Pátek 14 srpen 2020
V Bělorusku se začala šířit fáma, že Alexander Lukašenko uprchl z Běloruska a dokonce prý zemřel!   
Pridal tk Pátek 14 srpen 2020 - 19:21:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Bělorusku se začala šířit fáma, že Alexander Lukašenko uprchl z Běloruska a dokonce prý zemřel! Ten to ovšem v televizním vystoupení odmítl a varoval, že je poslední šance na záchranu národa! Mike Pompeo předal instrukce v Praze a Andrej Babiš okamžitě provedl hrubou intervenci proti Minsku a vyzval k opakování běloruských voleb! Je to Pompeova práce, myslí si lidé okolo Lukašenka! Nejprve koordinují protesty v Minsku po telefonech z Prahy, a teď český premiér vyzývá už dokonce k opakování voleb v Bělorusku! Maďarsko chce vetovat sankce EU proti Minsku, bojí se totiž okopírování modelu protestů z Minsku do Budapešti proti Orbánově vládě! Je za tím Sóroš, zní od Orbána z Maďarska!

Většina českých médií, a to včetně většiny alternativy, se úplně školácky a zcela bláhově nechala nachytat na neuvěřitelném chucpe, které vyrobil Andrej Babiš včera po návštěvě amerického ministra zahraničí Mikea Pompea v Praze. Naprosto všechna média, a to včetně ruské RT, skočila na návnadu o tom, že Andrej Babiš se prý postavil Mikeu Pompeovi a odmítl akceptovat Pompeovi výzvy na vyloučení Ruska z tendru na dostavbu Dukovan a Číny na výstavbu 5G sítí v ČR. Andrej Babiš se v ničem Mikeu Pomepovi nepostavil, ale pouze mu sdělil skutečné a faktické postavení české protektorátní republiky.

Pouze mu popravdě sdělil, že česká vláda nemůže Rusko z tendru na Dukovany vyloučit, protože by to bylo v rozporu s pravidly Evropské unie o zadávání veřejných zakázek a tendrů v rámci Evropské unie. A totéž platí i o rozvoji 5G sítí, ovšem z jiného důvodu, a to kvůli pravidlům rovné soutěže podle směrnic WTO. Dostavba Dukovan a rovněž 5G sítí jsou v EU regulovány směrnicemi a vláda jedné země EU nemůže vyloučit jakýkoliv subjekt z tendru, pokud splňuje obecně vyžadované požadavky. V opačném případě by si subjekt mohl stěžovat u mezinárodní arbitráže, v tomto případě u WTO, tedy u Světové obchodní organizace. To je celé!

Andrej Babiš je tak vykreslován jako hrdina, který se postavil Pompeovi a de facto ho prý vypoklonkoval. Bože, takové chucpe. A přitom ve skutečnosti to dopadlo úplně jinak. Andrej Babiš dnes pouhých pár hodin po odjezdu Mikea Pompea zaútočil rovnou na svrchovanost Běloruské republiky a vyzval tamní vládu k okamžitému opakování prezidentských voleb a sám Babiš kvůli tomu vyzval k okamžitému setkání Evropské rady. Panečku, to je rychlost!

Inkoust na notičkách od Pomepa ještě nestihl zaschnout a český premiér už okamžitě svolává Evropskou radu a na telefonu se radí Mateuszem Morawieckým na přijetí rezoluce a zřejmě i návrhu na uvalení ultimát na Minsk a spojených sankcí. Ta rychlost a iniciativa od Andreje Babiše je neuvěřitelná. Sotva se Pompeo odlepil z Ruzyňského letiště, Andrej Babiš okamžitě podniká mezinárodní akordáty proti Bělorusku a svolává Evropskou radu. A tupí novináři nejsou schopni spočítat 1 a 1 po skončené návštěvě Mikea Pompea.

Alexander Lukašenko varoval národ před ztrátou zakázek kvůli stávkám a před následnými krachy podniků! V Evropě se už staví řada zájemců na divokou privatizaci běloruských podniků, závodů, farem a infrastruktury

Úplně stejný názor má Alexander Lukašenko, který dnes opět obvinil Evropskou unii, že podněcuje nepokoje v běloruských městech, zvyšuje se intenzita telefonických hovorů, zejména z České republiky, z Londýna a z Polska a německá vláda vyhrožuje Minsku sankcemi, pokud nezačne jednat s opozicí, kterou v Minsku představují v podstatě běloruští opoziční předáci napojení na zahraniční fondy a neziskové organizace. V Bělorusku se začala dokonce šířit úmyslně vyrobená fáma, že Alexander Lukašenko uprchl letadlem do Moskvy, jiná fáma pro změnu uvádí, že je po smrti a zastřelila ho jeho vlastní palácová garda. Prezident Lukašenko proto vystoupil v televizi a všechny tyto spekulace vyvrátil, že jsou nepravdivé a vyzval obyvatelstvo, aby se vrátilo do práce.

Protože jinak už se nikdy nepodaří práci obnovit, podniky zbankrotují a lidé přijdou v milionových počtech o práci. Továrny totiž mají smlouvy na dodávky svým partnerům a pokud kvůli stávkám stojí výroba, obchodní partneři zakázky zruší a už se nevrátí. Běloruské podniky tak zkrachují. Přesně toto má nyní v úmyslu Evropská unie, protože zkrachovalé běloruské podniky, zejména těžký průmysl, ale i zemědělské podniky pro živočišnou a rostlinnou výrobu a zpracování, skončí v privatizaci a třeba takový Agrofert by určitě rád koupil velké běloruské zemědělské podniky, které budou v případě Lukašenkova pádu k mání doslova za hubičku v rámci privatizace. K tomu samému totiž došlo na Ukrajině po pádu vlády Viktora Janukovyče.

Sotva Mike Pompeo stačil odletěl z Ruzyně, český premiér už začal žhavit telefony, svolávat Evropské rady a vyzývat k opakování voleb v Bělorusku. Ta rychlost, to nevymyslíš!

Na adresu České republiky znovu zazněly poznámky z Minsku, že český premiér nemá právo vměšovat se do vnitřních záležitostí Běloruska a vyzývat k opakování prezidentských voleb, pouze to prý potvrzuje, že Praha se doopravdy aktivně vměšuje do současných demonstrací proti zvolenému prezidentovi. Stejně tak Minsk znovu obvinil Varšavu, že podněcuje demonstrace a dokonce prý posílá demonstrantům vysílačky, protože demonstrantům prý přestali fungovat mobilní telefony.

Takže si to shrneme. Jen několik hodin po odletu Mikea Pompea z Prahy začíná útok a intervence proti prezidentu Lukašenkovi. Český premiér svolává urychlené zasedání Evropské rady, na telefonu instruuje polského premiéra o notičkách proti Bělorusku, které mu v Praze zanechal Mike Pompeo a český premiér vzápětí pro média uvádí názor, že volby prezidenta se musí v Bělorusku opakovat. Maďarsko přitom už dopředu vysílá signály, že se k uvalení sankcí na Lukašenkovu vládu nechce připojit. A jaký je důvod?

Viktor Orbán ví moc dobře, kdo financuje povstání v Minsku

No, protože Viktor Orbán není debil. Je mu totiž naprosto jasné, že nepokoje v Minsku v ulicích, ale i v dalších městech, organizují tajné služby některých evropských zemí, které jedou podle notiček americké CIA a amerického ministerstva zahraničí, které jede v EU plán tzv. Trojmoří, resp. Trojmořské iniciativy, o které také Mike Pompeo v Praze mluvil jako o důležité součásti americké zahraniční politiky v Evropě. Viktor Orbán tuší, že totéž a podle stejných not může brzy vypuknout v Budapešti proti jeho vládě. Orbán není debil a ví moc dobře, že za protesty v Bělorusku stojí Open Society židovského manipulanta, spekulanta a švindlíře proti britské libře George Sorose.

Běloruská tajná služba se potom ani nestačí divit, když zachytí telefonické instruktáže a rady, které posílají lidé z jedné české neziskovky a z veřejnoprávního média běloruským organizátorům demonstraci proti Lukašenkovi. A rovněž zachytí ty samé hovory z Polska a rovněž z Londýna, z centrály Open Society Foundations v Londýně. Mike Pompeo prostě přijel do Prahy, rozdal noty, Babiš zopakoval, že nemůže Rusy a ani Číňany odstavit od zakázek, protože to nedovolují pravidla EU, Mike Pompeo není debil a moc dobře to věděl, a tak vlastně se můžeme zeptat, proč tedy přijel do Prahy, když to věděl? No, teď to máte před očima. Pár hodin po odjezdu Pompea svolává Andrej Babiš narychlo schůzku Evropské rady a předkládá požadavek na Minsk, aby se opakovaly volby.

Američané znovu předvedli, jak dělají svoji zahraniční proxy-politiku efektivně a bez námahy. Přijedou, vidí, a úkoly rozdávají

A potom si přečtu nejmenované české servery, a to i na alternativě, jak vynáší českého premiéra do nebes, že se postavil Pompeovi. Bože, člověk by si myslel, že na alternativě mají lidé alespoň minimum konceptuální gramotnosti. Pořád o tom píšu, pořád o tom mluvím na rádiu, konceptuální gramotnost je schopnost chápat, co se okolo člověka doopravdy děje, a nikoliv to, co píšou MSM média, že se děje. Právě jsme zase a znovu byli svědky toho, jak fungují američtí neoconi a jejich proxy-politika. Nefunguje to tak, že zaútočí na Minsk a Bělorusko sami, ale použijí k tomu své spojence, své podpindos, své partnery v Evropě.

Přijedou za nimi, rozdají jim noty a ještě než stihne vychladnout odřená guma na betonu z pneumatiky Boeingu, kterým Pompeo odletěl, tak už český premiér žhaví telefony, svolává Evropské rady, intervenuje do vnitřních věcí Běloruska a vyzývá k opakování prý nespravedlivých voleb prezidenta. Taková rychlost, až jde z toho halva kolem. Proto se nedivím, že Alexander Lukašenko se bojí o osud své země, protože notičky do Prahy dorazily a teď se začnou dít věci.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUprchlík zbil na ulici německou dívku (14), protože odmítla jeho milostné návrhy. Později ho policie zatkla při krádeži v obchodě   
Pridal tk Pátek 14 srpen 2020 - 08:54:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Íránský uprchlík (údajně 18) zkopal a poplival mladičkou bílou dívenku (14), která šla s kamarádkou náhodou kolem po ulici v německém Düsseldorfu. Dívka totiž odmítla jeho milostné návrhy a vyzvala uprchlíka, aby jí nechal být. Uprchlík na ní prudce zaútočil, zkopal jí a poplival a pak se dal útěk. Obě dívky okamžitě vyrazily na policii, kde poskytly přesný popis uprchlíka. Ten byl za několik hodin zadržen ostrahou při krádeži v obchodě kousek od hlavního vlakového nádraží. Policie s ním sepsala protokol a následně ho zase propustila. Prý bude vyšetřován na svobodě. To je současný německý eufemismus pro jeho propuštění bez trestu. Podle indicií z policejní databáze je uprchlík pěkné kvítko a má na svědomí již radu konfliktů se zákonem.

Jen by mě zajímalo, on je Irán součást Sýrie, když uprchlík přišel do Německa jako oběť syrského konfliktu? S podobnými detaily si ale služebníci globální finanční oligarchie hlavu nelámou. Oni poslušně plní příkazy na zřízení islámského chalifátu a světovou vládu vyvolené menšiny.

Milan z Německa
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV multikulturním Berlíně měli za 5 měsíců 210 znásilnění, polovinu mají na svědomí imigranti   
Pridal tk Pátek 14 srpen 2020 - 08:48:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hlavní město Německa Berlín se pyšní svojí multikulturní pestrostí, tedy alespoň to tvrdí místní politické”elity” a oficiální media. Jenže mnohé místní dívky a ženy si asi myslí něco docela jiného. Za posledních 5 měsíců (od března do července) došlo ve městě k 210 znásilněním, přestože ve městě byla více než dva měsíce vyhlášena karanténa. Imigranti mají na svědomí zhruba polovinu všech případů. To znepokojuje opozici, která žádá jasnou strategii. Vládnoucí koalice (soci. dem, zelení a levice – bývalí komunisté) jsou ale v klidu a dál požadují přísun dalších ilegálních imigrantů. Prý je v Berlíně místa dost pro všechny!

Pro porovnání celá ČR (10,2 mil obyvatel) měla loni 610 případů znásilnění a Berlín je na ročním trendu 510+ případů znásilnění a to má pouze 3,6 mil obyvatel. Jedná se sice o velké město, kde je vyšší zločinnost, ale třeba v celé Praze bylo loni “jen” 63 případů znásilnění. Čím to asi bude?

Bohužel současné “české” elity usilují o větší multikulturní pestrost naší země a tak se bohužel asi i toto smutné číslo bude zvyšovat.

KPI
česká věcSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRasová karta v amerických volbách, a ještě falešná?   
Pridal tk Pátek 14 srpen 2020 - 08:42:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rasová karta v amerických volbách, a ještě falešná? Joe Biden si vybral za viceprezidentku Kamalu Harris, o které americká i česká média tvrdí, že je černoška, ale ona je poloviční Hispánka a měla za otce Jamajčana a matku Indku! Není dostatečně černá, kritizují ji vlastní liberální voliči z Demokratické strany! Proč je barva rasy najednou v USA tak důležitá? A proč 25-letý černoch přistoupil k 5-letému bílému chlapci a z bezprostřední blízkosti ho zastřelil ránou do hlavy? Na podzim dojde v USA k pokusu o neo-marxistickou listopadovou revoluci!

Kandidát Demokratické strany na prezidenta Joe Biden tento týden ve středu oznámil, že si vybral za svoji viceprezidentku Kamalu Harris, která je senátorkou za stát Kalifornie. Podle pozorovatelů tím Joe Biden definitivně pohřbil své šance na zvolení, protože Kamala Harris je vysoce neoblíbená mezi tzv. umírněnými demokraty. kterým se nelíbí transformace Demokratické strany do neoliberální a silně levicově progresivistické strany.

Přesně z tohoto důvodu Donald Trump zvítězí 3. listopadu v USA s drtivou převahou, protože v USA ještě nenastal čas pro tento typ politiky, ale velice rychle se k tomu v USA blíží. K procesu zániku tradiční americké republiky dojde v naší iteraci až v roce 2028 při volbách, kdy doroste část dnešní americké a nezletilé populace, která již vyrostla v důsledně liberalizovaném školství. Ovšem, jedna věc je opravdu děsivá, protože v amerických volbách najednou začíná rozhodovat rasová karta, což ještě donedávna bylo neslýchané.

Hnutí Black Lives Matter minulý týden pohrozilo, že pokud si Joe Biden nezvolí za viceprezidentku černošku, nikdo z černochů nebude pro Bidena hlasovat. Ultimátum bylo vysláno celkem jasně a zřetelně, ale mnoho lidí očekávalo, že Biden si vybere černošskou političku Susan Rice, která má zkušenosti z diplomacie a dodala by Bidenovi kredibilitu, protože samotný Joe Biden má vážné zdravotní problémy a jeho projevy více a více odhalují postupující projevy stařecké demence. Joe Biden potřeboval k sobě někoho, kdo bude mladší, ale současně i významně umírněnější, než je současná oficiální doktrína Demokratické strany, která všechno vsadila na radikální a levičáckou kartu, což je v USA pokaždé a pro každého kandidáta cesta do pekel. Jenže letos je to jiné, a to z toho důvodu, že americká populace je také jiná, změnila se.

Joe Biden si vybral za viceprezidentku nejméně úspěšnou kandidátku z primárek, kterou umírnění demokratičtí voliči nesnáší

Dnešní americká populace už není generací bělochů a Stevea Jobse, dnešní Amerika je zemí hispánských přistěhovalců, migrantů, a to zejména nelegálních, a hlavně ze zemí Latinské Ameriky. Demokratická strana vycítila obrovský volební potenciál v milionech nelegálních migrantů, kteří by mohli v listopadu rozhodnout volby. Jenže, tyto hordy migrantů nelze uspokojit ničím jiným, než naprostou legalizací pobytu, školstvím zdarma a zdravotnictvím zdarma.

A to je proces tvrdého socialismu, ovšem financovaného z kapes amerického kapitalismu a z daní amerických občanů. A k takovému procesu není uvnitř Demokratické strany zatím jednomyslná podpora. To se ukázalo při primárkách Demokratické strany vloni v prosinci, kdy Kamala Harris byla mezi demokratickými voliči tak moc neoblíbená, že skončila úplně na konci a jako poslední ze všech demokratických kandidátů, a proto se rozhodla kandidaturu ukončit a z primárek odstoupila. Tato žena nemá podporu ani vlastních demokratických voličů. Susan Rice měla a má mnohem větší oblibu. Tak proč si Joe Biden vybral právě Kamalu?

Je to kvůli tomu, že se jedná o mohutnou a brutální perestrojku uvnitř Demokratické strany, kdy cílem není nic jiného, než přeorientování se této politické strany na úplně novou voličskou základnu. Ano, už vám to možná dochází, je to plán odklonu Demokratické strany od bílého voliče. Všechno totiž, co momentálně v USA probíhá, má jeden jediný rukopis, a tím je odpis bílého muže a bílé ženy v očích demokratických politiků v amerických městech, na radnicích a v guvernérských pozicích, kde vládnou současní demokratičtí zástupci. Potom se nemůžete divit, že radnice amerických měst pod kontrolou Demokratů rozpouští policejní stanice, ochraňují Antifu a rabující davy sympatizantů BLM, protože cílem není nic jiného, než úplná eliminace bílého voliče a přeorientování se Demokratické strany na tzv. barevný volební elektorát.

V roce 2044 budou běloši v USA menšinou, ale už v roce 2020 je ilegálních migrantů tolik, že mohou překlopit ve vybraných státech USA výsledek voleb

Demokratická strana si totiž určitě přečetla v roce 2018 článek v The New York Times, který se odkazoval na studii amerického federálního statistického a prognostického ústavu (The Federal Census Bureau), že v roce 2044 budou běloši v USA tvořit menšinu. Jenže, proč Demokraté zešíleli a odepisují bílou rasu již dnes o 20 let dříve? Odpověď je jednoduchá, protože Demokratická strana nemusí čekat do roku 2044 kvůli tomu, že americký volební systém nepracuje na principu všelidového hlasování, ale podle systému volitelů, kdy každý stát americké unie má své volitele, kteří volí prezidenta na společném sjezdu po skončení voleb. A protože americké státy volící demokraty a republikány jsou dlouhodobě známy, tak všechny prezidentské volby rozhoduje jen hrstka zhruba 6 až 10 států, které jednou volí republikána a jindy demokrata. Jenže, spolu s překreslováním americké populace migrací došlo k hrozivému jevu.

V důležitých státech, které jednou volí tak a podruhé jinak, došlo v posledních letech k mamutímu nárůstu barevné nelegální migrace. Migranty to tradičně táhne tam, kde fungují zákony na ochranu nelegálních migrantů, a zdaleka neplatí, že takový stát musí být pod vládou demokratického guvernéra. Stačí pouze to, že pod kontrolou demokratů je radnice velkého města, které přijme vyhlášky o ochraně migrantů. V americkém systému se těmto městům říká Sanctuary Cities, tedy v podstatě Města poskytující útočiště, samozřejmě pro nelegální migranty. A řada velkých měst přijala v posledních letech mnoho zákonů na ochranu migrantů, takže dochází k tomu, že ona zmíněná hrstka 6 až 10 amerických států rozhoduje volby jinak než kdysi.

Demokraté vsadili všechno na stejnou kartu jako V. I. Lenin v Rusku v roce 1917, na kartu zoufalství armády nezaměstnaných a hladovějících kvůli ztrátám práce v koronavirové krizi

Tato hrstka rozhodující volby se začala silně hispanizovat a multikulturně překreslovat, takže najednou už to nejsou bílé volební okrsky, ale jsou to smíšené volební okrsky v jednotlivých obvodech velkých měst, a v některých zónách už to jsou výhradně barevné okrsky, kde bílí voliči vůbec nejsou.
Demokraté tak nemusí čekat do roku 2044, protože stačí, že běloši se stávají minoritou v těchto 6 až 10 amerických státech, které rozhodují prezidentské volby.

A to je ta celá záhada, kterou mnozí novináři přehlížejí. A přesně toto se již děje ve Velké Británii, kde komunální volby vyhrávají muslimové, starosty britských měst se stávají muslimové atd. Migrace má přesně tyto důsledky. A to je přesně ten důvod, proč si Joe Biden vybral Kamalu Harris, která vůbec není černoška, je to Hispánka s otcem z Jamajky a s matkou z Indie, prosazuje šílený plán v USA na legalizaci všech migrantů, aby dostali občanství, prosazuje veškeré školství zdarma a veškerou zdravotní péči zdarma pro všechny, tedy včetně migrantů. A zaplatí se to prý z obrovských daní bohatých a podnikatelů, daně jim chce zvýšit progresivně, a to až 3-násobně.

Kalkul demokratické strany spočívá v tom, že Covid-19 přivede miliony Američanů na ulici jako bezdomovce, připraví je úplně o všechno a tito Američané tak zanevřou na kapitalismus a budou v zoufalství v listopadu volit socialistickou kandidátku Biden – Harris. Nemyslete si, že to nemají spočítané a vykalkulované, zavřené podniky, roušky na hubách, sociální odstupy a kolabující obchody kvůli koroně, přichází o zákazníky, propouštějí, zkrátka jedno velký špatný.

To všechno povede k vytvoření armády zoufalých, kteří budou hledat spásu v socialismu, stejně jako davy bezzemků v roce 1917 v carském Rusku. Je to úplně stejný proces krize. Demokraté jsou přesvědčeni, že jim bude stačit oslovit barevný elektorát a vyhnat ho k volbám. A tam, kde to nepůjde, přijde na řadu korespondenční hlasování a obrovské manipulace. Bílá rasa je v procesu likvidace.

Černoch zastřelil 5-letého bílého chlapce, v podezření je rasový BLM motiv a nenávist k bělochům vyvolaná v televizi

S hrůzou potom sledujete zprávy, k čemu došlo právě v jednom takovém státě, který rozhoduje volby. Ve městě Wilson v Severní Karolíně došlo k otřesné události. Černoch (25) tam v rezidenční zóně zastřelil bílého 5-letého chlapce. Podle svědka to proběhlo tak, že černoch vyšel ze svého domu, přistoupil k chlapci, který si zrovna hrál venku s kamarády na kolech, přiložil mu pistoli k hlavě a zmáčkl spoušť. Potom se dal na útěk, byl policií zadržen, ale dosud odmítá uvést, jaký byl jeho motiv. Podle americké televize Fox News pouze opakuje a drmolí policistům cosi o právech černochů, o otroctví, Boží ruce a mluví nesouvisle.

Pod vlivem drog ale v době činu prý nebyl, testy krve to potvrzují. Podle amerických komentátorů to mělo podobu popravy, a přestože dítě nebylo mrtvé hned na místě, po převozu do nemocnice zemřelo. Podle všeho se jednalo o rasově motivovanou vraždu s politickým podtextem v návaznosti na masovou hysterii okolo BLM. Za smrt toho dítěte může Demokratická strana, Joe Biden a jejich podpora Black Lives Matter. A rovněž americké televize jako CNN nebo MSNBC, které neustále propagují hnutí BLM a utlačovatelskou roli bělochů.

Vlevo zavražděný Cannon Hinnant, vpravo jeho vrah, Darius Nathaniel Sessoms (25)Politická zodpovědnost je naprosto zjevná a Američané u voleb v listopadu si uvědomí, co USA hrozí a budou volit Trumpa i ti, kteří mu jinak nemohli přijít na jméno, budou ho volit i umírnění demokraté, ale tyto volby mohou být reálně poslední, kdy americkým prezidentem se stane běloch. A co se rozpoutá v USA po vítězství Donalda Trumpa, to už ani nemusím zdůrazňovat. Vypukne totiž Velká listopadová americká revoluce v ulicích, vítězství Donalda Trumpa nebude přijato a vypukne povstání a revoluce.

V čele povstání bude stát část Demokratické strany, která se zradikalizuje natolik, že se připojí k povstání. V USA vyrostou bezpečnostní zóny, ve kterých federální vláda nebude mít vliv, dojde k rozpouštění policie v městech pod kontrolou Demokratů, lidé se budou ozbrojovat, dojde k lynčování bělochů na ulicích, k jejich zabíjení. Demokraté nemusí vyhrát volby, aby ovládli Bílý dům. Oni usilují o ovládnutí amerických ulic. V neomarxismu se totiž o moc nikdy nebojovalo u volebních uren, ale vždycky jenom v ulicích. Tato drobnost ovšem mnoha pozorovatelům neustále uniká. Kamala Harris bude vůdkyní protestů po volbách, zatímco Joe Biden bude zapomenut. Její dosazení tak sleduje už další krok, než ten, pro který byla včera vybrána.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKoronavirus je nový „terorismus“   
Pridal tk Pátek 14 srpen 2020 - 08:14:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předsedkyně Sněmovny reprezentantů USA Nancy Pelosiová navrhla další zákon o výdajích na „koronavirovou pomoc“ v hodnotě mnoha bilionů dolarů, která bude zajišťovat testování, trasování, léčbu, karanténu a ochranu pomocí roušek, což je součástí „národního strategického plánu“, jenž Pelosiová podporuje. Trumpova administrativa ze zásady tento plán neodmítá, místo toho se jen dohaduje o ceně.

Avšak i kdyby mohl být tento strategický plán realizován s malými nebo nulovými peněžními náklady, bylo by to za neakceptovatelnou cenu ztráty svobody.

Plán Pelosiové povede buď k federálnímu nařízení nosit roušky, nebo k federálnímu financování státu a lokálnímu vynucovacímu nařízení nosit roušky. Pokud jde o ty, kdo neuposlechnou a nebudou roušky nosit, státem financované osoby je budou nahlašovat úřadům. Toto lze označit jako postoj ke zdravotní politice ve stylu „Stasi“, neslavné východoněmecké tajné služby a rozvědky.

Trasování kontaktů by mohlo vést k tomu, že jednotlivci budou přinuceni stáhnout si aplikaci na trasování. Aplikace by zaznamenávala, kde se jedinec pohybuje, a upozorní úřady, že osoba byla v blízkosti někoho, kdo byl pozitivně testován na koronavirus.

Strategický plán by také zřejmě zahrnoval návrhy Billa Gatese a Anthonyho Fauciho, že jednotlivci obdrží „digitální certifikáty“, které budou obsahovat informace o očkování nebo imunitě vůči koronaviru. Tento certifikát by byl vyžadován po jednotlivci před příchodem do práce, před vstupem do školy nebo dokonce do obchodu s potravinami. Nutnost prokázat se očkováním nebo imunitou vůči koronaviru za účelem návratu do normálního života by způsobila, že by mnoho lidí „dobrovolně“ dostalo potenciálně nebezpečnou vakcínu proti koronaviru.

Trumpova administrativa již utratila miliardy dolarů na podporu společností, vyvíjejících vakcínu proti koronaviru. Politici uvedli, že jakmile bude vakcína vyvinuta, bude urychleně zavedena do výroby a uvedena na trh. Příznivci urychlené výroby a použití vakcíny by si však měli vzpomenout na obrovský problém s vakcínou proti prasečí chřipce v roce 1976. Vakcína proti prasečí chřipce byla rychle uvedena do výroby v reakci na politický tlak „něco udělat“. Výsledkem byla vakcína, která byla mnohem nebezpečnější, než samotná prasečí chřipka.

Bohužel lidé, kteří vznesou oprávněné obavy ohledně bezpečnosti vakcíny, budou okamžitě zaškatulkováni jako „konspirační teoretici“. To je stejné, jako tvrdit, že každý, kdo se odváží kritizovat intervenční zahraniční politiku USA, „nenávidí svobodu“ a je pravděpodobně „sympatizant s teroristy“.

Panika ohledně koronaviru oživila snahy o zavedení jedinečného identifikátoru pacienta. Jedinečný identifikátor pacienta byl schválen v roce 1996, ale návrhy zákona ohledně vyhrazené finanční částky obsahují od roku 1998 ustanovení, zakazující federální vládě vývoj a implementaci identifikátoru. Bohužel před dvěma týdny Sněmovna reprezentantů odhlasovala zrušení tohoto zákazu. Jedinečný identifikátor pacienta by tak pomohl vládě s trasováním a očkováním každého Američana, a také by jinými způsoby narušil svobodu ve jménu „zdraví“.

Politici a byrokraté již nemohou virus odstranit, stejně jako nemohou eliminovat terorismus. Mohou ale využít terorismus, virus a další skutečné, zveličené či vykonstruované krize k rozšíření své moci na úkor naší svobody.

Politici nikdy neodolají pokušení využít krize jako výmluvu k získání větší moci. Proto je to na nás, na lidech, kteří znají pravdu, abychom šířili poselství svobody a rozvíjeli hnutí za svobodu. Silné hnutí za svobodu je jedinou věcí, která může přimět politiky, aby přestali krást naši svobodu, když nám slibují zdánlivou bezpečnost před teroristy a viry.

Ron Paul

Coronavirus Is the New ‘Terrorism’ vyšel 11.8.2020 na Global Research. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/08/8404-koronavirus-je-novy-terorismus.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOkamura: Vláda bude zřizovat v ČR nová imigrační centra za 95 milionů Kč   
Pridal tk Pátek 14 srpen 2020 - 07:59:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předseda SPD Tomio Okamura zveřejnil na kanálu zmíněného hnutí na YouTube video, ve kterém upozorňuje na záměr vybudovat v zemi čtyři nová imigrační centra.

Okamura ve svém videu tvrdí, že vláda hnutí ANO, ČSSD a KSČM chce vybudovat v České republice čtyři nová imigrační centra. „Právě proto, že tu jsou ti migranti, o kterých oni tvrdí, že je nepřijímají, ale opak je pravdou,“ uvedl Okamura.

Na začátku srpna totiž ministerstvo vnitra zveřejnilo výzvu, do které se mají hlásit neziskové organizace, které by byly schopné za 95 milionů z veřejného rozpočtu zřídit tato nová centra. Uvádí, že ukončení příjmu žádostí těchto neziskových center je 15. září.

Okamura konstatuje, že tento program byl vyhlášen ministerstvem vnitra, které řídí Jan Hamáček, ovšem pouze na něj to předseda SPD zužovat nechce. Ve videu vysvětluje, že oněch 95 milionů korun se má rozdělit mezi nestátní neziskové organizace, která budou pak tato centra v Česku provozovat.

Podle Okamurových slov se jedná o obrovskou částku. Vyjádřil názor, že je skandální, že v současné době, kdy přichází lidé o práci a potýkají se s propadem příjmů, ocitají se v exekucích, tak právě nyní vláda vyčlení 95 milionů na provoz takových migračních center.

„Má to být provoz pouze do roku 2022, tedy provozování čtyřech migračních center na dva roky, to je 95 milionů korun do kapsy politickým neziskovým organizacím,“ dodal.

Cíle center

Jak dále uvádí, centra mají být zřízena v Praze, v Jihomoravském kraji, v Královéhradeckém kraji a poslední v Ústeckém kraji. Co se týče hlavních cílů, to jsou podle jeho mínění státní příslušníci třetích zemí.

„Abych tedy vyvedl z omylu například pana ministra Hamáčka, který vám bude lhát a bude říkat, že je to i pro občany Evropské unie. Ano, je tam napsáno, že to je i pro občany Evropské unie, ale je tam daný ten poměr, jenom pro malinko. Drtivá většina, a je to právě i ta podmínka, je právě pro ty migranty z těch třetích zemí.“

Okamura konstatoval, že se těmto cizincům „nasypou“ peníze, aby České republice nezpůsobovali problémy. Mezi ně řadí předseda SPD například propad do šedé ekonomiky či všechny negativní sociálně patologické jevy.

„Aby nezlobili, aby nepáchali kriminalitu a aby tady žili spořádaně. Ale já tomu nerozumím, je krize, stále více občanů nemá práci, tak proč jim vláda neukončí povolení k pobytu? Vždyť prioritou musí být čeští občané, práce pro naše lidi,“ dodal ve videu.


Zdroj: https://sptnkne.ws/Dt8Q

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVáclav Klaus: Vítězství levice v USA se bojíme více než čínského politbyra   
Pridal tk Pátek 14 srpen 2020 - 07:41:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bývalý prezident Václav Klaus a jeho spolupracovník Jiří Weigl zveřejnili komentář k návštěvě amerického ministra zahraničí Mika Pompea v Česku. Naše země měla Američanovi nabídnout pomocnou ruku v boji s progresivity, a ne jenom servilně vazalsky přitakávat, myslí si.

„Americký ministr nás ubezpečoval, že jsou USA připraveny pomoci naše svobodné poměry bránit. To je třeba ocenit, tak to mezi spojenci má být,“ prohlásili Klaus s Weiglem ve svém komentáři, který byl publikován na stránkách Idnes, a dodali:

„Obáváme se však, že z české strany reciproční zájem o budoucnost americké demokracie, obavy o její osud a vyjádření podpory postojům současné administrativy při jednáních s ministrem Pompeem nezazněly. To pokládáme za velkou chybu.“
Podle jejich slov měl americký ministr zahraničí uslyšet, že čeští lidé jsou údajně znepokojení procesy, které probíhají ve Spojených státech. Komentátoři hovoří o „nástupu ultralevicových sil“. Ty podle jejich názoru „odmítají samotné základní hodnoty a principy svobodné společnosti a tržní ekonomiky“. Dále je podle jejich názoru česká veřejnost zneklidněná „šířením absurdních genderových a environmentalistických teorií, vytvářením strachu ve společnosti, umlčováním svobody slova a pošlapáváním akademických svobod na univerzitách“.

„Děsí nás útoky na demokraticky zvoleného současného prezidenta, které trvají po celou dobu jeho mandátu, děsí nás prohlubování příkopů v americké společnosti, děsí nás ovládnutí amerického mediálního mainstreamu levičáckými progresivisty,“ uvedli Klaus s Weiglem.

Politici naší země měli z jejich pohledu Pompeovi říci, že v Česku panují obavy z toho, co bude, pokud tyto „extrémistické síly“ ve Spojených státech získají hlavní slovo.

„Měli mu říci, že se vítězství těchto levicových extrémistů v USA obáváme více než čínského politbyra, protože pro udržení naší svobody a tržní ekonomiky představují bezprostřednější hrozbu,“ dodali.

Úpadek USA údajně ohrozí celý svět, včetně Evropy, a potažmo i České republiky, myslí si s tím, že ztracena bude hlavně svoboda.

„Máme právo být znepokojeni, protože naše země trpké zkušenosti s levicovými utopiemi již má. Jeden z nejvyšších činitelů americké administrativy měl u nás slyšet, že USA mají ve střední Evropě přítele a spojence, jemuž na jejich osudu záleží, nikoliv nezodpovědného vazala, zvyklého pouze servilně švejkovsky přitakávat mocným, jak to u nás bývá pravidlem,“ uzavřeli svůj komentář Klaus s Weiglem.

„Totalita se rodí na Západě"

Na komentář Václava Klause a Jiřího Weigla zareagoval na svých sociálních sítích i prezidentům mluvčí Jiří Ovčáček. Ten ze svého pohledu vyjádřil názor, že na Západě se opět rodí nová totalita.

„Je faktem, že Čína na Západě nikdy totalitní ideologii nezavede. Totalitní ideologie se opět rodí na Západě a už ho začala postupně pohlcovat. Je to obrovské, smrtelné nebezpečí!“ uvedl Ovčáček na svém Twitteru.

Je faktem, že Čína na Západě nikdy totalitní ideologii nezavede. Totalitní ideologie se opět rodí na Západě a už ho začala postupně pohlcovat. Je to obrovské, smrtelné nebezpečí!

Zdroj: https://sptnkne.ws/Dt8J

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA provokují Tchaj-wan na vytvoření „válečné zóny“ okolo pevninské Číny   
Pridal tk Pátek 14 srpen 2020 - 07:36:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Neexistují žádné objektivní příčiny pro zvýšení vojenského rozpočtu Tchaj-wanu. S největší pravděpodobností se jedná o pokus vyhovět USA, které záměrně provokují napětí v americko-čínských vztazích. Takto vysvětlili experti, které oslovili novináři, zprávy o plánech vlády Tchaj-wanu navýšit obranný rozpočet o 10 %.

Tchaj-wanská vláda předložila 13. srpna návrh na zvýšení vojenských výdajů na 15,42 miliard amerických dolarů, což je přibližně o 10 % více než ve stávajícím roce. O tom se hovoří ve zprávě tchajwanských úřadů.

Ředitel zastoupení Tchaj-wanu v USA řekl ve svém včerejším vystoupení ve Washingtonu, že země musí rozšířit své vojenské možnosti. Podle slov zástupce ostrova je prioritou upevnění jeho obrany a také ostrovů, které Tchaj-wan v současné době kontroluje v Jihočínském moři. Tchaj-wan proto v současné době spolupracuje se Spojenými státy na tom, aby mohl získat řadu účinných zbraní, včetně okřídlených střel. Nové rakety mají být kompatibilní s tchajwanským systémem Hsiung Feng pro zajištění ochrany pobřeží. Mezi Tchaj-wanem a USA také probíhají rozhovory o nákupu americký podvodních min, aby mohlo být zabráněno výsadkům nepřítele a nenadálým útokům.

Vojenská hrozba ze strany kontinentální Číny je pouze záminka pro zvyšování vojenského rozpočtu, řekl v rozhovoru pro novináře ředitel ruského Institutu Dálného východu Alexej Maslov.

„Když budeme hovořit na rovinu, neexistují žádné objektivní příčiny pro zvyšování vojenského rozpočtu. Pevninská Čína svůj tlak na Tchaj-wan nezvyšovala v průběhu poslední doby. Spíše se jedná o následování americké politiky, amerických požadavků. Je očividné, že tento rozpočet půjde částečně na nákup zbraní od USA, když vezmeme v potaz poslední dohody mezi USA a Tchaj-wanem o rozšíření vojenské pomoci. To principiálně povede k velmi prudké reakci Pekingu a k eskalaci napětí v daném regionu. Už nyní probíhá v Jihočínském moři citelné vyostření situace. Vyostření situace ještě i v Tchajwanském průlivu povede k tomu, že vztahy mezi jeho dvěma břehy se citelně zhorší. To ve výsledku vytvoří ještě jednu válečnou zónu v regionu. To je to, o co se nyní snaží USA, jedná se o další krok na obkroužení Číny v širokém perimetru pomocí různých válečných zón,“ sdělil.

Jednou z příčin zvýšení vojenského rozpočtu Tchaj-wanu je snaha zalíbit se USA, myslí si zástupce ředitele Institutu mezinárodních vztahů při Nankingské univerzitě Zheng Anguang.

„V poslední době v Tchajwanském průlivu ozbrojené síly pevninské Číny neustále provádějí nějakou činnost, soustřeďují tam velké počty vojenských lodí a letounů. To vyvíjí nějaký tlak na Demokratickou a progresivní stranu Tchaj-wanu. Proto je pro vládu ostrova nezbytné zvyšovat vojenský rozpočet. Dalším cílem je zvýšení nákupů amerických zbraní a díky tomu ukázat svoji náklonnost k USA. Bezpochyby je úkolem i zesílení tchajwanské armády. Kromě toho nákupy amerických zbraní jsou instrumentem provokací ve vztazích mezi pevninskou Čínou a USA. Tyto politické snahy Tchaj-wanu jsou podle mého soudu více než očividné,“ uvedl.

Podle informací agentury Reuters se nyní očekává prodej čtyř pokročilých výzvědných dronů USA armádě Tchaj-wanu. Cena tohoto obchodu se pohybuje okolo 600 milionů dolarů.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Dt8D

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNetanjahu ohlásil uzavření mírové dohody s SAE   
Pridal tk Pátek 14 srpen 2020 - 07:27:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předseda izraelské vlády Benjamin Netanjahu považuje za velikou čest, že se mu podařilo dojednat mírovou dohodu s třetí arabskou zemí – Spojenými arabskými emiráty.

To izraelský předseda vlády řekl ve speciálním televizním vysílání izraelských televizních kanálů. Podle jeho slov se jedná o „historický moment v životě Blízkého východu“.
„I mě se dostalo veliké cti po mnohých letech velkých úsilí ohlásit uzavření další mírové dohody s třetí arabskou zemí,“ uvedl ve vysílání Netanjahu. Izrael má diplomatické vztahy již se dvěma arabskými zeměmi regionu – Egyptem a Jordánskem.

Ministerstvo zahraničí Izraele

„Zprávy o normalizaci vztahů se Spojenými arabskými emiráty jsou důležité a otevírají dveře pro další dohody. Blahopřeji premiérovi Netanjahu k této dohodě,“ napsal na svém Twitteru ministr zahraničí Izraele Gabi Aškenazi, který rovněž poděkoval za vklad Donalda Trumpa a ministra zahraničí USA Mika Pompea. Spojené státy při uzavírání dohody vystupovaly v roli prostředníka.

„Rovněž vítám odstoupení od plánu jednostranné anexe a slibuji, že úplný a vyvážený plán Trumpa bude podrobně projednán při konzultacích se zeměmi regionu," dodal izraelský ministr zahraničí.

Palestina

„Palestinské vedení oznamuje své rozhodné nepřijetí a odsouzení třístranné dohody o normalizaci vztahů mezi Izraelem a SAE při pomoci USA,“ stojí v prohlášení, které publikovalo oficiální zastoupení palestinského prezidenta Mahmúda Abbáse.
Palestinské vedení kvůli uzavření dohody vyzvalo k provedení mimořádného zasedání Ligy arabských národů a Organizace islámské spolupráce s požadavkem, aby byla tato dohoda zrušena.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Dt8C
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína je ochotna nadále rozšířit spolupráci s různými zeměmi   
Pridal tk Pátek 14 srpen 2020 - 07:22:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
na se bude nadále otevírat světu a je ochotna důsledně rozšiřovat spolupráci s různými zeměmi. Uvedl to dnes v Pekingu mluvčí čínského ministerstva zahraničí Zhao Lijian (Čao Li-ťien) na pravidelné tiskové konferenci.

Podle výsledků průzkumu, který provedla 11. srpna obchodní rada USA-Čína mezi svými členy v roce 2020, vyplývá, že téměř 70 % amerických dotazovaných společností je optimistických ohledně obchodních vyhlídek čínského trhu v příštích pěti letech a 87 % amerických dotázaných společností uvedlo, že neplánuje přesunout své výrobní linky z Číny. V tomto ohledu mluvčí čínského ministerstva zahraničí Zhao Lijian uvedl, že to dále potvrzuje pevnou důvěru mezinárodního společenství v čínský trh, čínské podnikatelské prostředí a čínský hospodářský rozvoj. „Jsme ochotni nadále podporovat otevírání se světu a rozšiřovat spolupráci s různými zeměmi v oblasti obchodu a hospodářství. To bude účinně stimulovat celkovou světovou poptávku a podporovat rozvoj mezinárodního obchodu.

V první polovině roku pokračovalo mnoho podniků financovaných ze zahraničí v Číně v rozšiřování jejich investic a bylo v Číně zavedeno v současnosti 320 velkých projektů financovaných ze zahraničí s investicí přesahující 100 milionů USD. Mnoho autoritativních mezinárodních organizací je optimistických ohledně vyhlídek na čínský ekonomický rozvoj a věří, že Čína vloží důvěru a dynamiku do obnovy světové ekonomiky,“ uvedl Zhao Lijian.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1896 sec,0.0472 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,598kB