Středa 30 září 2020
Po fyzickém napadení zemřela v Kyjevě zaměstnankyně amerického velvyslanectví   
Pridal tk Středa 30 září 2020 - 17:21:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zaměstnankyně velvyslanectví USA na Ukrajině byla v Kyjevě fyzicky napadena, následně zemřela v nemocnici. Okolnosti incidentu se v současné době zjišťují. Uvedla to tisková služba městské policie.

"Kolemjdoucí v Tolbukhinově ulici našli ženu v bezvědomí se zraněním hlavy." Byla převezena do nemocnice, kde později zemřela,“ uvádí se ve zprávě.

Při prohlídce věcí oběti byl nalezen průkaz totožnosti zaměstnance velvyslanectví USA s jejím jménem.

Jak již bylo uvedeno, policisté provedli „naléhavé vyšetřovací úkony první priority“.

"Strážci zákona zjistili, že muž, který vypadá na 30-40 let, 190-200 cm vysoký, oblečený v černých šortkách, tmavě modrých teniskách a tričku s tmavými vlasy (po stranách ostříhanými), může být podezřelý z napadení ženy." Pátrání po něm pokračuje, “uvedla policie.

Na začátku roku 2019 bylo policií oznámeno, že v centru Lvova byl zbit honorární konzul Belgie Yaroslav Garzula.

esfSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBuďte chlap, pane premiére, a vyražte Věru Jourovou   
Pridal tk Středa 30 září 2020 - 17:08:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zahraniční politika je velmi citlivá záležitost a dnes velice často má rozhodující význam na politické uvažování lidí. Je to i otázka národní cti a důstojnosti.

V českých zemích pak silně kritický vztah k Evropské unii je něco, co vedoucí politik země by měl respektovat.

Pane premiére, Vy ani nepotřebujete poradce. Vám stačí sledovat opozici. V okamžiku, když Vám tleská rozhodně něco voráte. Mimochodem, to neplatí jenom pro zahraniční politiku. Když na Vás opozice útočila, že lpíte na dodržování koronavirových pravidel a musíte ihned uvolňovat, udělal jste fatální chybu, že jste jí na to šel. Důsledek je v zásadě hrůzný. Takový nárust nakažení, který následoval asi nikdo nečekal.

Když po Vašem naprosto ujetém plédování pro běloruský majdan, který jste přirovnával k sametové revoluci u nás, Vám v Poslanecké sněmovně pravicová opozice připravila standing ovation a Stanjura jejich jménem děkoval, jste okamžitě měl tušit, že je to katastrofa. Protože, když 1/3 liberální kavárenské společnosti plesá a ty 2/3 se na vás dívají jako na nepříčetného, je cosi špatného ve státě českém. Navíc navrhovat neuznání prezidenta Lukašenka, protože na náměstí demonstrují desetitisíce a požadují jeho neuznání, byla stejná pitomost, jako kdybychom od Vás chtěli odstoupení z funkce, když ji krysař Minář se svými ovcemi požadoval na statisícových demonstracích v posledních letech.

Mimochodem, nejste v tom sám. Podobnou pitomost vyslovil především prezident Emanuel Macron, jehož k odstoupení vyzývali sobotu co sobotu od roku 2018 žluté vesty a on ze stejného důvodu doporučoval Lukašenkovi odstoupit. No zachránila ho až koronavirová epidemie a zákazy shromažďování, které ty iniciativy v podstatě utly.

Každý národ je jiný. Vy jste Slovák, ale máte bohudík silně pragmatické uvažování Čecha. Ideologická rusofóbie, primitivní antikomunismus, fanatický jednosměrný příklon k USA, které nyní na Slovensku převládly mě vede k jedinému závěru. Je dobré, že Slováci k nám uzavřeli hranice a ať je proboha neotevírají.

Je třeba Vám připomenout drobnost. Vedete si v rámci české politické historie skvěle…. zřejmě nejlépe. Ale rozhodně Vás nevolí celý národ. V tom sirším slova smyslu se opíráte o 60% poslanců ve Sněmovně a ve společnosti (mám tím na mysli členy voliče ANO, KSČM, ČSSD a dokonce v určitých segmentech i SPD.) A ty může urážet, že znovu a znovu nadbíháte tzv. demobloku, který je rovněž znovu a znovu připraven kopnout Vás do prdele.

Určitě jste svého času nebyl nadšený z toho, že Ursula trvala jako na nominantce do EK na Věře Jourové. Bylo to tehdy na Vás vidět. Ale zřejmě jste to bral jako nutnou úlitbu politického obchodu.

No z obchodu víte, že čas od času je třeba vycouvat, je-li to vhodné.

Abych znovu připomněl : v Česku existuje militantní prounijní, proatlantická, xenofobiní politická poslanecká menšina, ODS, Piráti, TOP 09, STAN a KDU-ČSL, která ve společnosti představuje v tom nejlepším případě 35% voličů. Ti Vaši Jourovou milují. Milují její šíření nenávisti uvnitř Evropské unie proti Maďarsku či Polsku. Možná ještě více milují její nenávist vůči Rusku a Číně.

A tyto své nenávisti spojují s Vámi. Vtipně zoufalý Fiala, který určitě v této zemi nebude premiérem, poznamenal, že po Orbánovi se Jourová má zaměřit na Vás. Dobré co?

Hlavně nedělejte zase překvapeného, až to ona udělá. A ona to samozřejmě udělá. To je na Vás nejhorší. Dnes už nemáte spolu nic společného. Vy jste ještě přijatelný pragmatik, ona je nenávistný ideologický Biľak.

60 % normálně uvažujících Čechů, hodnotících soudným rozumem plusy a minusy svého eurokomisaře v EK nemají. Tak ženská je kombinací fanatické Langšádlové, Pospíšila, Peksy či Petříčka…

Viktor Orbán je velká postava evropské politiky. Učte se u něho. Vidí dál než jen za roh ulice a nesporně dokonale ovládá politické řemeslo. Nemusí mít vždy pravdu. A konečně, kdo ji má. Ale je nositelem plurality názorů, víry, že dialog v EU je nezbytný. Pro EU je potřebný jako sůl, zatímco Jourová je jen draze placená šiřitelka nenávisti a netolerance a musí odpadnout.

Buďte chlap a nechte ji vyrazit.

Všem to vyrazí dech.

A Vás to posílí.

Jinak nakonec ona vyrazí Vás.

Jiří Vyvadil
Vaše věc
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAgrese pod Kavkazem   
Pridal tk Středa 30 září 2020 - 17:01:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Arménie, křesťanský stát velký jako třetina naší republiky, rozlohou i počtem obyvatel. Kolik toho si již ale vytrpěl. Sousedy si nevybíral… Již několik dní v arménských vesnicích a městech v Náhorním Karabachu umírají desítky, či stovky civilistů. Nepřátelské tanky si razí cestu touto arménskou enklávou pod Kavkazem. Silný soused rozhoduje o právech tohoto malého národa. Arméni mají být vyhnáni ze svých domovů. Již pokolikáté. Náhorní Karabach, malá křesťanská enkláva s asi 200 tisíci arménských obyvatel čelí agresi mocného souseda.

Dějiny národů pod Kavkazem nebyly nikdy černobílé, tvořily se po tisíciletí. Nehledejme proto v nich spravedlnost. Střetávaly se zde zájmy mocných s těmi malými, s mocnými přicházela i ztráta svébytnosti těch menších. Proto mnohé kavkazské národy, po uvolnění napětí mezi velmocemi, hledaly cestu ke svému sebeurčení. Obdobně i jinde ve světě. Po rozpadu SSSR to byl případ Abcházie, Jižní Osetie, ale i Náhorního Karabachu.

Z historie se dovíme, že světem zapomenutá Arménie je od roku 301 prvním křesťanským státem na světě. Dějiny národů pod Kavkazem to byl věčný střet dvou civilizací. Křesťanství a islámu. Křesťané hledali záchranu v horách… Ti mocní pod Kavkazem, tedy Turecko, Irán, Rusko… ovlivňovaly tamní dějiny. Ti malí, mezi ně patří i Arménie, často bojovali o svou svébytnost. Arménský národ před 100 lety prošel válečným peklem. Arménie tehdy ztratila značnou část svého území ve válce s Tureckem …. Přes 1 milion Arménů přišel o život, miliony Arménů uprchlo a žijí dnes v zahraničí.

Moderní zbraně zabíjejí nevinné. Civilní obyvatelstvo je terčem té nejmodernější bojové techniky. Česká republika v tom není zcela bez viny. Před několika lety byly naše moderní dělostřelecké zbraně prodány právě do Ázerbájdžánu. Údajně přes prostředníky. Obdobně jsme dodali před lety i těžkou vojenskou techniku, cca 175 tanků T-72 a T-55 a dělostřelecké systémy do Gruzie. V roce 2008 také tyto zbraně ve válce proti lidu Osetie zabíjely.

Svět nesmí mlčet, ani být lhostejný k této válce.

I my máme zkušenosti s agresí těch mocných i s lhostejností těch vlivných. Kolik úsilí stálo vybudování naší novodobé svébytnosti, ale jak lehce jsme o ni přišli. V těchto dnech si připomínáme zradu západních mocností, které si v Mnichově podaly ruce s Německem a Itálií. Zradou Československa otevřely cestu k válce.

Budeme burcovat politiky EU či NATO k zastavení agrese proti malému arménskému národu nebo budeme lhostejní? Jak se zachová Česká republika a její politici? Dnes je výročí Mnichova. Tehdy svět také mlčel…

Přemysl Votava
Místopředseda strany Národní socialisté

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřesýpací hodiny   
Pridal tk Středa 30 září 2020 - 16:49:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Někteří z lidí, které podpis Mnichovské dohody zasáhl jako zemětřesení, jsou ještě mezi námi. A protože tu zradu prožili v dětství či v raném mládí, stala se jim měřítkem. Nám ostatním, ne pamětníkům, poskytl život už jinou stupnici kolektivně sdílených otřesů.

Výročí „Mnichova“ sice není zařazeno mezi významné dny v našem kalendáři, přesto zůstává nadčasovou připomínkou toho, že i stát, který si zvolil krédo PRAVDA VÍTĚZÍ, může být pokořen kapitulací před lží.

Čím víc se v čase od události vzdalujeme, tím víc utajovaných informací vyplouvá na povrch. Při hledání cenných dokumentů se nám však pletou pod nohy i bludné kameny. V záplavě nových knih fascinovaných Hitlerem a jeho skvadrou, aby se člověk přehraboval v rukavicích a s lopatkou archeologa, než odhalí střípek, který stojí za prozkoumání. Takto jsem loni objevila knihu ruského autora Nikolaje Starikova „Kdo přinutil Hitlera napadnout Stalina.“ Je to nenápadně působící brožovaná publikace plná odkazů na zdroje citací. K četbě před usnutím ji však nedoporučuji, sny, které pak přicházejí, jsou děsivé.

Mnohým hledačům souvislostí však jistě stačí k pochopení mnichovského mementa stará dobrá četba z domácí knihovny. Jiní už jen s napětím sledují, zda si v ten černý den i ČT vzpomene, a jakou formou.

Televize to ví a snaží se výročí zrežírovat tak, aby nikoho, tedy ani „přespolní“, příliš nepopudila. Což je těžký úkol.

Ani v době minulého režimu to však tehdejší státní televize neměla s výročím „Mnichova“ snadné. Na rozdíl od té dnešní sice mohla co hrdlo ráčí odsuzovat srabáctví Francie a věrolomnost Velké Británie, ale o hltavosti Polska (Těšínsko) a Maďarska (část Slovenska a Zakarpatské Ukrajiny) cudně mlčela, aby nenarušila nové vřelé vztahy. Současná veřejnoprávní média jsou v ještě delikátnější situaci, neboť je ošemetné příliš rozebírat někdejší diktát v době, kdy Německo protektorsky vládne EU a diktuje nové požadavky a povinnosti k „Říši“ včetně přesunu lidí „vhodných“ pro dosídlování „suverénních“ států.

Velká Británie a vlastně i Polsko a Maďarsko jsou sice momentálně na černé listině EU, ale prát ve veřejnoprávní televizi jejich „Mnichovem“ pokálené prádlo, je taky nevčasné. Protože kdo by pak přemýšlivým divákům zbyl pro jejich naději v budoucnost? Přece proboha ne zase to Rusko?! Naštěstí je tu ale černý den jednadvacátý srpen. Tehdy se sice invaze účastnily i čtyři další armády spřátelených zemí, ale není vhodné to takto detailně vnímat, když s těmi čtyřmi jsme dnes bratři v NATO. A spolu s nimi a dalšími členy Aliance svorně porušujeme článek 1., v němž se smluvní strany zavazují "...urovnávat veškeré mezinárodní spory mírovými prostředky tak, aby nebyl ohrožen mezinárodní mír, bezpečnost a spravedlnost, a zdržet se hrozby silou nebo použití síly jakýmkoli způsobem neslučitelným s cíli OSN."

Bez ohledu na tento závazek jsme (v zastoupení zvolených politiků) souhlasili s napadením Jugoslávie i s předem avizovanými „vedlejšími“ ztrátami při bombardování, jakoby to byla země natolik vzdálená, že o ní a jejích lidech nevíme nic. Podporujeme mise lovců pokladů v Africe a jinde, kde jsme dřív (v době totality), budovali průmysl a nemocnice. Nebráníme (alespoň sankcemi) rozpínavosti Turecka (protože je s námi v NATO) a nechráníme Řecko (přestože je s námi v NATO). Stručně shrnuto, jsme zařazeni do bandy agresorů, kteří nás dopují katechismem (solidarity, humanity a obrany lidských práv).

Ďábel nás hnal a šli jsme jako ovce,
každý z nás znal, že zvěř se stane z lovce,
každý však šel a na chytrost měl štempl,
náš cíl se skvěl, jsi proti, tak jsi lempl!
(Karel Kryl)


Mnichovská zrada většině z našich předků odhodlání ani čest nevzala, jen jim zásadně změnila pohled na svět. To až dlouhodobé mravně devastační dozvuky toho někdejšího zemětřesení, které v kalendáři není zmíněno, postupně roztřásly nosné zdi kdysi stmelené vírou v to, že pravdy je nutné se držet za všech okolností. K čemu je potřebné biologické přežití národa, kterému je mazána paměť? Časem ztratí i vlastní půdu pod nohama a nakonec i vědomí své existence.

"Nebude jistoty, nebude smluv, nebude ničeho platného a bezpečného, pokud vědomí kteréhokoliv národa bude zkřivováno záměrnou lží. Za každou lží jde úklad a násilí; každá lež je útok na bezpečí světa. Nikdo nebude žít v míru ani za nejsilnější hradbou z oceli a betonu; okřídlená lež se vysměje všem vašim pevnostem. Zbavit svět lži je víc než odzbrojení." (Karel Čapek - Modlitba za pravdu - 25. září 1938)

Lenka Procházková
30. 9. 2020


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Budeme i nadále reagovat, ale nebudeme iniciovat“: Bělorusko přijalo omezující opatření vůči Litvě, Lotyšsku a Estonsku   
Pridal tk Středa 30 září 2020 - 10:17:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bělorusko schválilo sankce v reakci na omezení uvalená na Minsk orgány Litvy, Lotyšska a Estonska. Republika zdůraznila, že na tyto kroky ze strany jiných států budou i nadále reagovat, ale jako první však sankce neplánuje.

Omezení proti běloruskému vedení zavedlo také Spojené království a Kanada. Francouzský prezident Emmanuel Macron mezitím uvedl, že v souvislosti s událostmi v Bělorusku plánuje EU prosazovat politiku tlaku na Minsk a vést dialog s Moskvou. Ruský prezident Vladimir Putin naznačil, že Minsk se ocitl v obtížné situaci uprostřed bezprecedentního vnějšího tlaku.

Bělorusko reagovalo na sankce uvalené orgány Litvy, Lotyšska a Estonska, uvedl tiskový tajemník běloruského ministerstva zahraničí Anatoly Glaz.

"Počínaje dneškem, jak jsme slíbili, zavádíme také reciproční symetrická omezující opatření pro každou z těchto zemí." Řekli jsme, že se jedná o sestupnou spirálu zahájenou na návrh jednotlivých litevských vůdců. Budeme i nadále reagovat, ale nikdy nebudeme iniciovat takové kroky,“ cituje tajemníka BelTA.

Glaz poznamenal, že na sankční seznamy pro Litvu, Lotyšsko a Estonsko bylo zahrnuto přibližně 100 úředníků z každé země, kterým je zakázán vstup do Běloruska.

Na konci srpna uvalily pobaltské republiky sankce proti Lukašenkovi a 29 dalším vysoce postaveným politikům v zemi. Seznam sankcí brzy rozšířila Litva, Lotyšsko a Estonsko .

29. září oznámila Británie a Kanada. že zavedly sankce proti Lukašenkovi a řadě zástupců prezidentské správy a běloruských bezpečnostních agentur.

esf
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA daly Rusku ultimátum   
Pridal tk Středa 30 září 2020 - 10:02:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pokud Rusko nepřijme americký návrh na prodloužení Smlouvy o omezení strategických zbraní (START), pak po znovuzvolení Donalda Trumpa za prezidenta se „vstupní poplatek“ zvýší. Takové ultimátum v rozhovoru s Kommersantem navrhl Trumpův zvláštní vyslanec pro kontrolu zbraní Marshall Billingsley.

"Myslím si, že pokud se do té doby nepohneme kupředu, budeme mít řadu nových podmínek, na kterých budeme muset trvat." Ale zatím návrh zůstává v platnosti v podobě, v jaké jsme ho učinili, dodal s tím, že Washington by mohl tuto dohodu uzavřít zítra.

Billingsley zároveň uvedl, že USA se nebojí možného odmítnutí Ruska prodloužit platnost smlouvy START. "Chystáme se modernizovat naše jaderné síly." Rusko do značné míry dokončilo modernizaci svého jaderného arzenálu a my právě začínáme svoji. A budeme nesmírně rádi, že v něm budeme pokračovat bez omezení, která předpokládá Smlouva START, “- vysvětlil Trumpův zvláštní vyslanec.

Smlouva o strategickém snižování zbraní (START-3) byla podepsána v roce 2010 tehdejšími prezidenty Ruska a Spojených států, Dmitrijem Medveděvem a Barackem Obamou. Dohoda vstoupila v platnost v roce 2011 a její platnost vyprší v únoru 2021.

esf


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUprchlíci – bratři z Iráku znásilnili v Berlíně několik bílých žen. Vtáhli je na ulici násilím do auta a odvezli do bytu, kde je hodiny znásilňovali. Jedné bylo 14 let, další právě odmaturovala   
Pridal tk Středa 30 září 2020 - 07:33:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dva bratři z Iráku, kteří přišli do Berlína jako uprchlíci si vyhlédli nový druh zábavy. Večer si na ulici, nebo před tanečním klubem vyhlédli mladou bílou ženu, tu pak násilím vtáhli do auta a odvezli do bytu, kde je hodiny znásilňovali. Policie jim prokázala nejméně dva takové případy. Při vyšetřování se ukázalo, že oba uprchlici mají na svědomí další znásilnění a to včetně 14 leté školačky a jedné maturantky.

Všechny znásilněné ženy se stále pokoušejí vyrovnat s traumatem. Stejné trauma prožívají i jejich rodiny. Oba obvinění se k obviněním nevyjádřili a nezúčastněně sledovali soudní stání. Vždyť podle koránu se o žádný zločin nejedná. Znásilnit nevěřící ženu je přece naprosto v pořádku! Předpokládám, že trest bude jako obvykle směšný. Uprchlici jsou přece nad zákonem!

Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponStředočeská Březnice má na 3500 obyvatel 6 vietnamských provozoven. Jejich zákazníci jsou hlavně děti a středoškolská mládež   
Pridal tk Středa 30 září 2020 - 07:30:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Březnice je městys ve středních Čechách, který má asi 3500 obyvatel. Reálně jich tu ale žije mnohem méně, protože řada místní pracuje, nebo studuje v Praze a de facto tam i trvale žije.

O to větší překvapení pro nás bylo při víkendové návštěvě zjištění, že v městečku jsou nejméně 4 vietnamské večerky, jedna vietnamská restaurace a pak jakýsi vietnamský obchod s levným oblečením. Přitom město má 2 supermarkety (oba jsou ve snadné dochozí vzdálenosti ze všech koutů městečka) a jeden má dokonce otevřeno až do 20 00 hodin. Ostatně po 19. hodině nepotkáte většinou na ulici ani nohu a to včetně pěkného náměstí.

Ptali jsme se tedy místních přátel, jak se mohou oni Vietnamci uživit. Prý jejich hlavní zákazníci jsou školní a středoškolská mládež, která si tam kupuje alkohol, cigarety, trávu a občas i něco tvrdšího (myšleno perník – pervitin). Z prodeje (respektive přeprodeje) potravin se uživit tyhle večerky nemohou. Místní potraviny nakupují hlavně v Penny marketu (tam pečivo a zeleninu nakupují ráno i vietnamští večerkáři), nebo si dojedou nakoupit do nedaleké Příbrami. Stejné je to i s tou vietnamskou restaurací.

Vietnamci si sice údajně “nikoho nevšímají”, jen konzumace drog mezi místními dětmi a mládeží jde od jejich příchodu stále nahoru. Je to zvláštní, členové české vlády sice oficiálně prohlašují, že vietnamská komunita je bezpečnostní riziko prvního řádu, ale nezdá se, že by to chtěla nějak řešit. Dokonce se ukazuje, že se děje přesný opak. Počet zadržených a odsouzených Vietnamců za drogové trestné činy v posledních letech prudce klesá. Ministr vnitra Hamáček si tak jistě může odškrtnout kolonku “boj proti předsudkům a rasismu”. To je přece mnohem důležitější v tom krásném novém, multikulturním světě než zničené životy mladých českých narkomanů a jejich rodin. Jen by to měl někdo vysvětlit rodičům těch dnes již stovek tisíc českých uživatelů drog, které zásobuje především vietnamská komunita právě prostřednictvím večerek, restaurací a tržnic. V ČR je aktuálně asi 100 000 Vietnamců (řada nelegálně) a v nějaké trestné činnosti je podle ministra Zaorálka zapojena celá vietnamská komunita.

Freekulin
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSenátor Vystrčil zastupuje 8144 voličů, prezident Zeman...   
Pridal tk Středa 30 září 2020 - 07:23:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Velký hrdina Vystrčil se pasuje do spasitele národa českého, neb ho volilo strašné množství lidí (8144) z nějakého jihlavského vystrkova a kam se na něj hrabe prezident Zeman. Toho volilo "pouhých" 2 853 390 občanů.

A Velký matematik senátor Vystrčil tvrdí, že díky 8144 z počtu z celkového počtu 8 374 501 registrovaných voličů je to tak obrovské číslo, že může zastupovat Českou republiku v mezinárodních výletech, neb si sám sobě dal obrovský mandát senátní.

My, normální občané jsme si ale spočítali, že Vystrčil senátor zastupuje jednu tisícinu našich občanů,

přesněji 0.00097247585% občanů České republiky.
Avšak při své velikosti se naparuje, jako by zastupoval 100% občanů ČR.

Divná matematika moravská. Neměl by vrátit školné?

Divné je také, jakým způsobem vystudoval obor matematika-fyzika na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Že by moravská matematika Masarykovy univerzity učila matematiku jinak?

Senátní obvod č. 52 – Jihlava je podle zákona č. 247/1995 Sb. tvořen celým okresem Jihlava a východní částí okresu Jindřichův Hradec ohraničenou na západě obcemi Kostelní Vydří, Dačice, Peč, Cizkrajov, Slavonice a Staré Město pod Landštejnem.

Současným senátorem je od voleb 2010 občanský demokrat Miloš Vystrčil. Vůdce národa. Za ODS...

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3527-senator-vystrcil-zastupuje-8144-volicu-prezident-zeman
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřijdou brzy do vašeho sousedství v USA? Pěšáci, požadující změnu režimu, pochodující jako bojovníci za sociální spravedlnost   
Pridal tk Středa 30 září 2020 - 07:16:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Získá „Trumpův režim“ pachuť taktiky barevné revoluce, kterou Amerika v minulosti použila proti „neliberálním“ zahraničním vládám, které se odmítly zařadit do neoliberální globalistické linie? Je to velmi pravděpodobné.

Navzdory velkému úsilí mainstreamových médií situaci bagatelizovat je stále větší počet Američanů vystavován agresi, zastrašování a pouličnímu násilí, které, jak se zdá, orgány nejsou schopny nebo ochotny potlačit. To není náhoda.

Řada akcí, které politická levice uskutečňuje od roku 2016, naznačuje, že současný chaos, který je v ulicích Ameriky, není žádné obyčejné lidové hnutí ve jménu „sociální spravedlnosti“, ale spíše pečlivě koordinovaný plán na vypuzení Trumpa v případě, že se demokratům nepodaří dostat Bidena do prezidentského úřadu. Skutečně, pro organizátory tohoto převratu je 4. listopad mnohem důležitější, než to, co se stane v den voleb.

K prvnímu náznaku problémů došlo v roce 2016, kdy nikdo jiný, než George Soros, začal během místních zákonných voleb utrácet za královské výkupné. Jak poznamenal deník Daily Signal, „(r)adikální aktivisté v oblasti sociální spravedlnosti poslouží jako nejvyšší státní zástupci pro tři hlavní předměstí Washingtonu, D.C. - včetně dvou nejbohatších okresů v USA - neboť politický akční výbor George Sorose nalil 2,1 milionu dolarů do běžně spících místních etnických skupin.“

Pouze šílení konspirační teoretici, jako je Newt Gingrich, zjevně vidí určité souvislosti mezi radikálními státními zástupci, podporovanými Sorosem, a jeho dalším oblíbeným projektem na podporování skupin „sociální spravedlnosti“, jako jsou hnutí Black Lives Matter a Antifa, která se občas dostanou do situace, kdy potřebují soudní systém, který jim bude nakloněný. A pokud se místním soudům někdy nepodaří chycené gaunery a kriminálníky zprostit viny a pustit je, Hollywood ne jednou předvedl až zneklidňující ochotu zaplatit kauci. Jediná věc, kterou rabující osoby a „mírumilovní demonstranti“ nyní potřebují, je vládní příkaz, který bude požadovat po lidech, aby nosili roušky na veřejnosti za účelem ochrany identity, a aby vlastníci nemovitostí pochopili, že budou stíháni, když se budou brát za svá práva, vycházející z 2. dodatku Ústavy.

Na oslavu jakkoliv posraného představení „Vytvořme znovu skvělou Ameriku“ jsem se rozhodla darovat 100 000 dolarů, abych pomohla protestujícím v celé zemi.¨

Nyní, když už radikálové mají institucionální podpůrnou strukturu, se odehrává zvláštní, přesto však ne zcela neočekávaná věc. Ačkoli ve Spojených státech docházelo k policejní brutalitě ještě dlouho předtím, než se Trump stal prezidentem, a má dopad na bělochy i černochy, „mírumilovní demonstranti“ si vybíjejí vztek především na republikánech, které si levice začala spojovat s „bílými rasisty“ a „fašismem“. Tato démonizace pravice, kterou mainstreamová média ráda zdůrazňují, dokud je Trump u kormidla, dává levicovým skupinám nezbytnou legitimitu, kterou potřebují k provádění svých činností.

Jako příklad uveďme způsob, jakým si členové hnutí Black Lives Matter agresivně dobírali republikány, když odcházeli z republikánského národního shromáždění, kde Trump přijal nominaci na prezidenta. Když senátor Rand Paul a jeho manželka Michele kráčeli po chodníku, rozvášněný dav zběsile volal „řekni její jméno!“ v souvislosti s Breonnou Taylorovou, 26letou černoškou, kterou v březnu zastřelila policie v jejím domě během zpackané razie. Očividně rozběsněnému davu nevadilo, nebo to vůbec nevěděli, že Paul se zasloužil o legislativu, která zakazuje policistům vstoupit bez varovného zaklepání, jako tomu bylo právě v případě, kdy byla zastřelena paní Taylorová.

Právě nás napadl rozvášněný dav, čítající přes 100 lidí, jeden blok od Bílého domu. Děkujeme policejnímu oddělení @DCPoliceDept, že nám doslova zachránili život před tímto poblázněným davem.

Pro ty, kteří se zabývají shodami okolností, uvádím další podivnou shodu náhod. Celá řada demokratů volá po přesně takovém trýznění a pronásledování Trumpových příznivců, k jakému nyní dochází v celé zemi. Například v červnu Maxine Watersová nabádala své příznivce, aby „vytvořili dav a vyštvali je pryč“. Nedávno Kamala Harrisová, demokratická kandidátka na viceprezidentku, uvedla v rozhovoru se Stephenem Colbertem: „Oni (protestující) nepřestanou před listopadovými volbami, a nepřestanou ani po volbách... Nevzdají to, což by neměli, a my také ne.“

Čtení takových komentářů téměř nutí člověka k závěru, že demokraté, přinejmenším radikální progresivní křídlo Demokratické strany, si nedělají iluze o tom, že by měl Biden skutečné šance uspět a porazit Trumpa. Koneckonců, pokud by se jeho vítězství jevilo jako jisté, nebylo by třeba takovýchto výhrůžek. Jinými slovy, největší obavy demokratů nejsou ze skutečných výsledků voleb, které velmi pravděpodobně dopadnou nepříznivě, ale spíše z reakcí na výsledky. V tomto bodě jsou vnější okolnosti vším. Proto mainstreamová média, která drží basu s levicově nakloněnými volebními agenturami a fakultami, formují liberály - stejně jako to v roce 2016 udělali s naprosto nepřesnými předvolebními průzkumy - a vedou je k tomu, aby věřili, že Biden prostě nemůže prohrát. Není třeba mít vystudovanou teorii revolucí, abychom dokázali předpovědět, jak tito demonstranti z hnutí Black Lives Matter/Antifa, z nichž mnozí byli příliš mladí na to, aby mohli volit v roce 2016, budou reagovat na zprávy o tom, že další čtyři roky bude u moci „bílý rasista“. Určitě ne klidně a racionálně, to je jisté. Koneckonců, mluvíme o celé generaci, která promovala z oboru „probuďte se“ s marxistickou specializací v „americkém imperialismu“, a jejich vedlejším oborem byla „masová destrukce“.

Věděli jste, že:

Podle Princetonské studie bylo 91% výtržností a veřejných nepokojů v Americe, k nimž došlo od konce května, spojeno s Black Lives Matter.

To znamená, že 9 z 10 těchto veřejných nepokojů podporovala Demokratická strana a její systém na shromažďování fondů - ActBlue.

Kdy začne Joe Biden zapírat, že domácí terorismus patří k jeho základně?


Zde je vidět zmanipulování scény na plnohodnotnou „barevnou revoluci“, která propukne 3. listopadu, nebo krátce po tomto datu. Pokud někdo potřebuje ještě další důkazy, vzpomeňte si na výmluvný výrok Hillary Clintonové, že „Joe Biden by za žádných okolností neměl přiznat porážku“, protože vyhraje, „když necouvneme ani o píď“. Jinými slovy, volby nemají nic společného se sčítáním hlasů nebo dokonce s hlasovacími lístky, zasílanými poštou, ale spíše s tím, která strana má podle logiky Hillary Clintonové větší výdrž.

Jak jsme mohli vidět v jiných zemích, kde americké ministerstvo zahraničí připravilo půdu pro operace, zaměřené na změnu režimu, proti vládám a lídrům, kteří se jim nelíbili, jako například na Ukrajině nebo v poslední době v Bělorusku, nebude to „loutkáře“ stát téměř žádné úsilí. Zmobilizují „skupiny sociální spravedlnosti“, jako BLM a Antifa, aby hromadně vystoupily na protest proti výsledkům listopadových voleb. A jelikož mluvíme o domácí operaci, není nutné, aby nevládní organizace, které tajně pracují v zákulisí, povolaly místní obyvatele do akce. Zabití George Floyda rukou bílého policisty bylo to jediné, co bylo třeba k tomu, aby se zmobilizovala média a mladí levicoví radikálové proti „systémovému rasismu“, což je jen další způsob, jak říci „bílá nadřazenost“, což je pouze jiný způsob, jak říci „Donald Trump“.

Vrátili se domů supi, kteří chtějí změnu režimu v Americe? Bohužel, takovéto chmurné vyhlídky jsou každým dnem více a více pravděpodobnější, protože 3. listopadu budou prezidentské volby, které nebudou mít v dějinách USA žádný precedens. To bude den, kdy americká revoluce může oběhnout celý kruh.

Robert Bridge

Coming Soon to a U.S. Neighborhood Near You? Regime-Change Foot Soldiers Parading as Social Justice Warriors vyšel 22.9.2020 na Strategic Culture Foundation. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/09/8451-pesaci-pozadujici-zmenu-rezimu-pochodujici-jako-bojovnici-za-socialni-spravedlnost.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2162 sec,0.0436 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,628kB