem, ve kterém měl mít smrtící jed ricin. Bezpečnostní složky o příletu cestovatele věděly a muže vyhodnotily jako bezprostřední riziko,” píše novinář Ondřej Kundra v novém vydání týdeníku Respekt.

Tři možnosti, jedna horší, než druhá

“Jsou tu tři možnost, jedna horší než druhá. Buď totálně selhaly bezpečnostní služby, nebo dezinformoval Respekt – což by nebylo poprvé, a nebo – což je úplně nejhorší možnost – jsou naše síly řízeny jinými tajnými službami,” říká Stanislav Novotný, bývalý policejní prezident.

Zmíněné “jiné tajné služby” je zřejmě americká CIA. Ředitel Bezpečnostní informační služby (BIS) Michal Koudelka dostal loni medaili od CIA za spolupráci.

Zásah do řad agentů

Za pravdu mu dává Andor Šándor, bývalý náčelník Vojenské zpravodajské služby: “Bezpečnostní komunita „teče“. Nejméně tři zdroje to pustily novináři Kundrovi. To by nebyl zrovna pěkný obrázek o jejím stavu.”

“Naše tajné služby zřejmě mají své zdroje v nejvyšším vedení ruských zpravodajských služeb, konec konců, jak by jinak věděly, že v kufru ruského diplomata je ricin, a že je určen k likvidaci zmíněných politiků. Tímto o ně přišly,” dodává Šándor.

Užitečný idiot

“Je to širší hra, Kolář mladší (starosta Prahy 6, pozn. red.) zde hraje roli užitečného idiota, prostředníkem je zde zřejmě Petr Kolář starší. Ale ani on není ten, kdo to celé vymyslel.”

“Do hejna spadá i Pavel Žáček (poslanec ODS), který má prsty v kauze Vlasovci v Řeporyjích,” říká bývalý policejní prezident Stanislav Novotný.

“Je to širší koncepce, jejímž záměrem je mimo jiné přepisování dějin, proto se objevují lži jako že Spojenci osvobodili Osvětim. Je to jasně zlá vůle. Není to jen akce nějakých holomků jako je Kolář, Novotný a Hřib.”

Jednat musí premiér Babiš, ministr Petříček jedná pitomě

“Ať Babiš zavolá Pavlovi Zemanovi (nejvyšší státní zástupce, pozn. red.) a řekne: Pavle, máš práci. Potřebujeme zprávu pro veřejnost. Co ten Kundra? Je to pravda, není to pravda? Zaktivovat by se měla Stálá komise pro kontrolu činnosti Bezpečnostní informační služby parlamentu České republiky,” říká Stanislav Novotný.

“Máme slabého ministra zahraničí, tak se tomu musí věnovat premiér. Jestli se o to zajímá cizí velmoc, pak je to na vládní úroveň. Ministr zahraničí Petříček reaguje naprosto neadekvátně,” dodává Stanislav Novotný.

Ať ukážou kufřík!

Premiér Babiš se z toho vyvlékl takto: „Není možné – pokud je to pravda – aby tady nějaký cizí stát prováděl nějaké akce proti našim občanům“. Ano, nicméně – co když to pravda není?

Ruská strana označila záležitost za “další kachnu”, ambasáda ruské federace uvedla, že za poslední měsíc žádného diplomata na letišti nevyzvedávala, ruský ministr zahraničí Lavrov uvedl: “Tak ať ukáží ten kufřík!“

“Česká republika by si měla být vědoma toho, že provokace ohledně údajné otravy českých politiků plánované Ruskem budou mít důsledky pro vztahy s Moskvou,” uvedla dnes (ve středu) mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.

Andor Šándor k tomu dodává: “Premiér Babiš si vůbec není jist, zda je to pravda. Pokud byl informován tajnou službou, tak pouze velmi vágně.”

“Proč zmíněný Rus – bez ohledu na diplomatický status – nebyl zatčen a vyhoštěn? Odpadla by ochrana tří politiků. Pokud měl být sledován k opatření dalších důkazů, pak to nemělo vytéct do medií. Už jsem viděl hodně, ale tohle je silná káva…,” divá se Andor Šándor.

Dezinformace týdeníku Respekt?

“Je na místě položit si otázku, zda novinář Kundra nešíří poplašnou zprávu. Možná dostal úkol, který splnil. Že to napsal neobratně, je jeho blbost. Mimoto má také oznamovací povinnost – oznámil Kundra policii, že se chystá vražda?” říká bývalý policejní prezident Stanislav Novotný.

Každopádně: Veřejnost má právo na vysvětlení. Dostane ho?

Zdroj: https://www.arfa.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠvédska justice defakto chrání muslimské sexuální násilníky! Dostávají pouze symbolické tresty   
Pridal tk Čtvrtek 30 duben 2020 - 09:02:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Internetový magazín Kateřiny Janouchové popisuje případ, který ukazuje na stav švédské justice. Nevůle? Korektnost? Jiné zákony? Nadpis zní: Veřejnost se varuje: sadistický násilník na volné noze. Damir Al-Ali a jeho bratr Mohamed nalákali ženu do sklepa, kde jí pod pohrůžkou zbraněmi donutili se svléknout. Pak jí kropili hadicí se studenou vodou, znásilňovali a bili. Druhý den pozvali dalších 5 kamarádů a znásilňovaní pokračovalo 17 hodin, než policie ženu osvobodila.

Trest pro Damira, kterému prokázali další hrubé znásilnění, kdy se dalším kumpánem vloupal do bytu a znásilnili ženu, byl 10 let s vyhoštěním do Sýrie. prokázáno hrubé znásilnění 2x, únos, krádež a vyhrožování. Když soud uplatnil všechny polehčující (sic!) okolnosti, byl mu trest snížený na 4 roky a 6 měsíců.
Násilník si rozpomněl, že v době příchodu do Švédska lhal o svém věku, a že v době zločinu mu nebylo 18 let. S pomocí rodiny v Sýrii ukázal jakousi "rodinou knihu", ve které bylo uvedeno, že je mladší. Soud vzhledem k praxi ve Švédsku uznal, že mu nelze prokázat vyšší věk a ani opak a jeho námitku přijal. Takže trest mu byl snížený na 2 roky a 6 měsíců. Vzhledem k tomu, že vyhoštění, dle výroku soudu, může pro něj znamenat jakousi újmu, snížil trest o další 3 měsíce. Další 3 měsíce dostal snížené vzhledem k delší vazbě. 2 roky už má odsezeno ve vyšetřovací vazbě, takže už se zase svobodně toulá po ulicích v Malmö.

S vystěhováním do Sýrie to není také jisté, čeká se na rozhodnutí Přistěhovaleckého úřadu.

A že bude disciplinovaně čekat? Ježkovy oči! Takových ztracených je ve Švédsku na 40 000.

Otto Černý

Zdroj informací: https://katerinamagasin.se

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponU Valtic se Afghánec s nožem pokusil zanásilnit 55-letou, ta ho kousla do penisu   
Pridal tk Čtvrtek 30 duben 2020 - 08:57:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kousek od Valtic a Mikulova, na rakouské straně hranice, se včera krátce po poledni u Poysdorfu 22-letý Afghánec s nožem pokusil přinutit 55-letou ženu k sexu.

Žena nakládala na svém pozemku cihly a imigrant se vtíral pomoci. Slušně ho odmítla a pádila k autu ujet. Azylant jí však skočil na zadní sedadlo a začal ženu ohrožovat nožem. Ta se ovšem vehementně bránila, a z auta se jí podařilo utéct. Imigrant za ní. Povalil ji na zem a začal z ní strhávat oblečení. Žena ho v sebeobraně nakonec kousla do obnaženého penisu a imigrant vzal nohy na ramena. Jen díky své duchapřítomnosti a bojovnosti žena neskončila mezi obohacenými.

Utrpěla nicméně pořezání a musela být ošetřena v nemocnici.
Policie imigrantského pachatele zakrátko dopadla. Ukázalo se, že jde o starého známého, který toho už napáchal bezpočtu. Pachatel vniknul do Rakouska před 5 lety - terminologií paní Šojdrové a spol - coby "sirotek a nezletilé dítě bez doprovodu". Chudák malá...

Zdroj: https://heute.at/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJděte bojovat s covidem-19 domů. Čínské námořnictvo „vyhodilo americkou válečnou loď z teritoriálních vod“   
Pridal tk Čtvrtek 30 duben 2020 - 08:51:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Z rozporovaných vod Jihočínského moře byla „vyhozena“ americká válečná loď poté, co Čína poslala stíhačky a námořnictvo, aby ji eskortovaly. Washington byl obviněn z provokací.

Americká loď USS Barry s naváděnými raketami na palubě vnikla do pekingských nedaleko rozporovaných Xisha Islands, informovala čínská armáda v úterý. Podle Global Times se jedná o první případ, kdy bylo „aktivně ohlášeno“ o nelegálním vstupu do oblasti.

​„Americké provokační akce vážně narušily mezinárodní právo a k němu se vztahující normy, vážně byla porušena čínská suverenita a bezpečnostní zájmy a vyrostly také regionální bezpečnostní rizika,“ řekl plukovník Li Huamin, jeden z mluvčích čínské armády, a dodal, že akce mohla vést k „nehodě“.

„Vyzýváme USA, aby se soustředily na prevenci epidemie a kontrolu na svém území… a okamžitě zastavily vojenské akce proti místní bezpečnostní situaci, míru a stabilitě,“ dodal.

Americké námořnictvo předtím prohlásilo, že loď je na „rutinní návštěvě“ a operuje u břehů Tchaj-wanu.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CmVw

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBývalého ukrajinského prezidenta Porošenka obvinili ze snah „skrýt pravdu“ o vraždění na Majdanu   
Pridal tk Čtvrtek 30 duben 2020 - 05:25:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Kyjevě po rozhodnutí ukrajinské vlády o pozastavení asociační dohody s EU zahájili 20. února neznámí lidé palbu po protestujících z odstřelovacích pušek. Cílem se stali také příslušníci bezpečnostních sborů. Podle oficiálních informací zemřelo 53 lidí.

Podle slov advokáta svrženého prezidenta Viktora Janukoviče, bývalý prezident Petr Porošenko a bývalý generální prokurátor Ukrajiny Jurij Lucenko se snažili skrýt svoje vlastní spolupachatelství a také spolupachatelství jejich „západních pomocníků“ ve věci střelby po příslušnících bezpečnostních sborů a po občanech země na Majdanu v roce 2014.

V tiskové zprávě, kterou publikovala právnická společnost Aver Lex zastupující zájmy Janukoviče, advokát Vitalij Serďuk vysvětlil, že Lucenko a Porošenko najímají skupinu úřadujících ukrajinských prokurátorů, aby bylo možné se vměšovat do vyšetřování a přeložit vinu na nevinné lidi. A také, že tito skuteční viníci se mohou vyhnout spravedlnosti.

Střelba na Euromajdanu

Protesty na ukrajinském Majdanu začaly na konci roku 2013, kdy protestující vyžadovali od vlády a tehdejšího prezidenta Viktora Janukoviče, aby podepsal dohodu o asociaci s Evropskou unií.

Výsledkem bylo svržení stávající prezidenta v důsledku střetům mezi protestujícími a policií. Utekl ze země. Kromě toho proběhly předčasné prezidentské volby, kdy se prezidentem země stal Petr Porošenko.

Během masových protestů na Euromajdanu zahájili neznámí ozbrojenci 20. února 2014 palbu po demonstrantech a příslušnících bezpečnostních sborů. V centru Kyjeva zemřelo 53 lidí.

Nehledě na to, že lídři opozice rychle obvinili „režim Janukoviče“ z vražd, během následujícího vyšetřování žádní pachatelé nalezeni nebyli.

Ovšem, v únoru roku 2019 tehdejší generální prokurátor Ukrajiny Jurij Lucenko prohlásil, že bylo dokončeno předběžné vyšetřování střelby na Majdanu. Za jednoho z podezřelých označil Viktora Janukoviče. Také řekl, že 28. dubna projedná soud v Kyjevě žalobu na omezení stíhání prováděného před provedením soudu vůči Janukovičovi, které bylo zahájeno Generální prokuraturou Ukrajiny a Státní kanceláří vyšetřování. Podle všeho to ale bylo odloženo do 30. dubna.

Plán

„Na Generální prokuratuře je skupina prokurátorů, kteří udržují neformální vztahy s členy bývalé administrativy a plní jejich nezákonné příkazy,“ prohlásil Serďuk.

Podle jeho slov prokurátoři „Alexej Donskoj, Denis Ivanov, Janis Simonov, Alexandr Děrkač, Andrej Neskorodjanyj a další“ v průběhu posledních let „prováděli vyšetřování“ případů, které jsou spojené s převratem na Euromajdanu, pod přímým vedením bývalého ukrajinského prokurátora Jurije Lucenka.

Říká také, že tyto prokurátoři nyní kontrolují vyšetřování případů Euromajdanu ze strany Státní kanceláře vyšetřování, a že tyto případy byly předány organizaci kvůli tlaku na vládu a parlament ze strany občanů placených zahraničními fondy.

„Členové této skupiny aktivně spolupracují s občanskou skupinou Advocacy Advisory Panel, která je placena International Renaissance Foundation, což je jeden z fondů George Sorose, a přímo dostávají peníze od tohoto fondu, což bylo potvrzeno dokonce i bývalým generálním prokurátorem Ruslanem Rjabošapkoj,“ odpověděl Serďuk. „Díky tomu je možné udělat závěr, že jako „poděkování“ za finanční podporu tato skupina prokurátorů nejen že předává Advocacy Advisory Panelu tajné informace, ale také s nimi spolupracuje v různých směrech tohoto takzvaného „vyšetřování“,“ dodal.

Síla filmu

Advokát také říká, že skupina se stala hodně aktivní po zveřejnění filmu Michaela Caputa Ukraine Hoax (Ukrajinský podvod).

„Ivan Bubenčik, Vladimir Parasjuk a Zinovij Parasjuk, kteří se dokonce nebojí otevřeně přiznat fakt střelby po příslušnících bezpečnostních sborů; Sergej Pašinskij a další, to jsou lidé, kteří do dnešního dne nebyli hnáni k odpovědnosti. Kromě toho, jejich účast v organizaci a provedení těchto vražd se dokonce ani nevyšetřuje,“ uvedl Serďuk.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CmGW
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEpidemie odhalila rasovou nerovnost a třídní rozdělení ve Spojených státech   
Pridal tk Čtvrtek 30 duben 2020 - 04:59:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Počet potvrzených případů pneumonie nového koronaviru ve Spojených státech překročil jeden milion. Epidemie odhalila rasovou nerovnost a třídní rozdělení ve Spojených státech. Američané trpí skutečně stejnou nemocí, ale mají jiný život.

Data publikovaná ve městech, jako je Los Angeles, Chicago, Detroit, Milwaukee a Washington, ukazují, že výskyt infekce je vyšší u Afroameričanů než u ostatních ras. Nový koronavirus stále víc odhaluje problém rasové nerovnosti v USA.

Epidemie odhalila rozdíly a tření mezi americkými etnickými skupinami, bohatými a chudými, širokou veřejností a sociální elitou. Nevím, jestli vládnoucí elity ve Washingtonu mají čas věnovat pozornost této otázce, že lidé v USA trpí stejnou nemocí, ale mají jiný život.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko ocenilo spolupráci s Čínou v boji proti epidemii   
Pridal tk Čtvrtek 30 duben 2020 - 04:58:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov v úterý při rozhovoru vysoce ocenil čínsko-ruskou spolupráci v boji proti epidemii. Téhož dne se konala videokonference ministrů zahraničí zemí BRICS.

Lavrov uvedl, že v prvních dnech po vypuknutí epidemie v Číně poskytlo Rusko Wuhanu dávku pomocných materiálů. Lavrov doufá, že ruské úsilí pomohlo Číně v boji proti epidemii. Lavrov rovněž zdůraznil, že Čína v krátké době účinně dostala epidemii pod kontrolu. Nyní Čína aktivně pomáhá Rusku bojovat proti šíření nového koronaviru. Jak vůdci Číny a Ruska v poslední době mnohokrát zdůraznili, Rusko a Čína budou nadále posilovat své strategické partnerství v různých oblastech. V současné situaci je boj proti epidemii také důležitým aspektem čínsko-ruské spolupráce, protože viry jsou běžnou hrozbou pro lidstvo.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2813 sec,0.1008 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,826kB