Pondělí 08 červen 2020
Zemane, proč se nechováte jako Václav Havel? Jste sviňáci Češi a blbý, řekla...   
Pridal tk Pondělí 08 červen 2020 - 02:21:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
29-12-1999: Prezident Václav Havel zastavil trestní stíhání obyvatelky Matiční ulice v Ústí nad Labem, která byla začátkem prosince obviněna z hanobení rasy a národa. Romka se měla tohoto trestného činu dopustit hanlivými výroky na adresu českého národa, které v polovině října odvysílala televize Nova.

Prezident ženu 21. prosince omilostnil, protože televize podle něj zneužila emocionálně vypjaté situace. Z informací, které jsou přístupné na internetové stránce Kanceláře prezidenta republiky, vyplývá, že se Havlovi jeví pochybná i právní kvalifikace skutku. Čtyřiačtyřicetiletá žena spontánně v reakci na to, že byla po přestávce obnovena výstavba plotu v Matiční ulici, do mikrofonu řekla: "Vy sviňáci. Jste sviňáci Češi a blbý. Hajzlové jedni".

Televize Nova prý zneužila podle prezidenta jejího rozčilení a celkově emocionálně vypjaté situace a její výroky ve večerních zprávách 13. a 15. října odvysílala. Syndička Syndikátu novinářů Irena Válová ale Nově řekla, že udělala dobře, když záběry odvysílala.

"Mně z toho logicky vyplývá, že bez TV Nova se nedozvíme o trestných činech," reagovala v dnešním večerním zpravodajství Novy na Havlovo odůvodnění.

"Pan prezident má právo na názor, ale já zde nevidím názor. Já zde vidím přímo kvalifikaci toho činu, který údajně měla spáchat televize Nova," zhodnotila Válová prezidentův postoj. Nova uvedla, že Havel pochybuje o tom, zda omilostněná žena skutečně hanobila rasu a národ, a právě proto by bylo podle Válové dobré, aby o věci rozhodl soud.

Čtyřiačtyřicetiletá Věra Kondášová novinářům řekla, že je panu prezidentovi vděčná. "Chci mu ale také už dávno napsat, aby něco udělal s mým dluhem na elektřinu," uvedla Kondášová s tím, že je samoživitelka s pěti dětmi a má na měsíc jen osm tisíc korun.

Podle ústeckého primátora Miroslava Pátka (ODS) prezident Václav Havel zastavením trestního stíhání romské ženy z ústecké Matiční ulice povýšil její výrok "..jste sviňáci, Češi" na legitimní výrazový prostředek. Pátek to sdělil novinářům s tím, že "v řadách problémových občanů to může vzbudit pocit, že slova podobného obsahu lze běžně používat".

Ústecký primátor by se spokojil s omluvou romské ženy "za nepochybně rasistický výrok", protože byl vyřčen ve zjevném afektu.

(ČTK, 29. a 30. prosince 1999)

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3324-zemane-proc-se-nechovate-jako-vaclav-havel-jste-svinaci-cesi-a-blby-rekla

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMuslim se pokusil zabít dánského politika. Policie ho postřelila   
Pridal tk Pondělí 08 červen 2020 - 02:12:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V pátek pořádal dánský politik Rasmus Paludan z antiimigrantské strany Stram Kurs veřejné pálení koránu v dánském městě Aarhus. Po chvíli se zjevil asi 52 letý muž “blízkovýchodního” vzezření a pokusil se ho nožem zabít. Naštěstí přítomná policie rychle zareagovala a muže za pomocí výstřelu zpacifikovala. Muslim byl postřelen do nohy a nyní je v nemocnici a následně se bude zodpovídat z pokusu o vraždu.

Jedná se o opakovaný fyzický útok ze strany muslimských imigrantů na tohoto dánského politika. Někteří muslimové ho dokonce chtějí vyhnat z Dánska.

Tak nějak vypadá dnes multikulturní Západ a jeho liberální demokracie, kam prý tak urputně chtějí “české” elity patřit.

KPI
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNaše ponurá budoucnost   
Pridal tk Pondělí 08 červen 2020 - 02:06:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Obnovený neoliberalismus nebo hybridní neofašismus?

S hrozbou nové Velké hospodářské krize, na jejímž pokraji je většina planety, není perspektiva reálpolitiky pro radikální změny rámce politické ekonomiky, ve kterém žijeme, dvakrát povzbuzující.

Západní vládnoucí elity budou nasazovat nesčetné taktiky, aby udržely pasivitu populace, která se sotva vzpamatovává z de facto domácího vězení, včetně masivní kázeňské - ve Foucaultově smyslu - akce, řízené státy a obchodními/finančními kruhy.

Ve své poslední knize La Desaparicion de los Rituales ukazuje autor Byung-Chul Han, jak se celková komunikace, zvláště v době pandemie, nyní kryje s naprostou ostražitostí: „Ovládání ztělesňuje svobodu. Velká data (big data) vytvářejí dominantní znalosti, které umožňují zasahovat do lidské psychiky a manipulovat s ní. Když tohle vezmeme v úvahu, dataistický požadavek na transparentnost není pokračováním osvícenosti, ale jejím ukončením.“

Toto vylepšení Foucaultova dohlížení a trestání (tj. podle knihy Michela Foucaulta Dohlížet a trestat, pozn. překl.) se kryje se zprávami o konci neoliberální éry, které jsou nesmírně zveličovány. Namísto zjednodušeného propadu do populistického nacionalismu se rýsuje spíše “obnova neoliberalismu“ - masivně spřádaná jako novota, a začleňující několik keynesiánských elementů: konec konců, aby v postkoronavirové éře stát „zachránil“ trhy a soukromé iniciativy, nesmí pouze intervenovat, ale musí také usnadňovat možný ekologický přechod.

Sečteno a podtrženo: možná budeme čelit pouhým kosmetickým úpravám, kdy stále nebude řešena hluboká strukturální krize zombáckého kapitalismu, který se stěží mění v rámci nepopulárních „reforem“ a nekonečném dluhu.

Co se mezitím stane s nejrůznějšími fašismy? Eric Hobsbawm nám v knize Věk extrémů ukázal, že klíčem k fašistické pravici byla vždy masová mobilizace: „Fašisté byli revolucionáři kontrarevoluce.“

Zřejmě směřujeme dále, než k pouhému hrubému neofašismu. Říkejte tomu hybridní neofašismus. Jejich politické hvězdy se klanějí požadavkům globálního trhu, přičemž mění politické soupeření na kulturní scénu.

Právě o tomhle je skutečný „iliberalismus“: směsicí mezi neoliberalismem - neomezenou mobilitou kapitálu, diktáty centrální banky - a politickým autoritativním režimem. Zde najdeme Trumpa, Módího a Bolsonara.

Od antropocénu ke kapitalocénu

Ti, kdo věří v jiný svět a rádi by zasadili úder zombáckému neoliberalismu, sní o sociálně demokratickém obrození, přerozdělování bohatství nebo alespoň o neoliberalismu s lidskou tváří.

A právě v tomto momentě se do toho vrhá eko-socialismus: radikální rozkol s diktáty bohyně trhu, produktem značné revolty vůči krajně autoritářskému neoliberalismu a iliberalismu.

Stručně řečeno, můžeme na to pohlížet jako na mírné přepracování analýz Thomase Pikettyho: rozbít dominantní postavení kapitálu prostřednictvím ekonomické demokracie, a to v duchu sociální demokracie z poloviny 19. století.

V tomto ohledu je celkem zajímavé uvažovat o plně automatizovaném luxusním komunismu Aarona Bastaniho, což je osvěžující utopický manifest, v němž vidíme, že když je společnost zbavena všeho přebytečného, spojeného se zcizováním, je stále možné, že každý si najde veškeré nezbytné technické prostředky, aby žil „v luxusu“, bez návratu k nekonečnému růstu, vnuceného kapitálem.

A to nás přivádí k přímému spojení mezi antropocénem a tím, co francouzský ekonom Benjamin Coriat chápe jako kapitalocén.

Kapitalocén znamená, že náš současný stav děsivé celosvětové degradace by neměl být spojován s nedefinovanou „humanitou“, ale „se zcela jasně definovanou humanitou, organizovanou dravým ekonomickým systémem“.

Stav planety během antropocénu musí být nezbytně spojen s hegemonickým ekonomickým systémem posledních dvou století: tímto způsobem jsme vybudovali náš výrobní systém a legitimizovali nevybíravé dravé praktiky.

Sečteno a podtrženo: Abychom to překonali, ekonomika musí být přeorientována a přestavěna coby součást „velkého třesku ve veřejné a ekonomické politice“.

V antropocénu musí být obsažena prométheovská humanita, aby bylo možné o znásilňování Matky Země řádně a otevřeně mluvit.

Kapitalocén popisuje kapitál jako klíčový základ a „kondicionér“ současného světového systému. Výsledek boje proti pustošícím a drancujícím účinkům kapitálu určí možnou budoucnost eko-socialismu.

Znovu se zaměřuje na důležitost obyčejných lidí - což se vymyká protikladu mezi soukromým a veřejným majetkem.

Coriat ukázal, jak covid-19 odhalil nezbytnost obyčejných lidí a neschopnost neoliberalismu to řešit.

Jak ale vybudovat eko-socialismus? Mělo by to začít jako eko-socialismus v jedné zemi (někde ve Skandinávii)? Jak to koordinovat napříč Evropou? Jak bojovat proti zkostnatělým strukturám EU zevnitř?

Koneckonců, jak obnovený neoliberalismus, tak iliberalismus již počítají se silnými státy a zájmovými skupinami. Dobrým příkladem je Maďarsko a Polsko, které stále fungují jako ozubené kolečko v německém průmyslovém dodavatelském řetězci.

Jak zabránit tomu, aby někdo, jako Bill Gates, převzal kontrolu nad agenturou OSN - Světovou zdravotnickou organizací - a donutil ji investovat do programů, které zapadají do jeho vlastní osobní agendy?

Jak změnit pravidla volného trhu Světové obchodní organizace, podle nichž nákup palmového oleje a transgenické sóji přispívá k de facto odlesňování velkých ploch v Africe, Asii a Jižní Americe? Tohle je stav věcí, který umožňuje bohatým národům, aby si v podstatě kupovali destrukci ekosystémů.

Revoluce, nikoli reforma

Dokonce i kdyby byl neoliberalismus mrtvý, což není, svět by byl stále zatížen jeho mrtvolou - abychom parafrázovali Nietzscheho a propos Boha.

Dokonce i nyní, když je nesporná trojitá katastrofa - hygienická, sociální a klimatická - vládnoucí matrix (v hlavní roli jsou Páni vesmíru, řídící finanční kasino) nepřestane bránit jakémukoliv úsilí, které by vedlo ke změně.

Na diverzní taktiky, podporující „ekologický přechod“, nikdo nenaletí.

Finanční kapitalismus je expert na přizpůsobování se a profitování z mnohonásobných krizí, které sám vyvolává nebo rozpoutává.

Abychom zopakovali Pařížský květen 1968, je zapotřebí L’Imagination au Pouvoir. Avšak je marné očekávat takovou představivost od pouhých loutek, jakými jsou Trump, Merkelová, Macron nebo BoJo.

Reálpolitika opět ukazuje na postkoronavirový turbo-kapitalistický rámec, kde iliberalismus s 1% - s fašistickými prvky - a holé turbo-financování jsou oživeny a podpořeny zesíleným vykořisťováním vyčerpané, a nyní převážně nezaměstnané, pracovní síly.

Postkoronavirový turbo-kapitalismus se opět upevňuje po čtyřech desetiletích „thatcherizace“, nebo - řečeno zdvořile – tvrdého neoliberalismu. Progresivní síly stále nemají munici, aby navrátily logiku extrémně vysokých zisků vládnoucích tříd - včetně vedení EU - a také velkých globálních korporací.

Ekonom a filozof Frederic Lordon, výzkumník ve francouzském Národním výzkumném centru CNRS, se omezuje na nevyhnutelné řešení: podle něj by jediným řešením bylo revoluční povstání. Také však ví, že by to kombinace finančních trhů a korporátních médií nikdy nedovolily. Velký kapitál je schopen kooptovat a sabotovat cokoli.

Takže tohle je naše volba: buď obnovení neoliberalismu, nebo revoluční protržení. Nic mezi tím. Vyžaduje to však někoho Marxova kalibru, aby vybudoval plnohodnotnou, zralou eko-socialistickou ideologii 21. století, schopnou dlouhodobé a nepřetržité mobilizace. Aux armes, citoyens (Do zbraně, občané).

Pepe Escobar

Our Grim Future: Restored Neoliberalism or Hybrid Neofascism? vyšel 1. 6. 2020 na ICH. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/06/8330-nase-ponura-budoucnost.htmSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŘeditel sociální sítě Reddit rezignoval na svoji funkci a vyzval představenstvo, aby jeho místo obsadili černošským kandidátem!   
Pridal tk Pondělí 08 červen 2020 - 01:59:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ředitel sociální sítě Reddit rezignoval na svoji funkci a vyzval představenstvo, aby jeho místo obsadili černošským kandidátem! Alexis Ohanian slíbil, že zisky ze svých akcií Redditu bude odteď věnovat černé komunitě na boj proti rasové nenávisti! Patetické gesto manžela tenistky Sereny Williams odhaluje hrozivý proces degenerace západní bílé rasy, která ztrácí svoji základní integritu, přirozenou ochranu druhu, princip přirozeného výběru a děsivě připomíná výsledky laboratorního výzkumu Dr. Calhouna s bílými myšmi ze 60. let! Civilizace bílého muže nezadržitelně zaniká!

V pátek jsem na Svobodném vysílači CS hovořil v první hodině o procesech degenerace bílé rasy v západní civilizaci a netušil jsem, že jen o den později se objeví zpráva, která pouze dokreslí hrozivý stav úpadku a zkázy naší rozvinuté civilizace. Ve Spojených státech v souvislosti s hysterií okolo smrti černošského kriminálníka George Floyda, který se pokusil v obchodě v Minneapolis platit padělanou a na inkoustové tiskárně vytisknutou 20-dolarovou bankovkou, došlo včera v sobotu k dalšímu nevídanému procesu, který potvrzuje úpadek bílé rasy. K čemu tedy došlo? Výkonný ředitel sociální sítě Reddit a manžel americké tenistky Sereny Williamsové, spoluzakladatel Redditu a investor Alexis Ohanian totiž v krátkém videu oznámil veřejnosti, že rezignoval na funkci výkonného ředitele Redditu, a že vyzval představenstvo společnosti, aby za něho do funkce ředitele dosadili černošského kandidáta.
Na pozici rezignoval v důsledku protestů a rasismu bílých Američanů proti černochům, americký národ je prý rozbitý, a aby se mohl podívat své, podle jeho slov černošské, dceři do očí, až se ho zeptá, co proti rasismu udělal on, tak z toho důvodu se rozhodl odstoupit z funkce ředitele Redditu a teď chce, aby jeho místo obsadil černoch. A to není všechno, přátelé. Alexis Ohanian dále pronesl veřejný příslib, že odteď všechny budoucí zisky z jeho akcií Redditu půjdou černošské komunitě na boj proti rasové nenávisti a hned v prvním balíčku pošle 1 milion dolarů černošské neziskovce Know Your Rights Camp.

V závěru svého krátkého videa vyjadřuje názor, že v této situaci, ve které se americká společnost nachází, je rezignace bílých vůdců z vedoucích pozic vlastně projevem vůdcovství. Ano, slyšíte správně. To, co během jedné minuty ve videu předvedl teď již bývalý ředitel Redditu, z toho jde doslova mráz po zádech. Je to proces naprostého úpadku úcty, integrity a příslušnosti k vlastní rase. Je to v přírodě degenerativní proces disasociace jedince s vlastní rasou, s vlastním druhem, která vede k zániku rasy a celé civilizace.

Bílá rasa začíná vykazovat známky brutální degenerace předpovězené již počátkem 60. let v Calhounově experimentu

Možná jste zaregistrovali, že protesty a demonstrace Black Lives Matter se z USA rozšířily organizovaným způsobem i do Evropy, demonstrace proběhly v Paříži a dokonce i v Praze a většinu protestujících tvoří bílá mládež. Jenže hned v úvodu je třeba zdůraznit, že nejde o náhlá spontánní vzplanutí aktivismu, ale o pečlivě naplánované protesty, jejichž cílem je znovu více obvinit bílou rasu z utlačování černochů, je to proces amplifikace pocitu viny bílé rasy, aby se cítila vinna, aby měla potřebu se omlouvat, rezignovat, přenechávat své pozice černochům, a to všechno s patetickou pózou sebemrskačství bílé civilizace.

Tyto degenerativní procesy v bílé rase jsou důsledkem sionistického řízení indukovaného především na 1. a 5. prioritě řízení. Výchova ve školství a ve vzdělávacích systémech, a působení hormonů a chemických látek v potravinách, ve vodě a v léčivech na genom bílého člověka, což má za následek dysplazii genomu bílého člověka, degenerativní poruchy množení bílé rasy, pohlavní a mentální poruchy identity dětí v bílé rase, ztrátu inteligence, ztrátu pudu sebezáchovy rasy, ztrátu schopnosti přirozeného výběru, ztrátu agresivity, ztrátu dominance, a to především u mužů bílé rasy, i když u žen se to také projevuje, nejčastěji neschopností rodit přirozeně, a to pouze jednou za život, a císařským řezem.

Doktor John B. Calhoun počátkem 60. let v americkém National Institute of Mental Health v Marylandu provedl experiment s kolonií bílých myší, který vedl k objevu tzv. “Behavioral sink” jevu, což je popsaný, ale dosud nevysvětlený a neobjasněný jev, který vede k úplnému vyhynutí populace i přesto, že všichni její členové měli dostatek zdrojů, potravy a zázemí. Video a článek k tomuto vědeckému objevu jsme přinesli zde: https://aeronet.cz/news/video-desivy-experiment-dr-calhouna-ze-60-let-odhaluje-autoregulus-populacni-exploze-proti-kteremu-neexistuje-obrana-bila-rasa-kopiruje-experiment-vedce-a-jeho-hordy-bilych-mysi-cz-titulky/ Každá civilizace se podle tohoto modelu vyvíjí zhruba ve 4 fázích, kdy na počátku dochází k ukotvování tzv. fundamentů, resp. základů společnosti a populace.

Poté následuje fáze prudkého a strmého rozvoje a růstu populace. Ve třetí fázi nastává stagnace, ve společnosti není zájem o další plození potomků, objevují se první degenerativní projevy a populace se dále nerozvíjí. V poslední fázi probíhá strmý pád populace, který je způsobený děsivou degenerací, apatií, neschopností bránit se, ve společnosti raketově narůstá homosexualita, posilují se dysfunkční projevy v populaci, neochota množit se na jedné straně, a neplodnost na straně druhé vede nakonec k zániku celé populace.

Střet eugeniky a genetiky o rozsah zdravé a již nezdravé genetické diverzity

V uzavřeném habitatu myší bylo z laického pohledu možné za viníka zániku Calhounovy myší kolonie považovat incestní množení, protože všechny myši v kolonii vycházely jen z několika startovních myších párů. Jenže, pozor, tady jde o jeden velmi zásadní omyl laické veřejnosti. V případě hlodavců se členové těchto kolonii množí mezi sebou v incestní rovině naprosto přirozeně i ve volné přírodě, vlastně jinak to ani není, protože hlodavci vytvářejí izolované tlupy a rody. Např. krysy v kanalizacích prosperují desítky nebo i stovky let a pochází z jednoho jediného vrhu, a přesto tyto krysy a potkani nikdy nedegenerují, jsou-li v přírodě, resp. v dostatečně rozlehlých kanálech a mají-li dostatek pohybu a podnětů

Pojem “incest” byl v lidské populaci ukotven jako pojem až v době vzniku eugeniky v průběhu 19. století. Do té doby bylo zcela normální vytvářet manželské příbuzenské svazky na úrovni bratranců a sestřenic. Teprve až s rozvojem eugeniky a poté genetiky se jaksi přišlo na to, že rozvoji a odolnosti genomu před mutacemi a degeneracemi pomáhá genová diverzita. Jenže, právě koncem 19. století nastal zásadní ideový rozkol mezi eugenikou a genetikou.

Jak se totiž z výzkumů ukázalo, existuje v genomu nepřímá úměra mezi mírou odolností genomu proti mutacím a mírou zušlechtění genomu a vybraných kvalit. Čím více je genom člověka A křížen s naprosto odlišným genem člověka B, tím více je potomek obou subjektů označovaný jako C odolnější proti genovým mutacím, ale o to více ztrácí výběrové a specificky šlechtěné genové informace, které jsou ale nezbytné pro rozvoj a vývoj civilizace a kultury.

Eugenika proto koncem 19. století přišla s myšlenkou a koncepty tzv. přirozeného a nepřirozeného výběru. Přirozeným výběrem podle eugeniky je, když si bílý muž vezme úplně cizí bílou ženu, a to z co největší vzdálenosti po geografické stránce. Tím se zaručí, že genetická diverzita bude mohutná, ale budou zachovány kvalitativní a typické rasové prvky dané rasy, tedy bílé rasy. To znamená prvky jako je vztah k práci, k vývoji, k budování kariéry, k budování rodiny co nejdříve po dosažení plnoletosti, ostraha a nedůvěra k jiným rasám, ostraha vlastního životního prostoru, válečnictví a dominance. To jsou typické rysy bílé rasy.

Typickým znakem počátku zániku civilizace je ztráta přirozeného výběru v populaci v otázce zachování rodu a vlastní rasy a vznik Objektu X vzešlého z genetického konceptu Superdiverzity

Nepřirozeným výběrem naproti tomu je to, co prosazuje pro změnu genetika, a to je mezirasové mísení s cílem vytvoření genomu na základě mohutné diverzity dvou zcela odlišných humanoidních genů, např. bílé rasy a černochů, černochů a Asiatů, Indiánů a Asiatů atd. Mezi genetiky se tomu říká “Superdiverzita” a výsledkem má být člověk Nového věku, Objekt X, který bude mít základovou genetickou výbavu ze všech ras na světě, bude tedy velice odolný fyzicky, ale bude naprosto postrádat všechny klasické kvalitativní genové znaky, kterými se jinak specificky tyto rasy odlišují.

Objekt X vzniklý z této superdiverzity tak nebude nikdy tak schopný výzkumník, vývojář, vědec nebo voják, jako byl bílý muž, nebude mít takovou sílu a ani rychlost v běhu jako měl černoch, nebude prostě disponovat charakteristickými kvalitami, které mají genomy jednotlivých ras uchovávané v genomu při přirozeném výběru partnerů. Není divu, že eugenika byla nacisty nejprve zneužita, a následně zavržena po II. sv. válce, a to s jediným cílem, zlikvidovat bílou rasu, která jako jediná na této planetě je schopná ohrozit plány Domu Sion na zotročení všech civilizací na Zemi v plánu na vznik Nového světového řádu a globálního genetického tavícího kotle s cílem vytvoření poslušného a měnícímu se podnebí povrchu planetárního nosiče odolného člověka, Objekta X, vzešlého ze superdiverzity.

Takže se nemůžete divit, že když potom ve videu vidíte bývalého ředitele Redditu, jak se pomalu omlouvá za tu svoji “hnusnou” bílou rasu a navrhuje černocha za sebe do čela společnosti, že mnoha lidem začne docházet, že něco je tady opravdu hodně špatně s naší civilizací. Zatím se jedná o ředitele soukromé společnosti a můžeme nad tím mávnout rukou. Ale brzy může před nás předstoupit nějaký volený politik, politička, která se nervově zhroutí v televizním přenosu, nejprve naplive na svoji bílou rasu, omluví se, že se narodila jako běloška.

A hned poté rezignuje na svoji pozici a vyzve ke změně zákonů, aby do čela těch a těch orgánů byly voleni jenom kádři podle “barevného etnického klíče”. A to už není žádná legrace, protože to už jsou teze nižších procesů řízení ve společnosti, které přímo ovlivní jednotlivé státy, národy a jejich vývoj. Experiment s kolonií bílých myší tak ukazuje na jednu zásadní věc, že degenerace genomu může být indukována nikoliv incestem v rámci habitatu, ale pouhým omezením svobody pohybu populace na delší dobu. A teď pozor, nepřipomíná vám to něco?

Degenerativní procesy v experimentu s myšmi nebyly důsledkem incestního množení, ale ztráty možnosti pohybu a následně mozkových podnětů

Existuje skutečně určitá možnost, že degeneraci lze symptomaticky indukovat omezením svobody pohybu populace. V experimentu s bílými myšmi totiž celá kolonie byla natlačena v malém habitatu, což vedlo prakticky k simulaci karantény. Všichni byli zavřeni, bez pohybu, na jednom místě. Zde ovšem nemluvíme o nějakých 2 měsících karantény a omezení cestování kvůli koronaviru, ale o změně konceptu života, kdy lidé natrvalo začnou pracovat z domova, děti se natrvalo začnou učit z domova, přestanou se pohybovat i za nákupy, protože všechno si objednají online a přivezou jim objednávku před dveře. Jaký to bude mít vliv na populaci po 10, 20 nebo po 50 letech? Kolik procent lidí začne potom projevovat degenerativní znaky chování?

Calhounův experiment ukázal, že v uzavřeném habitatu se nastartuje proces zkázy celé populace, kterému bude předcházet mohutná degenerace, a to v důsledku omezení pohybu. Incestní příčiny můžeme u myší vyloučit, vzhledem k tomu, že ve volné přírodě se hlodavci množí naprosto stejně incestním způsobem, ale známky degenerací nikdy nebyly u nich v přírodě zpozorovány. Jediným vysvětlením tak je omezení pohybu myší v habitatu a ztráta podnětů, která za normálních okolností nutí myši v přírodě bojovat o přežití a neustále tak stimulovat malý mozek.

Takže se zamyslete, proč globalisté chtějí zavírat kanceláře, přepážky bank, podniky a posílat lidi domů, do Home Office pracovišť, odkud se nemají nikam pohnout, a proč totéž navrhují s dětmi, aby se učily z domovů? Jako by cílem globalistů bylo, aby člověk ležel před televizí, neschopný pohybu a nakupoval všechno online, aniž by se za celý rok pohnul z místa. Člověk bez pohybu a jeho mozek bez podnětů totiž následuje cestu Calhounova experimentu. A když ředitelé sociálních sítí, tedy členové světových mediálních elit, ukazují tyto degenerativní procesy přímo naživo, tak to znamená že naše civilizace vstoupila do 4. fáze behaviorální zkázy naší bílé populace.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProč byl opět vztyčen Mariánský sloup   
Pridal tk Pondělí 08 červen 2020 - 01:48:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dne 4. června 2020 byl na Staroměstském náměstí v Praze opět vztyčen Mariánský sloup, stržený rozjitřeným davem před 102 lety. Nezabránily tomu předchozí protesty Ekumenické rady církví ani memorandum 26 historiků umění, vysokoškolských a akademických představitelů z 28. června 2019, adresované pražskému primátoru Z. Hřibovi. Uvádí se v něm, že „mariánský sloup představoval již v okamžiku svého vzniku triumfální výraz habsburské monarchistické ideologie opírající se o program militantní katolické protireformace…

Panna Marie byla na vrcholu zpodobena jak tzv. Panna Marie Neposkvrněného početí, která byla symbolem obnovy (v českém prostředí často násilné) katolické víry. Andělé, umístění v přízemí sousoší, byli zpodobněni v boji s ďábly a dalšími příšerami. Ty byly jako bytosti temna a zla v dobové symbolice a aktuálním protireformačním kontextu chápány jako pokoření nekatoličtí „kacíři“. Tedy stejně, jako političtí nepřátelé Habsburků – tj. české nekatolické stavy poražené na Bílé hoře. Pražský Mariánský sloup tedy nebyl jen memoriální památkou, ale také symbolem expanzivní habsburské katolicko-protireformační propagandy.“ Memorandum podepsali mj. i tři představitelé Katolické teologické fakulty (mezi jinými i známý historik Vít Vlnas), kteří tak dali přednost historické pravdě před ideologickými zájmy katolické církve. Také dnes na nově vztyčeném sloupu může každý na vlastní oči vidět, že Marie svýma nohama drtí hlavu draka s ocasem, symbol poražených kacířů.

Sloup jako projev katolického triumfalismu stojí nikoli náhodou naproti Týnskému kostelu, který byl do Bílé hory hlavním chrámem utrakvistické církve a do něhož na přijímání pod obojí způsobou chodil sám král Jiří z Poděbrad, který po období husitských válek prováděl politiku národního usmíření. Proto si vzal za manželku katoličku a souhlasil s tím, aby jejich společné děti byly vychovány v katolickém duchu. Jako panovník „dvojího lidu“ pak střídavě chodil na husitské a katolické bohoslužby. Zapomněl však na to, že náboženskou toleranci a svobodu vyznání katolická církev neodpouští. Následovalo proto zrušení Basilejských kompaktát papežem. Po Bílé hoře získali Týnský chrám jezuité, kteří z jeho věže nejprve svrhli zlatý husitský kalich a z jeho roztaveného zlata nechali vyrobit svatozář Panny Marie na kostele. V roce 1622 v Týnském chrámu dokonce vylámali hrob arcibiskupa Jana Rokycany a jeho ostatky spolu se srdcem Jiřího z Poděbrad, které bylo v tomto hrobě uloženo (tělo krále Jiřího bylo pochováno ve sv. Vítu) spálili veřejně na hranici. Náhrobek roztloukli na prach a popel ze spálených kostí a srdce rozmetali po větru. V roce 1624 pak odstranili z průčelí chrámu husitské heslo Veritas vincit (Pravda vítězí, které je dodnes na prezidentské standartě). To všechno má dnes nejen náboženskou, ale také politickou dimenzi, protože politika je také o symbolech.

Nejde však zdaleka jen o Mariánský sloup. V posledních třiceti letech jsme svědky postupné a sílící, skryté i otevřené rekatolizace. Dnes už se ví, že první tajné rozhovory mezi představiteli katolické církve a disidentů kolem Václava Havla o budoucí podobě církevních restitucí probíhaly již před listopadem 1989. Tedy před tím, co Petr Pithart označil jako „předání moci“. Z našich bankovek zmizela postava Jana Žižky, při rekonstrukci Karlova náměstí v Praze potichu zmizel pomník Jana Želivského, původně Žižkovo náměstí v českých Budějovicích bylo přejmenováno na náměstí Přemysla Otakara II. atd. atd. Stačí si více všímat vysílání České televize, televize Noe a Českého rozhlasu, abychom pochopili, která církev v nich jednoznačně dominuje.

Probíhající rekatolizace jde ruku v ruce s politikou podřízenosti vůči Německu, která začala již v období předmnichovské tzv. druhé republiky. Tehdy představitelé reakčních katolických kruhů spolu s českými fašisty a aktivistickými novináři uštvali k smrti Karla Čapka a tlačili na Beranovu vládu, která pak ještě před příchodem Hitlera např. vyloučila Židy z komory advokátů a komory lékařů. Protektorátním vyznamenáním pro kolaboranty se symbolicky stala Svatováclavská orlice. Nikoli náhodou byli naši parašutisté po atentátu po atentátu na Heydricha ukryti v pravoslavném kostele a ilegální vysílač, který ve dnech Pražského povstání v květnu 1945 vysílal volání na pomoc Praze, byl ukryt ve Vinohradském sboru Církve československé husitské. Nikoli náhodou se Česká biskupská konference ihned po listopadu 1989, stejně jako Václav Havel, omluvila sudetským Němcům za odsun.

Smrdutý zápach druhé republiky a protektorátu je dnes stále více cítit. Vane především z účasti představitelů TOP09 a KDU-ČSL na sjezdech a dalších akcích landsmanšaftu. Daniel Herman přednesl na sjezdu těchto pohrobků henleinovců nejen devótní projev jako ministr kultury vlády ČR, ale dokonce také následně navrhl, že by se ČR mohla stát jednou ze spolkových zemí SRN. Potom své prohlášení sice korigoval, že to myslel pouze v ekonomickém smyslu, ale testovací balónek už byl vypuštěn. Pozadu nezůstává ani ČSSD, jejíž bývalá ministryně Michaela Marksová- Tominová se pravidelně účastní akcí landsmanšaftu. Také Tomáš Petříček na svou první zahraniční návštěvu ve funkci ministra zahraničních věcí, nejel na Slovensko, jak by se v souladu s nadstandardními vztahy obou států a všemi diplomatickými zvyklostmi slušelo, ale po vzoru Václava Havla jel nejprve složit „lenní slib“ do Berlína.

Na závěr si dovolím ještě malý politologický exkurz či úvahu. Náboženství je stále důležité i v dnešní sekularizované době, i když má pro většinu našich občanů již spíše kulturně-historickou dimenzi. Ta však není o nic méně důležitá, protože stále určuje, někdy vědomě i někdy nevědomě, lidské myšlení a chování, jeho typ. V tomto smyslu představuje katolicismus jako typ tohoto myšlení ideové podhoubí, z něhož potom může vyrůstat a profitovat komunismus a fašismus. Silné komunistické strany a fašistická hnutí v minulosti působily vždy v katolických zemích (Itálie, Španělsko, Portugalsko, Francie, Chorvatsko aj.). Také německý nacismus se zrodil nejprve v katolickém Rakousku, začal se rozrůstat v katolickém Bavorsku, aby pak následně metastázoval do celého Německa. Je tomu tak proto, že jedna ortodoxie, rigidnost a totalita, svým způsobem podporuje jinou ortodoxii, rigidnost a totalitu. Führer princip a princip neomylnosti papeže, který ostatně v katolické církvi dodnes nebyl zrušen (!), mají stejnou povahu. I v našich zemích se pobělohorská rekatolizace podepsala na tom, že v českých zemích vznikla silná komunistická strana a na Slovensku fašistický Slovenský štát. Naproti v protestantských a anglikánských zemích, tj. v celé Skandinávii, Velké Británii, USA, Austrálii, Kanadě aj. představovali fašisté a komunisté vždy jen naprosto marginální skupiny. Je tomu tak proto, že tam, kde v historii včas došlo k náboženské reformaci, tj. k zásadní změně myšlení, není třeba a vlastně ani možno dělat revoluci či jinak znásilňovat většinu společnosti.

Je zřejmé, že vztyčení Mariánského sloupu není jen samostatným aktem bez širokých náboženských, společenských a politických souvislostí. Nedávno kdosi vtipně napsal, že volba Hany Lipovské do Rady ČT vyhání z katolické církve bohabojného Miroslava Kalouska. Já jsem sice také katolík, ale je jasné, že v této církvi zůstat nemohu. Můj typ myšlení je prostě zcela jiný. Jaroslav Král

Jaroslav Král
Předseda strany Národní socialisté

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKdo nebo co z nás dělá idioty?   
Pridal tk Pondělí 08 červen 2020 - 01:45:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mám toho prostě dost. Rostoucí a radikalizující se rusofobie. Rozdmýchávaná mnoha většinovými médii. A především doslova pitomými kroky mnoha domácích politiků. Těmi z komunálu počínaje a na vládních postech konče. Zoufám si nad zatím snad ještě menšinovým houfem jedinců, kteří jimi realizovaným krokům fandí a jejich slovům věří. Do kýmsi odbrzděného vlaku k nim nastupují další. Mnozí z nich netuší, kam se vlak řítí. Dokonce neví proč a s jakým účelem ho kdosi rozjel. Ten vlak plný užitečných idiotů...

Jen hloupý vidět nechce, že v tažení proti Rusku, které si mnozí prostě pletou s neexistujícím SSSR, se naše země posunula do první linie. Hned vedle Ukrajiny a Polska. Je příznačné, že k tomu dochází v době, kdy americký prezident velmi stojí o návrat Ruska do G7, kdy sousední Německo doslova „kašle“ na evropské sankce vůči RF a vzájemný obchod těchto zemí roste každým rokem nebo kdy Itálie, ale i Řecko, upřednostňuje Rusy před reprezentací EU a Francie mluví o prospěšnosti normalizace vztahů.

Zdá se, že česká politika tohle nevnímá. Sedí v tom zjevně cizím vlaku a místo Na Bělehrad by ráda křičela Na Moskvu! Volala by ráda, zatím se ale ještě drží zpátky. Anebo ještě neobdržela ty správné noty. Proto místo toho sundavá pamětní desky, sochy, přejmenovává náměstí, chystá se dát jiná jména ulicím, anebo staví pomníčky nacistickým pochopům. A aby toho nebylo málo, zapojuje se vědomě nebo z hlouposti a nedomyšleně do zpravodajských her, kterým zjevně nedorostla. A je pak za hlupáka. K tomu narychlo vymýšlí příběhy natolik směšné, že se jimi baví všechen rozumný svět. Jak z naší strany ubohé! Je zač se stydět.

Proto je nutné mluvit o tom, co zdá se zjevné. Tedy, že státy, co se snaží s Ruskou federací pokroucené vztahy napravovat, si přitom drží na vodítku psíky, kteří na „medvěda“, místo svých pragmatických psovodů, poštěkávají. Uboze hafají a jistě si myslí, že si za to vyslouží pamlsek nebo pánovo pohlazení. Nic takového! Zatímco díky těm, které jsme si zvolili, budeme všichni hrát roli užitečných idiotů, budou ti, na kterých ve světě záleží, dál hrát své hry. Hry pro dospělé. Hrají se tak, že každý se v nich snaží vytěžit pro sebe co nejvíce. A my? S těmi našimi četnými politiky, co nás na všech úrovních vedou, jsme takovým hrám ještě nedorostli. Proto, když nás ti, co vědí, prostě neodkopnou, tak jako dávno v Mnichově nebo i v tom osmašedesátém, hodí nám možná nějakou tu ohlodanou kost! A dobře nám tak. Mlčící hlupáci si víc ani nezaslouží.

Petr Sedláček
novinář na volné noze


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěkolikerý metr ministra Havlíčka - růst cen energií až trojnásobně   
Pridal tk Pondělí 08 červen 2020 - 01:41:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
· Kdo ve skutečnosti ovládá členy Rady ERÚ?
· Diktát ministru Havlíčkovi ze strany ERÚ, nebo jen požadavek?
· Skutečně si vybral Krejcara Andrej Babiš v Sokolovně? (Pak lze chápat, že je „chráněný“).

Když nastoupili do Rady ERÚ (r. 2017 a 2019) lidé, kteří byli spjati se solárním tunelem, zlé jazyky pomlouvaly, že Rostislava Krejcara si vybral přímo Andrej Babiš a to v Sokolovně. Pro „neznalé prostředí“ uvádíme, že se nejedná v pravém slova smyslu jen o tělocvičnu, ale o krásné místo v ještě krásnější části Prahy - Průhonice. Celý areál patří Andreji Babišovi a schůzky všeho druhu tam probíhají běžně. V tomto případě se pravděpodobně nejednalo o vyzkoušení adepta do Rady ERÚ, zda umí kotoul vpřed i vzad, nebo skok přes kozu a jestli ví, co jsou bradla, kruhy, či kladina.

Je záhadou, proč premiéra nezajímá, že nejen Krejcar, ale i Trávníček a další byli spolu odpovědni za nezákonné nastavení výkupních cen solární energie, jejíž výše měla zásadní vliv na boom v létech 2009-2010. Dopady tohoto boomu vláda stále řeší a řešení je v nedohlednu. Nebo to záhada není a vláda si chce na těchto pozicích ponechat „správné sígry“. Pak se nemůžeme divit očekávanému růstu cen energií až o trojnásobek a skutečnosti, že máme nejdražší energie v EÚ.

Nesešel se rok s rokem a ministr Jiří Havlíček prokázal, že měří každému jiným metrem. Záleží na tom, jaký cíl sleduje. Ministerstvo průmyslu a obchodu (dále jen MPO) je gestorem Energetického zákona (dále jen EZ), který je zásadní pro činnost Energetického regulačního úřadu (dále jen ERÚ) – pro Radu ERÚ. Povinnosti pana ministra Jiřího Havlíčka rozhodně není zasahovat do činnosti nezávislé instituce.

Na druhé straně má nejen zákonnou, ale i politickou odpovědnost sjednat nápravu, pokud dochází k porušování Energetického zákona, či jiných zákonů ze strany členů Rady ERÚ. V takovém případě je jeho exaktní povinnosti bezodkladně předložit vládě Andreje Babiše návrh na odvolání a následné jmenováni členů Rady. V případě ERÚ však ministr své povinnosti neplní, přestože je to ve veřejném zájmu. Jaké důvody má ministr Havlíček k měření několikerým metrem? Posuďte sami!

· V červenci 2019 na návrh ministra Havlíčka vláda Andreje Babiše odvolala dva členy Rady ERÚ (Vladimíra Vlka, Vladimíra Outratu) třetímu (Janu Pokornému, v té době asi 3 měsíce nově jmenovanému předsedovi Rady ERÚ) neprodloužila mandát.
· Důvod odvolání medializovaný ministrem Havlíčkem:
zvýhodňovali některé regulované subjekty a poškodili spotřebitele
· Institut Aleny Vitáskové z. s. (dále jen IAV) žádal dle zák. 106/1999 o svobodném přístupu k informacím, aby ministerstvo sdělilo:

a) které regulované subjekty členové Rady ERÚ zvýhodnili, jak byly narušeny rovné podmínky na energetickém trhu (jedná se o hrubé porušení zákona a unijní legislativy)

b) v jaké výši byli poškozeni spotřebitelé a kdy a jako formou budou odškodněni

· MPO odmítlo informace podat. IAV se obrátil na příslušný soud – Městský soud v Praze, který bude o celé věci rozhodovat

· Proč ministr Jiří Havlíček nechce, aby poškození spotřebitelé – občané byli řádně odškodněni?

· MPO se Městskému soudu vyjadřuje, že IAV není legitimní k tomu, aby požadoval po MPO tyto informace.
· MPO požaduje, aby IAV uhradil soudní náklady, které s těmito žalobami jsou spojené.
· IAV pochopitelně poplatky při podání žalob uhradil včas, dle požadavku Městského soudu v Praze.

· MPO ovšem požaduje (místo sdělení transparentních informací pro občany) cestu „finanční likvidaci“ zapsaného spolku IAV, který hájí zájmy občanů – spotřebitelů. Hájí veřejný zájem.
· V době, kdy IAV „bojuje“ o rovné podmínky na energetickém trhu pro všechny jeho účastníky a o odškodnění poškozených spotřebitelů je veřejnost informována, že ceny energií mohou růst až trojnásobně.

· Takový je přístup ministra Havlíčka ke „kauze“ odvolaných členů Rady z loňského července 2019 a odškodnění poškozených občanů.

· Stále nad odvolanými členy Rady zůstává pochybnost, zda se nejednalo o vykonstruované odvolání, aby mohli být nahrazeni „spolehlivějšími parťáky“ s praxí v solárním boomu.
· Jenže v „nové“ Radě ERÚ se dějí věci, které by neměly nechat „spravedlivého ministra“, který dbá stejného metru, klidným. Opak je však pravdou!
· Před pár týdny předseda Rady ERÚ Trávníček s ostatními členy Rady ERÚ lobbovali výstižněji „zaúkolovali“ ministra Havlíčka, aby Radní Rostislav Krejcar byl potvrzen i na další funkční období.

· Proč lobbují za Krejcara? Je vůbec možné ovlivňovat tímto způsobem výběrové řízení? Nebo je skutečně nepostradatelný pro úřad? V čem je nepostradatelný? Kdo stojí za Krejcarem a dalšími členy Rady a proč?

a) Údajně jednal přímo v Sokolovně v Průhonicích a dostává snad pokyny a jaké? Je ve hře podpora biometanu, nebo něco dalšího?
b) Má bratra na BIS, která „odhalila činnost“ jejich bývalých kolegů, kteří byli z ERÚ odvoláni?
c) Jsou Krejcar a Trávníček „spolehliví pro zájmové skupiny“? Osvědčili se při špatném nastavení výkupních cen za fotovoltaiky v letech 2008-2010. Dopad na spotřebitele: uhradí o cca 162 mld. Kč více, než by museli….
d) Krejcar, Trávníček prokázali, jak umí doslova poslouchat regulované subjekty – konkrétně ČEZ, kdy na základě e-mailu ČEZ vydali výkladové stanovisko ERÚ k Cenovým rozhodnutím (r. 2010). Chtěli tím umožnit některým FVE získat vyšší výkupní cenu, než na kterou měli nárok. /O mnoho let později soud výkladové stanovisko neuznal/.
e) V letošním roce (březen 2020) ERÚ žádá e- mailem regulované subjekty, o konkrétní návrh úprav příslušných Cenových rozhodnutí ERÚ (což neumožňuje ani nouzový stav). Znepokojeni byli nejen regulované subjekty, občané, zapsané spolky, kteří se obrátili na IAV.
f) Tak závažné porušení Energetického zákona tu ještě nebylo! Ministr Havlíček mlčí! Regulované subjekty se odmítají podílet na požadované nezákonnosti.
g) Skutečně měl Rostislav Krejcar hlavní pracovní poměr na ČVUT, souběžně s výkonem člena Rady ERÚ? Flagrantní porušení Energetického zákona. Ministr Havlíček mlčí nad nezákonnostmi svého chráněnce?
h) Rostislav Krejcar se nezákonně zmocní osobních spisů zaměstnanců ERÚ a nakládá s jejich osobními daty v rozporu se zákony. Morální selhání Radního je bez komentáře. Zaměstnanci, kteří se brání, jsou odvoláni. Ani v této situaci ministr Havlíček nezasáhne!

Je celá řada dalších závažných pochybení, které by ministra Havlíčka měly vést k odvolání členů Rady ERÚ, nikoliv naslouchání jejich požadavků. Ať na prodloužení mandátu Krejcara, či navýšení rozpočtu ERÚ v době, kdy se provádí úsporná opatření související s dopadem pandemie. Je veřejným tajemstvím, že V. regulační perioda je zpracovávána „podivně“. Nedůvodné prodloužení 4. regulační periody je v rozporu s Energetickým zákonem a je NEZÁKONNÉ! Pane ministře Havlíčku, jak dlouho ještě….

Ing. Alena Vitásková – předsedkyně IAV
Signatářka a mluvčí Manifestu IAV-občanů poškozených státem

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrump dal pokyn k zahájení stahování Národní gardy z Washingtonu   
Pridal tk Pondělí 08 červen 2020 - 01:36:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký prezident Donald Trump dal pokyn k zahájení stahování Národní gardy z hlavního města Washingtonu a prohlásil, že situace je pod plnou kontrolou.

„Právě jsem přikázal naší Národní gardě, aby zahájila proces stahování vojáků z Washingtonu, D.C., nyní je vše pod plnou kontrolou. Půjdou domů, ale v případě potřeby se mohou rychle vrátit. Včera v noci bylo mnohem méně protestujících, než se očekávalo!“ sdělil americký prezident na svém Twitteru.

Dříve Trump poděkoval policii, Národní gardě a Tajné službě USA za jejich akce ve Washingtonu během protestů vyvolaných smrtí Afroameričana George Floyda.

Jak uvedl americký prezident, úřady očekávaly, že se protestů ve Washingtonu zúčastní mnohem více lidí.

V sobotu se ve Washingtonu konalo shromáždění mnoha tisíců lidí proti rasismu a policejnímu násilí na počest Afroameričana George Floyda zabitého v Minneapolisu. Sobotní akce v americkém hlavním městě probíhaly klidně.

Protesty v USA

Nepokoje v amerických městech vypukly po smrti v Minneapolisu Afroameričana George Floyda. Na internetu se objevil videozáznam, na němž mu dali policisté pouta a srazili ho na zem, přičemž jeden z policistů mu klečel na krku.

Zadržený muž několikrát řekl, že nemůže dýchat, poté omdlel. Později zemřel na resuscitačním oddělení. Oficiální výsledky soudní expertizy potvrdily, že Floyd zemřel na udušení.

Lidé vyšli do ulic s požadavkem skoncovat s policejní zvůlí, v některých místech se změnily protestní akce v hromadné nepokoje doprovázené rabováním. Ve Washingtonu a některých jiných městech byl vyhlášen zákaz vycházení.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CBCv
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0848 sec,0.0366 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,403kB