Sobota 19 září 2020
Podzimní koledy EP   
Pridal tk Sobota 19 září 2020 - 16:52:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V mém dětství se zpívalo k Vánocům: Koleda, koleda, Štěpáne, co to neseš ve džbáně, nesu, nesu koledu, upad´ jsem s ní na ledu…I to se někdy stalo. Slovo koleda je všeslovansky rozšířeno, přejato z latinského calendae (první den v měsíci) a pohanští Slované jím označovali slavnosti spojené se zimním slunovratem. Dnes zpívají celý rok falešně novodobé koledy, zvané rezoluce přeplacení členové EP a podobných institucí. Požadují sankce proti RF, Bělorusku a ČLR. Skládají za sebou tóny, které vedle sebe nepatří, neuvědomují si, že i improvizace může znít falešně. Chápou slovo koleda pouze jako sbírku hlasů, která jim umožňuje vykoledovat si na doživotní bytí v luxusu, ve skleníku nebo jinde, s ochranou.

Ve skleníku s ochranou, zvaném Evropský Parlament nemůže nikdo upadnout na ledu. Pouze neopatrný může sklouznout na podlahách vyleštěných chemickými prostředky. Nevylučuji proto, že výpary z nich působí na většinu členů EP a jejich konání. Jak jinak vysvětlit, že pro přijetí rezoluce věnované vzkříšenému Navalnému, založené na křiku a obvinění bez jediného dokumentovaného důkazu, který by měl šanci být vůbec přijat soudem k posouzení, bylo 532 hlasů - za a pouhých 84 hlasů - proti. Fantastická obvinění doprovázená křikem a čtením z detektivky – lži Navalného by nebyl schopen vysvětlit a dokázat, ani s pomocí umělé inteligence Sherlock Holmes. Proč? Novodobé koledy mají za úkol odvést pozornost veřejnosti od záležitostí týkajících se bezprostředně naší představitelné budoucnosti.

Nedej Bůh, aby koleda EP v čest zázraku Navalného a nechápání RF distančně ovládanou EK a NATO, které chtějí ještě více izolovat RF, bez které ale nemohou ani den mlčet a přežít jednu zimu, nevytvořily budoucnost s fotografiemi z EU, které jsem získal z amerického Portlandu: nápisy Fuck the police, dým z lesních požárů, demolované budovy, běsící se dav. Hlasující pro rezoluci EP se očividně zbláznili. Proč tolik obav? Kromě sektorových sankcí požadují zastavení Nord Stream 2 při vědomí, že Ukrajinský plynovod se hroutí, protože je bez údržby. Že Ukrajinská vláda vydírá, vědí špačci na střeše. Vědí, že v případě výpadu dodávek plynu z RF nebude situace v EU s pandemií strachu z covid-19 procházkou rájem. Těžko představitelná zima se může stát peklem pro elity, emocemi nabité a zchudlé občany po volbách a po osvětlení pravdy o stavu hospodářství. EP jedná nezodpovědně i z hlediska geopolitického: zcela ignoruje roli Turecka v kontextu dodávek z Libye až po Kazachstán. Tam se chlubí na instagramu manželka (Žuldys) bratra ex-prezidenta Nazarbajeva (Bolata) bohatstvím, ne rozumem. Ukazuje na své ruce náramek Cartie, Juste un Clou v ceně min. 200 tisíc USD (1752 briliantů s váhou 56 karátů), druhý náramek s 216 brilianty a 2 granáty (v ceně cca 4 miliony 581 tisíc rublů), zatím co by se rodná země měla připravovat na revoluci.

Koledy EP přitahují velké odměny za hloupost. Požadovat dnes od RF, jako tomu bylo v roce 1993, změnu ústavy a odvolání nedávno přijatých změn ústavy na základě hodnocení EP, že nejsou v souladu s mezinárodními standarty a modifikace ústavy byly přijaty nezákonně, představuje vrchol drzosti spojené s debilitou a ignorancí. Proč? Rezoluce byla přijata v okamžiku, kdy se německý dům z karet a obvinění hroutí. Novičok nezabil v Omsku ani v SRN. Zabil ale v roce 1995 nejenom bankéře Ivana Kivelidi (1949 – 1995), ale všechny,
kteří vstoupili do jeho kanceláře, včetně zkoumajících jeho trup. EP tak ignoruje vlastnosti ruského novičoku jako bojové látky, koná v běsu a pod tlakem. Nevím, koho. Vím ale, že je jenom otázkou času a odhodlání Kremlu, kdy bude uveden příběh Navalnyj na cestu pravdy a faktů, včetně odchodu RF z PACE a podobných institucí. V nich žijí a odpočívají politické mrtvoly a na startovní povel k dalšímu útoku čekající členové páté kolony RF. Reakce představitele RF v PACE Titova, kterému se zřejmě PACE líbí, je pokrytecká a neomluvitelná. Rusko nebude nijak reagovat, protože rezoluce EP není zavazující a má doporučující charakter pro vedení EU.

Přeloženo z diplomatického jazyka do lidového to znamená, že členové EP včetně Titova, nenesou odpovědnost ani za svá slova, o konání nemluvě. Je při tom jedno, zda má jejich hlas vliv při formování a rozpočtu EK a nemá vliv na pracovní politický program. Skutečností je, že členové EP mohou beztrestně vyvolávat nenávist, fobie a vypouštět rezoluce na základě fantasmagorie. Taková kombinace indikuje úroveň a míru hlouposti a bezmocnosti členů EP a společnosti, která je volí a trpí, včetně ruské. Titov, se mohl přinejmenším zeptat: Dokáží-li výsledky testů v SRN a jinde přítomnost novičoku, a budou-li tyto srovnány s výsledky testů z Omska, kdo, kdy a kde, jak a proč otrávil Navalného po jeho odletu z Omska? Proč?

Protože v hledání pravdivé odpovědi pomáhá neobyčejně rychlá reakce amerických akademických institucí a profesorů – expertů, známých z doprovodu politiky USA. Ti objevili v téže den (17. září) hnutí požadující přidělení Navalnému Nobelovu cenu za mír. Tu zcela znehodnotili Gorbačov (1990) a Obama (2009). Experti nechali svůj objev zveřejnit ruským profesorem působícím v USA Erofejevem v ruštině v ruském protivládním rádio Dožď. Profesor by nebyl profesorem, kdyby neobohatil zvěst svým dodatkem: paralelou s ohodnocením čínského disidenta Liou Siao-po (刘晓波 nebo 劉曉波, 1955 – 2017). Ten obdržel Nobelovu cenu za mír v roce 2010. Připomenutí společného podkopávání RF a ČLR známého Pax Americana a 5 minutový rozhovor nedovolily Erofejevovi sdělit důležité: Odkud se vzala u pomalých a (prý kriticky myslících) akademiků, schopnost, a kdo ji u nich vyvinul, výborně organizovat profesionální - vojenské a paralelní (re)akce v USA a EU?

Čtenářům, kteří to neví nebo si nemohou vzpomenout, připomínám, že Navalnyj v témže roce (2010), kdy Nobelova cena za mír čínskému disidentovi testovala nervy KS ČLR, ukončoval speciální kurz v USA na univerzitě Yale. Ta je třetí nejstarší univerzitou USA (po Harvardu a The College of William and Mary, Virginie) a je spojená s tajným, mystikou obestřeným spolkem Skull and Bones. Ani americký investigativní novinář a absolvent Yale, Bob Woodward neodhalil, jak to vlastně s tím spolkem je, k jehož členům patřili prezidenti William Taft, Rockefellerové, Lehmanové, Bushové a další osobnosti, včetně manželů Clintonových. Zájemcům o více doporučuji seznámit se s prací Frederick William Engdahla (1944), amerického ekonoma, historika a novináře, který imigroval před cca 20 roky do SRN.

Nedej Bůh, aby se v Bruselu během boje mezi EU a USA, zatím obchodně – finančním, nenarodil návrh odkoupit (bez nebo se soutěžením) balzamovaného Lenina a vyhrát tak první bitvu nad USA a nad návrhem amerického umělce Davida Datuna. Ten zveřejnil myšlenku, že Lenin nebyl vůdce ruského, ale světového proletariátu. Protože USA jsou na cestě ke komunismu, hledal a našel místo pro Lenina. Ve Washingtonu. Rusové Lenina v Moskvě nechtějí a on ho zachrání. Požadovaných 50 milionů USD na stavbu kopie mauzolea a maličkost, 1 miliarda USD na odkoupení Lenina, představují NIC pro rozpočet EK a podporu demokracie v zahraničí v době jejího ohrožení, nebezpečí a peněz bez úroků. Protože během hodin přislíbili američtí a ruští milionáři žijící v USA co umělec požaduje, EK by tak mohla sama sobě dokázat svoji konkurenceschopnost. Schopnosti EK a myšlenku amerického umělce si dovoluji rozšířit o návrh bezplatného přestěhování všech v RF a Evropě žijících milionářů, liberálů a demokracii oddaných do USA.

Tam by mohli posílit hlas Washingtonu, ve kterém se nechal slyšet prezident Trump: Julian Assange by mohl být pomilován, kdyby (vy)zradil své (ho) informátora (informátory). Z blízkého New Yorku by si všichni mohli vyslechnout bez časového rozdílu poselství prezidenta Putina světovému společenství a návrh prezidenta Trumpa: Je lepší pozvat Putina na G7, než mu neustále volat, aby (mi) vysvětlil pozici Moskvy. Na golfových hřištích nebo jachtách by mohli liberálové a demokracii oddaní posuzovat šanci na vystoupení Polska z EU a opakování historie: Založení novodobého Polsko-litevského soustátí, ne s EU v týlu, ale s USA v týlu. Dříve se soustátí oficiálně nazývalo Království polské a Velkoknížectví litevské. Běžně se označovalo jako Polsko-litevská unie a bylo od roku 1791 nazýváno Republika obou národů. Státní útvar existoval mezi lety 1569–1795 a skončil 3. dělením Polska. 4. dělení Polsko podle mého hodnocení nepřežije.

A kdo bude mít čas, může sledovat marný boj zástupců Czech-exitů a podobných exitů z EU. Paralelní akce USA a EU ve věci Navalnyj s SRN uprostřed, tlačenou k riziku a ztrátám historického potenciálu a vztahu s Ruskem, potvrzuje jedno z mnoha staro – nových poučení: v geopolitické hře, dnes, jako i v minulosti, hrají první housle Anglosasové. Přitom je jedno, zda bude UK mít smlouvu s EU nebo ne, zda bude Lamanšský průliv hluboký nebo mělký, nebo zda dánský sociální demokrat a člen EP Jeppe Kofod (1974) bude nadále mít beztrestný sex s 15 letými dívkami, tak jako ho měl ve věku 34 let (2008) s 15 letou aktivistkou strany.

Rozehraná partie totiž obsahuje nejenom všechny prvky příprav první a druhé světové války, ale ve spojení s šířením rozpolcenosti v EU, rozehráváním, drážděním a podváděním Rusů právě těmi, kteří se sami rádi podvádějí a klamou, a dětsky naivně, nebo pokrytecky profesionálně věří, že Západ bojuje a žije pro demokracii a lidská práva, se připravuje scéna a stůl pro bohatou nadílku za pokrytectví a hloupost v doprovodu nejenom podzimní koledy EP. Z nadílky budou mít radost USA, bez kterých se siamská dvojčata - EU a zbytek Evropy neobejdou a nemohou (pře)žít. Přežít může Evropa, až bude suverénní.

K tomu může dojít, až USA dojdou na křižovatku, na které všechny cesty vedou do propasti a k rozpadu USA. Rozpadnout se mohou oslabené USA pod tíhou imperiálního břemene a nemožnosti návratu podle pravdy: nikdy nevstoupíš do téže vody nebo řeky. I po rozpadu, jehož dobu neumím odhadnout, stále zůstane otázka pro Evropskou levici: Jak se osvobodit z geopolitické klece konstruované nadnárodními korporacemi, jimi distančně řízenou a plovoucí na moři, které patří všem obyvatelům Planety, ale je kontrolované především vojsky hegemona v odcházení. Dnes se mi jeví, že USA jsou na cestě, ale ještě ne na křižovatce.

Proto všem vlastencům a Slovanům doporučuji si vzít příklad z posledních slov vánoční koledy: Co mně dáte, to vezmu, třeba trochu kaše, vždyť je všechna vaše… a to že mi nic nedáte, hlavně si mě nahněváte, otluču vám všechny hrnce, co v polici máte. A Rusům dodatečně: všechny blízké souputníky Navalného do vězení, jestli opravdu vyvezli z Omska láhve od minerálky nebo padělek ruského novičoku. Souhlasu netřeba.

Jan Campbell
19. 09. 2020


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDruhá vlna koronaviru přišla jako na zavolanou. Zrovna když se Evropané začali bouřit   
Pridal tk Sobota 19 září 2020 - 06:50:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tak je prý pandemie koronaviru zpět a mnohem horší než v zimě. Jeden by sice mohl namítnout, že vlna respiračních onemocnění se objeví každý konec léta. Lidé ještě plně nevzali na vědomí změny teplot a tak se ráno a večer nedostatečně oblékají atd. Ale media a oficiální úřady sloužící globalistům z toho dělají další vlnu strašlivé plandemie.

Je to určitě náhoda, že k druhé vlně plandemie dochází právě v době, kdy většina Evropanů již na koronavirové divadlo nevěří. Půl roku zkušeností, nízký morální profil “autorit” (u nás Prymula, Maďar atd) a přirozená nedůvěra k “českým” politickým “elitám zkrátka udělaly své. V Německu se jen během srpna konaly v Berlíně 2 obří demonstrace odpůrců koronavirové totality (obě s více než 1 milionem demonstrujích), podobné trendy bylo ale možné zaznamenat i jinde. Tomu bylo potřeba zabránit, lid by se začal bouřit a třeba by mohl chtít svrhnout současné liberálně demokratické pořádky. Proto bylo potřeba zabránit opakování podobných protirežimních demonstrací za každou cenu.

Administrativní opatření (zákaz shromažďování – jako v Berlíně po poslední velké demonstraci) u veřejnosti jen podporovala odpor vůči korona totalitě, tak přišla druhá vlna jako na zavolanou. To je ale náhoda, co?! U voleb se to sice nezmění, ale i tak běžte volit, jen to demonstrativně hoďte nějaké skutečné opozici jako třeba Rozumní (Národní Demokracie), nebo DSSS. SPD, ani Trikolora potřebnou změnu nepřinesou.

FOTO: Strčte si tu vaši koronu do prdele! Hlásá plakát demonstrujícího v Berlíně, kde se sešlo 1,3 mil. demonstrujících proti korona totalitě

Milan z Německa
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSvětová banka se snaží zahladit skandál...   
Pridal tk Sobota 19 září 2020 - 06:34:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Světová banka se snaží zahladit skandál v napojení na Světovou celní organizaci, na webu World Bank se na chvíli zjevily celní deklarace utajených nákupů laboratorních zařízení na testování COVID-19 již v letech 2017 a 2018! Po vypuknutí skandálu World Bank upravila stránky a odstranila odkazy na celní deklarace, které okamžitě Světová celní organizace ztopila! Reuters se pokouší skandál vyvrátit a označit za hoax, ale rozbor zdrojového kódu webu Světové banky potvrzuje, že nešlo o omyl a záznamy ukazují, že PCR testy před rokem 2017 v relační databázi Světové banky vůbec neexistují a nikdy tak nešlo o generické PCR testy, ale výslovně jen o testy na Covid-19 již v roce 2017!

Před několika dny vypustila americká alternativa na veřejnost naprosto bombovou zprávu, která doslova otřásla světovými médii, které okamžitě začaly zprávu popírat a podrobily ji tvrdé a nemilosrdné cemperizaci. K čemu došlo? Několik amerických novinářů z alternativy narazilo na speciální sekci na webu Světové banky (World Bank) nazvanou World Integrated Trade Solution (WITS), kde se nachází velice zajímavé věci. Je to databáze statistik, kolik peněz a kolik projektů pomohla zafinancovat Světová banka v uplynulých letech ve vztahu k jednotlivým zemím světa a rovněž ve vztahu ke globálním projektům na ochranu klimatu, života, přírody a rovněž i ochrany zdraví.

Počátkem září však několik novinářů na tomto webu narazilo na naprosto neuvěřitelnou statistiku. Jednalo se výpisy objemů nákupů testovacích sad na COVID-19 jednotlivými zeměmi světa, ovšem mělo to jeden háček. Statistiky zobrazovaly data za roky 2017 a 2018, kdy přece ještě žádný COVID-19 neexistoval! Webová databáze WITS je výjezdem statistik účetnictví Světové banky, je to kopie interních účetních dokladů Světové banky, které se nesmí pozměňovat, ani upravovat.

Světová banka má průser jako mraky, na web unikly statistiky prodejů testovacích zařízení a sad na COVID-19, které Světová banka pomohla zafinancovat, ale již v letech 2017 a 2018!

Jakmile počátkem září tento skandál vyplul v USA na povrch, Světová banka server WITS okamžitě shodila a webové statistiky přepsala tak, aby v účetních záznamech pod produktovým kódem 382200 nefiguroval název produktu “COVID-19 Test Kits” za roky 2017 a 2018, ale místo toho tam Světová banka napsala Medical Test Kits. A tisková agentura REUTERS začala okamžitě tuto informaci americké alternativy vyvracet, že prý jde o hoax, protože celé je to prý jinak. REUTERS v debunkovacím článku tvrdí, že Světová banka po vypuknutí covidové krize přejmenovala běžné testovací sady PCR na “COVID-19 Test Kits” ve své databázi.

Na serveru WITS prý šlo pouze o přejmenování, o nic jiného, a že prý před vypuknutím covidové krize tyto testovací sady se jmenovaly jinak, a že Světová banka statistiky ze serveru WITS přejmenovala, ovšem bez vysvětlení REUTERS, jak si Světová banka mohla dovolit přepisovat vlastní statistiky navázané na účetnictví a zejména celní deklarace, které spravuje Světová celní organizace. A tady to začíná smrdět.

Foto: Takto vypadá účetní statistika Světové banky o importech testovacích sad do jednotlivých zemí v roce 2017Požádal jsem našeho administrátora, aby prozkoumal zdrojové kódy webu Světové banky a nestačili jsme se divit. Na připojených fotografiích se administrátorovi podařilo zjistit několik závažných poznatků, ze kterých doslova jednomu zatrne. Na webové službě Web Archive jsou k dispozici archivní kopie dnes již neexistující podoby serveru WITS ze dne 5. září 2020. Za rok 2017 najdete kopii databáze zde: https://web.archive.org/web/20200906005700if_/
a za rok 2018 zde: https://web.archive.org/web/20200906005700if_/
Jedná se o archivní kopie účetních statistik Světové banky o objemu peněz, za kolik milionů a miliard dolarů jednotlivé země světa za roky 2017 a 2018 nakoupili testovací sady na COVID-19. Starší kopie databáze WITS na Web Archiv službě nejsou a někdo je zřejmě zavčas vymazal.

Ano, čtete správně, na COVID-19 byly ve WITS záznamy již před 3 roky! A jak náš administrátor zjistil, na původním webu WITS byl odkaz na celní deklarace Světové celní organizace, kde byly uvedeny přímo důkazy v podobě celních deklarací, který zachycovaly a jmenovitě uváděly, že jednotlivé země s pomocí Světové banky importovaly do svých zemí tolik a tolik testovacích sad na COVID-19 v letech 2017 a 2018.
Světová banka přepisuje vlastní účetnictví za léta 2017 a 2018, že prý je to normální a jenom úprava webu databáze World Bank

Jenže, jakmile americká alternativa odpálila tento skandál, došlo ke dvěma věcem. Za prvé, na webu Světové banky v databázi WITS došlo k přepsání textových řetězců COVID-19 Test Kits na Medical Test Kits. A za druhé, původní odkaz na celní deklarace na webu Světové celní organizace přestal fungovat, deklarace zmizely a na webu WITS se nahoře ve vysvětlivkách objevila hrozivá anglická věta: “The data here track previously existing medical devices that are now classified by the World Customs Organization as critical to tackling COVID-19“.

Tedy v překladu: “Data zde sledují dříve existující lékařské přístroje, které jsou nyní klasifikovány Světovou celní organizací jako kritické pro řešení COVID-19“, ale odkaz již po kliknutí nevede na celní databázi Světové celní organizace, ale na PDF dokument na webu Světové banky pojednávající o hrozbách COVID-19. Jak zjistil náš administrátor rozborem zdrojového kódu webu WITS, původní odkaz na celní databázi Světové celní organizace je pryč a hlásí chybu, že záznam nebyl nalezen. Světová celní organizace tak prostě celní deklarace Světové banky za roky 2017 a 2018 prostě ztopila a zdekovala.

Původní výpisy účetnictví okolo dodávek COVID-19 testovacích sad zmizely a spolu s nimi i odkaz na celní deklarace těchto kšeftů, které spravovala Světová celní organizace

Původní verze databáze WITS byla podle administrátora odkazována na server WCOOMD.ORG jako mateřský server Světové celní organizace, který slouží jako účetní referenční pobočka Světové banky, která eviduje celní a mezinárodní deklarace, ze kterých potom Světové banka kompiluje data do databáze WITS na serveru Světové banky. Původní odkaz na Světovou celní organizaci tak byl odkazovým zdrojem na původ dat na serveru WITS. A právě v těchto celních deklaracích byl problém. Ty totiž nejdou okecat, na rozdíl od veřejného výpisu statistik na webu WITS, kde Světová banka může tvrdit, že přepisuje záznamy podle toho, jak zrovna svítí Slunce, nebo jak zrovna prší.

Ale nikdo ji nemůže zažalovat za pozměňování účetnictví, protože ta databáze je informativní, nemá deklarativní a právní rámec. Ovšem celní deklarace a PDF zprávy Světové celní organizace, to už je něco jiného. Tam nejde přepisovat texty a nahrazovat názvy v účetních položkách COVID-19 Test Kits za nějaké jiné názvy, to je vyloučené. Takže, Světová banka databázi WITS přepsala a Světová celní organizace z webu smazala celní deklarace. A agentura Reuters se snaží celý skandál zamést pod koberec, jak bylo možné, že Světová banka a Světová celní deklarace vedou účetní statistiky za roky 2017 a 2018 na dodávky testovacích přístrojů a sad na COVID-19.

Před rokem 2017 asi žádné PCR testy neexistovaly, v databázi Světové banky byly testy na COVID-19 až od roku 2017, předtím nic a databáze nic neobsahuje, jako kdyby generické PCR testy předtím nebyly

Jenže, administrátor zjistil ještě jednu podivnost. Zatímco REUTERS tvrdí, že testovací sady na COVID-19 za roky 2017 a 2018 byly prostě jakýmisi generickými PCR testovacími sadami, které Světová banka prostě přejmenovala na COVID-19 testovací sady, tak ve skutečnosti v databázi WITS je jedna podivnost. Produktové číslo 382200 na tyto testovací sady v databázi WITS neexistuje před rokem 2017! Pokud by se jednalo o opravdu generické PCR testovací sady na proteinové generické reaktivní bázi, potom by v databázi WITS byly tyto testy i v letech 2016, 2015, 2014 atd. Jenže, nejsou!

Tyto přístroje na testování Covidu jsou v databázi Světové banky teprve od roku 2017! Toto všechno se podařilo zjistit našemu administrátorovi, a je to opravdu neskutečná síla, protože tohle znamená, že Světová banka ve spolupráci s vládami mnoha zemí, ve spolupráci s Billem Gatesem a dalšími organizacemi, nakupovala laboratoře, laboratorní zařízení, příslušenství pro laboratoře a testovací sady na COVID-19 již od roku 2017!

Informace o prodejích testů, zařízení a pomůcek na COVID-19 z let 2017 a 2018 potvrzuje i dokument OECD!

A je marná snaha REUTERS, když se snaží tento skandál cemperizovat, protože fakta jsou jasná. Světová banka a Světová celní organizace odstranily odkazy na celní deklarace a přepsaly statistiky v oficiálních databázích, které přitom prý a údajně mají být věrné, pravdivé a důvěryhodné, protože kopírují účetní záznamy Světové banky. To je skandál, který nemá obdoby! Nosatá Světová banka přepisuje reporty svých účetních zpráv, odstraňuje celní deklarace, přepisuje historické záznamy za roky 2017 a 2018, a to prý je všechno v pořádku! A co je úplný šok, úplně stejné informace potvrzuje i výbušný PDF dokument z webu Organizace pro ekonomickou spolupráci a rozvoj (OECD) na straně č. 10 v dokumentu. Děkujeme čtenáři v diskusi za tip na tento dokument.

FOTO: Český překlad zvýrazněného textu na obrázku: —> Poznámka: Jedná se o jednoduché, průměrné uplatňované tarify pro roky 2017-2018 pro 128 zemí, kde byly k dispozici informace. Členské země vystupují v kategorii OECD i G20. Zdroj: Vlastní výpočty používající seznamy Světové celní organizace pro zboží COVID-19 (příloha A) a data z informačního systému TRAINS
Zkuste si vy jako živnostníci nebo podnikatelé přepisovat účetní závěrky, jen tak, bez ničeho. Jen si to zkuste! Zkrátka platí, že co je dovoleno Jovovi (Jehudovi), není dovoleno gójovi! Světová banka tak byla přistižena při činu, kdy se snaží zamaskovat, že pomáhala už v roce 2017 zafinancovávat nákupy testovacích přístrojů a sad na COVID-19! A děkuji adminovi za skvělou pomoc.

Záznam pořadu


-VK- Šéfredaktor AE News, Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNeziskovka Amnesty International zaútočila na Maltu, prý nechce přijímat uprchlíky   
Pridal tk Sobota 19 září 2020 - 06:09:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nadnárodní “nezisková” Amnesty International (AI) zaútočila veřejně na maltskou vládu. Malta prý odmítá hrát svoji roli při “záchraně” uprchlíků a dokonce uprchlíky po dohodě s Libyí vrací uprchlíky zpět do Afriky. Uprchlíci, kteří přesto na Maltu dorazí, jsou prý nelidsky ponižováni, není jim umožněn volný pohyb po ostrově a strava prý také není nic moc.

Nepřijímání uprchlíků, prý Malta vystavuje jejich životy riziku. Malta se začala bouřit vůči globálnímu plánu na výměnu evropského obyvatelstva, zatím jsou na ní posílány neziskovky. Brzy ale globální finanční elity asi přikročí k jiným opatřením. Vyvolat na malém ostrovním pseudo státě nějakou ekonomickou krizi pro ně je maličkost.

Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponArabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu   
Pridal tk Sobota 19 září 2020 - 06:07:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na politické scéně Švédska se objevil nový subjekt - Arabská strana Švédska (Arabiska Part Sverige), která je oficiálně registrována pouze několik týdnů, přesto už stihla vyvolat rozruch svou progresivní orientací. Mimo jiné navrhuje, aby se ze severské země vystěhovali ti obyvatelé, kteří se vzpírají multi-kulti hodnotám a odmítají etnickou diverzitu. V první řadě by se to mělo týkat hlavně švédských důchodců.

Tak se nám to krásně vybarvuje, co? A bude hůř. Voldemortovi smrtijedi se nezastaví před ničím. A když mluvím o smrtijedech a Voldemortovi, nemyslím tím muslimy a barevné kobylky, myslím etnické Švédy zdegenerované politickou korektností.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponIncident v Bille   
Pridal tk Sobota 19 září 2020 - 06:02:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nakupoval jsem dnes s přítelkyní v Bille na Budějovické ulici v Praze. Vědom si toho, že zlý koronavirus se prohání mezi regály a rozhlíží se na koho skočit, přičemž ignoruje ty, kteří mají náhubky, měl jsem ho i já.

Ale protože současně náhubek nesnáším, beru ho jako nutné zlo, jako alibistický příkaz našich mocipánů, a dále protože vím, že neexistuje žádná studie, která by potvrdila jeho účinnost a protože si dále myslím, že celý humbuk kolem koronaviru je hlavně dílem zpovykaných médií denně naplňujících podstatu § 357 TZ 40/2009 Sb (Šíření poplašné zprávy - (1) Kdo úmyslně způsobí nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.) jsem ho měl – jak to popsat nejlíp? - „na čtvrt žerdi“. Nos venku, ústa napůl venku. Míjíme jiné zákazníky, většina způsobně obalená v hadrech až po oči. Střetávám se s několika nesouhlasnými pohledy, ale jinak klid. Až do chvíle, kdy jsme přišli k oddělení jogurtů.

„Pane, nasaďte si tu roušku pořádně,“ osloví mě tlouštík důchodového věku jdoucí za mnou. Ignoroval jsem ho. Muž mě došel. „Nasaďte si tu roušku na nos!“

„To říkáte mě?“ „Ano, vám. Měl byste mít tu roušku správně.“ „Pán má astma a nemůže v tom dýchat,“ zastala se mne přítelkyně. „Tak vy jste jeho manželka, měla byste pro něj nakoupit vy. A on ať jde ven,“ tlouštík zvýšil hlas. „Nejsem jeho manželka.“ „To je jedno, ať jde hned ven!“

Přiznám se, že někdy tváři v tvář konfrontaci s fanatikem mám neovládatelnou chuť situaci nějak zlehčit, zesměšnit. A tak jsem natáhl ruce před sebe směrem k muži a řekl: „Huůů, virus jde...“

To vyvolalo nepředvídanou reakci dosud mlčícího hubeného padesátníka v brýlích. „Vy si nebudete dělat srandu! Nasaďte si tu roušku!“ vložil se do debaty. „Dejte mi pokoj!“ „Nasaďte si tu roušku nebo vás dám vyvést!“ „Říkám, abyste mi dal pokoj.“ „Pane,“ sápal se brýlatý padesátník ke mně, „ihned si nasaďte tu roušku, nebo zavolám policii.“ „Klidně zavolejte.“ Muž vypadal, že se na mě vrhne. Viditelně se přestával ovládat. Zvýšené hlasy přilákaly pozornost kupujících. Najednou jich bylo kolem nás plno. „Už toho nechte,“ vložila se paní s nákupním vozíkem. „Vždyť vy sám máte roušku pod nosem,“ utřela muže moje přítelkyně. Nevím, jestli ji měl pod nosem dříve, ale ve chvíli, kdy křičel, ji měl tak jako já.

Snažil jsem se trapnou scénu ukončit a odcházel jsem. Obával jsem se, že se muž neovládne a fyzicky mě napadne. Měl k tomu blízko. To zřejmě zaregistroval i mladý prodavač, který se muži postavil do cesty, když mě chtěl následovat. Muž ještě něco za mnou hlasitě křičel, vyhrožoval, ale já už jsem byl v jiné uličce. Tam jsem potkal paní, která celou scénku viděla a ještě se viditelně smála mému „huůů, virus jde“. Incident skončil.

Co mě překvapilo

Jak rychle oba muži vypěnili. Jejich naprosté přesvědčení, že jsou ti, kteří můžou přikazovat. Možná byli nervově labilní, ale určitě byli vyděšení. To ne oni, to jejich strach z nich křičel. Ti chlapi měli zadek sevřený strachem a byli by ochotni vraždit, aby ochránili svou kůži. A samozřejmě, nejhorší, co se jim může v takové chvíli přihodit, je když někdo jejich strach zesměšni.

Stačilo pár vteřin a patrně by došlo k rvačce. Brýlatý padesátník byl ochoten mi ubalit ránu a možná mě i skopat, kdyby mu v tom ostatní, zejména mladý prodavač, nezabránili. Za špatně nasazenou roušku a za to, že jsem celou situaci zlehčil. Kam jsme to došli? Budeme napadáni samozvaným rouško-gestapem na ulici pro nepřesné plnění chaotických vládních nařízení?

Shodou okolností mi dnes ráno (ještě před incidentem) přišlo na mail krátké video z Indie:
Podobnost náhodná? Obávám se, že nikoliv. Můžeme se smát blbým Indům, ale máme k tomu velmi blízko. Koronavirus lidi nesmiřitelně rozdělil. Rouškofilové jsou schopni mlátit rouškofoby (všimněte si, nikdy naopak, neznám případ, kdy by rouškofob napadl rouškofila a trval na sundání náhubku), přičemž národ je v názorech na náhubky rozdělen téměř půl na půl. Podobně jako v případě feminismu, genderismu, multi-kulti, migrantů, LGBT, zkrátka všeho toho, co do nás rvou dnem i nocí.

Tomu, kdo programově a vědomě usiluje o atomizovaní společnosti, se nesmírně daří.

Dobrou úvahu Radka Benýška O účinnosti a smyslu nošení roušek jsem dnes četl na Neviditelném psu: https://neviditelnypes.lidovky.cz/politika/spolecnost-o-ucinnosti-a-smyslu-noseni-rousek.A200916_213134_p_politika_wag

A k tomu koronaviru. Díval jsem se na oficiální web Ministerstva zdravotnictví ČR. Provedené testy 1 148 880. Pozitivní 45 228 (z toho až 80 % falešných). Aktivní případy 21 082. Vyléčení 23 652. A Úmrtí 494.

Za šest a půl měsíce 494 zemřelých, ale sjeďte na stránce až dolu a přečtěte si poznámku MZ.

Legenda: Počet úmrtí v souvislosti s onemocněním COVID-19 po jednotlivých dnech zahrnuje všechna úmrtí osob, které byly pozitivně testovány na COVID-19 (metodou PCR) bez ohledu na to, jaké byly příčiny jejich úmrtí a k jejichž úmrtí došlo v rámci hospitalizace či mimo ni.

To je konkrétní stanovisko ministerstva.

To doslova znamená, že i když se s vámi utrhne výtah nebo se utopíte, uchlastáte či usouložíte k smrti a po smrti se zjistí, že jste pozitivní na COVID-19, tak budete ve statistice zemřelých s Covidem. To je ten hrozně smrtící virus! Na obyčejnou chřipku umře v ČR za stejné období 750 - 800 lidí a nikdo žádnou pandemii nevyhlašuje. Bohužel 90% populace jim to žere! A buzeruje v samoobsluhách kvůli špatně nasazené roušce.

Vladimír Stwora

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/09/8439-incident-v-bille.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerická „biologická bomba“ v Gruzii   
Pridal tk Sobota 19 září 2020 - 05:51:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na začátku září se na internetu objevily nové šokující informace, které jednoznačně ukazují, že Spojené státy zahájily novou fázi vývoje tajných biologických zbraní v kontroverzní biologické laboratoři „Lugar“ v Tbilisi. Na konci textu je uveden zdroj, který poukazuje na článek, v němž je uveden zdroj gruzínského ministerstva obrany a tajné projekty vlády USA, které se provádějí v Gruzii. Konkrétně biologické centrum „Lugar“ obdrželo další částku ve výši přibližně 160 milionů dolarů na vývoj několika projektů ve svém oboru, vše pro potřeby Spojených států.

Na základě analýzy zveřejněné databáze dokumentů je patrné, že američtí vědci, kteří mají vazby na americké ministerstvo obrany v Gruzii, provádějí výzkum, jenž přímo souvisí s vývojem zakázaných patogenů, které lze použít k výrobě biologických zbraní. Látky, vyvíjené v centru Lugar, mohou způsobit extrémně závažné morové epidemie, sibiřský antrax a řadu dalších smrtelných nemocí. Je zajímavé, že představitelé gruzínského zdravotnického systému nepožádali americkou stranu o detailnější informace nebo vysvětlení, týkající se výzkumu v biologickém centru Lugar, které se nachází v jejich hlavním městě.

Mimochodem v roce 2002 podepsala země dohodu s americkým ministerstvem obrany, která nese velmi tajemný název: „O spolupráci v oblasti technologie a patogenů, související s vývojem biologických zbraní, a neprofilování informací v této sféře “. Následující rok byla tato dohoda ze strany gruzínské vlády ratifikována.

Americký senátor Richard Lugar osobně navštívil Tbilisi v září 2004. Výsledkem jeho návštěvy byla dohoda o výstavbě Centra všeobecného zdraví (biolaboratoře) v Alexejevce, poblíž hlavního města, nedaleko od mezinárodních civilních letišť a také leteckého zařízení gruzínské armády. Bizarní volba umístění pro stavbu tohoto extrémně nebezpečného centra zřejmě vedení Gruzie vůbec neznepokojila.

V roce 2006, když byla biologická laboratoř podle oficiálních údajů stále ve výstavbě, se zde již prováděly určité výzkumy a experimenty. Po opětovné návštěvě amerického senátora, po němž bylo centrum pojmenováno, gruzínský parlament rozhodl, že informace, které se týkají zařízení, budou uvedeny do režimu státního tajemství.

Pokud jde o celkové investice do výstavby tohoto zařízení, gruzínští představitelé zprvu uvedli, že hodnota výstavby činí 15 milionů dolarů, avšak postupem času se celková částka šestkrát zvýšila, až dosáhla ceny 95 milionů dolarů. Senátor Lugar jednou uvedl, že celková cena prací je asi kolem 30 milionů dolarů, avšak média nakonec zveřejnila informaci, že Pentagon utratil za výstavbu této biolaboratoře astronomickou částku 250 - 300 milionů dolarů.

První, kdo odhalil informace o hrozbách projektu Lugar v Gruzii, byl americký novinář Jeffrey Silverman, poradce bývalého gruzínského prezidenta Michaila Saakašviliho. Prohlásil: „Laboratoř Lugar, nacházející se na okraji Tbilisi, vyrábí nebezpečné látky, které jsou testovány na místním obyvatelstvu“.

„Jsem si jist, že v Gruzii probíhají nebezpečné pokusy na zvířatech a lidech,“ řekl Silverman novinářům a ujistil je o tom, že Pentagon provedl s výstavbou biolaboratoře v Gruzii taktický manévr, aby obešel Konvenci z roku 1972 (tj. Úmluva o zákazu biologických zbraní, pozn. překl.)

Od doby, kdy kontroverzní centrum v Gruzii začalo fungovat, se objevilo mnoho skandálů, souvisejících s případy záhadných úmrtí místního obyvatelstva. A tak gruzínské ministerstvo obrany a americká farmaceutická společnost Gilead ignorovaly vyšetřování úmrtí 249 pacientů, kteří se účastnili projektu testování vakcíny proti hepatitidě C. Navíc řada pacientů přestala během studie užívat experimentální přípravky z důvodu výskytu mnoha nežádoucích kontraindikací.

Podle údajů gruzínského ministerstva zdravotnictví skupina speciálních přípravků pro léčbu hepatitidy C, jejichž hodnota přesahuje 187 milionů dolarů, již vypršela. Hlavním důvodem porušení data expirace je „pozastavení dalšího léčebného procesu, úmrtí pacientů a další důvody“. Interní korespondence mezi gruzínskou vládou a americkým velvyslanectvím v Tbilisi odhaluje, že někteří z „dobrovolníků“, kteří se účastnili tohoto programu, zemřeli, a že léčba ostatních byla z neznámých důvodů pozastavena.

Americká společnost Gilead ve spolupráci s americkým Centrem pro kontrolu nemocí a gruzínským ministerstvem zdravotnictví realizuje víceletý program na eliminaci hepatitidy C na území Gruzie. Tento program byl zahájen v roce 2015. Podle uzavřené dohody není americká společnost odpovědná za žádné nepřímé, náhodné nebo jiné škody, bez ohledu na předvídatelnost, které nastanou v důsledku deliktu nebo konfliktu.

Kompletní výsledky těchto testů jsou přísně udržovány v tajnosti. V opačném případě americká společnost Gilead rozšíří svůj experimentální klinický výzkum na africký kontinent. V těchto studiích bude hlavním substrátem místní komunita.

Agentura pro snižování vojenských rizik (DTRA) navíc před třemi lety zahájila „aktuální“ projekt ve výši 6,5 milionu dolarů. Agentura zkoumala kmeny koronavirů a jejich spojitost s netopýry (vektory) v západní Asii. Projekt zahrnoval země, jako např. Gruzie, Arménie, Ázerbájdžán, Turecko a Jordánsko. Biologické „centrum Lugar“ bylo ústředním bodem celého tohoto výzkumu, zejména pokud jde o nejsložitější biologické operace (genetický materiál). Na tomto projektu se podíleli také čínští vědci z univerzity ve Wu-chanu (oddělení virologie), kde spolupracovali se svými americkými kolegy ze společnosti „Eco Health Alliance“ na odchytu netopýrů a izolaci koronaviru. Je velmi důležité zdůraznit, že tato americká společnost působí na území Čínské lidové republiky již od roku 2014, kde pracuje na studiu infekcí, způsobených koronavirem, a souvislostí s netopýry. Jedním z hlavních sponzorů tohoto výzkumu je Národní institut zdraví v USA.

Slavisa Milacic

FOTP: Centrum Lugar je biolaboratoř v gruzínském hlavním městě Tbilisi, kterou financoval Pentagon částkou 161 milionů dolarů.

The US’ ‘Biological Bomb’ In Georgia vyšel 10.9.2020 na Oriental Review. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/09/8438-americka-biologicka-bomba-v-gruzii.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČeská televize je aktivní nenávistná propaganda, nikoliv jen cenzura   
Pridal tk Sobota 19 září 2020 - 05:46:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vážený pane inženýre,

přečetl jsem si Váš otevřený dopis řediteli ČT. Je to krásně napsané a hlavně pravdivě. Jestli se tady někdo chová xenofobně, rasisticky a vybízí k násilí na skupině lidí tak je to Česká televize. Být Rus, vzdělaný Syřan, Libyjec či vlastenecký Čech je podle nich zločin samo o sobě.


Pokud sekáte hlavy za odpadlictví od víry či cizoložství v Saúdské Arábii, nebo upalujete protestující v ukrajinské Oděse, bombardujete civilisty po celém světě jako USA, tak jste demokrat.

To, co ČT za naše peníze předvádí, není cenzura. Cenzura jen škrtá pasáže, které se jí nelíbí. Toto je aktivní nenávistná propaganda, která je hlavní náplní všeho.

Od filmů, kde jiný než americký krvák už ani neuvidíte, po zpravodajství či diskusní pořady.

Na diskusní pořady jsou zváni přitroublí štváči, kteří danému tématu nerozumí, dokonce ani tu svoji zvrácenou propagandu neumí nějak logicky zdůvodnit. Romancov, Mitrofanov, Štětina.. ( vesměs lidé, kteří nám dříve oslavovali Stalina ).

Za komunistů se sice v televizi také hlásaly nepravdy, ale ne tak nehorázné jak teď. Museli jsme být neustále vděčni SSSR za osvobození, ale v zásadě to byla pravda. Ne jako teď, kdy byla Evropa osvobozena americkou armádou ( přitom 3 roky byla sovětská fronta jedinou frontou v Evropě proti Německu a i po invazi v Normandii nadále vázala přes 65 procent všech sil nacistického Německa ).

Na osvobození Osvětimi sovětskou armádou byli pozváni všichni, včetně lidí, jejichž rodiče dělali dozorce v koncentráku, jenom ne ti, kdo tu Osvětim osvobodili.

Jako osvoboditel je oslavován americký generál Patton, nepřítel Židů. Mohu poskytnout výpisky z jeho válečného deníku, kde píše o Židech, že je to špinavá podřadná verbež, která si zaslouží v těch koncentrácích zůstat. Skvělý demokrat, určitě ne xenofobní.

Za minulého režimu naše televize vysílala kromě mnoha krásných českých filmů, mnoho francouzských, italských a jiných kvalitních filmů. Teď nás krmí od rána do večera tím, že USA jsou zemí svobody a demokracie. Jaksi opomínají zmiňovat, že USA masově dovážely otroky z Afriky, že "zakládající otcové" USA jako Washington, Jefferson atd. vlastnili sami veliké množství otroků a existují jejich výroky kritizující "extremisty", kteří tvrdili, že černoch je člověk se stejnými právy jako běloch.

Když jsem byl v USA v Alabamě v roce 1971 tak to bylo jen 6 let po tom, co tam policie a Národní garda doprovázela dva černošské studenty, kteří se chtěli zapsat na místní univerzitu. Jinak by je lidé lynčovali a v čele těchto rasistických lumpů byl guvernér Alabamy. Teprve v šedesátých letech 20. století byly postupně odstraňovány lavičky jen pro bílé, záchody jen pro bílé a restaurace jen pro bílé. Opravdu vrchol demokracie.

A tito výtečníci nás budou obviňovat z xenofobie.U nás jsme zrušili otrokářství tisíc let před tím, než ho USA zavedly. Východní Evropa je obviňována z xenofobie a nedostatečných demokratických tradic.

Česká televize to halasně roztrubuje. A kdo že jsou ty západní země s hlubokými a dlouhými demokratickými tradicemi?!? - Fašistické Německo, fašistická Itálie? Fašistické Španělsko, kde se sloužily státní mše za Hitlera ještě desítky let po válce? Fašisticko-diktátorské Salazarovo Portugalsko? Rakousko, rodiště Hitlera, kde Adolfa vítaly nadšené davy při anšlusu Rakouska nacisty? Kolonialistické země Británie, Francie, Belgie, Holandsko a další, které jednaly s domorodci, většinou černé pleti, jako s podlidmi? -

Připomínám, že koncentráky nevymyslel Hitler, ale Britové v jižní Africe, kde tyto koncentrační tábory pro ženy a děti Búrských bojovníků měly za úkol tyto rodiny vyhladit hladověním. Což se jim do velké míry podařilo. To jsou ty vyspělé demokracie s dlouhými demokratickými tradicemi?

Neustálým opakováním těchto žvástů tomu začínají lidé pomalu věřit.

Kulturně vyspělé Německo vypálilo většinu evropské části SSSR, vyvraždilo jen v Bělorusku 660 vesnic, vypálilo a vykradlo paláce v Kyjevě, okolo Petrohradu, v Oděse, na Krymu atd. Zlikvidovali všechny průmyslové objekty v této části světa a zlikvidovali obživu pro desítky milionů lidí. A hlavním tématem ČT na výročí konce války bylo to, že se sovětští vojáci chovali v Německu necivilizovaně.

Chovali se skvěle vzhledem k tomu jak se chovali Němci k nim. Mimochodem, byl jsem v Berlíně na výročí konce války a ke cti Němců budiž řečeno, že oni podobné lži jako ČT nešířili. Viděl jsem tam velké fotografie z roku 1945 jak ruští vojáci rozdávají obyvatelům Berlína jídlo, atd.

Takže naše ČT je opravdu i na poměry EU a NATO nadprůměrně prolhaná. Je dobré si připomenout, že v minulosti to bylo mnohokrát tak, že rozumný myslící člověk byl označován za blbce, kacíře, lháře a extremistu. A říkali mu to "odborníci" tvrdící, že země je placatá. Takže vlastně když vám ČT nadává, tak je to důkaz, že jste slušný a myslící člověk.

Ještě jednou Vám děkuji,

Ing. Roman Hronek

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMaďarsko se postavilo za Polsko proti EU   
Pridal tk Sobota 19 září 2020 - 05:32:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Proti čtvrteční rezoluci Evropského parlamentu se za Polsko postavilo Maďarsko. Premiér Viktor Orbán rezoluci EP proti Polsku sepsul jako útok evropských liberálů proti křesťanskému Polsku, který se nezakládá na faktech.

Poslanci EP ve čtvrtek odhlasovali rezoluci osočující Polsko, že porušuje zásady právního státu, neb se vymezuje k LGBT. Rezoluce navádí Evropskou komisi a Radu, aby Polsko důtklivě popotahovala, např. odepřením čerpání fondů EU, kam si Polsko platí.

Takovými kroky však poslanci jen zpochybňují a oslabují už tak nakřápnutou prestiž EU na mezinárodní scéně.

Zdroj: https://wpolityce.pl/polityka/518165-orban-krytykuje-rezolucje-pe-wymierzona-w-polske

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponGenerální štáb Ozbrojených sil RF varoval USA a NATO před eskalací v Černém moři   
Pridal tk Sobota 19 září 2020 - 04:41:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Odpovědnost za eskalaci v černomořském regionu, s možným vyostřením situace, budou nést Spojené státy a NATO, prohlásil Sergej Rudský, náčelník hlavní operační správy Generálního štábu Ozbrojených sil RF.

„Veškerá odpovědnost za možnou eskalaci situace v regionu spočívá výhradně na Spojených státech a jejich spojencích v NATO,“ řekl Rudský na briefingu v Moskvě. „Ministerstvo obrany RF vždy dodržovalo kurz zaměřený na budování konstruktivního dialogu s NATO a dalšími zeměmi,“ dodal.

Podle jeho slov nesměřování ruských vojenských cvičení proti jakýmkoli státům ukazuje například přesun hlavní fáze cvičení Kavkaz 2020 do vnitrozemí své země.

Zahraniční průzkumná letadla se v černomořském regionu začala objevovat o 40 % častěji než loni, uvedl v pátek náčelník hlavní operační správy Generálního štábu Ozbrojených sil RF - první zástupce náčelníka Generálního štábu Sergej Rudský.

„Počet letů průzkumných letadel v oblasti Černého moře se ve srovnání se stejným obdobím loňského roku zvýšil o 40 %,“ řekl Rudský na briefingu v Národním centru řízení obrany Ruské federace.

Podle jeho slov se ještě více zvýšila intenzita leteckého průzkumu poblíž Krymského poloostrova. „Oproti září loňského roku se zvýšil o 61 %,“ upřesnil generálplukovník.

„Jen 4. září bylo pět průzkumných letadel v jedné chvíli nad Černým mořem. Jejich minimální přiblížení k ruským hranicím bylo 15 kilometrů,“ připomněl Rudský.

Dodal, že nad Černým mořem operují nejen průzkumná letadla NATO, ale také americké strategické bombardéry.

„Dne 28. srpna, 4. září a 14. září nacvičovala americká vojenská letadla B-52H dosažení linií používání řízených střel nad vodami Černého a Azovského moře a prováděla simulované raketové útoky proti cílům v Jižním vojenském okruhu. Během těchto letů se americká letadla přiblížila k ruským hranicím na vzdálenost až 11 kilometrů,“ zdůraznil Rudský.

Lodě NATO se začaly v Černém moři nacházet déle

Válečné lodě NATO začaly zůstávat v Černém moři o třetinu déle než loni, uvedl Rudský.

„Počet vstupů bojových lodí NATO do Černého moře zůstává vysoký. Celková doba jejich pobytu od ledna do září se ve srovnání s loňským rokem zvýšila o 33 %. Až 40 % z nich jsou nosiče vysoce přesných zbraní dlouhého doletu,“ řekl Rudský na briefingu v Národním centru řízení obrany Ruské federace.

Jako příklad nosiče takových zbraní uvedl americký torpédoborec Franklin Roosevelt, který unese až 90 řízených střel Tomahawk.

„V současné době se v Černém moři nachází tento torpédoborec a další tři lodě států, které nejsou členy Černého moře. Díky aktivním akcím Černomořské flotily byly alianční lodě včas detekovány, byl zorganizován jejich bezprostřední doprovod a sledování pomocí zbraní,“ dodal Rudský.

Zdroj: https://sptnkne.ws/DFXm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2101 sec,0.0483 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,672kB