Neděle 08 listopad 2020
Vyhrát férově! Protože využít práva na přezkum rozhodně není „útok na demokracii“, nebuďme směšní   
Pridal tk Neděle 08 listopad 2020 - 06:32:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ano, přepočítání a související právní tahanice znamenají ohromné zdržení a nepříjemnosti, které nakonec mohou beztak jen potvrdit stejný výsledek. Mezi Bidenovým „počítejte všechny hlasy“ a Trumpovým „budu respektovat výsledek, pokud se spočítali jen platné hlasy“ je setsakra velký rozdíl.

Aby nebyla mýlka, mojí absolutní favoritkou na prezidentku (pokud by na tom vůbec záleželo) byla Demokratka Tulsi Gabbard, kongresmanka a vojenská zdravotní sestra dvakrát nasazená na Blízkém východě, která v kampani mluvila o ukončení nesmyslných, kontraproduktivních a nekonečných válek USA, rozvracejících celé státy, mařících lidské životy a naději na šťastnou budoucnost, o potřebě respektu a širokého dialogu napříč společností (měla velkou podporu nezávislých, a dokonce i leckterých republikánů, čím byla podezřelá i vlastní straně).

Na jejím příběhu vím, že bohužel není pod úroveň vedení Demokratické strany ohýbat pravidla. V roce 2016 rezignovala z funkce ve volebním výboru na protest proti podvodu na Bernieho Sanderse, když bylo třeba protlačit Clintonovou. Letos v únoru pak neváhal tentýž výbor ze dne na den změnit pravidla, aby zabránili právě Gabbardové v účasti na další debatě v menším počtu uchazečů. Otázka je, jaká hranice křiváctví je už i pro Demokraty silná káva?

Jenom proto, že je vám někdo ze srdce odporný, neznamená, že jste automaticky vždy v právu. A že jsou v takovém případě ospravedlněny jakékoli prostředky.

Daily Wire se ptal voličů Bidena, co by byli ochotni udělat pro jeho zvolení, například i vzít zavděk zfalšovanými volbami, udeřit svou matku, usmrtit štěně... Byli. Škoda, že tutéž otázku redaktor nepoložil voličům druhé strany, abychom si mohli udělat celkový obrázek rozvratu hodnot v americké společnosti:

Smutné je, že při veškerém respektu k šedinám samotný kandidát Demokratů už je v natolik pokročilém stádiu seniorství a „odcházení“, že těžko soudit, co chtěl vlastně říct nebo kam ve svém čím dál nejistějším vnitřním světě odbíhal, když během kampaně prohlásil tu, že „nepotřebuji vás ke svému zvolení, budu vás potřebovat potom“
nebo jinde „zorganizovali jsme největší volební podvod v dějinách“ (Sky News, 8:55:Jakkoli nechci ani v nejmenším snižovat důstojnost tohoto muže, volbu Joe Bidena za kandidáta pro osobně pokládám za projev rostoucí nesoudnosti nebo bezradnosti establišmentu Demokratů. Nechápu ji a nemohu ji při nejlepší vůli brát vážně. Trochu mi to připomíná poslední stádium nedůvěřivého sovětského režimu s jeho stárnoucími a uvadajícími elitami před zvolením mladého Gorbačova. Jistě se dá hravě zjistit, jestli někdo upravil tato videa pomocí technologie „Deep Fake“, kterým můžete přinutit protagonistu Bidena ve videu říkat cokoli. Prověřila si to Sky News?

Čtyři (nebo pět?) států v moci Demokratů o úterní noci pozastavily sčítání o své vůli

Naprosto bezprecedentní a neslýchaný krok se odehrál na pokyn Demokratů v momentě schylujícího se vítězství a při vysokém procentu již sečtených hlasů (např. 85%, 95%...): poslali domů pozorovatele sčítání (!). Jelikož jsem už také sama seděla v české volební komisi, jsem zaražená z toho, že lze například v průběhu sčítání najednou měnit již udaných 100 % sečtených hlasů zpátky na 95 % a podobné pozoruhodnosti.
V daném okamžiku byl takovýto průběžný stavu výsledků a s udanou pravděpodobností, že by Biden mohl pořadí vůbec zvrátit:

Velký michiganský skok, zdroj: Decoy Voice (viz. fotogalerie)

Statistická pravděpodobnost, že Biden dožene Trumpa. Zdroj:

https://thecommonsenseshow.com/activism-conspiracy-united-nations/statistical-proof-democrats-are-stealing-election

Příklady podivností namátkou

Pozorovatelé sčítání vyslaní Republikánskou stranou nebyli prakticky nikde v demokratických baštách (PA, Wisconsin, Michigan...) vpuštěni do místnosti, kde se sčítalo, a to ani po vydání soudního příkazuže tak musí učinit (min. Pensylvánie). Údajná hlášení, že sčitatelé vypisovali sami lístky. Hlasovali již zemřelí voliči, volební účast 90 % tuším ve Wisconsinu, Project Veritas – anonymní zaměstnanec pošty jim tvrdí, že zaměstnanci pošty dostali 4. 11. příkaz orazítkovat hromady obálek zpětným datem, skokový nárůst hlasů pouze pro Bidena a žádného jiného kandidáta, prakticky 100% zisk hlasů pro Bidena v nově zavážených (!) várkách lístků atp. právě PO přerušení sčítání.
Trump neřekl, že se má přestat sčítat, protože vyhrál

Média si to mohou interpretovat, jak chtějí, ale Trump vystoupil po nezákonném (?) přerušení sčítání v tzv. swing states ve chvíli, kdy s velkým náskokem vedl a zbývalo již menší procento nesečtených hlasů a byli posláni domů pozorovatelé (!), a řekl, že se má přestat sčítat do doby, než bude zajištěn férový průběh dokončení voleb. A že se mají sčítat jen platné hlasy k datu 3.11. Demokraté se nemají čeho bát, nebo ano? Přepočítání přece povede víceméně k témuž výsledku, nebo přece jen ne? No, zatím nevíme.

Právní bitva ústavní

Steve Turley rekapituluje problematické body z pohledu zákona. Výhrady mi neznějí nerozumně, i když je to jasná prorepublikánská pozice.
Smrdí to tak, že už to víc páchnout nemůže

Teď jde o to zákonným a transparentním způsobem ukázat minimálně voličům Trumpa, že opravdu prohrál. Překonal totiž svůj vlastní výsledek z 2016, o mnoho tisíc hlasů tuším i nejlepší výsledek Obamy, republikáni posílili v senátu a rozhodně se nekonala v průzkumech slibovaná řežba v dolní komoře, takže jaksi počet hlasů pro Bidena, který snad měl překonat nejen charimatického Obamu, ale nakonec i Trumpa, nějak úplně nesedí s naprosto vlažným „úspěchem“ Demokratů v souběžných doplňujících volbách. Hlasovali snad voliči jen v prezidentských volbách a ostatní volby jim byli ukradené?

Pokud je ale druhé straně lhostejné nejen právo (jak by naznačovala reportáž Daily Wire), ale dokonce zcela ukradená i masa spoluobčanů-voličů protikandidáta, kteří potřebují ujištění férovosti voleb a je možné tím zchladit horké hlavy a patrně i předejít ošklivému vyhřeznutí emocí ve velkém, pokud dosud nepochopili, že je v jejich vlastním zájmu trvat na přezkumu férovosti voleb, pak je tato arogance velmi špatnou zprávou i pro svět.

Ta lepší zpráva by byla, že sice příležitostně došlo k pochybením a snaze pomoct vítězi, ale výsledek by to nezvrátilo. A funkční právní systém i jeho oponenti se s námitkami Trumpa vypořádali čestně a v demokratickém duchu.

MILUŠ KOTIŠOVÁ

Zdroj: http://blog.aktualne.cz/blogy/milus-kotisova.php?itemid=38134

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMariánský sloup - památka na počest obránců Prahy před Švédy?   
Pridal tk Neděle 08 listopad 2020 - 06:23:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Slyšeli jsme, že Mariánský sloup na Staroměstském náměstí z roku 1650 neměl být symbolem habsburského vítězství nad pokořenou českou reformací, ale památkou na statečné obránce Prahy, kteří obětavě bránili naše milované město před švédským vojskem. Takže žádný triumfalismus ani náboženský fanatismus, ale vlastenecká vděčnost prý motivovala vztyčení uvedeného sloupu.

Je zvláštní, že se nikdo nediví českému „vlastenectví“ pobělohorského habsburského vladaře Ferdinanda III., který dal sloup postavit. Ale ještě podivnější je skutečnost, že se nikdo nediví, proč se Švédové dali do boje o Prahu? Mlčí se o tom, že boj habsburského vladaře s českou reformací byl totožný s jeho bojem se Švédy. Nikdo už nepamatuje dějepisnou lekci o válce třicetileté, která začala i skončila v Čechách. Nikdo už si nevzpomíná, že tehdy vedla evropskou válku Katolická liga, v čele s habsburským císařem, proti Protestantské unii, kterou reprezentovali Švédové.

Je důležité, že k rádcům pro formulaci mírových podmínek patřil na švédské straně i český exulant, uznávaný vědec a reformátor školství, Jan Amos Komenský, biskup Jednoty bratrské. Zastával přirozeně české zájmy a tak není divu, že mezi švédské mírové podmínky patřila i všeobecná amnestie pro odbojné české stavy, návrat exulantů do vlasti a obnova stavu zemského zřízení z doby před stavovským povstáním a před jeho krutým potrestáním. Byl to požadavek obnovit vládní zřízení a společenský stav v Českém království z roku 1618, z doby před krutou nadvládou protireformačního absolutismu.

Švédové, jako vojáci protestantské Unie, byli za třicetileté války několikrát v Čechách a na Moravě, kde se utkali v bojích s císařskými vojáky. Švédy proti „císařským“ provázely přirozeně naděje pronásledovaných nekatolíků doma a vypovězených exulantů v zahraničí. Ukázalo se však, že jejich naděje byly marné. Po třiceti válečných letech se představitelé tehdejších mocností sešli a shodli na míru, který dostal jméno Vestfálský. Další boje byly zastaveny. I ten boj Švédů o Prahu. Naši předkové to přijali s velkým zklamáním. Nic se nezměnilo na postavení české reformace. Všechna násilná a zničující trestná opatření, ke kterým došlo po Bílé hoře, zůstala v platnosti. Nelidská protireformace pokračovala.

Když dnešní občan uvažuje o Mariánském sloupu, měl by vědět, že názorově byli našim předkům rozhodně bližší Švédové, kteří je měli z kruté nadvlády protireformace osvobodit, než “císařští“, kteří měli absolutní násilí vlády jen upevnit. Měl by vědět, že Švédové pomáhali naší reformaci a že boj proti Švédům byl boj pod praporem protireformace. Takže Mariánský sloup byl a zůstává jen triumfem vítězné a násilné protireformace.

Prof. PhDr. Stanislava Kučerová, CSc.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEU chce zásadně “revidovat” Schengen!   
Pridal tk Neděle 08 listopad 2020 - 06:20:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Poté, co francouzský prezident Macron tento týden prohlásil, že je zapotřebí změnit Schengen, protože migrační toky jsou využívány islámistickými teroristy (ty bláho, to nikdo nřek´!), nabrala jeho slova konkrétní kontury. Přihlásil se k nim Brusel s tím, že v prosinci svolá zasedání ministrů vnitra, europoslanců a dalších národních autorit, protože Schengen trpí stálými pnutími a jeho reforma je již flagrantně nutnou.

Zasedání by se mělo konat v rámci fóra na novým Migračním paktem a mělo by stanovit vektory reformy Schengenu. Jak už udal takt prezident Macron, refoma bude reflektovat boj proti islámistickému terorizmu a bude zahrnovat kontroly na hranicích a zvýšenou ostrahu vnější hranice.

Nový zkrouhnutý Schengen Neschengen chce Francie spustit během svého předsednictví v prní pol. r. 2022. Co nám pak eurohujeři budou hlásat za výhody EU, je otázkou.

Zdroj: https://observador.pt/2020/11/06/bruxelas-concorda-que-reforma-do-espaco-schengen-e-manifestamente-necessaria/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNožovník udeřil u základní školy v Paříži   
Pridal tk Neděle 08 listopad 2020 - 06:18:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Včera ráno udeřil v imigrantské čtvrti Paříže Seine-Saint-Denis u základní školy nožovník. Muž s nožem ohrožoval děti a rodiče přivážející je do školy. Policie ho zakrátko zpacifikovala.

Ministr vnitra Gérald Darmanin na Twitteru poděkoval pořádkovým silám za promptní a hladký zásah.

Zdroj: https://www.express.co.uk/news/world/1356905/paris-attack-france-terror-nice-latest-updates-europe

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPodle médií vyhrál prezidentské volby Joe Biden, který o svém vítězství také informoval   
Pridal tk Neděle 08 listopad 2020 - 06:14:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Demokratický kandidát Joe Biden byl zvolen prezidentem Spojených států amerických. Předpovídají to televizní kanály CNN, NBC, Fox News a agentura AP na základě jejich výpočtů. O svém vítězství informoval i samotný Biden.

Agentura AP označila Joea Bidena za vítěze prezidentských voleb v roce 2020, jelikož v Pensylvánii přesáhl potřebnou hranici 270 volitelů, která je nutná pro to, aby se mohl stát prezidentem.

Předpověď byla aktualizována na pozadí nových údajů v Pensylvánii, kde Biden zvýšil rozdíl mezi ním a Donaldem Trumpem na 31 tisíc hlasů. Nutno podotknout, že oficiální sčítání hlasů zatím v Pensylvánii a dalších pěti státech - Georgii, Severní Karolíně, Nevadě, Arizoně a Aljašce - nebylo dokončeno.

„Je to pro mě obrovská čest, že mi americký národ dovolil stát se prezidentem,“ stojí v prohlášení Joea Bidena.

Také dodal, že u voleb byl v tomto roce rekordní počet Američanů. „Po ukončení kampaně by hněv a ostrá rétorika měla jít stranou a měli bychom se spojit jako národ,“ uvedl.

Na tuto zprávu zareagoval i druhý z kandidátů – Donald Trump. Podle jeho štábu se snaží Biden co nejrychleji prohlásit za prezidenta.

Zmiňme, že před ohlášením tohoto výsledku napsal Trump na svém twitterovém účtu příspěvek, ve kterém se právě on prohlásil za vítěze.

„Volby jsem vyhrál s velkým náskokem,“ uvedl.

Donald Trump na svém profilu na Twitteru dnes zveřejnil také další zprávu. Jednalo se o to, že podle něj během hlasování v Pensylvánii a několika dalších státech došlo k jistým porušením.

„Desítky tisíc hlasů byly nezákonně získány po 20:00 v úterý večer, v den voleb, což zcela a snadno změnilo výsledky v Pensylvánii a některých dalších státech s extrémně malým odstupem,“ napsal Trump na Twitteru, aniž by uvedl podrobnosti.

Trump také uvedl, že jeho vedení v hlasování zmizelo kvůli nepovolení vstupu pozorovatelů do volebních místností nejen v Pensylvánii, ale také v jiných státech. „Uvnitř volebních místností se staly špatné věci. Došlo k velkým změnám!“ napsal Trump.

Místní úředníci v Pensylvánii, kteří mají na starost sčítání hlasů, tvrdí, že nezjistili žádná závažná porušení. Zástupce guvernéra Pensylvánie John Fetterman v komentáři pro CNN uvedl, že ve státě předpokládá vítězství demokratického kandidáta Joea Bidena. „Počítání pokračuje, ale pro volební štáb Donalda Trumpa to nejsou dobré zprávy,“ uvedl Fetterman.

Bidenovi již zaslal gratulační dopis prezident České republiky Miloš Zeman, v němž zdůraznil, že Spojené státy jsou důležitým politickým i ekonomickým partnerem ČR.

Na zprávu o výsledcích prezidentských voleb v USA zareagoval i český premiér Andrej Babiš.

Joe Biden

Joe Biden se v politice pohybuje již od roku 1973, kdy usedl do Senátu. V prezidentských volbách byl již v roce 1988, po třech měsících svou kampaň ale vzdal. V roce 2008 kandidoval na tento post podruhé, ale opět jej po špatném výkonu vzdal.

V roce 2008 si Bidena vybral Barack Obama jako svého viceprezidenta, kterým byl Biden nakonec zvolen. V roce 2012 byl znovuzvolen. Je držitelem Prezidentské medaile svobody s vyznamenáním.

Je celoživotním členem Demokratické strany a jako svou viceprezidentku si vybral Kamalu Harrisovou.

Zdroj: https://sptnkne.ws/EpDe

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEU se chystá uvalit cla na americké zboží v hodnotě 4 miliardy dolarů   
Pridal tk Neděle 08 listopad 2020 - 06:11:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Světová obchodní organizace (WTO) povolila Evropské unii uvalit cla na americké zboží v hodnotě čtyř miliard dolarů jako odvetu za to, že Washington podporuje amerického výrobce letecké technicky Boeing. Uvedli to diplomaté EU a připravili se na jedenáctihodinové střetnutí s americkým prezidentem Donaldem Trumpem.

Loni obdobně začaly Spojené státy zavádět cla na evropské zboží za 7,5 miliardy dolarů kvůli státní podpoře pro Airbus, což je evropský konkurent Boeingu. Spor o podporu výroby letecké techniky se mezi USA a EU táhne už 16 let, což zažili čtyři američtí prezidenti.

V roce 2014 Spojené státy a Boeing formálně obvinily několik evropských zemí z porušování obchodních dohod tím, že poskytly společnosti Airbus půjčky za nižší než tržní ceny. EU později podala souběžnou žalobu proti základním dotacím americké vlády pro Boeing, což dále rozjitřilo transatlantické vztahy.

Evropské zdroje Reuters tvrdí, že čtyřmiliardová suma nezahrnuje dřívější rozhodnutí WTO o cla ve výši 4,2 miliardy eur, a že tedy EU může uvalit cla na zboží z USA v celkové hodnotě 8,2 miliardy eur.

Americké zdroje to ovšem popírají s tím, že daňové zákony USA, k nimž se dřívější rozhodnutí o clech vztahovalo, již neplatí.

Podle analytiků může nynější verdikt WTO, který dává každé ze stran právo uvalit cla na dovoz letadel z druhé země, vytvořit podmínky pro to, aby EU a USA zasedly k jednacímu stolu a urovnaly vleklé spory týkající se veřejné podpory pro výrobce letadel.

Brusel považuje své cla – schválené WTO minulý měsíc – za důležitou páku při jednáních o ukončení sporu, který začal v roce 2004.

„Očekával bych, že cla budou uvalena příští úterý nebo ve středu,“ uvedl diplomat EU.

Americký obchodní zástupce Robert Lighthizer minulý měsíc varoval, že jakákoli cla EU „vynutí reakci USA“ a Trump pohrozil „tvrdším úderem“.

V říjnu 2019 zavedl Washington cla na letadla Airbus a další evropské výrobky, jako jsou sýr, olivy, a jednosladová whisky. Tyto dva případy dohromady představují dosud největší korporátní obchodní spor na světě.

Poté, co vlády EU odložily cla, aby se vyhnuly střetům s americkou prezidentskou kampaní, formálně schválily cla v úterý, v den voleb, ale nyní musí rozhodnout o jejich načasování.

Demokratický prezidentský kandidát Joe Biden se blíží k vítězství ve volbách v USA, ale republikánský Trump zůstane prezidentem do 20. ledna a má dostatek prostoru ke zvýšení amerických cel na Evropu, která byla uvalena souběžně kvůli dotacím pro Airbus.

„Nová cla zasáhnou americká letadla a jejich součástky, ovoce, ořechy a další zemědělské produkty, pomerančový džus, některé lihoviny a další zboží od stavebních strojů po kasinové stoly,“ uvedli diplomaté EU.

Evropská komise uvedla, že dolaďuje, co považuje za svá odvetná práva pro případ, že by s Washingtonem nebylo nalezeno dohodnuté řešení, včetně okamžitého pozastavení amerických cel.

USA jsou oprávněny uvalit cla na evropské zboží ve výši 7,5 miliard USD, ale nevyužily celou kvótu. Mohlo by to zvýšit cla na různé zboží nebo rozšířit cílový seznam.

Chris Swonger, prezident a generální ředitel amerického výboru pro destilované lihoviny, uvedl, že jakákoli cla EU na lihoviny by dále devastovala průmysl, který již zaznamenal pokles vývozu whisky z USA do Evropy o 41 % kvůli předchozím clům EU.

Evropští výrobci vyjádřili podobné stížnosti ohledně amerických cel. Politici na obou březích oceánu Atlantiku jsou pod rostoucím tlakem, aby zabránili tomu, aby letecký spor poškodil další průmyslová odvětví.

Británie, partner francouzského Airbusu, se zavázala, že „ponechá všechny možnosti otevřené“.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVolby jsou „zmanipulované“, tvrdí Donald Trump   
Pridal tk Neděle 08 listopad 2020 - 06:09:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je to právě dva dny, kdy se volební místnosti v USA uzavřely, avšak Spojené státy stále nevědí, kdo bude novým prezidentem. O výsledcích rozhodnou hlasy z posledních šesti států. Klíčová Pensylvánie má sečteno již 95 procent hlasů, podobně důležitá Georgia dokonce 99 procent. V obou případech je poměr hlasů pro současného prezidenta Donalda Trumpa a jeho vyzyvatele Joea Bidena velmi těsný.

Podle odhadu agentury AP Trump dosud získal na svou stranu 214 a Biden 264 volitelů, podle CNN je poměr 213 ku 253. Pro celkové vítězství ve volbách je třeba 270 volitelů.

Ve hře jsou stále hlasy volitelů z pěti klíčových států: Pensylvánie, Georgie, Severní Karolíny, Arizony a Nevady. Výsledek hlasování není znám ani na Aljašce, kde se ovšem očekává vítězství prezidenta Trumpa.

Podle přehledu, který zveřejnila agentura Reuters, jsou ke zveřejnění výsledku nejblíže v Georgii, kde sečetli již 99 procent hlasů. Trumpovi jich voliči zatím dali 49,4 procenta, Bidenovi rovněž 49,4 procenta, rozdíl je v řádu jednotek tisíců hlasů. Těsný bude výsledek také v Pensylvánii, odkud sondážní agentura Edison Research hlásí po sečtení 96 procent hlasů 49,5 procenta pro Trumpa a 49,2 procenta pro jeho demokratického vyzyvatele.

Trump zatím těsně vede v Severní Karolíně, kde je sečteno podle agentury Reuters 95 procent hlasů, v Nevadě je po sečtení 89 procent hlasů naopak ve vedení Biden. Bývalý viceprezident USA má zatím navrch i v Arizoně, kde sečetli 90 procent hlasů. Stanice Fox News a agentura AP již dříve odhadli, že Biden v Arizoně zvítězil, další velká média, například stanice CNN, ABC či CBS, ale vyčkávají. Podle nich je souboj příliš těsný na to, aby se dal označit jednoznačný vítěz.

I přestože výsledky ještě nejsou známé, Donald Trump znovu na tiskové konferenci tvrdil, že volby vyhrál, ale vítězství mu během sčítání hlasů krade zkorumpovaná mašinérie, ovládaná jeho soupeři z řad demokratů.

„Vedli jsme v mnoha klíčových státech, a to o hodně, ale pak šla čísla prudce dolů,“ řekl Trump a stěžoval si na údajné nepřipuštění pozorovatelů ke sčítání hlasů a na započítávání údajně zfalšovaných hlasů, zaslaných poštou.

Zdůraznil, že kdyby se počítaly jen „zákonné hlasy“, tak by snadno vyhrál. Ale do voleb podle něj zasáhla velká média, velké peníze a velké technologické firmy. Zdůraznil, že se o ukradené vítězství bude soudit.

Žádné důkazy pro svá obvinění ale nepředložil, některé televizní stanice a internetová média proto vysílání projevu přerušily. Trump po svém prohlášení novináře opustil, aniž by jim umožnil položit otázky.

„Trump zopakoval obvinění z volebních podvodů bez předložení důkazů,“ upozornila stanice BBC, podobně jako agentura Reuters. Ta celé vystoupení označila za signál, že Trump neníochoten ustoupit svému demokratickému soupeři Joeovi Bidenovi.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Mediální děvky USA lžou tak zběsile a chaoticky, že své lži nedokáží sjednotit   
Pridal tk Neděle 08 listopad 2020 - 06:06:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V pátek ráno jsem poukázal na až legrační chyby a omyly, které zazněly na britském kanále BBC, pokoušejícím se zakrýt volební podvod Demokratů v Michiganu. Zde:

https://www.paulcraigroberts.org/2020/11/05/press-prostitutes-make-fools-of-themselves-trying-to-cover-up-vote-fraud-for-democrats/

Nu a dnes presstituti amerického časopisu USA Today přišli s naprosto odlišným vysvětlením tohoto podvodu. V tom původním z BBC se uvádělo, že volební činovníci udělali chybu při „zadávání dat“. Tato chyba, uvádělo se dále, byla později opravena. Takto tedy BBC vysvětlovala náhlý přísun 138 000 hlasů pro Bidena v nejčasnějších čtvrtečních hodinách, kdy průběh volebního klání téměř nikdo nesledoval.

Tuto lež jsem zcela bez problémů vyvrátil, takže presstituti z USA Today byli nuceni vymyslet lež novou. Nu a ta tvrdí, že nešlo o žádnou chybu při zadávání dat a že volební činovníci se dokonce k žádné takovéto chybě nepřiznali: Zde: https://www.usatoday.com/story/news/factcheck/2020/11/04/fact-check-typo-led-false-post-michigan-votes-biden/6164385002/

Takže, zkrátka vyjádřeno: USA Today má za to, že tým BBC pro zjišťování a kontrolu faktů mluví o čemsi, co se nikdy nestalo. A řečeno ještě jinak: Presstituti z USA Today vyjadřují názor, že tento tým BBC je nekompetentní a nelze se na něj spolehnout. A že prý ve skutečnosti šlo o „zjevný překlep“ na jediné mediální stránce, který vytáhla na světlo boží sociální média a skočil po něm i prezident Trump.

Následující otázka se nabízí sama sebou: Kterému z těchto vysvětlení lze spíš věřit?

Odpověď zní: Ani jednomu. Lživá jsou obě.

Lež USA Today tvrdí, že k žádnému náhlému přísunu 138 339 hlasů na Bidenovu volební hromádku nedošlo. TAKŽE JAK PAK SE MOHLO PODSTATNÉ TRUMPOVO VOLEBNÍ VEDENÍ ZNIČEHONIC ROZPLYNOUT? BIDENOVI ŽÁDNÉ HLASY NEPŘIBYLY, ALE TRUMPOVO PŘESVĚDČIVÉ VEDENÍ ZMIZELO.
Zázrak!?!?

K podobnému zázračnému prísunu hlasů na Bidenovu volební hromádku nedošlo v časném čtvrtečním svítání ostatně jen v Michiganu, ale i ve Wisconsinu. I zde totiž ještě dříve, než krajinou prokmitl první sluneční paprsek, bylo po Trumpovu volebním vedení veta. A až dosud žádná z amerických presstitutek nedokázala vymyslet lež, která by se wisconsinský výskyt téhož, co se událo v Michiganu, pokusila vysvětlit.

Takže co, mediální děvky, jaký je váš výklad toho, co se přihodilo ve Wisconsinu? ( A v Pensylvánii, v Severní Karolíně a v Georgii?) Jsou chybné součty hlasů v Michiganu a Wisconsinu důsledkem chybného zadání dat, nebo dvěma překlepy, vytaženými na světlo boží sociálními médií?

Pomysleme nyní na to, co tohle vše svědčí o mravní integritě médií USA, domnělých to „hlídacích psů demokracie“? Jistě. Nic jiného, než že se otevřeně účastní krádeže prezidentských voleb. Což současně znamená i to, že na této krádeži je účastna i velká část členů Demokratické strany, stejně jako její volební činovníci.

A znamená to též, že Spojené státy jsou už neopravitelně rozděleny do dvou táborů. Nenávist k bělochům, jež je kultivována už po mnoho let a zobrazuje bílé Američany jako „systematické rasisty“, k čemuž je nutno připočíst i bažení Demokratů po moci a penězích, národní jednotu definitivně zlikvidovaly. Důsledkem čehož bude náhrada pravidel silou.

A proč by měli mít Demokraté větší právo na užití síly, než prezident Trump?

Státy, označené dnes červenou barvou, jsou domovem původní etnické americké populace, která je už nejméně čtyři roky intelektuály, profesory, presstitutkami a Demokraty démonizována jako „Trumpovi rasističtí ubožáci“. Nu a skuteční Američané nejsou zorganizováni a Trump je jediným vůdcem, kterého mají.

Za vlády režimu Kamaly Harrisové válka proti skutečným Američanům zintenzivní. Biden pro své mentální poruchy bude odsunut stranou a USA budou mít za prezidentku levicovou „ženu jedné barvy“, která už svou nenávist vůči bílým Američanům stačila vyjádřit.

Není obtížné si představit, že jednou z prvních věcí, kterou režim Kamaly uskuteční, bude zrušení Druhého dodatku americké ústavy, po čemž přijde zatýkání držitelů zbraní v červených amerických státech, což zajistí jejich bezbrannost . A při vědomí nenávisti, kterou demokratičtí intelektuálové a profesoři k Američanům červených států chovají, je stejně snadné si představit, že až se dostaví další pandemický virus, bude Amerika červených států přestěhována do internačních táborů. Proč by totiž démonický hybný moment, který rozhodl o ničení soch, památníků a mizejí bílých, bílé historie a kultury a „bílých privilegií“ neměl zahrnout i samotné bílé lidi?

Jelikož americké ozbrojené síly sestávají i z mužů červených států, schopnost Washingtonu vzpínat se ve všech koutech světa ke svému postavení globálního vládce, zmizí. Rusko, Čína a dokonce i Iran budou schopny porazit „supermocnost“ ve válce.

Stalo by se tak poetickou spravedlností, kdyby se důsledkem otevřeného ukradení voleb stal i konec washingtonské hegemonie. V každém případě ukradené volby ruší veškerý vliv Ameriky. Či jak to vyjádřil jeden z evropských pozorovatelů: „Spojeným státům nezbývá nic jiného, než šířit demokracii nesílím, protože je naprosto jasné, že to nedokáží provést svým příkladem“.

Zdroj: The Media whores can´t keep their lies straight

Překlad: Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2]
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1872 sec,0.0520 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,638kB