Pátek 29 leden 2021
Počet německých obětí uprchlické kriminality v Meklenbursku -Pomořansku trvale roste   
Pridal tk Pátek 29 leden 2021 - 08:18:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Počet obětí uprchlické kriminality páchané uprchlíky na Němcích ve spolkové zemi Meklenbursko-Pomořansko (bývalá NDR) vytrvale roste. Zatím co v roce 2016 to bylo 600 trestných činů (objasněno bylo 450), tak v roce 2019 to bylo již 987 (objasněno 734). To je nárůst o “pěkných” 64,5%!

Podle statistik je také velký nepoměr mezi trestnými činy, které spáchají Němci na uprchlících. V roce 2019 bylo obětí trestné činnosti ze strany Němců 221 uprchlíků. Zde je nutné vzít ve zřetel, že všechny případy, kdy viníkem je Němec a obětí uprchlík se posuzují velmi přísně a do statistik se tak dostanou i zjevné banality. Stejně jako naopak mnoho trestných činů uprchlíků proti bílým Němcům policie do statistiky ani nezanese, protože musí plnit nařízení politických “elit” a podle nich kriminalita uprchlíků neexistuje.

Milan v Německu
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponU kalifornského kostela, který kritizoval LGBT, vybuchla nálož   
Pridal tk Pátek 29 leden 2021 - 08:13:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Los angelská policie a FBI vyšetřují bombový útok proti baptistickému kostelu First Works Baptist Church.

Ten byl již dříve levicí označen jako “nepřátelský vůči LGBT”, protože prý používal anti lgbt jazyk
.

Kostel by rovněž posprejován vulgárními a obscénními nápisy.

Zřejmě se jedná o nějaký projev duhové “tolerance” a proto police zatím nevyloučila žádný motiv.

Podle policie se jednalo o podomácku vyrobenou bombu (IED), která poškodila kostel. Zda při současném stavu politické revoluce někoho policie dopadne a obviní, zůstává otevřenou otázkou.

Sára Stein, NYC, USA
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerickou burzou na Wall Street otřásá hrozba krachu mamutího hedgeového fondu Melvin Capital   
Pridal tk Pátek 29 leden 2021 - 08:10:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americkou burzou na Wall Street otřásá hrozba krachu mamutího hedgeového fondu Melvin Capital poté, co skupina Trumpových příznivců a drobných investorů na Redditu začala davově nakupovat akcie do té doby kolabující herní společnosti GameStop a Wall Street nyní volá po zásahu regulátory a americký Kongres, že si obyčejní lidé dovolili zlikvidovat pozici hedgeového fondu, který štědře přispěl na kampaň Joea Bidena!Finančníci hovoří už dokonce o domácím terorismu! Jak se stát teroristou tím, že s kamarády ze sociální sítě nakoupíte akcie krachující firmy? Co se vlastně stalo?

Zatímco v Evropě se v těchto dnech řeší hlavně virová a vakcinační hysterie, v USA se schyluje k mohutné burzovní krizi, která se brzy může přenést i do Evropy. Česká média zatím o skandálu mlčí, ale brzy se touto událostí začnou zabývat všechna média. K čemu vlastně došlo? Skupina několika tisíc Trumpových voličů a příznivců sdružených v investiční skupině WallStreetBets na sociální síti Reddit vyslyšela výzvu amerického prezidenta Donalda Trumpa a rozhodli se, že pomůžou americké ekonomice. Trump už před mnoha měsíci vyzval Američany, aby nakupovali akcie amerických firem, které potřebují pomoc, aby se podařilo zachránit pracovní místa, protože je to investice, která se vrátí dvakrát, jak v podobě profitu, tak i v podobě záchrany krachující firmy. Zkrátka šlo o to, že americký prezident vyzval k pomoci americkým firmám, které kvůli virové krizi kolabují.

Na síti Reddit se vytvořila skupina několika tisíc drobných a středních investorů, kteří si předávali a sdíleli tipy na akcie zajímavých firem, které kvůli virové pandemii padaly dolů a ve vhodné chvíli za nízkou cenu akcie nakoupili. Prostě klasické investování v době krize, kdy se naskýtá ojedinělá šance dostat se za lacino k exkluzivním akciím známých firem, které by jinak v době mimo krizi byly velmi drahé a nedostupné. Tomuto způsobu nakupování se říká “Bull” (býk) a investor nakupuje akcie proto, že očekává růst firmy a růst akcií. Je to tzv. investování na růst akcií.

Na covidové krizi vydělávají hedgeové fondy astronomické zisky, o kterých laická veřejnost netuší. Krize a její pokračování a trvání se někomu vyplatí

Jenže, ve světě burzovního obchodování existuje ještě jeden a úplně obrácený svět, který spočívá v investování na pokles akcií. Tomuto investování se říká “Bear” (medvěd) a je to spekulace na budoucí pokles akcií firmy. V tomto oboru zbohatl i George Soros. Jedná se o investování na pokles a existuje skupina tzv. krátkodobých výnosových fondů, jinak též zvaných hedgeové fondy. Ty se specializují čistě na spekulaci a v době krize fungují jako supi, protože čím více firmy v ekonomice krachují, tím větší zisky hedgeové fondy generují.

Jak je to možné, to si teď vysvětlíme, protože předpokládám, že ve světě investic se mnoho lidí na alternativě neorientuje, ale pochopení funkcí hedgeových fondů je zásadní pro pochopení toho, k čemu právě došlo na Wall Street a komu vyhovuje Covid-19 a nekonečné lockdowny a krachy ekonomik. Po přečtení tohoto článku začnete možná Andreje Babiše, Igora Matoviče a další politiky v Evropě podezřívat, že sami mají možná své pozice v některých hedgeových fondech, které dolují mamutí zisky na kolabující ekonomice v důsledku umělé virové krize. Uvnitř hedgeových fondů se totiž generují obrovské peníze, které ovšem neodráží stav ekonomiky a růst trhu, ale jde de facto o činnost, které vede ke kapitalizaci na krizi jako takové.

Hedgeový fond je organizace investorů, kteří staví pozice (investují) na pokles kolabujících a krachujících firem na burze. Vybírají si firmy, které jsou v silné provozní ztrátě s nedostatkem hotovosti. Jakmile je firma vybrána, zástupce hedgeového fondu kontaktuje brokera na burze a nabídne mu peníze za zapůjčení akcií kolabující firmy. Tady pozor, je důležité zdůraznit, že hedgeový fond akcie firmy nekupuje, ale pouze si je půjčuje za určitý obnos. Hedgeový fond řekne firmě, že nemá o nákup akcií zájem, ale je ochoten zaplatit za jejich krátkodobé zapůjčení.

Firma nemá důvod návrh odmítnout, protože potřebuje provozní cash flow a zapůjčením akcií firma stejně nic neztratí. Krátkodobá zápůjčka je např. na 10 dnů. Jakmile hedgeový fond má dispoziční právo k akciím firmy, obratem ruky akcie prodá. Pokud se teď zarazíte, jak je možné prodávat půjčenou věc, tak je třeba upozornit, že na burze je to běžná věc a povolený instrument u veřejně obchodovaných akcií. Jakmile tedy hedgeový fond zapůjčené akcie prodá na burze, tak začne čekat.

Investice s pozicí na pokles ceny akcií jako prostředek mamutího zisku

Po celou dobu fond očekává, že upadající firma bude dále upadat a kolabovat. Cena akcií bude stále klesat. Po uplynutí několika dnů hedgeový fond akcie koupí zpátky za mnohem nižší cenu než byly předtím prodány, akcie vrátí zpátky do rukou kolabující firmy, a finanční rozdíl prodeje a zpětného odkupu půjčených akcií tvoří profit hedgeového fondu.

Akcie firmy tedy poklesly, ale hedgeový fond na poklesu vydělal ranec velkých peněz. Abyste to pochopili do důsledku, uvedeme si příklad. Hedgeový fond si půjčí 100 000 kusů akcií, jejichž úhrnná hodnota na trhu v době zapůjčení je 1 milion USD. Hedgeový fond za zápůjčku akcií na 10 dní zaplatí firmě 100 000 dolarů. To je poplatek za zapůjčení. Hedgeový fond po získání dispozice zapůjčené akcie obratem prodá na burze za aktuální hodnotu, tedy za 1 milion dolarů. A jakmile je prodáno, hedgeový fond začne čekat.

Během 10 dnů klesne cena 100 000 akcií firmy na burze z 1 milionu USD na pouhých 370 000 USD. Firma je prostě v krachu, kolabuje a akcie letí dolů. Přesně na toto čeká hedgeový fond. Jakmile se blíží konec zápůjčky akcii, hedgeový fond akcie z trhu odkoupí zpět za aktuální cenu 370 000 USD. Hedgeový fond akcie vrátí kolabující firmě a hedgeový fond si mne ruce, protože právě vydělal na rozdílu 530 000 USD, tedy původně prodal akcie za 1 000 000, mínus 100 000 platba firmě za zapůjčení akcií, mínus 370 000 za zpětný odkup akcií z trhu, tedy z toho rozdíl a profit 530 000 USD. Kdyby hedgeový fond namísto zápůjčky akcie nakoupil od krachující firmy, namísto zisku by teď fond byl ve ztrátě 670 000 USD.

Když krachuje firma s akciemi na burze, je to pro někoho důvod k pořádné oslavě

Za normálních okolností firma, resp. její akcionáři nikdy akcie nikomu nepůjčí, není k tomu důvodu, ale když firma krachuje, tak vydělají na kolabujících akciích alespoň peníze ze zápůjčky a investoři firmy tak de facto parazitují na vlastní firmě, ve které mají akcie. Je to hodně zvrácené, ale z hlediska trhu je to logické, investoři chtějí ze svých akcií vidět alespoň nějaké peníze a zisk, a když ten zisk negeneruje firma, nabídnou své akcie do zápůjčky hedgeovým fondům. Dokonce je to ještě drsnější, samotní akcionáři krachující firmy se stanou členy hedgeového fondu, a sami nabídnou fondu své akcie do zápůjčky, a to buď za poplatek, tedy získají peníze od fondu formou platby za půjčení akcií fondu, anebo poskytnou fondu zápůjčku akcií grátis, ale dostanou podíl na profitu z poklesu akcií na trhu po 10 dnech.

Hedgeový fond se k půjčeným akciím dostane obvykle 2 způsoby, buď se obrátí přímo na vedení firmy, kterému nabídne cash flow za zápůjčku akcií věřitelů firmy, potom se jedná o tzv. transparentní pozici, anebo fond potají oslovuje jednotlivé věřitele firmy, kteří disponují akciemi firmy, to je potom tzv. skrytá pozice. Hedgeové fondy, přestože mají často katastrofální reputaci jako supi, nabízejí akcionářům kolabující firmy alespoň nějaké peníze zpátky z jejich ztrátového zainvestování v hroutící se firmě.

V USA zákony omezují členství v hedgeových fondech jednatelům a členům představenstev veřejně obchodovaných společností, protože by šlo o střet zájmů, ale jakmile začnou akcie jakékoliv firmy padat, okamžitě okolo ní začnou poletovat hedgeové fondy s nabídkami cash flow za zapůjčení akcií. Jedná se tak o obrovské spekulační kasíno, které negeneruje žádné hodnoty, pouze surový profit ze spekulace. A teď to hlavní.

Čím větší krize na burze, čím větší propady firem, čím větší krachy akcií, tím větší a astronomické zisky hedgeových fondů. A jedním z nich na Wall Street je i Melvin Capital. Tomu teď podle informací hrozí krach a dluží přes 3 miliardy dolarů. A jak k tomu došlo? Jednoduše, podle slov předního makléře se o to postarala “banda degenerátů” s odkazem na drobné investory a voliče Donalda Trumpa, kteří jsou sdruženi ve skupině WallStreetBets na sociální síti Reddit.

Banda “degenerátů” od Trumpa přivedla na Wall Street legendární hedgeový fond na pokraj bankrotu kvůli pozicím na jednom jediném titulu

Hedgeový fond nese jedno značné riziko, kterým je nečekaný útok býků na pozice medvědů. A přesně k tomu došlo u akcií donedávna kolabujícího obchodního řetězce GameStop v USA. Tento obchodní řetězec se desítky let zabýval prodejem počítačových a konzolových her na fyzických nosičích, jako jsou CD, DVD a BluRay disky, ale kdysi dávno to byly i diskety. Spolu s tím, jak se prodej her stává digitálním na internetu a nikdo už prakticky fyzické kopie nekupuje, tak společnost GameStop začala krachovat. Kdysi slavná značka se stala okamžitě terčem zájmu hedgeových fondů a i toho jednoho z největších, Melvin Capital.

Akcionáři krachující firmy začali půjčovat akcie za peníze hedgeovým fondům a ty začaly vydělávat velké peníze na trvalém pádu a poklesu akcií GameStop. To ale skončilo ve chvíli, kdy skupina investorů na Redditu se rozhodla v době krize mohutně nakupovat akcie oblíbených značek a GameStop byl první na ráně. Během doslova pár dnů a pár hodin vyletěly akcie GameStop nahoru o stovky procent, takže v polovině ledna se jedna akcie prodávala za 18 dolarů, ale včera to už bylo 345 dolarů a burza NASDAQ dnes na Wall Street oznámila, že zastavuje okamžitě obchodování s akciemi GameStop z důvodu podezření z nepřátelského útoku, podezření z domácího terorismu, a že věcí se musí zabývat okamžitě americký Kongres a FBI.

Domácí teroristé, degeneráti, extrémisté, spiklenci, možná jsou za nimi Rusové, prsty v tom má Trump… obvinění od makléřů z Wall Street neberou konce

Ihned poté unikla informace, že reakce NASDAQ přišla poté, co jeden z největších dárců volební kampaně Joea Bidena, hedgeový fond Melvin Capital, uzavřel svoji pozici na titulu GameStop se schodkem přes 3 miliardy dolarů a na Wall Street se okamžitě začalo proslýchat, že hedgeový fond je na pokraji bankrotu a ostatní hedgeové fondy v panice začnou uzavírat své vlastní pozice.

Analytici se tomu samozřejmě smějí, protože nejde o žádný terorismus, ale prostě o hromadný nákup akcií skupinou drobných investorů organizovaných na síti Reddit. Jenže NASDAQ má podezření, že tato organizace nebyla samovolná, že se mohlo jednat o nepřátelský útok cizí mocnosti, že to někdo organizoval, že není normální, aby “banda degenerátů” začala organizovaně nakupovat miliony akcií americké upadající firmy, na jejíž pokles má hedgeový fond Melvin Capital postavenou pozici za více jak 3 miliardy dolarů.

Takže, obchodování s akciemi GameStop bylo zastaveno a protože jde o Melvin Capital, sponzora Bidenovy kampaně, bude se vyšetřovat, jestli obyčejní Američané a degeneráti na Redditu nesledovali hromadným nákupem akcií GameStopu něco jiného, než jenom nákup akcií. Např. mohli sledovat poškození hedgeového fondu, který přispěl Bidenovi na kampaň. Panečku, to je argument jako noha! Ano, přesně takto to skončí ve chvíli, kdy obyčejní gójové začnou kazit businessy s pozicemi na úpadky firem, ze kterých potom profitují nosaté hedgeové fondy.

Jakmile si větší skupina gójů dovolí hromadným nákupem akcii zachránit padající firmu a tím přivedou na pokraj krachu hedgeový fond, potom je zle a musí se vyšetřovat, jestli nešlo o terorismus, jestli někdo úmyslně nechtěl potopit Melvin Capital. Řev a jekot z Wall Street je tak obrovský, že je jasné, že goyim se povedlo přivést na pokraj krachu fond, ve kterém mají investiční pozice vysoce postavené osoby Deep State.

Čím déle bude kovidová krize uměle prodlužována a lockdowny budou trvat, tím více se někdo nechutně napakuje v hedgeových fondech s pozicemi na krachy podniků

Na této události chci ukázat, že krize a krachy gójských firem jsou zdrojem obrovských zisků nosatých hedgeových fondů. Čím více firma krachuje, tím více zvyšuje tzv. profit margin hedgeového fondu na postavené pozici proti firmě. Problém ale nastává ve chvíli, kdy někdo do tohoto spekulačního kolotoče vhodí vidle a začne akcie kolabující firmy naopak hromadně nakupovat a tím zvyšovat jejich cenu. V tom okamžiku nastává situace, která by se dala přirovnat k vraždění jehňátek v přímém přenosu, protože ty pozice v hedgeových fondech staví lidé, kteří se přímo specializují na současnou a uměle vyvolanou covidovou krizi.

Bez lockdownů v USA a bez krachujících firem a businessů po celé zemi by nikdy nemohly hedgeové fondy jako je Melvin Capital generovat tak obrovské miliardové zisky, které generují již od jara loňského roku. A čím déle budou trvat lockdowny, tím více firem gójů v USA bude krachovat, tím více budou investoři těchto krachujících firem půjčovat akcie hedgeovým fondům, tím větší peníze hedgeové fondy budou generovat, čím déle lockdowny budou prodlužovány a obchody, firmy, hotely, motely, aerolinky, kina, letní a zimní resorty budou zavřené, tím lépe pro hedgeové investory. Proto se ozval ten řev na Wall Street, protože partička goyim investorů na Redditu do tohoto nosatého kolotoče vydělávání mamutích zisků na úpadku firem likvidovaných nekonečnými lockdowny vhodila vidle.

A hned slyšíte jekot, řev o terorismu, o spiknutí, protože někdo zvenčí, někdo, kdo není jejich, nějaká skupinka zdegenerovaných goyim, si dovolila začít hrát investiční hru proti jejich hedgeovému fondu s pozicí 3 miliardy USD na úpadek jedné americké firmy. Takové chucpe se totiž jen tak často na Wall Street nevidí. Teď už jenom si počkat, kdy někdo vykřikne, že za organizací nákupu akcií byli Rusové, Trump anebo extrémisté z alternativní pravice. Teď alespoň vidíte, proč musí lockdowny, zavřené obchody a zákazy vycházení trvat i nadále. Aby krachlo více firem, více podniků a více závodů, proti kterým postavily své pozice nosaté hedgeové fondy. Vystavěly pozice za stovky miliard dolarů, proti hotelovým řetězcům, proti aerolinkám, proti podnikům žijícím z cestování, z turistiky, proti automobilkám, proti koncernům, které nejvíce postihly lockdowny a uzávěry.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSvědectví pracovníka pečovatelského domu: Naši pacienti po očkování padají jako mouchy. 14 mrtvých po pár týdnech   
Pridal tk Pátek 29 leden 2021 - 07:54:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve zkratce...

Svědectví pracovníka pečovatelského domu o tom, jak očkování na místě, kde pracuje, vedlo k vážným vedlejším účinkům a dokonce úmrtím. Z důvodu ochrany nechce zmiňovat, kde pracuje, což je pochopitelné.


Přepis:

Zdravím přátelé. Pokud sledujete tohle vysílání, chci, abyste věnovali důkladnou pozornost tomu, co vám dnes řeknu. Tohle je věc, která mi hodiny leží na srdci. Byl jsem vzhůru téměř celou noc. Přemýšlel jsem, modlil jsem se…

Chci vám říct, že co vám řeknu… nemám co z toho získat, jen ztratit. Ve zdravotnickém oboru jsem přes 10 let. Jsem licencovaný ošetřovatelský asistent. Také sloužím jako asistující amatérský pastor. To je moje dobrovolnická práce, ale moje hlavní práce je pečování o pacienty.

Jsem licencovaný ošetřovatelský asistent. To je, co dělám. Cílem mé práce je zachraňovat životy těch, kteří jsou v mé péči, děláním toho nejlepšího, co dokážu, za použití dovedností, které jsem se naučil ve škole. Doufám, že chápete, z jaké pozice vycházím. Celý rok 2020 jsme v našem pečovatelském domě neměli ani jediné úmrtí. Chápete? Ani jediné úmrtí žádných našich pacientů, kteří měli covid-19. Ve skutečnosti… Měli jsme jen kolem pěti lidí… maximálně pět lidí, kteří byli nakaženi covidem-19. A žádná úmrtí po celý rok 2020. Za to děkuji Bohu, přátelé. To je skvělé. To nemohu říct o každém jiném místě, ale tohle se stalo tam, kde pracuji.

Pochopte moji argumentaci, přátelé. Tohle si poslechněte. Nula úmrtí v roce 2020. Jen maximálně pět případů covidu… všichni přežili. Pár našich zaměstnanců onemocnělo, ale ne mnoho… jeden nebo dva každý měsíc. To nic není… do práce se vrátili a vše je v pořádku. Prosinec 2020… kolem 22. prosince, pokud chcete, mohu vám dát přesný datum. Kolem toho data se naším pacientům začala podávat vakcína (proti covidu). A také některým naším pracovníkům. Tohle si poslechněte. Teď je 18. leden 2021.

Tohle si poslechněte… včera večer jsem přišel domů z práce a nemohl jsem se udržet. Jen dva nebo tři týdny poté, co pacienti dostali vakcínu na místě, kde pracuji, měli tak negativní reakci na tu vakcínu… Takže… dva týdny poté, co tito lidé dostali vakcínu, zejména vakcínu Pfizer / BioNTech, dva nebo tři týdny poté, co ji dostali, si všímám tohoto vzorce… tohoto vzorce nejen vedlejších účinků… je to v bodě, kdy máme lidi, kteří předtím chodili, kteří už nejsou schopni chodit. Lidi, kteří předtím mluvili, kteří už nemohou mluvit.

Lidé, kteří předtím byli schopni myslet, kteří už nemohou správně myslet. Blouzní, jsou zmatení. Odborníci říkají, že vakcína neobsahuje covid-19, to chápu. Dobře…. Má to být stimul, který má vašemu imunitnímu systému pomoct v boji proti viru, pokud ho chytíte… to je účel této vakcíny. To chápu, nejsem odpůrce vakcín, chápu jejich účel. Proto to neříkám. Ale říkám, že naši pacienti umírají. Naši pacienti umírají poté, co dostali tuto vakcínu. Nesmírně mě znepokojuje, že se o tomto ani nemluví. Rve mi srdce, že ostatní se chovají tak, jako bychom o tom neměli mluvit. A já tu sedím a říkám si… zaprvé jsem křesťan. Nemohu žít se svým svědomím, když vím, že se tohle děje před mýma očima.

Když se ptáte těch, co mají autoritu, kteří jsou v pozici, že by vám mohli dát odpověď, víte, co je jejich odpověď? „Měli jsme tam super přenašeče.” Super přenašeče? Otázka je: Proč tolik našich pacientů se nakazilo tímto covidem-19 poté, co byli očkovaní? Proč dostávají tu nákazu? Proč umírají? Víte, jak nám odpovídají? Víte, jak nám odpovídají? Měli jsme super přenašeče. Takže tam byl člověk nebo pár lidí, kteří byli nemocní, a ten virus rozšířili… přátelé, něco vám povím. Nejsem nejchytřejší člověk na světě… a ani nejsem nejhloupější.

Nejsem nejmoudřejší člověk na světě, ale nejsem hloupý. Jak mi chcete říct, jak chcete říct rodinným příslušníkům, jak nám chcete říct… V roce 2020 jsme neměli žádná úmrtí… a to stejné mohu říct o mnoha ostatních pečovatelských domech. Nula úmrtí po celý rok 2020. Ani jeden člověk za ten celý rok nezemřel. Teď je rok 2021 a jsme v polovině měsíce, a tam, kde nyní pracuji, zemřelo už 14 pacientů. Padají jako mouchy. Když nám volají rodinní příslušníci a ptají se, co se stalo s jejich matkou, s jejich dědečkem… dozvídají se: „No, měli jsme tu super přenašeče, oni ten virus chytli.”

Tohle se jim říká. Tohle vysvětlení není kompletní. Dlužíme rodinným příslušníkům nějaké lepší vysvětlení, dlužíme to těm pacientům, u kterých jsme se zavázali, že je mou prací, abych pečoval o ty, který Bůh svěřil do mé péče.

Je mojí prací jako ošetřovatelský asistent, jako administrátor… je naší prací prokázat, že o ně pečujeme. Součástí naší práce je zajistit, aby byli v bezpečí. Pokud je něco špatně, musíme o tom promluvit! Vidím tohle převládající mlčení… mlčení jehňátek nás zabíjí. Zatímco se tohle děje, životy stovek pacientů, něčí babička, něčí otec, něcí matka v těchto pečovatelských domovech umírá a my tam prostě přihlížíme a říkáme… „No teda… smůla. Super přenašeč.”

VIDEO V ODKAZU:

https://rumble.com/vdb4h7-svdectv-pracovnka-peovatelskho-domu-14-mrtvch-po-okovn-na-covid-19.html

Překlad: David Formánek
Zdroj: OTEVRISVOUMYSL


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV USA začíná velká demokratická čistka   
Pridal tk Pátek 29 leden 2021 - 07:47:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zpět do roku 1937 nebo vpřed do „1984“?

V Americe se dnes děje mnoho zvláštních věcí, podléhajících popisu výhradně za použití termínů postmoderní filozofie, ve které se v životě bizarně střetávají a vzájemně spojují holý výpočet a úplná iracionalita, poslední úspěchy sociálního inženýrství a archaické prvky. Zároveň jsou narušeny všechny tradiční představy o mravnosti. Úplně to připomíná situaci bezprostředně před pádem Babylonské věže.


Vítězové voleb právě promluvili o čistce svých oponentů ve všech společensky významných strukturách. Demokraté si očividně uvědomují, že to, co naslibovali voličům, nemůže být splněno. A proto můžeme brzy očekávat pokusy o politickou odplatu. A k odvrácení odplaty je nezbytné svrženého protivníka „dobít v jeho hlavě“. Smrdí to buď represemi z roku 1937 v SSSR nebo antiutopií z románu George Orwella „1984“.V americkém Kongresu demokraté iniciovali schválení „Zákona o prevenci vnitřního terorismu“, který připomíná „Vlastenecký akt“ (angl. „Patriot Act“), podstatně omezující svobodu v zemi po událostech ze září r. 2001.

Pod takovou „prevenci“ se mají dostat všichni občané, kteří se účastnili „výstupu na Capitol Hill“ 6. ledna, ačkoliv to byli při většině jen zvědaví pozorovatelé. Nový zákon se může pravděpodobně dotknout každého stoupence Donalda Trumpa.

Na žádost FBI a zákonodárců začal Facebook poskytovat federálním úřadům údaje o uživatelích, kteří se zúčastnili invaze do Kapitolu. Jak píše Forbes, v obžalovacím spisu, podaném proti newyorskému občanu Christopheru Kellymu, byl například vydán příkaz pro přístup k záznamům na jeho facebookovém účtu.

Po zjištění, že účet podezřelého obsahuje fotky, potvrzující jeho účast při napadení Kongresu, si FBI vyžádalo jeho dopisy, IP adresu, telefonní číslo a emailovou adresu. Mezi údaji, poskytnutými sítí Facebook byla také osobní korespondence Kellyho s jinými uživateli. Podle analýzy Programu proti extremismu Univerzity George Washingtona byly sociální sítě zmiňovány v 78 % sdělení o podněcování trestní činnosti, podaných v rámci vyšetřování nepokojů v budově Kapitolu.

Zvláštní pozornost je věnována informačním zdrojům bez ohledu na to, že jim vládnou demokraté: očividně se zaměřili na stoprocentní kontrolu nad mediální sférou, která umožňuje zobrazení jakýchkoliv obrazů reality. Ne náhodou bylo mezi prvními rozhodnutími prezidenta Bidena sesazení z funkce šéfa americké Agentury pro globální média (USAGM) Michaela Packa. Jemu se podřizovaly všechny státní vysílací orgány, včetně takového mnohoprofilového gigantu jako je „Hlas Ameriky“ (VOA). Byli propuštěni ředitel VOA Robert Reilly a jeho zástupkyně Elisabeth Robbinsová. Člověk by ani neřekl, že se tyto orgány, vysílající v mnoha světových jazycích, vyznačovaly „protrumpovskou“ orientací: oni se jednoduše pokoušeli zachovat neutralitu ve vnitropolitickém boji a neprezentovat nepřitažlivě hlavu svého státu před druhými zeměmi. Avšak nyní je toho málo; je potřeba úplné podřízení jedné z bojujících stran.

Televizní stanice CNN, „posedlá“ Trumpem, navrhuje pokládat jeho stoupence za lidi s psychickými odchylkami, kteří se podřídili vůdci sekty. Dokonce zde uvedli speciální pořad – rozhovor s psychiatrem, zabývajícím se sektami, Stevenem Hassanem, který má osobní zkušenosti s pobytem v totalitární církvi Son-mjonga Muna, a který je autorem práce „Trumpův kult“. Moderátora CNN v první řadě zajímal názor psychiatra na otázku, „jak vyléčit lidi“, oddané bývalému prezidentovi?

Podle názoru Stevena Hassana byli tito lidé „podvodem vtaženi do autoritativní politické sekty“. „Proběhla u nich radikální změna osobnosti, která se v psychiatrické literatuře nazývá disociální porucha“ (čisté déjà vu. -D.M.). Proto je hlavním úkolem celé Ameriky „odstranění programu autoritářského lídra, jinak řečeno deprogramování, protože my všichni jsme na sobě pocítili negativní působení Donalda Trumpa“. Člověk musí „učinit vlastní odhalení, že všechno, v co věřil, nestojí ani za zlámanou grešli“. Sám Hassan vyjádřil připravenost vystoupit s odpovídajícími doporučeními v kongresu. Jak sám řekl, „současný deradikalizační potenciál se projeví u těch, kteří milují a váží si působících členů kongresu“.Zatím se situace v USA vyvíjí spíše podle scénáře, vykresleného v antiutopii George Orwella „1984“. V té době (román byl vydán v r. 1949 v rozpuku studené války) tuto antiutopii přikládali sovětské skutečnosti, ale ukázalo se, že je určena pro všechna období a společnosti. Kromě toho Orwell byl poddaným Britského impéria a nemohl nevidět, kam spěje anglosaská civilizace.

Všechny atributy tohoto antiutopického románu jsou v současné Americe evidentní. Orwellovi hrdinové jakoby ožili. Je zde i kongres, který požaduje od „proletářů“ (angl. proles) lásku a uctívání. I vševidoucí „Velký Bratr“ v podobě vládců sociálních sítí, podepřených mocí dohlížející nad prouděním světových informací za pomoci státní PRISM. Rovněž odhalení „myšlenkových deliktů“ s následnou „léčbou“ mozků a „pětiminutovky nenávisti“ k vnějším a vnitřním nepřátelům na hlavních televizních stanicích, „mládežnické antipohlavní organizace“, které proslavil transgenderismus a mnoho dalšího.

Ovšem, že Trump přílišné sympatie nevyvolává a Rusové nemají důvod, aby ho milovali, ale soucítit s člověkem, kterého obviňují ze všech možných i nemožných přestupků, je na Rusi vžité od nepaměti.

Z Trumpa cíleně a energicky vytvářejí „obětního beránka“, zatěžováním „bohem vyvoleného národa“ jeho hříchy a vyháněním do „floridské pouště“. Bez Trumpa jsme prý čistí a můžeme začít nový život. Staří Židé nejednou prodělali tuto proceduru v Judské poušti, ale výsledek nebyl příliš přesvědčivý; potom museli hledat nového beránka a opakovat vše od začátku. Nemáme žádný důvod k domněnkám, že úspěchy George Bidena s jeho kolegy překonají v kopírování starozákonní zkušenosti pradávný vzor.

Dmitrij Minin

В США грядёт большая демократическая чистка vyšel 24.1.2021 an fondsk.ru. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2021/01/8588-v-usa-zacina-velka-demokraticka-cistka.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZavřete dveře, přicestovala revoluce   
Pridal tk Pátek 29 leden 2021 - 07:36:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ten tajemný příběh se zrodil v době I. světové války. V dubnu roku 1917 uháněl vlak ze Švýcarska, přes Německo do Petrohradu, uprostřed vlaku zaplombovaný vagon a v něm V.I.Lenin a jeho revolucionáři… I. světová válka byla pro Německo a Rakousko–Uhersko už nekonečná. Vilémovské Německo potřebovalo odlehčit východní frontě. Vsadilo na Lenina, ten nabízel to, co lid chtěl slyšet, „chleba a mír“.

O množství peněz, které putovaly přes Švédsko do Moskvy bylo napsáno mnoho. Podle amerického historika R. Pipese, šlo o částku 50 milionů marek ve zlatě, tedy 9 tun zlata. Německému štábu se to bohatě vyplatilo a tak výstřelem z Aurory začala říjnová revoluce. Německý císař Vilém II. jásal. Po rozpadu ruské fronty, byl v březnu 1918 z podnětu Lenina, podepsán Brest-litevský mír. Rusko přijalo tvrdé podmínky, vč. velkých územních ztrát týkajících se Ukrajiny, Finska, Pobaltí, Polska, ztratilo 50 milionů obyvatel. Historie této německé angažovanosti je už skoro zapomenutá, politici, ani historici, se nehlásí k této tajemstvími opředené události z doby I. světové války.

Ruskými městy dnes pochodují demonstranti, převážně mladí lidé, studenti. Jsou dobře oblečení, usměvaví, vzdělaní, studující v cizině, užívají si svého mládí, na rozdíl od svých dědů nepoznali válku a ani bídu... Mládí bylo vždy revoluční. Pravda, na nepovolených demonstracích jich není tolik jako nedávno před americkým Kongresem nebo před rokem v Katalánsku, či v Paříži, přesto vyvolávají velké naděje u EU, NATO. Organizované demonstrace navíc v době Koronavirové epidemie mají destabilizovat Rusko, vyvolat napětí ve společnosti.

Po 104 letech se tak rodí téměř stejný příběh, ve stejné zemi, stejný scénář i režie. Jen místo zaplombovaným vagonem, se cestuje do Ruska letadlem. Schází už jen ta slavná Aurora. Je to všechno opravdu jen náhoda? Za 104 se Rusko změnilo, vyspělo. V těžké historické zkoušce obstálo. Hitlerův sen o „cestě na Východ“ se zhroutil, byl stejný jako ten Napoleonův. Rusko zachránilo svět před nacismem. Císař Vilém II, pokud by žil, viděl by nad Berlínem vlát rudou vlajku i hrdiny před kterými se klonil svět. Bylo by to pro něj nepředstavitelné. Navalnyj dnes podobně, jako kdysi Lenin, chce psát novou historii Ruska. Také on nabízí lidu vše, co lid rád slyší. Také zde platí slova klasika: „Komu ku prospěchu?“ Nechci spekulovat v kterém žoldu?

Cesta na východ byla vždy lákavá. Rusko nabízí nekonečné dálky, přírodní bohatství, nepřeberné množství surovin, lacinou pracovní síla, vzdělanost i kulturní poklady. Slované byli vždy pracovití, nenároční. Jen to jejich vlastenectví vetřelcům i vrchnosti překáželo. Chtěli z nich mít naivní poslušné východní prosťáčky. Ti co budou stát jen v pozoru, žmoulajíc poddanskou čepici…

Při rozpadu Československa 1992 nám tleskali, padala slova jací jsme to pašáci. Západní politici nás plácali po zádech a my jsme se tetelili blahem. Půjčky nám téměř vnucovali…. Slyšeli jsme slova chvály, zdály se nám růžové sny. Koruna měla dohnat marku… Než jsme se probrali z tohoto snu, zavřela se vrata od továren a my stáli ve frontě na pracáku. Dnes již víme, co je to exekuce, bankrot, inflace,… po nás přišel rozpad Jugoslávie, násilné odtržení Kosova. Nesouhlas Jugoslávie byl zlomen nálety NATO. Po Jugoslávii přišla na řadu Ukrajina, dodnes trpící rozpadem ekonomiky i státu. Profesoři, lékaři, ale i řemeslníci odcházejí z Ukrajiny, na východě země národnostní nepokoje, válka. Krátce po Ukrajině následovalo Bělorusko. Také zde se objevil spasitel, dokonce žena… Dnes se stejné pozornosti těší Rusko. Všechny tyto státy spojuje společná slovanská historie. Stejná otázka „Komu ku prospěchu?“

Přemysl Votava
Místopředseda strany Národní socialisté


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDemokraty čeká tvrdý debakl   
Pridal tk Pátek 29 leden 2021 - 07:34:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V politice, ale i v životě dávno platí, že se nic nemá přehánět.

Joe Biden sliboval ve svém inauguračním projevu, že jeho cílem je urovnání sporů a nastolení jednoty národa.


Skvělé. Asi i proto fanatická předsedkyně Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiová, která se proslavila tím, jak na závěr presidentova poselství pečlivě a teatrálně trhala na kousky jeho řeč, stejně jako se snažila odstranit z Kapitolu sochy dříve uznávaných a během povstání BLM odmítaných bílých amerických politiků, tlačí na pilu a stůj co stůj se snažila prosadit další impeachment proti Donaldu Trumpovi pod záminkou podněcování k násilnému povstání.

Senát má 100 členů a pro úspěšnost podané žaloby je zapotřebí 2/3 většiny senátorů.

Jestli po dočasném obsazení Kapitolu, které bylo vlastně jen standartním rubem letního zabrání radikálními příslušníky a sympatizanty BLM, díky masivní mediální masáži byli stoupenci Trumpa otřeseni již v této době, předběžné hlasování o přípustnosti žaloby svědčí o očekávaném debaklu demokratů a triumfu Donalda Trumpa. Návrh na zamítnutí podal republikánský senátor Rand Paul a hned 45 senátorů tento návrh podpořilo, a jen pět republikánských senátorů se naopak vyslovilo pro ústavní přípustnost této žaloby. Ještě před třemi týdny nepředstavitelné.

Mimochodem i bývalý senátní lídr Mitche McConell, který ještě nedávno po akci v Kapitolu dštil na Trumpa oheň a síru, pod tlakem nálad v republikánské straně, která stále drtivě za Trumpem stojí své útoky na Trumpa velmi zmírnil.

Politika a nálady s ní spojené jdou ve vlnách. A demokraté poměrně rychlý návrat Trumpa do příznivějšího světla urychlili.

Mimochodem známe to z Česka. Dokud byl Babiš nenáviděn opozicí i médii a dokud se na statisícových protestech proti němu shodovala značná část odpůrců, byl jednoznačným vítězem.

Teď je na tom podstatně hůře, když jde opozici a bulváru na ruku.

Takže my, kteří v rámci demokracie podporujeme pluralismus, jistě budeme Trumpovi držet palce. Amerika ho potřebuje jako sůl.

Ta prohra při impeachmentu by měla napomoci k vystřízlivění z údajné všemocnosti.

Jiří Vyvadil
Vaše věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBratwursti se zbláznili   
Pridal tk Pátek 29 leden 2021 - 07:29:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Boj o vakcíny a vakcinaci ukazuje, že Německo kráčí s vlajícími prapory multikulturalismu, zelenosti a sexuální úchylnosti do vlastního hrobu, nejlépe za zvuků Ódy na radost, hymny německé EU. Jak se zdá, publikace kritizující rozvrat německé společnosti a pokles kognitivní kompetence toho, co zbylo z německého národa, mají pravdivý základ. Přitom Němci byli, od druhé poloviny devatenáctého, do téměř konce dvacátého století, národem špičkových vědců a techniků.

Podle německých expertů má britská vakcína ASTRA-Zeneca, vyvinutá na základě ruské vakcíny Sputnik V účinnost zhruba pouze 8 %, a to na osoby starší 65 let. Otázkou je především takový odstrašující rozdíl ve srovnání se Sputnikem V, který je stále prokazatelně nejúčinnější vakcínou (zhruba 95 %) s nejmenšími negativními účinky. Pokud si problém promítneme do situace, kdy účinnost by se zkoumala v rozsahu mezi desátým a šedesátým pátým rokem věku, zůstává nám padesát pět let. Bez detailního byrokratizování o nějakou jednotku procent vycházejí podivuhodné výsledky. Z výše uvedených 8 % v šedesáti pěti letech by vyplývalo, že ASTRA-Zeneca má na osoby ve věku kolem třiceti let účinnost kolem pouhých 40 %. Její použití ve dvou dávkách by proto mělo smysl pravděpodobně pouze u osob do dvaceti pěti let, kdy by účinnost přesahovala 50 %. Lze konstatovat, že něco takového je u klasicky vyrobené vakcíny nepochopitelné.

Jinak bychom si museli myslet, že ASTRA-Zeneca je naprogramována jaksi proti seniorům ve stáří od šedesáti pěti let výše, takže například v šedesáti čtyřech letech má asi účinnost 80 % a rok později pouze 8 %. Nebo se mýlím? Jinak si totiž nelze vysvětlit ukázkově stupidní názor eurokomisařů v Bruselu. Ti chtějí zakázat aplikaci vakcíny ASTRA-Zeneca seniorům starším šedesáti pěti let, protože má na ně účinnost pouze 8 %, podle německých odborníků. Pro osoby mladší šedesáti pěti let má podle nich evidentně účinnost dostatečnou, takže jasně stanovili věkovou hranici, patrně v dojemné péči o pobírače důchodů. Jeden žasne, kam to v Německu dopracovali z hlediska obyčejného logického myšlení a v boji za vakcinaci seniorů nedůvěryhodnou vakcínou COMIRNATY 500 (BioNTech-Pfizer), tedy zisky Sorosova kamaráda Gatese. Tato causa ukazuje úroveň myšlení a morálky eurokomisařů v německé EU. Opět se ukazuje, že základními pilíři EU jsou lež, korupce a byrokratický teror. V tomto případě je mocným pilířem rovněž hloupost, spojená pravděpodobně s úplatnou hamižností, tedy stabilním demokratickým systémem H-H (Hamižnost a Hloupost) .

Nemám ve zvyku dělat si legraci z národů, nicméně tentokrát se Němci a jejich eurokomisaři opravdu předvedli. Proto jsem zvolil v nadpisu jednu ze slušnějších přezdívek (jedná se o druh uzeniny), které dostali Němci v sousedních zemích. Evidentně sedne i na eurokomisaře, nejen německé, které posluhují cizákům v německé EU v rámci byrokratického teroru a lží zaplacených z našich daní.

Do skupiny podobných mouder z hlav českých slouhů Sorosových zájmů můžeme zařadit připravované nařízené nošení respirátorů, místo roušek. Výrobci respirátorů pravděpodobně ještě málo vydělali. Jako další se předvedl Kalouskův komik Cikrt, který odborně prohlásil, že vakcína Sputnik V je podezřelá už tím, že je z Ruska (zatím ji nakoupilo 70 států). Dostal na to prostor v českých médiích, známých „pravdomluvností a nezávislostí,“ kde se zároveň objevil další „vědecký“ názor, že očkování čínskými jehlami je velmi bolestivé. Leda by byly ty jehly tak tupé, jako mnozí čeští novináři, kteří ničemu nerozumí, ale vše správně ideologicky komentují. Je na čase přestat se klanět takzvanému Západu, či spíše jeho stále ubožejším zbytkům a volit jeho domácí slouhy. Pevné zdraví všem vlastencům. Pryč z německé EU, zahnívající kolonie Sorosovců, dále od COVIDu a Pfizeru.

Martin Koller

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProti AstraZeneca zahájeno vyšetřování   
Pridal tk Pátek 29 leden 2021 - 04:29:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Z podnětu EU bylo v Belgii zahájeno vyšetřování proti farmaceutickému koncernu AstraZeneca. EU chce vědět, zda koncern "odklonil" část dodávek vakcín do Británie...

Včera si vyšetřovatelé odnesli vzorky a záznamy z výrobního provozu. Ředitel AstryZenecy, Pascal Soriot mj. k vyšetřování uvedl, že Velká Británie se společností podepsala kontrakt na dodávky vakcíny o čtvrt roku dříve než EU, tj. kdo dřív přijde, ten dřív mele. Komisařka EU pro zdravotnictví namítá, že nám umírají lidé, a farmaceutická firma nese morální a smluvní odpovědnost.

Zdroj: https://www.theguardian.com/world/2021/jan/28/belgium-launches-investigation-of-astrazeneca-vaccine-plant

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponChce mít Pfizer z očkovaných pokusné králíky?   
Pridal tk Pátek 29 leden 2021 - 04:27:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve svých smlouvách na prodej vakcíny se Pfizer rafinovaným disclaimerem důsledně zříká odpovědnosti. To může mj. mít i důvod i v tom, že vývoj jde dál, a Pfizer, resp. západní farmaceutické firmy potřebují testovat další (modifikované) preparáty.

Zřeknutí se odpovědnosti tak skýtá možnost zařadit mezi své dodávky klientům i nekvalitní várky ale hlavně i nové testovací vzoky a vyzkoušet si jejich efekt, aniž by západní famacetické koncerny za to nesly přímou odpovědnost.

Na to upozornil Írán, a od smluv zejm. s Pfizerem a AstrouZenecou na základě svých předchozích zkušeností upustil, s tím že íránský Červený půlměsíc raději nakoupí vakcíny od spolehlivějších partnerů, jako Rusko, Čína a Indie.

Zdroj: https://www.middleeasteye.net/news/covid-iran-rejects-pfizer-vaccine-khamenei-ban-uk-us

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1545 sec,0.0318 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,337kB