Úterý 26 leden 2021
6. důvodů proč se nenechám očkovat proti Covid-19   
Pridal tk Úterý 26 leden 2021 - 18:08:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
1. Očkování neznamená, že neonemocním, neznamená, že nebudu přenašeč – znamená to tedy, že i očkovaná mohu kohokoliv nakazit. Možná mohu mít já sama lehčí průběh nemoci, to ale můžeme mít již skoro všichni, protože promořenost stoupá každým dnem. Odhaduje se, že do konce února to bude 70% populace.

2. Nezná se doba, po kterou nás očkování může chránit – virus mutuje 3x rychleji než chřipka – to se budeme nechávat očkovat 3x ročně, pořád? Do konce našich dnů? Kdo toto bude platit? Komu to přinese profit?

3. Princip vakcíny Pfizer a ostatních vakcín na podkladě m-RNA je zcela nový, nevyzkoušený, bez dlouhodobých testů. Jedná se o zásah do genetiky svalových buněk. Nelze očkovat bez dlouhodobých klinických studií! Toto se nikdy v minulosti nedělo. Velmi pravděpodobné jsou i autoimunitní reakce na tuto vakcínu, tzn. že náš organismus bude reagovat na své vlastní buňky. Nezná se její efekt na vznik nádorových onemocnění, na reprodukci, na genetiku...

4. Virus SARS-CoV-2 není ebola, jeho úmrtnost ani smrtnost není veliká, je to především mediální virus, který má zakrýt ekonomickou krizi.

5. Existuje lék Isoprinosine, který je v léčbě velmi úspěšný, ale záměrně se jeho efekt nezveřejňuje.

6. Nelze se nechávat očkovat do konce života – a to vždy na mutaci viru, která už je ale stejně stará…


Otevřme Česko, chraňme rizikové, žijme, nepřežívejme!

Jsme svědky nebývalého nárůstu úzkostí a deprese, což nahrává rizikovým faktorům pro tzv. „rychlé“ smrti, jako jsou mozkové mrtvice a srdeční infarkty. Počet sebevražd se ztrojnásobil (9. 11. 2020 Medical Tribune). Dochází k omezování standardní, necovidové, lékařské péče. Lidé se bojí chodit k lékaři, a tak zanedbávají včasnou diagnostiku i zcela běžných chorob – bohužel ale i nádorů kůže a vnitřních orgánů. Odkládá se předem objednaná péče, operace kyčlí, operace tříselných kýl, takže pacienti žijí dál v bolestech.

Tělesně postižení nemohou do bazénů, na sportoviště, děti a sportovci také. Děti jsou k tomu ještě ohlupovány distanční výukou, nehýbou se, nemají sociální vazby. Upadá kultura země. Jak se kdo naučí distančně hrát na housle, na klavír, tančit? Jaké ovoce sklidíme za pár let? O rozvratu podnikatelského prostředí ani nemluvím.

Virus si žije svým životem, restrikce ho nezastavují, onemocní i ti, co se chrání. Kdo se nechrání, neznamená, že onemocní. Přibývá ekzémů rukou, mikrobiálních ekzémů obličeje, přibývá bakteriálních zánětů dýchacích cest a plic – protože roušky brání zdravému dýchání. Dýchání je očistný a fyziologický proces.

Nelze ho dlouhodobě omezovat. Roušky se nyní nosí jen proto, aby člověk něco na ústech měl a nedostal pokutu. Jednorázové roušky by se totiž měly měnit po 2 hodinách a poté vyhodit do speciálních nádob, které ale nikde neexistují. Látkové by se měly každý den prát a žehlit, ale ani tak se viry nezničí (kromě toho, že to stejně skoro nikdo nedělá)!

Většina lidí s rouškami všemožně manipuluje - vyndává ji z kapes, má ji připevněnou na rukávu, někteří mají jednu roušku od jara… Člověk ale není sterilní živočich! Bakterie, viry a houby máme na sliznicích běžně. U dětí setkání s infekčními agens stimuluje tvorbu jejich imunity. Není proto normální, abychom měli sterilní ruce, sterilní naše prostředí, vše polité dezinfekcí. Kromě toho, dezinfekce je jen dezinfekcí, ale ne sterilizací!

Ne, nechci žít v zemi, kde směr udává hrstka zcela od praxe odtržených teoretiků.

Chci žít, ne přežívat. Probuďte se, prosím, chraňte rizikové skupiny, ale žijte a nechte žít.

MUDr. Alice Tomková, dermatolog

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKlausovo covidové protivenství   
Pridal tk Úterý 26 leden 2021 - 18:06:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Profesor Ing. Václav Klaus, svého času prezident ČR, se v souvislosti s koronavirovou pandemií jeví jako úchyl, který díky svému introvertismu a narcismu přes špičku svého nosu nevidí dál, jak do své bohémistické pracovny.

V souvislosti s opatřeními stran Covidu-19 se pan profesor nechává svými výroky v médiích slyšet o Covidu-19 o jeho problematické existenci a léčbě, říká zcela provokativní absurdity které nemůže žádným věrohodným způsobem doložit. Dokonce se domnívám, že toto jeho vystupování na veřejnosti je svým způsobem trestné, nicméně protože žijeme v demokratickém (bohužel ne právním) státě, není takové jednání posuzováno jako trestné, nýbrž jako svobodný projev názoru, myšlenek, případně svobodomyslných úvah.

Pan profesor Klaus má zásadní výhrady ani ne tak k samotné existenci Covidu-19, jako že zásadně nesouhlasí se vším, co se v boji, resp. opatření proti šíření Covidu-19 jako nařízení vlády pro lid český vydává. Všechna ta opatření prý jsou omezování svobody, omezování vlastního rozhodování a že on rozhodně necítí potřebu se těmto nařízení podrobovat. Dodal, že jeho jednání je záměrné, že je nerespektuje vědomě tedy, že cílevědomě provokuje, či nepřímo vyzývá občanskou veřejnost k neposlušnosti.

Jenže svoboda podle Klause nespočívá v tom, že bude protiprávním jednáním ohrožovat zdraví a životy spoluobčanů. Jeho drzá sebejistota, samolibost, že on není Covidem-19 ani nemocen, že není nositelem viru, takže prý nemůže nikoho nakazit, je obdivuhodná. Pokud by jeho počínání opětovaly tisíce občanů, tak místo demokracie máme covidouvou anarchii, která by vedla k masívnímu onemocnění a úmrtí občanů. Tyto skutečnosti ve mně budí vážné obavy v případě, že by, jak se nechal slyšet, se rozhodl znovu kandidovat (bože chraň) na prezidenta, což by už asi bylo na imigraci.

Pan profesor Václav Klus byl vždy, od samého počátku svého působení v politice značně sebevědomý, svérázný, samolibý, ale také bezohledný, falešný a arogantní vůči všem, kteří jeho svérázné, neřku-li trestuhodné jednání odsuzovali či kritizovali. V tomto směru lze jednání Václava Klause st. porovnávat s podobným exotem, volnomyšlenkářem, kritikem či lépe řečeno politickým hulvátem Pavlem Novotným, starostou pražské místní části Řeporyje, který stejným nebo podobným způsobem projevuje své narcistické a introvertní pudy, avšak na rozdíl od Václava Klause se vůči napadaným protějškům projevuje nevybíravými, nekultivovanými slovy, vulgárně a urážlivě, neuznávaje hranic morálky, slušnosti, společenského vystupování, kterým by se měl povinně řídit coby státem placená osoba, představitel veřejné samosprávy.

Co se týká Covidu-19, exprezident Václav Klaus bezesporu sice slušně a inteligentně, přesto arogantně, a sebevědomě, kverulantsky provokuje občanskou veřejnost s opatřeními proti jeho šíření, jako by bylo málo důkazů o tom, že je potřeb chránit se před možným nakažením Covidem19. Navzdory tomu je však možné v některých případech s V.Klausem souhlasit když říká, že vydaná opatření jsou iracionální, nemají co do rozsahu a určení opodstatnění, což jinými slovy znamená, že omezení např. lockdowny či jinými omezeními se nepřiměřeně, v mnoha případech zcela neodůvodněně zasahuje do života lidí, do jejich činnosti zvláště, jedná-li se o činnosti živnostníků a podnikatelů, jimž taková omezení doslova ohrožují jejich existenci.

V tomto případě nezbývá, než dát panu profesorovi za pravdu. Rozhodně však nelze souhlasit s jeho furiantským odmítáním nošení roušek i přesto, že efektivita a účelovost jejich nošení je problematická.Existují dokonce názory, že mohou být také zdrojem jiného onemocnění.Přesto si myslím, že exprezidentovo počínání není přínosné, zodpovědné,už vůbec ne příkladné, protože není projevem odůvodněného odporu protinařízení, které omezuje lidskou svobodu a suverenitu, ale také projevem arogantnosti, ješitnosti, nadřazenosti, furiantství a narcisismu ve stylu„Víte kdo já jsem? Já si to mohu dovolit!“, což si lze také vysvětlit slovy„

Co je dovoleno pánovi, není dovoleno kmánovi“. Chápu, že jeho existence je natolik privilegovaná, že se tzv. „cítí pevně vkramflekách“ přesto pochybuji, že kdyby Covid-19 zasáhl jeho samého (což sám vylučuje) nebo jeho manželku (zda to rovněž vylučuje, není známo), jsem přesvědčen, že by asi dal na modlení, aby to přežil. Jakkoli mu nepřeji mu nic zlého, jistého zadostiučinění s Covidem-19 by se mu (alespoň cvičně) mohlo dostat. Třeba jen proto, aby se uvědomil, že není tím, za co se vydává – nepostižitelným, nenakažlivým a nesmrtelným.

Jiří Baťa

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMasakr v Sýrii: Turecko vydává cynické prohlášení   
Pridal tk Úterý 26 leden 2021 - 09:44:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Osada Tel Rifat poblíž syrsko-tureckých hranic na severu provincie Aleppo se dostala pod palbu tureckých ozbrojených sil.

V důsledku zasažení střelou v obytné budově bylo zabito 5 lidí a 8 bylo zraněno. Turci již dokázali pojmenovat všechny zabité jako teroristy a obvinit je ze spiknutí proti Erdoganovi.

24. ledna vydalo turecké ministerstvo obrany cynickou tiskovou zprávu, v níž se uvádí, že úderem, jak se ukázalo, byla zasažena skupina „kurdských teroristů“.

Podle turecké strany se „sabotážní skupina“ pokusila tajně vstoupit na území nezákonně obsazené Turky během operace „Olivová ratolest“. To, co „sabotážní skupina“ dělala v obytné budově uprostřed Tel Rifatu bez zbraní a v civilu, turecké ministerstvo obrany nevysvětluje.

Obecně platí, že i když oběti byly nějakým způsobem spojeny se „syrskými demokratickými silami“, které Erdogan nazývá teroristy, kdo ale dal turecké armádě právo obsadit území suverénního státu a poté udeřit na jeho osady?

Kromě toho si celá světová komunita je vědoma válečných zločinů spáchaných gangy pod Erdoganovou kontrolou a působícími v Sýrii.

Turecko, v němž je díky Erdogana turkismus ve skutečnosti státní ideologie, se přímo zajímá o vyhlazení nebo vysídlení domorodého obyvatelstva Sýrie z jejich rodné země.

Tak tomu bylo v Idlibu v Afrinu a nyní se to děje v zóně operace Mírové jaro. Teroristické činy proti Syřanům připravují půdu pro připojení severních provincií země a jejich začlenění do samotné „Velké Turany“.

Dokud se Turecko bude držet politiky vojenské expanze, nebude na severu Sýrie mír a lidé budou i nadále umírat.

A co na to ministr zahraničí ČR Petříček (ČSSD) a další papaláši EU? Cynicky mlčí a naváží se do Ruska!!!Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZaměstnanci britského zdravotnictví se stydí za svojí bílou barvu pleti a považují ji za ostudu a vinu   
Pridal tk Úterý 26 leden 2021 - 07:49:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pozoruhodný seminář uspořádalo britské státní zdravotnictví (NHS) po názvem “bělošství – problém naší doby”. Bílý zaměstnanci NHS zde veřejně lamantovali nad svojí bílou barvou pleti. Prý se za ní stydí a považují ji za ostudu a cítí za ní vinu!

Jeden snaživec vyzval, aby se běloši sami redukovali z rasismu a bílé nadřazenosti.

Podle jiné (psychiatrička) prý bílá barva pleti traumatizuje barevné pacienty (proč se tady u bílých lékařů ti “chudáci” léčí?)!

Další si kladla za vinu, že se jako dítě narodila a pak nějakou dobu žila v Jižní Africe. Seminář byl podle organizátorů motivován hnutí Black lives matter.

Tohle je ten Západ, kam naše “české elity” chtějí patřit?

Sára Stein, NYC, USA
Česká věc


Seminář si můžete pustit zde:


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŘetězec Lidl opět sází v reklamě na černochy. Připravuje se Lidl na “nové Čechy”?   
Pridal tk Úterý 26 leden 2021 - 07:42:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Řetězec Lidl se opět rozhodl zaměřit v aktuální reklamní nabídce na dětské oblečení na černochy.

Jak jinak si vysvětlit, že v reklamně používá malého černocha (míšence)? Nabídka je přitom určena pro bílého českého spotřebitele. Co to má znamenat?

Jde o podprahovou reklamu vnucující Čechům (Slovákům), že být v jejich zemi černý je “normální”? Nebo už se rovnou marketingové oddělení Lidlu připravuje reklamně oslovit “nové Čechy”? Ti tu sice oficiálně žádní nejsou, ale přitom jich jsou plná česká města.


Lidl podobně reklamní akce s černými modely v ČR nepoužil poprvé a asi ani naposled. Jak na to bude reagovat český (slovenský) spotřebitel?

Řetězec Lidl sídlí v Německu a jeho vlastníkem se je rodinná firma Schwarz Group.

Petra S.
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSlovenský premiér vyzval v televizi negativně otestované Slováky, aby se chovali jako pozitivně otestovaní!   
Pridal tk Úterý 26 leden 2021 - 07:37:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Slovenský premiér vyzval v televizi negativně otestované Slováky, aby se chovali jako pozitivně otestovaní! K čemu ale potom ty testy vlastně jsou, když otestovaný člověk se musí nadále chovat jako pozitivní, musí nosit roušky, udržovat si rozestupy a pořád si nemůže nakoupit jiné než životně nezbytné zboží? A v Česku je to už dál, filmové štáby z ciziny, které natáčí v ČR, požadují po castingových agenturách, aby komparz byl testován pouze u smluvních a velmi předražených laboratoří! Herci naříkají a chtějí covidové pasy! Obrovský business s covidovými nevolníky 21. století! Otestuješ se dnes, ale zítra už test neplatí, je moc starý!

Dostáváme do redakce každý den hromady emailů, ve kterých se nás lidé ptají, kdy se společnost a svět vrátí do normálu, jestli vakcinace vrátí život do starých kolejí, anebo jestli stačí testy atd. Opravdu je velmi těžké lidem zvyklým na svobodu vysvětlovat, že do normálních kolejí se svět už nevrátí, protože to, co se právě děje, je plánem a součástí nasunování Nového světového řádu, jehož základním pilířem, bez kterého ani nemůže fungovat, je totální kontrola obyvatelstva. A k zavedení této totální kontroly bylo zapotřebí vyrobit nějaký příběh, nějakou záminku, proti které by nešlo nic namítat a nešlo by se proti té zámince bouřit.

A tou vyrobenou záminkou je hypotetická a mediálně nafukovaná virová hrozba, která ohrožuje zdraví celé populace. A proti této zámince ochrany zdraví si většina veřejnosti nedovolí protestovat, protože logicky zdraví se vykresluje jako důležitější, než jsou občanská a lidská práva! To je právě to skutečné tajemství virové pandemie, kterou vymyslel a zkonstruoval Bill Gates ve spolupráci se Světovým ekonomickým fórem Klause Schwaba, což je hlavní organizace určená pro řízení a zavádění prvků NWO ve světě.

Prioritní triáda aneb obětování svobody jednou pro bezpečnost, jindy pro zdraví

Konceptuální gramotnost je naprosto zásadní a klíčová. Kdykoliv postavíte před občany otázku, kdy budou ochotni se dobrovolně zbavit svých občanských a lidských svobod a práv, tak pokaždé zjistíte zajímavý fenomén, že lidé nekladou svobodu na absolutní vrchol žebříčku svých životních priorit. Na absolutním vrcholu drtivé většiny světové populace je bezpečnost. Hned pod tím, na druhém místě, je ochrana zdraví. A teprve dole na třetím místě pod tím, je svoboda. Prioritní triáda je trojice nejvyšších životních priorit, jejichž pořadí je určeno vylučovací metodou. Když na vás terorista míří zbraní a ohrožuje vás, prioritou v té chvíli nemůže být ani zdraví, ani svoboda, obojí má menší prioritu. Bezpečnostní příčku si detailněji popíšeme.

Bezpečnost se totiž dělí celkem na 3 podskupiny, na fyzickou, ekonomickou a sociální bezpečnost. Útok na kteroukoliv z těchto bezpečností je pro člověka nejvyšším možným ohrožením jeho samotné existence. Fyzická bezpečnost člověka je ohrožena při útoku na jeho život silou nebo zbraní. Ekonomická bezpečnost člověka je ohrožena při útoku na ekonomické přežití člověka ve společnosti, např. útok na jeho životní úspory v bance, exekuce majetku, ztráta zaměstnání, znárodnění majetku atd. Sociální bezpečnost je ohrožena při útoku na sociální postavení člověka ve společnosti. Apartheid, vyloučení ze života, zákaz setkávání s lidmi, izolace, zákaz nakupování, zákaz používání služeb, odmítnutí přijetí na školu z politických důvodů atd.

Je dobré si všimnout, že skuteční teroristé útočí výhradně na fyzickou bezpečnost, ale Dům Sion, tedy globalisté, útočí během The Great Reset virového procesu řízení synchronizovaně na všechny 3 podskupiny bezpečnosti, můžete to vidět a zažít na vlastní kůži během této virové hysterie. Covidová hrozba tak není čistě jenom ohrožením druhé příčky Prioritní triády, tedy ohrožením zdraví, ale i bezpečnosti.

Proto bezpečnost je v Prioritní triádě na prvním místě. Toho využili globalisté po 11. září 2001 a v následujících letech kampaně proti terorismu. Když je člověk nemocný a potřebuje vyléčit, je mu svoboda k ničemu, takže zdraví převyšuje svobodu a je tudíž na druhém místě Prioritní triády. To vidíme nyní v době covidové hysterie. Celé národy obětovaly své svobody výměnou za ochranu zdraví, které má vyšší prioritu než svoboda. Svoboda tak v nejvyšších prioritách je až na 3. místě. Kdokoliv tedy chce zotročit národy, aby se dobrovolně vzdaly svobod, použije k tomu záminku, která ohrožuje 1. (bezpečnostní) nebo 2. (zdravotní) příčku Prioritní triády.

Na Slovensku skončilo další testování a objevili 0,8 % pozitivních lidí. Naprosté fiasko, které nemá obdoby, mrhání prostředky státu a vyhazování peněz z oken

V procesech globálního řízení se tomuto žebříčku říká “Prioritní triáda” a pokaždé, když nějaký režim chce spoutat a zotročit národy, vytvoří situaci, aby lidé měli obavy a strach o první nebo druhou příčku triády, takže svoboda na třetím místě ztratí na prioritě. Kdykoliv tedy národní nebo globální elity chtějí donutit národy k tomu, aby tiše souhlasily se ztrátami svobod, použije se záminka, která úmyslně útočí na první dvě pozice prioritní triády, tedy na bezpečí a zdraví jedince a jeho rodiny, potažmo společnosti.

Pouze v takovém okamžiku je člověk a společnost ochotný/á se dobrovolně vzdát svobody na třetí pozici, protože výměnou za omezení svobod slibují globalisté a diktátoři větší ochranu bezpečí a větší ochranu zdraví člověka a rodiny. Jedná se o výměnu svobody za bezpečnost a zdraví. Ve skutečnost je to ale podvod, protože obětováním svobod člověk dostane jen otroctví a status nevolníka, nedostane ani více bezpečnosti, ani více zdraví.

Na vlastní kůži toto zažívají Slováci, kde skončilo další kolo plošného testování, které zjistilo, že pozitivně testovaných lidí ve slovenské populaci je okolo 0,8% lidí, což je naprostý otřes a skandál, protože i obyčejnou chřipkou v populaci během zimní sezóny se nakazí až 15% populace a tisíce starších lidí na chřipku zemřou, ale nikdy v minulosti se kvůli tomu nikdy netestovalo, nikdy se kvůli chřipce nevyhlašovaly lockdowny, historicky si pamatujeme pouze chřipkové prázdniny ve školách, které se řešily lokálně v jednotlivých okresech.

Covidový virus je však vykreslován jako nebezpečný zabiják a údajně kvůli němu kolabují lůžkové kapacity nemocnic, což je znovu podvod, protože jakmile má někdo pozitivní test na Covid a je mu více jak 65 let, doktor ho okamžitě posílá na hospitalizaci do nemocnice, kde potom leží na pozorování a zabírá místa třeba lidem po autohavárii, lidem s plánovanou operací, lidem s potřebou akutní péče.

Doktoři odmítající ošetřit pacienta kvůli tomu, že není testovaný, musí být vyloučeni z lékařské komory! Porušují Hippokratovu přísahu

Takže, zatímco v nemocnicích leží ne-pacienti na pozorování a zabírají místa, tak skuteční pacienti zůstávají doma, nemocnice jim ruší plánované operace a vrcholem stupidity jsou lékaři, kteří odmítají člověka vyšetřit jinak než po telefonu, někteří dokonce porušují Hippokratovu přísahu a odmítají ošetřit pacienta třeba na zubní pohotovosti nebo na ORL, protože dotyčný pacient nemá antigenní test, anebo není vakcinovaný.

Pokud se vám něco takového stane, nahrajte si telefonický hovor s lékařem na mobilu a věc předejte právníkovi. Takový lékař totiž porušil Hippokratovu přísahu a musí být vyloučen z lékařské komory a musí mu být pozastavena činnost. I kdyby pacient byl prudce nakažlivý smrtelnou Ebolou, lékař musí pacienta ošetřit a nesmí po něm nic vyžadovat, ani nesmí ošetření naprosto ničím podmiňovat, ani testem pacienta, ani vakcínou. Lékař, má-li obavu o své zdraví, je povinen na vlastní náklady si pořídit biohazard oblek s dýchacím přístrojem a ošetřit pacienta v biohazard obleku.

Matovič vyrobil televizní Chucpe – Pokud jste negativní, chovejte se jako pozitivní

Jenže, na Slovensku po absolvování antigenního testu je vám certifikát o testování prakticky k ničemu. Lidé s ním nemohou jít ani do obchodů, protože během lockdownu smí nakupovat jen nezbytné věci pro život jako netestovaní lidé. Certifikát slouží pouze jako propustka do práce. Jenže, jeho platnost zpochybnil v neděli v televizním vystoupení slovenský premiér Igor Matovič, který vyvolal paniku svým výrokem, že lidé s negativním testem se mají chovat, jako kdyby byli pozitivně testovaní, protože virus je prý potvora a už zítra mohou být lidé s negativním testem opravdu pozitivní.

VIDEO V ODKAZU:

https://rumble.com/vd8y9x-igor-matovi-dezorientoval-slovky-negativn-testovan-se-maj-chovat-jako-pozit.html

Tento výrok v televizi ovšem vyvolal paniku ve slovenských firmách a podnicích, protože teď není jasné, jestli vedení podniků se má na negativně testované zaměstnance dívat jako na negativní osoby bez omezení, anebo jako na potenciálně pozitivní osoby, pro které jednotlivé podniky mají speciální pracovní programy, a to většinou formou Home Office. Dostali jsme do redakce dotazy dokonce i v právní rovině, jestli je možné 1 den starý test z plošného testování prohlásit za vypršený po 24 hodinách a požadovat po zaměstnancích nový test. Rovněž přišel i dotaz, jestli je možné požadovat po zaměstnancích testování každé ráno před nástupem do práce?

Majitelé firem a podniků neví po vystoupení Matoviče v televizi, jak se dívat na zaměstnanci s negativními testy

Dotazy přišly v reakci na včerejší Matovičův výstup v televizi, který vnesl nejistotu do celé situace na Slovensku, především z pohledu majitelů provozů a podniků. Jestliže antigenní testy nic negarantují, potom není důvod lidi testovat a místo toho je lepší všechny lidi považovat za potenciálně a teoreticky nakažené. Potom ale by veškeré testování bylo plýtváním prostředků ze slovenského státního rozpočtu, protože pokud by mělo znamenat, že na negativně testovanou osobu se musí pohlížet jako na potenciálně pozitivní osobu, potom testování nemá naprosto žádný význam ve smyslu organizace práce a výroby v podnicích a závodech, protože pokud se osoba nakazí 24 hodin po negativním testu, potom závod musí de facto do karantény, resp. celý výrobní závod se nemůže spoléhat na testy, a to zkrátka proto, že test ukazuje nějaký stav v nějakém čase nula, ale o dvě hodiny později už to celé může být jinak a osoba se nakazí. To prostě nemá řešení a celé to vede k jediné věci, k donucení podniků a firem, aby po svých zaměstnancích požadovaly vakcinace.

Zahraniční štáby filmařů požadují po českých komparzistech pravidelné a předražené testy u smluvních laboratoří, herci naříkají a chtějí covidové pasy. Je hotovo!

A pokud jde o Českou republiku, proces je už dokonce o něco dál. Dostali jsme do redakce informaci, že zahraniční filmové štáby, které natáčí v ČR, požadují po komparzistech z castingových agentur testy, prostě aby agentury nechávaly své herce pravidelně testovat před kontaktem se zahraničním štábem, před kostýmovými zkouškami, před natáčením, prostě před každým kontaktem musí být herci znovu a znovu testovaní, ale pozor, ne jenom tak nějak a někde, ale u zasmluvněných laboratoří, a to obvykle PCR testy.

A pozor, herci si nemohou přinést vlastní potvrzení o PCR testu z nějaké konkurenční laboratoře v ČR, ale pouze od zasmluvněných laboratoří určených zahraničním štábem. Podle našich informací jsou testy často předražené, až 7 500 Kč za jeden PCR test a filmové štáby obvykle uznávají platnost PCR testu jen 72 hodin, tedy 3 dny. Některé štáby hradí testy za herce, ale obvykle jdou náklady na testování výhradně za samotným hercem a komparzistou.

Na Facebooku si samozřejmě herci už stěžují, že by bylo daleko lepší, kdyby filmové štáby uznávaly covidové pasy, a jaká je to prý škoda, že žádné covidové pasy ještě neexistují. Globalisté tak lidi dostali do stavu naprosté poslušnosti kvůli covidové hysterii, všichni tuto hru hrají dobrovolně, dobrovolně této virové hrozbě věří, podřizují se jí a ve jménu ochrany zdraví si dobrovolně lidé nechávají odepírat a odjímat lidská a občanská práva. Protože je to ve jménu zdraví a ochrany zdraví, všichni dobrovolně obětují na třetím stupni Prioritní triády svobodu, která je až na třetím místě priorit. Lidé si neuvědomují, že obětováním svobody za zdraví nebudou mít lidé ani svobodu, ani zdraví. A přitom v minulosti jsme toto už jednou zažili, před rovnými 20 lety. Pamatujete si, co se tehdy stalo?

Obětování svobod kvůli bezpečnosti před teroristy, nebo kvůli ochraně zdraví před virem, je cestou k otroctví

Po roce 2001 celá Amerika a po ní celý svět dobrovolně obětoval svobodu ve jménu ochrany bezpečnosti v boji proti terorismu. A víte, co měl boj proti terorismu po roce 2001 společného s bojem proti Covidu-19? V obou případech to byl smyšlený boj proti neviditelnému nepříteli. Nepřítel byl a je všude, ale přitom nikde. Ale kvůli hrozbě terorismu se Američané a posléze i ostatní země zbavily dobrovolně občanských a lidských svobod, začaly vznikat seznamy nepohodlných lidí, no-fly seznamy lidí, kteří nesmí cestovat letadly, vznikly biometrické cestovní pasy, které od všech občanů vyžadují otisky všech 10 prstů člověka, bez biometrického pasu nikam nevycestuješ. Kde byste našli za normálních okolností národ, který dobrovolně odevzdá státu všechny otisky prstů svých obyvatel? Nikde!

Ale jakmile se to zdůvodnilo bezpečnostní hrozbou terorismu, který ohrožuje na prvním stupni Prioritní triádu, tedy bezpečnost jedince a jeho rodiny a dětí, v tom okamžiku celá populace sklapla, byla zticha a poslušně odevzdala své otisky prstů. A nyní po 20 letech je zde znovu útok na Prioritní triádu, opět jsme svědky hysterie, že něco nás ohrožuje, ale už to nejsou teroristé, ale je to virus. A je úplně jedno, že obojí nikdo nikdy neviděl, a že Al-Kajdu v 80. letech založila CIA, a že dosud nikdo neizoloval SARS-Cov-2 virus ve volné přírodě, všechny vzorky viru pochází pouze z národních referenčních laboratoří z obětí a z lidí, kteří zemřeli či se nakazili. To prostě nikomu nevadí, zdá se, že je to všem úplně jedno.

Otisky prstů obyvatelstva už globalisté mají díky zavedení biometrických pasů po 11. září 2001 kvůli teroristické hrozbě. Teď sbírají od obyvatelstva pro změnu vzorky DNA z nosohltanu kvůli virové hrozbě?

Tentokrát ale nesbírají naše otisky prstů, ale mají zájem o naši DNA. Proč stěrové testy? Proč takový důraz na plošná testování? Nejde náhodou o sběr DNA obyvatelstva, když otisky obyvatel pod záminkou biometrických pasů od nás už mají? Naše redakce se už několik měsíců snaží zjistit, co se děje se stěrovými materiály po skončení testování. Údajně jsou špejle likvidovány jako biologický odpad, ale co se děje s primery (podložkami) a s reagentními lahvičkami, to není jasné. Zdravotnický materiál a biohazard se likviduje ve speciálně k tomu určených spalovnách za teplot vyšších než 1 000 stupňů Celsia. Problém je v tom, že plošná testování nedávají smysl, dokonce i slovenský premiér to včera potvrdil.

Proč se tedy klade na plošné testy takový důraz? Ano, jde o business za testy a o velké peníze, ale to samo o sobě by nestačilo k tomu, aby Matovič měl tak obrovskou podporu pro plošná testování 5 milionů slovenských nevolníků ze strany Berlína a rovněž Světového ekonomického fóra. Když to není kvůli prokazatelnému určení pozitivních a negativních osob, tak k čemu potom ty testy jsou globalistům?

Co jiného se získá provedením plošného antigenního testu, tedy kromě výsledků testů? No, získá se dokonalá databáze DNA skoro celé populace. Sběr DNA maskovaný za testování viru je přitom dokonalé maskování účelu výtěrů DNA z krku a nosu. Pamatujte, že vaše otisky prstů už globalisté mají, díky biometrickým pasům prosazených kvůli 11. září 2001. Co jim ještě chybí? Databáze DNA obyvatelstva! I když jde zatím o spekulaci a konspiraci, zamyslete se nad souvislostmi. Dává to logický smysl.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUvalí EU sankce na USA za "nemístný protekcionismus"?   
Pridal tk Úterý 26 leden 2021 - 07:21:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
US prezident Joe Biden má v úmyslu v pondělí podepsat exekutivní nařízení „Made in America“, které se snaží zvýšit nákupy produktů vyrobených ve Spojených státech, zejména zpřísněním pravidel týkajících se federálních veřejných zakázek a poskytnutím větší role vládě při podpoře amerických podniků. Čin Bidenovy exekutivy má podpořit federální nákupy zboží vyrobeného v USA tím, že federálním agenturám ztěžuje nákup dovážených produktů, mimo jiné zvýšením požadavků na místní obsah, potlačením výjimek ze současných pravidel Buy American Act, a vytvořením nové vedoucí role Úřadu pro správu a rozpočet, který bude dohlížet na provádění nové politiky.

Bílý dům ve svém prohlášení uvedl, že Bidenova směrnice upravuje definici produktů vyrobených v Americe a zvyšuje prahovou hodnotu domácího obsahu pro nákup tak, aby splňovala stávající ustanovení zákona Buy American Act, zákona přijatého v roce 1933, který vyžaduje, aby vláda upřednostňovala při svých nákupech v USA vyrobené produkty. Kromě zvýšení podílu částí produktu, který musí být vyroben ve Spojených státech, aby splňoval podmínky těchto pravidel, zvyšuje Bidenův příkaz také cenovou preferenci domácího zboží ve vládních zakázkách. To dává federálním agenturám větší volnost při rozhodování o nákupu dražšího zboží od amerických dodavatelů, než aby si museli vybírat levnější, dovážené alternativy.

Ve snaze o další snížení spoléhání federálních úřadů na dovoz má Bidenova akce rovněž za cíl snížit výjimky ze stávajících pravidel pro zadávání veřejných zakázek. Toto nařízení rovněž vyžaduje, aby vládní agentury podávaly zprávy o svém provádění zákonů Made in America, a vyzývá agentury, aby vydaly doporučení pro dosažení cílů Made in America, mimo jiné i tím, že vedle současného výrobního průmyslu mohou být do mixu přidány i služby, protože zákony Buy American Act se nyní týkají pouze zboží. Také se nařizuje agenturám, aby využívaly Manufacturing Extension Partnership, národní síť, která podporuje malé a střední výrobce, aby agenturám pomohla spojit se s novými domácími dodavateli.

"Tímto nařízením prezident Biden zajišťuje, že když federální vláda utratí dolary daňových poplatníků, utratí je američtí pracovníci za zboží vyrobené Američany a za součásti vyrobené v Americe," uvedl ve svém prohlášení Bílý dům.

Tak je Bidenova administrativa náš vzor nebo ne? V USA zavádí něco, co EU označuje jako "nemístný protekcionismus" domácí produkce, neslučitelný se zásadami svobodného trhu! Výhrady tržních fundamentalistů proti tomuto opatření jsou stejné jako proti novele zákona o potravinách z dílny SPD, která nařizuje větší podíl prodeje domácích zemědělských výrobků: "Jak k tomu přijdou američtí spotřebitelé a úřady, aby neměli rozmanitost ve výběru zboží? Zvedne to inflaci! Přece kvalita se prosadí sama!"

Nebo ne?

Ivan David
Nová republika

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponStařenka v Anglii zemřela několik dní po vakcinaci proti koronaviru   
Pridal tk Úterý 26 leden 2021 - 04:29:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dvaadevadesátiletá žena ze severovýchodu Anglie podlehla koronaviru pouze několik dní po první dávce vakcíny. Ženu, která trpí demencí, neviděla její rodina už od března. Lékaři mezitím debatují, jaká je optimální doba mezi dvěma dávkami vakcíny.

Případ se odehrál v domově pro seniory v metropolitní čtvrti North Tyneside. Mary Greenová dostala první dávku vakcíny na silvestrovský večer. Přesto během pěti dní jí test odhalil koronavirus.

Ačkoliv její stav se zhoršoval, kvůli její fyzické slabosti do nemocnice převezena nebyla. Navíc kvůli demenci by jí změna prostředí dezorientovala. Po dvanácti dnech zemřela na sepsi, kterou podle lékařů vyvolal nejspíše covid-19.

„Péči, kterou potřebovala v posledních dnech svého života, neměla být v domácím prostředí, ale v prostředí nemocnice. Nemohla ji ale dostat,“ řekl její syn Chris Green.

Rodina nemohla svou příbuznou kvůli karanténě vidět přes devět měsíců.

„Nebyli jsme v domově (pro seniory, pozn. red.) od minulého března. Mohli jsme ji vidět pouze přes sklo,“ uvádí rodina.

Lékaři se domnívají, že vakcína nastartuje imunitu nejméně po dvou týdnech. Proto je nutné počínat si obezřetně i po první dávce. Greenová ji dostala příliš pozdě.

V Británii mezitím probíhá odborná debata o tom, kdy je nejlépe aplikovat druhou dávku vakcíny. Britský regulátor minulý měsíc prodloužil interval na 12 týdnů. Nicméně vakcíny od firem AstraZeneca a Pfizer/BioNTech počítají s intervalem tří týdnů.

Lékařská odborová organizace British Medical Association (BMA) vyzvala úřady, aby interval byl snížen na maximálně šest týdnů. Podle ní pozdní druhá dávka snižuje efektivitu vakcíny.

V České republice je interval mezi dvěma dávkami vakcíny proti koronaviru nastaven na 28 dní. Minulý měsíc americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) uveřejnil analýzu, podle které by u vakcín společností Moderna a Pfizer mohla stačit pouze jedna dávka.

Nyní jsou v EU povoleny dvě vakcíny proti koronaviru, a sice Pfizer/BioNTech a Moderna. Na řadě by mohly být i vakcíny od společností Johnson and Johnson a AstraZeneca.

Zdroj: https://sptnkne.ws/FeSj
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPočet potvrzených případů COVID-19 přesáhl v USA 25 milionů   
Pridal tk Úterý 26 leden 2021 - 03:59:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V USA se podle posledních údajů z televize NBC News nákaza koronavirem potvrdila u 25 milionů lidí a na tuto nemoc zemřelo přes 417.000 infikovaných.

Počet potvrzených případů nákazy koronavirem překonal ve Spojených státech hranici 25 milionů. Vyplývá to z dat americké Univerzity Johnse Hopkinse, která vývoj pandemie dlouhodobě sleduje. Na COVID-19 v USA zemřelo přes 417.000 infikovaných.

Spojené státy, které mají zhruba 330 milionů obyvatel, jsou co do počtu nakažených nejvíce postiženou zemí světa. V USA se nákaza koronavirem potvrdila u 25.003.695 lidí podle Univerzity Johnse Hopkinse. Na druhém místě je Indie, která má 1,3 miliardy obyvatel a nákaza virem COVID-19 se potvrdila u 10.654.533 milionu z nich. Třetí je Brazílie, která má 8.16.254 milionů potvrzených případů infekce. A čtvrté je Rusko, které má 3.679.247 potvrzených případů infekce.

Zvýšení počtu potvrzených případů COVID-19 na 25 milionů trvalo další asi tři týdny po prudkém nárůstu, který vyvrcholil na začátku ledna více než 300.000 novými denními případy, a trochu ustoupil.

USA mají také nejhorší bilanci úmrtí. Na COVID-19 v zemi zemřelo už více než 417.000 lidí. Spojené státy se nyní chystají zahájit očkování proti COVID-19. Minulý pátek Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) schválil nouzové použití vakcíny proti COVID-19 americké farmaceutické společnosti Pfizer a německé firmy BioNTech. Do očkovacích center se mají první dávky dostat v pondělí. Nejprve vakcínu dostanou zdravotníci.

Dobrovolnická iniciativa The COVID Tracking Project uvádí, že v amerických nemocnicích je aktuálně přes 116.264 pacientů s koronavirem. Po jarním vrcholu zaznamenala epidemie mírný poklesu. Špatná situace je zejména v Kalifornii, Arizoně, Nevadě, Tennessee a Alabamě, kde mají více než 500 hospitalizovaných s COVID-19 na milion obyvatel.

Odborníci se nyní obávají, že jakékoli známky pokroku nyní mohou zvrátit nové varianty, které se zdají být nakažlivější.

Nový prezident USA Joe Biden ve čtvrtek podepsal sérii exekutivních příkazů týkajících se boje s COVID-19 včetně rozšíření výroby vakcín a zrychlení testů. A současně představil strategii své vlády proti pandemii COVID-19. Jedním z příkazů nařídil mezinárodním cestujícím přijíždějícím do Spojených států povinnost prokázat se před odletem negativním testem a po příletu se uchýlit do karantény.

„Do toho nepořádku jsme se nedostali přes noc a bude trvat měsíce, než se to otočí,“ uvedl Biden. V projevu přitom kritizoval předchozí administrativu republikána Donalda Trumpa, jejíž očkovací strategii nazval „bezútěšným selháním“.

Na rozdíl od svého předchůdce, který nechával boj s pandemií povětšinou na jednotlivých státech, zveřejnil Biden celonárodní strategii a vyzval všechny Američany, aby striktně dodržovali doporučení federálních zdravotnických úřadů.

„Ale dovolte mi být stejně jasný: projdeme tím,“ uvedl Biden. „Nakonec tuto pandemii porazíme.“

K 23. lednu uvedlo americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí, že více než 3 miliony lidí ve Spojených státech dostaly obě dávky vakcíny proti COVID-19.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponWHO co nejdříve schválí vakcíny z více zemí   
Pridal tk Úterý 26 leden 2021 - 03:57:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Agentura Reuters nedávno citovala interní dokument, který odhaluje, že Světová zdravotnická organizace (WHO) má v úmyslu vyřešit nedostatek vakcín proti COVID-19 a urychlit provádění očkování v různých zemích, hodlá v nadcházejících týdnech a měsících schválit několik nových vakcín proti koronaviru vyrobených na Západě a v Číně.

Podle interního dokumentu agentury Reuters WHO urychlí nouzové povolování vakcín. Mezi nimi bude vakcína, která je vyvinutá britskou farmaceutickou společností Astra Zeneca a vyráběná Indickým sérovým institutem, tato vakcína bude schváleno WHO v lednu nebo v únoru. Očekává se, že vakcína vyrobená společností SK Bioscience v Jižní Koreji bude pravděpodobně schválena WHO již koncem února.

Ze zmíněného dokumentu také vyplývá, že WHO rovněž uvažuje o rychlém schválení dvou čínských vakcín vyvinutých společnostmi Sinopharm a Sinovac Biotech, rozhodnutí může být učiněno již v březnu.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1747 sec,0.0270 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,336kB