Čtvrtek 15 říjen 2020
Ohromující video panoramata Marsu v nejvyšší kvalitě   
Pridal tk Čtvrtek 15 říjen 2020 - 12:36:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bezprecedentní krása krajiny Marsu, kterou si můžete "procházet" očima, nedávno zveřejnila NASA.

Videa byla pořízena z kamer na palubě marťanských vozítek. Díky nejnovější technologii můžeme vidět téměř naživo to, čím je - Červená planeta.

Experti NASA uvažují o tom, jak vyřešit problém s rychlostí odesílání dat na Zemi. I přes vysokou kvalitu kamer je to stále velmi obtížné, protože maximální dostupná rychlost je 32 kilobitů za sekundu.

Ne moc, ale lze to zvýšit připojením roveru k orbiteru Mars Reconnaissance. V tomto případě získáme až dva megabajty prostoru za sekundu.

Úžasné video stojí za to vidět.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMrtví v horách: Armáda Náhorního Karabachu zničila nepřátelské speciální jednotky   
Pridal tk Čtvrtek 15 říjen 2020 - 12:19:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Arménské ministerstvo obrany ukázalo záběry z práce pohraniční stráže severní hranice Artsachu (Náhorního Karabachu).

Ve videu hovoří člen pohraniční stráže Artsakhské armády o své práci a ukazují těla ázerbájdžánských speciálních sil, jejichž útok byl odrazen na severu republiky.

Videa zveřejněná 14. října byla následně rozšířena o nové záběry silných útoků odklonu agresora.

Arménské ministerstvo obrany dnes oznámilo, že v noci na frontové linii zůstalo relativně stabilní napětí.

"Ráno ázerbájdžánské ozbrojené síly obnovily dělostřeleckou palbu v severním a jihovýchodním směru," napsal zástupce arménského ministerstva obrany Artsrun Hovhannisyan na své oficiální stránce na sociální síti.

Hovhannisyan později dodal, že v těchto oblastech začaly prudké boje.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠokující odhalení! Německo a NATO se tajně připravují na jadernou válku   
Pridal tk Čtvrtek 15 říjen 2020 - 12:08:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pod mediálním krytím o "běsnící" Coronoepidemii v Německu probíhají tajná cvičení bojových akcí s použitím jaderných zbraní, manévry dostaly název Pevné poledne, píše o tom německý deník Bild. Cvičení probíhají na letecké základně Nörvenich v Severním Porýní-Vestfálsku.

Uvádí se, že do cvičení bylo zapojeno německé letectvo a letectvo spojenců z NATO. Hlavním cílem mělo být procvičení obrany Německa s použitím jaderných bomb, do cvičení byly zapojeny bombardéry, které mohou nést právě takové zbraně.

Právě toto území v Severním Porýní-Vestfálsku má být podle deníku alternativním místem pro uložení amerických vodíkových bomb tipu B61, které se nyní nachází Büchelu.

Cvičení se účastnily belgické, italské a holandské letouny. Vojenští experti tvrdí, že na cvičení Pevné poledne byla mimo jiné nacvičována bezpečná přeprava amerických jaderných zbraní z pozemních úložišť na letadlo a jejich instalace. Deník dodává, že cvičení probíhá bez munice.

Podle autorů článku jsou země NATO znepokojeny za posledních 30 let rostoucí hrozbou jaderné války. Nebezpečí existuje kvůli americkému odstoupení od Smlouvy o likvidaci raket středního a krátkého doletu.

Americké šílenství je samozřejmě kryto neustálým strašením lidí z důsledku epidemie na Covid-19. Záměr je jednoznačný, odpoutat pozornost obyvatel EU od připravování jaderného útoku na Rusko.

Zdroj: https://sptnkne.ws/DYDs
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRakouský kancléř Kurz varuje Turecko   
Pridal tk Čtvrtek 15 říjen 2020 - 12:00:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V souvislosti s nejnovějším vývojem v Egejském moři, kde Turecko znovu hodlá vesele vrtat a dělat, jako že žádná EU vlastně neexistuje, opět zvedá hlas rakouský kancléř. Německý ministr zahraničí Heiko Maas sice jak v Řecku, tak na Kypru ujistil ve sporu o zásoby plnu v Egejském moři oba členské státy podporou Německa a EU , ale jak konkrétně bude vypadat, to už nedodal. Jen obecné fráze.

Rakousko systematicky vystupuje proti tureckým snahám o novoosmanskou říši vně i uvnitř Evropy. Jako jedni z mála evropských politiků se rakouský kancléř a ministři zahraničí i vnitra odvážili kritizovat tureckou politiku vměšování se do vnitřních záležitostí států EU, kde žije početná turecká menšina. Dokonce sáhli k praktickým krokům, jako je vyšetřování aktivit turecké tajné služby MIT na svém území. Stalo se tak v souvislosti s jarními kravály ve vídeňské čtvrti Favoriten, kde turečtí nacionalisté, zvaní Šedí vlci, napadli kurdskou demonstraci proti policejnímu násilí na Kurdech v Turecku. Úřadům se také sám vydal turecký agent, který měl za úkol zlikvidovat kurdskou poslankyni rakouského parlamentu Berivan Aslan, a to z pověření tureckých tajných služeb.

Vztahy Rakouska a Turecka jsou tedy již delší dobu značně napjaté. Rakousko si to ovšem může dovolit, jakožto neutrální země není členem NATO. Nemusí se tedy snažit „o udržení Turecka v NATO“, jak zní posvátná mantra německého předsednictví EU. Rakousko výrazně pomohlo Řecku už na jaře, v době zvládání náporu migrantů, které Turecko vyslalo k řeckým hranicím. Poslalo přímo na hranice EU své policisty a speciální zásahovou jednotku Cobra.

Turecko před několika dny znovu vyslalo vrtnou loď Oruc Reis doprovázenou válečnou fregatou do vod poblíž řeckého ostrova Kastelorizo. A to navzdory hrozbě sankcí, kterou EU na posledním summitu nerada zahrnula do svých plánů právě na výslovný nátlak Řecka, Kypru a Rakouska. Nyní je to právě rakouský kancléř, kdo se dovolává slíbených sankcí. Kurz řekl pro web Oe24: „Pokud bude mezinárodní právo nadále porušováno, existuje riziko sankcí EU,“ zdůraznil v úterý Kurz s ohledem na nejnovější rezoluce summitu EU.

Tato událost – vyslání vrtné lodi – ukazuje, že „Turecko za prezidenta Erdogana reaguje pouze na tlak ze strany EU a hodnotí jakékoli jiné chování jako známku slabosti,“ uvedl Kurz. Otevření pláže Varosha na Kypru je také jasným porušením dohody o příměří zprostředkované OSN, pouze vyvolává další nedůvěru a podkopává úsilí o nalezení mírového řešení pro Kypr.“, řekl Kurz.

Sebastian Kurz také znovu vyzval k přerušení přístupových jednání s Tureckem do EU. „Turecko se po léta stále více vzdaluje evropským hodnotám, což jasně ukazuje nejnovější zpráva o pokroku vypracovaná Evropskou komisí.“, řekl rakouský kancléř.

Ano, Turecko se vzdaluje mílovými kroky. V době války v Náhorním Karabachu opět zesílilo zatýkání domácích politických odpůrců. O tom, že v agresi Ázerbájdžánu vůči arménské enklávě má prsty Turecko, snad nepochybuje nikdo. Erdogan nikdy neuznal genocidu Arménů a hodlá v ní pokračovat. Ázerbajdžánskou agresi vedou turečtí důstojníci a bojují v ní syrští džihádisté z Tureckem okupovaných území.

Otázka je, zda bude mít Kurz dost energie a podpory ostatních členských států EU, respektive jejich premiérů, aby donutil evropský moloch k sankcím skutečně přikročit. Zejména přes značný odpor nejen Německa, které bude chtít Řecko a Kypr doslova „ujednat k smrti“, ale i přes deklarovaný odpor Maďarska. Neboť Viktor Orbán se netají se sympatiemi vůči Eroganovi a jeho svazku turkických národů, ke kterým se přes předky Maďarů - Huny – maďarský premiér Orbán otevřeně přihlásil otevřením pobočky Turkické rady v Budapešti. My si můžeme být jisti, že náš premiér hlas proti tureckým agresím nepozvedne. Zahraniční politika České republiky je pevně v rukách Německa.

Ivan David

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPočet úmrtí na koronavirus prý strmě roste. Typická oběť strašlivé pandemie vypadá takto. Jak se dělají děsivé statistiky?   
Pridal tk Čtvrtek 15 říjen 2020 - 08:29:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
K 13.10 (1:00 hod.) byl počet úmrtí, která jsou přisuzována viru COVID19 oficiálně stanoven na 1051. Vláda a “mediálně protěžovaní” odborníci začínají opět strašit veřejnost strašlivou pandemií a prý je nutno uzavřít celou zemi. Zavřít restaurace, zakázat stýkání se běžných lidí atd. Bohužel se nedozvídáme, jak a na co skutečně ony údajné oběti koronaviru zemřely. Byli ti zemřelí chronicky nemocní (zemřeli tedy ve skutečnosti na něco jiného), nebo ne? Nevíme!

Proto si musím pomoc oficiálními zprávami z oficiálního tisku.

První zemřelý na údajný koronavirus byl 95 letý pán a Blesk o jeho úmrtí píše následují:

"Fyzický stav pacienta nebyl podle hygieniků dobrý, v letošním roce byl kvůli těžkému plicnímu onemocnění několikrát hospitalizován (myšleno před nákazou koronavirem – poznámka autora). „Předchozí onemocnění plic je velmi přitěžující okolnost. Plíce mají omezenou kapacitu a nedokážou koronaviru dál odolávat, chybí jim rezervy, které má zdravý člověk,“ sdělil mluvčí.

Po propuštění z LDN muž jeden den pobyl v domově pro seniory na pražském Chodově. Do karantény muselo 11 zaměstnankyň, které s ním přišly do styku. První týden izolace jim teď bude končit. Ostatní zaměstnanci podle magistrátu používají respirátory.

Muž byl do nemocnice přijat 18. března, umístěn byl na standardním lůžku na infekční klinice, intenzivní péči ani plicní ventilaci nepotřeboval. Trpěl řadou zdravotních problémů – jako chronické srdeční selhání, chronická ischemická choroba srdeční a měl kardiostimulátor. Důvodem úmrtí bylo celkové vyčerpání organismu, uvedl ošetřující lékař Infekční kliniky Nemocnice Na Bulovce.

Stručně řečeno, pán byl dlouhodobě velmi nemocný a na žádný koronavirus nezemřel. Pouze měl pozitivní velmi pochybný PCR test. V jeho požehnaném věku je to již zcela běžná situace a jeho skon nemá s koronavirem NIC společného.

Druhá oběť byl 47 letý muž v terminálním stadium nádorového onemocnění. Opět z oficiálního tisku:

Druhou obětí koronaviru je muž, kterému selhávaly orgány kvůli nádorovému onemocnění. Nákaza koronavirem jeho smrt urychlila. V tiskové zprávě to uvedla nemocnice v Havířově na Karvinsku, kde muž zemřel. Hospitalizován tam byl od minulé středy. Do zdravotnického zařízení ho převezla záchranná služba.

“Pro jeho záchranu nemocnice udělala vše, ale pomoci mu už ani specializovaná intenzivní péče nedokázala. Pacient měl totiž rozsáhlé nádorové onemocnění s pokročilými metastázami do dalších orgánů. Nákaza koronavirem jeho smrt bohužel uspíšila,” uvedla mluvčí nemocnice Irma Kaňová.

Tohle je typická oběť koronaviru?! Vždyť ten pacient byl ve stádiu selhávání základních životních funkcí již před pozitivním testem na COVID 19!!!!

Někdy dokonce nemocnice vydá oficiální prohlášení, že nemocný zemřel z jiného důvodu, ale měl pozitivní PCR test (velmi pochybná testovací metoda!). Přesto je hned zařazen do statistiky úmrtí.


Jak se vytvářejí děsivé statistiky? Celosvětové pravidlo je, že každý pacient, který zemře a má současně pozitivní test, je považován za oběť koronaviru! Měl autonehodou? Upil se k smrti? Přejel ho parní válec? Utopil se ve vaně? Všechno jsou to jasné oběti řádícího koronaviru!

Ale abych nechodil kolem horké kaše! Zatím nebyl v ČR prokázán případ, kdy by byl primární příčinou úmrtí virus COVID19! Důvody celé té hysterie jsou jiné, něž zdravotní. Pokud vám někdo říká něco jiného, tak lže! Je jedno jestli je zrovna předseda vlády, nebo ministr zdravotnictví, nebo nějaký ambiciózní lékař…

prometheus
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon“Nevěřící nám musí sloužit”, pravil duchovní vůdce. Rozhostilo se ohlušující ticho   
Pridal tk Čtvrtek 15 říjen 2020 - 05:21:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kdyby něco podobného řekl křesťanský kněz, tak by bylo v novinách a televizi “halo”. Věrozvěsti “multikulturního světa” jako Marxová, Stropnický, nebo Dienstbier by neslezli z obrazovky a prvních stránek novin a předháněli by se v příkladech historické netolerance křesťanů k jiným náboženstvím a kulturám. Kdyby to řekl muslimský imám, tak by sice oficiální media mlčela, ale “islamobijci a vlastenci” jako M. Konvička, nebo P. Hampl by z toho jistě nemohli měsíc spát.

Jenže on to byl tehdy židovský rabín a ne ledajaký. Dokonce vrchní sefardský rabín Ovadia Josef. Přesně řekl následující, “Gójové se narodili jedině proto, aby sloužili nám. Jiné poslání kromě služby národu Izraele na světě nemají. K čemu jsou pohani potřební? Budou pracovat, orat a žnout. My budeme sedět jako páni a jíst.” Přitom se nejedná o nic mimořádného, rabín se pouze opíral o základní židovské učení Tory a Talmudu. V Talmudu jsou nevěřící (gojové) považováni za zvířata, otroky a majetek Židů.

Najednou bylo hrobové ticho. Oficiální media mlčela, část se pokoušela vše vysvětlit jako “nedorozumění”. Mlčeli antiislámští bojovníci a bojovníci za údajnou svobodu.

Jak vidno, podle nich jsou si všechna náboženství rovna, ale některá jsou si víc rovnější.

Joe Nowak, Chicago, USA
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOrganizace OPCW se připojila k večírku s jedovatými koktejly   
Pridal tk Čtvrtek 15 říjen 2020 - 05:15:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Prohlášení, které tento týden zveřejnila Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW), mělo přidat na vážnosti tvrzení Německa, že ruský blogger Alexej Navalnyj byl otráven.

Organizace OPCW tvrdila, že v biologických vzorcích Navalného detekovala nervovou látku „typu Novičok“. Navalnyj, jehož západní média oslavují jako ruského „vůdce opozice“, byl 22. srpna za dramatických událostí letecky přepraven do Německa, dva dny poté, co onemocněl během tuzemského letu v Rusku.

Následně Německo oznámilo, že byly nalezeny důkazy o tom, že byl tento opozičník otráven chemickou zbraní z dob Sovětského svazu. Nyní se ozývají hlasy pro uvalení evropských sankcí proti Rusku a pro zrušení projektu plynovodu Nord Stream-2.

Ruští lékaři, kteří jako první léčili Navalného během náhlého vypuknutí jeho nemoci, kategoricky prohlásili, že v jeho těle nenašli žádné známky po jedovatých látkách.

Němečtí lékaři však neposkytli žádné ověřitelné důkazy na podporu svého mimořádně důležitého tvrzení, že byl Navalnyj otráven. Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov v průběhu tohoto týdne veřejně odsoudil nedostatečný diplomatický protokol ze strany Berlína, neboť Německo nesdílelo žádné informace. Jak se říká, mimořádná tvrzení vyžadují mimořádné podpůrné důkazy. V tomto případě však není k dispozici nic, kromě šokujících a urážlivých narážek.

Takže vše, co máme, je tvrzení Německa, že ve vzorcích Navalného byla detekována látka, podobná Novičoku, a prohlášení dvou laboratoří ve Švédsku a Francii, které také tvrdí, že zjistily stejnou látku. Kde jsou ale důkazy? A kde je řetězec opatrování biologických vzorků? Protože vše, co víme, je pouze to, že tělesné vzorky Navalného mohly být kontaminovány zvenčí třetí stranou, když byl v berlínské nemocnici uveden do uměle vyvolaného kómatu.

Intervence OPCW, k níž došlo tento týden, má být pravděpodobně snahou o poskytnutí důvěryhodnosti nepřesvědčivým tvrzením Německa o vině Ruska ohledně zdánlivé újmy na zdraví Navalného. Ale existují náznaky, že OPCW, stejně jako laboratoře ve Francii a Švédsku, byly odkázány na vzorky, které jim poskytli Němci. To znamená, že Francouzi, Švédi a OPCW nic nepotvrdili, pouze zopakovali to, co zřejmě vymysleli Němci.

To, že se organizace OPCW tento týden připojila k večírku, kde se podávají jedovaté koktejly, je jen další ranou pro důvěryhodnost této organizace. Tento orgán, čítající členy ze 193 národů, se od svého vzniku v roce 1997 přeměnil na nástroj propagandy pro USA a jejich spojence v NATO. Jen si vzpomeňte, jak byl první ředitel José Bustani - zásadový člověk - odvolán v roce 2002 na nátlak USA, protože nechtěl jednat v souladu s falešnými tvrzeními o zbraních hromadného ničení v Iráku. Od té doby se OPCW stala nestoudným prostředníkem západních mocností.

Je ironií, že ve stejném týdnu, kdy OPCW jednala jako mluvčí propagandy v případě Navalného, ​​došlo k dalšímu poškození reputace této organizace v Radě bezpečnosti OSN. Z podnětu Ruska vyslechla Rada bezpečnosti svědectví bývalého inspektora OPCW, který poukázal na to, že OPCW kryla a překrucovala nepodložená obvinění ohledně incidentu s chemickými zbraněmi, vykonaného pod falešnou vlajkou v Sýrii v dubnu 2018. Incident na předměstí Dumy poblíž Damašku byl mylně připisován syrské vládě a překroucená zpráva, kterou poskytla OPCW, byla použita jako ospravedlnění pro „odvetné“ letecké útoky amerického, britského a francouzského vojska na Sýrii.

Jak vysvětlil nezávislý novinář Aaron Maté, první zprávy z terénu, které poskytli inspektoři z organizace OPCW, cenzuroval sekretariát této organizace se sídlem v Haagu, aby poté obvinil syrskou vládu, místo toho, aby uvalil vinu na pravého viníka: na „rebely“, podporované Západem, a Bílé přilby, propagandistické agenty.

Skutečnost, že se OPCW zabývala výmysly, aby mohla ospravedlnit zločinnou agresi Západu proti Sýrii, ukazuje, že tato organizace je ostudou a groteskní zradou svého údajného poslání.

USA, Británie a Francie tento týden odmítly žádost, aby mohl promluvit bývalý ředitel OPCW José Bustani v Radě bezpečnosti, který měl v úmyslu podpořit svědectví inspektorů - informátorů, kteří odhalili spoluvinu organizace na lžích o incidentu s chemickými zbraněmi v Sýrii.

Z tohoto důvodu musí být cokoliv, co OPCW prohlásí v souvislosti s údajnou otravou Alexeje Navalného, ​​bráno s maximální nedůvěrou, ne-li přímo pohrdavě. Za vznešeným zkratkovitým názvem organizace stojí něco mnohem odpornějšího: Organisation for Propaganda Courtesy of the West (Organizace pro propagandu s laskavým svolením Západu).

Finian Cunnigham

OPCW Joins Poison Cocktail Party vyšel 9.10.2020 na ICH. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/10/8468-organizace-opcw-se-pripojila-k-vecirku-s-jedovatymi-koktejly.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRomane Prymulo a Jiří Kobzo z SPD, čtěte! Lidé nosící často nebo pravidelně roušky mají 85% riziko a pravděpodobnost nákazy nemocí COVID-19   
Pridal tk Čtvrtek 15 říjen 2020 - 05:13:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Romane Prymulo a Jiří Kobzo z SPD, čtěte! Lidé nosící často nebo pravidelně roušky mají 85% riziko a pravděpodobnost nákazy nemocí COVID-19, zjistila americká CDC v nově uveřejněné výbušné studii, která se šíří v USA jako lavina a zřejmě definitivně zajistí Donaldu Trumpovi volební vítězství! Studie chtěla původně zjistit, jestli nošení roušek zabraňuje šíření nákazy, ale ve skutečnosti došlo k odhalení, že nakažení lidé v kontrolní skupině nosili často nebo pravidelně roušky stejně, jako hlavní skupina testovaných subjektů, která se nakazila při nošení roušek! Korelace studijních dat obou skupin je děsivá, kdo měl roušku, měl 85% šanci, že se nakazí!

Tak tahle zpráva zřejmě odpálí na české alternativě termonukleární informační nálož, protože máme v ruce nezvratný a brutální důkaz od nejvyšší renomované epidemiologické autority z USA, že nošení roušek nejen, že nezabraňuje šíření nákazy COVID-19, ale dokonce velmi významně statistickým faktorem zvyšuje pravděpodobnost nákazy. Na kauzu nás upozornila naše čtenářka, paní Karolína z Floridy. Americká CDC totiž v průběhu července tohoto roku provedla a před několika dny publikovala studii o 11 amerických ambulantních zařízeních, kdy studie měla zjistit, jestli roušky aktivně snižují a omezují šíření nákazy COVID-19. Původní plán studie byl velmi jednoduchý.

Během studie byl proveden průzkum pacientů s pozitivními testy na COVID-19 v celkem 11 amerických zdravotnických zařízeních, přičemž pacienti do dotazníku vyplňovali informace, jestli v době 14 dnů a déle před svojí nákazou nosili roušky na veřejnosti a s jakou frekvencí. Vedle toho pro verifikační potřeby studie byla vytvořena kontrolní skupina, která měla ověřit nebo vyvrátit souvislost mezi rouškami o objemem nákaz.

Výsledek je zdrcující a hlavně šokující, přestože CDC nasbíraná data ve svém článku dezinterpretuje a tvrdí, že studie sledovala jiný cíl, a to ten, že blízký kontakt s osobami se známou pozitivitou na COVID-19 nebo návštěva míst, která nabízejí možnosti stravování a pití, souvisí s pozitivitou COVID-19, což je sice pravda, ale to není hlavním obsahem nálezu studie, což se CDC zjevně nehodí do krámu.

Lidé nosící roušky mají 85% pravděpodobnost nákazy, odmítači roušek jen necelá 4% pravděpodobnosti

Studie zjistila, že 71% pacientů ze sledované skupiny a 74% pacientů z kontrolní skupiny nosilo v době 14 dní a déle před vypuknutím příznaků nemoci pravidelně a nepřetržitě roušky. Dalších 14% ze sledované skupiny uvedlo, že nosili roušky často. To znamená v úhrnu, že 85% pacientů, kteří se nakazili, nosilo roušky pravidelně nebo často. Naproti tomu, jen 7% pacientů se nakazilo nemocí COVID-19, když nosili roušky jenom někdy. A naprostý šok přichází na konec, kdy jenom necelá 4% lidí ve studii se nakazila, když nosili roušky ojediněle anebo vůbec nikdy. To je naprostý šok!

Kontrolní skupina tento nález pouze potvrdila. Výsledek studie je zdrcující a naprosto šokující a explozivní. Studie prostě konstatuje, že když v roce 2020 nosíte v USA roušky, potom pravděpodobnost, že se nakazíte a onemocníte COVID-19, je dvacetkrát vyšší, než když roušku nebudete na tváři nosit nikdy. Tato studie je nezpochybnitelná, není to hoax, byla provedena americkou nejvyšší epidemiologickou autoritou CDC a data jsou ověřena. Výsledek je zdrcující, a to hned z několika rovin.

Studie dokazuje, že lidé dodržující epidemiologické předpisy mají 20x vyšší riziko nákazy než lidé, kteří roušky nikdy nenosí!

Pokud by byla pravda, že nošení roušek něčemu zabraňuje, potom by to studie CDC musela prokázat a ta funkce roušek by se musela projevit. Ve studii by logicky musel být mnohem nižší objem pacientů, kteří nosili často nebo vždy roušky před svojí nákazou, a současně by ve studii muselo být o mnoho desítek procent vyšší zastoupení těch pacientů, kteří se nakazili a před nákazou nosili roušky jen ojediněle anebo vůbec.

Pokud bychom viděli takto strukturovaná data, potom bychom mohli říct, že ano, roušky opravdu zamezují kontraktaci a šíření nákazy. Jenže, tak tomu není. Je to přesně obráceně. Pokud v USA podle této studie nosíte roušku často nebo vždy, máte 85% pravděpodobnost, že skončíte jako onemocnělí stejně, jako skončilo 85% účastníků této studie, kteří se nakazili poté, co pravidelně nebo často nosili roušky. Studie odhaluje ještě jednu věc, která ve studii chybí, ale přitom vyplývá z logiky věci samotné.

Lidé nosící roušky jsou opatrní, zodpovědní. Vyhýbají se lidem bez roušek, kritizují je, obchází je z velké dálky. Lidé s rouškami se sdružují zase jenom s lidmi s rouškami. A obráceně, lidé bez roušek se stýkají hlavně zase s lidmi bez roušek. Pokud by byla pravda, že rouška chrání druhé, tedy zabraňuje šíření aerosolů, tak logicky by studie CDC měla toto prokázat, jenže to se nestalo.

Jestliže lidé s rouškami se navzájem mezi sebou chrání rouškami, protože za A) Nosí roušky, za B) Dodržují opatření a za C) Stýkají se jen s lidmi v rouškách, potom by logicky mělo platit, že budou mít mnohem menší pravděpodobnost nákazy než skupina nezodpovědných lidí, kteří za A) Roušky nenosí, za B) Nedodržují opatření a za C) Stýkají se s lidmi bez roušek. Jenže, americká studie prokázala přesný a brutální opak. Pokud nenosíte roušky vůbec a stýkáte se s lidmi bez roušek, máte jen 4% riziko, že se nakazíte nemocí COVID-19. Takový je závěr americké studie CDC. A teď přijde to nejhorší.

Roušky způsobují změnu složení vdechovaného vzduchu do plic a výsledkem jsou více jak čtyři pětiny rouškařů s nákazou

Určitě můžeme prohlásit, že lidé nosící roušky se nevystavují úmyslně virovému riziku, že by olizovali kliky u dveří, nebo si dávali do úst mince, nebo podobné zavirované předměty. Takže, jak je tedy možné, že lidé nosící často nebo vždy roušky, tvoří více jak čtyři pětiny všech onemocnělých a nakažených osob? Americká studie to prokazuje naprosto jasně a brutálně. Tak jak je to možné? Jediné vysvětlení je natolik děsivé, až se tomu ani nechce věřit, ale pokud čtete Aeronet, tak už odpověď znáte. Ti lidé s rouškami, kteří mají 20-násobnou pravděpodobnost, že se nakazí, než lidé bez roušek, jsou totiž podle všeho obětmi kysličníku uhličitého, který je spouštěcím faktorem propuknutí a manifestace nemoci COVID-19 v lidském těle!

To je jediné chemicko-biologické vysvětlení výsledků této americké studie. Lidé přidechují z roušek CO2 a do plic se jim dostává směs vzduchu chudšího na kyslík a bohatšího na CO2. Nejenom, že už i české děti ve školách omdlévají během vyučování při nošení roušek, viz. článek zde: https://aeronet.cz/news/new-normal-studenti-nam-kolabuji-ve-tridach-a-volame-pro-ne-zachranky-stezuji-si-skoly-plukovniku-romanu-prymulovi-v-podepsane-petici-deti-na-skolach-kvuli-nedostatku-kysliku-pod-rouskami-upadaji/ , ale nyní tato americká studie velmi brutálně naznačuje, že CO2 je hlavním vektorem pro vypuknutí nemoci COVID-19. Jediná spojitost mezi nemocí a počtem pacientů je kus hadru, rouška!

Poslanci za SPD na Facebooku opět řádili. Jeden nazval odmítače “prymulovin” za arogantní pitomce, druhý obhajuje bezpečnost a nezávadnost trasovací aplikace e-Rouška

No, a potom jdete na Facebook a od poslance SPD a obchodníka s izraelskými víny Jiřího Kobzy si přečtete chvalozpěvy na opatření Romana Prymuly a ve statusu tam Jiří Kobza mnohé voliče SPD, kteří nesouhlasí s Prymulovými kroky, označuje za arogantní pitomce. A aby toho nebylo málo, jeho kolega a poslanec SPD Pavel Jelínek, který mimochodem zasedá za SPD v parlamentním výboru proti hybridním hrozbám, obhajuje šmírovací aplikaci e-Rouška, že prý je bezpečná a nikoho nešmíruje, protože data jsou anonymizována.

Panu Jelínkovi bych rád ocitoval výrok našeho admina k této aplikaci: “Aplikace e-Rouška pracuje s anonymizovanými daty z pohledu poskytovatele aplikace, ale data již nejsou anonymní z pohledu platformy operačního systému Android a iOS, které zajišťují tzv. notifikační protokol, jenž anonymizuje data pro druhé, např. pro provozovatele aplikací jako je e-Rouška, ale samotné společnosti Apple a Google mohou každý anonymizovaný token logovat naproti svým neveřejným databázím a použít je potom na žádost orgánů, policie, FBI a dalších oprávněných autorit. Pokud by někdo byl super-šiřitelem nákazy a systém jako e-Rouška by to zjistil, byla by jen otázka času, než by se policie obrátila na společnost Google, aby zpárovala anonymní tokeny e-Roušky šiřitele nákazy s jeho Google ID a IP adresou.”

Neschopní ať zkrachují, vzkazuje prezident měsíc poté, co kvůli covidu žádal Pražský hrad o příspěvek za skoro čtvrt miliardy na přežití krize

Takže, jaká je situace na vlastenecké frontě? Prezident republiky zvolený hlasy vlastenců v roce 2018 dnes nazývá lidi neschopnými, když jim Prymula zavřel živnosti, a že prý mají zkrachovat. Jaksi ale zapomněl, že zrovna před měsícem právě Pražský hrad jménem Vratislava Mynáře žádal českou vládu kvůli covidové krizi o navýšení svého provozního rozpočtu o 215 milionů korun, bez nichž by Pražský hrad měl finanční problémy a asi by zkrachoval. A uběhne jeden měsíc a prezident má tu nehoráznou drzost označovat živnostníky se zavřenými podniky za neschopné, kteří si zaslouží zkrachovat. Panečku, to je chucpe!

Co je dovoleno Jovovi, není dovoleno gójovi! A to není všechno. Jiří Kobza označuje voliče SPD kritizující Prymulu a jeho opatření za arogantní pitomce a Pavel Jelínek z SPD dělá promo Prymulově e-Roušce. Jak by to okomentoval Pjakin? Éto… atd. Jak sami vidíte, postupně se ukazuje, že nošení roušek nevzniklo na jaře jen tak, z ničeho nic. Roušky jsou totiž zjevným faktorem vzniku a propuknutí nemoci COVID-19. To neříkám už jenom já a pár dalších “konspiračních teoretiků”, to teď nově a zcela prokazatelně potvrzuje i studie amerického Centra pro kontrolu nakažlivých nemocí CDC.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProč JEDINÁ vlastenecká, alternativní a antisystémová strana/-y?   
Pridal tk Čtvrtek 15 říjen 2020 - 05:03:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V posledních dnech jsem dostávala jako lídr moravskoslezské kandidátky „ROZUMNÍ – Petr Hannig – za spravedlnost a životní jistoty“ mnoho dotazů, proč označuji ROZUMNÉ s podporou Národní demokracie jako jediné skutečně vlastenecké, alternativní a antisystémové strany, když jsou zde přeci i jiní, kteří jsou dokonce zastoupeni v Parlamentu ČR.

Odpověď je jednoduchá, ale je trochu delší, protože je založena na několika nevyvratitelných důkazech.

1. Každý vlastenec si musí velmi dobře uvědomovat, jaké nevýhody a možná nebezpečí přináší členství ČR v Evropské unii.

Čím déle setrvá Česká republika v EU, tím větší náklady ponese. Zároveň se bude také zvyšovat riziko povinného a nedobrovolného přijímání migrantů, kteří přichází ze zemí, jejichž kultura, náboženství, zvyky a tradice nejsou v žádném případě slučitelné s vyspělostí tzv. západních kultur a zemí, mezi které se ČR také řadí.

Jakékoliv snahy o reformu EU, nebo pokusy o vypsání referenda o vystoupení z EU jsou pouhou hrou, která pouze prodlouží agónii.

Je také třeba uvědomit si, že EU může kdykoliv zastavit dotace pro ČR, a to v případě, kdy pojme podezření, že ČR nerespektuje tzv. „evropské hodnoty“, jež však nejsou nikde přesně definovány. V tom momentě se stane ČR čistým plátcem do EU. Mizí tedy i argument, že ČR je a bude stále čistým příjemcem finančních prostředků z EU.

Skuteční vlastenci by tedy měli prosazovat okamžité a bezpodmínečné vystoupení z Evropské unie. Toto prosazují pouze ROZUMNÍ a Národní demokracie.

2. Dovoluji si tvrdit, že žádný skutečný vlastenec by se nikdy nepodepsal pod novelu zákona o nakládání se zbraněmi a o zákazu domobran (dnes již oficiálně z názvu novely vypuštěno), která se momentálně projednává v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR.

Tato novela, i když stále neznáme její finální verzi, představuje významnou hrozbu pro obyčejné občany ČR a možnosti jejich obrany a ochrany (obrany a ochrany osob i majetku).

Rozbor textů jednotlivých znění a pozměňovacích návrhů by zabral velmi dlouho, a proto nebudu tímto čtenáře zatěžovat. Na jakékoliv dotazy však ráda odpovím.

To, co je důležité, je zdůraznění faktu, že pod novelou omezující práva občanů a nejenom majitelů zbraní (a to i pod pohrůžkou statisícových likvidačních pokut), jsou podepsaní i zástupci údajně vlastenecké parlamentní strany a také osoby, které byly členy této parlamentní strany, avšak nyní kandidují v Moravskoslezském kraji pod jinou hlavičkou. Díky těmto lidem možná všichni obyčejní občané ČR přijdou o možnost nosit u sebe nůž, nebo výkonnější svítilnu, protože tito lidé přidávají do definice zbraně i: „bodné, sečné, tupé a vrhací zbraně“ a také „oslňující a oslepující zdroje světla“. Dámy a pánové, až budete chtít jít na houby, tak na nožíky zapomeňte! A na malou svitilnu, která může pomoci lidem se špatným zrakem, také!

Myslíte si, že pod takový paskvil novely zákona by se podepsal skutečný vlastenec? Já osobně v žádném případě!

3. Třetí a poslední pádný důvod, na základě kterého si dovoluji tvrdit, že ROZUMNÍ a Národní demokracie jsou jedinými skutečnými vlasteneckými stranami, souvisí s tzv. hybridními hrozbami.

Jistě již každý slyšel o tzv. desinformacích, desinformačních webech, hoaxech apod. Dokonce jsou sestavovány i seznamy výše zmíněných tzv. desinformačních webů.

Šíření desinformací se již delší dobu snaží zabránit mj. tzv. elfové. Velmi aktivní je také pan Cemper ze serveru Manipulátoři.cz (jak příznačný název).

Návrh na vznik tzv. „vyšetřovací komise“, která by se právě hybridním hrozbám měla věnovat, dlouho nenacházel v Parlamentu ČR podporu.

V momentě, kdy však komise změnila název, pak se jistá, údajně vlastenecká parlamentní strana, k této komisi, resp. k jejímu zřízení velmi ochotně přihlásila a hlasovala pro její vznik, tedy pro vznik „stálé komise pro hybridní hrozby“.

Čím se tedy komise bude zabývat? Cituji: „Páteří tohoto působení jsou cílené dezinformace, jejichž cílem je ovlivnit, dezorientovat a v cílených segmentech společnosti ovlivňovat, měnit, vytvářet názory, postoje, a dokonce aktivizovat cílené skupiny osob. Dezinformace není lež. Stačí pracovat jen selektivně s informacemi, nastolovat veřejnou agendu, kreativně pracovat s distribučními kanály, posouvat kontexty a podobně, aby v důsledku tyto aktivity zásadním způsobem ovlivnily veřejné mínění, vychýlily demokratickou debatu, demokratické procesy a v neposlední řadě ohrozily bezpečnost a suverenitu České republiky.“

Lidé, kteří se pod návrh a definici takto vágně pojaté Komise pro hybridní hrozby podepsali, stejně jako údajní vlastenečtí poslanci, kteří návrh podpořili, by se měli vážně zamyslet. Tato definice je nejednoznačná a ve svém konečném důsledku může dopadnout i na iniciátory zřízení této komise, a to v případě, kdy se všeobecná nálada a nastavení občanů ČR posune ve skutečně vlasteneckém směru.

Výše uvedená definice pracuje s pojmy jako „demokratická debata“, nebo „demokratické procesy“. Jak však budeme demokracii definovat? Jako skutečnou demokracii, kdy každý bude mít svůj názor (na který bude mít právo) a také jako systém a zřízení, ve kterém budou respektovány výsledky demokratických voleb, nebo bude existovat pouze jedna jediná demokracie, kdy se strany, které nezvítězí ve volbách, budou snažit vyvolat volby další jen proto, že tyto poražené strany nedokáží přijmou volbu většiny?

Dovolím si tvrdit, že v demokratické společnosti by vůbec nikoho nenapadlo navrhovat vznik jakékoliv takové komise. Komise pro hybridní hrozby je jedním z kroků k nastolení totalitního režimu, kdy se lidé budou bát veřejně vyslovit svůj názor. Toto je demokracie? Toto je vlastenectví? Jak mohou zástupci strany, která se označuje za vlasteneckou, podepsat rozsudek smrti svobodnému vyjadřování a projevování názorů?!

Odpověď je jednoduchá. Protože to nejsou vlastenci.

Proto si i nadále dovoluji tvrdit, že jedinými vlasteneckými stranami v České republice jsou ROZUMNÍ a Národní demokracie!

Autorem článku je Ing. Karin Szczyrbová, lídr moravskoslezské kandidátky ROZUMNÍ a člen Národní demokracie.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŽe to ale Hůlka Zemanovi „nandal“!   
Pridal tk Čtvrtek 15 říjen 2020 - 04:14:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zpěvák Daniel Hůlka se rozhodl vrátit státní vyznamenání Medaily Za zásluhy, které mu udělil prezident Zeman. No, je to jeho rozhodnutí, které bude buďto litovat nebo se mu vyplatí. Je to otázka času. Nicméně, jeho rozhodnutí lze považovat za ješitnost, neprozřetelnost, ukvapenost, ale také za vypočítavost. Je totiž známo, že jeho vztahy s Milošem Zemanem byly trnem oku jeho přátel a kamarádů z branže, že mu vytýkali přijetí ocenění od Zemana atd. Není od věci se také domnívat, že rozhodnutí vrátit státní vyznamenání není samoúčelné, ale také není v intencích zdůvodnění, které uvedl.

D. Hůlka totiž žongluje s přátelstvím, které mezi oběma, jak tvrdí sám Hůlka, bylo. Ješitnost, falešná domýšlivost, ale možná také tlak jeho okolí jej donutilo konstatovat nesmyslné, unáhlené závěry. Např., když v reakci na koronavirové opatření, resp. mnohostranné dopady a důsledky z nich, se M. Zeman vyjádřil tak, že v tom D. Hůlka viděl osobní zesměšnění.

Sám si D. Hůlka si totiž neuvědomil, že jeho reakce na slova Miloše Zemana jsou nepatřičná, když vyslovil zásadní nesouhlas s opatřeními proti koronaviru. Pan Hůlka se ohání přátelstvím s M. Zemanem, ale jak se zdá, jeho ješitnost je silnější, než proklamované přátelství. Jinak by se nemohl D. Hůlka urazit nebo cítit dotčen, resp. zesměšněn, když prezident na jeho adresu v podstatě opodstaněně řekl, že „ Pokud jde o jeho účast na protirouškové demonstraci doporučuji mu, aby si dal studený a mokrý hadr na hlavu a na nějakou dobu se stáhl do soukromí“!

Daniel Hůlka pojal tento vzkaz jako veskrze nepatřičný, kterým jej prý Zeman urazil. Chce se říct, pane Hůlko, víte kolik podobných, ale především mnohem intenzivnějších urážek, zesměšnění, ponížení, dehonestací musel snést a snáší Miloš Zeman? Pravda, na některá reagoval více, jindy méně drsněji, ale přesto neprojevil ješitnost, uraženost nebo osobní dotčenost. Pan Hůlka se nechal slyšet, že prý mu Zeman ukázal svou pravou tvář, prý se obrátil proti svému národu a !obyčejným normálním pracujícím lidem“.

Aby to nebylo málo, pan Hůlka si vylil žluč tvrdým nařčením M. Zemana, že se k lidem prý chová sprostě, agresivně, nenávistně, egoisticky, egocentricky, narcisticky a bohorovně. Více agresivních pomluv k vykreslení Zemanovy charakteristiky zřejmě Dan Hůlka již nenašel, ale i tak je toho dost. Velmi pozoruhodné vezmeme-li v potaz skutečnost, že ještě před několika dny, než se o něm M. Zeman poněkud sarkasticky, ale také opodstatněně a jistě také v duchu vzájemného přátelství, vyjádřil, byl Zemanovým přítelem. Pak přišel okamžik pravdy, kdy se „jemnocitný“ Dan Hůlka cítil být výrokem M. Zemana ublížen a ponížen a bylo zle.

Nicméně, je možné, aby pan Hůlka neznal M. Zemana natolik, aby o něm (ne)věděl, co lze od něj očekávat? Že by neznal jeho specifickou, možno říct horňácko-sedláckou, „sprostořekou“ rétoriku? To si o sobě D. Hůlka říkal, že je skutečným přítelem M. Zemana, nebo si to jen myslel a na přítele si hrál? Pokud nemá být přátelství povrchní, hrané, falešné, pak musí být přátelství založeno na vzájemném hlubokém poznání jeden druhého, na umění chápat a rozumět jeden druhému, ale, jde-li o opravdové přátelství, umět i tolerovat, prominout. Jaké bylo „přátelství“ Daniela Hůlky a Miloše Zemana, když se D. Hůlka nechal unést emocemi a na svém příteli nenechal nit suchou, či lépe, na svého přítele vylil nejšpinavější kýbl pomluv a nařčení?

Daniel Hůlka se rozhodl 28. října na Pražském hradě vrátit M. Zemanovi vyznamenání, které od něj osobně obdržel. Bude mít také dost odvahy před národem říct a zdůvodnit, proč ocenění vrací? Bude schopen říct vše, co na adresu M. Zemana v mainstreamu pronesl? Myslí si pan Hůlka, že to bude ostuda prezidenta, nebo jeho? Jiná otázka také je, zda mu stojí za to se kompromitovat před národem jenom proto, že se zavděčí svým kolegům z branže? To už je ovšem jeho věc a možno říct, náš zbytečný problém.

Jiří B a ť a
14.10.2020

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2896 sec,0.0885 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,798kB