Čtvrtek 24 září 2020
Stálé zastoupení Ruska při OPCW zaslalo nótu německé straně   
Pridal tk Čtvrtek 24 září 2020 - 18:58:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Stálé zastoupení Ruska při Organizaci pro zákaz chemických zbraní (OPCW) zaslalo Stálému zastoupení Spolkové republiky Německo žádost o poskytnutí komplexních informací o situaci s Alexejem Navalným, zejména výsledků testů, biomateriálů a dalších klinických vzorků tohoto ruského občana. Informoval o tom stálé zastoupení.

„Dne 23. září zaslalo Stálé zastoupení Ruska při Organizaci pro zákaz chemických zbraní (OPCW) nótu Stálému zastoupení Spolkové republiky Německo a požadovalo, aby nám německá strana poskytla komplexní informace o případu Navalného, zejména výsledky analýz, biomateriálů a dalších klinických vzorků tohoto ruského občana, které má k dispozici federální vláda,“ uvádí se v tiskové zprávě, kterou dané zastoupení zveřejnilo ve čtvrtek.

Uvádí se přitom, že tato žádost byla podána v souladu s § 2 odst. článku IX Úmluvy o chemických zbraních.

„Podle této úmluvy je německá strana povinna poskytnout odpověď na naše odvolání do deseti dnů. V závislosti na jejím obsahu rozhodneme o dalších krocích, přičemž se budeme opírat o možnosti stanovené v této úmluvě,“ uvádí se dál v tiskové zprávě.

Kromě toho Rusko počítá také s bezpodmínečným plněním svých povinností, a sice poskytovat právní pomoc v souladu s § 2 odst. VII Úmluvy, všech členů OPCW, zejména pak Německa, Francie a Švédska.

„Stálý zástupce Ruska při OPCW Alexandr Šulgin zároveň svým dopisem informoval Fernanda Ariase, generálního ředitele Technického sekretariátu OPCW, že používáme výše uvedený konvenční mechanismus a zasíláme příslušnou nótu stálému německému zastoupení,“ uvedlo stálé zastoupení.

V tiskové zprávě se dále uvádí, že Ruská federace vyzvala Ariase, aby o tom informoval všechny státy Úmluvy o chemických zbraních.

Incident s Navalným

Připomeňme, že bloger a ruský opozičník Alexej Navalnyj byl 20. srpna hospitalizován v Omsku poté, co se mu udělalo špatně v letadle. Podle závěrů vyšetření mu místní lékaři diagnostikovali metabolickou poruchu, která způsobila prudkou změnu hladiny cukru v krvi. Co bylo příčinou, není zatím jasné, ale podle údajů omských odborníků jedy v krvi a moči Navalného nalezeny nebyly.

Primář Omské pohotovostní nemocnice č. 1, ve které léčili Navalného, Alexandr Murachovskij poznamenal, že diagnóza hovořící o „otravě“ byla hlavní po hospitalizaci pacienta, laboratorní testy ji však nepotvrdily. Později byl Navalnyj letecky přepraven do Berlína.

Německá vláda s odkazem na vojenské zdravotníky učinila prohlášení, že byl prý otráven látkou Novičok. Později Kabinet ministrů SRN uvedl, že závěry německých odborníků potvrdily i švédské a francouzské laboratoře, přičemž OPCW na žádost Berlína provádí vlastní výzkum. V této souvislosti Kreml uvedl, že Berlín o svých zjištěních neinformoval Moskvu a ruské ministerstvo zahraničí zdůraznilo, že Rusko čeká na odpověď Německa na oficiální žádost o tuto situaci.

V Kremlu prohlásili, že ruská strana nebyla oficiálně informována o těchto závěrech, a zdůraznili, že Moskva očekává od německých úřadů odpověď na oficiální dotaz o dané situaci.

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov zdůraznil, že Berlín ignoruje oficiální žádosti o poskytnutí dat „v reakci na konkrétní otázky“ ruské generální prokuratury. Kromě toho Rusko s odkazem na lékaře z Omsku tvrdí, že nemá důkazy o tom, že by byl Navalnyj otráven Novičokem.

Připomeňme také, že v den, kdy byl Navalnyj hospitalizován, začalo státní zastupitelství a policie provádět šetření. Tiskový mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov poznamenal, že vyšetřovací akce týkající se situace s Navalným de facto probíhají, a pokud bude potvrzena přítomnost jedovaté látky, bude vyšetřování zahájeno a de iure.

Navalnyj se mezitím probral z kómatu a dokonce na Instagramu zveřejnil svou fotografii se členy své rodiny. Včera, 23. září, se objevily informace o tom, že byl Navalnyj propuštěn z lůžkového oddělení berlínské kliniky Charité. Klinika o tom informovala na sociální síti.

Zdroj: https://sptnkne.ws/DKmn
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVěrni zůstaneme   
Pridal tk Čtvrtek 24 září 2020 - 16:06:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Představte si, že máme stroj času a posuneme se zpět - do roku 1989:

U pomníku maršála Koněva se schází vedení Komunistické strany Československa a její členové:

- Pavel Telička, člen KSČ, budoucí europoslanec a eurocokoli, hlavně že to vynáší,

- Petr Pavel, člen KSČ, přísahající nejen věrnost KSČ, ale také věrnost Československé armádě a vojskům Varšavské smlouvy, kádrová rezerva, budoucí generál a dnes zuřivý antikomunista,

- Tomáš Zima, člen KSČ, budoucí rektor Univerzity Karlovy, stojí vedle soudruha,

- Mikuláše Beka, člena KSČ, budoucího rektora Masarykovy univerzity a senátora za ODS,

- Petr Dvořák, člen KSČ, budoucí ředitel dezinformační České televize, na kterou nesmí ani Finanční úřad,

- Vladimír Dlouhý, člen KSČ, si odskočil ze studií na univerzitě v Lovani (tam přece mohl studovat každý, ne?), ale moc se nezdržel, přemýšlel o rozdílu mezi naftou a oleji,

- Andrej Babiš, člen KSČ, vystudovaný na lyceu ve Švýcarsku jako samozřejmě "každý normální z nás" a agent StB, budoucí předseda vlády ČR.

Soudruzi za truchlí, zavzpomínají, zarecitují báseň, položí květy a slíbí věrnost SSSR navždy.

Za rohem je pozoruje člen KSČ a agent StB s krycím jménem Plavec, jistý

-Jaromír Štětina - budoucí agent ukrajinské SBU, europoslanec, dnes velký antikomunista a rusobijec.

A tak by se dalo pokračovat. Ti dříve narození si tyhle převlékače kabátů velice dobře pamatují: Mezi jinými soudružka... Šabatová, Dobrovský, Uhl, Pithart, Rychetský, Jičínský, pionýr Kalousek, kandidát KSČ Kubera atd., atd.,atd........... A teď jsme již zpět v roce 2020...

- a STÁLE titíž lidé dále řídí tenhle cirkus ...


ROZESÍLEJTE MEZI SVÉ PŘÁTELE ABY SE NEZAPOMNĚLO NA TYTO OBĚTAVÉ SOUDRUHY...!!!Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVýuka na německých školách začíná připomínat nacismus. Kdo volí opozici je podle učitele “hnědý ksindl”   
Pridal tk Čtvrtek 24 září 2020 - 06:38:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na sociálních sítích koluje pozoruhodná nahrávka z německé státní školy. Učitel tam rozhorleně vykládá žákům, že kdo volí opoziční AfD (ta je proti imigraci a islamizaci země), je prý “hnědý ksindl“. Když se žák dovolí ozvat, že existuje svoboda názoru. Tak se pokrokový učitel rozčílí. Prý to nemá nic společného se svobodou názoru. Ta prý má navíc své limity. Učitel dá na závěr žákovi před celou třídou pořádnou “sodu”.

To je přátelé dnešní západní pokrokové vzdělání, které prý vede ke “kritickému myšlení“. Jako rodiče českých dětí musíme rázně říct, že o něco podobného u nás nemáme zájem! A že pokusy ze strany neziskovek a ministerstva školství o něco podobného existují i u nás, je již dobře známo!

Stejně dobře známe tu “omezenou” svobodu slova u nás v ČR. V praxi to znamená, že bílí Češi jsou de iure v postavení druhořadých občanů. Když Cikán, Muslim, Žid, černoch urazí Čecha, tak se vždy jedná o svobodu slova. Když je to naopak, jde vždy o rasismus, nenávist, podněcování, či antisemitismus a policie a justice okamžitě začne vyšetřovat.

Jiří K.
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZabil víc Čechů koronavirus, nebo šiřitelé paniky Prymula a spol.   
Pridal tk Čtvrtek 24 září 2020 - 06:28:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
K dnešnímu dni má ČR oficiálně na svém kontě přes 500 oficiálních obětí koronaviru. Zlý virus řádí tak strašně, že za 8 měsíců (oficiálně u nás pandemie začala v únoru) dokázal zamordovat 500+ osob. Je to virus zlý a nemilosrdný a hlavně zákeřný. Třeba v případě první oběti – starého pána (95), který trpěl řadou vážných chronických nemocí. Bez koronaviru by tu ten nebohý pán jistě spokojeně žil dalších 95 let! Nebo obět č. 2 – 47 letý pacient v terminálním stádiu rakoviny – stadium 4. Bez zákeřného koronaviru by tu jistě byl dalších 100let a těšil se plnému zdraví. Někdy se virus dokonce dokáže maskovat jako jiná nemoc. Například VFN v Praze vydala prohlášení, že jistý pacient zemřel na krvácení do mozku a koronavirus u něj nebyl příčinou úmrtí, ale úřady z něj přesto udělaly oběť zákeřného viru! Úředník na ministerstvu přece ví lépe než ošetřující lékař, co bylo příčinou úmrtí dotyčného pacienta. Tak nějak vypadají zářezy na pažbě zlého koronairu u nás v republice. O falšování statistik v zahraničí není třeba mluvit, protože se jedná o obecně známou věc.

Ročně v ČR zemře 110 000 osob a za první půl rok, kdy země úpěla pod strašlivou pandemií se zatím neukazuje, že by se tento trend měl měnit. O vražedné pandemii koronaviru se tedy rozhodně zatím mluvit nedá (a skoro se vsadím, že to bude stejné i v ostatních evropských zemích).

Bohužel existují opravdové oběti koronavirové paniky, kterou vyvolali nově jmenovaný min. zdravotnictví prof. Prymula a jemu podobní, když strašili veřejnost desítkami tisíc mrtvol a kolapsem zdravotnictví. jen se o nich skromně nemluví! Mnoho vážně nemocných se bálo jít kvůli vyvolané hysterii k lékaři s vážným onemocněním (sepse – “otrava krve”, apod), které se rozvinulo z neléčené banální obtíže jako například zánět zubu, báli se do nemocnice s akutním infarktem myokardu, mnoho pacientů odložilo preventivní onkologické prohlídky a nepodařilo se u nich včas zachytit nádorové onemocnění a tak bych mohl pokračovat ještě hodinu. Opomenout nelze ani omezování běžné péče ze strany zdravotnických zařízení a lékařů, kteří se báli pandemie a ordinovali po telefonu, či on-line.

Kdo tedy zabil víc lidí? Koronavirus, který u nás zatím podle všeho nikoho nezabil (vždy umírali lidé s koronavirem a s dalšími vážnými chronickými nemocemi), nebo zanedbání péče z důvodu strachu pacientů navštívit lékaře, či omezení péče ve zdravotnických zařízeních?

Zatím vše nasvědčuje, že vyvolaná panika a strach je mnohem větším zabijákem než onen koronavirus C19. Následky tohohle globálního cirkusu se na zdraví české populace podepíší opravdu dlouhodobě a nesmazatelně.

Nyní nám Prymula a spol. připravují reprízu korona hrůzy. Je potřeba jí racionálně odmítnout a stejně tak odmítnout jimi nabízené spásné řešení očkování novou nevyzkoušenou vakcínou! Ať jí pánové Prymula, Babiš a Zeman nejprve nechají napíchat své rodině a za 10 let nám řeknou, jak to dopadlo!

Prometheus
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPokud si členské země EU nezačnou přerozdělovat podstatnou část ze 4 milionů uprchlíků dosud zadržovaných v Turecku, reálně hrozí rozpad Severoatlantické aliance!   
Pridal tk Čtvrtek 24 září 2020 - 06:12:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pokud si členské země EU nezačnou přerozdělovat podstatnou část ze 4 milionů uprchlíků dosud zadržovaných v Turecku, reálně hrozí rozpad Severoatlantické aliance! Šokující zpravodajská svodka varuje Evropskou komisi, že Řecko může aktivovat článek 5 Washingtonské smlouvy do 6 měsíců, pokud EU tvrdě nezakročí proti Turecku! Jenže, v takovém případě Turecko hrozí vypuštěním několika milionů uprchlíků do Evropy! Jedinou záchranou celistvosti NATO je tak rozpuštění migrantů z Turecka v EU, aby Erdogan ztratil svůj hlavní nástroj na vydírání EU! Ursula von der Leyen proto zatroubila k migrační reformě!

Všechna alternativní média v Evropě jsou dnes zaplavena jediným tématem, a to projevem šéfky Evropské komise Ursuly von der Leyen, která oznámila nový plán komise na reformu migračních pravidel v Evropské unii. Podle tohoto nového plánu by celá věc měla fungovat podle úplně nového modelu přerozdělování, který je v podstatě variací na předchozí návrh Jean-Claude Junckera. Přerozdělování by v první instanci fungovalo tak, že členská země by měla na výběr, jestli migranta přijme a udělí mu azyl, anebo druhá možnost, členská země na vlastní náklady zajistí návrat uprchlíka do země původu.

Pokud členská země EU zvolí první variantu, dostane od Evropské unie finanční příspěvek ve výši 10 000 EUR (cca. 250 000 Kč) na každého přijatého azylanta. Tyto peníze by s největší pravděpodobností skončily v neziskovém sektoru, který dostane azylanta na starosti, aby se integroval do občanské společnosti dané země. Jednalo by se tak o mohutný finanční mechanismus pro neziskový sektor v dané členské zemi.

Druhou možností je volba, že země EU řekne, že migrantovi azyl neudělí, ale zajistí vlastními náklady jeho repatriaci zpátky do země původu. Co to znamená? No, ve výsledku by to znamenalo, že členská země EU by oficiálně migranta nepřijala, nedostal by azyl, ale daňoví poplatníci daného státu EU by museli hradit veškeré náklady spojené s návratem uprchlíka do země původu. Jenže, tohle má jeden zásadní háček.

Podle platného Migračního kompaktu OSN a rovněž podle Marakéšské deklarace, která je součástí Globálního kompaktu OSN, nesmí být migrant, bez ohledu jeho nárok na azyl, vrácen do země, kde by mu hrozilo nebezpečí, týrání, mučení, genocida, anebo smrt v důsledku nestabilní bezpečnostní situace v regionu. Jinými slovy, migrant sice nedostane nárok na azyl v členské zemi EU, ale nelze jej vrátit do země původu. Nestane se azylantem v EU, stane se strpěncem v EU! Dojde přesně k tomu, co již od roku 2015 vlastně vidíme v Řecku a v Itálii v uprchlických táborech.

Země EU budou mít na výběr, jestli se o migranty postarají v roli azylantů, anebo v roli strpěnců, které nejde vrátit do původní země

Ve všech těchto táborech jsou migranti, kteří v EU nedostali azyl, protože buď nesplňují podmínky pro azyl, anebo prostě členské země EU nechtějí migranty přijímat vůbec. V Itálii je např. půl milionu migrantů z Libye, což je země zmítaná občanskou válkou a tím pádem podle zákonů a mezinárodních smluv není možné do takové země migranty vracet, protože jim tam hrozí smrt ve válečném konfliktu, který ale paradoxně v roce 2011 pomohla zažehnout Evropská unie a USA, když došlo k rozvrácení arabského světa v rámci barevné revoluce s názvem Arabské jaro.

Takže, co se stane, když si členská země EU vybere druhou variantu a postará se o repatriaci migranta zpátky do země původu? No, stane se přesně to, co vidíme v Řecku a v Itálii. Tito migranti se stanou “strpěnci” a skončí na státní náklady a výdaje v uprchlickém táboře, kde daný členský stát bude muset po nejasně dlouhou dobu živit a starat se o migranta, který sice nebyl přijat, nedostal azyl, nachází se v repatriačním procesu, ale tím to hasne, protože k realizaci repatriace do země původu nikdy nedojde, protože migranta podle mezinárodních smluv nelze vrátit proti jeho vůli do válkou zmítané země.

A nový plán Ursuly von der Leyen má ještě třetí variantu. Pokud si členská země EU nevybere ani jednu variantu, nepřijme migranta, ani se nebude chtít postarat o jeho repatriaci do země původu, tak Evropská komise v krajním případě bude mít právo nařídit členské zemi EU přijetí migranta, a to i proti její vůli. Podle návrhu by šlo až o krajní variantu. Na něco takového mnoho členských zemí EU nepřistoupí, zejména s tím budou mít problém země skupiny V4 a pod něco takového se nepřipojí.

Problém je však někde úplně jinde. Možná si řeknete, proč v době koronavirové krize přichází šéfka s EU s tak výbušným a krizovým návrhem, který prostě vyvolá mohutnou bouři a odpor? Cože tak najednou v době, kdy EU má plno problémů s virovou nákazou, se náhle vytahuje znovu téma migrační reformy v EU? Situace je totiž v úplně jiné rovině než byla před rokem a půl. Do redakce jsme dostali totiž znepokojivé informace z bruselského zákulisí, které odhalují skutečný důvod tohoto náhlého posunu Evropské komise k tématu, který nešel vyřešit ani v době klidu, natož v dobé Covidu. Co se tedy za tím ukrývá?

Pokud se něco neudělá s armádou 4 milionů migrantů v Turecku, Erdoganova agresivita a sebevědomí dojde až do bodu války s Řeckem a do bodu rozpadu NATO, varuje BND

Evropská unie totiž zažívá něco daleko horšího, než jsou virové a migrační krize dohromady. Německá tajná služba BND totiž podle zákulisních informací varovala německou vládu na přelomu srpna a září, že bezpečnostní krize v Egejském moři a mezi Řeckem a Tureckem je tak kritická, že reálně hrozí, že Athény nejpozději do 6 měsíců budou čelit takové turecké vojenské agresi ve vodách, které podle mezinárodního práva patří Řecku, že vláda v Athénách aktivuje článek 5 Washingtonské smlouvy Severoatlantické aliance a požádá o vojenskou pomoc členské země NATO, aby kolektivně bránily Řecko před agresorem, jenže v tomto případě před členskou zemí NATO, před Tureckem.

Pokud k této situaci dojde, bude to znamenat rozpad Severoatlantické aliance, protože země NATO se rozštěpí. Důvodem štěpení je podle BND vydírání, které Ankara používá proti Evropské unii už několik let. Téměř 4 miliony uprchlíků od roku 2015 zadržuje turecká armáda v uprchlických táborech v Turecku a turecký prezident Erdogan požívá tuto hordu migrantů jako nástroj vydírání Evropské unie, ale nově i jako nástroj vydírání NATO, uvádí ve zprávě BND. A to už mění situaci.

Celá věc se má takto: Turecko si nárokuje části Egejského moře, které patří Řecku. Spory o rozdělení mořských hranic se táhnou desítky let zpátky, ovšem turecký prezident v posledních měsících začal obsazovat donedávna prázdné a pusté turecké ostrůvky, kde buduje vojenské základny a z nich vysílá lodě k průzkumu mořského dna kvůli těžbě plynu a ropy.

Tento průzkum ale probíhá v oblastech moře, které patří Řecku. Athény tomu nehodlají jen přihlížet a došlo k mobilizaci řeckého vojenského námořnictva, které se snaží blokovat turecké vojenské lodě. Je jenom otázkou času, kdy jedna ze stran zahájí palbu a dojde k rozpoutání války mezi dvěma členskými zeměmi NATO. A teď přichází ten zásadní problém. Athény bombardují Brusel se žádostmi jednak o vojenskou pomoc, která přichází jen od Itálie a Francie, ale současně řecká vláda tlačí na Brusel, aby uvalil sankce na Turecko za agresi proti Řecku. A přestože v EU by pro to byla morální podpora, politicky je to neprůchodné.

Když EU uvalí na Turecko sankce, nebo když EU či NATO pomůže vojensky Řecku proti Turecko, Erdogan vypustí do EU 4 miliony migrantů z uprchlických táborů

Tayyip Erdogan totiž varuje, že pokud EU uvalí na Turecko sankce, bude to vyhlášení války a Turecko otevře hranice a pustí 4 miliony migrantů do Evropy. Pokud by k tomu došlo, ani celá řecká armáda, pokud by se shromáždila na hranicích, by takovou hordu nedokázala zastavit. EU tak nemůže proti Turecku zasáhnout, a to ani prostřednictvím sankcí, ani vojensky skrze společnou evropskou vojenskou pomoc Řecku. A řešení této situace je podle BND jenom jedno jediné: Turecko musí ztratit svůj nástroj na vydírání EU a NATO, to znamená, že EU musí být připravena přerozdělit si většinu migrantů z tureckých uprchlických táborů tak, aby tato Erdoganova armáda přestala představovat hrozbu. Dokument BND tak odhaluje, že za současnou snahou o migrační reformu stojí už samotné velení NATO v Bruselu.

Pokud by totiž Athény byly zahnány do kouta a viděly by, že po aktivaci článku 5 Washingtonské smlouvy nikdo a pomoc nepřichází, nebo pomoc je jen symbolická v rovině materiální pomoci, ale jinak nic dalšího, tak by to znamenalo konec členství Řecka v NATO, což by spustilo lavinový efekt v dalších zemích, když by v reálném přenosu všichni viděli, že nikdo nepřišel Řecku na pomoc proti Turecku, anebo přišel jenom někdo. Turecký prezident má obrovskou poziční výhodu a mohutnou neregulérní armádu, proti které EU a NATO nemají obranu. Skoro 4 miliony nedotknutelných lidí, na které se nesmí střílet, kteří mají ochranu Globálního kompaktu OSN, kteří nemají zbraně, ale přesto dokážou zničit celé civilizace importem své kultury. Evropská unie nemůže proti Turecku zasáhnout, Erdogan by otevřel stavidla.

Přerozdělení migrantů v EU zachrání Řecko, ale zničí křesťanskou podobu Evropy, což povede k odštěpení části zemí EU a jejich přechodu do amerického projektu Trojmoří

NATO nemůže proti Turecku zasáhnout, aliance by přišla o druhou největší armádu v NATO a o strategické území na jižním pobřeží Černého moře. Plán na přerozdělování migrantů je tak úplně v jiné pozici v současné době. Není to už jenom o kalergiovské Panevropě prostoupené smíchanými rasami, ale je to už o záchraně NATO. Proti Turecku se musí zasáhnout, pokud se nemá NATO rozpadnout, jenže zásah proti Turecku nesmí vést pro změnu k rozpadu EU poté, co Erdogan vypustí do EU svoji migrační armádu. To by Evropskou unii položilo a dovedlo k rozpadu, a v Bruselu to vědí moc dobře. Takže ten plán je takový, že EU se reformuje a připraví se na nával uprchlíků z Turecka, přičemž ti migranti nevytvoří kolaps EU, ale budou plynule přerozděleni.

Erdoganova armáda migrantů tak bude pohlcena v EU a rozmělněna. V tom okamžiku Ankara ztratí svůj nástroj na vydírání EU a Brusel bude moci uvalit sankce na Turecko a zakročit proti regulérní turecké armádě. Erdogan nepůjde do války a bude se muset stáhnout. NATO se nerozpadne a EU se očima globalčiků posílí. Přesně toto se skrývá za současným plánem Ursuly von der Leyen.

V každém případě platí, že neexistuje členství v EU bez přijímání migrantů. Znovu se to potvrzuje, a je jedno, jakou podobu to přijímání bude mít, jestli to bude příjem ve smyslu udělování azylů, nebo příjem zodpovědnosti za odmítnuté žadatele o azyl, které nepůjde ale vrátit do země původu, což vyjde potom nastejno, stát se bude muset o strpěnce starat tak jako tak.

Migrace nakonec rozštěpí EU na dva bloky zemí, půlka půjde proti Izraeli, druhá půlka se bude zuřivě zastávat Izraele. Rozděluj a panuj!

Nebude dovoleno, aby migrační otázka a neochota některých zemí k přijímání migrantů vedla k rozpadu NATO. To ne bude dovoleno. Všimněte si navíc českých politiků, kteří neustále opakují, že místo přerozdělování migrantů je potřeba chránit hranice Schengenu. Jenže přesně to selhává v přímém přenosu na řecko-turecké námořní hranici, kde Turecko porušuje bezpečnost námořní hranice Schengenu a EU spolu s NATO odhalují svoji bezmocnost. Dokud bude mít Erdogan svoji migrační armádu a EU nebude schopna tuto armádu asimilovat, protože střílet na ni nemůže, do té doby bude hrozit rozpad NATO kvůli konfliktu mezi Řeckem a Tureckem. Hrozivý je pouze ten důsledek. Buď se zachrání NATO za cenu islamizace EU, což povede k rozštěpení EU a část zemí EU skončí v americkém objetí s neocony a v projektu Trojmoří.

Anebo se zachrání EU a nebude přijímat hordy migrantů, ale povede to k rozpadu NATO a zřejmě k ozbrojenému konfliktu mezi Řeckem a Tureckem. Nic to ale nezmění na tom, že v Řecku a v Itálii jsou už několik let migranti, se kterými si EU neví rady. A teď by si měla EU poradit s dalšími miliony migrantů z Turecka? Ne, to nebude fungovat. EU pojede setrvačností tak dlouho, dokud i v Bruselu nepřevládne názor, že to, co je třeba reformovat, nejsou pravidla o migraci, ale že je třeba změnit podobu EU. Nová Evropa pro země s migrací, kde jsou migranti vítání a hlavním nepřítelem je Izrael, a projekt Trojmoří jako protipól, pro odpůrce migrace, odpůrce Číny a Ruska, kde hlavním přítelem je Izrael. Teze a antiteze. To jsou ty dvě finální varianty, které goyim dostanou na výběr na chucpe podnose. Stačí si prý vybrat.

-VK-Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSvoboda po projevu   
Pridal tk Čtvrtek 24 září 2020 - 06:03:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nutno uznat, že mašinérie strachu šlape perfektně a výsledky vypadají zatím slibně. Půlka národa se vášnivě hádá s druhou půlkou o nesmyslnosti některých nařízení a odsouvá se tím mimo pozornost to, co se odsunout má.

Uměle vyvolávaná panika tak naprosto perfektně odvádí pozornost občanů od důležitého k nepodstatnému, čímž bez bez většího zájmu zatím hladce probíhají zásadnější věci.

Za bolševika se říkalo, že svoboda projevu je zákonem zaručena, ale už nikoliv svoboda po projevu. Dnes jsme již ve stejné situaci - však posuďte sami...

Napřed trošku teorie - představte si, že jste v řídícím orgánu vládních stran a stojíte před úkolem, jak zajistit eliminaci vzrůstající opozice . Máte k dispozici 1 až 2 volební období, v podstatě neomezené rozpočtové zdroje, dokážete "domluvit" mainstreamovým médiím a se slzou v oku vzpomínáte na bolševika, který se nepotýkal s internetem, který umožňuje šířit, zatím mimo vaší kontrolu, nebezpečné myšlenky opozice. Zkrátka jste v situaci, kdy sice můžete pomocí mainstreamu nastolovat a nafukovat naprosto podružná a odvádějící témata, ale již nejste schopen zabránit nežádoucí reakci nezávislých médií. Pech, co? Nicméně, já bych to tak černě a jako nemožný úkol neviděl ...

Začal bych tím, že bych se snažil přijmout dostatečně "gumový" zákon na potírání nepohodlných názorů. Náš Ústavní pořádek sice zaručuje svobodu názorů a projev, ale argumentoval bych tím, že tyto svobody nemohou být bezbřehé. Nelze přeci svobodně nabádat k vraždě, že? ... nebo veřejně šířit nenávist. Současně by můj tým dával rozhovory ochotnému mainstreamu na toto téma a to tak často, aby se tohle stalo diskutovaným tématem.

Dále bych se obrátil na tzv. politické neziskovky, zda by se nechtěly, jakožto příjemci vládních peněz, ujmout propagace této ušlechtilé myšlenky mezi prostým lidem, zejména však na školách. Zbytek bych nechal na nich s vědomím, že vykonavatelé budou chtít být zajisté "ambicióznější" než jejich zadavatel, který je štědře a za nic platí.

Zkrátka, sázel bych na to, že tito darmožrouti si svou oddanost náležitě "odpracují". Tak bych dopěl k zákonu umožňující soudně trestat názory a projevy, které budou označeny jako nenávistné nebo šířící nenávist. Pak bych tohle nechal chvíli "u ledu" a nechal pracovat tak čas, aby se případné kontroverze kolem přijetí otupily a občané uchlácholili, že vlastně o nic nešlo.

V druhé fázi bych čekal na vhodnou příležitost pro vytvoření precedentu. Sice u nás nemáme precedentní právo, ale odkaz na mediálně známý případ se vždycky hodí a jde použít jako podpůrný argument v dalších případech. Nemá smysl, aby obětí byl nějaký no-name Pepa z Horní dolní, stejně tak jako politicky silně exponovaná osoba - např. předseda opoziční strany. To by jednak strhlo nežádoucí lavinu zájmu, ale taky by se dalo očekávat, že obrana takovéto persony by mohla být velmi silná. Měla by to být osoba politicky mírně známá, ale hlavně typ "zlého, nepohodlného souseda, aby mainstream mohl spustit ... toho se chcete zastávat? ... vždyť to je ten "fuj" soused! ... to je ten, který má špatnou pověst! ...ten nemůže udělat přeci nic dobrého! ... vždyť to je typický případ člověka s předsudečnou nenávistí v duši!

Teď se vraťme do reality, protože realizace výše uvedeného jde prakticky do finále. Gumový paragrafy proti šíření nenávisti jsou dávno přijaté. Navíc, už nemáme jen rozsudky v případech, kdy někdo na FB napíše něco v tom smyslu, že např. ...ten kamión s těmi migranty měli raději zapálit, takhle je budeme z našich daní živit...

Aktuálně nastupuje ta "gumovost" zákona. Zcela jistě všichni chápou, že zapalovat kamión s migranty, kteří se do něj dostali Bůh ví jak, není zrovna správné a projev lidskosti. Ovšem co takhle, když napíšete, že úkolem armády je střežit hranice a ty, kteří je chtějí nelegálně překročit je nutno od toho kroku odradit. Že úkolem ozbrojené armády na hranicích není nelegální návštěvníky vítat kyticí růží a šampaňským, ale zbraně, kterýma je vybavena, v případě nutnosti i použít. Tedy, že v teoretické rovině nezbude, při neochotě vetřelců použít spořádaně legální přechod, než stupňovat represivní opatření až po střelbu. Je to taky vyvolávání nebo šíření nenávisti?

Nebo jinak - řekněme, že veřejně budete šířit myšlenku, že všichni Afričané jsou líní, neschopní, neochotni přijmout hodnoty západní kultury a hloupí. Paušalizace je jistě hloupá ... no jo, ale co když napíšete, že Afričané žili v koloniích vyspělých států jako Anglie, Francie, Nizozemsko .. atd. a po zrušení koloniálního řízení se vrátili k svému tradičnímu způsobu života. Jinými slovy - nemalou dobu byli konfrontováni se západním systémem řízení společnosti (systémem, který na Západě přinesl blahobyt) a tento nepřevzali. Že odmítli západní disciplinu a pracovitost a důvody mohou být např., že tento styl řízení je nad jejich intelektuální možnosti nebo jedna z dalších možností je, že jsou pohodlní, tedy líní a raději se vydávají do Evropy pro sociální benefity, které jsou k dispozici ovšem díky disciplině a pracovitosti Evropanů. Taky bude možno tento názor brát jako paušalizovaný a šíření nenávisti?

První útok na svobodu vyjádření názoru proběhl v souvislosti s poslankyní SDP Maříkovou. Tato akce zatím skončila neutrálně, chcete-li nevítězně (po skončení mandátu bude řízení jistě pokračovat), přestože se jedná o typ "zlého souseda" ... vždyť v SPD jsou přece všichni náckové, nicméně cíl útoku má zatím imunitu. Takže chyba.

Ovšem druhý útok už je "lepší" - jedná se o asistenta zběhlého poslance Foldyny. Na Foldynu bude mít "pifku" celá vládní a sluníčkem osvětlená sqvadra, dále zběhl k té fuj straně a navíc se nejedná přímo o Foldynu, který má imunitu, ale jeho asistenta, který ji nemá. A čím se p. Kraft provinil, že si zasloužil trestní příkaz? No, napsal tři články, kde analyzuje svůj názor na možnosti a budoucí vývoj. A to je trestné, protože závěry dělá trošku jiné, než nám sluníčkový mainstream předkládá. Však posuďte sami - shrnutí je zde: https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Nebude-mlcet-Asistent-Foldyny-potrestan-soudem-za-varovna-slova-k-imigrantum-Jen-na-PL-se-doctete-co-bude-dal-637045 , předmětné články pak zde:

http://www.stret-civilizaci.cz/walter-kraft-je-budoucnost-evropy-islamska

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Michal-Walter-Kraft-Reseni-migrace-549695

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Michal-Walter-Kraft-Boj-s-paseraky-migrantu-je-hloupost-535925

Rozsudek je v příloze.

Co mě však zaráží nejvíce je fakt, že mechanismus "zlého souseda" dokonale funguje. Se zveřejněním článku jsem čekal několik dní ... byl jsem zvědav, zda si někdo uvědomí rozsah útoku a začne případ ventilovat. Protože je ticho po pěšině, tak bych si tipnul, že si hodně lidí říká .. jj, SPD, náckové jedni ... dobře jim tak ... nebo druhá možnost je, že si většina neuvědomuje dopady. Jen nevím, která možnost je pro budoucnost naší země horší. Každopádně všem garantuji, že pokud v tomto případě padne odsuzující rozsudek, tak do 2-3 let všechny alternativní weby budou zveřejňovat jen oslavné ódy na kroky mainstreamu a kritizovat bude možné jen zahradkáře za to, že mají křivé řádky brambor.

Protože události letí zběsilým tempem, tak přidávám ještě dva odkazy. První vysvětluje, odkud chtějí zelení šílenci v Bruselu vzít peníze na zničení evropské ekonomiky, protože Brusel žádné "svoje" peníze nemá. Kdo tipuje další nové daně odváděné přímo do Bruselu, tak ten tipuje správně. A nutno bruselské pochválit za kreativitu - nové daně odváděné přímo do Bruselu by měly být za .... za emisní povolenky od obyčejných obyvatelů, resp. domácností bruselského ráje. Vice zde: http://www.novarepublika.cz/2020/09/europarlament-navrhuje-aby-si.html A pokud má někdo všetečnou otázku, proč se nezdaní největší znečišťovatelé (rejdaři), tak ten najde odpověď zde: http://www.novarepublika.cz/2020/09/namorni-kapitani-budou-zdravit-vlajku.html

David Dvořák


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMnichov je symbolem zrady   
Pridal tk Čtvrtek 24 září 2020 - 05:45:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mnichov 1938 se stal symbolem zrady. Nezapomínejme na něj ani dnes. Dnešní středoškoláci v tom tápou, historici se radši otáčí zády. Není zájem tyto události příliš připomínat. Jsme přece součástí EU, NATO a vzpomínané Německo, to je dnes náš největší obchodní partner.

Přesto i z dnešního pohledu nelze zapomenout na mnichovské ponížení roku 1938 i na následnou německou okupaci. Ani po 82 letech nelze zapomenout na dobu, kdy naši otcové, dědové stáli na hranicích, chtěli za svou vlast bojovat! Místo obrany vlasti přišel Mnichov a s ním slzy a beznaděj.

Přesto v těchto dnech ponížení se rodili hrdinové domácího i zahraničního odboje, umírali nakonec i za ty, kteří nás zradili – Francii a Velkou Británii. Bojovali na východní frontě, osvobozovali Ukrajinu, Polsko, Slovensko. Osvobodili i naši vlast. Važme si svobody. Mnichov nám ohnul páteř, cítíme to dodnes. Velice často žmouláme čepici před novou vrchností. Také láska k vlasti budí u mnohých podezření…

Mnichovské dohodě v září 1938, předcházela jednání, které vedl britský premiér Chamberlain v září (15. a 22.), s Adolfem Hitlerem. Na jejich stole ležel osud Československa. ČSR k mnichovskému jednání nebyla dokonce ani přizvána. Naši zástupci byli po jednání jen stroze seznámeni s tímto mnichovským rozhodnutím a s ultimativním vyjádřením, „ že odmítnutí této dohody by mělo pro ČSR nedozírné následky“. Statisíce našich občanů bylo vyhnáno z pohraničí, muselo opustit své domovy v obavách o svůj život. Okleštěné Československo ztratilo 30 % své rozlohy a 34 % obyvatelstva. Na obsazeném území zůstalo přes milion občanů české, slovenské a rusínské národnosti.

Čísla jsou to strohá, ale za nimi jsou miliony osudů českých a slovenských obyvatel obsazeného pohraničí. 1.10.1938 za dohledu Anglie a Francie, začalo porcování ČSR. Vedle Německa se na tomto aktu přiživilo se svými územními požadavky i Maďarsko a Polsko. Mnichov se stal jen předehrou k následné okupaci ČSR. Pozdější premiér Velké Británie Winston Churchill se k tomu výstižně vyjádřil: „Anglie a Francie měly na vybranou mezi válkou a hanbou. Zvolily si hanbu“.

Je snahou „mnohých“ vymazat z paměti národa události, které vedly až k okupaci ČSR v březnu 1939. Mnichovskou dohodou byla otevřena cesta na východ. Dalším státem německé expanze se stalo Polsko…. Také zde sehrála západní diplomacie svou roli ústupků, i zde se hledal způsob, pro uspokojení německých územních požadavků vůči Polsku. Nakonec se našlo jiné řešení … Německo předvedlo v Polsku své pojetí války. Nemilosrdné a kruté. Velká Británie a Francie se před Hitlerem obdobně jako v Mnichově přikrčily. Jejich vyhlášení války bylo jen papírem. Začala druhá světová válka.

Celkový pohled na krátkozrakost předválečné politiky Anglie a Francie, vůči Hitlerovi, nakonec vedl Stalina v srpnu 1939, k tak často medializovanému jednání s Německem. Tedy ke známému „Paktu Molotov – Ribbentrop“. Tento pakt byl důsledkem této mnichovanské politiky ústupků Anglie a Francie. Mnichov 1938 byl vážným varováním s tím, že na Velkou Británii a na Francii, jako na spojence, se nelze spolehnout. Mnichov se tak stal symbolem zrady spojenců.

Přemysl Votava
Místopředseda strany Národní socialisté

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŘídí vedení EU agenti turecké tajné služby MIT?   
Pridal tk Čtvrtek 24 září 2020 - 05:18:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Včera jsme na plénu Evropského parlamentu hlasovali o návrhu společného postoje Evropského parlamentu a Rady k vývozu zbraní z EU. Při čtení návrhu, který předložil vysoký představitel EU pro zahraniční a bezpečnostní politiku Josep Borrell jsem získal pocit, že turecká tajná služba zkorumpovala a přímo řídí nejvyšší představitele EU. V dokumentu je navrženo uvalit zbrojní embargo na řadu členů nové Koalice proti vojenské expanzi Turecka ve Středomoří.

Členy protiturecké alinace jsou i členské státy EU Řecko, Kypr a Francie. Z opačné strany Středomoří se do spolku přidaly Egypt, Sýrie, Izrael a Libyjská národní armáda (LNA), které velí polní maršál Chalífa Haftar. Členem spolku jsou i Spojené arabské emiráty.

Návrh, který nám byl předložen k hlasování, je typickou „směsí“, jakých europoslanci na každém plénu vytvoří několik. Obsahuje část užitečných věcí, jako je zákaz vývozu zbraní a munice do Saudské Arábie a Jemenu, které spolu již několik let vedou krvavou válku, jejíž obětí jsou z větší části civilisté.

Méně pochopitelné už je, proč by mělo být do těchto zemí zakázáno vyvážet odolná nákladní auta. Je sice fakt, že např. terénní Tatry 815 mohou sloužit i k převážení vojáků. Stejně tak se však používají i na stavbách. Pokud bychom neměli do válčících zemí vyvážet nic, co lze použít v armádě, tak bychom s těmito zeměmi museli přerušit veškeré obchodní styky. I zcela mírumilovné věci jako potraviny a nápoje, mohou být použity armádou. Zákaz jejich vývozu, který navrhli kolegové z frakce Zelených, je zcela nesmyslný. Ještě více mě však vadí návrh na vyhlášení embarga na Egypt a Spojené arabské emiráty. Tedy na 2 nové spojence členský států EU Řecka, Kypru a Francie v protiturecké koalici.

Předkladatelé návrhu označili vládu egyptského prezidenta Abdela Fataha as-Sisího za krvavou diktaturu, která represemi potlačuje lidská práva členů opozice. Podle textu, který nám byl předložen, by firmy z EU neměly do Egypta vyvážet ani vysílačky, obuv a uniformy pro policisty nebo dešifrovací zařízení. Mohly by prý být zneužity k pronásledování opozice. Zde považuji za nutné připomenout, kdo je ta opozice, kterou egyptská armáda a policie pronásleduje. Jde o příslušníky Muslimského bratrstva. O džihádisty, kteří po uchopení moci v rámci Arabského jara v zemi rozpoutali krvavou islamistickou diktaturu založenou na nelidských trestech z práva Šaría.

Je pravda, že džihádisty během lidových bouří proti islamistickému režimu svrhla egyptská armáda. Je také pravda, že někteří představitelé Muslimského bratrstva unikli soudnímu potrestání za zločiny proti lidskosti, kterých se dopouštěli během své diktatury. A je pravda, že jde o Interpolem mezinárodně hledané zločince. Za teroristy je považuje i americká FBI a bezpečnostní složky řady členských států EU. Tyto zločince se snaží egyptská policie více či méně úspěšně dostihnout. Části z nich se podařilo se přesunout na libyjské bojiště. Dnes tvoří velitelské kádry džihádistických milicí, které ovládají západní část země kolem Tripolisu.

Formálně se označují jako Vláda národní shody (GNA) samozvaného premiéra Faíze al-Sarrádže.

Podle zpráv z Libye se jednotky GNA hemží mnoha celosvětově hledanými válečnými zločinci, od Afghánistánu po země Sahelu. Řadu z nich na nové bojiště přepravila a nově vyzbrojila turecká armáda. Proti těmto válečným zločincům v Libyi bojuje Haftarova armáda. Když už to počátkem roku vypadlo na její totální vítězství, přišel džihádistům z GNA na pomoc expediční sbor turecké armády. Před tím turecké lodě několik let opakovaně porušovaly zákaz vývozu zbraní do Libye, který vyhlásila Rada bezpečnosti OSN. Lodě, vyslané EU dohlížet do Středomoří na dodržování zákazu vývozu zbraní do Libye, vždy hleděly jinam, když kolem pluly turecké lodě plné zbraní a munice pro džihádisty. Místo vynucování zbrojního embarga na moři vyzvedávaly migranty, které na čluny posadili džihádisté z GNA a vozili je do Itálie, na Maltu a na řecké ostrovy.

Dokument, který nám byl předložen, se také zabývá zákazem vývozu zbraní do Libye – je ovšem zaměřen výhradně na Haftarovu armádu. Džihádisté jako by vůbec nebyli problém.

Skandální je zařazení Spojených arabských emirátů na sankční seznam EU. US prezident Donald Trump byl minulý týden navržen na Nobelovu cenu za mír za prostředkování mírové dohody a vzájemného diplomatického uznání mezi Izraelem a Spojenými arabskými emiráty. Týden poté europoslanci navrhnout sankcionovat tuto zemi, která vojensky neohrožuje žádného svého souseda. Armáda Spojených arabských emirátů – respektive její letectvo - je aktivní v jediném válečném konfliktu. Poskytuje leteckou podporu Libyjské národní armádě. Její letadla do země nevpadla jako agresor, ale přišla na pozvání posledního legálně zvoleného parlamentu sídlícího v Tobruku.

Žádnou legální pozvánkou se rozhodně nemůže vykázat turecká armáda, které okupuje velkou část Sýrie – kurdský kanton Afrín a část Rojavy a kus kantonu Idlíb, kus Iráku a nemalou část Kurdistánu, který vyhlásil nezávislost na Iráku v roce 2017. Turecko je agresor, který se dopouští válečných zločinů na několika frontách. V současné době vojensky ohrožuje i 2 členské státy EU -Řecko a Kypr. Přesto proti němu ani na několikátý pokus nebyly žádné sankce vyhlášeny. Frakce Identita a demokracie (ID), v níž působí europoslanci zvolení v ČR za SPD, navrhovala do sankčního seznamu přidat právě Turecko. Náš návrh byl probruselskou většinou již poněkolikáté zamítnut.

Návrh na uvalení sankcí proti Egyptu a Spojeným arabským emirátům, kteří jsou spojenci 3 členských států EU sdružených v protiturecké středomořské alianci, byl naopak schválen. EU se stává čím dál větší překážkou účinné obrany svých členských států.

Ivan David

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOkamuru vytočila slova Leyenové o migrantech a penězích. „Ven z EU!“ velí   
Pridal tk Čtvrtek 24 září 2020 - 05:13:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Politik a lídr SPD Tomio Okamura se na svém Facebooku vyjádřil ke slovům předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyenová. Ta při představování nové strategie Evropské unie v oblasti migrace uvedla, že přijetí uprchlíků bude možné nařídit a lidé musejí být solidární.

Tomio Okamura ve svém živém vysílání na Facebooku upozornil na nový plán přerozdělování imigrantů, se kterým SPD nesouhlasí.

„Evropská unie dnes oficiálně představila nový plán na přerozdělování imigrantů. Nařizované přijímání imigrantů je pro hnutí SPD naprosto nepřijatelné. Plně se naplňují moje slova. Naší odpovědí může být pouze referendum o vystoupení z EU a czexit. To řešení prosazuje SPD. Podpořte nás prosím ve volbách,“ říká Okamura.

Pokračoval, že se podle něj ukazuje, že Evropská unie nepomáhá, ale naopak škodí. A vyzývá k vystoupení.

„Čím dříve z ní vystoupíme, tím lépe. Pokud z EU nevystoupíme, EU zničí naši vlast imigranty a islamizací, naši ekonomiku zničí Zeleným údělem a šílenými regulacemi a naše rodiny a společnost zničí genderem a sluníčkářskými šílenostmi,“ dodává.

Připomíná také, že předsedkyně Evropské komise řekla, že v případě toho, že nebude fungovat dobrovolnost při přijímání migrantů, má na řadu přijít „povinná solidarita“. Evropská komise by v takovém případě mohla členské zemi připsat část z počtu migrantů určeného na základě výkonu ekonomiky a velikosti populace. „Přístup EU je: Když nebudeš ‚dobrovolně solidární‘, tak tě k tomu donutíme!“ upozornil politik.


Okamura také poukazuje na další slova Leyenové, podle níž není otázkou, zda by se měly členské státy solidárně zapojit a přispívat, ale jak to udělají.

„EU prosazuje politiku cukru a biče. Pokud přijmou státy migranty z přetížených zemí či lidi ‚zachráněné‘ na moři, dostanou na každého člověka příspěvek 10 tisíc eur (270 tisíc korun). To jsou ale naše peníze! Ne peníze Bruselu! EU nás chce korumpovat za naše peníze. A té zemi, která odmítne přijímat migranty, bude hrozit soud a pokuta. Pokud nebudou chtít členské státy takové migranty přijímat, mohou také na své náklady zařídit návrat těch, kteří nemají právo na azyl. Právo na azyl ale bude mít podle současných pravidel v EU většina z nich. Proč to máme zařizovat my? Ať si každý stát hlídá své hranice a svou migrační politiku. My můžeme dobrovolně pomoci někomu chránit hranice, ale odmítám, aby nám někdo něco nařizoval!“ říká Okamura.
Na závěr Tomio Okamura uvedl, že nařizované přijímání imigrantů je pro hnutí SPD nepřijatelné a ukazuje se, že EU nepomáhá, ale škodí. „Čím dříve z ní vystoupíme, tím lépe. Pokud z EU nevystoupíme, EU zničí naši vlast imigranty a islamizací, naši ekonomiku zničí Zeleným údělem a šílenými regulacemi a naše rodiny a společnost zničí genderem a sluníčkářskými šílenostmi,“ řekl závěrem.


Povinná solidarita

Plán, který byl vytvořen Německem, pojednává o reformě migrace. Jde například o podporu zahraničních států na zastavení migrace dříve, než se lidé dostanou do Evropy.

Rovněž by se právně uložila všem členským státům povinnost, aby výměnou za financování z rozpočtu EU hostily svůj podíl uprchlíků. To ale Polsko, Maďarsko, Rakousko, Slovinsko, Česká republika a další odmítly.

Jak by fungoval tento „povinný mechanismus solidarity“, řekli agentuře Reuters úředníci a diplomaté EU obeznámení s plánem Evropské komise.

Komise každoročně uvede, kolik uprchlíků bude muset každý členský stát přijmout, a to na základě velikosti jeho ekonomiky a počtu obyvatel, jakož i odhadovaného počtu příchozích.

Státy EU by dobrovolně přislíbily, kolik žadatelů o azyl a migrantů budou hostit nebo vrátí do země původu.

Blok by zaplatil členským státům 10 tisíc eur za každého dospělého a 12 tísíc eur za každou nezletilou osobu bez doprovodu.

Pokud stát nedodrží své povinnosti, může proti nim EK zahájit řízení o nesplnění povinnosti, těmto státům by mohly být uloženy vysoké pokuty, proces by však trval roky.

Česká vláda dlouhodobě zdůrazňuje, že žádný mechanismus založený na povinných kvótách nepodpoří. Systém dočasných uprchlických kvót skončil podle dohody v roce 2017. Na trvalé reformě azylového systému se unijní státy i přes několik pokusů nikdy nedohodly.

Zdroj: https://sptnkne.ws/DJHT

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuské ministerstvo obrany informuje o připravované provokaci v syrském Idlibu   
Pridal tk Čtvrtek 24 září 2020 - 05:09:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Teroristé v Sýrii připravují provokaci v Idlibské zóně deeskalace, do oblasti obce Kansafra byly dopraveny otravné látky, uvedl na brífinku zástupce ředitele ruského centra pro smíření znesvářených stran v Sýrii kontradmirál Alexandr Grinkevič.

Zástupce také poznamenal, že bojovníci připravují inscenované natáčení k obvinění syrských orgánů z použití chemických zbraní proti civilnímu obyvatelstvu.

„Podle našich informací teroristé dopravili otravné látky do oblasti obce Kansafra v provincii Idlib a připravují inscenované natáčení k obvinění vládních sil Sýrie z použití chemických zbraní proti civilnímu obyvatelstvu,“ uvedl Grinkevič.

Bývalý bojovník z Dar´a promluvil o financování teroristů Američany

Bývalý bojovník Abdurahman Jisr, který dorazil do ruského střediska pro usmíření znepřátelených stran v syrském městě Dar´a za účelem legalizace, sdělil novinářům, že bojovníky financovaly USA, které vyzývaly k boji proti legitimní vládě.

„Nejdřív nás poslali na výcvik do Jordánska, pak dopravili sem. Peníze platili Američani, říkali, že máme bojovat proti státu. Když syrská armáda začala osvobozovat jednu oblast za druhou, ustoupil náš oddíl do Jordánska, raněné odvezli do Izraele. Pochopil jsem, že nechci nikam jít, že jsem se zapletl do událostí, jež nebyly tím, co se mi zdálo na začátku. Pociťuji zklamání,“ řekl.

Každý den přichází do střediska pro usmíření znepřátelených stran 200-300 lidí, kteří se chtějí vzdát úřadům a zahájit klidný život. Celkem bylo za dobu činnosti střediska přijato přes 5 000 těchto žádostí. Hlavní podmínkou legalizace je příchod do střediska a potvrzení podpory mírového syrského procesu. Doklady ověřuje pět odborníků, poté tajné služby.

Ve středisku pro usmíření nejen registrují občany, ale věnují se jejich další socializaci. Mezi bývalými bojovníky je výtvarník Abdurahman, který po legalizaci pracuje v kulturním centru Dar´a na oddělení lidových řemesel.

Dalším úkolem ruských odborníků je fungování jako zprostředkovatel mezi bývalými nepřáteli, kteří dnes renovují zničené město a chtějí koexistovat. Doktor Ahmad Al-Ameri, který pomáhal v založení střediska, řekl novinářům, že obyvatelé Dar´a věří, že ruská pomoc tento proces urychlí.

Zdroj: https://sptnkne.ws/DJHR

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2538 sec,0.0445 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,693kB