Sobota 02 leden 2021
Imigranti na Silvestra zplundrovali Vídeň   
Pridal tk Sobota 02 leden 2021 - 06:01:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Žádnou toleranci imigrantům!, požaduje ministr vnitra Nehammer. Tady vidíte, jaké nebezpečí přichází z imigrantských paralelních společností! naříká ministryně pro integraci Raabová. Odsun!, postuluje lídr opozičních Svobodných (FPÖ) Hoffer. Zločinecká imigrantská chátra!, vyjádřil svůj šok šef vídeňských svobodných.

Zatímco Silvestr v ostatní rakouské Vídni díky lockdownu proběhl poklidně, v imigrantské čtvrti Favoriten se děly věci. Imigranti za halasného řevu Aláhu akbar ! táhli ulicemi, rozmlátili okna, výlohy, z oken házeli dělobuchy na pěší, odpalovali trhaviny v odpadkových koších a když dorazily policejní oddíly, napadli je a zasypali je pyrotechnikou. Policistům se nakonec nad ránem podařilo běsnící imigranty zkrotit a některé z nich zatknout.

Po červnových nepokojích ve vídeňské imigrantské čtvrti Favoriten, které na několik dní ochromily Vídeň a vynutily si přijetí protiopatření na vládní úrovni (eurabia.cz exkluzivně reportovala), je to další zásek, který imigranti uštědřili svým naivním chlebodárcům. Naivní však už zdaleka všichni nejsou : «Příkře nedemokratické a nesolidární» s hostitelskou společností, verbálně si odplivl ministr vnitra Nehammer, a vyhlásil zesílená policejní opatření v imigrantské čtvrti, vč. policistů v civilu. Ministryně Raabová policii poděkovala, že se jí podařilo před imigranty ostatní spořádané obyvatelstvo ochránit.

Na pozadí imigrantských násilností pár kilometrů od české hranice se jeví jakékoli kecy o jejich přijímání, už nejen jako zpozdilé, ale přímo otevřeně nepřátelské zdejšímu společenskému a státnímu zřízení. A ty kecy mají své konkrétní proponenty...

zdroj: https://www.oe24.at/oesterreich/chronik/wien/30-personen-randalierten-an-silvester-am-reumannplatz/459539768

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Minneapolisu byly zadrženy desítky lidí kvůli vraždě Afroameričana   
Pridal tk Sobota 02 leden 2021 - 05:49:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Minneapolisu byly zadrženy desítky lidí, kteří se shromáždili a požadovali vysvětlení středeční policejní vraždy mladého Afroameričana Dolala Baila Idda, uvedl v pátek televizní kanál KSTP.

Den předtím policisté zveřejnili videonahrávku jednoho z policistů, který se na incidentu podílel a který také střílel po autě s podezřelým.

Toto je první smrt osoby z rukou policie v tomto městě poté, co v létě během zatýkání zahynul Afroameričan George Floyd.

Jak policie již dříve informovala, 23letý Idd byl podezřelý z trestného činu a podle svědků byl první, kdo vytáhl zbraň.

Videozáznam ukazuje, jak Idd naráží do policejních aut na čerpací stanici a neposlouchá požadavky policistů, aby vystoupil z auta s rukama vzhůru. Poté tři vozy zablokovaly jeho auto, o pár sekund později na něj policisté zahájili palbu.

V Minneapolisu a dalších velkých amerických městech vypukly v květnu masové protesty proti policejnímu násilí a rasismu kvůli smrti Afroameričana George Floyda. Byly doprovázeny střety s policií a nepokoji. Floyd umřel na udušení v důsledku způsobu zadržení, který zasahující policista použil.

Zdroj: https://sptnkne.ws/ERbp
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponFrancie zpřísňuje zákaz vycházení a vláda se omlouvá za neúspěšný start očkování proti koronaviru   
Pridal tk Sobota 02 leden 2021 - 05:45:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V pátek francouzská vláda oznámila, že posunuje noční zákaz vycházení v 15 regionech o dvě hodiny dříve, aby pomohla v boji proti koronaviru, protože míra nákazy zůstává vysoká.

Patnáct ze 101 francouzských departementů, kterých se týká zákaz vycházení od 18:00 místo 20:00, zahrnuje Les Alpes-Maritimes, kde se nachází středomořské město Nice.

Ostatní regiony jsou soustředěny na východě země a na Paříž dosud nebyla uvalena žádná další omezení.

„Virus se nadále šíří ve Francii ... ale s rozdíly mezi regiony,“ prohlásil mluvčí vlády Gabriel Attal, když informoval o svém opatření.

„Pokud se situace v určitých oblastech dále zhorší, přijmeme nezbytná rozhodnutí,“ uvedl pro televizní stanici TF1.

Vláda trvala na tom, že opatření přijmou starostové, které stále více znepokojuje, že jejich místní zdravotní systémy jsou přetíženy přílivem nových případů.

Attal také potvrdil, že divadla, kina a koncertní sály nebudou otevřeny od 7. ledna, posledního minimálního data stanoveného pro jejich uzavření.

Attal současně hájil tempo francouzské vakcinační kampaně proti covidu-19, která podle TF1 přilákala pouze 332 lidí, ve srovnání s více než 130 000 naočkovanými v Německu, od jejího zahájení minulý víkend.
Situaci komplikuje nedůvěra většiny Francouzů k vakcíně. Údaje z průzkumu Ipsos Global Advisor svědčí o tom, že pouze 40 % Francouzů je ochotno nechat se očkovat proti koronaviru.

Tvrdí, že Francie se zaměřuje na svou kampaň v domovech pro seniory, která vyžaduje více času.

„Nebudeme soudit očkovací kampaň, která potrvá šest měsíců, pouze za pár dní,“ řekl.

Podle nejnovějších údajů WHO počet nakažených koronavirem ve Francii překročil dva a půl milionu, zemřelo 64 tisíc lidí.

Připomeňme, že od 30. října byla ve Francii zavedena opakovaná karanténa proti druhé vlně epidemie koronaviru. Od 15. prosince byla v zemi karanténa nahrazena zákazem vycházení od 20:00 do 06:00.

Ve Francii objevili nový kmen koronaviru dovezený z Jihoafrické republiky

Ve Francii byl zaznamenán první případ nákazy novým - infekčnějším - kmenem koronaviru z Jižní Afriky. Informoval o tom televizní kanál BFM s odkazem na místní ministerstvo zdravotnictví.

Virus přivezl z Jihoafrické republiky zpět do Francie muž, který žije v provincii Horní Rýn nedaleko hranic se Švýcarskem. Když se muž vrátil z Jihoafrické republiky, měl příznaky covidu-19. Absolvoval ve Švýcarsku PCR test, který dal pozitivní výsledek. Lékaři sekvenovali virus a zjistili, že se jedná o nový kmen identifikovaný v Jižní Africe, který nyní způsobuje většinu onemocnění v zemi.

Ministerstvo zdravotnictví uvedlo, že muž, který se vrátil z Afriky, se okamžitě izoloval a nikoho nekontaktoval. Už se uzdravil.

Zdroj: https://sptnkne.ws/ERbm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTeherán varuje: „Někdo uvnitř“ USA se může pomstít za Sulejmáního   
Pridal tk Sobota 02 leden 2021 - 05:42:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
„Odpovědět“ na vraždu generála Kásima Sulejmáního, někdejšího velitele elitních speciálních sil Kuds v rámci Íránských revolučních gard, se mohou pokusit aktéři uvnitř Spojených států. V pátek to prohlásil Sulejmáního nástupce, brigádní generál Esmaíl Ghaáni.

„S tím, co jste udělali, jste zaměstnali hledače svobody po celém světě, a dokonce možná i někteří lidé ve vaší vlasti (USA, pozn. red.) odpoví na váš zločin,“ prohlásil Ghaáni během obřadu, který se konal u příležitosti výročí Sulejmáního smrti.

Velitel nevysvětlil, koho myslel lidmi uvnitř Spojených států či jaká může být jejich odpověď. Dříve ovšem íránští oficiální představitelé dávali najevo, že raketový útok na americké vojenské základny v Iráku, při kterém bylo zraněno zhruba 100 amerických vojáků, byl pouze „prvním úderem“ pomsty.

Nicméně v Teheránu se zdrželi komentářů, z nichž by vyplývalo, že se země uchýlí k atentátu proti představitelům americké armády nebo politikům. Ve čtvrtek velitel íránské armády prohlásil, že mezi politickou či vojenskou špičkou USA není člověk rovný Kásima Sulejmáního.

Ve svém pátečním projevu Ghaáni označil amerického prezidenta Donalda Trumpa, který vydal rozkaz k atentátu, za nejšpinavějšího člověka, který podlehl tlaku Izraele a Saúdské Arábie, aby se odhodlal k tomuto „nemoudrému“ kroku.

„Celý svět tě zapoví. Ti, kteří spáchali tento zločin, musí vědět, že se po celém světě najdou odvážní muži, kteří jsou připraveni potrestat ty, kteří to udělali,“ vzkázal velitel sil Kuds.

Předseda íránského nejvyššího soudu Ebrahim Raisi uvedl, že nepřátelé Íránu musí vědět, že nikde na světě nebudou v bezpečí, a to ani prezident Trump.

„Místo a čas (pomsty, pozn. red.) určí síly odporu,“ podotkl.

Tento týden íránský velvyslanec v Iráku uvedl, že íránská pomsta se naplní tím, že budou americké síly vyhnány z region, než přímou vojenskou konfrontací.

Vzájemné obviňování

Ve čtvrtek íránský ministr zahraničí Mohammad Džavád Zaríf obvinil Spojené státy, že připravují „záminku k válce“.

„Místo boje proti covidu-19 utrácí americký prezident Donald Trump se svou kohortou miliardy na přepravu (bombardérů, pozn. red.) B-52 a svého válečného loďstva do našeho regionu,“ napsal šéf íránské diplomacie na na svém Twitteru.

Dříve americký ministr zahraničí Mike Pompeo obvinil irácké milice, které podporuje Teherán, z útoku na Zelenou zónu v Bagdádu, kde sídlí americká ambasáda. Írán tato obvinění odmítl.

Ve středu americké velení USCENTCOM, které zodpovídá za Blízký východ, oznámilo, že na Blízkém východě nasazuje bombardéry B-52H Stratofortress, aby „zdůraznilo americkou oddanost regionální bezpečnosti“.

Bombardéry byly nasazeny poté, co Hormuzským průlivem do Perského zálivu připlula americká ponorka nesoucí 154 střel s plochou dráhou letu Tomahawk. Svou válečnou ponorku přes Suezský kanál vyslal i Izrael, a to jako „vzkaz“ Íránu.

V neděli uplyne přesně rok ode dne, kdy Spojené státy provedly atentát na íránského velitele speciálních sil Kuds Kásima Sulejmáního u letiště v Bagdádu. Sulejmání pomáhal irácké a syrské vládě v boji proti Islámskému státu* a dalším teroristickým organizacím. V reakci na to íránské síly podnikly raketový útok na dvě americké základny v Iráku, který zranil přes sto amerických vojáků.

Zdroj: https://sptnkne.ws/ERbj

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponObjevily se záběry z akce, kdy policisté v Praze zadržovali protestující proti vládním opatřením proti koronaviru   
Pridal tk Sobota 02 leden 2021 - 05:36:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ani včera, na Silvestra, nebyl klid. V tento sváteční večer se totiž v Praze konala protestní akce proti koronavirovým opatřením, které zavedla vláda. A několik protestujících musela policie zadržet. Při akci však nebyl naštěstí nikdo zraněn.

Jak uvádí ČTK, demonstrace začaly kolem 19. hodiny. V Praze se na horní části Václavského náměstí shromáždilo několik desítek lidí. Lidé se postupně rozcházeli, po 45 minutách ale protestujících lidí bylo asi šest desítek. Demonstranti skandovali protivládní hesla a vyjadřovali se proti očkování. Většina z protestujících na sobě neměla roušky a lidé nedodržovali rozestupy.

Podle ČTK s odkazem na slova policejní mluvčí Violety Siřišťové policisté zanedlouho po zahájení demonstrace zasahovali proti dvěma účastníkům, kteří se nepodřídili výzvám policistů a chovali se agresivně. Jeden z nich při zásahu policie skončil na zemi.

Za zmínku stojí také to, že za poslední den loňského roku bylo v České republice odhaleno 13 274 nových případů nákazy. Index protiepidemického systému PES je tak momentálně na nejvyšší úrovni od začátku pandemie. Stoupl totiž na 90 bodů. Špatnou zprávou je i to, že zrychlil růst nemocných mezi seniory. Ve všech krajích republiky je tak index pohotovosti na pátém stupni.


Zdroj: https://sptnkne.ws/EQSe
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOtevřený dopis Igorovi Michajloviči Danilovi, čelnímu představiteli, autorovi a mluvčímu projektu Tvořivá společnost | MSH ALLATRA   
Pridal tk Sobota 02 leden 2021 - 05:29:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vážený Igore Michajloviči,

v současné době probíhá bombastická reklamní kampaň propagující Tvořivou společnost. Například: 11. května 2019 se konala událost celoplanetárního měřítka, která se údajně stala začátkem neodvratných globálních změn celého světového společenství. Prý poprvé v historii se obrovské množství lidí z celého světa spojilo v online konferenci „Společnost. Poslední šance" na platformě Mezinárodního společenského hnutí „ALLATRA". Lidé otevřeně a čestně diskutovali o nejnaléhavějších otázkách, které nyní stojí před lidstvem. Tyto otázky byly údajně otevřeně a pravdivě nastoleny tak, jak se věci skutečně mají. Výsledkem této údajně bezprecedentní události byl vznik unikátního celosvětového projektu Mezinárodního společenského hnutí „ALLATRA" – „Tvořivá společnost". V čem má spočívat jeho jedinečnost? Především v tom, že tento projekt je prý nezbytný pro život celé naší civilizace. Ve skutečnosti to prý má být jediné možné východisko z egoistické, spotřebitelské slepé uličky sebezničení, ve které se nyní lidstvo ocitlo. Tento precedent, a za ním následující řetězec událostí, ve vás prý pomohl ještě více upevnit naději na to, že pro vás osobně a pro celé lidstvo ještě není vše ztraceno.

Prohlásil jste: "Za uplynulý čas, díky společnému úsilí účastníků Mezinárodního společenského hnutí „ALLATRA" z různých zemí světa, které, stejně jako mě, nadchla idea tvořivé společnosti, bylo uděláno velmi mnoho. Po celém světě bylo provedeno obrovské množství sociálních průzkumů, mezinárodních online setkání, konferencí, natočeno mnoho rozhovorů, byly publikovány zajímavé články, a také bylo realizováno mnoho dalších, sociálně významných projektů. Společně jsme udělali opravdu mnoho. Ale zřejmě to ještě nestačí, abychom oslovili všechny.

Během této doby jsme hovořili s obrovským množstvím lidí na celém světě a všichni (opravdu každý, s kým jsme komunikovali) mluvili o tom, že Tvořivá společnost je nutná, že je to pro ně důležité a že by v takovém světě chtěli žít. V průběhu celého tohoto období jsem přemýšlel nad tím, jak urychlit proces šíření informací o Tvořivé společnosti do celého světa. Jak se můžeme všichni spojit a ještě více zefektivnit naše úsilí? Jak předat tuto informaci, tuto možnost všem lidem na Zemi? Vždyť čas nečeká! Už je nás „ani moc, ani málo" – téměř osm miliard a každého se to týká. Vždyť pokud teď nic neuděláme, tak stačí opravdu málo a všechny nás smete lavina katastrof. Co s tím?"

Ve zprávě o uvedené konferenci je dále napsáno:

Odpovědi na tyto otázky jsme s přáteli dostali během rozhovoru s váženým Igorem Michajlovičem Danilovem. Igor Michajlovič jako vždy s obrovskou trpělivostí a laskavostí důkladně vysvětlil záchrannou cestu ven ze současné situace, podstatu a význam vytvoření Tvořivé společnosti, o které se s Vámi, drazí přátelé, chceme podělit!

Nejdůležitější je cíl! Pokud je cíl, všechno má smysl. Ale pokud cíl není, pak je vše ostatní bezsmyslné. V čem spočívá náš cíl? Naším cílem je vyjít z této slepé uličky spotřebitelské společnosti, a ve skutečnosti – z formy skrytého otroctví, zakamuflovaného otrokářského systému, ve kterém my všichni, jako lidstvo, dnes existujeme. A začít žít jako Člověk – ne jako zvíře. Hlavním cílem však je dosažení a vybudování Ideální společnosti duchovně svobodných lidí, společnosti, která by zajistila našim budoucím generacím důstojný život, blahobyt a duchovně mravní rozvoj. Společnost Lásky a Lidskosti, nebo jak ji v různých náboženstvích nazývají – Eden. Společnost budoucnosti, která tě v konání mění již teď a naplňuje tvůj život vyšším smyslem.

Co je k tomu zapotřebí? Etapovost rozvoje. Igor Michajlovič nám sdělil klíčová pochopení toho, že Tvořivá společnost je pouze přechodnou etapou vývoje lidstva z otrokářského a feudálního systému k úplně novému (pro současné lidi) způsobu života společnosti – k Ideální společnosti. Tvořivá společnost je přechodnou etapou, bez níž není možné dojít k vyššímu cíli – Ideální společnosti duchovně svobodných lidí.

Igor Michajlovič uvedl takovou zajímavou asociaci: „Představte si širokou rozbouřenou řeku, která odděluje od velkého břehu ostrůvek potápějící se pod vodu. Na tomto ostrůvku jsou divoká zvířata. A vždyť v podstatě se od nich naše současná společnost nijak neliší. Deklarujeme správné věci, mluvíme o vyšším, o ideálech, ale ve skutečnosti žijeme jako zvířata. Nejsme jednotní. Vytvořili jsme enklávy. Neustále válčíme o území, řešíme vztahy, vytváříme hierarchii, bojujeme o dominanci.

Copak je tohle důstojné pro Člověka? Copak jsou to podmínky pro život Člověka? V současné společnosti je všechno proti člověku. Lidé sami vytvořili tyto „nadstavby", které je pak zotročily. Zde jsou prioritou zájmy „na papíře", zájmy „státu", zájmy „společnosti" zastoupené malými skupinami, a až na samém konci jsou zájmy člověka, který svýma vlastníma rukama proměňuje „jejich pohádky v realitu", čímž sám sebe vhání do ještě většího otroctví. Je to normální? Vytvořením těchto „abstrakcí" jsme jim předali svá práva. Ale spolu s našimi právy nám sebrali i naši prosperitu. Je načase to všechno vrátit lidem. Neboť tento svět byl stvořen a dán Člověku. A člověk nesmí ztratit status Člověka, teprve tehdy budeme mít šanci vytvořit Ideální společnost.

Vrátíme se k našemu příkladu. Ideální společnost, to je to, co se nachází na druhé straně řeky, na velkém břehu stability a blahobytu, který se nazývá Eden. A abychom opustili topící se ostrov a přešli přes řeku smrti, musíme postavit most od spotřebitelského, zvířecího formátu vzájemných vztahů, kde vládnou lži a pomluvy, k Edenu, kde panuje Pravda a Láska. A tento most musí být vytvořen z tvrdého kamene jednotné vůle lidí a jejich společného konání. Tento most je Tvořivou společností, které stojí na „8 pilířích". Rozhodl jsem se to upřesnit: „Co je to za pilíře?" Igor Michajlovič řekl, že pilíři tohoto mostu je 8 Osnov Tvořivé společnosti - 8 Osnov Tvořivé společnosti – podstata rozvoje lidstva (allatraunites.com)

Vážený Igore Michajloviči,

v bodu 3 Osnov TS jste napsal: Zaručená ekonomická stabilita: absence inflace a krizí, stabilní a stejné ceny na celém světě, jediná měnová jednotka, minimální fixní zdanění nebo žádné zdanění.

V bodu 7 Osnov TS jste napal: Přeje-li si to Člověk, je mu garantováno pracovní místo. Mzdy za vykonávání identických pozic, za stejnou specializaci či profesi musí být stejné na celém světě.

Vezme-li se v úvahu stav současného světa:

1. Zvětšují se propastné rozdíly ve využívání nových technologií: Ve vyspělých státech světa se zrychluje technologický pokrok dosud nevídaným tempem. V zaostalých státech se nové technologie prakticky nevyužívají.

2. Život v ne-demokraciích: 2,5 miliardy lidí žije v nedemokratických státech. Ve státech, kde vládne jen síla a její uplatňování, práva a spravedlnosti se nelze dovolat, základní lidské svobody jsou omezené.

3. Nevzdělanost a velká chudoba: 17 % lidí neumí číst a psát, 15 % dětí nechodí do školy. Miliardy lidí mají velmi špatné vzdělání. Nevzdělanost je hlavní příčina chudoby. Téměř polovina světové populace žije z 60 Kč na den, 1,3 miliardy musí vystačit s 30 Kč na den a méně.

Vezme-li se dále v úvahu vaše tvrzení o tom, že Tvořivá společnost bude nastolena nejpozději do deseti let. Potom je evidentní konstatování, že by se jednalo o celosvětovou sociální revoluci, tj. zásadní revoluční změnu ve vývoji lidstva, a to je v rozporu s vašim tvrzením, že „Lidstvo nepotřebuje revoluce, lidstvo potřebuje Evoluci."

V bodě 8 Osnov TS je napsáno: "Pojem „moc" v Tvořivé společnosti neexistuje." Uvedené tvrzení je s prominutím hloupost. Jak se budou v rodině vychovávat děti bez toho, aniž by vůči nim byla uplatňována moc? V každé společnosti musí existovat zákony. Tam kde jsou zákony, musí existovat také policie a soudy, t. j. policejní a soudní moc! Zákony musí někdo vytvářet. Musí existovat zákonodárná moc!
Prosím vás, informujte mně o tom, jak bylo uvedené konstatování ve Tvořivé společnosti schváleno?

Celkově je možné zhodnotit projekt Tvořivé společnosti následujícím popisem:

8 OSNOV TVOŘIVÉ SPOLEČNOSTI obsahuje pouze několik náznaků o tom, jak bude cílový stav politického uspořádání lidstva v Tvořivé společnosti vypadat. Je tam zmínka o tom, že Každý Člověk bude mít garantované bezplatné zajištění základních životních potřeb, včetně jídla, bydlení, lékařské péče, vzdělání a plného sociálního zabezpečení. Píše se tam o tom, že každý člověk v Tvořivé společnosti má právo na všestranný rozvoj a seberealizaci. Vzdělání musí být bezplatné a stejně dostupné všem. V závěru je napsáno: Každý Člověk má právo se podílet na řízení Tvořivé společnosti a na schvalování zákonů pro zlepšení života Člověka. Řešení společensky důležitých, sociálně významných, ekonomických otázek, které vedou ke změně kvality života Člověka, se předkládá k všenárodní diskuzi a hlasování (referendum). O tom jak se bude Tvořivá společnost realizovat není v Osnovách Tvořivé společnosti ani zmínka.

Dlužno poznamenat, že o realizaci Tvořivé společnosti je uváděno několik poznámek v materiálech probíhající bombastické reklamní kampaně propagující Tvořivou společnost, ale seriózní informace, o budoucím politickém uspořádání lidstva v tvořivé společnosti a informace o realizaci tohoto budoucího politického uspořádání lidstva, nejsou nikde k dispozici. Tyto informace pravděpodobně vůbec neexistují.

Vážený Igore Michajloviči,

20. prosince jsem se díval na mezinárodní konferenci „Tvořivá společnost. Společně můžeme". Tak zvaná "konference" byla v podstatě velmi důkladnou a podrobnou propagací projektu Tvořivá společnost. Očekával jsem, že se dozvím něco nového a práci na tomto projektu , ale bohužel jsem se nic nového nedozvěděl. Všechno v celém vesmíru se vyvíjí! Ptám se: Proč se nevyvíjí projekt Tvořivá společnost?

Pane Igore Michajloviči, v tomto dopisu jsem vám položil několik otázek. Očekávám, že si na tyto otázky budu moci brzy přečíst vaši odpověď.

S pozdravem: "Světu mír!!"

Miloslav Dědek

Čechova 1266
29301 Mladá Boleslav
mobil: 420773077093

PS: Na projektu "Zdokonalení politického uspořádání lidstva" pracuji už mnoho let. Před šesti lety jsem se dopracoval k řešení, které jsem stručně zveřejnil v článku: OTEVŘENÝ DOPIS VŠEM LIDEM NA PLANETĚ https://miloslav7.blogspot.com/...tml Poslední řešení uvedeného problému, k němuž jsem se dopracoval, jsem stručně popsal v článku: KONTAKT USA A IZRAELE S GALAKTICKOU FEDERACÍ? https://miloslav7.blogspot.com/...tml Prosím, přečtěte si uvedené články. Je v nich pokud možno přesně definováno jak bude vypadat budoucí politické uspořádání lidstva i realizace tohoto budoucího politického uspořádání lidstva.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2]
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
PoÚtStČtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1329 sec,0.0408 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,147kB