Sobota 27 červen 2020
Představte si, že by Havel dostal 13 let jako političtí vězni v Katalánsku (Evropská unie)   
Pridal tk Sobota 27 červen 2020 - 19:24:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Měli bychom si nastavit zrcadlo?

Václav Havel byl chudinka, který úpěl v kriminálu. Prý. To tvrdí politici typu senátora Vystrčila, Fischera či členové "statečné demokratické opozice".

Po oficiálních ceremoniích, návštěvě Lán, procházce po Karlově mostě a jednání s Husákem i generálním tajemníkem ÚV KSČ Milošem Jakešem usedl francouzský prezident ke společnému stolu také se signatáři Charty 77. K snídani s Mitterrandem došlo 9. prosince 1988. Za údajné totality.

Tak strašně trpěl Václav Havel.

A pak mu vrátili Lucernu. Přestal trpět. Vrátili mu Ateliéry Barrandov. Už netrpěl. Zemřel šťasten.

Pláčeme nad Miladou Horákovou. Byla to justiční vražda. Šla proti svému národu, lid zvolil komunisty do vedení a ona to odmítla. Všichni lidé, co chtěli socialismus, byli prý zmanipulováni. Jedině Milada Horáková prozřela, když odmítla myšlenku lidu a bojovala za práva Bakalů a Krejčířů. Tím naplňovala odkaz lidu. Vlastně pardon, tenkrát Bakalové a Krejčířové nebyli, to byl jejich ekvivalent. Pouze spolupracovala se západem a byla na to hrdá. Pochodovala za ženské hnutí - dnešní gender. Chtěla svrhnout zvolenou komunistickou vládu a připravovala to s lidmi v exilu (Zenkl a další) Nikdo neříká, že vláda dobrá. Ale byla zvolena. Lid to chtěl. Horáková nechtěla. Důkazem, co chtěl lid jsou filmy. Anděl na horách, Hej rup a další. Je snadné dohledat. Každý, kdo chce, může. Než se zakážou. Dnes je možné vše. Opět.

Milada Horáková. Nezlomila se. Prý hájila svobodu západu.

‎Psal se rok 1950 - 27. června‎ ‎

Střih - USA

Ethel Rosenbergová - manželka, jejíž muž pracoval pro východní státy. Údajně byl agent. Oba dva trest smrti. I když nic neudělala narozdíl od Milady Horákové, a byla naprosto nevinná, Julius Rosenberg byl přiveden k elektrickému křeslu a ve 20.08 hodin konstatoval lékař smrt. Ethel Rosenbergová zemřela deset minut po svém manželovi. Psal se rok 1953, 19. června. I Ethel Rosenbergová se nezlomila. To nebyla justiční vražda. To byla přímo vražda státu USA: byla naprosto nevinná.

Proti procesu a odsouzení k smrti podporovaném americkou vládou protestovalli nositelé Nobelovy ceny vědci Albert Einstein či Harold Urey, mimo jiné i Pablo Picasso či černošská mezinárodní Longshoremenova asociace a žádali zastavení procesu. Vražda byla dokonána.

To se ale na zdi nepromítá. O tom se skoro nemluví. Vidíme zločiny druhých, naše ne.

Svobodně vyhlášené referendum - Katalánsko

Evropská unie - rok 2019


Ke 13 letům byl odsouzen bývalý vicepremiér regionální vlády Oriol Junqueras, jemuž ale hrozilo až 25 let.

12 let vězení dostali katalánští exministři Raül Romeva, Jordi Turull a Dolors Bassaová, kteří spolu s Junquerasem byli odsouzeni i za údajné zneužití veřejných fondů na uspořádání referenda, které chtěl katalánský lid.

Bývalá předsedkyně katalánského parlamentu Carme Forcadellová dostala 11 let a šest měsíců vězení. Odsouzena byla mimo jiné za to, že v roce 2017 postoupila k projednání v katalánském parlamentu několik zákonů souvisejících s referendem o nezávislosti.

Exministři Joaquim Forn a Josep Rull dostali 10 let a šest měsíců vězení.

Aktivisté Jordi Sánchez a Jordi Cuixart dostali 9 let vězení.

Odsouzení prý dostali mírnější tresty, než požadovala prokuratura, fascinovaně píše světový tisk.

Tomu se říká demokracie a svoboda západních států. Teda, jsme to tak povinni nazývat. Tvrdí to Česká televize, tvrdí to politikové z Bruselu. Kdo to neříká, je dezinformátor.

A Václav Havel se sešel s Mitterrandem, měl fešácké vězení, vrátili mu Lucernu a Barrandov - terasy. Prostě úpěl pod tvrdým, totalitním, komunistickým režimem.

Co se tím výše chce říct? Nic, pouze že nic není černobílé, zatímco propaganda tvrdí, že ano a děti se to tak ve školách učí. Pak příjde jiný režim a zase se bude učit opačně. Ale skutečnost je jiná, někde uprostřed a základem je boj o peníze a politickou moc. Demokracie neexistuje, stejně tak jako neexistuje svoboda. Je to jenom hra na demokracii a svobodu a pouze se tím manipuluje lid.

Ale slovo "pokrytci" má přesně definovaný význam. Odvoďte si sami, jaký a kdo to je...


Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3359-predstavte-si-ze-by-havel-dostal-13-let-jako-politicti-vezni-v-katalansku-evropska-unie

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBill Gates plánuje vypouštět v USA geneticky modifikované komáry. Chce tak prý snížit jejich počet. Příprava na depopulaci planety?   
Pridal tk Sobota 27 červen 2020 - 07:08:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Koronavirus “přikryl” řadu podivných procesů. Například firma Oxitech, kterou financuje Bill Gates, plánuje vypuštění milionů geneticky modifikovaných komárů na Floridě a v Texasu. Jedná se prý o samečky komárů, kteří jsou neplodní a tak prý dojde k zničení populace komárů. V březnu tohoto roku odpovědná vládní agentura na ochranu životního prostředí (Environmental Protection Agency) zrušila z neznámých důvodů většinu omezení pro firmy, kterých se podobná opatření týkají. Dříve totiž podobné experimenty nebyly možné. Jistě podivná náhoda. Předtím se totiž místní americké obyvatelstvo proti podobnému experimentu masivně bouřilo. Kdo by chtěl být pokusným králíkem pro nějaké perverzní experimenty, že?

Bill Gates dále pracuje společně s armádou na projektu vakcinace prostřednictvím komárů. Americká armáda již dokonce na tomto poli provádí výzkumy. Jelikož je známo, že Bill. Gates plánuje očkovat celou planetu a současně snížit počet obyvatel. To vyvolává velmi vážné otázky, zda oba projekty nejsou náhodou propojené?

Stále více ukazuje, že koronavirová pandemie sloužila jako zástěrka k provedení mnoha operací, které by za normálních okolností obyvatelstvo odmítlo. Takhle byli vyděšení lidé zavřeni doma a kolem nich se B. Gatesové a jim podobní zatím činili ve svém neblahém díle.

Miki Donák, Texas, USA
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLektorka Cambridge univerzity vyzvala ke “zrušení bělochů”, podle univerzity je to v pořádku a dokonce jí povýšila na profesorku   
Pridal tk Sobota 27 červen 2020 - 06:52:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Lektorka slavné Cambridge university v Anglii Priyamvada Gopal na svém Twitteru napsala, že White Lives Don’t Matter (životy bělochů nejsou důležité) a následně přidala ještě “abolish whiteness” (zrušte bělošství/bělochy).

Na sociálních sítích se strhla bouře a mnozí požadovali odvolání této otevřeně proti bělošské rasistky. jenže podle univerzity je vše v pořádku a jedná se prý o svobodu slova!!!

Škoda, že podobně se univerzita nechová, pokud pokud běloši kritizují menšiny. To pak jde vždy o případ rasismu a dotyčný okamžitě končí.

Neomarxistické diktary “liberálních demokracií” tak otevřeně prosazují proti bělošský rasismus. Podobné je to i u nás. Pokud si někdo dovolí kritizovat vyvolené menšiny LGBT++P, Židy apod, okamžitě dojde k trestnímu stíhání. Vyprávět by o tom mohl třeba předseda Národní demokracie A. Bartoš. Naopak je to ale vždy svoboda slova. Pokud starosta ODS Novotný (sám se chlubí svým židovským původem) uráží etnické Čechy, Rusy apod, jedná se pochopitelně o svobodu slova.

Češi se stali z hlediska platného “práva” druhořadými občany ve své zemi. Jen by měl zajímalo, zda těm vše ničícím neomarxistickým parazitům dochází, že oni Češi je také živí.

František J, Florida, USA
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZničí se bílí lidé sami?   
Pridal tk Sobota 27 červen 2020 - 06:48:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Listopadové prezidentské volby jsou racializovány ze strany demokratů, médií, bílých liberálních elit a protestů po úmrtí George Floyda. Racializace dělá z těchto voleb rozhodující moment.

Demokraté, média a bílé liberální elity přenesly zodpovědnost za nepokoje a rabování v mnoha městech, které mají na svědomí černí, na bílé Američany a obvinili je z rasismu. Přestože je jasně prokázáno, že Floyd zemřel na smrtelnou dávku opiátu, na němž byl těžce závislý, jeho smrt je falešně přičítána uškrcení bílým policistou. Tisíce firem a obchodů v mnoha městech byly poškozeny, vyrabovány nebo zničeny. Došlo ke zranění či zabití lidí a zničení veřejných pomníků bílých mužů, včetně soch George Washingtona a Ulyssese S. Granta.

Bílé liberální elity se omlouvají černým za bílý rasismus a akceptují nepokoje a rabování jako pochopitelnou reakci na údajnou vraždu Floyda. Bílé elity nechápou, že to, co právě probíhá, není požadavek na inkluzivitu, ale na vymýcení západní civilizace.

Příručka organizace Antifa to ozřejmuje jasně: „Bílí, obzvláště bílí cis muži, se ukázali být největším zlem, jaké kdy lidstvo poznalo... Aby byla vytvořena kultura tolerance,“ bílá moc musí být svržena. Způsob, jak toho dosáhnout, je naplnit zemi přistěhovalci, kteří nejsou bílí, a omezit růst bílé populace. „Je dobře známo, že běloši v Americe nemají tolik potomků, jako jejich protějšky. Je důležité, aby byly v drtivé většině zpřístupněny potraty, a to na vyžádání a bez omluvy, v převážně v bílých komunitách. Musíme snížit překážku, která by bránila v přístupu k antikoncepci, a využít média k tomu, aby obraz bezdětných bílých lidí schvalovala jako něco, co je sexy, moderní a skvělé.“ Až se bílí stanou 30% menšinou v populaci, lze je zničit.

Tento manuál, který volně koloval na Instagramu, objevil jeden můj známý. Udělal screenshoty, ale neudělal to moc dobře. Je možné, že tato příručka je podvrh, ale vypadá to, že ji publikovala Antifa. Ať už je to podvrh, nebo ne, manuál ukazuje skutečnou agendu a obsahuje popření, která jsou běžná pro Antifu, jako je např. výzva k eliminaci „všech forem nenávistné řeči“, zatímco zatracují bílé, a nazývají je „rasisty, homofoby a misogyny“. Zde je odkaz: https://documentcloud.adobe.com/...

Útoky na bílé nejsou omezovány na cis bílé muže. Jde o celkový útok na všechno - od produktů přes klasickou hudbu až po anglický jazyk. Veškerý účel, historie a kultura bělošství je údajně potlačováním lidí barevné pleti.

Když jsem bydlel ve francouzské čtvrti v New Orleans, chodíval jsem do Koncertního sálu Preservation Hall, který byl poblíž, kde jsem usedl na dřevěnou lavici na špinavé podlaze a s radostí jsem poslouchal černošské hudebníky, hrající jazz. Nikdy by mě nenapadlo, že černošský jazz postrádá „etnickou rozmanitost“, a z toho důvodu je rasistický. Avšak klasická hudba je výsledkem tvorby bílých lidí, a proto je rasistická. Ačkoli americkou populaci tvoří 60% bílých obyvatel a černých je pouze 13% - navzdory snahám, aby tomu bylo naopak - je to právě bělošská klasická hudba, nikoli černošský rap, o níž se tvrdí, že je nevhodná pro etnickou rozmanitost americké populace. Deník New York Times dává koncertům vážné hudby za vinu, že jsou příliš etnicky homogenní a tudíž maskují „rasistický problém“. Není pochyb o tom, že cílem agendy deníku New York Times je odradit bělošské liberální nadace od toho, aby pomáhaly klasickým orchestrům s jejich rozpočtem.

Černí dominují basketbalu, stejně jako běloši a Asiaté dominují klasické hudbě, a přesto nepožadujeme žádnou rasovou rovnováhu v basketbale, ani nekritizujeme basketbal, že by byl „příliš etnicky homogenní“. Pokud bychom to udělali, zbylo by tam málo černých hráčů.

Rasové útoky na klasickou hudbu jsou dnes běžným jevem. V tomto článku zde se o klasické hudbě tvrdí, že je „rasistický trýznitel“. Autor, očividně neúspěšný černošský skladatel, píše, že „klasická hudba je ve své podstatě rasistická“, a že „západní klasická hudba není o kultuře, ale o bělošství.“

Takže černošská hudba je o černošství? Všimněte si, že za rasistické se považují pouze úspěchy bílých.

To nebylo rasistické, když si černošský král v království Dahomey vytvořil obchod s černými otroky, ale rasistické bylo to, že si evropští kolonisté kupovali jeho otroky.

To není považováno za rasismus, když obyvatelé černé pleti rabují a zapalují obchody bílých, ale je rasistické, když se běloši snaží bránit svůj majetek.

Černí mohou používat jazyk Ebonics, ale je rasistické, když bílí používají angličtinu.

Když bílí lidé brání sami sebe a úspěchy západní civilizace, jsou obviněni z rasismu a propustí je z práce. Černí se s tímto problémem nesetkají, protože bělochům není dovoleno je kritizovat. Kritika lidí černé pleti je považována za nenávistnou řeč, jde o spáchání zločinu z nenávisti, stejně jako kritika Izraele za to, jak zachází s Palestinci, je důkazem, že jste antisemita.

Prezident Joe Biden může být zvolen pouze díky většině hlasů bílých. Pokud si běloši zvolí Joe Bidena, bude to akt sebezničení. Biden totiž slíbil, že bude ignorovat Druhý dodatek Ústavy, a že odzbrojí obyvatelstvo. Samozřejmě, že odzbrojeni budou pouze bílí obyvatelé, dodržující zákony. Až budou odzbrojeni, dojde v bělošských čtvrtích k dalšímu rabování a zapalování budov.

Po celá desetiletí bylo cílem vzdělávání zničit sebevědomí bělochů a posílit vztek černých. Bylo to úspěšné. Bílí lidé budou nyní muset bojovat za své životy, jinak budou zničeni.

Pro bílé obyvatelstvo bude obtížné se bránit, protože nemají lídry. Demokraté se připojili k rabujícím, avšak republikáni neudělali nic pro obranu majetku a obnovení veřejného pořádku. Trump je izolován ve své vlastním vládním establishmentu, obklopen nepřáteli, kteří nebudou uskutečňovat agendu, kvůli které byl Trump zvolen. Tucker Carlson jasně ukazuje, že republikáni jsou hloupí, vyčerpaní a slabí. Ale Trump by se vůbec nepáral s Druhým dodatkem. Být ozbrojen je tou nejlepší nadějí, kterou bílí lidé ještě mají.

Bílí lidé jsou intelektuálně odzbrojeni a jsou vydáni na milost zlomové teorii ras, která v nich vyvolává stud a pocit viny. Korporace řídí své bílé zaměstnance prostřednictvím seminářů o přijetí nevědomých rasových předsudků, aby jim nedělalo problém snížit se před černými. Pro lidi, školené v tom, aby si přiznali vinu, je obtížné bránit sebe a své bližní. Výsledkem je, že bělošská většina, pozbývající sebevědomí, je poddajná vůči černošskému násilí.

Paul Craig Roberts

Will White People Self-Destruct? vyšel 23.6.2020 na paulcraigroberts.org. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/06/8356-znici-se-bili-lide-sami.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCancel Culture   
Pridal tk Sobota 27 červen 2020 - 06:32:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Cancel Culture: Masová hysterie bílých celebrit, které ruší své firmy, podnikání, webové platformy a sociální profily kvůli svým údajně nenávistným výrokům v daleké minulosti, zaplavuje jako mor celou americkou a západní společnost! Aspirantka profesury indického původu z Cambridge prohlásila, že na bílých životech nezáleží, ale škola se jí zastala z titulu svobody slova a dokonce ji povýšila rovnou do profesorského stavu! Před rokem ale škola svobodu slova nechránila a ukončila spolupráci s profesorem, který měl nepohodlný názor na zpolitizovaný genderismus a globální klimatickou hysterii!

Na internetu a v médiích se začal objevovat nový anglický výraz “Cancel Culture” a jeho projevy a důsledky jsou nejen zjevné, ale doslova alarmující. Mnoho lidí se naivně ptá, proč píšeme stále o negativních věcech a informacích, proč nepíšeme o něčem pěkném. Přiznám se, že takovéto dotazy mně opravdu velice znepokojují, protože jsou projevem finální fáze provařenosti žáby v hrnci, poslední terminální stav. Existuje k tomu velmi otřesný příklad, kterým začnu tento článek.

Redakce v malém městě píše o kriminalitě, která je na velkém vzestupu. Každý den přibývá více a více článků o loupežích a vraždách, protože policie nestíhá. V první fázi lidé hltají novinové články a chtějí se dozvědět více a více podrobností. Postupně ale první fáze přechází do fáze druhé, do zahlcenosti a ztráty pozornosti.

Článků o vraždách a loupežích je už tolik, že lidé čtou informace a články o nových a nových hrůzách pouze letmo, přečtou si nadpis a více se už tím nezabývají. Tato fáze přechází postupně do fáze číslo 3, kterou lze nazvat jako fází vytěsnění, tzn. kognitivní disonance, kdy lidé tyto články o vraždách a loupežích už automaticky přeskakují, protože jim čtení těch článků nedělá dobře.

Poslední 4. fází je terminální a vysoce nebezpečný stav (z hlediska sociální bezpečnosti) tzv. pozitivistické disonance, kdy lidé začnou chodit na vrátnici redakce s bizarní prosbou, aby noviny a redaktoři začali už psát o něčem pěkném a pozitivním. Pozitivistická disonance je pokročilejším stupněm kognitivní disonance, kdy člověku už nestačí nepříjemnou realitu vytěsnit z vědomí, ale musí ji něčím pozitivním překrýt. Z hlediska koncepce sociální bezpečnosti jde o terminální stav rozpadu a rozvratu sociální bezpečnosti ve společnosti. To jenom na okraj pro vysvětlení, o čem si dnes v článku povíme.

Proces “Cancel Culture” je bizarním úkazem autogenocidy bílé rasy

Bílá civilizace právě zaniká a proces se mohutně urychluje. Právě nastupuje nový fenomén nazvaný Cancel Culture, což by se dalo přeložit jako “Kultura rušení” ve smyslu rušení vlastní kariéry, vlastního podnikání, vlastního businessu, vlastních YouTube kanálů a sociálních profilů s miliony odběratelů, likvidování vlastních prodejů velkých korporací a firem, které ruší prodeje úspěšného zboží a značek, protože zboží nebo značka někoho genderově či rasově popuzuje. Posledním příkladem je společnosti SONY, která spáchala rituální sebevraždu vydáním konzolové hry na Playstation 4 s názvem The Last of Us II, kde firma SONY zničila a zlikvidovala dobrovolně svoji vlastní herní značku.

Ze zmíněné hry udělala transgenderovou LGBT pro-choice propagandistickou polévku, která je tak odporným gulášem, že uživatelské recenze na serveru Metacritic u této hry byly pro jistotu zrušeny (anglicky “canceled”) a zůstaly pouze recenze internetových herních magazínů a serverů, které jsou za recenze společností SONY samozřejmě zaplaceny, resp. sponzorovány.

Metacritic nakonec uživatelské recenze znovu povolil a zobrazil, sami si je ale přečtěte, ať máte z první ruky zážitky svědků z první ruky. V zábavním průmyslu je Cancel Culture v podstatě nejdál, protože totéž před skoro rokem provedla společnost Bethesda s další kultovní herní značkou Wolfenstein, když vydala propagandistickou pro-choice LGBT hru Wolfenstein: Youngblood, čímž firma opět zrujnovala svoji značku a zrušila (canceled) její předchozí obsahovou náplň.

Bílé celebrity ruší své úspěšné firmy, kariéry, kanály a omlouvají se barevným menšinám za svůj rasismus s doby před mnoha a mnoha lety

Před několika hodinami youtuberka Jenna Marbles s více jak 20 miliony odběratelů zrušila svůj kanál, když se předtím omluvila veřejnosti, že si před mnoha lety v jednom z videí namalovala tvář načerno jako černoška a dělala si vtipy a srandu z raperky Nicki Minaj. Marbles byla před několika dny obviněna z rasismu, aby se prý k tomu vyjádřila. A opravdu se vyjádřila, omluvila se a oznámila, že na YouTube zruší (cancel) svůj kanál s více jak 20 miliony odběratelů. Nemluvíme zde teď o kvalitě pořadů na YouTube, ale mluvíme zde o situaci, kdy královsky na reklamě vydělávající YouTuberka zařízne dobrovolně svůj business kvůli omluvě za údajný rasismus na YouTube před nějakými 8 lety.

Pokud si myslíte, že se jedná o nějaké akty dobré vůle, tak vás vyvedu z omylu. Je to projev degenerace. Protože zdaleka nejde jenom o YouTubery. Týká se to jak velkých firem, tak i jednotlivých šéfů korporací a organizací, kteří rezignují ze svých funkcí kvůli tomu, že mají pocit, že to tak je správné, protože jsou bílí a něčím se provinili proti černým, hnědým, žlutým, prostě barevným spoluobčanům.

Počátkem června jsme přinesli článek a video o řediteli společnosti Reddit, který oznámil, že rezignuje na svoji funkci a vyzval, aby jeho místa ve vedení společnosti převzal černoch. To byla další ukázka “Cancel Culture” člověka, který zrušil a zlikvidoval svoji kariéru kvůli pocitu, že jeho bílá rasa někoho poškozuje, někomu je nadřazena a je to tak špatně. Tyto procesy nejsou vynucené, jsou totiž již plně kognitivní, tedy vycházející z vědomí člověka, který je považuje za správné. Kognitivní likvidace vlastní rasy je konečným důsledkem autogenocidy bílé rasy.

Aspirantka na univerzitě Cambridge dostala profesuru za rasistický výrok proti bílé rase! To opravdu nevymyslíš!

Ta předpona “auto” je tam klíčová, je to totiž samogenocida, kdy bílá rasa likviduje a v rámci Cancel Culture ruší všechny dosažené výsledky a úspěchy bílé rasy, bílých ředitelů firem, bílých YouTuberů, bílých firem zábavního průmyslu, nikdo z bílé rasy totiž tyto genderizované procesy neakceptuje, všem jsou tyto procesy odporné, s výjimkou radikálních neoliberálů, jenže není důležité, co si myslí většina ve společnosti, v post-faktickém světě rozhoduje pouze to, jaký názor má televize, mainstremové médium, globální korporace nebo globální sociální síť, to znamená autorita.

A potom se nemůžete divit, k čemu došlo na univerzitě Cambridge ve Velké Británii. Aspirantka profesury Priyamvada Gopal indického původu včera uveřejnila na Twitteru výrok, že na bílé rase nezáleží. Okamžitě se ozval řev a obvinění z rasismu, bílí studenti se cítili poškození. Jenže, škola se aspirantky zastala a uvedla, že má právo na svobodný názor na akademické půdě. A to není všechno. Společnost Twitter nejprve Gopalové zabanovala účet, ale potom jej obnovila, že je všechno v pořádku a univerzita v Cambridge ocenila Gopalovou tím, že ji narychlo uvedla do plného profesorského stavu, takže již není aspirantkou, ale plnou profesorkou na Cambridge. Zároveň uvedla, že jí chodí nenávistné emaily, ale policie v Cambridge zjišťuje jejich původce.

Indické profesorky se Cambridge zastala, ale doktora kritizujícího klimatický alarmismus a genderismus vloni vyhodila

A to není všechno. Cambridge totiž vloni ukončila členství Dr. Jordanu Petersenovi, který se znelíbil několika sluníčkovým studentům na univerzitě svými názory kritizujícími genderismus, tedy prosazování politických tlaků a procesů na bázi pohlaví a rovněž kritizoval klimatický alarmismus. V tomto případě se Cambridge svobody slova Dr. Petersona nezastala a vyhodila ho. Takže, jak vidíte, dvojí metr. A teď mi řekněte: Když se hroutí naše civilizace a čelíme masakru, genocidě naší rasy a kultury, kdo by chtěl psát o hezkých a pěkných věcech?

Kdo z vás je už ve 4. fázi pozitivistické disonance? Válka proti tradiční, bílé a křesťanské rodině je v plném proudu. Právě nás vraždí naši vlastní, naše univerzity, kdysi etalony vzdělání civilizace, etalony nejchytřejších hlav na této planetě. Genocida bílého muže, jeho ženy, jejích dítěte, jejich kultury, jejich státu, jejich bezpečnosti a jejich práv je právě v plném proudu.

Záznam pořadu


-VK- Šéfredaktor AE News Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNejúčinnější zbraní proti dezinformaci je zase dezinformace*   
Pridal tk Sobota 27 červen 2020 - 06:15:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
„Evropská komise chce tvrdě bojovat proti dezinformacím,“ zní úvod úvodní věty reportáže České televize. Konkrétně jde tentokrát o dezinformace koronavirové a jako všechny správné dezinformace prý pocházejí hlavně z Ruska, protože Putinovi se nelíbí, jak Evropská unie vzkvétá. Boj s dezinformacemi je ve dvacátých letech jednadvacátého století ve „sjednocené“ Evropě asi nejoblíbenější činností. Stejně jako například ve století patnáctém v Evropě katolické, nebo ve století dvacátém v Evropě sovětizované.

Vnější i vnitřní nepřítel a jejich lži. Žádný režim založený na potlačování svobody se bez nich nikdy neobešel. Nepřítel a jeho lži totiž můžou za všechno a slouží jako umělá mlha, kterou se zakrývá fakt, že se režim hroutí vlastní vahou, protože sám stojí na lži. Mnoho se tedy nezměnilo, ale faktem je, že nynější šiřitelé lží jsou na tom podstatně lépe, než jejich předchůdci. Váš názor na nějaký společenský jev či událost jehož významným identifikátorem je, že neladí s názory vyžadovanými, je sice dezinformací a je tedy třeba ho potírat, ale alespoň vás za něj soudobá inkvizice nebo lidové soudy neupálí na hranici nebo nezavřou do gulagu. Zatím.

Fyzické upálení nebo zavření za ostnatý drát za vyjádření názoru vám dnes sice opravdu v kvetoucí zahradě míru, prosperity a svobody Evropské unie ještě nehrozí, ale upálení symbolické a koncentrák pomyslný už ano.

V mnoha jejích zemích, především v těch západních, které tradičně stojí v čele společenského pokroku, vás jiné názory než ty schválené až příliš snadno přivedou, oblečeného do směšného hábitu a vysoké čepice pomalované čerty, na symbolickou hranici, nebo v pruhovaném pyžamu s číslem do pomyslného gulagu pro společenské vyděděnce.

Protože touha některých lidí po svobodě je věčná, stejně jako touha jiných lidí jim svobodu brát. Zpravidla ve jménu něčeho údajně posvátného, něčeho, na co mají prý patent jen oni – Boha, ideálu, ideologie nebo, a to je dnešní příklad, „pravdy“ . Kdyby to nebylo pokaždé k pláči, bylo to opravdu velice zábavné.

Zachvátí-li tě, zahyneš!

Reportáž mě skutečně zaujala. Ta stejná bojovná rétorika, ty stejné fráze, to fanatické přesvědčení, člověku se v hlavě hned začnou promítat vzpomínky na podobně laděné protektorátní nacistické žurnály o hrozbě sovětského komunismu – Zachvátí-li tě, zahyneš! – nebo ty poúnorové komunistické o číhajícím americkém imperialismu, sionismu a kapitalismu.

Jen se tolik nepoužíval termín dezinformace. Internet neexistoval. Vrcholem sdělovací techniky bylo rádio a dezinformátoři byli zpravidla odkázáni jen na cyklostyl. Moskva se nesnažila rozvrátit tehdejší již krásně Německem sjednocenou Evropu hybridně oklikou přes fejsbuček, ale natvrdo a přímo prostřednictvím té třicet čtyřek. S vydatnou pomocí Západu se jí to tehdy do značné míry podařilo.

A sovětizované Československo, které prezident Beneš – to je ten, co se podle zákona „zasloužil o stát“ a má sochu na Loretánském náměstí, na kterou nikdo nikdy nic nestříká – předložil Stalinovi na stříbrném podnosu, pak zase ostopéro „tvrdě bojovalo“ s „dezinformacemi“ západních kapitalistů.

Jednou to byly agenti chodci americké CIC, co vraždili hrdinné pohraničníky, podruhé nám sem Washington z letadel vysypal amerického brouka, potřetí se odhalovala sionistická spiklenecká protistátní centra, počtvrté se elektronicky rušilo vysílání podvratných a štvavých – čti dezinformačních – zahraničních vysílaček, popáté…Tvrdé potírání všemožného už tady bylo mnohokrát, vždycky to vedlo k nesvobodě a prokletím nás starších je, že si to buď pamatujeme nebo jsme si o tom něco přečetli.

Fact Check

Po krátkém všeobecném úvodu do problematiky nyní následuje factchecková analýza reportáže, ve které měla, vzhledem k tématu, hlavní slovo nejostřejší antidezinformační pastelka z penálu bruselské inkvizice, soudružka Věra Jourová. Vzorem je mi hodnotící systém demagogů z Demagogu.cz, nových a konečně domácích inkvizitorů a politických komisařů českého fejsbuku.

V době koronavirové krize prý Evropu podle statistik zaplavilo sedm milionů lží a nepravd původem z Ruska a Číny. Možná ano, možná ne, musíme se spolehnout pouze na toto tvrzení. ČT žádná fakta nezveřejnila a nezveřejnila ani zdroj svých informací, což jinak pokaždé všichni „šiřitelé informací“ vydatně hejtují a označují za jeden z rozpoznávacích znaků dezinformace. Neověřitelné. Zavádějící.

V úvodním vystoupení Jourová nepřímo prohlašuje, že jednou ze zásadních evropských hodnot je pravda. Dále říká, že „na pravdě záleží a že fakta patří všem.“ Nevím, jak vy, ale já jsem od roku 2004 získal silný dojem, že jednou ze zásadních evropských hodnot není pravda, ale lež. Mimochodem, v tomto kontextu získává pojmenování jedné z bruselských agitačních úderek „Evropské hodnoty“ konečně nějaký smysl. S tím, že na pravdě záleží a že fakta patří všem naopak souhlasím. Škoda jen, že se těmito krásnými zásadami nikdo v Bruselu neřídí. Zavádějící.

Dále tam zazní informace, že se „objevují cílené snahy o zpochybnění schopnosti Evropy řešit krizi nebo je záměrně zpochybňováno očkování.“ Můj názor ve shodě s dlouhou řadou myslitelů počínaje Platonem a Sokratem je, že zpochybňovat cokoliv je ve svobodné společnosti nezpochybnitelným právem a že toto právo je jedním z pilířů na kterém vyrostla a stojí západní civilizace. Kromě toho je schopnost Evropy efektivně řešit krize skutečně takřka nulová a její „řešení“ pokaždé jen zadělá na další a ještě větší krizi. Pravda.

Evropská komise „chce tvrdě tlačit na sociální sítě, aby nepravdivé informace potíraly.“ Ano, tvrdost, nekompromisnost a hlavně nemilosrdnost jsou vedle propagandy v boji s třídním nepřítelem dalšími klíčovými zbraněmi, to často opakoval už soudruh Lenin. Potírám informace, tedy jsem. Pravda.

Ovšem je „velice obtížné bojovat se lží,“ zaznělo. „Je velice těžké ji vyvracet v momentu, kdy dnes ten, kdo ji vyrobí, tak ji okamžitě rozprskne do milionu domácností.“ Tak tohle klidně slovo od slova podepíšu. Když „proevropská“ média jako třeba ČT nebo Respekt vyrobí lež a okamžitě ji rozprsknou do milionu domácností, tak se s tím skutečně bojuje velice těžce. Pravda.

„Kromě samotného potírání lží je přitom podle Komise potřeba pracovat také s informační gramotností veřejnosti,“ padlo v reportáži dále. Víte, bruselští soudruzi, problém je v tom, že moje touha potírat lež je nulová a i historická zkušenost nám říká, že to není dobrý nápad. Vždycky, když chtěl někdo potírat lež, vždycky to dříve nebo později začal dělat pomocí lží. Lež má svoje místo vedle pravdy a já doporučuji nechat na lidech, aby si to přebrali sami. A k tomu nepotřebují informační gramotnost, ale schopnost kriticky myslet. A ta se získává, kromě vrozených předpokladů, které navzdory představám těch nových bolševiků nebývají rozhodně stejné, pouze vzděláním. Vzděláním nezatíženým balastem ideologie, podotýkám. Takže, Houstone, máme asi fakt velký problém. Jen úplně jiný, než si myslí Brusel a Jourová. Zavádějící blábol.

A na samém závěru té agitky jak ze Skřivánků na niti zazněla informace o rostoucím nebezpečí radikalizace. Asi hlavně ztroskotanců a zaprodanců, hádám. „Evropská policejní služba Europol v nové zprávě varovala před radikalizací jednotlivců, a to v důsledku přísných epidemiologických opatření. Nebezpečí teroristických útoků tak podle úřadu roste.“ Ano, přísná epidemiologická opatření kvůli „mediálně nejvýznamnější a nejdražší chřipce v dějinách,“ a to především opatření zvané roušková buzerace, skutečně mohou vést k radikalizaci. Protože když prostě utáhnete šrouby tak, že skoro strhnete závit, děláte si z lidí kozy už příliš okatě nebo začnete u koryta už moc nahlas mlaskat, lidi se prostě zpravidla naserou. A dají vám to nějak pocítit. Demonstrací, defenestrací, vzpourou, revolucí. Nebo alespoň čtením dezinformačních webů.

Případně prostě demonstrativně přestanou ty roušky jako symbol zbytečné buzerace nosit. S terorismem bych to asi úplně nespojoval. Terorismus vyrůstá z úplně jiných kořenů a největším evropským problémem s tím spojeným není radikalizace lidí kvůli koronabuzeraci, ale fakt, že se o nich tady, jako o spoustě jiných věcí, nesmí mluvit nahlas.

Neověřitelné. Zavádějící.

* „Nejúčinnější zbraní proti tanku je zase tank.“ Heinz Guderian

Lu Lina
NonServiam


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPutin a Macron spolu hovořili poprvé prostřednictvím videokonference   
Pridal tk Sobota 27 červen 2020 - 06:10:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský prezident Vladimir Putin jednal vůbec poprvé se svým francouzským protějškem Emmanuelem Macronem přes internet prostřednictvím videokonference. Tématem byla kromě jiného i přehlídka vítězství.

Za zmínku stojí, že během celého rozhovoru si oba lídři tykali. Putin připomněl, že 24. června se uskutečnila přehlídka vítězství ve Velké vlastenecké válce, která musela být odložena z 9. května kvůli pandemii koronaviru.

„Je to naše společné vítězství. Nikdy v Rusku nezapomeneme na ty Francouze, kteří společně s našimi vojáky bojovali na východní frontě. Jedná se o Normandii – Němen a i v jiných jednotkách u nás Francouzi bojovali. Tisíce sovětských občanů bojovalo v řadách francouzského hnutí odporu na území samotné Francie. A to je samozřejmě naše společné dědictví – vítězství nad nacismem,“ sdělil Putin.

Konstatoval, že staré problémy, se kterými je potřeba bojovat, se nikam nepoděly. Jedná se o terorismus, nekontrolovatelnou migraci, změnu klimatu a různé pandemie. Ruský lídr navrhl, aby se projednala právě tato témata, stejně jako situace na Ukrajině, na Balkáně, v Sýrii a v Libyi.

Pozvánka do Moskvy

Kromě toho připomněl, že v tento den byla před 75 lety podepsána Charta OSN. Podle slov ruského prezidenta by to mělo připomenout aktuálnost spojení sil v boji proti společným problémům. Kromě toho pozval Putin francouzského prezidenta, aby přijel na návštěvu do Moskvy.

Francouzský prezident poznamenal, že videokonference šetří čas, který vzniká během letů, ale „není to tak příjemné jako osobní setkání“. Vyjádřil podporu ruskému lidu, který byl zasažen celosvětovou pandemií koronaviru, kvůli které také nemohl přijet do Moskvy 9. května.

„Jak jsi připomněl, tato konverzace probíhá během velmi důležitého okamžiku, kdy se konaly oslavy vítězství nad nacismem. Chtěl jsem se i osobně zúčastnit těchto oslav. Jak jsem ti už napsal a ještě jednou ti chci říci, že Francie vzdává hold obětem, které sovětský lid přinesl během druhé světové války, jedná se o 27 milionů obětí mezi vojáky a civilisty. A také chceme vzdát hold památce lidem východní Evropy, kteří v této těžké době trpěli,“ řekl Macron.

Připomněl význam zachování a ochrany historické paměti a vyzval, aby se nezapomínalo na rány minulosti. Podle slov Macrona přetrvávající krize ukazuje, že je důležité vytvořit jednotný evropský prostor od Lisabonu po Vladivostok.

Pokračování spolupráce

Francouzský prezident přijal Putinovo pozvání na oficiální návštěvu Ruska, která se může uskutečnit na konci léta, pokud to dovolí epidemiologická situace.

Macron kromě toho zdůraznil důležitost realizace plánu, který byl přijat během summitu normandské čtyřky v Paříži v prosinci minulého roku. Co se týče Sýrie, pak francouzský lídr vyjádřil znepokojení nad humanitární situací, kterou zkomplikovala pandemie koronaviru. V této souvislosti Macron zdůraznil nutnost udržovat přeshraniční mechanismy pod záštitou OSN, aby došlo k uspokojení naléhavých potřeb civilního obyvatelstva.

„Na dvoustranné úrovni se prezidenti dohodli na pokračování úspěšné práce ohledně obnovení spolupráce a jejím posílení v oblasti zdravotnictví, ochrany životního prostředí, biologické rozmanitosti a kultury,“ uvádí se.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CP6n

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVědci našli způsob, jak zničit koronavirus za 25 sekund   
Pridal tk Sobota 27 červen 2020 - 06:04:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vědci z Národní laboratoře pro infekční onemocnění na Bostonské univerzitě uvedli, že koronavirus může být zcela zničen ultrafialovým zářením dlouhého dosahu. Informoval o tom portál Biospace.

Tým vědců vedený mikrobiologem Anthony Griffithsem provedl experiment, ve kterém zpracoval materiál kontaminovaný virem SARS-CoV-2 různými dávkami ultrafialového záření a vyhodnotili rychlost zničení patogenu.

Ukázalo se, že při dávce 5 mJ/cm2 se šíření viru snížilo o 99 procent za šest sekund. Při 22 mJ/cm2 byl virus zcela zničen za 25 sekund.

Podle výzkumníků je 13wattová energeticky úsporná lampa schopna vyčistit místnost o rozloze 15 metrů čtverečních od koronavirových částic.

Vědci poznamenali, že ultrafialové záření se používá jako mikrobicid po dobu 40 let a během této doby žádný ze stovek testovaných virů nemohl přežít takový dopad. Nicméně záření je nebezpečné pro člověka.

Tradiční UV-C světlo nelze použít, pokud jsou přítomni lidé. Vzhledem k tomu, že světlo krátké vlnové délky může být absorbováno odumřelou kůží, může vystavení světlu způsobit zčervenání kůže a v oku zánět spojivek. Někteří vědci ho spojují s vývojem rakoviny.

Pro vyřešení zdravotních problémů vědci v Centru radiologických studií Columbijské university (CRR) vyvinuli ultrafialové záření dlouhého dosahu. S vlnovou délkou přibližně 220nm, UVC světlo nemůže proniknout do očí nebo mrtvých buněk na povrchu kůže. Může však proniknout a zabíjet viry ve vzduchu.

Některé osvětlovací společnosti vyvíjejí aplikace pomocí tohoto UVC, jeden výrobce svítidel dodává lampy do konvenčních svítidel. To nabízí potenciál osvětlení velkých místností, jako jsou učebny, vozy metra, vlaková nádraží a další veřejné prostory, kde germicidní světlo bude zabíjet viry ve vzduchu nebo na površích, které světlo zasáhne.

Společnost Signify také rozšiřuje možnosti osvětlení.

„V reakci na rostoucí poptávku zahajujeme UV-C svítidla pro profesionální trh pro maloobchodníky, kanceláře, školy, pohostinství a další veřejné segmenty," uvedl pro BioSpace Elco van Groningen, tiskový mluvčí společnosti. „Dosud jsme poskytovali lampy výrobcům originálního vybavení (OEM), jejichž zákazníci mají znalosti o bezpečném použití zařízení UV-C,“ dodal.

V současné době není žádné z UV-C světel společnosti Signify schváleno jako zdravotnický prostředek. Místo toho generální ředitel společnosti Eric Rondolat řekl, že UV-C světlo je „preventivní opatření pro společnosti a instituce, které hledají způsoby, jak zajistit prostředí bez virů".

Zdroj: Biospace
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV USA navrhli zavést vůči Nord Stream 2 mírnější sankce   
Pridal tk Sobota 27 červen 2020 - 06:00:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Devět amerických kongresmanů vypracovalo návrh zákona, který pojednává o upřesnění sankcí proti Nord Stream 2 s mírnějšími restrikcemi. Dokument byl publikován na webu amerického parlamentu.

Uvádí se, že podobný návrh na toto téma představila skupina senátorů na začátku června. Existence paralelního návrhu obvykle znamená konsenzus v obou komorách o nutnosti přijetí dokumentu, kompromisní verzi je však ještě nutné odsouhlasit.

Návrhy zákona jsou pojmenovány stejně, existují však mezi nimi značné rozdíly. Poslední dokument neobsahuje ta nejpřísnější a nejznatelnější omezení, která jsou obsažena v dřívějším návrhu senátorů Teda Cruze a Jeanne Shaheenové. Může to znamenat, že konečný mezikomorový návrh zákona bude mírnější než verze Senátu.

Nový dokument navrhuje rozšířit rozsah potenciálních sankcí z lodí, které kladou potrubí v hloubce 100 stop (30,5 metrů) pro plynovod Nord Stream 2 či Turecký proud, na lodě, které „jsou zapojeny do pokládky potrubí“ v té stejné hloubce.

Pod tímto termínem se rozumí „příprava místa pokládky, kopání jam pro potrubí, geodetické práce, nakládání kamenů, ohýbání a svařování trubek“.

Podle návrhu zákona se mohou sankce týkat i zahraničních osob, společností a jejich manažerů, kteří poskytují služby v oblasti poskytování finanční záruky, pojištění či pokládky plynovodu. Kromě toho mohou být uloženy proti poskytovatelům služeb a vybavení na „modernizaci nebo instalaci svařovacího zařízení, úpravu nebo dodatečnou výbavu lodí“. Další sankce v návrhu zákona stanoveny nejsou.

Na druhou stranu ten předchozí dokument, který senátoři zavedli začátkem června, předpokládá ještě i omezení pro ty, kteří poskytují služby v oblasti „testování, inspekce a certifikace“ plynovodu. Návrh zákona ze Senátu předpokládá retroaktivitu, tedy zpětnou účinnost. Pakliže bude přijat, ustanovení o sankcích bude platit od prosince roku 2019.

V paralelním návrhu zákona však tato poznámka chybí. Pokud bude tedy schválen, sankce budou hrozit pouze těm společnostem, které poskytovaly tyto služby ode dne přijetí návrhu zákona.

Plynovod Nord Stream 2

Projekt plynovodu Nord Stream 2 předpokládá položení dvou větví plynovodu o celkové kapacitě 55 miliard kubíků plynu ročně od pobřeží Ruska přes Baltské moře do Německa.

Proti projektu se postavilo několik států, zejména Ukrajina, Litva, Lotyšsko, Polsko a USA. Obavy Kyjeva jsou spojené se ztrátou příjmů z tranzitu ruského plynu, Washington má zájem na prosazování vlastního LNG na evropském trhu. Pobaltské země a Polsko považují projekt za „politicky motivovaný“.

Moskva, Berlín a Vídeň však opakovaně zdůrazňovaly, že Nord Stream 2 je výhradně komerční projekt, který má za cíl posílit energetickou bezpečnost evropských států.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CP6k
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponIndie kvůli vražedným střetům na hranicích blokuje import amerických výrobků vyprodukovaných v Číně   
Pridal tk Sobota 27 červen 2020 - 05:58:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Celníci ve velkých indických přístavech zadržují importy z Číny, které obsahují americké zboží vyrobené v Číně společnostmi jako Apple, Dell, Cisco a Ford Motor Company.

Podle agentury Reuters lobbistická skupina reprezentující americké společnosti, která je známá jako US-India Strategic Partnership Forum, napsala indickému ministerstvu obchodu dopis, v němž se věnuje vzniklé situaci.

„Úřady znenadání začaly zdržovat procesuální vyřizování průmyslových výrobkům přicházejících z Číny (a možná i dalších destinací) ve velkých přístavech a letištích,“ píše organizace.

Ve středu indická společnost India Cellular and Electronics Association (ICEA) prohlásila, že její členové byli nedávno informováni, že na letištích ve městech Dillí, Bombaj a Čennai se bude provádět „nová procedura prohlídek všech zásilek přicházejících z Číny“.

Nové Dillí podle informací pracuje na seznamu alternativních zemí, které by mohly vystoupit jako dodavatelé důležitých komponentů, které v současné době nemohou být vyrobeny v zemi.

Potřeba náhrady za čínské importy vznikla poté, co byly problémy s dodávkami materiálů z Číny kvůli koronaviru. Výzvy k nahrazení importů začaly znít hlasitěji poté, co došlo ke střetům s oběťmi na hranicích mezi Indií a Čínou v Himalájích.

Očekává se, že indické úřady přijdou se seznamem norem na minimálně 370 čínských produktů, které by měly být vyráběny lokálně, a ne importovány.

Přemístění výroby do Indie

Nová indická regulace přichází v době, kdy se země snaží přivléci na své území více výrobních korporací. Indie se podle informací snaží k sobě nalákat více než 1000 společností z Číny, slibuje jim úlevy na daních a liberalizaci zákoníku práce. Snahy jsou určeny ke stabilizaci indické ekonomiky.

Společnost Foxconn, největší světový výrobce techniky, v nedávné době prohlásil, že výrazně posílí své investice v Indii, aby diverzifikovala svoje výrobní kapacity. Společnost Apple prohlásila, že se do Indie chystá z Číny přesunout „téměř pětinu“ svých výrobních kapacit.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CP6h


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1711 sec,0.0199 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,495kB