Sobota 23 květen 2020
Velká část uprchlíků se narodila zrovna 1. ledna. Němci se diví, jak je to možné?   
Pridal tk Sobota 23 květen 2020 - 04:15:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle zjištění poslance Bundestagu za AfD R. Springera se ukázalo, že 416 420 uprchlíků se (jistě náhodou) narodilo 1. ledna. Většina z nich navíc jako nezletilí. Při posledním přesunu ” nezletilých sirotků z řeckých ostrovů”, to bylo celých 28 procent, kdy se dotyční narodili zrovna 1. ledna.

Podle socioložky N. Kelek je to prý tím, že většina muslimů nezná své přesné datum narození, protože to prý v těchto zemích není důležité.

Podle odbornice na islám S. Schröter naopak všichni uprchlíci své datum narození znají, ale schválně o něm lžou a vydávají se za nezletilé, aby získali další výhody při žádosti o azyl. Já dodávám, že podle většiny evropských úřadů se nesmí věk uprchlíků zkoumat, protože to by byla ta diskriminace, že! Proto není překvapení, že vousatý muž středního věku je oficiálně veden jako 15. letý.

KPI
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJustice ve městě nad Mahralem: Veřejná výzva k podřezání prezidenta republiky Miloše Zemana není trestným činem, maximálně prý přestupkem s malou pokutou!   
Pridal tk Sobota 23 květen 2020 - 04:11:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Justice ve městě nad Mahralem: Veřejná výzva k podřezání prezidenta republiky Miloše Zemana není trestným činem, maximálně prý přestupkem s malou pokutou! Naproti tomu za gratulaci afghánským vlastencům v boji proti českým okupačním silám už padla podmínka a státní zástupce chce v odvolání pro autora letáků až 5 let natvrdo! Výzva k trestnému činu na území ČR proti hlavě státu je bagatelní v porovnání s gratulací Afgháncům v boji proti okupačním vojskům podřízených NATO a Pentagonu? Znovu se potvrzuje, že Česko se propadá do hlubokého područí americké moci v Evropě!

Česká justice se v poslední době stává terčem kritiky, a to z mnoha důvodů. Nedávno to byl rozsudek Ústavního soudu, který zlegalizoval diskriminaci hostů v českých hotelech na základě etnického klíče, když v kauze majitele hotelu, který po ruských hostech vyžadoval podepsání pamfletu odsuzující anexi Krymu rozhodl, že to není diskriminace a majitelé hotelů mohou diskriminovat hosty na bázi politického přesvědčení. Rozsudku se v ruských médiích dostala velké pozornosti jako příklad fašizace české justice proti Ruské federaci.

Dnes došlo u dvou českých soudů k dalším bizarním incidentům, které jsou mnohem vážnější. Bývalý městský zastupitel středočeské Jesenice Martin Lang totiž před časem na sociálních sítích napsal text, že prezident republiky Miloš Zeman je druhý Hitler a je potřeba ho podřezat jako svini. Kauzu dnes řešil Obvodní soud pro Prahu 8 a soud Langa zbavil trestní zodpovědnosti, protože trestný čin se prý nestal. Soud konstatoval, že mohlo dojít maximálně k přestupku a případ tak předal ke správnímu projednání městské části Praha 8 v rámci přestupkového řízení.

Výzva k podřezání prezidenta republiky není trestným činem, ale drobným přestupkem

A teď přijde macaté chucpe, to se podržte. Státní zástupkyně se proti rozsudku ihned odvolala, nesouhlasí s ním, ale pokud čekáte, že je to kvůli tomu, aby autor této výzvy k fyzické likvidaci prezidenta dostal nepodmíněný trest, tak jste na omylu. Státní zástupkyně se totiž odvolala proto, že se jí nelíbí, že Martin Lang nebyl dosouzen k peněžitému trestu ve výši 30 000 Kč za podněcování k trestnému činu. Chápete? Tomu se říká důvod k odvolání jako hrom. Představte si, že byste to udělali jako Martin Lang a vyzvali k podřezání někoho jiného, nikoliv Miloše Zemana. Třeba byste vyzvali k podřezání někoho jiného, třeba z neziskového sektoru, nebo z veřejnoprávních médií.

Dovedete si jistě představit ten řev a ten rozsudek soudu. Jenže, jakmile je terčem útoku Miloš Zeman, kandidát Chasidů v Praze nad Mah’ralem, potom je dovoleno naprosto všechno. Výzva k fyzické likvidaci prezidenta jako přestupek s pokutou 30 000 Kč? To je možné jenom v Česku, protože teď už se dá jenom čekat, kdy tu výzvu někdo vyslyší a opravdu na Miloše Zemana zaútočí. Však soud dnes dal všem takovým lidem zelenou, je to de facto návod, že se nikomu nic nestane, maximálně z toho bude přestupek, když někdo vyběhne na prezidenta s nožem.

Gratulace afghánským bojovníkům za zabití okupačních vojáků je trestný čin, státní zástupce chce pro autora gratulace 5 let natvrdo

Pokud si ale myslíte, že se jedná o nějakou soudní nedbalost, mírný metr soudů ke svobodě slova, že se ČR začíná blížit USA, kde je svoboda slova absolutní, tak vás vyvedu z omylu. Dnes totiž Městský soud v Praze odsoudil ke 6 měsícům podmíněně Jiřího Kopřivu, který v létě roku 2018 vylepil v ulicích Prahy leták, kde gratuloval afghánským vlastencům k úspěšnému usmrcení tří českých žoldáků. Soud dnes konstatoval, že se sice nedopustil podpory a propagace terorismu, ale dostal podmíněný trest za schvalování trestného činu.

V roce 2018 zemřeli při patrole v Afghánistánu tři čeští vojáci – rotný Martin Marcin a desátníci Kamil Beneš a Patrik Štěpánek a Kopřivův leták gratuloval Afgháncům za to, že usmrtili 3 české žoldáky. Státní zástupce se v tomto případě rovněž odvolal proti rozsudku, ale ne kvůli pokutě 30 000 Kč za schvalování trestného činu, ale kvůli tomu, že chce pro Kopřivu nepodmíněný trest, a to 5 let natvrdo, dámy a pánové. Chápete?

Máme tady dvě prakticky identické kauzy, obě se týkají svobody slova a projevu názoru v písemné formě. V jednom případě člověk napíše na sociální sítě výzvu k podřezaní prezidenta republiky a trestný čin to prý není a státní zástupce chce směšnou pokutu po odsouzeném. Ve druhém případě člověk vylepí leták, kde gratuluje Afgháncům za usmrcení 3 žoldáků, soud to shledá trestným činem, padne podmíněný trest, a státnímu zástupci to nestačí a odvolá se, protože chce za tento psaný výrok pro obviněného 5 let natvrdo.

Dva totožné případy, dva diametrálně odlišné prvoinstanční rozsudky. A mají dokonce tu drzost, že oba procesy proběhnou u dvou soudů v jeden a tentýž den a v témže městě, což není náhoda, je to úmysl, aby byl gójům v ČR vyslán vzkaz, že justice je pod kontrolou Domu Sion. Český prezident a držitel Řádu světla a Řádu bojovníka za pravdu, ochránce Chasidů a Jeruzaléma, Miloš Zeman, může být v Praze pomlouván a smí na něj být útočeno, smí mu být vyhrožováno nožem, podřezáním.

Praha je centrem mohutné kampaně na zničení a likvidaci posledních dobrých vztahů ČR s Ruskem a Čínou

Naproti tomu, v Praze nad Mah’ralem není dovoleno dotýkat se sionistických procesů a operací, není dovoleno schvalovat smrt okupačních vojáků v cizině, protože v té cizině tito vojáci slouží pod vrchním velením americké armády, Pentagonu, čili pod vedením amerických neoconů. Ti dlouhodobě usilují o začlenění Prahy do projektu Trojmoří, aby celá Česká republika byla v naprostém područí americké zahraniční a především vojenské moci. A to je protiruský proces v Evropě, rozuměj proces proti Chasidské Rusi, proti ochráncům Jeruzaléma a proti Domu JHVH.

Všechny procesy v ČR v této době sledují dva cíle. Tím prvním je destrukce a zničení posledních zbývajících dobrých vztahů ČR s Ruskem, a tím druhým je totéž provést s Čínou. Rusko je obviňováno z hackerských útoků na české nemocnice, za snahy zavraždit české starosty v Praze jedem, na Praze 6 dochází k odstraňování pomníku osvoboditele a sovětského maršála a v Řeporyjích se odhaluje pamětní deska sovětským kolaborantům s nacisty, tedy Vlasovcům.

Naproti tomu v lednu za záhadných okolností umírá předseda Senátu, prezident Miloš Zeman je obviňován, že na Jaroslava Kuberu tlačil, aby nejezdil na státní návštěvu Taiwanu, pozůstalá rodina po Kuberovi čeká z nepochopitelných důvodů na pitevní zprávu o smrti otce čtvrt roku, přestože pitva byla provedena už druhý den po smrti Jaroslava Kubery. A nový šéf Senátu Miloš Vystrčil nelení a oznamuje, že asi prý pojede na státní návštěvu Taiwanu. Proč? Protože dobře vědí, že tato provokace rozbije a zničí vztahy Pekingu s Prahou.

S tím začal už Zdeněk Hřib, primátor Prahy, která vypověděl partnerství Prahy s Pekingem, důvodem je otázka Tibetu. Tato trojka v Praze, Zdeněk Hřib, Ondřej Kolář a Pavel Novotný, je v rolích provokatérů, kteří mají zničit poslední zbytky vztahů ČR s Ruskem a Čínou. Všichni 3 mají společné vedení a velení, kterým je americké ministerstvo zahraničí, které skrze CIA úkoluje i českou tajnou službu BIS, která se podílí na protiruské provokaci okolo ruského diplomata a jeho kufříku, ve kterém si měl přivézt jed ricin. Jak uvedl Michal Koudelka minulý týden, BIS informaci získala od anonyma. A tím je to dané.

Dva rozsudky ve stejný den, u dvou soudů a v prakticky stejné věci, vypadají diametrálně odlišně, a tím je vyslán vzkaz

Není dovoleno v městě nad Mah’ralem útočit na americké bratry, na jejich podřízené, na české žoldáky v Afghánistánu, kteří působí v zemi v roli okupačního vojska pod velením Pentagonu, není dovoleno chválit Afghánce za to, že bojují ve své zemi za odchod okupačních vojsk. Kdokoliv pochválí afghánskou domobranu a schválí jejich boj proti okupantům, dostane se mu v ČR odsouzení a státní zástupce bude chtít 5 let natvrdo pro takového člověka. A na straně druhé, když v ČR někdo zaútočí slovně na Miloše Zemana, dostane se mu ochrany, shovívavosti, uznání, úlitby, odpuštění, zbavení trestnosti, věc je diskrétně posunuta do přestupkového řízení na městskou část.

Když Miloš Zeman v září roku 2017 převzal od Ronalda Laudera cenu Bojovníka za pravdu, na plaketě byl nápis a citát z ortodoxní židovské Bible, Izajáš 62:1 “V zájmu (vyvoleného národa) Sionu nebudu dál mlčet. V zájmu Jeruzaléma nebudu zticha.” Převzetím plakety se Miloš Zeman stal ochráncem Halachy, tedy bojovníkem za Jeruzalém a za ochranu vyvoleného národa. Tím vyhlásil paradoxně válku Domu Sion, protože ochrana Sionu (vyvoleného národa) a Jeruzaléma jde proti plánům světového sionismu na zničení Izraele.

A proč je to dovoleno? Pokud se podíváte na výše uvedený obrázek a detail plakety, potom vám vše musí být jasné. Miloš Zeman převzetím plakety převzal na sebe sliby Halachy, tedy slib obrany vyvoleného národa (Sionu) před zničením a obrany Jeruzaléma před destrukcí. Protože v Praze nad jámou zuří obrovský boj mezi ž a Ž o převzetí absolutní kontroly nad centrem světového okultního řízení, tedy nad Prahou, nelze se divit, že proti prezidentovi se už vytahují nože a sionistické soudy za to nikoho nechtějí trestat.

Dům Sion chce Prahu pro sebe, pro svoji výlučnou potřebu, pod svoji kontrolou, a proto chasidský místodržitel na Hradě je nežádoucí, je dovoleno na něho plivat, nadávat, vytahovat na něj nože, prozatím jen obrazně, písemně a verbálně. Ale je to jen začátek. Ten krk by totiž Dům Sion prezidentovi podřezal rád a s velkou chutí, o tom nepochybujte ani na okamžik, protože soudy jsou v ČR jejich, pod kontrolou Domu Sion. A ty rozsudky potom podle toho tak vypadají, zcela licoměrně a diametrálně odlišně, rozsudky v jeden den, u dvou soudů, v jednom městě, ve městě nad Mah’ralem.

Záznam pořadu


-VK- Šéfredaktor AE News Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTomáš Petříček - „Černý Petr“ české vlády?   
Pridal tk Sobota 23 květen 2020 - 03:56:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vpašovala ČSSD do koaličních karet nynější české vlády Černého Petra? Stále víc lidí si to myslí, když sleduje prohlášení a činy ministra zahraničních Tomáše Petříčka, které jí v očích většiny české společnosti spíše ubližují než pomáhají.

S plnou pusou odporu proti diktátu ze zahraničí a vměšování do vnitřních záležitostí ČR stojí v hlubokém předklonu vůči již neskrývanému diktátu USA a Evropské unie a stále častěji vystrkuje svou zadní část těla zejména na Rusko a Čínu. Takovýto postoj ovšem tyto geopolitické mocnosti přímo vybízí, aby ho nakopaly do oné vyšpulené zádele, a je mu zjevně jedno, že to už to začíná bolet a může bolet ještě víc – jak na to poukazuje i zkušený diplomat a exministr zahraničí Cyril Svoboda – celou českou společnost.

T. Petříček se ovšem nemusí bát. Vždyť za ním stojí zapálený bojovník a strážce „evropských hodnot“ Jakub Janda z týmu ministra vnitra a předsedy ČSSD Jana Hamáčka. A pan Janda již mnohokrát prokázal, že je vždy připraven se nebojácně vložit do potřebného díla….

A nepochybně za ním stojí „šedá eminence“ české zahraniční politiky Miroslav Poche, který se očividně cítí ukřivděn a rovněž v zájmu evropských hodnot, jež srdnatě donedávna hájil jako poslanec v Evropském parlamentu, se nechce vzdát svého vlivu nejen v ČSSD, ale i ve vysoké politice České republiky. Anebo tím skutečným ministrem zahraničí je právě on a pan Petříček je jen nastrčená figurka?

Svůj nepoměrně menší zadeček pak - tentokrát na Čínu - vystrkuje také předseda senátu Miloš Vystrčil. O to více jím vrtí a vede odvážné řeči, protože více než daleké Číny se zřejmě bojí party zapšklých senátorů, které má za zády, pod jejichž diktátem koná a kteří by ho z velmi dobře placeného postu mohli sesadit.

A vláda mlčí a mlčí ve stylu mrtvého brouka. A mlčí také Jan Hamáček i jiní činitelé ČSSD….

A přitom by stačilo mít rovnou páteř, nikoho zbytečně neprovokovat a podávat ruku všem našim přátelům, které má český národ nejen v národech USA či Evropské unie, ale také v Rusku, Číně i v jiných národech světa.

Nebo když nám někdo z jemu výhodných důvodů kdykoli řekne „skočte z mostu“, tak poslušně skočíme?

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/05/8315-tomas-petricek-cerny-petr-ceske-vlady.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKafkárna jako vyšitá!   
Pridal tk Sobota 23 květen 2020 - 03:54:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nejmenovaný fotograf, prý slavný, který v hluboké totalitě vystudoval protekční FAMU, se nechal slyšet, kterak přežil karanténu: „V hluboké totalitě byla Praha podobně prázdná a tichá jako za koronaviru. Na rozdíl od opravené a komerční současnosti se mi líbila její kafkovská atmosféra, i když s estébákama za každým rohem.“

Praha má 7 540 ulic. Peřina má, jak známo, čtyři rožky, Praha tedy 30 160 rožků, ale počítejme na každou ulici jen dva. To činí 15 080 rohů, což vyžadovalo tolikéž estébáků. A to jsem nevzal v potaz náměstí!

Panečku, ani estébák jukající za každým rohem neuhlídal vzpurné obyvatelstvo déle než 40 let.

Dnes na nás na každém rohu číhá nejméně jedna policejní kamera. Když jdu od nádraží do práce, do každé z nich zamávám.

Režimy vskutku zanikají s ideály, které zradily, dějiny se zrychlují a tak se po 31 letech máme zase na co těšit!

Karel Sýs

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJak si George Soros strčil do kapsy Evropský soud pro lidská práva. Senzační odhalení z evropských dokumentů   
Pridal tk Sobota 23 květen 2020 - 03:50:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Senzační odhalení z evropských dokumentů o hlubokém zapojení Open Society Foundation (Nadace otevřené společnosti) George Sorose do Evropského soudu pro lidská práva, který sehrál klíčovou roli při vnucení politiky „otevřených hranic“ zemím jako Itálie.

V roce 2012 předložil Evropský soud pro lidská práva (ECHR) průlomový rozsudek v případě „Hirsi Jamaa a ostatní versus Itálie,“ v němž rozhodl, že Evropské země nemohou „odhánět pryč“ ilegální migranty a budou pokutovány stovkami tisíc Euro, pokud to udělají. Do případu byla zapojena síť Sorosem sponzorovaných právníků a neziskovek, které si daly práci s vyhledáním 22 somálských a eritrejských migrantů v Libyi, kam byli v roce 2009 vráceni, aby jejich případy vznesli k žalobě ve Štrasburku.

Nyní zpráva od konzervativního amerického aktivisty Jay Skulowa z Evropského centra pro právo a spravedlnost (ECLJ) odhalila, že tato neziskovka napojená na síť Open Society je hluboce zapojena do činnosti samotného soudu ECHR a mnoho z jeho soudců je spojeno s těmito organizacemi. Zpráva identifikovala sedm neziskovek, které jsou jak aktivní při činnosti tohoto Soudu, tak mají mezi soudci své bývalé zaměstnance. Nejméně 22 ze 100 soudců, kteří od roku 2009 v ECHR sloužili, jsou bývalými zaměstnanci nebo vůdci těchto sedmi neziskovek, uvádí zpráva.

Tyto neziskovky byly identifikovány jako A.I.R.E. Center (Poradenství lidských práv v Evropě), Amnesty International, Mezinárodní komise juristů (ICJ), Helsinská komise a síť nadací, Human Rights Watch (HRW), Interights (Mezinárodní centrum pro justiční ochranu lidských práv) a Open Society Foundation (OSF) a řada jejích poboček, zvláště pak Open Society Justice Iniciative (OSJI).

„Síť Open Society Network má na sebe napojenu řadu soudců a aby tomu tak bylo, tak ve skutečnosti financuje šest dalších organizací identifikovaných v této zprávě. Mocná přítomnost Open Society a jejích poboček je v mnoha ohledech problematická. Ale ještě závažnější je skutečnosti, že 18 z 22 soudců zjištěných, že sloužili v případech iniciovaných nebo podporovaných touto organizací, právě do této organizace v minulosti patřilo.“

Zpráva identifikovala 88 problematických případů z posledních více než 10 let. „Jen ve 12 případech se tito soudci zdrželi zasedání kvůli svým vazbám na zapojenou neziskovku.“ Tento think tank prohlásil o svém hodnocení, že je „nízké“, protože nevzali v úvahu úzké finanční vazby OSF k mnoha dalším neziskovkám.

„Tato situace je závažná a vznáší otázky o nezávislosti tohoto Soudu a nestrannosti jeho soudců. Tyto konflikty zájmů se musí okamžitě vyřešit.“ Zpráva navrhuje věnovat větší pozornost volbě kandidátů do pozic soudců, aby se zabránilo jmenování aktivistů a kampanistů, aby se zajistila transparentnost zájmů a vazeb mezi navrhovateli, soudci a neziskovkami a aby se formalizovaly procedury pro deportace a zrušení kvalifikace pro azyl.

Ač mnoho blogů a alternativních webových stránek o těchto informačních bombách z odhalení v této zprávě referovalo, tak je pro změnu média mainsreamu nevyhnutelně ignorovala. Tento týden to komentovalo v oficiálním tiskovém prohlášení ruské ministerstvo zahraničí, v němž uvedli, že „zprávě věnovali pozornost“ nejen proto, že „Radě jejich evropských kolegů bylo Rusko často nahlašováno“ v případech, v nichž Západní neziskovky lidských práv „uplatnily na ECHR svůj skrytý i otevřený vliv“, což je v této práci také analyzováno.

„Věříme, že naši kolegové z Rady Evropy a členské státy této organizace by měli věnovat pozornost této zprávě, která může poskytnout cenné „podklady k zamyšlení“ v kontextu probíhající reformy ECHR. Rusko vždy prosazovalo silný, ale ne zpolitizovaný Evropský soud. Vypadá to, že důkladné uvážení všech zapojených stran zamýšlejících se nad nedostatky v aktivitách ECHR během reformní činnosti umožní napravit a nakonec minimalizovat vedlejší „politické“ účinky, jimiž je jeho praxe zamořena,“ uvedlo ruské ministerstvo zahraničí. Ruský prezident Vladimir Putin v roce 2015 Sorosovy neziskovky zakázal s tvrzením, že „představují hrozbu jak pro bezpečnost státu, tak pro ruskou ústavu.“ Ruští pozorovatelé často Sorose obviňují, že to on začal válku na Ukrajině a že rozdmýchává konflikt mezi Ruskem a Západem.

V prosinci americký ministr spravedlnosti William Barr varoval, že odbočky Open Society pro „válku o zákony“ se pokouší ovlivňovat volby prokurátorů v USA. „Teď se rozvíjí situace, kdy se George Soros zapojuje hlavně do Demokratických primárek, při nichž není moc velká účast a sype spoustu peněz do volby takových lidí, kteří nemají moc rádi orgány prosazování zákona, aby dostávali k soudu a stíhali zločince, nýbrž se snaží prosazovat jiné sociální agendy,“ řekla Fox News soudkyně Martha MacCallum. „Začali vítězit v řadě měst a ti podle mého názoru neposkytují policii řádnou podporu.“

Loni Gateway Pundit odhalil vazby mezi Sorosem a konspirací o ukrajinském původu aféry Spygate. S tím, jak vyšetřování Spygate nažhavuje společnost, musí se Západní vlády seriózně zamyslet nad tím, jestli se nepřidat k Rusku a neprohlásit Sorose a Open Society Foundation jako nepřátelskou cizí moc.

Náhledový obrázek: Via Alexandros Michailidis / Shutterstock.com

By Voice of Europe 14 May 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/05/report-how-george-soros-packed-the-european-court-of-human-rights/
Vyšlo: www.reformy.cz
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa místě havárie Airbusu v Pákistánu byl nalezen živý kojenec   
Pridal tk Sobota 23 květen 2020 - 03:39:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na místě havárie dopravního letadla Airbus A320 v Pákistánu poblíž Karáčí bylo nalezeno živé dítě, uvádí Mirror s odkazem na místní média. Pákistánské úřady potvrdily, že katastrofu přežili dva lidé.

Na záběrech uveřejněných místní televizí je vidět člověk, který vynáší děťátko z oblasti, kde letadlo havarovalo. Rodina dítěte zřejmě žila v jednom z domů, na které spadlo letadlo. O stavu rodičů se nic neuvádí.

Úřady pákistánské provincie Sindh potvrdily, že havárii letadla Pákistánských mezinárodních aerolinek přežili minimálně dva lidé.

„Zatím mohu potvrdit, že dva cestující na palubě letadla Pákistánských mezinárodních aerolinek zázrakem přežili havárii. Jmenují se Zafar Masoud a Mohd Zubair. Oba jsou ve stabilním stavu. Pokračujte v modlitbě za ostatní,“ napsal na Twitteru tiskový mluvčí vlády provincie Sindh Murtaza Wahab.Noviny Dawn předtím informovaly, že Zafar Masoud, prezident Banky Punjab, který byl na palubě, přežil.

Na palubě havarovaného letadla se nacházelo 91 osob.

Na místo havárie dorazily vojenské útvary rychlého nasazení, které pomáhají civilní správě, a pět hasičských sborů. Pákistánský premiér Imran Khan informoval o zahájení okamžitého vyšetřování havárie osobního letadla Airbus A-320 poblíž Karáčí.

Podle očitých svědků letadlo spadlo na několik domů a v oblasti byla přerušena dodávka elektřiny.


Zdroj: Dawn, Sputnik, Twiter

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko vyzvalo USA k odstranění jaderných zbraní z Evropy   
Pridal tk Sobota 23 květen 2020 - 03:28:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ministerstvo zahraničních věcí RF oznámilo nutnost odstranění amerických nestrategických jaderných zbraní z Evropy. Podle náměstka ministra zahraničí Sergeje Rjabkova tento krok přispěje k normalizaci mezinárodní situace a pomůže zajistit konstruktivní diskuzi. Znepokojivá je rovněž neochota Washingtonu potvrdit nepřípustnost jaderného konfliktu.

Náměstek ministra zahraničních věcí Ruské federace Sergej Rjabkov dal najevo, že odstranění amerického arzenálu nestrategických jaderných zbraní z evropského kontinentu je důležitou podmínkou pro stabilizaci mezinárodních vztahů.

„Za účelem normalizace situace a s tím, aby bylo možné přidat jednáním konstruktivní ráz, Spojené státy by měly nejdříve odstranit své nestrategické jaderné zbraně z Evropy a vrátit je na své vlastní území. Navíc by to mělo zajistit plnění základních článků Smlouvy o nešíření jaderných zbraní ze strany Spojených států a jejich spojenců, kteří patří do kategorie nejaderných států,“ prohlásil ruský diplomat ve svém rozhovoru pro ruská média.

Sergej Rjabkov rovněž uvedl, že Spojené státy americké stále zachovávají značný potenciál nestrategických jaderných zbraní v bezprostřední blízkosti ruských hranic.

Hrozba jaderného konfliktu

Ministerstvo zahraničních věcí RF se znepokojením vnímá neochotu Spojených států a Severoatlantické aliance oficiálně potvrdit nepřípustnost jaderné války.

„Bohužel, Spojené státy stejně jako jejich spojenci v rámci NATO, kteří mají jaderné zbraně, nejsou připraveny znovu potvrdit svou věrnost známému principu z doby 80. let, že v jaderném konfliktu nemůže být vítězů a že by k takovému konfliktu nikdy nemělo dojít. My jsme opakovaně nabízeli Spojeným státům potvrzení tohoto principu, ale marně. Tuto skutečnost považujeme za znepokojivý ukazatel toho, jakým směrem se vyvíjí strategické myšlení našich partnerů,“ uvedl náměstek ministra zahraničí RF Sergej Rjabkov.

Podle slov ruského diplomata se totiž jedná o nepříznivou tendenci, kdy Spojené státy začínají uvažovat o tom, že by mohly dosáhnout jednoznačného vítězství v případě jaderné války. Rusko zastává odmítavý postoj vůči takovému přístupu, sdělil Rjabkov.

Slepá ulička

V březnu mluvčí ministerstva zahraničních věcí RF Marija Zacharovová uvedla, že výdaje Washingtonu na jaderné zbraně jsou slepá ulička. Rusko vyzývá k pokračování politiky kontroly zbraní.

„Bujný nárůst vojenské síly, tím spíše za hranicí jakéhokoliv omezujícího právního rámce, je jen slepá ulička. Mnohem účinnějším způsobem, jak zajistit národní bezpečnost, je pokračovat v politice kontroly zbraní a navazovat mírovou spolupráci s ostatními státy, k čemuž opětovně vyzýváme Spojené státy,“ uzavřela Zacharovová.

Zdroj: https://sptnkne.ws/C3bz
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKim Čong-un se znovu ztratil   
Pridal tk Sobota 23 květen 2020 - 03:23:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předák KLDR Kim Čong-un se znovu ztratil. V Jižní Koreji si povšimli, že se politik na obecenstvu neobjevil poslední tři týdny, píše Jonhap.

„Úřady pozorně sledují (vývoj situace),“ řekl mluvčí Ministerstva sjednocení Korejské republiky Yo Sang-Ki na briefingu. „V lednu se Kim Čong-un také neobjevil na veřejnosti v průběhu 21 dnů, a proto sledujeme vývoj této situace podle zpráv médií,“ dodal.

19. května severokorejský deník Rodong Sinmun oznámil, že Kim Čong-un pracuje ročně 365 dnů bez volných dnů, dovolených, narozenin, a dokonce i beze spánku, nehledě na velké množství zpráv o tom, že někam zmizel. Deník vysoce ocenil Kimovu lásku ke svému národu a vychvaloval jeho vedení nehledě na „bezprecedentní těžkosti“ a „drsné podmínky“, v nichž země žije, včetně tlaku ze strany cizích států.

V posledních měsících Kim Čong-un několikrát zmizel. Třeba 13. května bylo oznámeno, že se severokorejský předák neobjevil na obecenstvu a neučinil žádná oficiální prohlášení v průběhu 12 dnů.

V polovině dubna vynechal Kim Čong-un oslavy narozenin svého dědečka, zakladatele KLDR Kim Ir-Sena. Kvůli tomu se objevily zprávy o možné smrti nebo nemoci politika. Předpokládalo se, že předák Severní Koreje nemůže samostatně vstávat nebo normálně chodit, anebo že je ve „vegetativním stavu“. Avšak 2. května Korejská centrální zpravodajská agentura a oficiální tiskový orgán KLDR zveřejnily Kimovy fotografie z ceremoniálu otevření nového závodu.

Podle fotografií byl severokorejský lídr přítomen na ceremonii dokončení výstavby závodu na hnojiva ve městě Sunčchon nedaleko Pchjongjangu. Akce měla proběhnout 1. května.

Na fotografii se Kim Čong-un usmívá a gestikuluje, hovoří s těmi, co jej doprovází. Ti si zároveň zapisují jeho poznámky.

Na několika fotografiích je vidět nápis „Ceremonie dokončení výstavby Sunčchonského závodu na hnojiva“ s datem události „1. května 2020“. Rok je uveden podle západního kalendáře, tedy bez zdvojeného data podle kalendáře s roky čučche (1. května 109). V Severní Koreji jsou v mnoha případech data označována paralelně se západními a místními kalendáři.

Na fotografiích je také vidět, jak Kim Čong-un řeže symbolickou červenou stuhu. Na několika dalších snímcích kontroluje nový závod. Severokorejského vůdce také doprovázela jeho sestra Kim Jo-čong a několik dalších vysoce postavených úředníků.

Zdroj: https://sptnkne.ws/C3bw
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBoj proti epidemii" amerických politiků, kteří otevřeně falšují údaje o nemocných a obětech, je v zoufalé situaci   
Pridal tk Sobota 23 květen 2020 - 03:19:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle zprávy americké webové stránky The Daily Beast američtí vůdci a členové týmu Bílého domu pro reakci na epidemii naléhají na Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), aby spolupracovalo se státy na změně způsobu vyčíslování úmrtí na pneumonii nového koronaviru. Pod tlakem Bílého domu se v poslední době zvláštním způsobem snížil počet úmrtí na pneumonii nového koronaviru oznámený několika státy ve Spojených státech.

Ve stejné době se američtí odborníci na veřejné zdraví obecně domnívají, že systematičtější a přesnější detekce viru je nezbytná pro ekonomickou bezpečnost Spojených států. Obavy odborníků však nedokázaly zastavit silný impulz Bílého domu k oživení ekonomiky s cílem získat podporu více voličů v následujících volbách. Pokud jde o volební hlasy a životy, politici ve Washingtonu mají pouze politické zájmy a vůbec neberou v úvahu životy občanů.

Podle zprávy rádia NPR ačkoli 50 států ve Spojených státech v různé míře zmírnilo ekonomická omezení, veřejnost se obává, že to může vést k vzestupu epidemie. Některé státy čelí tvrdým rozhodnutím o tom, jak a do jaké míry restartovat své ekonomiky. Podle údajů se v poslední době zvyšuje počet nových případů v Texasu, Louisianě, Virginii, Arkansasu a v Jižní Dakotě.

V současnosti se počet úmrtí na pneumonii nového koronaviru ve Spojených státech blíží 100 tisícům. Ale politici ve Washingtonu se jen snaží oživit ekonomiku a získat podporu voličů. Tento iracionální impulz amerických politiků způsobí, že více nevinných Američanů přijde zbytečně o život!


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1931 sec,0.0506 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,662kB