Úterý 02 únor 2021
Hoši z Harvardu to zkrátka vezmou zkrátka   
Pridal tk Úterý 02 únor 2021 - 17:39:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ta zpráva přišla od otce slavné tzv. reaganomics, čili ekonomické politiky, která na začátku devadesátých let minulého století vedla ke skončení Studené války. Tentokrát však sám otec této reaganomics a dnes jeden z nejvýznamnějších žurnalistů amerických neoficiálních médií P.C.Roberts psal o čemsi jiném: A to o požadavku nejelitnějších studentů Harvardu, čili tzv. Degree Students, kteří společně s absolventy Harvardu požádali před pár dny novou Bidenovu vládu, aby těm příznivcům Trumpa, kteří pracují ve státních úřadech, odebrali jejich akademické hodnosti a tituly. S tím, že si je vzhledem ke svému kladnému postoji k Trumpovi nezaslouží.

Když jsem si tu zprávu přečetl, okamžitě jsem, žádostiv dovědět se, jestli se podobný požadavek v historii lidstva objevil už též někde jinde, začal listovat nejen v paměti, ale i ve všech dostupných pramenech. Přišli snad s podobným nápadem zfanatizovaní příslušníci nacistického studentského spolku, když s podporou NSDAP a po ohnivém proslovu Goebbelse začali v noci 10. května 1933 před budovou berlínské univerzity pálit knihy, které byly považovány za německému duchu nepřátelské? 40 000 lidí doprovázelo tehdy toto anticivilizační dafé, čili akt víry, souhlasným řevem, ale na nápad odebrat absolventům německých univerzit, kteří toto novodobé šílení nesdíleli, jejich akademické hodnosti a tituly nikoho zřejmě nenapadlo.

Nenapadlo to ani nejdivočejší bojovníky Rudých gard z období Čínské kulturní revoluce z let 1966 až 1969, kterým sice padly za oběť statisíce lidí, ale že by se tam absolventům univerzit, kteří s Rudými gardami svorně nepochodovali, braly akademické hodnosti a tituly, jsem se nikde nedočetl. To se jim spíš braly životy. A hodnosti a tituly se nakonec neodebíraly ani nepřátelům bolševické revoluce z roku 1917. Nejspíš proto, že brát někomu akademickou hodnosti a titul, získaný buď studiem na univerzitě či celoživotním usilováním po absolvováním univerzity, se vždy považovalo za chucpe, čili za něco, co se jen ve trochu slušnější společnosti prostě nedělá.

Což už ovšem neplatí. Na co si netroufli pomyslet nacističtí výtržníci, čínští rudí gardisté či nejzanícenější mladí bolševici, to teď od americké vlády žádají nejperspektivnější studenti Harvadu, včetně studentů harvardské Kennedyho školy, kteří svou žádost o odebrání akademických poct příznivcům Trumpa adresovali přímo vedení univerzity a zdůvodnili ji takto: Harvard musí odebrat akademické hodnosti a tituly těm svým absolventům, jejichž projevy a podvracení demokratických procesů, zakořeněné v historii nadvlády bílých, vyprovokovaly 6. ledna násilné povstání.

Čtete to a neubráníte se myšlence: Co bude, až se tihle horkokrevní a úsudek na věci a události si tak pohotově pořizující mladíci z Harvardu chopí vládního vesla? Co všechno mimo hodností a titulů svých politických odpůrců budou ještě rušit? Na co dříve nedotknutelného z minula se ještě vrhnou? Samozřejmě s ujišťováním Americe, Světu a možná i sami sobě, že tak činí proto, aby bránili demokratické procesy. A tím i nás všechny.

Slova, slova, slova, odpověděl Shakespearův Hamlet, princ dánský na Poloniovu otázku, co to zrovna čte, a nejblíže všemu tím mínil: podvod, podvod, podvod.

Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJan Campbell: Očistec na zemi (4)   
Pridal tk Úterý 02 únor 2021 - 09:22:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Třesu se někdy o svou vlast, když pomyslím na to, že Bůh je spravedlivý (Thomas Jefferson).

Chci věřit, že prezident Biden zná citát třetího amerického prezidenta a hlavního autora amerického prohlášení nezávislosti Thomase Jeffersona (1743 – 1826). Chci věřit, že jeho konání v základních vnitropolitických a zahraničněpolitických záležitostech bude ovlivněno třesem z pomyšlení na spravedlnost a ne z nemoci, a že bude brát na zřetel to málo času, které zůstává USA v mnoha oblastech, především co se týče důvěryhodnosti a vojenské převahy.

Zda je možné, aby v USA došlo k analogické situaci jako včera v Barmě (také nazývané Myanmar nebo Republika Myanmarský svaz), nevím. Mohu si ale představit, že prohlášení nového amerického ministra zahraničí Antony Blinkena (1962) o tom, že Spojené státy stojí za lidmi Barmy v jejich aspiracích na demokracii, svobodu, mír a rozvoj berou páni generálové v Barmě znající velice dobře působení USA po celá desetiletí v jejich zemi, jako vtip na prahu dne Imbolce (1. února) a předvečer Hromnic (2. února). S Imbolcem je spojeno pozorování různých znamení, s Hromnicemi v ČR pranostika: Na Hromnice o hodinu více. Zcela určitě se nejedná o hodinu více na výsluní pro USA v regionu. Naopak. Svržení kliky kolem pětasedmdesátileté nositelky Nobelovy ceny za mír (1991) Su Ťij (1945), kterou navrhl vyznamenat valutami vyzbrojený bojovník za demokracii, bývalý československý a český prezident Václav Havel, je potřeba hodnotit odděleně: 1) v kontextu pozice RF-ČLR proti USA, 2) v kontextu v neděli 15. listopadu 2020 uzavřeného partnerství RCEP (Regional Comprehensive Economic Partnership) a 3) s ohledem na skutečnost, že převrat podpořily klidem a všechny etnické a náboženské menšiny a buddhisté na venkově i ve městech.

V kontextu demokracie v kóma a krátkozrakosti vlád EU a je podporujících politických stran způsobené covid-19, ČR nehrozí vojenský převrat. Proto můžeme pozorovat fenomén: svůj vlastní pád do jámy vlčí a dluhů v reálném čase. Světe div se: ministerstvo zdravotnictví suverénního státu si musí kupovat mediální prostor pro propagandu vakcín a očkování (!), stát by měl mít mega očkovací centra, asi využitá jako nemocnice v Letňanech a ministr zahraničí kandiduje na vyznamenání Blanický rytíř. Doba s omezením aktivit a kritika pana prezidenta mu potenciálně u,možňují uzavírat díry ve znalostech skutečností a historie, včetně Proroctví slepého mládence, Proroctví Sibylina a protokolu týkajícího se halucinací (od května 1732 do dubna 1733) faráře Jana Antonína Krasla z Pravonína. Proto se občas třesu o stát, ve kterém jsem se narodil, když pomyslím na to, že by pan ministr zahraničí měl být suflérem ve věci bezpečnosti Dukovan a vakcín, sankcí EU a EP proti RF a ČLR, nebo dokonce spasitelem ČR s pomocí své zahraniční politiky v představitelné budoucnosti.

Ta bude definována jinak, než za exprezidenta Trumpa, obchodníka. Ten získal moc, ale neuměl ji zcela využít. Jestliže Trump vědomě vytvářel problém, aby jej poté mohl řešit s pomocí salámové taktiky, vojenských vyhrůžek a případně i síly, to zkušený politik Biden a jeho nový ministr zahraničí zakalený u Johna Kerryho vědí, že USA nemají čas na salámovou taktiku. Oba chápou smysl využití znovuzískané moci, protože ji znají z minulosti. Proto si uvědomují, že USA hrozí nenávratná ztráta zbývajících pozic ve světě. Proto budou jednat jinak, než jednal Trump. Pro čtenáře se zájmem o školy vedení diplomatických jednání a rozhodování doporučuji si srovnat školu ruskou (Gromyko) s čínskou a americkou. Ta posledně jmenovaná je založena na použití síly, ne na principu partnerské strategie. Proto si USA vychovává na periferii kvalitní slouhy v různých institutech a podobných zařízeních. Podle jazyka a konání pana ministra lze předpokládat, že je absolventem moderního VUML. Tím jsem u druhé části příspěvku: nebezpečí vojenského konfliktu.

Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země (Ernest Hemingway).

V úvodu krátkého zamyšlení několik faktů a čísel. Celkové výdaje na zbrojení ke konci roku 2020 se zvýšily o 1,9% a dosáhly 1,930 000 000 000 (trilionů) USD. To znamená rozdíl k roku 2010 ve výši cca 180 miliard. Největší růst vojenských výdajů měly evropské státy (5,5% ve srovnání s rokem 2019). V absolutních číslech ale nikdo neměl a nemá na Severní Ameriku a USA: 40% z celkové sumy výdajů. Asijský – Tichooceánský region vydal celkem (28%) a Západní Evropa (15%). Výdaje RF a tzv. SNS představují pouhá 2%, podobně jako státy Východní Evropy. Blízký Východ a Severní Afrika se dostaly na 9%, Latinská Amerika na 3%, a Afrika, jižně od Sahary na 1%. Odborníci Jane´s očekávají, že hospodářské následky Covid-19 v tomto roce nedovolí takový růst vojenských výdajů jako v minulém. Připomínají však, že k roku 2030 výdaje na zbrojení dosáhnou 2,23 trilionů USD!

Není proto se čemu divit, že v on-line vystoupení prezidenta Putina na WEF (Davos) byla řeč o válce všech proti všem, o moci TNK vlastnících platformy a média a chudobě a bídě S rozdílem mezi chudobou a bídou doporučuji politikům seznámit českou veřejnost dříve, než bude občan ČR volit. Čekat na Godota je marné, protože Godot je již tady a požadavky představitelů části hospodářského systému a veřejnosti jsou podobné snaze vstoupit do řeky se stejnou vodou. Moc TNK zůstane pro většinu občanů ČR i nadále nepochopitelnou, pokud se neseznámí s principem fungováni kognitivního kapitalismu. Potažmo i se základním dílem Georga Wilhelma Friedricha Hegela (1750 – 1831). Jeho metafyzika není v rozporu s modernou a svobodou. Jeho definice vztahu otroka ke svobodě je aktuální ve spojení s kognitivním kapitalismem a jeho logika je nadčasová: existují lidé, kteří se mýlí a také společnosti, jejichž základní ustavení je třeba odmítnout.

Porozumět dynamice myšlení, v jehož základních strukturách tkví podstata skutečnosti dovoluje pochopit, že skutečnost (i Covid-19) je sociálně konstruována. Na druhé straně mince je otázka: Proč mnozí z nás si myslí, že pravda je to, co vygooglujeme, když současně vidíme, cítíme a slyšíme co se děje s tezí Hegela z roku 1821 o konci dějin? Téze tvrdí, že lidé dospěli (v 19. století) k rozhodujícímu vhledu: právo na sebeurčení jednotlivce je nepřekročitelné. Z jeho tří svobod - svobodně si smět vybrat partnera, zaměstnání a účastnit se politického života se dvě svobody již ztratily a ta třetí se pomalu a jistě ztrácí. Nebezpečí velkého válečného konfliktu s volbou prezidenta Bidena a prodloužením smlouvy START III se nestalo menším. Proč? Odpověď na otázku nabízí vysvětlení: Proč USA se mohly tak rychle dohodnout s RF na maximální původní smlouvou dohodnuté době o prodloužení?

Uvedu čtyři skutečnosti. První je, že USA mohou být RF a ČLR rychle položeny na lopatky, dopustí li dohodu mezi RF a ČLR pokračovat v realizaci veřejnosti známých a neznámých vojenských programů bez dohody snížit a omezit vývoj a výrobu nových zbraní a export známých. Není potřeba být vojenským analytikem pro tvrzení, že k roku 2030 USA mohou ztratit nadvládu nejenom ve strategických jaderných zbraních, ale i v PRO - systémech, v regionech ATP a jinde ve světě. Neexistuje totiž žádná velmoc na světě schopná současně zbrojit proti RF a ČLR a bojovat na dvou hlavních a několika vedlejších frontách v doprovodu BLM s Nobelovou cenou za mír v rozdělené americké společnosti. Druhou skutečností je, že k prodloužení v maximální délce (5 let) došlo na popud USA. Kreml netelefonoval do Washingtonu a neprosil. Připomínám, že exprezident Trump spekuloval o prodloužení o 6 měsíců v souladu s jedním z principů salámové taktiky. Rozdíl v hodnocení situace a jednací taktiky s RF dokazuje intervence a ostrá kritika prezidenta Bidena speciálním představitelem exprezidenta Trumpa, Marshall Billingslea. Svoji kritiku zveřejnil na oficiální stránce US Department (Twitter) před několika dny, tj. deset dní po inauguraci! Nebudu interpretovat tuto skutečnost, jak a proč je to možné a co to může znamenat.

Třetí skutečností je, že kdyby nedošlo k prodloužení smlouvy START III, prezident Putin by měl oprávněně zcela volné ruce přidat plyn ve výrobě raketových novinek určených pro připomenutí Evropě a NATO, že RF nepojede na tancích do Prahy ani do Karlových Varů, nebude řešit Dukovany, nebo problémy s vakcínou a očkováním v české kotlině. Prezident Biden prodloužením smlouvy očividně chce udržet si naději na spolupráci s RF proti ČLR. Věří totiž, že prezident Putin bude odstaven. Proto Biden & Co se snaží zvýšit agresivitu mládeže a dětí během demonstrací placených příznivců Navalného. Ten v teple, ne v mrazu, využívá velvyslanectví USA v Moskvě k šíření plánů nepovolených protestů. V New Yorku kdosi odpojuje telefony konzulátu RF (od 18.1). O dalších pozoruhodnostech svobodných USA nemluvě.

Dokumentovaná žádost Navalného rozšířit seznam Rusů, na které se mají vztahovat sankce, adresovaná přímo do USA představuje pro něj hru s ohněm a obviněním z vlastizrady, protože je stále občanem RF. Současně nutí Kreml vážně prověřit, jak zdravé je jádro páté kolony oligarchů – loutkovodičů časti ruských politiků, parlamentářů a médií. Bez nich by se Navalnyj totiž nemohl ani pokusit zahrát si roli ruského Mandely. Čtvrtou je skutečnost, že pokračování politiky exprezidenta Trumpa by vedlo k urychlené porážce a odstranění prezidenta Bidena. Ten je i tak v odcházení, ale moment odchodu do archivu ještě nepřišel. Nabízí se splněné proroctví, dílo Aloise Jiráska, ale i dobové kroniky: Lomikare, Lomikare, do roka a do dne zvu tě na Boží súd. Poslední pokračování – Očistec na zemi (5) se bude věnovat některým aspektům WEF a problematice bezpečnosti. Souhlasu netřeba.

Jan Campbell
01.02.2020


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPrymula for prezident! Jak může člověk s podobnou minulostí a morálním profilem být miláčkem medií a establishmentu? Proč to nevadí opozici?   
Pridal tk Úterý 02 únor 2021 - 07:53:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V zákulisí se začínají objevovat informace, že prof. R. Prymula bude de facto znovu nainstalován jako “ministr zdravotnictví”. MUDr. Blatný má být odvolán pro neschopnost. Přitom Prymula má velmi podivnou minulost a jeho morální profil je velmi zaneřáděn.

Do povědomí široké veřejnosti se R. Prymula dostal jako ředitel FN HK a předseda České vakcinologické společnosti. V té době vyšlo najevo, že založil se svojí (tehdy 24. letou) dcerou Karolinou firmu Biovomed, s.r.o., která inkasovala na “studiích” od farmaceutických forem skoro 100 mil korun během 5 let! Tyhle studie jsou obvykle forma úplatku za prokázané služby farmacutickým firmám, například schválení jejich vakcín apod.

Následně byl Prymula odvolán, aby se najednou opět vynořil jako náměstek minstra zdravotnictví a to právě v době “koronavirové pandemie”. Prymula od začátku požadoval nekonečné lockdowny a karantény a jako jediné výhledové řešení masivní vakcinaci podivnými vakcínami. Díky tomu se stal miláčkem medií a ministrem zdravotnictví. Ministrovat ale vydržel jen pár týdnů, když se ukázalo, že nařizovaná opatření (jako většina papalášů současného režimu) sám nedodržuje. Byl proto odsunut na úřad vlády jako “poradce” premiéra Babiše. Přesto mu prezident Zeman udělil nejvyšší státní vyznamenání – Řád bílého lva.

Z medií ale neslezl. I nadále je “hlavní autoritou”, která volá po úplném uzavření země, masivní ( nejlépe povinné vakcinaci) a zákazech pohybu pro veřejnost. Jak je možné, že se někdo nepodivuje, proč člověk s podobným morálním profilem nikomu nevadí?! Proč toho nevyužije opozice k útokům na vládu? Nebo snad máme v parlamentu pouze opozici “řízenou”?! Skoro to tak vypadá.

Už jen chybí, aby někdo navrhnul pana Prymulu na úřad prezidenta. Prymula for prezident! Bylo by to stylové vyvrcholení současného korona bizáru.

-vědátor-
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerický pivovar Budweiser stáhne reklamu na pivo a místo ní bude propagovat očkování proti koronaviru   
Pridal tk Úterý 02 únor 2021 - 04:29:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký pivovar Budweiser se rozhodl letos stáhnout svoji reklamu na pivo během finále amerického fotbalu tzv. “super bowl”. Místo toho uvolněné prostředky věnuje na podporu propagace očkování proti koronaviru.

To se děje po 38. letech, kdy reklama na Bud (king of beer) byla nedílnou součástí jedné z nejsledovanějších sportovních událostí v USA.

Co přesně firmu k podobnému kroku vede, není jasné. Když se ale podíváte na jména největších akcionářů majitele pivovaru společnosti Anheuser-Busch, tak se čtenářům možná trochu rozjasní!

Sára Stein, NYC, USA
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTotal Control: Slovenský ministr zdravotnictví naznačil, že Slovensko bude první zemí na světě, která zavede totální kontrolu pohybu obyvatelstva...   
Pridal tk Úterý 02 únor 2021 - 04:26:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Total Control: Slovenský ministr zdravotnictví naznačil, že Slovensko bude první zemí na světě, která zavede totální kontrolu pohybu obyvatelstva přesně, jak už před rokem varoval Aeronet! Úředníci budou v reálném čase online posuzovat a potvrzovat výjimky pro Slováky, kteří si budou elektronicky žádat, aby mohli opustit byt a vyjít ven za určitým účelem! Lidé se budou prokazovat esemeskou v mobilu, kde bude uvedeno kam a od kdy do kdy mohou být venku! Tohle je výsledek několika celoplošných a naprosto zbytečných kol testování, namísto svobody za účast na testování budou mít Slováci koncentrák!

Pokud čtete mé články na Aeronetu, pokud posloucháte mé pořady na SVCS a pokud čtete mé knihy, současné události okolo covidového teroru vás už vlastně nepřekvapí. Ovšem pro mnoho nových čtenářů jsou nové události doslova jako fackou do tváře, protože lidé pomalu ztrácí svá lidská práva a tady u nás na Aeronetu se o tom obvykle dočtete v předstihu zhruba půl roku, případně s větším či menším předstihem. Na jaře minulého roku jsem začal přinášet informace o tom, že současná virová pandemie je ve skutečnosti zástěrkou globalistů k zavedení totální kontroly obyvatelstva.

A to hlavně skrze covidové pasy a systémy omezování svobody pohybu, přístupu do obchodů, do zaměstnání, do prostředků hromadné dopravy atd. Na jaře minulého roku tyto mé vize byly považovány za hoaxy a konspirace. Dobře si pamatujete, že jsem o Slovensku říkal, že tato země pod Tatrami se stala laboratoří globalistů na zavádění systému Total Control a politici na Slovensku budou šrouby na obyvatelstvu postupně utahovat. Pouze jsem čekal, kdy to přijde, a kdy globalisté na Slovensku spustí oficiálně pilotní verzi Total Control a ten okamžik přišel právě dnes.

VIDEO V ODKAZU: https://rumble.com/vdhabv-slovensk-ministr-zdravotnictv-oznmil-zvaovan-zaveden-sms-propustek-z-byt.html

Slovenský ministr zdravotnictví Marek Krajčí na dnešní tiskové konferenci šokované veřejnosti sdělil, že slovenská vláda zvažuje jako jednu z možností, jak omezit pohyb obyvatelstva během zákazu vycházení, že si lidé budou pomocí SMS podávat elektronické žádosti a budou žádat úředníky, aby jim na vymezený čas od do umožnili opustit byt nebo dům za konkrétně specifikovaným účelem a úředník by žádost posoudil a pokud by ji schválil, zaslal by žadateli na jeho mobil esemesku s číselným kódem případu a s tímto mobilem by mohl člověk opustit byt a jít si ve vymezeném čase nakoupit.

Policie a armáda by na ulici lidi kontrolovala, a to tím způsobem, že by člověk ukázal mobilní telefon s esemeskou a registračním číslem, policista by číslo naťukal do tabletu s připojením na internet a z databáze by ověřil, že osoba má povoleno být v daném čase venku na daném místě za daným účelem, třeba nákup v obchodě, nebo cesta na poštu.

Propustku na 60 minut z domácího kriminálu si podáte online a uvidíte, jestli vám ji policista nebo úředník schválí

Bez podání žádosti, bez jejího schválení, bez obdržení esemesky a bez předložení mobilu kontrolní hlídce by člověk nemohl opustit svůj domov. Už by to nebylo tak, že účast na plošném testování vám dá privilegia, ne ne, teď nastává utahování šroubů na Slovensku. Každý, kdo bude chtít opustit byt, bude si muset podat žádanku na internetu, kterou posoudí armáda úředníků. Náklady na personál budou enormní. Představte si 5 milionů žádanek denně, anebo více žádanek za den od jedné osoby. Podle slovenského ministra zdravotnictví se zvažuje toto opatření proto, že se nedaří na Slovensku omezit pohyb obyvatel. Podle ministra sice platí zákaz vycházení, ale na ulicích to není poznat, lidé jsou všude.

A to prý je špatně, protož lidé nedřepí doma. Takže se nově zvažuje, že stát bude každému Slovákovi na základě žádanky posuzovat, jestli mu schválí vyjít ven před dům vyvenčit psa, jestli člověk si bude moci jít nakoupit potraviny, jestli člověk bude moci k doktorovi, jestli bude moci na poštu, do banky atd. Kdo nebude mít v mobilu esemesku s povolením od úředníka, a pokud někdo poruší účel pohybu venku, např. místo na poštu bude zjištěn, že si cestou z pošty skočil ještě nakoupit, bude mu hrozit obvinění z porušení pravidel a pokuta více jak 1600 EUR. O tom, jestli Slovák bude moci opustit svůj domácí kriminál, bude rozhodovat úředník na základě žádanky. Ano, toto je první beta verze modelu Total Control, o kterém už mnoho měsíců píšu ve svých článcích a mluvím o tom pořád dokola na SVCS. Nyní to máte na talíři a před očima, Slovensko bude zřejmě první zemí na světě, která toto zavede.

Svobodu vám nikdo neochrání, tu si musí každý bránit sám

Znovu vidíte, že celá koronavirová krize není vůbec o virové hrozbě nebo o riziku nemocí, ale je to záminka pro zavedení Total Control ve společnosti, kdy o pohybu člověka budou rozhodovat sledovací systémy, policie, armáda a úředníci, kteří za použití internetu, komunikačních prostředků a aplikací získají totální a absolutní kontrolu nad pohybem obyvatelstva. A k tomuto by nikdy nedošlo bez záminky virové krize, nikdy! Lidé by nikdy nedovolili a nepřipustili, aby jim stát omezoval svobodu pohybu, nikdy! Ale pod záminkou virové hrozby a ochrany si lidé nechají sebrat úplně všechno, občanské svobody, lidská práva a v poslední řadě vlastní důstojnost.

Přestaňte věřit podvodu o virové hrozbě, začněte bránit svá lidská a občanská práva, začněte chránit svoji důstojnost. Živnostníci musí otevřít své živnosti, musí dojít k otevření hospod, divadel, kin, restauraci, lyžařských areálů, národ musí přestat poslouchat politiky a epidemiology, kteří jsou na výplatních listinách Big Pharma, a kteří mocensky profitují z covidové hysterie, která politikům dává opojnou a omamnou moc nad miliony lidí. A ta moc zatemňuje politikům mozky, je to droga, na které se stávají závislí, moc je návykovější než heroin, je to prudká droga, která potřebuje větší a větší dávky, politici proto budou přijímat tvrdší a tvrdší omezování osobních svobod a lidských práv a pouze lid a pouze národ může této drogové závislosti politiků na moci učinit přítrž!

Jedinou celoplanetární hromadnou obětí COVID-19 jsou občanské svobody, ne zemřelí pacienti!

Máme počátek roku 2021 a na Slovensku už ministr zdravotnictví oznámil pilotní projekt Total Control, procesy řízení jedou zběsile a neuvěřitelně rychle. Lidé musí přestat obětovat vlastní svobody a práva za údajnou ochranu zdraví. Nemocnice jsou poloprázdné, na odděleních leží na pozorování důchodci s chřipkami a pozitivními testy na C-19, falešné antigenní testy testují pozitivně i krabicové mléko, vakcíny způsobují ochrnutí a třesy a farmaceutické společnosti za jejich bezpečnost ani nenesou právní zodpovědnost na základě výjimky o indemnitě od EU z důvodu podmínečného schválení registrací vakcín.

Takže jediným výsledkem tohoto mamutího podvodu jsou lockdowny, zavřené obchody, likvidace živnostníků, hospod, restaurací a především zavádění Total Control a vytváření seznamů a databází lidí s cílem evidovat, kontrolovat a omezovat obyvatelstvo. Virus s úmrtností nula nula nic se tak stal záminkou pro již rok trvající výjimečné a nouzové stavy, lockdowny a zákazy vycházení, s několika přestávkami sem a tam, aby se upustila pára a tlak v obyvatelstvu, aby se lidé nenasrali a nevtrhli do budov úřadů vlády a nenastala revoluce a povstání, jako např. se teď stalo v Polsku.

Politici jsou opojení mocí nad obyvatelstvem jako drogou, jejíž dávky se musí pořád zvyšovat

Funguje to naprosto primitivně. Vlády jsou zdrogované a opojené mocí nad obyvatelstvem. A tak zvyšují dávky drogy. Postupně zesilují útlak na obyvatelstvo a odebírají lidem více a více svobod a práv. A pokud se neozve řev, pokud do ulic nevtrhnou davy a stovky tisíc protestujících, ne nějaké symbolické demošky s několika tisíci lidí a tím to hasne, ale skutečně stovky a stovky tisíc lidí, tak to je signál pro vládu, že ve společnosti je prostor na další utahování šroubů, další omezování práv. Budou tak dlouhou utahovat šrouby, dokud jim to dovolíte, dokud jim to dovolí prázdná ulice, anebo ulice jenom s pár demonstranty.

Svoboda není zadarmo. Svoboda se musí bránit. A dokonce, za svobodu se musí bojovat, kupodivu. Podívejte se v Polsku, tam došlo k povstání a Česká televize, a nejen ona, ale i další média o tom raději mlčí. Tisíce polských restaurací, hospod, kin a divadel v minulých dnech otevřelo své provozy, navzdory vládě. A polská vláda už ví, že nerazila, Poláci si svobody brát nedají. Děti musí zpátky do škol, ředitelé musí najít odvahu a povstat a povolat děti do škol. Když nemají rozum ministři, musí ho mít ředitelé škol.

Elity přivedly davy k propasti a dav se pořád neprobral z omámení covidového opiátu a poslušně plní příkaz “Skočte!”

Davo-elitářské řízení dovedlo národy k propasti, národy šly za světlem lucerny Světlonošů a Mesiášů, a podívejte se, národy stojí na okraji propasti a hysterický hlas Světlonoše křičí: “Skočte!” a všichni skáčou, protože stále věří tomu, že je to pro jejich dobro a ochranu zdraví. Nastal čas pro davové řízení, protože to davo-elitářské se odkopalo. A vidíte, že v Polsku davové řízení slaví úspěch. Lidé si berou své svobody zpět. Nečekejte na Mesiáše a nehledejte lampu Světlonoše v Dark Winter temnotě Joea Bidena. Jediné, co najdete, je zase jen lampa Světlonoše, která vás dovede k jinému útesu a k jiné propasti. Nikdo vám nemůže říkat, co máte dělat.

Musíte sami vědět a cítit, kdy utahování šroubů stačilo, a kdy dost je už opravdu dost! A Slováci to jejich “dost” už právě dnes mají před očima v podobě nástřelu Total Control z úst jejich ministra zdravotnictví. Nikdo je nezachrání, jen oni sami mohou říct “Dost!” a vzít si svobody zpět, nikdo to za ně neudělá a drogou moci opitá slovenská vláda už vůbec ne. A když nic neudělají, tak prostě Slovensko skončí a bude z něj koncentrák, kde občané budou žádat policistu nebo epidemiologa, aby jim dovolili laskavě opustit domácí celu na 60 minut za účelem cesty tam někam a zpět. Ztratí vlastní svobodu a stanou se pilotním vzorem Total Control pro zbytek světa, který to od nich začne kopírovat.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPokrytectví Západu ohledně Navalného   
Pridal tk Úterý 02 únor 2021 - 04:16:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Den poté, co byl minulý týden v Moskvě zatčen opoziční představitel Alexej Navalnyj během svého návratu z provokativního a dlouhodobějšího ukrývání se v Německu, západní média se mohla přetrhnout v odsuzování jeho zadržení.

Zpravodajské médium Rádio Free Europe, které vlastní vláda USA, zveřejnilo na svém webu sedm článků (z celkového počtu 21) o Navalném. Jeden z hlavních článků RFE otevřeně vyzývá ruské občany, aby vyšli do ulic a požadovali jeho propuštění.

Minulý víkend americké velvyslanectví v Moskvě zveřejnilo detailní mapy ulic, kde se mají konat protestní akce, pod pláštíkem udělování rad americkým občanům, jakým oblastem by se měli vyhnout kvůli případným potížím s policisty.

Jak se ukázalo, několik protestních akcí, které proběhly ve více než 100 ruských městech, přerostlo v násilí, přičemž policie zatkla několik tisíc demonstrantů. Ruská vláda tvrdí, že tyto demonstrace byly nezákonné, nebyly povoleny, a tudíž úřady měly právo a povinnost účastníky zadržet kvůli veřejnému pořádku.

Jedna věc je však jasná. Západ pomáhá Navalnému a jeho příznivcům, čímž se bezostyšným způsobem vměšuje do vnitřních záležitostí Ruska.

Umíte si představit ten povyk, kdyby například ruské velvyslanectví ve Washingtonu zveřejnilo mapy budov Kapitolu před násilným útokem, jehož se 6. ledna dopustili příznivci Trumpa? Nebo kdyby ruské velvyslanectví v Nizozemsku zveřejnilo podrobnosti o víkendových demonstracích, pořádaných na protest proti opatřením, která nizozemská vláda zavedla kvůli covidu-19?

Nebo dokážete si představit, jaká by vznikla hysterie mezi západními vládami, kdyby ruská média zveřejnila články, v nichž by vyzývala lidi, aby vyšli do ulic?

To je propastné pokrytectví, jehož jsme svědky, pokud se jedná o Navalného.

Parlament Evropské unie požaduje sankce proti Rusku na podporu tohoto pochybného štváče a provokatéra. Některé evropské státy - Polsko a pobaltské země, Estonsko, Lotyšsko a Litva - požadují, aby byl zrušen projekt plynovodu Nord Stream 2 z Ruska.

Celý tento protiruský rozruch ignoruje ruskou svrchovanost a zákony. Když Navalnyj uprchl vloni v srpnu do Německa, což je před více než pěti měsíci, kdy tvrdil, že ho údajní vrahové z Kremlu otrávili nervovou látkou, strávil větší část svého pobytu tím, že připravoval mediální operaci pod falešnou vlajkou, kdy pronášel jedno senzační tvrzení za druhým proti ruské vládě, která páchá zlo.

Kromě toho mu v jeho provokaci pomáhaly západní vlády, zpravodajské služby a korporační média, šířící příběh o tom, že byl otráven chemickou zbraní. Dosud nebyly předloženy žádné důkazy, které by toto prohlášení potvrdily. A vskutku nedávná zpráva Johna Helmera ukazuje, jak evropské úřady ve skutečnosti blokovaly veškeré snahy získat vzorová data, týkající se místa původu údajné otravy Navalného.

Nicméně na základě pouhých tvrzení a náznaků to Západ vytrvale vnucoval ostatním, a to až do bodu, kdy byla ruská vláda obviněna a odsouzena.

Než se Navalnyj vrátil 18. ledna z Německa do Ruska, ruská federální vězeňská služba ho dopředu varovala, že v roce 2014 závažným způsobem porušil podmínky podmíněného trestu za spáchání těžkého podvodu. A to tím víc, že se Navalnyj během svého pobytu v Německu zapojil do mediálního spiknutí, sponzorovaného ze zahraničí, s cílem obvinit prezidenta Putina, ruskou hlavu státu, z pokusu o vraždu.

Takzvané protikorupční kampaně, které Navalnyj a jeho spolubratři řídí, jsou už dlouho podezřelé z toho, že je financuje americké ministerstvo zahraničí a západní špionážní agentury. On je hlavní muž, s jehož pomocí se Washington snaží rozvrátit ruský stát podněcováním sociálních nepokojů v klasickém, Američany inspirovaném režimu „barevné revoluce“. Evropské státy obvykle jednají v souladu s přáními strýčka Sama, stejně jako tomu bylo v roce 2014 na Ukrajině. Zejména pravicové země, jako je Polsko a pobaltské země, které trpí silnou historickou rusofobií.

Je však zřejmé, že urychlujícím faktorem pro nedávný tlak ohledně Navalného je projekt plynovodu Nord Stream 2.

Washington vyvíjel v uplynulém roce tlak na Evropskou unii, aby se plynovodu vzdala. Polsko a pobaltské státy, které jsou v kauze Navalnyj velmi hlasité, se silně domáhají požadavku zrušit Nord Stream 2. Existuje podezření, že si je Washington koupil svými ústupky v obchodu se zbraněmi nebo v dotovaných budoucích dodávkách zkapalněného zemního plynu z USA.

Navzdory sankcím, které zkomplikovaly výstavbu v uplynulém roce, projekt plynovodu Nord Stream 2 vstoupil v posledních týdnech do závěrečné fáze, zahrnující dokončení přibližně 50 kilometrů pokládky potrubí k německému pobřeží. Celková délka z Ruska činí 12 000 km. Projekt v hodnotě 10 miliard eur zdvojnásobí dodávky ruského plynu do EU.

Ze strategického, politického a obchodního hlediska jsou Američané ohledně tohoto partnerství mezi Evropou a Ruskem jak smyslů pominutí. Hlavním důvodem pro bizarní příběh o otrávení Navalného a následnou mediální agitaci je zastavení projektu Nord Stream 2.

Washington tak zoufale potřebuje sabotovat plynovod, že nyní vyvíjí veškeré možné úsilí na iniciování barevné revoluce v Rusku. Vzhledem k ostrým a neodůvodněným obviněním, která Američané vznášejí proti Rusku ohledně vměšování do záležitostí státu, je toto pokrytectví ohromující.

Také je šokující hloupá podlézavost evropských vlád a médií, které se zabývají americkou agendou. Zejména Německo. Německo chce a potřebuje ruský plyn, neboť postupně přestává užívat uhlí a jadernou energii. Přesto si však Berlín dopřál ohledně celého nesmyslu s Navalným dvojí standardy a faleš, čímž nehorázně urazil Moskvu.

Západním pokrytectvím je plyn.

Finian Cunnigham

West’s Navalny Hypocrisy vyšel 28.1.2021 na ICH. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2021/02/8591-pokrytectvi-zapadu-ohledne-navalneho.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKDÚ-ČSL, TOP09, Starostové a Piráti hlasovali v Evropském parlamentu za potrestání České republiky   
Pridal tk Úterý 02 únor 2021 - 04:13:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Uprostřed ledna tohoto roku byl v Evropském parlamentu projednáván návrh zprávy O aplikaci práva EU 2017, 2018 a 2019 (A9-0270/2020). Jedná se o soubor návrhů směřujících k dalšímu potlačení suverenity jednotlivých států. Občany ČR by mělo zajímat, jak hlasovali poslanci zvolení v České republice.

Pro tzv. Lex Šimečka, podle kterého se má v každém členském státě každý rok kontrolovat, zda dodržuje lidská práva, a tím má zasahovat do suverenity členských států, hlasovali poslanci KDÚ-ČSL, TOP09, Starostové, Piráti, a ANO. SPD byla proti a Konečná a ODS.

Pro návrh, aby Evropská komise vydávala raději nařízení než směrnice, protože nařízení musejí státy plnit ihned, zatímco o směrnicích jednají v parlamentech což prý zdržuje, hlasovali poslanci KDÚ-ČSL, TOP09, Starostové, Piráti, a ANO. SPD byla proti.

Naše frakce Identita a demokracie (v níž působí SPD) navrhla pozměňovací návrh směřující k zabránění praní peněz nadnárodními korporacemi a neziskovými organizacemi. KDÚ-ČSL, TOP09, Starostové, Piráti, a ANO hlasovali proti.

Naše frakce ID vyslovila „politování nad rozsudkem Soudního dvora ze dne 18. června 2020 ve věci C-78/18, Evropská komise v. Maďarsko, podle něhož je zahrnutí nevládních organizací do oblasti působnosti rámce pro boj proti praní peněz porušením práva EU; vyjadřuje svůj údiv nad zdůvodněním Soudního dvora ohledně výkladu čl. 65 odst. 1 písm. b) SFEU, že praní peněz a financování terorismu jako takové nepředstavují dostatečně závažné ohrožení některého ze základních zájmů společnosti; vyjadřuje politování nad tím, že podle tohoto rozhodnutí se nevládní organizace zdají být nad zákonem;“ Proti tomuto stanovisku hlasovali KDÚ-ČSL, TOP09, Starostové, Piráti, ODS a ANO.

Naše frakce ID navrhla jako pozměňovací návrh prohlášení o svrchovanosti států EU v otázce daní. KDÚ-ČSL, TOP09, Starostové, Piráti, a poslankyně Maxová z ANO hlasovali proti, ostatní poslanci za ANO se zdrželi.

Naše frakce ID navrhla formulaci s kritickým postojem k přijímání migrantů včetně nelegálních, a navrhla přijímání migrantů pouze přísně podle Ženevských konvencí. Proti hlasovali KDÚ-ČSL (kromě Šojdrové, která se zdržela!), TOP09, Starostové a Piráti.

Naše frakce ID navrhla vypuštění boje proti dezinformacím „které se snaží podkopat důvěru občanů v demokratické instituce EU“. Jde o snahu ještě více zavádět cenzuru nepohodlných názorů. Proti hlasovali KDÚ-ČSL (s výjimkou Šojdrové, která hlasovala pro!), TOP09 (mimo Niedermayera, který se zdržel), Starostové a Piráti. ODS se zdržela, ale současně podpořila původní návrh podporující cenzuru.

Naše frakce ID v níž působí SPD se vyslovila proti reformě evropského azylového systému a „účinnějšímu rozdělení odpovědnosti mezi členskými státy“ a proti tomu, že Evropská komise "zahájila řízení o nesplnění povinnosti proti České republice, Polsku a Maďarsku, které odmítly rozhodnutí o relokaci splnit".

Tuto reformu a trestání České republiky, Maďarska a Polska podpořili KDÚ-ČSL, TOP09, Starostové a Piráti.

Rezoluci jako celek podpořili KDÚ-ČSL, TOP09, Starostové a Piráti. SPD byla proti. Ano jako jediní z Renew se zdrželi, proti byli i Konečná z KSČM a ODS.

Ivan David
Nová republika

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBidenův kamarád Tači zůstává ve vazbě   
Pridal tk Úterý 02 únor 2021 - 04:10:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Soudce speciálního soudu v Haagu, který se má zabývat válečnými zločiny takzvané Kosovské osvobozenecké armády – UCK v úterý rozhodl, že bývalý prezident Kosova a dřívější velitel UCK Hashim Thaci, spolu se svými spoluobžalovanými kumpány (Kadri Veseli, Redžep Selimi a Jakub Krasiči) musí i nadále zůstat ve vazbě v Holandsku.

Tačiho obhájci tvrdili, že si zaslouží propuštění za své „chování“ v posledních 22 letech, kdy spolupracoval se všemi možnými úředníky. Soudce Nicolas Guillou však dospěl k názoru, že v případě Tačiho propuštění hrozí riziko, že by „mohl uprchnout, bránit postupu v řízení, nebo spáchat další trestné činy proti osobám, které jsou vnímány jako odpůrci UČK, včetně svědků, kteří poskytli, nebo by mohli poskytnou důkazy v projednávané věci.“

Tači a další jmenovaní muži jsou obviněni z řady válečných zločinů a zločinů proti lidskosti, včetně nezákonného zadržování, mučení, vraždy, nucených zmizení a pronásledování, nejméně od března 1998 do září 1999.

Soudcovy obavy o život svědků jsou oprávněné, stačí si vzpomenout, jak dopadl proces s Haradinajem.

Hašim Tači měl při svém zločinném jednání v Kosovu pevnou podporu Američanů, zvláště Madeleine Albrightové, Billa Clintona, Hillary Clintonové a také novopečeného prezidenta USA Joe Bidena.

Joe Biden a bývalá Jugoslávie

Angažmá Joe Bidena v případě občanské války v bývalé Jugoslávii bylo poměrně výrazné. Nejprve se v Bosně fanaticky angažoval na straně bosenských Muslimů. Ve snaze vyvolat intervenci přirovnával Srby k nacistům. Pomohl odmítnout mírový plán Vance-Owena, čímž prodloužil válku v Bosně o dva roky, což stálo desítky tisíc životů. Pomohl prosadit zákon na vyzbrojení a vojenskou pomoc bosenským Muslimům v hodnotě přes 50 milionů dolarů. Američané také zpravodajsky spolupracovali na dovozu zahraničních džihádistů, kteří se pak dopouštěli četných zvěrstev.

Jeho zapojení pokračovalo v Kosovu, kde se v šiku dalších Američanů postavil za zájmy kosovských Albánců a jejich UCK. Spolu se senátorem Johnem McCainem sponzoroval Biden rezoluci Senátu, zmocňující prezidenta Clintona k „použití veškeré nezbytné síly“, včetně pozemních jednotek, k vítězství ve válce v Kosovu. Jak dopadlo bombardování Jugoslávie v roce 1999 bez souhlasu RB OSN, všichni víme.

Zatímco o Srbech se na CNN Biden vyjadřoval jako o „degenerovaných a negramotných“, Tačiho v roce 2010 označil za „George Washingtona z Kosova“ a později řekl, že „prokázal velkou odvahu při zavedení demokracie do Kosova.“

Messin
České Národní Listy


(Na snímku v družném objetí J. Biden a H. Tači)

Zdroje:

https://balkaninsight.com/2021/01/27/kosovo-ex-president-thaci-denied-release-by-hague-judge/

https://covertactionmagazine.com/2021/01/26/biden-would-like-you-to-forget-his-enthusiastic-support-for-ethnic-cleansing-mass-murder-islamic-terrorists-and-war-criminals/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRychle a náhle - USA vypracovaly scénář preventivního útoku NATO na Kaliningradskou oblast   
Pridal tk Úterý 02 únor 2021 - 03:40:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Byl publikován scénář preventivního úderu NATO na Kaliningradskou oblast.

Americké námořní analytické centrum (Center for Naval Analyses) vypracovalo scénář „preventivního útoku“ na Kaliningradskou oblast, který zahrnuje eliminaci čtyř hlavních složek obrany enklávy.


Článek konstatuje, že důležitým aspektem obsazení Kaliningradu bude rychlost a překvapení, protože hranice s Ruskou federací je plná hustých lesů a obecně má obtížný terén.

Podle tohoto scénáře je hlavním úkolem zničit vojenské cíle a zmocnit se území silami NATO, představované hlavně polskou armádou, která musí jednat „rychle a náhle“.

Aby operace byla úspěšná, budou jednotky NATO muset zničit čtyři obrany ruské enklávy.

Nejprve by měla být zničena odpalovací zařízení Iskander-M, aby se zabránilo Rusku zahájit „taktickou jadernou válku“. Ke zničení Iskanderů se navrhuje využít zkušeností z boje proti iráckému Scudu R-17 během války v Perském zálivu.

Druhým cílem – jsou lodě a infrastruktura Baltské flotily, které musí být zasaženy protilodními raketami a houfnicemi dlouhého doletu. Jedná se o „dlouhotrvající“ úkol, takže nejprve je nutné flotilu „uzamknout“ na základnách a poté podniknout kroky k jejímu zničení.

Třetím cílem – Autoři scénáře uvádějí klíčovou překážku obsazení Kaliningradské oblasti. Tou jsou ruské systémy protivzdušné obrany S-400, které pokrývají většinu polského vzdušného prostoru a představují hrozbu pro jakoukoli leteckou podporu NATO. Pro zničení protiletadlových systémů se navrhuje zásah systémem raketometů (Vícenásobný raketový systém).

Po odstranění všech výše popsaných problémů je nutné „eliminovat ruské jednotky v Kaliningradu“. Likvidace ruské zóny omezení a odepření přístupu a manévru, otevírá oblohu pro letecké údery proti silám uvězněným v kaliningradském kotli, eliminuje těžkou techniku ​​a nenapravitelně poškozuje obranné schopnosti mobilních motorizovaných jednotek.

A čtvrtým úkolem je zničit zbývající síly v regionu, „aby byla zajištěna bezpečnost v pobaltských státech a Suwalského koridoru“.

Zároveň je zdůrazněno, že nejlepší polské vojenské jednotky čítající 30 tisíc vojáků by se měly účastnit rychlé ofenzívy. Mohou však čelit obtížím při překonávání terénu a dostávat se pod palbu ruského dělostřelectva.

Jakákoli akce, která oslabí ruskou armádu v počátcích konfliktu, může být pro budoucnost války ve střední Evropě zásadní – říkají odborníci, přičemž berou na vědomí, že rozsáhlé vojenské operace a riziko války v Kaliningradské oblasti jsou dnes „extrémně malé“.

V září vyšlo najevo, že dva americké bombardéry B-52, zachycené 25. září na obloze nad Baltským mořem, cvičily útoky proti Kaliningradu. Ministr obrany Sergej Šojgu zároveň poukázal na to, že letadla zemí NATO provádějí pravidelné lety napodobující útoky na ruské území.

Ve skutečnosti je to odpověď na otázku, proč nepřítel organizuje v Rusku nepokoje. Teď v lednu, kdy jsou volby daleko a nelze to převést na žádné politické dividendy.

Protesty nejsou nutné k propagaci proamerických kandidátů ve volbách – v západních speciálních službách nejsou idioti a jsou si dobře vědomi hodnocení opozičníků.

Během protestů 23. ledna nebyla posvátná oběť. Jedná se o vážné opomenutí organizátorů a zásluhy pořádkové policie. Policistům se podařilo rozptýlit ozbrojence, aniž by jim způsobili vážná zranění a zabránili smrti občanů. Je pravděpodobné, že západní experti se to brzy pokusí napravit.

Je třeba oheň v ulicích, aby se přetížily ruské bezpečnostní síly, vypracovat akce militantů a připravit podmínky pro přechod k sabotážní válce.

Takže dnes v ulicích Ruska při další demonstraci, jak již bylo zmíněno, nebudou žádní „pokojní demonstranti “, ale budou „pracovat“ oddíly, které by měly v hodině „H“ vytvořit příznivé podmínky pro úspěšné sabotážní útoky na strategické a infrastrukturní zařízení, teroristické útoky proti velícímu personálu, policisty, atd.

Připomínám akce Brandenburg-800 v červnu 1941 – na to se připravují.

P.S.:

Představte si, že by v médiích byl publikován článek s nadpisem:

„Rychle a náhle“: Rusko vypracovalo scénář „preventivního útoku“ na Aljašku!

Janina

Zdroj: https://www.pokec24.cz/politika/rychle-a-nahle-usa-vypracovaly-scenar-preventivniho-utoku-nato-na-kaliningradskou-oblast/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJsou hromadná zatýkání novou normalitou?, ptá se belgický Le Soir   
Pridal tk Úterý 02 únor 2021 - 03:33:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Občanům v EU již dochází trpělivost. Takováto policejní nasazení a masová zatýkání tu ještě nebyla. Zatímco se vlády ohánějí Navalným, pod mediálně-politickou rouškou Navalného jsou každý týden tvrdě zatýkání v EU stovky lidí. Kam až chtějí vlády dojít?

Je hromadné zatýkání novou normálností v Evropě?, ptá se již zhrzeně belgický LeSoir.be poté, co v Belgii následoval další víkend hromadných zatýkání demonstrantů proti kovidovým opatřením vlády. Týden co týden jsou v EU obviňovány a zatýkány stovky lidí. Kam chce "demokratický" režim až dojít?!?

Zdroj: https://plus.lesoir.be/352514/article/2021-02-01/larrestation-de-masse-nouvelle-normalite

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1821 sec,0.0367 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,338kB