Středa 10 červen 2020
Česká republika je ve válce! Polská armáda obsadila opět české území a nikomu to nevadí!!!   
Pridal tk Středa 10 červen 2020 - 08:44:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Před 82 lety v roce 1938 to byla vojska Německa a Polska co se podílela na obsazení a okupaci Československa. Byli to právě Poláci, kteří zahájili II. světovou válku spolu s Němci tímto nezákonným aktem proti suverénnímu státu a jeho celistvosti.

Historie se opakuje a dne 28. května polská armáda bez povolení orgánů ČR překročila hraniční řeku Hrozová a obsadila několik stovek metrů čtverečních českého území (resp. území Slezska), patřící české obci Pelhřimovy.

Na tomto (českém) území si zřídila checkpoint a českým občanům do něho zakázala vstup. Lidi, kteří se pokoušeli na toto území nic zlého netuše dostat, se ocitli před hlavněmi polských samopalů.

Toto bezprecedentní porušení českých hranic, navíc vojenskou mocí cizího státu (byť spojeneckého) se v podstatě vůbec neobjevilo v českém mainstreamovém mediálním prostoru. Snad jediná média, která o problému informovala, byly regionální deníky a Deník.cz.

Nedočkalo se ani rázné reakce českého státu, a to včetně reakce vojenské, spočívající například v sice "spojeneckém", ale rázném a nekompromisním vytlačením "bratrů v NATO" zpět na jejich domovské území. Vždyť kdo jiný by měl být citlivý na Poláky na území Slezska, než právě česká vláda?

Je naprosto nepochopitelné, že tato ozbrojená invaze na území státu "zázračně" uniká také pozornosti poslanců a různých "hlídacích psů demokracie", a že se k ní transparentně a tvrdě nedokázaly postavit ani ministerstvo zahraničí nebo vláda.

Naše armáda nereaguje, máme nějakou? Nebo řeší problémy amerických zájmů v Afghánistánu a náš stát ji nezajímá? Rusko nám už nepomůže. A spojenci asi jako vždy, kopnou nás do zádele.

Informujte veškerou veřejnost, jde o mezinárodní válečný akt proti suverenitě naší vlasti. Po 82 letech jsme opět ve válce a naše území je okupované cizími vojsky!

Informace Denik.cz zde:
https://www.denik.cz/regiony/polska-armada-zakazala-pristup-k-ceske-kaplicce-20200606.htmlSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEU vyzývá Bělorusko, aby propustilo Tikhanovského a uspořádalo konkurenční volby   
Pridal tk Středa 10 červen 2020 - 08:42:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
EU vyzývá oficiální Minsk, aby propustil bloggera Sergeje Tikhanovského a uspořádal konkurenční prezidentské volby, řekl dnes mluvčí EU Peter Stano.

Podle Deutche Welle přitahovalo pozornost Evropské unie pronásledování běloruských orgánů Sergeje Tikhanovského.

V Bruselu vyzývají Minsk, aby okamžitě propustil bloggera, který se proslavil jako aktivní kritik prezidenta Lukašenka. Během volební kampaně bylo ve městě Grodno zadržen Tikhanovsky a dalších sedm účastníků.

Aliaksandr Pashaliuk
Člen MON


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmecká policie zatkla černého uprchlíka – drogového dealera a tím spustila násilnou demonstraci “proti rasismu”   
Pridal tk Středa 10 červen 2020 - 06:22:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Německá policie v Kesselbrinku zažila o víkendu horké chvíle. V sobotu večer zatkla na náměstí agresivního drogového dealera, ze kterého se vyklubal policií hledaný “syrský uprchlík” z Burkina Faso. Ten je již policii dlouho znám pro opakované porušení zákona. Uprchlík se pustil s policií do potyčky a v okamžitě se kolem srotil dav asi 50 dalších černých uprchlíků. Agresivní uprchlíci začali na policii házet láhve a pokřikovat antirasistická hesla. Policie povolala posily a provedla další zatčení.

Antifa a levicové media okamžitě vyrazila do útoku, prý to byla rasistická zvůle a nebohý uprchlík – drogový dealer je obětí bílé rasistické policie. Antifa dokonce druhy den uspořádala demonstraci v nedalekém Bielefeldu, kde onen uprchlík (již propuštěný na svobodu) vystoupil a označil se za “oběť rasistické zvůle”! Demonstrace se zúčastnilo asi 800 osob a došlo k obvyklému násilí a vandalismu.

Mezi německými politickými stranami se nyní vážně vede diskuze o zavedení “presumpce viny” pro policisty při potírání kriminality nebílých imigrantů! Agendu prosazují především Zelení, ale líbí se i části SPD a bývalých komunistů (die Linke). To bude pro barevné kriminálníky ráj na zemi. V případě trestního stíhání obviní policii z rasismu a k soudu půjde policista a uprchlík bude naopak poškozený.

Podobné koncepty v policejní práci u nás zavádí současná vláda. Kdy policie údajně přestává kontrolovat černé a vietnamské drogové dealery, protože jsou to prý předsudky, nenávist a rasismus.

Milan
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVystrčil: nejhlubší vazalství představím národu jako jeho nejvyšší suverenitu, takový jsem chachar   
Pridal tk Středa 10 červen 2020 - 05:58:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Řekl si předseda českého Senátu Vystrčil a v souladu se svým jménem (nomen omen čili jméno znamení), vystrčil do místního politického prostoru licoměrnost ohavnější, než kdy byly všechny ohavnosti jeho politického tábora (libero-dembloku), v minulosti. A to když dnes v dopoledních hodinách své konečné rozhodnutí navštívit Tchaj-wan zahaloval do frází o tom, že touto svojí cestou chce prokázat, že jsme zemí navýsost suverénní a nezávislou, která si prostě chce a musí dělat to, co chce, bez ohledu na to, co kdo v zahraničí říká nebo si přeje, že jsme páni ve své vlastní zemi a nikdo nám nebude určovat nebo předepisovat, co máme nebo nemáme dělat.

Pěkně se takováto slova, určená prvoplánově a možná i dle zvyku především nezkušené mládeži, poslouchají (Vystrčil je středoškolským učitelem), kdyby nebyla přesným popřením, toho, co vyjadřují. A totiž toho, že Vystrčilova cesta na Tchaj-wan není samozřejmě žádným vyjádřením suverenity české politiky, ale je naopak jejím nejhlubším popřením a důkazem její otrocké nesamostatnosti a nesvébytnosti, protože není ve skutečnosti ničím jiným než jedním z nástrojů nejnovějšího trendu Trumpovy politiky, jímž je přesun nepřítele Ameriky číslo jedna z Ruska na Čínu. Takže vůbec ne aktem, který by vyšel z hlavy Vystrčilovy nebo předtím Kuberovy, ale jen jedním z kaménků široké mozaiky nové americké politiky, který byl vybraným českým politikům libero-demobloku představen jako jejich možný a žádoucí úkol – a oni vybraní na něj prostě kývli.

Anebo je v téhle republice někdo tak naivní, že nápad poctít státní návštěvou Tchaj-wan a tím nejen smrtelně urazit Čínu, ale též plivnout na politiku EU, která uznává jen Čínu pevninskou a žádnou jinou, vyšel z české hlavy?

Nesmysl! Bez amerického požduchnutí tímto směrem by ani Kubera ani Vystrčil na nic takového ani nepomysleli, natož aby se to bez amerického krytí pokoušeli uskutečnit. Ale když už se ta hra jednou hraje, musí být dohrána i s jejími vedlejšími efekty.

Např. tak, že moderátor ČT Takáč pozve k dnešní ranní debatě o konečném Vystrčilově rozhodnutí dva senátory, o kterých ví, že s ním budou bezvýhradně souhlasit (proč by také zval někoho jiného, že ano), a hned ten první, jehož jméno si nepamatuji, prohlásí, že doufá, že hlas Vystrčilův, který dnes ráno oznámil neochvějné rozhodnutí na Tchaj-wan jet, je hlasem budoucího českého prezidenta.

Takže, jak vidíte, moji milí, po Drahošovi, Pavlovi a hokejovém brankáři Haškovi zde máme dalšího slibného kandidáta. Díky to Tchaj-wanu.

Co myslíte? Dá se takováhle masová stupidita přežít?

Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV čele těchto levičáku jde dnešní gestapo Kalibové, Jandy, Cempera, Demagog.cz a dalších cenzorů   
Pridal tk Středa 10 červen 2020 - 05:38:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
"Kdysi jsem četl, že levičáci chtějí neomezenou svobodu, právo na to říkat i to, co se režimu nelibí, že chtějí zničit panující řád a nastolit rovnost. Dnes zjišťuji, že nám tu vládnou levičáci, kteří zavírají lidi za odlišné názory, kteří upřednostňují černé před bílými, kteří zakazuji psát na internet to, co se jejich režimu nelibí."

"V čele těchto levičáku jde dnešní gestapo Kalibové, Jandy, Cempera a spol. A skutečnými revolucionáři bojujícími za svobodu a rovnost jsou konzervativci, nacionalisti a křesťané. Jak rychle se z těch levičáku dělajících revoluci stali papaláši potlačující jakoukoliv revoluci ..."

"Levice v 19. a na počátku 20. století bojovala za práva obyčejných lidí, ale dnes bojuje levice proti právům obyčejných lidí za udržení nespravedlivého systému přitěžujícího barevné, sexuální menšiny a západní neživotaschopné státy na úkor obyčejných lidí a nás ve východní Evropě. Blíží se k nám do nová revoluce, al ta revoluce nebude revoluci levicovou, ale antilevicovou a antiliberální, protože levice i liberalismus stále zřetelněji selhávají v zajištění bezpečí a blahobytu Evropanů. Jak se u nás říká: Chraňte les, nikdy nevíte, kdy opět bude plný partyzánů,"

s pozdravem Lukáš Lhoťan.

Zdroj: euRabia

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPříspěvek Číny k celosvětové spolupráci v boji proti epidemii je zřejmý   
Pridal tk Středa 10 červen 2020 - 05:23:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čínská vláda nedávno vydala Bílou knihu s názvem „Čínská akce proti epidemii koronaviru", která zaznamenala tvrdou práci čínského lidu v boji proti epidemii na podrobné časové ose, za pomoci bohatých datových grafů a skutečných příběhů. Čína praktickými činy demonstruje koncept společenství osudu lidstva.

Epidemie nového koronaviru je významnou mimořádnou událostí v oblasti veřejného zdraví, kterou charakterizuje nejrychlejší tempo šíření, nejširší rozsah infekcí a nejobtížnější prevence a kontrola od založení Čínské lidové republiky. Je to také vážná krize a těžká zkouška pro celý svět. Stojí za zmínku, že v Bílé knize vydané čínskou vládou se mnohokrát objevuje slovo „spolupráce".

„Jednota a spolupráce jsou nejsilnější zbraně mezinárodního společenství pro překonání epidemie", což je koncept globálního boje proti epidemii, který vždy navrhoval čínský prezident Xi Jinping (Si Ťin-pching). Od vypuknutí epidemie čínský prezident Xi Jinping telefonicky hovořil nebo se setkal s téměř 50 zahraničními vůdci a zástupci mezinárodních organizací, aby prodiskutovali prevenci a kontrolu epidemie koronaviru.

Čínské návrhy a čínská opatření prezidenta Xi Jinpinga jsou živou interpretací budování společenství zdraví lidstva, které vneslo důvěru do globální protiepidemické spolupráce a získalo široké ocenění mezinárodního společenství.

V nesnázích poznáte skutečné přátele. Číňané nezapomenou, že jim mezinárodní společenství poskytlo cennou podporu a pomoc, když byla situace v oblasti prevence a kontroly epidemie v Číně nejobtížnější. V reakci na stále závažnější celosvětovou epidemii poskytuje Čína v rámci svých schopností také pomoc mezinárodnímu společenství.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA šíří teorii, že nový koronavirus je biologická zbraň   
Pridal tk Středa 10 červen 2020 - 05:22:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Australské výzkumné centrum zveřejnilo před několika dny zprávu nazvanou Jako virus:

Organizované šíření nepravdivých informací o koronaviru, podle které šíří někteří Američané od března letošního roku na sociálních médiích konspirační teorie, že koronavirus je uměle vytvořená chemická a biologická zbraň vyrobená v biologické laboratoři ve Wuhanu.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOkolnosti stažení amerických vojáků z Německa   
Pridal tk Středa 10 červen 2020 - 05:20:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle amerických médií americký prezident Donald Trump vyzval Pentagon, aby před koncem září stáhnul z Německa skoro deset tisíc amerických vojáků. Podle amerického listu The Wall Street Journal Trumpova vláda plánuje stáhnout 9,5 tisíce amerických vojáků ze současných 34,5 tisíc v Německu. Tento nečekaný plán na stažení vojáků vyvolal velkou reakci v těchto dvou zemích. Podle tiskové agentury Reuters jeden úředník prohlásil, že americká strana začala plánovat stažení vojáků už v loňském září a nedávno rozhodla o podrobnostech. Tito američtí vojáci budou umístěni do Polska nebo se vrátí do USA. Úředník uvedl, že důvodem tohoto kroku je růst výdajů NATO na obranu. „V Německu není potřeba tolik amerických vojáků", stažení vojáků nesouvisí s napětím ve vztazích mezi Trumpem a německou kancléřkou Angelou Merkelovou.

Nicméně je jasné, že americké vysvětlení je velmi zdráhavé. V praxi poškodily spory v sérii otázek vztahy mezi oběma stranami, které byly velmi těsné. Analytici se domnívají, že cílem Trumpova rozhodnutí je vyvíjet tlak na německou vládu, aby přinutil ostatní své partnery udělat věci podle americké vůle. Trumpova vláda od nástupu do úřadu vždy klade důraz na prioritu USA, i při jednání se svými partnery nikdy neudělá kompromis, s čímž jsou velké evropské země, včetně Francie a Německa, nespokojeny. Podle zprávy se americký prezident Donald Trump a německá kancléřka Angela Merkelová v telefonickém rozhovoru neshodli v některých otázkách týkajících se Číny, Íránu a NATO, Merkelová také odmítla pozvání americké vlády k účasti na summitu G7, s čímž byl Trump velmi nespokojen.

Podle současné situace nebyl spor mezi Německem a USA o amerických vojácích v Německu zatím vyřešen, ale Německo pohlíží na události z dlouhodobějšího hlediska. Německý ministr zahraničí před několika dny v rozhovoru pro média řekl, že Summit EU a Číny se uskuteční podle plánu v září, Německo má mnoho témat k projednání s Čínou. List Der Spiegel vydal 30. května článek, ve kterém napsal, že německá kancléřka chce využít funkční období Německa jako předsednické země EU k přiblížení k Pekingu. Merkelová také zdůraznila, že vztahy s Čínou budou těžištěm její diplomacie. Německo chce nadále upevňovat spolupráci s Čínou nejenom v rámci obchodu, ale také uzná důležité postavení Číny v mezinárodních institucích, a podpoří spolupráci v oblasti klimatických změn, ochrany životního prostředí a bezpečnosti.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponWHO naléhá na svět, aby nepolevoval v prevenci, protože pandemie stále roste   
Pridal tk Středa 10 červen 2020 - 05:17:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Světová zdravotnická organizace (WHO) vyzvala země, aby pokračovaly v úsilí o prevenci a kontrolu nového koronaviru.

Generální tajemník WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus řekl, že pandemie se celosvětově zhoršuje.

Globálně bylo hlášeno více než 7 milionů lidí infikovaných novým koronavirem a přes 400 tisíc lidí nemoci podlehlo.

Počet nových potvrzených případů COVID-19 vytvořil nový rekord

Generální tajemník Světové zdravotnické organizace (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus 8. června na pravidelné tiskové konferenci uvedl, že situace epidemie COVID-19 se v rámci celého světa zhoršuje. Počet nových potvrzených případů COVID-19 vytvořil 7. června nový rekord. Tedros Adhanom Ghebreyesus vyzval lidi, aby nepolevovali v ostražitosti, zejména ohledně oslabování zákazu shromažďování v některých zemích.

Generální tajemník WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus téhož dne na pravidelné tiskové konferenci uvedl, že různé země světa ohlásily WHO 7 milionů případů COVID-19 a přes 400 tisíc obětí nemoci. Tedros Adhanom Ghebreyesus poukázal na to, že se situace epidemie COVID-19 se v rámci celého světa zhoršuje.

Tedros Adhanom Ghebreyesus potvrdil: „I když se epidemická situace v Evropě zlepšuje, tak v rámci celého světa se epidemická situace nadále zhoršuje. V posledních devíti dnech bylo denně ohlášeno přes 100 tisíc nových potvrzených případů a 7. června bylo ohlášeno 136 tisíc nových potvrzených případů, což vytvořilo nový rekord.

Tedros Adhanom Ghebreyesus varoval, že epidemie COVID-19 probíhá po celém světě už téměř šest měsíců a žádná země by neměla polevovat v preventivních opatřeních. Práce na prevenci a kontrolu epidemie bude nadále pokračovat.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1798 sec,0.0522 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,423kB