Čtvrtek 08 říjen 2020
Hrobař ČSSD se vzdaluje ze scény   
Pridal tk Čtvrtek 08 říjen 2020 - 04:14:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Sebereflexe? Spíš starost o vlastní budoucnost. Ministr zahraničí a místopředseda ČSSD Tomáš Petříček oznámil, že do celostátního vedení znovu kandidovat nebude.

Sociální demokraté zažili v krajských a senátních volbách nepříjemný debakl. Ne, že by si o něj nekoledovali. Levicový program stáhli na minimum, stali se z nich nevýrazní přidavači Andreje Babiše. Jen ten rudý svetr předsedy ČSSD Jana Hamáčka vynikl. V televizi. Jako ministr vnitra si však vysloužil kritiku za omezování svobody slova a útoky na politické konkurenty.

Trafika pro Petříčka

A volby? Tak ty tragickou situaci sociálních demokratů jen ukázaly v plné kráse. Reakce z nitra strany na sebe nenechala dlouho čekat. ČSSD se začíná drolit. Důkazem je následující zpráva.

Ministr zahraničí a místopředseda sociální demokracie Tomáš Petříček už nebude kandidovat do vedení strany. Chce se soustředit na Prahu a usilovat o předsednictví v pražské organizaci ČSSD. Uvedla to česká média hlavního proudu.

„Jsem rozhodnut pomáhat prosazovat politiku sociální demokracie i do budoucna, ale už nebudu kandidovat do vedení sociální demokracie. Chci se totiž soustředit na Prahu. Budu se ucházet o předsedu pražské sociální demokracie,“ prohlásil Petříček.

Prý chce pomoct znovu získat důvěru Pražanů a dát jim najevo, že se pražská sociální demokracie změnila a že přichází nová generace politiků, co se chtějí odstřihnout od minulosti a dělat věci jinak. „Nemám jiné ambice než se zaměřit na pražskou politiku,“ dodal současný ministr zahraničí.

To je originální přístup. Možná sebereflexe, možná Petříček chápe, že jeho vládní angažmá nejpozději za rok skončí a do Poslanecké sněmovny nemá nárok se dostat. Tak si chce zajistit alespoň teplé, ačkoli absolutně marné místečko v Praze. Pokud si třeba do té doby neusmlouvá místo velvyslance v nějaké prestižní zemi. To také nelze vyloučit.

Jedno je ale zřejmé, Petříček nechce být spojován se současným a budoucím vedením sociální demokracie. Z toho jednoznačně vyzařuje nevíra v politickou budoucnost kdysi vlivné a vážené strany.

Proč ve skutečnosti propadla ČSSD?

O dobrovolné politické degradaci ministra Petříčka Sputnik hovořil s Janou Volfovou, předsedkyní strany Česká Suverenita a dříve vlivnou poslankyní ČSSD.

„Jsem přesvědčena, že pan Petříček si uvědomuje, že patří mezi hrobaře sociální demokracie, ale chce si před její smrtí ještě rychle umýt ruce, aby se pak mohl porozhlédnout po novém pěkném místě bez předchozích závazků. Čekala bych nějaké místo velvyslance a z ciziny se místopředsedovat stranu nedá,“ říká známá politička.

Je na tom ČSSD opravdu tak špatně, že docela populární ministr nechce mít s vedením strany nic společného a zašije se v Praze?

„Nevím, jestli je pan ministr moc populární. Bydlím na Praze 7, kde kandidoval jako lídr do zastupitelstva a jeho výsledek byl naprosto nejhorším výsledkem ČSSD od jejího obnovení. Popularita v médiích ještě není, jak je vidět, popularitou u občanů voličů. A jak jsem napsala výše, jsem přesvědčena, že za jeho záměrem je spíše zajištění vlastní budoucnosti, než pomoc umírající straně,“ míní paní Volfová.

Co stojí za problémy a nízkou popularitou ČSSD?

„ČSSD prostě opustila svůj dlouhodobý program ochrany sociálně slabých a pomocí těm, co pomoc skutečně potřebuji, ne těm, co se práci programově vyhýbají a vrhla se na témata liberální. Podporuje různé gay pochody, je zelenější než všichni zelení, vymýšlí nesmysly. A proto voliči opustili jí. Je prostě pro normálního občana, který chce pracovat a slušné žít, nepochopitelná. A bojím se, že s tímhle vedením jiná nebude,“ říká politická matadorka.

A nakonec zásadní otázka. Co může ČSSD oživit?

„Návrat ke kořenům, včetně návratu řady jejích členů, kteří kdysi právě pro nesoulad činů s programem odešli. Konec intrikaření a boje o první místa na kandidátkách a pak vládních či jiných postů pro vlastní ekonomické zabezpečení a návrat ke každodenní práci mezi lidmi s původním sociálním, vlasteneckým a republiku chránícím programem. Ale toho jsou současní sociální demokraté schopni snad jen slovy. Skutky jim chybí. A voliči to prostě vědí,“ říká předsedkyně České Suverenity Jana Volfová.

Alena Novotná

Zdroj: https://sptnkne.ws/DUep
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuský Su-27 nad Černým mořem zachytil čtyři britské vojenské letouny   
Pridal tk Čtvrtek 08 říjen 2020 - 04:07:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský Su-27 nad Černým mořem zachytil čtyři britské vojenské letouny, včetně dvou stíhaček. Informovalo o tom Národní středisko pro kontrolu obrany Ruské federace.

Na úřadu uvedli, že ruský systém kontroly vzdušného prostoru zpozoroval nad neutrálními vodami Černého moře blížící se k ruské hranici čtyři vzdušné cíle.

K identifikaci a zabránění narušení hranice do vzduchu vzlétla stíhačka Su-27 ze služebních jednotek protivzdušné obrany sil Jižního vojenského okruhu.

„Posádka ruského letounu identifikovala vzdušné cíle jako strategický průzkumný letoun RC-135, dvě stíhačky Typhoon, tankovací letadlo KC-3 Letectva Velké Británie a doprovodil je nad vodní plochou Černého moře,” uvádí se ve zprávě.

Su-27 nad Černým mořem zachytila britské letadlo

Dříve 16. září stíhačka Su-27 vzlétla kvůli průzkumnému letounu britského letectva RC-135 nad Černým mořem, uvedlo Národní centrum řízení obrany Ruské federace.

„Dne 16. září 2020 ruské prostředky kontroly vzdušného prostoru nad neutrálními vodami Černého moře detekovaly vzdušný cíl blížící se ke státní hranici Ruské federace,“ uvádí se ve zprávě.

Dále je uvedeno, že za účelem identifikace vzdušného cíle a zabránění narušení státní hranice Ruské federace byla do vzduchu vyslána stíhačka Su-27 protivzdušné obrany Jižního vojenského okruhu.

„Posádka ruské stíhačky se přiblížila na bezpečnou vzdálenost ke vzdušnému objektu a identifikovala ho jako strategické průzkumné letadlo RC-135 britského vojenského letectva. Poté, co se zahraniční průzkumný letoun otočil od státní hranice Ruské federace, ruská stíhačka se bezpečně vrátila na domovskou základnu,“ dodává zpráva.

Celý let ruské stíhačky Su-27 probíhal přísně v souladu s mezinárodními pravidly využívání vzdušného prostoru. Porušení ruské státní hranice letadlem britského letectva bylo zabráněno, zdůrazňuje se ve zprávě.


Zdroj: https://sptnkne.ws/DUnU
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuské ministerstvo zahraničí odmítlo udržovat předchozí vztahy s Berlínem a Paříží po obviněních v případu Navalného   
Pridal tk Čtvrtek 08 říjen 2020 - 04:03:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Moskva nebude schopna udržovat své staré vztahy s Paříží a Berlínem po prohlášeních o možných protiruských sankcích kvůli incidentu s Alexejem Navalným. Uvádí se to v komentáři mluvčí ruského ministerstva zahraničí Marii Zacharovové.

Ministři zahraničí Francie a Německa dříve ve společném komuniké uvedli, že do evropských zemí zašlou návrhy týkající se sankcí v souvislosti s případem ruského blogera Alexeje Navalného.

Přitom bylo poznamenáno, že Paříž a Berlín „opakovaně“ vyzvaly Rusko, aby osvětlilo okolnosti otravy Navalného a ty, kteří tento zločin spáchali, ale Moskva zatím „neposkytla přesvědčivé vysvětlení“.

„Prohlášení obou ministrů je z hlediska obsahu a tónu nepřijatelné a signalizuje kategorickou neochotu Paříže a Berlína brát v potaz fakta, která ruští představitelé nejednou uvedli. Místo řádné spolupráce s Ruskou federací v zájmu objasnění okolností toho, co se stalo s Navalným, přešly nyní vlády Německa a Francie k hrozbám a pokusům nás vydírat,“ stojí v komentáři Zacharovové.

Podle jejích slov žádná reakce neexistuje. „Zjevně se zcela (vlády, pozn. red) ponořily do zákulisních intrik. Ruská prohlášení jak k bilaterálním kanálům, tak i k technickému sekretariátu OPCW kvůli odpovídajícímu vysvětlení jsou otevřeně sabotována. Zdá se, že Francie a Německo stojí nyní v čele protiruské koalice, která se v EU formuje, a to navzdory opakovaným prohlášením z Paříže i Berlína, že jsou odhodláni s Ruskem spolupracovat,“ konstatovala.

V neposlední řadě sdělila, že pakliže jsou připraveni přehodnotit tento konfrontační směr a upustit od pokusů o diktát, jsou možnosti o normalizaci dialogu otevřené.

„Pokud ne, učiníme své vlastní závěry. V každém případě nepovažujeme předchozí byznys s Berlínem a Paříží nyní za možný,“ dodala.

Zdroj: https://sptnkne.ws/DUnS
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponFrancouzský ministr zahraničí promluvil o vojenském zapojení Turecka do konfliktu v Náhorním Karabachu   
Pridal tk Čtvrtek 08 říjen 2020 - 04:00:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Francouzský ministr zahraničí Jean-Yves Le Drian se vyjádřil k vojenskému zapojení Turecka do konfliktu v Náhorním Karabachu. Informovala o tom agentura France Press.

„Novinkou je vojenská angažovanost Turecka. Nese to riziko internacionalizace konfliktu,“ řekl Le Drian, jehož slova cituje agentura.

Ázerbájdžán prohlásil, že Turecko není zapojeno do karabašského konfliktu

Ázerbájdžánský prezident Ilham Alijev prohlásil, že Turecko není v žádném případě zapojeno do karabašského konfliktu, a to navzdory různým „fámám a narážkám“.

„Pokud jde o mé prohlášení o zapojení Turecka, měl jsem na mysli samozřejmě jen politické urovnání, postkonfliktní řešení. V současné době Turecko v žádném případě není zapojeno do konfliktu, nehledě na různé fámy a pomluvy v této věci, které nejsou podloženy žádnými fakty, jako to, že turecká F-16 sestřelila arménský Su-25,“ řekl Alijev v rozhovoru pro První televizní kanál Ruska.

Ázerbájdžán požadoval od Paříže omluvu

Ázerbájdžánský prezident Ilham Alijev prohlásil, že požaduje od Francie omluvu za slova francouzského prezidenta Emmanuela Macrona o údajném přesunu syrských militantů do Baku za účelem vedení bojů v Náhorním Karabachu.

Macron dříve uvedl, že 300 syrských ozbrojenců bylo přepraveno letecky přes turecké město Gaziantep do Baku.

„Žádní žoldáci nejsou, máme armádu 100 000 vojáků. Žádám, aby se Francie omluvila a projevila odpovědnost,“ řekl Alijev v rozhovoru pro televizní kanál Al-Arabíja.

Ruské ministerstvo zahraničí již dříve uvedlo, že Moskva je znepokojena zprávami o přesunu ozbrojenců nelegálních ozbrojených skupin do zóny konfliktu v Náhorním Karabachu. Bylo uvedeno, že podle přicházejících informací jsou ozbrojenci ilegálních ozbrojených skupin, zejména ze Sýrie a Libye, převáděni do zóny konfliktu v Náhorním Karabachu za účelem přímé účasti v bojových akcích. Oficiální mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová uvedla, že Moskva má údaje o syrských žoldnéřích v Náhorním Karabachu, a nejedná se pouze o informace z médií.

Situace v Karabachu

Připomeňme, že Ministerstvo obrany Ázerbájdžánu 27. září prohlásilo, že Ozbrojené síly Arménie ostřelovaly obce na styčné linii v Náhorním Karabachu, podle informací jsou oběti mezi civilisty a vojáky. Podle prohlášení Ministerstva obrany Arménie byl Náhorní Karabach „vystaven leteckým a raketovým útokům“. V Jerevanu prohlásili, že hlavní město Baku „zahájilo ofenzívu“ v karabašském směru. V neuznané Republice Arcach oznámili, že byly dělostřeleckému útoku vystaveny obce v Karabachu, mj. jeho metropole Stěpanakert. Úřady vyzvaly obyvatelstvo, aby se ukrylo, a později bylo v Náhorním Karabachu vyhlášeno stanné právo a mobilizace.

Stanné právo a všeobecná mobilizace byla vyhlášena také v Arménii. Bývalý náměstek ministra spravedlnosti Arménie a bývalý ombudsman Karabachu Ruben Melikjan v rozhovoru pro Sputnik prohlásil, že všeobecná mobilizace se vyhlašuje v Arménii poprvé. Prezident Ázerbájdžánu schválil zavedení stanného práva v řadě měst a regionů země a také zákaz vycházení v celé zemi, vyhlásil také částečnou mobilizaci.

Prezidenti Ruska, USA a Francie vyzvali znepřátelené strany, aby zastavily ozbrojené střety a zavázaly se k zahájení jednání bez předběžných podmínek. Odsoudili také eskalaci napětí a vyjádřili soustrast příbuzným zahynulých a zraněných.

Zdroj: https://sptnkne.ws/DUnR
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV USA odtajnili záznamy o údajném plánu demokratů spojit Trumpa s Ruskem   
Pridal tk Čtvrtek 08 říjen 2020 - 03:58:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Šéf americké národní rozvědky (IC, pozn. red.) John Ratcliffe odtajnil poznámky bývalého ředitele CIA Johna Brennana, které se dají domněle považovat za jeden z důkazů toho, že američtí demokraté měli plán spojit tehdejšího prezidentského kandidáta Donalda Trumpa s Ruskem. Uvádí to stanice Fox News.

Ve zprávě je vložena kopie dvoustránkového dokumentu, kde není zamazáno pouze šest řádků. Dle zdroje stanice napsal Brennan tyto poznámky po schůzce s Barackem Obamou. Jde například o „schválený návrh ze strany Hillary Clintonové jednoho z jejích zahraničněpolitických poradců zdiskreditovat Donalda Trumpa roztočením skandálu s potvrzením ze zásahu ruské bezpečnostní služby“. V dokumentu je také uvedeno datum, a to 28. července.

Brennan zaznamenal tři body, které mohl vyjádřit bývalý americký prezident Obama, ale odtajněn je pouze jeden z nich: „Jakékoli důkazy o spolupráci mezi štábem Trumpa a Ruskem“.
Fox News také dodává, že použitá zkratka „JC“ v dokumentu a také neúplná jména mohou svědčit o nějakém vztahu k záležitosti tehdejšího ředitele FBI Jamese Comeyho, poradkyně pro národní bezpečnost Susan Riceové či Denise McDonougha, šéfa Obamovy kanceláře.

Ratcliffe ve svém komentáři pro Fox News uvedl, že odtajnil zápisy na pokyn amerického prezidenta Donalda Trumpa. Ten ve středu tweetoval, že povolil odtajnění všech dokumentů souvisejících s vyšetřováním údajných vazeb jeho volebního štábu na Rusko. V dalším tweetu americký prezident poznamenal, že k tomu došlo již dávno.

„Bohužel pro naši zemi jednali lidé velmi pomalu, zvláště proto, že se jedná o možná největší politický zločin v historii naší země,“ sdělil politik.

Připomeňme, že v roce 2016 americké úřady obvinily Rusko ze zasahování do voleb, Moskva to ale popírá. Na základě nepotvrzené zprávy o Trumpových „vazbách na Rusko“ americké tajné agentury sledovaly zaměstnance Trumpa. Následně „ruskou kauzu“ vyšetřoval zvláštní prokurátor Robert Mueller, který nenašel žádné důkazy úmluvy mezi současným americkým prezidentem a Ruskem.

Zdroj: https://sptnkne.ws/DUnP
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTichanovská byla zařazena do databáze hledaných osob Ministerstva vnitra RF   
Pridal tk Čtvrtek 08 říjen 2020 - 03:54:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Po bývalé běloruské kandidátce na prezidenta Světlaně Tichanovské bylo vyhlášeno mezistátní pátrání na území Ruska. Vyplývá to z databáze ruského ministerstva vnitra.

„Důvodem pátrání: hledaná podle článku Trestního zákoníku RF," uvádí se.

Po prezidentských volbách v Bělorusku vytvořila opozice z iniciativy Tichanovské Koordinační radu na předání moci v republice. V tomto ohledu zahájil Úřad generálního prokurátora Běloruska trestní řízení ve věci výzvy k ovládnutí moci. Šest ze sedmi členů prezidia Koordinační rady bylo zatčeno nebo jsou v zahraničí. Tichanovská sama odjela do Litvy z bezpečnostních důvodů.

Zdroj: https://sptnkne.ws/DTXp
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTéměř 70 zemí vyjádřilo Číně podporu v otázkách lidských práv   
Pridal tk Čtvrtek 08 říjen 2020 - 03:50:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zhang Jun (Čang Ťün), stálý zástupce Číny při OSN, v úterý odmítl neopodstatněná obvinění proti Číně ze strany Spojených států, Německa, Británie a několika dalších zemí ohledně otázek týkajících se Xinjiangu (Sin-ťiang) a Hongkongu.

Ve svém projevu na obecné debatě třetího výboru Valného shromáždění OSN Zhang Jun rezolutně odmítl jejich prohlášení a protiprávní činy zasahování do vnitřních záležitostí Číny s omluvou lidských práv a vyvolávání konfrontace mezi členskými státy OSN.

Téměř 70 zemí vyjádřilo Číně svou podporu. Pákistán učinil společné prohlášení jménem 55 zemí a postavil se proti zasahování do vnitřních záležitostí Číny pod záminkou Hongkongu. Kuba učinila společné prohlášení jménem 45 zemí na podporu čínských protiteroristických a deradikalizačních opatření v Xinjiangu. Kuvajt také pronesl společné prohlášení na podporu Číny jménem tří arabských národů.

Čínské úspěchy v oblasti lidských práv

Zhang Jun ve svém projevu poukázal na to, že od založení Čínské lidové republiky před 71 lety učinili Číňané velký skok vpřed, od získání nezávislosti státu a zbohatnutí svých lidí až do dosažení skutečných úspěchů v oblasti lidských práv.

„Díky přístupu zaměřenému na lidi Čína vymanila z chudoby 850 milionů lidí. Čínská vláda považuje život za nejvyšší prioritu a přijala nejpřísnější a nejdůkladnější preventivní a kontrolní opatření proti epidemii a dosáhla velkých úspěchů v boji proti COVID-19,“ uvedl Zhang Jun.

Vyslanec zdůraznil, že Čína rozhodně chrání svoji národní svrchovanost, bezpečnost a zájmy rozvoje. Poznamenal, že ať už jde o podporu rozvoje západních provincií v Číně, jako je Ujgurská autonomní oblast Xinjiang, nebo o zachování prosperity a stability Hongkongu, jde o udržení právního státu, národní bezpečnosti a zájmů lidí a je to v souladu s osvědčenou a běžnou praxí mezinárodního společenství. Bez ohledu na to, co ostatní řeknou nebo udělají, Čína se bude touto cestou neochvějně pohybovat vpřed.

„Cestu lidských práv v Číně najdou čínští lidé. Pokroky v oblasti lidských práv byly dosaženy čínským lidem. Čína vítá rovnocenný dialog, ale rozhodně se staví proti zasahování do vnitřních záležitostí, dvojím standardům a politické konfrontaci,“ uvedl Zhang Jun.

Špatná praxe ve Spojených státech ohledně lidských práv

Zhang Jun v obecné debatě Valného shromáždění OSN uvedl, že když svět potřebuje solidaritu a spolupráci v boji proti COVID-19 a při řešení dalších globálních výzev, USA a několik dalších zemí trvají na vyvolávání antagonismu politizací otázek lidských práv. „Rád bych řekl Spojeným státům: vaše politické schéma nikdy nebude úspěšné. Rozvojové země mají právo bránit svou suverenitu, dosáhnout rozvoje a udržovat bezpečnost. Je čas, abyste se probudili k neúspěchu svých postupných pokusů. Obviňování ostatních nevyřeší vaše problémy, ani nezakryje vaše selhání,“ uvedl Zhang.

Zhang poznamenal, že obviňování Číny nemůže zakrýt vaše špatné záznamy o lidských právech.

„Spojené státy by se měly snažit chránit základní práva svých obyvatel,“ uvedl Zhang Jun. A současně poznamenal, že více než 200.000 Američanů přišlo o život během epidemie COVID-19. Čínský diplomat zdůraznil, že americká vláda by měla vhodně zacházet s nemocnými a zachraňovat životy amerických občanů, ale nešířit svůj „politický virus“ po celém světě a dělat problémy všude.

Pákistán a Kuba pronesly prohlášení ohledně Hongkongu a Xinjiangu

Pákistán vydal společné prohlášení jménem 55 zemí, ve kterém se uvádí, že nezasahování do vnitřních záležitostí suverénních států je důležitým principem stanoveným v Chartě OSN a základní normou mezinárodních vztahů. Zvláštní administrativní oblast Hongkong je nedílnou součástí Číny a hongkongské záležitosti jsou vnitřními záležitostmi Číny, do kterých by neměly zasahovat žádné vnější síly.

Zmíněné prohlášení poukázalo na to, že v kterékoli zemi spočívá zákonodárná moc v otázkách národní bezpečnosti na státu. Uzavření zákona o národní bezpečnosti v Hongkongu je legitimním opatřením, které zajišťuje, že politika „jeden stát, dva systémy“ zůstane stabilní a trvalá a že Hongkong se bude těšit dlouhodobé prosperitě a stabilitě.

Kuba také jménem 45 zemí učinila prohlášení o čínské politice v Ujgurské autonomní oblasti Xinjiang.

Společné prohlášení ocenilo snahu čínské vlády o filozofii zaměřenou na lidi v prosazování udržitelného hospodářského a sociálního rozvoje, vymýcení chudoby, zvyšování zaměstnanosti, zlepšování životní úrovně lidí a prosazování a ochrany lidských práv.

Poznamenala, že Čína přijala řadu opatření v reakci na hrozby terorismu a extremismu v souladu se zákonem na ochranu lidských práv všech etnických skupin žijících v Xinjiangu.

Ve zmíněném prohlášení se také uvádí, že za poslední tři roky nedošlo v Xinjiangu k žádným teroristickým útokům. Lidé všech etnických skupin si užívají svůj šťastný život v klidném a stabilním prostředí. Čína udržuje otevřenost a transparentnost mimo jiné tím, že pozvala více než 1.000 diplomatů, úředníků mezinárodních organizací, novinářů a náboženských osob k návštěvě Xinjiangu, kteří byli svědky pozoruhodných úspěchů Xinjiangu.

Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Hua Chunying (Chua Čchun-jing) ve středu ocenila zmíněná prohlášení jako „hlasy za spravedlnost“ a uvedla, že pokus několika západních zemí zdiskreditovat Čínu využíváním problémů souvisejících s Hongkongem a Xinjiangem opět selhal.

Hua Chunying mimo jiné odsoudila záměr vnějších sil zasahovat do vnitřních záležitostí Číny ve jménu lidských práv.

esf


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2]
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1751 sec,0.0461 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,555kB