Neděle 18 říjen 2020
Proč řádí koronavirus pouze v zemích bělochů? Proč neumírají v Africe a Asii tisíce lidí na ulici kvůli strašlivému viru a jejich země nekolabují?   
Pridal tk Neděle 18 říjen 2020 - 05:50:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Svět má již skoro roční zkušenost s pandemií koronaviru. Nyní udeřila na Evropu druhá vlna, která je prý mnohem strašnější než ta první a nejhorší je to jako náhodou u nás doma v ČR. Prý nás čeká kolaps zdravotnictví a lidé budou umírat na ulicích jako při morové ráně. Tak nás děsí “české” politické “elity” prezidentem Zemanem počínaje a ministrem zdravotnictví Prymulou konče. Zdatně jim přizvukují mainstreamová media a nejrůznější odborníci. Opozici není dáván žádný prostor, nebo jsou její zástupci označováni za diletanty a šarlatány.

Jaká je ale realita? Oficiální čísla ukazují, že koronavirus řádí pouze v bělošských zemích jako Evropa, nebo USA, nebo zemích, kde mají běloši rozhodující vliv na řízení země (Jižní Amerika). Všude jinde je to bez “problémů”.

V Číně, kde údajná pandemia začala, nejsou žádné nové případy a země žije zcela normálně bez lockdownů a roušek. Z nějakého záhadného důvodu tam druhá vlna nepropukla. Přitom koncentrace obyvatelstva a hygienické návyky jsou pro šíření kapénkových infekcí velmi vhodné, stejně jako klima ve většině země.

O Africe nám ti samí odborníci na jaře tvrdili, že tam budou umírat lidé na ulicích jako mouchy a ono se nic takového neděje. Jak je to možné, když tam veřejně dostupné zdravotnictví často vůbec neexistuje, stejně jako často neexistuje ani minimální povědomí o hygieně?! Tady se nelze vymlouvat na nedostatek testů, prostě nejsou ti mrtví!

Stejné je to v chudých zemích Asie. Proč nekolabuje Pákistán, Irák, Bangladéš, nebo Filipíny a Indonésie? Zatímco moderní Francie a Španělsko má údajně velké potíže a obyvatelstvo musí být zavřeno doma?!

Tím se dostávám k dalšímu bodu té podivné pandemie. V ČR a okolních zemích jsou údajně desítky tisíc lidí nemocní a řadově vyšší číslo je prý v karanténě, ale oni nikde nechybí. Vše běží, jako normálně.

Celá pandemie nese znaky uměle vyvolané paniky, která má zdecimovat ekonomiku a vzdělávací systém bílých zemí a bílého obyvatelstva. Strachem vyděšený gojim sedí zavřený doma u televize a zatím mu globální elity a jejich místní pátá kolona likviduje ekonomicky zemi a vozí do země nové obyvatelstvo z Afriky a Asie.

Možná by měl tu televizi na chvíli vypnout a podívat se z okna. Protože jinak by mohl být za chvíli velmi nemile překvapený.

J. Nowak, Chicago, USA
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon“Do našeho domu se na začátku října přistěhoval černý uprchlík,” hlásí nám několik Pražanů. Má druhá vlna koronaviru “přikrýt” další přísun uprchlíků?   
Pridal tk Neděle 18 říjen 2020 - 05:44:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V mediích se dělníci pera předhánějí v líčení apokalyptických vizí koronavirové pandemie. Umně jim v to přizvukují “čeští” politici. Jenže stále víc lidí jim to nevěří. Je tu 8 měsíční zkušenost s virem COVID19 a “černá smrt” to zjevně není, ačkoliv se dramatici jako prof. Prymula snaží podobné morové nálady (pálení mrtvol) vyvolávat. Otázkou je, proč tedy byla druhá vlna vyvolána a proč je hlavní scéna umístěna do Čech? Částečnou odpověď mohou poskytnout upozornění našich čtenářů. Dostali jsme do redakce několik upozornění na další nenápadnou imigrační vlnu “černých a muslimských” uprchlíků do Čech. Především do velkých měst, protože tam to je méně vidět.

“Do našeho domu se na začátku října přistěhoval černý uprchlík. Nepracuje, jen chodí před dům kouřit a telefonuje s někým v neznámém jazyce”, píše nám jedna čtenářka z Prahy. Podobných zpráv ale máme několik, takže se nejedná o náhodný jev.

Vyděšený většinový český goj sedí zavřený doma, děsí se zpráv z oficiálních medií, bojí se vystrčit nos ven a zatím mu globální elity udělají prostřednictvím “českých” politiků, neziskovek a dalších kolaborantů z domova Afriku. Až ho mezi 2.-3. vlnou koronaviru vypustí na chvíli ven, tak se bude divit, že mu manželku a dceru obtěžují černí uprchlíci, kteří tady ještě v září nebyli. Přesto si ale oddechne, že má vlastně štěstí, protože zatím přežil díky lidem jako Zeman, Hamáček, Prymula, Babiš atd. tu strašlivou plandemii a bude toužebně očekávat spásnou vakcínu. Všímaný pozorovatel si asi povšiml, že EU chystá změnu imigrační politiky, také si asi všiml, že česká města zaplavuje stále víc podivných barevných existencí-uprchlíků v době corona-lockdownu. Oficiálně tu ale prý žádní nejsou! Češi uprchlíky dlouhodobě rázně odmítají. Jeden z cílů lockdownů tajný přísun dalších imigrantů?

Co znamená, když se do sousedství nastěhují uprchlíci? Zhoršení bezpečnostní situace v okolí a hygienické situace v domě (zeptejte se sousedů Vietnamců, Arabů atd.). Pak začnou postupně klesat ceny nemovitostí a vše bude horší a horší. Tohle chcete? Tak vypněte televizi a začněte přemýšlet o tom, co se venku skutečně děje a komu vlastně slouží “české politické elity”.

Podprahové vnucování míšení bílé rasy s černochy probíhá v globálních mediích a reklamách již řadu let


Jim, Texas, USA
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTvrdá izolace, aneb kdo vlastně zabíjí naše seniory?   
Pridal tk Neděle 18 říjen 2020 - 05:28:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Při letošním březnovém uzavření domovů ústavní péče pro seniory prudce stoupl počet úmrtí v těchto zařízeních. Ne však kvůli nemoci Covid-19, ale právě díky chybějícímu kontaktu s blízkými osobami.

Situace, ve které se nyní v čase Covid-19 nacházíme, je velmi vážná. Na druhou stranu je třeba v opatřeních postupovat tak, abychom ještě více neuškodili na duševním zdraví lidí. Tak například velmi ohroženou skupinou jsou naši senioři v domovech ústavní péče.

Všichni dobře chápeme, že je nutné tuto skupinu chránit a určitým způsobem izolovat. Co je však naprosto zcestné, je úplná izolace a nemožnost hlavně velmi starých lidí, vidět se se svými blízkými.

Pokud budu na sklonku svého života, měl bych mít zásadní právo, zda chci já sám za sebe podstoupit riziko nákazy či nikoli. V případě, kdy mi zbývá pár měsíců života, a nebo jednoduše je pro mě kontakt s rodinou natolik zásadní, že se sám chci vystavit riziku nemoci, mělo by záležet na mém rozhodnutí. Našim seniorům by měl být umožněn základní kontakt s rodinami. Nevíme totiž jak dlouho bude tato situace trvat a nakolik bude nutné celoplošná opatření kvůli nemoci Covid-19 držet.

Když však sledujeme vývoj úmrtí seniorů v domovech ústavní péče v tomto roce, pak můžeme vidět, že situace je více než alarmující:

Senioři umírali více kvůli izolaci od své rodiny než na covid. Chybějící kontakt s blízkými osobami všeobecně zhoršuje stav a psychiku každého jedince a v tomto případě tak bylo i u seniorů v domovech ústavní péče. S březnovým příchodem koronaviru do Česka se domovy ústavní péče uzavřely definitivně.

Dalším důležitým aspektem, který měl zabránit šíření nákazy mezi klienty, bylo i přespávání personálu v domovech pro seniory. Jenže po této izolaci seniorů od jejich blízkých se dostavily ještě horší výsledky. Začala totiž zabíjet sama izolace, nikoliv covid. Počet zemřelých v domovech seniorů prudce vzrostl a to i v poměru k celkovému počtu mrtvých.

V ústavech zemřelo 5441 lidí, 77 z nich zemřelo na následky nemoci covid. V celkovém měřítku se zvětšil počet mrtvých oproti loňsku o 425 osob, což je více než v minulých letech. Podíl zemřelých na celorepublikovém počtu úmrtí také stoupl z 8,07 procenta v roce 2018 na nynějších 9,56 procenta.

Odborníci uvádějí, že příčinou úmrtí je také zhoršený přístup ke zdravotní péči během koronavirové izolace. Podle expertů je však největší příčinou úmrtí právě izolace. Proto je také velmi zásadní k izolaci seniorů přistupovat jen výjimečně a pouze na dobu nutnou.

Pokud již izolace seniorů má plnit svou funkci, je také velmi důležité hledat cesty kontaktu s osobami blízkými. V dnešní době nám technika umožňuje rozhovor například přes skype či jinou cestou. Mnozí senioři však tvrdí, že je pro ně naprosto zásadní si poslední dny života užít naplno a nikoliv ve smutku za blízkými osobami, ikdyž by měl být jejich život s nástupem rizika onemocnění zkrácen. Pro nás je to tedy morální otazník k zamyšlení a věřím, že každý z nás by dříve nebo později po dlouhé izolaci v ústavním zařízení chtěl svou rodinu vidět.

Vezmeme-li tedy v potaz to, že by samotná návštěva dodržovala přísná hygienická opatření, jako je nasazení respirátorů, dezinfekce rukou, dvoumetrový odstup a doba návštěvy by nepřekročila hodinu, pak nevidím problém, proč by návštěvy našich seniorů i v této těžké době nemohly fungovat.
Říka se, že psychika je půl zdraví. Umožněme prosím našim nejstarším i v tomto těžkém čase žít jejich dny dosytosti a v plné pohodě a radosti.

Autor: Věra Adamusová

Zdroj: https://adamusova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=758606

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponR.T. Erdogan: „Máme právo zasáhnout z Egejského moře do Somálska“   
Pridal tk Neděle 18 říjen 2020 - 05:24:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Erdogan včera vydal válečná a expanzivní prohlášení a tvrdil, že Turecko má právo vojensky zasahovat všude, od svých hranic po Somálsko.

„Někteří lidé nám říkají:‚ Nerozšiřujte se. ' Ale existuje násilí. V Libyi existuje násilí. Nemůžeme mlčet. Na 911 kilometrech našich hranic je násilí. V Sýrii vládne násilí. Máme být zticha? Na druhé straně v Somálsku existuje násilí. Nemůžeme se zastavit. Existuje historická odpovědnost, kterou na nás naši předkové vložili. „A nezastavíme se budeme vykonávat svou povinnost tam, kde je třeba,“ řekl.

O Somálsku se nezmínil náhodou, protože Ankara je v této zemi vojensky přítomna.

Je zřejmé, že zahájil plán obnovy Osmanské říše. Nezastaví se pouze u akvizic Sulejmana Velikého, snaží se dosáhnout většího vlivu ve všech zemích mýtického „Turanu“, regionu, který je „srdcem“ Eurasie, od Kavkazu po Čínu v provincii Sin-ťiang, kde žijí takzvaní ujgurští Turci.

Tento plán také zahrnuje ovládnutí většiny řeckých ostrovů v Egejském moři a ve Středomoří s cílem využít co možná největší ložiska uhlovodíků.

Ivan David
Nová republika


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Sprostý kecy, pane generále.“ Štěpán Kotrba vystoupil proti slovům generála Opaty o rozpočtu   
Pridal tk Neděle 18 říjen 2020 - 05:20:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Analytik Štěpán Kotrba si nebral servítky se slovy náčelníka Generálního štábu Aleše Opaty ohledně snižování armádního rozpočtu. Většinu armádních nákupů poslední doby označil za zbytečnou.

Náčelník Generálního štábu Armády České republiky Aleš Opata včera na sociálních sítích armády publikoval své vyjádření k možnému krácení rozpočtu armádě, kdy by s největší pravděpodobností došlo k odložení nákupů nových zbraní v rámci programu modernizace.

„S velkými obavami sledujeme pro nás tak známou situaci. Armáda splní úkoly, ale hned se stane obětí škrtů. K politice se nikdy nevyjadřujeme, a proto naši frustraci není slyšet. Poslední pokus sebrat armádě 10 miliard je ale přímý útok na bezpečnost země!” uvedl generál Opata, který s největší pravděpodobností vidí ohrožení nákupu 210 nových bojových vozidel pěchoty. V případě tohoto nákupu se počítá s investicí okolo 50 miliard korun. V této souvislosti dodal, že „bez těžké brigády není armády“.

Na slova náčelníka Generálního štábu ostře reagoval analytik Štěpán Kotrba. Vyjádření generála Opaty označil za „sprostotu“.

„Sprostý kecy, pane generále. K čemupak potřebujete na obranu vlasti drahé americké útočné vrtulníky Bell AH-1Z Viper? Nemáme jako USA námořní pěchotu. I ty „hloupé“ W-3A Sokol jsou ve výzbroji užitečnější. 14,5 miliardy. K čemu je armádě protiletadlový raketový systém SPYDER, jestliže stačí upgradovat rakety stávajících systémů 2K12 M2 KUB? 10 miliard. K čemupak potřebujete nové dělostřelectvo - 52 ks nových francouzských samohybných děl Caesar v ráži NATO 155 mm, když máme vlastní ShKH DANA, rozsáhlé zásoby náhradních dílů a obrovské zásoby střeliva ráže 152 mm za 2 miliardy Kč, jehož cena je řádově nižší než u munice 155 mm? Je to kšeft, že? Za jeden kus nového děla Caesar máte zaplatit zhruba 115 milionů korun. Suma sumárum 6 miliard,“ vyčetl Kotrba realizované armádní nákupy poslední doby.

Následně se generála dotázal, po kom v Evropě plánuje střílet z nových francouzských děl, které mají větší dostřel než stávající české zbraně.

„Vy budete po někom v Evropě střílet na vzdálenost ne 25, ale 40 km? Po kom? A jak dlouho? Životnost baterie těžkého dělostřelectva je s tak dobrým radarem, jaký máte - ARTUR, dvacet minut. Ten jediný je dobrým nákupem. Jinými slovy, generále. Většina vašich nových hraček je pro obranu této země na ho*no,“ uvedl na svém Facebooku Štěpán Kotrba.

Modernizace armády

Česká armáda před začátkem koronavirové krize měla naplánovanou rozsáhlou modernizaci, kde největší investicí jsou nová bojová vozidla pěchoty. Kromě toho se počítalo s nákupem nových minometů, či nového dopravního letounu pro vládní činitele.

Foto: náčelník GŠ Aleš Opata
Zdroj: https://sptnkne.ws/Eark
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponArménie a Ázerbájdžán se dohodly na novém příměří   
Pridal tk Neděle 18 říjen 2020 - 05:08:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jerevan a Baku se dohodly na humanitárním příměří, které vstoupí v platnost 18. října od půlnoci místního času, stojí ve zprávě arménského ministerstva zahraničí.

Ministerstvo zahraničí Ázerbájdžánu tyto informace potvrdilo.

Strany dospěly k dohodě na základě dohod, kterých bylo dosaženo během jednání v Moskvě 10. října, a také na základě jednání v rámci minské skupiny OBSE pro Karabach 1. a 5. října.

V noci z 9. na 10. října arménské ministerstvo zahraničí, ruské ministerstvo zahraničí a ázerbájdžánské ministerstvo zahraničí na základě iniciativy ruského prezidenta Vladimira Putina provedly konzultace v Moskvě. Na základě výsledků jednání bylo dosaženo zastavení palby v Náhorním Karabachu. Režim zastavení palby nabyl platnosti 10. října, aby bylo možné vyměnit si zajatce a těla padlých pod patronací Červeného kříže.

Teroristé

Arménský předseda vlády Nikol Pašinjan v minulosti prohlásil, že v Náhorním Karabachu bojují na straně Ázerbájdžánu teroristé přesouvaní do oblasti ze Sýrie. V rozhovoru pro MIA Rossia Segodnia uvedl, že existují důkazy jejich převozu Tureckem.

„Už o tom mluví celý svět. Je to důležitý detail. Je také velmi důležitý, protože díky tomu můžeme pochopit, kdo a proč začal tyto válečné akce. Samozřejmě existují konkrétní důkazy toho, že se teroristé ze Sýrie účastní bojů proti Náhornímu Karabachu. Tyto video důkazy už byly zveřejněny na sociálních sítích a v médiích. A nyní je zřejmé, že Turecko je hlavním sponzorem této války. Turecko najalo a přesunulo tyto teroristy do zóny konfliktu v Náhorním Karabachu. A na základě rozhodnutí a pod patronátem Turecka bylo rozhodnuto o zahájení války a útoku na Náhorní Karabach,“ sdělil Pašinjan.

„Je důležité pochopit proč? Protože bylo zřejmé, že ázerbájdžánská armáda sama nedokáže bojovat proti Armádě Republiky Arcach. A proto se Turecko rozhodlo zapojit teroristy a turecká vojska, nejsou zapojeni pouze do vedení vojenských akcí, ale také jsou tam přímo speciální jednotky turecké armády (pozn. na zemi). Podle některých informací jsou do bojů zapojeny také speciální jednotky pákistánské armády. A já si myslím, že to, co se týká minimálně účasti vojáků ze strany Turecka, bylo už dokázáno po celém světě, protože mnohá mezinárodní média o tom už píší,“ dodal.

Situace v Náhorním Karabachu

Střety v Náhorním Karabachu se vyostřily 27. září. Baku a Jerevan se navzájem obviňují z rozpoutání konfliktu. Byla vyhlášena mobilizace. Během bojů došlo i ke ztrátám na životech z řad civilistů.

Situace je prohlubována tím, že Baku je podporován ze strany Turecka, která je členským státem NATO. Arménie je ze své strany členem Organizace Smlouvy o kolektivní bezpečnosti. Podle článku čtyři této Smlouvy je útok na jednu z členských zemí považován za útok na všechny země organizace.

Světové společenství vyzývá strany konfliktu ke zdrženlivosti.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Earh
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDonucovací diplomacie nakonec přivede americké politiky do extrémní izolace   
Pridal tk Neděle 18 říjen 2020 - 05:06:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle zprávy japonského Yomiuri Shimbun z 16. října několik vládních úředníků odhalilo, že Japonsko oznámilo Spojeným státům, že se nebude podílet na americkém plánu vyloučit čínské společnosti z telekomunikační sítě. Předtím jihokorejská tisková agentura Yonhap oznámila, že v pátém strategicko-ekonomickém dialogu mezi Jižní Koreou a USA, který se konal dne 14. října jihokorejští představitelé odmítli americký návrh na vyloučení společnosti Huawei z výstavby jihokorejské 5G sítě z důvodu, že „společnosti mají poslední slovo“. Postupné neúspěchy amerických politiků při prosazování vlastních zájmů u spojenců naznačují, že v době multilateralismu, vzájemného prospěchu a globalizace prospěšné pro obě strany neexistuje východisko pro „donucovací diplomacii“.

V uplynulém roce, ať už byl americký ministr zahraničí Pompeo na návštěvě v Evropě, na Středním východě nebo v Latinské Americe, bylo pomlouvání Číny vždy jeho klíčovým tématem. Například když Pompeo na začátku tohoto měsíce navštívil Latinskou Ameriku, výslovně požádal Surinam a Guyanu, aby si vybraly mezi Čínou a Spojenými státy. V Evropě, ať už se účastnil „kodaňského summitu pro demokracii“, nebo později navštívil Českou republiku a další čtyři země, si Pompeo vymyslel různé lži, aby povzbudil navštívené země k opuštění čínské technologie 5G. I když odjel na komplikovaný Střední východ, stále diskreditoval Čínu a společnosti 5G.

Přestože jsou jednotlivé země kvůli hrozbě USA opatrné, více zemí učinilo objektivní a racionální rozhodnutí. Například vysoký představitel EU pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku Josep Borell uvedl, že ačkoli je EU pod tlakem hlavních mocností „volit strany“, pro své vlastní zájmy a hodnoty se nerozhodne „připojit se k USA proti Číně“. V reakci na tlak americké strany prezident Surinamu Desiré Delano Bouterse řekl: „O tomto tématu (vybrat si mezi Čínou a USA) nebudu hovořit.“ V otázce 5G český premiér Andrej Babiš odpověděl, že Česká republika je suverénní země, a Česká republika nezaznamenala žádné významné bezpečnostní hrozby. Rakouský ministr zahraničí Alexander Schellenberg uvedl, že rakouskou politikou není konkrétně zakázat nebo omezit společnost, ale vytvořit spolehlivý informační systém. Je zřejmé, že většina zemí má jasný názor na Pompeovy malé výpočty a nebude přijímat rozhodnutí na úkor svých vlastních zájmů.

Ve skutečnosti stále více zemí jasně vidí, že rozdíly nebo rozpory mezi Čínou a Spojenými státy rozhodně nejsou sporem o moc ani o status, ani sporem o sociální systém, ale spíše sporem o to, zda udržovat spravedlnost nebo šířit zlobu, zda podporovat multilateralismus nebo jednostrannost a zda prosazovat vzájemně prospěšnou spolupráci nebo hru s nulovým součtem. Věřím, že každá země, která usiluje o nezávislou diplomacii a podporuje spravedlnost, učiní volbu, která nejlépe vyhovuje jejím vlastním zájmům. Američtí politici, kteří se snaží zastrašit svět a šikanovat další země, budou světem nakonec opuštěni, pokud budou trvat na tom, že půjdou až do temnoty, a nakonec skončí smutně sami.

esf

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMatt Gaetz: O cenzuře na facebooku a twitteru   
Pridal tk Neděle 18 říjen 2020 - 05:02:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jeden z největších amerických deníků New York Post zveřejnil ve svém středečním vydání takto otitulkovaný článek: Usvědčující email odhaluje, jak Hunter Biden představil ukrajinského byznysmena svému otci Joe Bidenovi. Článek doprovází řada emailů a obrázků, získaných z notebooku, který předtím vlastnil Joeův syn Hunter Biden.

Téměř okamžitě poté spustily webové systémy (tzv. Big Tech) – zvláště pak twitter a facebook – kampaň, snažící se všemi možnými způsoby zabránit tomu, aby se tento článek objevil i na jejích stránkách.
Twitter nejen že dotyčný článek nezveřejnil, ale navíc uzamčel účet, který u něj měl tiskový sekretář Bílého domu K. McMcEnany.

Svůj zákaz šířit článek New York Postu zdůvodnil Big Tech s tím, že informace „není plně ověřena“.K tomu toto: Nejen, že do povinností systémů Big Techu není ověřovat informace, jež jsou na jejich stránky zasílány, ale všechny jejich pokusy tak činit je automaticky zařazují do kategorie vydavatelů, kteří jako jediní mohou být za své falešné informace trestně stíháni. A navíc: když šlo o šíření neověřených či ověřeně falešných protitrumpovských příběhů, nebyl Big Tech nikdy tak choulostivý, jak se projevil v tomto případě.

Republikáni už roky varují zemi před nekontrolovatelnou činností predátorských obrů Big Techu. V těchto dnech jsou všechny v masívním a bezprecedentním měřítku zapřaženy do volebního boje. Je nejvyšší čas učinit je zodpovědnými.

https://.com/news/twitter-shuts-down-entire-network-to-slow-spread-of-negative-biden-news/?utm_source=PbabylonbeeatriotCentral-20201016

Pozn.: Matt Gaetz je členem americké Sněmovny reprezentatntů za Republikánskou stranu od r. 2017.

Zdroj: P.C.Roberts: Matt Gaetz (R,FL) on twitter and facebook Censorship of Facts

Překlad: Lubomír Man
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2578 sec,0.0642 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,561kB