Pondělí 15 červen 2020
Rusko oznámilo odvetná opatření na vyhoštění svých diplomatů z ČR   
Pridal tk Pondělí 15 červen 2020 - 20:22:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rusko oznámilo Česku odvetná opatření na vyhoštění svých diplomatů. Dvě osoby českého velvyslanectví byli označeni za persona non grata a musí opustit zemi do 17. června.

„Podle zásady reciprocity a podle článku 9 Vídeňské úmluvy o diplomatických stycích z roku 1961 byly dvě osoby Velvyslanectví České republiky v Moskvě označeny za persona non grata. Do konce dne 17. června letošního roku jim bylo nařízeno, aby spolu s rodinnými příslušníky opustily území Ruské federace,“ stojí v prohlášení ruského ministerstva zahraničí.

Ruské ministerstvo dodává, že jde o zrcadlovou odvetu na kroky české strany.

„Velvyslanci bylo řečeno, že opatření bylo zrcadlovou reakcí na provokativní akci oficiální Prahy, která byla přijata bez jakéhokoli důvodu, což přiznávají i samotné české orgány. Oznámení o rozhodnutí [o vyhoštění ruských diplomatů – pozn. red.] na úrovni předsedy vlády A. Babiše a ministra zahraničí T. Petříčka pouze potvrzuje, že linie vyostření vztahů s Ruskem byla nyní povýšena na úroveň státní politiky. Takový vývoj událostí budeme brát v úvahu v obecném kontextu našich vztahů s Českou republikou,“ uvádí se v prohlášení.

„Dnes jsme s ředitelem třetího evropského oddělení [Olegem Trjapkinem – pozn. red.] diskutovali o dvou tématech. Dostali jsme odpověď od ruské strany [na vyhoštění ruských diplomatů z České republiky], obdrželi jsme dvě jména [českých diplomatů, kteří byli označeni za persona] non grata,“ řekl česky velvyslanec v Rusku Vítězslav Pivoňka novinářům.

Velvyslanec odmítl oznámit jména diplomatů, kteří musí opustit Rusko.

„Nyní musíme začít pracovat na ambasádě, pro nás teď čas letí,“ dodal.

Pivoňka také oznámil, že diskutovalo o zahájení konzultací mezi Moskvou a Prahou o dvoustranných vztazích. Jak uvedl, konzultace můžou začít za několik týdnů, hlavním tématem budou otázky kolem pomníku maršála Koněva.

Český velvyslanec byl dnes předvolán na ruské ministerstvo zahraničí v souvislosti s vyhoštěním ruských diplomatů z ČR.

Reakce české strany

Mluvčí českého ministerstva zahraničí Zuzana Štichová v reakci na vyhlášení dvou zaměstnanců české diplomatické mise v Moskvě nežádoucími osobami (persona non grata) prohlásila, že v Česku považují problém ve vztazích s Ruskem za vyřešený.

„Ruská strana informovala velvyslance Česka v RF Vítězslava Pivoňku o odvetném kroku, tedy o vyhlášení dvou lidí za persony non grata. Jde o očekávanou zrcadlovou reakci na náš krok podniknutý 5. června. Problém, který nevznikl vinou české strany, považujeme za vyřešený,“ uvedla.

Vyhoštění ruských diplomatů

7. června Česko opustili dva ruští diplomaté, jejichž vyhoštění oznámil dva dny předtím premiér Andrej Babiš. Předseda vlády s odkazem na tajné služby uvedl, že toto rozhodnutí souvisí s případem údajného převozu jedu ricinu do České republiky ruským diplomatem.

Podle Bezpečnostní informační služby smyšlenou informaci o plánovaném útoku proti českým politikům rozvědce zaslal jeden z pracovníků zastupitelského úřadu Ruska v Praze.

Český premiér později dodal, že ricinová kauza se netýkala Ruské federace, ale zaměstnanců její ambasády a jejího vnitřního fungování.

Ruské velvyslanectví v ČR označilo celou kauzu za vykonstruovanou provokaci a upozornilo, že rozhodnutí o vyhoštění diplomatů znamená menší prostor pro vedení konstruktivního dialogu. Na ruském ministerstvu zahraničí uvedli, že Rusko podnikne adekvátní kroky.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CFDh
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠvédská pobočka Black lives matter požaduje rozpuštění policie. Stalo se Švédsko již Afrikou?   
Pridal tk Pondělí 15 červen 2020 - 05:03:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vskutku bizarní demonstrace proběhla v dříve bělošském Švédsku. Ve městě Malmö pořádala místní odbočka amerického černošského hnutí Black lives matter demonstraci za rozpuštění místní švédské policie.

Nejpikantnější na celé věci je, že je organizována bílými Švédy. Černí “novo Švédi” tam dělali pouze křoví, byt by jim rozpuštění policie jistě vyhovovalo. Většina z nich je totiž zapojena do kriminální činnosti. Nebo se již bílí Švédové považují za černochy a z jejich země se stala Afrika?

Je to jen další z kamínků celosvětové mozaiky novodobé perestrojky, která má vést ke zničení západního světa. Tihle hlupáci proto jen kopou jámu, do které sami mají spadnout.

KPI
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponA co takhle zakázat vzdělání pro bílé?   
Pridal tk Pondělí 15 červen 2020 - 04:55:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Redakční úvaha agentury WD [Wild Duck]. Začíná být nepochybné, že na celý problém současných rasových nepokojů je potřeba se podívat tak nějak politicky korektně, hledat neotřelá spravedlivá a lidská liberální řešení.

Co si budeme povídat, lidová moudrost praví, že když nemůže Mohamed k hoře, musí holt hora k Mohamedovi. Jinými slovy - je třeba hledat inovativní, politicky správná řešení, byť netradiční. Vzorem nám opět mohou být pokrokové USA, konkrétně rozhodnutí radních města Minneapolis rozpustit tamní policii. V tomto bodě nutno poznamenat, že každého kajícího se bělocha zcela jistě pohoršilo, když toto významné slavností oznámení na tiskové konferenci bylo narušeno diverzní akcí, kdy se jistá novinářka bez skrupulí odkopala jako Putinův agent-rozvraceč s následujícím dotazem:

"CAMEROTA: „What if in the middle of the night my home is broken into. Who do I call?“ => volně přeloženo: "A koho budu volat, když se mi o půlnoci bude někdo vloupávat do domu?" Taková drzost! Naštěstí ji bylo správně a pohotově odpovězeno v tom smyslu, že "... to vychází z privilegovaného postavení". O tom, zda jí byl následně doživotně odebrán novinářský průkaz, zdroj nic neuvádí, stejně tak jako o tom, zda by měla dostat šanci zpytovat svědomí v případě, že by byl její příbytek (to nepřátelské zmijí doupě), spravedlivě vyrabován a vypálen.

Ale vraťme se k tématu. Zdánlivě správně se poukazuje na rozdíly ve vzdělanosti jako na jeden z kořenů problému. Ve skutečnosti je čím dál jasnější, že důvěru diskriminovaných občanů tmavší pleti zákeřně a lstivě zneužila celosvětově organizovaná skupina oportunistů a nepřátel všeho lidu, ke svému sobeckému prospěchu a obohacování. Vždyť až doposud se bezvýsledně za ohromné peníze podporovala, byť i jen jejich myšlenka vzdělat se - u těch nespravedlivě společensky vylučovaných, nejpracovitějších a nejnadanějších spoluobčanů a ... a bezvýsledně. Ta situace je stejná napříč kontinenty. Na americkém kontinentu mají utiskované Afroameričany, v Evropě Rómy. Princip a problém stejný, dosavadní řešení na obou stranách Atlantiku stejně neúspěšné, přičemž se jedná o stejnou černou díru na peníze z daní rasistických bělochů.

Naštěstí tato diverzní a podvratná činnost, zajisté řízena z Kremlu, začíná být odhalována a proto se může přistoupit k opravdové nápravě. Správně se poukazuje, že jeden z kořenů situace je rozdíl ve vzdělanosti. Až sem je to v pořádku. Ovšem, pokud zklamaly všechny snahy o pozvednutí úrovně vzdělání u jedné skupiny, musí logicky přijít na řadu spravedlivě snížit úroveň u druhé skupiny. Ano, tak to bude jistě demokraticky a lidsky správně a navíc se ušetří nemalé prostředky. Jednak zatnem finanční tipec všem nepřátelům, kteří lstivě rozkrádají naše peníze pomocí různých, úmyslně neúčinných (pseudo)sociálních programů a druhák zde máme nemalé úspory za nákladné vzdělávání bílých. O to více přeci může být poskytnuto správných dotací např. pro řepku v biopalivech. Dnes už nevidím žádný důvod, proč by se měl nějaký zas*aný běloch povyšovat, se svým např. úspěšným absolutoriem základní školy, nad jiným spoluobčanem tmavší pleti, který tolik štěstí neměl a skončil v sedmičce, přestože se tak snažil a taxíkem do základky pravidelně dojížděl. Pokud přijde spravedlivý zákaz vzdělání pro utiskující bílé, úroveň vzdělání se automaticky srovná a jeden kořen problému bude definitivně odstraněn.

Závěrem mám vzkaz všem, kteří by se s touto spravedlivou a pokrokovou myšlenkou snad opovážili nesouhlasit a chtěli by pokrok sabotovat poukázáním na začlenění jiných menšin, namátkou : Vietnamců, Ukrajinců, Číňanů ... zkrátka všech vyjma těch opravdu diskriminovaných. Vy nepřátelé pokroku, vy rozvraceči míru a bezpečí, vy ... vy ... vy ... , zkrátka členové Putinovy úderky ... pokud nějakým nedopatřením ještě provozujete nějaké to soukromé fejk-ňůs médium, přihlaste se dobrovolně a včas u pornoherce Jandy, hlídající morální a ideologickou čistotu vč. nezávadnosti obsahu na internetu, Vy ostatní pak u EU komisařky Jourové, která Vám ozřejmí Vaše pomýlení. Samoudání bude bráno jako polehčující okolnost a první správný krok na vaší cestě k světlým zítřkům.

David Dvořák

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/06/8339-a-co-takhle-zakazat-vzdelani-pro-bile.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZuckerbergův Instagram označil statistiku FBI o mezirasové násilné kriminalitě v USA za projev nenávisti...   
Pridal tk Pondělí 15 červen 2020 - 04:35:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zuckerbergův Instagram označil statistiku FBI o mezirasové násilné kriminalitě v USA za projev nenávisti, ta totiž za rok 2018 odhaluje 9x více násilných útoků černochů na bělochy než obráceně! Přestože v USA je jenom 13% černochů v populaci, mají podle statistiky FBI na svědomí 60% všech loupežných přepadení! Bílý policista v USA je 18x častější obětí černocha, než je černoch obětí bílého policisty! Fordova nadace, Borealis Philanthropy a Sórošova Open Society nadace nasypaly hnutí Black Lives Matter více jak 133 milionů dolarů na podporu jejich demonstrací! Velká neomarxistická revoluce s penězi od Rothschildů jako v roce 1917 v carském Rusku!

Na americké alternativě to neustále vře okolo protestů za práva černochů v rámci hnutí Black Lives Matter a každý den se objevuje spousta nových zpráv, které nám připadají doslova jako z jiného světa. A nejinak je tomu i v případě policejních statistik a oficiálních statistik americké FBI. Ty se totiž v posledních dnech staly v USA na sociálních sítích předmětem cenzury, když Zuckerbergův vedlejší projekt Instagram začal cenzurovat několik policejních statistik, které jsou politicky výrazně nekorektní a ukazují tzv. mezirasovou kriminalitu v USA, počty útoků mezi členy jednotlivých ras.

Podobné statistiky vede i česká policie, ovšem na rozdíl od USA jsou tyto statistiky v ČR přísně utajené. Ve Spojených státech jsou tyto statistiky volně dostupné, pouze média nemají odvahu je veřejně vytahovat. A tak americká alternativa je vypustila na veřejnost a nastal řev, přičemž sociální sítě začaly tyto statistiky a grafy mazat, a to i přesto, že jde o zdrojované a oficiální statistiky nejen FBI, ale hned několika amerických veřejných organizací.

Šokující statistiky americké FBI a justice o mezirasovém násilí v USA

Začneme nejprve statistikami vražd v USA z pohledu mezirasového hlediska. V roce 2013 podle statistiky FBI připadalo na 1 milion osob bílé rasy celkem 0,77 černochů zabitých bělochy. Naproti tomu na 1 milion černochů připadalo 9,83 vražd bělochů. Černošská populace v USA tak v přepočtu téměř 10x častěji zabíjí bělochy, než běloši zabíjejí černochy. Tato statistika je stará sice 7 let, ale její výpovědní hodnota je naprosto jasná. V roce 2018 v další statistice spáchali černoši v USA celkem 53% všech násilných trestných činů v domácnosti a dokonce spáchali 60% všech násilných a ozbrojených loupeží v USA, a to přesto, že černoši tvoří v americké populaci jen 13% obyvatelstva.

Informace přinesla Heather Mac Donald v listu The Wall Street Journal. V roce 2018 zemřelo v USA celkem 7 407 černochů jako obětí násilí, ale z tohoto počtu těch 9 (policisty zastřelených) černochů za minulý rok 2019 tvoří jen 0,1% z celkového úhrnu zabitých černochů. Takže celá hysterie, celé hnutí Black Lives Matter a tisíce bílých sójových demonstrantů tak vedou kampaň proti policejní brutalitě, když ve skutečnosti jsou to bílí policisté a běloši, kteří čelí útokům od černochů.

Černoši útočí na bělochy téměř 10x více než běloši na černochy. To není hoax, to je oficiální statistika!

Dále statistika uvádí, že bílý policista čelí útoku na sebe ze strany černocha 18x častěji, než čelí černý policista ze strany bělocha. Nejzajímavější je statistika Bureau of Justice Statistics, tedy od Úřadu soudních statistik USA, který ve statistice za rok 2018 ukazuje počet mezirasových útoků a násilí. Za tento rok zaútočilo v USA na černochy celkem 59 778 bělochů. Naproti tomu za stejné období zaútočilo 547 948 černochů na bělochy, což je skoro 10x tolik, a to i přesto, že černoši v USA tvoří právě jen zmíněných 13% populace. To je síla, že?

Černošská 13% menšina v USA tak má na svědomí 60% loupeží v USA, má na krku 53% všech násilných trestných činů v USA a za rok 2018 útočili na bělochy 10x více než běloši na černochy. A bílá chátra, sojoví bojovníci z Antify, zapalují ulice, auta a obchody a křičí za práva černochů v rámci Black Lives Matter kampaní. To je chucpe, že? A těžko nás to překvapí, když se potom z amerického mainstreamového tisku dočteme, kdo financuje hnutí Black Lives Matter, to zunamená, kdo financuje Antifu a další organizace bílého sójového revolucionáře.

Demonstrace Black Lives Matter financují peníze a fondy napojené na Rothschildovo impérium

Americký list The Washington Times již v srpnu 2016 přinesl informaci, že Black-Led Movement Fund (BLMF), tedy fond stojící za hnutím Black Lives Matter, dostal od Fordovy nadace, Borealis Philanthropy nadace a od Open Society Foundations nadace celkem 133 milionů dolarů na svoji činnost, přičemž Sórošova nadace přispěla z této částky rovnými 33 miliony dolarů. Alespoň tak vidíme a máme zdokladováno z amerického mainstreamu, kdo financuje současné protesty v USA. Ano, jsou to znovu a opět nosaté fondy napojené na Rothschildovo finanční impérium.

Za Fordovou nadací, kromě dalších osob, totiž stojí Lynn Forester de Rothschild, pravnučka Jacoba Rothschilda. To je ale náhoda, že? Za Open Society Foundations a za Georgem Sorosem stojí kapitál Rothschildovy banky a veškerý majetek George Sorose pochází z Rothschildova bankovního kapitálu. Všude v čele BLM demonstrací vidíte bílou sójovou mládež, hlavní úderné křídlo neomarxistické revoluce, která po 100 letech konečně dorazila z carského Ruska i do Spojených států. Demonstrace BLM jsou předvojem Velké neomarxistické revoluce v USA.

Velká neomarxistická revoluce dorazila do USA

Ve všech procesech řízení demonstrací je v této chvíli bílý sójový muž a jeho bílá kolegyně. Cílem útoků jsou americké policejní sbory, které udržovaly v USA odjakživa pořádek. Hlavním požadavkem BLM demonstrantů je rozpuštění policejních sborů v USA a tím pádem nastolení systému anarchie. To je nezbytný předpoklad pro vypuknutí občanské války a revoluce, která smete současný americký režim. Jeho obětí se stanou obě dvě hlavní politické strany v USA, jak demokraté, tak i republikáni. Demokraté netuší, že pro účely Velké neomarxistické revoluce jsou demokratičtí kongresmani, senátoři, starostové a guvernéři jenom užitečnými idioty na cestě k provedení neomarxistické a rozuměj tím sionistické revoluce v USA.

Takových užitečných idiotů bylo hodně při všech revolucích na světě, ale veškerou špinavou práci na ulici odvede vždy bílý sójový muž a jeho feministická bílá kolegyně, která nechce mít bílé děti. Když se kácí les, jsou zapotřebí sekyry a lítají třísky. Když je ale hotovo, sekyry musí pryč, jsou zabaveny, odstraněny, zmizí z dohledu a přichází tuhé řízení a diktatura, a zatímco v roce 1917 v carském Rusku to byla diktatura proletariátu pod vedením zejména J. V. Stalina, v USA to bude diktatura elit, rozuměj sionistických globalistických elit. A na tuto práci rozvratu amerického impéria, stejně jako kdysi toho carského, potřebují do ulic profesionální revolucionáře, novodobé Leniny, Trocké, Džeržinské a další, jenom ale ne žádného dalšího Stalina, toho se sionisté bojí jako čert kříže.

Neomarxismus je obrácenou hodnotou marxismu. A s tím souvisí převrácení veškerých hodnot v západní civilizaci na úrovni všech 3 kruhů národa

Zatímco marxismus byl založen na 3 pilířích boje, to znamená třídního boje, boje proti kapitálu a boje proti vykořisťování, tak neomarxismus naproti tomu je založen na boji za genderovou, rasovou a sociálně-kulturní rovnost. Druhým zásadním rozdílem je, že marxismus usiloval o převedení veškeré moci do rukou lidu, tedy přesun moci směrem dolů, neomarxismus ale usiluje o zcela opačný proces, veškerá práva lidu, práva svobod, práva jedince a práva rodiny mají být přesunuta od lidu nahoru do rukou elit, rozuměj do rukou neomarxistů zaštítěných globalizací Domu Sion. Je to krádež za bílého dne, kdy bílá sójová mládež s diagnózou grandiózní konceptuální slepoty likviduje vlastní rodinu, ze které mládež vzešla.

Likviduje vlastní životní prostor v místě, kde mládež dosud žila a v bezpečí vyrůstala, a likviduje vlastní stát a jeho hranice, kulturu a suverenitu, kterou vlast této mládeže kdysi měla. Neomarxismus se tak ve skutečnosti stal z hlediska matematické formulace převrácenou hodnotou marxismu. A převrácené hodnoty tradičních hodnot rodiny, životního prostoru a státu, to je přesně neomarxismus. Takže, co je převrácenou hodnotou logiky bílé civilizace? Je to autogenocida! Je to situace, kdy naše vlastní bílé děti přivádí vlastní rodinu, svůj životní prostor i národní stát k zániku. A přesně o tom se už prorocky a dávno v předstihu psalo v Protokolech sionských mudrců. Nikdo tak nemůže být překvapen, kdo je konceptuálně gramotný. Pro překvapení zde už není naprosto žádný prostor!

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKoněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů   
Pridal tk Pondělí 15 červen 2020 - 04:25:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Po sametovém převratu, nazývaném některými "revolucí" -i když o žádnou revoluci nešlo - se mnozí domnívali, že praxi starorežimu s likvidací a šibováním památníků historických osobností bude konec. Jak se mýlili! V tomto státě vypukla nová éra obrazoborectví a sochobijectví, srovnatelná jen s ukrajinským majdanismem nebo s řáděním neofašistických skupin v U.S.A. nebo v Británii.

Národ český se ještě nestačil vzpamatovat z hnusné loupeže sochy maršála I.S. Koněva z původního místa, jež lupiči, zbabělci krytí koronavirem, eufemisticky nazývají "přemístěním", a už tu mám nový vandalismus - zhanobení sochy premiéra W.S.Churchilla. A opět je vandalismus kryt historickou lží o "Churchillově rasismu". Odkud tito vandalové berou své lživé mantry? Tak jako v případě maršála Koněva šlo o lži o jeho údajné roli v okupaci ČSSR, což bylo vyvráceno, tak je tomu v případě lži o údajném rasismu premiéra Churchilla.

Účast Churchilla v tzv. burské válce nebyla pražádným rasismem. Churchill zde fungoval jako nezávislý válečný reportér. Ve válce se srazily dvě koloniální politiky, de facto tři. Které? Britská, holandská (Burové jsou původem Vlámové) a německá! Německo všemi způsoby podporovalo Bury proti Britům, prostředky legitimními i nelegitimními. A to trvalo až do I.světové války!

Rovněž citáty Churchilla o muslimství, vytržené z dobového kontextu povstání Mahdího, nelze pokládat za rasismus, nýbrž za přesné charakteristiky agresivního politického islámu té doby. Uvedu jen jediný příklad: Uťatou hlavu britského generála Gordona, nabodnutou na kůl vojsky fanatiků Mahdího. Vojsky srovnatelnými s dnešním Islámským státem. Ta generálova hlava nebyla jediná... Mimochodem pomník generála Gordona pro Britskou říši odlily železárny v Adamově u Brna...

Zásadní axiom dějin netkví v nějakých etapách životů Koněva a Churchilla, ale v jejich zásluhách pro národy Evropy a lidstva všeobecně. A ty jsou neoddiskutovatelné! Tak jako Koněv osvobodil Osvětim i Prahu, tak i Churchill osvobodil severní Afriku od italogermánské okupace. Oba přispěli k vítězství nad nacismem a fašismem lvím podílem - a kdo to zpochybňuje, lže. Míchání dalších nepodložených nedostatků do životopisů těchto osobností je obyčejný politický propagandismus, nemající nic společného s historickými reáliemi.

I proto vyvolávají dnešní koněvobijci a churchillobijci dojem fašistů. Proč? Je to stejné, jako za II. světové války.

Nacisté, fašisté a jejich sluhové pomlouvali Churchilla jako "slouhu židoplutokratických sil", podobně jako Stalina nařkli ze služeb "židobolševismu". Tito služebníci eurorežimu nevymysleli nic nového, pouze nemotorně opisují prastaré noty hitlerismu II. světové války a jeho spojenců.

A jestliže se v Teheránu a v Jaltě dokázali dohodnout Churchill, Stalin a Roosevelt na mírovém uspořádání světa, pak tento svět zachránili nejméně na půlstoletí - a zachránili životy i těch dnešních politických idiotů, kteří proti nim tak brojí.

Což si tito političtí idiotés (starořecký termín pro nevzdělance) dodnes neráčí uvědomovat. Ostatně, na závěr se hodí otázka. Copak asi za okupace dělaly rodiny těchto bořitelů pomníků osvoboditelů od nacismu? Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného? Oni sami nám to cudně neprozradí. My z odbojářských a legionářských rodin ,které daly boji proti hitlerismu oběti nejvyšší v koncentrácích, na popravištích nebo v boji, se máme právo na to tázat. I když se to od těchto zbabělých hanobitelů patrně nikdy nedozvíme.

Jiří Jaroš Nickelli
Spol.L.Svobody Brno

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPolský prezident: "LGBT je neobolševizmus! Nedovolíme svést naše děti!"   
Pridal tk Pondělí 15 červen 2020 - 04:21:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zatímco na Západě je západním "hodnotám" zasazována terminální "antirasistická" rána, Polsko se nimi už ani nehodlá mazat.

V souvislosti s podpisem Charty rodiny na ochranu manželství a rodiny polský prezident Adrzej Duda prohlásil, že dnes budujeme skutečnou svobodu, nedovolíme svést naše děti na špatnou cestu a že LGBT je ideologií, takovým neobolševizmem. Generace našich rodičů nebojovala za vyvržení komunistické ideologie ze škol, aby se tam dostala jiná, ještě horší! Potvrdil tím mj. slova poslance Jacka Žalky, že LGBT nejsou lidé, ale ideologie. A nepřímo rovněž prohlášení poslance Joachima Budzińskiego, že "Polsko je krásnější bez LGBT".

Chci odevzdat Polsko budoucí generaci svobodné a stabilní, se kterým je třeba počítat, sumarizoval své předvolební vystoupení v Brzegu polský prezident Andrzej Duda.

A od podlahy to vzal v polské televizi TVN Przemysław Czarnek, který konstatoval, že ti lidé (homosexuálové) nejsou rovni normálním lidem, jsou plni nenávisti k heterosexuálům, tradičním hodnotám a křesťanství. Ideologie LGBT podle Czarneka falšuje skutečnost, zavádí totální relativizmus a snaží se zglajchšaltovat dobro se zlem. „Braňme rodinu před totuto degradací a absolutně nemorálním přístupem!”, vyzval východoevropský zákonodárce.Zdroj: https://www.wprost.pl/wybory-prezydenckie-2020/10334343/szokujace-slowa-posla-pis-o-lgbt-ci-ludzie-nie-sa-rowni-ludziom-normalnym.html?utm_source=wprost.pl&utm_medium=homepage-section&utm_campaign=superjedynka
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTeroristé ostřelovali osady ve třech syrských provinciích   
Pridal tk Pondělí 15 červen 2020 - 04:18:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bojovníci teroristické organizace Fronta an-Nusrá ostřelovali tři osady v syrských provinciích Idlib, Aleppo a Latákie. Na briefingu to uvedl šéf ruského Centra pro smíření znepřátelených stran v Sýrii, kontradmirál Alexandr Ščerbickij.

„…Byly zaznamenány dva útoky na vesnici Kafar Roma v provincii Idlib, jedno ostřelování vesnice Ikko v provincii Latákie a jeden útok na vesnici Miznaz v provincii Aleppo, a to z pozice teroristické organizace Fronta an-Nusrá,“ prohlásil Ščerbickij.

Následně kontradmirál dodal, že ruská vojenská policie i nadále pokračuje v hlídkování v Aleppu.
„Armádní síly provedly leteckou hlídku na trase: letiště Kuweires – Metras – Ain Issa – Mahmudli – letiště Kuweires,“ uvedl šéf ruského Centra pro smíření znepřátelených stran v Sýrii.

Neutuchající útoky

Včera, v sobotu 13. června, jsme informovali o tom, že tato teroristická organizace zaútočila na jinou osadu v syrské provincii Idlib, jak potvrdil Alexandr Ščerbickij.

„V provincii Idlib v osadě Melladža bylo zaznamenáno ostřelování, a to z pozice teroristické organizace Fronta an-Nusrá ,“ dodal Ščerbickij.

Dotyčný předtím také dodal, že za poslední den nebylo zaregistrováno žádné ostřelování ze strany nelegálních ozbrojených skupin kontrolovaných Tureckem.

Nedávno se ale bojovníci Fronty an-Nusrá pokusili obsadit osadu Tanjara na jihu Idlibu. Podle Ščerbického tehdy teroristé prorazili obranu a vstoupili do bojových útvarů syrské armády na 600 metrů. Útok však byl odražen opětovnou palbou letectva a dělostřelectva.

Jak uvedl Ščerbickij, vládní síly v této oblasti obnovily pozice. „Teroristé ztratili více než 30 lidí, kteří byli zabiti nebo zraněni. Zničeny byly tři pick-upy s těžkými kulomety,“ dodal. Kromě toho militanti vystřelili na čtyři osady v provinciích Idlib a Aleppo.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CF52
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Naše partnery můžeme příjemně překvapit.“ Putin informoval o vzniku prostředků pro boj s hypersonickými zbraněmi v RF   
Pridal tk Pondělí 15 červen 2020 - 04:16:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rusko je na prvním místě, pokud jde o vývoj nových typů zbraní, včetně hypersonických zbraní. Zatímco jiné země takové zbraně jen vytvoří, Rusko již bude mít prostředky určené k boji proti nim. V pořadu ruské státní televize Vesti Nedeli to prohlásil tamní prezident Vladimir Putin.

Podle ruské hlavy státu je tato země lídrem ve vývoji nových typů zbraní.

„Tradiční potenciál, který máme k dispozici, nejen modernizujeme, ale zavádíme i nové komplexy. A v tomto smyslu lze s jistotou říci, že v tomto ukazateli jsme dnes jedničkou na světě,“ řekl Putin.

Dále prezident Ruské federace poznamenal, že stejné typy zbraní, jaké má dnes Rusko k dispozici, se v budoucnu objeví i u jiných předních vojenských sil.

„Říkám to vždy a nyní mohu zopakovat, že přední světové vojenské síly budou mít dozajista ty stejné zbraně, jaké má dnes Rusko, mám na mysli hypersonické zbraně. Ale zatím se od roku 2018 žádná taková zbraň neobjevila,“ dodal Putin.

Prostředky pro boj s hypersonickými zbraněmi

Prezident také dodal, že mezitím, co jiné země takové zbraně vytvoří, Rusko již bude mít prostředky určené k boji proti nim.

„(Tato hypersonická zbraň, pozn. red.) se objeví. Ale domnívám se, že naše partnery můžeme příjemně překvapit skutečností, že zatímco oni budou mít tuto zbraň, my s vysokou pravděpodobností budeme mít prostředky na boj s ní,“ řekl.

Myslí si také, že dnes nikdo nemůže tyto hypersonické rakety sestřelit.

„Dnes se jich nikdo nezmocňuje. Mají takovou rychlost, že je nemožné je zdolat. V tom spočívá jedinečnost našeho současného postavení. Znovu opakuji: s velkou pravděpodobností budeme mít do doby, než budou mít přední země světa hypersonické zbraně, prostředky na boj proti nim,“ uzavřel celou věc.

Rovnocenné postavení s USA ve vývoji komplexu jaderné obrany

Putin dále uvedl, že ve vývoji komplexu jaderné obrany v Rusku si stojí podobně jako Spojené státy, a to jak z hlediska nosičů, tak počtu hlavic. Nicméně, v perspektivním vývoji je Rusko lídrem.

Ruský prezident mimo jiné poznamenal, že poté, co se Sovětský svaz rozpadl, začaly intenzivní pokusy o to přetvořit svět podle obrazu těch, kteří se ve studené válce považovali za vítěze.

„Ve skutečnosti začali, zatímco zanedbávali převládající normy mezinárodního práva, překreslovat svět,“ podotkl s tím, že podle něj bylo zřejmé, že čím bolestivější to pro Rusko bude, tím slabší se stane.

„Udělali jsme toho opravdu hodně. A ve vývoji komplexu jaderné obrany udržujeme přibližně stejnou pozici jako Spojené státy, pokud jde o nosiče i počet hlavic. Stále jsme však lídry v perspektivním vývoji,“ uvedl ruský prezident.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CF5C
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Zuckerberg přepisuje dějiny.“ Facebook blokuje Čechy kvůli historické fotce Churchilla   
Pridal tk Pondělí 15 červen 2020 - 04:11:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na twitterovém účtu s názvem anarcholiberaL-Socially&Safely Distant Since1969 se objevil příspěvek, ve kterém jeho autor poukázal na to, že na Facebooku dochází k udělování banu za sdílení historické fotografie se sirem Winstonem Churchillem. O co se jedná? A projde Facebooku taková cenzura?

Někteří uživatelé Twitteru se podivují nad tím, k jaké cenzuře přešel Facebook tentokrát. Padly dokonce názory o tom, že zakladatel této sociální síti, Mark Zuckerberg, přepisuje dějiny.

„Neuvěřitelné. Ban na 7 dní za tohle foto na FB. Zuckerberg přepisuje dějiny. Díky za RT,“ stálo v jednom z příspěvků na výše zmíněném profilu na Twitteru.

​Tuto novinku se rozhodl na „vlastní kůži“ vyzkoušet také Tomáš Jirsa, majitel komunikační agentury C&B.

„Nevěřil jsem @AnarcholiberaL, že ho mohl Facebook zablokovat za Churchillovu historickou fotku, tak jsem si jí dal na profilovku, jako vtipný protest proti strhávání jeho soch,“ uvedl Jirsa a zveřejnil snímek toho, co následovalo ze strany Facebooku.

​Na sociální síti se totiž uvádělo, že Jirsa zveřejnil něco, co porušovalo zásady tamní komunity. „Tento příspěvek porušuje naše zásady týkající se nebezpečných jednotlivců a organizací, a proto ho nikdo jiný nevidí,“ uvádělo se dále v reakci.

Jirsa však nebyl jediný, kdo měl takovou zkušenost. Stejnou fotografii publikovala i uživatelka Lucie A. Sulovská.

„Tak jsme to na FB vyzkoušeli: pan Nováček dostal ban na tři dny po dvou minutách, foto měl jen na zdi a pro přátele; paní Vajglová – post smazali za méně než minutu, bez BANu, ale před půl hodinou post vrátili (!), že se spletli. U mě visí už dvě hoďky, ale posmívám se jim tam,“ dodala k věci.

​Skutečnost, že Facebook přistoupil k takové cenzuře, potvrdil také Andrej Poleščuk. Ten uvedl, že tohle této sociální síti nesmí procházet.

„Potvrzuju. Vyzkoušel jsme si to taky a za minutu jsem měl upozornění na porušení zásad komunity. Další porušení smluvního vztahu mezi uživatelem a Facebookem. Přesně tohle Facebooku nesmí procházet a má být tlačen do odpovědnosti,“ napsal.

​V komentářích pod všemi těmito příspěvky se strhla diskuze. Někteří uživatelé se zamýšleli nad tím, proč vůbec k něčemu takovému došlo. Jiní Facebook rovnou odsoudili a uváděli, že již tuto síť z podobných důvodů delší dobu nepoužívají.

Útoky proti Churchillovi

Vlna demonstrací proti rasismu po Spojených státech zasáhla i Evropu. Stejně jako v Americe, tak i na starém kontinentu protesty způsobené smrtí černocha George Floyda doprovázejí útoky proti pomníkům.
V Londýně 6. června, tedy v den výročí vylodění v Normandii, část demonstrantů počmárala sochu Winstona Churchilla a jeden z nich se na ni údajně dokonce vymočil. V Bristolu zase ve vodě skončila socha filantropa Edwarda Colstona, jenž zbohatl na obchodu s otroky. V Praze k útoku proti soše Churchilla došlo na Žižkově, a to ve čtvrtek 11. června.

Někdejší britský premiér je znám tím, že zastával rasistické názory. V roce 1943 v době hladomoru odepřel dodávky Indii, která byla součástí britského impéria, což vedlo ke smrti více než dvou milionů lidí.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CF5A
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTakzvané „odpojení" od Číny je nebezpečná provokace   
Pridal tk Pondělí 15 červen 2020 - 04:03:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
„Zbavit se Číny" je luxusní fantazie. Uvedl to před několika dny Dominique Moïsi, zvláštní poradce francouzského Institutu Montaigne. Poukázal na to, že takzvané „odpojení" od Číny je nejenom luxusní fantazií, představuje také zlomyslný klam a nebezpečnou provokaci.

Jako druhá největší ekonomika světa je Čína největším obchodním partnerem více než 120 zemí a regionů a má nejucelenější průmyslové kategorie na světě. Čínská produkce více než 220 druhů průmyslových výrobků z celkem 500 hlavních průmyslových výrobků se řadí na první místo na světě. Proto úplně se zbavit Číny je zcela fantazií.

Tak proč se zbavit Číny? Někteří lidé tvrdí, že je to pro národní bezpečnost - protože většina výrobních linek roušek a zdravotnického zařízení se nachází v Číně, v případě, že Čína přeruší dodávky těchto zdravotnických potřeb, budou země, které zasáhla nejhůře epidemie nového koronaviru, ještě obtížnější - fakta ale dokazují, že Čína nemá důvod to dělat.

Pokud si myslíte podle zmíněné logiky, musí být každá země na světě schopna vyrobit každý produkt, aby se cítila bezpečně? Dokonce i země jako Čína, která má nejkompletnější průmyslový řetězec na světě, musí stále spolupracovat s ostatními zeměmi v oblasti dodávek energie a dovozu náhradních dílů.

Někteří lidé zase říkají, že cílem „přerušení vztahů nebo spolupráce s Čínou" je zvýšit domácí zaměstnanost v jejich zemích. Faktem však je, že za posledních 40 let dosáhly zahraniční podniky v Číně obrovské zisky, které pak investovaly do rozvoje vyspělejších průmyslových odvětví ve své zemi, což také vytvořilo mnoho nových pracovních míst pro tuto zemi. Čím dál tím více velkých čínských společností současně investující do zahraničí a také vytvářejí tam nové místní pracovní příležitosti. Nemluvě o tom, že zahraniční spotřebitelé si užívají různé výrobky vyrobené v Číně, které jsou kvalitní a cenově dostupné. To je „magická síla" globalizace. Proč někteří lidé rádi vše posuzují jen z jedné stránky věci? Globalizace zjevně oběma stranám prospěje, ale někteří lidé stále tvrdí, že jsou „oběťmi".

Jediným důvodem je to, že zmínění lidé mají své vlastní sobecké motivy. Chtějí využít frustrace způsobené dnešními obtížemi nebo paniky způsobené současnou krizí a najít Čínu a globalizaci jako obětní beránky, aby odvrátili pozornost veřejnosti od chyb své vlády a vyhráli politickou moc. Velká krize způsobená pandemií nového koronaviru vyžaduje od zemí celého světa hluboké přemyšlení o tom, jak globalizaci zlepšit, aby se stala spravedlivější a prospívala více lidem. Svět potřebuje nové myšlenky a vůdce s globální vizí, ale nepotřebuje politiky, kteří podněcovali k přerušení vztahů s Čínou. Antiglobalizace jen přivede lidi zpět na jejich izolovaný ostrov.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1985 sec,0.0434 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,513kB