Pátek 12 červen 2020
Německý ministr vládní strany CDU zklamaně o svém národu, “Němci se zlobí, že imigranti mají vše zdarma a oni jim musí vše platit…”   
Pridal tk Pátek 12 červen 2020 - 06:37:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ministr vnitra zemské vlády Sárska za vládní CDU Klaus Bouillon si posteskl veřejně nad svými soukmenovci. Němci prý již nechtějí přijímat uprchlíky. Roste prý nespokojenost mezi původním obyvatelstvem (etnickými Němci), kterému se nelíbí nekončící přísun uprchlíků z celého světa. Uprchlíci navíc mají vše okamžitě k dispozici jako přednostní přidělování bytů, zdravotní péči zcela zdarma a tučné sociální dávky, To prý vyvolává společenské pnutí, hořekuje německý politik. Prý klesá ochota Němců dobrovolně pomáhat uprchlíkům a věnovat se jejich integraci do německé společnosti. Němci si prý také stěžují na klesající úroveň školství, vysokou imigrantskou kriminalitu a omezování svobody slova.

Neradoval bych se příliš. U nás to je rozjeté velmi podobně, byť zatím stále ještě lepší než v Německu. I zde je společnost uměle rozdělována tu bojem za pomník sovětského maršála, osvoboditele Prahy, jindy v otázce vztahu k vyvoleným menšinám. Češi jsou uměle vháněni do vzájemných konfliktů a zatím jim globální elity a jejich domácí pátá kolona připravuje islamizaci země a jejich likvidaci.

Sára S.
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAntifa v Seattlu vyhlásila autonomní a nezávislou oblast na federální vládě USA, ozbrojení gangsteři začali vybírat výpalné od místních obchodníků, zřídili checkpointy   
Pridal tk Pátek 12 červen 2020 - 06:26:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Antifa v Seattlu vyhlásila autonomní a nezávislou oblast na federální vládě USA, ozbrojení gangsteři začali vybírat výpalné od místních obchodníků, zřídili checkpointy a požadují po vládě rozpuštění policejních složek a jejich nahrazení lidovými komisariáty! Neomarxistická revoluce v akci! Donald Trump pohrozil starostce města vojenským zásahem proti teroristickému státu, který vzniká ve východní čtvrti Seattlu! Tisková konference zástupkyně šéfa místní policie je tragikomickou ukázkou zoufalství a strachu místní policie, která se kvůli korektnosti nesmí levicových radikálů ani dotknout!

Zatímco v Evropě se stále ještě řeší dozvuky koronavirové krize a otázka toho, jestli ještě nosit roušky nebo ne, za mořem v USA se podle všeho už naplno rozjelo pokračování krize, která má novou podobu. Teroristická organizace Antifa totiž ve východní části města Seattle ve státě Washington vytvořila svůj vlastní stát, i když velice malých a miniaturních rozměrů o velikosti přibližně 6 městských bloků. Antifa totiž od pondělního večera začala obsazovat oblast ve východní části města, ze které se úplně stáhly policejní sbory a vyklidily místní policejní okrsek.
Antifa obsadila vyklizenou policejní budovu a ozbrojení členové organizace začali na přístupových ulicích vytvářet barikády, které fungují jako checkpointy s ozbrojenými strážemi. Uvnitř této oblasti vyhlásila Antifa tzv. autonomní zónu nezávislou na státní i federální vládě. Zóna má název Capitol Hill Autonomous Zone (CHAZ) a uvnitř zóny podle policejních a už i zpravodajských sborů de facto vznikl samozvaný stát, který klade lokální vládě státu Washington neuvěřitelné požadavky.

Antifa požaduje rozpuštění policie a v autonomní zóně ve městě začal výběr výpalného

Prvním požadavkem je úplné rozpuštění policie ve státě Washington a jeho nahrazení něčím, co Antifa nazývá správou a vládou lidu pomocí komitétů vybraných osob, tedy v podstatě stará a známá vláda lidových komisariátů z dob počátků Sovětského svazu. Druhým požadavkem je odebrání veškerých starobních penzí, služebních výsluh a důchodů všem vysloužilým i budoucím penzionovaným policistům a použití těchto peněz na financování těchto zmíněných lidových komisariátů, které v podstatě získají roli lidových milicí.

A jak by to mohlo vypadat, to už Antifa začala ukazovat v praxi, když zoufalí obyvatelé v zóně začali volat o pomoc policii venku, že místní samovláda těchto povstalců vybírá od lidí a především od podnikatelů a obchodníků poplatky za provoz živností, prostě za to, že mohou v zóně podnikat. Ano, tušíte správně, Antifa začala vybírat výpalné podle vzoru mafie. Pokud si myslíte, že tyto informace jsou nějaký hoax a příběh z nějakého hollywoodského post-apokalyptického filmu, tak jste na omylu. Jsou to informace pocházející z tiskové konference zástupkyně šéfa policie v Seattlu, která novinářům vysvětlovala, jak je možné, že Antifa de facto vyhlásilo vlastní autonomní území ve městě.

Donald Trump pohrozil starostce vojenským zásahem, ta mu odpověděla, že má zalézt zpátky do bunkru a nestarat se o její business v Seattlu

Americký prezident Donald Trump na Twitteru vyzval starostku města, a také guvernéra Washingtonu, aby okamžitě získali zpět kontrolu nad celým městem, anebo to Donald Trump udělá za ně. Jenže starostka na Trumpův výrok zareagovala, že má zalézt zpátky do bunkru pod Bílým domem. Dala tím jasně najevo, že procesy uvnitř města schvaluje a Antifa má de facto její podporu. A to je přesně ten důvod, proč na tiskové konferenci zástupkyně šéfa policie hovořila tak opatrně a diplomaticky, protože sloužit jako policista v takovém městě pod starostkou, která de facto ve městě organizuje povstání proti policii, je opravdu o hubu.

Demokratická starostka města Jenny Durkan se ale protestujícím a Antifě ve městě také nezamlouvá a včera vtrhli na radnici během zasedání a požadují její odvolání. To prý kvůli tomu, že dovoluje policii používat proti rabujícím gangům slzný plyn. To prý musí přestat, nikdo nesmí proti demonstrantům zasahovat, protože jejich právem je vzít si svoje město zpátky od politiků. Představitelé Antify to nazývají přímou demokracií z ulice.

Antifa rovněž požaduje rozpuštění soudů a imigračních úřadů, které brání imigraci černochů, Hispánců a cizinců do USA

Třetím požadavkem Antify je rozpuštění soudů a rovněž zrušení imigračních úřadů, protože migrace je podle Antify lidským právem a žádné úřady nesmí regulovat a omezovat migraci lidí do USA. Mezitím Antifa vyvěsila na Twitter stížnost, viz. výše, že místní bezdomovci vykradli v autonomní zóně sklad potravin a mají je vrátit. Aby boj za svobodu mohl pokračovat, potřebuje Antifa podle tweetu veganské potraviny, ovesné vločky, ovoce a hlavně sójové produkty. Americká tajná služba již identifikovala vůdce a organizace, které stojí za touto autonomní zónou, kromě Antify to jsou nejrůznější anarchistické organizace jako Alerta, Youth Liberation Front apod.

Neochota měst a radnic zasahovat proti těmto anarchistickým bojůvkám je jasným znamením indukované revoluce ze shora. Za normálních okolností jsou revoluční procesy podnícené zezdola, ale pokaždé narazí na silný odpor vládnoucích a vyšších elit. Ale v tomto případě je tomu naopak, protože vládnoucí elity, radnice, starostové a guvernéři mnoha amerických států pod kontrolou Demokratické strany, tyto demonstranty chrání a podporují. Amerika proto ještě ani pořádně neskončila s koronavirem a už má daleko a daleko větší problém s hrozbou rozpoutání povstání ve velkých amerických městech s podporou místních lokálních elit a jejich anarchistických bojůvek pod kontrolou Demokratické strany.

Spojené státy čeká na podzim Velká listopadová socialistická revoluce?

Něco takového před 20 nebo 30 lety bylo v USA nemyslitelné, protože i když Republikáni a Demokraté naoko stáli proti sobě, ve věcech politického řízení si nikdy, lidově řečeno, nesrali do vlastního hnízda. Když ale vidíte, že ve městech pod vládou demokratů dochází k nepokojům, k ničení majetků, k ustanovování neomarxistických lidových komisariátů, tak je jasně, že něco se změnilo. Už totiž nezáleží na tom, co se stane s americkým hnízdem. Najednou v roce 2020 už je dovoleno do něho kálet ze strany místních elit, likvidovat vlastní životní prostor s cílem prosazování globalistické neomarxistické agendy.

Ta má do USA přinést Velkou listopadovou socialistickou revoluci v prezidentských volbách. Všechno je připraveno a načasováno tak, aby nepokoje, demonstrace a bezpečnostní krize vrcholila v USA právě na podzim. V americkém kongresu leží návrh na změnu financování policie v USA, na odebrání pravomocí policii, dotací, a za všemi těmito návrhy stojí Demokratická strana. Přestože zákon zřejmě neprojde horní sněmovnou Kongresu, kde mají většinu Republikáni, tak samotný akt odmítnutí tohoto zákona se stane dalším olejem přilitým do ohně, což podpoří další demonstrace a protesty v amerických městech.

V Seattlu nejprve lidem do hlavy tlačili zákony na omezení zbraní, zásobníků a brokovnic, protože lidi přece chrání policie. Teď policie vyklidila okrsky a městské čtvrti řídí gangy požadující výpalné

Ve chvíli, kdy místní policie vyklidí svoji pobočku, stáhne všechny policisty z oblasti a přenechá kontrolu nad oblastí Antifě a dalším anarchistickým organizacím, už nemůžeme mluvit o společnosti zákona a pořádku, ale o společnosti řízené chaosem, kde veškerou moc uchopí ten, kdo je nejsilnější a má nejvíce zbraní. A co udělají lidé, kteří nemají zbraně, protože si mysleli, že je ochrání policie? Co udělají lidé, kteří se nechali zbavit zbraní, protože si mysleli, že je ochrání policie?

Proč myslíte, že Antifa operuje právě ve městě, které tak dlouho prosazovalo a nakonec opravdu prosadilo vloni protizbraňové zákony? Přesně takto fungují globalistické procesy sionistického řízení při nasunování neomarxismu. Nejprve lidi zbavit zbraní a domobran, jako v ČR před několika dny ve sněmovně, pod což se podepsali i ti, od kterých bychom to na alternativě nečekali, a potom na ně pustit Antifu, která od lidí bude vybírat nehorázné výpalné / daně / odvody / poplatky… nehodící se škrtněte. Americká laboratoř globalismu právě zkouší modely a procesy vyvolání revoluce a zkoumají, jak to provést nejlépe a nejefektivněji. Policie je eliminována, radnice a guvernéři jdou na ruku. Jakmile bude policie oslabena, zpacifikována a někde dokonce rozpuštěna, americká republika se začne hroutit. V Americe je nakročeno ke 2. občanské válce.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Turecku vytvořili novodobou SS pro vraždění řeckých rybářů   
Pridal tk Pátek 12 červen 2020 - 06:10:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Turecku vznikla námořní obdoba nacistických SS. Turecké úřady provedly registraci „zájmového spolku“ Lovci z Edirne. Jde o paramilitární organizaci, která má ve stanovách, že jejím cílem je „lovení řeckých rybářů“. Podle řeckého serveru pronews.gr organizace na svých webovýsh stránkách uvádí, že „loví pouze Řeky a nebere zajatce, ale střílí je“.

Turecká obdoba nacistických polovojenských jednotek SS ihned vyrazila k plnění svých cílů. Řecké vojenské lodi, které střeží námořní hranici s Tureckem, již musely ostrou střelbou odrážet několik pokusů „edirnských loveckých lodí“ o napadení řeckých rybářů v řeckých teritoriálních vodách.

Napětí na řecko-turecké hranici stoupá každým dnem. Včera předseda menší turecké vládní strany MHP Devlet Bahçeli pohrozil vyhlášením války Řecku, pokud Řekové ihned nepřestanou komentovat opětovnou přeměnu chrámu Boží moudrosti na mešitu.

Chrám Hagia Sophia byl postaven jako křesťanský chrám v letech 532 až 537 na příkaz byzantského císaře Justiniána. Po dobytí Konstantinopole Osmany v roce 1453 byl chrám z rozhodnutí sultána přeměněn na mešitu. Po vzniku Turecké republiky v roce 1923 byl chrám podle rozhodnutí prvního tureckého prezidenta Mustafy Kemala přezdívaného Atatürk, přeměněn na muzeum. Mustafa Kemal v Turecku zavedl sekulární státní zřízení. Jeho platnost skončila v roce 2017 přijetím nové ústavy, kterou napsal současný prezident Recep Erdogan.

Poprvé po stu letech hulákal muezín z minaretu u Hagia Sopia letos během pravoslavných velikonoc. Minulý týden Recep Erdogan rozhodl, že chrám bude opět trvale sloužit jako mešita. V Řecku toto rozhodnutí mezi pravoslavnými věřícími vyvolalo rozruch. Mnoho Řeků k tomuto kroku turecké vlády na sociálních sítích psalo odsuzující komentáře.

Autor: Ivan David
Autor je europoslanec za hnutí SPD

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPolská vláda: Odmítáme experimenty EU s přerozdělováním imigrantů!   
Pridal tk Pátek 12 červen 2020 - 06:07:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Polský ministr vnitra Mariusz Kamiński v pondělí jasně odmítl snahy EU imigračním paktem vnutit východním zemím povinný mechanizmus přerozdělování imigrantů.

Polská vláda neschvaluje a neschválí žádné sociální experimenty s vnucovaným přerozdělováním imigrantů!, prohlásil v pondělí na tiskové konferenci ve Varšavě polský ministr vnitra. Zvláště když vidíme, jak to v mnohých západních zemích vede k tragickým sociálním důsledkům, rasistickým a nábožensky motivovaným konfliktům. Uvedl dále, že v tomto smyslu odeslaly země V4 Evropské komisi vymezující se dopis. Ať si je EU strčí někam ... (jinam).

Zdroj: https://observador.pt/2020/06/08/migracoes-polonia-recusa-qualquer-pacto-da-ue-que-a-obrigue-a-receber-migrantes/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZápadní Evropa truchlí pro George Floyda, sama ale vykořisťuje otroky z východní Evropy   
Pridal tk Pátek 12 červen 2020 - 05:52:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Východní Evropané jsou otroky západní Evropy. To ale nevyvolává žádnou soustrast a mediální humbuk, zmínila autorka bulharských novin Duma Velislava Dyreva, když komentovala situaci v USA.

„Černí otroci u nás – to jsou Bulhaři a Rumuni“, psala vážená německá média. Nikdo si před nimi ale na kolena nekleká. V západní Evropě existuje otevřená diskriminace a vykořisťování východních Evropanů. Věta „černí otroci u nás – to jsou Bulhaři a Rumuni“ by měla být na první stránce všech novin ve Velké Británii, Německu, Francii, kdekoli jinde,“ píše autorka článku.

Chování policie vůči černochům a pohřeb George Floyda novinářka označila za licoměrnost a falešné pokání. Situaci se věnují obyvatelé západní Evropy, nehledě na to ale tyto země vykořisťují lidi z ostatních zemí, myslí si autorka.

„Západní Evropa padla na kolena před zabitým Georgem Floydem, zvěrsky ale vykořisťuje své otroky z východní Evropy. Globální kapitál, to je hluboký stát, který ničí všechno na své cestě. (…) Potřebuje území, hloupé obyvatelstvo, bytosti bez minulosti a paměti, které by mohly sloužit a být otroky. Světový hluboký stát vydrancoval země východní Evropy, zdecimoval jejich území určené pro vyloupení a pustošení,“ uvedla.

Bulharská novinářka Velislava Dyreva píše pro noviny Duma a 24 hodin, byla oceněna svazem bulharských novinářů a má na svém kontě více než 2000 publikací.

Německé noviny Die Welt dříve publikovaly materiál, kde autor vyzval své spoluobčany, aby nezapomínali na problémy, které existují u nich doma.

„V naší zemi si Němci někdy staví do pozice, že nemají nic proti černým. Zapomínají ale: naši černí, to jsou Turci, Arabové, Rumuni a Bulhaři. Ten, kdo tomu nevěří, se musí zeptat někoho z těchto lidí, co musejí poslouchat, když pro sebe hledají bydlení (pronájem),“ stojí v článku.

Protesty v USA

Ve Spojených státech vypukly masové protesty poté, co černoch George Floyd zemřel po hrubém zacházení při zadržení ze strany policie. Protesty proti policejnímu násilí místy přerostly do rabování a vandalismu. Prezident Donald Trump pohrozil použitím síly, pokud začne rabování v masovém měřítku.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CEe2
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrump schválil sankce proti Mezinárodnímu trestnímu tribunálu   
Pridal tk Pátek 12 červen 2020 - 05:45:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký prezident Donald Trump schválil sankce proti činitelům Mezinárodního trestního tribunálu (ICC), kteří vyšetřují či stíhají americké válečné zločiny.

Ve čtvrtečním vyjádření Bílý dům slovy svého tiskového oddělení informoval, že prezident také autorizoval „vízové restrikce“ proti činitelům tribunálu a členům jejich rodin.

Spojené státy opakovaně vyhrožovaly, že zavedou sankce proti soudu se sídlem v Haagu. USA říkaly, že tento orgán nemá žádné právo vyšetřovat či stíhat americký personál bez souhlasu Washingtonu.

Ve svém prohlášení Bílý dům popsal činnosti soudu jako „útok na práva amerického lidu“ a ohrožení americké národní suverenity.

Prezidentova administrativa dodala, že soud se nehledě na svůj původní záměr ve skutečnosti stal „neefektivním“ a „neschopným“.

Situace v USA

Slova o sankcích proti členům Mezinárodního trestního tribunálu zazněla na pozadí rozsáhlých demonstrací probíhajících v USA, které jsou namířené proti policejní brutalitě konané na černošské menšině.

Ve Spojených státech také rostou hospodářské problémy. Míra nezaměstnanosti na konci minulého měsíce dosahovala počtu 40 milionů lidí, což podle názoru expertů také přispívá k míře frustrace amerických obyvatel vycházejících na mítinky.

Americký státní dluh mezitím dosáhl nového rekordu, vyšplhal se na částku 26 bilionů dolarů, informoval televizní kanál CBS News s odkazem na ministerstvo financí. Tento růst je spojován s opatřeními úřadů v boji proti pandemii koronaviru. Podle údajů ministerstva financí vzrostl celkově státní dluh za prezidenta Donalda Trumpa o šest bilionů dolarů.

Bývalý ministr financí Spojených států Henry Paulson dříve prohlásil, že nekontrolovatelný růst státního dluhu a schodku rozpočtu může připravit dolar o privilegované postavení jako hlavní světové rezervní měny.

Díky tomu, že americká peněžní jednotka hraje roli hlavní světové rezervní měny, jsou sazby dolarových aktiv nízké. Zemi to umožňuje vydržet velký obchodní deficit, snižuje to ekonomická rizika, zvyšuje likviditu finančního trhu a zajišťuje americkým bankám rozšířený a prvořadý přístup k peněžním prostředkům.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CEew
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRegioJet spustil prodej jízdenek na vlaky do Chorvatska. Ceny začínají na 590 Kč. V prodeji jsou i transferové autobusy po chorvatském pobřeží   
Pridal tk Pátek 12 červen 2020 - 05:40:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
• Vlaky pojedou od 30. 6. do 26. 9. - 3x týdně – s odjezdy z ČR a SR v úterý, pátek a neděli
• Cena jízdenky na sedačce začíná na 590 Kč / 22 EUR, v lůžkovém kupé 790 Kč / 30 EUR
• Kromě Prahy a Brna, vlaky zastaví pro nástup a výstup cestujících v Pardubicích, Břeclavi a na Slovensku v Bratislavě
• RegioJet bude dávat postupně do prodeje kapacitu dalších vozů a následně zahájí také prodej jízdenek do Lublaně

RegioJet dnes spustil prodej jízdenek na své vlakové spoje z České republiky a Slovenska do chorvatské Rijeky – a to včetně návazných autobusů do cca 30 destinací na chorvatském pobřeží. Ceny jízdenek jsou výjimečně nízké – za jednosměrnou jízdenku včetně rezervace a všech služeb - pro cestu ve voze se sedačkami zaplatí cestující cenu od 590 Kč / 22 EUR; za lehátko ve spacím voze pak cenu od 790 Kč / 30 EUR.

„Ještě nikdy nebyly ceny jízdenek do Chorvatska tak levné a cestování tak pohodlné jako v letošním roce. Chceme, aby naše ceny byly nastaveny tak, aby si cestu k moři do Chorvatska mohl dovolit skutečně každý,“ říká Ivana Kašická, ředitelka vlakové dopravy RegioJet.

V ceně jízdenky je vždy zahrnutá zdarma rezervace místa a veškerý palubní servis, který cestující dostanou během cesty – včetně kávy a drobné snídaně zdarma, připojení k internetu nebo zábavnímu portálu zdarma a využití dalších palubních služeb.

Vlaky RegioJet budou jezdit od úterý 30. 6. do soboty 26. 9. třikrát týdně z Prahy, Pardubic, Brna, Břeclavi a Bratislavy s odjezdy z Česka / Slovenska v úterý, pátek a neděli a z Rijeky a Lublaně pak ve středu, sobotu a pondělí. Vlak pojede jako noční spoj a cestující si budou moci rezervovat místo v následujících typech vozů:

Sedačkový vůz Astra s individuálními obrazovkami v sedačkách – cena za jízdenku od 590 Kč / 22 EUR.
Sedačkový vůz s kupé pro skupiny cestujících – cena za jízdenku od 590 Kč / 22 EUR na osobu.
Spací vůz s lůžkovým kupé pro skupiny i jednotlivce – cena za jízdenku od 790 Kč / 30 EUR na osobu.

Cestující si budou moci ještě před odjezdem objednat přes internet občerstvení, které jim palubní personál nachystá při odjezdu spoje. Během cesty si budou moci objednat nápoje a další drobné občerstvení. Ráno před příjezdem do cílové stanice bude cestujícím zdarma podána káva s drobnou snídaní. Souprava vlaku bude mít až 12 vozů s kapacitou 560 míst. Na provozu vlakových spojů spolupracuje RegioJet s Chorvatskými železnicemi HŽ, Slovinskými železnicemi SŽ a maďarskou společnosti Continental Railway Solution.

V Rijece budou mít cestující k dispozici návazné autobusové spoje RegioJet, které je zavezou až do destinací jejich pobytu na chorvatské riviéře a to za jednotnou cenu 200 nebo 300 Kč podle vzdálenosti. Autobusy budou vždy odjíždět po příjezdu vlaku z Prahy a přestupu cestujících. V opačném směru přivezou cestující před odjezdem vlakového spoje ve směru do Prahy. Přestup bude garantován a autobusové spoje bude možné využít například do následujících míst:

Opatja, Rabac, Medulin, Pula, Rovinj, Poreč, Novigrad, Malinska, Šilo, Vrbnik, Krk, Baška, Crikvenica, Novi Vinodolski, Zadar, Sukošan, Biograd, Pakoštane, Omiš, Brela, Baška Voda, Makarska, Podgora, Podaca, Gradac, Šibenik, Primošten, Trogir a Split.

Ing. Aleš Ondrůj
tiskový mluvčí RegioJet

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA by se měly vrátit k deklaraci o íránské nukleární otázce   
Pridal tk Pátek 12 červen 2020 - 05:34:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Hua Chunying (Chua Čchun-jing) 11. června řekla, že čínská strana vyzývá americkou stranu, aby se rychle vrátila k deklaraci o íránské nukleární otázce, a aby společně s různými stranami chránila mezinárodní systém nešíření nukleárních zbraní a mír a stabilitu na Blízkém východě.

Mluvčí amerického ministerstva zahraničí podle zprávy uvedl, že americký ministr zahraničí Mike Pompeo vedl telefonický rozhovor s generálním tajemníkem OSN Antóniem Guterresem, během kterého mluvili o důležitosti embarga na zbraně OSN vůči Íránu. Íránský prezident Hasan Rúhání v televizním projevu 10. června uvedl, že doufá, že stálí členové Rady bezpečnosti OSN, zvláště Rusko a Čína, budou proti americkému cíli, kterým je prodloužení embarga. K tomu Hua Chunying na tiskové konferenci zdůraznila:

„Čínská strana bude s různými stranami nadále chránit rezoluci Rady bezpečnosti OSN č. 2231 a deklaraci o íránské nukleární otázce. Člen čínské Státní rady, čínský ministr zahraničí Wang Yi (Wang I) před několika dny zaslal dopis generálnímu tajemníkovi OSN a předsedovi Rady bezpečnosti OSN, ve kterém objasnil čínské stanovisko k íránské nukleární otázce. Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov také objasnil své stanovisko k zainteresovaným otázkám. Vyzvali jsme americkou stranu, aby se rychle vrátila k deklaraci a rezoluci Rady bezpečnosti OSN, a aby společně s různými stranami chránila systém nešíření nukleárních zbraní a mír a stabilitu na Blízkém východě.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSpojené státy jsou falešným „ochráncem lidských práv"   
Pridal tk Pátek 12 červen 2020 - 05:32:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Aliance pro občanská práva USA nedávno napsala dopis Radě OSN pro lidská práva, ve kterém uvádí, že Spojené státy by měly projít přezkoumáním, stejně jako to Spojené státy dělají vůči jiným zemím.

Smrt George Floyda odhalila chronické onemocnění systematické rasové diskriminace v americké společnosti a vyvolala globální veřejné rozhořčení. Průzkum provedený společně americkým časopisem The Wall Street Journal a National Broadcasting Corporation (NBC) potvrzuje, že 80 % Američanů věří, že situace ve Spojených státech je mimo kontrolu. Proč jediná supervelmoc světa upadla do této situace? Čínská společnost pro studium lidských práv vydala 11. června článek s názvem „Pandemie COVID-19 zhoršuje krizi v oblasti lidských práv v americkém stylu". Sobecká, krátkozraká, neúčinná a nezodpovědná reakce na pandemii způsobila tragédii, při níž se virem nakazilo asi 2 miliony Američanů a více než 110 tisíc z nich zemřelo, což odhalilo už existující a nyní se zhoršující problémy ve Spojených státech, jako je rozdělení společnosti, polarizace mezi bohatými a chudými, rasová diskriminace a nedostatečná ochrana práv a zájmů zranitelných skupin.

Prohlášení ruského ministerstva zahraničních věcí zdůraznilo, že velké domácí demonstrace ve Spojených státech jsou nejživějším projevem dvojích standardů, které používá Washington.

Spojené státy jsou falešným „ochráncem lidských práv".


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČínský zdravotnický tým na pomoc Srbsku se vrátil do Číny   
Pridal tk Pátek 12 červen 2020 - 05:31:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čínský zdravotnický tým dorazil do Srbska před 82 dny. 10. června úspěšně skončil svou misi a vrátil se do Číny. Srbská premiérka Ana Brnabićová osobně doprovodila čínský zdravotnický tým na letiště.

V Srbsku byl potvrzen případ nového koronaviru 6. března. Pouze dva týdny poté tam dorazil čínský zdravotnický tým. V uplynulých 82 dnech se čínský zdravotnický tým zúčastnil 150 akcí po celém Srbsku. Díky pomoci čínského zdravotnického týmu se podařilo epidemii účinně dostat pod kontrolu a v současné době probíhá v této zemi obnovování práce a výroby.

Srbská premiérka Ana Brnabićová se téhož dne setkala s experty čínského zdravotnického týmu a darovala jim na památku srbskou půdu. Ana Brnabićová uvedla, že srbská vláda a srbský lid děkují čínskému zdravotnickému týmu za pomoc a podporu v srbském boji proti epidemii COVID-19. Dodala: „Čínský zdravotnický tým reprezentuje nejvyšší profesionální úroveň na světě. Přinesl Srbsku vzácné čínské zkušenosti v boji proti epidemii COVID-19 a hrál důležitou roli v srbském boji proti epidemii. Chtěla bych znovu poděkovat za porozumění, podporu a oběť, kterou přinesly rodiny členů čínského zdravotnického týmu."


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1928 sec,0.0390 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,434kB