Pondělí 24 srpen 2020
Takže Putin zase otrávil Navalného. Sláva!   
Pridal tk Pondělí 24 srpen 2020 - 16:35:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je to stále znovu a znovu. Kdykoliv se ukáže, že Putin je silnější, přijde Západ s nějakým podrazem. Takže mluvčí Merkelové nyní autoritativně tvrdí, že je jasné, že Rusko otrávilo Navalného. Protože příklady jako otrava Skripala to dosvědčují.

Že mladá Skripalová den před „plánovanou“ otravou vybrala všechny peníze z účtu zemřelého bratra, takže bylo jasné, že už se později k nim nedostane a hlavně, že věc se udála tři dny před triumfálním vítězstvím v prezidentských volbách a těžko by myslel na to komplikovat si jejich průběh, o což stáli naopak jeho odpůrci, zejména Boris Johnson. Ten tvrdil, že Putin zastavil kampaň na své znovuzvolení a věnoval se jen tématu otravy Skripala. Že domek, ve kterém Skripal a jeho dcera přebývali, byl srovnán se zemí a že Skripal a jeho dcera nemohli mluvit s ruským velvyslancem a konečně že dostali novou identitu a byli přestěhováni údajně na Nový Zéland nechává všechny odpůrce Ruska chladnými.

Snad nejdůležitější je fakt, že ten chlápek je v Rusku politicky bezvýznamný a poutá pozornost jenom k vůli kritice Putina a nemá reálnou podporu v zemi je - zdá se - také jedno.

Teď EU totálně prohrává v Bělorusku, protože Lukašenko jistě neodstoupí. Rada Evropy ví, že je Lukašenkovi úplně jedno, že neuznali jeho prezidentství, protože veškerou moc drží pevně v rukou. Také v Rakousku, kde ministerstvo zahraničí dostali rusofóbičtí Zelení zase odvolali diplomata. A já jen čekám, kdy náš lokajský Babiš nechá vyhostit dalších pět diplomatů.

Kdysi jsem věřil, že po roce 1989 nastane doba uvolnění a plné spolupráce mezi Západem a Východem.

Nenastane. Tak jak Západ bude porážen, bude napětí narůstat.

Jiří Vyvadil

Foto: A. Navalnyj je představován jako bojovník proti korupci. Sám byl ovšem odsouzen za organizace krádeže majetku společnosti Kirovles k pěti letům vězení podmíněně a pokutě 500 tisíc rublů.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV německé škole přivítali prvňáky duhovou vlajkou LGBT. Vše za asistence katolické a evangelické církve   
Pridal tk Pondělí 24 srpen 2020 - 08:52:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Šok zažili rodiče prvňáků, kteří vedli 13. srpna k zápisu své děti do základní školy Meerbeck v Moersu (Porýní-Vestfálsko). Na vchodem do školy vlála duhová vlajka, která je symbolem LGBT++P hnutí. To vše se dělo za asistence zástupců katolické a evangelické církve. Jedná se o homo indoktrinaci dětí hned od prvního okamžiku jejich stupu do školy. “Překvapením” asi také pro někoho je účast zástupců katolických a protestanských církví. Asi si zapomněli přečíst bibli, kde se píše o homosexualitě jako o smrtelném hříchu. Když ale německou katolickou církev vede kardinál jménem Marx, tak se asi nelze moc divit.

Školu navštěvuje také mnoho muslimských žáků a reakci jejich rodičů zatím není známá (v koránu je za homosexualitu trest smrti). Pak se teprve ukáže, která menšina je víc vyvolená. LGBT++P osoby, nebo imigranti?

Kdy něco podobného zkusí agresivní LGBt++P komunita i u nás?

Česká věc
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPodivný pokles odsouzených Vietnamců za drogovou trestnou činnost. Co za tím je?   
Pridal tk Pondělí 24 srpen 2020 - 08:46:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Výroční zpráva Národní protidrogové centrály za rok 2019 opět potvrdila pokles odsouzených občanů vietnamské národnosti za drogovou trestnou činnost. V roce 2019 to bylo jen 47 osob vietnamské národnosti, které byly odsouzené za drogovou trestnou činnost.

To potvrzuje trend od roku 2013, kdy z neznámých důvodů došlo k poklesu zadržených a odsouzených Vietnamců za výrobu a prodej drog.

Rok: 2012 - 283 Vietnamců
Rok: 2015 - 143 Vietnamců
Rok: 2017 - 111 Vietnamců
Rok. 2019 - 47 Vietnamců

Přitom je zcela zřejmé, že se Vietnamci svých lukrativních drogových obchodů nevzdali. Tehdejší místopředseda vlády L. Zaorálek (ČSSD) dokonce v roce 2018 prohlásil, že “vietnamská komunita u nás je organizovaný zločin a bezpečnostní problém č. 1. Nikdo si ho za to tehdy ( s výjimkou “vietnamské spojky” v ODS europoslance Jana Zahradila) ani nedovolil veřejně kritizovat. Což je v současné multikulturní hysterii neobvyklý jev. Zaorálek řekl zkrátka to, co každý ví, vietnamská komunita u nás je komunita kriminální a jejím hlavním zdrojem obživy jsou drogy (Vietnamci jsou také významně zapojeni do pašování imigrantů, podvodů s DPH, vydírání, atd.)

Je proto s podivem, že počet zadržených a odsouzených Vietnamců klesá. Čím to může být? Náhlou špatnou prací policie to opravdu není, za to dám ruku do ohně. Řadový policista o vietnamské komunitě a všech těch tržnicích, večerkách a bistrech ví své. Problém je, že vietnamské drogové mafie dnes mají již de facto oficiální politické krytí.

Je zajímavé, že pokles odsouzených Vietnamců koreluje s nástupem vlády B. Sobotky a další prudký pokles následoval po nástupu islámofila Hamáčka na post ministra vnitra. Tím neříkám, že oba pánové berou od vietnamských drogových mafií peníze, nebo mají vietnamské “asistentky” jako jistý europoslanec. Spíš poskytují ideový rámec pro rozvoj imigrantské kriminality. To je celoevropský trend. Po celé Evropě jde kriminality imigrantů prudce nahoru a policie naopak tuto kriminalitu má nařízeno nestíhat a soudy nesoudit.

Jestli to takhle půjde dál, tak každá vietnamská tržnice a večerka bude otevřeně prodávat drogy české mládeži a policie tomu bude na příkaz politiků jen přihlížet. Již dnes je v ČR oficiálně asi 70 tisíc zcela závislých narkomanů, většinou klienti vietnamských večerek a bister. To číslo se každých 10 let zdvojnásobí. Drogy mládež začíná brát v mezi 12-22 rokem věku. Ve škole dnes dětem multikulturní učitelé vyprávějí o tvrdě pracujících Vietnamcích, filmy ukazují, jak je super nakupovat u Vietnamců ve večerkách, media vyprávějí jak historky, jak Vietnamci šíjí roušky pro IZS. Je to všechno náhoda? Tomu nevěřím! Stane se z naší země narco stát jako třeba z Kolumbie, nebo Albánie? Kde budou narco mafie operovat zcela beztrestně pod politickou ochranou? Bez politické podpory (což nemusí být nutně korupce) by nebyla masová kriminalita menšin (Vietnamci, černoši, Albánci, Arabové) možná. Jedná se o celoevropský trend vyvolaný těmi, kdo vymysleli, podporovali a financovali rozvoj neomarxistických teorií a jejich zavádění do praxe.

- policista ve službě -
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAž Poláci vystřizliví   
Pridal tk Pondělí 24 srpen 2020 - 07:46:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kdy naši polští sousedé zalitují, že jim vláda pozvala americké GIs, aby je chránili před ruským přepadením? Až začnou rok co rok platit USA výpalné za ochranu.

Americký ministr zahraničí Mike Pompeo podepsal ve čtvrtek 14. srpna ve Varšavě dohodu, která umožní vyslat další tisícovku amerických vojáků na základny do Polska. V současnosti jsou v zemi asi čtyři a půl tisíce amerických vojáků, kteří mají spolu s dalšími jednotkami NATO v Pobaltí odradit Rusko od případné agrese.

O tom, kolik bude naše sousedy stát americká ochrana nepadla zatím ani zmínka. Ale na základě zkušeností z Německa, Itálie Japonska a jižní Koreje a dalších zemí víme, že není levná a řádově se pohybuje v miliardách dolarů. Americký obchod s výpalným jen kvete a má před sebou velkou budoucnost.

Pentatagon chce, aby například Japonsko od příštího roku zvýšilo svůj příspěvek na osm miliard dolarů ročně a Jižní Korea na pět miliard dolarů. Každý milion je dobrý protože americké válečné výdaje se neustále zvyšují. Zbrojní rozpočet na tento rok dělá 726 miliard a v příštím roce má vzrůst na 750 miliard. Pětinu z přiklepnuté částky spolknou výlohy na 200.000 vojáků v 177 zemích, sloužících na téměř osmi stech základnách.

Co se Polska týče, známe zatím předběžné výlohy na přítomnost 5.500 GIs v zemi. Na žold a základní potřeby Pentagon počítá 180 dolarů denně za muže a za ženu. Zkontrolujte si to, mně kalkulačka ukázala sumu 361.350.000 dolarů ročně.

Druhou položku představují výdaje za vybudování základny Trump, kterou si Varšava na USA vyprosila. Jižní Korejci zaplatili za nedávno dokončenou bázi Camp Humphrey jedenáct miliard dolarů. Polská bude určitě menší a cena podstatně nižší.

Třetí položka zahrnuje výdaje na údržbu základny. Italové podle neoficiálních zdrojů platí 1,5 miliardy dolarů ročně, mají tam ale zhruba půl tuctu amerických bází, včetně mol ve středomořských přístavech.

K první a třetí položce přibude padesáti procentní příplatek, který chce prezident Donald Trump zavést v příštím roce.
„Bohaté země, které chráníme, máte avízo, že budete platit víc“, prohlásil v Pentagonu 17. ledna za potlesku generality, a pokřtil příplatek jako Cost Plus 50. Pro Polsko to znamená, že výše zmíněná částka může poskočit na 542.025.000 dolarů ročně.

Celkové výpalné včetně vybudování základny Trump a její údržby možná nebude astronomické, ale je jisté, že polské poplatníky zabolí… když se, anebo až se o jeho výši dozví, protože vláda to bude skrývat v rozpočtu co nejumněji a co nejdéle.

V delším časovém výhledu se může dostavit také kocovina z let rusofobie, která v Polsku měla historické příčiny a opodstatnění. Není totiž vyloučeno, že budoucí vývoj postupně přivede naše sousedy k poznání, že časy se mění a národy s nimi; že carský a komunistický systém v Rusku jsou deset sáhů pod zemí; a že soudobý kříženec kapitalismu s autoritářskými rysy je jiný. Nechce dobývat vojenskou silou, to patří minulosti. Nadvláda ve světě se dnes nezískává ve válce, ale v ekonomice, technologii a ve strategickém spojenectví. Polské pláně k tomu Rusko nepotřebuje.

Až Poláci (a nejen oni) vystřízliví, budou si, když ne ti dnešní, tak jejich potomci, klást smysluplnou otázku: K čemu to všechno vlastně bylo?

Ostatně evropské schizma sotva může skončit jinak, protože druhá pomyslná možnost řešení je nukleární zima.

Jan Vítek

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČernoši, kteří mediálně neexistují   
Pridal tk Pondělí 24 srpen 2020 - 07:41:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Věděli jste, že v USA kromě černochů pokrokových, kteří k nám promlouvají z médií, existují i černoši nepokrokoví? Takoví, co nepláčou při přednášce o americké historii a co nevidí v množství zatčených černých zločinců ani tak systémový rasismus jako spíše logiku. Co věří, že za tristním stavem černošské populace nestojí bílá privilegia, ale socialismus, který „motivuje černé ženy, aby se oženily s vládou, a černé muže, aby se vzdali své finanční a morální odpovědnosti.“

Před časem bylo hnutí Black Lives Matter všude, nedalo se mu uniknout. Ani vyjádřením jeho černých představitelů, jeho černých podporovatelů, fandů a ani tklivým příběhům utiskovaných černochů, co na ně všichni běloši byli od kolébky výhradně jenom zlí. Co naopak nebylo slyšet vůbec, byly hlasy černochů říkajících něco jiného. Jakoby vůbec neexistovali. Abych toto záhadné mediální informační vakuum trochu zaplnil, pár jsem jich našel. Protože američtí konzervativci a pravicoví intelektuálové černé pleti existují a rozhodně nemlčí.

A velice často skloňují v souvislosti se stavem, v jakém se nachází americká černá menšina právě slovo „odpovědnost.“ Místo „rasismus.“ A kteří se pochopitelně vyjadřují i k současnému dění a k hnutí BLM. Ti černoši, jejichž hlasy tady za oceánem my nikdy neslyšíme. A je symbolické, že kdo je tady slyšet chce, aby si na základě všech dostupných informací mohl vytvořit nějaký vlastní názor, jak nám chytré hlavy pořád zdůrazňují, musí často pracně lovit v kalných vodách internetu nebo na“dezinformačních“ webech.

Thomas Sowell

Jako prvního z těch, jejichž jméno se v Evropě nesmí vyslovit, uvedu profesora Thomase Sowella. Jeho popularizátorem je u nás především blogger Marian Kechlibar, za což mu patří velký dík. Nebýt lidí jako je on, kdo by tady kdy o profesoru Sowellovi, špičkovém akademiku a jednom z nejvýznamnějších žijících amerických myslitelů slyšel. Cituji z klávesnice Mariana Kechlibara. Zároveň jde o vysvětlení, proč tady obecně málokdo ví, že ne každý americký černoch nutně musí být rasistický levicový radikál, co ve jménu traumatu z otroctví rabuje AppleStore:

Názory, k nimž dospěl, nejsou dnes u americké levice vůbec populární. Sowell se domnívá, že moderní sociální stát slouží spíše k uspokojení ega svých konstruktérů a zastánců, kteří se při utrácení peněz za sociální programy mohou cítit jako mravní a pokrokoví lidé, kteří pomáhají slabším. Systémy, které tito sociální inženýři z ministerstev zavádějí do praxe, však neodpovídají skutečným potřebám lidí z ghett, a naopak motivují svoje “klienty” v tom, dělat špatná rozhodnutí – například ke snazšímu odchodu otce od rodiny, pokud jej finančně nahradí stát. (Ke stejnému názoru dospěl senátor Moynihan ve své obsáhlé zprávě z roku 1976.) Častým námětem Sowellovy kritiky je utopismus socialistických ideologií, které se snaží dosáhnout stavu dokonalosti, aniž by přitom braly v úvahu, že lidské bytosti jsou nedokonalé samy o sobě.

Zdroj: Twitter

Proč nám média zamlčují existenci profesora Sowella, po kterém by v případě, kdyby měl ten správný názor ČT skočila jak slepice po flusu, demonstruje tento mnou neuměle přeložený tvít:

Stále slyšíme, že „na černých životech záleží“, ale zdá se, že na tom záleží pouze tehdy, když to pomůže politikům získat hlasy, nebo když tento slogan pomůže demagogům démonizovat policii.

A tři otázky Thomase Sowella „Jaké jsou alternativy? Kolik to bude stát?“ a hlavně „Čím to máte podložené?“ si kladu prakticky pokaždé, když se dívám na televizní zprávy. Jeho případnému odstranění z blacklistu asi příliš nepomohlo ani to, když v roce 2018 na otázku jak hodnotí Trumpa, odpověděl:

Myslím, že je lepší než předchozí prezident.

Larry Elder

Dalším černým pánem na holení, o kterém jste z českých médií nikdy neslyšeli, je Larry Elder. Významný konzervativec, publicista, komentátor a dokumentarista. Autor dokumentárního filmu Strýček Tom z letošního roku, o kterém jste taky nikdy neslyšeli, přestože trhá všechny možné rekordy. Jde o sérii rozhovorů s černými konzervativci, kteří odmítají mediální a levicový narativ o chudácích černoších a bílé vině. Cituji, opět jen přibližně, Larryho Eldera pro Fox News:

Film se jednoduše ptá: „Proč v černé komunitě neexistuje respekt k nesouhlasu? Proč jsou velcí černí myslitelé jako Thomas Sowell, Walter Williams a Shelby Steele ignorováni či marginalizováni tradičními médii?“ Přes působivou, desetiletí trvající práci skupiny – články, knihy a projevy – Sowell, Williams a Steele jsou pro mnoho černochů, a nejen pro mladé černochy, úplně neznámými. Černí konzervativci nepřipisují otroctví a Jimu Crowovi žádný hlavní problém v černé komunitě. Černí konzervativci nevěří, že rasismus zůstává v americké společnosti významným problémem. Černí konzervativci se domnívají, že sociální stát motivoval ženy, aby se oženily s vládou, a motivovalo muže, aby se vzdali své finanční a morální odpovědnosti, což je v Americe mnohem větší problém než rasismus.

Kdy ho asi ČT převezme, opatří podmanivým dabingem Miroslava Donutila a odvysílá? Kdy k tomu asi dojde celkem dost napovídá sám černoch Larry Elder, opět pro Fox News tím, jak se staví k počínání listů New York Times a Washingtom Post:

…Oni tuto velkou lež, lež goebbelsovského typu, že policisté zabíjejí černochy jen proto, že jsou černí, vůbec neověřují.

Mimochodem, „strýček Tom“ je hanlivé označení černochů, kteří podle jiných černochů kolaborují s bělochy.

Shelby Steele

Jedním z významných černých konzervativců a akademiků, kteří ve filmu mluví, je Shelby Steele. Specialista na rasové vztahy, multikulturalismus a na pozitivní diskriminaci. Tu považuje za „dvojitou zradu“ černochů:

Nejprve otroctvím a útlakem a poté skupinovými preferencemi nařízenými vládou, což odrazuje od autority a osobní odpovědnosti u černochů.

Proč jste o černém profesoru Steelovi až doposud neslyšeli ani slovo, je tím doufám jasné.

Walter Williams

Dalším pro nás utajeným černochem z filmu Strýček Tom, ačkoliv má také za sebou úctyhodnou akademickou kariéru, je liberální ekonom a pravicový konzervativec Walter Williams. Přikládám několik jeho názorů, které vysvětlují, proč nesmíme vědět, že existuje:

…Sociální stát udělal černošským Američanům, co otroctví nedokáže, a to je zničit černou rodinu…. Zákony regulující ekonomickou aktivitu jsou pro černochy mnohem větší překážkou než rasová bigotnost a diskriminace…Zákony o kontrole zbraní považuji za vládní porušení práv jednotlivců a tvrdím, že nakonec ohrožují nevinné a přitom nedokážou omezit trestnou činnost….

Candace Owens

Slyšet by pravděpodobně stálo za to i hlas Candace Owens. Původně levicově orientovaná mladá novinářka a komentátorka, která volila Demokraty, jíž se relativně velmi brzy v hlavě rozsvítilo a nyní je proto přesvědčeným konzervativcem. Divoká, originální osobnost, málokdy si bere servítky. Proč jsme o ní, přestože je i jako mladá černoška již úspěšnou a vlivnou osobností, nikdy neslyšeli? To nejlépe vysvětlí twettt, ve kterém příslušníky hnutí Black Lives Matter označila za:

Bandu uvřískaných batolat, které předstírají utlačování kvůli pozornosti.

Carol Swain

V dokumentu Strýček Tom hovoří i politoložka Carol Swain. Mohla by sloužit za učebnicový příklad toho, že když se chce, tak to jde – rasismus nerasismus. Pochází z tak bídných a tak strašných poměrů, že se tomu ani nechce věřit a došla díky vlastní vůli až na vrchol. Kdyby volila Demokraty a říkala jen ty správné věci, neslezla by v ČT z obrazovky a v DeníkuN z monitoru. Jenže nevolí a neříká a proto o ní musí velice amatérsky referovat až někdo jako jsem já. Proč tomu tak je:

Zvolení Baracka Obamy okomentovala jako „velmi děsivou situaci.“ Bojovníky za občanská práva jako je J. Jackson obvinila, že smrt Trayvona Martina zpolitizovali a využili k nahánění voličů Demokratům. Tvrdí, že trestné činy spáchané na běloších média víceméně ignorují. Postavila se proti módě odstraňování historické vlajky Konfederace s tím, že to nic nevyřeší. V roce 2016 o hnutí Black Lives Matter prohlásila, že jde o velice destruktivní a marxistickou organizaci. A po střelbě v Charlie Hebdo přidala k pravicovému extrémismu ještě islamofobii:

Islám není jako jiná naše náboženství, pokud není pod kontrolou představuje pro nás a naše děti absolutní nebezpečí.

Teď už jistě chápete, že o takovém člověku je opravdu lepší nevědět.

Jesse Peterson

A jako posledního představuji černošského intelektuála a mého dávného oblíbence, politika a především komentátora Jesse L. Petersona. Je to šoumen, ostrý jako břitva a umí být velice ééé…kontroverzní. Prohlásil například, že „jednou z největších chyb, které Amerika učinila, bylo umožnit ženám volit.“ A proč ještě se tady jeho jméno stejně jako jména všech těch předchozích černých amerických Voldemortů nesmí vyslovit? No, třeba proto, že BLM označuje za „nenávistnou skupinu“ a varuje, že nenávist a podezíravost vůči bílým Američanům způsobí, že z USA se stane Jižní Afrika. Nebo proto, že každý rok v červenci slaví Měsíc bílé historie?

A nebo možná kvůli tomuhle takřka instruktážnímu videu, skrze které jsem se s Petersonem před časem díky webu Středoevropan seznámil a které by se mělo v rámci principu rovnováhy promítat ve školách vždycky hned potom, co ze třídy odejde Moravec i poslední Člověk v tísni:
Před třemi lety jsem napsal text „Mediální společnost: O čem se mlčí a nepíše, to neexistuje,“ který měl velice podobné téma. Jeho část se tehdy pro změnu týkala několika evropských muslimů uvědomujících si zoufalou potřebu reformy islámu na náboženství ladící s 21. stoletím.

Padla tehdy jména Hamed Abdel – Samad, Necla Kelek, Seyran Ates. Ani ta se tehdy nesměla vyslovit a nevyslovují se ani dnes. Reforma islámu na něco, co by bylo více v souladu s evropskou kulturou byla a je totiž pro média rovna islamofobii a jde tedy o podobně toxické téma jako existence a názory černých amerických konzervativců.

A co je na tom všem asi nejhorší? Že okruh mediálně toxických názorů, témat a osob, o kterých se proto nemluví a tedy neexistují, se neustále rozšiřuje.

Lu Lina

Zdroj: http://nonserviam.cz/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHudba jako zbraň?   
Pridal tk Pondělí 24 srpen 2020 - 07:27:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Inter arma silent musae - ve válce múzy mlčí – nebo ne? Jak napsal včera řecký web Infognomon Politics, ve „válce nervů“ minulý týden, tedy v době, kdy turecký Oruc Reis kladl kabely na dno řeckých moří, a ani řečtí politici si nebyli jistí, jestli je to natolik závažné porušení suverenity, aby riskovali konflikt, došlo kromě jedné srážky a mnoha „cvičných“ vzdušných soubojů i ke komickým momentům.

O srážce řecké fregaty Lemnos a turecké lodi Kemal Reis se celkem ví, to se do světa dostalo. Méně známé je však to, co se dělo pod vodou s tureckými ponorkami. Turecké protiponorkové vrtulníky a špionážní letadla CN-235 zintenzivnily své hlídky ve východním Středomoří, ale také v Egejském moři, aby lokalizovaly řecké ponorky, které jsou „neviditelné“, protože mají tajnou technologii a nejsou snadno detekovatelné.

Jak informovali vyšší námořní důstojníci web Infognomon, helikoptéry a další prvky protiponorkové války řeckého námořnictva odhalily pět tureckých ponorek. Jednu v oblasti Skyrosu, druhou v Kafireas a další tři v širší oblasti středního a jihovýchodního Egejského moře.

Posádky řeckých stíhacích ponorek se, zdá se, „dobře bavily“. Nejenže bombardovaly turecké ponorky vysokými pronikavými frekvencemi, ale také hrály slavnou píseň Beatles, Yellow Submarine. Kapitán jedné turecké ponorky byl prý tak vyděšen vysokými frekvencemi, z nichž některé zněly jako bomby, že vypálil světlice, což v podmořském jazyce jednoduše znamená „kapitulace“.

"O těchto věcech jsme nikdy nedělali vtipy a nikdy jsme čtenáře nedezinformovali. To, co zde zmíníme, se stalo přesně tak, jak jej popisujeme, a je to lekce pro Turky, ale také lekce pro řecké politiky, “uvedl Infognomon ve své zprávě.

Zatím se řečtí námořníci baví na účet svých tureckých soupeřů. Po skončení turistické sezóny však už místo not mohou k tureckým ponorkám mířit hlubinné miny. Záleží na tom, jak se rozhodne řecká vláda. Jestli přistoupí na německo-tureckou rétoriku o „sporných vodách“, které lze rozdělit mezi Turecko a Řecko, nebo bude trvat na tom, že jde o řecké výsostné vody a nařídí vojákům bránit je silou.

Ivan David
Nová republika


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTak snad abychom ani nemlčeli ani nežvanili   
Pridal tk Pondělí 24 srpen 2020 - 07:22:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
aneb
Komentář k článku k problematice Romů od pana poslance Davida


Pan David k problematice Romů píše: Řešení je i při dobrém přístupu nejméně na dvě generace. A dvě jsou už ztraceny.

Nechci za každou cenu rýpat, ale snahy tu byly už po generací asi tak 25.

Komunisté se pak snažili, jak mohli (a měli i mocenské nástroje a autoritu, takže si na policajta nebo sociálku nikdo z cikánů hubu neotvíral), a stejně se jim to nepovedlo ani za cca 3 generace.

Takže ztraceno už bylo 25 generací, teď tedy, jak píše pan poslanec David, další 2. A řešení, tedy změna cikánů samotných je stále v nedohlednu.

To jsou prostá fakta.

Co s tím? Vážně nevím.

Nediskriminovat ani negativně ale ani pozitivně. Trestat trestné činy a asociální chování nejen u bílé většiny ale i u cikánské menšiny. Tvrdě a nekompromisně. U všech tvrdě a nekompromisně.

Trestat zanedbávání výchovy dětí. Odebírat děti a posílat rodiče do vězení v případě zanedbávání výchovy nebo přímo v případě svádění k zahálčivému způsobu života
Reformovat systém dávek - dávky jen na první dvě děti, u třetího drasticky nižší dávky, u dalších třeba nulové - kdo chce mít deset dětí, může. Ale nesmí si z toho dělat nástroj obživy. Takže ať si má každý kolik chce dětí, ale za svoje.

Podpora společnosti je pro normální, funkční a perspektivní rodinu, která dokáže povětšinou zajistit řádnou výchovu dětí – v našich zeměpisných šířkách a na našem stupni nároků civiliziace – dětí dvou. (Jistě, některé rodiny zvládnou i těch deset dětí a některé „rodiny“ ani ty děti dvě, ale krajní příklady nědělají pravidlo. V normálním světě).

Reforma dávek v nezaměstnanosti - kdo nemá práci, musí vykonávat veřejně prospěšné práce, jinak budou následovat postihy (odejmutí dávek, odejmutí dětí, ev. trestně právní postih za zneužití soc systému a za svádění dětí k zahálčivému životu). Kdo je dlouhodobě nezaměstnaný, musí dlouhodobě vykonávat práce ve státních službách (zametání ulic, různé pomocné práce, třídění odpadků ve spalovnách apod.)

Reforma dávek v chudobě - tyto dávky buď zcela zrušit, nebo je zavést jako jen velice krátkodobě čerpatelné (např. 6 měsíců a nejvíce jednou za pět let například).

Za stropovat jejich výši absolutní částkou (resp. poměrem k minimální mzdě např.) aby nemohlo dojít k obchodu s chudobou, kdy např. stát platí desítky tisíc na pronájmy pokojů v rozpadajících se ubytovnách apod.

Zrušit příspěvek na bydlení.

Zničení státního bytu začít konečně po právu posuzovat jako majetkový trestný čin s příslušnými tresty odnětí svobody.
Zařadit takové osoby, ať již bílé nebo barevné, do skupiny osob, kteří nemají nárok na státní nebo obecní byt na dalších pět let, například (měli by pak nárok jen na státní nouzové ubytování v holobytech).

Pokud mají děti, budou jim odebrány a svěřeny do dětských domovů, protože dotyční „rodiče“ takto prokázali, že nejsou schopni se řádně starat o výchovu svých dětí a ponechat děti v jejich „péči“ by byl zločin jak na těch dětech samotných, tak na celé společnosti.

Úroveň dětských domovů by se pak mohla zásadně zvýšit - když nebudeme muset platit sociální dávky pro parazity a platit těmito parazity zničené byty, tak mohou dětské domovy mít dostatek kvalifikovaného a dobře placeného personálu i nadstandardní vybavení.

To jen co mne napadá na první dobrou. A samozřejmě, takové principy uplatňovat vůči všem, bez rozdílu podle rasy, barvy kůže, pohlaví skutečného nebo neomarxisticky vyfabulovaného, sexuální orientace či dezorientace, prostě rovně všem bez rozdílu.

Jo, a rasistické výroky nebo útoky cikánů proti bílé většině posuzovat jako rasismus a ne se tvářit, jako že se nic nestalo.
A taky - a to vlastně asi hlavně - přestat cikánům tvrdit, že jsou skvělí a úžasní a všechno dělají dobře, jen ti zlí rasističtí gádžové jim všechno pořád kazí.

Protože když někomu budete tvrdit, že za všechny jeho chyby a selhání může vždy někdo jiný, tak se ten dotyčný nikdy, NIKDY v ničem nezlepší, jenom se ve všem, VE VŠEM zhorší na nejnižší představitelnou úroveň.

Nebo ještě pod ni.

Michal Brand

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponImigrant v Hradci napadl předsedu Izraelského kulturního spol   
Pridal tk Pondělí 24 srpen 2020 - 07:13:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V sobotu večer napadl syrský imigrant kyjem předsedu Izraelského kulturního spolku ve Štýrském Hradci Elie Rosena. Již v předchozí dny byla tamní synagoga posprejována propalestinskými nápisy. Policie nakonec zakrátko mladého Syřana zatkla.

„Kdo napadá základní pilíř demokratického soužití musí pocítit veškerou tvrdost právníh státu“, utřel si zpocené čelo ministr vnitra Nehammer nad imigrantským antisemitským útokem v Rakousku. Jakkoli imigrantská kriminalita je namnoze posuzována soudy benevolentněji než protiimigrantská, po zkušenostech brutálním systémovým imigrantským antisemitizmem ve Francii, Švédsku či jinde, se před ním multikulturní političtí a justiční hujeři osypávají.

Zdroj: https://www.krone.at/2216682

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Jediné, čeho se vládci Lukašenko a Putin obávají.” Chvilkaři poradili, jak má Brusel zatočit s běloruským režimem   
Pridal tk Pondělí 24 srpen 2020 - 03:50:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Představitelé spolku Milion chvilek sepsali dopis do Běloruska a nabídli svůj pohled na to, jak má EU jednat s Alexandrem Lukašenkem. Jsou totiž přesvědčeni, že zavedení individuálních sankcí se nevyplatí, a proto je nutné co nejrychleji implementovat plošné ekonomické sankce. Trvají rovněž i na poskytnutí finanční pomoci po provedení nových voleb.

Vedení spolku Milion chvilek přichází s vlastním řešením politické krize v Bělorusku. Svou strategii uvedli na facebookové stránce, kde rovněž zveřejnili i otevřený dopis běloruským protestujícím. V tomto dopise vyjádřili svou podporu opozičnímu hnutí a zdůraznili důležitost sjednocení všech, kdo sdílí demokratické hodnoty a nutnost společného postupu.

Nechyběly v tomto prohlášení ani konkrétní návrhy, které by podle chvilkařů měly přispět k vítězství nad běloruským prezidentem Alexandrem Lukašenkem a jeho spojenci. Prosazují totiž přísnější postup, a sice zavedení plošných ekonomických sankcí vůči Bělorusku, které jsou podle chvilkařů jediným účinným nástrojem proti tamějšímu režimu Lukašenka, jehož označují za diktátora.

„Je naprosto nutné ohlásit co nejrychlejší odstupňované plošné ekonomické sankce EU a mluvit o nich s režimem diktátora Lukašenka… Individuální sankce nestačí a plošné sankce jsou to jediné, čeho se vládci Lukašenko a Putin obávají,” tvrdí autoři příspěvku.

Nedílnou součástí postupu Evropské unie vůči Bělorusku by se měla stát i významná ekonomická pomoc. Podle záměru chvilkařů by mohla být poskytnuta až po provedení nových voleb v republice. Stejně tak je nutné odstranit cestovní bariéry pro běloruské opoziční aktvivisty, kteří byli postiženi či jsou pronásledováni ve své zemi.

Bělorusko jako druhá Ukrajina

Nejvyšší zástupce EU pro zahraniční a bezpečnostní politiku Josep Borrell prohlásil, že Brusel nemíní udělat z Běloruska „druhou Ukrajinu“.

„Případ Běloruska nelze srovnávat s případem Ukrajiny. Tehdy došlo ke konfliktu mezi orientací na Evropu a na Rusko, protestující nesli evropské vlajky. Byl tu geopolitický aspekt. Bělorusové si nyní nevybírají mezi mámou a tátou. Prostě požadují režim občanských svobod a práv. Na protestech nejsou evropské vlajky. A EU nemá v úmyslu udělat z Běloruska druhou Ukrajinu,“ prohlásil Borrell.

„Musíme podporovat politickou reformu, ale nesmíme dopustit, abychom vypadali jako rušivý faktor, jak nás může vnímat ruská strana... Dnešním problémem Bělorusů není volba mezi Ruskem a Evropou, ale dosažení svobody a demokracie, které jsou hlavními hodnotami Evropské unie a které proto budeme podporovat,“ řekl.

Zdroj: https://sptnkne.ws/DyWM
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZaútočí počtvrté Polsko na Českou republiku s pomocí USA a NATO? Co bude dělat Čs armáda?   
Pridal tk Pondělí 24 srpen 2020 - 03:36:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Posiluje Polsko armádu proti Rusku, nebo proti České republice? Je schopna naše armáda ubránit severní Moravu, pokud ji polská armáda za pomoci US ARMY opět obsadí? Velmocenské ambice Polska přecházející v okupační choutky nikdy Poláci neodmítli a dnes opět polský nacismus sílí, notně podporovaný z USA. Neměl by prezident republiky a Poslanecká sněmovna vyslat jasné signály, že se budeme bránit?

Poprvé polský výbor prohlásil Těšínsko za součást Polska a vojensky většinu Těšínska v noci z 31. října na 1. listopadu 1918 obsadil. Poláci rozkradli, co se dalo, získalo i kontrolu nad Košicko-bohumínskou dráhou, jediným železničním spojením Českých zemí s východním Slovenskem. Asi málokdo ví, že Poláci loupili všude kolem a měli územní spory se všemi zeměmi. 19. ledna 1919 vydalo československé Ministerstvo národní obrany rozkaz k vojenskému obsazení Těšínska. 21. ledna 1919 vyzvalo Československo Polsko ke stažení polského vojska a orgánů z Těšínska. Polsko výzvu ignorovalo. 27. ledna 1919 obdržel Josef Šnejdárek rozkaz k překročení Visly a zajištění železnice Bohumín – Těšín – Jablunkov. 30. ledna 1919 započal československý postup a polská vojska ustoupila ke Skočovu, kde se zastavil postup i ústup. Mezi Československem a Polskem bylo podepsáno příměří a 26. února 1919 se československá vojska stáhla na novou demarkační linii.

Podruhé polská okupační armáda zaútočila na Československo 2. října 1938 a společně s nacisty a Hitlerem začali Poláci začali opět obsazovat Těšínsko. Do těšínského zámku se nastěhovalo vyšší vojenské velitelství, vesnice ve směru od Bílska ke státní hranici obsadilo polské vojsko, do okolí Těšína napochodovaly tři pluky polské armády a v prostoru Zwardoń - Wisła se objevily vojenské jednotky s počty vojáků doplněnými na válečný stav. "Krátce před půlnocí 30. září předal polský vyslanec Kazimierz Papée ministru zahraničí Kamilu Kroftovi další nótu, jež ultimativně žádala odstoupení okresů Český Těšín a Fryštát. O tom, že Poláci se nebáli ani avízovaného krveprolití a po vzoru henleinovských bojůvek začali po Mnichovské dohodě útočit na česká pohraniční družstva a na české jednotky, svědčí i napadení družstev československé Stráže obrany státu, k nimž v noci z 30. září na 1. října opakovaně došlo v úseku česko-polské hranice mezi obcemi Ráje a Německá Lutyně. Na polská ultimáta vyhrožující dalším násilím, pokud Češi včas neodevzdají Český Těšín a celý zbytek zabíraného území do dvou dnů polské armádě, ale generál Hrabčík odpověděl, že československé orgány dokáží v Českém Těšíně udržet pořádek samy, a žádal o dodržení textu polské nóty, jež dávala k dispozici deset dnů. Nakonec byl dohodnut postup obsazování tak, že 4. října bude obsazen první úsek českého pohraničí (prostor Třinec, Jablunkov, Mosty), 5. října druhý úsek (zbytek těšínského okresu jižně od Dobratic a Hnojníka až po slovenskou hranici), 7. října třetí (okolí Dolních Domaslavic), 8. října čtvrtý (okolí Fryštátu od Olzy po Závadu, Staré Město a Darkov), 10. října bude obsazen pátý úsek (prostor Dětmarovice, Doubrava, Orlová, Karviná, Suchá) a konečně 11. října úsek šestý (západní část fryštátského okresu zvaná Bohumínsko, Rychvald, Petřvald). Tento časový plán byl pak skutečně dodržován.

Potřetí polská armáda s radostí na Československo zaútočila společně s vojsky Varšavské smlouvy a SSSR v roce 1968. Tentokrát se jim Sovětský svaz náramně hodil.

„Dvě hodiny po půlnoci stáli Poláci s tanky u dnešní banky v Revoluční ulici v Bruntále. A protože neznali město a bloudili, byli nuceni počkat až do šesti hodin do rána na regulovčíky, kteří řídili pohyb vojska městem," popisoval pamětník Josef Cepek. V Bruntále tehdy vypukl zmatek: ženy hlasitě plakaly, muži nadávali. Po týdnu pak Poláci odtáhli dokonce do Čech! A masakr v Jičíně: pět vojáků Polské lidové armády, kteří večer v sobotu 7. září 1968 opustili svůj tábor, opili se vodkou a vyrazili do centra Jičína. Se samopaly a ostrou municí. Pětice Zdislaw Kowalski, Felix Zajac, Zykmund Zapasa, Wieslaw Czerwonka a Stefan Dorna se blížila po silnici ke křižovatce, které se v Jičíně říká Na Letné. Ve stejnou dobu na ni přicházeli čtyři Češi. Jaroslav Veselý, Vítězslav Klimeš, Bohunka Brumlichová a Jana Jenčková. Šli z kina, kde skončilo promítání. Na Letné se cesty obou skupin protnuly v jednom z nejděsivějších masakrů okupace roku 1968. Svědci z Jičína vypovídají, že nejprve viděli a slyšeli, jak někdo střílí směrem nahoru. Dva Poláci - Zapasa a Dorna - se hádali mezi sebou a oba stříleli do vzduchu. Pak se najednou Dorna otočil směrem ke skupině Čechů, samopal sklonil dolů a pálil. Janu Jenčkovou a Jaroslava Veselého trefil do nohy, oba se skáceli k zemi. Dalši dva Češi insintktivně padli na také. Dva polští vojáci chtěli Dornu zpacifikovat, tak postřelil i je. V jakémsi záchvatu zuřivosti začal střílet po všem, co viděl. Na stěny domů, do zahrad, po sloupech pouličního osvětlení. Po dalších lidech i projíždějících automobilech. Pak přistoupil k Veselému, který hlasitě sténal: "Nemám nohu, nemám nohu." Dorna vyzval vedle něj ležící Brumlichovou, aby ho zastřelila. Odmítla. Tak vstal a nasadil do samopalu plný zásobník. Klimeš a Jenčková využili chvíle, kdy vyměňoval zásobník, a utekli. Dorna namířil zblízka na Veselého. "Co blázníš, vole, já jsem byl taky voják," vykřikl čtyřiadvacetiletý Veselý. Byla to jeho poslední slova, vzápětí Dorna stiskl spoušť.

A ač vždy dostali Poláci "přes držku", museli se stáhnout domů, po pár letech opět zvedali a zvedají své nacistické choutky a dnes opět za pomoci US ARMY a NATO vyhrožují Rusku a znovu sílí hlasy, že se musí Moravané vzdát svého území ve prospěch Polska a pak zaútočí na Rusko, které má příliš nerostného bohatství a výkřiky amerických teroristů je v tom podporují včetně amerických sankcí.

Tenkrát jsme vždy měli skvělou armádu, která se pak díky Václavu Havlovi a dalším zločincům rozprášila za pomoci polských přátel, kteří se stýkali na slovensko-polských hranicích a podíleli se na naší likvidaci. A ani se tím netajili. Zejména ministr zahraničí Jiří Dienstbier či ministr obrany Luboš Dobrovský. "V této fázi vznikaly základní komunikační kanály mezi Prahou a Washingtonem, respektive bruselským ústředím NATO," vysvětlil Janoušek. Svůj spojenecký potenciál Čechoslováci podle Janouška demonstrovali mimo jiné tím, že ještě v době, kdy se teprve rozpadala Varšavská smlouva, vyslali protichemickou jednotku do mise v Perském zálivu. "Vyslání jednotky bylo pro Havla mimořádně důležité. Ve svém poselství československým vojákům v Zálivu zdůraznil, jak je důležité postavit se totalitní moci," zdůraznil Janoušek.

Ve skutečnosti při pohledu na to, co provedli s naší skvělou armádou to byli skuteční vlastizrádci, kdy naši zem bez jediného výstřelu předali do rukou USA a NATO a Poláci se nyní smějí, jaký tupec Havel byl. A už ukazují svaly a posilují!

Dokumenty jsou z mnoha zdrojů včetně Wikipedie. I to je důkaz, že Sovětský svaz nenapadl Polsko, ale Poláci své nacistické ambice vždy měli a nyní opět vystrkují růžky, zatímco my díky extremistům strkáme hlavy do písku. Nebo díky dalším vlastizrádcům? On jak vidíte ani ten rok 1968 nebyl černobílý, jak nám dnes mlátí do hlav propaganda.

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3460-zautoci-potreti-polsko-na-ceskou-republiku-s-pomoci-usa

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2380 sec,0.0831 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,586kB