Sobota 01 srpen 2020
Somálský uprchlík znásilnil dvě švédské dívenky (9, 12). Deportován ale nebude   
Pridal tk Sobota 01 srpen 2020 - 05:17:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Somálský uprchlík Ahmed M., který 15. dubna 2020 ve švédském Norrköpingu znásilnil 9 letou dívenku, nebude deportován ze země. V roce 2015 totiž obdržel švédské občanství a nebude proto vyhoštěn. Půjde na 11 let do vězení (za 5 let ale bude propuštěn) a dívce by měl zaplatit 23 tis EUR, což se nikdy nestane! Dívka bude mít trauma na celý život, což ale nikoho nezajímá. Ona je totiž bílá a přece “white lives do not matter”. (na bilých životech nezáleží)

Přitom to není jeho první znásilnění nezletilé švédské dívky. V roce 2017 již znásilnil jinou nezletilou dívku (12). Švédské občanství je rozdáváno uprchlíkům jako cukrové bonbony a oni pak nemohou být ze země vyhoštěni ani po spáchání velmi závažných trestných činů. O tom ale globálním elitám šlo od začátku. Zničit tradiční bílé národy a vytvořit muslimský evropský chalífát. Jen si musíme uvědomit, že tyhle globální elity muslimského vyznání nejsou. To je ale jiná story.

Bohužel podobné procesy vidíme i u nás v ČR. Zde také dostávají české občanství vietnamští a muslimští imigranti kriminálníci a ti pak nemohou být ze země vyhoštěni ani po vážných kriminálních deliktech.

KPI
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKonečný úpadek USA   
Pridal tk Sobota 01 srpen 2020 - 05:10:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Překvapivé doznání prezidenta Trumpa ohledně koronavirové pandemie, že se situace spíše zhoršuje, než zlepšuje, bychom mohli uplatnit i na obecné podmínky americké politiky. Za současných okolností se může pouze zhoršovat.

Je to proto, že neexistuje způsob, jak vyřešit hluboko zakořeněné problémy v americkém systému v převažujícím dvoustranném rámci.


Demokraté se velmi mýlí, když za všechny strasti Spojených států obviňují Trumpa a republikány. Představa, že se Amerika může vrátit k nějaké domnělé normálnosti, pokud bude Joe Biden v listopadu zvolen do Bílého domu, je čirou fantazií.

Stejně tak se mýlí republikáni, když svalují veškerou vinu na demokraty za to, že zničili sociální uspořádání. Trump společně s republikány v Kongresu a v pravicových médiích přisuzují veškerou vlnu protestů a pouličního násilí na vrub „radikálně levicových demokratů“. To je jen absurdní popírání toho, jak hluboce zakořeněné problémy v USA existují - od chudoby, policejní brutality až po rasovou diskriminaci. Rovněž představa o „radikálně levicových demokratech“ svědčí o naprosto chybném označení.

Je to proto, že americký systém je zásadně narušen. To je dědictví systému dvou stran, přičemž obě strany otrocky posluhují a jsou ovládány korporátní mocí Wall Street, velkými firmami a vojensko-průmyslovým komplexem. Pravicový a levicový jsou jen povrchní a bezvýznamná americká politická adjektiva. Obě jsou centrálně korporátní nástroje.

Obě strany, Republikánská a Demokratická, jsou jen dvě strany téže mince. Tou mincí je korporátní moc. USA nejsou žádnou demokracií v praxi. Volební cyklus je jen chiméra „demokratických práv“ uprostřed plutokracie.

Představa o nezvolení jedné strany a její nahrazení tou druhou za účelem manifestování smysluplných změn je jen zbožné přání.

Obě strany - ať už ovládají exekutivu v Bílém domě nebo legislativu v Kongresu - vedou nekonečné zámořské války a napadají jiné státy, zatímco vnitrostátně obě strany dohlížejí na masivní a vytrvalé ožebračování většiny pracujících Američanů kvůli nemravnému obohacování vládnoucí elity. To je základní funkce amerického kapitalismu a jeho imperialistického zastrašování. Ani jedna z těchto dvou stran neprojevila žádnou vůli ani snahu postavit se na odpor proti této základní funkci.

Bývalý demokratický prezident Barack Obama vychvaloval „naději a změnu“, avšak nic takového nepřinesl. Dohlížel na další války, bombardování a zabíjení v zahraničí.

Republikánský individualista Donald Trump slíbil, že „vyčistí bažinu“ a ukončí „nekonečné války“, avšak nic takového neudělal.

Nic se nezmění v systému dvou stran, které definují americkou politiku, protože duopol je navržen tak, aby zajistil, že k žádné změně nedojde.

Americký korporátní kapitalismus a jeho oligarchie je entita, zaměřená na válku. Ze samotné podstaty plynoucí nespravedlnost systému, od genocidních základů po současnou snahu o globální nadvládu, vyžaduje, aby násilí a válka byly stálé průvodní jevy. Republikáni nebo demokraté tento zakořeněný stav nezmění. Pouze to provádějí s různou mírou důrazu.

V současnosti dochází k tomu, že Trumpova administrativa bezohledně stupňuje napětí s Čínou. Téměř s jistotou lze říci, že Washington se snaží Čínu izolovat kvůli jejím globálním ambicím pod řadou záminek, od koronavirové pandemie až po obvinění ze špionáže, což zároveň slouží k odvrácení pozornosti americké veřejnosti od obrovských vnitrostátních selhání jako roztříštěné společnosti.

Ale demokratický soupeř Joe Biden nenabízí nic jiného. Také se zapojuje do nesmyslných a hloupých provokací s Čínou a snaží se Trumpa překonat v tom, kdo z nich bude vůči Pekingu útočnější a agresivnější.

Biden se také chová jako rádoby nový šerif v Bílém domě, slibuje, že bude tvrdý vůči Rusku kvůli údajnému vměšování do americké politiky. Tato póza je prázdná a zbytečná. Mezitím Trump tvrdí, že „nikdo není na Rusko tvrdší“, než on. A tak jen padáme příslovečnou králičí norou, a nikdy se z ní nedostaneme ven.

Obě strany hrají hru na zahraničního strašáka, což je jejich způsob, jak ospravedlnit americký imperialismus ve službách korporátního kapitalismu.

To je také důvod, proč se nikdy nic nezmění kvůli pokroku a ve prospěch obyčejných Američanů nebo zbytku světa, který musí znovu a znovu snášet americkou agresi.

Je třeba změnit celé paradigma americké politiky. Systém dvou stran je zastaralý a překonaný. Národ musí zajišťovat politické zastoupení, a hájit a rozvíjet tak zájmy většiny pracujícího lidu. To vyžaduje přímé zpochybení a napadení korporátní moci Wall Street, velkých korporací a jejich médií a vojensko-průmyslového komplexu.

Stručně řečeno, s americkým kapitalismem prostě musíme počítat. Může být radikálně reformován? Nebo musí být odstraněn a zcela nahrazen skutečnou demokracií? To je na americkém lidu, aby si určil svá práva. Avšak jedna věc je jistá. Za současného zkorumpovaného duopolu neexistují žádná řešení, vedoucí k pokroku. V současnosti je Amerika v konečném úpadku.

A abychom nezapomněli

Joe Biden byl jedním z architektů války v IrákuFinian Cunnigham

The Terminal Decline Of USA vyšel 24.7.2020 na ICH. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/08/8390-konecny-upadek-usa.htm


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponQAnon udeřil: Soudce v New Yorku odtajnil zapečetěné důkazy v kauze Jeffreyho Epsteina, v centru pedofilního skandálu se objevil židovský právník a člen nejvyšší zednářské organizace ...   
Pridal tk Sobota 01 srpen 2020 - 05:01:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
QAnon udeřil: Soudce v New Yorku odtajnil zapečetěné důkazy v kauze Jeffreyho Epsteina, v centru pedofilního skandálu se objevil židovský právník a člen nejvyšší zednářské organizace B’nai B’rith Alan Dershowitz, který si nechal sepsat imunitu na beztrestnost, když se u Epsteina účastnil sexuálních orgií spolu s bývalým americkým prezidentem Billem Clintonem. Americké vládní úřady tento dokument léta skrývaly, aby ochránily bývalého prezidenta a vysoce postaveného židovského právníka! Materiály uvádí, že Bill Clinton dlužil Jeffreymu Epsteinovi pár “laskavostí”, když byl bývalý prezident na Epsteinově soukromém ostrově na Virgin Islands!

Americká tajná organizace QAnon právě udeřila a dala pokyn soudům k odtajnění explozivních materiálů v kauze Jeffreyho Epsteina. A odpečetěné materiály odhalují šokující spiknutí, které dalece překračuje představivost obyčejného smrtelníka. Svědkyně v materiálech dosvědčuje, že bývalý americký prezident Bill Clinton se účastnil osobně sexuálních orgií na soukromém ostrově Jeffreyho Epsteina v rámci ostrovů U.S. Virgin Islands. A to zdaleka není všechno. V centru těchto orgií se nacházel jeden z nejvýše postavených židovských právníků v USA, člen nejvyšší mezinárodní zednářské organizace B’nai B’rith a rodinný právník Clintonovy rodiny Alan Dershowitz. Odtajněné materiály dávají možnost nahlédnout hluboko do amerického Deep State, kde se odehrávají věci za hranicí lidského chápání.

Podle svědkyně byl Alan Dershowitz nejen svědkem zneužívání mnoha a mnoha nezletilých dívek, a to hned v několika resortech Jeffreyho Epsteina. Židovský právník si byl vědom toho, že podle amerických federálních zákonů, ale i podle zákonů státu Florida, má povinnost ohlásit trestný čin, kterého se stane svědkem. Aby se tedy nedostal do trestního stíhání v budoucnu za to, že neohlásil zneužívání nezletilých dívek v nemovitostech a na pozemcích Jeffreyho Epsteina, připravil specifický americký právní dokument. Jednalo se o tzv. Non-Prosecution Agreement (NPA), který zbavuje trestní odpovědnosti nejen Alana Desrhowitze, ale i Billa Clintona a další vybrané a vysoce postavené hosty pedofilních resortů Jeffreyho Epsteina.

Tato dohoda byla poté zapečetěna do obálky a předána do úschovy americkému soudu. V případě hrozby trestního stíhání Alana Dershowitze, Billa Clintona nebo dalších vybraných osob zahrnutých v NPA dokumentu, dojde k rozpečetění této obálky v budově soudu a tím je ohlašovací povinnosti o trestném činu učiněno zadost podle pre-post klauzule amerického trestního práva s tím, že osoby uvedené v NPA dokumentu jsou těmi osobami, které trestný čin oznamují a jsou tím pádem zbaveny trestního stíhání, neboť podali zapečetěné ohlášení trestného činu v úkladné době.

Zapečetěné dokumenty odkryly zapojení vysoce postaveného židovského právníka, který kryl po právní stránce Billa Clintona a Jeffreyho Epsteina před trestním stíháním

Pokud vám z toho jde hlava kolem a nechápete to, tak toto je jedna ze specifických vlastností anglosaského práva v USA, kdy právník jako je Alan Dershowitz je vázaný slibem mlčenlivostí ke klientovi, tedy k Billu Clintonovi, ale i k Jeffreymu Epsteinovi, ale zároveň je povinen ohlásit trestný čin. Tento spor zájmů řeší americké právo prostřednictvím zapečetěné NPA smlouvy, která se uloží v budově soudu a rozpečetit ji soud může jen na základě žádosti právního zástupce kterékoliv ze stran uvedených na NPA smlouvě.

Pokud se tato uvedená osoba ve smlouvě dostane v budoucnu do situace, že by ji hrozilo trestní stíhání v souvislosti s neohlášením trestného činu. Pokud FBI nezačne nic vyšetřovat v budoucnu a o nic se nezajímá, zapečetěná NPA smlouva bude ležet v archivu soudu stovky let, prakticky navěky. A tady se dostáváme k opravdu pikantní záležitosti. Odtajněné vyšetřovací materiály v kauze Epstein totiž ukazují, že americká vláda, včetně vlády státu Florida, a včetně FBI, kryla dlouhé roky Alana Dershowitze, Billa Clintona a další osoby v tomto pedofilním skandálu, protože tajila výpovědi svědků z let 2011 až 2015.

Záznamy pocházejí z žaloby na pomluvu osobnosti z roku 2015, kterou podala na Epsteina jedna ze žalujících dívek, Virginia Giuffre, a záznam byl po vyřešení případu v roce 2017 zapečetěn a ukryt na soudu, ale nedávno byl znovu odpečetěn v důsledku soudní žaloby podané v loňském roce konzervativním blogerem Mikem Cernovichem z novin Miami Herald. Dokumenty mimo jiné ukazují, že bývalý americký prezident Bill Clinton se setkal s „mladými dívkami“ během alespoň jedné návštěvy soukromého Epsteinova letoviska na Panenských ostrovech, kde miliardář údajně hostil pravidelné „sexuální orgie“.

Alan Dershowitz byl nejen svědkem, ale podle svědectví i aktérem sexuálních orgií spolu s bývalým americkým prezidentem, Jeffrey Epsteinem a nezletilými dívkami

“Když jste byli na ostrově s Jefferym Epsteinem a Billem Clintonem, kdo jiný tam byl?” Během rozhovoru byla o odpověď požádána jedna svědkyně – pravděpodobně právě Giuffreová – na kterou odpověděla, že Jeffrey Epstein, Ghislaine Maxwell, další neidentifikovaná žena jménem „Emmy“ a „2 mladé dívky“ byly na ostrově s bývalým POTUSem, tedy americkým prezidentem Clintonem. Svědek se však nezabýval Clintonovými interakcemi s dívkami.

Stejná svědkyně už v roce 2011 také řekla svému právníkovi, že zaslechla Jeffreyho Epsteina, že mu Clinton dluží „laskavosti“, ale poznamenala, že nedokáže říct, jestli si Epstein dělá srandu, anebo to myslí vážně, že se mu podařilo zkorumpovat jistými službami přímo amerického prezidenta Clintona. “To by se smál.” Víš, pamatuji si, že jsem se zeptala Jeffreyho: „Co tady Bill Clinton dělá?“… A zasmál se a řekl: „dluží mi laskavost,“ řekla. “Nikdy mi neřekl, jaké jsou laskavosti.” Nikdy jsem se to nedozvěděla. Nevěděla jsem, jestli to myslí vážně.“

Americká FBI si také zřejmě uvědomovala, že nezletilé dívky byly stále zneužívány na pozemcích a v budovách Jeffreyho Epsteina i v roce 2011 – dlouhé roky poté, co byl v prvním trestním případě odsouzen za podobné trestné činy. Během své žaloby za pomluvu Giuffreová uvedla, že poskytla FBI nyní již široce rozšířenou a známou fotografii sebe a britského prince Andrewa – kde je vyobrazen, jak se usmívá s rukou kolem jejího holého pasu.

V roce 2014 se Giuffreová navíc obrátila na FBI s žádostí o důkazy, které dříve FBI zabavila v jedné z Epsteinových rezidencí, aby pomohly jejím občanským žalobám, což naznačuje, že FBI byla dlouho informována o obviněních týkajících se Epsteina a jeho pokračování v páchání zločinů s nezletilými dívkami. FBI tak minimálně od roku 2011 věděla, že Epstein v pedofilním businessu pokračuje a vůbec nic proti tomu nedělala a tolerovala znásilňovaná stovek a stovek nezletilých dívek.

Trump s nikým neflirtoval, nebral ani masáže, nezůstal ani přes noc. Skandál Pizza Gate byl jenom špičkou ledovce, mohutný pedofilní ring kryla po právní stránce zednářská špička B’nai B’rith

Prezident Donald Trump se také objevil v odtajněných dokumentech, ale pouze v dobrém světle. Spolupracovník Epsteina Juan Alessi v rozhovoru uvedl, že Trump „nikdy“ nezůstal přes noc při návštěvě Epsteinova letoviska v Palm Beach na Floridě, a že tam nedostával žádné „masáže“, protože „je majitelem svých vlastních lázní“. Údajná Epsteinova oběť také potvrdila, že zatímco Trump a Epstein byli sice „dobrými přáteli“, Trump se s ní nikdy nepokoušel „flirtovat“. Mnohem složitější situace je u zmíněného židovského právníka Alana Dershowitze.

Přestože opakovaně trvá na tom, že nemá žádné vazby na Epsteinův kruh obchodování s lidmi, profesor právních věd a bývalý profesor Harvardské právnické školy Alan Dershowitz je v dokumentech přímo obviněn ze „sexuálních vztahů“ s nezletilou dívkou. Také se v dokumentech uvádí, že byl svědkem „sexuálního zneužívání mnoha jiných nezletilých ze strany Epsteina a několika spoluzakladatelů Epsteinova pedofilního businessu“ a později Epsteinovi pomohl vyjednat nezveřejněnou dohodu o imunitě během prvního Epsteinova trestního případu.

Jak sami vidíte, pedofilní skandál okolo Jeffreyho Epsteina má nejvyšší možné hráče, jaké si dovedete představit. Pedofilních orgií se účastnil bývalý americký prezident Bill Clinton, britský princ Andrew a po právní stránce to kryl právník a osobní blízký přítel Clintonovy rodiny a Jeffreyho Epsteina, židovský právník a člen nejvyšší zednářské lóže B’nai B’rith, profesor právních věd z Harvardu, Alan Dershowitz. To je masakr, že? A teď si vzpomeňte, jak po celou dobu probíhala cemperizace a vyvracení informací o kauze Pizza Gate, že prý to není pravda, že američtí politici žádné děti nezneužívají, že jsou to hoaxy a dezinformace. A co teď?

Co napíšou teď po odpečetění QAnon složek uložených u amerických soudů? Co napíšou na obhajobu svých výroků o tom, že pedofilní spiknutí mocných lidí v USA jsou hoaxy a dezinformace? Kdepak, přátelé, oni vědí, že co napíšeme včera, bude zítra potvrzeno jako pravda, pouze dnes je to onálepkováno jako hoax. Ten proces jede na plné obrátky. Dochází k odkrývání americké bažiny, jejíž kořeny sahají až do Prahy, do Jeruzaléma a do Londýna. Ty kořeny nemají gójský původ, ten mají pouze oběti toho pedofilního businessu.

QAnon – Questions and Answers Anonymously

Jenom pro vysvětlení na závěr, kdo neví, co to znamená QAnon. Je to zkratka odvozená od anonymizovaných vyšetřovacích protokolů FBI, kde ve výslechu nejsou uvedena jména vyšetřovatele a ani svědka, ale pouze písmena Q a A, což znamená Question a Answer, tedy Otázka a Odpověď. QAnon je tedy slovní abreviace odkazující na odhalování závažných zločinů Deep State z rozpečetěných NPA dokumentů uložených u amerických soudů, které skrývají brutální tajemství a zločinná spiknutí elit, které si pomocí NPA dohod ukládaných v zapečetěných obálkách u amerických soudů pojišťují svá tajemství výměnou za praktickou beztrestnost. Alespoň tak tomu dosud bylo. Nyní se ukazuje, že uvnitř desítek tisíc NPA dokumentů na amerických soudech se ukrývá celý americký Deep State.

Nejen o tomto odhalení budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném vysílači CS, probereme i všechna ostatní témata za uplynulý týden z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu


-VK- Šéfredaktor AE News Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřátelé lidu na pražské radnici   
Pridal tk Sobota 01 srpen 2020 - 04:45:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dnes se otvírá ohromný politický prostor pro levici a zejména pro sociální demokracii v Praze, která je po tragickém výsledku v komunálních volbách před dvěma lety, mimo zastupitelstvo. Může vystoupit na veřejnosti s tvrdou kritikou městské rady.

Předseda pražské organizace ČSSD se ovšem raději věnuje prověřování údajné čistoty kandidátky ke krajským volbám v jiném kraji. Dva měsíce před krajskými volbami, spolu s určitou standardní skupinou funkcionářů ČSSD (Chovanec, Zaorálek ad.) se naváží do předsedy Hamáčka. Není to hezké a není to ani chytré. Jako by těmto lidem ani nezáleželo na volebním výsledku ve volbách za dva měsíce. Praha naštěstí volbám do městského zastupitelstva letos uniká, neboť ty proběhnou až za dva roky. Ale pokud má dojít k velkému návratu ČSSD na pražskou radnici, musí pražská organizace vystoupit z ilegality. Jinak řečeno, musí využít velkého prostoru, který jí svou chaotickou a asociální politikou poskytuje současná městská rada.

Ještě před volbami pražského zastupitelstva před dvěma lety, když jsem viděl nevábnou nabídku stran aspirujících na to, dostat se do pražského zastupitelstva, jsem veřejně říkal, že ta nová městská rada po volbách, bude ještě horší, než ta předchozí. Toto mé malé proroctví se, bohužel, naplňuje. Řeknu otevřeně, že tomu nejsem rád.

V čele města jsou dnes lidé, kteří o Praze po nástupu do vedení města o Praze mnoho nevěděli a ani za dva roky ve funkcích na radnici se úroveň jejich poznání, bohužel, příliš nezlepšila.

Zatímní výsledky radniční koalice jsou velmi chudičké. A tak o jeden z mála pozitivních bodů se více než primátor Hřib zasloužil premiér Babiš, když nabídl Praze spolufinancování při dokončení vnitřního městského okruhu ze státního rozpočtu. Primátorovi sice trvalo skoro rok, než přistoupil na premiérem navrhovanou výměnu investic na okruh za pozemky v Letňanech na výstavbu vládní čtvrti, ale stalo se a je to dobré rozhodnutí. Městu se uvolní ruce ve finanční oblasti, když stát převezme závazek za výstavbu dokončované vnitřního okruhu buďto celý anebo z velké části, takže město může takto „ušetřit“ ze svého rozpočtu 40 možná 50 mld. Kč. A to je vždycky dobrá zpráva. Městská rada však poněkud šetří dalšími koncepčními kroky v oblasti dopravy. Výstavba metra stagnuje. O výstavbě nového mostu či mostů v Praze si můžou Pražané nechat zdát. Za celé čtyřleté volební období se pravděpodobně opraví jen jeden most přes Vltavu. Když se dívám, jakým způsobem se vleče výstavba lávky v Troji přes Vltavu, chce se mi plakat. Italům u Janova před rokem spadla část autostrády s mostní konstrukcí. V srpnu se bude tato náročná investice, a to jak finančně, tak i technicky, uvádět do provozu.

Naprosté fiasko doznali náměty na výstavbu komunálních bytů tak, jak je předložila městské radě radní Marvanová...

Město nic nedělá pro to, aby omezilo Airbnb a další podobné služby, jejichž provoz způsobuje, že sporadický cestovní ruch, který do Prahy přichází, z velké části dnes absorbují právě majitelé ubytovacích zařízení typu Airbnb a nikoliv hotely a penziony. Vedení města nedělá nic pro ochranu podnikatelů v cestovním ruchu, jejichž ubytovací zařízení platí řádně daně jak státu tak poplatky za ubytování do městské kasy.

Zřízení restauračních předzáhrádek na nábřeží u Národního divadla před Parnasem a u Slávie znamená vyloučení provozu automobilové dopravy na jedné straně tohoto úseku nábřeží. Nevím, kdo si na tyto zahrádky chodí sednout, ale v každém případě se tito životní optimisté se při sezení na zahrádce nalokají automobilových splodin, protože v druhé části ulice nerušeně probíhá provoz. Městská rada i řada městských částí dělá vše pro to, aby zužovala prostor pro automobilovou dopravu. K tomu přistupují chaotické uzavírky komunikací, které znamenají, že dostat se do některých částí města (Radotín, Velká Chuchle) je dosti složité i pro Pražany. Pokud ale přijedou řidiči z venkova, tak ti se v tom chaosu špatně značených objížděk jen těžko vyznají. Výsledkem je jejich bloudění po městě. Prostě rozjelo se příliš mnoho oprav pražských komunikací v zásadě na poměrně malém prostoru. Pokud tyto opravy nebudou dokončeny do začátku nového školního roku, čeká nás v Praze s větším počtem řidičů v září nevídaný dopravní chaos.

A kolosální chybou bylo také, když členové městské rady začali nahlas a přes média uvažovat o navýšení ceny jízdného v pražské MHD.Úvaha o zvýšení ceny celoroční jízdenky na MHD o 2 000 Kč jsou opravdu na paličku.

Jiří Paroubek

Zdroj: Vaše věc
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVlády omezují své vlastní občany kvůli koronaviru, ale nakažení nelegální imigranti si vesele připlouvají do Evropy!   
Pridal tk Sobota 01 srpen 2020 - 04:41:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vlády omezují své vlastní občany kvůli koronaviru, ale nakažení nelegální imigranti si vesele připlouvají do Evropy! Ze skupiny 94 migrantů, které v pondělí zachránilo z potápějícího se člunu maltské námořnictvo, bylo 65 pozitivně testováno na Covid-19. Takže vlády v Evropě omezují své občany, zavírají obchody, zakazují lidem vycházení, ale nelegální imigranty s koronavirem budou přijímat? To je přece šílené! Nelegální imigranty sem nikdo nezval, tak ať se vrátí odkud přišli! Nelegální imigranty je třeba deportovat! Stop imigraci, stop násilí. Nechceme, aby v našich městech probíhaly války gangů jako na Západě!

Podle našeho názoru mají být nelegální imigranti deportováni zpět, odkud přišli, a ti, kteří je pašují, mají být trestně stíháni. Lodě pašující nelegální imigranty by měly být zabavovány.

Podle údajů ministerstva vnitra od začátku roku připlulo do Itálie 11 334 lidí, přičemž loni za stejné období to bylo jen 3508. Informovala o tom ČTK. Migrantů přibylo navzdory tomu, že italské přístavy byly téměř tři měsíce zavřené kvůli epidemii způsobené koronavirem.

Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná a afrikanizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi.

Sledujte naše nové weby www.tomio.cz a www.spd.cz

A sledujte a odebírejte novinky také na mém novém kanálu na YouTube, kde pravidelně zveřejňuji moje video komentáře a další aktuality ohledně zákulisí a faktů k nejaktuálnějšímu dění. Těším se na komunikaci s vámi:https://www.lidovky.cz/…/z-necele-stovky-migrantu-zachranen…

Autor: Radim Fiala

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDruhou vlnu si EU vytvořit musí. Šichtařová odhalila pravý důvod koronavirové hysterie   
Pridal tk Sobota 01 srpen 2020 - 04:37:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ekonomka Markéta Šichtařová na svém blogu popřemýšlela o druhé vlně covidu-19. Podle ní, pokud nepřijde, EU si ji stejně bude muset vymyslet, jelikož „koronavirus se stal zástěrkou pro záchranu předluženého jihu Evropy a přijetí ‚zelených` politik“.

Šichtařová ve svém článku pro iDnes.cz připomíná, že jakmile se začaly v Evropě vypínat ekonomiky, prakticky okamžitě se také začalo mluvit o nějaké „záchraně“. „V pojetí leaderů EU měla spočívat ve zvětšení role státu, zmenšení soukromého sektoru a větším zadlužení. Od března vývoj nezadržitelně směřoval k summitu zemí EU, který se nakonec uskutečnil v polovině července,“ dodala.

„Výsledky summitu jsou pro veřejnost prezentovány jako boj s koronavirem a záchrana pokoronavirové ekonomiky. V realitě však nejde o nic jiného než o zástěrku pro fakt, že se znovu zuby nehty tlačí na udržení eura v předluženém jižním křídlu eurozóny. Summit místo aby ekonomickou situaci zlepšil, naopak výrazně zhoršil fiskální pozici EU. Rozumějme – toho, kdo byl zadlužený až po uši, zadlužil ještě víc. Tak záchrana nevypadá. Eurozóna je zkrátka až příliš odhodlaná udržet všechny stávající země ve své náruči, to je celé,“ prohlásila česká ekonomka.

Podle ní se pandemie kromě zástěrky pro záchranu předluženého jihu Evropy také stala zástěrkou pro zaostření a přijetí „zelené“ politiky. „Ta bude prezentována jako posun na vyšší úroveň ekonomiky, jako nezbytná součást zvýšení konkurenceschopnosti, nutná oběť v zájmu obnovy po epidemii. Ve skutečnosti všechna opatření vedou k pravému opaku: Ke zmenšení evropského průmyslu na nižší produkční úroveň, snížení evropské konkurenceschopnosti (protože průmysl nebude motivován ziskem, nýbrž ideologií, což je opak konkurenceschopnosti) a ke zvýšení nákladů a snížení ziskovosti (což zdecimuje část i těch podniků, které přežily administrativní vypnutí ekonomiky),“ vysvětlila.

„Natvrdo řečeno: I kdyby epidemiologicky druhá vlna nepřišla, eurozóna či EU si ji (nebo jinou zástěrku) bude muset vymyslet, aby mohla v příštím roce dál dotovat své jižní křídlo a hrát si své rádoby-zelené ideologie,“ shrnula.

Dále Šichtařová prohlásila, že v ekonomickém sektoru se přehrává typická salámová metoda. „Mnohé regulace, rozpočtové výdaje a schodky by byly pro veřejnost těžko akceptovatelné, kdyby nebyly uvaleny v době vysokého stresu a strachu o život. Jakmile se ovšem jednou společnost mentálně zadaptuje na rozšíření veřejného sektoru na úkor soukromého, již tento stav akceptuje a uzavírá se tím na dlouhý čas cesta zpět,“ uvedla.

Ekonomka vysvětluje, že čím větší rozpočtový schodek, tím větší prostor pro dotace, přerozdělování a nákup politických hlasů.

„Logicky je v zájmu politiků působit s co největším rozpočtovým schodkem (a proti zájmu ekonomiky jako celku). Proto politické vedení země bude toužit opakovat vysoké rozpočtové schodky i v dalších obdobích.“
„Druhá vlna tedy bude, i kdyby hypoteticky nepřišla epidemiologicky. Druhá vlna musí být vytvořena politicky z důvodů finančních potřeb (nejen) české vlády. A aby tato záminka splnila svou funkci, musí být provázena určitým množstvím regulací, zvláště navenek viditelnými symboly bez vypínání ekonomiky. Tedy roušky, povinné udržování rozestupů, rušení veřejných akcí a podobně,“ podotkla Šichtařová.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Dkht
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNeznámí pachatelé zaútočili na nákupní centrum v Berlíně. Před policií se jim podařilo uniknout   
Pridal tk Sobota 01 srpen 2020 - 04:32:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čtyři neznámí pachatelé v Berlíně zaútočili na pobočku banky, která se nachází v nákupním centru Karstadt. Při incidentu bylo zraněno nejméně 12 lidí, prozradila tamní policie Sputniku. Členové záchranné služby uvedli, že čtyři lidé byli hospitalizováni, přičemž jeden z nich je ve vážném stavu. Pachatelé unikli.

„Početná zranění ve čtvrti Kreuzberg. Jsme v nákupním centru v Hasenheide na Hermannplatz,“ uvádí se v prohlášení záchranné služby německého hlavního města na Twitteru.

Podle policie byla stanice metra Hermannplatz a Karl-Marx-Straße uzavřena. Zločinci se dopustili útoku s cílem loupeže. Uvádí se, že se útočníkům podařilo z místa činu uniknout.

„Policejní operace v současnosti pokračuje. Mluvíme o útoku se záměrem loupeže. To, zda k tomu došlo přímo v nákupním centru nebo vedle něj, není dosud známo. (...) Rovněž není známo, zda se lupičům podařilo ukrást peníze," dodala tehdy policie.
Informace o tom, že útočníci použili slzný plyn, jak dříve uvedli záchranáři, zatím nebyla oficiálně potvrzena.

Nejnovější údaje hovoří o tom, že k loupeži došlo během transportu peněz. Jak již bylo řečeno, lupiči nejspíše využili slzný plyn a všem se podařilo uniknout. Policie zatím neuvádí, jestli se pachatelům podařilo utéct i s finanční částkou. Není známo ani to, o jaké množství peněz se jednalo. Nicméně informaci o úniku pachatelů tato bezpečnostní složka potvrdila.
Na místě činu operovalo velké množství policistů.Jejich mluvčí ale odmítla uvést jakékoli podrobnosti k celé kauze.

Dle médií měl být přepaden vůz, který z bankovní pobočky v obchodním centru převážel peníze. Ani tyto zprávy však policie nechtěla potvrdit či vyvrátit.

Za zmínku stojí i to, že speciální jednotka policie důkladně prohledala celý obchodní dům, jelikož nebylo jasné, jestli se pachatelé nevmísili mezi nakupující či se v centru neukryli. Radio Berlin-Brandenburg později oznámilo, že měli čtyři pachatelé uniknout v jednom voze s falešnou poznávací značku.

Zajímavé je také to, že si tohoto činu nikdo z nakupujících v obchodním nevšiml, což tvrdí i lidé, kteří byli během přepadení v obchodech na druhé straně místa činu.

„Bylo to překvapivě tiché,“ uvedl zaměstnanec kiosku. Toho, že se něco děje, si lidé všimli až v momentě, kdy dorazila na místo policie.

Zdroj: https://sptnkne.ws/DjT9
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČínský globální navigační satelitní systém Beidou-3 bude prospívat lidstvu   
Pridal tk Sobota 01 srpen 2020 - 04:17:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Včera dopoledne byl oficiálně spuštěn čínský globální navigační satelitní systém Beidou-3. Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Wang Wenbin (Wang Wen-pin) ve stejný den uvedl, že Číňané byli velmi hrdí a nadšení, a otevřeli novou kapitolu systému Beidou ve prospěch lidstva.

Wang Wenbin na tiskové konferenci řekl, že dnes se v Pekingu konal slavnostní ceremoniál u příležitosti dokončení a spuštění navigačního satelitního systému Beidou-3. Ceremonie se zúčastnil čínský prezident Xi Jinping (Si Ťin-pching).

„Beidou není jen čínský Beidou, ale také světový Beidou. Slouží nejen Číně, ale také světu. Po dokončení systému Beidou poskytne globálním uživatelům základní navigaci, globální komunikaci krátkými zprávami a mezinárodní pátrací a záchranné služby. V současné době pokrývá služba systému Beidou více než 200 zemí a regionů s více než 100 miliony uživatelů a 200 miliony denních služeb. Více než polovina zemí světa začala používat systém Beidou.“

Wang Wenbin uvedl, že vesmírná agentura OSN pro kosmický prostor nedávno zaslala blahopřejné video, aby ocenila pozitivní roli systému Beidou při podpoře globálního hospodářského a sociálního rozvoje, současně ocenila velký přínos systému Beidou při mírovém využívání vesmíru a účasti v mezinárodní spolupráci v kosmických aktivitách OSN. Čína je ochotna pokračovat v posilování výměny a spolupráce v oblasti vesmíru s ostatními zeměmi.

„Čínská vesmírná věc je důležitou součástí úsilí lidstva o mírové zkoumání a využití vesmíru, které bude sloužit výhradně pro mírové účely. Rozsáhlý vesmír umožňuje všem zemím zkoumat a spolupracovat. Na základě vzájemného respektu, otevřenosti, rovnosti a vzájemného prospěchu je Čína ochotna pokračovat v posilování výměny a spolupráce s různými státy v oblasti vesmíru, sdílet výsledky úspěchu v rozvoji vesmíru a pozitivně přispívat k podpoře lidské civilizace a sociálního pokroku, a budování společenství osudu lidstva.“Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrump navrhuje odložení letošních prezidentských voleb v USA   
Pridal tk Sobota 01 srpen 2020 - 04:14:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký prezident Donald Trump ve čtvrtek ráno tweetoval, že by prezidentské volby roku 2020 byly „historicky nejfalešnějšími a nejpodvodnějšími“ volbami, a navrhl odložit volby, které se budou podle plánu konat 3. listopadu, dokud „lidé nebudou moci správně, spolehlivě a bezpečně hlasovat“.

Tato myšlenka byla okamžitě odmítnuta jak demokraty, tak i republikány v Kongresu -- jediným odvětvím vlády s pravomocí provést takovou změnu.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPeter Navarro opakovaně používal výraz „čínský virus“   
Pridal tk Sobota 01 srpen 2020 - 04:12:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Obchodní poradce Bílého domu Peter Navarro 29. července místního času v on-line rozhovoru s moderátorem televize CNN opakovaně používal slova jako „čínský virus“.

V reakci na zřetelně očerňující a rasistické slovo nemohl moderátor CNN John Berman vydržet, a připomněl mu, aby toto slovo v rozhovoru nepoužíval, ale Peter Navarro to se zlověstným záměrem několikrát opakoval a ignoroval Bermanovo připomenutí.

Nakonec John Berman neochotně zastavil rozhovor a na Navarrově tváři zanechal jen trapný úsměv. V tomto ohledu také informoval Fox News a další americká média.

29. července diskutovali Peter Navarro a moderátor CNN John Berman o současné situaci epidemie nového koronaviru ve Spojených státech, při čemž došlo ke sporu.

Během diskuze Navarro zopakoval stejnou starou písničku. Nejenže se nezabýval tím, že Trumpova administrativa nedokázala dostat epidemii pod kontrolu, ale znovu přenášel odpovědnost za současnou epidemii mimo kontrolu ve Spojených státech na Čínu. Tvrdil: „Čínská vláda infikovala naši zemi smrtelným virem.“

Zdálo se, že moderátor Berman si něco okamžitě uvědomil. Okamžitě odpověděl „ne“, ale Navarro se poté usmál a několikrát úmyslně řekl „čínský virus“, jeho tvář byla plná zloby.

Peter Navarro ve skutečnosti mnohokrát zmínil „čínský virus“ v souvislosti se „zdrojem viru“ ve snaze očernit Čínu. Navíc toto slovo se silným rasistickým podtextem také způsobuje diskriminaci mnoha Asiatů po celém světě.

Dne 7. července také v rozhovoru s CNN Peter Navarro ukázal „dvojí tvář“ některých západních politiků.

Co se týče otázky rasismu ve Spojených státech Peter Navarro prohlásil: „Jsem kalifornský občan. V našem státě není žádný rasismus. Žiji ve světě bez rasismu.“ V jiných částech rozhovoru však změnil názor a začal znovu kritizovat Čínu, a neustále používal slovo „čínský virus“.

Po vypuknutí epidemie nového koronaviru ve Spojených státech někteří američtí politici neustále obviňují Čínu. V tomto ohledu Čína opakovaně důstojně reagovala.

Mluvčí ministerstva zahraničních věcí Geng Shuang (Keng Šuang) 17. března odpověděl, že někteří američtí politici spojili nový koronavirus s Čínou a očernili Čínu, Čína k tomu vyjádřila silné rozhořčení a silnou opozici.

Geng Shuang zdůraznil, že Světová zdravotnická organizace (WTO) a mezinárodní společenství jsou jednoznačně proti spojování viru s konkrétními zeměmi a regiony a proti stigmatizaci. Čína naléhavě žádá USA, aby okamžitě napravily své chyby a okamžitě zastavily neoprávněné obviňování Číny. Spojené státy by měly nejprve vyřešit vlastní věci a zároveň hrát konstruktivní roli v mezinárodní spolupráci v boji proti epidemii a při udržování globální bezpečnosti veřejného zdraví.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1866 sec,0.0571 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,521kB