Neděle 14 červen 2020
V USA a západní Evropě se masivně odstraňují sochy a přepisuje historie. Kdy dojde na “otce vlasti” Karla IV.? Ten prý neměl rád Cikány a Židy. Co teprve Jan Hus?   
Pridal tk Neděle 14 červen 2020 - 07:09:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V USA a západní Evropě se rozběhla místní verze “velké kulturní revoluce” jako zažila v minulém století Čína. Mimo jiné se jedná odstraňování soch a přepis historie.Sochy králů a politiků se odstraňují v Belgii, Velké Británii a i dalších zemích. Prý to byli rasisté, xenofobové a nevávistníci. Místní úřady dokonce sestavují “kulturní komise pro diverzitu”, které mají na odstraňování soch a přepisování historie odhlédnout.

Bude jistě jen otázka času, kdy se podobná vlna dovalí i k nám. Třeba takový “otec vlasti” král Karel IV. se nabízí jako ideální objekt “rasisty, antisemity a xenofoba”. Vždyť vypověděl z království potulné Cikány a mnohé nechal uvěznit a popravit a v Norimberku povolil násilí proti židovským lichvářům, kteří vysokými úroky decimovali město. V prosince 1349 tam bylo zavražděno při pogromu údajně až 560 Židů. Po takovém muži má u nás být pojmenován most a univerzita? To by přece v krásném novém světě (NWO) nešlo. Jeho sochy proto musí být odstraněny, Karlův most bude přejmenován na most rabiho Loewa a Karlova univerzita na Univerzitu Eržiky a Lájoše Lakatošových. Jen tak dojde k nápravě 700 let starých křivd! Co na tom, že nechal ten most vybudovat a univerzitu založit?! Zpětně bude vymazáno jeho jméno z knih a všem absolventům této univerzity bude zaslán nový diplom psaný v romštině a to včetně těch dávno zemřelých.

U něj to ale nemůže skončit. Třeba takový Jan Hus rovněž měl k těmto etnikům zdrženlivý vztah, ten by měl snad ujít spravedlivému trestu?! Cikány dokonce nazval plémě nečisté! A odsuzoval židovskou lichvu jako bezbožnost! Sice byl tenkrát v Kostnici upálen (z dnešního pokrokového pohledu spravedlivě) , ale i tak si zaslouží jeho sochy minimálně hození do Vltavy! Husovy ulice od teď ponesou jména Lakatoš, Banga, Murgoš, Balogová, Balážová, Demeter, Novotný, Stropnický, nebo Ferko. Ve školách bude Jan Hus v hodinách dějepisu líčen jako odporný český xenofob, rasista a antisemita, kterému již tehdy byl po právu vyměřen spravedlivý trest! Tak bude konečně v dnešní krásné době učiněno etnické a rasové spravedlnosti zadost. Obyvatelé Husince (Husovo rodiště) budou pak pravidelně muset líbat nohy příslušníkům vyvolených menšin, kteří si je nebudou měsíc předem mýt. Jen tak poznají odporní bílí rasisté spravedlivou odplatu za své 700 let staré křivdy!

Další objekty historického zkoumání pro jejich zločiny nenávisti a závadového myšlení se nabízejí národní obrozenci a čeští spisovatelé Jungmann, Neruda, Světlá, Palacký a mnozí další. Čeká nás mnoho revoluční práce.

Agun
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLGBT propaganda na českých základních školách s podporou Ministerstva školství a pražského magistrátu   
Pridal tk Neděle 14 červen 2020 - 07:03:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Někdy není od věci podívat se na weby obskurních LGBT++P organizací. Člověk pak nevěří svým očím. Například se dozvíte, že aktivisté LBGT++P neziskovky “Filmový festival Mezipatra” objíždějí české základní a střední školy a provádějí v rámci výuky LGBT propagandu mezi žáky. Oni se tím zástupci “vyvolených menšin” již ani netají. Například na webu této podivné instituce se dočtete:

1 rok, 10 hostů, 60 projekcí, 30 měst, 2 000 studentů a přes 8000 najetých kilometrů. Tak by se dal shrnout poslední rok naší iniciativy Mezipatra na školách, kdy jsme objížděli základní školy po celé České republice s queer filmy a diskutovali se studentkami a studenty o toleranci, odlišnosti a LGBTQ+ kultuře.

Mnohem horší zjištění je, kdo to celé podporuje a podle všeho financuje. Především ministerstvo školství a magistrát hlavního města Prahy! Tak jsou osmáci vzděláváni v homo propagandě, je jim vysvětlováno, že homo/lesbické vztahy jsou přece cool a bezva. To vše ve věku, kdy se u děti formuje jejich intimní život a vztah k druhému pohlaví! Nyní je ale zjevně oficiální doktrína “české” vlády propagace deviantních vztahů! Ptá se někdo rodičů?

K tomu si přidejte masivní podporu LGBT++P agendy v mediích, filmech, umění vše podporováno mezinárodními institucemi jako OSN, WHO a EU!

Měla by na školy stejně snadní přístup iniciativa podporující tradiční bílou rodinu, nebo vlastenectví? Odpověď každý určitě zná.

Je nejvyšší čas začít ukazovat prstem na ty, kteří podobnou masírku našich dětí prosazují a povolat je jednou (až zase získáme suverenitu) k odpovědnosti.

Milan
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOkupace Evropy 2020: časosběrný dokument   
Pridal tk Neděle 14 červen 2020 - 06:47:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V době, kdy mnozí lidé brali "orgie jedné skupiny" jako folklór, schylovalo už se k dramatu. A když si bohatí začali stavět místo sklepů bunkry, zdálo se nám, že jsou to vyšinutí jedinci, kteří narozdíl od nás nevědí, co s penězi.

Hluboky omyl, oni si nekupovali od podvodníků pozemky na Měsíci, ale prosté bezpečí. A berte prosím po létech moji omluvu. Je to hrozné a začínám přemýšlet stejně.

Přece zrušením slova "rasa", zrušením slova "černoch", stejně jako zrušením vědeckofantastické literatury, článků a pálením knih problém nezmizí. Naopak, potlačovaním bude ještě narůstat, doutnat a lékaři - psychologové toto vědí naprosto přesně. Nikdo nezpochybňuje zvěrstva vyvražďování indiánů, zabíjení černochů a sekání rukou v Africe jak popisuje Jules Verne v "Patnáctiletém kapitánovi", ale přece historii nelze smazat.

Je přece velíce známé pravdivé přísloví: kdo nezná svoji minulost, nepozná budoucnost a brodí se stejnými zvěrstvy, které neprožil a musí si jimi opět projít. A je něco jiného kult osobnosti Václava Havla či Stalinův pomník a sochy, vytvořené pro určité období a toto.

A Česká republika nemá problém s rasismem, až na několik desítek sledovaných magorů. My máme problém s cukrem dávajícím bez biče a ten je zneužíván. Vybydlené byty, zdevastované a vybydlené domy a většinová společnost jim další bez jejich přičinění nechce dát. A oni se bouří.

Před šesti léty v Paříži, minulý rok ve Stockholmu, a doplňuje americký Senát


Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/3336-okupace-evropy-casosberny-dokument
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponFacebook začal uživatelům v okolí Liberce označovat jejich lokalitu jako Reichenberg...   
Pridal tk Neděle 14 červen 2020 - 06:40:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Facebook začal uživatelům v okolí Liberce označovat jejich lokalitu jako Reichenberg, ale zatím pouze jen pro cizince na území České republiky, kteří mají Facebook přepnutý do svého rodného jazyka! Sudetoněmecké pohraničí je postupně připravováno na obnovu německého zřízení, všechno jede podle plánu! Polští vojáci si zřizují checkpointy na českém území, Facebook označuje cizincům Liberec jako sudetoněmecké město a sójová generace v Praze i v Londýně vandalizuje pomníky Winstona Churchilla! Velká globalistická neomarxistická revoluce je v plném proudu!

Rok 2020 je v okultní rovině rokem Dvou zmijí. Hovořil jsem o tom již počátkem tohoto roku na Svobodném vysílači CS a jistě mi dáte za pravdu, že tento rok je opravdu hrozivý, děsivý a plný nepochopitelných procesů namířených proti logice, donedávna normálnosti, přirozenosti, prostě se zdá, jako kdyby se všechno a všichni zbláznili. Ne, není to jen pocit, je to součást plánu. Jistě si i pamatujete, že jsem hovořil o tom, že v USA se schyluje k vypuknutí socialistické revoluce, která ovšem přijde do USA se zpožděním cca. 100 let po té ruské, bolševické, nebo chcete-li sovětské v roce 1917.

Hlavním garantem tohoto procesu v USA přitom nejsou tamní komunisté, ale tzv. liberálové, kteří se ovšem za dlouhé dekády zradikalizovali do takové míry, že u nich můžeme pozorovat natolik bolševické procesy řízení a myšlení, které nebyly k vidění ani v Sovětském svazu po roce 1917. Každopádně v roce 2020 se nebude budovat zářný zítřek komunismu, ale konceptuální diktatura neomarxismu, který prosazuje genderovou, rasovou a sociální rovnost. Rok 2020 je proto rokem revolučním, který nám přinese Velkou neomarxistickou revoluci. A součástí této revoluce bude likvidace národních států mohutná vlna revizionismu a nacistického resentimentu.

Facebook potichu začal vybraným uživatelům Liberec označovat německy jako Reichenberg

Naše čtenářka, která pochází ze Slovenska, nám poslala do redakce upozornění na velice děsivé zjištění na Facebooku. Žije a pracuje v České republice kousek od Liberce a včera shodou okolností si kontrolovala zabezpečení Facebooku a svá připojená zařízení k účtu. Jaké to bylo překvapení, když zjistila, že Facebook jí hlásí, že její počítač a tablet jsou připojeny přes IP adresu jakéhosi německy znějícího města v České republice. Ne, není to omyl.

Facebook totiž naší čtenářce ukazuje její IP adresu z Liberce, jenom místo názvu Liberec sociální síť Facebook používá sudetoněmecké označení Reichenberg. To je možné jenom v Česku, protože jistě znáte moje přísloví, že Česko snese fšecko, a toto si můžete přidat do seznamu jako další příklad neuvěřitelného chucpe. Globalisté už nic ani nezakrývají, je jim úplně jedno, co si kdo o tom bude myslet. Je to prostě mohutný proces revizionismu, který byl spuštěn právě teď v roce 2020.

Máme v Liberci řadu čtenářů a požádali jsme je o prověření a zjistili jsme zajímavé věci. Pokud se jedná o české uživatele Facebooku, potom jejich lokalita v Liberci se na Facebooku zobrazuje korektně česky jako Liberec. Ale pokud se v Liberci na Facebook přihlásíte jako cizinec, který si vytvořil účet na FB mimo území ČR, potom vás Facebook považuje za cizince na území ČR a místo Liberec se vám v bezpečnostním profilu objeví Reichenberg, protože Facebook si myslí, že tento sudetoněmecký název města je pro vás jako cizince lépe pochopitelný než Liberec, přičemž cizincům je možné už rvát do hlavy, že jde o Reichenberg, protože cizincům je to obvykle úplně jedno, nezajímá je to, takže na ně to Facebook zkouší.

Muslimský starosta Londýna zřídí komisi na odstraňování soch a jejich nahrazování jinými, které lépe vystihnou diverzitu města

Českým uživatelům Facebooku v okolí Liberce si to Zuckerbergova firma ještě netroufne podsunovat jako Reichenberg, takže tam je to ještě Liberec. Ale jak dlouho? A dámy a pánové, tohle je m.j. i práce Mikuláše Mináře, jeho Milionu chvilek a jejich jáhna ze Sudet. To je důsledek procesů zapáchajícího rybníka v Praze. Odrazem tohoto rybníka jsou potom zvolení zástupci jako jsou Ondřej Kolář, Zdeněk Hřib, Pavel Novotný, nebo právě Mikuláš Minář, Tomáš Roll a další figurky od chvilkařů.

Jestliže přivítáte na Letné během demonstrace Milionu chvilek na pódiu římsko-katolického jáhna slovy, že je ze Sudet, tak se nemůžete divit, že o rok později nosatý Facebook už přejmenovává Liberec zpátky na Reichenberg. Určitě jste zaregistrovali, že v posledních dnech došlo v Londýně i v Praze k útokům proti sochám Winstona Churchilla. Demonstranti za práva černochů, převážně mladí běloši do 30 let, pomalovávají sochy britského ex-premiéra nápisy, že byl rasista.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/343972703

V Londýně i v USA dochází ke strhávání soch bývalých britských lordů označovaných za rasisty, ve Virginii a zejména v Richmondu davy strhávají sochy bývalých a údajných obchodníků s otroky. Muslimský starosta Londýna pákistánského původu Sadiq Khan již oznámil, že ustanoví komisi k přehodnocení soch v Londýně, aby lépe odrážely rasovou diverzitu města. Proto se dá očekávat, že muslimský starosta Londýna začne odstraňovat sochy britských admirálů, kteří využívali otrockou práci v britských koloniích a Britové přijdou o řadu soch svých slavných předků.

A kdo bude ty sochy odstraňovat v praxi? Muslimové nebo černoši? Ale kde že, co vás nemá. Bude je strhávat bílá neoliberální mládež, která byla vychována v inkluzivním a multikulti školství, kde bílí musí líbat nohy černochům. Ta videa jste možná viděl, jak bílá zdegenerovaná mládež padá na zem a líbá nohy černochům.

Nepřítel zdegeneroval bílým elitám na západě jejich vlastní děti, a ty jim teď zakroutí krky

Toto je všechno důsledek toho, když nosatý nepřítel vychová v systému školství vaše děti. Vyrostou z nich neoliberálové, kteří nenávidí vlastní bílou rasu, nenávidí své vlastní bílé předky, své vlastní bílé hrdiny, vojevůdce, vlastní legendární elity. Tyto vychované a odrostlé děti obdivují černochy, protože jsou urostlí a mají sílu, obdivují homosexuály, protože jsou citliví a pozorní, obdivují všechno, co není na fosilní paliva, a za potravinu budoucnosti považují sóju, která blokuje v mužském těle produkci testosteronu. To strhávání soch v Londýně a ve Virginii, za to nemůžou dobyvatelé, okupanti, ruská armáda, ani žádný jiný nepřítel.

Za to mohou jenom a pouze jejich vlastní bílé děti, které si bílé elity ve Velké Británii a v USA nechali vychovat od útlého dětství až do dospělosti nosatým nepřítelem, sionistickými procesy řízení na 1. prioritě ve školství a vzdělávání. Dům Sion zajistil zdegenerování výchovy dětí bílého nepřítele. A tyto zdegenerované populace bílých dětí zakroutí svým rodičům a vlastní kultuře a historii krkem. A udělají to bez jediného mrknutí oka, dámy a pánové. Pro ně, pro tuto bílou chátru, kterou můžeme označit za “White Trash” (bílý odpad), jsou všechny tyto destrukční procesy naprosto přirozené. Nevidí v nich nic špatného.

Bílá neoliberální mládež ničí odkazy předků vlastní země, sojová generace nenávidí vlastní rasu, vlastní původ, vlastní pohlaví, svoji vlastní existenci

Tato bílá chátra byla od útlého dětství vychována k tomu, že bíla rasa je podřadná, může za veškeré zlo na této planetě, utlačovala všechny ostatní rasy, válčila, kolonizovala, dobývala, zabírala území, a to všechno bylo hnusné, nekorektní, rasistické a je třeba s tím skoncovat, je třeba zlikvidovat sochy, pomníky, monumenty osvoboditelů v Praze, monumenty britských premiérů, kteří zachránili Velkou Británii před nacisty, mění se názvy českých měst zpátky na sudetoněmecké názvy, osvoboditelé se označují za okupanty, Vlasovcům a kolaborantům s nacisty se v Praze otevírají pomníky, německý voják už nemá vinu na vypuknutí II. sv. války sám, ale rozhodnutím Evropského parlamentu ze září minulého roku už za to může i ruský voják.

Všechno se začíná relativizovat s cílem mohutného poválečného revizionismu, který pomalu překreslí Německo jako zemi, která chránila demokracii a evropské hodnoty. A nemůžete se potom divit, že v české poslanecké sněmovně se konceptuálně slepí poslanci z alternativy připojují k podpoře usnesení na obranu nacistického státu Izrael, který anektuje cizí území na Blízkém Východě stejně, jako to dělala III. Říše v roce 1938. Chápete?

Ten proces revizionismu je jako mor, který prosakuje a prorůstá do všech vrstev západní civilizace. Dům Sion tento proces kultivoval celé dekády na 1. až 5. prioritě všude a ve všem. A teď v roce 2020 probíhá sklizeň sadu, sklizeň toho, co Dům Sion tak dlouho usilovně pěstoval. Západ se nepoučil ze II. sv. války ani co by se za nehet vešlo. Nepoučil se ani východ, který znovu je přitahován k západu a k procesům degenerace. Takže, v roce 2020 se nemůžete divit, že už mizí Liberec a objevuje se Reichenberg.

Záznam pořadu


-VK- Šéfredaktor AE News; Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNástup černého rasismu v USA   
Pridal tk Neděle 14 červen 2020 - 06:29:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nikdy nebylo tak zle, aby nemohlo být hůř říkají optimisté v Americe, kdykoli přijde řeč na úpadek odvahy většiny jejich politiků kritizovat černé spoluobčany, když jde o problémy, které si způsobují sami, jak už je vlastní každé větvi homo sapiens bez rozdílu barvy kůže.

Tato zbabělost, skrývaná závoji ctností a motivovaná nutností podkuřovat černým voličům, je jednou z předních příčin nástupu černého rasismu ve Spojených státech. Jev byl zdokumentován v řadě knih, z nichž patrně nejlepší je dílo Colina Flahertyho „White Girls Bleed A Lot“: The Return of Racial Violance to America And How the Media Ignore It.(1) Fakt sám o sobě je burcující, ale mnohem víc znepokojující je, že každý, kdo se odváží byť jen naznačit, že američtí černoši jsou částečně zodpovědní za svoji nepříznivou pověst je okamžitě označen za rasistu, postaven před tribunál a ,vezměte na to jed, odsouzen.

Když bílý Američan zahyne následkem policejního násilí, nejsou žádné protesty a rabovačky, které se rozšíří po celé zemi. Vzpomínám si velmi dobře na video z Dallasu před pár roky, kdy při policejním zákroku byl ležící muž přitlačen k zemi, ne kolenem, ten chvat američtí policajti pochytili od izraelských kolegů později, tak tvrdě, že zemřel. Místní deník Dallas Morning News napsal, že oběť, jistý Tony Timpa, křičel a prosil o pomoc nejméně třicetkrát policisty, kteří na něm leželi a „připíchli“ jeho krk, ramena a kolena k silnici. „Zabijete mě!,“ opětovně křičel. Když ztratil vědomí, spoutali ho, aniž se někdo obtěžoval přezkoušet jeho dech a puls. Než přijela ambulance byl Tony Timpa mrtev. Žádné celostátní demonstrace a bouře se po této smutné události nekonaly.

Každé neúměrné policejní násilí na občanech je odsouzeníhodné a trestné. Rozdíl je v tom, že černoši jej dokáží mnohem lépe politicky využít, protože jejich kampaně podporují elity Demokratické strany a nátlakové skupiny jako jsou Antifa a Black Lives Matter. Jak řekl známý černošský ekonom Walter Williams: „Vždy jsou jiní, kdo těží z rasových potyček a sporů. Tyto incidenty jsou zneužity politiky a aktivisty, kteří se snaží šířit víru mezi liberály, že diskriminace a útisk jsou jedinými hnacími silami žalostného údělu černých spoluobčanů.“

Existenci policejního rasismu, který vede k většímu počtu mrtvých černochů, statistika nedokazuje. Heather Mac Donald z Manhattanského výzkumného institutu zjistila na základě údajů New Yorské policie, že její příslušníci zastřelili v minulém roce devět neozbrojených černochů a devatenáct neozbrojených bělochů. Podle ní počet policií zastřelených, neozbrojených černochů představuje 0.1 procent všech Afroameričanů, kteří v roce 2019 zahynuli násilnou smrtí. Akademie věd ve Filadelfii potvrdila, že „ celostátně nezjistila žádný významný rasový rozdíl mezi počtem obětí smrtelných zásahů policistů.“

Převládající mínění, nazvěme je liberální, hlásá, že Amerika je infikovaná „systematickým rasismem,“ který je údajně všudypřítomný. Často se schovává za fasádou falešné bílé dobrotivosti. Jindy se projevuje otevřeně, aby menšiny ponížil a černochy udržoval v pocitu druhořadosti a podrobení. Útlakem a rasismem trpí především nevinní černí chlapci, zatýkaní, věznění a zabíjení sadistickými policisty, kteří jsou nad zákonem,

Kampaně o systematickém rasismu a násilí páchaném na mladých černých Američanech jsou zdrojem rostoucího přesvědčení, že bělochům je třeba ukázat jejich místo a že je čas, aby odčinili hříchy svých předků a svoji vlastní bigotnost. Televize ABC11 v městě Cary v Severní Karolíně vysílala 8. června záběr z veřejného pokání, při němž tři bílí policisté a další místní obyvatelé umyli nohy černé kněžce Legacy Church a jejímu muži. Co nové zlé krve tento biblický počin vyvolá!

Základní článek kodexu černého rasismu stanoví, že předpoklad neviny je blbost. Každý běloch je rasistou od narození, i když mlčí jako ryba. Čtěte plakáty vylepené na domech anebo standarty demonstrantů, kde vás poučí, že WHITE SILENCE IS WHITE VIOLENCE. Svým mlčením pácháte násilí. A basta!

Jinou ukázku černého rasismu jsme viděli nedávno na Fox News v dokumentárním pořadu Tuckera Carlsona. Mladou bílou ženu zastaví na ulici během protestů muž, který je běloch, a představí se jako aktivista pracující pro Black Lives Matter. „Můj šéf mi nařídil, abych vás přiměl pokleknout,“ řekne, „protože máte bílou privilej. Oni chtějí, aby každá bílá osoba poklekla a tím osvědčila svoji solidaritu.“

Dívka pomalu beze slova poklekne na chodník. „A mohla byste se prosím omluvit,“ žádá muž,“ víte zač, za tu svoji privilej.“ Když dívka se tváří, že nerozumí, co po ní chce, dodá: „Jen řekněte omlouvám se.“ „Ano,“ šeptne dívka.“ Hledám slova, jak bych vám poděkovala.“

Mnozí členové vládnoucí elity budou sledovat ze záznamu tuto scénu s dojetím a považovat ji za inspirující - mladá žena klečící a kající se - ale za co konkrétně? Jistě za nic, co sama udělala. Ne, byla vyzvána k tomuto ponížení a pokorně je přijala jako daň ze svého bílého dědictví. Jaký zářný příklad rasového soužití!

Ale spousta Američanů tomu bude rozumět zcela jinak. Budou v tom vidět rasistický útok a obrovské uchvácení moci. Obviňování ze „systematického rasismu“ představuje pohrůžku celému bílému obyvatelstvu. Všichni Američané ví, že rasismus je největší tabu ve Spojených státech. I nevinné přeřeknutí nebo sebemenší poznámka může vyvolat ostrý nesouhlas, společenské a profesionální sankce, ostrakismus. Dává těm, kdo se rasismem ohánějí jak velký vliv, tak prostředek zastrašování. V tom spočívá vážná hrozba pro miliony Američanů.

Podle průzkumu časopisu Rolling Stone sedmdesát pět procent bílých Američanů prohlašuje, že mají strach z „reverse racism“ nebo „anti-white racism“, jak zní politicky správný eufemismus černého rasismu, který se smí v Americe používat. Jed je jed, ale podávaný na zlaté lžičce snáze ošálí.

Zavádějící název Antifa je podobným klenotem z Orwellova „doublespeaku.“ Navrch huj, vespod fuj.

Znám profesory na jedné kalifornské univerzitě, kteří si rozhovory s černými studenty ve své pracovně nahrávají, aby se pojistili proti nepravdivým obviněním a následnému rasovému vyhrožování a vydírání.

Co se dnes děje v Americe není jen pokus destabilizovat občankou společnost, je to především organizovaný, násilný odpor proti autoritě státu. Žádná poslední bitva nevzplála, z toho se Spojené státy dostanou, a někdo, nejspíše Donald Trump, si polepší. Ale nástup černého rasismu je také předzvěst toho, nač tam mají zaděláno, a co může časem vykvasit v revoluci nebo občanskou válku. Nezapomínejme, že v téhle zemi má kolt každé nemluvně.

Jan Vítek

Zdroje:

- Unz Review
- American Purge: Scores of White People Lose Their Jobs and Have Their Lives Ruined for Not Supporting Anti-White Riots
- Metro
- White police officers wash black pastors’ feet after prayer walk for George Floyd
- THE SAKER: The Empire takes a knee. Let it. But we don't have to!

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Žeňte ji svinským krokem.“ Xaver Veselý se pustil do redaktorky Forumu 24. Výbuch vzteku v pražské kavárně   
Pridal tk Neděle 14 červen 2020 - 06:23:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Český novinář, spisovatel, moderátor a nedávno zvolený člen Rady České televize, Lubomír „Xaver“ Veselý, se poněkud nevybíravě vyjádřil na adresu novinářky deníku FORUM 24 Johany Hovorkové. O co šlo? A co přesně Veselý prohlásil? Budou mít jeho slova dohru?

Veselý se v živém vysílání na kanále Youtube dotkl zmiňované novinářky.Nejprve přišla řeč na to, že Hovorková jej ve svém článku na Forumu 24 kritizuje za kritické výroky v CNN Prima News na adresu moderátora Otázek Václava Moravce.

„Já jsem se mnohdy zlobil na lidi, kteří říkali, že někteří novináři se chovají jako svině, manipulujou s věcma, lžou a tak, ale teď to vidím na vlastní kůži, jak to je,“ reagoval na věc „Xaver“ Veselý a dodal: „Nevyhovuje mi ten styl, nemám rád štěkání v rozhovorech. Já mám touhu si se svými hosty vyprávět.“

Radní České televize a moderátor Českého rozhlasu pak ale přešel k ostřejším slovům a o dotyčné hovořil jako o lhářce. Podle novináře Zdeňka Šarapatky dokonce Veselý naléhal na veřejnost, aby s novináři deníku Forum 24 fyzicky zúčtovala.

„Ta samá lhářka, manipulátorka, jezdí na gymnázium v Jičíně debatovat s dětma,“ zaznělo z úst moderátora o studentských besedách novinářů redakce deníku a hlavní editorky o práci v médiích a o dezinformacích. „Tyhle lidi jedou nafukovat hlavy vašim nebohým dětem! Prosím vás, udělejte něco! To si necháte od těchhle blbců vypisovat takovýhle dementnosti?“ nebral si servítky.

Následně prohlásil, že by Hovorkovou měli lidé hnát svinským krokem.

„Johana Hovorková, pamatujte si to jméno! A až uslyšíte, že vaše dítě bude mít ve škole besedu s paní Johanou Hovorkovou, tak tam jděte a žeňte ji svinským krokem, protože tyhlety zrůdy nemaj‘ co vyprávět děckám!“ řekl.

Podle některých by tak Veselý mohl mít vážný problém. Kvůli jeho ostrým slovům by totiž stejně rychle, jako usedl v Radě České televize, v ní mohl i skončit.

Redaktory Forumu 24 totiž nyní zajímá, jak se k celé věci postaví poslankyně a „strážkyně mravů ve volebním výboru Sněmovny“ Barbora Kořanová.

„Členství v Radě zaniká (…) Narušil-li závažným způsobem důstojnost funkce člena Rady nebo dopustil-li se takového jednání, které zpochybňuje jeho nezávislost nebo nestrannost při výkonu funkce člena Rady,“ citovali na portálu slova Kořanové, které odkazovala na Zákon o České televizi, když šlo o slova lítosti nad smrtí senátora Kubery.

Hovorková: Celou věc už řeší právník

Celou věc následně na sociální síti okomentovala sama Hovorková, která se stala terčem kritiky Xavera Veselého.

„Takže. Lubomír Xaver Veselý, člen Rady ČT, natočil video, v němž vyzývá lidi k tomu, aby mě „hnali svinským krokem“, používá slova jako svině nebo lhářka. Kandidát vládních stran, které chtěly odvolat Zdeněk Šarapatka. Tohle je kultura naší vlády, tohle je kultura těch „nových novinářů“, co mají hlídat nezávislost veřejnoprávních médií,“ uvedla.

Následně pokračovala tím, jak chce a bude celou věc řešit, a rovněž poděkovala kolegům, kteří se jí zastali.

„Samozřejmě už celou věc řeší náš právník. A budeme to řešit jak s poslanci výboru, tak s dalšími institucemi. Vyjadřovat se takto o novinářích je naprosto nepřijatelné. Děkuji za zastání Zdeněk Šarapatka a Pavel Šafr, samozřejmě,“ dodala.

Reakce Šarapatky a Šafra

Jak již bylo naznačeno výše, na celou věc reagoval také český novinář a komentátor Pavel Šafr, který je zároveň šéfredaktor portálu Forum24. Ten Xavera Veselého označil za pokleslého primitiva, po němž bude požadovat omluvu.

„Naprosto nechutný Xaver Veselý zaútočil na moji kolegyni Johanu. Sprostě a buransky, tedy tak, jak to umí jen on a pár dalších ubožáků ze současné mocenské garnitury Zemana, Babiše, Filipa a Okamury. Je to patologie z kategorie Plesl, Ovčáček a estébáci z Parlamentních listů. Dal jsem to k posouzení právníkům a budu chtít od toho pokleslého primitiva omluvu. Odpovíme mu rázně a jasně. Nebudeme se s ním mazat,“ stálo na jeho Facebooku.

Své kolegyně se zastal i český publicista Zdeněk Šarapatka, který je rovněž politickým komentátorem tohoto portálu. Ten o dotyčném hovořil jako o slabochovi.

„Slaboch, který uráží hlavně ženy. Reportérku Newsroomu ČT24, reportérku Seznam.cz, političku Miroslavu Němcovou....a teď i kolegyni Johana Hovorková z Fórum 24. U ní dokonce nabádá veřejnost k lynči. Lubomír „Xaver“ Veselý, radní České televize a moderátor Českého rozhlasu, chráněnec Miloše Zemana, Andreje Babiše, komunistů a „mladšího Klause“,“ napsal na sociální síti.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CEZE
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLavrov: Moskva podporuje myšlenku vytvoření evropského bezpečnostního systému se společnou účastí Ruska   
Pridal tk Neděle 14 červen 2020 - 06:14:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Evropa v současné době prochází rozsáhlou krizí důvěry a rozvojový potenciál EU s Ruskem není realizován kvůli chování západních zemí, které odmítly myšlenky Charlese de Gaulla.

Toto hodnocení poskytl ministr zahraničních věcí Sergej Lavrov v článku pro francouzský časopis Revue Politique et Parlementaire, věnovaném 130. výročí narození bývalého vůdce Páté republiky, uvádí ruská média.

Podle něj by přispělo ke zlepšení situace rozšiřování partnerství mezi Moskvou a Paříží jako stálých členů Rady bezpečnosti OSN a jejich sdílení společné odpovědnosti za udržení míru. Lavrov je přesvědčen, že nyní je veškerý evropský byznys, včetně francouzského, ztrátový.

„Jsem si jistý, že současný scénář není zdaleka tím, co měl Charles de Gaulle na mysli, dobře si vědom veškeré kontraproduktivity a marnosti ,Evropy bez Ruska‘,“ řekl ministr.

Ministr zahraničních věcí také uvedl, že Moskva podporuje myšlenku stávajícího francouzského prezidenta Emmanuela Macrona vytvořit evropský bezpečnostní systém nikoliv jako protiváhu Ruska, ale se společnou účastí. Nejdůležitější je podle něho to, aby se slova proměnila v konkrétní kroky.
„Rusko je vždy připraveno k takové poctivé a rovnocenné spolupráci,“ uzavřel Lavrov.

Charles de Gaulle je vynikající francouzský vojenský, politický a státní činitel, symbol francouzského hnutí odporu během druhé světové války. S nástupem do funkce prezidenta 8. ledna 1959 se de Gaulle postavil proti hegemonii USA v Evropě.

Vztahy mezi Moskvou a několika západními zeměmi se na jaře 2014 po vstupu Krymu do Ruska a vypuknutí konfliktu na východní Ukrajině prudce zhoršily. Na Ruskou federaci byly uvaleny sankce, a to jak individuální, tak ovlivňující celá hospodářská odvětví. Kreml zavedl odvetná omezení v srpnu téhož roku vyhlášením potravinového embarga.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CFcx
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLetošní summit Šanghajské organizace spolupráce proběhne na podzim   
Pridal tk Neděle 14 červen 2020 - 06:11:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
U příležitosti 19. výročí založení Šanghajské organizace spolupráce generální tajemník této organizace Vladimír Norov 12. června v Pekingu na tiskové konferenci Den ŠOS 2020 oznámil, že kvůli dopadu epidemie COVID-19 se letošní summit Šanghajské organizace spolupráce bude konat v podzimu v Sv. Petrohradě. Podle Norova veškeré přípravy již začínají.

Summitu se zúčastní představitelé všech členských či pozorovatelských zemí a zástupci některých mezinárodních či regionálních organizací. Jako organizátor Rusko bude upravit program summitu kvůli epidemie COVID-19, nezruší však žádnou z původně plánovaných akcí. Jenže některé proběhnou na internetu a některé se odloží.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKdy přestanou američtí politici předstírat spánek   
Pridal tk Neděle 14 červen 2020 - 06:08:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dne 11. června američtí vůdci na schůzi o reakci proti epidemii koronaviru v Bílém domě obvinili turisty z Mexika ze zhoršení epidemie v USA a zdůraznili, že to nemá žádnou souvislost se „znovu zahájením ekonomiky". Mexická webová stránka El Financiero v tomto ohledu napsala komentář "Copak musí Mexiko převzít odpovědnost za novou vlnu epidemie ve Spojených státech?"

Od Číny po Světovou zdravotnickou organizaci, od Evropské unie po Latinskou Ameriku, každá může být pro americkou vládu terčem kritiky. Washington se tím chce vyhýbat své odpovědnosti za špatnou reakci proti epidemii koronaviru ve své zemi. Globální publikum se tomu už nediví.

Tentokrát se američtí politici zaměřili na sousední Mexiko. Jedním z hlavních důvodů je to, že většina nových případů nákazy koronavirem ve Spojených státech se nachází v hispánských komunitách. Proto Bílý dům má podezření, že nové případy by mohly být dovezené z Mexika. Tento důvod je opravdu směšný.

Hispánská skupina ve Spojených státech od vypuknutí epidemie trpí „nepřiměřenou" mírou infekce a smrtelností a musí unést dopady obrovské rasové nerovnosti. Podle etnické struktury úmrtí na pneumonii nového koronaviru, kterou zveřejnilo město New York na začátku dubna, činila hispánská skupina 34%. Webová stránka New York Times uvádí, že dnenšní zdravotní propast afroameričanů a hispánců „přímo pochází z nerovnosti bohatství a příležitostí v historii".

Je zřejmé, že americká vláda nepoznává hořkou pravdu své manipulace s rasovou diskriminací, ale naopak obviňují oběti, mají američtí politici stále morální hranici? Mexiko se opravdu mýlí. Protože již v březnu letošního roku podepsaly Spojené státy a Mexiko smlouvu o „vstupu nedůležitých personálů", a poté jsou bilaterální výměny „v podstatě omezovány". A co víc, v souvislosti se šířením epidemie se světová turistika zpřísňuje. Spojené státy sotva mají důvod obviňovat mexické turisty z vývozu vira.

Pravdu nicméně nelze skrýt. Mnoho odborníků poukázalo na to, že ke značnému zhoršení epidemie v USA došlo kvůli několika důvodům. Ředitel institutu pro globální zdraví Harvarde Ashish Jha uvedl, že za prvé jde o to, že u příležitosti Dne na památku padlým vojákům na konci května cestovaly ve Spojených státech miliony lidí. Za druhé se jedná o protesty a demonstrace po celé zemi zacílené proti policejnímu násilnému vymáhání práva a proti rasové diskriminaci. To vše zvyšuje riziko šíření epidemie.

Kromě toho, mnoho států ve Spojených státech zrychlilo svůj ekonomický restart bez plné kontroly nad epidemií, čímž položilo skrytá nebezpečí pro zhoršení epidemie. Ředitel Národního ústavu pro alergické a infekční choroby již v květnu vydal varování, že by bylo riskantní předčasně nastartovat ekonomiku, ale jeho doporučení nebyla přijata. V současné době se epidemická situace ve více než 20 státech v USA znovu rozšířila.

Ve skutečnosti si lidé již dávno uvědmomili, jak americká vláda opakovaně ignorovala epidemická varování, zanedbávala přijetí preventivních a kontrolních opatření a ohrožovala globální bezpečnost veřejného zdraví. Výzkum z univerzity Columbia ve Spojených státech ukazuje, že zpoždění akčních omezení v USA vedla k nejméně 36 tisícům obětí. Pokud americká vláda implementuje akční omezení o týden dřív, mohla by zmíněné životy zachránit.

To plně ukazuje, že vývoj epidemie Spojených států na současnou nekontrolovatelnou úroveň je zcela způsoben administrativní neschopností některých amerických politiků a jejich touhou po politickému zisku, nemá nic společného s jinými faktory.

Špinit sousedy a vyhýbat se odpovědnosti nevyřeší vlastní problémy ani nezachrání životy jejich lidí. Kdy přestanou američtí politici předstírat spánek?


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEU by neměla zanedbat čínské úsilí o kontrolu dezinformací ohledně epidemie   
Pridal tk Neděle 14 červen 2020 - 06:06:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Epidemie COVID-19 poskytla prostředí šíření falešných informací. Evropská komise nedávno zveřejnila zprávu, ve které bezdůvodně kritizovala Čínu, Rusko a další země za „šíření falešných nebo nesprávných informací, aby se pokusily zničit evropskou demokracii, zhoršit sociální diferenciaci a zvýšit své postavení." Analytici poukázali na to, že taková kritika naprosto neodpovídá skutečnosti. EU by měla přikládat velký význam čínskému postoji, odhodlání a aktivitám na potlačení falešných informací.

Čína se vždy staví proti výrobě a rozšíření falešných informaci, stále udržuje vysoký tlak na falešné informace na internetu, neustále zdokonaluje příslušné zákony, ustanovení a pracovní mechanismus a zaznamenala účinné výsledky při standardizaci šíření internetových informací. Čína je také obětí falešných informací a čínské praktiky proti falešným informacím jsou očividné. Čína všestranně, včas a správně zveřejňuje informace o vývoji epidemie nového koronaviru a snaží se hájit veřejné a průhledné informační prostředí.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2336 sec,0.0529 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,473kB