Pátek 23 říjen 2020
V Holandsku může být nyní prováděna eutanázie i dětem od 1 roku   
Pridal tk Pátek 23 říjen 2020 - 09:28:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Holandský parlament schválil nový zákon, který umožňuje provádět eutanázii i dětem od 1 roku věku! Musí se jednat o terminálně nemocné dítě a je potřeba schválení 2 lékařů.

Předtím bylo možné usmrtit pouze novorozence a teenagery. Nyní bude možno v pokrokovém Holandsku usmrtit legálně de facto jakékoliv dítě. Vše se oficiálně děje ze soucitu a prý jde o odstranění utrpení nevyléčitelně nemocných dětí. Znalcům historie to možná připomene nacistický program T4, kdy byli po celém nacistickém Německu usmrcováni “z milosti” nevyléčitelně nemocní – prý se navíc jednalo o zbytečné jedlíky. Holandsko byla první země, kde byla v roce 2001 uzákoněna eutanázie. Holandsko je spolu s Belgií jediná země, kde je možné legálně usmrtit i dítě.

Tyhle země a tihle lidé nám mají být vzorem? To je ten Západ , kam chtějí “české” elity patřit?

Česká věc

Zdroj: https://www.rt.com/news/503521-netlernalds-legalizes-child-euthanasia/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUprchlík má na krku 7 napadení a ublížení na zdraví, ale zase odešel od soudu pouze s podmínkou! To je německá justice dneška   
Pridal tk Pátek 23 říjen 2020 - 09:22:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Somálský uprchlík (25), který přišel do Německa v roce 2014, absolvoval svůj již sedmý soud za násilné napadení a ublížení na zdraví. Tentokrát napadl a zranil dva členy ochranky jeho ubytovny v německém Miesbachu. Pro uprchlíka to byla již po pravdě rutina, přece jen 7. proces….

Překvapená ale je německá veřejnost. I po sedmé se uprchlík od soudu vypravil domů pouze s podmínkou! To je panečku multikulturní justice! Němec by za napadení uprchlíka již hned na poprvé seděl v lochu, ale uprchlík sbírá podmínku za podmínkou….

Tak to ale přece má v multikulturním Německu být. Všichni jsou si rovni, ale uprchlíci jsou si rovnější. Nejvíc rovni jsou si ale ti, co to celé vymysleli a zorganizovali. Neziskovky, ani politici to nebyli…

Milan v Německu
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČesko se stalo světovou výkladní skříní Hoaxidu-19 tak okatě, že “hausnumerům” o nakažených lidech nevěří už ani členové zdravotního výboru sněmovny!   
Pridal tk Pátek 23 říjen 2020 - 09:18:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Česko se stalo světovou výkladní skříní Hoaxidu-19 tak okatě, že “hausnumerům” o nakažených lidech nevěří už ani členové zdravotního výboru sněmovny! Je to potvrzeno grafem, většinu “nakažených” v ČR tvoří lidé v produktivním věku, ale ti nikde v ekonomice nechybí! Slovenský premiér v televizním vystoupení dopředu ovlivnil výsledek celoplošného testování, lékařům slíbil 20 EUR za každého pozitivního člověka, kterého otestují! Laboranti a lékaři tak budou motivováni, aby testy označovali do papírů s pozitivním výsledkem! Půjdou si to Slováci pro jistotu ověřit druhým testem v soukromé laboratoři? A co když se výsledky budou lišit?

Česká republika včera večer oficiálně prolomila celosvětovou statistiku a s přírůstkem více jak 15 000 pozitivně otestovaných osob za jediný den se dostala na první místo na světě v tabulce nejvíce “nakažených” osob v daném státě za jeden kalendářní den. Informaci v USA promptně přinesla i stanice CNN a další americká média. Všechna mainstreamová média v Česku přitom nazývají pozitivně otestované osoby “nakaženými”, aby to v obyvatelstvu vyvolávalo hrůze a děs, protože nakažený člověk asociuje osobu, která je těžce nemocná a šíří okolo sebe svrab a nákazu všeho druhu.

Ve skutečnosti je to pouze plán na vykreslení chaosu a strachu mezi obyvatelstvem, aby bylo poslušné, aby se nechalo testovat a později i naočkovat, protože vyděšený občan nemyslí a neuvažuje racionálně a ve svůj prospěch, ale uvažuje emocionálně pod obrovským návalem strachu o svůj život a zdraví, což ovlivňuje racionální a logické myšlení jedince. Člověk je ve strachu lehce ovladatelný a manipulovatelný. Všechna mainstreamová média se na tomto programmingu účelově podílejí a výsledkem je taková hrůza z viru, kdy se veškerá pozornost veřejnosti spolehlivě odvádí od ostatních a mnohem závažnějších věcí.

Informacím o číslech, která prší od Romana Prymuly, už nevěří ani poslanec Petr Pávek (STAN), který prohlásil, že “hausnumerům” o pozitivních testech nevěří, protože jako člen zdravotního výboru mluví s lékaři, a ti odmítají ta čísla, která zveřejňuje ministr zdravotnictví Roman Prymula. Podle Pávka je jediným tvrdým číslem počet lidí na lůžkách v nemocnicích. Všechno ostatní je podle něj hysterie.

Na dotaz redaktora iRozhlasu, jestli věří Prymulovým číslům, uvedl: “Samozřejmě jim nevěřím. Jsem členem výboru pro zdravotnictví a mám možnost to konzultovat s celou řadou lékařů a lidí, kteří jsou do toho nějakým způsobem zaangažováni. Na straně jedné se tady prezentují nějaká hausnumera, která vycházejí z testování. Není tam jasné, kdy ti lidé byli testováni, kde byli testováni a tak dále. Je to podle mě kampaň, která má za úkol strašit a z hlediska médií možná přinášet senzaci. Ta čísla nemohou sedět. Sedí mi informace o tom, kolik lidí je hospitalizováno a v intenzivní péči. To jsou pro mě tvrdá čísla.” A úplně stejné informace dostáváme i my do redakce Aeronetu.

Poslanec za STAN a člen zdravotního výboru ve sněmovně nevěří Prymulovým hausnumerům. Lékaři apelují na ukončení hysterie, lidí umírajících na Covid-19 je hrstka, drtivá většina zemřelých měla jenom pozitivní test na Covid-19, ale jinak nic a žádné příznaky

V rozhovoru s poslancem Petrem Pávkem na iRozhlasu je uvedena i tabulka pozitivně otestovaných osob v ČR a jejich věkové rozložení. Sami se na to podívejte na to věkové složení, které potvrzuje náš nedávný článek. Prymulova statistika uvádí, že více jak 60% pozitivně otestovaných lidí v ČR je v produktivním věku do 60 až 65 let, přičemž ale ti lidé nikde v ekonomice nechybí. A právě proto vláda v úterý rozhodla o částečném lockdownu v ČR, přesně jak jsem předpovídal na rádiu SVCS minulý pátek. Těch pozitivně otestovaných a do karantény uvržených lidí už je moc v populaci, už by to bylo podezřelé, že ti lidé nikde a nikomu nechybí v práci a v zaměstnaní, a proto bylo potřeba spustit částečný lockdown, tedy uzavření podniků, živností, aby skutečně nebylo možné odhalit, jestli ta čísla o nakažených lidech v karanténách jsou pravdivá, anebo uměle vyráběná.

Přesně toto jsem minulý pátek předpovídal a vysvětloval na rádiu, proč uměle vyráběné počty nakažených nelze generovat donekonečna v otevřené ekonomice, proč musí přijít lockdown, aby se to zamaskovalo. Do redakce denně dostáváme informace od lékařů, kteří se bojí mluvit otevřeně a bojí se o místo, jsou to různé příběhy, ale všechny mají stejný obsah a motiv. Ten spočívá v tom, že lékaři jsou nuceni, aby na pozitivně otestovaného člověka se dívali jako na “nemocného”, což je proti lékařské etice, a současně ministerstvo zdravotnictví nutí ředitele jednotlivých nemocnic, aby všechny “exity” (úmrtí) v nemocnicích hlásily jako oběti Covidu-19, jestliže předsmrtný anebo posmrtný test na Covid-19 odhalí, že pacient je/byl pozitivní, a tudíž zemřel “na covid”.

Lékaři se bojí ozvat nahlas, že je rozdíl mezi “umřením na Covid” a “umřením s pozitivním testem na Covid”

Lékaři nám do redakce přitom píší, že je velký rozdíl mezi umřením “na covid” a umřením “s covidem”. Podle lékařů je úmrtí “na covid” v ČR do dnešního dne velmi vzácné a ojedinělé, protože zemřít na covid znamená, že člověk má doslova rozežrané a zčernalé plíce v důsledku nekontrolovaného namnožení SARS-Cov-2 v plicích do takové míry, že dojde k selhání funkce plic a k rozvoji nekrózy plicní tkáně vedoucí až ke gangréně a k otravě tkáně, krve a organismu. Takový případ byl v ČR zatím pouze jeden, na jaře, v případě onoho pražského taxikáře, ten ale nakonec přežil. Žádný další případ agresivní formy Covid-19 se v ČR neobjevil. Všechna ostatní úmrtí, údajně přisuzovaná Covid-19, byla způsobena jinými nemocemi a lidé zemřeli “s covidem”, což je podstatný rozdíl.

Nemocnice však mají ze shora nařízeno, že všechna úmrtí musí hlásit nahoru jako oběti Covidu-19 v případě, pokud osoby měly před smrtí nebo po smrti pozitivní test na Covid-19, bez ohledu na příznaky a bez ohledu na příčinu úmrtí. V ČR se neprovádí pitvy zemřelých na Covid-19, zemřelý se prostě prohlásí za oběť Covid-19, pokud měl před smrtí nebo po smrti pozitivní test. A teď to hlavní: V případě zemřelých lidí s označením úmrtí na Covid-19 se nakládá s těly jako s infekčními těly, které je potřeba zabalit do pytlů, a proto ministerstvo zdravotnictví doporučuje těla spalovat. Je to logické, kvůli zametení stop, kdyby náhodou pozůstalí byli podezřívaví a nechali by tělo nebožtíka otestovat nezávislým testem, v nějaké soukromé laboratoři.

Pomalu se odhaluje příčina a důvod, proč se tak tvrdě jde po krku soukromých laboratoří. Víte, proč? Soukromé laboratoře mohou lidi ze státních laboratoří přetestovat vlastními testy a zjistit, že pozitivní vůbec nejsou! A co pak?

A právě proto česká vláda a ministerstvo zdravotnictví tak silně jde po krku soukromým laboratořím, protože ty nejsou pod kontrolou státu a pod kontrolou ministra zdravotnictví. Představte si ten průser, kdyby pozůstalí zjistili, že jejich dědeček neumřel na Covid-19, protože nezávislý test ze soukromé laboratoře to vyvrátil. Takže, proto je od ministra zdravotnictví vedena snaha o spalování zemřelých na Covid-19 a hovoří se dokonce už o mobilních krematoriích jako v USA.

No jistě, čím více bude jako zemřelých na covid, tím větší je pravděpodobnost, že někdo bude chtít ověřit tělo nebožtíka u soukromé laboratoře. Brzy to někoho napadne, jakmile si přečte tento článek na Aeronetu. A přesně tohle představuje velkou hrozbu, protože by se provalil obrovský skandál, že nemocnice si vyrábí oběti zemřelých na Covid-19 uměle, protože to zkrátka sype nemocnici peníze na příplatcích od zdravotních pojišťoven a od ministerstva zdravotnictví.

A ministerstvo je rádo, že utěšeně narůstají čísla zemřelých na virus, protože to umožňuje vyhlašovat opatření, omezení, lockdowny a tím zavádět totální kontrolu nad pohybem a svobodami obyvatelstva. Na Slovensku to už je mnohem dál, tamní premiér šokoval před 2 dny veřejnost, když potvrdil, že během celoplošného testování na Slovensku dostane každý lékař a zdravotník, který otestuje “pozitivního” člověka, příplatek 20 EUR za každou takovou pozitivně otestovanou osobu.

Víte, co to znamená? Slovenský premiér v přímém přenosu motivoval zdravotníky, aby testy jako “vycházely” pozitivní. Po provedení a vyhodnocení testu se totiž vzorky okamžitě likvidují kvůli riziku kontaminace, takže žádné důkazy pro zpětné ověření neexistují. Když lékař napíše do papíru, že test u osoby vyšel pozitivně, nikdo lékařovi později nemůže prokázat opak. A teď, pozor!

Slovenská cesta do pekel: Kdo z lékařů narazí na člověka, kterému test vyjde pozitivně, dostane příplatek 20 EUR! Za každého! To bude vejvar!

Jediný důkaz o opaku může prokázat druhý test, který si člověk nechá udělat u soukromé laboratoře. Když test vyjde negativně, co to bude znamenat? Bude to znamenat, že člověk nemusí do karantény, když předtím během celoplošného testování mu státní laborant někde ve stanu řekl, že mu test vyšel pozitivně? Chápete už, proč Andrej Babiš před několika měsíci tak usilovně ryl a útočil proti soukromým laboratořím a současně usiloval o urychlené vybudování státních laboratoří? Ano, to je přesně ten důvod. Když přijdete do soukromé laboratoře, tak tam jde pouze o peníze, aby laboratoř měla kšeft, ale soukromá laboratoř prostě jenom otestuje vzorek a je jí jedno, jak výsledek vyjde, prostě vám ho sdělí.
Jenže u celoplošných testování v dikci státu, kde výsledky testů budou určovat mizerně placení státní zaměstnanci, které navíc premiér v televizi motivuje částkou 20 EUR za každého pozitivního člověka, tam už jistotu pravdivého testu nemáte. Řeknu to jinak: Věřili byste testu, kdyby odměna pro člověka, který test vyhodnocuje, byla závislá podle toho, jak výsledek vyjde? Samozřejmě, že takovému výsledku by věřil jenom debil. Jenže, na Slovensku má tamní premiér za debily zřejmě více jak 5 milionů obyvatel, protože jinak by odměňování zdravotníků podle výsledku antigenních testů nemohl nikdy navrhnout, jedině že by byl pod vlivem alkoholu. A je jenom otázka času, kdy něco podobného přijde i v ČR, kdy někdo navrhne, ať zdravotníci dostávají příplatek za každého pozitivně otestovaného člověka.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCo na nás chystá Čína, přesně podle Rockefellerova plánu   
Pridal tk Pátek 23 říjen 2020 - 08:11:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Že celý skandál s koronavirem byl naplánován, o tom je snad už zbytečné psát, protože touto dobou to už nejspíš každý ví. Tisíce lékařů, biochemiků a jiných vědeckých a zdravotních pracovníků nám o tom podali nesčíslné důkazy. Protesty proti násilným opatřením vzrůstají po celém světě a korona plándemie je veřejně odhalována jako kriminální čin, jako celosvětový zločin, jako útok proti lidem za účelem nastolení Nového světového řádu, což je řád diktatury a násilí.

Nejen že byl Covid-19 pečlivě naplánován a – mimochodem – někteří říkají, že ten název je kódovaný a údajně znamená „Certificate of Vaccine ID by AI“ (Potvrzení o očkovacím ID umělou inteligencí, neboli Artificial Intelligence). Jak to, že AI? Jednička je první písmeno v abecedě a deváté písmeno je I (anglická abeceda nemá ch).

Tento plán na způsobení celosvětové pandemie byl připravován hezkých pár let. Již dávno byly podány patenty všelikého druhu:

Patent US-7279-327 Vlastnictví všech práv na tuto nemoc (2007);
Patent US-7220-852 Právo na virus sám (2007);
Patent US-7776-521 Právo na jeho zjištění (2010).

Dále existují patenty na vypátrání viru pomocí mobilu, jsou záznamy o tom, že Dr. Fauci platil laboratoř ve Wuhanu, která virus vyráběla. Anthony Fauci, Ralph Baric a CDC (Center pro kontrolu nemocí) byli ti hlavní, kteří s celou záležitostí začali. Chtěli mít dokonalou kontrolu nad virem, takže ho nechali patentovat. Protože ale není možno patentovat přirozenou látku, kterou vytvořila příroda, už to je důkaz, že koronavirus je umělý a byl vyvinut v laboratoři.

Jenže – jestli byl tento virus uměle vyroben, tak je to těžké provinění proti mezinárodním biologickým a chemickým smlouvám a zákonům.

Snad z toho důvodu podalo CDC žádost na patentový úřad, aby jejich patenty byly drženy v tajnosti, jako privátní. Takto měli kontrolu nad tím, kdyby někdo chtěl začít do těchto záležitostí pátrat a tím je připravit o očekávaný zisk. A zisk to měl být podstatný, protože díky Bayh-Dole zákonu z r. 1979 mají vědci, jejichž výzkum byl financován daňovými poplatníky, plné právo ponechat si výtěžky z prodeje nově vynalezeného produktu. Což je doslova hanebné.

V r. 2013 byla vládní podpora na účely výzkumu pozastavena, což ale neznamená, že se přestalo na novém výzkumu pracovat. O dva roky později, když se situace přiostřila, začali Američané zadávat výzkum do zahraničí, v případě koronaviru, do Wuhanu. WHO (Světová organizace pro zdraví) jim byla v tomto jaksi nápomocná, protože neustále vydávala protichůdné zprávy, přesně podle toho, jak jim to Komunistická strana Číny přes jejich vedoucího Tedrose Ghebreyesuse diktovala. V r. 2017 novináři dokonce zjistili, že WHO utratí víc peněz za cestování než za výzkum léčby nemocí.

Italská státní media přinesla v r. 2015 zprávu o vývoji viru v Číně. Rockefellerova nadace vydala o této pandemii dokument již v r. 2010, pod názvem Scénáře pro budoucnost technologie a mezinárodní vývoj (Scenarios for the Future of Technology and International Development). President Ghany nás ve videu varoval a přesně popsal co se bude dít a co se opravdu, jako podle scénáře, děje.

Rockefellerova nadace vydala další 30-stránkový dokument o tom, jak testovat Covid-19 a tento plán je dnes rovněž přesně dodržován. Zajímavé je, že datum vydání mají psáno jako „Embargováno až do 12:01, 21. dubna 2020.“ To znamená, že to už dávno měli napsáno a jen čekali na správnou dobu, přesně podle předem vypracovaného plánu. A stejně tak podle jejich plánu postupuje celá světová plándemie.

A pak nám chtějí dát očkování, které změní naše DNA natolik, že přestaneme být lidé. Jak říká vyšetřující novinář Anthony Patch, který strávil dlouhá léta zkoumáním plánů na ovládání světa:

„Napřed bude vypuštěn umělý koronavirus. Následkem toho budou lidé požadovat očkování, aby je ochránilo. Toto očkování přidá každému další vrstvu DNA, takže se z člověka stane hybrid. Jejich DNA projde skoro okamžitě podstatnou genetickou změnou, která způsobí, že lidé ztratí schopnost myslet sami na svých a ani si nebudou vědomi toho, co se stalo. Takto budou snadněji ovladatelní. Stanou se otroky našich (zločinných) elit.“

Doktorka Carrie Madej, která již byla zmiňována v mých minulých článcích, toto potvrzuje. Přes 20 let ztrávila výzkumem DNA a očkování a dnes říká, že opravdu, od těchto nových očkování je očekáváno, že pře-programují naše vlastní DNA a udělají z nás hybridy. Zároveň nás napoji na umělou inteligenci (počítače) skrze digitální identifikační čip, což otevírá celou další škálu možností kontroly každého z nás.

Virus přišel z Číny – to taky víme!

limengČínská viroložka Li-Meng Yan, která pracovala pro čínskou odnož WHO a také jako specialistka na virologii v Hong Kongské Škole veřejného zdraví musela zmizet do Ameriky, protože se bála o život. Byla totiž spoluautorkou dokumentu, který popisoval situaci s Covidem. Virus přišel opravdu z Číny a byl součástí obrovského vědeckého podvodu, uvaleného na svět, protože tento virus je biologická zbraň, vyvinutá čínskou komunistickou vládou.

Li-Meng říká, že „byly použity biologické znalosti a analyzy, které dokázaly, že SARS-CoV-2 byl uměle vyroben v laboratoři. Byl vyroben s použitím šablonovitého viru ZC45 / ZXC21, který vlastnily vojenské laboratoře, obhospodařované Čínskou komunistickou stranou.“

Koronavirus má nízkou smrtelnost u těch, které napadne. Ale to, že je nemožné ho zjistit a izolovat, z něho dělá ideální biozbraň, která je schopna zničit celou lidskou společnost. Komunistická Čína si je toho vědoma a proto zničili veškeré důkazy o výrobě, aby nevyšlo najevo, jakému protilidskému výzkumu se věnovali.

Čína je náš vzor

Jak říká David Icke, jestli chceme vědět co se na nás chystá, pak je dobré se podívat na Čínu, protože to, co je zaváděno tam, je zkušební provoz a to bude postupně přesunuto i k nám. Čína je digitální diktátorský systém, je to přechod do skutečného komunismu. Každý, kdo chce získat řidičský průkaz, musí poskytnout otisky prstů, nechat oskenovat svůj obličej, podstoupit zkoušku na DNA a poskytnout číslo mobilu za účelem sledování (tracking). Na ulicích v Číně je asi 200 milionů kamer, které neustále sledují všecky lidi a vyhodnocují jejich společenský status.

Společenský status je souhrn bodů, které člověk dostává za správné chování. Pro určení výše těchto bodů je přihlédnuto ke kriminálním záznamům, lékařským informacím a akademickým výsledkům. Také nakupování je hodnoceno a v samoobsluhách jsou všichni lidé monitorováni a sledováni co kupují. Koupit si alkohol znamená ztrátu několika bodů. Když někdo pozdě zaplatí splátku na půjčku, opět ztrácí body. Lidé jsou monitorováni i co do počtu kroků, které denně udělají.

Korupce je v Číně nevídaných rozměrů a všudypřítomná. Na příklad vyšetřující reportér, který objevil případ vydírání na vysokých místech, byl za to souzen a musel nejen vydat veřejnou omluvu, ale ještě zaplatit pokutu. Když na něm soud vymáhal další pokutu, novinář odmítl a kvůli tomu byl dán na černou listinu a jeho společenský status šel úplně dolů. Byl označen za nečestného, byl zadržen a uvězněn, aniž by proti němu bylo vznešeno obvinění. 70 krát za rok byl vyslýchán a bylo mu vyhrožováno co se stane, když nebude spolupracovat. Dnes nesmí cestovat a vztahují se na něho i jiná omezení. Stejně tak ale jsou na černé listině všichni ti, kteří dluží nějaké peníze.

Extrémní případy tohoto sledování se vyskytují ve městě Kašgar, kde jsou násilím drženi Uighurové. Tato skupina lidí se proviňuje tím, že vyznává muslimskou víru. Jsou proti nim podnikány vrcholně nelidské akce; ženy jsou po druhém dítěti povinně sterilizovány, muži jsou často drženi v záchytných táborech (viz obrázek), kde musí 12 hodin denně studovat komunistickou propagandu. Při sebemenším podezření jsou občané voláni na policii, kde jim prvně vezmou vzorek krve, pak musí nahrát vzorek hlasu, nechat si vzít otisky prstů a nechat oskenovat obličej. Podle mnohých je Kaštar snad to největší otevřené vězení na světě.

A to je dnešní Čína. Nevýhodou Číňanů je, že nemají žádný styk s venkovním světem, takže si myslí, že takový systém sledování populace je správný.

Co my s tím máme společného?

To, že Komunistická strana Číny financuje a podporuje současné ničení, plundrování, rabování a žhářství v Americe už dnes také hodně lidí ví. Trevor Loudon, který se zabývá sledováním teroristických a jiných radikálních skupin a jejich vlivem na politické události, diskutoval podrobnosti tohoto spojení při rozhovoru s novinářem na videu, které bylo ihned censurou odstraněno. Organizace, které ovládají, platí a vedou BLM a Antifu jsou všechny čínského původu, založené na Marxistické ideologii a jejich cílem je odpor vůči presidentovi Trumpovi a nastolení komunismu v Americe a poté všude jinde na světě.

Freedom Road Socialist Organization (Socialistická organizace cesty ku svobodě) hodlá v Americe založit novou komunistickou stranu, přímo podle čínského vzoru. Někteří její vedoucí činitelé žijí ještě v Číně. Tato organizace naplánovala a provedla současné zločinné vzpoury v hlavních amerických městech. Když byl Donald Trump zvolen za presidenta, jejich politický tajemník prohlásil: „Teď budeme muset být čtyři roky v ulicích, abychom protestovali proti Trumpovi a dělali celou zemi neovladatelnou.“

O tom, že to čínští komunisté myslí vážně svědčí i přítomnost jejich vojsk v Kanadě. Desetitisíce vojáků už byly přesídleny do Vancouveru a na ostrov v jeho blízkosti. Stalo se tak na podkladě smlouvy, kterou podepsala čínská Národní osvobozující armáda (PLO, People's Liberation Army) s kanadským globalisticko-komunistickým Premiérem Justinem Trudeau koncem r. 2019. Podle této smlouvy mohou být čínské vojenské jednotky umístěny kdekoliv na kanadské půdě, aniž by jim k tomu místní úřady musely dát povolení, nebo i o nich vědět.

Podle místních pozorovatelů je velká část čínského vojska ubytována na Stanley parku, což je obrovský ostrov těsně vedle Vancouveru. Místní lidé už do parku nemohou, protože tento převzali čínští vojáci. Samozřejmě, z Kanady se tato vojska mohou poměrně snadno a nepozorovaně přesunout do Ameriky, v případě snahy o její převzetí. Běžně, čínští pašeráci cestují do Ameriky tajně skrze město Minneapolis, kde navíc už dnes není policie a dozor je zastáván Muslimy, kteří postupují podle Šarija zákona a jakýkoliv zločin na ne-muslimech pro ně není zločin, ale čestný čin.

Ale proč zrovna Čína se začala chovat jako globální policajt? Podle mého úsudku, globalisté už nechtějí aby Amerika vedla vojensky. I přitom, co se tato země navyváděla po celém světě, není pro ně dost krutá. Američtí vojáci, i když musí být z rozkazu vedení často nadrogováni, aby byli schopni vykonávat rozkazy, se často po návratu do civilu zhroutí, onemocní, propadnou psychickým poruchám, nebo si vezmou život. Proto chtějí dnes globalisté povýšit Čínu na světového drába, protože tam je možno najít všecky vojensky-potřebné vlastnosti i bez drog.

Čína by samozřejmě udělala nejlépe, kdyby se starala o své vlastní problémy a nezkoušela se rozpínat do celého světa. Jejich největší přehrada na světě, nazvaná Přehrada tří strží (Three Gorges Dam), jejíž stavba trvala 12 let a kvůli které musely být přesunuty miliony obyvatel, se pomalu bortí, viz obrázek níže. Údajně byly na její stavbu použity podřadné materiály, snad se i se vším příliš spěchalo a tehdejší chyby budou mít v budoucnu děsivé následky.
Přehrada je umístěna na veletoku Yangtze a kdyby nevydržela nápory vod, spláchla by s sebou obrovské množství měst a městeček, o milionech lidí ani nemluvě. 11-ti milionové město Wuhan je odtud vzdáleno jen asi 360 km a nejspíš i na soutoku s mořem se nacházející město Šanghaj by něco takového pocítilo. Již při záplavách, ke kterým došlo přede 2 měsíci, muselo být evakuováno 300,000 lidí.

Nic dobrého pro Ameriku

Je mnoho těch, kteří by Americe přáli, aby padla. Jaký následek by to ale mělo pro nás a pro celý svět? Jak říká již zmiňovaný Trevor Loudon, kdyby Amerika ztratila svoji ekonomickou pružnost, ztratila by současně i vojenskou moc. Pak by přestala být hlavní světovou silou a upadla by do podřadnosti. Jenže vesmír nesnáší vákuum. Brzy by se vyskytl někdo, kdo by zkoušel uchvátit toto prvenství ať už po dobrém, či po zlém.

Kdo by to asi byl, kdo by zaujal místo Ameriky? Když uvažujeme realisticky, tak by to bylo buď Rusko, nebo Čína, nebo možná spolek národů jako je Rusko, Čína, Irán, Severní Korea, Kuba, Venezuela, Nikaragua a Vietnam. Tento spolek by nebylo nutné vytvářet, protože už je na tom pracováno, což dosvědčuje málo známá organizace Šanghajská kooperativa (Shanghai Cooperation Organization). Byla založena v r. 2001 a je to ekonomické, politické a vojenské spojení, které vzniklo mezi Ruskem, Kazachstánem, Kyrgyzstánem, Tadžikistánem a Uzbekistánem. Jejich tak zvané „pozorovatelské“ státy jsou kromě jiných Irán, Indie, Pakistán, Mongolsko a Afganistám. A „partneři v diskuzi“ jsou Sri Lanka a Bělorusko.

Přidejte k tomu všechny nově-komunistické země jako jsou Jižní Afrika, Brazilie, Ekvádor, Argentina a většina mezinárodních Islámských teroristických zemí a máte nový vládnoucí blok, z něhož všichni jsou proti-Amerického smýšlení.

Turecko v Evropě by byl rovněž problém. Turecko má velmi silnou armádu, moderní zbraně a dalo by se říci, že je až po zuby ozbrojené. Kdyby Amerika projevila slabost, okamžitě by na ni zaútočili, protože je to militaristický národ, zvyklý využít slabosti protivníka.

Takže kdyby Amerika selhala, byla by to pouze otázka času, než by tyto země převzaly celý svět. Možná by si pak svá území rozdělili, takže by se mohlo stát, že by nám vládli a přikazovali Číňané. Nakonec – již v r. 2016 předala čínskému presidentovi pražská Premiérka Adriana Krnáčová v jakémsi nesmyslně nabubřelém gestu klíče od města a President Zeman s ním podepsal smlouvu o spolupráci. Takže se všichni tak zvaní nekomunisté podbízeli čistě komunistické, diktátorské zemi, která neuznává základní lidská práva a pro kterou lidský život nemá cenu. Ale mili zlatí, to nebyla žádná formalita, ani náhoda. V politice nejsou náhody; nikdy! Ne, to byl záměr. Tehdy nás všecky předali Číně. Už dopředu věděli, co přijde. A proto se máme i my v Praze a stejně tak v Dolní Lhotě nad Váhem a všude jinde čeho obávat.

Takže bych navrhovala koupit nějaké svíce a dát je do kostela s modlitbou za amerického presidenta Donalda Trumpa. Protože jestli on to nezvládne, tak nás bude čekat trpká budoucnost a budeme opravdu závidět těm mrtvým, jak se říká v Bibli.

Autor: Jane K. / NWOO.org
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKolaps zdravotnictví   
Pridal tk Pátek 23 říjen 2020 - 07:58:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předpovědi o kolapsu zdravotnictví se začínají pomalu ale jistě naplňovat. Přesně do kolapsu zdravotnictví nás totiž vedou absurdní a pomatená opatření soudruha plukovníka a jeho týmu (ať už jde o kamarilu presstitutů nebo pomatené parazitology nebo o „pouhé“ kariéristy, kteří již třídně prohlédli a pochopili, za co se budou rozdávat tituly, prebendy a funkce; a to ani nemluvím o pozváních na různé konference, o grantech, o mezinárodních „nezávislých“ „odborných“ oceněních, o různých „cenách za mír, lásku a humanitu“ ani o jiných, nepřeberných formách úplatků).

Počet hospitalizovaných utěšeně narůstá

Počet lidí hospitalizovaných v nemocnicích narůstá. Viníkem je především soudruh plukovník a ostatní kovidalarmisté. Soudruh plukovník jednak šíří paniku a jeho prohlášení zavdávají důvodné podezření pro šíření poplašné zprávy, a jednak přijímá opatření, která vedou zásadně ke zhoršení situace i z pohledu výsledků „boje proti pandemii“ (pokud vezmeme údaje Ministerstva strachu jako skutečné a ne jako zcela nebo zčásti vymyšlené - k tomu později).

Uměle vyvolaná panika a hysterie má svoje konkrétní důsledky. Ministerstvo strachu aktuálně udává 4 064 hospitalizovaných. Z nich zhruba polovina nemá vůbec žádné příznaky. Jsou to zdraví lidé bez jakékoli nemoci spojené se SARS-CoV-2. Uvedl to před časem sám soudruh plukovník. Stejná fakta uvádí i ředitelé nemocnic.

Takže tedy ze 4 tisíc hospitalizovaných „nemocných“ covid jich zhruba 2 tisíce nejsou vůbec nemocní. Vůbec. Bezpříznakový pacient je pacient, který nemá nemoc. Znáte snad třeba nějakou „bezpříznakovou chřipku“? Jako „máte chřipku, ale nic vám není, ani teplota, ani kašel, ani rýma, ani bolesti hlavy, ani bolesti svalů a kloubů, prostě naprosto nic, ani při vyšetření orgánů a krve jsme nic nenašli. Ale na tyčce, co jsme vám strčili do nosu, jsme možná našli možná stopu možná RNA možná viru XYZ, takže jste nemocný a basta!“

Ministerstvo strachu zatím ještě nezačalo „ve veřejném zájmu“ Ministra pro mrazáky na mrtvoly Hamáčka zatajovat úplně všechny údaje, takže se dozvídáme, že „v těžkém stavu a/nebo s vysoce intenzívní péčí" je aktuálně 634 hospitalizovaných s pozitivním testem na SARS-CoV-2.

Naneštěstí nevíme, nebo možná naštěstí (pro místodržící a říšského protektora P., protože tradice defenestrací má v našem národě hluboké kořeny) tedy - naneštěstí nebo naštěstí - nevíme, co přesně znamená „v těžkém stavu a/nebo s vysoce intenzívní péčí".

Pozn.: Pokud je „těžký stav“ třeba i případ jako €-poslanec Pospíšil, který jak sám uvedl, byl v tak vážném stavu, že jednoho večera se sebral a šel do nemocnice. Tam byl v tak vážném stavu, že na twitteru neustále komentoval nejen aktuální politické dění a sportovní zápasy, ale i svůj děsivě vážný stav. Mimochodem, už jsem to jednou psal – jak to, že Pospíšilův manžel-ka Moravec nebyl v karanténě, ale vesele pořádal svoji pravidelnou brainwashing agitační seanci na ČT1?

Ostatně, jak to, že ani kolegové Boučka z Príma-CNN nebyli všichni v karanténě, když měl tak strašný covid, že se mu špatně četly knihy a byl tak unavený, že spal i 16 hodin v kuse?

Že by přísná pravidla neplatila na agitátory kovidalarmismu? Koneckonců, ani Zeman nedodržuje pravidla, k jejichž přísnému dodržování a dalšímu zostření tak halasně vyzývá. A stejně jako Moravec si na takové flagrantní porušení pravidel pozve také soudruha plukovníka, který ty buzerace sám vytváří a zpřísňuje pokaždé, když včerejší čísla Ministerstva strachu nejsou lepší vlivem opatření platných od zítřka. Se soudruhem plukovníkem jsme prostě opět v zemi, kde zítra již znamená včera. A bude to horší.

Zpět k faktům. Máme 634 osob hospitalizovaných osob, u kterých je hospitalizace vůbec alespoň trochu oprávněná. Z nich je neznámé množství hospitalizací takových, které také nepotřebují hospitalizaci a za normálních podmínek by je poslali domů. (Jako třeba zmíněný €-poslanec). V jedné z diskuzí pod článkem o nesmírném utrpení €-poslance a o tom, že dokonce dostal dvoje antibiotika, v jak strašlivém stavu byl, tedy v jedné diskusi jsem zachytil komentář z lidu, který si dovolím ocitovat (protože má v sobě více moudrosti, než tři tuny blábolů kočkového parazitologa s akademickými tituly, pro příklad „vzdělance“):

Před šesti lety jsem měl zápal plic. Dvě dávky antibiotik, horečka vyletěla přes čtyřicet, dodnes mám uložené foto, přes 39 jsem měl snad týden. K plné aerobní zátěží jsem se vracel tři měsíce. Byl jsem doma.

Z diskuse o nebohém €-poslanci, který v nemocnici ležel celé 4 dny, které trávil psaním na sociální sítě, a – považte! – měl dvoje antibiotika a pak po třech dnech ještě není plně v kondici! ;-)

Zajímavý obrázek poskytuje i nemocnice v Uherském Hradišti, „v centru strašlivé morové rány“.

Již několik týdnů patříte, co se týče počtu hospitalizovaných s covidem-19, k nejvytíženějším nemocnicím v republice. Jak jste na tom nyní?

V současné době máme hospitalizovaných 116 covid pozitivních pacientů, přičemž nejužší místo je na lůžkách intenzivní péče, kde máme celkem 23 pacientů na umělé plicní ventilaci, ale ne všechny covid pozitivní.


Takže v této nemocnici je hospitalizováno 116 covid pozitivních, tedy s pozitivním výsledkem PCR testu na SARS-CoV-2.

Z nich zřejmě hospitalizaci potřebuje kvůli covidu méně než 23 pacientů, protože na intenzívní péči jich je ze 116 jen 23 celkem, včetně hospitalizovaných bez pozitivního testu a tedy ze zcela jiných důvodů.

Kolik jich je na intenzívní péči z jiných, ne-kovidových důvodů nevíme, ale z formulace vyplývá, že jich zřejmě bude minimálně 5-6. Kdyby jich nekovidových bylo méně, formulace by pravděpodobně zněla „téměř všichni s covidem“, zejména v tomto kovidalarmistickém článku s ředitelem, který se zcela jasně řadí ke kovidalarmistům a citovým kovid-vyděračům.

Takže tedy 116 zabraných lůžek. 23 pacientů na intenzívní péči (ti jediní, kteří by byli za normální situace s jakýmkoli podobným akutním zdravotním stavem hospitalizováni). Z nich je zhruba 17-18 s pozitivním testem. A z nich neznámé procento má jiné vážné zdravotní potíže a SARS-CoV-2 je buď zcela vedlejší v celkovém zdravotním stavu, nebo je katalyzátorem, spouštěčem zhoršení zdravotního stavu dotyčného. Ale takovým spouštěčem může být kdykoli klidně i jiný virus, chřipka, viry „běžného nachlazení“ apod.

Takže: Kolik z těch 17-18 má jiné vážné zdravotní potíže nebo chronická a dlouhodobá onemocnění nijak nesouvisející s covid?

A kolik z nich má třeba zápal plic způsobený jiným virem nebo jinou infekcí a SARS-CoV-2 není hlavní příčina akutních obtíží?

Kolik z nich jsou obézní, kardiaci, diabetici, tedy lidé, s dispozicí k vážným zdravotním problémům PŘI JAKÉKOLI VIRÓZE VČETNĚ CHŘIPKY?

Kolik je tedy v této nemocnici skutečných nemocných covid? 10? 12? Kolik je z nich těch, kteří neměli už před pandemií vážné predispozice pro vážné obtíže při jakékoli virové infekci včetně např. chřipky a u kterých tedy SARS-CoV-2 není jen jedním z mnoha možných virů, které by u těchto lidí způsobily vážné obtíže v aktuálně probíhající virové sezoně? 4? 5?

Pozn.: Každý rok se objevují různé sezónní virózy, chřipky. A každý rok je velké množství lidí, kteří mají predispozice a po nákaze kterýmkoli z těchto virů se u nich objeví vážné komplikace. Staří lidé, diabetici, astmatici, kardiaci, obézní lidé např. Každý rok se stovky a tisíce nebo desetitisíce z nich ocitnou ve vážném zdravotním stavu kvůli nějaké viróze nebo bakteriální infekci. A každý rok stovky z nich, resp. spíše tisíce z nich zemřou. Smrtí stejně strašnou jako je každá smrt. Každá. Ať už s pozitivním testem na jeden jediný konkrétní virus nebo bez testu.

Jinak než jako citové vydírání a hrubé porušení nejen etiky lékaře ale i nejzákladnějších norem slušnosti a lidské morálky nelze nazvat prohlášení pana ředitele:

Co byste vzkázal všem těm, kteří stále covid bagatelizují a dělají vše pro to, aby obešli opatření?

Moc bych jim přál, aby sami, ani jejich nejbližší, nezažili na vlastní kůži těžkou formu covidu, a tedy nepotřebovali péči našich lékařů a nezažili jak intubaci, tak napojení na ventilátor. Po těchto zkušenostech se totiž všechny hodnoty rázem mění.


Na koronavirus v ČR zatím zemřelo okolo 140-170 lidí. Ostatní jsou falešně vykázaná úmrtí.

Jakákoli smrt je strašná. Každá jedna z těch 100 000 smrtí každý jeden jednotlivý rok v České republice, každá z těch smrtí je smutná, strašlivá, bolestivá. Smrt s pozitivním testem PCR na SARS-CoV-2 pan Sládek prý nikomu nepřeje. Ale naznačuje tím, že tato smrt je jiná, strašná, zatímco jiné smrti jsou zřejmě ok, v pohodě, piánko.

Pan Sládek by prý nikomu nepřál smrt s pozitivním testem na covid, ale jinou smrt by zřejmě přál komukoli, nebo jak tomu máme rozumět? Smrt s pozitivním testem je strašnější, než třeba smrt na zápal plic z rhinovirů, které běžně způsobují jen rýmu, ale u disponovaných jedinců i zápal plic a smrt? Smrt s pozitivním testem je strašná a proto musí být zdůrazněna, zatímco smrt na rakovinu je v poho a vedle smrti s pozitivním testem o nic nejde?

Pan Sládek společně s presstituty psychicky manipulují lidi do strachu. Daleko za hranicemi lékařské etiky, daleko za hranicemi elementární lidské slušnosti a morálky.

Do podvědomí člověka pan Sládek implantuje pocit „když budu proti opatřením, tak umřu zadušením na JIPce“. Člověk by zvracel, jak odporného jednání jsou někteří lidé schopni a jak odporných manipulativních metod jsou ochotni používat, když jim chybí jakékoli věcné argumenty.

Namísto faktických argumentů v rámci věcné debaty o skutečných počtech NAKAŽENÝCH, o skutečných počtech vážně nemocných KVŮLI SARS-CoV-2 a o skutečných počtech úmrtí v příčinné souvislosti s nemocí Covid-19, namísto toho tu máme snahu zastrašovat lidi nenápadným proklínáním „mohli byste umírat na zadušení, to byste pak mluvili jinak“, ergo lékařská debata ve stylu „držte hubu nebo si to přivoláte“.

Naprosto odporné strašení lidí a manipulativní psychologické zastrašování oponentů s jiným názorem. Ještě by mohl pan Sládek špendlíkem propichovat panenky představující oponenty kovidalarmistů.

Pozn.: Pikantní je, že pokud vezmeme do úvahy údaje udávaná Ministerstvem strachu jako pravdivá, pak se zřejmě soudruh plukovník dopouští navíc v době ohrožení státu nejen Šíření poplašné zprávy, ale navíc i trestného činu Šíření nakažlivé lidské nemoci, protože každé opatření soudruha plukovníka vede vždy jen k jednomu – k nárůstu vykázaných „nakažených“ (věcně vzato „lidí s pozitivním PCR testem“, ale sami kovidalarmisté přeci hovoří o „nakažených“).

Od té doby, co začala operace „vyhodíme Vojtěcha a dosadíme plukovníka“, tak stále znovu a znovu dochází pořád dokola k jedné jediné věci – plukovník vytvoří opatření a zavede je. Počet „nakažených“ stoupne. Soudruh plukovník připraví a prosadí nová opatření. Po jejich zavedení – počet „nakažených“ stoupne. A tak dále a tak dále.

Soudruh plukovník a jeho opatření jsou zcela očividně nejsilnější faktor způsobující šíření viru. Včera soudruh plukovník oznámil další opatření stanného práva, ehm, lockdown, který ovšem samozřejmě vůbec není lockdown, protože nazývat stanné právo lockdownem by bylo třídně neuvědomělé. A hned nám oznámil, že po zavedení těch nejpřísnějších opatření se bude údajná nákaza šířit ještě více a ještě rychleji a to nejméně dalších 19 dnů, až do 11.listopadu. Vzhledem k inkubační době okolo 5 dní je tedy zcela neoddiskutovatelně zřejmé, že současná opatření soudruha plukovníka budou jediným důvodem k šíření „nákazy“. A soudruh plukovník to očividně ví velice dobře. ;-)

Nebo možná ví, jaká čísla bude od teď až do 11.listopadu zveřejňovat IT oddělení Ministerstva strachu. ;-)

Možná se ti lidé „nakazí“ ve frontě na odběr vzorků. Nebo z roušek. Nevím. Ale v létě, kdy byla všechna opatření uvolněná a lidé se chovali normálně, tak podíl pozitivních testů jen mírně vzrostl, ale počet hospitalizovaných ve „vážném stavu“ nevzrostl prakticky vůbec. Takže rostl podíl lidí, kteří se s virem potkali, a buď měli jen mírné onemocnění, nebo neměli vůbec žádné onemocnění (až 80% „nakažených“ může být „bezpříznakových“ tedy imunních, jejich imunitní systém se s virem vypořádá i bez Prymuly). V létě bez jakýchkoli omezení rostl počet lidí, kteří se s virem potkali, ale počet opravdu nemocných nijak nerostl. Zato po zavedení opatření neustále roste počet lidí s pozitivním výsledkem testu, roste jejich podíl na populaci a roste počet hospitalizovaných s pozitivním testem. Ergo: Opatření soudruha plukovníka jsou příčinou nárůstu počtu nemocných.

Anebo ta data o počtu testů denně a o počtu „nakažených“ jsou jedna velká zas….ná lež.

Počet lékařů a sester v karanténě utěšeně narůstá

Naprosto absurdní testování zdravých lidí jedním ne příliš spolehlivým testem má svoje reálné důsledky. Nejen že je uměle vytvářena hysterická panika mezi obyvatelstvem. Ale také čím dál více zdravotníků odchází do karantény. Jsou sice v drtivé většině případů zcela zdraví, ale ošetřují osoby s Virem, s virem s velkým V, a proto jakmile mají pozitivní výsledek PCR testu mna Virus, musí do karantény.

Pokud bychom podobným způsobem postupovali při jakékoli každoroční chřipkové epidemii a testovali přítomnost kousku RNA daného chřipkového viru na sliznici zdravotníků, tak by nám odešlo během prvního týdne do karantény patrně celé infekční oddělení každé nemocnice, plus k tomu ještě čtvrtina až polovina všech ostatních oddělení i obslužného personálu nemocnice. Tedy včetně prodavaček v kantýně a vrátných.

Konkrétní příklady:

Nemocnice v Uherském Hradišti: Asi kolem 110 zdravotníků, kteří jsou jednak covid pozitivní, ale i jinak nemocní či na ošetřovném. V celkovém počtu 1100–1200 zdravotnických zaměstnanců se tak nejedná o úplně malé číslo.

Takže v Uherském Hradišti je zhruba o něco méně než 10% zdravotnického personálu odesláno do karantény. Ne proto, že by byli nemocní, ne proto, že by byli infekční. Jen proto, že mají pozitivní test, který „odhalil“, že na jejich sliznici se vyskytuje minimálně jeden kousek RNA viru SARS-CoV-2. Možná „mrtvý“ (zbytková RNA), možná v marginálním množství, které nemůže způsobit ani nemoc ani rozšíření infekce.

Pozn.: Nikdo z nás není sterilní. Každý, kdo se pohybuje normálně po světě má na sobě a na sliznicích nosohltanu obrovské množství různých bakterií, virů, zbytků virů, spor plísní a hub – přeci právě k tomu je např. sliznice nosohltanu, aby tohle všechno ze vzduchu ZACHYTILA! (A aby tak nedošlo k infekci organismu, zejm. citlivých dolních cest dýchacích a především velice zranitelných plic). Sterilní, bez pozitivního PCR testu na něco (podle sezóny virů, celkově na kdeco), tedy bez pozitivního PCR testu bude každý až po kremaci.

Thomayerova nemocnice v Praze: Ještě před začátkem pandemie chybělo v Thomayerově nemocnici zhruba 80 zdravotních sester. „Teď v druhé vlně koronaviru ten problém ještě akceleroval, protože máme aktuálně v domácí izolaci 70 sester a doktorů,“ vysvětluje nouzi o zdravotnický personál ředitel.

Thomayerova nemocnice má celkem zhruba 1850+ zdravotnických zaměstnanců (dle výroční zprávy za rok 2018).

Z nich je 70 v karanténě. Tedy k dlouhodobě chybějícím cca 2-4% zdravotních sester je nyní navíc výpadek další cca 4% lékařského a zdravotnického personálu.

Ještě by měl soudruh plukovník co nejvíce rozšířit omezení, aby pokud možno všechny zdravotnice s malými dětmi (řekněme do 13-15 let věku) zůstaly doma. To by v tom byl čert, aby opatření soudruha plukovníka nezpůsobila ten rozvrat zdravotnictví slíbený pomateným toxoplasmikem F. a mrazákem na mrtvoly H.

Počet testů denně, kvalita testů

Už jsem o tom psal několikrát, ale protože jde o velice důležitou věc, napíšu to znova. SZÚ prováděl běžně maximálně 1 500 testů týdně ve špičkách chřipkových epidemií. SZÚ jistě patřil mezi několik málo hlavních institucí zabývajících se testy na přítomnost virů (a baktérií) v České republice. Možná byl ten nejvýznamnější. 1 500 testů týdně jako maximum. Dříve 300 testů denně. A teď 38 000 tisíc testů denně. Kde se vzala tato stopadesátinásobná kapacita?

Mohlo by Ministerstvo strachu, ehm, Ministerstvo zdravotnictví zveřejnit, které laboratoře provádí vyhodnocení odebraných vzorků a kdy byly tyto laboratoře certifikovány?

Kde se vzal tak rychle stopadesátinásobek kvalifikovaných pracovníků pro pečlivé a správné zpracování vzorků a vyhodnocení testů?

Mohlo by Ministerstvo zveřejnit, kolik která laboratoř který den zpracovala vzorků a s jakým výsledkem?

(Možná by se objevily závažné odchylky u některých laboratoří a některých testovacích sad ukazující možnou nízkou kvalitu některých laboratoří nebo některých testů.)

Mohlo by Ministerstvo zveřejnit, jak často jsou tato pracoviště kontrolována na bezinfekčnost a s jakými výsledky?

Mohlo by Ministerstvo zdravotnictví na webu covid zveřejnit vyhlášku, která jistě předepisuje, jak často se musí dezinfikovat odběrové místo a jak často si musí personál na odběrovém místě měnit oblečení za nové, sterilní?

Mohlo by Ministerstvo zveřejnit, zda je prováděna statistická výstupní kontrola jednotlivých laboratoří a odběrových míst prověřením výsledků?

(Klasická statistická výstupní kontrola – nijak náročná na počty testů, zato umožňuje snadno eliminovat nekvalitní procedury a nekvalitní testovací sady. Tedy snadno a bez nároků na dodatečné kapacity a finance umožňuje zabránit „zmetkovitosti“ testování. Ale o to nejde, jde jen o „rekord nakažených“, takže čím horší kvalita testování, tím lépe.)

Viz https://en.wikipedia.org/wiki/Quality_control a https://en.wikipedia.org/wiki/Acceptance_sampling

Jaká je spolehlivost používaných testů?

Jsou testovací sady certifikovány nebo na to „není čas“?

Jsou srovnány s etalonem, tedy vyzkoušeným, spolehlivým testem na statisticky dostatečném počtu vzorků (na to stačí otestovat pár desítek vzorků alá výstupní kontrola), nebo na to „není čas“?

Které testovací sady jsou aktuálně certifikované?

Od kterých výrobců?

Která odběrová místa používají které sady?

Jsou tyto testovací sady pravidelně testovány metodami kontroly kvality na neinfekčnost?

(V USA byly na jaře prokazatelně testovací sady masově kontaminovány koronavirem. Takže kdo se nechal otestovat, ten dostal koronavirus. )

The review, conducted by two Department of Health and Human Services lawyers, also said there was “time pressure” at the CDC to launch testing, and “lab practices that may have been insufficient to prevent the risk of contamination.”

Ale ani tím řada otázek nekončí.

V České republice je aktuálně 168 odběrových míst. Většina z nich pracuje jen 5 dní v týdnu a většinou jen 5 nebo méně hodin denně.

Rekord v denním počtu údajně odebraných vzorků padl 16.10., kdy prý bylo za jeden jediný den otestováno celkem 38 685 vzorků/lidí. Pokud vyplnění údajů a odběr jednoho vzorku trvá celkem tři minuty, pak v průměru muselo každé odběrové místo dne 16.října pracovat – chvíle napětí – 11,5 hodiny. Pokud by vyplnění údajů a odběr vzorků trvalo 6 minut, muselo každé odběrové místo 16.října pracovat 23 hodin bez přestávky.

16.října byl pátek a Češi zřejmě místo odjezdu na chalupu šli hromadně na odběr vzorků. Aby udělali soudruhu generalissimovi radost.

Ještě zajímavější je pak údaj za sobotu 17.10. Tento den bylo prý odebráno a otestováno 29 273 vzorků/osob. Vzhledem k tomu, že v sobotu drtivá většina odběrových míst buď vůbec nepracuje, nebo jen několik málo hodin (často jen 3 hodiny), pak to musel být úplně údernický den. Pokud odhadneme, že pracovala jen polovina odběrových míst (ve skutečnosti spíše mnohem méně), pak v sobotu 17.10. musela všechna otevřená odběrová místa pracovat 18 hodin denně, pokud průměrné sepsání údajů a odebrání vzorků trvalo 3 minuty. Pokud celá procedura trvala minut 6, pak v sobotu 17.10. pracovala otevřená odběrová místa zhruba 36 hodin denně. Úderníci. ;-)

Poznámka pro absolventy genderových studií a moderních humanitních studijních oborů: den má 24 hodin. Ale počet hodin v rámci jednoho dne, to je samozřejmě jen „White Supremacy“. Den má libovolné množství hodin podle toho, jak se kdo ráno rozhodne. A když zavelí soudruh plukovník, tak den na odběrném místě může mít klidně 36 hodin i více.

Než jsem dopsal tento článek, máme tu další rekord. 20.října prý bylo otestováno více než 40 tisíc lidí. Tak to už musíte mít ve svém nejbližším okolí mraky lidí, kteří byli v uplynulém týdnu na testech, že?

Mohlo by Ministerstvo strachu zveřejnit denní statistiku, kolik které odběrové místo odebralo vzorků? A to zpětně za celé období pandemie a ode dneška průběžně za každý den? Možná by byl překvapen každý, kdo blízko takového místa bydlí nebo chodí. A možná by byli překvapeni i pracovníci těchto odběrových míst. ;-)

Kdo provozuje odběrová místa?

Jde i o soukromé subjekty, které mají přirozené důvody vykazovat a fakturovat co největší počty „odebraných“ vzorků a „provedených“ testů?

Kontroluje někdo, zda nevykazují jednou otestované pozitivní osoby jako znovu a znovu pozitivně otestované?

Je velké množství případů, kdy byl jako pozitivní označen někdo, kdo vůbec nebyl na testu a jen poskytnul údaje bez odevzdání vzorků. Takže nikdo nekontroloval, co odběrná místa a/nebo laboratoře posílají za „výsledky“ (a také co dávají do faktur za počty odebraných a vyhodnocených vzorků). Trvá tento stav doposud?

Mohou sí odběrová místa a/nebo laboratoře vykazovat a fakturovat testy vůbec neprovedené, jako tomu prokazatelně bylo v řadě případů „pozitivní i bez odběru“?

Počet mrtvých na Covid-19

V české republice zřejmě na Covid-19 zemřelo okolo 140-170 lidí. Jde o seriozní odhad – v České republice je Ministerstvem strachu podvodně (ale v souladu se celosvětovým covid-šílenstvím) vykazován jako „úmrtí Covid“ kdokoli, kdo zemřel a měl pozitivní test na SARS-CoV-2 a to i když v době úmrtí už nebo vůbec nikdy neměl onemocnění Covid-19. (Někteří v době úmrtí už neměli ani ten pozitivní výsledek testu)

Na Slovensku, kde je zatím jako „úmrtí Covid“ vykazován jen ten, u koho pitva prokáže, že Covid-19 má příčinnou souvislost s jeho úmrtím. Slovensko má zhruba desetinu úmrtí „Covid“ přepočteno na počet obyvatel. Takže je vysoce pravděpodobné, že i v ČR je skutečný počet úmrtí v příčinné souvislosti s Covid-19 zhruba desetina vykazovaných čísel Ministerstva strachu.

Uměle vyvolaná panika a atmosféra všeobjímajícího strachu vytvořila situaci, kdy zejména zranitelné osoby, staří lidé, lidé s chronickými onemocněními srdce, astmatici, diabetici, ti všichni jsou pod enormním uměle vyvolaným stresem. Ten má u všech lidí negativní vliv na imunitu i na celkovou „odolnost“ organismu. Takže jak z řad „obyčejných“ lidí, tak z řad těchto zranitelných skupin bude čím dál více lidí nemocných (fakticky na kovid-alarmismus).

Čím dál více jich bude v panickém iracionálním strachu volat sanitku a požadovat hospitalizaci i při běžném nachlazení. A pokud bude mít pozitivní test na výskyt kousku RNA viru SARS-CoV-2, tak se nám lůžka intenzívní péče zaplní brzy lidmi s běžnou virózou a mediální masáží implantovaným panickým strachem.

A řada lidí ze strachu umře. Doslova a do písmene. Zemřou na běžnou virózu v panickém strachu ze svého pozitivního testu. Kardiaci budou čím dál více umírat ze stresu a strachu po každodenní mnohonásobné masáži „rekord počtu nakažených, rekord počtu hospitalizovaných, rekord mrtvých na covid, bububububu!“ Diabetici, astmatici, staří lidé. Každý ví, že při emočním vypětí snadno přijde astmatický záchvat. Pusťte si televizní stanici „ČT Morová rána 24“ a budete blízko infarktu, i když jste zcela zdraví. Tedy pokud si nehledáte informace na nezávislých médiích a pokud slepě věříte stávající režimní propagandě.

Pamětníci, kteří přežili nacistické koncentrační tábory, říkají, že hodně vězňů to prostě vzdalo, zemřeli vlastně na rezignaci. Jejich organismus přestal bojovat o život, protože oni samotní rezignovali a svůj život vzdali. Všichni, kdo přežili, uvádí, že měli vůli přežít, že chtěli, že se nenechali paralyzovat do rezignace, deprese. I v těch hrozných, nepředstavitelně strašných podmínkách dokáže člověk přežít, když si udrží vůli a chuť k životu. Když ji ztratí, z jakýchkoli důvodů, umře. Covid je méně extrémní situace, ale princip je stejný – lidé mohou umřít na stres, strach, rezignaci na život. (Ať už je potom lékařský pitevní nález jakýkoli.)

A vzhledem k tomu, že naprosto přirozeně bude čím dál více lidí v populaci, kteří se potkali s virem a mají tak kousek RNA ve vzorku, tak bude čím dál víc lidí, kteří jednak budou hospitalizování kvůli nějaké nemoci a budou mít „pozitivní test“. A jednak bude mezi všemi úmrtími na všechny možné příčiny čím dál více lidí s pozitivním testem. Aniž by kdy byli nemocní covid, aniž by příčina smrti byl virus SARS-CoV-2. Počty „mrtvých covid“ budou ve statistikách narůstat.

Pikantní je, že soudruh plukovník zdevastoval ekonomiku této země, vystrašil (mnohdy opravdu k smrti) statisíce lidí, milionům lidí ničí život (od profesního nebo ekonomického až po běžný, normální lidský život) – a přitom nemá jediné podložené úmrtí na Covid-19. Pitvy se neprovádí. Nikdo nezkoumá, zda dotyčné úmrtí bylo opravdu na Covid-19. Stačí pozitivní test na kousek RNA viru SARS-CoV-2 (a kdoví jestli to vůbec identifikuje RNA viru a ne šťávu z papáje) a hned je úmrtí do statistiky. Ale to je zcela nevědecký, přímo anti-vědecký přístup. Stejně tak byste mohli udělat každému test na některý rhinovirus (běžné viry způsobující rýmy a běžná nachlazení), zjistili byste, že ho má na sliznicích kdekdo a každé x-té úmrtí byste tak mohli vykázat jako úmrtí na rýmu. A hned byste mohli vyhlásit stanné právo a do karantény poslat polovinu lékařů a zdravotnic. Kvůli rýmě.

Ale bez pitvy, bez věcného důkazu příčinné souvislosti mezi výskytem kousku RNA viru SARS-COV-2 v testu zemřelé osoby (mezi „nákazou“, „nemocí“ covid) a mezi úmrtím dotyčné osoby nemá soudruh plukovník ani jedno jediné „úmrtí Covid“. Ani jedno. Možná nemůže doložit ani jedno úmrtí, kde by bylo PROKÁZÁNO, že jde o úmrtí v příčinné souvislosti s Covid.

To bude možná ten skutečný důvod, proč soudruh plukovník pomalu připravuje povinné spalování „úmrtí Covid“. (Zatím jen verbálně jako „možnost“; klasická metoda prosazování všech lumpáren vlády - 1. Jde jen o drb 2. Uvažujeme o tom, ale nebudeme to dělat 3. Uvažujeme o tom a možná to uděláme 4. Udělali jsme to, vždyť už to dávno víte, že je to nutné pro vaše dobro.) Proč chce soudruh plukovník spalovat mrtvé „covid“? Protože po spálení zemřelých vykázaných podvodně jako úmrtí na covid už nebude nikdy možné prokázat, že dotyční nezemřeli na Covid.

Nacisté také pálili archívy v květnu 45. A komunisté v prosinci 1989. A protože „po“ už bývá pozdě, chce soudruh plukovník likvidovat nepohodlné důkazy vlastní viny preventivně.

Celkově je tato situace okolo koronaviru jen dalším důkazem, že mnohem snáze projde lež veliká než malá. Platilo to o iráckých ZHN, platí to i o „strašlivé pandemii 2020“. Jako chápete to? Vláda udělala zásek 500 miliard korun letos a 320 miliard příští rok naplánováno (ve skutečnosti to bude mnohem více – enormní nárůst výdajů a stejně enormní propad příjmů státního rozpočtu). Zadluženost země vzroste o více než 20% HDP během dvou let (a další růst dluhů bude následovat i v roce 2022 a letech dalších). Propad ekonomiky o 10-25% HDP. A proč? Protože Prymula přitáhnul k Babišovi chlápka, který mu ukázal tabulku Excelu.

A perla na závěr:

„Vakcína už se vyrábí a bude stát 99 korun.“ Srpen 2020, plukovník Prymula

Je to ta samá vakcína, od firmy Astra Zeneca, která dnes v noci zabila jednoho z dobrovolníků? Ehm, vlastně jak říkají experti a presstituti na CNN – která byla testována na úplně jiných dobrovolnících, ale dotyčného dobrovolníka možná zabilo placebo, které mu bylo podáváno jako kontrolní skupině. :-DDD

Je to ta samá vakcína, kterou bez vašeho souhlasu, bez vaší přítomnosti a bez jakékoli vaší možnosti tomu zabránit možná nechá soudruh plukovník naočkovat vaše děti, až budou na té „škole v přírodě“, kam je naprosto všechny chce soudruh plukovník poslat v listopadu?

(Protože podle soudruha plukovníka ve škole být spolu děti pár hodin nesmí, ale prý spolu mohou být 24 hodin denně na „ŠVP“.)

Bude ta „škola v přírodě“ soudruha plukovníka na Rabí?

Proč jsem si jen vzpomněl na Jarka Nohavicu:

„Vy jste mi říkali, že jedu na prázdniny na Rábí za babi
A pak jste mávali, a po obloze pluli jeřábi, jak lodě po Labi
Vy jste to věděli, že žádné Rábí nikdy nebude
A že je mým napsaným osudem, nevrátit se z cest


Vy jste to věděli...“

Michal Brand

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru   
Pridal tk Pátek 23 říjen 2020 - 07:49:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Od soboty 24. října bude v některých oblastech platit přísný zákaz vycházení.

„Mimo bydliště bude možné vycházet jen do nejbližších potravin, lékárny, k lékaři nebo venčit psa maximálně sto metrů od bydliště, postarat se o příbuzného nebo jít na pohřeb,” upřesnil předseda vlády opatření týkající se nejpostiženější části na severu a východě země.

„Pokud chtějí mít lidé volnější pohyb, musí se prokázat PCR testem nebo antigenovým testem ne starším než ze dne 23. října,“ doplnil Matovič. „Odměnou” za to, že se lidé v postižených oblastech nechají otestovat, bude povolení vycházet do zaměstnání, doprovodit dítě do školy nebo školky, jít na poštu, do banky, navštívit autoservis nebo čerpací stanici případně si udělat výlet do přírody, ale jen v rámci okresu."

Takhle to bude, až přijde očkování. Na Slovensku právě probíhá test, jestli to lidi vezmou. Tohle ani Orwell nevymyslel.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHřib o prasatech a papalášské smetánce…   
Pridal tk Pátek 23 říjen 2020 - 07:45:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Musím říci, že primátor Hřib mě stále více překvapuje. Ne pracovními výkony, to v žádném případě. Překvapuje mě zejména velkou schopností vylhat se a vykroutit z jakékoliv nepříjemné či kritické situace, do které se dostane. Tato jeho obratnost je úžasná, stejně tak jako je zvláštní neschopnost českých novinářů ho vést za jeho výroky k odpovědnosti. Když vidím, jakým způsobem žurnalisté prohánějí, ba pronásledují, za nejrůznější jeho výroky premiéra Babiše (odmýšlím od toho, zda je to oprávněné či nikoliv), považuji tento přístup k Hřibovi za opravdu poněkud podivný.
Chtěl bych vidět, co by se strhlo, kdyby premiér Babiš označil např. zvláštní a úzkou partičku těch pravých nefalšovaných Pirátů, kteří hlasují ve vnitrostranickém referendu o vážných politických otázkách, za idioty anebo reprezentanty hovězího skotu. Určitě by se našla velká část médií, která by jej vyzývala k okamžitému odstoupení po bezprecedentních vulgárních útocích na hlavního politického soupeře.


V případě Hřiba se ale neděje vůbec nic. Dne 13. října na svém twitteru tento, z božího dopuštění a shodou nepříznivých náhod, primátor Prahy napadl připravovanou oslavu 28. října na Pražském hradě jako, cituji přesně: „Párty na Hradě pro papalášskou smetánku“.

Musím v souvislosti s tímto nechutným vyjádřením říci jednu věc. Pánové Mynář, Ovčáček a spol. mě dlouhodobě a okázale nezvou na slavnostní či jiné akce na Hradě. Jsem proto někdy velmi překvapen, koho na televizních záběrech z těchto shromáždění na Hradě vidím. Tedy jaké divné zjevy a podivné osoby se tam pohybují. Ale jako bývalý český premiér jsem prostě touto skupinou přátel pana prezidenta ignorován. Tyto nominace na akce na Hradě bývají hradní skupinou uskutečňovány po hříchu jen z osobních pozic. I když projevuji velkou objektivitu ve vztahu k panu prezidentovi a vesměs (ne vždy) podporuji jeho veřejná vystoupení, nebývám mezi vyvolenými na Hradě. Řeknu otevřeně, že mě to nebere a nezbavuje mě to soudnosti. Zkrátka, neberu to osobně. Ušetřím jeden večer a nemusím mít aspoň žádné dietetické výčitky z toho, co jsem na recepci neměl jíst.

Ale představa Hřiba, že snad tato shromáždění (nebo jak on říká „párty“) jsou akce, kde se nalévá koňak z konví a šlape se po zadek v kaviáru, je prostě vulgární. Vlastně to ukazuje, jak nízká je dnes hodnota vrcholného politika, pokud se „toto“ může stát pražským primátorem.

Hlavními účastníky „párty“ na Hradě jsou vždy vyznamenávaní. Tito vyznamenávaní většinou uskutečnili ve svém životě něco velikého. Vždy bývají mezi vyznamenávanými účastníci zahraničního odboje, vynikající vědci, pedagogové, lékaři (tentokrát jich bude asi i více než v předešlých letech), umělci. Tentokrát měl být podle všeobecného očekávání oceněn státním vyznamenáním za celoživotní dílo Mistr Karel Gott. Tito všichni jsou podle Hřiba „papalášská smetánka“. Hřiba neomlouvá ani to, že tento svůj blábol na twitterovém účtu zveřejnil již 13. 10.. Kdyby byl alespoň částečně kvalifikovaným politikem, spíše měl 13. 10. na svém účtu na Twitteru napsat, že jako formálně nejvyšší představitel hl. m. Prahy doporučuje v současné pohnuté době neuskutečnit slavnostní shromáždění na Hradě k 28. říjnu v obvyklé podobě. Ale Hřib je prostě Hřib. Jemu primárně šlo o politický útok na prezidenta a Hrad a všechny ty, kdo k němu snad mají pozitivní vztah anebo jej jen respektují.

Za dva roky svého působení na pražské radnici předvedl Hřib, coby primátor z božího dopuštění, velké nic. Pokud tedy nejsem nadšený z jeho okázalé antiruské a antičínské pózy, kterou zakrývá praktickou neschopnost dělat nic. Do konce tohoto volebního období, které trvá čtyři roky, nebude v Praze uskutečněna žádná velká investice. Mám na mysli např. dokončení vnitřního městského okruhu a zahájení stavby trasy D metra. První stavba může být zahájena podle mého kvalifikovaného odhadu (byl jsem patnáct let pražským zastupitelem) někdy za deset až dvanáct let. To je pro Prahu katastrofa. Pokud jde o novou trasu D metra, chybí výkupy pozemků, příprava území, projektová příprava, prostě všechno. Parta neschopných, která v současné době ovládá pražskou radnici, především díky Hřibovi zvládá jedno umění mistrovsky. Vylhat se z jakéhokoliv problému. Tím, že nedělají nic, tak ale těch otázek od žurnalistů mnoho není. Jejich spanilé rejsy do zahraniční politiky, hloupoučké a stupidní, jsou pražskou kavárnou nadšeně vítány.

Ať je to jak chce, dnes zdrcující kritiku investiční politiky města Prahy, zastavím. Nezajímá mě v tuto chvíli ani chaos na pražských ulicích v důsledku naprosto živelného uskutečňování oprav a údržby pražských komunikací.

Nechci ani hovořit o desítkách miliard, které se flákají bez užitku na účtech města, když by mohly sloužit Pražanům. To by se ale muselo umět. Tahle bezmocnost vedení města a Hřiba je pobuřující, ale v tuto chvíli mě nezajímá.

Za výroky, které Hřib použil vůči oceňovaným osobnostem tohoto státu a vůči slavnostnímu shromáždění státu k 28. říjnu, považuji za jediné možné řešení, aby toto individuum okamžitě odstoupilo z funkce primátora hl. m. Prahy.

Jiří Paroubek
Vaše věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponExpremiér: Musíme mít odvahu si přiznat, že máme problém s islámem!   
Pridal tk Pátek 23 říjen 2020 - 07:39:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bývalý francouzský premiér Francois Fillon na pozadí posledních událostí v zemi konstatoval, že "je třeba věci pojmenovávat, a je třeba mít odvahu říci, že existuje problém s muslimským náboženstvím. Neboť narůstá počet kazatelů a věřících, kteří chtějí nastolit šaríu nad principy a zákony republiky, rozmáhá se islámské zahalování, neústupnost v rituálních porážkách zvířat, konfrontace našeho kalendáře, naší historie vůbec.

Islámský totalitarizmus je světová hrozba, se kterou je zapotřebí nesmiřitelně bojovat. A ne být jako někteří, kteří při sebemenší konfrontaci hned navrhují omezení svobod, aby byl zachován smír a klid. Svoboda projevu je nedílnou, a musí být svobodou projevu i ke karikaturám proroka. Její jedinou mezí je podněcování k nenávisti. Avšak bránit svobodu projevu je potřeba stůj co stůj.", konstatoval bývalý francouzský premiér.

Zdroj: https://www.valeursactuelles.com/politique/pour-fillon-la-liberte-dexpression-concerne-les-caricatures-de-mahomet-mais-aussi-la-parole-de-zemmour-124827

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRakouská armáda vyhodila vojenského imáma   
Pridal tk Pátek 23 říjen 2020 - 07:36:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rakouská ministryně obrany Klaudia Tannerová vyhodila armádního islámského duchovního.

Ten měl údajně vyzdvihovat bosenské džihádisty a udržovat kontakty s islámistickými radikály. Existují ještě další podezření, která už by mohla mít i soudní konsekvence.

Ministryně požádal Islámský duchovní spolek Rakouska (IGGÖ) o navržení jiného duchovního.

Zdroj: https://www.oe24.at/oesterreich/politik/tanner-feuert-militaer-imam-nach-jihadismus-vorwuerfen/451103790

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMuslimka na nádraží v Lyonu hrozila bombou   
Pridal tk Pátek 23 říjen 2020 - 07:29:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Multikulturní napětí ve Francii pokračuje. Dnes odpoledne na nádraží v Lyonu zahalená muslimka s taškami za vyřvávání Aláhu akbar hrozila bombou. Policie nechala sektor vyklidit, ženu zneutralizovala a zatkla.

Další incident řeší policie v městečku Bron u Lyonu. Tamnímu starostovi, který nedávno přitvrdil v boji proti dealerství drog, na sociálních sítích vyhrožují uřezáním hlavy.

Zdroj: https://www.oe24.at/welt/bombenalarm-in-lyon-frau-droht-sich-selbst-in-die-luft-zu-sprengen/451099387

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1434 sec,0.0553 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,919kB