Pátek 16 říjen 2020
USA varovaly Turecko před „vážnými důsledky“ kvůli S-400   
Pridal tk Pátek 16 říjen 2020 - 18:26:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
USA očekávají, že Turecko neuvede do provozu ruské systémy S-400, jinak to bude mít vážné bezpečnostní důsledky. Uvedla to mluvčí ministerstva zahraničí Morgan Ortagus.

"Spojené státy dávají jasně najevo, že doufají, že systém S-400 nebude uveden do provozu." Máme také velmi jasnou představu o možných vážných důsledcích pro naše vztahy v bezpečnostní oblasti, pokud Turecko uvede systém do provozu,“ uvedl diplomat, kterého citovala agentura TASS.

Ortagus navíc zdůraznil, že Spojené státy „pokud možno co nejsilněji“ odsoudí cvičení s S-400 v Turecku, pokud se potvrdí informace o jejich držení. Vysvětlila, že testy jsou „neslučitelné se závazky Turecka“ v rámci NATO.

Vojensko-diplomatický zdroj agentury dříve uvedl, že Turecko na cvičeních testovalo systémy protivzdušné obrany S-400 zakoupené od Ruska.

Během testů byly vypuštěny tři rakety komplexu, z nichž každá úspěšně zasáhla určené cíle.

V červenci Fighter Jets World napsal, že Turecko testovalo S-400 na amerických stíhačkách F-16 a F-4.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPROHLÁŠENÍ NÁRODNÍ DEMOKRACIE: POŽADUJEME ODVOLÁNÍ ROMANA PRYMULY   
Pridal tk Pátek 16 říjen 2020 - 17:17:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Národní demokracie už na jaře varovala před agendou, která je skrytá za vylhanou „pandemií“ nazvanou COVID-19. Vyzývali jsme vládu, aby nás a náš stát nezadlužovala u mezinárodních bankéřů, varovali jsme před údajnými vakcínami i před tím, aby se lidé nechali šmírovat (aplikace eRouška). Obávali jsme se, že to, čeho jsme byli svědky v první polovině roku, je jen začátek krize.

Dnešní vývoj nám dává za pravdu – ukazuje se, že vláda hodlá lidi ještě více zadlužit, chce je nechat naočkovat (v první fázi nejprve všechny jen „otestovat“) a bez ustání sledovat. Navíc nás nutí nosit potupné znamení podřízenosti (roušku) a bere nám normální život a občanské svobody. S tím se nehodláme smířit.

Jednoznačně požadujeme odvolání ministra zdravotnictví Romana Prymuly, jehož bolševické metody zákazů a příkazů považujeme za nepřijatelné a v rozporu s Ústavou České republiky.

Vytýkáme vládě, že zneužívá nouzového stavu (vyhlášeného ihned po volbách), aby zabránila lidem sdružovat se a vyjadřovat se k jejímu počínání kriticky. Nouzový stav umožňuje státním orgánům trestat občany mnohokrát přísněji za banální přečiny, zatímco vládě umožňuje provádět velké nákupy bez výběrové řízení, což je výborné krytí pro krádeže ve velkém (vzpomeňme předražené nákupy zdravotnického zařízení, které se posléze ukázalo jako nekvalitní).

Přijatá opatření působí špatně na psychiku obyvatelstva i na jeho zdravotní stav, celkově tedy podkopávají fyzické i duševní zdraví národa. Za tyto riskantní manévry vůči národu nesou odpovědnost konkrétní lidé. Vláda také ničí domácí podnikatele, zatímco zahraniční korporace nijak neomezuje, což je neméně skandální.

Vláda metodou pokusných balónků a vzájemně si protiřečících výroků (něco oznámí, aby to později popřela) zkouší, co vše si necháme líbit. V nouzovém stavu jsou omezeny naše možnosti s jejími kroky nesouhlasit. Nezávislé informace vláda a média označují za desinformace a chce je potlačovat, ale sama od počátku roku šíří poplašné zprávy o nebezpečí údajného viru, aniž by za to nesla odpovědnost. Opět vyzýváme občany, aby si informace hledali na internetu sami a informace v mainstreamových médiích kriticky posuzovali.

Vyzýváme veřejnost, aby nepropadala skepsi a strachu a aby hledala způsob, jak odmítnout vnucený diktát vlády a vládní omezení občanských svobod.

Národní demokracie, 9. října 2020

Zdroj: https://narodnidemokracie.cz/prohlaseni-narodni-demokracie-pozadujeme-odvolani-romana-prymuly/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠokující – nové informace o Clintonech, Bidenovi a dalších   
Pridal tk Pátek 16 říjen 2020 - 11:51:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nick Noe vypráví ve videu, co zjistil za svého působení v Benghazi (Libya). Jako voják, pracoval pro 603. leteckou divizi z Ramsteinu (Německo). Byl analytik bojových akcí, což předpokládalo, že každodenně sbíral hlášení jednotlivých podřízených oddělení a tato zpracovával do zkrácené denní zprávy pro asi 20 generálů a pár přídavných venkovních organizací. Rovněž dělal přednášky o současné bojové situaci pro vedení hlavního štábu a pro velitele jednotlivých vojenských útvarů. Zpracovával jak vnitřní informace každé bojové jednotky, tak jejich zpravodajské zprávy, informace o pohybech jednotek, stav personálu, stav zbraní, rozmístění vojska a podobně.

Nick Noe začal podezřívat korupci obrovského rozsahu, ale komukoliv se o tom zmínil, tak mu radil, aby se věnoval svým věcem a do ničeho nestrkal nos. Radši proto odešel od armády a pak zkoušel tyto informace doručit na správná místa, ale nikdo o ně neměl zájem. Dokonce ani FBI s ním nechtělo jednat. Postupem času se ale setkal s jinými, kteří měli podobné zkušenosti a na podkladě důkazů, které společně nasbírali, zkoušeli dostat viníky před soud. Jeden ze zúčastněných této malé skupiny dokonce ztratil kvůli těm stejným politickým machinacím v armádě syna, takže mu velmi záleželo na odhalení pravých viníků.

O co se jednalo?

Když začali všichni hledat Osamu bin Ladena, Hillary Clinton domluvila s Iránem, kde se bin Laden zdržoval, že ho převezou někam do neutrální zóny, kde ho Američané mohou dostat. Bin Laden byl z toho důvodu přemístěn v r. 2010 do Pakistánu a podle výpovědi jednoho z jeho synů, byl ochoten tam zůstat a zemřít. Jenže Irán ho z ničeho nic převezl zpátky do Iránu. Proto vyslala Hillary s Bidenem (bez vědomí tehdejšího presidenta Obamy) oddíl Navy Seals 6, aby bin Ladena dostali.

Navy Seals jsou speciální, elitní vojenské jednotky, se zvláštním výcvikem, pro neobvyklé situace. Tentokrát měli za úkol znemožnit Iránu další manipulace a bin Ladena zabít. Namísto něho ale zabili jeho dvojníka, pro což je důkazem pouze výkřik jedné z jeho žen, která zvolala, že to není on. Přesto, Seals dostali přikázano lhát a tvrdit, že bin Ladena zabili. Nevěděli, že tím pádem měli letenku jen jedním směrem a cesta zpátky domů jim byla pro jistotu navždy uzavřena.

O tři měsíce později se tato jednotka Navy Seals 6 nacházela v Afghanistánu. Při jedné akci, kdy měli za úkol dostat velitele Talibanu jménem Qari Tahir, došlo k nepředvídanému vývoji událostí. Dostali zprávu od rozvědky, kde se tento člověk nachází, ale nevěděli, že je to past. Letěli tam v noci, helikoptéra se zřítila a všichni zahynuli. Zahynulo tam tehdy 25 Navy Seals, 2 piloti a jejich 3 pomocníci, 7 členů Afgánské národní bezpečnosti a afgánský tlumočník, což je celkem 38 lidí a jeden vojenský, cvičený pes. Helikoptéra se zřítila do řeky, která část jejích zbytků odplavila, takže bylo obtížné zjistit, co se stalo a proč tolik lidí zahynulo. Později bylo zjištěno, že helikoptéra byla sestřelena raketou.

A sice, Hillary Clinton tehdy ve Washingtonu převzala vedení tajného obchodu se zbraněmi, který zásobuje zbraněmi i odpůrce Spojených států. Takto se jí podařilo – skrze Benghazi, kde byl zaměstnán dříve zmiňovaný Nick Noe – prodat Talibanu infračervené řízené střely Stinger, ze skladu zbraní, který CIA drželo v Qataru.

Helikoptéra s Navy Seals, která byla tehdy v Afganistánu sestřelena, byla sestřelena právě touto řízenou střelou Stinger, kterou Talibanu prodala Hillary.

Irán poté začal tehdejšího presidenta Obamu vydírat a skutečně dostal od Ameriky úplatek za mlčení 152 miliard dolarů!

Nick Noe a další svědkové, kteří s ním spolupracují, mají k dispozici veškeré důkazy. Když se se svými informacemi nikam nedostali přes státní organizace a internet, udělali ze všeho několik balíčků a tyto naráz rozeslali před čtyřmi dny (12. září 2020) na hlavní zpravodajské prameny. Uvidíme, kdo s těmito informacemi přijde první – pokud to kdo z těch proradných a lživých medií udělá. Je jisté, že zatím se nic neděje a jediné alternativní internetové noviny, kde tato zpráva vyšla, to samy nezvládnou.

Ovšem, jakoby toho nebylo dost, dva nezávislí odborní vyšetřovatelé, Lawrence W. Doyle a John F. Moynihan zkoumali dokumenty nadace Clintonových a po nahromadění asi stovky důkazů ve formě 6,000 stran dokumentů, dodali americkému daňovému úřadu (IRS, Internal Revenue Service) zprávu o tom, že daňová přiznání této Nadace obsahují závažné chyby již od jejího prvopočátku v r. 1997. Kupodivu, jejich hlášení bylo daňovým úřadem přehlíženo a až teprve v současné době se jim dostává slyšení.

Analytik a vyšetřovatel z Wall Street Charles Ortel říká, že „omyly“ na daňovém hlášení Clintonových nejsou zdaleka tak důležité jako je skutečnost, že tato tak zvaná „charita“ není žádná organizace. To znamená, že nemají nárok na status neziskovky a na nezdanitelnost svých příjmů.

Nejen to, podle Doyla a Moynihana se Clintonova nadace vůbec nechovala jako nadace, která má na výjimku z daňových požadavků nárok, ale spíš se chovala jako cizí agent na americké půdě. Podle nich, Clintonovi dluží vládě na daních něco mezi 400 miliony dolarů a 2.5 miliardami dolarů.

Jinými slovy, Clintonova nadace se chovala jako prádelna špinavých peněz pro nekalé živly.

Již zmíněný Charles Ortel podezřívá, že tak, jako Clintonova nadace, i mnohé jiné nadace významných politických osobností a nadnárodních organizací mohou být skvělými nástroji pro praní špinavých peněz. V tomto směru nevyjímá ani daňový úřad (IRS), jehož vyšetřování považuje rovněž za nutné už proto, že tyto machinace trpěl.

Když byla patřičná kancelář IRS soudně předvolána a tázána proč odmítla tento případ vyšetřovat, bylo vyšetřujícímu soudu odpovězeno, že „IRS doposud nechalo celou Clinotonovu záležitost v klidu, protože jejich „dobročinné“ skandály se příliš dotýkaly Bushovy rodiny (bývalí presidenti USA) tím, že Bushova nadace se spojila s některými Clintonovými dobročinnými akcemi, které měli správně Bushovi právníci ihned rozpoznat jako podvodné.“

Charles Ortel se dále vyjádřil, že „V r. 2016 požadoval kandidát na presidentský úřad Donald Trump informace od Clintonovy nadace a také od tajné garnitury (deep state). Clintonovy podvody a jeho spolu-spiklenci bránili tomuto vyšetřování, což musí být rovněž vyšetřováno, vinníci zjištěni a postaveni před soud.“

Je jisté, že pátrání do Clintonových machinací může odhalit spoustu podvodů, zákeřností, vražed, provinění proti státu a proti lidu neboli vlastizrady a mnoho jiného.


Autor: Jane K. / NWOO
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJiří Weigl: Devět tisíc pět set čtyřicet čtyři   
Pridal tk Pátek 16 říjen 2020 - 11:43:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Devět tisíc pět set čtyřicet čtyři – dnes jako v posledních týdnech téměř každý den na nás z médií křičí další děsivé číslo údajně potvrzující nezadržitelnou explozi covidové pandemie. Říkají tomu počet nově nakažených z minulého dne, někteří dokonce počet nemocných. Většinu lidí toto trvale rostoucí číslo děsí a zřejmě je děsit má. Panika sílí.

Ve skutečnosti je toto číslo – náš hlavní indikátor vývoje situace – naprosto nesmyslné. Samo o sobě téměř postrádá vypovídací hodnotu. Jednak nejde ani o počet nově nemocných, ani nakažených, ale počet pozitivních testů zjištěných metodou PCR. To znamená, že obsahuje duplicity (lidi opakovaně testované) a pozitivita testů automaticky neznamená nákazu, natož stav nemoci. Devadesáti procentům pozitivně testovaných lidí vůbec nic není a mezi nemocné být počítáni nemohou. (Jenom pro srovnání, u chřipkových epidemií, kdy se uvádí řádově vyšší počet nakažených, jde o skutečně nemocné lidi, protože pozitivitu na chřipkový virus u zdravých lidí nikdo nezjišťuje).

Druhou zásadní věcí je fakt, že se v šířeném zpravodajství toto číslo pozitivně testovaných explicitně nedává do souvislosti s počtem provedených testů. Těch se dnes provádí cca 30 000 denně, což znamená, že pozitivních je dnes asi třetina. To je samozřejmě hodně, ale vůbec nám to nic neříká o vývoji nákazy v čase. Jestliže nám říkají pouze, že předevčírem bylo 6,5 tisíce pozitivních, včera 8000 a dnes 9 000, vypadá to, že nákaza prudce roste, ale dodáme-li, že první dva dny se provedlo 20 000 testů a dnes o třetinu více, znamená to, že se nárůst počtu pozitivních zpomaluje. Takto však situaci nikdo zřetelně neinterpretuje. Kdyby se nám dnes naráz podařilo zvýšit počet testů na sto tisíc, budeme mít nově „nemocných“ přes 30 000, a v současné interpretační praxi se nám nákaza ze dne na den více než ztrojnásobí. Ve skutečnosti však zůstává stejná.

Další zamlčenou neznámou je, jak se vytváří a v čase mění testovaný soubor obyvatelstva. Pokud jsou na testy orgány hygieny posíláni převážně lidé s příznaky nemoci a jejich blízké okolí zjištěné trasováním, poměr mezi celkovým počtem testů a počtem nakažených bude vysoký. Pokud do hry vstupuje větší počet náhodných osob, které nemají příznaky a nežijí s nakaženými, poměr se bude logicky snižovat. Jak se mění kompozice testovaného vzorku v čase, nám nesděluje nikdo, ale čísla jsou nám prezentována jako srovnatelná, což není pravda.

To vše znamená, že hlavní publikované indikátory epidemie, o něž jsou argumentačně opřena přijímaná drakonická opatření, nejsou seriózní a ve vážné diskusi nemohou obstát.

Jedinou relevantní informací může být nárůst počtu hospitalizovaných, hospitalizovaných v těžkém stavu a především počty zemřelých.

Právě vývoj úmrtnosti, respektive její radikální zhoršování, může ospravedlnit karantény, lock-downy a enormní ekonomické a finanční ztráty. Nejde však o úmrtnost na covid, ani s covidem, jde o vývoj úmrtnosti celkové. Počty úmrtí, které jsou publikovány a připisovány covidu, jsou absurdní nesmyslná čísla. Vyplývají z oficiální definice ministerstva zdravotnictví, že se za oběť covidu považuje každý pozitivně testovaný zemřelý, ať byla příčina jeho smrti jakákoliv. Nesmyslnost tohoto přístupu je tak evidentní, až je děsivá. Znamená, že pozitivně testované oběti dopravních nehod nebo sebevražd jsou vykazovány jako ti, jež zahubil koronavirus. Kdybychom obdobné pravidlo jako u covidu aplikovali na střevní bakterii escherichia coli, na kterou je pozitivní každý člověk, mohli bychom rázem označit za vymýcené všechny známé choroby a tvrdit, že smrt má na světě pouze jedinou příčinu – tuto bakterii.

Obrázek o závažnosti situace si tak můžeme udělat pouze z údajů o vývoji celkové úmrtnosti v zemi. Podle posledních zveřejněných údajů ČSÚ nejen že celková úmrtnost v ČR neroste, ale oproti relativně příznivému loňskému roku (mírná zima, slabá chřipková epidemie atd.) se dokonce snížila a za posledních 5 let zůstává druhá nejnižší. Nikde se také běžný občan, který je k smrti hysterizován výkřiky, že na covid již zemřelo přes tisíc lidí, nedozví, že za tři čtvrtiny každého roku zemře u nás mezi 80 a 90 tisíci lidmi, denně v průměru přes 300. Toto měřítko v mediálním hodnocení situace chybí.

Pokud nedochází k dramatické změně celkové úmrtnosti, znamená to, že covid fakticky nic podstatného nemění, pouze možná koncentruje běžné fatální případy způsobení jinými chorobami do kratšího období v průběhu roku, což může krátkodobě zahlcovat zdravotnický systém nebo jednotlivé nemocnice.

Oprávněnost drakonických opatření likvidujících celá odvětví ekonomiky a ničících na dlouhá léta veřejné finance v důsledku karantén a lock-downu však v takovém případě rozhodně mizí. O vývoji celkové úmrtnosti se zarytě mlčí.

O absurditě a nesmyslnosti publikovaných údajů a na nich založené propagandy vědí nejenom laici, ale vědí o ní samozřejmě především odborníci, příslušné státní orgány i politici, kteří již na to byli navíc mnohokrát upozorněni. Přesto s námi tímto nehorázným způsobem stále manipulují a vědomě šíří strach a hysterii. Ptejme se jich, proč to dělají.

Jiří Weigl
15. října 2020


Zdroj: https://www.klaus.cz/clanky/4625
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Nepřátelské akce“: Ruské ministerstvo zahraničí oznámilo přerušení konzultací s Austrálií a Nizozemskem ohledně MH17 v Haagu   
Pridal tk Pátek 16 říjen 2020 - 11:28:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruské ministerstvo zahraničí oznámilo haagské narušení třístranných konzultací mezi Ruskem, Austrálií a Nizozemskem ohledně případu havárie letadla při letu MH17 na obloze nad Donbasem v roce 2014.

Oddělení uvedlo, že kvůli nepřátelským činům Nizozemska nemá účast Moskvy na tomto postupu smysl. Ministerstvo zahraničí zároveň očekává pokračování interakce s příslušnými orgány evropského státu, avšak v jiných formátech. Rada federace vysvětlila, že v současné době není možné pokračovat v konzultacích kvůli postupu zvolenému vyšetřováním pro „domněnku viny“ ruské strany. Jak ruští senátoři poznamenali, Moskva stále očekává, že pochopí příčiny katastrofy, ale transparentního vyšetřování dosud nebylo možné dosáhnout.

Ruské ministerstvo zahraničí oznámilo nemožnost další účasti v poradní skupině s Austrálií a Nizozemskem při pádu malajského boeingu na Ukrajině. To je uvedeno ve zveřejněném prohlášení ministerstva zahraničí.

"Nizozemsko se od prvního dne drželo jediné verze toho, co se stalo, a propagovalo ji v rámci technického i trestního vyšetřování." Obě vyšetřování se přirozeně ukázala být zaujatá, povrchní a zpolitizovaná. Bylo učiněno vše pro posílení ukvapených obvinění proti Rusku,“ uvedlo ministerstvo.

Je třeba poznamenat, že Rusko prosazovalo důkladné, nezávislé vyšetřování a nabídlo pomoc, ale Haag podal proti Rusku mezistátní stížnost na EÚLP. Ministerstvo zahraničí uvedlo, že tento krok považují za „další úder rusko-nizozemským vztahům“ a za projev úmyslu „pokračovat v začarované cestě jednostranného obviňování Ruska z toho, co se stalo na obloze nad Donbasem“.

"Díky takovým nepřátelským činům Nizozemska je nesmyslné pokračovat v třístranných konzultacích a naší účasti na nich." Odpovědnost za přerušení třístranných konzultací tedy nese zcela oficiální Haag, “uvádí se ve zprávě.

Připomínáme, že osobní letadlo Boeing 777, které letělo MH17 z Amsterdamu do Kuala Lumpuru, havarovalo 17. července 2014 na Donbasu. V té době došlo v oblasti katastrofy k aktivní fázi ozbrojené konfrontace mezi ozbrojenými silami Ukrajiny a oddíly samozvaných republik Donbas. Navzdory této okolnosti byl vzdušný prostor nad Donbasem otevřený.

V důsledku havárie lodi byli všichni na palubě zabiti - 298 lidí (283 cestujících a 15 členů posádky). Oběťmi byli občané Nizozemska, Austrálie, Malajsie, Indonésie a dalších států.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa pražskou vysokou školu Cevro Institut láká nové studenty v reklamě černoch. To se již s bělochy nepočítá?   
Pridal tk Pátek 16 říjen 2020 - 08:56:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Když jsem si dělal rešerši na možná studie na pražských VŠ, tak na mě vykoukla reklama pražského Cevro Institutu. Mladý černoch tam láka ke studiu.

To má být jako budoucí studentstvo z 1/3 černé? Nebo je to nějaká multikulturní úderka na studijním oddělení?!

Nevím jak ostatní, ale mě podobné reklamy na soukromých vysokých školách od studia spíš odrazují. Kde se moc zabývají multikulturalismem a podobnými tématy, není obvykle úroveň studia na vysoké výši.

Student SŠ z Pardubic
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOctober Surprise: Volební kampaň Joea Bidena zachvátila panika, média zaplavují kompromitující materiály   
Pridal tk Pátek 16 říjen 2020 - 08:50:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
October Surprise: Volební kampaň Joea Bidena zachvátila panika, média zaplavují kompromitující materiály z notebooku Bidenova syna Huntera, ty ukazují na korupci, úplatkářství, obchod a užívání narkotik a především a hlavně na čínské peníze! Stopy vedou k Zemanově vlajkové lodi čínských investic v ČR, ke společnosti CEFC, která měla podle uniklých dokumentů z Hunterova notebooku vyplácet členy Bidenovy rodiny za politické ovlivňování obchodních zakázek v USA skrze Hunterova otce Joe Bidena! Notebook zadržela FBI, ale kopii pevného disku má Rudy Giuliani a New York Post bude postupně každý den uvolňovat obsah disku! Twitter a Facebook jdou k vyšetřovací komisi Kongresu, začaly totiž na svých sítích mazat informace o tomto skandálu!

Jak už jsem před mnoha měsíci předpovídal v jednom z mých pořadů na Svobodném vysílači CS, těsně před americkými volbami v USA došlo k odpálení tzv. říjnového překvapení, v angličtině “October Surprise”, což je americký výraz pro zvrat v předvolební situaci, který zcela mění rozložení sil a šancí na zvolení. Ne, že by v těchto volbách bylo třeba něco měnit, Donald Trump bude s přehledem znovuzvolen, ale to, k čemu včera došlo, to je rána z milosti na ukončení trápení se Joea Bidena, který už to nedává. Americký list New York Post totiž včera odpálil první ze série investigativních článků, který se týká obchodních aktivit Huntera Bidena, syna Joea Bidena.

Celé to začalo už před několika měsíci, kdy jistý John Paul Mac Isaac, provozovatel obchodu s opravami počítačů Mac ve státě Delaware, se stal již v dubnu 2019 majitelem notebooku Apple Mac Book Pro z druhé ruky, který dříve vlastnil Hunter Biden. Počítač byl prodán Isaacově opravně na protiúčet jako poškozený vodou, kdo byl prodejcem ovšem Isaac novinářům odmítl sdělit s odkazem na příkaz FBI o mlčenlivosti.

Isaac ve středu však přesto hovořil s médii téměř hodinu a naznačil, že obsahu je mnohem více, než kolik zveřejnil New York Post, že na disku počítače je i nelegální obsah a uvedl, že se bojí o svůj život kvůli obsahu na tomto pevném disku. Isaac také naznačil, že FBI dosud zakrývá obsah notebooku jako formu politické laskavosti rodině Bidenů, a že ho FBI varovala, aby informace, které má, nezveřejňoval.

Americký “Luděk Sobota” zničil poslední šance Joe Bidena na zvolení prezidentem. Příběh, který by ani Hollywood nevymyslel. V hlavní roli opravář počítačů

V jednom okamžiku rozhovoru s novináři Isaac vysvětloval, že během své kariéry profesionála v oboru oprav počítačů se při opravě počítače jednoho muže jednou setkal s dětským pornem a okamžitě zavolal policii. Porovnal to s tímto incidentem a řekl, že zatímco na Hunterově počítači neviděl žádné dětské porno, ale viděl nelegální materiály a diskuse o nelegálních aktivitách, a došlo mu, že jeho „život bude v nebezpečí“.

Dále naznačil, že existuje mnohem více než to, co bylo v současné době publikováno, což může být nejasným náznakem toho, že má pojistku pro případ, kdyby se mu něco stalo. “Obávám se, že se někdo chce ujistit, abych na tom nevydělal peníze, nebo abych ten počítač nechal být. Umlčují lidi. Takže jsem se bál,“ řekl v jednu chvíli Isaac. “Jen jsem to chtěl dostat pryč z mého obchodu.”

Opravář notebooků, kterému se dostal do ruky počítač Huntera Bidena, syna Joea Bidena

Isaac rovněž vysvětlil, že se obával „věcí, kterými si lidé v tomto dnešním politickém prostředí prochází,“ zjevně s odvoláním na několik posledních měsíců občanských nepokojů a politického násilí ve Spojených státech. Tvrdil také, že lidé, kteří pracují pro Joe Bidena, ohrožují jeho život. Když byl dotázán, zda o počítači a jeho obsahu hovořil nejprve s FBI nebo s Rudym Giulianim, novinářům řekl, že tyto informace nejprve poskytl FBI, protože jim „důvěřoval“, a bylo to vůbec poprvé, co prý dostal předvolání k soudu. Isaac také potvrdil, že za poslední měsíc nemluvil s nikým z FBI.

Média se opakovaně ptala, zda se s informacemi obrátil na Giulianiho nebo jeho právníka, nebo zda byl osloven jako první, což Isaac odmítl konkretizovat. Na tento dotaz reagoval Isaac velmi podrážděně a pokračoval: „Obávám se, že řeknu špatné věci, a že se dostanu do větších potíží, než už jsem. Bojím se o svou bezpečnost a ze svého podnikání chci zachránit, co se dá.“ Když se novináři zeptali, jaký typ problémů by mohl mít, znovu zopakoval frustraci z mainstreamových médií a řekl: „Je tu tak milion lidí z tisku, kteří mně mlátí v tisku už dnes za to, že jsem s tím šel ven.“ Když mu média řekla, že jeho odmítnutí odpovídat na časovou osu, jak přišel do styku s Giulianim, bude mít za následek zpochybnění jeho bezúhonnosti, znovu kritizoval média.

Kopii pevného disku má Trumpův člověk, Rudy Giuliani

“Pravděpodobně nebudu mít žádnou integritu, stejně to tak napíšete.” Jsem do značné míry v bodě, kdy mě nezajímá, co si lidé myslí – nejsem politický operativní pracovník. Jsem jen člověk, který měl z toho obchodu něco, co jsem chtěl.“ Na otázku, proč byl ochoten spolupracovat s Giulianim, vysvětlil: „Když se bojíš a nevíš nic o vodách, ve kterých jsi, chceš najít nějakého plavčíka.“ V jednu chvíli Isaac uvedl, že agenti FBI, se kterými mluvil, navrhovali, aby veřejně nemluvil o obsahu Hunterova notebooku.

“Řekli mi, že lidem, kteří nemluví, se nikdy nic nestane, a to mě vyděsilo, protože to není výrok, který bych očekával od FBI,” řekl Isaac, než si zjevně uvědomil rozsah svého prohlášení. Potom to rychle změnil: “Ne, ne, to tam nepište – to jednání s FBI bylo více v tom duchu, že se takové věci nestávají lidem, kteří mlčí, že se nestane nic špatného,” dodal. Jeden reportér poté uvedl, že Isaac údajně kryje FBI. V tomto bodě je zvuk z audio nahrávky zmatený a přehlušený reportéry, kteří spolu hovoří, ale zdá se, že Isaac řekl: „Jo, tak nějak cítím. No sakra. Bez komentáře – už je pozdě.“

FBI naznačovala opravářovi, že když nebude vypovídat a mluvit, nic se mu nestane

Dále řekl, že po těchto odhaleních nechce mluvit s FBI, protože očekává, že „pravděpodobně nebudou nadšeni, a že si s ním promluví.“ Isaac opakovaně prohlašoval, že šel za FBI, protože si myslel, že je to správná věc vzhledem k velikosti materiálu, který má. “Myslel jsem, že takový je postup,” trval na svém. Na otázku, proč notebook jednoduše nevyhodil, odpověděl, že „by to nebyla správná věc.“ Na otázku, zda existuje třetí kopie materiálů, jiná než kopie ve vlastnictví FBI a kopie ve vlastnictví Giulianiho a alespoň částečně New York Post, Isaac řekl, že vytvořil třetí kopii a dal ji důvěryhodnému příteli jako bezpečnostní opatření a pojistku „ze strachu, že kdyby se mi něco stalo, něco špatného, ​​dal jsem dispoziční práva někomu, kdo to snad využije.“ Dále uvedl, že tato třetí kopie již ale neexistuje.

Jak rozhovor pokračoval a Isaac byl nakonec požádán o své pocity ohledně toho, že Giuliani nakonec předal příběh New York Post, tak Isaac řekl, že nemá žádné emoce a řekl, že je to lepší než atentát na Bidena, přičemž se zmínil o smrti Setha Riche, zaměstnance výboru Demokratické strany (DNC), o němž někteří dodnes tvrdí, že se podílel na úniku nebo hacknutí e-mailových serverů DNC v roce 2016, a že měl napojení na Jeffreyho Epsteina, manažera miliardářského pedofilního hedgeového fondu, který se mimo jiné účastnil banketů britské královské rodiny, a měl styky s rodinami Clintonových a Billa Gatese.

“Nemám na věc žádný názor,” uvedl v závěru pro média. “Chci říct, že dávám přednost tomuto výsledku místo toho, abych byl ráno zastřelen, “ řekl Isaac a vysloužil si pohrdání jedním reportérem, který trval na tom, že to je prý konspirace, že by Richova vražda měla co do činění s uniknutými nebo hacknutými e-maily DNC. “Jen jsem vám dal příklad,” řekl Isaac novináři. “Epstein se opravdu nezabil, a ten chlap (Seth Rich) byl zastřelen při běhání, jen tak. Zamyslete se, pokud to dovedete při vaší profesi novináře mainstreamu,” dodal.

Hunter Biden dostával peníze za sjednávání schůzek pro ukrajinské oligarchy se svým otcem, tehdejším Obamovým viceprezidentem

New York Post včera na ochutnávku uveřejnil první balíček emailů z Hunterova notebooku a jeden z nich ukazuje na to, že Hunter dostával od ukrajinské plynárenské společnosti Burisma peníze za to, že domlouval schůzky pro ukrajinské předáky a oligarchy s americkými politiky a především s jeho otcem, tehdy viceprezidentem Joem Bidenem.

Uniklý email od Požarského Hunteru Bidenovi


Podle e-mailu ze dne 17. dubna 2015, viz. sken výše, se Hunter Biden, který byl tehdy zasedajícím viceprezidentem Burismy, osobně setkal s Vadimem Požarským, poradcem představenstva Burismy. Bursima je těžební a plynárenská ukrajinská energetická společnost, která umístila Huntera Bidena do představenstva firmy a platila mu údajně 50 000 dolarů měsíčně, i když Hunter nemá a neměl žádné známé zkušenosti v energetickém sektoru a nemluví žádným z jazyků, kterými se na Ukrajině hovoří.

Datum e-mailu je důležité. Setkání mezi Požarským a tehdejším viceprezidentem Bursimy se konalo osm měsíců předtím, než Biden pohrozil zadržením americké pomoci Ukrajině, pokud by země nesouhlasila s vyhazovem ukrajinského státního zástupce, který vyšetřoval Burismu. A prokurátor byl opravdu nakonec vyhozen. Přinesli jsme o tom podrobný článek a video zde: https://aeronet.cz/news/video-ruska-televize-odvysilala-vybusne-dukazy-o-korupci-syna-byvaleho-americkeho-viceprezidenta-josepha-bidena-v-ukrajinske-tezebni-spolecnosti-burisma-ktera-slouzila-jako-pracka-na-spinave-penize/ a následně i informaci o zahájení vyšetřování zde: https://aeronet.cz/news/urad-generalniho-prokuratora-ukrajiny-oficialne-obvinil-sefa-tezarske-spolecnosti-burisma-z-korupce-a-prani-spinavych-penez-ve-spolupraci-s-hunterem-bidenem-synem-byvaleho-viceprezidenta-usa/

Joe Biden nechal vyrazit z funkce ukrajinského generálního prokurátora, když začal vyšetřovat korupci ve firmě Burisma, v jejímž představenstvu seděl Bidenův syn Hunter jako viceprezident firmy

Právě v roce 2018 se Biden chlubil na Radě pro zahraniční vztahy (CFR) s tím, jak byl vyhozen ukrajinský generální prokurátor. “Podíval jsem se na ně a řekl jsem: Odjíždím za šest hodin.” Pokud nebude prokurátor do té doby propuštěn, nedostanete peníze. No, kurva. Vyhodili ho!“ A vyšetřování Burismy bylo ihned poté novým prokurátorem ukončeno. New York Post ale včera publikoval nový email, který ukazuje na to, že Hunter sjednával i schůzky pro Ukrajince se svým otcem, viceprezidentem Joem Bidenem, ale bez lobbistického povolení, což je v USA federální zločin.

Ve videu níže zapnete české titulky tlačítkem CC v liště videa.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/363386179

V emailu stojí: “Drahý Huntere, děkuji, že jsi mě pozval do DC a dal jsi mi příležitost setkat se s tvým otcem a strávil jsem s ním nějaký čas společně. Je to skutečná pocta a potěšení,“ píše se v e-mailu od Požarského. Toto není první důkaz, který dokazuje, že Joe Biden lhal, když tvrdil, že: „Nikdy jsem se svým synem nemluvil o jeho zahraničních obchodních jednáních.“ V loňském roce byla zveřejněna fotografie Joe Bidena na golfovém hřišti s Hunterem Bidenem a Devonem Archerem, kteří seděli v představenstvu Burismy.

Fotografie byla pořízena v dubnu 2014, kdy byl Joe Biden viceprezidentem ve vládě Baracka Obamy, a pouhé dva roky před tím, než Joe Biden pohrozil zadržením americké pomoci ve výši 1 miliardy USD, pokud Ukrajina nevyhodí prokurátora, který vyšetřoval společnost Burisma vyplácející jeho synovi 50 000 USD měsíčně.

FOTO: Devon Archer úplně vlevo, Joe Biden druhý zprava a Hunter Biden úplně vpravoHunter Biden dostával peníze od čínské společnosti CEFC napojené na čínský vládní režim

Jenže, to není všechno. New York Post dnes odpálil další email z Hunterova pevného disku, a tentokrát je to mnohem horší. Dokumenty potvrzují, že Hunter Biden a jeho otec a kandidát na prezidenta Joe Biden pracovali pro čínskou společnost CEFC, přesně tu CEFC, která měla být garantem investic v ČR pod křídly prezidenta Miloše Zemana a samozřejmě Jaroslava Tvrdíka. Syn kandidáta na prezidenta si totiž korespondoval s největším čínským soukromým poskytovatelem energií, se společností CEFC, jak potvrzují zprávy objevené v poště na Hunterově notebooku. V jedné zprávě zaslané společnosti CEFC v květnu 2017 s názvem „Očekávání“ byly diskutovány podrobnosti o „balíčcích odměn“ pro šest lidí v obchodním podniku.

Hunter Biden byl identifikován jako „předseda / místopředseda” v závislosti na dohodě se CEFC, což je zjevný odkaz na nyní zkrachovalý šanghajský konglomerát China Energy Co. Hunterův plat byl v balíčku odměn uveden jako „850“ a korespondence také naznačovala, že „… má nějaká kancelářská očekávání ve firmě, která vypracuje.“ Tato emailová odhalení přicházejí sotva 24 hodin poté, co New York Post zveřejnil další e-maily, které ukazovaly, že Joe Biden lhal, když řekl, že „se svým synem nikdy nemluvil o svých zahraničních obchodních jednáních. “

Twitter vypnul oficiální účet volební kampaně Donalda Trumpa

Twitter has suspended ⁦@TeamTrump⁩ for posting a video calling Joe Biden a liar who has been ripping off our country for years, as it relates to the ⁦@nypost⁩ article.

19 days out from the election. pic.twitter.com/Z9FFzridyr

— Mike Hahn (@mikehahn_) October 15, 2020


Hunter Biden kšeftoval s čínskými aparátčíky ze CEFC

V poslední sadě emailů se zdá, že jeden e-mail popisuje „prozatímní dohodu“, kde by 80 procent „vlastního kapitálu“ bylo rovnoměrně rozděleno mezi čtyři lidi, jejichž iniciály se týkaly Huntera a dalších tří příjemců. James Gilliar poslal e-mail od poradenské firmy J2cR a napsal: „Velmi rádi se Zangem vysvětlíme podrobnosti, pokud by došlo k nejasnostem“. Zang se jeví jako odkaz na Zang Jian Jun, který byl bývalým výkonným ředitelem CEFC.

V dalším e-mailu z roku 2017 údajně Hunter Biden diskutoval o dohodě s Ye Jianmingem, předsedou od té doby již zaniklé CEFC. Rovněž se snažil vyjasnit, že jeho úsilí by nemělo zůstat bez odměny, když Hunter napsal: “Poplatky za konzultace jsou jedním z našich příjmových toků, ale důvod, proč tento návrh předsedy byl pro mě a moji rodinu mnohem zajímavější, je ten, že bychom také byli partnery v rámci vlastního kapitálu a zisků JV (Joint Venture – společného podniku).“

Bidenova rodina je napojena na čínský kapitál, což je bezpečnostní hrozba pro USA

Celá Bidenova rodina je tak finančně propojena s vrcholnými předáky čínských polostátních firem napojených na Komunistickou stranu Číny a kandidatura Joe Bidena na post prezidenta USA tak představuje potenciální ohrožení národní bezpečnosti. Celý pevný disk Hunterova notebooku prý obsahuje více jak tisícovku materiálů, textů, videí a fotografií, z nichž něco bude v následujících dnech a týdnech denně publikovat New York Post a možná, že i další zdroje, pokud na něco v New York Post nebudou mít odvahu. Panika ve volební kampani Joea Bidena se nedá popsat. A panika v centrále společností Facebook a Twitter je ještě větší. Project Veritas zažil neuvěřitelnou cenzuru na Instagramu, která patří Facebooku. Instagram znemožnil sdílení skrze změnu jména účtu na neexistující jméno během 5 vteřin od publikování videa na Instagram! Celou událost se podařilo naživo natočit.

Tyto dvě sociální sítě vsadily úplně všechno do volební kampaně Joea Bidena, veškerý svůj kredit i kapitál, protože pokud Joe Biden nevyhraje volby, Trumpovi se podaří prosadit v USA změnu komunikačního zákona a zbaví obě společnosti imunity podle sekce č. 230 komunikačního zákona, která zbavuje provozovatele sociálních platforem trestní zodpovědnosti za obsah uživatelů. Ovšem tím, že obě sociální sítě uplatňují cenzuru obsahu na bázi politické či světonázorové orientace, tím se dopouští neoprávněného zásahu do obsahu platformy a stávají se tak ve skutečnosti vydavatelskými domy, nikoliv jen platformami. A situace je opravdu vážná.

Americké sociální sítě tuší svůj konec, ale že to trvalo

Facebook i Twitter dnes začaly mazat účty republikánských aktivistů, kteří sdílí články New York Post o skandálu Huntere Bidena a Twitter smazal i oficiální příspěvek justiční kongresové komise Republikánské strany, což nemá v americké historii obdoby. Komise sdílela článek New York Post o Hunteru Bidenovi a jeho napojení na předáky čínské CEFC a Twitter příspěvek smazal, později vrátil, ale doplnil varováním o škodlivosti příspěvku. Senátor Ted Cruz už zahájil právní kroky a předvolal zástupce Twitteru a Facebooku k vyšetřování před kongresovou komisi kvůli ovlivňování voleb z jejich strany, umlčování svobody slova a informací federální úřadů, kterým tyto dvě sociální sítě blokují a cenzurují příspěvky.

So now @Twitter and @jack are blocking access to a government website…all to protect Joe Biden.

This is not only dangerous and corrupt, it's clear election interference!!! https://t.co/fnOxLiU4cJ pic.twitter.com/dzjyD7LPMz

— Donald Trump Jr. (@DonaldJTrumpJr) October 15, 2020

.@Twitter and @Facebook’s censorship of the @nypost story on a meeting between Hunter Biden, Joe Biden, and Burisma is an obvious and transparent attempt to influence the upcoming election. That’s why today I sent a letter seeking answers behind this censorship. pic.twitter.com/fq1aCUbH5X

— Senator Ted Cruz (@SenTedCruz) October 14, 2020


Jenže, Twitter hraje o všechno a je mu už všechno jedno, před několika okamžiky zablokoval i oficiální twitterový účet volební kampaně Republikánské strany. To je válka a zasahování do chodu voleb v USA, tentokrát ovšem ne ze strany Ruska, jak bylo pro MSM novináře moderní tvrdit poslední 4 roky. Ne, tentokrát volby ovlivňují bez maskování Facebook a Twitter, a to způsobem, že mažou a vypínají už i oficiální účty volebních kampaní. Jak už jsem říkal na počátku tohoto roku: V Izraeli a ani v USA ještě není hotovo, a proto musí být zvolen Donald Trump, za každou cenu. Tak jest dáno! A proto říjnové překvapení nemůže nikoho konceptuálně gramotného překvapit. Bidenův notebook jako zničehonic zjevená Pandořina skříňka černých můr pro volební kampaň demokratů je prostě očekávaným vyvrcholením volební komedie v USA, o jejímž vítězi je již rozhodnuto od roku 2016.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponStarosta německého města si zoufá, “rodiče se bojí pouštět děti samotné ven kvůli bující kriminalitě uprchlíků”   
Pridal tk Pátek 16 říjen 2020 - 08:16:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Starosta durynského města Suhl André Knapp si veřejně postěžoval, že ho bombardují telefonáty rodiče německých dětí kvůli masové kriminalitě uprchlíků ve městě.

Rodiče se kvůli řádění uprchlíků bojí děti posílat samotné do města, aby se nestaly obětí šikany, loupeží a dívky sexuálního obtěžování. Starosta si zoufá, že levicová zemská vláda (Sociální demokracie, Levice a Zelení) na město kašle. Městu bylo přiděleno 600 uprchlíků, kteří nepracují, zapojili se do drogové a jiné kriminality a často v opilosti tropí výtržnosti. Jen od ledna do poloviny května bylo v městě Suhl (35 tis obyvatel , tedy jen o trochu větší než můj rodný Kolín) spácháno uprchlíky 200 trestných činů, včetně pokusu o vraždu. Pro tak malé a dříve poklidné město nepředstavitelná změna.

Uprchlíci také odmítají dodržovat koronavirovou karanténu a místí se bojí šíření nákazy.

Špatná zpráva pro město a jeho obyvatele je, že německá vláda plánuje další masivní dovoz uprchlíků a jistě jich část přidělí i do Suhlu.

Redakce vzkazuje J. Cemperovi. Cempere vyrazte na místo činu, tam jistě odhalíte, že německé děti tyranizují chudáky uprchlíky a tento článek označíte zase za manipulaci!

Česká věc
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNávrh restriktivních opatření k zamezení šíření koronaviru   
Pridal tk Pátek 16 říjen 2020 - 08:11:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vzhledem k pandemii koronaviru, k neustálému nárůstu počtu pozitivních testů i vzhledem k neúčinnosti všech dosavadních opatření, je namístě výrazně přitvrdit.

Jak se jistě shodnou všichni podnikatelé i zaměstnanci restaurací, maloobchodů, hotelů, celého sektoru volného času i mnoha dalších sektorů naší ekonomiky, je potřeba přijmout rázná opatření.

Příspěvek státu na volební kampaň se ruší a politické strany a hnutí jsou povinny příspěvek za právě proběhlé volby okamžitě vrátit. Stejně tak se dočasně po dobu nouzového stavu pozastavuje vyplácení veškerých příspěvků státu na činnost politických stran.

Schopní pracovníci stranických sekretariátů si přeci stejně snadno najdou jiné zaměstnání, takže jde o přirozený ekonomický proces restrukturalizace. Navíc by příliv nových pracovníků z těchto stranických sekretariátů mohl například výrazně urychlit opravy na D1 a tato dálnice by tak mohla poprvé od svého otevření zažít stav, kdy je celá průjezdná.

No, po nástupu bývalých pracovníků různých stranických sekretariátů na opravu D1 by vlastně spíš asi D1 poprvé od svého otevření zažila stav, kdy by byla naprosto celá neprůjezdná.

Ale tak jako tak by to byl nový rekord pro titulky v novinách. Sice by výrazně vzrostl počet pracovních úrazů, ale připsali bychom to covidu.

I když – vlastně by ze sekretariátů politických stran odešli jen ti schopní. Takže nikdo. Tak to tam holt všichni zůstanou až do vyhlášení bankrotu.

Také je myslím na místě dočasně uzavřít Parlament, Senát, úřad prezidenta a Prezidentskou kancelář, Správu Pražského hradu, Úřad vlády a všechna ministerstva. Povolují se pouze výdejní a příjmová okénka a to pouze od 8:00 do 20:00. Obdobně, jako je zakázán prodej alkoholu, tak se u těchto okének zároveň zakazuje těmito okénky podávat jakýkoli papír nebo jakoukoli jinou věc, na které by mohl být virus, a zároveň se zakazuje do nebo z takového okénka mluvit.

Po dobu těchto mimořádných hygienických opatření a tedy státem omezeného podnikání a živností politické u těchto lidí, nebude vyplácen žádný plat nebo jakákoli jiná finanční náhrada poslancům, senátorům, prezidentovi, členům vlády ani pracovníkům ministerstev a jiných vládních a státních úřadů od pozice ředitel odboru a výše.

Také bude zcela zrušeno proplácení nákladů na kancelář, na bydlení, na auto, na asistenty a asistentky. Poslanci a senátoři jsou nicméně povinni svým asistentům nadále platit mzdu ze svého, nebo je propustit v souladu se Zákoníkem práce a vyplatit jim ze svého tři měsíční platy jako odstupné. Ale dočasně nemusí za svoje asistenty a asistentky hradit odvody sociálního a zdravotního. Doplatí je o dva měsíce později.

V rámci státní finanční výpomoci prezidentovi, předsedovi vlády, ministrům, poslancům, senátorům a ministerským úředníkům bude přijat program Covid-BŽ.

V rámci tohoto „programu pomoci poslancům, senátorům a jiným papalášům“ bude mít každý poslanec nebo senátor nebo jiný papaláš nárok na finanční výpomoc státu. Konkrétně bude moci získat až polovinu nájemného, které platí za svoji kancelář, a to až po dobu 6 týdnů. Ve druhé variantě pak může obdržet až 60% platu svých asistentů a asistentek, rovněž po dobu až 6 týdnů v rámci programu Kurzarbeit. Podmínkou je, že dotyční asistenti a asistentky pracují nejméně dva dny v týdnu. Takže tento program sice bude platný, ale nikdo ho nevyužije, protože tak dlouho v parlamentu, senátu nebo na ministerstvu nikdo nikdy nepracoval, kromě uklízeček a vrátných. 8-)

O výše zmíněnou finanční výpomoc musí poslanec nebo senátor, prezident, ministr (atd, dále jen papaláš) požádat na příslušném finančním úřadě ve formuláři 1975-dfr-87/c (upozorňujeme zejména na povinnost vyplnit pečlivě a pravdivě všechny položky na stranách 79 až 86)

Pokud nějaký poslanec, senátor nebo jiný papaláš takovou finanční pomoc od státu získá a dodatečnou kontrolou bude zjištěno, že se někde přepsal v písmenku nebo jinak uvedl stát hrubým způsobem do omylu, musí takovou finanční pomoc státu vrátit ve lhůtě dvou hodin od upozornění příslušným finančním úřadem a to včetně naběhlého úroku z prodlení ve výši 14 %. Ročně.

Elektřinu, plyn a další služby, včetně záloh na tyto služby pro budovy Parlamentu, Senátu, Pražského hradu, zámku v Lánech a všech ministerstev od zavedení těchto opatření platí prezident, příslušní poslanci, senátoři a šéfové z ministerstev ze své kapsy. Jejich parlamentní, senátní a ministerské podnikání je dočasně pozastaveno, ale platit elektrika se musí. Takže to jako každý podnikatel musí platit nadále ze svého. Ale samozřejmě mohou požádat o dočasnou finanční výpomoc ve formě výhodné půjčky u kterékoli banky podnikající na území ČR. Česká národní banka spolu-garantuje komerčním bankám tyto půjčky a tyto půjčky jsou tak nesmírně výhodné a jejich úroky jsou na pouhých 1.2% až 3.4%. Měsíčně.

Vzhledem k tíživé finanční situaci státu je vhodné tato opatření aplikovat zpětně již na období prvních mimořádných proti-pandemických opatření. Prezident, předseda vlády, každý ministr, poslanec nebo senátor, je povinen do 4 týdnů vrátit za jarní období nouzového stavu všechen svůj plat a náhrady a uhradit zpět státu mzdy pracovníků své kanceláře a jiné náklady hrazené za ně na jaře státem.

Pokud by snad nemohl toto učinit ve stanovené lhůtě z důvodu osobní tísnivé finanční situace, může požádat o odklad až o dva měsíce. A to konkrétně vyplněním formuláře 24587-c-IV.-z.

Rovněž zde důrazně upozorňujeme na nutnost vyplnit pečlivě a pravdivě zejména strany 14 až 28 a dále pak i strany 105 až 124.

Po uplynutí této lhůty vstupují v platnost příslušná ustanovení právních předpisů ohledně exekucí.

Ale jak víme z moudrých slov našeho pana prezidenta - zkrachují pouze neschopní.

A jak by jistě řekl soudruh plukovník – situace je vážná a my prostě potřebujeme takovouto jasnou podporu od vás, naši milí poslanci, senátoři, ministři, pane prezidente :-)

Post Scriptum: A jestli to nepomůže, tak se v opatřeních musí ještě výrazně přitvrdit.

Michal Brand

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDíky covide! Boží zázrak!   
Pridal tk Pátek 16 říjen 2020 - 05:10:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Všechno zlé k něčemu dobré. Měli bychom děkovat covidu za doslova světový zázrak, který se letos děje a zachránil tisíce životů...

Denně umírá kolem 300 lidí, ročně zhruba přes sto tisíc. Letos je úmrtnost mnohem nižší, než předešlé roky. Bureš říká, že za tři dny zemřelo na covid kolem tisíce lidí. Co z těchto informací velmi jednoduchou logikou vyplývá?

Na covid tedy musí umírat všichni lidé a nikdo, opakuji, nikdo neumírá na srdeční potíže, diabetes, AIDS TBC, a mnoho jiných nemocí. Nebo je to úplně jinak? Pak by na covid nezemřel ani jeden jediný člověk!

Dodatek pro více informací: Kulový blesk- Zločiny proti lidskosti /video 14 minut/.Miroslav PetrSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1457 sec,0.0557 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,786kB