Čtvrtek 28 leden 2021
Ruské vzdušné síly objevily a zničily tajná nepřátelská zařízení v Sýrii   
Pridal tk Čtvrtek 28 leden 2021 - 10:18:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Aktivace ISIS v Sýrii. Ruské vzdušné a vojenské síly a vládní síly SAR zahajují rozsáhlou protiteroristickou operaci v poušti Badiya.

Navzdory skutečnosti, že na začátku roku 2019 ISIS v Sýrii konečně přestal existovat jako kvazi-stát, zbývající teroristické gangy pokračují v trestné činnosti na území republiky. Islamisté se schovávají v pouštních oblastech země, odkud podnikají krvavé nájezdy.

V noci z 24. na 25. ledna provedli v syrských provinciích Homs a Deir ez-Zor teroristé ISIS několik útoků na dopravní konvoje vládních jednotek pohybujících se po dálnici číslo 7, v důsledku čehož byli tři lidé zabiti a 10 lidí bylo zraněno.

Není to poprvé, co k těmto útokům došlo za poslední měsíc.

3. ledna teroristé ISIS zranili cestující v civilním autobuse a zabili 9 civilistů, včetně 13letého dítěte. 30. prosince 2020 došlo k největšímu militantnímu útoku v této oblasti - byl ostřelován transportní konvoj, který přepravoval vojáky syrské armády na místo dovolené. V důsledku toho bylo zabito 30 lidí.

Zdá se, že trpělivost vládních sil skončila. Syrská armáda zahájila rozsáhlou operaci v provinciích Homs a Deir ez-Zor.

Ruské letecké síly loví ISIS

Již 25. ledna bylo možné s pomocí ruského dronu „žhavě na stopě“ najít a zničit řadu teroristických úkrytů, poblíž jednoho z nich byl zaparkován dělostřelecký nákladní automobil (pickup se stojanovými zbraněmi) ozbrojenců, který použili při útoku na vládní jednotky.

Útok uskutečnil asi 50 km severovýchodně od Palmyry frontový bombardér Su-24.

Kromě toho místní zdroje uvádějí, že během operace budou letadla ruských vzdušných sil plně připravena zasáhnout na zjištěné cíle ISIS, zatímco syrská vojska budou poušť pročesávat.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMuslimové mučí a vraždí křesťany. OSN mlčí   
Pridal tk Čtvrtek 28 leden 2021 - 09:47:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Náhorním Karabachu muslimští zmetci brutálně mučili a následně popravili 58letou křesťanku arménského původu. Nejdřív jí usekli uši. Pak ji usekli ruce. Potom jí usekli nohy. Teprve pak zmučenou ubohou ženu zbavili života.

Muslimští hajzlíci byli tentokrát obzvláště zbabělí, vybrali si oběť, která byla mentálně zaostalá. Alvard Tovmasyan byla z arménské vesnice Karin Tak blízko regionu Shushi, který je nyní okupován azerbajdžánskou armádou. Zavražděna byla v letos v lednu, ale rodina ji pohřešovala už od 10. listopadu 2020. Její tělo bez uší, rukou a nohou odhozené blízko jejího domu našel její bratr Samvel Tovmasyan a po brutálním mučením, které si před smrtí musela prožít, ji poznal pouze podle oblečení, které měla na sobě.

Tento způsob smrti vychází z džihádisty hodně citovaného verše z koránu (5:33, 47:4). Ten říká: „Trestem pro ty, kdo vedou válku proti Alláhovi a jeho Poslu a šíří neplechu v zemi, je smrt, ukřižování, uříznutí rukou a nohou na opačných stranách nebo vyhnanství ze země. Tato „pokuta“ je pro ně na tomto světě ostudou a na onom světě budou vystaveni obrovskému trestu.“

Podle zprávy z 15. prosince 2020, s Arménci je nacházeno velmi krutě, a „džihádističtí sousedi jim sebrali jejich teritoria ještě, než souhlasili s klidem zbraní vynuceným Ruskem… Před porušením tzv. mírové dohody, turečtí muslimové z Azerbajdžánu řezali hlavy křesťanům, jak jim nařídil prorok Mohammed.“ V prosinci se také objevila videa, kde maskovaní vojáci přemohli a stlačili k zemi staršího arménského muže a pak ho prostě podřezali nožem. Přitom Azerbajdžán obvinil Arménii, že příměří porušili jako první, ale v podstatě je to jedno.

Podle toho, jak to v těchto místech vypadá, jedinou provokaci, kterou muslim potřebuje, aby napadl Arménce je pouhá jejich existence.

Muslimové vraždí křesťany po celém světě. Je to taková módní vlna posledních let. Jednak to má urychlit muslimalizaci všech obyvatel a druhak – přece je to v koránu.

Libtardi velmi rádi namítají na poznámku, že korán je nejnásilnější existující kniha, mírumilovné poselství z první části islámské svaté knihy. Tam byl prorok Mohammed ještě přívětivý nomád, který toho hodně navykládal o docela novém Bohu jménem Alláh. Takového libtarda s klidem pošlete do pískem sypaného háje. Mohammed se pochopitelně velmi změnil, a to v krutého vraha, který schvaloval sexuální otrokyně, zabíjení těch, kdo se nehodlali podvolit islámu a znásilnění jejich žen.

Je tady totiž jedna věc, které se říká abrogace (angl. abrogation). To je zásada nejen užívaná uznávanými „moderními“ imámy, ale je to běžná praxe například i v právu. Jednoduše to, co je napsáno později zneuznává a nahrazuje to, co bylo psáno předtím. Čili zapomeňte na dobromyslného žvanila, je tady především Mohammed válečník, dobyvatel, vrah, zloděj a pedofil.

To se pochopitelně odráží v činech muslimů, kteří dobře vědí, jak korán chápat.

Tak například z Nigérie přišlo video, kde stojí pět ozbrojených vrahů (odmítám používat slovo „bojovník“) z Islámského státu západoafrické provincie, každý před sebou jednoho chudáka v oranžové uniformě, pěkně na kolenou. Každého přinutili do kamery nejdřív říct své jméno, povinnosti a nakonec sdělit „Jsem křesťan.“ Jeden z těch odrbanců se zbraněmi pak řekl „Tohle je varování křesťanům ve všech částech světa a těch v Nigérii… Použijte hlavy těchto pěti svých bratří k pokračování ve svých bezbožných oslavách“ s odkazem na Vánoce, které právě slavil svět. Nakonec muslimští vrazi zahájili palbu do hlav klečících křesťanů a všechny zabili.

Další prima zkušenosti a s náboženstvím míru hlásí z Egypta, Ugandy, Súdánu, Konga nebo z Pákistánu či Iráku. Zatímco Západ si „své“ muslimy hýčká, protože musí, neziskovky by žalobami rozpoutaly peklo, tak v zemích s muslimskou majoritou jsou křesťané, ale i židé nebo hinduisté lovnou zvěří. Neziskovky mlčí. OSN mlčí. Na pseudostránkách nabubřeně vyhlašujících že detekují hoaxy, je „hoax“ o muslimech vraždících křesťany velmi populární.

Ale zpátky k té 58leté paní, mrtvé a umučené paní. Z Arménie, jak si aspoň myslela.

Domnívám se, že Náhorní Karabach si podle nové americké administrativy přímo říká o zásah ze strany USA. Biden coby pravá ruka Obamy, pomohl rozpoutat hned 7 válek především na Blízkém Východě a na severu Afriky. To je nejvíc za posledních 40 let a znovu s gustem dodávám, že právě odejitý Trump nemá na triku ani jednu.

Jitka Moody

Zdroj: https://jitkamoody.com/?p=2038

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVe skotském Edinburghu někdo vyvěsil plakáty “je ok být běloch”! Naštěstí zasáhla uvědomělá občanka a plakáty strhala a vše nahlásila policii. Místní poslanec je zděšen z rasismu Skotů   
Pridal tk Čtvrtek 28 leden 2021 - 08:36:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve skotském Edinburghu se objevily plakáty “it is ok to be white” (je ok být běloch) a “white lives matter” (na bílých životech záleží). To velmi rozzuřilo místní uvědomělou občanku, která je strhala dolů a vše běžela udat na policii. Podle aktivistky “prý byl šok vidět tyhle plakáty a tak si uvědomila, že žije v rasistické společnosti a chtěla něco udělat pro nápravu”. Ke zlepšení prý povede pouze občanská angažovanost jejího typu. Policie incident nyní vyšetřuje.

Zděšení rovněž projevil místní sociálně demokratický politik Ian Murray, Podle něj prý Skotsko není imunní proti nenávisti a netoleranci a ocenil angažovanou aktivistku, která plakáty odstranila a vše nahlásila policii.

Překvapivě kampaň “black lives matter” je naopak oficiálně podporována a propagována. V liberální demokracii si zjevně všichni rovní nejsou a běloši se ve svých vlastních zemích stali občany 3. kategorie.

LIPO
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUmírání důchodců v německém Miesbachu po očkování koronavirovou vakcínou – ze 41 očkovaných 7 zemřelo a 34 mělo pozitivní test a onemocnělo! V ČR zatím nic? Tomu někdo věří?   
Pridal tk Čtvrtek 28 leden 2021 - 08:31:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tak se nám očkování novou tureckou vakcínou proti koronaviru od firem BioNtech/Pfizer daří. Po veřejně oznámeném úmrtí 23 norských důchodců se objevil podobný případ i v Německu v domově důchodců v Miesbachu (Bavorsko). Ze 41 testovaných důchodců (všichni očkovaní) jich 34 mělo pozitivní nález a u řady propukla nemoc a 7 z nich dokonce zemřelo! Přitom za období od března do prosince 2020 zemřelo s koronavirem pouze 5 seniorů! To prudce kontrastuje se 7 úmrtími očkovaných seniorů za necelý leden 2021!

Je velmi divné, že žádný podobný případ zatím nehlásí ČR/Slovensko. Tomu má informovaná veřejnost věřit?! Češi i Slováci by měli vzít rozum do hrsti a neprověřenou tureckou vakcínu odmítnout! Nejste žádní pokusní králíci pro západní farmaceutické firmy! Nyní jde o fyzické přežití národa a proto musíme všichni vzít rozum do hrsti a globalistům a jejich místním slouhům se rozhodně postavit!

-vědátor-
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Evropě začala druhá fáze covidového teroru   
Pridal tk Čtvrtek 28 leden 2021 - 08:28:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Evropě začala druhá fáze covidového teroru, v Rakousku a Německu došlo ke spuštění pokusu s povinným nošením respirátorů FFP2 v obchodech a MHD, roušky už nestačí! Andrej Babiš a Igor Matovič plánují, že totéž zavedou v Česku a na Slovensku, pokud se to osvědčí! Proč těhotné matky mají v Rakousku výjimku z nošení FFP2 respirátorů, když logicky by se měly chránit nejvíce? Nošení respirátorů totiž může těžce poškodit plod a jeho imunitu, prozradil lékař! Policejní komando ve Vídni při pondělní demonstraci brutálně napadlo starší ženu, která vyšla z obchodu s taškami a měla místo respirátoru jenom roušku!

Situace v Evropě dramaticky a naprosto neočekávaně eskaluje, a to ve chvíli, kdy to v podstatě nikdo nečekal. Na trhu už jsou vakcíny od několik farmaceutických firem, zdálo by se, že politické procesy a hysterie okolo koronaviru se začne uklidňovat, ale v skutečnosti je to přesně naopak. Namísto uklidnění dochází k umocnění a posílení hysterie do takové míry, že Rakousko a spolu s ním největší spolková země Bavorsko v Německu nařídily od pondělí 25. ledna 2021 povinné nošení respirátorů třídy FFP2 ve všech obchodech a rovněž v dopravních prostředcích. Naprosto to nedává smysl a dokonce i němečtí novináři na mainstreamu si začínají pokládat otázky, jestli k takové panice je důvod, když přece ty zázračné vakcíny už jsou na skladech a začíná se s nimi očkovat?

Co se stalo, že najednou koncem ledna roku 2021 už roušky nestačí? Proč najednou musí lidé nosit FFP2 respirátory? Má to snad souvislost s novou a vylepšenou mutací koronaviru z Velké Británie? Rakousko totiž po druhém lockdownu hlásí překvapivě další nárůst pozitivně otestovaných a podle všeho za to prý mohou roušky, které vlastně šíření viru nezabraňují. Jenže, mnohem větším problémem budou testy PCR a antigenní testy, kterým se prostě nedá věřit.

Nemyslete si, že vlády Rakouska a Bavorska to neví, zavádění respirátorů FFP2 nemá nic společného se šířením viru, protože podmínky pro nošení respirátorů v Rakousku odhalují, že vůbec nejde o ochranu lidí. V Rakousku totiž ti nejzranitelnější, kteří logicky by se před virem měli chránit nejvíce, respirátory nosit nemusí, mají výjimky. Takže, co to ksakru má znamenat?

Proti smrtícímu viru se nemusí respirátorem chránit těhotné matky, děti, ani starší nemocní lidé… to si z nás dělají už totální kozy?

Těhotné matky totiž v Rakousku mají výjimku, stejně tak děti do 14 let a zároveň lidé se zdravotními komplikacemi. To je naprosté chucpe! Chápete tu idiocii a stupiditu? Pokud bude venku poletovat zabijácký virus, koho budete prioritně chránit jako první? No přece logicky těhotné ženy, děti a zranitelnou starší generaci, tedy důchodce s existujícími zdravotními problémy, ne? Jenže, přesně tyto skupiny lidí paradoxně mají z nošení FFP2 respirátorů výjimku, stejné výjimky jsou i v Bavorsku.

Nastává teď přirozená otázka: Když si zranitelná osoba jako je těhotná matka půjde nakoupit do narvaného obchodu, to se nemusí bát, že se nakazí virem, když všichni ostatní se před tím virovým a prudkým zabijákem chrání natěsno namáčknutým respirátorem na obličej? Chápete tu stupiditu a nesmysl, když zdraví dospělí lidé musí nosit respirátory, ale nemocní staří důchodci, děti a těhotné matky nemusí nosit respirátor, ale stačí jim třeba papírová rouška? Co je to klauni? To nás mají vlády a epidemiologové za úplné idioty a tupé ovčanstvo? Takže, co se to ksakru děje, když jsou už ty slavné vakcíny, že naopak se hysterie prohlubuje a roušky už nestačí, musí se nosit respirátory? Je to snaha dotlačit lidi k vakcinaci? Ano, mohlo by se zdát, ale má to háček.

Víte, co se stane s respirátorem po hodině a půl nošení? Raději ani nevědět… humáč na zvracení

Respirátory FFP2 mají různé slibované konstrukce, někteří výrobci dokonce uvádí, že zachycují částice o velikosti 50 nm, přičemž velikost koronaviru se pohybuje od 80 do 130 nm, takže by se mohlo zdát, že takový respirátor může fungovat, ale ve skutečnosti jde o to, že každý respirátor má za úkol pouze snížit objem vdechovaných částic do plic, ale nikoliv je eliminovat! Každý respirátor propouští vzduch i částice virů, protože nikdy nejde zajistit absolutní těsnost respirátoru, a nikdy nelze zaručit deklarovanou filtraci, která nikdy neslibuje 100% účinnost filtrace, pouze účinnost blížící se 100% v závislosti na materiálu, na okolnostech, na vlhkosti vzduchu, na době nošení respirátoru, jehož účinnost se rapidně snižuje po 90 minutách v zimním období, a už po 30 minutách v letním období. Respirátor je totiž velmi nepříjemné zařízení.

Jakmile respirátor zvlhne, začne být dýchání velice obtížné, protože dojde k tzv. difúznímu jevu. Při nadechování se totiž ve tkanině, kde jsou mezery pro vzduch, začnou přilepovat a usazovat prachové částice v důsledku přítomnosti vody v respirátoru. Začne vznikat obrazně řečeno malta vytvořená z potu, ze zkondenzované vlhkosti vlastního dechu, a ze vzdušné vlhkosti v okolí, a ze směsi prachových částic. Tato malta začne ucpávat mikroskopické mezery a průduchy ve tkanině respirátoru.

Takže po určité době dochází k jevu, kdy podtlak při nádechu vytvářený na stěnu respirátoru je tako mohutný kvůli ucpanému textilu, že vzduch se začne nasávat okolo obruby nasazeného respirátoru, takže účinnost respirátoru klesne k nule, protože většina vzduchu se při každém nádechu nasaje a natáhne do plic z mezer okolo respirátoru a nikoliv přes ucpané průduchy v textilu respirátoru. A tohle všechno přece musí epidemiologové a od nich i politici a členové vlád vědět. Takže, proč ten teror?

VIDEO: Rakouské Gestapo ve Vídni předvedlo, jak se zatočí s odpírači Total Control, starší žena s nákupními taškami volala o pomoc, šla si nakoupit jenom s rouškou

V pondělí byla ve Vídni v poledne demonstrace proti koronavirovým opatřením a proti lockdownu a město bylo obsazené rakouskou policií. Ta tam byla mimochodem už od víkendu, protože protesty v Rakousku probíhají už skoro každý den, zato v Česku i na Slovensku je v ulicích relativní klid. A právě v pondělí ve Vídni jeden svědek natočil video, jak rakouská policie hlídající v tu chvíli demonstraci a projev řečníků proti lockdownu si všimla jedné starší ženy, jak vyšla z obchodu s nákupními taškami s nasazenou rouškou.

Policie si toho všimla a hned ji zadrželi a zatkli, protože ji viděli, že z obchodu vyšla v roušce, což je právě od pondělí již zakázané, do obchodů se může jen s respirátorem FFP2. Velmi brutálním způsobem ji zadrželi a opřeli v podloubí o zeď, resp. pilíř podloubí, zatímco žena dostala panický záchvat a volala o pomoc. A to kvůli tomu, že si byla nakoupit jenom s rouškou a ne s respirátorem. Toto už není policie, to je Gestapo a teror za bílého dnes, a to kvůli respirátorům, které přitom vůbec nemusí nosit ti nejzranitelnější. Takže, co je to za absurdní proces?

VIDEO V ODKAZ:

https://rumble.com/vdbik5-rakousk-policie-brutln-napadla-star-enu-s-nkupem-v-ruce-la-nakupovat-bez-re.html

Není to nic jiného, dámy a pánové, než natahování na skřipec jako při mučení ve středověku. Postupně je mučení zostřováno, a to s jediným cílem, aby občan spolupracoval, aby se podařilo ho morálně zlomit. Ano, zlomení odporu obyvatelstva proti Total Control, proti covidovému nevolnictví. To je hlavní účel zavedení respirátorů. Nejprve lidé nechtěli nosit roušky, byli donuceni. Po roce už drtivá většina populace nosí roušky bez reptání. Lidem se nejprve špatně dýchalo, ale potom si zvykli.

Pamatujete si, jaké to bylo, když jste si poprvé minulý rok nasadili textilní roušku, jaký to byl odporný pocit, že se dusíte, že se nemůžete pořádně nadechnout? A jaké je to dnes? Najednou to už tak nevadí, že? Najednou si člověk zvykl, už nemá člověk ten pocit dušení a ohrožení. Jenže, pro globalisty to znamená, že na toto mučení jste si zvykli. A to by tak nešlo.

Dusítko na ústech občana není prostředkem ochrany zdraví, ale prostředkem moci nad občanem a jeho svobodami

A proto přichází druhá fáze, respirátory. A to už jsou opravdu dusítka jako ze středověku. Přes respirátor se dýchá opravdu hodně těžko, zatímco v roušce můžete lehce i popoběhnout, když pospícháte, abyste stihli MHD, v respirátoru je to skoro vyloučené. Samozřejmě, že můžete podvádět a povolit gumičky, nenasadit respirátor těsně, a lidé to opravdu tak dělají. Jenže, ten hlavní nástroj spočívá ve zlomení odporu lidí proti Total Control. Nemá to nic společného s ochranou zdraví, roušky i respirátory jsou nástroje na zlomení odporu svobodných lidí. Kdyby to mělo něco společného s ochranou zdraví, byly by to těhotné matky, byly by to děti, a byli by to nemocní a staří lidé, kteří by jako první v řadě museli nosit respirátory, aby se nenakazili.

Toto je důkaz, že roušky a respirátory jsou mocenským prostředkem, nikoliv zdravotnickým! A potvrdil nám to i lékař. Nediví se tomu, že v Rakousku mají těhotné ženy a nemocní lidé výjimku z nošení respirátorů, a to z jednoho jediného důvodu, protože mateřský plod v děloze potřebuje bohatý přísun přirozené atmosféry bez filtrace, aby dítě po porodu nepostihla prudká autoimunitní reakce po opuštění těla matky. Jak nám lékař dnes vysvětlil, dítě během vývoje se nachází v ochraně dělohy a buduje si počáteční imunitu, tzv. prenatální imunitu, aby po 9 měsících přežilo příchod na svět a kontakt s atmosférou.

Těhotné matky by dýcháním přes respirátor ohrozily vývoj dítěte v děloze, po narození by hrozila prudká autoimunitní reakce, která by dítě zabila

Proto matka musí během těhotenství nadechovat pouze nefiltrovanou atmosféru, která obsahuje všechny virové a prachové částice, se kterými dítě přijde do kontaktu po 9. měsících po opuštění dělohy. Pokud by matka začala nosit respirátor, ohrozila by vývoj plodu a jeho prenatální imunitu. V Rakousku by tak došlo k hromadným úmrtím novorozenců a samozřejmě by padly tisíce žalob. U dětí a rovněž u nemocných a starších lidí je výjimka podle lékaře ze stejného důvodu. U dětí se stále ve věku do 14 let utváří imunita a nošení respirátoru by tento vývoj ohrozilo. U nemocných a starších lidí je výjimka podle lékaře hlavně kvůli tomu. že nošení respirátoru by mohlo vést ke kolapsům a ztrátám vědomí, protože plíce starých lidí jsou slabší a dýchaní přes respirátor by je nadměrně vyčerpávalo.

Právě proto tyto zmíněné skupiny mají výjimky. A teď otázka, proč tyto výjimky? No, protože těhotné matky, děti do 14 lety a nemocní staří lidé nemusí být lámáni v kole, nemusí být mučeni, protože pro Dům Sion a globalisty nepředstavují odpor, nepředstavují hrozbu procesům řízení na ukotvení světové vlády. A to je přesně ten jediný důvod, proč mají výjimku. Proto mají výjimku, proto nemusí být mučeni, proto není potřeba lámat jejich odpor proti Total Control, protože tyto skupiny procesu Total Control neodporují.

Všichni ostatní jsou ale mučeni bez pardonu, odpor lidí proti covidovému nevolnictví musí být zlomen, a proto přichází dusítka, model č. 2, respirátory, přes které se už dýchá opravdu těžko. A kdo nebude očkovaný, bude muset nosit dusítko a dusit se do konce života! A kdo bude očkovaný, bude evidovaný v databázi. A bude sledovaný, kontrolovaný, monitorovaný!

Roušky, respirátory, plynové masky a internační kempy jako 4 stupně mučení a lámání populace, aby došlo ke zlomení odporu obyvatel proti očkování a následné evidenci a Total Control

Budete mít vlastní číslo v databázi, vlastní ID, budete mít vlastní průkaz, covidový pas v mobilu, kamkoliv přijdete, budete ho muset oskenovat, systém zaregistruje čas, příchod a odchod. Vše se zaznamená do centrální databáze. Bez covidového pasu nedostaneš hypotéku, půjčku, neotevřou ti účet v bance, nepustí tě do MHD, do obchodů, do škol, do úřadů, bez očkování tě nenechají udělat řidičák, nevystaví ti cestovní pas, nepustí tě přes hranice, nepustí tě na ulici, protože když nejsi v databázi a sledovaný, tedy pardon, očkovaný, tak představuješ pro globalisty hrozbu. Buď sledovaný, buď dobrý, občane! A kdo se nepodvolí sledování, kdo se odmítne sledovat a zapsat do databáze očkovaných, toho budou globalisté mučit více a více, respirátory FFP2 to neskončí.

Česká vláda zvažuje povinné nošení respirátorů, pokud se to osvědčí v Rakousku a v Německu, do té doby to prý v ČR povinné nebude, jen doporučené. A na Slovensku se už mezi lidmi šíří zpráva, že Igor Matovič se nechá inspirovat Rakouskem a nařídí rovněž povinné nošení respirátorů, na což před několika dny reagoval slovenský LIDL, který začal na akci prodávat respirátory, což způsobilo nákupní šílenství a lidé přestali dodržovat odstupy a stáli fronty na respirátory. Nebude dlouho trvat a budou povinné FFP3 respirátory pro neočkované, a později už rovnou dýchací masky. A to už bude takový teror, že většina lidí se zlomí a podvolí se ke sledování, rozuměj k očkování jako zámince pro totální sledování.

A zůstane jen malá část v populaci, tzv. skalních odpůrců, malé procento lidí. A co s nimi? Na ty čekají covidové koncentráky, internační kempy, kde pod záminkou ochrany veřejného zdraví budou natrvalo internováni, pokud tedy se je nepodaří zlomit. Tady by se hodilo už jen to punkové heslo “No Future!” a já se obávám, že knedlíková pohoda a tiché ulice v ČR a v SR k této vizi budoucnosti mohutně utíkají naproti. Ano, nazývejte si, páni novináři z mainstreamu, tento můj článek jako další konspiraci, ale za pár měsíců, za půl roku a podobně si o tom ještě řekneme.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSi Ťin-pching přednesl v Davosu nařízení o multilaterálních nepokojích   
Pridal tk Čtvrtek 28 leden 2021 - 07:31:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Konečně je na programu téměř úplná agenda Davosu, a to celý tento týden, od pondělí do pátku, v rámci Světového ekonomického fóra (WEF).

Ne, nejde o Great Reset. Alespoň prozatím ne. Tato agenda je aperitivem těsně před glorifikací Great Resetu na zvláštním výročním zasedání WEF, které se uskuteční na jaře v Singapuru.

Téma agendy pro rok 2021 je „Klíčový rok pro vystavění důvěry“.

Jejda. Davosi, máme problém: důvěra se dá pouze získat, nikoli stavět.

Každopádně důvěra, v řeči Davosu, vždy musí vést - no k čemu jinému - ke Great Resetu, který je uveden v tomto klipu Tik Tok s chytlavými slogany, jako např. „nový řídicí panel pro novou ekonomiku“ nebo „správní lidé, správné místo, správný čas “.

Poselství s přesvědčivým argumentem „naladit, zapnout, zapojit se“ si nestydatě vypůjčili od Timothy Learyho z 60. let (ale vynechali „vypadnout“).

Producentům klipu očividně uniklo, že jejich opus PR nepřímo připouští zmanipulované volby a plošnou cenzuru na sociálních sítích.

Blesková PR akce v rámci agendy musí mít jistě potíže s vyvrácením převládajícího pohledu, že tohle všechno je o „mužích z Davosu“ - a ženách - kteří ani nemohou spát kvůli globální nerovnosti bohatství, zatímco jim nadšeně tleská banda sociopatů z řad celebrit.

Zpět k zasedání.

Zde je vaše nová sociální smlouva

Během prvního dne „panel čelních představitelů“ zkoumal, jak obnovit růst, radil veřejnému a soukromému sektoru, jak vytvořit „novou ekonomickou agendu“. Vyčpělé uspávací fráze byly normou.

Na zasedání nemůže agenda WEF sdělovat „zlaté pravidlo“: imploze starého ekonomického řádu, zamaskovaná ekologií, kterou řídí samozvaní subplatoničtí mudrci, patřící k největším boháčům na světě, bude užitečná pouze pro těchto 0,0001%.

Great Reset není organickým hnutím obyčejných lidí, koordinovaným a prospěšným pro více než 99% obyvatel. Povede to nevyhnutelně k techno-feudalismu, jak jsem již uvedl. Pan Schwab, „věštec“ z Ravensburgu a šéf Davosu, neúnavně ve svých spisech hlásá, že „nebudete vlastnit nic“.

Klaus Schwab je zakládající prezident Světového ekonomického fóra, které už padesát let pořádá davoskou konferenci.

Graf ze zasedání WEF - Desítka nejpravděpodobnějších důsledků pro svět - by měl být ve skutečnosti interpretován jako konečné cíle Great Resetu. Tohle není varování: to je podrobný plán.

Porada o pokročilé nové sociální smlouvě se šikovně propojila s diskusí o „kapitalismu zainteresovaných subjektů“. To je chytrá PR reklama - na co jiného, než na novou knihu pana Schwaba: Stakeholder Capitalism (Kapitalismus zainteresovaných subjektů), která prosazuje „dlouhodobě udržitelnější, odolnější a inkluzivnější“ globální ekonomiku a argumentuje - pro co jiného - pro „jasně definovanou sociální smlouvu“, která umožní „vládám, firmám i jednotlivcům dosáhnout těch nejoptimálnějších výsledků“.

Funguje to takhle. Nezískáváte důvěru: vy ji znovu vystavíte (kurzíva moje). Tato důvěra metastázuje do sociální smlouvy - což je absolutně nezbytné pro Great Reset. Prodat tuto novou sociální smlouvu je otázkou vytvoření celosvětového nového image turbo-kapitalismu jako „kapitalismu zainteresovaných subjektů“ nebo kapitalismu s lidskou tváří.

Ani pípnutí o Great Resetu coby mechanismu bezuzdné expanze mega-korporátní síly, hermeticky zabezpečující/sloužící 0,0001% těch, kteří nikdy nepocítí důsledky velké hospodářské krize.

Odřít až na kost, to je také jedno z klíčových témat „čtvrté průmyslové revoluce“: konsolidovat, rozdrtit a vehnat masy dělnické třídy do nestabilní gigové ekonomiky pod vedením „emocionálně inteligentních“ vůdců.

Kapela The Who to vystihla už před půl stoletím: seznamte se s novým šéfem, který je stejný, jako starý šéf.

Ohromující reálpolitika

Stále není jasné, co pro změnu navrhnou Čína, Rusko a Írán - tři skuteční svrchovaní vládci v tomto statečném Novém světě a klíčové uzly progresivní integrace Eurasie - až budou čelit Great Resetu.

Do této toxické směsi nevstoupil nikdo jiný, než prezident Si Ťin-pching, vůdce světové velmoci ve výrobě. Místo otřepaných frází Resetu byl jeho projev v rámci agendy Davosu docela ohromující reálpolitikou.

Si Ťin-pching zdůraznil, že „budování malých skupin nebo zahájení nové studené války, odmítání, vyhrožování nebo zastrašování ostatních, úmyslné vnucování rozdělování, přerušování dodávek nebo zavádění sankcí, vytváření izolace nebo odcizenosti pouze svět postrčí do rozporů a dokonce konfliktů (...). Nemůžeme napadat společné výzvy v rozděleném světě, konflikt nás jen přivede do slepé uličky.“

Si Ťin-pchinga lze interpretovat podobně jako pana Schwaba - ale ne tak docela. Si Ťin-pching zdůraznil, že řešení naší současné situace musí být multilaterální; klíčem je, jak to realizovat geopoliticky.

Není jasné, jak nové vedení v USA - humanitární imperialisté, demokratičtí oligarchové, Big Tech, Big Pharma, Big Media - zareagují na výzvu Si Ťin-pchinga: „Scestný přístup antagonismu a konfliktu, ať už ve formě studené války, opravdové války, obchodní války nebo technologické války, by nakonec poškodil zájmy všech zemí (...). „Rozdíl sám o sobě není důvodem k panice. Alarmující je arogance, předsudky a nenávist.“

Si Ťin-pching zdůraznil přímou definici multilateralismu: „Řešit mezinárodní záležitosti prostřednictvím konzultací, o budoucnosti světa budou rozhodovat všichni na základě spolupráce (...). Ožebračit svého bližního, jít do toho sám a spadnout do arogantní izolace, to vždy selže.“

Si Ťin-pching opět naprosto jasně poukázal na ostrý kontrast mezi relativní asijskou vyrovnaností a stabilitou a vulkanickým chaosem, který pohltil hlavní mocenská centra Západu. Jak se tohle prolne - v termínech reálpolitiky - se statečným Novým světem pana Schwaba, to se ještě uvidí. V tuto chvíli Si Ťin-pching právě v Davosu přednesl nařízení o multilaterálních nepokojích. Celý globální Jih tomu věnuje pozornost.

Pepe Escobar

Xi reads the Multilateral Riot Act at Davos vyšel 26.1.2021 na thesaker.is. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2021/01/8587-si-tin-pching-prednesl-v-davosu-narizeni-o-multilateralnich-nepokojich.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCo bude dělat Donald Trump?   
Pridal tk Čtvrtek 28 leden 2021 - 07:27:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bývalý prezident Spojených států Donald Trump nepočítá s tím, že by v nejbližší době zakládal novou politickou stranu. Místo toho se prý chce soustředit na pomoc Republikánské straně, aby v roce 2022 získala převahu ve Sněmovně reprezentantů i v Senátu. Informace o Trumpových plánech přinesla televize Fox News.

V poslední době se šířily spekulace, že D. Trump zvažuje založení vlastní strany, která by byla konkurencí Republikánům, kteří jsou v hodnocení Trumpa rozděleni, byť zřejmě většina svého bývalého politického lídra podporuje. Fox News své informace na toto téma, že nová strana není na pořadu dne, zdrojuje lidmi z Trumpova okolí.

Ostatně poradce kampaně v roce 2020 Jason Miller v neděli řekl, že Donald Trump „jasně deklaroval, že jeho cílem je získání většiny v obou komorách Kongresu v roce 2022. Plány bývalého prezidenta však ovlivní, jak budou hlasovat republikánští senátoři druhý únorový týden v procesu impeachmentu.

Aby byla snaha Demokratů úspěšná, muselo by se k nim připojit 17 republikánských senátorů. V současnosti odsouzení Trumpa podporuje asi pět Republikánů. Je mezi nimi i stranický šéf Republikánů Mitch McConnell, který doufá, že by se tak bylo možné Trumpa zbavit z Republikánské strany.

Sám Donald Trump den před odchodem z funkce v projevu na rozloučenou řekl, že jeho hnutí bude pokračovat i po skončení Mandátu. V pondělí pak oznámil vznik kanceláře, která bude vydávat jménem Trumpa politická prohlášení a organizovat jeho vystoupení.

Jan Urbach
Vaše věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřed 87 lety uzavřelo Polsko s Německem dohodu o neútočení   
Pridal tk Čtvrtek 28 leden 2021 - 07:24:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Před sedmaosmdesáti lety, 26. ledna 1934, ministr zahraničí Třetí říše Konstantin von Neurath a polský velvyslanec Józef Lipski podepsali v Berlíně prohlášení mezi Německem a Polskem o nepoužití násilí, známé jako německo-polský pakt o neútočení.

Pod rouškou banálního názvu

Skutečná role diplomatů nebyla velká. Oni se pouze podepsali pod předem připraveným textem. Pravými tvůrci dohody byli vůdce německého národa Adolf Hitler a faktický diktátor druhé polské republiky Józef Pilsudski. Proto je v literatuře tato dohoda často označována jako pakt Pilsudski-Hitler. Dokument měl až banální název. A také nebyl příliš obsáhlý. Ve třicátých letech minulého století byly podobné smlouvy uzavírány mezi všemi evropskými státy. Dokument však byl pro nacistické Německo a Polsko velmi důležitý.

Poláci si chtěli zabezpečit západní hranici

Poláci byli přesvědčeni, že jejich západní hranice, kterou vytyčili vítězi 1. světové války na dříve německém území, je v bezpečí. Nacisté, kteří v tu dobu byli v mezinárodní izolaci a ještě nestihli vybudovat silnou armádu, získali mezinárodní uznání svého režimu východním sousedem, což zcela oprávněně považovali za svůj první zahraničněpolitický úspěch. Zvláštností německo-polské deklarace je její platnost. Byla podepsána na celých deset let. A také neobsahuje bod, který by rušil její platnost v případě vyhlášení války jedním ze signatářů třetí straně.

Tajný dodatek o spojenectví obou zemí

Pakt Pilsudski-Hitler nebyl zajímavý jen tím. Po jeho podepsání západní tisk informoval o tom, že deklarace má tajný dodatek o spojenectví obou zemí. Dohoda hovoří o připravenosti Německa a Polska „sjednotit vojenské, ekonomické a finanční síly k odražení jakéhokoli nevyprovokovaného útoku a poskytovat si podporu v případě, že jedna ze stran bude napadena“. Povinností Poláků bylo „zajistit volný průchod německých vojsk po svém v území v případě, že vojska budou nasazena k odražení provokace z východu nebo severovýchodu“. Německo se naopak zavázalo bránit polské hranice před „jakoukoli agresí“.

Poláci se podíleli na záboru českého pohraničí

Je nutné zdůraznit, že to byli právě Poláci, kteří pomohli Němcům úspěšně řešit tzv. „československý problém“. Varšava odmítla pustit přes své území sovětská vojska, která by se vydala na pomoc okupovaným Čechům. A ještě přesvědčila Rumuny, aby také odmítli sovětskou žádost. Poté, co nacisté okupovali Sudety, navíc Poláci ukradli Těšínsko a Čadecko. Jestliže nacisté zábor Sudet mohli ospravedlnit dohodou s Francií a Velkou Británií, Poláci obsadili československé území svévolně bez jakékoli dohody. Šlo o zřejmou agresi.

Bláhové polské naděje skončily katastrofou

Francouzi, kteří byli s Poláky vázáni spojeneckou smlouvou a zřetelně vnímali, že se blíží velká válka, doslova prosili polského ministra zahraničí plukovníka Józefa Becka a velitele polské armády Edwarda Śmigly-Rydze, aby v případě německého útoku poskytli Rudé armádě koridor přes své území, aby mohla bojovat s nacisty. Přitom Paříž s podporou Londýna byla ochotna poskytnout všechny záruky, že po odražení agrese se Rusové z polského území stáhnou. Poláci o tom nechtěli ani slyšet. Jaký byl výsledek? Bláhová naděje, že Hitler nezaútočí na svého bývalého spojence, skončila pro Polsko katastrofou.

Rudolf Hruboň
Národní Noviny


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBez opony   
Pridal tk Čtvrtek 28 leden 2021 - 07:21:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pandemie šířená hlavně televizí většině lidí už silně leze krkem. Soudím tak z toho, co vidím kolem sebe a z toho, jak premiér neustále truchlivě a v mnoha formách opakuje, že vláda si ve všem vede nadmíru výtečně, ale lidi jí to bohužel furt kazí. Ale věc má ještě jednu rovinu. Virus nám dal nahlédnout za oponu.

A to je taková síla, že trvalý nouzový stav, neočkovaný občan 2. kategorie, zavřené putyky či celoročně respirátory jsou proti tomu prkotiny. Mám na mysli tu oponu, co je za normálních okolností trvale zatažená a zakrývá tak výhled z občanského hlediště na vládní, respektive mocenské jeviště. Protože vláda je až příliš často jen vykonavatelem něčí vůle.

Iluze o tom, jak to chodí při rozhodování, které má zásadní dopady na nás obyčejné lidi, jsem neměl nikdy. O tom, že o nás na všech úrovních rozhodují téměř výhradně podivná individua, kterým bych já osobně nesvěřil ani péči o veřejné záchodky na periferii, nebylo pochyb. Ale že je to ještě mnohem horší mne přece jen kapku překvapilo.

K tomuto poznání jsem došel v momentě, kdy jsem si uvědomil (s malou nápovědou od kolegy Urzy, jemuž tímto děkuji), že to, co celé měsíce tak užasle a nevěřícně sledujeme v souvislosti s „pandemií,“ se děje vždycky. Takhle to přátelé totiž funguje, respektive nefunguje, úplně pokaždé, když o nás rozhodují. Jen na to za normálních okolností není tolik vidět.

A tím se vysvětluje, proč jste pokaždé, když politici o něčem kdykoliv minulosti rozhodli, o čemkoliv co vás napadne a co vás svojí mírou kreténismu, mimóznosti a nekompetence rozžhavilo do běla, měli pocit, že nám vládnou dementi. Protože nám prostě fakt vládnou dementi. Tak prosté je to.

Někdo, tuším na fejsbůku, v souvislosti s vládním pandemickým počínáním napsal, že ho stále více nepřestává udivovat, jak je možné, že Andrej Babiš i s celým Agrofertem dávno neživoří v rozpadlé drůbežárně u Klatov. Ano, to je opravdu záhada. A zároveň i odpověď.

To, co předvádějí teď, není nějaká anomálie způsobená mimořádností situace. Takhle to prostě funguje vždycky. Takhle chaoticky. Takhle nekompetentně. Takhle amatérsky. Takhle sovětsky. Metodou pokus-omyl. Metodou králíka z klobouku. Metodou musí to hlavně bejt barevný, hodně čísel a hodně nesrozumitelný. Abysme, kdyby nám to náhodou začali otloukat o hlavu, mohli říct, že ty „data“ vůbec neznamenají to, co znamenají, ale něco úplně jinýho. A spočítali je odborníci, vy drni, takže držte hubu.

A už upalujte pro respirátory. Zrovna jsme na ně v Agrofertu náhodou založili s Faltýnkem firmu. Máme ty tajwanské linke. Takže jich, lidi, bude dosť pro všechne.


Takhle se tady privatizovalo, takhle nás zatáhli do EU, takhle se zavedla biopaliva, takhle se zrušilo uhlí, takhle se likvidují spalovací motory, takhle se stavěly fotovoltaiky, takhle se odzbrojují občané, takhle se zavádějí nová pohlaví a tak dále, ten seznam demencí vytvářený dementy je nekonečný. Přesně takhle se rozhodovalo o všem za posledních 30 let. Takhle se přijímá všechno, co v Bruselu vyplodí ještě o řád až dva větší pitomci, než ti naši domácí. Jen není vidět za tu oponu, kterou čínská chřipka trochu roztáhla.

Vždycky jen pak někdo vyjde před ní a oznámí nám, co nového pro nás moudré hlavy zase přichystali. A jak myšlenkově sofistikovaný a vysoce odborný proces to byl, než se dospělo k tomuto vysoce moudrému rozhodnutí. A když na to neuvěřitelné panoptikum blbů při jejich „práci“ není vidět tak dobře jako teď, člověk přirozeně znejistí.

Sice věc správně vnímá jako další hovadinu, ale říká si: „Třeba se pletu a není to hovadina, ale dobrá věc. Když jde o výsledek takového úžasného rozhodovacího procesu puncovaných odborníků." Hovno.

Věřte svým instinktům. Jestli něco vypadá jako hovadina a projevuje se jako hovadina, tak to s největší pravděpodobností bude hovadina. Zvláště v případě, kdy ji jako naprosto geniální nápad prezentuje puncovaný a reálnou praxí mnohokrát prověřený trotl.

A když už tady píšu o vysoké odbornosti a kompetentnosti těch, co nám vládnou, nemůžu se nezmínit o tom, jak úspěšně si při další z mnoha krizí počínal Brusel. Bravo, ten nákup vakcín byl zvládnut skoro stejně excelentně jako migrační krize. Ještěže vás máme.

Vůbec nevím, co bychom dělali, kdybychom v EU nebyli. Asi bychom si museli vakcínu nakoupit sami, jako třeba Izrael, a mít už všechny staříky a stařenky naočkované.

Úplně nejednotně. Hrůza.

BY LU LINA

Zdroj: http://nonserviam.cz/bez-opony/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPutinův palác   
Pridal tk Čtvrtek 28 leden 2021 - 07:15:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Seznam, coby Sorosova hlavní internetová trouba v naší kolonii stále mocně troubí protiruskou propagandu, jako již řadu let. Samozřejmě se opírá o základní pilíř politiky německé EU, kterým je lež (zbývající dva hlavní pilíře jsou korupce a byrokratický teror). Seznam, stejně jako hlavní Sorosova televizní trouba, údajně veřejnoprávní ČT, placená z našich peněz, připomínají slona, který se přežral silně nadýmavého rostlinstva.

Hitem současnosti je nezištná propagace masového očkování některých našich, médii panicky vyděšených obyvatel drahou a nedůvěryhodnou vakcínou COMIRNATY500 (BioNTech-Pfizer). V závěsu následuje podpora Sorosova slouhy Navalného, který působí v Rusku proti zájmům ruského národa. Opakovaně omílanou propagandistickou novinkou Seznamu je údajný Putinův palác. Navalného výmysly mají popudit jak obyvatele Ruska, tak EU proti ruskému vlasteneckému prezidentovi, který je nejvýraznější osobností evropské politiky. Patrně se ho snaží vybarvit do podoby Jelcina, tedy především jeho hrabivé rodiny a likvidátora SSSR Gorbačova, kterého živí Sorosova nadace. Oba se zasloužili o rozpad SSSR a ztráty Ruska, které dosáhly úrovně následků druhé světové války. Je načase zveřejnit základní fakta.

Takzvaný Putinův palác byl postaven v 19. století pro carskou rodinu. Po dlouhé době byl rekonstruován a dostavěn roku 2010. Slouží v současnosti jako sanatorium a nemocnice vojenských veteránů. Je veden jako kulturní památka. Nelze vyloučit, že tam může mít kanceláře i ruský prezident. Vzhledem k rozlehlosti Ruska musí mít víc pracovišť a veteráni jsou mu blízcí. Stejně jako on se zasloužili o ruskou vlast a národ. Americký prezident má rovněž několik pracovišť v rámci USA. Stačí připomenout například Camp David.

Tím se liší od mnohých českých politiků, slouhů cizáků, reprezentantů takzvané pražské havlérky, kteří se moc nehýbají z Prahy, kde se opírají o kamarády z SA (Sorosova Antifa) a SS (Sorosovi Soudruzi, Sorosovi Slouhové, Sorosovi Sudeťáci a Sorosovi Svazáci). Obvykle vysedávají v takzvané pražské kavárně, případně v Allbrightové, Babišově, Bakalově, Hamáčkově a Pavlově Aspen Institutu a hýkají nadšením nad Navalného moudry produkovanými v Sorosově režii na protinárodním Seznamu. Článek vznikl na základě spolupráce s pořadem Casus Belli na Slobodnom vysielači Myjava.

Martin Koller

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1254 sec,0.0857 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,284kB