Neděle 31 leden 2021
Alexej Navalný se chtěl vrátit do Ruska jako hrdina, ale jeho spolupracovníci ho podrazili a využili ke zpravodajské hře s cílem uvalení sankcí na Rusko...   
Pridal tk Neděle 31 leden 2021 - 19:09:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Alexej Navalný se chtěl vrátit do Ruska jako hrdina, ale jeho spolupracovníci ho podrazili a využili ke zpravodajské hře s cílem uvalení sankcí na Rusko a zastavení dostavby plynovodu Nord Stream II na poslední chvíli! Údajná Putinova vila na břehu Černého moře je ve skutečnosti luxusní hotelový resort ruského židovského magnáta Arkadije Rotenberga s úzkými vazbami na Chabad Lubavitch a Berela Lazara! Proč je plynová tepna z Ruska do Německa tak strašně nebezpečná pro americký Deep State a Pax Americana?

Určitě sledujete, jak světová a v neposlední řadě česká a slovenská média přináší informace o uvěznění Alexeje Navalného v Rusku po jeho návratu z Berlína. Oficiálně je to kvůli tomu, že nekomunikoval s ruskými dozorovými úřady během pobytu v Německu, protože v Rusku je stále vyšetřován z minulosti kvůli několika nepovoleným demonstracím a rovněž kvůli praní špinavých peněz, čehož se měl dopustit tím, že v letech 2015 až 2019 přijímal ze zahraničí peníze od zahraničních dárců a deklaroval je jako humanitární pomoc na základě výjimek ruských zákonů o regulaci finančních toků ze zahraničí pro neziskové subjekty vykonávající politickou činnost, přičemž výjimky jsou uplatněny právě na pomoc v oblasti péče o život a zdraví.

Ruské finanční úřady zjistily, že přijaté peníze ze zahraničí ve zmíněném období nebyly Navalným a jeho týmem použity pro humanitární činnost v Rusku, ale minimálně ve 40 případech byly použity pro politickou a aktivistickou činnost, pro pořádání politických srazů a demonstrací. Tím se Alexej Navalný měl dopustit obcházení zákona o financování neziskových organizací v Rusku. Tento ruský zákon má ale jednu zásadní zvláštnost a podivnost, na kterou musím upozornit, a která je opravdu zarážející.

Tento zákon na ochranu státu před činnosti politických NGO organizací financovaných z ciziny zakazuje používání peněz z ciziny na pořádání protestů, demonstrací, na organizování průvodů, na pořádání akcí a přednášek v ruských školách, ale nezakazuje používání těchto prostředků pro úhrady mzdových nákladů zaměstnanců neziskovek, ani úhrady za pronájem nemovitostí, kanceláří, platby za leasingy aut.

Ruské neziskovky mohou v Rusku fungovat až na výjimky bez omezení, právě proto se Navalný chtěl vrátit domů ke zdroji

Nezakazuje ani použití peněz pro provoz serveru, webových platforem, redakcí těchto platforem, nezakazuje použití peněz pro novinářskou a zpravodajskou činnost, prostě omezení použití těchto peněz z ciziny se týká jen a čistě pořádání protestů, demonstrací, průvodů a happeningů. Jinými slovy, ruské neziskovky nemají žádnou nouzi, mohou v pohodě existovat, mají platy a mzdy, mohou publikovat, zákon jim pouze zamezuje používat tyto peníze na pořádání protestů v ulicích.

Na tento zásadní detail nás do redakce upozornil ruský novinář působící v ČR, který nás upozornil na ruské reálie, že zdaleka to není tak, že by neziskovky v Rusku byly bez peněz ze západu. A to je znovu šok, protože se ukazuje, že ve skutečnosti v Rusku není zdaleka takový odpor ze strany státu proti působení neziskovek a peněz ze západu, a to znamená, že ruské neziskovky, pakliže jim Kreml umožňuje takovéto pohodlné fungování, jsou ve skutečnosti v Rusku do značné míry řízenou opozicí.

Ovšem i tato řízená opozice má své úkoly, které jsou vysoce nebezpečné pro Ruskou federaci. Alexej Navalný se musel vrátit do Ruska, protože tam má své živobytí, své peníze, svoji neziskovku, své příjmy a očekával, že po návratu bude zatčen, vypuknou protesty, po pár dnech bude propuštěn, což je stále velice pravděpodobné, ale ruským bezpečnostním silám jeho zatčení pomůže odhalit problémové elementy v ruských ulicích, policie každý den zatýká tisíce nových liberálních kádrů, které vyprodukovalo ruské školství a jakmile se provede toto čištění, Navalného opět propustí, přičemž symbolicky dostane nějaký trest, aby se neřeklo. Jeho zatčení prostě vyvolalo protesty, takže policie šla najisto a pozatýkala nové lidi a nové tváře v ulicích. Jenže, tentokrát se něco stalo a může to skončit úplně jinak pro Navalného.

Obrovský palác na břehu Černého moře patří židovskému oligarchovi, který má továrnu na výrobu plynového potrubí pro Nord Stream II

Když totiž došlo k zatčení Navalného na letišti Šeremeťjevo dne 17. ledna 2021, tak jeho spolupracovníci jen krátce poté odpálili do světa mediální bombu, že prý Vladimir Putin má na břehu Černého moře luxusní a rozlehlou vilu, doslova palác a světová média okamžitě informaci převzala a začaly se odvíjet dopředu nachystané procesy zpravodajské hry. V Bruselu a zejména ve Washingtonu začaly zaznívat návrhy, aby na Rusko byly uvaleny další sankce za zatčení Navalného, přičemž zazněly návrhy i na přijetí sankcí proti firmám, které budují plynovod Nord Stream II.

Západ tak automaticky použil Navalného zatčení v Rusku k tomu, aby bylo možné pomocí sankci na poslední chvíli zmařit dostavbu plynovodu, který má po dně Baltského moře dopravovat plyn zpoza Uralu až do Německa. Jenže, pouze idiot by si myslel, že Putin si bude stavět opulentní a křiklavé sídlo na břehu moře, které je vidět z obrovské dálky. A pravda nakonec vyplula na povrch, ale ne tak, jak byste očekávali.

K vlastnictví obrovského resortu se přihlásil blízký Putinův přítel z dětství, židovský oligarcha Arkadij Romanovič Rotenberg, prezident hokejového klubu Dynamo Moskva a hlavně miliardář a majitel závodu SGM – Strojgazmontáž, což je největší ruský závod na výrobu plynového potrubí a elektrických transformátorů. A právě Rotenbergova firma SGM je hlavním dodavatelem trubek pro Nord Stream II. Ano, kruh se uzavřel. Cílem této americké zpravodajské hry je uvalení sankcí na Nord Stream II kvůli tomu, že majitel firmy, která vyrábí trubky pro tento plynovod, je osobní přítel Vladimira Putina, který nechal zavřít Alexeje Navalného.

Není přece možné v demokratickém světě tolerovat, aby Putinův přítel profitoval na stavbě plynovodu do Německa, když Putin zavírá do vězení bojovníka za svobodu. Přesně tuto logiku v této chvíli nyní tlačí do Bruselu američtí velvyslanci, politici z Washingtonu, aby Brusel zastavil dostavbu Nord Stream II. O nic jiného v této zpravodajské hře nejde a nikdy nešlo. A pozor, celá tato věc má opravdu brutální židovské chucpe.

Miliardář z židovské rodiny vyrábějící plynovody se seznámil s Putinem již ve 12 letech v zápasnickém kroužku v Leningradu

Arkadij Rotenberg se narodil do ruské židovské rodiny v roce 1951 a později ve věku 12 let se seznámil v Leningradu s Vladimirem Putinem, když se oba přihlásili do zápasnického sambo klubu. Když se Vladimir Putin vrátil už v roce 1990 z mise KGB v NDR, tak Rotenberg už jako absolvent sportovního institutu Lesgaft trénoval Vladimira Putina v judu. Podle ruských médií se znají z jednoho leningradského bytového bloku, kde obě rodiny bydlely v komunálních bytech a jejich přátelství jim vydrželo až dodnes, protože Rotenbergovy firmy dostávají mnoho vládních zakázek, např. na výstavbu olympijské infrastruktury v Sochi apod. Jenže Vladimir Putin a Arkadij Rotenberg jsou napojeni na Chabad Lubavitch, tedy chasidskou obec v Rusku, a to nejen liturgicky, ale hlavně majetkově. A to si musíme vysvětlit.

V roce 2015 na okraji Moskvy vyrostla luxusní židovská rezidenční čtvrť v bývalé vesnici Žukovka, kterou stavěla a financovala ruská židovská obec Chabad Lubavitch. Uprostřed komplexu stojí židovská synagoga a rezidenty v tomto miliardářském komplexu jsou Arkadij Rotenberg a jeho bratr Boris, anebo bývalý ukrajinský prezident Viktor Janukovyč, který má v komplexu vilu za 52 milionů amerických dolarů. Hlavním rabínem v Žukovce je Alexander Boroda, prezident Chabadské federace židovských komunit v Rusku zvané Chabad Lubavitch, rozsáhlé sítě, jejíž rabíni vytvořili hlavní motor pro obnovení židovského života v Rusku po pádu komunismu. Mezi těmito rabíny Chabadu je i Berel Lazar, jeden ze dvou hlavních rabínů v Rusku. Lazar je známý svými úzkými vazbami na Putina – oba muži 9. prosince 2015 společně zapálili chanukové svíčky v Kremlu.

Na okraji Moskvy vyrostla luxusní židovská rezidenční čtvrť Chabadu Lubavitch s vilami Janukovyče i miliardáře Rotenberga

“Moji přátelé požádali o synagógu poblíž jejich domova a já jsem chtěl někde otevřít dům Chabadu, proto se to stalo tam,” řekl Boroda, bývalý voják Rudé armády, který začal zkoumat svou židovskou identitu po propuštění z armády v osmdesátých letech. Vazby židovské federace s ruskými politiky pomohly při získávání půdy pro stavbu Žukovky a financování pro otevření desítek židovských institucí po celém Rusku. Rozhodnutí postavit židovské centrum v Žukovce přišlo podle Borody na žádost bohatých Židů. Přesto v otevření centra v Žukovce existuje symbolika. Vesnice byla koneckonců letoviskem ruských komunistických vládních vůdců – pobýval zde sovětský státník Vjačeslav Molotov a dcera Josefa Stalina – tedy lidé, kteří pronásledovali ruské Židy a fakticky je zahnali do podzemí.

Útok amerického Deep State na Rusko kvůli plynovodu Nord Stream II je válkou mezi židy a Židy. Zatímco Deep State ovládl po pádu Donalda Trump americkou republiku a spolu s ní veškeré zdroje, Halacha v Evropě a v Izraeli bude nyní pod tlakem, protože je jasné, k čemu se schyluje. Ruský zemním plyn kontrolovaný ruskými Židy a dopravovaný do Evropy plynovými trubkami vyráběnými továrnami ruských Židů se stane základním surovinovým zajištění přechodu Evropy k novým zdrojům energie na cestě pryč od ropy.

Zemní plyn je mezičlánek, přestože vychází z útrob země jako vedlejší produkt ložisek ropy, jeho spalování má přenést moc z ropy na zemní plyn v době, kdy na severu Ruska roztává permafrost a Rusko se díky oteplování klimatu do 15 let stane světově největším vývozcem zemního plynu na světě. Ruští Židé se stanou bohatšími, než všichni dnešní arabští ropní šejkové dohromady. A to je ten plán. Přesně spolu s tím, jak taje permafrost, získávají ruské těžební společnosti přístup k těžbě zemního plynu i tam, kde to donedávna ještě nebylo kvůli permafrostu možné.

Globalisté chtějí Evropu odříznout od ropy a tím potopit petrodolar, zemní plyn ovšem má zůstat a proudit z roztávající Sibiře

Evropa bude potřebovat opustit ropu, ale nemůže opustit zemní plyn. Jedná se o tajemství globalistů, o kterém se nahlas raději nemluví. Odchod od ropy má zlikvidovat význam ropy pro průmysl a automobilovou dopravu, ale pohony elektráren a vytápění má v celé Evropě přejít z uhlí, atomu a ropy na plyn. A americký Deep State ví, že odchod Evropy a globalistů od ropy je přímým a brutálním útokem na tu věc, která ropu podepírá, a to je americký petrodolar. Co se stane s petrodolarem, když skončí kvůli eko-politice ropná éra? Ano, skončí spolu s ní i petrodolar a tím pádem americká globální moc Pax Americana.

Deep State tak hraje úplně o všechno, zprovoznění Nord Stream II přivede počátek konce ropy v Evropě a počátek konce petrodolaru. Proto Deep State napjal všechny síly a všechny své figurky a marionety polil benzínem, zapálil je a teď křičí, aby za to na Rusko přišel trest. Jenže, přátelé, to není trest na Rusko. To jsou sankce a údery jedněch židů z USA na ruské Židy, kteří těm americkým likvidují jejich americky pojatou světovládu a unipolární ukotvení světovlády zvané Pax Americana, která stojí a padá s petrodolarem a ropou v nádržích aut. Navalný se tak stal zapálenou obětní marionetou, která hoří a má dokopat neochotné chazary v Bruselu k uvalení sankcí na plynovod, který je montovaný z trubek vyráběných v továrně ruského Žida a osobního přítele Vladimira Putina. Židovské chutzpah jako vyšité.

-VK- Šéfredaktor AE News
zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUvnitř „Putinova paláce“ našli novináři jenom staveniště   
Pridal tk Neděle 31 leden 2021 - 16:12:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Co bude dělat Hamáčkovo ministerstvo proti těmto dezinformacím, které šířili největší media maistrimového proudu v České republice a ve světě? Odhalení největší lži na světě. Podlí novináři od ČT až po Seznam.cz se nestydí a ani se neomluví. Jsou již tak profláknutí, že nevnímají již ani realitu.

Telegram-kanál Mash zveřejnil zprávu ze staveniště paláce v Gelendžiku, který podle blogera a pravocně odsouzeného defraudanta Alexeje Navaľného údajně patří ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi.

Ze „zámku"

Zveřejněné záběry ukazují, že palác je připraven pouze zvenčí a uvnitř díla nedošlo k dokončení stavby. Video komentoval šéfredaktor Mash Maxim Iksanov.

„Ti, kteří přicházejí do paláce, jsou vítáni předním vchodem bez brány - prostě tam není. Žádná kopie carského orla s korunou Zimního paláce. Lokalitu lze snadno popsat - je to jeden velký beton. Ve skutečnosti je vše v nulové fázi výstavby. Stručně řečeno, svým přátelům se nechlubíte,“ uvádí komentář.

Je třeba poznamenat, že v budově je 16 identických prostorů připravených pro budoucí ložnice, koupelny a šatny. Iksanov poznamenal, že za hodinu se mu podařilo navštívit „každou místnost“ a vidět „každý roh“ budovy.

Video také ukazuje, že v místě jsou pouze stavební pracovníci. Šéfredaktorovi společnosti Mash a provozovateli se podařilo dostat se na území zámku pomocí nejmenovaného „zástupce technického dozoru“, který „stavbu sleduje již šest let“. Stavba bude podle něj dokončena nejdříve za 5-6 let.

Autoři zprávy se navíc obrátili na vlastníky území s žádostí o kontakt.

Podnikatel Arkadyj Rotenberg oznámil, že je majitelem komplexu budov v oblasti Gelendžik na mysu Idokopas.

„Teď už to nebude tajemství <...>. Byl tu poměrně komplikovaný objekt, bylo tam mnoho věřitelů a podařilo se mi stát majitelem. Toto je nádherné místo,“ řekl Rotenberg telegramu Mash kanál.

Podnikatel poznamenal, že majitelem se stal před několika lety, když se mu podařilo dosáhnout dohody s věřiteli, a rozhodl se na tomto území postavit aparthotel.

Jak dříve bylo uvedeno, tak prezident Vladimir Putin uvedl , že takzvaný „palác poblíž Gelendžiku“, který mu byl přičítán při „vyšetřování“ blogera Alexeje Navalného, nepatří jemu ani jeho blízkým příbuzným.

Skandál lží které na nás chrlila ČT a spol. je odhalen.

Zde v odkazech se podívejte na vlastní oči co psaly největší dezinformační weby v České republice a neštítily se k tomu použít podvržené falešné video:

https://www.SEZNAMZPRAVY.cz/clanek/kyc-a-luxus-za-miliardy-podivejte-se-do-putinova-carskeho-palace-138963

https://ct24.CESKATELEVIZE.cz/svet/3257334-putin-ziskal-pomoci-korupce-luxusni-palac-u-cerneho-more-tvrdi-patrani-navalneho-tymu

https://www.FORUM24.cz/putinovo-nejvetsi-tajemstvi-navalnyj-zverejnil-zabery-prezidentova-tajneho-palace/

https://www.AHAONLINE.cz/clanek/musite-vedet/106392/tohle-ma-byt-ta-slavna-putinova-chata-stala-25-miliard.html?fsize=2

https://zoommagazin.IPRIMA.cz/zajimavosti/putinuv-tajny-palac

https://www.DVTV.cz/video/luxusni-putinuv-palac-hit-poslednich-dni-clubhouse-i-titulky-casopisu-time-v-dvtv-start

https://www.CESKENOVINY.cz/zpravy/navalneho-video-palac-pro-putina-ma-pres-100-milionu-zhlednuti/1989093

https://zpravy.AKTUALNE.cz/zahranici/jak-to-vypada-v-palaci-vladimira-putina/r~a9ed463a5b0e11eb9d470cc47ab5f122/

https://www.BLESK.cz/clanek/zpravy-udalosti/279262/putinuv-tajny-palac-za-20-miliard-stavba-pry-zdrzela-i-olympiadu.html

https://www.IDNES.cz/zpravy/zahranicni/rusko-vladimir-putin-palac-gelendzik-mluvci-peskov-podnikatele-rusove-vtipy-akvadiskoteka.A210126_125418_zahranicni_kha

https://www.NOVINKY.cz/zahranicni/evropa/clanek/putin-poprel-vlastnictvi-opulentniho-palace-40348937


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUdavači a cenzoři všech zemí spojte se   
Pridal tk Neděle 31 leden 2021 - 11:33:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Miroslava Kalouska jako politika znám asi 25 let. Když jsem byl v roce 1996 zvolen za sociální demokracii do Poslanecké sněmovny a stal se místopředsedou výboru pro obranu a bezpečnost, hned na jednom z prvních jednáních mě zaujal velmi tvrdý názorový střet mezi předsedou Petrem Nečasem z ODS a tehdejším lidoveckým náměstkem ministra obrany Miroslavem Kalouskem. Spor se týkal možných podezření z korupce a měl velmi osobní povahu, což jsem si vysvětloval tím, že ještě nedávno byli oba „kolegy“ náměstky na obraně. V rámci historické objektivity musím poznamenat, že pan Kalousek svůj postup vysvětlil a podezření vyvrátil.

V dalším volebním období pak přešel do parlamentu a stal se jednou z jeho výrazných postav. V politice zcela pragmaticky odsouval osobní animozity do pozadí, aby nebránily vzniku možných spojenectví, takže s Petrem Nečasem nakonec působil ve dvou vládách – v Topolánkově a Nečasově, v obou případech až do jejich hořkých konců. Jeho nenadálý odchod z Poslanecké sněmovny proto považuji za taktický manévr. Až doposud totiž Miroslav Kalousek odcházel z různých postů a partají jen kvůli tomu, aby se zase vrátil.

Jeho osobní antipatie k předsedovi vlády, Andreji Babišovi, nejsou předstírané, a stejně rezonují na druhé straně. Nakonec to dokládá samotná idea Demokratického bloku jako nástroje, který má pomoci éru vlády hnutí ANO a Andreje Babiše ukončit. Do voleb je sice daleko, nicméně se docela jasně ukazuje, že současná opozice má šanci na úspěch pouze v případě, že se spojí. Kvůli tomu již teď vytvořila předvolební koalice.

Proto mě páně Kalouskův výrok o Pirátech, jejichž konečným cílem je vytvoření gulagu s wifinou, překvapil hned dvakrát. Za prvé tím, že napadl nejsilnějšího člena svého opozičního uskupení, za druhé tím, jak je jeho definice ideologie a politiky Pirátské strany přesná a pravdivá.

Piráti jsou zatím jediným čistým představitelem anticivilizační levice v České republice. Představují pobočku radikálního křídla německé strany Zelených, nemají daleko ani k Antifě. Původně šli do politiky s hesly ochrany svobody na Internetu, ale celou dobu se právě tomuto tématu vyhýbají jako čert kříži. Naopak souzní se všemi organizacemi udavačů jako jsou elfové. Ve stížnostech a udávání své vlastní vlády v Bruselu vysoko na body vedou. Globalisté u nás nemají žádného lepšího spojence, poslušnějšího člena neomarxistické zelené internacionály. Heslo z titulku komentáře sice neříkají nahlas, ale naplňují ho v praxi.

Jistým způsobem zůstává záhadou, proč zrovna Piráti jsou (nejen) mladší částí voličů vnímáni jako svobodomyslná politická síla. Na české politické scéně momentálně není žádná politická strana, která by byla vůči bruselským a globalistickým požadavkům vstřícnější a bez výhrad je schvalovala. Nejlépe to ilustruje jejich pozitivní vztah ke kvótám. Nejen na přerozdělování migrantů, ale také těm genderovým. Povinné zastoupení žen a dalších pohlaví prosazují i na kandidátkách do Sněmovny.

Pirátská vlajka v jejich logu představuje stejný klam jako barevné číro na hlavě prezidentského kandidáta Karla Schwarzenberga v první prezidentské volbě. Skutečnosti by více odpovídal notýsek Haškova policejního špicla Brettschneidera. Od něho do gulagu už je opravdu jen kousek, jak jasnozřivě poznamenal odcházející Miroslav Kalousek.

Jaroslav Bašta
PrvniZpravy

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKryptoměna v podnikání: míra zpronevěry obviněného defraudanta Navalného se může výrazně zvýšit   
Pridal tk Neděle 31 leden 2021 - 07:05:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Výše zpronevěry finančních prostředků z Navalného tzv. Protikorupční nadace (zkratka FBK) a dalších souvisejících fondů se Navalnému a jeho spolupracovníkům může zvýšit 1,6krát - z 356 milionů na téměř 587 milionů rublů. Oznámil zdroj vyšetřujících orgánů. Podle zdroje vyšetřování stanovilo rozsah údajných spolupachatelů v oblasti v nichž stahovali peníze.

Ruský vyšetřovací výbor zpočátku uváděl, že bylo shromážděno 588 milionů rublů pro potřeby Protikorupčního fondu (FBK) a souvisejících fondů, z nichž 356 milionů utratil Navalný „společně s dalšími osobami“ „pro osobní účely“.

Vyšetřovací výbor zařadil na seznam hledaných sponzora Antikorupční nadace, skutečného šéfa LLC Stroy Engineering a LLC VIP ...

Jak vyšlo najevo, nyní se specifikují obě částky. Velikost přijatých a odcizených finančních prostředků „lze upravit směrem nahoru“, uvedl zdroj z vyšetřovacího orgánů.

Podle něj se může s přihlédnutím k anonymním transakcím s kryptoměnou ukázat, že výše darů do fondů, které se objeví v případě v letech 2016-2019, bude vyšší.

Podle výpočtů tedy v období od prosince 2016 do července 2019 bylo do bitcoinové peněženky spojené s týmem Navalného fondem přijato přes 350 milionů rublů.

Zároveň v rámci vyšetřování případu podvodu FBK již policie obdržela předběžná data, podle kterých si zaměstnanci fondu mohli vybrat ne 356 milionů, ale téměř 587 milionů rublů, uvedl zdroj.

Všechny tyto fondy podle předběžných informací ovládalo osm lidí „z Navalného vnitřního kruhu“. Současně každý z nich zpronevěřil od 3,6 milionu do 348,85 milionů rublů.

„Alexeji Navaľnému, který se osobně neúčastnil finančních transakcí, je vyšetřováním přiznána role organizátora,“ dodal zdroj.

Všichni, kdo se podíleli na případu zpronevěry, by se tedy měli připravovat na nové výslechy a velmi pravděpodobně i na nová obvinění, říká Sergej Karnaukhov, docent katedry právní podpory tržní ekonomiky RANEPA.

"Pokud se prokáže jejich účast, budou jim účtovány další poplatky." Ti, kteří jsou v zahraničí, mohou být obviněni v nepřítomnosti a může se zahájit vyhledávání prostřednictvím kanálů Interpolu, vysvětlil Karnaukhov.

Současně podle experta může dojít k paralyzování činnosti organizace, pokud dojde k zatčení vedení FBK v případě podvodu.

Připomeňme, že v srpnu 2019 IC zahájil první trestní řízení proti FBK za praní 1 miliardy rublů obdržených na financování fondu. Poté vyšetřující orgány provedly prohlídky ve strukturách FBK a u jejích zaměstnanců a zablokovaly účty.

Tyto zajímavé informace jsou nám opět zamlčovány a z Navalného dělán politický mučedník! Přitom jde o kriminálníka pravomocně odsouzeného za již uskutečněnou zpronevěru a v současnosti vyšetřován za mega tunel v milionech rublů!!! Již chápete proč musel být Putin falešným videem o údajné jeho přepychové rezidenci skandalizován?!

Poznámka: Protikorupční nadace je na základě rozhodnutí Ministerstva spravedlnosti Ruské federace ze dne 09.10.2019 zapsána do registru neziskových organizací vykonávajících funkce zahraničního agenta.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUprchlík (20) má na svědomí vraždu, znásilnění, násilné přepadení, ozbrojenou loupež… belgický soud ho ale do předu prohlásil za “mentálně narušeného” a tak do vězení asi nepůjde   
Pridal tk Neděle 31 leden 2021 - 06:26:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Belgii rozplétá policie a prokuratura kriminální minulost iráckého uprchlíka H. D.. Ten již v 16. letech zavraždil a oloupil drogového dealera Galaada Titeuxve městě Liège. Uprchlík shodil dealera ze střechy 27. patrové budovy a oloupil ho asi o 950 liber. Kromě toho je uprchlík obviněn ze znásilnění 16. leté dívky.

Na svůj mladý věk toho uprchlík stihl již opravdu hodně. Z minulosti má na krku loupežné přepadení, ozbrojenou loupež a další trestné činy, podle prokurátora se jedná o psychopata a měl by být zavřen ve vězení. Jenže podle podle obhájce a soudů se jedná o mentálně narušeného jedince a měl by prý být spíš poslán na léčení. Uprchlík byl již dříve ve vazbě pro mladistvé, kde ale napadal personál a demoloval zařízení a tak musel být převezen do věznice pro dospělé. Zda tam zůstane, nebo poputuje do blázince se ještě uvidí.

-Bruselan živící se prací-
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Německu představili mediím vězení pro narušitele karantény. Na rozdíl od vězňů nebudou mít vycházky   
Pridal tk Neděle 31 leden 2021 - 06:23:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V německé spolkové zemi Schleswig-Holstein představily úřady mediím věznici, kde budou zavíráni od zítřejšího dne lidé, kteří nebudou dodržovat nařízenou karanténu.

Jedná se o věznici pro mladistvé a vězněný bude zavřen na cele o 12 metrech čtverečních a nebude jí smět po celou dobu opustit. Na rozdíl od vězňů, kteří mají každý den vycházky.


Koronavirová totalita v celé Evropě nabírá nové grády. Cílem je konečné zničení bílých národů a rasy jako takové. Nechá si to bílý gojim líbit? To se ještě uvidí, ale první zárodky odporu se již objevují po celé Evropě a USA.

Video z věznice zde: https://3speak.co/watch?v=rair2/mwqeyute

Sára Stein, NYC. USA
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKoronavirus a mocenská elita - Prostě jim jeblo   
Pridal tk Neděle 31 leden 2021 - 06:09:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Soudruh plukovník, profesor v oboru psaní pozitivních posudků na vakcíny bohatých farmaceutických firem, které mají spoustu peněz na objednávání „odborných“ studií od jeho dcery, která nic – kromě vystavování faktur – neumí, tak tedy soudruh plukovník - s pseudo-akademickým titulem jak z plzeňských práv nebo ještě horším - nám nedávno zpracoval „studii“, kde se lidé nejčastěji nakazí.

https://zivotvcesku.cz/roman-prymula-sestavil-tabulku-kde-se-lide-nejcasteji-nakazi-poradi-na-prvnich-trech-mistech-je-variabilni-rika

1. děti ve školách
2. nemocnice
3. práce
4. MHD
5. obchody

Tak mne napadá, že by někdo, třeba vrátný na ministerstvu zdravotnictví nebo uklízečka tamtéž, prostě někdo díky prostému selskému rozumu odborně podstatně výše než soudruh profesor Mudr Judr Pudr PHD DrSC PSC LLA MMB Roman P., že by tehdy někdo mohl soudruhu plukovníkovi konečně sdělit zásadní vědecký poznatek, že ŠKOLY JSOU PRAKTICKY BEZ PŘERUŠENÍ ZAVŘENÉ UŽ TÉMĚŘ ROK?!?!?!?

Mohl by mu už k…a někdo říct úplně ta nejzákladnější fakta, když už si je soudruh profesor nedokáže zjistit sám?!?!?

Napadá mne jediné – jak se praví v drsné souvislosti ve filmu Sametoví vrazi:

„Je to debil, je to debil, je to debil!“

A nebo možná - jak se zpívá v pohádce Lotrando a Zubejda:

„Bude to ozdoba loupežnické bandy,
bude mít brejličky a možná i kšandy,
posune řemeslo zas o kousek dál,
bude to lupič-intelektuál“


Ale soudruh plukovník není sám v té dnešní mocenské garnituře debilů (to nemyslím jako urážku, to myslím jako odborný lékařský termín vystihující naprosto přesně jejich inteligenci).

Dnešní novinky přináší pomatenou hlavní hygieničku, narychlo dosazenou na jaře minulého roku – patrně kvůli jejímu talentu vůbec nepřemýšlet a tupě ničit vlastní zemi v rámci Great Reset plánu.

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/kde-se-lide-nejcasteji-nakazi-ve-skolach-nebo-v-zarizenich-socialnich-sluzeb-40349438

Podle hlavní hygieničky Jarmily Rážové se nejvíce lidí nakazilo ve zdravotních zařízeních, zařízeních sociálních služeb a ve školách. Právě tam také evidují hygienici nejvíce ohnisek nákazy. Naopak v ubytovacích službách, obchodech či lázeňských službách neevidují žádné.

„Nejvíce pozitivních případů se vyskytuje ve zdravotních zařízeních, zařízeních sociálních služeb a ve školách,“ sdělila Rážová na páteční tiskové konferenci. Konec citace

Takže ve školách, kde se děti učily a kam chodily za uplynulých 12 měsíců cca 3 týdny před letními prázdninami 2020 a cca 2-3 týdny na podzim (září, max říjen), tak tam se jako V LISTOPADU, PROSINCI A LEDNU nakazily ty údajné tisíce a desetitisíce DOSPĚLÝCH, DO ŠKOLY JIŽ DÁVNO NECHODÍCÍCH lidí?!?!?!?

Mocenské elity zcela otevřeně lžou. Vzhledem ke své tuposti a mentální retardaci lžou tak průhledně, že se tomu už lze jedině smát. Procento, již dnes jen velmi malé procento lidí, kteří tomu ještě věří nebo se alespoň tak tváří v zájmu svého bezpáteřního kariérismu, toto procento se zmenšuje každým dnem, každou lží, každým do očí bijícím nesmyslem v prohlášeních politiků, „odborníků“ (alá Flégr, Hořejší, Šerý, Kubek, Prymula atd.), nebo presstitutů.

Jsou víc sami jako kůl v plotě, než byl Jakeš v době proslaveného Červeného hrádku.

Na závěr dvě zprávy – jednu špatnou a jednu dobrou.

Nejdříve ta špatná:

Tady nejde o žádnou pandemii. Tady nejde o žádnou nemoc, proti které vlády bojují, aby ochránily zdraví občanů. Tady jde o na stolení mega-totality, o naprosté zotročení občanů ve prospěch super-elit horních 0,1%. Jde o realizaci plánu Great Reset, ke kterému jim covid dal vítanou a vytouženou záminku a proto je covid uměle udržován a NEŘEŠEN.

Jde o nastolení totality strašnější, než jakákoli totalita, kterou lidstvo dosud poznalo. Jde o nastolení totality, kdy má totalitní režim ovládat a kontrolovat nejen celý, NAPROSTO CELÝ VÁŠ ŽIVOT A ÚPLNĚ KAŽDÝ JEHO OKAMŽIK, ale kdy má totalitní režim ovládat a kontrolovat dokonce i vaše nejniternější myšlenky a pocity. (Najděte si plán Great Reset na webu Světového ekonomického fóra.)

O žádnou nemoc nebo pandemii nejde.

Vlastní lži mocenských elit je usvědčují nade vši pochybnost.

A proto ani po očkování nikdy nepoleví – přijdou s novou mutací, takže další rok lockdownů, zákazů a buzerací. Pak nová vakcína. Pak nová mutace, pak nové buzerace, zákazy a příkazy. A každé kolo bude podle plánu horší, krutější, tvrdší než kolo předchozí. (Srovnejte si leden 21 s jarem 20 – ten posun v nesmyslné absurdní tvrdosti opatření, posun ve fašizaci vládnoucích režimů v Evropě je do očí bijící.)

A teď ta dobrá:

Plán na zotročení obyvatel v západních zemích realizují debilové (lékařský termín). Kreténi, kteří by za normálních okolností, v normálně fungující svobodné, kapitalistické společnosti (a ne v té dnešní feudalisticko-socialistické parodii na kapitalismus) nemohli vést ani trafiku bez „dohledu zkušeného pracovníka“, jak se praví ve známém filmu. Jsou „momentálně zaostalí“. Natrvalo „momentálně zaostalí“. Zvořou i to nastolení totality. Protože to jsou kreténi (míněno lékařsky) a kreténky (abych psal genderově vyrovnaně), jeden vedle druhého, jedna vedle druhé.

Jediná otázka je jen to, zda jejich snahy o nastolení mega-totality v rámci plánu Great Reset skončí měkkou-erozí a rozpadem alá v závěru už jen směšný jakešovský režim nebo tvrdou vzpourou alá první pražská defenestrace a události následující, ono slavné období našeho národa, který se dokázal ubránit celé Evropě a všem jejím namyšleným armádám.

Je jedno jak konkrétně, ale snaha o nastolení mega-totality skončí neúspěchem.

Protože inteligence dnešních mocenských elit západu nestačí ani na to, aby její příslušníci poznali, kde je hranice, za kterou už není moudré lidi nasírat ještě více. Ani o fous více.

MICHAL BRAND

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNapětí mezi komunisty a vládou roste. Buď Babiš napraví, co spáchal, nebo ho nebude KSČM tolerovat, řekl Grospič   
Pridal tk Neděle 31 leden 2021 - 05:55:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Komunisté ztrácí trpělivost s Babišovou vládou. Podle jejich slov se kabinet Andreje Babiše chová nefér. KSČM to prohlásila na Twitteru s tím, že vedení komunistické strany se bude v příštím týdnu zabývat nečestným jednáním premiéra Babiše vůči komunistické straně.

Místopředseda KSČM Stanislav Grospič v pátek v České televizi (ČT) vyjádřil rozčarování nad přístupem vlády k podmínkám, jejichž splnění požadovali komunisté výměnou za podporu státního rozpočtu a prodloužení nouzového stavu.

„Buď Andrej Babiš napraví to, co spáchal, anebo tedy musí přijmout to, že Komunistická strana Čech a Moravy už nadále nebude tolerovat jeho excesy, které nejsou ve prospěch České republiky,“ řekl.

Komunistům vadí hned několik věcí. Pomohli vládě prodloužit nouzový stav do 14. února. Podmínili to tím, že se od února vrátí do škol žáci prvního stupně základních škol a poslední ročníky ZŠ i středních škol, a také, že se otevřou ski areály od 29. ledna.

Nicméně, tak se nestalo, a vláda naopak s odkazem na vývoj epidemie rozhodla o zpřísnění některých opatření.

„Pan předseda bude jednat s panem premiérem, ale myslím si, že to není čestné jednání. A my z toho určitě vyvodíme důsledky, budeme se tím zabývat i na našich nejvyšších stranických orgánech. Ty jsou svolány na příští týden. V úterý se sejde kolegium, v pátek se sejde výkonný výbor a myslím si, že to není férové jednání ze strany vlády, ze strany premiéra,“ řekl Grospič.

Komunistů se také dotklo, že vláda porušuje to, k čemu se zavázala, když ji KSČM pomohla schválit rozpočet na letošní rok. Podmínila to tím, že bude odebráno 10 miliard korun z rozpočtu armády a převedeno do rozpočtové rezervy.

Vzápětí po schválení rozpočtu členové vlády deklarovali, že peníze armádě co nejdříve vrátí. Tento týden kabinet Andreje Babiše rozhodl o převodu pěti miliard zpět armádě.

Premiér Andrej Babiš také řekl, že o dalších pěti miliardách rozhodne vláda asi v únoru. „Budeme chtít od vlády vysvětlení a považujeme to rovněž za neupřímné jednání,“ řekl v ČT Grospič.

Podle Grospiče ale KSČM požadovala od vlády, aby prosadila více návrhů, zejména ze sociální oblasti, a většina z nich se povedla: „Je potřeba aby si lidé uvědomili, že kdyby nebylo tohoto tlaku komunistické strany a těchto požadavků, tak by nikdy Babišova pravicová vláda tyto sociální věci nerealizovala.“
Jedinou ze sedmi podmínek, která nebyla splněna, je pětitýdenní zákonná dovolená pro zaměstnance. Pokud jde o požadavek na ústavní ochranu vod, o tom se podle Grospiče nyní jedná.

Premiér by si také podle Grospiče měl být vědom toho, že přestože v řadě krajů vyhrál krajské volby, tak se ostatní strany spojily proti němu, což je varovným signálem.

Zdroj: https://sptnkne.ws/FhX9
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMarine Le Penová před volbami slibuje zákaz hidžábu a konec islamistické ideologie. Její rating rekordně stoupá   
Pridal tk Neděle 31 leden 2021 - 05:51:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve Francii proběhnou v dubnu roku 2022 prezidentské volby, v nichž pravděpodobně dojde ke tvrdému konkurenčnímu střetu mezi úřadujícím prezidentem Emanuelem Macronem a jeho rivalkou z roku 2017 Marine Le Penovou. Šéfka francouzské Národní fronty tehdy, před čtyřmi lety, ve druhém kole jednoznačně prohrála. Má ale šanci v příštích volbách?

Jak informuje web televize France 24, francouzská politička a prezidentská kandidátka Marine Le Penová během páteční tiskové konference navrhla zákaz „islamistických ideologií“, což je plán, který by v první řadě zahrnoval omezení nošení hidžábu.

Dvaapadesátiletá politička, která vede francouzskou stranu Národní fronta, představila novinářům plán, jak postavit mimo zákon „totalitní a vražedné“ ideologie související s islámským fundamentalismem. Muslimský oděv zakrývající obličej by tak měl být považován za „atribut islámu“, a tedy zakázán.

Politička to řekla poté, co nedávno zveřejněný internetový průzkum agentury Harris Interactive naznačil, že pokud by se konalo poslední kolo francouzských prezidentských voleb, které je v současné době plánováno na duben 2022, Le Penová by získala 48 % hlasů ve srovnání s Macronovými 52 %. To je největší podpora, kterou konzervativní politička dostává ve srovnání s výsledky v minulých letech.

Zmiňme, že se průzkumu zúčastnilo 1 403 lidí starších 18 let, z nichž většinu tvořili registrovaní voliči.

Teroristické útoky ve Francii

Protiimigrační rétorika Le Penové loni strhla novou vlnu pozornosti po smrti učitele francouzštiny Samuela Patyho, kterému osmnáctiletý extremista čečenského původu v říjnu 2020 uřízl hlavu. Důvodem útoku bylo to, že učitel na hodinách, kde se hovořilo o svobodě projevu, ukazoval karikatury muslimského proroka Mohameda.
Zmíněné karikatury byly poprvé publikovány v časopise Charlie Hebdo v roce 2012 a vyvolaly hluboké odsouzení v celém islámském světě, který je považuje za rouhačské.

Již dříve, před několika lety, bylo zabito 12 lidí a mnoho dalších jich bylo zraněno při střelbě v sídle redakce Charlie Hebdo v Paříži. Za střelbou stáli teroristé hlásící se k al-Káidě*.

Francouzský prezident Emmanuel Macron, německá kancléřka Angela Merkelová a turecký prezident Recep Tayip
Jen několik dní po vraždě Samuela Patyho, dne 29. října, kdy muslimové slavili narození proroka, zaútočil Tunisan Ibrahim al-Awisawi nožem na lidi v kostele Notre Dame v Nice. Tři lidé byli zabiti a několik dalších jich bylo zraněno. Média uváděla, že útočník uřízl dvěma lidem hlavu a přitom opakoval „Alláhu akbar“.

Ve stejný den se v Avignonu jeden islamista pokusil podříznout policisty, ale byl zastřelen. Kromě toho došlo k několika dalším incidentům na francouzských diplomatických úřadech v různých zemích.

Francouzský prezident Emmanuel Macron v souvislosti se zvýšenou teroristickou hrozbou informoval o rozhodnutí posílit kontrolu na hranicích schengenského prostoru. Tento krok je tak jistou reakcí na teroristické útoky, k nimž v této zemi došlo.

Zdroj: https://sptnkne.ws/FhX8
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína nebude uznávat pas BNO jako platný cestovní doklad a doklad totožnosti   
Pridal tk Neděle 31 leden 2021 - 05:47:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čína nebude od 31. ledna uznávat pasy BNO jako platný cestovní doklad a doklad totožnosti, uvedlo v pátek čínské ministerstvo zahraničí.

„Od 31. ledna Čína již nebude uznávat takzvaný cestovní pas BNO jako cestovní doklad a doklad totožnosti a vyhrazuje si právo podniknout další kroky,“ řekl novinářům mluvčí čínského ministerstva zahraničí Zhao Lijian (Čao Li-ťien).


To bylo rozhodnuto poté, co britská vláda oznámila, že od neděle začne přijímat žádosti o občanství pro obyvatele Hongkongu, kteří odpovídají požadavkům na BNO.

Britská strana si nevšímala skutečnosti, že se Hongkong vrátil do Číny už před 24 lety a čínský vážný postoj, že britská strana očividně porušila svůj závazek a trvala na vydání takzvané „politiky šité na míru“ pro obyvatele Hongkongu s pasy BNO, aby zůstali a naturalizovali se ve Velké Británii a opakovaně rozšiřovala svůj záběr, řekl Zhao.

Poukázal na to, že takový krok má za cíl přeměnit velký počet obyvatel Hongkongu na britské občany druhé třídy, což zcela změnilo původní povahu BNO dohodnutou mezi čínskou a britskou stranou.

„Tento krok Velké Británie hrubě porušuje suverenitu Číny, zasahuje do hongkongských záležitostí a vnitřních záležitostí Číny a je v rozporu s mezinárodním právem a základními normami upravujícími mezinárodní vztahy,“ uvedl Zhao a vyjádřil silné rozhořčení a rozhodný odpor Číny vůči rozhodnutí Velké Británie.

Vláda HKSAR: Pas BNO nebude na HK uznán jako forma dokladu totožnosti

Vláda čínské Zvláštní administrativní oblasti Hongkong (HKSAR) také v pátek oznámila, že neuzná pasy BNO jako platný cestovní doklad a doklad totožnosti.

„Postoj a politika čínské ústřední vlády v reakci na porušení závazků Velkou Británií je záležitostí zahraničních věcí. Vláda HKSAR bude plně sledovat nezbytná opatření na provádění příslušné politiky,“ mluvčí vlády uvedl ve svém prohlášení.

Mluvčí uvedl, že vláda HKSAR podnikne s účinností od 31. ledna následující opatření:

1. Pas BNO nelze v Hongkongu použít k imigračnímu odbavení. Dotyční obyvatelé Hongkongu mohou i nadále používat své pasy HKSAR nebo hongkongské permanentní průkazy totožnosti pro vstup nebo odjezd z Hongkongu;

2. Pas BNO nelze v Hongkongu použít jako jakoukoli formu dokladu totožnosti. Dotyční obyvatelé Hongkongu mohou nadále používat své hongkongské permanentní průkazy totožnosti jako doklad totožnosti;

3. Pokud cestující nastupují na lety do Hongkongu, musí dotčené letecké společnosti požadovat od příslušných obyvatel Hongkongu, aby se prokázali svými pasy HKSAR nebo hongkongskými permanentní průkazy totožnosti;

4. Osoby s trvalým pobytem v Hongkongu, které nejsou čínské národnosti a nejsou držiteli jiného platného cestovního dokladu, mohou pro mezinárodní cestování požádat imigrační oddělení o doklad totožnosti pro vízové účely.

Mluvčí poukázal na to, že „kromě toho, že slouží své politické agendě, stojí za kroky britské strany také obrovské ekonomické zájmy. Velká Británie velmi potřebuje talenty a kapitál, ale neměla by využívat Pas BNO jako „politické krytí“. “


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1990 sec,0.0575 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,345kB