Pátek 02 říjen 2020
"Fousatí sirotci 1,90 m": facebook típnul dalšího politika   
Pridal tk Pátek 02 říjen 2020 - 03:43:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Není divu, že se starší generací šijou hustý reminiscence, aby nám neklepala na dveře zas ňáká diktoška. Komunizmus se sice naštěstí nevrátil, ale jeho cenzurní praktiky se zdají být opět na scéně. Facebook típnul dalšího politika.

Generální tajemník strany rakouských svobodných (FPÖ) Michael Schnedlitz v poslanecké sněmovně (Národní radě) zpochybnil, zda EU chce z vyhořelého imigrantského tábora Moria přivézt dětské sirotky, když mají povětšinou 1,90 metru a plnovous. Z peněz daňových poplatníků by na imigraci do Rakouska neměl jít ani cent, a néé že sem vláda natahá tísíce imigrantů!, uvedl Schnedlitz dále. A to asi nemáte vědět, típnul rakouského zákonodárce facebook. Šmytec!

Někteří politici už vyslovili obavy, aby to nebyl začátek konce naší demokracie. No my v ČR můžeme být v klidu – dohlíží na to přece paní Jourová…

Zdroj: https://www.krone.at/2242403
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠvédsko končí: Muslimské země zneužily azylovou a imigrační politiku pro expanzi islámu   
Pridal tk Pátek 02 říjen 2020 - 03:38:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Když dva říkají totéž, nemusí to – jak známo - ještě být totéž. Určující pro každého je jeho nejvnitřnější přesvědčení, kterému se cítí být povinován. Demokracie, lidská práva, a konkrétně právo na azyl, pojaly jinak na Západě, a jinak v ostatních částech světa. Získají západní země nové obyvatele nebo islámské země nová území? Zdecimování něvěrečtí Evropani sami otevřeli po staletí dobývanou Evropu, a když jim budeš chvíli kývat, budou tě i živit! To je jasná message západní azylové a imigrační politiky v jiných částech světa. A pro muslimské země je to výzva k jejich nejzákladnějšímu poslání a smyslu jejich existence reflektovaném v preambulích jejich ústav – šíření islámu. Vítězná korouhev islámu musí být vztyčena v pákistánské, turecké, marocké, alžírké, či eritrejské Evropě...

Na tento výsledek multikulturní politiky mirnix-tirnix otevřené Evropy poukazuje stále více varovných hlasů. Pokud jde o Skandinávii, je po léta jedním z těchto varovných hlasů finský profesor Kyösti Tarvainen.

Ten poukazuje na údaje Švédského statistického úřadu, podle kterých se ve velkých aglomeracích blíží poměr původního a imigrovaného obyvatelstva 50/50, a pouze v okrajových mikroregionech jsou rodilí Švédové ještě zastoupeni z více než 80%. Ve své poslední studii již natvrdo počítá s koncem švédského státu jako západně-kulturní země. Dvěma metodami Tarvainen dospívá k roku 2065, kdy při stávajícím trendu již bude většina obyvatel Švédska nešvédského původu, zejména z islámského prostředí.

To nepochybně změní povahu a ustavení země k obrazu jejích nových obyvatel, tedy směrem k šariátu, kteří ji dozajista otevřou dalším svým krajanům (á la např. v Kanadě rozhoduje o imigračních žádostech «nestranný» úředník v turbanu). Takové Švédsko evidentně bude prosazovat «pokrokové» islámské hodnoty a bude hrozbou svým sousedním západním «zpátečníkům ».

Ačkoli prof. Tarvainen opakovaně předestřel nezvratná fakta členům švédského parlamentu, nikdy nedostal odpověď. Dnes je sice čím dál jasnější, že král je asi nahý, ale kdo má odvahu si to připustit ? Kdo provolat ? Který rasista, xenofób, fašista, nenávistník, islámofób a kdoví co ještě..?

Zdroj: https://www.nyatider.nu/forskare-slar-larm-svenskar-i-minoritet-om-45-ar/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLe Penová: Zločinné imigrantské sirotky testovat na věk a posílat domů!   
Pridal tk Pátek 02 říjen 2020 - 03:36:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předsedkyně strany Národní shromáždění Marine Le Pen požaduje navracet imigrantské sirotky ve spolupráci s UNICEF a specializovanými neziskovkami domů. Důvodem je jejich vysoká kriminalita a organizovaná zločinnost, což nyní zveřejněním statistik a prognózy potvrdilo i ministerstvo vnitra.

Repatriací by jim bylo možno zabezpečit domov, čehož ve Francii nedosahují a míří do mladistvých zločineckých gangů. Navíc by měli být všichni imigrantští sirotci podrobeni testům na věk, nakolik imigranti často lžou o svém věku a vydávají se za nezletilé, aby se na ně vztahovala měkčí azylová procedura a nebylo jim odepřeno ve Francii zůstat.

Zdroj : https://www.lefigaro.fr/flash-actu/immigration-marine-le-pen-veut-renvoyer-les-mineurs-isoles-dans-leur-pays-d-origine-20200929

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKuras vysvětlil, proč muslimové často útočí na Evropanky kvůli vzhledu, a vytáhl děsivá čísla z Francie   
Pridal tk Pátek 02 říjen 2020 - 03:33:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Co vede mladé migranty k tomu, že napadají ženy za to, že jsou sexy? Co udělat pro to, aby přijali evropská měřítka a normy? Na tyto a další otázky v novém rozhovoru pro Parlamentní listy odpověděl publicista a spisovatel Benjamin Kuras.

Příběhy o tom, jak muži s „imigračním pozadím“ útočí na Evropanky, se v médiích objevují již několik let. Kuras po otázce novináře o nedávném incidentu ve francouzském Alsasku, kde byla napadena žena jen proto, že měla krátkou sukni, poznamenal, že podobné útoky se dějí ve Francii denně.

„Zopakujme si, co přesně se stalo,“ řekl spisovatel. „22letou studentku jménem Elisabeth bílého dne na ulici ve Štrasburku napadli ,tři mladí muži` se slovy ,koukejte na tu děvku v sukni` (,pute en jupe`). Když se ohradila, co si to dovolují, dostala odpověď ,zavři tu svou špinavou hubu, skloň oči a mlč`. Pak ji dva chytli za paže, třetí ji uhodil do tváře a způsobil jí modřinu pod okem. A hned utekli. Událost sledovalo nejmíň tucet lidí a nikdo jí nepřišel na pomoc, ani se nikdo z nich nenabídl dobrovolně policii jako svědek,“ popsal událost ve Francii Kuras.

S odkazem na štrasburskou městskou správu uvedl, že takové útoky jsou časté (za letošní rok jich bylo hlášeno 280) a že sotva desetina takto napadených žen se to obtěžuje hlásit na policii. „Městská správa označila Elisabeth za hrdinku, že si troufla s tím jít i do médií. Bývalá starostka Štrasburku to komentovala slovy ,takovéto ohavné činy se množí do alarmujících rozměrů`,“ dodal Kuras.

Publicista zdůrazňuje, že žádný veřejný záznam neuvádí, že by ti tři mladí muži byli specificky muslimové nebo imigrantského původu, taková informace je ve Francii nezákonná. „Dá se to jen vágně odvodit z nedávného prohlášení Macronovy vlády specificky kritizujícího ,islámský extremismus, pro jehož hodnoty není ve francouzské společnosti místo`. Tedy oklikou přiznání, že mezi takové islámské extremistické hodnoty patří i násilí na ženách. No a taky k tomu přispívá vědomí, že mladí, nadržení muslimové holt takovéto věci dělávají. Ale byla by sranda, kdyby policie zjistila, že té děvčici nafackovala banda mormonských kazatelů nebo ultraortodoxních rabínů. Ti se taky neradi dívají na blyštivá stehýnka studentek v minisukních,“ pokračoval.

Pak spisovatel odpověděl na otázky o tom, proč mladí migranti napadají ženy za to, že jsou sexy, a jak by to šlo v Evropě změnit.

„Islámská kultura a islámské právo staví ženy obecně do podřízeného postavení, a ženy nemuslimské někam úplně na dno společenského žebříčku. Vůči evropským ženám projevujícím přirozené sebevědomí a svobodu sexuálně nadržení a neuspokojení mladí muslimové cítí vztek, přiživovaný komplexem méněcennosti vůči ženám, který se pak projevuje v krajních případech znásilněním, v mírnějších případech drobným násilím jako modřina pod okem,“ vysvětlil Kuras.

„A co udělat proto, aby přijímali naše normy? Nejbezpečnější a nejsamozřejmější by bylo je sem nepouštět, nemáme k tomu žádný přirozený důvod, ani historickou morální povinnost. A když už jsme je sem pustili, soudit takové činy podle přísnějších sazeb, než jsou ty dva roky, které tu dostal jeden migrant za znásilnění,“ dodal.

Zdroj: https://sptnkne.ws/DQGe
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMoskva chce řešit problém Karabachu. Nepodporuje žádnou z válčících stran   
Pridal tk Pátek 02 říjen 2020 - 03:29:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Události v Náhorním Karabachu vyvolávají u Moskvy vážné obavy, neboť Rusko má s Arménií hluboké vztahy, stejně tak ale i s Ázerbájdžánem. To ve čtvrtek prohlásil stálý zástupce Ruska při OSN Vasilij Něbenzja.

„Konflikt v Náhorním Karabachu u nás vyvolává velké obavy. Ne proto, že je to velmi blízko k našim hranicím, ale hlavně proto, že Arménie, ale i Ázerbájdžán pro nás nejsou cizí země. To pro nás nejsou cizí národy,“ uvedl Něbenzja. „Máme hluboké vztahy s oběma těmito zeměmi,“ dodal.

Moskva chce řešení

Rusko vystupuje za nalezení řešení karabašského konfliktu, urovnání bude možné projednat pouze poté, co bude zastavena palba, dodal Něbenzja.

Arménie a Ázerbájdžán zatím nejsou schopny vést jednání, nejdříve je nezbytné dosáhnout zastavení palby, prohlásil ruský představitel na půdě OSN.

„Není možné o ničem jednat, žádné urovnání do té doby, dokud probíhají vojenské činnosti,“ řekl Něbenzja ve čtvrtek na brífinku v New Yorku, který byl věnován začátku ruského předsednictví Radě bezpečnosti OSN v říjnu.

Diplomat připomněl, že Rusko dříve nabídlo Baku a Jerevanu své zprostředkovatelské úsilí.

„Konflikt v Náhorním Karabachu je pro nás zdrojem velkých starostí,“ dodal s tím, že obě země jsou Rusku blízké.

Něbenzja také zdůraznil, že tento konflikt nemá a nemůže mít vojenské řešení.

„Tento konflikt se projednává již mnoho let,“ uvedl diplomat a připomněl, že jednání se vedou ve dvoustranném formátu, ale i v rámci Minské skupiny OBSE.

„Nyní je jedinou variantou zastavení vojenských činností a dosáhnutí režimu zastavení palby,“ uvedl Něbenzja.

Výzva Baku a Jerevanu

Vasilij Něbenzja mimo jiné vyjádřil naději na to, že výzva prezidentů Ruska, USA a Francie ovlivní rozhodování Jerevanu a Baku. Hlavy těchto států ve čtvrtek vyzvaly bojující státy, aby zastavily boje a začaly znovu jednat bez předběžných podmínek. Státníci také vyjádřili soustrast rodinám, které přišly o své blízké.

„Dnes prezidenti zemí, které spolupředsedají Minské skupině, vystoupili s prohlášením, že vynesou otázku na další úroveň, což svědčí o tom, nakolik vážně přistupují k těmto událostem,“ uvedl ruský zástupce při OSN.

„Doufám, že to na bojující strany bude mít efekt,“ dodal Něbenzja.

Prohlášení prezidentů

Ruský prezident Vladimir Putin, francouzský prezident Emmanuel Macron a americký prezident Donald Trump dříve učinili společné prohlášení o situaci v Náhorním Karabachu. To bylo zveřejněno na webových stránkách Kremlu.

„Prezident Ruské federace Vladimir Putin, prezident Spojených států amerických Donald Trump a prezident Francouzské republiky Emmanuel Macron jako zástupci spolupředsednických zemí Minské skupiny OBSE odsuzují tím nejsilnějším způsobem eskalaci násilí na styčné linii v oblasti konfliktu v Náhorním Karabachu,“ stojí v prohlášení.

Prezidenti vyjádřili lítost nad oběťmi konfliktu a vyjádřili také soustrast rodinám zabitých a zraněných.

„Vyzýváme k okamžitému zastavení nepřátelských akcí mezi ozbrojenými silami zúčastněných stran. Rovněž vyzýváme lídry Arménie a Ázerbájdžánu, aby na sebe okamžitě převzali odpovědnost v dobré víře a obnovili jednání bez předběžných podmínek o podstatě usmíření za pomoci spolupředsedů Minské skupiny OBSE,“ uvádí se dále v prohlášení.

Zdroj:
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPolský ministr: Ideologie LGBT pochází z marxismu a nacismu   
Pridal tk Pátek 02 říjen 2020 - 03:26:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jmenování konzervativního odpůrce LGBT ideologie na post ministra školství a vědy vyvolalo v Polsku zuřivou reakci v řadách opozice. Pravděpodobně to povede k růstu napětí mezi Varšavou a Bruselem.

Przemyslaw Czarnek je profesorem Katolické univerzity v Lublinu, v minulosti se opakovaně negativně vyjadřoval na adresu práv homosexuálů. Je částí nového kabinetu, který byl představen ve středu po změnách provedených stranou Právou a spravedlnost. Czarnek stanul v čele nově vytvořeného Ministerstva vzdělávání a vědy Polska, které spojuje agendu dvou předchozích ministerstev v jedno.

Politik dlouhodobě vystupuje proti tomu, co je označování za LGBT ideologii. Během letních parlamentních voleb ve své kampani říkal Polákům, aby „přestali poslouchat idiocii o nějakých lidských právech nebo rovnosti“, spolu s tím uváděl, že „tito lidé nejsou normální lidé“. Při další příležitosti zdůrazňoval, že „není žádných pochyb“ o tom, že tato „ideologie“ má kořeny v marxismu a nacistickém socialismu, přičemž spojil sexuální zneužívání dětí katolickými kněžími s homosexualitou.

Czernek a jeho jmenování do ministerského křesla, o němž místní média informovala o den dříve, vyvolalo vlnu nevole ze strany polské opozice. Radoslaw Sikorski, polský poslanec a bývalý ministr zahraničí, označil Czarneka za „homofoba, ignoranta a křupana“, který zosobňuje intelektuální úroveň a pozadí nového kabinetu. Předseda parlamentu Wlodzimierz Czarzasty v rozhovoru označil Czerneka za „homofobního šílence“.

Nový ministr školství je v Polsku spolehlivým zdrojem jednoznačných vyjádření na adresu příslušníků LGBT. Jeho vyjádření jsou v Polsku používána jako zdroj pro satirická vystoupení, jimž se věnuje například portál ASZdziennik.

Některá vyjádření polského politika jsou terčem ostré kritiky. Například jeho nechvalně známé schvalování tělesných trestů u studentů ve školách, kdy napsal, že „občas je nezbytné použít fyzický nápravný prostředek“.

Polské volby

Polská strana Právo a spravedlnost vyhrála letošní volby díky kampani založené na ochraně rodinných hodnot a čelení „ideologii LGBT“, kterou v zemi protlačují západní liberálové. Tato kampaň vykopala hluboký příkop mezi Varšavou a Bruselem. Brusel si dal za cíl bojovat za práva homosexuálů a vývoj v Polsku vidí jako ohrožení svých hodnot.

Zdroj: https://sptnkne.ws/DQFS

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponIsrael Shamir: Trump neuhnul   
Pridal tk Pátek 02 říjen 2020 - 03:21:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Opravdu ne! Zesnulou čarodějnici z Nejvyššího soudu nahradil dobře vyhlížející Amy Barretovou. A jaký to rozdíl i jinak! Pobožná katolička namísto atheistické židovky, žena v rozkvětu a matka sedmi dětí namísto panovačné ženštiny, celé hrrr do sňatků lidí stejného pohlaví a potratů. Léto namísto zimy. Trump se odvážil učinit tento krok v čase, kdy liberálně-feministická Amerika za Bader Ginsburgovou hlasitě štkala a co nejhoněji ronila slzy. Její pohřeb se stal událostí, jež nemá obdoby. Jen Stalina v Rusku snad vyprovázeli s takovou pompou. Ginsburgová byla stejně tak ošklivá, jak ošklivé byly její činy a nikdo na světě neučinil pro rozpad rodiny a pro profanaci manželství tolik, jako ona. Bylo jí moc líto izraelských soudců, kteří odcházejí do penze v sedmdesáti letech, namísto toho, aby sloužli doživotně. Třeba do 87 let - jako ona.

Možná že Ginsburgová byla onou tajnou vládnoucí matkou Washingtonu, stejně jako je papež vládcem Říma. Tzn. oním skrytým vládcem amerického impéria a hlavou hlubokého státu, zatímco prezident je jen figurou. Chtěla přežít Trumpa, ale Bůh ji zastavil a dal lidstvu šanci. S Ginsburgovou v Nejvyšším soudu by Trump neměl ani minimální šanci yhrát volby. Každé právní rozhodnutí by bylo obráceno proti němu. Byl by prohlášen ilegálním okupantem Bílého domu ještě dlouho předtím, než by byly spočteny všechny hlasy. Nyní má šanci.

Všichni pohrobci Ginsburgové vykřikli po jejím skonu na Trumpa: „Neodvažuj se jmenovat nového soudce. Protože nového soudce bude jmenovat až nový prezident, pan Biden!“

Kdyby Trump tomuto křiku, šířenému všemi presstitukami, podlehl, byl by dnes už jen kulhavou kachnou, zralou na oškubání. Ale on se nevzdal. Rozhodl se vybrat nového soudce Nejvyššího soudu ještě před volbami.
A proč je to důležté? Hned to vysvětím. Jiné země jsou ovládány králi, prezidenty, premiéry kontrolovanými parlamenty. Avšak židé jsou už tradičně ovládáni soudci. Což se ujalo i v USA a soudci Nejvyššího soudu mohou zvrátit prakticky jakékoli rozhodnutí Kongresu či prezidenta.

V USA se soudy vysoce zpolitizovaly a prezidenství Trumpa bylo od samého počátku soudci neutralizováno. Prakticky všechna jeho důležitá rozhodnutí byla zrušena či dokonce obrácena v jejich pravý opak. Takže aby jeho zvolení mělo smysl, musel by nějakým způsobem zkrotit draky Nejvyššího soudu.

Na seznamu kandidátů pro úřad soudce Nejvyššího soudu zůstali po úmrtí Ginsburgové nakonec jen dva kandidáti. Vyber Kubáce či Kubánku a nejen floridští Kubánci, ale všichni hispánci tě budou volit, radili poradci Trumpovi, ale on se rozhodl pro pro tradiční Američanku Amy Barretovou. Ta chce, aby země byla řízena v souladu s americkou ústavou a staví se proti tendenci soudů rušit rozhodnutí výkonné moci.Jestliže se prezident rozhodne omezit přistěhovalectví, je to jeho rozhodnutí, míní Barrettová a dodává: Soud by se neměl vměšovat do řízení státu.

Snad se jí i s těmito názory podaří přežít palbu, která ji teď v senátním slyšení najisto čeká.

Zdroj: P.C.Roberts: Wll Democrats have an Antifa Thug assassinate Amy Barrnet to keep her off the Supreme Court?

Vybral a přeložil Lubomír Man
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponStátní svátek ČLR   
Pridal tk Pátek 02 říjen 2020 - 03:16:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dnes, 1. října odstartoval Zlatý týden v ČLR a oslavy 71 let od založení ČLR v roce 1949. Pravděpodobně více než 600 milionů obyvatel ČLR se vydá na cestu během prvního velkého svátku od pandemie covid-19. Jedná se o důkaz, že stát se vrátil k normalitě. Je ironií osudu, že v téže době v ČR se normalita topí. Topí se v nejistotě, strachu vládnoucích a velkého množství občanů a nemožnosti sdělit pravdu. Nikdo z vládnoucích neví, zda existují reálné šance na záchranu traumatizované normality. A když ano, za jakých podmínek. Na mysli mám normalitu sociálně – politickou a hospodářsko - finanční. Jako jisté se mi jeví, že oba páry traumatizované normality nedovolí v Evropě upřímně se radovat předsváteční době a svátkům: státním, náboženským a rodinným.

Poblahopřát ČLR k 71. narozeninám v dnešní době představuje mimo jiné otevřené přiznání k tomu, že je to právě ČLR, která nezavřela dveře EU a ČR k politickému dialogu a evropským společnostem se zahraničními aktivitami ke spolupráci. Je ironií osudu, že ČLR je jednou částí naděje na udržení relativního míru ve světě bez velkého válečného konfliktu. Tou druhou částí není Západní společenství, ale opovrhované Rusko. Pouze bez velkého válečného konfliktu lze předpokládat pokračování transformačního procesu ve světě. Jeho neoddělitelnou částí je ukotvení sociální spravedlnosti, zintenzivnění aktivního boje proti korupci a snížení chudoby na úroveň dovolující vyloučit ohrožení státu občanskými nepokoji.

Ve spojení s výročím a blahopřáním ke státnímu svátku ČLR nelze opomenout, že nehledě na covid-19, podstatné zhoršení mezinárodních situace a vztahů USA, EU a ČR s ČLR intenzita boje proti chudobě v ČLR se nezmenšila. Je možné tvrdit opak. Bezpočet nových zdravotních zařízení, nových závodů a přeorientování vědecké práce a produkčních kapacit, které si vynutil covid-19, se stali neoddělitelnou částí boje proti chudobě. Udivující rychlost rozhodování a efektivita konání vzbuzují závist u kritiků ČLR. Představují však současně výzvu a nabídku se vážně zamyslet nad srovnáním systémů a jejich potenciálů k přežití v představitelné budoucnosti. Tu nebude charakterizovat absence analogů covid-19, technogenních mimořádných událostí a katastrof, ale celá řada nových a komplexních výzev. Ať se to někomu líbí nebo ne, systém řízení státu a plánování v ČLR indikuje, že rozhodnutí komunistické strany jít vlastní cestou bylo jediné správné. Není pochyb, že socialistický systém s čínskou specifikou je v současné periodě dějin lépe připraven zvládnout výzvy stojící nejenom před ČLR, ale i před USA a EU. Jejich řešení vyžadují reflexi a přípravu v rámci vlastních hodnot, ne kopírovaných nebo adoptovaných s pomocí násilí.

Tak jako ČLR integrovala do projektu rozvoje celou škálu svých tradičních hodnot, tak i USA, EU a její členské státy mohly, a stále ještě mohou vytvořit své nové projekty a nesnažit se s pomocí vyhrůžek, obchodní války a vojenské síly prodloužit život zcela vyčerpaného systému založeného na expanzi. Realizace nových projektů všech hráčů by dávala mnohem větší a reálnější naději na udržení míru, společná řešení a spolupráci, vzájemnou výhodnost a inkluzi, v podobě různorodosti světového civilizačně – kulturního bohatství, než pokrytecké konkurenční běsnění na život a na smrt.

Osobní rozhovory s několika známými v ČLR potvrzují výsledky sociologického výzkumu cca 20 tisíc Číňanů žijících v 31 provinciích. Sociolog Cary Wu z kanadské univerzity York provedl výzkum koncem dubna, tj. krátce po znovuotevření města Wuchan a výsledky zveřejnil v odborném časopise The Conversation. 89% tázaných byli a jsou spokojeni se způsobem konání a informování veřejnosti během pandemie centrální vládou. 81% tázaných potvrdilo dostatečné zásobování potravinami a ochrannými prostředky. Za poznámku stojí skutečnost, že souhlas s konáním provinčních a místních vlád nikde neklesl pod 50%. Není proto divu, že covid-19 posílil legitimitu vlády a komunistické strany. Není proto divu, že se konání vlády a vítězství nad covid-19 odráží i v nové propagační květinové soše v Pekingu.

Přitom nelze opomenout skutečnost, že ještě v lednu a v únoru mnoho Číňanů nebylo spokojeno s konáním vlády. Strach z nákazy, zákaz lékařům informovat veřejnost a mediální zprávy o přeplněných nemocnicích a krematoriích byly vodou na mlýny těch, kteří potřebovali vidět existenciální krizi komunistické strany ČLR. Nelze opomenout ani zkušenost amerického spisovatele Zak Dychtwald. Ten organizoval v únoru rozhovory s 50 mladými Číňany a Číňankami a analyzoval sociální sítě. Výsledek odpovídal očekávání: Vztah mladých s centrální vládou by na nejnižší úrovni posledních deseti let. Po rozhovorech s těmi že mladými na konci dubna Dychtwald byl překvapen: Dotazovaní byli hrdí na to, jak se jejich země vyrovnala s pandemií. Na otázku, jak mohlo dojít tak rychle ke změně vztahu k vládě, odpovídá Dychtwald (zkráceným citátem v překladu autora příspěvku): Nejpřesvědčivější prvek posílení národní hrdosti představuje neschopnost jiných vlád, především té USA patřičně reagovat. Podle toho, co jsem zjistil od žijících v ČLR, převažuje: 1) Přesvědčení, že ČLR je přinejmenším ve srovnání s USA na tom s covid-19 mnohem lépe. 2) Číňané jsou šťastní nebo spokojení s tím, že je během pandemie vedl prezident Si Ťin-pching a ne prezident Trump. 3) Doporučuji: A) Sledovat večerní zprávy na CCTV. B) Pořad Xinwen Lianbo. Pokud se nemýlím, jedná se o pořad, jehož první vysílání sahá až do roku 1978 a charakterizuje jej největší sledovanost. C) Pořad věnovaný situaci s covid-19 v USA ze dne 19. září. V závěru příspěvku věnovaného státnímu svátku ČLR si dovoluji formulovat tři výzvy, které budou muset obyvatelé ČLR, centrální vláda a KS ČLR řešit.

1) Nacionalismus. Protože jakýkoliv nacionalismus, včetně toho, který produkuje covid-19 je nutné hodnotit jako riziko a náhradní ideologii, je nezbytné zkvalitnit mediální práci a národní diplomacii v zahraničí. 2) Následky změn. Protože současná legitimita vlády a KS ČLR je především závislá na hospodářském úspěchu, je nezbytné omezit na minimum následky hospodářského propadu, pokud by k němu mělo dojít, následky z omezení vědecké, kulturní a mezinárodní spolupráce, a v neposlední řadě následky západní propagandy a vlivu členů páté kolony v ČLR. 3) 100 let KS ČLR v roce 2021. Výročí představuje konec jednoho století a začátek druhého. V něm se bude oslavovat v roce 2049 sto let od založení ČLR. Říjnové zasedání KS ČLR bude pravděpodobně definovat plány 14. pětiletky. Nemám pochyb, že se v nich projeví kvalitativně zcela jiné vnitrostátní a zahraničně politické podmínky pro spolupráci a soupeření. Plány ve spojení s analýzou výsledků práce za sto let KS, jejíž zveřejnění očekávám začátkem března 2021, ovlivní rozvoj společností: vlastní, spojenců, a nepřátel. Posledním jmenovaným přeji více žvýkat než mluvit. Souhlasu netřeba.

Jan Campbell
01.10.2020

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKalergiho plán – legální genocida evropských národů pomocí míšení ras   
Pridal tk Pátek 02 říjen 2020 - 03:03:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Málo lidí ví, že jedním z hlavních protagonistů evropského procesu je člověk, který plánoval a programoval genocidu evropských národů. Jedná se o obskurní osobnost, o jejíž existenci veřejnost ani neví, ale kterou „mocní“ považují za otce zakladatele Evropské unie. Je to Richard Nicolaus hrabě von Coudenhove-Kalergi, rakouský politik s japonskými předky a československým občanstvím (1894-1972). Ze zákulisí, mimo světla projektorů, se mu podařilo zatáhnout do svých sítí nejvýznamnější hlavy států. Ti pak podpořili a provedli jeho projekt evropského sjednocení. (Pozn. Orgonet: Dle pozn. 1 byli mezi prvními podporovateli čeští politici Masaryk a Beneš.)

V roce 1922 založil Kalergi ve Vídni hnutí „Panevropan“, které předjímalo nastolení Nového světového řádu založeného na Federaci národů řízené Spojenými státy. Sjednocení Evropy mělo být prvním krokem k jediné světové vládě. S nástupem fašismu v Evropě musel být plán na čas zastaven a Panevropská unie byla nucena se rozpustit. Ale po druhé světové válce se Kalergimu podařilo díky frenetické a neúnavné aktivitě a díky podpoře Winstona Churchilla, zednářské lóže B’nai B’rith a významných deníků jako New York Times prosadit projekt do vlády USA.

Podstata Kalergiho plánu

Ve své knize „Praktický idealismus“ Kalergi prohlašuje, že obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy Starého kontinentu, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné „křížit“ evropské národy s asiaty a černochy, aby vzniklo mnohaetnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci. „Člověk budoucnosti bude smíšené krve. Mnohost národů bude nahrazena budoucí euroasijsko-negroidní rasou, velmi podobnou starým Egypťanům.“

Gerd Honsik: Podstata Kalergiho plánu

Kalergi prohlásil, že je třeba zrušit právo na sebeurčení národů, a postupně eliminovat národy za použití etnických separatistických hnutí nebo jinorodé masové imigrace. Aby elity mohly ovládnout Evropu, předpokládal přetvoření homogenních národů v křížený lid. Těmto křížencům připisoval charakteristické
vlastnosti jako je například krutost, nevěrnost. Tento nový křížený lid měl být vytvořen, aby mu mohla být elita nadřazena.

Nejprve měla být odstraněna demokracie, čili moc lidu, a poté lid sám pomocí křížení. Bílí měli být nahrazeni kříženou rasou, snadno ovladatelnou. Tím, že by se zrušil princip rovnosti všech před zákonem a zabránilo by se kritice menšin, které by byly chráněny výjimečnými zákony, by se podařilo ovládnout masy. Politikové oné doby Kalergimu naslouchali, západní mocnosti se soustředily na jeho plán, noviny a tajné americké služby financovaly projekty. Vůdci evropské politiky vědí, že právě Kalergi je strůjcem naší Evropy řízené Bruselem a Maastrichtem. Kalergi, neznámý veřejnému mínění, je pokládán za otce Maastrichtu a multikulturalismu. Revoluční v jeho Plánu je to, že nekáže genocidu jako nástroj získání moci, ale že předpokládá vytvoření „podlidí“, kteří vzhledem ke svým negativním vlastnostem jako neschopnost a nestabilita budou tolerovat a přijímat „vznešenou rasu“, elitu.

Od Kalergiho k dnešku

I když o Kalergim nemluví žádná školní učebnice, jeho ideje inspirovaly dnešní Evropskou unii. Jeho přesvědčení, že evropské národy se musí smísit s černochy a asiaty, aby byla zničena jejich identita a vznikla smíšená rasa, je základem veškeré evropské politiky tváří v tvář integraci a obraně menšin. Při tom všem nejde o humanitární důvody. Tyto direktivy jsou vydávány s nelítostnou rozhodností za účelem realizace největší genocidy v historii.

Na počest Kalergiho byla ustanovena Evropská cena Coudenhova-Kalergiho. Každé dva roky jsou jí odměňování evropeisté, kteří se obzvláště vyznamenali v naplňování jeho zločinného Plánu. Mezi nimi jsou osobnosti kalibru Angely Merkelové, která dostala tuto cenu jako první v roce 2010, a Herman van Rompuy, který ji dostal v roce 2012 na speciálním kongresu ve Vídni, který se konal na oslavu 90 let panevropského hnutí. Na fotografii za ním je vidět symbol panevropské unie: červený kříž přes zlaté slunce, symbol řádu rozekruciánů. OSN prosazuje tuto genocidu svým neustálým vybízení k přijímání miliónů uprchlíků, aby se kompenzovala nízká porodnost v Evropě. Zpráva divie „Obyvatelstvo“ OSN v New Yorku z ledna 2000 má název „Migrace k náhradě původního obyvatelstva: řešení pro stárnoucí a upadající populace“.

Podle této zprávy bude Evropa potřebovat v roce 2025 159 miliónů imigrantů. Ptáme se, jak je možné učinit tak přesný odhad, jinak, než že imigrace byla připravována studována „na papíře“.

Ve skutečnosti je jisté, že snížená porodnost by v Evropě mohla být snadno zvrácena pomocí opatření k podpoře rodin. A je zcela jasné, že genetická výbava Evropanů nebude ochráněna přínosem odlišné genetické výbavy, ale že takto se urychlí její vymizení.

Takže jediným cílem těchto opatření je zcela denaturovat národ, přeměnit ho ve společnost lidí bez jakékoli etnické, historické a kulturní soudržnosti.

Teze Kalergiho plánu vytvořily a dodnes tvoří základ oficiální politiky vlád, které prosazují genocidu evropských národů pomocí masové imigrace. G. Brock Chisholm, bývalý ředitel Světové zdravotnické organizace, nám dokonale představil lekci od Kalergiho, když řekl: „Co lidé musejí všude rozvíjet, to je kontrola porodnosti A smíšená manželství (mezirasová), za účelem vytvoření jediné rasy v jediném světě, závislé na centrální autoritě.“

Závěr

Když se rozhlédneme kolem sebe, zdá se, že Kalergiho plán je plně realizován. Stojíme před opravdovou přeměnou Evropy v třetí svět. Axiomem „nového občanství“ je multikulturalismus a nucené míšenectví. Evropané jsou trosečníky míšenectví, potopení hordami asijských a afrických přistěhovalců. Smíšená manželství produkují každý rok tisíce míšených jednotlivců: „Kalergiho dětí“. Pod dvojím tlakem desinformací a ohlupování lidí, díky masovým komunikačním prostředkům byli Evropané dotlačeni k popření svého vlastního původu, k zapomenutí svých vlastních etnických identit. Prosazovatelé globalizace se nás snaží přesvědčit o tom, že vzdát se své vlastní identity je pokrokovým a humanitárním aktem, a že „rasismus“ je chybný, a to proto, že by z nás rádi měli slepé konzumenty. V tuto dobu je naprosto nutné reagovat na lži Systému,
probouzet duch vzpoury u Evropanů. Bude třeba ukazovat všem, že integrace masové imigrace se rovná genocidě. Nemáme jinou možnost než se vzbouřit, alternativou je etnická sebevražda.

esfSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2]
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.4696 sec,0.3230 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,603kB