Čtvrtek 21 květen 2020
BILL GATES DOSTAL V RUSKU PADÁKA   
Pridal tk Čtvrtek 21 květen 2020 - 10:48:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský prezident Vladimir Putin vykázal jak Bill Gatese tak jeho společnost Microsoft ze země. Kromě toho byly oba subjekty zařazeny do kontrolního seznamu Federální bezpečnostní služby, a to kvůli „obavám o bezpečnost a spolehlivost“.

S okamžitým účinkem začalo v Rusku odstraňování veškerého softwaru společnosti Microsoft. Mluvčí vlády Sergei Zheleznyak uvedl, že Microsoft byl překvapen obviněním z monitorování milionů ruských občanů a občanů ...jiných zemí prakticky v minutové taktu.

Zpráva zdůrazňuje obavy Ruska: „Spojené státy, které se prezentují jako bašta demokracie, sledovaly prakticky v minutových intervalech desítky milionů občanů Ruska a dalších zemí.“

Do tohoto ošklivého příběhu jsou zapojeny všechny hlavní internetové společnosti, které byly založeny ve Spojených státech, a tyto společnosti působí na území naší země, “uvedl mluvčí Kremlu.

Zakladatel Microsoftu Bill Gates, který byl zařazen do Kontrolního seznamu Federálních bezpečnostních služeb (FSB), byl také vyšetřován, aby byly přezkoumány jeho činnosti až do dalšího vyšetřování. Kreml vidí Bill Gatese na stejné černé listině jako USA-milionáře George Sorose (vykázán v roce 2015).

Bloomberg informoval, že Artem Ermolaev, šéf moskevské informační technologie, a ruský ministr komunikace Nikolaj Nikiforov uvedli, že Moskva nejprve nahradí Microsoft Exchange Server a Outlook na tisících počítačích e-mailovým systémem vyvinutým ruskou společností Rostelecom PJSC.

Příští rok bude na miliony systémů v Rusku nainstalován software vyvinutý společností „New Cloud Technologies“, dalším ruským poskytovatelem softwaru. Microsoft Office a Windows budou nahrazeny domácími verzemi, řekl Ermolaev.

Zdroj. https://www.controinformazione.info/putin-chiude-e-mette-al-bando-bill-gates/?fbclid=IwAR2o9a4V5ecBB1LT9tBOYtRmRyEflZ956d7PkvPEbBonqCKXvFpGSCjSt28
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponIzraelský rabín zakládá v ČR “Civilní stráž” a povede prý jednání s ministerstvem vnitra, které plánuje zakázat české domobrany   
Pridal tk Čtvrtek 21 květen 2020 - 10:13:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V naší zemi probíhá dlouhodobé tažení politiků proti českým domobranám, které jsou budovány na vlasteneckém základě k případné obraně Čechů. Domobrany proto mají být současnou politickou “elitou” zakázány pod hrozbou drakonických pokut. Domobrany proto raději ukončily činnost.

Je proto udivující, že s novým pokusem přichází jistý David Bohbot. Chce to nazývat Civilní stráž a údajně navázat na izraelské zkušenosti. Důvodem k založení má být očekávaný nárůst kriminality způsobený koronavirovou ekonomickou krizí. Civilní stráž by údajně měla úzce spolupracovat s policií.

David Bohbot se narodil v Izraeli, do ČR přišel v roce 1996, a stal se českým občanem naturalizací. Podle medií pracuje jako bezpečností expert a je také majitelem firmy Masada security, která zastupuje izraelské vývozce zbraní a nabízí ochranu osob a objektů a výcvik bezpečnostních složek. Člověk by si možná řekl, že je divné, aby de facto domobranu zakládal cizinec, třebaže má nyní české občanství! Jak by se asi dívaly úřady v Izraeli na etnického Čecha s podobnou iniciativu? Nejspíš by ho okamžitě vyhostily ze země. Naopak David Bohbot prý nyní povede jednání s ministerstvem obrany a vnitra o zřízení této stráže.

Nezaznívá ale, že David Bohbot je také izraelský rabín. Zde je vhodné připomenout, co židovské svaté knihy jako Talmud, komentáře, a přední židovské náboženské autority apod. říkají o vztahu Židů a nežidů (Židé označují nežidy jako gój, množné číslo gojim).

Co říká Babylonský Talmud o vztahu k nežidům?

“Duše nežidů jsou takové, jako mají hovada a dobytek a pocházejí od ďábla”
(Jakl. Chad.f.154. c 2 n 7 hesch)

“Osli jsou gojim”
(Berachoth 25b)

“Život nevěřících je v ruce tvé, stejně tak majetek – gufo muthar kol schechen mamona”

Židé mají podle Talmudu vládnou všem národům:

“Tak, jako jsou lidé nad zvířaty, tak jsou Židé nad všemi národy světa”
(Zeror f 101.2)

“Bůh dal Židům moc nad statky a krví všech národů”
(Seph.Jakl 3cp 25)

Podle Talmudu si rovněž Žid může přivlastnit majetek nevěřícího:

“Nevěřící smí být okraden a smíš vůči němu lichvařit”
(Jad. Chas.4.9.1 a Raschik lev 19.11)

Někdo namítne, že se jedná o staré knihy a citáty vztahující se k dané době a v Bibli a Koránu jsou podobné výroky. U Koránu to nepochybně platí a asi by se veřejnost bouřila, kdyby tu islámský imám chtěl zakládat milici. Kdyby si milici zakládali Lidovci, asi by se bouřili aspoň ateisté. Ale v tomto případě jsou zticha všichni, a dokonce vlastenecké časopisy a nezávislá média poskytují propagaci Civilní stráže prostor.

Talmud je hlavním vodítkem i pro současné židovské náboženské představitele (rabíny), a vůbec Židy po celém světě. Například nedávno zesnulý vrchní sefardský rabín Ovadia Josef v roce 2010 pronesl: “Gojim se narodili jedině proto, aby sloužili nám. Jiné poslání kromě služby národu Izraele na světě nemají. K čemu jsou pohani potřební? Budou pracovat, orat a žnout. My budeme sedět jako páni a jíst.”

Talmud je stále hlavní kniha, kterou se věřící Židé řídí a vyučuje se a studuje ve všech ješivách po celém světě. Pro se jí musí jistě řídit i rabín Bohbot, který sám na svých stránkách uvádí, že je “Držitel ortodoxní Hasmacha „Yore Yore“ od Rabanut Rašit. Původem z Izraele, v Česku žije již přes 20 let. Žák slavného hlavního Chazan Beit Keneset Hagadol v Haifě, Rabbi Chayim Morgan a žák Beit Midrash Yosef”. Jak pak ale rabín řídící se Talmudem může zakládat vážně míněnou českou Civilní stráž?! Komu a čemu má taková organizace ve skutečnosti sloužit?

Čtenář znalý problematiky asi namítne, že Civilní stráž existuje i v Maďarsku. To je pravda, ale tam je organizována na národnostním základě a také ji nezakládal izraelský rabín. Dokonce je “etno-neziskovkami” označována za “rasistickou a xenofobní”. To vše kvůli ochraně Maďarů proti cikánské kriminalitě. Civilní stráž v Izraeli je také organizovaná na etnickém, židovském principu (muslimové tam jistě vítáni nejsou), byť jejím cílem je boj proti vysoké místní kriminalitě v Izraeli. Tedy kriminalitě páchané Izraelci vůči Izraelcům, ale původně byla zaměřena na boj proti terorismu, tedy Palestincům.

Nejdivnější je, že se nad tím nikdo nepozastavuje v mediích, politice a to dokonce ani mezi údajně vlasteneckými stranami jako SPD a Trikolora. Bylo by stejné ticho, kdyby v ČR podobnou aktivitu vyvíjel etnický Rus se silnými vazbami na Rusko? (I kdyby měl také i české občanství.) To by Hřib s Kolářem vyzývali k tažení na Moskvu a pak se schovávali pod ochranou policie ještě dalších 5 let! A všichni politici parlamentních stran (možná s výjimkou KSČM) by mluvili o nepřípustném vměšování.

Každý soudný vlastenec by se proto měl od po obdobných aktivit držet raději dál. Zkušenosti z minulosti ukazují, že podobné aktivity nikdy našemu národu a zemi prospěch nepřinesly. Bohužel se ale pár snaživců, a ne příliš chytrých lidí nechá asi zase nachytat. Pak se zas budou divit, že to k ničemu dobrému nebylo. Naše země je ve stavu kryptokolonie, co se skutečnou národní nezávislostí nemá nic společného. Musíme ale doufat v lepší časy a pracovat na tom, aby se nám podařilo českou suverenitu a nezávislost zase obnovit. Tak jako se to podařilo našim předkům po mnohém úsilí a strádání.

MY
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerická CIA již v roce 1975 odhalila Heart Attack pistoli před vyděšenými kongresmany, která střílí zmraženou ledovou šipku s jedem, která v těle oběti způsobí srdeční infarkt!   
Pridal tk Čtvrtek 21 květen 2020 - 09:55:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americká CIA již v roce 1975 odhalila Heart Attack pistoli před vyděšenými kongresmany, která střílí zmraženou ledovou šipku s jedem, která v těle oběti způsobí srdeční infarkt! Vraždu nelze nijak odhalit, v těle nezůstane žádná jehla a samotný jed se v těle rychle rozloží! Peking je přesvědčený, že čínský velvyslanec, který o víkendu zemřel ve své rezidenci v Tel Avivu údajně na infarkt, byl ve skutečnosti zastřelen právě touto pistolí! A stejné podezření na otravu se vynořuje i okolo dalších zemřelých v poslední době, zejména okolo Jaroslava Kubery, jehož smrt v roli mučedníka, kvůli plánu cesty na Taiwan, se někomu možná náramně hodila!

Studená válka mezi Čínou a USA dramaticky eskaluje, a to doslova z hodiny na hodinu. Čína totiž podezřívá americkou vládu Donalda Trumpa, že si objednala vraždu čínského velvyslance Du Weie v Izraeli, který o víkendu zemřel ve své rezidenci ve městě Herzlia, nedaleko Tel Avivu. Velvyslanec byl nalezen v neděli ráno ve své posteli bez známek života a podle izraelských lékařů šlo o obyčejný infarkt. Du Weiovi bylo 58 let a do funkce velvyslance nastoupil teprve tento rok v únoru.

Čína již oznámila, že do Izraele vysílá forenzní experty a poslední informace z Číny dokonce hovoří o tom, že čínská vláda podezřívá přímo americkou tajnou službu CIA, že stojí za likvidací Du Weie v Izraeli. Peking se odvolává na to, že Du Wei prošel nedávno zdravotní prohlídkou v Pekingu, neměl zvýšenou hladinu cholesterolu v krvi a nikdy neměl srdeční problémy. Čína má totiž podezření, že Du Wei mohl být zastřelen, a to speciální zbraní CIA, která byla odhalena před americkým Kongresem již v roce 1975.
Americký kongres v roce 1975, zejména v souvislosti s aktivitami CIA ve Vietnamu, v Laosu a ve Střední Americe, začal vyšetřovat agenty z Langley ve veřejném slyšení pod názvem “United States Senate Select Committee to Study Governmental Operations with Respect to Intelligence Activities”, tedy v překladu Senátní vybraná komise pro studium vládních operací s ohledem na činnost zpravodajských služeb. Během tohoto slyšení promluvilo mnoho svědků a agenturních pracovníků, ale především došlo i k představení děsivé služební zbraně CIA, která dostala označení jako Heart Attack Gun, tedy pistole na vyvolání srdečního infarktu.

Během slyšení v Kongresu byla zbraň představena a byla popsána i její funkce. Pistole střílí zmražené šipky, které jsou tvořeny směsí vodního ledu a toxické látky přírodní báze, která se rychle v těle rozkládá. Po výstřelu vletí šipka do těla člověka obrovskou rychlostí a v kůži nezanechá nic jiného, než je malá červená tečka, která je prakticky nerozlišitelná od ostatních kožních defektů.

Pistole CIA na zabíjení lidí pomocí vyvolání srdečního infarktu

Jakmile se kus ledové šipky dostane do lidského těla, během několika minut šipka roztaje a vypustí do krve toxin. Ten během několik chvil vyvolá zástavu srdce. Toxin se následně v lidském těle rozloží do 60 minut po vniknutí do těla. Následná pitva nenalezne nic jiného, než je zastavené srdce a pitevní zpráva tedy zní, že člověk zemřel přirozenou cestou na srdeční infarkt. Tato děsivá zbraň zřejmě byla o víkendu použita na likvidaci čínského velvyslance v Tel Avivu, a pokud to Čína zjistí, i když není jasné, jak by mohla, když není šance v této chvíli toxin v těle oběti již zjistit, tak by to bylo vyhodnoceno jako válečný akt proti Číně.

Čínský institut současných mezinárodních vztahů (CICIR) počátkem května předa čínské vládě studii, která označuje současné vztahy mezi Čínou a USA za nejhorší v dějinách, což by mohlo vést až k ozbrojenému konfliktu, jak se uvádí v dokumentu, a zcela bez přehánění. Vlivný šéfredaktor čínského deníku Global Times Chu Si-ťin napsal, že USA se pod Donaldem Trumpem stávají čím dál tím více iracionální zemí, na kterou platí už jenom síla. Je zvláštní, že to Čína zjišťuje až teď, protože v Severní Koreji to vědí o USA už dlouhé dekády, a pokud by KLDR neměla jaderné zbraně, žádná KLDR by dnes už ani neexistovala, ale byla by to provincie nějakého McDonaldu s miliony nezaměstnaných a hlavně zadlužených u sionistických bank.

Všechno, co v této chvíli dělá Donald Trump, je vehnání USA do procesu občanské krize, která přeroste v občanskou válku, které ale bude předcházet konflikt USA se zemí v zahraničí. A podle všeho to nebude Rusko, ale bude to Čína. Všechny kroky, které Donald Trump v této chvíli provádí, se zdají být jako útoky proti Číně, proti její ekonomice, vypadá to jako mamutí obchodní válka, jenže v USA je těsně před prezidentskými volbami. Donald Trump ví, že když bude obviňovat Čínu z toho, že vyrobila ve Wuhanu virus a rozšířila ho do USA, které k dnešnímu dni mají největší počet nemocných i mrtvých na světě, tak že mu to ve volbách nažene hlasy. A jak se zdá, Američané si opravdu myslí, že virus přišel z Wuhanu do USA úmyslně, že jde o čínský útok na USA. Jenže Donald Trump nedomyslel jednu zásadní věc.

Donald Trump žene USA do absolutní izolace od globalizace, ale studená válka USA proti Číně už má své mrtvé v Izraeli a možná i v ČR?

Pokud americký prezident prokopne stavidla amerického vojensko-průmyslového komplexu, už tu vlnu nezastaví. Peking chce totiž v odvetě za americké sankce proti Huawei zakázat firmám Apple, Boeing, Qualcomm a Cisco přístup na čínský trh. A to jsou jedny z největších amerických globálních firem. Donald Trump tak nechrání americké zájmy, dámy a pánové. On je ničí a likviduje!
Proto Donald Trump nedávno prohlásil, že s globalizací je konec.
Problém je v tom, že to neřekl úplně přesně. Jediné, s čím je konec, je s americkou globální moci Pax Americana. A to není totéž co sionistická globalizace, ta skutečná, ta NWO, která je teď ukotvována díky podvodu s Covid-19 hysterií.

Donald Trump svými kroky oslabuje a odstavuje vliv USA na NATO, na EU, na WTO, na WHO, na OSN. Máte to přímo před očima, dámy a pánové. To nejsou USA, které pod vedením Trumpa odstavují globalizaci, to jsou jenom USA pod vedením Trumpa odstavovány od vlivu a kontroly nad uvedenými globalistickými organizacemi. A v tomto procesu chybí jeden krok, a tím je izolace USA v rovině diplomacie. Toho USA dosáhnou kroky, které jsou v rozporu s mezinárodním právem, ať už to byl zpackaný a odhalený pokus o žoldácký převrat ve Venezuele, anebo vraždy čínských velvyslanců pistolemi CIA. A zdaleka takové jedy z pistolí nemusí být používány jenom na čínské velvyslance.

Dne 20. ledna tohoto roku zemřel Jaroslav Kubera (ODS), předseda Senátu parlamentu České republiky. Oficiálně příčinou jeho smrti byl infarkt, ale jeho dcera tomu odmítla uvěřit. Vendula Vinšová, roz. Kuberová, totiž českým médiím sdělila, že okolo smrti jejího otce probíhají divné procesy a úkony. Rodina totiž čekala na výsledek pitevní zprávy celé 3 měsíce. Pitva byla provedena již 21. ledna 2020, tedy hned druhý den po smrti jejího otce, ale pitevní zpráva přišla rodině až počátkem května.

Vendula Vinšová na Facebooku uvedla, že rodina od počátku uváděla, že otec nezemřel přirozenou smrtí, tedy na infarkt, a že rodina žádá prošetření správnosti pitvy, včetně otestování na jedy a toxiny. Jenže, při rozhovoru s primářkou ústecké nemocnice prý zazněl děsivý výrok: „Paní primářka nám k tomu řekla, že i kdyby tam něco bylo, za dva dny je to z těla pryč a nikdo nic nepozná – jinými slovy, zkoumat to, je vlastně zbytečné,“ A v této věci má primářka opravdu pravdu, ovšem pouze v případě, že by byl použit jed s rychlým rozkladem.

Během zpravodajských her se stává, že figury na mocenské šachovnici poslouží lépe jako mrtvé než živé

Musíte zapomenout na všechny klasické jedy jako jsou kyanidy, ricin a podobné látky, které způsobují buněčnou smrt, protože tyto látky v těle zůstávají velmi dlouho a rozhodně nemizí ani po několika dnech, ani po týdnech, ani po měsících. Ovšem jedy na přírodní bázi, např. kurare, mají velice rychlou degradaci v těle v řádech hodin, po uplynutí této doby se látka v těle rozloží a není už detekovatelná. Jaroslav Kubera se dostal do velmi nebezpečné role a mohl se stát obětí zpravodajské hry stejného formátu, jako se stali Ondřej Kolář, Zdeněk Hřib a Pavel Novotný. Tito 3 čeští politici jsou ve velmi nebezpečné roli, kdy nejlépe poslouží americké zpravodajské hře proti Rusku jako mrtví. A když máme v ČR zpravodajskou hru proti Rusku, bylo by naivní si myslet, že na zpravodajskou hru proti Číně se zapomnělo. Nezapomnělo!

Jaroslav Kubera chtěl mermomocí vyrazit na státní návštěvu na Taiwan, Číně se to nelíbilo a poslala prý velice důrazný dopis, který se dostal Kuberovi do rukou. Uběhlo pár dnů a Jaroslav Kubera zemřel, a to prý na infarkt. A když se rodina chtěla dozvědět, na co zemřel, český stát rodině tajil 3 měsíce výsledek pitvy, i když ta byla hotova již druhý den po smrti Kubery. Proč to zdržování? Čekalo se snad na to, až jed se ve vzorcích rozloží a bylo třeba zajistit, že kdyby rodina tlačila na zopakování pitvy na jiné patologii, aby už tělo žádný jed v té chvíli neobsahovalo?

Ano, je to možné, potvrdil nám do redakce jeden z našich čtenářů v souvislosti s touto kauzou, který je lékař. Zdržování s odesláním pitevní zprávy může skutečně být motivováno tím, aby se získal čas na rozklad toxinu v těle zemřelého, což opravdu v některých případech může trvat delší dobu. Žádné jiné vysvětlení pro úmyslné zdržování pitevní zprávy po dobu čtvrt roku, ke kterému došlo v případě pitevní zprávy Jaroslava Kubery, neexistuje.

Rodina čekala na pitevní zprávu čtvrt roku i přesto, že ta byla vypracována už druhý den po smrti Jaroslava Kubery. Na co se čekalo? Až ten toxin v odebraných vzorcích vyčpí a rozloží se?

Česká média ihned po Kuberově smrti začala z jeho skonu obviňovat Čínu, že za jeho smrt může Peking. Mrtvý předseda Senátu tak posloužil jako munice proti Číně, že ho dohnala k smrti. Jenže, každý, kdo Jaroslava Kuberu znal, tak ví moc dobře, že mu bylo úplně jedno, co si kdo myslel, nebo co kdo psal, tu návštěvu Taiwanu by prostě zrealizoval tak jako tak. Jen těžko lze věřit tomu, že by Kubera dostal srdeční slabost a infarkt kvůli slabosti z dopisu z čínské ambasády, to si může myslet opravdu jen naivka a z takového dopisu by se nejen nikdo nesesypal, ale jak známe české politiky, ještě by ten dopis zveřejnili a publikovali. Znovu si musíme položit onu otázku, jestli Jaroslav Kubera neposloužil americké zpravodajské hře proti Číně lépe jako mrtvý než živý?

Existují důvodná podezření, že jen tak obyčejný infarkt to asi nebyl. Jestliže zemře druhý nejvyšší ústavní činitel ČR, jeho pitva je provedena hned následující den, ale potom čtvrt roku se pitevní zpráva úzkostlivě tají rodině, není to normální, a to ani ve chvíli, kdy tělo Jaroslava Kubery bylo již zpopelněno v té době počátkem února. Co však nebylo zpopelněno, to byly vzorky tkání a krve odebrané při pitvě pro pozdější toxikologický rozbor, jak uvedla Kuberova dcera v rozhovoru pro iDnes.cz. Chápete? Odebrané vzorky by někdo mohl chtít během těch 3 měsíců ještě testovat znovu na přítomnosti toxinů. A tak se muselo čekat, a čekat, a čekat, čtvrt roku, až se toxin rozloží. Je to přehnané? Je to konspirace? To nechám na vašem uvážení.

To, že něco rozhodně nehraje v tomto příběhu o infarktu, to je svědectví Kuberovy rodiny. Těsně po novoročním obědě s prezidentem republiky Milošem Zeman totiž začalo být Kuberovi špatně. Rodina to zdůvodňuje politickým tlakem a tím dopisem od Číňanů, ale předsedovi Senátu nebylo špatně obrazně, ve smyslu politického znechucení, ale bylo mu špatně doslova, protože zvracel. Takže, když předseda Senátu zvrací, je mu špatně a potom zemře, tak výsledkem je pitevní zpráva, která se tutlá 3 měsíce, aby nakonec v ní stálo, že to byl infarkt. Jaroslav Kubera tak podle všeho někomu posloužil v protičínské zpravodajské hře a Čína teď bude mít jako na svědomí jeho smrt. A Česko se znovu více oddálí od Pekingu, znovu o něco více ochladnou vztahy s Čínou, a o to více se ČR přimkne k USA. Je to naprosto čitelné, zjevné, logické, všechno to dokonale do sebe zapadá.

-VK-Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOstatně soudím, že Rus musí být vyprovokován   
Pridal tk Čtvrtek 21 květen 2020 - 05:02:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dnešní doba má společného jmenovatele - úpornou snahu USA zůstat hegemonem světa. Pravda ovšem je, že tuto válku prohráli už v r. 1971, kdy odpoutáním USD od zlata byla zahájena éra konverze novodobých zlaťáků na měďáky. A měďáky zatím vždy skončily na smetišti dějin, což neznamená nic menšího, než konec financování pro udržení role hegemona.

Napřed - proč je Rus úhlavním nepřítelem a Saudové kámoši. Saudi mohou zvesela vraždit v Jemenu, mohou bičovat a kamenovat ženy na ulici, občas i setnout veřejně nějakou tu neposlušnou hlavu nebo rozpustit (po naporcování) novináře v kyselině a ... a nic. Je to kámoš největší. Nikomu to nepřijde zvláštní?

Přitom je to jednoduché a naprosto logické. SA měďáky zatím vždy skončily na smetišti dějin, což neznamená nic menšího, než konec financování pro udržení role hegemonaaudové nebrojí proti dolaru, který udržuje postavení USA ve světě.

V Iráku měl jeden nápad, že bude ropu prodávat za Eura .... už není a Irák byl humanitárně vybombardován do středověku.

To v Libyi snil tamní vládce dokonce o nějakém "Zlatém arabském dináru" ... a kde je mu konec... To vše byly ovšem lehké váhy v ringu. Pak se na scéně vynořil arcilotr Putin. Ten nejenže zarazil odevzdávání nerostného bohatství do těch jediných správných rukou, ale navíc i řekl, že obchod, který spočívá na principu "vy vykutejte~vyrobte, my natiskneme zelené papírky a pak to směníme" je pro Rusko nevýhodný. A nejen, že řekl, ale začal i konat. A všichni se smáli až se za břicha popadali. Dedolarizace..?? ... cha cha, dolar tu je na věky ...

Celá potíž je ale v tom, že i ta nejpevnější přehrada se bude poroučet, pokud do ní navrtáte malinkatou dírku a tu neutěsníte. Ovšem s Ruskem to nešlo a nejde udělat jako s Irákem nebo Libyí. Ten syčák Putin totiž s podporou vlastních občanů velmi dobře řídí jadernou velmoc, která asi jako jediná je schopna zničit USA. A že Rus umí válčit, o tom snad pochybovat nebudeme. To by ovšem ještě nevysvětlovalo až tak úplně tu hysterii kolem Rusa. Domnívám se, že existuje nepsaná dohoda mezi Ruskem a Čínou a Ruskem a Íránem. Ta dohoda by mohla být o tom, že Rusko nedopustí jaderný útok na tyto země. Možná ta dohoda je jiná, ale faktem je, Čína zmenšuje svou dolarovou angažovanost a Írán obchoduje ropu mimo USD.

Díra v dolarové přehradě se tedy nebezpečně zvětšuje. USA by si s Íránem poradily celkem jistě, s Čínou ještě možná ano, ale oba zřejmě mají za zády jako podporu Putina. Proto ten vztek a hysterie. V USA si evidentně myslí, že pokud by nebylo Rusko, nebyl by problém s Íránem a Čínou. Vše u poddaných USA tedy směřuje k vyprovokování Rusa, aby mohla nastat spravedlivá obranná akce.

Těch provokací je neskutečné množství a zatím nepřinesly kýžený výsledek. Koněv a pomník Vlasovcům je jen příspěvek našich lokajů v již prohrané válce. A čas se krátí. Čím více států uvidí, že se lze vymanit z nevýhodné směny věcí za bezcenné zelené papírky, tím je větší nebezpečí, že se přidají pod ochranu Ruska a konec dolarů přijde o to dříve.

Otázkou je, co mohou dělat USA? Pravdou je, že zatím v historii žádná měna nepřežila konverzi ze zlaťáků na měďáky. A není jediný důvod si myslet, že USD čeká jiný osud. USA v teoretické rovině mohou zpět navázat USD na zlato. Prakticky to je ale neproveditelné, protože by to znamenalo jednak stažení velké části USD z oběhu, ale hlavně by to neumožnilo financovat "policejní dozor" ve světě. Nedostávalo by se peněz na financování, protože rotačky by byly zastavené. Zkrátka, slavná věta Hillary "s letadlovou lodí na obzoru se vždy vyjednají lepší obchodní podmínky" by už nemohla být vyřčena. Důsledkem by byla ztráta pozice USA jako hegemona ve světě.

Dále mohou USA provádět všechny možné, již v historii vyzkoušené, fígle. Ale opět - historie říká, že pád pouze oddálí. V této oblasti byli celkem vynalézaví Římané, ale i toto impériu šlo do kytek. Aktuálně se nacházíme asi v poslední fázi, kdy se USD tisknou už neomezeně (viz. QE FEDu). Jinými slovy, jsme ve fázi, kdy Římané razili už jen měďáky. Konečná je za dveřmi a chcípající kobyle to dochází.

Poslední historicky osvědčenou taktikou je rozpoutat konflikt a vnutit poddaným násilím svou vůli, jak to bude s novou měnou nebo jak "opravíme" měnu starou. A jsme znova u problému "Rusko", proto se děje to, co se děje. Vyprovokovat za jakoukoliv cenu. Ovšem jsou zde už názory, že ani kdyby problém "Rusko" neexistoval, tak USA větší konflikt nevyhrají. Nevychází to z faktu, že US Army v poslední době pouze nevítězí, ale hlavně - jak už jsem četl, válku "rozhodla výroba".

Velice zjednodušeně - chcete-li válčit, musíte mít výrobu, která bude dodávat válečný materiál a zbraně. Musíte mít průmyslové zázemí, které válčit umožní. A kde je přestěhovaná všechna výroba? Vždyť USA a celý Západ se v poslední době důsledně držel koncepce, že vše vyrobí jiní. Západ to vymyslí, opatentuje a nějací levní hlupáci to vyrobí. Zkrátka i v této variantě na konci není USA hegemonem.

Jsme opět na špatné straně. Můžete s tím nesouhlasit, ale to je tak jediné co (na základě historické zkušenosti) můžete dělat.

David Dvořák

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/05/8313-ostatne-soudim-ze-rus-musi-byt-vyprovokovan.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDr. Edvard Beneš   
Pridal tk Čtvrtek 21 květen 2020 - 04:59:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jeho pomník, který stojí na Loretánském náměstí před Ministerstvem zahraničních věcí zatím odolává snahám o nový výklad dějin… Kácení pomníků se stává politickým programem pro „nové vykladače“ dějin. Jejich snahy o nápravu dějin, maršálem Koněvem nejspíše nekončí…

A tak ve stínu květnových událostí si připomínáme 28. květen 1884, kdy se narodil v Kožlanech druhý československý prezident dr. Edvard Beneš. Dr. Edvard Beneš stál u vzniku Československa v říjnu 1918. Byl také úzce spjat s Československou stranou národně socialistickou. Byl jejím místopředsedou.

Před 75 lety si užívala naše republika první dny svobody, dny radosti z vítězného návratu našich zahraničních vojáků, návratu vězňů z koncentračních táborů, nacistických žalářů, … Ne všude a ne vždy to byly slzy štěstí, statisíce spoluobčanů se domů nevrátilo.

16. května 1945 se vrátil do Prahy z exilu také představitel našeho odboje prezident Dr. Edvard Beneš. Jeho květnová cesta vlakem vedla napříč celou republikou až do Prahy, miliony lidí si tehdy přivstalo a vítalo svého prezidenta, vracel se domů jako vítěz. Ještě před několika lety byl součástí květnových oslav filmový dokument o návratu prezidenta Dr. Beneše. Film nejlépe dokumentoval atmosféru květnových dnů. Letošní režie oslav byla vedena již v jiném duchu. Veřejnosti byli představení „noví“ hrdinové.

I dnes je nutno připomenout, že E. Beneš stál u zrodu ČSR v roce 1918. Stal se jak předsedou vlády, tak byl i dlouholetým ministrem zahraničí ČSR. Po abdikaci prezidenta T.G. Masaryka, byl druhým československým prezidentem. Stal se výrazným odpůrcem nastupujícího německého fašismu, v říjnu 1938 po mnichovském diktátu a nátlaku Anglie a Francie odcházel podruhé do exilu. Československo bylo obětováno, mír přesto zachráněn nebyl…. Jeho předpověď se vyplnila, svoboda přišla z východu.

Dr. Edvard Beneš se stal po vypuknutí války v září 1939 představitelem československého domácího i zahraničního odboje. Úsilí E. Beneše o obnovu Československa vyvrcholilo s porážkou Německa květnu 1945. Svět se během války výrazně změnil. Dr. Edvard Beneš jako jeden z mála evropských představitelů se vrátil domů jako představitel svého státu, byli jsme součástí vítězné koalice. A to je nutné mnohým domácím a zahraničním politikům připomenout. Na základě Postupimské dohody byl proveden odsun německého obyvatelstva, jako důsledek jejich výrazného podílu na rozbití ČSR.

Další poválečný vývoj v Evropě a ve světě byl již ve znamení nového rozdělení světa, na základě Jaltské dohody a výsledků II. světové války. Tento vývoj již nemohl Dr. E. Beneš ovlivnit. Svět se rozdělil na dvě sféry vlivu. Edvard Beneš i přes snahy novodobých tvůrců dějin o jeho vymazání z paměti národa má své důstojné místo v české historii. Slova TGM „bez Beneše bychom neměli republiku“ něco vypovídají. Dnešní útoky na prezidenta Beneše jsou především útokem na „jeho dekrety“ a na celistvost a suverenitu tohoto státu. Jsou pokusem změnit výsledky druhé světové války.

Přemysl Votava
Místopředseda strany Národní socialisté.

Foto: 8. května 1945 Edvard Beneš vyjel z Košic do Prahy. Zajímavostí snímku je, že muž v brýlích stojící za ním - Gustáv Husák - se po létech stane také československým prezidentem.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMít tak starosti Pirátů, Drahoše, Vystrčila a jiných, po nouzi vylézajících   
Pridal tk Čtvrtek 21 květen 2020 - 04:49:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dalo se to očekávat, že po odeznění krizového, nouzového koronavirového stavu ve státě, vylezou a začnou být jak obtěžující hmyz, co svojí malostí a zbabělostí vylézá a škodí kde jenom může.

Loupeživí a zákeřní piráti, v době akutní krize zalezlí ve svých doupětech prapodivně provoněných, díky naivním a o životě nic nevědoucím voličům, také bohatě finančně zajištěni a tím vysmátí, začínají opět škodit. No, snaží se, připravují se na další kolo obehrané už hry AntiBabiš, vysílají do médií i takovéto pěšáky, co umí alespoň základní zadání (lhát, vymýšlet si, podrývat autoritu vlády, nakydat na ni co nejvíc špíny, znevěrohodnit každé její rozhodnutí, snažit se přesvědčit případné čtenáře, že všechno je špatně, prostě cokoliv, co vládě a tomu ďáblovi Babišovi uškodí, sebevětší lež je vítána), sesmolit do jakž-takž čitelného celku. https://www.parlamentnilisty.cz/…/Chaos-a-bordel-Zoufale-st…

Udavačské dopisy, oznámení a upozornění do Brusele spřáteleným Gertrúdám budou nepochybně následovat, jak je už jejich nechvalně profláklým zvykem. V jednom šiku s práskači lidovci a jejím nejagilnějším udavačem Zdechovským. Bezesporu se tentokrát přidají i skomírající TOPkaři se svojí lžemi ala pavlačová drbna proslulou šéfkou Pekarovou. A nějakou pomluvu do mlýna přidají určitě i zoufale propadající se ve voličských preferencích STANaři se svým agresívním už z bezradnosti Rakušanem.

Nicméně je třeba vzít v potaz geniálně státnické přímo, doporučení jednoho z nejoprsklejších Pirátů Michálka - lidi, pamatujte, už Masaryk říkal, že né všechno, co je na internetu, je pravda. Tato hlava otevřená (nejspíš nějakým pořádným šutrem), sebevědomím překypující mladíček, který prý navštěvoval i nějakou vysokou školu a tam mu i diplom nějaký dali (zřejmě je přesvědčil důrazným požadavkem a odkazy na Masarykovy výroky), mám za to, ještě nějakým moudrem pobaví ...

A vůbec ti Piráti, ti se snaží budovat stát, startovat ekonomiku a posilovat společnost, seč jim rozum a síly stačí. Taková přechylování ženských jmen, to je panečku věc, problém (teda kromě legalizace drog, to je bezesporu priorita, že ano), který hýbe, pálí celou naši zemi, náš stát. To je počin, že to vymysleli a snaží se to prosadit, panečku. Stejně jako vysadit ty květnaté pásy a květnaté louky v Praze (na ten halasně slíbený milion stromů, taktéž v Praze, se nějak zapomělo, hmmm), to je to klíčové, důležité, nezbytné a stát posilující, né že ne. https://www.parlamentnilisty.cz/…/Pirati-ve-spolupraci-s-Pr…

A ten hnusnej Babiš na to zřejmě musí uvolnit nějakou tu miliardičku, ve finále, vždyť teď se rozdává ... Protože kde jsou nějaké peníze, nadějný lup, tam Piráti prostě chybět nemohou. Však taky to posléze pěkně omlátí vládě o hlavu, klasicky už. Pumpuj, státe, Babiši, do námi už zabrané, uloupené Prahy, co nejvíc miliard, ale nestarej se, jak s nima naložíme, to je naše věc, poněvadž Praha je naše. My tě za to pak udáme do Brusele, jak nehospodárně ty miliardy rozdáváš. Náš způsob provádění reálné politiky.

Další darebný, neuvěřitelně drahý Drahoš, takto senátor zbytečného senátu, má, panečku, také starosti se státem, ve státě. No tak, netřeba to zase přehánět, on má starosti se známkami školáků. S pětkami. S tím, jak se budou psát těm pacholátkům nebohým, co se nechtějí jaksik učit. No není to kouzelně hňupské? https://www.parlamentnilisty.cz/…/Petku-Rozepiste-to-zakum-…

Smutnosměšný už boj nedůstojného Vystrčila, náhradníka v čele zbytečného, drahého a k ničemu Senátu s Čínou a jejím "dopisem", je také, myslí si on, státotvorný a prospěšný naší společnosti. Dokument, který byl jednou v kufříku zesnulého panu Kuberu, podruhé na jeho stole v Senátu, potřetí ho nikdo nedostal z Hradu, což je škandalózní, se nakonec šťastně našel. A zjistilo se, že vůbec nebyl adresován panu Kuberovi, ale právě tomu Hradu a byl tam podán v podatelně, že to vůbec není dopis, ale stanovisko Čínské lidové republiky k zamýšlené návštěvě předsedu Senátu na Tchajvan. Kopii toho stanoviska obdržel předseda Senátu na obědě s panem prezidentem. Nic víc a nic méně, ale óbrkauza je na světě a žije si svůj život. Vystrčil má smysl života, toho senátorského především (je zde ale obava, že veškerého), nic není důležitější a podstatnější pro něj. Také vyšlo najevo, že nejenom některá média, ale i, žel, paní Kuberová, lhali, že si čínský velvyslanec "odvedl" do vedlejší místnosti bývalého předsedu Senátu na velvyslanectví a tam mu nějak domlouval. Ono to nebylo taky na velvyslanectví, ale v Kongresovém sálu a nějakém jeho salonku.

Inu, jak pravil už před časem v naší/jejich ČT, prý vzdělaný, Pirát Michálek, nelze věřit všemu na internetu, říkával už tatíček Masaryk.

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Zdroj: Vaše věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA vydávají na zbrojení jedenáctkrát více než Rusko, ale podle sluníčkářů je agresivní Rusko, nikoli USA...   
Pridal tk Čtvrtek 21 květen 2020 - 04:42:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
USA vydávají na zbrojení jedenáctkrát více než Rusko, ale podle sluníčkářů je agresivní Rusko, nikoli USA... Podle uznávaného Stockholmského mezinárodního ústavu pro výzkum míru jsou v čele zbrojních výdajů ve světě USA, utratily 731 miliard dolarů, tedy pětinu celosvětových nákladů. Za nimi jsou poprvé asijské velmoci Čína (261 mld. dolarů) a Indie, která předběhla Saúdskou Arábii. Z evropských zemí vydává nejvíce Rusko (65,1 mld. dolarů), které se ocitlo na čtvrtém místě.

Američané vydávají více než jedenáctkrát více peněz na zbrojené než Rusko, ale z agresivity je obviňováno Rusko! Vidíme tedy, kdo ve skutečnosti šíří fake news…

„Není žádným tajemstvím, že nejagresivnější, nejtvrdší politika je ta americká. Nemáme téměř žádné vojenské síly v zahraničí a podívejte se: všude po světě jsou americké vojenské základny a američtí vojáci vzdálení tisíce kilometrů od svých hranic, kteří zasahují do vnitřních záležitostí kteréhokoli státu... Pokud jde o americkou politiku, je jasné, že Spojené státy vedou nejagresivnější a nejtvrdší politiku, aby hájily své vlastní zájmy,“ řekl před časem ruský prezident Putin.

Sami posuďte, zda říká pravdu on, nebo mainstreamová média…

Autor: Radim Fiala / euPortál
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEU vyzývá Izrael, aby upustil od anexe palestinských území   
Pridal tk Čtvrtek 21 květen 2020 - 04:37:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Francie, Belgie, Německo, Estonsko, které jsou členskými zeměmi Rady bezpečnosti OSN, a Polsko, které se k nim připojilo, vyzvaly Izrael, aby upustil od anexe palestinských území.

„Rozhodnutí založené na přístupu dvou států s Jeruzalémem jako hlavním městem dvou států je jedinou cestou k zajištění udržitelného míru a stability v regionu,“ řekl novinářům stálý představitel Belgie Mark Pexton jménem pěti zemí.

Podle stálého zástupce jsou země znepokojeny záměrem Izraele anektovat palestinská území.

„Naléhavě vyzýváme Izrael, aby se zdržel všech jednostranných rozhodnutí, která by vedla k anexi jakéhokoliv okupovaného palestinského území a představovala by porušení mezinárodního práva,“ prohlásil Pexton.

Podle jeho slov si všech pět zemí přeje usnadnit obnovení přímých jednání mezi stranami s cílem vyřešení všech otázek konečného statusu a dosažení udržitelného míru.

„Jsme připraveni okamžitě spolupracovat s novou vládou (Izraele - red.) a se všemi příslušnými hráči,“ řekl.
Izraelská policie u dveří čínského velvyslance v Izraeli, v domě Du Wei ve městě Herzliya, nedaleko Tel Avivu, Izrael 17. května 2020

Americký prezident Donald Trump 28. ledna představil mírový plán známý jako „dohoda století“. Plán Bílého domu uznává Jeruzalém jako jediné a nedělitelné hlavní město Izraele, otevírá Izraeli možnost připojit palestinská území na Západním břehu Jordánu a rozšířit svou suverenitu na údolí Jordánu a navrhuje také vytvoření demilitarizovaného palestinského státu, zbaveného kontroly nad svými hranicemi a vzdušným prostorem. Jako budoucí hlavní město Palestiny plán navrhuje vesnici Abu Dis ve východním předměstí Jeruzaléma.

Palestinci a řada zemí tento plán nepřijali, protože podle jejich názoru zbavuje Palestince práva na tato území stanovená rezolucemi OSN. Prezident Palestinské autonomie Mahmúd Abbás rovněž odmítl nový plán s tím, že Palestinci trvají na uznání svého státu s hranicemi z roku 1967 s hlavním městem v Jeruzalémě.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CzMp
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLLR a DLR uvedly vojska do plné bojové pohotovosti   
Pridal tk Čtvrtek 21 květen 2020 - 04:34:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Lidová milice jednostranně vyhlášené Luhanské lidové republiky uvedla vojenské jednotky do plné bojové pohotovosti, prohlásil oficiální zástupce ministerstva obrany Jakov Osadčij.

Dříve takový příkaz vydal nejvyšší představitel LLR Leonid Pasečnik kvůli ostřelování ze strany ukrajinských ozbrojených sil

Osadčij prohlásil, že Lidová milice je připravena chránit civilní obyvatelstvo před „trestnými činy ukrajinských zločinců“.

„Připraveni ke vzájemnému dialogu“

Zvýšená pohotovost byla vyhlášena i v DLR. Podle slov nejvyššího představitele jednostranně vyhlášené republiky Denise Pušilina ozbrojené síly porušily příměří od začátku měsíce 250krát, v důsledku čehož byl jeden civilista zabit, 11 bylo zraněno.

Uvedl, že DLR je připravena ke konstruktivnímu dialogu s Kyjevem, ale republika se nechystá donekonečna jednostranně projevovat mírumilovnost.

Připomněl, že zástupci Kyjeva v kontaktní skupině odmítají podepsat konkrétní opatření na kontrolu příměří a usilovat o snížení napětí.

Tribunál nad Zelenským

Pušilin také prohlásil, že za rok své vlády ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj nejenže nesplnil své sliby, ale dokonce se postavil na stranu nacionalistů.

Jak sdělila poslankyně Lidové rady DLR Jelena Šiškinová, může být v republice uspořádán lidový tribunál nad Zelenským. Obvinila prezidenta Ukrajiny z genocidy obyvatelstva, blokády Donbasu, propagandy války, vytvoření ilegálních ozbrojených skupin a použití armády proti civilistům.

Předtím Zelenský uvedl, že kvůli koronaviru si dává ještě několik měsíců na vyřešení situace v Donbasu.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CzMn
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmeričtí politici, kteří rádi lžou, se vždy vyhýbají své odpovědnosti   
Pridal tk Čtvrtek 21 květen 2020 - 04:29:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký vůdce zveřejnil 18. května na sociálních médiích dopis generálnímu řediteli Světové zdravotnické organizace (WHO), v němž hrozil, že WHO musí do 30 dnů provést významné věcné reformy, jinak Spojené státy trvale zastaví své financování a mohou se stáhnout z této organizace.

Američtí politici, kteří rádi lžou, se vždy vyhýbají své odpovědnosti. Lži jsou ale nakonec jen lži. Z pohledu faktů, práva, morálky a vědy jsou lži amerických politiků na mezinárodní scéně nepopulární.

Na 73. Světovém zdravotnickém shromáždění vyjádřili generální tajemník Organizace spojených národů a vůdci Německa, Francie a dalších zemí svou pevnou podporu WHO a zdůraznili, že „nyní je čas na jednotu, nikoli na obviňování nebo podkopávání mnohostranné spolupráce". Evropská unie a další organizace také veřejně oznámily zvýšení hospodářské pomoci pro WHO.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1700 sec,0.0362 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,492kB