Sobota 16 květen 2020
Zázračný koronavirový lék remdesivir? Lék už máme, ještě tu nemoc. S ebolou to tenkrát nevyšlo, klapne COVID19?   
Pridal tk Sobota 16 květen 2020 - 05:56:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V mediích právě probíhá “neformální” masivní PR kampaň pro údajně zázračný lék remdesivir od americké farmaceutické společnosti Gilead Sciences. Prý je to zázračný lék, který údajně zachránil českého taxikáře od smrti. Jeho ošetřující lékaři, sice říkají něco zcela jiného, ale to media nezajímá. Podle nich se totiž pacient zlepšoval již před podáním léku a tak jeho účinek není zatím jasný.

Remdesivir je širokopásmové antivirotikum, které bylo původně spěšně (nikoliv úspěšně!) nasazeno pro léčbu eboly v západní Africe. Po prvotním nadšení z klinických testů na opicích (patřičně medializováno), ale přišla studená sprcha. Konžské úřady totiž na základě výsledků z léčby eboly prohlásily, že lék žádné převratné výsledky nepřinesl a tak byl tento lék zatím odložen stranou.

Další příležitost přinesla majitelům léku záhadná “pandemie COVID 19”. To byla další příležitost zkusit již existující lék napasovat na “novou chorobu”. Výsledky zatím jsou velmi sporné.

V Čině při léčbě nemocných s koronavirem lék nepomohl k uzdravení pacientů, ani nezabránil úmrtím. Podobně neslavně dopadlo zatím v USA. Tam sice Národní ústav pro alergie a infekční choroby (National Institute of Allergy and Infectious Diseases) 29.4 ohlásil, že lék má lepší účinky než placebo při léčbě nemocných, jenže pak se ukázalo, že skutečná data a názory odborníků nic takového nepotvrzují! Tak se musela celá událost rychle zamést pod koberec.

Lék je ale nadále testován u nemocných s koronavirem a tak se ještě uvidí, zda nějaké výsledky přinese.

Jinak ho farmaceutická firma Gilead bude muset zkusit napasovat na nějakou jinou nemoc. Vše podle hesla, “lék už máme, nyní ještě nějakou nemoc”!

Juraj Jánošík
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmecká ekonomika se řítí ke dnu a vezme s sebou český průmysl, Berlín očekává největší ekonomickou recesi od roku 1929!   
Pridal tk Sobota 16 květen 2020 - 05:54:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Německá ekonomika se řítí ke dnu a vezme s sebou český průmysl, Berlín očekává největší ekonomickou recesi od roku 1929! Uniklá tajná interní studie KM 4 odhaluje, že cílem dosud neznámých zahraničních sil schovávajících se za dezinformací o Covid-19 bylo rozbít nejen Evropskou unii, ale především německý průmysl! Skandální analýza, kterou nechal vypracovat šéf krizového štábu Stephan Kohn, vznikala ve skutečnosti v řadách německého průmyslu a v tajné službě BND! Coronavirus napáchá na německém zdraví daleko menší škody, než jaké vzniknou politickými a anti-ekonomickými opatřeními německé vlády kvůli této zmanipulované virové hysterii!

Německo zažívá nevídaný skandál. Šéf vládního odboru krizového řízení Stephan Kohn minulý pátek rozeslal v emailech mamutí 192-stránkovou a hlavně tajnou interní analýzu s názvem Ergebnisse der Analyse des Corona-Krisenmanagements des Referats KM 4, tedy v překladu Zpráva o výsledku koronavirového krizového managementu KM 4. Tato přísně utajovaná zpráva měla přijít na stůl pouze Angele Merkel a její vládě, nikomu jinému.

Stephan Kohn však dokument rozeslal na všechny strany, novinářům, široko a daleko. Okamžitě byl postaven mimo službu a je to největší skandál a únik informací za posledních několik desítek let. Dokument ve zkratce je celý o tom, že vypočítává ztráty německého průmyslu a dochází k závěru, že počet zemřelých na Covid-19 neospravedlňuje likvidaci německého průmyslu. Veškerá protiekonomická opatření vlády Angely Merkel budou mít horší důsledek, než celý virus. Přesně toto dosud tvrdila německá alternativa. Jenže, teď se ukazuje, že tyto informace potvrzuje i tajná zpráva vládního odboru KM 4, tedy Krisenmanagements 4.

Celé Německo míří do nejhlubší hospodářské krize od roku 1929 a vezme s sebou celou Evropskou unii, ale především Českou republiku, Slovensko a do určité míry i Polsko. V dokumentu se uvádí, že neexistují faktické precedenty pro situaci, jaká v Německu nastala v okamžiku, kdy kvůli nepodloženým informacím o smrtelnosti virové nákazy byla zastavena a de facto suspendována celá německá ekonomika, která je plícemi celé Evropské unie, a pokud tyto plíce nebudou dýchat a fungovat, Evropská unie se zhroutí.

Ekonomická stabilita Evropy je podle dokumentu závislá na německé spotřebě, a to jak přímé, tak i subdodavatelské. Německý průmysl totiž spotřebovává produkci a subdodávky mnoha evropských zemí, které jsou zcela závislé na odběrech německého průmyslu. Kdokoliv zastaví německá průmyslová kola, usiluje o likvidaci Evropy a její uvržení do krize na pokraji válečného stavu. České ministerstvo financí oznámilo, že Česko se propadne na HDP skoro o 14% do mínusu, a to je velice optimistický odhad, když německý automobilový průmysl hlásí propady do konce roku až o 70% produkce.

Tajná zpráva je v podstatě atentátem na Angelu Merkel, protože zpráva ji nepřímo obviňuje ze snahy poškodit Německo a jeho ekonomiku pod rouškou ochrany před virem

Stephan Kohn nesepsal studii sám, nechal si ji vypracovat a větší skandál, než je únik studie na veřejnost, je podle všeho to, kdo tuto studii zpracoval. Podle posledních informací za ní stoj Svaz německého průmyslu, a aby to bylo ještě pikantnější, tak údajně i německá tajná služba BND. Ta podle informací Stephana Kohna informovala o detailech koronavirového řízení v Německu, protože v analýze se argumentuje vlivem zahraničních sil, kterým podezřele vyhovuje vyvolání ekonomické krize v Německu, v celé Evropské unii, v USA a rovněž i v Rusku a v Číně. Nikde v dokumentu to slovo nezaznívá, ale autoři tím myslí Dům Sion.

Existuje jediný vítěz koronavirové krize, a tím jsou velké banky, které získají kontrolu nad zadluženými státy a národy. Ne, že by tu kontrolu neměly už teď, ale dosud nebyla tak silná a pevná, protože teprve nyní se USA, EU, Rusko a Čína začnou zadlužovat biliony a biliony EUR a USD, naproti státním dluhopisům, což není nic jiného, než zadlužení obyvatelstva, které to potom bude muset splácet z daní. A protože tyto dluhy nepůjde nikdy splatit, vznikne tím permanentní dluh a nerovné postavení věřitele a dlužníka. Národy budou donekonečna splácet sionistickým bankám něco, co nepůjde nikdy splatit.

Pokaždé, když vláda hovoří o tom, že si půjčí na schodek státního rozpočtu, zadlužuje tím obyvatele a odsuzuje je k vyšším daním. Dluh má přitom jeden jediný účel v ekonomice. Jeho cílem je donutit otroka, aby ráno vstal do práce a šel vyměňovat svůj volný čas za čas v nevolnictví, tedy v robotě, od 9:00 do 17:00 apod. Ze stejného důvodu jsou drženy nízké mzdy ve společnosti, hlavně v českém Protektorátu, aby si lidé nemohli šetřit na důchod, aby si nemohli přímo koupit bydlení za našetřené peníze a věnovat se rodině, namísto práce za podprůměrnou mzdu a otrocké pozice pod úvěry a hypotékami.

Proto koronavirová krize v Německu povede ke krizi ekonomické, která s sebou stáhne ostatní státy EU. Uvnitř německé vlády jsou lidé, kteří mají stejné postoje jako alternativa, jenže je prakticky nemožné zakřičet nahlas, že císař je nahý a Coronavirus je prostě chřipkové onemocnění jako každé jiné, ale s drsnějším průběhem pro lidi s oslabenou imunitou a především pro starší lidi. I kdyby Covid-19 nákaza zabíjela stokrát více než dosud, bylo by to pořád méně, než kolik lidí ročně zemře na zápaly plic způsobené komplikovaným průběhem chřipky. Ochota vlád zastavit ekonomiky je totiž spiknutím členů B’nai B’rith.

Věděli jste, že v době Nouzového stavu drží dvě nejsilnější mocenské pozice v ČR Zdeněk Bakala skrze své dvě figurky z Aspenu?

Všichni politici, kteří se v EU, v USA, v Rusku a v Číně tak vehementně zastávaly za vyhlašování karantén a zastavování ekonomik, jsou všechno členové B’nai B’rith a podřízených zednářských spolků. Všimněte si, že i v ČR v čele koronavirového podvodu stojí členové Aspen Institutu Zdeňka Bakaly, což je operativní křídlo B’nai B’rith v Praze nad jámou Mah’ralu. Nejen Jan Hamáček jako ministr vnitra, ale i ministr zdravotnictví Adam Vojtěch je členem Aspen Institut, tedy proces zednářského řízení nejvyššího podřízení B’nai B’rith. A kdo disponuje v ČR v době virové krize nejvyššími pravomocemi řízení?

No přece ministr vnitra Jan Hamáček (Aspen Institut) a ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (Aspen Institut), kterému Andrej Babiš chce pomocí novely Zákona o ochraně veřejného zdraví posílit pravomoci i po skončení Nouzového stavu v ČR. A tím je to dané! Babiš sám přitom složil Halachu v Izraeli a myslí si, že bude ministra zdravotnictví kontrolovat. To je drsný omyl. Aspen bude kontrolovat! Aspen Institut de facto teď řídí republiku, tedy pod křídlem B’nai B’rith. Když se v roce 2017 na přelomu října a listopadu konal v Praze konvent a sjezd B’nai B’rith, byli pozváni všichni podřízení, všechny ovečky, všichni zástupci zednářských lóží v ČR, včetně ředitele Bakalova Aspen Institute Prague, Jiřího Schneidera. A tím je to dané. Mohli bychom vyjmenovávat další zastánce vypínání ekonomiky, třeba tady v Německu, kde nejvíce pro vypnutí průmyslu agitovala Angela Merkel, vyznamenaná členka B’nai B’rith. To samé ve Francii, Emmanuel Macron. A tak bychom mohli pokračovat.

Veškeré procesy řízení v Evropě v době virové jako-krize převzali členové B’nai B’rith a nikdo si toho dosud nevšiml

Stephan Kohn tak prostě uvolnil na veřejnost výbušný dokument, který nikdo neměl dostat, jen členové zednářských lóží, rozuměj v německé vládě, členové a dekorovaní zástupci B’nai B’rith. Kdo nejvíce získá zadlužením Německa kvůli koroně? No přece banky v rukách sionistického kaganátu, který je v manažerské rovině reprezentován právě B’nai B’rith. A víte, co je největší chucpe tady v Německu? Za tím únikem výbušného materiálu je právě Stephan Kohn, který pochází z německé židovské rodiny. Chápete? Válka mezi ž a Ž ve své nejkrystaličtější podobě, kdy německému průmyslu, který kontrolují němečtí a potažmo ruští Židé, viz. Nord stream 2 sága, vadí kroky a procesy mezinárodních židů, tedy sionistů, které v procesech politických řízení zastupují členové B’nai B’rith a jim podřízených zednářských a ideologických lóží.

Víte, k čemu dojde, když fabrika na auta, kterou vlastní německý Chasid, zkrachuje a propustí lidi kvůli koroně? Fabriku spolkne banka v rukách sionistického bankéře, tedy žida s malým ž. A to je celé tajemství války mezi ž a Ž. A když to někdo práskne, že Corona je v podstatě podraz, stojí za únikem opět židovský politik, resp. manažer. A nikomu to nepřijde zvláštní, divné, podezřelé, že v době krize v ČR vládnou dva členové Bakalova sionistického Aspenu, a že v Německu největší únik informací zařídí šéf odboru krizového řízení, který pochází z německé židovské rodiny.

Záznam pořadu


-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCovid-1984, tajemný Hamáčkův agent   
Pridal tk Sobota 16 květen 2020 - 05:39:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
„Ten moment, kdy jsem si uvědomil, že se na nás valí vlak v protisměru, byl, když jsem viděl matematický model, který na základě křivek z Itálie a možná už ze Španělska namodeloval, co by to znamenalo v počtu nakažených u nás a kdy dojde ke kolapsu zdravotnictví. Když mi to ten autor prezentoval na ministerstvu vnitra...,“ pravil Hamáček. Spolu s tímto mužem matematický model prezentoval na bezpečnostní radě státu.

Tomáš Kára, profesí kardiolog z brněnské nemocnice u svaté Anny, který se do veřejného povědomí zapsal tamním projektem Mayo kliniky. Mayo je „nezisková“ organizace a americké lékařské výzkumné a vzdělávací centrum v Minnesotě.

„On (Kára) měl docenturu, nevěděli jsme ani odkud. Je to internista, infekční medicínu ani epidemie myslím nikdy nedělal...a oplodňuje ministra Hamáčka,“ pravil prof. Žaloudík

Zdroj: http://www.zvedavec.org/vezkratce/17092/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA a EU - přicházejí velké změny?   
Pridal tk Sobota 16 květen 2020 - 05:35:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V USA zrychlují přípravy na prezidentské volby v USA, v nichž se střetnou realisté – v čele s republikánem Donaldem Trumpem a globalisté - reprezentovaní demokratem Joe Bidenem. Jako před čtyřmi lety se tak opět utkají dvě nejvýznamnější školy americké politiky posledních doby – realisty Henryho Kissingera a globalisty Zbigniewa Brzezinského.

Zatímco ti první, nazýváni též konzervativci nebo tradicionalisty, usilovali a usilují o silnou Ameriku a současně o zmírňování napětí mj. mezi USA a SSSR, nyní Ruskou federací, ti druzí nadále trvají na globální jednostranné dominanci Spojených států, spojené s pronikáním amerických zájmů do euroasijského a středoasijského prostoru.

Globalistická politika USA dokáže být přitom velmi krutá, jak o tom hovoří a na vlastní kůži to pocítil i nynější prezident D.Trump. Velmi otevřeně na to upozornil již na jednom ze svých volebních mítinků před čtyřmi lety:

„Jedná se o křižovatku v dějinách naší civilizace. Kam půjdeme, určí, jestli my, lidé, obnovíme kontrolu nad svou vládou. Politický establishment, který se nás pokouší zastavit, je stejný kolektiv, který je zodpovědný za naše katastrofální obchodní dohody, masívní ilegální imigraci a ekonomickou a zahraniční politiku, která vysála naši zemi. Pro ně je to válka. A v ní pro ně neexistují žádné meze.

Toto je boj za přežití našeho národa. Tyto volby určí, jestli jsme svobodný národ nebo jestli žijeme jen v iluzi demokracie, která je ve skutečnosti kontrolována malou hrstkou globálních zájmových skupin, které systémem manipulují – a systém je zmanipulovaný... Vy to víte, oni to vědí, já to vím a skoro celý svět to ví.

Establishment a jeho mediální nástroj udržuje kontrolu nad tímto národem prostředky, které jsou velmi dobře známé. Každý, kdo zpochybní jejich postavení, je označován jako sexista, rasista, xenofob a morálně pokřivený… Napadnou vás. Pomluví vás. Budou zkoušet zničit vaši kariéru i vaši rodinu. Budou zkoušet zničit na vás cokoliv, včetně vaší reputace. Budou lhát, lhát, lhát. A pak znovu, a pak udělají více než to. Udělají cokoliv bude nutné...“

„A je to naše zkorumpovaná politická garnitura, která je největší hybnou silou v pozadí snahy o radikální globalizaci a získání převahy nad pracujícími lidmi. Jejich finanční prostředky jsou prakticky neomezené. Jejich politické prostředky jsou neomezené. Jejich mediální vliv je nesrovnatelný. A v neposlední řadě – hloubka jejich nemorálnosti je naprosto neohraničená.“

Establishment, kterému se také říká „Deep state“, se dobytého postavení a vlivu vzdát nehodlá a D. Trumpovi zřejmě dočasně „zkroutil ruce“ (známý výrok Baracka Obamy), aby by donucen poslouchat. Nelze vyloučit, že se této stínové vládě podařilo prezidenta zlomit, jak se mj. obává P.C. Roberts (bývalý náměstek ministra financí za vlády R.Reagana). Avšak nelze vyloučit ani to, že D.Trump občas poslouchá Deep state záměrně tak aktivně a podivně, že svými kroky ho naopak ještě více diskredituje. A ještě více tím prohlubuje nedůvěru značné části světové společnosti ke globalistické politice USA a nesouhlas s ní.

Podobný souboj mezi rozbujelým globalismem a realistickým pojetím Evropy národních států se ostatně odehrává i na našem kontinentu. I v Evropské unii zejména nyní, po jistém šoku vyvolaném pandémií COVID-19 a s ní související hospodářskou krizí, postupně přichází společenská katarze, tj.očista. Nakolik bude hluboká a účinná a odolná manipulacím a korupci, ukáže čas. I tady to však bude souboj ostrý a zřejmě i dlouhý.

I když v USA podle posledních náznaků již tento proces začal. Neboť „i jediné zrnko písku může způsobit pád hory – když přišel čas, aby hora padla.“ (Ernest Rénan)

PhDr. Jiří Vaško

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNATO oficiálně háže svého člena – Řecko - přes palubu!   
Pridal tk Sobota 16 květen 2020 - 05:32:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Porcování řeckých ostrovů mezi Libyi a Turecko je tímto posvěceno z nejvyšších míst? Turecko podporuje vládu Faíze Sarrádže a dohodlo si s ním rozdělení řeckých ostrovů v Egejském moři.
“NATO je připraveno podpořit libyjskou vládu vedenou Fajezem al-Sarrajem, řekl ve čtvrtek šéf vojenské aliance.

V rozhovoru s italským deníkem La Repubblica poznamenal Jens Stoltenberg, že NATO má 30 partnerů, kteří mají v mnoha otázkách různé postoje, dodal však, že Turecko zůstává důležitým spojencem.

Zdůraznil také, že NATO podporuje úsilí OSN o mírové řešení konfliktů v Libyi i v Sýrii.

"V Libyi je zbrojní embargo, které musí všechny strany respektovat," řekl Stoltenberg.
"To však neznamená, že se na stejnou úroveň postaví síly vedené [Khalifou] Haftarem a vládou Fayeze al-Sarraje, jediné, kterou OSN uznává," zdůraznil generální tajemník NATO.

"Z tohoto důvodu je NATO připraveno poskytnout podporu Tripoliské vládě," uvedl Jens Stoltenberg.
Libyjská vláda, která se vojensky opírá o džihádistické milice - známá také jako vláda národní dohody (GNA), je podle západního tisku od dubna 2019 napadána ozbrojenými silami polního maršála Haftara.

Západní tisk označuje Libyjskou národní armádu vedenou maršálem Haftarem za “ilegální” síly ačkoli Chalífu Haftara do funkce vrchního velitele ustanovil poslední legálně zvolený parlament.

Naproti tomu islamista Faís Sarrádž se označuje za premiéra, ačkoli nikdy neprošel žádnými volbami. Do země přišel z Maroka jako civilní mlvučí islamistických milicí, které ovládají okolí Tripolisu. Jménem OSN jej jako "legální vládu" uznal zvláštní zmocněnec OSN pro Libyi, který ale krátce poté odstoupil.

Podotýkám, že příměří mezi libyjskou vládou a vojsky maršála Haftara bylo ukončeno tureckým raketovým útokem na pozice Haftarovy LNA a následnou ofenzívou džihádistů z GNA, posílených expedičním sborem turecké armády a islamistickýcmi žoldáky najatými Tureckem v Sýrii.

Takzvaná Sarrádžova vláda, která ovládá zhruba 5% území na západě Libye kolem Tripolisu, podepsala s Tureckem dohodu o rozdělení mořského šelfu v Egejském moři, jež vede mezi Tureckem a Haftarovou částí pobřeží. V tomto pásu jsou desítky řeckých ostrovů včetně obydlených - mimo jiné Kréta - a pod dnem se nachází velké zásoby ropy a plynu. Stoltenberg se tedy jednoznačně postavil na stranu novodobého islámského Hitlera prot jinému členu NATO - Řecku.

Ivan David
Nová republika

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOrbán: Maďarsko se nepodvolí Soudu EU v přijímání imigrantů!   
Pridal tk Sobota 16 květen 2020 - 05:29:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na rozhodnutí Soudu EU z tohoto týdne o vpouštění imigrantů dal dnes maďarský premiér Viktor Orbán jasnou odpověď. Maďarsko se nepodvolí Unijnímu soudu a nebude vpouštět imigranty na své území!

Soud EU rozhodl, že držení žadatelů o azyl v obytných kontejnerech obehnaných ostnatým drátem v tranzitních zónách u srbské hranice je nezákonné (a měli by být v vypuštěni na území Maďarska).

K další námitce, že zóny jsou tak kvazi-vězením maďarská strana uvedla, že imigranti mohou z tranzitní zóny kdykoliv odejít zpátky odkud přišli (čímž by ovšem ztratili nárok na azyl v Maďarsku i EU). Srbsko ale také o žádné imigranty-navrátilce nestojí.

Maďarská ministryně spravedlnosti Judit Varga ostatně již na přelomu týdne předhodila bruselské skvadře, že ustavičnými výpady proti Maďarsku si zahrává se stabilitou a jednotou EU. A na to teď skutečně v EU není doba. EU bude ráda, když nynější období nějak překlepe. To už nakonec za vnímaly i dámy Leyenová versus Merkel, že jedna věc je unijní názor prosadit, a druhá, aby bylo ještě kde jej realizovat.

Zdroj: https://www.7sur7.be/monde/la-hongrie-ne-se-laissera-pas-avoir-en-acceptant-des-migrants-affirme-viktor-orban~a2641616/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmeričtí politici by měli vyjasnit světu podezření kolem amerických biologických laboratoří   
Pridal tk Sobota 16 květen 2020 - 05:24:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov nedávno na tiskové konferenci poukázal na to, že Spojené státy „intenzivně rozmisťují biologické laboratoře" v sousedních zemích Číny a Ruska a současně nechtějí zveřejňovat obsah biologického experimentálního výzkumu. Americké chování a cíle jsou sporné. Lavrovovy poznámky poukazují na šířící se pochybnosti a obavy mezinárodního společenství.

Podle Nikolaje Patruševa, tajemníka Bezpečnostní rady Ruské federace, založily USA více než 200 biologických laboratoří po celém světě. Kromě toho se uvádí, že na některých místech, kde se nacházejí laboratoře, došlo k rozsáhlým nebezpečným infekčním chorobám.

Jaké hrozby pro globální veřejné zdraví představují tyto americké biologické laboratoře po celém světě? Jaká škoda byla způsobena? Američtí politici by měli vyjasnit světu podezření kolem amerických biologických laboratoří.

Biologická laboratoř Fort Detrick v americkém Marylandu je největší základna pro vývoj biologických a chemických zbraní ve Spojených státech, která byla kdysi považovaná za „nejtemnější experimentální centrum" americké vlády a za „tajnou základnu chemických experimentů a experimentů s mentální kontrolou CIA". V červenci loňského roku americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí náhle uzavřelo výzkum laboratoře a odmítlo zveřejnit relevantní informace z „důvodu národní bezpečnosti". Krátce po dočasném uzavření biologické laboratoře ve Fort Detricku vypukla v sídlišti ve Virginii, vzdáleném jen hodinu jízdy od laboratoře, neznámá „e-cigaretová nemoc". Klinické příznaky pacientů byly velmi podobné příznakům pacientů s pneumonií nového koronaviru!

Biologické laboratoře ve Spojených státech jsou tak špatné, že lidé mají mnoho důvodů k obavám o to, jak velkou škodu způsobuje tolik biologických laboratoří Spojených států po celém světě pro celosvětovou bezpečnost veřejného zdraví.

Podle médií se americké biologické laboratoře nacházejí v mnoha bývalých zemích Sovětského svazu, v některých zemích v jihovýchodní Asii, v Africe a na dalších místech. Spojené státy stejně mlčí o funkcích, použití, bezpečnostních faktorech a dalších otázkách kolem těchto laboratoří.

Od roku 2003 došlo v amerických laboratořích ke stovkám nehod kontaktu člověka se smrtelnými mikroorganismy. To může způsobit, že přímé kontakty lidí vystavených viru se nakazí smrtícími viry a rozšíří tak nemoc dál do obytných komunit a způsobí epidemii.

Viktor Medvědčuk, předseda ukrajinské strany Opoziční platforma – Za život, nedávno řekl, že vzhledem k neustálému šíření infekčních nemocí, včetně hemoragické pneumonie, cholery, prasečí chřipky a hepatitidy A, na Ukrajině existuje dostatečný důvod se domnívat, že to úzce souvisí s „tajnými" a „neprůhlednými" aktivitami Spojených států na Ukrajině.

Spojené státy téměř 20 let blokují obnovení jednání o Ověřovacím protokolu úmluvy o biologických zbraních. Tato úmluva byla přijata 16. prosince roku 1971 na 26. zasedání Valného shromáždění OSN. Většina smluvních stran včetně Číny obhajovala vyjednávání o protokolu zaměřeného na komplexní posílení úmluvy, včetně ověřovacího mechanismu. Americká strana to však opakovaně zablokovala s tím, že biologické pole není ověřitelné, protože „může ohrožovat národní zájmy a obchodní tajemství Spojených států" a vede k „průmyslovým špionážním činnostem" atd.

Podezřelé americké biologické laboratoře se staly běžnou hrozbou pro lidstvo. Američtí politici by měli vyjasnit světu skutečnosti.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVarování OSN: Epidemie COVID-19 může vyvolat krizi duševního zdraví   
Pridal tk Sobota 16 květen 2020 - 05:21:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Odborník Světové zdravotnické organizace (WHO) 14. května uvedl, že podle výzkumu došlo v důsledku epidemie COVID-19 ve všech zemích k nárůstu počtu případů duševních onemocnění. Zejména zdravotníci, kteří pracují na frontě v boji proti epidemii, potřebují větší podporu v oblasti duševního zdraví. OSN zveřejnila 13. května zprávu o veřejném zdraví věnovanou psychologickým problémům způsobeným COVID-19 a vyzvala různé země, aby věnovaly větší pozornost potřebám duševního zdraví.

Generální tajemník OSN António Guterres 13. května ve video projevu řekl: „Služby pro duševní zdraví jsou jedno z protiepidemických opatření, které je třeba podporovat dostatečnými finančními prostředky. Vyzývám vlády různých zemí, nevládní organizace, ministerstva zdravotnictví a další příslušné instituce, aby v době šíření epidemie COVID-19 společně pracovaly na řešení tohoto problému."Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Pravda v USA requiescat in pace (nechť odpočívá v pokoji)   
Pridal tk Sobota 16 květen 2020 - 05:07:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve „svobodné a demokratické“ Americe existuje pouze pravda oficiální – čili lež. Osoba, která řekne pravdu, je okamžitě odstavena na vedlejší kolej jako „konspirační teoretik“, „ruský agent“, „rasista“, „antisemita“ nebo kdosi podobný – a to s úmyslem diskreditovat jak jeho samotného, tak i to, co říká.

Např., když jsem řekl, že Russigate je výmysl a podfuk, což se později plně potvrdilo, objevila se okamžitě po mém výroku má webová stránka na anonymním webu „PropOrNot“ a pravděpodobně výtvoru to CIA či NATO, a to na jeho seznamu 200 „ruských agentů (hlupáků)“. A Washington Post, který je už dlouho pokládán za hájemství CIA, tento seznam následně zveřejnil, jako kdyby šlo o čirou pravdu. Samozřejmě s cílem očernit všechny ty z nás, kteří oficiální výmysly a podfuky odhalují.

Protože jsem zveřejnil závěry vědců, architektů a inženýrů o 11. září 2001, stal jsem se „konspiračním teoretikem“. Řečeno jinak: jste-li disentem, čili osobou s jiným názorem, než je názor oficiální, anebo i když o tomto jiném názoru pouze informujete, nejste ani vy ani vaše informace, jakkoli reálně by se jevila, tolerováni. Pravda se stala nepřijatelnou. Před dvěma týdny byl např. široce čtený web Unz Review vyřazen z Facebooku, a to s odůvodněním, že jeho obsah je v rozporu s názorem oficiálním. A totéž se přihodilo webu Southfront. Čímž Facebook, aby ochránil oficiální vysvětlení, nastoluje fašistickou cenzuru. A presstitutky a univerzity činí totéž. V Americe ztratila pravda zkrátka svoji cenu.

Zpolitizovanou se stává dokonce i hrozba našemu zdraví nejaktuálnější, jíž je onemocnění koronavirem. Jeden by měl za to, že bude existovat zájem o přesné informace všech léčebných postupů, nabízejících naději na jeho vyléčení. Ale to vůbec nepřipadá v úvahu. Jestliže jste demokrat, toužíte po tom, aby ekonomika země zažila díky viru to nejhorší, což dopomůže k porážce Trumpa v nadcházejících volbách. A jestliže jste republikán, chcete, aby se ekonomika spolu se zánikem viru vzpamatovala přesně v tom okamžiku, kdy by to Trumpovy naděje na znovuzvolení prezidentem mohlo co nejvíce posílit. Namísto čehož by se pozornost měla upínat na přípravu takového úspěšného hospodářského zotavení, které se udrží, a neskončí v nové vlně koronavirového útoku, jak se to stalo v Číně.

Jestliže jste profesionál sdružení farmaceutických firem Big Pharma, NIH, CDC či výzkumným pracovníkem závislým na grantech z těchto zdrojů, budete toužit po očkovací látce (vakcíně) proti koronaviru, nikoli tedy po léku, který by nemoc z něj léčil. Což v sobě samozřejmě zahrnuje dlouhé čekání za předpokladu, že nějaká efektivní a bezpečná očkovací látka je vůbec v dohledu. Hydroxychlorochin (HCQ), zinek a nitrožilně podávaný vitamín C prokázaly v potírání nemoci z koronaviru svou účinnost, ale byly Big Pharmou a jejími přisluhovači zle pomluveny a zostuzeny. Jinými slovy: agenda profitu zvítězila nad agendou zdraví a záchrany životů. Existují dokonce informace o tom, že facebook cenzuruje ty zprávy o Covidu-19, které nepodporují linii, kterou ve věci koronaviru zaujal dr. Fauci z NIH (National Insitutes of Health).

The FDA (U.S.Food and Drug Administration), vyhlazuje cestu americkému léku remdesivir s poukazem na to, že hydroxychlorochin, třebaže už po desítky let bezpečně používán proti malárii, může vyvolávat srdeční infarkty. Je to zkrátka všechno o penězích. Big Pharma přijde o své výdělky a Dr. Fah o své patenty, jestliže k léčbě koronaviru bude přizván i HCQ, zinek a vitamín C.

Závod o to, kdo první uspěje s výrobou vakcíny proti koronaviru se nalézá v plném běhu, protože jde o peníze za její patent. Namísto toho by však úsilí mělo spíš směřovat k testování a zdokolalování toho, co se jeví být lékem proti progresi viru. Jestliže se totiž vývoj vakcíny uspěchá, může to znamenat stejné nebezpečí pro zdraví lidí, jako dnešní virus.

Covid 19 se stal velkým biznisem dnešní doby pro farmaceutické korporace, pro korupčnické právníky, pro poskytovatele pracovní síly, kteří nyní budou urychleně najímat pracovníky propuštěné v důsled ku situace po koronaviru, a budou jim nabízet nižší mzdy než těm, kteří si svá místa udrželi. Zkrátka mnohému zájmu doba pokoronavirová poslouží - s výjimkou zájmu veřejnosti.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Zdroj: P.C.Roberts: Truth in America R.I.P.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTalentovaná hudební skladatelka a dirigentka   
Pridal tk Sobota 16 květen 2020 - 05:04:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
16. června letošního roku uplyne již dlouhých 80 let od úmrtí Vítězslavy Kaprálové mimořádné osobnosti na české hudební scéně. Narodila se 24. ledna 1915 v Brně v hudební rodině. Její otec Václav Kaprál byl nejenom vlastníkem hudební školy, ale hlavně významným brněnským hudebním skladatelem.Maminka byla učitelkou zpěvu.
Již od dětství se projevil talent V. Kaprálové především v tom, když napsala svou první skladbu V říši bájí (to jí bylo devět let – sic!) a v patnácti letech nastoupila na brněnskou konzervatoř, kde studovala skladbu u hudebního skladatele a pedagoga Viléma Petrželky a dirigování u houslisty, klavíristy, hudebního publicisty a významného operního dirigenta Zdeňka Chalabaly. Její absolventský opus s názvem Klavírní koncert d moll se uskutečnil v červnu r. 1935, měl mimořádný ohlas nejenom svou výjimečností, ale hlavně tím,že skladbu autorka sama dirigovala.

V. Kaprálová začala dále studovat na mistrovské škole pražské konzervatoře pod vedením hudebního skladatele a pedagoga Vítězslava Nováka (též horolezce, jenž složil symfonickou báseň V Tatrách) a významného dirigenta Václava Talicha.S Českou filharmonií, jako absolventka, osobně provedla svou nejznámější orchestrální skladbu Vojenská symfonieta. V. Kaprálováo obdržela francouzské státní stipendium a v r. 1937 začala studovat na Ecole Normale de musicque v Paříži u dirigenta Charlese Muncha a soukromě potom studovala skladbu u Bohuslava Martinů.

A zde se chci zastavit u toho, jak významnou roli v profesním i osobním životě B.Martinů hrála právě V. Kaprálová. V červnu r. 1938 dirigovala v Paříži Martinů cembalový koncert a poté brzy odjela na festival Mezinárodní společnosti pro soudobou hudbu do Londýna,který zahájila svou symfonietou a již rovněž dirigovala spolu s orchestrem BBC Orchestra.

Proč jsem zmínil i soukromý život B. Martinů? Umělec se totiž do okouzlující mladé ženy zamiloval (i když byl vlastně o generaci starší), byla to jeho jediná žákyně, uvedl Vitku (jak ji jmenoval) do prostředí pařížského uměleckého světa a pomáhal jí ve studiu. Martinů ovšem nebyl jedinou její láskou, náhoda tomu chtěla, že se v r. 1939 setkala s charismatickým člověkem Jiřím Muchou, synem slavného malíře, s kterým se o vánocích r. 1939 zasnoubila a v dubnu 1940 za něj vdala.

Poněvadž Jiří Mucha narukoval do zahraniční armády v jižní Francii (to bylo přece ve válce), dostal na svatbu jenom krátkou dovolenou, musel se tedy hned vrátit do vojenského výcvikového tábora. Vitka bohužel v následující krátké době vážně onemocněla, byla okamžitě převezena do nemocnice v jihofrancouzském Montpellier s rozptýlenou tuberkulozou a druhý den v pouhých 25 letech zemřela. Později byla převezena do Paříže a zpopelněna. Dnes je místem jejího posledního odpočinku Ústřední hřbitov v Brně.

V. Kaprálová zkomponovala celkem více než 40 skladeb.Z nich bych především vyzdvihl již zmíněnou Vojenskou symfonietu, op. 11, pro velký orchestr (kterou věnovala Dr. Edvardu Benešovi), Sbohem a šáteček, op. 14, pro zpěv a klavír/velký orchestr, Partitu, op. 20, pro klavír a smyčcový orchestr a Concertino pro housle, klarinet a orchestr, op. 21. Dá se říci, že je to fantastická bilance nadějné umělkyně v tak mladém věku.
Již za skladatelčina života byla její hudba vysoce oceňována, v r. 1938 získala Smetanovu cenu a v r. 1939 cenu Svatoboru. V r. 1946 jí udělila Česká akademie věd členství in memoriam. Takřka všechny skladby V. Kaprálové byly vydány tiskem (některé dokonce za jejího života), v současné době patří mezi její hlavní vydavatele Editio Bärenreiter. Dodnes je nejhranější českou skladatelkou.

Miloslav Samek


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0896 sec,0.0367 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,396kB