Pondělí 07 září 2020
Neberte seniorům jejich často jedinou radost   
Pridal tk Pondělí 07 září 2020 - 18:14:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Každá jednorázová částka se rozplyne jak voda, co zůstává, je každodenní radost z něčeho, co je vám blízké.
Většina seniorů má radost, když se může setkat s vnoučaty či pravnoučaty. Koronavirové zákazy v průběhu jara, tuto příjemnou stránku života omezily, či v některých případech úplně vyloučily. A tak se hodně seniorů upnulo ke sledování televize, zvláště k pořadům, které znali, a které měly vždy, tak zvaně, hlavu a patu.

Na České televizi to byl program ČT 3, který ovšem končil v pozdním odpoledni. A tak večer senioři seděli před programy televize Šlágr, která jim zprostředkovala písničky v češtině či slovenštině. Protože v jiných televizích se už skoro nezpívá a v češtině skoro vůbec. A tak pohlazení zprostředkovaly na dálku hvězdy televize. Jakub Smolík se svou dcerkou Petruškou, duo Jamaha, otec Ali a syn Marian, Mára, Vráťa, principál Karel, český Andrea Bocelli, nevidomý zpěvák s fenomenálním hlasem Radek Žalud, a neuvěřitelně citlivě zpívající Martin Braun z Písku, manželé Osičkovi z vínem obdařené jižní Moravy, právě tak jako lidový vyprávěč a zpěvák Franta Uher z Lanžhota, jehož den novou zídku jsem rozcuchal svým týdnem novým autem. Franta ji nechává na mou památku neopravenou a nazývá to s nadhledem „Hannigův rožek“. Nezapomeňme na Petra Šišku z Ostravy, abych nevynechal Slezany. A málem jsem zapomněl na superhvězdy Šlágru Veselou trojku, a z úrodné Hané na Duo Yren a Pavla Nováka a zlínské těžkotonážní borce Duo Aramis.

„I bratrovia a sestry zo Slovenska“ připomínali seniorům dobu, kdy jsme byli jedním státem. Skvělý skladatel Peter Kliment, jehož otec složil kultovní píseň „Otvárajme kasíno, dostal jsem chuť na víno“, a pořad „Piesničky z kasína“ z Nového Mesta nad Váhom se stal velmi oblíbeným. Dokonce nějaký můj diskutující odpůrce přiložil odkaz na mé vystoupení v tomto pořadu. Skvělá Mája Velšicová, Igor Moško, Bečkovi chlapci, horalé Kolárovci z východního Slovenska a další a další.

Seznam zpěváků, zpěvaček, souborů, cimbálovek je nekonečný. Nikdo nedával prostor tolika interpretům jako tato televize. Dokonce každý rok organizovala autorskou soutěž „Zlatý šlágr“, která nalezla pro českou a slovenskou muziku výbornou mladou skladatelku, v podstatě hitmakera, Sandru Vališovou z Mladé Boleslavi. Letos tato soutěž, kde soutěžilo cca 110 nových písní, vygenerovala výborného zpěváka a skladatele z Domažlic, Dušana Talaše. Omlouvám se těm interpretům, kteří se mi do výčtu nevešli. Prostě televize Šlágr dělala to, co propagoval T.G. Masaryk. Drobnou každodenní práci pro vlast.

Proto nastalo zděšení, když v nedávných dnech ti, kteří si zapnuli na své televizi program Šlágrtv, uviděli jen černou obrazovku.

Myslím si, že je na nás všech, zvláště pak těch, co sedí v grémiích, která o něčem rozhodují, ať už to je Poslanecká sněmovna, Senát, krajská zastupitelství, aby zachránili pro naše seniory to, co jim dělá každodenní radost.

Ať už si o koronaviru myslíme co chceme, ať už jsme zastánci názoru, že to všechno je jenom pro ujařmení lidstva, faktem zůstává, že žijeme těžkou dobu. Hranice uzavřené, a nevíme, kdy se zase ocitnou tzv. ohrožené skupiny obyvatelstva v nařízené izolaci.

Proto dopřejme seniorům, jejich často jedinou radost v životě, když už musí být bez styku se svými nejbližšími. Sledování televize, která jim svými písničkami přirostla k srdci.

Petr Hannig

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Revoluce proti bílé Americe   
Pridal tk Pondělí 07 září 2020 - 18:09:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Duševně vyšinutý soudce v Detroidu rozhodl, že policii není dovoleno zasahovat do černošských nepokojů: http://www.scoopyweb.com/2020/09/detroit-judge-bans-police-from-using_6.html

Soudce de facto takovouto pravomoc nemá, avšak revoluce už překročila všechny hranice práva. Tato revoluce proti „bílé Americe“ má zastání nejen ze strany demokratických starostů, demokratických městských rad a demokratických guvernérů, ze strany mluvčí sněmovny reprezentantů, ze strany Bidena a Kamaly Harrisové, ale též ze strany justice. Abych to řekl jasně: revoluci, která právě probíhá, podporuje Demokratická strana. Jestliže jste běloch a volíte Demokraty, volíte sami proti sobě.

Revoluce je namířena proti „bílé Americe“.

Tuto revoluci proti bílé Americe podporuje Demokratická strana, média, globální korporace, nadace, běloši nenávidějící sami sebe, izraelská lobby a vojenkobezpečnostní komplex. Trumpa pak podporují tzv. „Trumpovi chudáci (deplorables)“,jejichž jedinou mocí je jejich volební hlas, na kterém v současné Americe záleží stále méně.

Demokraté vědí, že nemají šanci volby vyhrát, a zamýšlejí proto, jak bylo nedávno odhaleno, vyvolat převrat:

https://www.paulcraigroberts.org/2020/09/06/sounds-like-the-democrats-are-planning-a-coup/

Demokraté navíc ujistili, že neuznají výsledek sčítání volebních hlasů. Demokracie nám zkrátka mizí před očima, protože demokracie podporuje bílý rasismus. Což (dle Demokratů), činí samu demokracii rasistickou.

Velká většina Američanů je politicky až nadmíru nonšalantních na to, aby věděla či se starala o to, co se s nimi děje. Důsledkem toho pak ovšem je, že protibělošské revoluci nic nestojí v cestě.

Skutečně, Američané jsou si natolik nevědomi toho, jaká je skutečná situace, že budou toto mé varování považovat buď za vtip, či výkřiky konspiračního teoretika nebo rasisty. Prostě jednoho z těch ošklivých bělochů, kteří nevěří obžalobám bělochů za jejich „systematický rasismus“.

Situace v Americe došla až tak daleko, že není snad už ani možné informovat o tom, jak se situace vyvíjí a kam směřuje. Lidé mají vymyté mozky a jsou indokrinování ke zničení sama sebe.

Překlad: Lubomír Man

Zdroj: P.C.Roberts: The revolution against white America

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDie Welt: Putin zajistil Rusko před západními údery   
Pridal tk Pondělí 07 září 2020 - 15:43:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Německý novinář Holger Zschepitz ve svém nejnovějším materiálu pro Die Welt uvedl, že Rusko díky prezidentu Vladimiru Putinovi získalo úplnou nezávislost na Západu.

Během krize se Ruské federaci podařilo navýšit rezervní zlatý fond na rekordní úroveň, a to navzdory sankční politice západních zemí vůči němu a poklesu ropné sazby.

Správným rozhodnutím bylo také opustit americkou měnu ve prospěch zlata. Tento finanční směr měl mimořádně úspěšný účinek na ruskou ekonomiku.

Ekonomický expert Chris Weafer vypočítal, že Rusko je z hlediska veřejného dluhu na šestém místě zdola. A jeho finanční rezerva je pátá největší na světě.

Německý novinář poznamenal, že Rusko snadno snáší nová kola sankcí, které se skryjí za situaci s liberálním bloggerem, který je z neznámých důvodů v kómatu.

Od roku 2014, kdy Rusko začalo být aktivně potlačováno omezeními, se situace dramaticky změnila. Putinovi se za ta léta podařilo osamostatnit ruskou ekonomiku restrukturalizací devizových rezerv.

V současné době jsou zlaté rezervy v zemi ve výši 600 miliard dolarů.

Je pozoruhodné, že před několika lety, kdy Rusko teprve začínalo vystupovat z dolarové jehly ve prospěch zlata, padla na Putina kritika. Nárůst zlaté rezervy se poté nazýval „past“.

Autor Die Welt poznamenal, že Rusko „nelze srazit na kolena“, proto by zastánci omezujících opatření měli vystřízlivět a přemýšlet o vzájemně výhodném partnerství. Novinář věří, že „špatný mír“ s Ruskem slibuje Západu mnohem větší výhody než „dobrá válka“.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNáš národní zájem - více Benešů, žádní Háchové!   
Pridal tk Pondělí 07 září 2020 - 15:25:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Přes dvacet let trvá neustálý útok landsmanschaftů na naši republiku. Od rozdělení (správně rozbití) státu trvá jásot sudeťáků nad zničením ČSFR jako koncem jakési „chybné, umělé, nepřirozené konstrukce dějin" (tzv. Fehlkonstuktion der Geschichte"). Tuto kardinální lež doplňují různé tzv. „vědecké" - ve skutečnosti pavědecké - konstrukce zahraničních akademiků, jako je například profesor Felix Ermacora, který označuje odsun za „nelegální akci poválečných vítězů", prezidentské dekrety za výtvory jakési „právní zvůle" a nakládání s odsunutými Němci za projev jakési „genocidy a popření lidských práv". Dále tvrdí nesmysly o jakémsi sebeurčení a konstituování zvláštní „sudetské etnické skupiny" s údajným právem na „domovské území" u nás.

Celou jeho konstrukci již několikrát ve svých přesných rozborech vyvrátil náš přední představitel právní vědy, pan profesor Václav Pavlíček, DrSc. V této souvislosti je na jedné straně až nepochopitelné, a na druhé straně naopak až příznačné pro nás současný politický a právní marasmus, že pan profesor Pavlíček nebyl zvolen do řad ústavních soudců. Proč? Aby snad svým bystrým úsudkem nenarušil velejemná přediva pokusů o nacistické restituce u nás? Tomu sekundují všechny akce „sudeťáků“, vyznamenávajících jidášským grošem a metály všechny naše domácí obhájce domnělých „sudetských práv".

Ani tak nebezpečné přitom zdaleka není samotné halasení sudeťáků a jejich předáků v zahraničních médiích a na půdě europarlamentu, jako jejich pronikání do republiky, do našich politických stran, do našich novin, do naší televize, do vědomí naší mladší generace. Toto neblahé působení lze označit dvěma slovy z nedávných dějin 20. století – „pátá kolona". Obdoba této pověstné páté kolony frankistů, útočících na španělskou demokracii zevnitř jejich republiky, se nabízí sama.

Alarmující situace naší současnosti, vrcholící doslova zločineckým mediálním návrhem na zrušení České republiky a její připojení k Německu, jen ilustruje stav ohrožení našich národních zájmů a naší státní suverenity. Přibližme si tento stav. Neexistuje pevná vazba našeho prezidenta a naší vlády v této věci - i když některým představitelům vlády a parlamentu nemůžeme přiznat aspoň snahy o udržení suverénní a dekretální linie. Zatímco pan prezident bojuje jako lev za udržení a rozvoj naší suverenity. nemá ani zdaleka takovou odezvu ve vlastní vládě, v parlamentu, ani v politických stranách -- s výjimkou Suverenity a některých neparlamentních stran. Neznáme parlamentní stranu. která by přímo ve volebním programu měla hájení českých národních zájmů, a jmenovitě udržení dekretů a moratorium na sudetismus proti republice. To je zásadní nedostatek naší současné parlamentní politiky. fedrovaný mediálním žvaněním o „nepotřebnosti, zaostalosti takové politiky. o jakémsi husitismu nepatřičném do současnosti, o omezeném nacionalismu" a jak to vše „naše" přední média pohrdavě nazývají.

Toto vše souvisí s neustálým velebením protirepublikánských koncepcí počínaje zkamenělinou habsburské monarchie a konče vynášením jakýchsi zamřelých projektů „Mitteleuropy ". Pro tuto situaci je příznačné, že mládež je krmena i ve školách projekty o "císařovně Sissi", o „státotvorných Habsburcích" (příklad z Brna) a neví nic, nebo jen nesouvislé drobty o legiích, TGM, Benešovi, II .odboji, generálu Svobodovi. atd. Jaký div, když například Literární noviny vydají dvoustránkovou epopej nazvanou „Epochální panovník" o hrobaři monarchie Franzi Josefu I.! A když Lidové noviny vydají Ikavou, vpravdě lživou stať ,.Böhmischové", kde se čeští Němci velebí jako klenoty naší nedávné historie, „násilně vyhnané" od nás, za což prý se „česká vláda dodnes neomluvila"(!). .Jaká drzost! Jakoby neexistovala Postupim! Jako by neexistoval Norimberk ! Jakoby neexistovala Pařížská reparační dohoda, jejíž je Česko signatářem! Jako by neexistovaly Helsinki ! Vzato dle stejného vzoru - to se Francouzi mají omlouvat za Alsasko - Lotrinsko? To se mají Poláci omlouvat za Odru ­Nisu ? Proč se útočí jen na Česko, na Slovensko a na Slovinsko? Protože tyto slovanské státy považují jejich nepřátelé za „slabé články evropského koncertu", a to právě pro zrádcovství a slouhovství jejich domácích „pátých kolon"! Tragedií tohoto stavu je fakt, že zatímco na Slovensku a ve Slovinsku jsou tyto kolony minimální, v Česku s jeho protektorátními syndromy se dnes rozlézají jako mor do všech sfér společnosti.

Proto i odbojáři musejí definovat své národní zájmy, za něž nastavovali životy ve dvou světových válkách ­národní suverenitu. ochranu státních hranic, ochranu státní celistvosti ( sem patří i z rakve vytažené "moravsképolitické separatismy", sloužící jen roztržení státu a pangermanismu v pozadí, viz bývalého poslance Tollnera !), ochranu dekretů, ochranu bona fide nabytých majetků po II. světové válce, ochranu II.odboje proti sudetským útokům, vyšetření německých zločinů května 1945 na Češích atd. /Je toho celá řada, co je národním zájmem, a co nedokázaly za poslední dvacetiletí komplexně ochránit ani zákonodárci, ani vlády, ani strany. Je třeba také prověřit eurokomisaře, co tam v Bruselu vlastně dělají za naše peníze, a jak hájí české zájmy státu, namísto aby popíjeli se sudetským emisarem Posseltem, jak to ukazuje foto v knize Jany Bobošíkové „Nebudu mlčet"!

Až si landsmanschaft, haiderovci a orbánovci počnou sypat popel na své nacistickou kolaborací zahnojené hlavy, až se vzdají svých extremistických požadavků na novoloupež státních hranic slovanských států, na jakási odškodňování a majetky, které jim podle poválečných regulí už nikdy nepatří, pak lze jednat o minulosti. Ale jen v komisích historiků a nijak jinak! Nelze si představit, že by zrušená česká vláda měla jednou odevzdávat německým předákům při jakémsi „připojení k Německu" znovu klíče od svatovítského pokladu tak, jak to v neblahých časech okupace učinil Hácha vrahu Čechů Heydrichovi. Proto náš požadavek musí znít: Vláda musí pracovat podle vlastence Beneše, ne podle zrádce Háchy. Abychom ani u nás podle amerického vzoru nemuseli jednou ustavovat nějaký „Výbor pro nečeskou činnost" ! A aby znovu nějaký nový Cibulka nemusel vydávat „Seznam českých novodobých zrádců a kolaborantů". Anebo - v opačném případě - abychom se neocitli ve IV.odboji.

Či snad - dle některých – už jsme v něm?

PhDr. Jiří Jaroš Nickelli

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠéf ruské diplomacie Sergej Lavrov zavítal do Sýrie. Poprvé od roku 2012   
Pridal tk Pondělí 07 září 2020 - 15:16:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov v pondělí dorazil na návštěvu Syrské arabské republiky. Letadlo s ministrem přistálo na mezinárodním letišti v Damašku.

Lavrov bude jednat se syrským prezidentem Bašárem Asadem a se svým protějškem Walidem Muallemem. Podrobnosti dosud nejsou známy.

Stojí za zmínku, že ruský ministr zahraničí zavítal do Sýrie poprvé od roku 2012.

Syrská státní agentura SANA dříve zveřejnila video přivítání ruské vysoce postavené delegace, která má jednat s oficiálními zástupci SAR o posílení oboustranné spolupráce.

„Ruská delegace povede oboustranná jednání se syrskými úředníky, aby dokončila jednání v rámci syrsko-ruské komise pro obchodní, hospodářskou, vědeckou a technickou spolupráci, která proběhla v prosinci loňského roku v Moskvě,“ uvádí SANA.

Koncem srpna ruský ministr zahraničí jednal se skupinou syrských opozičníků. Jak informovalo Ministerstvo zahraničí RF, byly probrány aktuální otázky syrského urovnání a ruská strana znovu potvrdila své odhodlání podporovat konstruktivní vnitrosyrský dialog „v zájmu brzkého obnovení a posílení svrchovanosti, jednoty a územní celistvosti Sýrie, vytvoření podmínek pro harmonické soužití a rozvoj všech etnicko-náboženských složek syrské společnosti“.

Ozbrojený konflikt v Sýrii trvá od roku 2011. Na konci roku 2017 bylo oznámeno vítězství nad teroristickou skupinou Islámský stát v Sýrii a Iráku. V některých oblastech země pokračují operace proti bojovníkům, ale momentálně je v popředí politické urovnání, obnovení Sýrie a návrat uprchlíků.


Zdroj: https://sptnkne.ws/D9ck
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTřetina anglických středních škol zažívá útoky imigrantských drogových gangů. Kdy dojde na “české” večerky a kebabárny?   
Pridal tk Pondělí 07 září 2020 - 05:21:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle údajů z britského tisku je více než 1/3 žáků středních škol v Anglii šikanována členy imigrantských drogových gangů. Členy těchto gangů jsou totiž často i žáci těchto středních škol. Ti běžně chodí do školy ozbrojeni, prodávají drogy a kradou spolužákům peníze a telefony, či případně terorizují nemuslimské dívky.

Anglické školy proto zavádějí kontroly při vstupu do škol, které jsou vybaveny detektory kovů. Dále používají testery na drogy a vycvičené čmuchací psy. Podle pedagogů se situace prudce zhoršuje. Na vině je multikulturní propaganda prosazovaná britskými elitymi, která svazuje práci policii. Policie se proti imigrantským gangům bojí zakročit, aby nebyla obviněna z rasismu a raději se věnuje stíhání kritiků imigrace na sociálních sítích.

Situace v ČR se bohužel vyvíjí podobným směrem, byť zatím z daleka ne v takovém rozsahu. Počet tvrdých narkomanů a “víkendových” uživatelů drog prudce roste. Výroba a distribuce drog je rovněž doménou imigrantů, především vietnamské komunity, která je podle vlády “bezpečnostním problémem prvního řádu”.

I u nás se imigranti-drogoví kriminálníci zaměřují především na školní mládež. Distribuce je prováděna především z večerek, vietnamských restaurací a bister. Jako typaři pro ně slouží imigrantské děti, které navštěvují základní a střední školy. Funguje to zhruba takto, vietnamský žák se začne náhle kamarádit se spolužákem, který zažívá nějaké těžké období (rozvod rodičů apod.), následně ho přivede k rodičům do večerky a ty z něho zkušeným marketingem vypěstují narkomana, který je na nich následně zcela závislý. V poslední době lze pozorovat podobnou aktivitu i ze strany muslimských kebabáren, kde zatím nemají ty školní typaře” jako Vietnamci, protože tu je zatím málo “muslimských uprchlíků”.

Vláda sice o problému ví, ale z nějakého důvodu ho neřeší. Veřejnost by se měla ptát proč?! Nebo budete čekat až se narkomanem stane i vaše dítě, nebo vnouče?!

Agun
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmecký ministr vnitra vyhlásil boj “antiislámské nenávisti”. Na oběti uprchlické kriminality čas nemá   
Pridal tk Pondělí 07 září 2020 - 05:16:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Německý ministr vnitra Horst Seehofer (CSU) vyhlásil boj antiislámské nenávisti v Německu. Tu prý šíří pravicové a neonacistické kruhy. Nejde prý jen o ohrožení muslimů, ale celé společnosti. Ministr založil pracovní skupinu o 12 odbornicích, která bude poskytovat poradenství a přepravovat podklady pro práci. Výsledky pracovní skupiny by měly být známy za 2 roky.

Bohužel německý ministr vnitra nemá čas řešit bující imigrantskou (převážně muslimskou) kriminalitu vůči etnickým Němcům. Německé “elity” jasné ukazují, kdo je pro ně prioritou. jejich vlastní občané to bohužel nejsou.

Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHillary Clinton vyzvala šéfku strategií volební kampaně Demokratů, aby Joe Biden v listopadu za žádných okolností neuznal porážku...   
Pridal tk Pondělí 07 září 2020 - 05:13:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hillary Clinton vyzvala šéfku strategií volební kampaně Demokratů, aby Joe Biden v listopadu za žádných okolností neuznal porážku, protože i když Donald Trump v den voleb asi možná zvítězí, korespondenční hlasy v následujících dnech to všechno změní a Joe Biden prý bude zvolen! Nesmí ale ustoupit ani o píď a celé se to prý potáhne docela dlouho, než bude známo, kdo vlastně vyhrál volby! Hillary Clinton dále vyzvala Demokratickou stranu, aby rozmístila volební pracovníky ve volebních místnostech, kteří budou bránit přesunutí volebních místností na veřejné prostranství kvůli Covid-19, aby lidé nemohli volit osobně a museli posílat hlasy poštou!

Hillary Clinton to opět před volbami rozbalila ve velkém stylu a znovu strhala všechny statistiky, protože její rozhovor s Jennifer Palmieri, šéfkou volebních strategií Demokratické strany, znovu vyvolal mohutný povyk a zděšení, protože zhrzená kandidátka na prezidentku z roku 2016 se rozpovídala o tom, že to vlastně pro kampaň Joea Bidena nevypadá nijak dobře a nijak snadno.

Hillary Clinton divákům připustila, že je velice možné, že Donald Trump v den voleb 3. listopadu opravdu vyhraje, ale Joe Biden prý za žádných okolností nesmí uznat porážku a musí vytrvat, dokud nebudou sečteny korespondenční hlasy, které přijdou ve dnech a týdnech následujících po volbách, a tyto korespondenční hlasy prý zvrátí výsledek voleb. Hillary Clinton přitom sama upozornila, že republikáni chystají právní bitvy a sestavují týmy právníků, které mají zpochybnit platnost korespondenčních hlasů, protože podle nich jsou tyto hlasy snadno zfalšovatelné.
To však není zdaleka největší šok, který zazněl z jejích úst. Hillary totiž vyzvala k tomu, aby Bidenova kampaň mobilizovala schopné lidi do volebních komisí jako volební pracovníky, kteří mají odporovat a bránit přesunům volebních místností do otevřených prostranství venku, což je iniciativa republikánů, aby se lidé nebáli chodit k volbám. Republikáni mají nové heslo, že pokud jste schopni dojet autem do McDonaldu a objednat si v Drive Thru jídlo, jste schopni dojet autem i k volbám a odvolit z auta ve volebním prostranství. A přesně tohoto se Hillary Clinton a Demokraté děsí jako čert kříže.

Hillary Clinton chce zabránit Američanům ve volbách s osobní účastí

Toto řešení je totiž logické, je praktické, volební okrsky se udělají na parkovištích velkých nákupních center, lidé budou volit z aut, prostě takové řešení je přijatelné, je schůdné a umožní lidem hlasovat relativně bezpečně bez toho, aby riskovali vstup do zadýchané volební místnosti. Jenže, přesně tomuto chce Hillary Clinton zabránit, aby nebylo dovoleno přesouvat volební místnosti ven na otevřená prostranství, a tím pádem, aby lidé měli strach chodit do stísněných volebních místností a raději tak volili poštou.

Hillary Clinton si neuvědomuje, jak její vystoupení působilo, byl to doslova návod, jak zfalšovat volby a jak Američanům neumožnit volit osobně, jak je zastrašit a donutit je volit pomocí korespondenčních hlasů, které jsou velice snadno zmanipulovatelné. Z minulých voleb je totiž všeobecně známo, v jakých lokalitách kdo a jak volí. Je všeobecně známo, v jakém okrsku kdo posledních 30 let vítězí, jestli republikáni nebo demokraté, takže při znalosti těchto informací potom stačí udělat to, že americká státní pošta potom zpozdí orazítkování korespondenčních obálek, zpozdí jejich doručení, zpomalí zpracování obálek z určitých lokalit, však korespondenční volby v New Yorku při posledních volbách dopadly katastrofálně.

Během primárek Demokratů v New Yorku bylo zneplatněno 21% korespondenčních hlasů

Když letos ve státě New York probíhaly primárky Demokratické strany, celkem 21% všech došlých korespondenčních hlasů nebylo započítáno, a to z nejrůznějších důvodů. Např. jenom v Brooklynu bylo zneplatněno 30 000 korespondenčních hlasů. Pokud k něčemu takovému dojde během prezidentských voleb v listopadu, bude z toho skandál, ústavní krize, nekonečné soudní tahanice a jak správně odhadla Hillary Clinton, potáhne se to opravdu velmi dlouho. Korespondenční hlasování je tak doslova časovaná bomba.

Z těchto reakcí Hillary Clinton vidíte potvrzení toho, že Demokraté vědí moc dobře, že Donald Trump vyhraje volby, ale mají proto nachystaný plán na zmanipulování korespondenčních hlasů. Právě proto Hillary Clinton urgovala šéfku demokratických strategií, aby zajistili schopné lidi do volebních komisí, kteří zabrání přesunutí volebních místností na veřejná prostranství, protože tím by byl plán demokratů na zfalšování voleb pomocí korespondenčních hlasů v totálním ohrožení. Všimněte si, jak Jennifer Palmieri zvedá s radostí nad hlavu ruce, když Hillary Clinton říká, že Joe Biden za žádných okolností nesmí 3. listopadu uznat svoji porážku.

Hillary Clinton sýčkuje, volby prý opravdu možná vyhraje Donald Trump, ale Joe Biden prý nesmí porážku uznat

Je to přesně ten model, který kdyby probíhal takto v Rusku, okamžitě by o tom Česká televize a média informovala od rána do večera, že ruský politik v rozhovoru vyzýval k tomu, aby volební místnosti nebyly přesouvány na otevřená prostranství a aby poražený politik neuznával porážku, protože korespondenční hlasy to přece zaručeně zvrátí ten výsledek. Když to ale říká na plnou hubu Hillary Clinton, evropská média drží hubu a krok.

Všimněte si, že mainstreamová média znovu lžou, stejně jako před 4 lety. Znovu lživě vykreslují vyfabulované volební preference Joea Bidena, znovu dělají z kandidáta Demokratů favorita, a pořád se tato média a agentury diví, proč tradiční média ztrácí vliv a důvěru lidí, proč se veřejnost obrací k alternativě. Média totiž stále mají onu představu, že volby dopadnou tak, jak média chtějí a jak zmanipulované průzkumy říkají. Takhle to ovšem už dávno nefunguje. Pokud chcete vědět, jaká je situace, podívejte se ve videu, co říká Hillary Clinton.

To není v souladu s tím, co tvrdí průzkumové agentury. Hillary Clinton přímo sama a bez okolků přiznává, že Donald Trump může vyhrát, že to bude těsné, že Joe Biden nesmí přiznat porážku atd. To je ale v ostrém rozporu s tím, co tvrdí média a průzkumové agentury. Podle nich by měl Joe Biden zvítězit s mohutným náskokem. Tak proč Hillary Clinton vede tyto divné řeči, které zaskočili v reportáži i samotnou Jennifer Palmieri z Bidenovy volební kampaně?

Protože Hillary Clinton je součástí Kabaly, je součástí nejvyšších procesů řízení v USA, které s ní před 4 lety ošklivě zametly. Hillary je možná už obstarožní a odepsaná, ale pořád má informace zevnitř. A podívejte se na ní, to není žena, která cítí vítězství Joea Bidena. To je žena, která burcuje Demokraty, kteří jsou neschopni porazit Donalda Trumpa a Republikány čistou cestou.

Srbský prezident nevěřil vlastním uším, Donald Trump vypustil zprávu, že Bělehrad stěhuje své velvyslanectví v Izraeli do Jeruzaléma. Donny znovu buduje Velký Izrael a Nový Babylon v Jeruzalémě

Donald Trump bude znovu zvolen, protože ne, že by to tak v USA bylo dáno z pohledu národních procesů řízení, ale vyhraje kvůli tomu, že v Izraeli a v Jeruzalémě ještě není hotovo! A v USA může být zvolen jen ten prezidentem, kdo složil slib Halachy a kdo usiluje o vybudování Nového Babylonu z Jeruzaléma. Sami se podívejte, co se stalo dnes. Srsbský prezident Aleksandar Vučić byl dnes v Bílém domě na slavnostním podpisu dohod s Kosovem, ale Donald Trump ho vyvedl z míry, protože americký prezident u stolu řekl, že Bělehrad přesune v Izraeli svoji ambasádu do Jeruzaléma.

Aleksandar Vučić nevěřícně zakoulel očima, podíval se právě do podepsané smlouvy s Kosovem, co to má znamenat a byl z toho trapas a šok, srbský prezident si dal dokonce ruku na čelo, co to zase Trump plácnul. Doník totiž znovu přiložil ruku k dílu při budování Velkého Izraele a chtěl do světa vytroubit, že další země uznává Jeruzalém jako hlavní město Izraele. Aleksandar Vučić ale nic takového neslíbil, Srbsko rozhodně své velvyslanectví nemá v plánu stěhovat, a do Jeruzaléma už vůbec ne. Tedy zatím.

Na tom alespoň vidíte, proč bude Donald Trump zvolen, protože je to kádr Izraele, je pod Halachou a Joe Biden mu má cestu ke znovuzvolení umést a zjednodušit. Několikrát jsem říkal, že kdyby Izrael chtěl někoho jiného místo Trumpa, tak místo Joea Bidena uvidíme ženu jako kandidátku na prezidenta v USA. Jelikož však bylo rozhodnuto, že kandidátem bude Sleepy Joe, v tom okamžiku je jasné, že Izrael je spokojen, nad míru spokojen s Trumpem, takže Donnymu bude dovoleno v pozici prezidenta pokračovat.

Proto Hillary Clinton je v depresi, video to zachycuje opravdu věrně, proto burcuje na poplach, ale musí jí být jasné, že je to marný boj, protože Donald Trump se možná nezapsal až tak dobře u Američanů, jako se zapsal v Izraeli při budování Nového Babylonu v Jeruzalémě. Ten kdo slouží pod Halachou, a slouží dobře, je ochraňován, je volen, je požehnán, je předurčen. Je přitom příznačné, že pouze Hillary Clinton, která na to dojela v roce 2016, je jediná v celé kampani Demokratů, která ví, co se doopravdy děje v pozadí křesla amerických prezidentů.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKníže se klaní před Vystrčilem. Až tak hluboko klesl?   
Pridal tk Pondělí 07 září 2020 - 05:04:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Není od věci pozastavit se nad výrokem K. Schwarzenberga, kterým vzdává hold proslovu předsedy Senátu Vystrčila, pronesenému na akademické půdě tchajwanské univerzity, když prohlásil, že to byl výborný, osobní projev, v němž bylo řečeno vše a nebylo v něm nic zbytečného. Dodal, že se klaní panu předsedovi a blahopřeje mu. Tento projev by si, podle pana Schwarzenberga, měl přečíst každý Čech. Nuže, rady pana knížete jsem uposlechl a projev si přečetl. Uf, to je síla!

Za jistých okolností bych asi k projevu zaujal stejné pozitivní stanovisko či názor jako pan Schwarzenberg, snad jen s výjimkou toho klanění. Říkám-li, že za jistých okolností, pak to znamená, že bych ovšem nutně musel zastávat stejné politické, ideologické a také nezanedbatelné prospěchářské (řiťolezecké) názory a postoje k západní euroatlantické zahraniční politice (kromě jiného), jako to činí pánové Vystrčil, Schwarzenberg, Fiala a ostatní pravicoví politici z ODS, TOP 09, STAN nebo KDU-ČSL. Musel bych také provokačně demonstrovat úmysl neakceptovat mezinárodní dění a politickou situaci, mezinárodní smlouvy, podporovat antičínskou, resp. antiruskou politiku podle představ a direktiv našeho nového velkého přítele, ochránce demokracie a lidských práv, USA. Musel bych být úplný debil, abych si neuvědomil důsledky, které mohou následovat v důsledku nerespektování vnitřní politiky Číny, která, jak známo, považuje Tchaj-wan za součást Číny, čínského politického vlivu, byť na Tchaj-wanu existuje, ve srovnání s Čínou, poněkud odlišný společenský a politický, de facto (stejně jako u nás) svérázný demokratický režim. Nicméně faktem zůstává, že z mezinárodního hlediska je Tchaj-wan považován za součást jedné Číny, což si pan Vystrčil svérázně přizpůsobil svým potřebám, jen aby mohl provokativně a s velkou slávou stejně smýšlejících politiků na Tchaj-wanu tuto zemi navštívit.

Pan Schwarzenberg „vysekl“ panu Vystrčilovi velkou poklonu, když prohlásil, že se před ním klaní. Jistě to neznamená, že by až tak chtěl projevit souhlas s obsahem proslovu na tchajwanské univerzitě, spíše tím chtěl všem navzdory podpořit jeho cestu na Tchaj-wan, se kterou, jak známo, nesouhlasili jak prezident Zeman, premiér Babiš, tak samotný ministr zahraničí Petříček. Postoj pana knížete Schwarzenberga není nijak překvapující, protože všechno, co je v zájmu USA, je pro něj důvodem k pozitivnímu postoji. A jak víme, ministr zahraničí USA M. Pompeo při své návštěvě ČR, potažmo Senátu Parlamentu České republiky s velkým porozuměním podpořil cestu předsedy Senátu Vystrčila na Tchaj-wan. Už třeba jen proto, že tato cesta je nepochybně v zájmu politiky USA, protože to způsobí politickou (potažmo ekonomickou) roztržku mezi ČR a Čínou, což se USA tzv. velmi hodí do krámu.

V projevu, proneseném panem Vystrčilem, není rovněž nic, co by se od politika, odchovance proslulého „odéesáka“, předchozího předsedy Senátu J. Kubery nedalo předpokládat. Vlezdoprdelismus jak do americké, tak i do tchajwanské řitě trčí jako sláma z bot z každého odstavce jeho proslovu. Upřímně řečeno, některé pasáže jeho projevu sice odpovídaly pravicové realitě, jiné jako by byly světovým unikátem v přechodu české společnosti z komunistického režimu do demokracie, tedy způsob, který je prý tolik podobný přechodu k demokracii na Tchaj-wanu, a konečně i velmi pochlebovačné konstatování, kolik toho prý máme společného. Popravdě řečeno, tolik společného toho zase není, přesněji je toho pramálo. Jenže předseda Vystrčil ve svém proslovu stavěl především na tzv. realizaci a budování současného období nastolení demokracie, lidských právech a svobody, počínaje „sametem“ 1989, aby to předchozí komunistické období budování válkou zdevastovaného Československa 1945-1989 zmínil, kromě vyzdvižení činnosti disidentů v čele s V. Havlem, jen jako pomíjivý, nic neříkající pohled z okna jedoucího rychlíku.

Pan Vystrčil v proslovu také zmínil i dojemné okamžiky, které byly vyvolány úmrtím J. Kubery, neopomněl také zmínit ničím nepotvrzenou domněnku, že jeho skon mohl být způsoben tlakem, který byl na něj vyvíjen ze strany Číny a Hradu, poté co vešlo ve známost jeho rozhodnutí, že cestu vykonat chce. Někteří uronili slzu, těžko říct, faktem ale zůstává, že pan Vystrčil, leč mu síly a možnosti stačily, se prezentoval nejen jako velký (falešný) přítel Tchaj-wanu, ale dokonce se prohlásil za „tchajwance“. Jestli mu tchajwanské, byť jen čestné občanství bylo oficiálně přiznáno nebo ne, není také známo, ale je možné, že díky tomu může mít na Tchaj-wanu dveře vždy otevřené. To ovšem za předpokladu, že mu je Čína rázně nezabouchne před nosem. A nejen jemu, ale i jiným, které Vystrčilův vzdor ze strany Číny postihne.

Pan kníže Schwanzerberg se holedbá tím, že (nepochybně jen virtuálně) se klaní před páně Vystrčilovým projevem, ve kterém podle jeho názoru bylo řečeno vše a nebylo v něm nic zbytečného. Konstatování, o kterém by bylo možno nejen dlouho diskutovat, ale také s mnohým zásadně nesouhlasit. Říkáme-li, že jsme demokratický stát, říkáme-li, že ctíme lidská práva a svobodu projevu, pak je na místě také říct, že pan Vystrčil se vedle již zmíněného pana Schwarzenberga, pana Bělobrádka, pana Hermana a především samotného Václava Havla svou cestou na Tchaj-wan zařadil do řad morálních vlastizrádců a zaprodanců, kterým je zcela evidentně bližší západní, krví potřísněné triko, než český vlastenecký kabát.

Pan Schwarzenberg vyjádřil svůj osobní, ryze prozápadní názor. Jsme v pomyslné demokracii, nechme pana knížete s jeho právoplatným názorem v poklidu, zamysleme se však nad faktickými důsledky a dopady páně Vystrčilovy cesty na Tchaj-wan. Ta je projevem naprostého vlasteneckého selhání, opovrhováním českou státní a mezinárodní oficiální politikou, projevem osobní ješitnosti, licoměrnosti, zpupnosti, sobectví, ale i pokrytectví a bezmezné nadutosti. Pokud se pan předseda Senátu Vystrčil svým malým vzrůstem cítil ve společnosti (obrazně řečeno) handicapován, pak jeho cesta na Tchaj-wan jej větším rozhodně neučinila. Pravda, z politického hlediska sice může někomu jeho vyvzdorovaná cesta na Tchaj-wan připadat jako velkorysá, což by mohlo pana Vystrčila učinit větším (!) politikem. Zda v tom pozitivním či negativním smyslu nechme stranou, a nechť si každý úsudek učiní sám. Já osobně s jeho cestou, natož s jeho projevem, demokraticky vyjádřeno, rozhodně nesouhlasím. Ostatně, ta cesta na Tchaj-wan, cui bono? Česku rozhodně ne (tedy kromě pana Vystrčila a jeho kolegů)!

Jiří Baťa

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJaroslav Bašta: Proč se před volbami nemá lavírovat   
Pridal tk Pondělí 07 září 2020 - 05:03:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na počátku tohoto roku se běloruský prezident Alexandr Lukašenko poškorpil s Moskvou kvůli cenám a dodávkám ruské ropy, píše Jaroslav Bašta vkomentáři pro Prvnizpravy.cz.

Necelý měsíc poté do Minsku zavítal ministr zahraničí USA Mike Pompeo a výsledkem jeho návštěvy byla dohoda o normalizaci diplomatických vztahů mezi oběma zeměmi (od roku 2008 neměly zastoupení na úrovni velvyslanců) a dodávky americké ropy. Stihly obojí do května.

Když v Bělorusku začala Lukašenkova šestá kampaň před prezidentskými volbami, okořenil ji kromě tradičního eliminování opozice trestním postihem, také nebývale ostrou protiruskou rétorikou, která vyvrcholila zatčením třiceti ruských žoldnéřů čekajících v hotelu u minského letiště na spoj do Afriky. Z vyjádření běloruského prezidenta plynulo, že tak zabránil předvolebnímu nebo povolebnímu vojenskému převratu.

Pak konečně v neděli 9. srpna proběhly volby, kde A. Lukašenko získal stejně jako pětkrát předtím 80% hlasů. Proti volebním výsledkům již pošesté přišla protestovat opozice. Pan prezident jistý si svou podporou Západu potvrzovanou pokračujícími dodávkami ropy, ji nechal surově zmlátit. Nastoupil známý efekt začátku barevných revolucí – nenaštval jen demonstranty, ale také své dosavadní voliče. Uplynuly čtyři týdny a protesty neustávají. Lid chce jeho odstoupení.

Demonstrující občané a zejména běloruská opozice mají podporu nejen Polska a baltských států, ale také Evropské unie jako celku. Mike Pompeo absolvoval další cestu po východu Evropy, tentokrát spíše proti Lukašenkovi. Tomu nezbylo nic jiného, než připomenout Moskvě vzájemné závazky vyplývající z již pozapomenutého projektu svazového státu Rusko – Bělorusko. Nadšené podpory se nedočkal, prezident RF Vladimír Putin se s ním zatím odmítá setkat, ale do Minsku přiletěl ruský premiér Mišustin, aby jednal o cenách ropy...

Alexandr Lukašenko se naopak předhání v projevech dobré vůle, dokonce na chvíli převzal roli tiskového mluvčího Kremlu, aby vysvětlil, jak se to má s otravou Alexeje Navalného, ale dny jeho prezidentování se chýlí ke konci. Ten konec bude nejspíše dle scénáře inspirovaného (nebo prosazovaného) Moskvou. Začne to změnami ústavy následovanými referendem a novými prezidentskými volbami. Do roka a do dne budeme znát jméno nové hlavy běloruského státu. Ta již bude o nebezpečích lavírování mezi Západem, Ruskem a Čínou vědět své.

Dnes je téměř jisté, že povolebním protestům běloruský autoritář odolá. Běloruští organizátoři demonstrací již byli označeni za polské, litevské, české a ukrajinské agenty a účastníky hybridní války, takže KGB a soudy začnou úřadovat. V nastávajících těžkých časech se příslušníci opozice budou moci utěšovat tím, že se určitě dočkají nových voleb a nového prezidenta.

Jedno přísloví z dob staré monarchie říkalo, že lépe už bylo a nic lepšího nepřijde. Snad se jim nakonec po Lukašenkovi nebude stýskat.

Zdroj: https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/jaroslav-basta-proc-se-pred-volbami-nema-lavirovat/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2265 sec,0.0536 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,642kB