Pátek 16 říjen 2020
Skuteční čeští sportovci odmítli klanět se nacistům. Ti dnešní fotbaloví šašci vlezou do análu komukoliv!   
Pridal tk Pátek 16 říjen 2020 - 04:57:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Chápu, že fotbalisté už dávno nereprezentují svou vlast, ale pouze a jedině své sponzory a "farmy". Proto to, co se stalo během zápasu se Skotskem, absolutně nepociťuji jako nějakou osobní urážku nebo hanbu své země.

Skuteční sportovci, reprezentanti tehdejší ČSR, hromadně odmítli v roce 1936 "pozdravit" olympijský stadionu v Berlíně nacistickým pozdravem - zdviženou pravicí. Tehdy si vysloužili "jen" odsuzující mlčení davu zfanatizovaných Němců na tribunách. Později, po německé okupaci, za svou statečnost mnozí z nich zaplatili daleko tvrději.

Dnešní čeští sportovci klečí na znamení podpory černošských rasistů z BLMZelenožlutí namachrovaní šašci, viditelně ochotní za prachy komukoliv třeba líbat zadek, udělali ostudu pouze sobě a svým sponzorům. S Českou republikou už dávno nemají nic společného. Ani barvy, ani státní znak. A to jejich klečení (před kým a proč vlastně?) se mohlo líbit možná trubkám, žijícím v růžovém světě, kde "kdo neskáče, není Čech".

Autor: Jaroslav Štefec
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČeští fotbalisté podpořili černošské rasisty z BLM. Emanuel Moravec by měl z nich radost ...   
Pridal tk Pátek 16 říjen 2020 - 04:53:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Martin Gust píše: V novem sportu "zaklekávání na výdrž" podlehlo družstvo reprezentující divizi Umělých hnojiv Agrofertu vytrvalým Modrákum z hor. V alternativním vesmíru se někde hrál fotbal ČR - Skotsko. Soutěž v klečení pořádá organizace, která jinak trestá všechny politické projevy při zápasech, včetně připomínky Varšavského povstání. (PS - Tu barvu chemických zvratků označují media za "lipovou zeleň.")

Lukáš Lhoťan dodává: Češti fotbalisté na zápase poklekli na znamení podpory protibělošského hnutí BLM (Black Lives Matter). Opravdu ještě podporujete český fotbal? Tohle je spíše dobrovolný fotbal hlásající nesmysl neomarxistů a nenávidějící bělochy. Až sem to čeští fotbalisté dopracovali! Ne, tihle fotbaloví sráči možná berou miliony, ale nás nereprezentuji!!!

UŽ NIKDY NEBUDEME SLAVIT ŽÁDNÉ VÍTĚZSTVÍ fotbalového týmu v tomto složení, které oni získají za to, jak nadšeně černým rasistům lezou do analů ...

Tohle není české fotbalový tým, tohle je fotbalový tým sráču nenávidějící bělochy a milující černé rasisty!

euRabia

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV USA přijaly do výzbroje novou univerzální bombu pro každé počasí   
Pridal tk Pátek 16 říjen 2020 - 04:45:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve Spojených státech amerických armáda přijala do výzbroje novou bombu pro každé počasí s označením GBU-53/B. Zbraň byla schválena pro použití na stíhačkách F-15E Strike Eagle.

Pentagon v budoucnosti plánuje těmito bombami vyzbrojit i stíhačky F-18 a F-35, informoval portál Flight Global.

Řízená okřídlená letecká bomba StormBreaker o váze 93 kilogramů může klouzat po odhození od letounu až 64 kilometrů. Svoje označení získala kvůli schopnosti fungovat v jakémkoli počasí. Cíl zasahuje i ve špatném počasí díky infračervenému navigování, radaru s milimetrovým diapazonem, laserovou navigací, GPS a inerční navigaci.

U nové americké zbraně bylo dříve odhaleno mnoho problémů, proto se začátek používání odložil o rok. Koncern Raytheon musel zastavit výrobu bomby a modernizovat dříve vyrobené kusy. Díky tomu se podařilo odstranit odhalené nedostatky.


Zdroj: https://sptnkne.ws/DZjH

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Co tomu říkáte, pane profesore?“ Fiala ve varu: Ovčáček vytasil výrok předsedy ODS o rouškách   
Pridal tk Pátek 16 říjen 2020 - 04:39:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tiskový mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček publikoval vyjádření předsedy ODS Petra Fialy ohledně koronaviru pronesená na konci srpna. Fiala se tehdy vyjadřoval ostře proti postupům vlády Andreje Babiše.

Předseda ODS Petr Fiala během koronavirové krize spolu se svými spolustraníky často kritizoval postup předsedy vlády Andreje Babiše a jeho kabinetu při boji s nemocí. Na konci srpna poskytl rozhovor pro portál Forum 24, kde svoji kritiku zopakoval.

„Pokračuje zmatek a chaos, kterého jsme svědky od počátku. Ta opatření týkající se plošného nošení roušek jsou nelogická a nedá se v podstatě rozumět tomu, koho to má chránit a koho ne. Objevuje se nová věc, která v první vlně koronaviru úplně neplatila – vládní opatření se zdají jako úplně zbytečná. Ozývají se odborníci, ozývají se epidemiologové, kteří nechápou, proč se znovu plošně zavádí nošení roušek. Tento vládní postup je v rozporu i s tím, co sama říkala. Premiér Babiš říkal, že žádná plošná opatření už nebudou, že budou fungovat chytré karantény, lokální řešení a tak dále. A najednou tady máme plošná opatření, o nichž pochybují odborníci,” uvedl Fiala v srpnovém rozhovoru pro Forum 24.

Předseda Občanské demokratické strany mimo jiné v rozhovoru uvedl, že zavádění povinnosti plošného nošení roušek nedává žádný smysl.

„Není žádný důvod pro to, aby se plošně zaváděly roušky. Toto říká řada odborníků. Čísla jsou pozitivní. Nejde o počty nakažených, ale o počet lidí, u nichž má onemocnění vážný průběh, jde o smrtnost. Všechna tato čísla jsou lepší a lepší! A vláda přichází s plošným opatřením, které všechny otravuje. Takže se ptám: Proč? Komu to slouží? A čeho tím vláda chce dosáhnout? Ochrany zdraví určitě ne,“ uvedl 21. srpna Fiala.

„Co tomu říkáte?“

Srpnová vyjádření pro Forum 24 vzpomenul na svých sociálních sítích mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.

„Co tomu říkáte, pane profesore?“ táže se Petra Fialy v současné situaci, kdy podle oficiálních statistik jen za včerejšek bylo odhaleno 9544 případů nového typu koronaviru. V médiích a na evropské politické scéně se v souvislosti se situací v zemi začíná hovořit o „českém scénáři“ podobně, jako se na jaře hovořilo o „italském scénáři“ kvůli vysoké nemocnosti v Itálii.

Svou otázku směřovanou předsedovi ODS doprovodil fotografií Fialy s jeho vyjádřeními z rozhovoru.

​Třetí ruská vakcína proti koronaviru

V Rusku vědci z Krymské federální univerzity Vernadského (KFU) vyvinuli novou vakcínu proti novému typu koronaviru, informoval vedoucí laboratoře buněčných technologií a DNA léků, virolog, docent katedry biochemie KFU Vladimir Oberemok s tím, že vývojáři použili své zkušenosti nejen z virologie, ale také z genetiky.

„Naše originální vakcína se skládá z jednoho oligonukleotidu (thiofosforesnanový úsek DNA) vе tvaru lasa, který obsahuje aktivátor vrozené imunity v podobě CpG ostrůvků a antigenů, vе kterých má být „zašit“ malý úsek genomu SARS-CoV-2, aby ho organismus identifikoval a vyvinul specifické protilátky,“ uvedl Oberemok.

Podle jeho slov spočívá jedna z předností přípravku v tom, že se dá používat intranazálně, tedy prostě vdechnout, a nebudou potřebné žádné injekce. Krymští výzkumníci jsou připraveni zahájit všechny etapy testování vakcíny hned po získání financování.

V zemi již byly zaregistrovány dvě vakcíny proti covidu-19. Jedná se o Sputnik V Ústavu epidemiologického a mikrobiologického výzkumu Nikolaje Gamaleji a přípravek EpiVakKorona novosibirského ústavu Vektor. Kromě toho pracuje na vývoji živé vakcíny Federální vědecký ústav výzkumu a imunobiologických preparátů M. P Čumakova Ruské akademie věd.

Zdroj: https://sptnkne.ws/DZjE
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2]
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1575 sec,0.0462 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,472kB